Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Maj 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Analiza techniczna: Baholding, Biomedlub, Cfi, Ifirma, i Intercars.

BAHOLDING

Na wykresie widzimy, że spółka znajduje się w korekcie a kurs dotarł do SMA100, która posłużyła jako wsparcie. Powstała świeca biała szpulka na obrocie większym niż przez ostatnie sesje co może zwiastować koniec spadków i przynajmniej korektę. Zagrywamy na przebicie piątkowej świecy.

Przykładowy LimAkt 8,92 zł.

BIOMEDLUB

Spółka po sporej fali wzrostów znajduje się w trakcie dokonywania korekty. Kurs dotarł do wyznaczonego miejsca, gdzie znajduje się wsparcie i liczę na uaktywnienie się popytu. Zagrywamy na przebicie linii korekty zaznaczonej na wykresie.

Przykładowy LimAkt 1,47 zł.

CFI (walor mocno spekulacyjny)

Spółka znajduje się w trendzie spadkowym, ale od czasu do czasu dochodzi do korekty spadków i można zarobić kilka procent. Kurs przebił linię korekty, ale napotkał opór na poziomie 0,46 zł. Teraz będziemy zagrywać na przebicie tego poziomu.

Przykładowy LimAkt 0,47 zł.

IFIRMA

Kurs spółki po kilku sesjach spadków dotarł do obszaru wsparcia wyznaczonego przez świecę młot z 07.09.2017 r. Po spadkach na tym obszarze doszło do uaktywnienia się popytu i w tym przypadku sytuacja może się powtórzyć. Na dołkach mamy zwiększony wolumen co może świadczyć o akumulacji akcji.  Zagrywamy na przebicie świecy młotka z ostatniej sesji.

Przykładowy LimAkt 3,28 zł.

INTERCARS

Spółka znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na wykresie widzimy, że kurs od kilkunastu sesji porusza się w korekcie, a na ostatniej sesji doszło do przebicia wyznaczonej linii korekty. Zagrywamy na przebicie poziomu 290 zł.

Przykładowy LimAkt 291 zł.

Zobacz podobne analizy:3 komentarze

  • Wojciech Wojciech pisze:

   BML raczej na długoterminową inwestycje nie jest dobrą spółką.

   • Asia Asia pisze:

    BML to spółka „z przeszłością” – kiedyś mocno oblepiona spekułą, dziś wykres wygląda już zdrowiej ale nadal zaliczana do grupy spekulacyjnych, stąd „odpalenie” nie znaczy tutaj wskok w inwestycję tylko w zagrywkę, to nalezy mieć na uwadze

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Michał (a) Mowa o Biomedlub
Michał (a) mediolan Na Biomedlub takie wahania dzienne to standard, nic nadzwyczajnego nie widzę. Ale została wypuszczona dzisiaj informaja, że członek RN kupił akcje Biomedlub
Michał (a) Majkel Jak na razie jeszcze można mówić o zwykłej korekcie na Biomedlub - korekta ruchu wzrostowego który rozpoczął się 10.03.21. Dalej można mówić o korekcie bo spadki są na wyraźnie mniejszych obrotach i nie doszło jeszcze do przebicia żadnego ważnego wsparcia. Aktualnym głównym wsparciem jest 12,00 zł.
Michał (a) Na Biomedlub wsparcie jest właśnie przy 12,00 zł. Będzie spekulacyjnie można zagrać równiez pod przebicie lokalnego oporu 14,00 zł. Spadki jak na razie na minimalnych obrotach w porównaniu ze wcześniejszymi wzrostami.
Michał (a) Biomedlub bada lek na bazie osocza ozdrowieńców, więc z amantadyną nie ma nic wspólnego.
Piaskun CFI wystartowało pod otwarcie Hoteli...
Greg ma ktoś CFI
Michał (a) Na Biomedlub główne wsparcie przy 10,00 zł. Najbliższy opór to 15,00 zł.
Zaba Fernon w bardzo optymistycznym scenariuszu może się tworzyć oRGR. Na wykresie tygodniowym tak to wygląda. Jedynie wyjście cfi z akcjonariatu zaburzyło wykres i wolumen Zobacz obrazek <wse3.png>
Piaskun lskibinski no wlasnie te knoty sugeruja że SEN może wybić zobacz jak dzisiaj na CFI było
Piaskun lskibinski CFI zerknij wybili od dołku
Piaskun cisną cfi
Piaskun kriss1975 CFI startuje
Michał (a) Savio Bo Biomedlub miał wzrost spory dzień wcześniej
Michał (a) W dalszym ciągu na Biomedlub nie było większej negatywnej świecy
Michał (a) Ale Biomedlub dalej technicznie atrakcyjnie wygląda i śmiało można zagrywać.
Michał (a) PiotrGPW Jak na razie na Biomedlub najbliższy główny opór to 25,00 zł.
Krisjaworski czesc jaki scenariusz na BIOMEDLUB
PiotrGPW intercars miałem rano kupić eh
piotrek68 space słuszna uwaga pytanie w którą stronę wybije zwróć uwagę na BIOMEDLUB tam też jak pociągniesz kreskę kurs jest przy bandzie
Michał (a) Nie wiem skąd więc wzięli pomysł z Biomedlub
Michał (a) Grzesiek Biomedlub ma "jedynie" 1,2 mld kapitalizacji
lskibinski A ja zgadzam się ze space. Jeśli chcesz budować swoją wiarygodność, to dotrzymujesz słowa. Giełda owszem, jest bezwzględna, ale on nie jest zwykłym graczem, tylko Prezesem spółki, która powinna budować wiarygodność. W tym momencie dla mnie jest tam zwykła spółdzielnia i jakiekolwiek granie mija się z celem. Ani technika, ani fundament, ani podstawa spekulacyjna nie mają sensu. Zarabiać można, owszem. Takie CFI na WSE sypalo i pewnie dalej sypie i nikt nie ma pretensji, bo nie wychodzą do ludzi głaszcząc po głowie "nie będziemy więcej" żeby znowu ubrać. Nie, tam grasz mając świadomość, że ubierają i starasz się grać mądrze, a jak skucha to pretensje do siebie masz.
Piaskun h3rlitz dokładnie tam CFI za sznurki ciągnie
lskibinski h3rlitz oczywiscie, bo CFI wyszło z całego papierka.
lskibinski WSE generalnie to jest temat na grubsze przemyślenie. Zadłużona spółka na której bawiła się spółdzielnia CFI zamiena się w wyczyszczona spółkę o sporym potencjale, wcielona w potentata na rynku pracy tymczasowej, już bez sypaczy. fF jest stosunkowo niewielki. Maja być dorzucone akcje, ale tylko i wyłącznie właścicielskie. Musiałby ktoś to przeanalizować od strony fundamentu bieglejszy ode mnie, ale na moje to się zmienia diametralnie.
h3rlitz Anon ale to nie jest do grania. CFI jest właścicielem WSE, tylko to nie jest to CFI notowane u nas, tylko nowowane na LSE
Anon CFI
h3rlitz lskibinski jest CFI tylko nie to co trzeba :P
h3rlitz Anon CFI leci ładnie
lskibinski lukaz na WSE trzeba grać ostrożnie. Wycofało się CFI już itd., ale jest sporo ubranych osób
lskibinski Anon mowisz o WSE? CFI wywaliło papier od 15% posiadania poniżej ostatniego progu, czyli do 5%. Spółdzielnia wywalona (chyba). Będzie widać, przy ewentualnym wybiciu, czy nie zasypują. Zbieram w okolicach 0.80 trochę. Zacząłem w ogóle od straty przy 1.2. Wszedłem z kozineczką i walnałem 6% na minus, po czym dopiero zacząłem czytać o papierku z ciekawości. Zrobiłem dwa sensowne kółeczka przy ubieraniu przez CFI i stratę odrobiłem, teraz czaję się na większe rozegranie. Oczywiście mogę się mylić, ale od tego jest SL
lukaz kozineczka i INTERCARS i AMICA
lskibinski hah:) już zasypali. Niesamowite to jest. Co chwilę raport CFI o sprzedaży 500-2mln akcji. Swoje znowu zarobiłem, ale liczyłem na więcej:P
kozineczka k0gi cfi podbija bo chce wyjsc z pozycji
lskibinski h3rlitz widziałem, cfi musi jeszcze raportować
lskibinski k0gi kwestia, czy CFI wysypało już wszystko, jeśli tak, to over 2pln
Jas3105 Biomedlub ale wzrost...!?
Jas3105 Biomedlub?
Michał (a) szyderca667 Biomedlub nie mam, ale analizowaliśmy jakiś czas temu.
Michał (a) Ed BIOMEDLUB bez zmkan
Michał (a) Biomedlub w dalszym ciągu pozytywnie wygląda. Dzisiejsza świeca dalej pozytywna. Czekamy na pierwszą, negatywną świecę.
Michał (a) Wtedy był "idealny" moment na Biomedlub. Aktualnie kurs oddalil się za mocno od kluczowego wsparcia, które leży przy 6,00 - 7,00 (szerokie wsparcie gdyż mocne wzrosty były).
Michał (a) Ale Biomedlub analizowałem miesiąc temu z przykładowym LimAkt 4,16 zł.
Michał (a) Biomedlub dalej poyztzwnie - mimo historycznego obszaru oporu. Dzisiejsza sesja też zbytnio podażowa nie była, ale oczywiście większe wsparcie jest dopiero przy ~6 zł.
Michał (a) Więc na Biomedlub jak nie dojdzie do stałego przebicia ~6 zł (w tych rejonach odbywały się największe obroty w ostatnich dniach), to dalej będzie w moim scenariuszu sytuacja pozytywna.
Michał (a) Główne wsparcie na Biomedlub to ~ 6 zł.
Michał (a) Biomedlub doszedł do historycznego obszaru oporu ~9 zł i patrząc na dynamiczne wzrosty ostatnie to realizacja zysków nie dziwi.
Michał (a) Tak, dzisiaj jest relatywnie głósno o Biomedlub
tomcio03 Ed tam są takie świece podażowe ze strach ruszać...WSE mialo swoj moment jak CFI wchodziło teraz za dużo tam ludzi poubieranych
Michał (a) Mowa o Biomedlub
Piaskun kozineczka zobacz jak CFI ruszyło
ttrader udalo Ci sie, gratuluje. Ja wyszedlem na zero. Ani nie zyskalem, ani nie stracilem. XTB, BIOMEDLUB, i cala reszta dopiero sie rozkreca przed weikszymi spadkami
roger biomedlub info
ttrader BIOMEDLUB tez wywalilem wczoraj bo nie chcialo rosnac. Nigdy nie zenie sie z akcjami. Nie rosna to sprzedaje :-)
ttrader SMA + RSI tak na prawde to moje magiczne wskazniki. A na BIOMEDLUB RSI na dziennym jest super wychlodzony, takze ryzyko naglego spadku jest bardzo male
ttrader CCC - mialem na mysli SMA 30. W ogole na wszystkich spolkach gram wg SMA BIOMEDLUB - wlasnie dotknal SMA 15 na dniowce i wydaje mis ie ze nie spadnie nizej, bo wczesniej nigdy SMA 30 nawet nie dotknal. A nawet jesli nei pojdzie tak jak mysle, to najwyzej sprzedam z kilku procentowa strata i wejde w inna spolke.
ttrader na BIOMEDLUB tez jestem chwilowo na stracie, ale i tak z moim pakietem 25 000 sztuk (srednia 4) wyjde na swoje w ciagu najblizszych kilk(nastu) sesji. Kurs idzie zgodnie z przewidywaniami (powoli ale caly czas do gory). https://i.imgur.com/Cq6P949.jpg
ttrader bylu Mam CCC 6000*41,15, XTB 22000 * 8,90 i BIOMEDLUB 25000 * 4. Lacznie ponad pol banki w akcjach. Wydaje mi sie ze to sporo, bo jestem zwyklym smiertelnikiem.
Michał (a) wydra Na Biomedlub jak na razie "zwykła" korekta, pierwsze silniejsze wsparcie to 4,00 zł. Dalej można zagrywać pod pozytywną świecę 06.06.20. Jak się więc wybroni dzisiaj 4,00 zł to będzie to pozytyny sygnał.
ttrader BIOMEDLUB - moja ulubiona prowzrostowa formacja - filizanka z uszkiem - polecimy wysoko - mam skromny pakiet 30 000 sztuk kupiony po 3.92https://i.imgur.com/vHTIrq7.jpg
nemooo biomedlub widły:D
nemooo biomedlub ładnie, takie spokojne wzrosty lubię bardziej
Roberts Co myślicie o tym biomedlub?
bronas16 kozineczka CRM BIOMEDLUB GLCOSMED
bronas16 BIOMEDLUB
bronas16 guf ja jestem załadowany w biomedlub
kozineczka Mroczek dokładnie, to samo nestmedic czy inne bioton biomedlub
h3rlitz ifirma na oporze
Piaskun Grzesiek tam CFI żongluje a to sam wiesz że kombinatorzy ciężko coś wywnioskować..
filip Przecież Cfi jest akcjonariuszem Wse
Piaskun filip żeby tam CFI nie siedziało...
Piaskun Założycieli posiadający akcje WSE zostali odsunięci od rady nadzorczej....To CFI to jak złodziejski podmiot...
filip Zaraz pewnie Rank, Cfi i Torbą
Piaskun piotrlotr CFI tam siedzi to nie ma co się dziwić...
kozineczka k0gi pamietaj, że WSE to spekulacyjny papier na którym jest CFI, jeszcze sesja może się róznie zakonczyc.
kramrok CFI rośnie jesli kogoś interesuje
karkalis custer czyli coś ala starhedge, cfi - niby mają aktywa, niby zarabią, a to jakieś dziwnie szemrane spółki (wg. mnie)
Michał (a) W Baholding za duże wahania, tę spółkę unikam.
kozineczka Janek dlatego pojawiła się podaż. Jak przejdą może coś poleci dalej ale tutaj to CFI rozdaje karty więc odpał będzie kiedy oni będą gotowi :)
kramrok Intercars też próbuje
Mareksy marksi7034 pozytywny raport, zwiększenie zaangażowania przez CFI, jutro walne
lukasci87 Zaba dziś wygląda jakby dalej cfi kupowało ale kto to wie. Kozineczka miała nosa co do tej spółki
Zaba na wse info, cfi dalej zwiększa zaangażowanie, tydzień temu było info że inny akcjonariusz prologics też dokupił 400k akcji, ciekawie ta walka o władzę tam wygląda, jutro walne zgromadzenie i pewnie sporo się roztrzygnie
Mareksy połowe pakietu oddałem po średnio 2.40, ale zostawiłem sobie drobny pakiet licząc na spekulacje, w końcu CFI w akcjonariacie xD
Donbas78 kramrok Cfi tam w akcjonariacie a to złodziejski podmiot....
kozineczka Tasman nie rozpatruje tego juz w kategorii techniki tu chodzi o przejęcie władzy w WSE przez CFI i Misiaka
Przemek (r) Intercars pokazał niezbyt okazałe wstępne wyniki
kramrok intercars
kozineczka Daniels nie mam pojęcia to szulernia :) NWZA tylko uchwali nowych członków od CFI oraz zatwierdzi przypuszczalną dywidendę ale to raczej mrzonki i gra pod publiczkę, patrzę na kreski a nie na NWZA. Dla mnie pierwszy mocny sygnał K to będzie przebicie EMA5.
Donbas78 cooper tam to szulernia z CFI siedzi...
dr32 to ta aleja samochodwa to cos jak intercars ?
kozineczka Inwestor2000 FF to 5-6% ale oficjalnie, bo nieoficjalne to nie wiadomo ile na słupach CFI wisi...
Donbas78 kozineczka Ty chyba jeszcze na CFI wisisz?
Przemek (r) kozineczka CFI jeszcze wykorzysta ta sytuacje na swoja korzysc
kozineczka Janosz szulernia z CFI widzi, że rynek idzie do Leszka jak muchy do gówna. Ulica sama uwala kurs a oni mogą sobie zbierać niżej. Tak na logikę...
piotrek68 Baholding w dłuższym terminie chyba domknie lukę spadkową .Sprzedaż samochodów jest na dobrym poziomie
karkalis jak Ty już powoli zaczynasz wierzyć w longterm zaangażowanie CFI, to nakarmią ulice od 10, a nie od 5:)
kozineczka CFI walczy o przyszłą dywidende...
karkalis kozineczka po co cfi podaje info o przekroczeniu o kolejne 2%? ma to sens jak próg to 5/10/15?
kozineczka Przemek (r) póki co skupiam się na tym co mam. Poza tym nic ciekawego nie widzę na oku co mogło by mnie przyciągnąć.. Zrozumiałeś moją analogie WSE CFI ?
kozineczka Przemek (r) patrz co się działo na początku roku CFI WSE :P
Przemek (r) kozineczka myslisz ze taka zaleznosc jest cfi do wse ?
Donbas78 kozineczka miałem ci dzisiaj pisać cfi bo mozna było po 50gr kupić
kozineczka Martin nie spodziewałam się zejścia poniżej 1,9. Korekty po piątku jak najbardziej tak, spora korekta to chyba pokłosie tego, że wielu skoczków teraz poszło na Pana Leszka. CFI chyba to dostrzegło więc nie broniło zbytnio kursu. Z ich punktu widzenia to zrozumiałe, skoro są chętni oddać niżej to po co brać z prawej. Najbliższe sesje bardzo ważne bo jak zjadą poniżej 1,8 będzie słabo...
zuza Przemek (r) albo będą wchodzić z CFI ludzie
kozineczka Janek może troszkę czuje rynek na małych spółkach z tzw szulernią :) ale ogólnie na spekulacji to sama nie wiem... np na kontraktach indeksów mi tak dobrze nie idzie, tu już Batman czuje czacze lepiej. Ruchy na szulerniach w większości dobrze typuje, dużo w tym intuicji ale też wchodzę w skórę rozgrywającego jak ja bym dany moment na walorze rozegrała. Oni lubią czasami iść od kreski do kreski aby później zrobić ulice w bambuko i np wywieść akcje bardzo wysoko i tam ubrać albo zjechać do takich poziomów, ze ulica będzie oddawać akcje z pocałowaniem ręki :) Już widzę podobieństwa rozgrywania CFI na WSE jakie były na KZS, podejrzewam, że oni na KZS byli dużo wcześniej i uczestniczyli w tej pompce na 5,5 bodajże. Każda szulernia rządzi się swoimi prawami :P
lukasci87 kozineczka a jednak... tak jak wczoraj pisaliśmy CFI kupuje wse spada:)
space chociaż szkoda że samo cfi nie rośnie
karkalis kozineczka tak, wyczułaś tych dziadów z cfi idealnie:) naprawdę szacun:)
lukasci87 CFI dalej skupuje wse. Ciekawa sytuacja bo liczyłem wyłącznie na rajd spekulacyjny a teraz to już sam nie wiem o co cho?
Donbas78 ale to CFI chyba bardziej złodziejskie jest niz Petrowicz...
Donbas78 Mariusz Petrowicz sie ewakułował z giełdy to teraz CFI mega spekuła.....
Donbas78 kozineczka Ty chyba sie nie przejechałaś na cfi?
Donbas78 kozineczka to CFI to mafia jakaś:)
kozineczka Donbas78 ostrzegałam w piątek, ostatnio jak cfi pochawliło się, że przekroczyli próg była jazda w dół bez trzymanki...
kozineczka filip CFI kiedyś tam było, już ich nie ma, może gdyby byli inaczej to by wyglądało, wydaje mi się , że głównemu udziałowcy RNK nie zależy na kursie, pewnie wkrótce zrobi wezwanie i tyle :)
filip Rank jest powiązany kapitałowo z CFI
Przemek (r) cfi ciekawa dzisiejsza sesja
lukasci87 Niby CFI zwiększyło zaangażowanie a na wykresie wse nie ma fajerwerków. Może to jeszcze nie koniec korekty
Mareksy Cfi w wse zwiększyło zaangazowanie?
lukasci87 Kozineczka dziś zwracała uwagę na CFI i faktycznie może coś z tego będzie?
kozineczka Donbas78 bez problemu taka strata wirtualna może być na cfi , na tej marnej podbitce na wse wyciągnęłam około 2,3 k zł brutto teraz :P
Donbas78 kozineczka Cfi zdąrzylaś wyjść?
Donbas78 A CFI ubieranko:(
kozineczka filip wzieła troche cfi dla jaj...
filip bierze ktoś CFI?
kozineczka jedno wiem, kapitał jakiś przechodzi na cfi bedą chcieli podbić to widac
kozineczka teraz na CFI poszli...
lukasci87 kozineczka jeśli to CFI to chłopaki maja rozmach wiec mogą zrobić wszystko
kozineczka Ed to nie Ty pisałeś jakiś czas temu, że CFI to szulernia i nie kupiesz WSE, czy z kimś innym Ciebie pomyliłam ? :)
kozineczka CFI lubi na koncu sesji albo zrobić niezłą pompkę albo dobrze ostudzić emocje
kozineczka mrWlodi teraz mi to przypomina sytacje jak pchali cfi w 2016 r. Stawiali batony i sama ulica miedzy tą co realizowała zysk a bardziej chciwą się wymieniała akcjami na coraz wyższym poziomie, oni w sumie nic nie musieli robić. Jedynie studzić emocje i oscylatory.
kozineczka Kreski to ciężki temat na takich spekulacyjnych spółkach jak WSE teraz albo KZS kiedyś, tutaj kilka razy pojadą pod linijkę z kreską (po to tylko aby uwiarygodnić ich wartość dla graczy którzy w to wierzą) aby innym razem przebić wszystkie opory i ubrać ulice kilka pólek wyżej, lub tez przebić "teoretyczne" wsparcie aby zebrać akcje niżej po SL. Według mnie kurs jest sterowany przez słupy CFI, które też sterują oporami/wsparciami, ostatnio chociażby przy 1,7x ulica była chętna kupować wyżej ale stanowczo ktoś z ukrytego karmił (podejrzewam, że to oni) w ten sposób oprócz tego, że zarobią na zrobieniu pump do wartości myślę, że kilkaset procent wyżej niż obecnie to poza tym, zarabiają na trejndingu w tych wahaniach +/- 20%. Zaczęłam własnie kręcić kółeczka połową kapitału na tych wahnięciach aby zmaksymalizować zysk w tym trendzie wzrostowym jednak nadal jest to dla mnie zdecydowanie trudniejsze niż na KZS.
filip Cfi ostatni kwit przed widłami
kozineczka Mareksy jeśli już na to sam koniec sesji może być jakiś atak, wtedy pewnie już ci co chcieli sprzedali akcje i odkupili bądź nie. CFI był z tego znany na innych spółkach, że ostatnie 30 minut to była górą na same widły w kilku zleceniach.
kozineczka Celuje, że pod to śmieszne info na KZS, cfi ubierze ulice po 80-90 gr hi hi...
kozineczka Nie tak dawno pisałam, że cfi coś musi wymysleć na KZS aby zutylizować akcje i wyjść, wczoraj się ukazał smieciowy komunikat, który w żaden sposób normalnie nie wpływa na sytuacje firmy, no ale ulice trzeba nakarmić :)
Donbas78 kozineczka to CFI to szulernia dla mnie jest....
kozineczka Donbas78 trzeba zajrzeć w sprawozdanie CFI, może mieli jakieś płynne aktywa i się ich pozbyli i kupowali w tym czasie WSE
kozineczka Mam przeczucie, że to będzie podobna stopa zwrotu jak na RNK, CFI. Tam gdzie oni bywają, tam jest ostra jazda w górę, teraz mam więcej kapitału i więcej rozumu oraz pojmowania tej spekulacji, także nie dam się wyczyścić z akcji tak szybko...
kozineczka w dodatku CFI dokupiło około 2 mln akcji WSE widać z raportu z NWZA
kozineczka ja się zastnawiam po co CFI kupiło to całe KZS z zerowym majątkiem, jaką oni tam spekulacje węszą. Trzymają powyżej 50gr, żeby na fixy nie poszło i myślę, że kombinują jakoś wyjsc z tego ale nie mają pomysłu, musza jakis cenotwórzy komunikat wyskrobać... ja tam nie przewiduje jakieś fali wzrostowej jak ktoś liczy jak były poprzednio np z 1,3 na 3,5 :P
kozineczka Bartas_Gda możliwe, że i nawet więcej w jednym ciągu a w średnim terminie to dystrybucja może się zacząć powyżej 5 zł :) ale nie naganiam bo ktoś tu mi napisał, że ten papier z CFI to śmiec :)
kozineczka Bartas_Gda ze spółdzielnia z CFi nie gra się na 15% ale gratuluję zysku :)
Przemek (r) PIEQ na intercars chyba zadzialalo psychologiczne wsparcie przy 200 zl i nalezy obserwowac pod mozliwe odbicie
PIEQ Na intercars pojawil sie wczoraj mlotek na 1d na duzym obrocie
Donbas78 Batman tam CFI weszło panie:)
kozineczka beemar jutro mają spotkanie o 11 także może bujac w trakcie sesji, zawsze istnieje możliwość insajdingu ze spotkania. Ogólnie pewnie się dogadaja bo druga strona ma dużo do stracenia a jak widać aktywa sprzedają po godziwe cenie takze z uregulowanie zobowiązań nie powinno być problemów, zostaje kwestia warunków... Pozostaje kolejny czynnik spekulacyjny jakim jest nowy akcjonariusz cfi, mogą namieszać na kursie na plus patrzac że głównie zakupy robili przy średniej nieco powyżej 1 zł. Podsumowując duże ryzyko ale jak się uda to stopa zwrotu może być spora jak wszystko ładnie się poukłada. Trzymam od 84 gr ale jak przebije 1,35 i podadza dobre infa to usrednie w górę i poczekam na target 4-5 zl.
michalprustal Życzliwych i bardziej doświadczonych proszę o wytłumaczenie odnośnie dywidendy na baholding -> Do otrzymania zaliczki będą uprawnieni akcjonariusze posiadający akcje spółki w dniu 21 grudnia 2018 . To znaczy, że dzien przed może być duży pik w górę a dzień po spadek? (żeby się załapać na dywidendę) Czy nie zawsze tak jest? (z tym dużym pikiem w dół?)
michalprustal Bah ciekawy pod kątem takim, że będzie dywidenda, spodziewane sa bardzo dobre wyniki, jedyny minus to słaba płynność. Spółka dla cierpliwych/ Zresztą ostatnie komunikaty same dobre - oczywiście od momentu wypowiedzenia imporeterki - ale może jeszcze nas i w tym temacie zaskoczą. A Wy co myślicie o baholding?
piotrk cześć intercars wsparcie 215
jaroslawen Cześć, spoglądał ktoś ostatnio na intercars? Po dzisiejszym spadku są w okolicy dolka z przed roku. Mógłby ktoś rzucić okiem narysować bo w jestem tylko mobilnie
filip Donbas78 dokładnie jeszcze Rank i CFI
balrog po wejściu CFI w WORKSERV spółka jeszcze pogłębiła spadki...
Ed jak CFI jest na pokładzie to nic nie obstawiam
Ed CFI dokupiło sobie Krezusa :)
Ed WSE zgodnie z planem po wejsciu CFI :)
karkalis CFI tytan inwestycji ostatnio - wks, krezus
kozineczka karkalis tak zapakowana od 84 gr. Koło CFI krąży kapitał spekulacyjny także może być ciekawie ale nie chce naganiac jak to napisał ed na ten śmietnik, niech każdy kupuje na własne ryzyko.
Przemek (r) karkalis chyba nie ale wspomniala o pojawieniu sie cfi w akcjonariacie i ze moze byc podbitka
Ed CFI na pokładzie to sygnał że WSE to już śmietnik
kozineczka CFI wchodzi w WSE, będzie pompeczka :) kto pamięta co zrobili na RNK i u siebie :P ?
michalprustal A co myślicie o Baholding? 2) Czy to spółka raczej bezpieczna pod kątem spadków na wig/usa? na pewno trzeba mieć cierpliwość, ale gdyby tak kupić i zakopać (czekając na opcje strategiczne, wyniki powiny być dobre, dywidenda itd) - ma sens? 3) Czy nie warto a możę warto na dłużej czy raczej tylko szybkie ruchy? Płynnośc slaba, ale fund na pokładzie jest i prezes z ogromem akcji.
michalprustal A co myślisz / myśliicie o Baholding? Bo tam fundamenty są naprawdę ok, vestor wycenia na 2,2, możliwa dywidenda, ostatnio raporty sprzedażowe były powyżej oczekiwań a wygląda, że po części na siłę zrobili spadki skala) - brać jak ruszy? (no chyba że fund wychodzi, ale to i tak podbitę zrobią, bo prezes ma sporo akcji)
filip takie spółki jak Plaza, Rank, Cfi, Krezus czy Integer, Hawe oraz Gant (kiedyś) co rusz są rozgrywane
Błażej (a) Ze spekulanckich spółek, ale z bardzo niską płynnością, można zerknąc na Biomedlub. Walor nieco zapomniany.
jaroslawen 10 k akcji na intercars poszła paczka
Bartas_Gda 12:00 - BAHOLDING - Konferencja prasowa spółki British Automotive Holding SA omówi sytuację związaną z wypowiedzeniem umowy importerskiej przez Jaguar Land Rover Limited.
szu hej, a co tak CFI dzisiaj wystrzeliło? jakieś info poszło czy coś?
filip Rank, CFI, Agroton, teraz drugi raz Krezus
kuna intercars ciekawie wygląda na jutro
leon intercars do obserw.
Michał (a) Na BAHolding dalej czekamy na 8,80 zł.
Michał (a) BAHolding ostatecznie zakończył sesję na 9,20 zł. Pozytywny sygnał.
Michał (a) BAHolding przełamał 9,00 zł.
leon intercars Batmana odpalił, zgasili świece, ale wciąż do obserw.
Asia Batman grajac na takich spółkach jak Hub czy CFI czy inne z tego fasonu nie można sobie pozwolić na snucie wizji fundamentalnych, albo masz twarde zasady i to ci hula, albo nie masz jeszcze wyrobionego "szkiełka i oka" i takie spółki pomijasz
Asia karkalis ale CFI za to Ci pruje
karkalis Asia Tak, cfi poszło bez Twojego reko:)
Asia karkalis CFI to była czysta improwizacja z Twojej strony, tak szczerze Ci powiem :)
karkalis Chyba mi szulernie nie leżą, na minox i cfi wyszedłem że strata. Skupię na porzadniejszych typach:)
kloozca Batman biomedlub się sprawdził tylko odjechał
Batman Ale to trpchę martwi https://stooq.pl/mol/?id=992 no zobaczymy jak to rozegrają jutro na pewno biomedlub może być dobrym tematem no i dla kaskaderów ten hub :)
Batman kloozca Na biomedlub jest jeszcze jedna ciekawa żecz
kloozca Batman czyli całkiem podobny układ jest na biomedlub?
Przemek(r) karkalis mnx wyglada slabo a cfi probuje swoich sil i moze wczorajszy mlotek zadziala
karkalis może coś poradzicie? mam CFI i minox, małe pakieciki - ale wig_szulernia niestety nie zadziałała i mam niezly minus % - warto to trzymać?
Asia CFI - jasna sprawa, ostatnia podbitka skończyła się spadającą gwiazdą
Batman Asia Ja z tym cfi bym jednak uważał
Asia szeroki rynek przeswietlony, więc jest co obstawiać, z szulerni to EBC na dalszy wzrost, CFI - na kolejną podbitkę
Batman Na naszej giełdzie co jakiś czas pojawia się spółka która ma mocne irracjonalne wzrosty i można się podpiąć z SL kroczącym. CFI Resbud Rankprogr PXM a teraz możliwe że krezus dlatego wskoczyłem.
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK