Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Poczwórna moc: analiza spółek PBG, Groclin, Getin oraz ENAP

PBG

PBG

PBG

Formacja techniczna: brak

Trend: średnioterminowy trend spadkowy, krótkoterminowy trend wzrostowy

Zagrywka: pod kontynuację krótkoterminowego trendu; przykładowy LimAkt na 2,39 oraz 2,51 zł

Komentarz: Analiza zakłada kontynuację wzrostów z uwagi na podwyższony wolumen przy powstaniu wzrostowych świec parę tygodni wstecz. Pierwszy LimAkt jest spekulacyjny i powinien posiadać wąski SL. Drugi LimAkt znajduje się nad serią świeczek z wysokim górnym knotem – oporem. Zlecenie obronne ustalam na 2,25 zł, gdzie znajduje się dolny knot świeczki niezdecydowania. Walor ma zróżnicowaną płynność! Inwestycja raczej mniejszym kapitałem.

 

Groclin

Groclin

Groclin

Formacja techniczna: trójkąt symetryczny

Trend: długoterminowy trend spadkowy, krótkoterminowy trend wzrostowy

Zagrywka: pod wybicie górą z trójkąta; przykładowy LimAkt 15,52

Komentarz: Kurs Groclinu walczy o utrzymanie wzrostowej tendencji, a jedną z formacji obronnych jest właśnie kształtujący się trójkąt symetryczny. Trójkąt symetryczny jest formacją neutralną, zatem prawdopodobieństwo wybicia górą czy dołem jest na tym samym poziomie. Stąd też konieczne jest zagranie z przykładowym LimAkt.

 

Getin

Getin

Getin

Formacja techniczna: trójkąt zniżkujący

Trend: długoterminowy trend spadkowy

Zagrywka: pod wybicie górą z trójkąta; przykładowy LimAkt 1,08

Komentarz: Notowania Getinu znalazły się na lokalnym dnie i oscylują w tym miejscu od ok. miesiąca. Trójkąt zniżkujący w przeciwieństwie do symetrycznego, jest formacją prospadkową, stąd też ew. inwestycję należy rozpatrywać pod kategorią arcyspekulacyjne. Nieciekawa sytuacja wśród banków (nie tylko polskich) przyczynia się do tego, że cały sektor jest w niełasce – włoski Unicredit, który także jest notowany na WIGu szuka od wczoraj nowego dna. Przebicie LimAkt powinno pchnąć kursem do ~1,15 zł. Zlecenie obronne ustawione powinno być na 0,99 zł.

 

Do obserwacji:

I tradycyjnie dorzucam spółkę ciekawą pod względem ostatniego wolumenu:

ENAP

Enap

Enap

Poza dzisiejszym obrotem, spółka nie ma wielu chętnych na transakcje. Patrząc na ilość piątkowych zleceń domniemam, że na ostatniej sesji doszło do zaangażowania przez kogoś większego. Są to oczywiście tylko domysły, a ew. inwestycję w spółkę dokonywałbym minimalnym kapitałem. Wyglądający na „potężny obrót” w zł, wyniósł na ostatniej sesji zaledwie 112.000 zł.

Zobacz podobne analizy:2 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  PBG: Możliwe, że dolne zlecenie już komuś weszło, jeżeli tak, to zlecenie obronne w tym przypadku powinno zostać ustawione. Czekamy na utworzenie się dolnego cienia.
  Groclin: Wybicie dołem, a więc analiza nieaktualna. Ewentualnie napiszę coś po sesji.
  Getin: I tutaj analiza się nie spełniła.
  Enap: Wieje nudą przez brak obrotu. Można zerknąć na walor raz na jakiś czas, ale nawet po arkuszu zleceń widać, że nikogo tam nie ciągnie; http://prntscr.com/bg760p

 2. Błażej Błażej pisze:

  Jutro do spekulacyjnej obserwacji Getin, który znalazł się na dołku.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Błażej (a) Z ciekawych walorów, na tapet nadal można wrzucić Groclin, który wyraźnie dociera do lokalnego wsparcia na 3,00-2,80 zł.
mediolan było jakies info na getin ? bo nie moge odszukac
Ed Mabion ma wyniki takie jak IGN, Groclin itp ;)
Ed Kolejna gwiazda w stylu Mabion, Groclin pokazała wyniki ;)))
space nie wiem jak w innych bankach i czy czasem nie zależy to od typu umów, ale jak widać getin sie pozwów nie boi
Michał (a) Czyli Millennium oraz mBank. Jedynie Getin Noble neutralnie stoi.
Michał (a) Najbardziej jednak do obserwacji jutro będą banki. Już jutro o 10:00 ma być niejawne posiedzenie całej Izby Cywilnej SN w sprawie kredytów frankowych. Zostaną podjęte ważne decyzje które będą miały duży wpływ na banki, które mają największy udział w portfelu właśnie w kredytach frankowych, czyli BOS, Getin, Millennium.
Michał (a) marksi7034 Na Groclin opór jest przy 4,00 zł. Nie będzie więc to "idealny" moment na wejście. Główne wsparcie to dopiero 2,50 zł. Ja po takich większych wzrostach bez korekty nie wchodzę w akcje spółek.
marksi7034 Hejka Jak oceniacie Groclin ? Jest sens jeszce wchodzic w ten papier na kolejne kolko ?
kriss1975 Ed wyniki petarda , ale kogo one teraz obchodzą , kapitał covidkowy szuka przytułku na najbliższy czas i zakładam ze Groclin został wytypowany do pompy , kolejny będzie SFS i RFK
Piaskun Uwaga na batony naganiające z lewej na Groclin
Przemas Hej. Getin -350 baniek... jak im się udaje funkcjonować?
hessa zaraz chyba górne widły na Groclin w okolicy 0
tomciu Groclin ktoś dobiera na dolnych?
Ed Tu dziś powinny być widły jak na Groclin
kriss1975 groclin rozbił bank , ja zakładałem że 4 zł to za miesiąc bedzie , a nie dziś .
riciak Groclin jak dalej widzicie?
hessa tymczasem Groclin na drugich górnych widłach
kriss1975 tomciu groclin skupowałem od jakiegośs czasu , gram pod technike , dzisiejsze info totalnie mnie zaskoczyło
tomciu kriss1975 pod co grasz Groclin?
hessa Groclin chce być jak Biomass :)
bylu jeśli pbg opuszcza lajbe i takie info pojdzie ,to trzebaprzetrzymac rafała
bylu spojrzcie na info pbg o zmianie statutu
bylu spojrzcie na statuy pbg
bylu na rfk ruch moze byc pod wykup akcji z pbg
kozineczka Grzesiek na groclin jeszcze fajnie macd dawał sygnał K :) Zobacz obrazek <GROCLIN.jpg>
Michał (a) Grzesiek I jak widzisz sytuację na Groclin?
Grzesiek groclin atakuje górne widły
Przemas jak widzicie scenariusz na RFK w kontekście udziału PBG. Jak zmusić ich do opuszczenia pokładu? Gdyby Skarb Państwa chciał pełnej kontroli
Piaskun kriss1975 pamiętasz historię z PBG jaka emisja weszla dla banków?
Piaskun kriss1975 Nawet 535 mln nowych akcji może wyemitować budowlana grupa w związku z realizacją układu z wierzycielami. Na liście wierzytelności przekazanej przez nadzorcę sądowego są zobowiązania warte 2,8 mld zł. W poniedziałek kurs PBG traci ponad 33 proc.
Piaskun kriss1975 teraz PBG to chodzi po 6groszy
Piaskun kriss1975 przy obecnych poziomach trzeba uważać bo jakz 200mln nowego papiera dla PFR drukna to będzie jak na PBG z 3,00pln spadło wiadomo na jakie poziomy....
filip Groclin wybicie z trójkąta
filip Groclin chyba będzie wybicie z trójkąta góra
filip Groclin taka ładna wczoraj świeczka...
filip Groclin brzydko się cofnął
Piaskun kriss1975 razem z RFK PBG do piachu pójdzie.....a tam zobacz jakie banki umoczone
filip kozineczka wyciągnęli Groclin
filip Groclin 2.26 out, Synerga 0.2120 in
filip Groclin 2.19 in
Hoze xtb: Start-up Futureo nabył w ostatnim czasie prawa do marki Groclin w celu brandowania tak swoich rowerów elektrycznych. Co ciekawe zarówno Futureo jak i Groclin (GCN.PL) mają sporego akcjonariusza z Niemiec. Wobec tego pojawiły się spekulacje na temat tego, że jedna ze spółek mogłaby wchłonąć drugą.
Piaskun Groclin rzeż niewiniątek....
kozineczka groclin groclin też po 2,50
filip Grzesiek pisałem wczoraj, że typuje na dzisiaj Groclin, Braster I Synerga
Grzesiek co sie dzieje na groclin ? skąd taki wzrost ?
Ed Groclin kolejny udany dzień
filip Ed według mnie pójdzie Groclin, Synerga i Braster
Grzesiek getin budzi sie
Michał (a) nemooo Piaskun space Nie, bym nie powiedział, że optymistycznie nastawiony jestem do banków. Powoli jednak dochodzi do momentu, gdzie najważniejsze kwestie zostaną rozwiązane. Wpływ pandemii już jest mniej więcej wstępnie znany na gospodarkę (pandemia już trwa rok). Kwestia z kredytami frankowymi też dobiega do momentu rozstrzygnięcia. Są naciski z góry aby wystosować jednolitą drogę zawierania ugód między konsumentami a bankami; ponadto 25 marca ma zapaść uchwała SN, która wstępnie ma wskazać ogólne zasady uznania danych klauzul za abuzywne/całej umowy za nieważną. Do tej pory - po wyroku TSUE w 2019 r. - linia orzecznictwa jednak była korzystna dla konsumentów, więc rynek też się nastawia bardziej na uchwałę niekorzystną dla banków i niektóre banki są tego świadome. Co do obserwowanych banków, to głównie obserwuję mBank oraz ING. ING ma bardzo niski udział kredytów frankowych w portfelu (jeden z najmniejszych wśród notowanych na giełdzie), a do tego nawiązali procentowo jedną z najwyższych rezerw na sprawy związane z kredytami frankowymi. mBank natomiast ma spory udział kredytów frankowych, ale nie taki wysoki jeszcze jak Millennium lub ING. Natomiast zawiązali jak na razie rezerwy w wysokości ~1,5 mld i jest to jedna z największych rezerw wśród banków. Więcej niż w przypadku Millennium bądź Getin Noble. Ale oczywiście umowy frankowe nie są równe umowami frankowymi bo każdy bank swoje wersje miał.
Sal kriss1975 lista o którą pytałeś: BOMI, Clean&Carbon Energy, BAH, Braster, Euroimplant, MNI, PBG, Petrol, EFH, G-Energy, Jago, Kerdos, Próchnik, Sfinks, Ursus
koku a pro pos jeszcze tego potencjalnego przejęcia - to nie lepszym i naturalnym rozwiązaniem byłoby przejęcie przez PBG - dogadać się z panem Sasinem ;)
space z automotive to groclin i izoblok mamy chyba
hessa Luk życie. Pamiętam jak kiedyś PBG chodziło po kilka złotych i nagle rano otworzyło się kilkadziesiąt % niżej i już nie odrobiło, bo na rynek weszła spora ilość akcji, o której rynek zapomniał (ale było o tym wiadomo od dawna)
Luk groclin jak zaszalał
space getin następny ?
kriss1975 space w marcu postawiłem na MRB,CCC ,JSW teraz na FMF ,TRK i nawet ciut na RFK ale tutaj dalej nie jasne jest dla mnie ich chory związek z PBG
Piaskun Drakkar7 Getin to kase robił na kredytach samochodowych w komisach
Drakkar7 natki bioton i getin tez wtedy rządziły;)
Piaskun kriss1975 drogi to chusteczkowy temat pamiętasz PBG?
Grzesiek groclin zielona wyspa :D
Grzesiek groclin dzis +18 % :D
Grzesiek groclin https://www.tradingview.com/x/FUH7vkIq
Grzesiek groclin
Ed Po sesji 18 września zostanie przeprowadzona kwartalna rewizja indeksów, w wyniku której spółki DataWalk i XTB wejdą do indeksu mWIG40, a opuszczą go Bogdanka i Getin
kriss1975 getin w końcu zatrybił , az juz myslałem ze mnie towarzysz zrobi na szaro
h3rlitz getin próbuje
Drakkar7 h3rlitz Orlen Cię nie kusi i Milenka albo Getin?;)
PiotrGPW PBG ile do sprzedania stoi :D
krzysieksisiek Czas na Getin?
Grzesiek h3rlitzja rysowałem na 15 min a co powiesx o pbg ? https://www.tradingview.com/x/fDfgNCE3
nowy ktos tu mowil o Getin dzis
Drakkar7 jakby tak jeszcze getin ruszył to będzie hossa jak za dawnych lat....bioton i getin;P
kriss1975 Drakkar7 kiedyś to się skończy a spółka ma potencjał , uwolni się od gniota PBG i zacznie w końcu zarabiać. Dla mnie to typowy upadły anioł.
kramrok no ja mam ały czas trzy smieciuchy jeszcze sprzed covida - wse, infoscan i groclin
karkalis h3rlitz nie sledze ostatnio wielu rzeczy:) wiem ze np. Getin ma nieograniczoną linię z kasą w nbp, wiec nikt sie nie boi na rynku ze nie bedzie depozytow
Piaskun Ed kiedyś Alstom chciał kupic Rafako od PBG
Ed a to nie PBG pompuje Rafako ? przeciż jak chcą sprzedać to pewnie po jak najwyższej cenie
Ed nawet Groclin odpalił :)
raba a mówiłem że w rfk jest euforia po wykopaniu pbg
Piaskun No to się Getin popisał
space bylu dobre dla rafako że w końcu się oddzielą od pbg. natomiast pewnie nie będzie to wezwanie na sprzedaż akcji, tylko zmiana właściciela akcji poza rynkiem, więc na sam kurs moze aż tak nie wpłynąć
raba w każdym razie plotki o bankructwie są mocno przesadzone. W firmie w ostatnich dniach zapanowała euforia z powodu odcięcia od pbg, to straszny rak był
Fernon Ktoś wie pod co getin tak rośnie?
Ed To tak jak wezwania PBG do zapłaty zobowiązań myślą ze ktoś je czyta ;)
kramrok Groclin może ruszy w kierunku 2 zł
szyderca667 Groclin to chyba respiratory bedzie robic :D
filip spółka z BML na Groclin poszła?
Piaskun Groclin to maseczki będzie szyć?
kramrok Groclin zaczął produkować coś na koronę, że rośnie?
karkalis i wiem filipie, że od momentu gdy naganiałeś w lutym 2019 na getin po 2,3 a ja Ci spokojnie tłumaczyłem że to jest za dużo to masz urazę do mnie i chcesz mi coś udowodnić, ale mnie to nie rusza, tylko nie lubię takich personalnych wycieczek jakie Ty uprawiasz i za które miałeś bany. Zastanów się następnym razem co piszesz, bo siejesz fake newsy i prawda a'la Ferdynand ze świata kiepskich.
Piaskun filip groclin cos słabiutki jest zawsze lubił odreagować a teraz jakis marazm na nim
Przemek (r) Piaskun czy Groclin zapowiada jakąś poprawę wyników ?
Piaskun Przemek (r) z tych spekulacyjnych Groclin sie zatrzymał ...
Piaskun piotrlotr co myslisz o Groclin?
kramrok na Groclin coś się dzieje
kramrok Groclin statruje
Piaskun Groclin sie rozkręca może jakiś podjazd zrobi na 2,00pln
czarny emefe właśnie pytanie czy dobre info, carcade przynosi zyski a wręcz jest samodzielną spółką, więc sprzedaje zdrową firmę. Będzie jednorazowy wpływ, chyba że kasa z transakcji przejdzie na ogarnięcie getin banku
k0gi Dobre że jsw z zyskiem 150mln leci non stop na mordę tak jak Getin ze strata 100mln, a cdr mający 14mln zysku bryluje i wchodzi na historyczne maxy będąc wyceniany wyżej niż kilka spółek które w sumie dają z 400mln zysku heh
czarny emefe getin mam i nie mam, spółka na której najwięcej kółek zrobiłem. Obecnie mam.
czarny laptop idea i getin w górę zapewne, jutro też w góre pojdzie getin po wynikach i możliwy zjazd, zazwyczaj taka sytuacja na spolkach lesia
laptop o co getin jutro 2 czy leszek robi popisowe he
czarny widzieliście getin? :O
kramrok dzisiaj to Groclin wystartował
raba mówi się że 21.10 rada wierzycieli pbg wreszcie coś zrobi
kramrok jeszcze moze Groclin przebije dzisiaj 2,20 to poleci wysoko
kozineczka filip na PBG nic nie wykreślisz, żadna spekuła nie gra fixów
filip kozineczka takie jak na Pbg?
laptop bylu a na co wam ten getin he
Grzesiek Wie ktos jak zachowa sie getin ?
kramrok kupiłem też wtedy LPS i PBG. Obie spółki mam na 50% straty ale łączny kapitał w nich to 2200 zł więc leży i czekam, może kiedyś to sprzedam jak na czym innym dużo przytule
Piaskun kramrok Groclin ma szansę odbić:)
kramrok Groclin wieksze oborty sie pokazały
Piaskun filip tam za dużo niewiadomych na tym Rafako...A raty układowe PBG trzeba spłacać...
Piaskun laptop no myślę ze tak...Trzeba zobaczyć kiedy zapadalność tych rat objętych układem na PBG jest?
Piaskun laptop dokładnie tam nadal są duże raty układowe które pbg musi spłacać kosztem Rafako...
laptop filip tak patzre na pbg to cos wisi w powietrzu
laptop filip zobacz pbg cos sie dzieje mzoe i rafa mocniej
space Adamec21 pewnie to "Narodowy Bank Polski zwolnił Getin Noble Bank z obowiązku utrzymywania 55 proc. wymaganej rezerwy obowiązkowej"
Piaskun kozineczka Kto wie czy tam jakiejś mega emisji nie będzie bo raty układowe pbg trzeba spłacać...
Piaskun PBG dawno by upadło ale był zastaw po akcje Rafako które miały jakąś wartość ale teraz jak wycena Rafako spadła o ponad 50% to moze być różnie...
Piaskun PBG od 2016 r. realizuje postanowienia układu, w ramach którego ma spłacić jeszcze 442,4 mln zł zobowiązań, w tym 347,3 mln zł obligacji. W czerwcu i grudniu tego roku zapadają bowiem papiery kolejno na 61,9 mln zł oraz 46,9 mln zł, a w czerwcu 2020 r. do spłaty pozostaje 239,4 mln zł. Terminy te, jak się okazuje, mają być jednak renegocjowane. W ramach procesu dezinwestycji i innych działań PBG chce pozyskać jeszcze 443,6 mln zł na spłatę zobowiązań układowych, w tym 280 mln zł z refinasnowania raty balonowej, 80 mln zł ze sprzedaży projektu deweloperskiego w Kijowie i 62,9 mln zł ze spłaty pożyczek przez spółki zależne.
laptop getin moc
kriss1975 Piaskun to fakt , bez PBG , była by to całkie zdrowa spółka
Piaskun kriss1975 tam jest układ akcje RFK sa zabezpieczeniem układu PBG z bankami....
Piaskun kriss1975 szkoda ze właścicielem RFK jest PBG...
piotrek68 Co do rafako to strata nie jest tragiczna rynek oczkiwał większej .Po rozliczeniu kontraktu Jaworzno może być około 400mln zysku na część tej kasy w formie dywidendy czeka pbg żeby spłacić obligacje
Piaskun Bartas_Gda to drugi Polimex a wiesz dlaczego bo PBG ma 43%.....
Piaskun Bartas_Gda źle to wyglada bo PBG nie będzie miało na raty ukladowe...Pamiętacie jak Rafako robiło emisję akcji żeby raty ukladowe spłacać. ..
Piaskun Bartas_Gda raty ukladowe PBG musi splacać które jest w posiadaniu 43% akcji RFK...
Piaskun kriss1975 nie masz racji...Tam duży probl z PBG jest....
Piaskun space Rafako to było zabezpieczenie dla banków pod PBG...
Hordos piotrlotr ładnie, podobnie jak Getin dziś
Piaskun k0gi mi się tak wydaje on to wiedział i się załamał....Pomyśl stworzył Najwiekszą firmę budowlana Polską i ta firma stała się bankrutem PBG a teraz ta sama sytuacja z rafako.....
bylu witam,tez mnie ciekawi temat tsue ,na pewno bedzie można na tym zarobić jeśli wyrok bedzie niekorzystny dla francików,millennium ,mbank i getin pewnie
Adamec21 GETIN raport po sesji jednak. Myślałe, że puszczą przed sescją ;P
filip Pbg, Rafako i Polimex
k0gi Gitmen PBG jak wychodzi to dobry znak :) oni czesto wychodza na samym dole
Gitmen Marta kilka podmiotów wychodzi z Rafako, 30 wrzesnia odpisy na ponad 100mln prawdopodobnie, PBG w akcjonariacie-bankrut, wychodzi NN, nierentowne kontrakty + wiele innych rzeczy
Ed Strata netto Getin Noble Banku w II kw. '19 wyniosła 88,5 mln zł, lepiej od konsensusu
kramrok Getin 6 minut i widły
Piaskun laptop PBG im ciąży:(
karkalis ida i getin, co tam się wydarzylo?
kramrok a Getin to co wyrabia?
laptop dobra getin zdany na samym szczycie szkoda ze na fixe dali tak malo eh
Michał (a) Piaskun No PBG teraz ma około z 0,5 mld zł wobec banków. Bym musiał w raporcie zobaczyć. Tam układ stosunkowo dobry był.
Piaskun Michał (a) Tym bardziej że PBG ma kilka miliardów do spłaty wobec banków...Ostatnio emisja na RFK była robiona żeby spłacać raty układowe PBG...
Michał (a) Wiśniewski był założycielem, głównym akcjonariuszem i prezesem PBG oraz przy tym prezesem i głównym akcjonariuszem Rafako (przez PBG oraz Multaros)
Michał (a) k0gi Jak zarządzający spółką umrze nie zmienia sytuacji? Nie zapominajmy, że Wiśniewski był założycielem PBG i działał w spółce kilkanaście lat.
k0gi zmarl glowny akcjonariusz rafako i pbg, to taki powod do spadkow ?
Piaskun Lubelak moze kolejna emisja papiera bedzie bo raty układowe PBG trzeba płacić....
k0gi kozineczka ty bralas GETIN, jak patrzysz na niego teraz ?
kramrok Groclin też strasznie skacze dzisiaj
k0gi GETIN mocno zawezony dzis bollinger sie robi, moze byc mocniejszy ruch w koncu
kramrok Groclin idzie
kramrok Groclin ruszył
PIEQ skoro nie bedzie ratowania frankowiczow, ma to pozytywny czy negatywny wplyw na Getin np ?
space nudny ten getin dziś. niby wybicie i dystrybucjo/akumulacja
kramrok kozineczka jak widzisz getin bo widziałem, że zakupiony?
kramrok dlatego sprzedaje spolki po 1% zysku by zwolnic srodki na jakies rajdy w stylu groclin czy braster
kozineczka k0gi obserwacja : braster, groclin, vivid, serinus. Największe smiecie spekuły :)
kramrok i groclin
Michał (a) Groclin : wsponiane zagranie na niedzielnym czacie na przebicie 1,95 zł skuteczne.
beatum Getin na godzinowym luka domknięta, co yślicie, ruszy na północ??
bronas16 laptop ani mi nie mów o getin
laptop bronas16 mam nova gale chcialbym to sprzedac nie tak jak wczoraj getin he
bronas16 laptop ładnia jadą z getin
bronas16 laptop getin się rozpędza
bronas16 laptop getin?
bronas16 Lubelak getin
bronas16 laptop getin póki co słabiutko
bronas16 laptop jak tam pijesz browara i rozmyślasz o getin ? :D
karkalis bronas16 laptop panowie, na logikę. GNB idzie do sprzedaży. jaka cena? raczej niska, bo bank ma problemy. wiec ryzyko, że poleci w dół, jest duże (bo fund wejdzie po taniości). A kto skorzysta? wg. mnie getin - bo pozbywa się problemy jak uda się sprzedać.
bronas16 getin noble się coś spierdolił
bronas16 na getin kolejne widły
bronas16 laptop getin
bronas16 ciekaw czy GETIN bedzie jeszcze kontunuuował rajd
karkalis bronas16 na getin przy 1.00 jest wsparcie "filipa" trzeba było brać:)
bronas16 a tak kusilo wziac getin w piatek
karkalis W pt po sesji poszło info, że gnb ma dwie niewiazace oferty kupna banku. Getin miał ciekawe AT w zeszłym tygodniu, czyli insajderzy3juz siedzieli, warto obserwować Leszka
karkalis mam wrazenie że na getin i ida coś się dzieje
kramrok Groclin
Ed KNF nie zgadza się na połączenie Idea Banku z Getin Noble Bankiem
Hoze getin zaczynają skubać
Hoze getin ale jazda :D
kramrok getin już plus 10%
karkalis idea, gnb, getin - ale oni lecą ostatnio. Ciekawe co za trup z tego wypadnie i kiedy uderzy w nasz system bankowy
laptop niech ktos zerknie na at na getin nobe co myslicie
Lubelak a na getin jest odwrotnie
custer na getin dzisiaj sma100 przebije od dołu sma200. co to oznacza?
Przemek (r) Patrząc po raportach spółek LC to tak jak Karkalis pisał najlepiej wygląda Getin
karkalis erbosss na miejscu Leszka, Ida i gnb oddalbym za bezcen do kogokolwiek kto by chciał to kupić, nawet za 1 PLN, a getin bym zostawił, z jego aktywami zagranicznymi, które generują zyski. Więc jakbym miał szukać czegoś na LC teraz, to getin.
loko ktos tu pisal ze GETIN bedzie po 1,2 i mocno watpilem i mowilem ze sprawdze :) no ktos mial racje, brawo
piotrlotr groclin domknal luke i ladna swieca
Michał (a) Groclin ma tendencję spadkową i już negatywne było przełamanie wcześniejszego wsparcia 3,00 zł.
piotrlotr groclin w ciekawym miejscu
loko Sylwek ktory pisal w tamtym tyg gdy GETIN byl po 1,81 ze GETIN idzie na 1,2 ? GETIN obil i poszedl na 1,92 :)
loko laptop haha tez czekam na te spadki sylwka na GETIN
laptop slawuniu jak tam getin jest juz po 1.2 ?
space Sylwek getin miał twoim zdaniem lecieć na 1,2 a ist na 2.5
loko cooper ja nie posiadam GETIN, zerkam na niego ale nie posiadam zeby byla jasnosc ;)
Sylwek loko to może napisz pod co Getin ma iść teraz ostro do góry ?
karkalis dla mnie Getin, Getinnoble oraz ida oraz OPF mają ten sam problem - napompowane aktywa poprzez wartość z przejęcia spółek.
loko Sylwek zakladasz na GETIN duzy dol tak? bo narazie tragedi nie ma
Zaba groclin się przebudził
piotrlotr Sylwek zastanawiam sie co ty bierzesz stary. Wczoraj pisales o tym ze Getin i TPE beda spadac. A na vistalu w sumie nie specjalnego nie widac
Sylwek Tak jak pisałem Vistal piękny manewr. Getin i Tauron także prawidłowy komentarz.
custer tak właściwie: jakie są perspektywy dla Getin? C/WK to obecnie 0,2, powinno w średnim terminie urosnąć?
custer Getin na 1,50?
Sylwek Getin Holding pieknie rozgrywany po SMA 15 na D1 pod Filiżankę z Uszkiem na W1
karkalis uciekam z SB, bo widzę, że panuje dziś dziwna astomsfera:D Jeszcze filip przyjdzie i zacznie mnie rozliczać z getin i że niby źle to rozegrałem :D
kramrok ja stawiam na dalsze wzrosty na msw, msz, tor, kan, otlog, forte, vistula, onemore, qubic, medicalg, eex, rafako, oponeo, synetik, vistal, getin, mirbud, unimor, praire, nowagala
k0gi GETIN koniec spadkow ? wroci na 2 zł ?
custer karkalis czy on sie pomylił to mnie średnio... natomiast czy ja się mylę to mnie już bardziej... a getin mi dzisiaj spada
custer karkalis dla ciebie getin ile jst wart?
custer czesc. te 4 zł na getin to primaaprilis? ;)
karkalis Dla przypomnienia, to ze mnie się smiales, że dałem się ubrać w Getin po 1.2, a jak było po 2 i pisałem sprzedawać, to Ty pisałeś, zw będzie po 4. Timing nie ten miales:) A w inwestowaniu oprócz racji ważny jest timing:)
karkalis filip możesz i pewnie wygrasz, bo atmosfera wokół Leszka się poprawia, widać, że PiSowi nie chce się walczyć z Czarneckim na taśmy. Pamiętaj, że ostrzegakem aby nie brać getin gdy Ty pisałeś, że bierzesz po 2.3. Ja pisałem wtedy, że ta cena jest za wysoka i że spadnie. I spadło na 1.5, też wtedy to pisałem, że po 1.4-1.5 można ponownie brac.
k0gi GETIN chyaba nie pojedzie jednak
k0gi pod co GETIN tak wyrwal?
Sylwek Getin Holding !! :-)
custer TKO na getin ciekawe :)
custer Getin wziął dywidendy z Ukrainy, a idea i gnb mają opinię nt.polaczenia.
Hoze getin może zaraz wygenerować sygnał K na 5min
Sylwek Getin na 4 zł :-)
loko jednak nie plakal bym gdyby GETIN zszedl na 1,75
loko GETIN wybija nad 2 zł
Patton jesli getin przeroczy to magiczne 2 zl to dzisiaj go kopnie w gore :)
k0gi GETIN sie ostro kreci przy 2 zł moze w koncu,,,,
Hoze getin coś konbinują
Hoze jak widzicie getin ?
custer getin - trwa akumulacja (?)
Patton getin, moze zaraz odpalic
k0gi co ten GETIN
loko getin za chwile 17 ?
k0gi GETIN jak widzicie, raczej wieksza korekta czy.....
k0gi GETIN ,,,, co to ,,, czyscili SLe ludziom ? :D
k0gi custer po ile dobrales GETIN ?
k0gi custer no jednak GETIN ciagle wciagaja
custer k0gi obserwuję... podaż zaczyna dominować na getin
k0gi na GETIN byly dwa b dbre informacje
custer getin 2,14 lokalny opór, a potem?
custer wziąłem ten getin, po 1,98... zobaczymy...
custer ida i getin
k0gi to co GETIN na 2,76 ?
k0gi Adamec21 dzięki. Znam te infa dlatego pisałem rano że getin dziś urośnie. Generują zyskinsplacaja kredyt ratunkowy..... Tu będzie zmiana trendu
Adamec21 "18.03. Warszawa (PAP) - Akcje Getin Noble Banku rosną w poniedziałek rano o 6,4 proc. natomiast akcje Idea Banku zyskują 4,4 proc. po informacjach, że banki spłaciły łącznie około 5,85 mld zł kredytów z NBP po problemach w listopadzie 2018 roku."
k0gi Getin pieknie
k0gi Dziś Getin może ładnie pojechac
Lubelak Getin w górę...
k0gi no fajnie dzis :D CDR bardzo ladnie przebil 186, WSE elegancko podskakuje, JUJUBEE tez niczego sobie, PRAIRIE lepiej niz dobrze tylko liczylem ze GETIN dzis poleci ponad 1,8x, tak czy siak moj portfel jest zadowolony i uśmiechnięty
bronas16 hej ajki widzicie sceanriusz na dziś z getin
k0gi GETIN, ze na spadki ?
Janek Sylwek na Getin? Na wykresie dziennym?
Janek k0gi Sylwek gdzie wy macie objęcie hossy i złoty krzyż na getin?
Lubelak getin niebawem spadnie
k0gi GETIN tez ładnie
bronas16 co tam znowu na GETIN
piotrlotr Getin zgodnie z nadzieja jakby wybija gora z ala trojkata
Ed Trzech klientów jednego z banków Leszka Czarneckiego wygrało sądową batalię o unieważnienie umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego. Po roku od uprawomocnienia się wyroku komornik w imieniu poszkodowanych zajął 3 mln zł z konta Getin Noble Banku.
Michał (a) Lubelak Na Getin nic szczególnego się nie dzieje.
Lubelak co sie dzieje z akcjami GETIN?
holydog Co myślisz aktualnie o BAH? Jeśli chodzi o budowlanke wydaję mi się PBG ma ogromny potencjał. Ticker chyba juz latał dziś na sb
kramrok pbg wybuduje standio
space piotrlotr na getin to jest problem z eskami.
piotrlotr nie wiem, ale kupilem 2 dni temu bo czulem ze odbije. Chodz technicznie uwazam ze GETIN powininen odbic
piotrlotr ALI ruszyl troche, czy GETIN tez zamierza ? niech ktos zerknie bo wg mnie cos sie dzieje
piotrlotr A czy na Getin ( i zreszta DNG i IDA tez ) nie uformowal sie trojkat z malejacym wolumenem ktory moze zwiastowac wybicie na dniach ? (gora zgodnie z klasyka )
mlody_inwestor Zobaczcie Groclin; zła sytuacja spolki zostala najwyrazniej juz zdyskontowana, zwiekszyly sie obroty, kurs idzie lekko do gory, moze byc ruch pod wyniki
k0gi no i GETIn wraca :) wzialem 1,65
space na getin jakaś dziwna akcja. było 5% na plus, i nagle zwała
Ed Właśnie po to Getin wszedł do Wig40
k0gi GETIN jak dzis urwał :)
Ed Getin gwarantuje lepsze pompki
Ed Giełda, dobę po podaniu informacji o spółkach awansujących do indeksu mWIG40, zmieniła swoją decyzję. To Getin Holding, a nie Ten Square Games wejdzie do indeksu spółek o średniej wielkości.
k0gi GETIN 144 wziety puscilem 166
k0gi GETIN odbijanego gra
k0gi Gitmen tak smao jak GETIN mial isc jak dzis do gory ;)
k0gi ja to sobie wzialem po 1,44 getin dzis
k0gi wieczorem byla tu niezla dyskusja, tzn okolo 19 o CIG, ktos pisal ze jutro odrazu wystrzal :D ten sam co pisal ze Getin wyszlo z chmury bessy i juz tylko w gore
k0gi Getin jak sie posypal
karkalis zuza wejście w getin poniżej 1.5 to mozna juz było na spokojnie ryzykować, ważne, aby nie widzieć np. 4 PLN "bo się nalezy jak psu buda" - wtedy to już lepiej iść do kasyna niż "inwestować". Jak leciała taka spekulacja w pewnym momencie na getinie to i tutaj uaktywniło się wiele gorących głów co widziało już złote góry, a jak sie skończyło, to widać na wykresie.
Błażej (a) Co do Getin, to z ciekawostek dodam, nawiązując tym samym do ostatniego wpisu, że Marshall zajął tam parę dni temu shorta.
Michał (a) zuza Na Getin to już niestety by trzeba było mocno przeanalizować od strony finansowej. Szczególnie po ostatnim resplicie akcji. Tutaj sama analiza techniczna nie będzie dobrym narzędziem. Jedynie w połączeniu z analizą finansową, jak już wspomniałem wcześniej. Ogromne wahania są tam. Wcześniej mocny trend spadkowy.
ttrader GETIN - przeprawa przez chmure bessy na godzinowce zakonczona pozytywnie, czyli droga otwarta na wyzsze poziomy.
ttrader GETIN - kolejna(e) godzinowka powinna dac teoretycznie wiekszy wystrzal w gore. Jak narazie idzie zgodnie z przewidywaniami. Juz prawie wyszlismy z chmury bokiem. Po wyjsciu powinnismy zaliczyc wybicie o czym tez swiadcza malejace obroty.
ttrader GETIN - przeprawa przez chmure bessy na godzinowce. Kolejna swieca godzinowa powinna dac mocniejszy wystrzal w gore w celu wyjscia ponad chmure bessy (wykres powyzej)
My-Bro-Joe karkalis dzieki za getin
zuza getin wczoraj rano kupiony,dzisiaj sprzedany
krzysieksisiek Drugie pytanie, jak np. Instytucje zajmują krótkie pozycje na np. Idea czy GETIN? Czy my też możemy zajmować?
Roberts W sumie taki obrót ze każdy mógł to zrobić. Może ktoś na getin przeskakiwał bo wczoraj tez miałem taka myśl :D cooper
karkalis erbosss zanim się wypowiem o getin, to wolałbym aby nasz główny analityk, Filip się wypowiedział. Mnie wysmiewal, że pisałem,ze getin poleci,więc poczekam na komentarz mądrzejszego.
karkalis Jeśli wypowiadasz się się o wzkazniku C/WK to rozumiem, że wiesz o czym piszesz, rozumiem że zajrzales do bilansu i zobaczyłeś co mają w aktywach problematyczne? Wymadrzac się widzę, że potrafisz, ale uzasadnij proszę, jak getin ma dojść do 4 pln.
karkalis Filip tak dziś rano pyskowales, jeszcze dzis sie smiales ze mnie, to poproszę o komentarz do getin - coś pisałeś o 4 PLN, ja cały czas odradzam od tygodnia.. Dawaj swój komentarz.
piotrlotr o getin dokmnal mikro luke na 1,25. ja chyba cos wezme
Donbas78 kozineczka brałaś getin?
Donbas78 Getin jakie wywalanko:(
erbosss getin wychnięty po 1,86 :) - ok. 5% na dzisiaj
erbosss karkalis space Ja na pewno będę się ustawiał w okolicy dzisiejszych wideł dolnych na getin. Tak od linijki cały dzień to szło nie będzie :)
karkalis erbosss ja celowałem w max 0,3-0,4WK, getin ma wydmuszki jak OPF, wiec 0,25-0,3 max (wg. mnie) - ja Leszkowi już podziekowałem, a fund co gra na krótko jechał też na S na getback - wiec wg. mnie goscie z fundu wiedzą co robią
karkalis filip trzymasz getin?
erbosss getin ciekawie, ja niedługo coś skubnę :)
erbosss kozineczka Cześć, ja też pchnąłem getin z rana - zysk 5% - sząłu nie ma ale zawsze coś:)
Bartas_Gda Cześć, jestem z Wami od prawie roku i w ostatnich dniach/sesjach moim zdaniem mieliśmy wydarzenie jak na razie bez precedensu - o czym mówię o akcji na spółkach LC - (ja stałem z boku o obserwowałem ze względu na brak kapitału), dostaliśmy na talerzu kawał analitycznej pracy - przed tym niż widziałem info na jakimkolwiek portalu (mówię o możliwych wzrostach na spółkach). Pozwolę sobie zacytować :"10:21karkalis Cześć, pozwolę sobie popełnić wpis na temat spółek Czarneckiego. Jeśli śledzicie moje wpisy, to IDA kupiłem po 2,7x. Getin brałem po 1.0x. Właśnie dziś zrealizowałem - dlaczego? Bo oprócz tego, że zobaczyłem potencjał w informacjach zanim szeroki rynek to zauważył, to moje Risk/Reward ratio bylo odpowiednie: czyli potencjalny zysk szacowałem 100%-150%, potencjalna strata zakładałem 20%, aczkolwiek jak pisalem, inwestor może ruszyć wycenę wszystkiego co LC (zawsze tak jest jak pojawia się inwestor dla spółki co ma trudności - zwykła wiedza fundamentalna). W tym momencie Risk/Reward dla IDA zmienił się wg. mnie do poziomu nieakceptowalnego: 50%zysku, 50% straty --> takie widełki ja obecnie widzę. Wiem, że tutaj niektórzy widzą jeszcze wzrosty 100% "bo się należą jak psu buda". Jeśli urośnie 100% - pogratuluję, ale to już nie dla mnie zabawki. Na giełdzie ważne, aby trzymać się strategii które pozwalają zarabiać i maksymalizować zysk przy odpowiednim poziomie ryzyka (czyli Risk/Reward ratio. Powodzenia tym co zostali na spółkach z Grupy Leszka! Mój wpis nie oznacza, że te spółki nie dadzą zarobić, ale ryzyko jest wyższe niż przy poziomie 2-3PLN." - powiało trochę wazeliną - wiem - osobiście już karkalisowi pogratulowałem - bo jest czego - tym bardziej dziwi mnie jak ktoś ma pretensje pisze o jakimś ubieraniu - przy takich wzrostach w szale zakupów z takim ryzykiem trzeba się liczyć - jak chcę podziękować za naukę! Spokojnej nocy
custer karkalis dziękuję za poranny komentarz do IDA i Getin.
My-Bro-Joe getin sprzedany, z duże jazdy :)
arthas9182 ale pozbierali getin...
erbosss kozineczka nie ustawiasz się na getin? Dla ciebie jeszcze zleci? Bo ja się zastanawiam czy podbierać tę panikę :)
erbosss czy ktoś się ustawia na getin po tym zjeździe? Pojawiła się jakaś fundamentalna informaca czy po prostu odpał z wysokich poziomów?
arthas9182 kozineczka ustawiasz sie jakos po ida lub getin?
karkalis Cześć, pozwolę sobie popełnić wpis na temat spółek Czarneckiego. Jeśli śledzicie moje wpisy, to IDA kupiłem po 2,7x. Getin brałem po 1.0x. Właśnie dziś zrealizowałem - dlaczego? Bo oprócz tego, że zobaczyłem potencjał w informacjach zanim szeroki rynek to zauważył, to moje Risk/Reward ratio bylo odpowiednie: czyli potencjalny zysk szacowałem 100%-150%, potencjalna strata zakładałem 20%, aczkolwiek jak pisalem, inwestor może ruszyć wycenę wszystkiego co LC (zawsze tak jest jak pojawia się inwestor dla spółki co ma trudności - zwykła wiedza fundamentalna). W tym momencie Risk/Reward dla IDA zmienił się wg. mnie do poziomu nieakceptowalnego: 50%zysku, 50% straty --> takie widełki ja obecnie widzę. Wiem, że tutaj niektórzy widzą jeszcze wzrosty 100% "bo się należą jak psu buda". Jeśli urośnie 100% - pogratuluję, ale to już nie dla mnie zabawki. Na giełdzie ważne, aby trzymać się strategii które pozwalają zarabiać i maksymalizować zysk przy odpowiednim poziomie ryzyka (czyli Risk/Reward ratio. Powodzenia tym co zostali na spółkach z Grupy Leszka! Mój wpis nie oznacza, że te spółki nie dadzą zarobić, ale ryzyko jest wyższe niż przy poziomie 2-3PLN.
karkalis przy 2.7 czy 1.2 na getin to była spekuła, ale po 2.3 jak jest getin, to już nie jest spekulacja tylko kupić i zakopać - fucking logic:)
My-Bro-Joe getin
karkalis a to ciekawe, myślałem, że na koniec tygodnia na getin się wysypią, a to widły
Janosz ostatnie sesje IDA rośnie znacznie szybciej niż GETIN
My-Bro-Joe kurcze, no nie można żartować z żartu, przyznam że późno bo dopiero wczoraj kupiłem getin
kuna na getin ?
karkalis kramrok groclin? to wg. mnie wydmuszka....
karkalis getin za to mam plan długo trzymać
custer na getin rekordowe obroty
Janosz karkalis getin czeka az Idea przebije widły
karkalis niby wygląda na osatni akt spekulacji, ale getin też wciągają nosem
karkalis filip zobacz info na groclin - wg. mnie to jest spółka wydmuszka, uważaj (nie zgadzamy się nei raz, to prawda, ale uważaj). Aczkolwiek mam prośbę, opisałbyś dokładnie pod co grasz na FOR?
Janosz kozineczka niezle,gdyby nie to powiazanie spolek LC ,to Getin ma szanse dojsc w okolice 2.1...zobaczy jutro
karkalis za to getin widzę wysoko jeśli pozbędzie się gnb/ida, naprawdę wysoko w dłuższym horyzoncie
karkalis kozineczka kurde, powiem Ci, że chyba szukam dziury w całym. jadą na ida i na getin równo
karkalis custer nie napisałem tego, ja mam kapitał podzielony, najwięcej w getin, później w Ida, a najmniej w gnb (bo Ci maja najgorsze aktywa)
karkalis filip oj Filip, Filip, jakbym Ciebie sluchał, to bym przy 1,05 oddal getin bo ubierajom:P
Janosz getin :)
Janosz karkalis getin jutro chyba w kierunku about2,1
Janosz ciekawe czy Getin znowu zrobi dwu dniowy przystanek przed dalszymi wzrostami...wypadało by jutro :)
cooper Groclin nabiera rozpędu
custer karkalis spadki do 11 na Ida i Getin, po czym po fixingu up
erbosss getin zaczyna jazdę :). też czuję, że dolne widły zobacyzmy - ktoś się pokusi na nich o podbieranie ;)?
karkalis A pamiętasz jak pisałeś, że ubierają na getin? A ja Ci pisałem, że to nie tak:P
karkalis a najwiecej i tak zapakowałem w getin, ida i gnb to połowa tego co na gtn
filip Groclin widły
erbosss karkalis Na ile szacowałbyś taki getin według tych informacji? Do ilu to ma potencjał (w teorii) wzrosnąć?
karkalis erbosss 50% getin, 30% ida, 20% gnb - to mój podział i wg. tej kolejności widze potencjał;)
karkalis getin i ida - fajna reakcja na info z pt. Laguje gnb.
karkalis i getin pięknie:D
karkalis filip MWT (pamiętam, że kiedyś na tym graleś) jest zalezny od getin
karkalis getin i ida fajnie idą od wczoraj
space cytując ; W obecnym układzie albo Getin Noble jest niedowartościowany, albo Idea przewartościowana.
space getin wraca jutro na giełdę i spekuła gra na gnb i ida
Janosz Przemek (r) a jak widzisz groclin
Błażej (a) na ten przykład wykres spółki Groclin na wykresie 1W wygląda całkiem OK. Kurs spółki znajduje się jednak w długoterminowym trendzie spadkowym.
filip jak widzę na Serinus i Groclin palta rozdali
beemar groclin ladnie wybija dalej
beemar rzuci ktoś okiem na groclin? :)
custer lece Getin Noble Bank
Macdab Bartas_Gda ocenisz cherry i Groclin
Hoze bartas ja myślę że groclin sięgnie 4zł niebawem :D przeniesienie produkcji do ukrainy może podziałać na wyobraznie inwestorów + plany zarządu no ale zobaczymy jak bedzie :D
cooper Bartas_Gda na Groclin zbieranie?
Hoze groclin ładnie zbierają
cooper bardzo dużo pozytywnych wiadomości odnośnie ULG więc póki co trzymam w portfelu, obok spółki "matki" PLW. Zastanawiam się nad redukcją porfela jeśli chodzi o TEN i zainwestowanie w Groclin - być może już czas na zmianę trendu
Hoze groclin też petarda nie widać jednak Przemek dystrybucji dzisiaj :D
pezet czesc jak widzicie Groclin?
Hoze puscili groclin
Hoze groclin szarpią
Przemek (r) Macdab Groclin wygląda słabo ze względu na rozłożenie wolumenu. Wrzucę wykres 4H i jak sam bedziesz mógł zobaczyć, że wolumen jest największy na szczytach a najmniejszy na korektach więc dla mnie to wygląda jak brak akumulacji akcji co może się przełożyć na spadki. Zaznaczyłem na wykresie wsparcie które jest wyznaczone przez dolne ograniczenie świecy wzrostowej na ogromnym wolumenie jak kurs zejdzie poniżej można się spodziewać dalszych spadków.
Macdab Przemek (r) cześć czy mogę prosić o analizę FORTE i Groclin
Macdab Bartas_Gda się ma możesz spojrzeć na Groclin
laik Groclin na dolnych
Przemek (r) groclin mnie zaskoczyl rozpietowcia wzrostow
Przemek (r) widze ze groclin zgodnie z wczorajsza swieca
laik ten Groclin to chyba na 4zł idzie
laik wie ktoś może pod co na Groclin te wrosty ?
laik Groclin PKC
laik Groclin
Przemek (r) Macdab groclin ma szanse na kontynuacje wzrostow, dzisiejsza swieca bardzo ladna
Macdab Przemek (r) a co powiesz o Groclin, czy można liczyć na większy wzrost po przebiciu 3,40?
Macdab Batman a jak widzisz Groclin
groldominika beatum a Getin Bank będzie kiedyś drugim Goldmam Sachs :)
filip Groclin poszedł mocno
Macdab Bartas_Gda a jak widzisz sytuację na wse oraz groclin
PIEQ Groclin +15%
erni Groclin coś się wyrywa
Hoze getin ladnie idze a miałem zlecenie po 0,35 ale nie dali :D
Ed DM BOŚ zawiesza rekomendacje dla Getin Noble
Marta yhh nie groclin tylko grodno
Marta eurotel ładnie poszedł do góry - co prawda nie aż tak jak groclin i tutaj moje pytanie - ma jeszcze szanse na wzrost?
ja Bartas_Gda zmiana faworyta ? Putin coś miesza na Ukrainie a Groclin ma tam swoje zakłady ...
laik w środę wyniki Idea Bank, Open Finance, Getin Noble Bank,
Przemek (r) laik getin nie analizuje ze wzgledu na 2 fixingi
Przemek (r) groclin ladnie :)
PIEQ Groclin na widlach :)
Przemek (r) dzisiaj groclin w końcu ładnie rośnie
leon Przemek (r) może coś z tego groclin będzie
Przemek (r) leon groclin na spekulacyjne odbicie
Przemek (r) karkalis aby nie znalazl sie na jesnolitych jak getin
Przemek (r) leon torpol mi sie podoba :) szkoda ze groclin po spadkach nie odbil
Ed Jutro Getin podaje Wynik może być ciekawie
Przemek (r) karkalis masz jakieś szacunki co do możliwych wyników na Groclin ? :)
karkalis chociaż średnia w Q3 EURPLN lepsza niż w Q2 (80% przychodów groclin ma w eur)
karkalis na groclin niekoniecznie super mogą pokazać wyniki - to u nich zależy od kurs EUR/PLN
Przemek (r) Fernon na Groclin możliwe odbicie pod raport finansowy który będzie 29 listopada
Fernon Co sądzicie o groclin? coraz lepiej wygląda, choć obrót póki co mały
filip no chyba że nikt nic nie wie jak na Groclin
filip mocne wyniki zrobiły szał na Groclin, tylko gdyby tutaj była moc, to byłoby zbieranie i pompowanie kursu jak na Kania gdzie pojechali na 1,5x
Przemek (r) jeszcze groclin mozna sprobowac lapac na przebicie 2,10 zl
leon getin na jednolitych, ostatnia transakcja 15:29
leon Marta jeszcze getin, ale on jest na jednolitych
leon Przemek (r) ja jakoś w groclin nie wierzę
Przemek (r) leon Donbas78 zastanawiam sie jakie Groclin pokaze wyniki
PIEQ Prośba o interpretację Groclin. Ktoś sypie mimo że kurs zdołowany
Donbas78 leon jak dokpitalizują getin to może być ciekawie....
leon Przemek (r) na groclin brak obrotów
Przemek (r) leon ten Groclin jeszcze wygląda ciekawie
Fernon teraz się zastanawiam czy groclin może być coś grany pod wyniki
Bartas_Gda podówjne dno na Groclin?
filip no chyba że wyniki będą takie jak na Groclin co na widłach wisiał
Przemek (r) Marta zobacz sobie np Groclin czy Emt
Ed ja obstawiam dalszy upadek banków z grupy Getin a to spowoduje przecenę całego bankowego
Przemek (r) dzisiaj zagralem na Groclin ale za szybko sprzedalem
Marta ps. ktoś ostatnio szukał lokaty dobrze oprocentowanej :P teraz getin daje ładne 4% :D
Przemek (r) Groclin fajnie odpaliłi się trzyma
karkalis tłumy w getin banku aby zrywać lokaty, nie wiem sam. Zamknę z pięknym zyskiem dziś i zobaczę co dalej
Przemek (r) Na jutro do obserwacji Groclin oraz Torpol
filip Groclin to już armagedon
Donbas78 filip Getin to wiesz nie taka prosta sprawa...Chyba wiesz dlaczego?
Donbas78 Trzeba luknąć na ten Getin może jakies ruchy będą jutro?
Ed Według zawiadomienia Zdzisław Sokal miał lobbować w Komisji Nadzoru Finansowego na rzecz doprowadzenia do upadłości Getin Noble Banku i odkupienia go za symboliczną kwotę przez inny bank.
karkalis leon przecież to info to słabe jest, analizowałem nie raz groclin. To jest sprzedaż spółki CADM, spółki projektowej która pozwoliła im zarabiać
leon cholera groclin mi uciekł
filip cieszę się, że siedzę na nudnym Groclin
Donbas78 Ten Groclin to mi się po nocach będzie śnił:(
PIEQ jaki pomysl na Groclin ? Gra na domkniecie luki w druga strone ?
filip Batman jednak Groclin poszedł
filip Batman co myślisz o Groclin?
filip Co myślicie o Groclin?
Michał (a) Groclin po wynikach finansowych trochę odbił, w następnym tygodniu będziemy obserwować dalsze zachowanie kursu. Na wejście już za późno.
Przemek (r) ktoś się obłowi na groclin :)
Przemek (r) karkalis wyniki podali na groclin ?
karkalis Przemek (r) widziałeś groclin?
CzeKaN juz lepszy groclin https://t.co/B6vwcBSF8r
Błażej (a) GTN dokonał tego, o czym pisaliśmy parę dni temu na SB: GPW zakwalifikowała Getin Holding na listę alertów i wykreśliła akcje spółki z sWIG80
Przemek (r) Bartas_Gda groclin utworzyl ciekawa swiece oraz polimex zwiekszony wolumen w krotkiej konsolidacji
hasior na GETIN cały czas dokładaja na 33gr...chyba mamy karmienie kaczek
hasior GETIN od dołka w piatek 22gr dziś juz +50%..zarabianie jest proste
Michał (a) O Getin pisałem dwa dni temu, że można zainwestować przy 0,22 zł i sprzedać przy 0,26-0,27 zł. Ja jednak w takie spółki nie wchodzę.
erbosss Michał (a) getin
erbosss getin tym razem
erbosss Właśnie miałem wkleić info o scaleniu akcji na getin
custer Zarząd Getin Holding Spółka Akcyjna (dalej: Emitent, Spółka), informuje, że w dniu 21 września 2018 r. podjął uchwałę, zgodnie z którą postanowił o rozpoczęciu realizacji procesu scalenia (połączenia) akcji Spółki (zmniejszenia ogólnej liczby akcji Spółki z jednoczesnym podwyższeniem ich wartości nominalnej zgodnie z ustalonym stosunkiem wymiany przy zachowaniu niezmienionej wysokości kapitału zakładowego). W ocenie Zarządu Spółki scalenie akcji Spółki powinno zostać dokonane poprzez połączenie każdych 4 akcji Spółki o dotychczasowej wartości nominalnej wynoszącej 1,00 zł w jedną akcję Spółki o nowej wartości nominalnej wynoszącej 4,00 zł (stosunek wymiany: 4:1), co oznacza zmniejszenie liczby akcji Spółki wszystkich emisji z 759 069 368 do 189 767 342,
erbosss Tym bardziej na takich spekulacyjnyh spółkach, bo tak należy traktować obecnie całą grupę Getin
erbosss Jaja też są na getin - próbuję kupić, ale nie ma kto sprzedać po cenach które mnie interesują :). Cały czas podbitka i już dzisiaj +21%. Szczerze, nie sądzę że to koniec tej podbitki, jeśi przebije mini-opór na 29gr to niewykluczone że poleci nawet do okolic 38-39... Tak to juz jest ze spekułą :)
erbosss NA getin widły górne
erbosss karkalis No właśnie tak mi się coś wydaje że co miało wypaść to już wypadło i jak dla mnie to raport jest nawet nieco lepszy od oczekiwań - tzn chodzi mi o getin
erbosss Cześć, ktoś z was zastanawia się nad spekulacyjnym wejściem w getin? W sumie chyba raport już w cenie, dalszych spadków nie widać:). Sam biję się z myślami :)
pit Jak widzicie Getin? Mozliwy atak na 0.29zł?
PIEQ Altus 18% do gory, a Getin, IDA, GNB w miejscu praktycznie
hasior Bartas_Gda ja jestem ubrany w GETIN heh
hasior Michał (a) GETIN jest szansa na odbicie?
nowy Getin słabiutkie to odbicie
nowy Ktoś ma Getin?
karkalis space coś czytałem że to ma zwiazek z pbg
karkalis COMP, AGORA, STP, EEX, ELB, EMT, GETIN, ALI.
karkalis Bartas_Gda groclin sypie ktoś, podbitka 1 akcją, odpuszę. straszy ten pusty karnet na K
usher karkalis sorry, chodziło o Getin, tam Czarnecki skupuje, ale to wszystko powiązane, a że kupiłem wczoraj trochę tego i tego to tak mi się jakoś poplątało.
Bercik1974 Witam.Co myślicie o Getin?Wysokie obroty i już dno uklepane czy jednak ubieranie?
Bartas_Gda Batman Przemek (r) co myślicie o Groclin i EMT?
Bartas_Gda co myślicie o groclin?
Batman chyba getin odbija
kozineczka czy getin to przypadkiem nie będzie szedł wkrótce na 2 fixy ?
Przemek (r) daimond Getin przełamał kolejno wsparcie w okolicach 30 gr a później 26 gr i zapewne to nie koniec spadków. Należy poczekać na jakieś odbicie bo łapanie tego w takiej formie jest niebezpieczne dla kapitału.
Batman ale pogrom na getin
Batman ryzykuje ktoś getin po 29
Batman Nie wiem co z getin
Batman Na getin możłiwe że jakaś sesja przełomu
beemar na Getin naprawde masakra
beatum i mamy 27/28 na Getin, przypuszczenia się sprawdziły z łapaniem na promocje po 30gr
beatum getin podbili na 32 żeby wyglądało na promocje teraz po 30
Batman getin to holding nie bank
Bartas_Gda Getin he pewnie jutro trochę wezmę:)
Batman Bartas_Gda Dla fanatyków noży jeszcze getin do obserwaci
Batman getin do obserwacji
kozineczka jezuz maria getin :)
Donbas78 beemar tragedia ten getin ja dzisiaj ewakuację zrobiłem...
Batman Błażej (a) Mnie zastanawia getin z innego względu
Batman Getin to chyba dna nie ma
Batman getin -10%
Batman Ja trochę wziąłem w końcu zastanawiem się przy tej cenie czy getin nie wziąć
kozineczka od Pana Leszka to lepiej chyba brać IDA łatwiej tam podbić kurs i coś ugrać. Póki co wszystkie spólki z grupy leżą i kwiczą, może będą chcieli to kiedyś podbić. Getin po 74 można się zabawić - trójkąt.
Batman kozineczka jak widzisz getin ?
Batman Możliwe że getin dziś odbije
Donbas78 Getin Noble 0,77gr wciągnięte
kozineczka Wole IDA od getin... łatwiej wywindować kurs.
Donbas78 kozineczka zerkasz na getin?
Donbas78 kozineczka a co myślisz o getin?
Donbas78 karkalis zerknij na Getin tak jakby kanał tworzyli wychodzi mi 0,52pln
Donbas78 Kozineczka Getin obserwujesz?
kozineczka Batman pisałam nie tak dawno getin pożegnałam kupione 40 gr sprzedane 39 ... :)
kozineczka pożegnałam getin
Batman kozineczka coś ten getin nie chce odbijać
kozineczka Batman getin 40 gr ida 4,51 :P
Batman Kozineczka Ładujesz getin ?
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK