Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek: GPW, Mercator i One More Level.

GPW (GPW)

interwał dzienny

GPW, analiza technicznaKurs spółki porusza się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs znalazł się w obszarze wsparcia w okolicach 42,5-43 zł wyznaczonego poziomymi liniami oraz przy skośnej linii trendu wzrostowego. Myślę, że to dobre miejsce do odbicia w kierunku pierwszego oporu wynikającego z ostatniego szczytu, czyli poziomu 46 zł. Jeżeli ten poziom zostałby przebity to kolejnego oporu możemy szukać w okolicach psychologicznego poziomu 50 zł. Zagrywamy zakończenie krótkiej konsolidacji i odbicie się od wyznaczonego obszaru wsparcia.

Przykładowy LimAkt 43,25 zł SL poniżej 42,5 zł.

 

 

MERCATOR (MRC)

interwał dzienny

Mercator, analiza technicznaSpółka znajduje się w mocnym trendzie wzrostowym. Kurs po osiągnięciu historycznego szczytu na poziome 770 zł rozpoczął ruch korekcyjny, który obrał kształt a’la rozszerzającego się klina zniżkującego, który z reguły tworzy się w trendzie wzrostowym, z którego wybicie zapowiada kontynuację wzrostów. Aktualnie wsparcie znajduje się przy linii średniej SMA100 wewnątrz klina a kurs zbliżył się do średniej SMA50 przebiegającą przy górnym ograniczeniu rozszerzającego się klina zniżkującego. Zagrywamy na wybicie górą z klina.

Przykładowy LimAkt 542 zł SL poniżej SMA50.

 

 

ONE MORE LEVEL (OML)

interwał dzienny

OML, analiza technicznaKurs spółki porusza się w trendzie wzrostowym. Kurs ustalił historyczny szczyt na poziomie 21,60 zł po czym gwałtownie zaczął spadać przebijając SMA50 i na chwilę SMA100. Aktualnie widoczna jest konsolidacja kursu poniżej poziomu 13 zł. Lokalne wsparcie można wyznaczyć przy dolnym ograniczeniu konsolidacji. Przy realizacji pozytywnego scenariusza kurs po przebiciu oporu na poziomie 13 zł otworzy drogę w kierunku zaznaczonego oporu na poziomie 18,20 zł.  Zagrywamy na wybicie oporu na poziomie 13 zł.

Przykładowy LimAkt 13,15 zł, SL poniżej 12 zł.

 

 

 

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.

LYNX

LYNX

Zobacz podobne analizy:7 komentarzy

 1. Michał Michał pisze:

  Dzisiaj na Platige interesujący obrót powstał – na potencjalnym dołku. Obrót powstał na podobnych poziomach cenowych co świece z początku lipca tego roku. Pozytywnym sygnałem będzie przebicie lokalnego oporu 24,40 zł.

 2. lion83 lion83 pisze:

  Jak obecnie patrzeć na mercator pod względem AT ?

  • Michał Michał pisze:

   Ja już spółek stricte „covidowych” nie obserwuję. Negatywe było przebicie wsparcia 400,00 zł na wykresie. Jednak wstępnie poziom 400,00 zł został później obroniony. Dalej jednak straszy świeca z dnia 14.12 i kolejny ew. sygnał kupna by się pojawił dopiero po stałym przebiciu 450,00 zł.
   Spółka na tym etapie bardzo spekulacyjna.

 3. lion83 lion83 pisze:

  Jak na dzień dzisiejszy wygląda MRC wg specjalistów ? Czy coś się zmieniło ?

 4. lion83 lion83 pisze:

  Przebicie 450 na Mercator.

  • Błażej Błażej pisze:

   MRC wybił się na dzisiejszej sesji nad SMA100, co pozwala sądzić, że korekta dobiegła końca. SMA100 stanowić powinna ponownie wsparcie.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

koku kriss1975 mógłbyś prezes Barbary doradcą zostać ;) może wreszcie zaczęłaby zarabiać ;)..... ale wtedy chyba twoja teoria na gpw by się nie sprawdzała
lion83 Anon Mercator dziwi mnie ten kurs przy takim c/z
lion83 Mercator zagraniczne fundusze pokochały akcje rękawiczek https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-04-07/overseas-funds-loving-malaysia-glove-stocks-again-after-selloff
Marianus89 mercator zasypasny :)
roger mercator wziął się do roboty, w końcu:)
Marianus89 czyzby mercator sie obudzil ?
Błażej (a) O 9 odbędzie się relacja live z debiutu na GPW pod tym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=qRv6gFpMq40
space z grupy Akcje, Analizy, Komentarze, Inwestowanie na GPW / New Connect
space też nie jestem przekonany ze fundy czekają z palcem na enterze by zrobić PKC kupna bo spółka jest na gpw a nie NC.
space guf ciekawy jestem jutrzejszego debiutu crj na gpw.
koku kriss1975 i strategia się sprawdza..... im gorsze wyniki tym lepsza wycena na gpw :)
Ed Bank Of America w marcu 2021 roku utrzymał pozycję lidera obrotów na rynku akcji w transakcjach sesyjnych GPW. Na drugim miejscu ponownie znalazło się BM PKO BP - podała GPW na stronie internetowej. Udział BofA w obrotach na rynku akcji w marcu wyniósł 11,22 proc., a BM PKO BP 9,06 proc. Trzecie miejsce w zestawieniu najbardziej aktywnych brokerów na rynku transakcji sesyjnych akcjami zajął w marcu Morgan Stanley Europe (7,25 proc.), a czwarte Goldman Sachs (6,45 proc.). Na piątym miejscu, z udziałem na poziomie 5,90 proc., znalazł się Wood.
nowy słabość ostatnio na naszej GPW
mediolan ktoś z was pamieta na GPW takie sesje jak rosło wszystko plus +10 % i było na giełdzie 7-10 spółek ?
space faziswd a chyba nic, ogłosili dziś zakończenie przeglądu opcji strategicznych. przejście na gpw 2022, brak emisji, i brak przejęcia przez zewnętrzne podmioty. tak zrozumiałem.
kriss1975 Ed co z tego że xtb i mercator maja forsy że moga Polskę kupić razem z obajtkiem , a kurs ma to w dup...
kriss1975 space już od dawna pisze ze nie torpol , tylko trakcja i tak jak teraz nie mercator , a mabion i nie XTB tylko PXM itd. :)
nemooo PiotrGPW Wiosna Panie Wiosna w końcu i na gpw powinna zawitać:D
Michał (a) Ale wytłumaczenie Mercator ciekawe " "Podwyższenie rekomendowanej ceny minimalnej odkupu akcji wynika z uwzględnienia postulatów zgłaszanych w szczególności przez inwestorów indywidualnych" - podano w komunikacie."
Marianus89 mercator ale mój wykres
Marianus89 mercator jedzie
bronas16 A nie czy się tu komuś podoba z GPW atak
walduci50 Czyżby mercator zarzucil kotwicę na tym poziomie?https://stooq.pl/q/?s=mrc
Marianus89 tez sie na mercator czaje
roger cześć, analizował ktoś może mercator, trochę dużo spadło
Michał (a) Mercator znalazł się ponownie na głównym wsparciu 330,00 - 350,00 zł. Podtrzymuję to co piszę od dłuższego czasu - dopiero stałe przebicie oporu 400 zł da silniejszy, pozytywny sygnał.
Ed gdyby nie Allegro to dziś BML w obrotach na GPW liderem :)
roger mercator pierwszy dzień w wigu20 nie zalicza do najlepszych
lion83 Mercator od jutra w WIG 20 ale przez brak wypłaty dywidendy tylko zaproponowany skup przeważa negatywny sentyment do spółki.
Michał (a) Główne wsparcie na Mercator to dalej 350,00 - 330,00 zł
Michał (a) Na Mercator w dalszym ciągu nie doszło do stałego przebicia oporu 400,00 zł.
hessa jakby ktoś szukał typów to Mercator jest dość blisko SMA200, która była broniona, dziś po sesji wchodzi do W20 i dziś na konferencji mówili, że buyback przeprowadzą w formie wezwania gdzieś za miesiąc (przedział skupu 400-770, chociaż wcześniej podnosili), więc może pod to rosnąć
lion83 Już w najbliższy piątek, tj. 19 marca, między 11:30 a 12:30, odbędzie się otwarte spotkanie z Zarządem Mercator Medical S.A., poświęcone omówieniu wyników rocznych za 2020 rok. Link do spotkania: https://bit.ly/3cF2uiO. Zapraszamy!
walduci50 Pure Biologics wybrał wykonawcę badań przedklinicznych w projekcie PB002 ISBnews - Biznes 18 mar 2021, 15:29 Warszawa, 18.03.2021 (ISBnews) - Pure Biologics w ramach przeprowadzonego postępowania ofertowego wyłonił Instytut Przemysłu Organicznego (Sieć Badawcza Łukasiewicz) jako wykonawcę pierwszego panelu badań przedklinicznych dla projektu aptamerowego PB002 (AptaPheresis),podała spółka. Planowane prace badawcze będą obejmować kilkuetapowe badania in vivo w modelu zwierzęcym. Celem zaplanowanego przez Pure Biologics pierwszego panelu badania jest wykonanie testów farmakokinetycznych dla modelowego przeciwciała anty-AQP4, podkreślono. "W toku pierwszego badania planujemy ustalić optymalną dawkę przeciwciała, którą należy podać zwierzętom. Zostanie wyznaczony również m.in. okres półtrwania dawki ludzkiego, rekombinowanego, monoklonalnego przeciwciała (anty-AQP4) w krwiobiegu królika. Dalsze etapy badań będą miały na celu poznanie szeregu informacji nt. działania mechanizmu proponowanej terapii pozaustrojowej oraz potwierdzenie jej skuteczności" - powiedział naukowy kierownik projektu PB002 w Pure Biologics Tomasz Bąkowski, cytowany w komunikacie. PB002 jest pierwszym i najbardziej rozwiniętym projektem spółki w terapii pozaustrojowej opartej o aptamery, znanym także jako AptaPheresis. Pure Biologics w PB002 rozwija celowaną, selektywną aferezę opartą o aptamerowy filtr biomolekularny, która ma pomóc pacjentom cierpiącym na okresowe zaostrzenia (rzuty) w rzadkiej chorobie NMO (neuromyelitis optica), wyjaśniono. Pomimo, iż choroba NMO zaliczana jest do chorób rzadkich, to według szacunków na całym świecie z jej powodu cierpi ok. 300 000 osób. Rozpoczęcie kolejnych paneli badań przedklinicznych w projekcie PB002 zaplanowane jest na końcówkę 2021 r. i początek 2022 r., podsumowano. Pure Biologics to polska spółka biofarmaceutyczna skoncentrowana na odkrywaniu i rozwijaniu leków biologicznych oraz opracowywaniu terapii pozaustrojowych. Spółka prowadzi badania z wykorzystaniem własnych platform technologicznych do selekcji cząstek aktywnych - przeciwciał i aptamerów. W grudniu 2020 r. spółka przeniosła notowania na rynek główny GPW z rynku NewConnect, na którym była notowana od grudnia 2018 r.
lion83 Jak interpretować skup akcji Mercator zamiast dywidendy ?
Janek krzysieksisiek musz gpw sobie odblokować
guf Janek musisz gdzieś w opcjach dodać gpw
Inwestor kriss1975 no ale dzisiejsze zachowanie famuru przed takim info to mi się bardzo podoba, bo widzę że spółka jest szczelna jak mało która z gpw
tomciu cianek sytuacja na FOR od momentu rozliczenia wezwania tj. od 13 października 2020 r. MaForm nabył łącznie prawie 435 tys. akcji za ponad 15 mln zł. W samym 2021 roku kupił 230 tys. za prawie 11 mln. ? Biorąc pod uwagę średnie obroty dzienne na GPW (317 tys. zł i 424 tys. zł odpowiednio) zakupy spółki związanej z Prezesem są istotne. ? Okazuje się, że stanowią około 60% obrotu licząc od momentu rozliczenia wezwania i 50% w 2021 roku. Wiarę Prezesa w spółkę trzeba traktować pozytywnie
Michał (a) Mercator dalej "walczy" z oporem 400,00 zł. Najbliższe mniejsze wsparcie to 370 zł. Główne wsparcie to dalej rejon 330 - 350 zł.
nemooo natki pro jest fajną spółką stabilną, tylko że to taki muł... na gpw że aż strach
Paweł kriss1975 to niech się dobrze skupi na GPW, małą łyżeczką ale do pełna
lion83 Z polskich spółek Covid tylko Mercator osiąga mega zyski chociaż wg mnie to już nie do końca taka spółka COVID bo oferta już mocno wybiega po za medyczną
lion83 Drakkar7 ja miałem ciężko jak spadało poniżej 350 mam średnią 395 mogłem sprzedać jak było powyżej 500 ale wieżę, że Mercator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Zobaczymy co Prezes jeszcze powie przy wynikach na temat nowej strategii
Michał (a) Też na Mercator dawno nie było informacji o ew. sprzedaży przez insajderów. Ale na to trzeba uważać po wejściu w rejony cenowe powyżej 400 zł.
Michał (a) No i jak zatrzyma się Mercator powyżej 400,00 zł to będzie oczywiście pozytywny sygnał. Wtedy w poniedziałek byśmy sprawdzili ostateczną reakcję.
lion83 Drakkar7 Mercator w przyszłym tygodniu może pokaże nowe ATH przy wejściu do WIG20 ?
lion83 Dzikun MRC "W krótkim terminie jesteśmy pozytywnie nastawieni do spółki. Wyniki w tym i w przyszłym roku powinny jeszcze mocno odstawać na plus względem rezultatów sprzed pandemii. Ceny i marże na rynku rękawic są znacznie powyżej średnich cyklicznych poziomów, inwestorzy oczekują, że za kilka kwartałów ta hossa się skończy, ale na chwilę obecną nie widać jakiś większych korekt cenowych" - ocenił Michał Kozak, analityk Trigon DM. "Patrząc na plany podażowe dużych producentów można oczekiwać, że jeszcze przez dwa lata Mercator powinien odnotowywać świetne wyniki, a później - wskutek zwiększenia podaży rękawic i spadku cen - naturalnie nastąpi stopniowy spadek. Nie jest tak, że wyniki spadną zaraz po spadku cen rękawic. Spółka ma możliwość zabezpieczenia się w części na te ceny na okres około 12 miesięcy" - dodał. Analityk wskazał, że trzecia fala pandemii na świecie wspiera perspektywy spółki. "Wszyscy zdali sobie sprawę z tego, że nie będzie tak, że się zaszczepimy i nastąpi szybki powrót do normalności. Obecny scenariusz jest taki, że powrót będzie stopniowy i bardzo ostrożny ze względu na nowe mutacje wirusa i środki ochrony muszą być zachowane" - ocenił Kozak. Zgodnie z szacunkami, przychody Mercatora w 2020 roku wyniosły 1.836,1 mln zł, a zysk netto wyniósł 956,6 mln zł. Dla porównania, w 2019 roku grupa odnotowała 540 mln zł przychodów i 2 mln zł straty netto. Analityk Trigon DM wskazuje, że tak wysokie wyniki są przejściowe, ale pandemia może poprawić pozycję spółki na rynku w dłuższym terminie. "Ta skala wyników, którą widzieliśmy w poprzednim roku i będziemy obserwować w tym jest nie do utrzymania, bo nie da się operować na takich marżach w długim terminie. Jest to okres przejściowy, wynikający z niedostosowania się podaży do popytu. Wydaje się jednak, że Mercator może skorzystać na tej sytuacji i inaczej się pozycjonować wśród konkurentów także po pandemii" - ocenił Michał Kozak. "W samej dystrybucji dojście do nowych klientów, elastyczność i brak problemów z dostawą rękawic może wyżej spozycjonować Mercatora, dlatego niekonieczny jest powrót do tak niskich wyników jak przed pandemią - mogą one być trochę wyższe, również dzięki maksymalizacji wolumenów, dotarciu do wyżej marżowych klientów" - dodał. Zarząd Mercatora informował, że pracuje nad długoterminową strategią grupy. Jak dotąd spółka poinformowała o planach budowy fabryki rękawic nitrylowych w Tajlandii za ok. 155,95 mln zł i wyjścia z asortymentem poza obszar medyczny m.in. do branży beauty, do punktów weterynaryjnych i branży hotelarsko-gastronomicznej. Grupa pracuje też nad stworzeniem linii rękawic, które będą przeznaczone dla gospodarstw domowych. Na koniec 2020 roku grupa miała ok. 535 mln zł gotówki netto wobec ok. 380 mln zł na koniec września 2020 roku. "Nowa fabryka jest istotnie droższa od poprzedniej, ale dzięki lepszemu otoczeniu popytowemu i wyższej marżowości, instalacja może się zwrócić w 6 lat. Rozruch ma nastąpić w pierwszej połowie 2022 roku. Ma to biznesowy sens, ale może się okazać, że nowe moce wejdą, gdy otoczenie makroekonomiczne będzie już słabe, przez przecięcie się podaży z popytem, przy rosnących mocach wśród producentów" - ocenił Michał Kozak. "W mojej opinii warto byłoby dodać do oferty coś nowego wykorzystując siatkę klientów niż tylko dobudować moce. Spółka ma jeszcze informować rynek o dalszych planach. Moce dostawiają też inne podmioty, nawet te które wcześniej nie zajmowały się produkcją rękawic? - dodał. Mercator Medical zajmuje się produkcją i dystrybucją jednorazowych rękawic medycznych, ochronnych i gospodarczych oraz opatrunków medycznych. Wywołany pandemią wzmożony popyt na produkty spółki znacząco zwiększył jej wyniki. W ślad za wynikami wzrosła także wycena giełdowa. Na początku 2020 roku akcje Mercatora kosztowały ok. 10 zł, a 14 października - po wstępnych wynikach za trzeci kwartał - odnotowano najwyższy kurs w historii. Cena akcji wyniosła wtedy 770 zł. Aktualnie (12 marca, godz. 12.20) kurs Mercatora wynosi 391 zł, po spadku w ciągu ostatnich pięciu miesięcy o około 35 proc. "W ostatnim czasie było widać korektę i zmianę nastawienia na GPW - zaczęły rosnąć spółki, które najbardziej ucierpiały na pandemii, a kursy spółek, takich jak Mercator, zaczęły się normalizować. Mając przed sobą świetne perspektywy kolejnych kwartałów i patrząc na mnożniki za ten i przyszły rok, zalecaliśmy przeważanie spółki w naszej strategii. Gros wyceny to odzwierciedlenie nadzwyczajnych zysków, które spółce będzie się udawało wypracowywać przed powrotem do normalności i wcześniejszych marż" - powiedział analityk Trigon DM. "Nie wiemy jaka będzie sytuacja za kilka lat i jakie będą wyniki, więc waga teraźniejszych wyników powinna być trochę wyższa, co oznacza, że ta wycena może być bardzo zmienna" - dodał. Jego zdaniem to, co może jeszcze budować wycenę, to nadzieje na pomysły strategiczne i wykorzystanie sytuacji pandemicznej, czyli np. cross-selling produktów czy rozbudowa mocy. Wysoka aktywność inwestorów w handlu akcjami Mercatora doprowadziła spółkę do awansu w giełdowych indeksach. GPW Benchmark podał 4 marca, że Mercator zastąpi Alior Bank w składzie indeksu WIG20 po sesji 19 marca. "Wejście spółki do WIG20 nie pozostanie bez wpływu na notowania, ale patrząc na obroty na Mercatorze to nie powinno to być kluczowe dla przyszłego kursu? - ocenił analityk. (PAP Biznes) sar/ asa/
lion83 Mercator na przebicie 400 ?
space hessa no ale to nie na gpw, na gpw są etfy tylko na wig20 wig40, sp500 i chyba dax. ubogo jest
space a tak to trzeba wyjść poza gpw
hessa siemano, czy są na gpw jakieś instrumenty do inwestycji w złoto?
lion83 Drakkar7 Mercator to król może nawet te 600 zobaczymy ?
Błażej (a) Mercator odbił się dzisiaj od SMA200 przy ~350 zł i przebił SMA50 jak na razie SMA50, która mogłaby ponownie nabrać charakter ruchomego wsparcia.
lion83 Ed tzn bo Mercator to przynajmniej krocie zarabia, a Biomed ?
lion83 Mercator do ilu może wybić ? https://stooq.pl/mol/?id=17727
Michał (a) Mercator cały czas znajduje się przy głównym wsparciu 330,00 - 350,00 zł.
Michał (a) Dzikun O jakim zrywie na Mercator mówisz?
Sal O Gessner wspiera na złocie https://stooq.pl/mol/?id=17639 Szkoda że nie ma takiego wpływu jak na spółkach z gpw ;)
lion83 Mercator z kolejnym atakiem na 360
roger na Mercator wejście do Wig 20 działa
lion83 Czy wejście Mercator do WIG20 dostarczy paliwa ?
zimnylech Grzesiek gaming się na gpw wypalił, ja poczekam na huge
Sal kriss1975 Jeżeli na dniach Mabion nie spadnie będę się uwazał za najwiekszego frajera na GPW ;)
space gpw też jakby chciał wybić z trójkąta
ekielka Norwegowie na GPW - https://stooq.pl/n/?f=1406620
Janosz Sal gpw podbił Imagis...zobaczymy co dalej
Piaskun Ale panika na gpw przed otwarciem w usa....
nowy Piaskun jak 20% na gpw ktore poszly po 200%
Przemek (r) Mercator odbił się od sma200 i tworzy ładna świece. Jakby się tak zamknęli przy zwiększonym obrocie jest szansa na większe odbicie.
tomciu koku w przedszkolu obok mnie kucharka złapała Coco to 6osob z personelu 2 tyg kwarantanny dla dzieci i później jeszcze 10dni zanim przedszkole wystarowalo Współczuję trochę się nasiedzicie w domu No może gra na GPW zrekompensuje
Ed GPW jest sterowana przez Morgany
nemooo Daniels my robimy pod siebie bo duzi robią, gpw to takie niechciane dziecko co próbuje do "starszych"
nemooo piotrlotr oby się udało, może to pozwoli ruszyć hossie na gpw
Ed Fundusze emerytalne kupiły w styczniu 2021 r. akcje za ok. 600 mln zł. Popyt ominął jednak polski rynek i dotyczył wyłącznie akcji zagranicznych - wynika z szacunków Trigon DM. W ocenie Trigon DM, w obliczu nowego projektu reformy OFE trudno będzie oczekiwać popytu na polskie akcje przy obecnym poziomie alokacji w spółki notowane na GPW.
nemooo kurde, ile spółek gpw zamieszanych jest w debiut alchemist simulator? wszystkie maja rosnąc pod premierę? mam wrażenie że na nc/gpw powstała juz taka siatka połaczeń gejmingowych że nie da się tego ruszyc nawet po dobrych danych ze sprzedaży
filip Drakkar7 Gessner to mi buty może czyścić, ja jestem Filip Wielki i Piękny, Dowódca spekuły, Słońce Gpw, King in The north, etc. etc.
NieZnamSie Adamec21 "NewConnect ma status rynku zorganizowanego, lecz prowadzony jest przez GPW poza rynkiem regulowanym w formule alternatywnego systemu obrotu."
Adamec21 NieZnamSie czy te akcje będą notowane na gpw?
space wczoraj pisałem o zleceniach w xtb. no więc moje zlecenie sprzedaży z limitem zniknęło z arkusza gpw. ale w xtb wisi nadal. co to znaczy ? tzn. że najprawdopodobniej zlecenie dla utrzymania ważności "bez daty" jest codziennie na nowo wstawiane do arkusza. jako że xtb nie obsługuje fixów, to pewnie pojawi się dopiero po 9.
kozineczka tyle razy już był podobne historie na gpw, krezus itd, jak kręci się prokuratura i ogólnie spólka jest szemrana to prędzej czy pozniej moza się było tego spodziewac
polserwus GPW zawiesza obrót akcjami INNOGENE
space i nie rozumiem czemu, skoro to prawdziwe akcje a nie cfd, to co za problem zassać całą bazę gpw i mieć każdą spółkę
space ale taka prawda że chyba jak na gpw jest sraczka na akcjach to albo rockbridge albo NN
kriss1975 Drakkar7 obstawiam że chemia będzie jedną z wiodących sektorów na gpw w tym roku , dlatego mam ciech i att , zerkam na rokitę , ale to już by była przesada , choć spółka też mi się podoba
space ale sprawdziłem i weszło w arkusz gpw
Sal Daniels O widzę, że kolega tez kupił ;) Jest ktoś na GPW Atak, kto nie ma PXM i nie wierzy, że będzie pompa ? ;))
Bartas_Gda (r) z portfela fundamentalnego gpw atak sprrzedaję MLS system w cenie 135 zł
Piaskun Co2 już 38euro nie ma co się dziwic że energetyki nie chca brać na gpw....
Michał (a) lion83 Ja w Mercator nie inwestuję, bo zbyt spekulacyjna sytuacja aktualnie. 26 stycznia wyrysowała się pierwsza pozytywna świeca po rozpoczęciu korekty 14.10.20. Kurs dalej przy wsparciu 330 - 350 zł. Negatywne będzie stałe przebicie dolnego knota świecy 26.01.21, więc to jest punkt "zaczepienia".
lion83 Mercator Medical https://m.imgur.com/V57PqPc
michal1984 No i jeszcze jedno jest możliwe , czyli korekta mocna w stanach, a to raczej nie zostawi nawet takich spółek jak OAT bez śladu na kursie. To oczywiście moje przemyślenia i mogę się mylić. Dodatkowo nie widać kapitału na naszej GPW co dość niepokojące jeżeli ma być napływa zagranicy na rynki wschodzące. Dużo dodatkowych zmiennych , ale OAT to spółka na dłużej do portfela i trzeba brać więcej niewiadomych pod uwagę.
lion83 Ojoj już po Cdprojekt ? Na szczęście Mercator ożyje !
emefe nemooo niezłe jaja z tym okupem, lepszy dil niż stres z inwestowaniem na gpw :D
Janek space zapakowany w 100% jesteś - nie obawiasz się tej słabości GPW i tego osuwania pod własnym cięzarem?
Janek kozineczka teraz hossa na krypto, nie ma jakichś spółek z tej branzy na gpw?
space po róznych grupach dyskusyjnych można dojsć do wniosku że jedyne spółki na GPW to xtb i cdr i kazdy pakuje do wora
d00b zatem przymusowy wykup akcji i wylot z gpw?
michal1984 Szału na naszej GPW nie ma jak na taki plus w USA i innych rynkach, wygląda to jakby kapitał wychodził od nas, co prawda bardzo powoli . Podaż zaczyna dominować, a coraz mniej chętnych na zakupy w obecnych poziomach. Korekty jeszcze nie było w stanach dużej, a jest z czego spadać, ja czekam bo to co teraz wydaje się atrakcyjną ceną może nią nie być.
tomciu guf dzięki To w takim razie można w akcję GPW iść Wg mnie będą wyciskać max dywidendę za 2020 skoro 2021 zaczął się z taką bomba
Sal kriss1975 Fakt z nim to można było zarobić. Lubiany był na GPW
Piaskun space daj spokój mało spółek mamy na gpw
nemooo bronas16 taka akcja moim zdaniem jeszcze gorzej odbije się na spółce, jedna z najwiekszych spółek GPW a mawią się jak groszówką
nowy nemooo nie takie rzeczy widzialem na gpw :)
Bartas_Gda (r) nemooo pierwsze iesiace na gpw i spekulacje:) cenne nauki ktore się pamięta
Hoze a wybicie może być na ropie po zamknięciu sesji na gpw i w poniedziałek luka do góry
Drakkar7 space w sumie fajnie że GPW mówi im sprawdzam;).... szkoda ze tylko im;)
michal1984 Dzisiaj zamknięcie tygodniowe pokaże w jaką stronę idziemy na GPW. Nic nie jest rozstrzygnięte moim zdaniem, ciężki moment do zajmowania pozycji patrząc na szeroki rynek.
lion83 Mercator ? Szał na forach ?!
Dzikun jak nawet mercator rośnie, to wiedz, że coś się dzieje -- jak to mawiał klasyk
nemooo gpw zostanie dostrzeżone na w usa, może kapitał podejdzie do nas
lion83 Będzie jazda na Mercator pod to ? Mercator szykuje się do przejęć ? https://www.pracuj.pl/praca/menedzer-ds-rozwoju-fuzji-i-przejec-krakow,oferta,1000712820
Michał (a) Faktycznie na Mercator pierwsza pozytywna świeca wystąpiła od dłuższego czasu.
kuna Mercator ciekawie się zamknął wziąłem na próbę :)
lion83 Anon Mercator jeszcze pociągnie jest pod co grać 19 lutego może wejść do WIG 20
lion83 Anon Mercator chyba właśnie staruje może skończyli już skup
Janosz Anon zobaczymy co będzie miało wiekszą siłe na KBJ ...ukryciak na 17 ..czy Gpw atak :)
kriss1975 Błażej (a) zakładam że teraz złote czasy będa dla TFI , warto cos podebrać z gpw w tym temacie
nemooo https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/ipo-inpost-sa-chetni-na-wszystkie-akcje-po-wysrubowanej-cenie/ermyn2n niezły biznes na tym zrobili, szkoda ze nie na gpw
michal1984 lskibinski Dla mnie kluczowe jest i tak w którą stronę pójdzie rynek, Usa mnie zaskakują ich historyczne szczyty , boje się trzymać długich pozycji choć możliwe, że to ogromny błąd. Nasza GPW jest zapatrzona na tamten rynek i jak dojdzie tam do korekty a za takie tam się uznaje do 15% to u nas zjazd będzie sporo większy.
lskibinski cooper tyle że na NC nie miałbym pretensji, tam każdy wali emisje chociaż raz do roku. Takie zagranie na GPW (gdyby powiedzieli że raczej nie będzie a później by poszła emisja) byłoby słabe, zwłaszcza w spółce z takim potencjałem.
michal1984 cooper Niedawno pisałeś o Wieczorku, ale chyba sam nie sądziłeś, że to tak szybko się spełni. Widać, że masz sporą wiedzę o biotechu na GPW. Pytanie o OAT jak się zachowa jutro dostanie również mocno ?
michal1984 lskibinski Właśnie doczytałem i ta emisja to nie jest mała. Zarząd planuje pozyskać w ramach kapitału docelowego kwotę co najmniej 160 milionów euro z emisji 13.000.000 (słownie: trzynastu milionów) akcji (tzw. transza podstawowa), w ramach oferty publicznej przeprowadzanej na podstawie prospektu, przy czym ostateczna liczba oferowanych akcji będzie określona w treści prospektu i uzależniona jest od aktualnej ceny akcji Spółki na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW. Pozostałe 2.000.000 (słownie: dwa miliony) akcji w ramach kapitału docelowego (tzw. transza dodatkowa) mogą zostać zaoferowane w ramach powyższej oferty publicznej przeprowadzanej na podstawie prospektu, w sytuacji gdy popyt na akcje będzie znacząco przekraczał ilość akcji oferowanych w transzy podstawowej.
Dzikun dawno mnie tak nic nie wku****o jak mercator
koku a wie może ktoś gdzie można znaleźć statystkę GPW za cały rok 2020 - największe wzrosty/spadki, obroty itp. - część z głowy człowiek pamięta, ale tak żeby zobaczyć jak statystykę pojedynczej sesji
space fundy zagrywają na logikę, która na GPW zniknęła rok temu
kriss1975 Agutek masz rację obecnie duzo sie tego zużywa , ale zakładam ze zanim powstanie fabryka , popyt juz nie bedzie tak szalony , a mercator nie jest jedynym producentem , nie wiem może sie mylę ale widze ze emocje na kursie juz tez mineły
lion83 ???? Już jutro, tj. 19 stycznia, między 16:00 a 17:00, zapraszamy do udziału w spotkaniu z Zarządem Mercator Medical S.A.! Link do spotkania: https://bit.ly/38VdrMm ????
maciejanulka wiecie może czy na MT4 lub MT5 można analizować wykresy z GPW?
michal1984 Ja obecnie postanowiłem poczekać i obserwować rynek, jakoś nie pasuje mi ta hossa obecnie na GPW. Najlepszy scenariusz, który jest możliwy to przejście pieniądza na rynek wschodzący i obyśmy tego doświadczyli czego wszystkim życzę :)
space gpw najlepsza giełda na świecie ! Wig20 1.2% a inni niech robią korekty :)
Dzikun rozumiem, że skoro merc zrobił kilkaset mln zysku i spada, to JSW bankrutuje i rośnie (logika GPW zachowana)?
kriss1975 jeżeli takim tokiem myslenia idziemy to czas najwyzszy pozwac mercator , jak ktos kupił po 700 , a dzis jest po 400 i pewnie za moment będzie po 300 , a rękawiczki ponoć idą jak świerze bułki
emefe guf nie ma poza tym największych graczy napojowych na gpw
lskibinski space zwróciłeś uwagę, jak ładnie podrasowali degiro? Jaki masz wgląd w spółkę, od razu podczepione wyniki ostatnie i info. Naprawdę super tam się to wszystko przegląda. Gdyby jeszcze byli w PLN, żeby na kursach nie mieć wahania, to do GPW idealne. NC brakuje, ale to akurat dla mnie nie problem, bo na NC wszystkie spółki walą emisję za emisja + jakieś komunikaty na podbitki, że tam i tak sporadycznie gram i na krótszy termin, ale gdyby Degiro wróciło do PLN, to naprawdę atrakcyjna opcja
nowy Brzoska na GPW jest spalony więc próbuje za granica
hessa a ściągali go z problemami z GPW za ok 340 mln zł
wydra jak widzicie mercator. Kurs wrócił do SMA100. będzie odbijał z tego miejsca?
szyderca667 kriss1975 kojarzysz male spolki z budownictwa infrastrukturalnego na gpw?
lion83 Luk ktoś miał tu kiedyś dylemat czy XTB czy Mercator
piotrlotr nemooo nieciekawie :P, mialem kilka pochopnych wejsc i zazwyczaj zle sie to konczylo. Teraz bardziej staram sie ,,uczyc" forexa, bo jednak wydaje mi sie ze tam analiza techniczna inaczej funkcjonuje niz na akcjach gpw
space lskibinski ale napisałbym gdzieś maila z pytaniem o to, gpw czy knf czy kdpw. w sensie czy nie można sie mailowo zapisać.
Bartas_Gda (r) moja pierwsza spółka na gpw
space gaming to chyba najdroższa branża na gpw
Michał (a) I Mercator dotarł do głównego oporu 500,00 zł. Zobaczymy pod koniec sesji i w poniedziałek jaka będzie reakcja na te poziomy. W piątki zazwyczaj są zbyt niskie obroty.
nemooo space ja kiedyś dostałem uprzejme wezwanie stawienia się na komendzie w związku z przekrętem jeden spółki z gpw... czy wiem coś o takim i takim interesie spółki
lion83 Źródło wykresów Mercator https://www.facebook.com/groups/2953355421432513/?ref=share
lion83 Mercator Zobacz obrazek <FB_IMG_1610041806720.jpg>
lion83 Mercator Zobacz obrazek <FB_IMG_1610041813496.jpg>
space ale liczę że się ustabilizuje i przestanie robić złą renomę dla gamingu na gpw
Piaskun nemooo no to chyba czas na spółki defensywne na gpw
Inwestor Jak wydupczą wkoncu Alior z wig20 to chyba Mercator jest najbliżej?
lion83 space śmieszna analiza akcji Mercator https://www.youtube.com/watch?v=VYblVSQwOVM
lskibinski Bardzo ładnie mi się rok zakończył i życzę wszystkim udanego 2021. Wysokich zysków, minimalizacji strat, tak aby wszystko się zgadzało:-) no i dużo zdrowia dla Pań i Panów z GPW Atak. Szampańskiej zabawy i widzimy się w poniedziałek na nowym ryneczku :-)))
lion83 Mercator jednak boją się wszyscy batona na poziomie 430
lion83 MERCATOR kolejny atak na 430
lion83 Swoją drogą było jakieś info na Mercator ?
Michał (a) Ja w Mercator nie inwestuję. Negatywne było przełamanie 400 zł. Dopiero zacznę obserwować ponownie przy ew. przebiciu oporu 500,00 zł.
lion83 Mercator chce fabryki budować bo takie zapotrzebowanie a Wy piszecie o spadku zapotrzebowania https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mercator-Medical-chcialby-poinformowac-o-szczegolach-rozbudowy-mocy-produkcyjnych-w-I-kw-21-8020996.html
lion83 Savio z Covidów to tylko Mercator chociaż wg mnie to już nie spółka COVID reszty nie tykam
lion83 Mercator się zabuksował w okolicach 400
Paweł urlop czas zacząć , tym pieknym akcentem : Wszystkim atakującym GPW życzę dużo zdrowia, mnóstwo wolnego czasu, samych trafnych inwestycji oraz przepotęznych zysków!
kriss1975 Ed 300 to będzie jak w 2022 będą szykować eobuwie pod młotek na GPW
lion83 Słyszałem, że Mercator idzie w ślady CCC i zapewnia dostawę rękawiczek w 60 min hahahaha
lion83 Ale mimo wszystko stawiam na Mercator w najbliższym czasie. Czuję po kościach że może być rekord zysku. Skup akcji i zapowiadana dywidenda. To już nie spółka COVID
lion83 Sal Ja wiedzę spółkę która godzi te dwie kategorie mianowicie MERCATOR, którą już nie uważam za typowo Covidową. Mega zysk i popyt na rękawiczki nawet po pandemii: Oczekuje się, że globalne zapotrzebowanie na rękawice będzie rosło o 15?25% rocznie w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat w wyniku częstszego użytkowania i zwiększonej świadomości zdrowotnej. https://www.thesundaily.my/business/global-shortage-of-gloves-to-persist-for-next-two-to-three-years-FF5667236
Dzikun no, mercator mnie dzisiaj zaskoczył
Lukas Cześć, Który dzień na GPW w tym roku jest ostatnim na rozliczenie straty ?
lion83 Xtb widać spadek zysku na Mercator odwrotnie
lion83 Żaden inny Covid nie może się chyba pochwalić takim zyskiem. Kwarantanna narodowa. Lockdown w Europie powinien dalej pociągnąć Mercator
lion83 Dzikun na xtb zysk z kwartału na kwartał co raz mniejszy na Mercator spodziewam się rekordu
lion83 Ja uśredniłem i sprzedałem CCC że stratą dokonując optymalizacji podatkowej i przerzuciłem się na Mercator. Zobaczymy
lion83 Dzikun Właśnie też teraz przestawiłem się na Mercator, bo wydaje się być po korekcie, po 400 fundusze kupiły to chyba nie po to żeby stracić. Pandemia nie odpuszacza a rękawiczki to nie jakieś niedopracowane testy czy leki. Realny zysk w kolejnych raportach. Dywidenda, skup akcji. Syn Prezesa nawet kupił. Wg mnie wróci w okolice 700
Dzikun Mercator ile po wynikach?
lion83 Mercator myślałem, że może dopiero koniec stycznia jak będzie 3 fala, a tu rząd nam zgotował narodową kwarantannę więc się pokusiłem i chyba nie tylko ja https://www.bankier.pl/wiadomosc/MERCATOR-MEDICAL-S-A-Transakcje-osoby-blisko-zwiazanej-z-osobami-pelniacymi-obowiazki-zarzadcze-8023852.html
lion83 Mercator syn Prezesa :"Panie i panowie, dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam wespółakcjoariuszy ???? " https://www.facebook.com/groups/2953355421432513/?ref=share
hessa a może akcje GPW jako typ inwestycyjny? Widzę, że się nie dawno odbili od sma200 a fundamentalnie to chyba też ok, biorąc pod uwagę zwiększone obroty? Ma to ktoś?
kriss1975 Piaskun midasa , kupił o Karkosika , ale to był jedyny raz jak zarobiłem na jego spółce , no i elektrim to dopiero był cesarz gpw
Piaskun kriss1975 Pamietasz jak spółki wykupywał za grosze z gpw?
Sal Krisjaworski Na to wygląda. JP Morgan słabo widzi perspektywy branży i obniżył o 50% cenę Top Glove. Ale to jeszcze nie jest powód, żeby Mercator był po 200
kriss1975 space ojciec dyrektor wprowadzi swoją firmę na gpw i parkiet przepadnie :)
space wygląda na to że w 2021 bedą grane głównie sasiny. najbardziej opluta grupa spółek na gpw
lion83 Sal Czyli czas może coś dobrać ? Tym bardziej, że WIG COVID to już jest chyba końec jak nawet Mercator leci na łeb.
Drakkar7 cooper nie no w takich kategoriach to sukces podobnie jak Mercator OAT czy nawet covidki....myślałem że rozważasz co będzie grane a nie to co było:)
Piaskun Drakkar7 Moi znajomi co na gpw sa 2lat to palcem tego nie tykaja
Piaskun Drakkar7 ale z drugiej strony po co kupowac CDR jak na gpw sporo spółek niedowartościowanych to po jakiego grzyba kupowac ten balon
hessa wpadł mi Mercator po 416, ale stoję tez niżej. cierpliwość popłaca
Inwestor2000 witam, czy nie zawetowanie budzetu jutro bedzie miało u nas przełozenie na gpw?
Grzesiek mercator sie budzi
kriss1975 hessa nie wiadomo , tylko jest mowa że ma być , ale czy wogóle będzie ? , wiem tylko że eobuwie jest szykowane na gpw w 2022 roku
Bartas_Gda (r) kozineczka Mercator 476
Grzesiek Jak zachowa sie dziś Mercator ?
lion83 Mercator na widłach
lion83 hessa kupię Mercator końcem stycznia jak będzie może 3 fala. Teraz szczepienia i to bez rękawiczek także lipa
hessa Mercator blisko wideł i SMA100, myślę że jest blisko przesilenia i że cena w ABB będzie zbliżona
Inwestor Mercator po 400zł proszę
space czy mercator to robi emisję akcji i jednocześnie dywidenda albo skup akcji ?
lion83 Jak potraktować dzisiejsze info na Mercator ?
Piaskun kriss1975 żebyśmy się nie zdziwili jak eobuwie wprowadza na gpw i wtedy 100pln zrobi
space ale podsumowujac to te wzrosty sa podejrzane. jakby nagle kapitał zagraniczny zauważył GPW i zaczął skupywać
Michał (a) Szczególnie, że z góry wiadomo, że zbliża się okres z najmniejszym obrotem na GPW
kriss1975 Bartas_Gda (r) to fakt , a można było coś ugrać w ostatnich dniach na gpw.
lskibinski k0gi gpw only my friedn:)
reakton ostatnio widzę na gpw, że papier jest często szybko wywalany
Piaskun kriss1975 Myślę że CPS,OPL mogą mieć bardzo dobry okres na gpw w grudniu
Piaskun kriss1975 idzie korekta na gpw to spokojnie 22pln może być
kriss1975 Piaskun na TRK zakładam widły conajmniej przez 15 min po starcie gpw , pierwszy zyskowny Q od lat rynek się ucieszy
kriss1975 Piaskun czyli tak jak mówiłem , szukac takiej perły na gpw
Piaskun kriss1975 Kriss może trzeba wprowadzic jakąś na gpw....Byśmy się zapisali w ofercie publicznej
Piaskun space bardzo madra decyzja gpw z Asseco zasłuzyli bo to bardzo dobra firma...
kriss1975 space ja tam stawiam że black friday , będzie na GPW w tym tygodniu
lskibinski Karola urok NC. na każdym walorze znajdzie się ktoś, kto zasypuje kurs wcześniej, czy później. Na gpw oczywiście też się zdarza, ale na NC to nagminne
lskibinski space też mi się obiło o uszy, ale często tak trafiam. Nie ma MDA, IZS, SEN, a te dwie ostatnie to przecież GPW
lskibinski kriss1975 Degiro będę wywalać, bo wahania kursu PLN wpływają na zysk/stratę, a to bez sensu jeśli gram złotówkami na GPW. Myślę o BOŚ
space ale są tanie spółki na gpw, np. asbis c/z 4.46, dywidenda 8%, stabilne zyski, przewidywalne.
lion83 Dziwią mnie wzrosty mercator czyżby podbitka pod kolejne wywalanie czy powrót do wzrostu ?
AGM No ciekawe ztym frizem. Fani rusza na GPW?
defjohn raczej licze jednak na wzrost w nocy zeby GPW moglo odbic
Drakkar7 Gpw;)
lion83 Koniec WIG COVID Mercator jutro pociągnie resztę za sobą
koku lion83 tyle że mercator spada już od ponad miesiąca i przecena ponad 30% także może się tu zatrzymać i odbić
lion83 Mercator jutro sruuuu. Dolne widły. 400 padnie w momencie !!!
ekielka tak wiem to ci co się chcieli kłócić z GPW o 1 mld zł.
lion83 Wg mnie duże prawdopodobieństwo, że Mercator jeszcze poleci poniżej 400.
lion83 Mercator co sądzicie o tej analizie ? https://jakinwestowac.com/mercator-traci-moc/
Grzesiek mercator na 1h spróbuje odbicia ? https://www.tradingview.com/x/ehLJclSF
lion83 Mercator traci moc. Czy padnie poziom 400 ? https://jakinwestowac.com/mercator-traci-moc/
piotrlotr ogolnie ostatnie wyjatkowo nie rozumiem tego co rynek robi... stawiam na gaming bo mam wrazenie ze na dzis to jedna z najtanszych branz gpw...
Piaskun Błażej (a) a co myślisz o spółkach spożywczych notowanych na gpw?
lion83 Jakie perspektywy na mercator wg Was ?
faziswd no nic czekam dzielnie :( szkoda bo nie chce wiecej waluty pchac w gpw a tu mozna by bylo pograc z ciech em na przyklad
lion83 Gdzie jest wsparcie na mercator ? Jak daleko to jeszcze może runąć ?
blender odnośnie Mercator widziałem fajną analizę : https://www.youtube.com/watch?v=wapdXuFc_XI
Piaskun Analitycy DM BOŚ, w raporcie miesięcznym z 9 listopada, obniżyli rekomendację dla akcji Mercator Medical do "trzymaj" z "kupuj", podtrzymując cenę docelową na poziomie 653,1 zł. Raport został przygotowany przy kursie 614 zł.
Bartas_Gda (r) Zaba tak nawet tutaj na gpw
kriss1975 nemooo mercator dziś siadł prawie idealnie
michal1984 Oczywiście rozumiem bo zysk jest najważniejszy, nie ma znaczenia czy to zwykła wydmuszka czy nie , gramy na giełdzie dla zysków. Ja jednak chciałbym by kiedyś nasza GPW stała się miejscem do inwestycji dywidendowych i trzymania pozycji na kilka lat lub kilkanaście.
Grzesiek Luk mercator juz odbił a mbf jeszcze bez wiekszego ruchu
space prawić by mozna na pokaż mi swoje pozycje na gpw :p
k0gi a Mercator trz spadni
k0gi kozineczka tak, dokladnie, sa te ktore sie wybily i ktore staly sie silne i zostana takimi, np Mercator ale wiekszosc to wydmuszki
nemooo to mercator na luke leci?
My-Bro-Joe alior padł czy gpw
Dzikun dlatego mercator, biomed, innogene już lecą
kozineczka ale teraz moda na gpw im wiekszy minus tym wiekszy wzrost ;)
space nemooo no mi się wydaje ze te wzrosty na gpw ostatnio to jakaś farsa, więc w przyszłym tygodniu typuje zwałę, no. ale jak trump odpuszcza to generalny rozpierdol w USA stoi pod znakiem zapytania. no ale jak ludzie sie nastawili że znowu okradną sklepy to znajdą powód
space Bartas_Gda (r) szkoda że na gpw się nie da inwestować long term.
Drakkar7 kriss1975 zobacz 4mas boruta mercator....coś z testerami jest nie tak:)
Piaskun kriss1975 Kuczyński dzisiaj mówił że grudzień na gpw może być dobry
Piaskun kriss1975 ofertę prywatna zrobią i wprowadza na gpw...
nemooo kto to sprzedaje na gpw Obecnie na rynku są już o wiele lepsze testy drugiej generacji i wszystko wskazuje na to, że w Polsce będą stosowane te produkowane przez koncern Abbott. Jak pisze portal ?Co w zdrowiu?, Agencja Ochrony Technologii Medycznych i Taryfikacji oceniła, że tylko jeden z obecnych na polskim rynku testów jest wystarczająco czuły i swoisty ? Panbio COVID019 AG Rapid Test Devive firmy Abbott.
hessa jest na gpw jakiś producent pulsoksymetrów?
lskibinski aha... właśnie odkryłem przykrą rzecz w Degiro. Otóż mimo wpłacania złotówek i gry na GPW, to i tak wszystko jest przeliczane na Euro, więc przy 20groszowym wzroście wszystkie walory, które mam np. na 0, mam w Degiro na 5% stracie... Oczywiście gdyby ? spadło o 30groszy to byłbym jeszcze na plus, no ale rzeczywistość jest jaka jest. Fajnie wpłacić kasę teraz, bo 4.7 raczej nie uświadczymy i można poza zarobkiem na akcjach zarobić na walucie, ale w moim przypadku nie wygląda to dobrze. Plus, że tam mam portfel, który może sobie poleżeć, a do dynamicznych zmian mam konto w XTB, ale mimo wszystko dobrze, gdyby pojawiła się informacja przy DMach na stronce, że zmiany kursu euro wpływają również na nasz zysk/stratę na akcjach.
nemooo Dzikun no tak ale troche kapitału się na gpw pojawiło
nemooo nowa strategia sanepidu, dla skąpoobjawowych będą dawali puloksymetry, ktoś sprzadaje takie urzadzenai na gpw? pewnie ze 2-3 mln tego będzie potrzebne
kriss1975 nemooo napewno mercator wspomógł by naszą wigunie w przeciwieństwie do BML
space hessa dziś wrzucałem filmik od tradera21, nie żebym był wyznawcą, ale powiedział ciekawą rzecz. mianowicie w marcu na GPW mielismy mega przypływ inwestorów bo tanio. a zwykle jak giełda leci to ludzie uciekają z giełdy. i to jest dobry znak. więc mozliwe że teraz po kolejnych wyprzedażach też znajdą się inwetsorzy i będą zawody w kupowaniu
faziswd nemooo aaa sorry ja na silowni bylem i patrze na szybko na appce gpw a tam delay jest ;)
kozineczka świeczkę bym zapaliła pod siedzibą GPW
Piaskun space myślę że tu będzie dell z Eobuwie które wejdzie na gpw jeżeli się inwestor nie znajdzie....
Piaskun Inwestor w btakich cenach wprowadzać ALE na gpw to masakra tym bardziej z taką wagą...Co robi prezes Gpw myśle że najwyższy czas zmienić wage tych spółek w wig20
pezet Z WZA wynika że Orlen ma 85.17% akcji żeby wycofać energię z GPW musi mieć 90%, wiec jak to jest ??
pezet potrzebuje pomocy jest ktos kto siedzi troche w temacie spolki Energa?? NWZ Energi zdecydowało o wycofaniu akcji spółki z obrotu na GPW
piotrlotr Drakkar7 ing mysle ze podobnie mozna oceniac jak awm (ktore np mam ciagle). Tam troche inna sytuacja bo gra pod marzenia i spekulacja na temat przyszlosci, czyli w sumie to co najbardziej lubiane na gpw
hispanoluk ja tak sobie mysle..... ze jesli w ogole cos sie bedzie dzialo na GPW, to raczej Covidy......... trudno powiedziec... zobaczymy....... ja kupilem i poczekam, jak nie jutro, to za 2 tygodnie........
Ed Ktos z gpw jest właścicielem diagnostyka sp
Drakkar7 jak już nawet Mercator leci to ja już nie wiem co się dzieje;)
Dzikun mediolan aa, pytasz o gpw - to nie wiem :)
mediolan kozineczka zima była słaba ...:):):) ale żartuję oczywiscie sobie..... OZE rosło.bo ruszył program mój prąd ... teraz chc a do tego programu dołożyć ładowarki samochodowe i coś tam jeszcze ...ktoś produkuje ładowarki na gpW z OZE ? czy zaraz zaczną.. produkować.......może zaraz EXC bedzie sprowadzał... bo oni juz mają testy
mediolan Dzikun a może ktoś inny mi wytłumaczy wzrost na ZST ( Zastal) z 2 zł.. z tydzień temu pytałem jak był 24 zł... a obecnie 32 zł .. od wakacji z2 zł na 32 zł.... to co to jest...? GPW jednak powinna podawac nazwy zleceń kupujacych i sprzedajacych
Przemas Czy mamy na GPW jakiś producentów akumulatorów do fotowoltaiki?
Luk Inwestor w aplikacji gpw na smartphony masz statystyki
Inwestor Można gdzie s sprawdzić średnie wolumeny dla spółek z gpw w różnych przedziałach czasowych? Albo jakiś ranking pod względem średnich wolumenów?
kriss1975 space już to gdzies słyszałem że teraz gpw to drugi nasdaq , a Warszawa to NY :)
AGM CANAL+ Polska ogłasza zamiar przeprowadzenia IPO na GPW
Ed Coś słabe obroty dziś na GPW
Sal guf dużo ludzi z GPW atak weszło w te spółkę. Też się skusilem małym kapitalem i właśnie się zastanawiam czy by go nie uwolnić
hessa a EM jak piszą na stornie gpw "Jest największym w Polsce prywatnym właścicielem szpitali i przychodni."
Michał (a) Dzikun To są oficjalne agencje informacjyjne GPW
space xtb z akcjami to jak w robinhoodzie, ale jedyny plus to że w przypadku xtb to są jednak akcje, tzn. zlecenia oczekujące lądują na parkiecie gpw
Luk Sal hehe, dzięki. Jak nic morgany czytają sb gpw atak :D
robcio Mercator zobaczymy czy dziś coś pójdzie mocniej
kuna male makro gra na gpw
Ed Wiesław Żyznowski, prezes Mercator Medical, to najszybciej bogacący się Polak. Zajmuje się produkcją jednorazowych rękawiczek. Właśnie trafił na globalną listę miliarderów Forbesa, stając się jednym z 2095 najbogatszych ludzi na świecie
nowy skolim nie takie rzeczy widzialem na gpw
Dzikun na GPW trzeba chyba wszystko na odwrót robić :)
Drakkar7 Mercator to co jada że go tak nosi;)
AGM Allegro zastąpi mBank w indeksie WIG20 - podała GPW Benchmark w komunikacie.W indeksie mWIG40 mBank zastąpi VRG, które dołączy do sWIG80 w miejsce Instalu Kraków. Na liście uczestników indeksu WIG30 Allegro zastąpi Energę.
guf niech jeszcze TEN wejdzie do Wig20 w grudniu i mamy hosse na gpw
space a dziś rano wrzucałem wykresy pzu, wygląda technicznie bardzo dobrze na tym poziomie, jak nie będziemy mieli jakiejś sporej paniki na gpw
Piaskun Gdzie te wzrosty w Warszawie po wejściu allegro na gpw?
loko allegro wciaga cala kasez GPW ?
hessa mam taką refleksję, że jak będą handlować Allegro po takich cenach a później wejdzie do w20 to znowu będzie ciężko na wzrosty na gpw, bo Allegro będzię największe i w końcu rynek powie sprawdzam jeśli chodzi o wycenę i wyniki Allegro
Dzikun Drakkar7 nie pompują covidków? BML prawie 6% do góry, 4mass 18%, mercator 4%. Większość obserwowanych przeze mnie spółek spoza korona na minusie
Luk kriss1975 no to nieźle sporo osób z gpw atak tam siedzi zatem
space kriss wierzy w gpw do końca :)
faziswd to bedzie zysku z 50% ale meczy mnie to strasznie bo nie chce pakowac juz wiecej siana w gpw a tu takie okazje sa :D
k0gi hahaah patrzcie na to, GPW ma najwiecej notowanych spolek gamingowych na swiecie :D Zobacz obrazek <gamingowe_spolki.jpg>
Anon Fernon na czym ustawiłeś na aplikacji GPW?
space mediolan wczoraj wieczorem widziałem że dostałem w końcu dostęp do gpw bo standardowo jest niedostępne. ale nie miałem jeszcze czasu przeanalizować co tam jest i jak wyglądają ceny. wyglada na to że jest cena podana zakupu i sprzedaży ale nie ma infa ile jes dostępnych akcji
space nemooo ja uruchomiłem akcje gpw, ale muszę sprawdzić ile to kosztuje bo kiedyś była opłata, ale chyba coś w stylu ze jak robisz transakcje to 0pln
space w końcu mi gpw działa na xtb, patrzę na parę spółek i ceny kupna i sprzedaży sę nie zgadzają z tym co widzę w ing, ale sprawdzę może jutro w trakcie fix'a czy sesji
Jas3105 lskibinski space dziękuję za opinie. Jeszcze jedno pytanie czy degiro zawiera wszystkie walory gpw i nc?
Ed Ale pamiętajmy o S czy L zdecydują gracze zza oceanu Oni rozdają karty na GPW
lskibinski Jas3105 każdy broker ma jakieś plusy. Ja używam Degiro, w którym najbardziej lubię obserwacje tego co się akurat dzieje z akcjami, jakoś na moje oczy to najfajniejszy wykres ma, od razu info o aktualnym obrocie i najbliższych zleceniach K/S. XTB ma ogromną zaletę, bo ma wykresy po cenie Kupna, które w interwałach M5, M15 i H1 na których obserwuje ruchy w DT są wg. Mnie dużo lepsze niż cena ostatniej transakcji, natomiast brakuje przejrzystego wolumenu, oraz arkusza zleceń, chociaż 5 pozycji. No i np. nie ma izostalu, który mam w planach inwestycyjnych jeśli wszystko będzie szło jak chce, a co za tym idzie również innych z GPW (np. sen). Brak niektórych z NC jakoś specjalnie mnie nie boli, ale brak czegoś z GPW tak. Natomiast jeśli chodzi o koszt, to te dwa są bardzo fajne. Wiem, że dobre jest też polaczenie BOŚ + zewnętrzny soft z którym mozna robić synergie. Ja wykresy kreślę albo w XTB, albo w Squaberze. Wcześniej używałem innych narzędzi, ale ostatecznie skupiłem się na tych powyższych.
space prowizje gpw bps 0.13%, ing 0.19%, degiro 0.09%
space Jas3105 hej, sam oceń. ja mam 5 kont, xtb mam dla cfd tylko. próbowałem zaktywować gpw ale coś dziś nie działa dziś, ale mało prawdopodobne bym się przeniósł tam.
space btw ja tam na xtb nie moge uruchomić akcji gpw błąd serwera
nemooo space a jakie są prowizje gpw? i od czego zalezą?
space hmm, jestem ciekaw z czego to wynika że trzeba napisać by dodali, co za problem dodać wszystko od razu. chyba że gpw kasuje za dostęp do waloru
space Jas3105 do akcji nie korzystam, bo nie ma nc, jakis czas temu nawet nie wszystkie spółki z gpw były, no i nie ma arkusza zleceń. mam tam trochę kasy na zagrania na indeksy
nemooo space jakby znieśli prowizje na gpw to i tak byłoby miło
space a te prowizje na xtb to też dotyczą nyse/nasdaq czy tylko gpw ?
Piaskun nemooo Kasa wróciła na gpw z blokad duża redukcja co się dziwić...A z drugiej strony cenowo to raczej PKN,PZU,PKO lepsze wsaźniki wyceny niż ten Hitt sponsorowany typu allegro...
Bartas_Gda (r) Michał (a) tak możemy gdybać - niemniej jedno jest pewnie - takie działania/ruchu nie przystoją prezesowi spółki notowanej na GPW
Luk nemooo no i musisz wiedzieć, że wchodzą na gpw tylnymi drzwiami, przez RBC
Luk na mir członek rady nadzorczej informuje, że kupił 620000 szt. akcji po 1,3 pln, data transakcji 30.09.2020, miejsce transakcji gpw rynek akcji. Patrzę na wczorajszą świeczkę i volumen wynosi 28850, cena minimalna 1,06, cena maksymalna 1,12, ktos wie ocb?
Michał (a) Na zarząd może być jednak nałożona grzywna, ale to już nie przez GPW
guf i potem się dziwić, że ludzie nie chcą inwestować na gpw
Hordos Piaskun patrzę, coś mówili, że stopy procentowe w górę pójdą dopiero 2022 albo 2023. GPW jest na tyle w tyle, tym bardziej w porównaniu do naszej gospodarki, że jest potencjał na stały przyrost grającego kapitału. W takiej sytuacji maklerzy będą jednymi z beneficjentów
Piaskun Hordos obecnie mamy c/zysk 5,2 także dośc atrakcyjny poziom..Ale w sumie spółek z taką wycena znajdzie my na gpw bez problemu...
Piaskun space młody narybek to chyba w ciemno papier kupuje co wszedł po marcu na gpw...
Piaskun space oni jakies 40 spółek chca wprowadzić na gpw ja pierdziele to jest dopiero producent makulatury
Drakkar7 kozineczka i to wszystko w majestacie GPW;)
zimnylech faziswd Już to pisałem, dla Allegro to ostatni gwizdek zaraz wchodzi Amazon i będzie pozamiatane, na gpw są teraz lepsze okazje, rozkręca się covid tam mozna zarobić
faziswd obserwuje na appce gpw tylko
faziswd stragan to gpw nasze
Drakkar7 Luk Mercator niezrozmiale to przodu....to XTB niezrozuiale do dołu... i jeszcze ta energetyka z kosmosu:)
mediolan Mercator + 15 % ...
Paweł space tu wychodze oczywiście z perspektywy teoretyka bo fizycznie nie nabyłem nic po za GPW
Paweł space na GPW humory są trudne do przewidzenia ostatnimi czas i notorycznie świecimy czerwienią. Dodatkowo sytuacja w rządzie niespecjalnie nam pomaga Niektóre spółki kupiłem i zakopalem, lecz dużo większy potencjał widzę jednak poza GPW i NC
hessa ogólnie to życzyłbym sobie, żeby każdy papier z gpw i nc był na płynnych kontraktach ale nie można mieć wszystkiego
space Ed wszyscy kupują xtb bo zmiennosć, bo dużo inwestorów, a gpw to nikt nie zauważa
Drakkar7 Mercator co robi;).....ma gdzieś rynek;)
karkalis Byłem na odwyku, ale uzależnienie nie daje spokoju i ciągnie wilka na GPW znowu:)
space a na gpw i nc mydlimy sobie oczy paroma spółkami granymi bez fundamentów czyli jsw czy bml
k0gi drugi mercator
space Krisjaworski oni idą na gpw a nie nc
Luk kozineczka szukam czegoś z wodorem na NC albo gpw :P
jarek_wse balrog Im mniej państwowych spółek w W20, tym lepiej. W20 przez nie robi GPW złą reklamę.
lskibinski jak GPW wchodziło na giełdę w 2010 to zapisy były bodajże po 43. otworzyli na 53, nie sprzedałem, rok później sprzedawałem po 55 zł. Także bez szału.
guf Michał (a) cześć Michał, a co myślisz o samym wejściu Allegro na GPW? Czy będzie to swoisty game changer jak PKO w 2004 roku?
krzysieksisiek Taka ciekawa rozkmina odnośnie Allegro. Spółka, która rozepchała się na rodzimym rynku oraz pobliskich do granic możliwości chce wejść na GPW. Co to ma dać spółce? Środki na rozwój, nowe inwestycje? Nie. Ma dać możliwość spłaty zadłużenia przy aktualnie bardzo niskim koszcie pieniądza oraz sprzedaż przez aktualnych akcjonariuszy.
Inwestor A Wojciechowski po ile wchodził na gpw?
Ed GPW info :)
Luk mamy kogoś od ładowarek do samochodów na gpw lub nc?
lukasci87 Porażająca jest słabość naszego rynku. Wszystko rośnie za wyjątkiem GPW
Ed Jednak według metodologii powyższego indeksu, trzema prawdopodobnymi kandydatami do wejścia do MSCI small cap podczas listopadowej rewizji są Kęty, Mercator Medical oraz XTB. Biomed Lublin ma wyraźnie mniejszą kapitalizację niż powyższe spółki" - mówi Sugalsk
kramrok Luk widziałem na komuniatach gpw
kriss1975 Paweł czasu na gpw to coraz mniej , dlatego coraz zadziej spekuluje, a tym bardziej na koronce , ale podziwiam tutaj kilka osob które to robia wrecz idealnie.
Paweł kriss1975 czyli zabiegany :) i tak dobrze że masz jeszcze czas na GPW
kriss1975 Paweł nie mam na to czasu , ja oprócz gpw to jeszcze prowadzę własna firme i pomagam zonie w jej interesie buciarskim :)
Ed Akcje Rafako po sesji 11 września zostaną wykreślone z indeksów sWIG80, sWIG80TR, WIG, WIG-Poland oraz WIG-budownictwo - podała GPW w komunikacie. Giełda podała, że operacja wykreślenia akcji spółki RAFAKO z portfela ww. indeksów wynika z jego metodologii, zgodnie z którą w indeksie nie mogą uczestniczyć spółki oznaczone w sposób szczególny (- otwarcie postępowania o zatwierdzenie układu). (PAP Biznes)
lion83 Mercator na widłach
lion83 Nawet mercator zaraz na dolne wsadzą
lskibinski ale też Rzeźniczak pokazuje swoją słabość totalną. Pisze o jakimś urwaniu wsparcia na BML, jak rynek czerwony:) Wrzucił wykres DAX, a o GPW w sumie to milczy. Sam nie potrafi zinterpretowac ruchu
faziswd dzien dobry :D w koncu udalo mi sie wejsc na gpw atak, tez mieliscie problemy od wczoraj?
space a swig to najlepszy indeks na gpw
space spółka gpw też shodzi do ciekawego poziomu
Luk Szyszaf ale czekaj, dobry pomysł dałeś z tą apką gpw, ciekawe czy jest ograniczenie ilości spółek do alertów
Szyszaf Luk a na gpw czemu mowisz ze nie ma powiadomien
Luk napisałem do ludzi od apki gpw, żeby rozważyli dodanie powiadomień pusz do raportów puszczanych przez espi, może się pochylą kiedyś nad tym
Luk apka gpw nawet nieźle wygląda, tylko nie ma opcji powiadomień push dla espi :P
Luk a JRH będzie ich wprowadzać na gpw
Inwestor lskibinski 16 wolumen na gpw nie jest tak źle, po 2 godzinach taki wolumen jak ostatnio przez całe sesje, a dzisiaj po sesji ogłoszenie zmian w indeksach, więc jutro spekulacyjnie też może być up
h3rlitz Ed GPW zamawia takie rzecyz, w ramach programu pokrycia analitycznego
kozineczka Ed cap apple jest dużo wieksza niż cały nasz gpw + nc
Dzikun space to prawda, że może być różnie. Nie tylko mercator, ale taki bml też poszedł ostro do góry. Dlaczego etfy mają nie dobrać spółki, która ma rewelacyjne fundamenty?
Piaskun kozineczka mało płynna nasza gpw dlatego ewakuacje robia wcześniej
hessa My-Bro-Joe yhm, statystycznie wrzesień dla GPW jest słąby, a w tym roku po hossie może to być spotęgowane
hessa jeśli macie jakieś pomysły na eSki na spółkach z gpw z uzasadnieniem to mile widziane :)
hessa jakiś pesymizm mnie ogarnia co do rynku. Ostatnie pół roku mocno rozgrywałem i biłem kilkukrotnie moje najlepsze miesiące i lata, ale jak widzę wczorajszy, dzisiejszy dzień to mam wrażenie, że wraca "stare" na gpw dlatego myślę o eSkach, tylko jeszcze nie wiem czy szukać poziomów na w20, czy na poszczególnych spółkach czy czekać jak SP500 wróci poniżej lutowego szczytu
faziswd Krisjaworski sorry z appki gpw jade, nikt ci nie odpisywal wiec odpisalem :/ znowu 2gi dzien z rzedu bosse mi blokuja i kurwica bierze
Piaskun Co ciekawe na MRB przełom pojawił się po informacji że spółka zmienia strategie dywidendowa i chce wypłacac dywidendę....W sumie to śmieszna ta dywidenda bo zaledwie 2gr na akcje ale jednak ruszyła kursem akcji na gpw
space liczyłem że dziś na gpw jakas korekta w końcu, a my znowu wyciągamy te indeksy
kriss1975 Piaskun ja sporo kasy zostawiam w Vistuli , nie tylko na gpw. Lubię ich spodnie chinosy , marynarek to już mam z 7 szt , ostatnio to nawet kupiłem mokasyny mnie starego lisa ubrali w buty u siebie. :)
h3rlitz Bartas_Gda (r) GPW na dziennych świecach, TEN
Bartas_Gda (r) h3rlitz GPW zgadza się - miejsce b. ciekawe
h3rlitz GPW w bardzo ciekawym miejscu
h3rlitz chociaż strasznie mnie to bawi, że widzę te ich salony, z dziesiątkami samochodów na placach, a to taki śmieć na GPW :)
Ed wszystko w rękach USA sami nie damy rady zobaczcie jakie obroty na GPW
faziswd Anon ja awm nie mialem i nie mam bo juz nie chcialem sypac wiecej gotowki na gpw
krzysieksisiek Luk zabrakło mocy ze strony GPW Atak :P
qbik mediolan no dobra ale przeciez to jest standard na gpw ze sie takie rzeczy robi i tak byo od zawsze. nie musi to byc jakas grupa osob. wystarczy miec gruby portfel i zabrac sie za mala spolke
qbik mediolan ja np tematu chemiskora w ogole nie znam. spolek na gpw jest dosc duzo...
space nemooo bo po tym samym infie awm i adv zawisnęło na widłach. przy czym awm puścili przy 130% wzrostu co chyba pierwszy raz zdarzyło się na gpw a adv przy 40% wzrostu dalej trzymali. co ewidentnie pokazuje że jest to totalnie bez kontroli
Anon Dzikun jakaś porażka z nimi, może powinni zamknąć interes i wziąć się za kółka na GPW. Zawiedli okropnie
Ed obrót BML na GPW to dziś jakieś 10% całego :)))
kozineczka orjentuje sie czy na gpw jest podobna spolka do sfd ?
Ed Jak tam dziś obroty na całym Gpw vs Bioton ?
Ed Ciekawy dil może ktoś z gpw ?
Ed dobrze widzę że BML największe obroty na GPW ?
h3rlitz hessa byłoby klasyczne GPW jakby teraz zrobili sobie emisję po nominale dla Zarzadu
szyderca667 scp, gts, xtb kolosy gpw. Scp widze odpal na horyzoncie, ale nie chce mi sie Was juz uswiadamiac, ale bedzie niedlugo grubo
Ed "W celu sfinansowania nakładów inwestycyjnych w etapie II, spółka zamierza wykorzystać środki własne, finansowanie dłużne oraz emisję akcji po przejściu na rynek główny GPW, co planowane jest w 2021 r." - dodano.
lukaz Mercator ładnie idzie :)
kozineczka Luki na stronie gpw dział zawieszenie wykluczenia
Piaskun Na GPW mamy dzisiaj dzień Banków....
hessa Piaskun na bok odkładam sprzedaż dzienników, pewnie elektroniczne subskrypcje rosną, po prostu jak chce się zdjąć spółkę z GPW to trzeba zapłacić premię, a nie minimum. Wielokrotnie to przerabiałem i zakładam, że tu też będzie podniesienie. Ale oczywiście mogę się mylić.,
Piaskun hessa spółka zalezna Gremi Media utrzymuje im wycenę dlatego c/wk wynosi 0,18....Pytanie czy Gremi Media jej wycena obecnie na gpw nie jest za wysoka 162pln...Co prawda płaca jakąś dywidendę 2,16pln ale czy obecna wycena jest adekwatna do zysków które osiąga to bym polemizował
Piaskun h3rlitz daj spokój to pisza ci co dopiero weszli na gpw młode wilczki.Fajnie byłoby że troszke fundamentami sie zainteresowali...
h3rlitz nawet czasami dyrektor przyjdzie zapytać co tam dzisiaj na GPW :D
hessa Mercator odbija to może i BML pociągną
nemooo PiotrGPW bml mercator, 4mass po zrzutach:D
nowy Ładnie Mercator wycigaja
space h3rlitz w wig.games to prawie nic nie ma. mogliby pododawać resztę z gpw
Fernon Inwestor Taki mercator się całkiem trzyma jeszcze
k0gi szyderca667 a moze Mercator drugi ;)
k0gi kozineczka no niedlugo wchodze w longi bo bede mial mniej czasu na zabawe w GPW
kozineczka warto aby świeżaki poczytały o różnych wałkach na gpw, aby wiedziec, że trzeba się pilnować :)
szyderca667 kozineczka on teraz spolpracuje z kims kto ma jakiekolwiek pojecie o gpw, bo on sam to nie mial zielonego
Bartas_Gda (r) lion83 dobrze dla GPW i Skarbiec - funduszy inwestycyjnych to na pewno - i dla XTB też
lion83 O XTB teraz się więcej trąbi niż o mercator. Czuję, że tu też są chęci do takiej jazdy. Tym bardziej, że c/z poniżej 10 Spore niedowartościowane i myślę, że miejsce na wzrosty
PiotrGPW Aha, a jesteś początkujący czy Stary wyjadacz o gpw?
Karola nie miałam dziś czasu na gpw a tu widże że jednak odmulenie poszło
Dzikun To tak jakbyś powiedział mercator zarobił na pandemii, a kiedy ostatnio sprzedali tyle rękawiczek?
Błażej (a) space nie o procentach, które można zbić na giełdzie, ale o prowadzeniu pozycji na GPW pisał Michał parę tygodni temu
Schmetterling Polacy bardzo empatyczny narod, USA podali ze PKB spadnie u nich w II kwartale o blisko 33%, gpw -3,4% a USA na plusie :D
cooper Na GPW panika a USA dalej w przód :-) Ale zbyt dużo spółek spekulacyjnych urosło by nie było korekty :-)
Patton k0gi moze jednak zamkna gpw... zeby sie glowy ostudzily...
Patton zamkną gpw jak tak dalej bedzie
hessa mam pytanie do k0gi i reszty ziomków, którzy koszą lepsze siano z GPW... czy robicie to na działalności, żeby nie płacić takiego podatku?
Piaskun lskibinski zobacz taki Mercator 1omln papiera zysk 200mln w q i urosl 36krotnie...
lskibinski Piaskun A to owszem, tłum poszedł najpierw na 200baniek lekko, to teraz bedzei zwala i moda na cos innego. Chyba, ze rzeczywiscie bedzie gierka pod indeks gpw.
cooper Zgodnie z oczekiwaniem FMF nadal w dół, przez co wywaliłem wczoraj po 2,05 akcje i daję sobie spokój z górnictwem, gdy ogłaszane jest zamykanie kopalni. Czy kupisz bilet na lot który z góry jest zapowiadany, że może nie dojść do skutku? Dla mnie nie ma mowy o spekulacjach w tym momencie. Koronaświrus rozszalał się na naszej gpw i pytanie kto zyskał i kto straci, szaleństwo jakie było w poniedziałek nie było widoczne na polskiej giełdzie od lat, tylko czy te spółki są naprawdę tyle warte :-) Może gaming wróci do łask chociaż nie pomaga mu w tym dolar - dziś ładnie VAR (jest szansa naodbicie na Sonka, ARG, NGG czy ULG) - oraz odzieżówka, ostatnio z Paiskunem obstawialiśmy MON i VRG które całkiem dobrze sobie radzą w tym koronawirusowym szaleństwie. Warto myślę dać szansę bio czyli CLN i bratu Szumowskiemu (OAT). Liczyłem też na większe wybicie na AIrway, ale póki co realizacja zysków lub dystrybucja (jak kto woli). W porfelu zostaje na pewno SCP z którym wiąże nadzieję na wybicie (panika już powinna być za spółką). Coraz więcej natomiast pytań pojawia się u znanego gracza XTPL. Sypanie aż miło dla tych co stoją z boku. Wielu obstawiało wybicie w górę a tu jazda w dół. Grubsza obserwacja się u mnie włączyła i pytanie co jest grane???
space Dzikun ja to powiem coś niepopularnego ale xtb nie dowiozło co obiecało, a spółki z c/z poniżej 10 to na samym gpw jest obecnie 174. jeszcze NC można doliczyć. rsi wyjebane w kosmos. naprawdę liczymy że wróci do ceny z wczoraj i będzie RSI 90 ? bo tanio ?
Piaskun space ile jeszcze takich spółek jest na gpw ...Ale wiadomo ulica zaczyna wchodzić jak obroty sie pojawiają
baro gruba panika na mbf, chyba wina gpw atakd :D
h3rlitz kriss1975 do dywidendowego można brać GPW
h3rlitz kriss1975 GPW też bardzo ciekawie do brania wygląda
hessa zgadzam się, że rośnie dużo wydmuszek, ale są i spółki które na Covidzie gonią kapitalizację wynikami - np. Mercator
kriss1975 Piaskun i od kilku lat spółka nie moze się wybić , maruder GPW 3 lata z rzędu
h3rlitz Fernon to nie tylko w bosiu, ale wszędzie - bo to idzie regulacją GPW
Piaskun cooper myśle że sa ciekawsze tematy na gpw tu duże ryzyko bo oni dużo kontraktów potracili
PIEQ dołączam się. Kozineczka - zapamiętałem Twoje zdanie "kapitał na gpw idzie na wig-korona". I mniej więcej wtedy się zaczęło. Również dziękuję i jak zwykle pod wrażeniem wiedzy i wyczucia :)
kozineczka skolim to już reklamacja do widłowego z GPW
Fernon Mercator jak utrzyma takąkapitalizację to mogą go spokojnie wsadzić do wig20 :)
k0gi kozineczka IGN myslisz robic kolka czy to moze byc cos wiekszego jak MErcator
Anon Ed Mercator rownież
czarny mercator idealne odbicie od sma45, glc na h1 odbicie od ema15 :D pięknie się dzisiaj układają spółki ;)
space znikam już, ale jutro na gpw pewnie sraczka. ew. okazja do zakupów, jak kto lubi :)
mediolan mercator -10 %
piotrlotr ja dosc czesto mowie sobie ze juz mnie nic nie zdziwi na gpw, a tu znowu zonk... :P co ty
h3rlitz piotrlotr no wiesz, to nasze GPW - tu nigdy nie może być normalnie ;)
Inwestor Da się gdzieś posortować spółki z gpw pod względem średnich obrotów(średni z r
bylu bronas16 Tuszkiewicz to góru ze squaber,ale to konkurencja dla gpw atak
PiotrGPW ludzie ze skarpet/lokat bankowych wyciągają kase i na gpw
nowy na mercator tez ubierali
nowy Mercator w chmuarach ciekawe do ilu to beda pompowac
mango ooo ładnie towarzysze z GPW . sygnał K 30 min. własnie padł . adnotacja do poprzedniego wpisu,
mango pomożecie towarzysze z GPW ??????.. https://charts.stockwatch.pl/chart/CTE6SOrISky4K94q9QNscQ
baro kozineczka 11 lat grasz na gpw?
baro Miałem biomed po 1,3, mercator po 18, mld po 23, for po 7,xx, GTS po 11,50 wszystko dużo za wcześnie sprzedane,
Piotrek Mercator szarpią dalej...Szaleńśtwo!
Kozak Mercator, Harper, Pccexol, 4mass, Prorektor widły
baro nie mogę patrzeć na mercator... sprzedałem go po 28...
space druga kwestia jest taka że na gpw nie jest łatwo inwestować dla ludzi z zagranicy, chociazby dlatego że komunikaty i raporty są w języku polskim
Michał (a) Pozdrawiamy cale społeczeństwo GPW ATAK. Błażej się żeni. Kondolencje!
Ed Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 8 lipca, podwyższyli cenę docelową akcji Mercator Medical do 175,5 zł z 32,5 zł, zachowując rekomendację "kupuj".
Piaskun martinez przy tym odbciu na gpw jeszcze stajnia Petrowicza nie rosła....
faziswd Love gpw
k0gi space no to ja kta sprezyna sie rok napina ;) to to bedzie odrazu wyszczal na innągalaktykę, tak wystrzeli ze z GPW wyleci :D hahahahahahaahah
tomek mercator, na 130 zł małe wsparcie ?
Bartas_Gda (r) szaleństwo na GPW trwa nadal jak widzę:)
Michał (a) Teraz na Mercator mocno spekulacyjna sytuacja jest - spekulacyjna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bo w ostatnim kwartale bardzo mocny wzrost zysku operacyjnego zaliczyli.
Michał (a) Kalam Odnośnie Twojej wiadomości o Mercator i strategii na wyjście z pozycji: przeczytaj ostatni wpis Premium. Możesz przykładowo ustawić wąski SL kroczący na połowe akcji, a drugą połowę sprzedać dopiero po przebiciu klcuzowego wsparcia. Teraz kluczowe wsparcie to 80,00 zł (odległe, gdyż dynamiczne wzrosty były bez żadnej korekty).
lskibinski myslicie, ze ew. wygrana trzaska wpłynie negatywnie na gpw? niby to wszystko wyglada na 50/50
Grzesiek kozineczka też jestem tego samego zdania. Moze drugi mercator z tego wyjdzie ;)
beatum balrog ja miałem wtedy 150 akcji początki gpw oddane na jakieś +400-500zł
space kubon to możesz przyjąć ze nie dochodzi do żadnych transakcji. po prostu teoretyczna cena otwarcia była 29, ale się nie otworzyło. to jest mechanizm na gpw zapobiegajacy dużym zmianom kursu. a ostatnia transakcja była po 23pln. jutro się rozegra sytuacja
Inwestor Mrc, bml i xtb dziś rządzą na gpw wolumenowo, jaja
Bartas_Gda (r) bronas16 złość na Grodno jest bo analizę na GPW atak robiłem mała w lutym ale troche dałem sobie namieszać sugestiami innych
Przemas bronas16 spoko ja nie piszę, że to sygnał do spadków. Im ciężej też sprzedać takie ilości. Zobaczymy jaka cena będzie ustalona. Po prostu realizują zysk. Też mam pełen portfel spółek, nieźle zyski na papierze, tylko kiedy wyjść i czy stawiać stopy. Jaka czeka nas jesień na GPW... Itd
piotrlotr Piaskun mvp to byl papier ktry najdluzej trzymalem, chyba z 1,5 roku, ale juz sie z nim rozstalem jakies 1,5 miesiaca temu. Wskaznikowo chyba jednak z najlepszych spolek z gpw ale co zrobic.... i mimo ze deweloperka jedna z bardziej niepewnych branz to oni w magazynach tez dzialaja a mimo to kurs jest gdzie jest.
PIEQ moze wreszcie gpw wybije nowe szczyty... Zobacz obrazek <gpw_2_.png>
szyderca667 kozineczka mi sie zdaje ze gej ruszy dopiero mocno po skupie, tak jak w czerwcu na mercator
Piaskun bronas16 już takich jak January było więcej jeśli grasz na gpw troszke dłużej Mariusz Petrowicz ,Roman Karkosik zobacz teraz na jakich poziomach ich spółki są...
kriss1975 GPW nieśmiało wychodzi na swoje historyczne szczyty , brakuje chyba tylko iskry do wybicia szczytów
piower CRJ chce przejść na GPW, dobrze zrozumiałem?
szyderca667 bronas16 kuzwa drigi krauze sie narodzil na gpw po 15 latach, nie docenilem tej grupy przestepczej, eh
Ad Marianus89 pewnie, że wszędzie ale czy działa? Uważam że tu relizacja zysków będzie potężna. Nawet na gpw atak ludzie kumulowali po 3 zł więc juz ponad 100%maja. Przy gorącym papierze i mocno spekulacyjnym wątpię, żeby ktoś pakowal na longa. A jeśli nawet to zrealizuje i odkupi.
szyderca667 bronas16 jestes najwiekszym dzikiem na gpw za januarym
nowy Podjęcie uchwały Zarządu w sprawie przeniesienia notowań na rynek regulowany GPW
lskibinski space nie ma też niektórych walorów z GPW, więc w sumie logiczne.
czarny Grzesiek fajnie, że piszesz, że coś fajnie wygląda. Dla mnie połowa gpw i nc fajnie wygląda. Rzuć merytoryką ;)
kozineczka bronas16 nie da rady dziadowskie przepisy GPW ....
Błażej (a) tomek cześć, fajnie że zdecydowałeś się napisać. Od jak dawna jesteś na GPW?
Ed BML dziś w TOP10 społek na GPW jeśli chodzi o obrót :)
Wierabiej tak, to już wycena zdyskontowała z nadmiarem; moje aluzje są do tego, że drugie przesunięcie premiery to jakieś jaja, przecież to najwyżej wyceniana firma na GPW
k0gi piotrlotr to wiem, pytam czy na tygodniowce nie widzisz jakeigos torjkata, meczy mnie kumpel, nie moze sie zalogowac na GPW a chcial Cie o to zagaic
Adamec21 Pytanie dot. GPW Atak Premium - czy warto wg. Was zakupić pakiecik premium?
Ed Fundusze inwestycyjne kupiły netto w maju akcje na GPW za 326 mln zł - wynika z szacunków Trigon DM. Wszystkie kategorie funduszy zanotowały w maju napływy netto, a taka sytuacja miała miejsce poprzednio tylko w lutym 2017 roku
Ed Mercator po wejsciu do m40 to będzie hit pociągowy
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK