Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek: 11Bit i Bloober.

W tym wpisie znajdują się dwie spółki z sektora gamingowego. Pierwsza wchodzi w skład indeksu MWIG40 a druga spółka jest znacznie mniejsza kapitalizacyjne i notowana jest na New Connect.

11BIT (11B)

interwał dzienny

11Bit, analiza techniczna
Kurs spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Kilka sesji temu doszło do wyjścia z korekty w kształcie a’la formacji trójkąta zniżkującego, ale nie doszło do spektakularnego wybicia na podwyższonym wolumenie tylko kurs przeszedł w dalszą konsolidację tym razem horyzontalną w obszarze 457-486 zł, które to poziomy są aktualnie odpowiednio poziomem wsparcia oraz poziomem oporu. Ponadto bieżąca konsolidacja ograniczona jest od dołu średnia SAM200 a od góry średnią SMA100. Bezpiecznie byłoby zagrywać na dopiero na wybicie z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 486,5 zł SL poniżej 457 zł.

BLOOBER (BLO)

interwał dzienny

Bloober, analiza techniczna
Kurs spółki porusza się w trendzie wzrostowym patrząc na dłuższy termin a aktualne spadki wpisują się w kolejną korektę w tym trendzie. Aktualna korekta trwa już kilka miesięcy tworząc formację a’la trójkąta zniżkującego a kurs po raz kolejny znalazł się przy ważnym dla tej korekty poziomie 160 zł. Wybicie dołem otworzy drogę do przetestowania średniej SMA200. Obecnie wsparcie znajduje się na poziomie 160 zł, natomiast najbliższy opór przy wybiciu górą z konsolidacji znajduje się w okolicach 226 zł. Wg mnie przy takim sentymencie bezpieczniej jest zagrać na wybicie górą.

Przykładowy LimAkt 174,20 zł SL poniżej 160 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.

LYNX
LYNX

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Przemas Na 11Bit jeszcze ok. 5% i będzie atak na szczyty. Poprzednia próba w lutym okazała się nieudana.
Michał (a) Dalej czekam na ew. dalsze informacje w sprawie premier 11BIT. Powinny się lada dzień ukazać według słów zarządu. Wsparcie główne to dalej 520 zł.
Michał (a) Na 11BIT zaczęły się mocniejsze obroty tworzyć przy aktualnym wsparciu ~520 zł. Dalej tworzy się trójkąt symetryczny. Jednak jak na razie dwie transakcje zrobiły cały wolumen dzisiejszy.
faziswd Hej. Wytlumaczy mi ktos co sie na bloober dzieje?
Michał (a) Na 11BIT natomiast główne wsparcie to 520,00 zł.
Przemas space zobacz raport For, jednak nie cały gaming do piachu. Widziałem analizę też 11bit mbanku i prognozują dla nich bardzo dobre najbliższe lata. Coś można wybrać, ale trzeba patrzeć na kapitalizację bo jednak poprzednia wiosna nadmuchała kursy tak jak w covidowkach
Michał (a) W ostatnim czasie zwiększone obroty panują na 11BIT przy wsparciu ~500 zł. Teraz kluczowym oporem będzie 547 zł. Dalej czekam na ew. informacje ze spółki w sprawie nowych premier.
Michał (a) yarp Z Bloober aktualnie jest ten problem, że jeszcze kompletnie nie podali żadnych planów odnośnie potencjalnych premier gier. Niedawno miała miejsce premiera Medium (28.01.21). U mnie Bloober na razie odpada. Zazwyczaj czekam ~6 miesięcy po kluczowej premierze gry lub zagrywam jak już spółka zaczyna podawać informacje dotyczące nowych gier (a jeszcze tego nie mieliśmy na Bloober).
Michał (a) Na 11BIT też dochodzi do wyhamowania spadków. Główne wsparcie to 500,00 zł.
Michał (a) 11BIT zbliża się do wspominanego wcześniej wsparcia głównego 500,00 zł. Jeszcze nie doszło do przebicia głównego oporu 570,00 - 580,00 zł. Świece spadkowe dalej na relatywnie niskim obrocie.
Ed mbank daje sprzedaj reco na 11bit jakby co
Michał (a) Ale tak jak mówiłem, większe wsparcie na 11BIT jest dopiero w okolicach 500 zł.
Michał (a) Przemas Nie, fundusz na 11BIT nic nie zmienia.
rychu22 Przemas trzymam kciuki za 11bit mocno. Jest bardzo blisko ath. Na przełomie 1 i 2 kwartału maja pokazać coś odnośnie nowej gry wiec chyba pod to Izajasza obecnie. Prezes się zmienił i po pierwszych wywiadach widać ze jest wyraźnie bardziej ?medialny?, poprzednio przed każda konfa bitów musiałem coś uspokajającego zażyć...
Piaskun Przemas teraz to chyba nie jest dobry moment na wejście na 11bit
Przemas Co do webinaru, dziś fund się pojawił na 11bit, czy to zmienia punkt widzenia w typach na 2021?
kriss1975 space 11bit teraz pójdzie UP, jakiś cfaniak otworzył S więc zgodnie z zasada idziemy UP,UP
rychu22 nemooo no ja trzymam 11bit od 9 zł i jak sobie przypomne zjazdy np z marca to dostaje gęsiej skorki
rychu22 space przepraszam że pytam ale coś wrzucałeś chyba o selvicie, że bardzo długo trzymasz. Mam podobną sytuacje z 11bit i cały czas się zastanawiam co z nim począć. Tzn sam nie wiem czy np nie redukować na podbitkach. Pozycja urosła na tyle że stanowi prawie połowe portfela.
filip Bloober według ORGR i mamy teraz prawe jajo, członek i lewe już zrobione
filip Hoze 11bit to fund po 8zl wywalił
Anon Drakkar7 liczyłem na 11bit po 440 i się przeliczyłem, ;)))
Michał (a) Bloober po premierze "standardowe" spadki. Większe wsparcie dopiero jest przy 150,00 zł.
Michał (a) Na 11BIT w dalszym ciągu czekam na stałe przebicie 500,00 zł. Jednak od 14.12.20 tworzą się pozytywne świece, przykładowo 15.01.21. Teraz będzie dobra możliwość sprawdzenia obrotów a aktualnej korekcie, która się właśnie tworzy.
nowy Nowa gra Bloober Team z mieszanymi ocenami recenzentów
Drakkar7 hessa akurat 11bit powinna być raczej rozważana jako ta wartościowa ale bardziej mnie martwi to że niczego nie komunikują bo to że ktoś prognozuje że niczegi nie wydadzą w 2021 -2022 to raczej wkłądam między bajki:)
hessa Drakkar7 myślę, że 11Bit to dobra spółka na dłużej tylko pytanie z jakich poziomów, bo jeśli kapitał się przewala do spółek wartościowych to na gamingowych możemy wejść w trend spadkowy i wtedy kolejny debiut może być inaczej rozegrany niż dotychczas
space yarp na bloober to już za późno, a już napewno przed premiera trzeba się ewakuować
roger yarp i info było na bloober
yarp coś zaczyna się dziać na bloober
Michał (a) W dalszym ciągu czekam na pierwszą pozytywną świecę na 11BIT.
Grzesiek bloober +4%
yarp kozineczka mam pytanie o bloober do Ciepie czy kupiłaś pod coś konkretnie (premiera medium, proces M&A) czy tylko ze względu na AT ?
dzejpi Drakkar7 no właśnie żadnego infa nie ma, Kozineczka podejrzewa,że mogą wejść w tworzenie gier z Bloober
kriss1975 space też obserwuje 11bit , bo cos tam sie mówi o jakims projekcie 8 , czy cos takiego , ale spółka póki co to tak krok do przodu , krok w tył
Ed 11bit też jakaś wymianka idzie
Michał (a) Bloober opublikował dziś informację o zwrocie kosztów produkcji i marketingu związanych z grą Observer: System Redux
Ed 11bit ładne wyniki i zarobieni są pytanie jakie były oczekiwania
roger na bloober teraz już chyba zacznie się gra pod premierś
Ed Zarząd Spółki Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako "Emitent") przekazuje do publicznej wiadomości informację o aktualizacji daty światowej premiery gry "The Medium" (dalej jako "Gra") na Xbox Series X, Xbox Series S oraz PC - na dzień 28 stycznia 2021 r. Decyzja spowodowana jest trudną sytuacją w Polsce wywołaną przez pandemię COVID-19 oraz optymalizacją kalendarza wydawniczego w odniesieniu do tytułów konkurencyjnych.
Michał (a) A w 11BIT powoli w idealnym momencie gdyż jeszcze żadnej większej premiery nie ogłosili.
Michał (a) Ze spółek producentów gier teraz m.in. 11BIT do obserwacji cały czas.
faziswd kozineczka bloober mialem od poczatku pandemii, potem moviegames, ale chyba trzeba wrocic na game zobaczymy
Ed Bloober
Michał (a) Bloober ogłosił datę premiery gry Medium
Luk for i bloober założyły spółkę
Michał (a) Pierw jednak muszę wyjść z CDR aby zainwestować w 11BIT
Michał (a) W tym momencie osobiście będę "polować" dalej na 11BIT, możliwe, że niedługo będzie ponownie dogodny moment.
Przemek (r) Bloober może dalej rosnąć w kierunku historycznych wartości Zobacz obrazek <blo10.png>
space jedynie bloober im się udał
space a czy ktoś ma pomysł po co rockbridge chce by bloober zrobił split ? przecież te akcje nie są jakoś mocno drogie (w sensie cena za akcję)
Luk Ed bloober :)
Agutek 11bit nie rozwazalam. Obejrze
kriss1975 Agutek to samo jeśli chodzi o 11bit
roger bloober info o umowach z Epic
PiotrGPW jest tutaj fachowiec od 11BIT?, czy jest szansa iż kurs będzie zawracał ?:)
roger bloober wraca na 200, czas najwyższy
Michał (a) yarp Cześć. Ja Bloober od dłuższego czasu nie mam. By była za duża ekspozycja na spółki producentów gier. Z tej branży mam jedynie CDR i Varsav.
yarp Michał (a) cześć - masz nadal bloober ?
patrykoss kuna właśnie co sie na 11bit stało?
Ed Ja sobie dziś BLOOBER kupiłem ;,)
Dzikun Piaskun odnośnie XTB daj żyć z takimi tekstami "bo luka na 6 zł". Naprawdę wyobrażasz sobie obecnie spadek z ponad 28 zł na 6 zł, bo "luka"? Dla przykładu na 11bit jak był wzrost z 9 zł na 70 zł też były luki i NIGDY kurs się nie cofnął, żeby je domknąć. Domykanie luk się często zdarza, ale to żaden warunek konieczny.
roger bloober dalej ogień, po korekcie w locie:)
Michał (a) yarp Bloober jest na historycznych szczytach, więc nikt nie napisze Tobie ile kurs będzie wynosić przy premierze Medium. Kurs statystycznie patrząc spada bezpośrednio przed premierą/po premierze. Więc do tego czasu jest większe prawdopodobieństwo wzrostów - patrząc też na aktualny trend.
Michał (a) yarp Na Bloober gra się pod Medium teraz a nie pod premierę która będzie 9 lipca. Kurs wygląda niezmiennie pozytywnie i brak na razie większych sygnałów sprzedaży.
yarp Michał (a) obstawiasz jakieś poziomy na bloober ? ja wiem że wychodzisz zawsze przed premierą ale pytam czy w związku z rozwojem sytuacji na kursie coś możesz powiedzieć
roger bloober jak tak dalej będzie szedł, to do premiery 300 pęknie
roger bloober 200?
roger bloober ciśnie pięknie
Michał (a) 11BIT główne wsparcie dalej znajduje się przy ~450 zł.
yarp cześć, czy ktoś z was ma bloober ?
Ed a moze SIM pójdzie w ślady wyceny CDR lub 11bit :)
roger a bloober co tak szaleje?
Sols ktoś moze doradzic gdzie bedzie sufit na 11bit jak wybija 550?
Michał (a) Musimy też poznać dokładniejszy plan produkcyjny 11BIT, bo na razie wstępne wypowiedzi, że Projekt 9 i 10 mogą wyjść przed projektem 8 (który wstępnie ma wyjść dopiero w 2023) są niewystarczające.
Michał (a) 11BIT jak na razie się odbił od wspomnianego przeze mnie wsparcia 450 - 500 zł.
PiotrGPW 11bit cofnie się jeszcze ?
raba hej, na 11bit pod co kupujecie? technicznie i fundamentalnie to chyba jest kiszka tam
Drakkar7 a ten 11bit to nie jest trochę przedadzone
Sols 11BIT to tylko spowodowane przesunieciem premiery?
piower Ale leci 11bit.
k_jar 11bit dalej w dół
Michał (a) Dzisiaj do obserwacji będze oczywiście 11BIT, który podał wczoraj informację, że "Projekt 8" ukaże się najwcześniej w 2023 r.
Marianus89 11bit nad 600
Michał (a) Na 11BIT w dalszym ciągu tworzą się pozytywne świece po przebiciu głównego, wcześniejszego oporu na poziomie 500,00 zł.
Marianus89 11bit bedzie wybijal moze
Michał (a) 11BIT również pozytywny scenariusz - mimo dzisiejszej sesji. Większe wsparcie dopiero jest przy 500,00 zł. Trend wzrostowy zachowany.
Inwestor Widzę euforia na misjach, uważajcie bo analityk DM Santander niejaki Działek, już 3 miesiące posiada i namawia na shorta wig20, a 11bit tak po 100zł
k_jar 11BIT ładnie wystartowało
Marianus89 11bit
piower nowy Niemcy zrobili ATH dla 11bit więc pewnie dlateog.
Michał (a) Co do 11BIT - kurs doszedł do historycznego oporu 650 zł, więc też nie jes tkompletnie dziwne, że tutaj trochę większa poaż się aktywowała.
Marianus89 11bit brzydko dzis odbili sie od 550
piotrlotr duzo osob tu chyba w 11bit siedzie, taka ciekawostka z parkietu https://www.parkiet.com/Technologie/306189947-Gra-11-bit-studios-wchodzi-do-kanonu-lektur.html
erbosss a tak swoją drogą to pod co to 11bit dzisiaj poszło?
roger a bloober co tak niemrawo reaguje na info?
Ed Bloober Team ma umowę na dystrybucję gry "Blair Witch" w Chinach
Ed zobacz jak Bloober rośnie mimo że nic nowego ie wydał - tylko nadzieja :)
roger bloober tez nie
roger bloober pięknie
Michał (a) 11BIT będzie można obserwować ponownie przy ~450 zł. Tam teraz jest główne wsparcie. Dalej w trendzie wzrostowym. Minus takiego zagrania by było niedalekie położenie głównego oporu ~500 zł.
Michał (a) kozineczka Na Farm51 będize można zagrać na przebicie właśnie ~26,15 zł. Tutaj już nie było tak dynamicznych wzrostów jak na Bloober i większa korekta się utworzyła - mocniejsze wsparcie jest przy 20,00 zł. Rejony 25,00 - 25,15 to jest mocny opór i stąd uznaję przebicie potencjalne tego poziomu za mocny pozytywny sygnał.
Michał (a) Na Bloober dla mnie wejście teraz by było stanowczo zbyt spóźnione, patrząc, że wielokrotnie analizowaliśmy wcześniej tę spółkę.
yarp Michał (a) jak widzisz bloober na tych poziomach czy jest już wystarczająco "ubite" ? pytam bo zastanawiam się nad zakupem
roger na bloober też już chyba czas
bronas16 można dorzucić 11bit
bronas16 ja widzę AT podobne do 11bit i CDR
bronas16 mogles wykres do 11bit porównac
karkalis bronas16 erboss nie podważa suksesów spółki - uważa, ze wg. niego na wykresie szykuje się korekta - takie korekty były i na cdr, 11bit też
balrog Bartas_Gda (r) wiesz skąd 11bit taki mocny? jakiś czas temu pisałem, że wg mnie na ten rok nie ma tu pod co grać
beatum Będzie jutro luka wzrostową na BLOOBER
Ghrom Właśnie na konferencji Microsoft bloober pokazał zajawkę nowej gry
balrog Ok, BLOOBER sprzedany, 60% zysku wystarczy ;)
roger A bloober gdzie tak leci od kilku dni?
roger Bloober info
balrog Ktoś pattzył na szczegóły programu motyacyjnego 11bit? Ja tylko zerknąłem na komunikat i wydaje mi się bardzo mało ambitny (156 mln w 4 lata) tym bardziej że jest napisane o zysku brutto i z możliwością przedłużenia o rok.
balrog Bartas_Gda (r) ja też liczę na 11bit, plany bardzo ambitne, pracują już w różnym stopniu zaawansowania nad 3 grami większymi od FP, mają markę + wydawnictwo, tylko chyba to jeszcze nie ten czas
balrog Bartas_Gda (r) crj obserwuję, choć bez większej korekty boję się raczej wejść. Natomiast 11Bit wydaje mi się kiepskim wyborem na ten rok, sam prezes mówił, że ten rok będzie "spokojny martketingowo", nie będzie żadnych większych premier, także nie bardzo wiem pod co inwestować, wydaje się, że P8 to jeszcze pieśń przyszłości
Mareksy Swoją drogą pomyślcie sobie jakby 11bit wprowadziło jakiś online albo co-op do swoich gier
Drakkar7 Drakkar7 zamieniłem ena na 11bit;)
Michał (a) Największe udziały ma CDR, 11BIT i TSGames
Inwestor2000 witam, kriss1975 przestan pisać głupoty ze 11bit to wydmuszka bez grosza :) spojrz ile oni maja kasy i spojrz za ile kupili nieruchomość pod sidzibe firmy
Grzesiek bloober jakies info ?
PIEQ Bloober info
beatum ciekawie opisane odnośnie potencjalnego tytułu gry od BLOOBER https://gameonly.pl/news/bloober-team-pracuje-nad-nowym-silent-hillem
space piotrlotr sporo spółek podobnie wygląda, np. 11bit tylko strach wchodzić bo nie wiadomo w ktorą stronę pójdzie.
Drakkar7 Bartas_Gda (r) za wzrostami 11Bit ewidentnie stoi sprzedaż akcji przez kolege h3rlitz ;)
Gitaroszewc a na wszystkich nich można zarobić jako akcjonariusz... no ale przychylam się do zdania Bartasa, 11bit jest godny zaufania
Gitaroszewc o tak, 11Bit to jakość idąca drogą CDR
h3rlitz Ja myślę, że 11bit było grane pod wyniki
marios od 3 dni poluje na bloober, chcac taniej kupic, i codziennie mi ucieka, juz 50 % od dna, udalo mi sie czesc jaka chcialem kupic
h3rlitz balrog 11bit silne, bo ja oddałem - to rośnie ;)
h3rlitz 11bit też rośnie
balrog nie licząc 11bit gaming co do zasady nie pogłębia minimów z czwartku, takie plw nawet walczy o utrzymanie 200, ciekawe czy jednak tutaj nie będzie chwili oddechu
balrog 11bit poza tym że wirus to na ten rok nic nie zaplanowali ciekawego wiec tym bardziej spada
marios ma ktos bloober i for?jak widzicie
h3rlitz 11bit zachowuje się jakbym je kupił
balrog Bartman cdr, plw czy w dalszej perspektywie 11bit to dla mnie mocne spółki ale przy takiej panice jak widać nic sie nie ostanie wiec wole poczekac. Wczesniej wywaliłem cdr za 300 zł i łapałem noże uśredniając w dół, miałem na cdr srednią 263,50, sprzedałem ponad 30 zł niżej, trudno
h3rlitz Kontrakty na 11BIT po 5zł na zamknięciu
h3rlitz 11bit drugie dolne widły
h3rlitz Oddałem 11BIT, teraz wzrosty.
h3rlitz patrzcie 11bit
h3rlitz -12 % na 11bit
h3rlitz 11bit rozmienia 300
h3rlitz na 11bit bronią 330
balrog h3rlitz admin z 11bit na ich forum potwierdził, że mogą pracować w domach, wieć inni pewnie też
balrog być może w przypadku 11bit znaczenie ma to, że prezes niejako potwierdził, że w tym roku nic o P8 nie usłyszymy, mówiąc o "spokojnym marketingowo" 2020 r.
balrog 11bit jednak osuwa się w dół po wyłamaniu wsparcia
h3rlitz balrog To ciekawe miejsce do dobrania 11bit
h3rlitz wow, jaki zrzut na 11bit
h3rlitz 11bit już tylko -5%
h3rlitz Drakkar7 Jbc trzymam 11bit
filip Piaskun NN sprzedało 11bit po 9 zł i czy miało rację?
Roberts Tego nikt nie wie :) ale kazałes podać przykład kogoś kto się dorobił to podałem :P znam jeszcze przypadek ze 100k 700k na 11bit Ale nadal trzyma więc też nie wiadomo jaki będzie finalny efekt
Roberts h3rlitz znam gościa co na 11bit i cdr w 2 lata zrobił z pół mln 4,5mln ;-) na certach cdr głównie
Błażej (a) 11Bit
h3rlitz O Błażej, to podrzuć 11bit
h3rlitz czekamy na zrzut na 11bit
h3rlitz Drakkar7 Wystarczy Spółek z jasnym trendem. ;) S na JSW, S na CCC, L na PLW, CDR, TSgames, 11bit
h3rlitz Drakkar7 11bit blisko :P
balrog ok, kupiłem L na cdr i akcje plw i 11bit
h3rlitz ma ktoś arkusz 11bit?
h3rlitz 11bit rozbierają powoli
h3rlitz chyba przejdą na 11bit te 410
h3rlitz Tu jest lista. 11bit ma mnożnik x10. Gdyby to było x100 to jeden kontrakt to było ca. 40 tys. złotych
h3rlitz 300 tys. obrotu na kontraktach na 11bit
h3rlitz i nagle się pusty arkusz robi na 11bit
h3rlitz dalej baton na 11bit wisi?
h3rlitz 11bit
h3rlitz ma ktoś arkusz 11bit?
h3rlitz ja tam jestem spokojny, trzymałem 11bit jak był po 365
h3rlitz 11bit już 2 mln
h3rlitz test 400 na 11bit
h3rlitz lecą 11bit
h3rlitz 11bit popuszcza
h3rlitz Ciekawe czy 11bit dzisiaj popuści
h3rlitz urwą nam jutro cztery litery wynikami na 11bit?
marios moje akcji dzis odbily, tylko 11bit cos nie zabardzo
h3rlitz 11bit ma wyniki dzisiaj
h3rlitz i 11bit na zielono
h3rlitz 11bit to ładnie technicznie wygląda
h3rlitz Nawet nie było batona na 11bit?
h3rlitz za ładna świecę na 11bit wyrysowali wczoraj by dzisiaj popuścić
h3rlitz nowy Po ile masz brane 11bit?
Michał (a) Dzisiaj były pytania dot 11BIT. Krótki komentarz tutaj: https://gpwatak.pl/analiza-techniczna/35704/#comment-25290
h3rlitz Czekamy na raport 11bit, najwyżej urwie nam tyłki
h3rlitz ładnie jadą 11bit
h3rlitz Marianus89 na 11bit poszło jednym zleceniem z 430 na 440
h3rlitz Na godzinowym będziemy mieli sygnał kupna 11bit
Michał (a) Na 11BIT
h3rlitz Michał (a) A po ile jest K na 11bit?
h3rlitz No ja już podebrałem 11bit po 429
h3rlitz A 11bit ktoś rzuci?
h3rlitz Ciekawe czy zrobią zrzut na 11bit
h3rlitz Ja i tak liczę na 11bit za 425
Michał (a) Spieniężenie małej czesci zysku - szczególnie na takiej spółce jaka jest 11bit nie powinno dziwić. Negatywne będzie dopiero jak takie sprzedaże będą się nasilały.
h3rlitz 11bit ju 472
h3rlitz a 11bit się obronił, przynajmniej na ten moment
filip zresztą Bloober też chyba na 80 zł się wspiera
Michał (a) Teraz 11BIT oddalił się zbyt mocno od wsparcia.
Marianus89 ja wsiadlem na 11bit po wybiciu 400
Michał (a) kuna 3 tygodnie temu typowaliśmy 11BIT na przebicie 435 zł. Wtedy był m.in. dobry moment.
Michał (a) Stąd tak polowaliśmy cały czas na 11BIT
Michał (a) balrog Przy takich większych grach granie pod "premiery" zaczyna się dużo wcześniej. Pisałem kiedyś na temat 11BIT, że rok wcześniej już można się ew. wzrostów pod premierę spodziewać. Projekt 8 ma wyjść wstępnie na przełomie 2020/2021
balrog pod co tak rośnie ten 11bit? C/Z już prawie 60, o projekcie 8 brak jakichkolwiek wiadomości, sprzedaż dlc do FP jak dla mnie jakiegoś szału nie zrobiła... chyba że o czymś nie wiem?
balrog beatum 11bit w przypadku FP miał już sporą bazę społeczności
Marianus89 11bit przeszedl 450 wreszcie
Michał (a) tango77 Bloober teraz już przy głównym oporze 90,00 - 100,00 zł więc ciężko będzie tutaj sensownie rozegrać. Mimo, że kurs dalej pozytywnie wygląda.
tango77 Przemek (r) Przemek a możesz jeszcze BLOOBER zobaczyć. Warto wchodzić ???
nowy Ktoś się wczytywał dlaczego dziś Bloober -10%?
h3rlitz Jak mi się dobrze wydaje to właściciele 11bit nie mają na giełdzie wielu spółek, tylko jedną
filip i patrzyłem się na 11bit czemu to tak rośnie
filip h3rlitz a ja widziałem 11bit po 9 zł
kuna Michał (a) na bloober czyszczą sl ??
yarp Michał (a) będziesz wchodził w bloober pod premierę w IV kwartale ?
h3rlitz 11bit narusza wsparcie
nowy 11BIT po korekcie ?
h3rlitz To niezłe miejsce na kupno 11bit, z SLką poniżej 420.
h3rlitz 11bit przechodzi wsparcie?
h3rlitz Kto brał ostatnio 11BIT?
nemooo taki sam przypadek był na stockwatch jak watchdog sprzedawał akcje 11bit
h3rlitz Uwaga na 11bit.
h3rlitz 11bit cofka
h3rlitz Jeszcze lukę wypadałoby żeby domknęli na 11bit.
Marianus89 na 11bit odpili sie od 450, bedzie korekta do wsparcia na 430 i sie popyt pojawi :)
h3rlitz 11BIT blisko wsparcia jak ktoś lubi
Gitmen bronas16 mam też scope i kontrakty na 11bit które wziąłem po wybiciu wczoraj
yarp Na bloober było jakieś info .?
lion83 Aha i jeszcze jedno. Nie kupuj w ciemno. Każdy głupi widzi, że nasz rząd zabija gospodarkę. W Ult i Bloober inwestuje też zachodni kapitał. Gamedev jest bardziej odporny na nasz
h3rlitz 11bit przeszły opór
Michał (a) kuna Dzisiaj pojawi się analiza 11BIT
space bronas16 to nie tylko cdr. to był bloober, ciekawy przypadek mdg gdzie rockbridge kupiło w dołku i wywaliło przy linii trendu. trzeba grubasów wypatrywać co robią :)
nowy Bloober ładną świecę zrobiłk
PIEQ chodzi o Bloober
erbosss Michał (a) Bo to ostatni moment na odebranie akcji niżej tłumowi, który wywindował kapitalizację do absurdalnych poziomów. Podobnie było na 11bit przed premierą frostpunka - przesunęli premierę o kwartał bodajże i kurs osunął się łącznie o 20% przed późniejszą pompą. Czy kapitalizacja na CDR przy kursie 300zł jest uzasadniona? Jeśli jest, trzymaj akcje do okresu po premierze, a sam pisałeś, że zostawisz max15% całości bo taka jest szansa na pokrycie oczekiwań. Ja nie twierdzę absolutnie, że kurs będzie spadał w długim terminie, natomiast jakaś korekta wyższego rzędu jak najbardziej może się przydarzyć - powód jest idealny. I pisząc o przecenie myślę raczej o poziomach 220-230 jako docelowych, raczej nie niżej (przynajmniej patrząc na to dzisiaj).
Michał (a) Bloober i Vivid też.
Michał (a) Na pewno CIG i 11BIT już były notowane
kuna Błażej (a) Przemek (r) może przy okazji 11Bit zrobi korektę
space ja szczególnie będę się przyglądał 11bit bo spółka ma potencjał do wzrostu. a plw ostatni pakiet dziś sprzedaję bo i tak 60% zrobiło
krzyh Bloober wyszedł dziś z konsolidacji ciekawe czy na dłużej
Michał (a) Kolejną spółką do ew. zagrania pod premierę to dalej Bloober, pod Medium:
Michał (a) 11BIT będzie do ew. wejścia po potencjalnej korekcie. Dobre zachowanie kursu po przebiciu oporu 400,00 zł. Medium spodziewam się w 2021 r., więc już też się zbliża wolnymi krokami wstępne podanie premiery gry.
Michał (a) Przemek (r) W sensie początek na 11Bit?
nowy 11bit ładnie wyglada na wybicie
kramrok 11bit ładnie, szkoda że nie brałem po 340 zł
kramrok czesto maja CDR i 11bit
BAX Z gamingowych to warto obserwować 11bit, TEN oraz Playway super spółki ale korekta się należy.
Michał (a) Aktualnie dla mnie neutralna sytuacja na wykresie 11BIT
Michał (a) 11BIT : teraz czekam na poziomy ~360 zł lub na przebicie 400,00 zł.
beatum Warto wspomniec ze ponad 50% akcji w tej spolce posiada Bloober wiec jakby mocno poszlo to moze tez ruszyc tym gniotem od BW ;)
space a jak widzicie konsole na bloober ?
kuna mógłby ktoś kumaty spojrzeć na wyniki Bloober ? z góry dziękuję
Ed Bloober podał wynik za Q3
bronas16 to jakbys mial 11bit albo cdr
balrog Przemek (r) nie ma za co. Ogólnie zgodnie z przewidywaniami, nic nie pisnął szczególnego ;) Martwi mnie to, że nic nie mówi się o tym dużym DLC do FP, które miało trafić w 4Q, a ponoc wczesniej mówili, że grudzien to kiepski czas na premierę. Niestety, 11bit słynie z przesunięć
balrog dziś o 12 wywiad z prezesem 11bit na parkiet.tv- ciekaw i konkretne pytania mają zadawać, oczywiście prezes wiele nie powie ale moze jakies smaczki się wychwyci
luckyluke Patrzę na wykres 11BIT i trochę kusi żeby kupić ten papier. Dodatkowo pozytywna rekomendacja BOŚ moim zdaniem też powinna pomóc
kuna Michał (a) Bloober też pozytywnie postrzegasz ?
bronas16 crj, 11bit, cdr, plw, cała reszta będzie się osuwać
Michał (a) Na 11BIt główny obszar oporu teraz jest na 370 - 380 zł. Osobiście dalej czekam na rejony 300 - 320 zł.
Dzikun Powiedziałbyś pewnie to samo o 11Bit lub Cd Projekt, gdy zaczynały rosnąć (11 bit z poziomu 5 zł, CD RED z ok. 10 zł), tymczasem żadna poważniejsza korekta nigdy na nich nie nastąpiła
Michał (a) Bloober
Martin Michał (a) jak widzisz obecnie Bloober , wsparcie w okolicach 61 ?
Kozak Całkowicie pomijam 11bit, tutaj gra zacznie się może we wrześniu pod Projekt 8
Kozak Idą drogą Cdr, 11bit i Techlanda czyli raz na jakiś czas mocny tytuł
Adamec21 BLOOBER ma umowę na dofinansowanie
erbosss czekałem na te, a nawet ciut wyższe poziomy dla 11bit, ale teraz wygląda to na rozbudowywanie ponownie większego ruchu spadkowego
Michał (a) Na 11BIT czekam na rejony 300 - 320 zł. Ew. na pierwszą bardzo pozytywną świecę, która jeszce nie wystąpiła.
kuna Nie byłem na spotkaniu z prezesem 11Bit w czwartek w Mbanku i pluje sobie w pysk bo na stoisku na hasło Projekt 8 wszyscy uciekli a gostek od marketingu powtarzał na okrętkę mamy zakaz rozmowy
balrog jakby 11bit dzis skonczyło powyzej 350 to byłoby dobrze https://charts.stockwatch.pl/chart/RgbxMRMLUF8xlFoz25Jg
roger 11bit poniżej 340
Michał (a) Na typowe zagrywanie pod premiery w grę wchodzi Bloober.
Michał (a) Janek Farm51 już miał; Varsav zaraz będzie miał więc też już odpada; wykres 11BIT już negatywnie wygląda o czym piszę od 1,5 tygonia; osobiście jedynie dalej akcje CDR trzymam
filip Dla mnie gra na 11bit skończyła się we wrześniu 2018
Bartas_Gda "ale nie wiem co się stanie, fundamenty się kończą na tej spółce, zasadniczo zgadzam się z rekomendacją trigona, może jedynie p8 był nie obstawiał aż na 2022 r. chociaż w przypadku 11bit każde opóźnienie jest możliwe" naprawdę tak uważasz?
balrog ale nie wiem co się stanie, fundamenty się kończą na tej spółce, zasadniczo zgadzam się z rekomendacją trigona, może jedynie p8 był nie obstawiał aż na 2022 r. chociaż w przypadku 11bit każde opóźnienie jest możliwe
Michał (a) O 11BIT jedynie się rano negatywnie wypowiadałem i zleciał 5%
filip Dramat to jest na 11bit
erbosss Bloober był fajny do grania po e3. sam go miałem i wypchnąłem po 84,50. Do premiery u nich chyba nigdy nie będę czekać :)
filip Cdr, 11bit, Bloober ,a nawet Cigames z pierwszym Sniperem czy Vivid z Real Boxing (czy jakoś tak)
Janek bronas16 Heh, jak rozumiem prezes bloober? :-)
kuna bloober ciekawie
flichaa bronas16 11Bit idealny przyklad spolki ktorej sie udało. Dokladnie. Ale gdzie byli zanim TWOM i wypalił?
bronas16 11bit, cdr, plw, crj
balrog Nie wiem czy ktoś podawał, ale koszty konsolowego Frostpunka od 11bit zwróciły się... zanim jeszcze gra trafiła na rynek, a to za sprawą umów z partnerami biznesowymi http://foruminvest.11bitstudios.com/viewtopic.php?f=3&t=80&start=1000
balrog Piaskun bloober nie wykorzystał swojej szansy i tyle
balrog Piaskun ale że co? Bloober jakąś emisje robi?
kuna ładny obrót na 11bit , może ktoś rzucić okiem ?
Piaskun kramrok 11bit bardziej...
balrog 11bit cos w końcu rusza, pytanie czy jedynie pod wywalanie
Hordos Creepy, Cherry, Bloober, Forever, Onemore, Qubic, Playway, Ultimate, Ecc na zielono
beatum na Bloober szykuje się chyba wybicie, na godzinnym tego nie widać, ale 4-godzinne świeczki już zachęcają na wejście Zobacz obrazek <BLO_4hour_08102019.jpg>
filip Bartas_Gda ok, ale myślałem że jedziesz na spotkanie z 11Bit
Michał (a) Dlatego 11BIT i Playway przeanalizuję ponownie za minimum tydzień.
Michał (a) space Na 11BIT oraz PLW doszło do przebicia niżej wymienionych linii obrony. Złożyło się to oczywiście ze spadkami mocniejszymi na Nasdaq i wyrokiem TSUE. Ale tak jak pisałem, po to są linie obrony, żeby je respektować. Jak rynek pójdzie nie po tym scenariuszu, który zakładałeś, to nie ma co od razu wchodzić na nowo na pozycję. Zawsze w takich przypadkach minimum tydzień nie analizuję potem tych spółek.
Michał (a) Sal Tak, zawsze trzeba sobie zaplanować linię obrony i tego się trzymać. W przypadku PLW analiza była na przebicie 185 z obroną na 180, na 11BIT natomiast na przebicie 400 z obroną na 380. Po to są linie obrony żeby je respektować i wiadomo, że czasem wejścia nieudane. Ostatnie analizy na 11BIT były na przebicie 253,00 zł (wyjście po 379, stopa zwrotu +49,50%) oraz później na przebicie 306,00 (z wyjściem po 379 zł, +23,65%). Kolejna była z przykładowym LimAkt 375,50 zł.
filip balrog a pod co grać na 11bit?
balrog Pojawiły sie pierwsze pozytywne recenzje FP na konsole- widziałem 3 z ocenami 8,2, 8,7 i 9/10, co jest o tyle ciekawe, ze wg tego co pisał admin na forum 11bit embargo na recenzje upływa dopiero 10 października
Michał (a) kuna Na 11BIT przełamało na stałe 380,00 zł. Fakt, że zbiegło się to ze spadkami mocnymi na Nasdaq i wyrokiem TSUE. Należy jenak to ocenić za negatywne. Takie zdarzenie powinno być sygnałem do wyjścia. Dopiero po ~tygodniu będę mógł spojrzeć na wykres ponownie.
Michał (a) Jeżeli 11BIT zakończy poniżej 380,00 zł to będzie to negatywny sygnał. Jak na razie nie widać obrony tych rejonów jak to miało miejsce w przeszłości.
cooper Oprócz wspomnianego ECC, dofinansowanie dostał również Ovid Works (ponad 40% udziałów ma tam VAR). Warto dodać, że nie wybrano projektów do dofinansowania następujących spółek: Cherrypick, Techland, Bloober, The Dust, SimFabric.
Michał (a) Teraz czekam na ew. wzrosty na 11BIT. Ale oczywiście nikt nie zagwarantuje, że takie nastąpią lub kiedy.
Michał (a) Sal Tak, pisałem jakiś czas temu, że wtedy bym w 11BIT lub Varsav zainwestował. Varsav zaliczył mocny wzrost.
Sal Michał (a) nie bierz tego do siebie jako zarzut, ale przejrzałem historię shoutboxa i dość regularnie zwracasz naszą uwagę na 11BIT jako ciekawy temat do zainwestowania. Dlatego napisałem, że "ciepło".
cooper grzemich1986 Phantom Doctrine zrobił swoje, trzymałem licząc na udaną premierę, co było później nie trzeba przypominać. Podobnie "fani" Bloobera czy Farmy przejechali się nieźle. Chociaż nie zawsze tak jest, wystarczy trzymać było 11BIT czy PLW podczas premier ich największych hitów. Jeśli premiera nie będzie hitem to zawsze jest pretekst do korekty. Wstępnie myślę potrzymać pod premiery a wychodzić przed premierami, w przyadku bardzo udanej premiery wskoczyć do pociągu. To wstępne moje przemyślenia, które jak najbardziej mogę edytować w zależności od pozostałych czynników.
Sal Michał od miesięcy piszesz ciepło o perspektywach kursu 11BIT. Czy po piątkowej i dzisiejszej sesji nadal podtrzymujesz to pozytywne nastawienie?
space zastanawiające jest to zakończenie na plw i 11b bo to chyba jedna osoba uwaliła, na plw widziałem jedno zlecenie postawione na 171 które zjechało kurs w dół, aczkolwiek nie jakoś masakrycznie mocno. podobnie na 11bit
beatum myślę że głównie to info może działać na wyobraźnie i mocną reakcje na kursie jak się pojawią jakieś konkrety, pozatym bloober ma ponad 50% udziału w spółce
balrog 11bit wygląda, że do wzięcia https://charts.stockwatch.pl/chart/6XzNSxv2GEejurjcnTaUFQ fundamentalnie też jest pod co grać w październiku. Ja nie biorę bo już mam ;)
k0gi a bloober co tak wesolo na TKO ?
Janek wg mnie bloober na oporze 65\
k0gi bloober ogien
k0gi bloober pieknie
k0gi PURE, CRJ, BLOOBER, zapraszam EEX do klubu :)
yarp Pod co rośnie bloober bo jakoś tak dynamicznie bardzo?
guf wie ktoś czy 11bit wypowiadał się o sprzedaży CoM?
k0gi no wlasnie, BLOOBER gdzie ma opor jakis solidny ?
k0gi bloober jadzie
k0gi ooooo bloober pod koniec pompuje
yarp Michał (a) ja pytałem o bloober, thx
k0gi bloober cos podskakuje niewinnie ;)
Michał (a) Ktoś się pytał wczoraj o Bloober - odpisywałem już w sumie kilka dni temu.
k0gi mozle bloober dzis cos podbije, ma ochote
yarp Michał (a) mógłbyś napisać po dzisiejszej sesji jak widzisz bloober bo wisze na 62 i zastanawiam się czy sprzedawać jak dobiją do 55. Końcówka była gorąca.
kozineczka Ktoś się orientuje o co chodzi z tą grą medium od bloober na dwóch ekranach? aby zagrać trzeba mieć dwa ekrany :)? Przepraszam jeśli to głupie pytanie
beatum bloober piękne załatwienie kółkowiczów, 10k na kupnie 51,70... może Babieno dostał jakiś przelew i na zakupy ruszył
k0gi o skubany bloober
k0gi aaaa bloober jak zawrocil skubany
erbosss bloober schodzi pod 50zł
flichaa emefe Bloober w promce to będzie po 30-40 zł. Tam czekam
k0gi wzialem lekko bloober dzis i ULT, zrealizowalem Lki na PKN, ale maly pakiecik juz odebralem nizej, mam jeszcze PZU PGN i KGH teraz na L
yarp Podzielcie się proszę jak widzicie bloober na wykresie, kupiłem po 61 i zastanawiam się czy już realizować "zysk"
balrog Pisaliście wcześniej o 11Bit, między innymi Michał ale z tego co ja czytałem to raczej nie ma się co nastawiać w tym roku na jakieś informacje o P8, natomiast pod premierę FP i ChoM na konsolę może wybije wreszcie to 430 zl. ChoM na PC jednak daje radę, na pierwszej stronie steam nadal jest
k0gi bloober na mordkę znowu leci
Michał (a) Równo rok przed premierą powoli zainteresowanie się zwiększało. Więc powoli zbliża się najlepszy czas dla 11BIT. Jeszcze kilka miesięcy około.
Michał (a) Bartas_Gda Tak, zebrali pozytywne recenzje co też wpływa pozytywnie na wydawcę 11BIT. Będzie podstawa pod zagranie pod nową grę "Projekt 8", która ma się ukazać za około ~1,5 roku. A że ma być przeznaczony historyczny budżet na to, to i marketingowo będzie się dość sporo działo.
Michał (a) Między innymi 11BIT jest dalej warte zainteresowania. Szczególnie, że jest przy wsparciu i niedługo może coś nowego zostanie opublikowane o nowej grze.
Marta ale to nie jest taki wow jak 11b, bloober etc
Inwestor2000 Zarząd Spółki Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako "Emitent"), przekazuje do publicznej wiadomości zawarcie w dniu 6 września 2019 r. istotnej umowy z DDM GAMES Limited z siedzibą w Tokyo, Japonia na wydanie, marketing i dystrybucję gry: "Layers of Fear" w wersji na smartfony i tablety operujące na systemie IOS, na platformie App Store firmy Apple (dalej jako "Gra"), na rynku japońskim. O dacie premiery Gry na wskazanym terytorium po jej ustaleniu Emitent poinformuje odrębnym raportem.
laptop bloober
beatum Bloober na godzinowym, ten spadek to normalna korekta, zaraz powinniśmy zacząć zawracać.
balrog bronas16 na forum 11bit ktoś sie spytał, czy dotyczy to również kosztów edycji konsolowych, ciekawe co powiedzą
balrog Czy to takie trochę koloryzowanie rzeczywistosci czy jednak poprawnie to jest napisane. Dziwne jest też sformułowanie o nakładach poniesionych przez spółkę "na stworzenie i wydanie tytułu" skoro to przecież nie jest gra od 11bit
balrog Coś ucięło, chodziło mi o to, czy nie jest mylące pisanie o przychodach przekraczajacych nakłady- dot 11bit
balrog Cześć, 11bit przedstawił raport sprzedażowy CHoM https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6421374676727937.html Nie uważacie jednak, że sformułowanie "PRZYCHODY ze sprzedaży przekroczyły nakłady"? PLW zwykle pisze, że po prostu koszty się zwróciły. Z drugiej jednak strony podobny komunikat był po Frostpunku i kurs potem wystrzelił
balrog peak też się zwiększył wczoraj, podczas gdy w przypadku ML 1 dnia był najwyższy a potem juz spadał. Poza tym wczoraj wszystkie gdy debiutujące na steam miały zaskakująco niski peak, o czym pisał nawet admin na forum 11bit
balrog pisaliśmy wczoraj o 11bit że premiera ChoM pomimo dobrych recenzji poniżej oczekiwań, a peak ponad 2 razy gorszy niż Moonighter, tutaj jednak prezes mówi, że pierwsze wyniki sprzedażowe pozwalają sądzić, że to był sukes przynajmniej tej skali co ML https://www.youtube.com/watch?v=k5CZzxZ3ngE
yarp Mam pytanie dotyczące odpisów chyba 35 mln, które ma bloober, czy ja dobrze rozumiem że to są ich koszty, które ponieśli na jakieś działania (marketing, wypłaty dla pracowników itp.) podczas realizacji jakiś projektów (gier) które już się ukazały lub są w produkcji ? Czy dobrze rozumiem że nie są te odpisy kredytowane, finansowane z obligacji itp. tylko pochodzą z dochodów które spółka posiada ? Innymi słowy że poza kredytem bodajże na 4 mln to spółka nie ma innych zobowiązań ? Czy może są to wydatki na w/w prace plus prognoza jak mają się zwrócić i dopiero gdy się nie zwrócą to zostaną zaksięgowane jako strata (ale również własnych środków nie kredytowanych)
bronas16 emefe "Myślę, że pierwszy tydzień sprzedaży da nam pełną świadomość na temat trendu. Liczymy jednak na bardzo szybki zwrot poniesionych kosztów produkcji i marketingu. Wierzymy, że zaplanowane działania sprzedażowe będą dla nas podstawą do całkowicie nowych poziomów przychodowych. Myślę, że już wkrótce podzielimy się z naszymi akcjonariuszami dobrymi informacjami o przychodach(...)" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, prezes Bloober Team Piotr Babieno.
kramrok Bloober też miał iść na 120 a spadł na 50 zł więc trzeba być ostrożnym:-)
Ed MetLife TFI ma mniej niż 5 proc. akcji Bloober Team
Michał (a) balrog Ostatnie świece na 11BIT bardzo dobre. Dzisiejsza również. Mocniejsze wsparcie się utworzyło przy 380 zł oraz na wykresie widoczny jest wyraźny trend wzrostowy. Do tego niedługo zapewne będzie gra pod Projekt 8.
balrog jakie szanse na przebicie 430 na 11bit?
balrog zastanawiam sie czy nie zredukowac troche 11bit i wziac
balrog Jak dla mnie w przypadku bloober kompletnie nie ma pod co grać, na horyzoncie jedynie medium które nie wiadomo kiedy wyjdzie ( na pewno nie w tym roku) plus jakieś mgliste zapowiedzi co do przyszłych projektów. Jak dla mnie minimum to domknięcie luki bessy ale i tak nie wejdę raczej
filip krótka i na temat: uważam, że grubsze rybki oddają papier na Bloober średnim i małym rybkom, średnie rybki podbijając kurs oddają drobnicy
filip Michał (a) i prawdiłowo, jak oceniasz sesję na Bloober? kto kupował, kto sprzedawał?
filip karkalis dobrze wytłumacz koledze kto kupował dzisiaj akcje Bloober
space ulica może odebrać i 50 milionów ale na CDR a nie na bloober, bo to spółka z NC której nikt nie zna
filip masz zwykłą dystrybucję na Bloober
k0gi bloober luka u gory spadkowa luka u doly wzrostowa, podziurawiony skurczybyk
Michał (a) 11BIT natomiast przebił ostatecznie ~403 zł co dało potencjalny sygnał kupna
Michał (a) Bloober teraz ma główne wsparcie przy ~50 zł. Ale obszar wsparcia jest oczywiście szeroki.
space Mikesz no więc ja widzę bloober tak, że kupuj plotki sprzedawaj fakty. zawsze. jak ma być premiera to kupujesz, ale zaraz przed trzeba sprzedać
Marta bloober obrót prawie tyle co dnp ;)
Mikesz Bloober 11,5 mln obrotu, CDP 28,7 :D
Piaskun Bloober 60pln:)
yarp 57 można już brać bloober ? :) kozineczka
bronas16 60 rozmieniona na bloober
erbosss tam nie było pod co grać. Kursk to crap - gra nie przystająca do tych czasów, wyszła o co najmniej 20 lat za późno :). Bloober ma dobre gry, tlko problem ze sprzedażą hehe. W każdym razie cieszę się ze wyszedłem po 84,50 a zastanawiałem się czy nie za wcześnie ;)
erbosss kozineczka nie no, nie przesadzałbym. bloober to nie jjb i te ich crapy :
Mikesz Bloober nie chcial sie otworzyc po ogloszeniu premiery, teraz nie chce sie otworzyc po jej wynikach :D Jakie to znamienne
space jedynie sytuację poprawia i dlatego nie jest to pełna spadająca gwiazda, wzrost na cig i 11bit
Mikesz Gdy pograłem troche dłuzej to moge stwierdziec ze jest to najlepsza gra Bloobera, przynajmniej dla mnie. Glownie dlatego ze jest najbardziej przystepna i najmniej nudna. W dalszym ciagu u Bloober jednak jest wiecej psychologi niz horroru co moim zdaniem nie jest recepta na super sprzedaz
Michał (a) 11BIT również przebił opór 400 - 403 zł. Dalej sytuacja pozytywna.
yarp bloober poza poprawką dodał też do grafiki oceny jakie gra dostała od recenzentów :) widać że trzymają rękę na pulsie
Mikesz If you downloaded the game prior to the patch, please reach out to us and we'll send you a free download code for The Blair Witch Project within 7 days (hopefully sooner) and a code for BRAWL from Bloober TEAM. Should any other issues arise, contact us at support@blairwitchgame.com .?
du_it czyli Bloober odpada :/ a jak wychodzi CDR?
Mikesz Ciekawe co Bloober zepsul bo wszystkie narzekania pochodza o ludzi uruchmiajacych gre na kartach Nvidii ( i to tych highendowych)
Mikesz bronas16 A nie jestes? :) Bloober podaje wishlist ze stosunkiem wishlist/grupa ~7,5 (100k do 13) to piszesz ze sciema bo max 3.5. Dzisiaj 11Bit podał dla Children of Morta 200000 do 30k (6,6) i juz jest ok
guf 11bit też nie osiągnęło takiego sukcesu jak chcieli
filip bronas16 F51, Bloober, Jujubee i Cigames to więcej mają wtop niż sukcesów
Mikesz bronas16 Tego nikt nie wie bo Bloober sie nie chwali struktura kosztow. Na Blair Witcha nie ma tez odpisow wiec z tego sie nie wyciagnie
Michał (a) 11BIT już nad 400,00 zł.
Mikesz space Jezeli to chodzi o Steam to w sumie zgadzalo by sie z tym co Bloober napisał bo Blair Witch jest juz dlugo 1-2 pozycje za Children of Morta. Jedna spolka zakomunikowala ze 200 pękło a druga że za niedługo może pęknąć
Michał (a) 11BIT kolejny raz mierzy się z oporem ~400 - 403 zł.
balrog bloober mocno rośnie w dniu premiery, ciekawe, zwykle w takich momentach jest na odwrót
bronas16 11bit, crj wszysyc kłamią?
Mikesz Nie wskaze bo dane czerpie ze spolek a skoro zakladamy ze Bloober moze klamac to taki PlayWay rowniez
Adamec21 Bloober Team liczy na osiągnięcie 200 tys. osób oczekujących na zakup gry Blair Witch - prezes
Michał (a) Janek Były szereg analiz dwa tygodnie temu, typu F51, Varsav, 11BIT
yarp kozineczka to samo na bloober forum dzisiaj obsadzone trolamina maksa
Michał (a) 11BIT wybroniło jak na razie 380,00 zł.
beatum yarp SMA45 jeszcze na Bloober jest w koloicach 74,60 tez jakies wsparcie
beatum Mikesz hehe nie panikuj, gdzie Twój optymizm do Bloober, czemu zniknał??
balrog jeszcze jedna rzecz- wskaźnik c/z 11 bit wzrósł po tych wynikach z dwudziestuparu do ok. 47. Tym samym teoretycznie, na pierwszy rzut oka ta spółka jest najbardziej przewartościowana spośród trójki TSG PLW i 11Bit, dotychczas wszystke 3 miały ten wskaźnik w granicach 20-27.
balrog ten season pass uratował 11bit, gdyby nie to to pewnie byłby ten wodospad ;) choć ten pierwszy dodatek ma słabe opinie, piszą że dostali w nim 1 budowlę (most), nowa mapkę i w sumie nic więcej
Piaskun Michał (a) 11bit słabiutki ten raporcik
Michał (a) Dzisiaj więc sprawdzamy reakcję rynku na 11BIT, VRG, TSGames oraz Foreveren
Michał (a) Nie posiadam akcji Bloober.
balrog Adamec21 cieszę się bo mam, szkoda ze plw i 11bit jak stoją tak stoją
Mikesz Bloober jakas wymianka 4k akcji
Michał (a) I tutaj nie odnoszę się oczywiście do Ciebie, tylko do tej osoby, co pisała czy wejść teraz w Bloober.
Michał (a) Sam na Creepy Jar już nie będę zagrywać. Multiplayery to dla mnie niestety za mało jeżeli gra jeszcze nie podała konkretnych planów odnośnie kolejnych gier. Wolę spółki, gdzie jak coś nie wypali, to można dalej grać pod nadzieje w premiery innej gry. Typu Bloober z Blair Witch, gdzie już jakieś konkretne plany są pod Medium w 2020 r. Tylko też bierzcie poprawkę, że ja zagrywam głównie technicznie w tej branży i timingowo.
Michał (a) 11BIT był niedawno przy mocniejszym wsparciu. Farm51 również.
Michał (a) Tak jak pisałem dwa tygodnie temu, głównie do zagrania z producentów gier były/są 11BIT oraz Varsav.
Michał (a) 11BIT ponownie minimalnie pozytywny sygnał: zakończenie nad 403,00 zł. Jednak czekamy teraz na zwiększone obroty.
yarp Mikesz sprzedałeś bloober?
Michał (a) Na razie więc tylko o Bloober był pewien wydźwięk wczoraj. W ramach prezentacji xbox
beatum bLoober zawraca, pojawiają sie coraz lepsze materiały https://www.youtube.com/watch?v=LkxCI2ZuRNQ&t
Mikesz Bloober team
Mikesz No chyba Bloober nie kłamie :D
Mikesz Bloober oglosil, ze wishlista na Steam przekroczyla 100k
Mikesz Bloober narazie fajnie odrabia. Chyba spelnia sie scenariusz ktory juz tutaj widzialem kilka razy po ogloszeniu BW
Michał (a) Najlepszy przykład to sprzedaż moja akcji przed poprzednią premierą gry Bloober, gdzie niemal od razu zaprezentowali premierę gry Blair Witch.
Michał (a) piotrlotr Gamescom to nie E3. Tutaj oficjalnych streamów będzie dużo mniej. Trzeba śledzić social media danych polskich producentów gier, bo sami pewnie będą wypuszczać coś. Trailer Blair Witch od Bloober już był dzisiaj pokazany w ramach prezentacji Xbox
erbosss gratuluję tym co wytrzymali albo ponownie weszli w bloober :) Jadą dalej widzę
Michał (a) Tylko na Bloober relatywnie dość szybko ma się ukazać następna spora gra, Medium.
Michał (a) Na 11BIT dalej czekam na potencjalne przebicie oporu ~403 zł. Wsparcie przy 380 zł dalej obowiązuje.
Michał (a) Na Bloober już za blisko do premiery Blair Witch. 30 sierpnia się ukaże gra
balrog kozineczka przydałoby się, bo 11bit i playway drepczą w miejscu, jeśli nie spadają. Zwłaszcza wkurza mnie 11bit- uznany deweloper a jak ogłosili premierę CHoM i FP na konsole to kurs w dół, podczas gdy taki skompromitowany CIG 10% w górę po infie o premierze nowego snipera... No, ale cierpliwi raczej zostaną wynagordzeni :P
beatum czy ktoś liczył może, jak sprzedaż BW od BLO przełoży się na kapitalizacje i kurs??.. wiem że dla F51 takie wyliczenia chyba karkalis robił i tam 1mln szt przy 30$ przekładał się na jakieś 600mln kapitalizacji... czyli przy obiektywnym scenariuszu Bloober 1mln sprzeda i co kurs obecny 88zł (150mln zł ) x 4?? 360zł??
beatum Lubelak CIGAMES 150mln kapitalizacji.... to już wole Bloober taka sama kapitalizacja, czy farm z 2 grami na ukończeniu z kapitalizacja 120ln
beatum Bloober, mocne promo robi, Observer na 1 stronie steam w bestsellerach, do tego pakiet horror game z pre-orderem BW i pozostałymi grami w promocyjnej cenie, ofensywa się zaczyna
yarp Dodatkowo bloober team horror collection 4 strona steam
yarp Promocja na steam na gry bloober. Obserwer 1 strona BW 3, LoF2 4 a lof 6
Mikesz Bloober - ruszył preorder na Steam + prezes zapowiada "ostre uderzenie marketingowe" na Gamescom i PAX Prime.
filip kozineczka masz rację znam fiksatow na punkcie Ale, Cdr i 11bit
filip Bloober na L
Michał (a) 11BIT odbija się od wsparcia głównego 380,00 zł. I to jak na razie na podwyższonych wolumenach.
yarp Bloober podbitka czy koniec korekty ?
roger bloober po korekcie?
grzemich1986 Jak widzicie 11BIT przy tej cenie? Atrakcyjna?
Bartas_Gda Bloober
erbosss kiedyś też często robiłem błąd, że wychodziłem za wcześnie - teraz daję dobrym spółkom rosnąć - patrz bloober, czy choćby tsgames, które mam brane po 84,50.
balrog nie będzie równoczesnej premiery CHoM na pc i konsole, to chyba dlatego, choć ja osobiście się cieszę, że już termin jest potwierdzony, bo znając 11bit mógłby być i za rok
balrog 11bit już leci w otchłan chyba
balrog 11bit zbliża się do sma100
balrog zadziwia mnie słabość 11bit, znowu w punkcie wyjścia, trzeba pewnie poczekać na raport albo jakieś konkretne doniesienia o FP na konsole
erbosss bloober i u mnie na teraz zrealizowany. chyba trochę za duża pompa, rsi przegrzane, dzisiaj dobre info i możliwe że trochę się skorekci
roger jak widzicie dzisiaj bloober po wczorajszym raporcie po sesji
Mikesz Bloober król dotacji. Z poprzednich nie wpłyneło jeszcze na ich konto jakies 20 mln teraz złapali kolejne 20 kk
beatum ho ho ho ale info na bloober, 20mln zł dofinansowania !!
erbosss bloober niestety trochę oddał. Zaczęliście tu realizować zyski i mamy górny cień :P
beatum Bloober to faktycznie teraz znów może być konsola 80-85 zanim dalej pójdzie, skorekci sie, zbierze siły i ruszy dalej
roger bloober jak tak dalej będzie szedł to niedługo widły
erbosss bloober już 85zł, nieźle tu idą
Mikesz Bloober narazie pieknie, 84 zł na spoko wolumenie
yarp Mikesz ale oni już dostali to dofinansowanie czy to jest dopiero info że się ubiegają? Bloober
roger bloober duże obroty jak na tą spółkę dzisiaj
Mikesz Jezeli Bloober rzeczywiscie kolejne 20kk wyciagnie z dotacji to juz chyba mozna ich nazywac mistrzami w tym fachu
bronas16 i każdy zapomina, że bloober ma 30 mln zapasów!!!
Mikesz Bartas_Gda ostatnio doszedlem do wniosku ze LOF2 powstal tylko po to, by moglo powstac Blair Witch. Gun wyłożył miliony z których Bloober sie utrzymywał tworzac rownoczesnie LOF2/BW/Medium.
Mikesz Bierzcie tez pod uwage, ze Bloober wydaje tę gre samodzielnie więc stopa zwrotu ze sprzedazy na Steam/Xbox będzie duzy wyzsza niz w przypadku poprzednich produkcji gdzie to wydawca oplacal development.
Mikesz balrog Bloober dementowal plotki o wylacznosci na Epicu, premiera na Steam odbedzie sie bez przeszkod. Na PS4 premiery narazie nie bedzie, prawdopodobnie za sprawa dealu z Microsoftem
yarp Prośba o komentarz wykresu bloober po dzisiejszej sesji. Moim zdaniem była próba wybicia skutecznie zdławiona ale z drugiej strony nie pozwolili na zamknięcie poniżej 75 zł
d00b thx, dalej trzymam bloober
erbosss zastanawia mnie gdzie bloober może dojechać przed premierą blair witch. Czy liczyć na 80 czy może nawet na 92? Bo jak dla mnie to obecnie dwa kluczowe opory
erbosss bloober super :)
beatum Bloober ładnie
Michał (a) Teraz gdybym chciał zainwestować w kolejną spółkę producentów gier, to by był prawdpodnie 11BIT lub Varsav.
Michał (a) Na Bloober już wyrobiło się wsparcie przy ~70 zł. Ale coraz większymi krokami zbliża się premiera gry.
Michał (a) Jeżeli mówimy o spółkach producentów gier, to jeszcze 11BIT będzie można ponownie zagrać przy 400,00 zł.
yarp kozineczka dzięki, widzę że dokupiłaś bloober więc przestałaś wierzyć że będzie głębsza korekta, a to dobrze :) ja trzymam nadal mam średnią 45 zł
ttrader Sytuacja na 11BIT Zobacz obrazek <11BITvsBENEFIT.jpg>
ttrader 11bit po prostu skorekcil sie do wsparcia na chmurze hossy. Radze przyjrzec sie co dzialo sie na 11bit po wyjsciu gora z chmury bessy i porownac z BENEFIT. Zobacz obrazek <11bit.jpeg>
Michał (a) 11BIT też bez zmian. Wsparcie się może wyrobić przy 420 zł; aktualnie mocniejsze wsparcie jest przy ~400 zł. Scenariusz dalej pozytywny.
Michał (a) W pierwszej wiadomości dt 11BIT
Michał (a) 11BIT dalej nad 4,20 zł, powoli się tworzy tam wsparcie.
beatum Bloober ma ponad 50% ich akcji
beatum kramrok pełna zgoda, IF4 lubi również rosnąć razem z QUB, ostatnio tam już było zbieranie i korekta, ale pomału wraca w kierunku 1,50, spółka zależna BLOOBER, tam 2 zł pewnie będzie na jesień
balrog no nie teraz 11bit +0,12 a reszta stoi
balrog czy wszystko w porządku z giełdą? cdr plw 11bit thd f51 pokazuje mi, że kurs jest zmieniony o 0%
yarp kozineczka trzymasz nadal bloober ?
Michał (a) 11BIT powoli tworzy wsparcie przy 420,00 zł. Mocniejsze jednak dalej leży w obszarze ~400 zł.
balrog kramrok ja trzymam jeszcze 11bit, 40% możliwe, no ale w nieco dłuższym okresie ;)
Michał (a) 11BIT pozytywny sygnał że kurs utrzymuje się na stałych poziomach powyżej 420,00 zł.
Michał (a) Więc kolejna spółka - obok 11BIT - która wybija/wybiła się z konsolidacji.
erbosss a ze spółek to co mi się podoba to bloober, choć oczywiście przy tej cenie już bym nie wchodził teraz jak ktoś nie ma :). Generalnie licze na 80zł do premiery blair witch :)
balrog 23.07 premiera dlc do moonlither od wydawcy 11bit, cena 6,99 usd
Mikesz 11Bit zaprasza na testy, z tego co pamietam to Children of Mortha na konsoli, jezeli ktos interesuje sie spolka jest to dobra okazja do tego by zobaczyc jak wyglada od srodka i ograc nadchodzaca produkcje. Warszawa 20-21.07, wiecej info na FB
Michał (a) 11BIT bezmiennie pozytywnie. Potwierdzenie było na wczorajszej sesji.
bronas16 na 11bit też pakietówa
balrog 11bit pokazało, jak to jest w dobrym stylu wyrwać się z konsoli :P
bronas16 Przemek (r) jaki widzisz zasięg 11bit
balrog Błażej dzięki za info o 11bit. Wiem, że wczoraj był dobry czas, no ale przegapiłem. Mnie się wydaje, że powinno jeszcze pójść w gore, na 11bit wybicie z marazmu często kończy sie gwałtownym wzrostem
balrog Jak widzicie 11bit? Mój pakiecik fajnie puchnie, ale zastanawiam się, czy jest sens.jeszcze zwiększać zaangazowanie
Ed Bloober Team ma umowę na wydanie i dystrybucję gry "Observer" na rynku azjatyckim
PIEQ 11bit pięknie
Michał (a) CDProjekt nie przebił ostatecznie oporu; 11BIT za to tak.
Michał (a) Na Bloober pierwszy sygnał korekty. Najbliższe wsparcie to obszar 60-65 zł.
Michał (a) Dzisiejsza sesja jak na razie pozytywna dla producentów gier. 11BIT wychodzi z konsolidacji; na CDR czekamy na ~16:00; na Playway wytworzyło się wsparcie przy 180,00 zł.
bronas16 "Niezwykle ciekawie wypada zestawienie na jednym wykresie spółek gamingowych o najbardziej atrakcyjnych wskaźnikach P/E (C/Z) i P/BV (C/WK). Okazuje się, że najbardziej atrakcyjnymi wskaźnikowo producentami gier są: PlayWay, 11bit studios, Forever Entertaiment oraz Creepy Jar."
balrog oczywiście bloober może bliżej premiery przeprowadzic jakas akcje marketingowa, no ale na razie jest jak jest.
yarp Część czy na bloober nie sypią powoli ? kozineczka
Michał (a) 11BIT : tak jak pisaliśmy wczoraj, w końcu kurs wychodzi powoli z konsolidacji. Najważniejsza jednak będzie końcówka dzisiejszej sesji.
yarp filip dzięki za info o bloober
yarp Panowie a na podstawie wykresu i tego jak ostatnie sesje przebiegają to co możecie powiedzieć - bo ja się słabo znam na AT - bloober
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK