Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Analiza techniczna większości spółek z tzw. „Wig-Gamedev”.

SPÓŁKI „GAMINGOWE”

Ten wpis chciałbym poświęcić analizie wybranych spółek „gamingowych”. Będą to zarówno spółki zarówno z głównego parkietu: 11Bit i CD Projekt oraz z Newconnect: Bloober, Farm51, Foreveren i Jujubee.

11BIT

Spółka znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs dobrze respektuje linię trendu wzrostowego. Na wykresie oprócz linii trendu wyznaczono linię oporu na poziomie 215 zł. Zagrywamy na wybicie tego poziomu.

Przykładowy LimAkt 215,50 zł.

CD PROJEKT

Spółka tak jak poprzednia znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na wykresie wyznaczona jest linia korekty, gdzie będziemy zagrywać na jej wybicie.

Przykładowy LimAkt 111,10 zł.

BLOOBER

Spółka w trendzie spadkowym. Kurs dotarł do silnego i znacznego wsparcia w obszarze 38-40 zł. Na wykresie wyznaczono formację a’la trójkąta zniżkującego. Zagrywamy na wybicie z formacji.

Przykładowy LimAkt 40,05 zł.

FARM51

Kurs spółki od długiego czasu poruszał się w trendzie spadkowym, z którego wybił pod koniec stycznia br. Widać na wykresie, że kurs po wybiciu porusza i konsoliduje się dalej w kanale bocznym w zakresie 6,70-8,80 zł. Zagrywamy na wybicie z tego kanału.

Przykładowy LimAkt 8,85 zł.

FOREVEREN

Kurs akcji znajduje się w korekcie. Na wykresie widać, że po ostatnim dołku z końca 2017 roku kurs wspina się w korekcie ostatnich spadków i dotarł do oporu wyznaczonego na poziomie 1,40 zł. Zagrywamy już na przebicie tej linii oporu.

Przykładowy LimAkt 1,41 zł.

JUJUBEE

Kurs spółki wybił się niedawno z trendu spadkowego. Pierwsze wybicie było fałszywe i po wzrostach doszło do zejścia kursu poniżej wybitej linii trendu. W ostatnim czasie doszło do ponownego wybicia linii trendu i teraz mam nadzieję, że po raz ostatni. Zagrywamy na wybicie oporu na 11 zł.

Przykładowy LimAkt 11,05 zł.

Zobacz podobne analizy:9 komentarzy

 1. Michał Michał pisze:

  Żadna spółka jeszcze – oprócz Farm51 – nie została jeszcze aktywowana. Na Farm51 wsparcie jest aktualnie mocno oddalone (i do tego przed dość ważnym oporem 9,00 zł), ale jak na razie widoczna jest siła kupujących.

 2. michaś michaś pisze:

  @michal prosze o komentarz do dzisiajeszej sesji CD PROJEKT , do 14:30 bylo ponad 3.0% spadku i nagle pyk , handel mocny sie zaczął ..

  • Michał Michał pisze:

   Witaj. Patrząc, że na całym rynku były mocne spadki, a na CDProjekt akurat po 15:00 zaczęły się wzrosty na podwyższonym wolumenie, to tylko pozytywnie świadczy o spółce (z reguły właśnie w godzinach ~16:00 wchodzą większe instytucje). My wyjdziemy z inwestycji po stałym przebiciu 105,00 zł (na koniec sesji). W dalszym ciągu czekamy na przebicie 111,50 zł.

 3. michaś michaś pisze:

  michał dajesz szanse jeszcze papierowi ? czy jednak out ?

 4. michaś michaś pisze:

  no i mamy potwierdzenie ze CD Projekt jest w WIG20 :)

  • Przemek Przemek pisze:

   To jest bardzo dobra wiadomość, bo największy kapitał zagraniczny lokuje kapitał właśnie w WIG20.

 5. wyomi pisze:

  Na myfund.pl pojawił się indeks WIG-gaming i wygląda sensownie. Można porównać od razu z kilkoma innymi indeksami lub czymkolwiek innym.

  https://myfund.pl/index.php?raport=Porownanie&ticker=MF_WIG_GAMING&g1=g1&info=1

 6. tantal64 tantal64 pisze:

  Witam, przy limakt CD Projekt, chyba wkradł się błąd?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Michał (a) Bloober utworzył wsparcie przy 18,00 zł. Oporem teraz jest 20,00 zł.
borneo bloober się zbiera
Michał (a) Foreveren natomiast dalej odpada. Czekam na przebicie minimum 7,00 zł. Wczoraj wystąpiła kolejna negatywna świeca.
defjohn czy bloober to bylo jakies scalanie akcji czy mi sie cos myli, ze to kiedys bylo po 80 zl?
Michał (a) I raczej nie zrobią tego samego "błędu" co Farm51.
Michał (a) space A w sumie mało nakręcania jest "o byle co"? Ostatni przykład to Farm51 i ich wyliczenia przez 10 dni na Twitterze.
Michał (a) Główne wsparcie znajduje się przy 50,00 - 55,00 zł na Farm51.
Michał (a) Farm51 - dwa dni temu odbyła się premiera (hard launch) gry Chernobylite. Farm51 ponownie pokazuje, że większe prawdopodobieństwo jest spadków przed i po premierach gier.
guf Piaskun bloober ma jakieś ciekawe plany na przyszłość?
Piaskun BLOOBER opór przebija....
Michał (a) Bloober też będzie możliwym kandydatem na przebicie oporu ~20,50 zł. Głównie pod pozytywną świecę z dnia 11.06.21
Michał (a) tomciu Farm51 pozytywnie bez zmian. Dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym i nie widać jeszcze większych spadkowych świec. Główne wsparcie to 65,00 zł i dopiero stałe przebicie tego poziomu da wstępny sygnał sprzedaży.
Michał (a) Na Bloober opór 20,50 w dalszym ciągu aktualny.
Michał (a) I dalej podtrzymuję Bloober do obserwacji na przebicie 20,50 zł. Zagranie pod pozytywne świece jak 28.04.21 i te ostatnie.
Michał (a) Ze spółek producentów gier aktualnie również Bloober do obserwacji na przebicie 20,50 zł. Zagranie typowo pod ostatnio tworzące się pozytywne świece jak m.in. 28.04.21 oraz 11.06.21. Główne wsparcie to teraz rejon ~19 zł.
Michał (a) Bloober też do obserwacji, gdyż właśnie doszło do przebicie oporu 19,00 zł, a teraz dochodzi do przebicia 20,00 zł. Świece ostatnie bardzo pozytywne - z dnia 28.04, 18.05 oraz ostatnie świece.
tomciu Bloober Z ciekawostek na pytanie podczas prezentacji Wall Street prowadzonej przez zarządzającego funduszu Rockbrigde pawelsugalski na pytanie czy będzie na walnym Bloober, powiedział że nie może odpowiedzieć na to pytanie, ani powiedzieć dlaczego.
Michał (a) Mowa m.in o CDR, 11BIT, Farm51 (bo tutaj tylko hard launch), CreepyJar
Michał (a) Przy mniejszych, gdzie proces produkcji jest krótszy, typu Farm51, to oczywiście zakres inwestycji jest krótszy.
Maciejka może dla MyGames tak, nie dla Farm51 obawiam się
Maciejka farm51 zaczyna być oderwany od rzeczywistości. Te gry są płacone na bieżąco, więc jakiś wielkich zysków tam nie będzie dla farm51, nawet jak projekty się powiodą
flichaa Farm51 pięknie. Czekamy na ustanowienie nowego ATH. Okolice 90 zł...
Michał (a) flichaa Może coś szykują, ale tego oczywiście nie wiemy. Insajderzy zawsze mają "przywileje". Wykres Farm51 dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym i większa spadkowa świeca to była jedynie ta z dnia 05.03.21. Jednak jeszcze kurs nie przebił żadnego kluczowego wsparcia - przykładowo wspomniany poziom 49 - 50 zł.
Michał (a) flichaa Ale wracając do sytuacji Farm51 to jak na razie większych negatywnych sygnałów nie ma. Wsparcie główne ustabilizowało się w rejoanch 49 - 50 zł.
Janek co sie dzieje na farm51?
space na farm51 to kolejny dzień ktos wywala parę tysięcy akcji PKC. chyba mu mocno wadzą te akcje w portfelu
tomciu space Michał napisał ostatnio Farm51 u mnie odpada po wystąpieniu dwóch bardzo negatywnych świec 05.03.21 oraz 23.04.21. Wsparcie to 50,00 zł.
Drakkar7 Bloober in zobaczymy;)
guf space trochę powtórka z world war 3 od farm51
faziswd Hej. Wytlumaczy mi ktos co sie na bloober dzieje?
Przemek (r) Foreveren widać popyt się pojawił
Michał (a) yarp Z Bloober aktualnie jest ten problem, że jeszcze kompletnie nie podali żadnych planów odnośnie potencjalnych premier gier. Niedawno miała miejsce premiera Medium (28.01.21). U mnie Bloober na razie odpada. Zazwyczaj czekam ~6 miesięcy po kluczowej premierze gry lub zagrywam jak już spółka zaczyna podawać informacje dotyczące nowych gier (a jeszcze tego nie mieliśmy na Bloober).
Janek farm51 *
filip Bloober według ORGR i mamy teraz prawe jajo, członek i lewe już zrobione
Janek kozineczka nie, farm51
kozineczka space nasz farm51 powinien wkrótce ruszyć ...
Michał (a) Janek Co do Foreveren, to korekta aktualna jest stosunkowo głęboka, ale patrząc na niskie obroty na spadkach dalej możemy mówić jedynie o "korekcie". Główne wsparcie to dalej 8,00 zł i dopiero stałe przebicie będzie bardzo negatywne. Więc aby wykres dalej pozytywnie wyglądał to by musiało dojść do odbicia na najblizszych sesjach.
space farm51 pod oporem
Michał (a) Bloober po premierze "standardowe" spadki. Większe wsparcie dopiero jest przy 150,00 zł.
nowy Nowa gra Bloober Team z mieszanymi ocenami recenzentów
Michał (a) Na Foreveren dzisiejsza sesja wyznaczyła poziom obronny.
Michał (a) A co do Farm51 to dzisiaj została opublikowana również informacja na stronie F51:
Michał (a) Foreveren potwierdził dzisiaj ostatnie wzrosty - pozytywna świeca na ponadprzeciętnych wolumenie. Wsparcie to teraz 9,00 zł. Po potencjalnym przebiciu 10,00 zł utworzy się krótkoterminowy trend wzrostowy niższego rzędu (dalej mamy z dłuższej perspektwy nadrzędny długoterminowy trend wzrostowy).
space yarp na bloober to już za późno, a już napewno przed premiera trzeba się ewakuować
roger yarp i info było na bloober
yarp coś zaczyna się dziać na bloober
Michał (a) Foreveren pozytywna dzisiejsza sesja - mocniejszy obrót przy kluczowym wsparciu ~8 zł. Mocniejszym oporem jednak będzie dopiero 9,00 zł.
Grzesiek bloober +4%
space Zarząd Jujubee S.A. (Emitent) powziął informacją o ustaleniu daty premiery gry Deep Diving Adventures (Gra) w wersji na konsolę Nintendo Switch na japońskim rynku. Gra ukaże się w dniu 17 grudnia 2020
krzysieksisiek kozineczka trzymasz jeszcze Farm51? Jak widzisz aktualnie Farm51?
yarp kozineczka mam pytanie o bloober do Ciepie czy kupiłaś pod coś konkretnie (premiera medium, proces M&A) czy tylko ze względu na AT ?
maciejanulka Jak widzicie Farm51? Będzie jeszcze szło do góry?
dzejpi Drakkar7 no właśnie żadnego infa nie ma, Kozineczka podejrzewa,że mogą wejść w tworzenie gier z Bloober
kozineczka Drakkar7 a przy okazji na farm51 wybronili fajnie fibo 50 i ema10
sebastian Mój znajomy ma kilka tys. akcji Farm51 po 20 zl. Liczy na spokojnie na 100zl ... Jak Wy sądzicie? .
space a farm51 ciśnie dalej
Michał (a) Piaskun Nie miałem akcji Foreveren.
Michał (a) Bloober opublikował dziś informację o zwrocie kosztów produkcji i marketingu związanych z grą Observer: System Redux
guf czy ktoś mi wytłumaczy o co idzie gra na Farm51? :D bo trochę nie rozumie
Janek piotrlotr foreveren bedziesz odobierał przy 7,4?
roger na bloober teraz już chyba zacznie się gra pod premierś
Ed Zarząd Spółki Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako "Emitent") przekazuje do publicznej wiadomości informację o aktualizacji daty światowej premiery gry "The Medium" (dalej jako "Gra") na Xbox Series X, Xbox Series S oraz PC - na dzień 28 stycznia 2021 r. Decyzja spowodowana jest trudną sytuacją w Polsce wywołaną przez pandemię COVID-19 oraz optymalizacją kalendarza wydawniczego w odniesieniu do tytułów konkurencyjnych.
kozineczka space jak na taką padake na rrynku to farm51 wyglada poważnie byczo, gdyby nie ten beznadziejny sentyment to pewnie juz byloby wyzej
Sal ALG wyda Chernobylite razem z FARm51
guf Sal dobry Farm51 to oksymoron
Sal Przerzucanie w październiku kasy z gamingu na spółki covidowe niekoniecznie miało sens. Dobre Farm51, OML i ALG dają więcej zarobić niż BMX , Sanwil, EXC itp. Kluczem jak zwykle właściwy dobór spółek, ale w przypadku covidowych to loteria
Sal I Farm51
Piaskun Michał (a) co tam dzisiaj na Farm51 się dzisiaj stało że tak wyskoczył?
Przemek (r) Z gamingu coś foreveren słabo
Sal Zdecydowanie za wcześnie pozbywano się tu Farm51
faziswd kozineczka bloober mialem od poczatku pandemii, potem moviegames, ale chyba trzeba wrocic na game zobaczymy
Ed Bloober
Sal Farm51 dobrze się trzyma. Ktoś nawet postawił ukryte kupno
Michał (a) Bloober ogłosił datę premiery gry Medium
nemooo kozineczka mogę spytać o farm51? pod co to zagrywasz?
Luk for i bloober założyły spółkę
space Piaskun tak. no ja w cig nie siedzę, bardziej mnie zainteresował vivid, który zaczął zarabiać. też qub bo ma niskie c/z. zagrywam na pyramid bo ładna konsola, a occupy mars może takie złe nie być, mam też farm51 pod kątem nadchodzących finalnych premier
Przemek (r) Bloober może dalej rosnąć w kierunku historycznych wartości Zobacz obrazek <blo10.png>
space jedynie bloober im się udał
space a czy ktoś ma pomysł po co rockbridge chce by bloober zrobił split ? przecież te akcje nie są jakoś mocno drogie (w sensie cena za akcję)
Luk Ed bloober :)
hessa farm51 wywalałem po wynikach na otwarciu coś po 28 zł a dziś już tylko 23
roger bloober info o umowach z Epic
mediolan kozineczka jesli zauważysz to tam był przeciek info na spólce szła od tygodnia poprzdzajacego raport .. .od 20 zł farm51 ( sam nie mam) i potem ładny wynik w raporcie
kozineczka mediolan bankier im sieke z mozgu zrobil i sie napalili z rana na akcje farm51 zeby im pociąg nie odjechał no i masz ci los :P
hessa 10% na Farm51, brałem w piątek na zamknięciu. Lubię takie początki tygodnia.
kozineczka dobra już nie ważne z tą farm51, wiem o co biega...
kozineczka jest tu jakis ekspert od farm51 ?
roger widzieliście na FARM51 drobni chcą zablokować emisję zarządu
Przemek (r) space no zobaczymy jak to się rozwinie na Foreveren
Przemek (r) Jak taki Artifex znacznie poprawił swoje finanse to Foreveren raczej powinien celować w swój nowy rekord finansowy
roger bloober wraca na 200, czas najwyższy
krzysieksisiek Karola ale ładują na FOREVEREN
faziswd foreveren swieca
Przemek (r) Foreveren ładnie wygląda po wczorajszej mocnej przecenie na znaczacym wolumenie. Dzisiaj jak na tą chwilę utworzyło długa świecę a'la Marubozu na większym wolumenie co może być poczatkiem wzrostów pod dobry raport finansowy za 2 kwartał.
Michał (a) yarp Cześć. Ja Bloober od dłuższego czasu nie mam. By była za duża ekspozycja na spółki producentów gier. Z tej branży mam jedynie CDR i Varsav.
yarp Michał (a) cześć - masz nadal bloober ?
Ed Ja sobie dziś BLOOBER kupiłem ;,)
Kross foreveren to wszym zdanie wytrzyma to 13 PLN ?
filip Foreveren to też była drukarka bez dochodów
roger bloober dalej ogień, po korekcie w locie:)
Michał (a) yarp Bloober jest na historycznych szczytach, więc nikt nie napisze Tobie ile kurs będzie wynosić przy premierze Medium. Kurs statystycznie patrząc spada bezpośrednio przed premierą/po premierze. Więc do tego czasu jest większe prawdopodobieństwo wzrostów - patrząc też na aktualny trend.
Michał (a) yarp Na Bloober gra się pod Medium teraz a nie pod premierę która będzie 9 lipca. Kurs wygląda niezmiennie pozytywnie i brak na razie większych sygnałów sprzedaży.
yarp Michał (a) obstawiasz jakieś poziomy na bloober ? ja wiem że wychodzisz zawsze przed premierą ale pytam czy w związku z rozwojem sytuacji na kursie coś możesz powiedzieć
roger bloober jak tak dalej będzie szedł, to do premiery 300 pęknie
roger bloober 200?
roger bloober ciśnie pięknie
yarp cześć, czy ktoś z was ma bloober ?
Przemek (r) kozineczka mogliby na Farm51 przeskoczyć
roger a bloober co tak szaleje?
Przemek (r) bronas16 foreveren fajnie wygląda z tym harmonogramem premier na 3q
roger Przemek (r) ale jak farm51 ma premierę zrobić w tym roku, to info powinno być lada moment
roger Przemek (r) na farm51 kręcą z tą emisją, ale ruscy już pisali o premierze w tym roku, ciekawe kiedy ogłoszą
Przemek (r) Bardzo ciekawie wygląda harmonogram gier na 3Q 2020 w spółce Foreveren z Green Hell na czele
Bombi Co jest na farm51? Dlaczego leci ?
Michał (a) kuna No jeżeli będzie emisja akcji przykładowo po ~2 zł na Varsav to będzie podobna. Tylko na Farm51 z tego co pamiętam (by ktoś musiał sprawdzić) akcje były sprzedawane normalnie na rynku podczas sesji.
Michał (a) kuna Ale do której sytuacji konkretnie z Farm51 mówisz?
roger jak farm51 poda termin premiery to bedzie ciekawie
roger farm51 ktoś nieśmiało kupuje przed walnym
Marcino Siemano xd, gra ktoś jujubee?
roger FARM51 dzisiaj?
baro aaa, jeszcze farm51
Michał (a) balrog A jaki był TKO na Foreveren?
roger a bloober co tak niemrawo reaguje na info?
Ed Bloober Team ma umowę na dystrybucję gry "Blair Witch" w Chinach
Ed zobacz jak Bloober rośnie mimo że nic nowego ie wydał - tylko nadzieja :)
roger bloober tez nie
roger bloober pięknie
roger na farm51 postraszyli i kupili taniej
roger h3rlitz FARM51 info o emisji , ale pewnie zaraz dla równowagi puszczą info o umowie.
Michał (a) No Farm51 miał jeden nieczysty ruch w przeszłości.
Michał (a) W przypadku Farm51
claudio Piszecie o FOREVEREN? Poziomy mi się nie zgadzają :)
roger FARM51
roger dzq tak jak piszesz Farm51 pod tą umowę musi w końcu ruszyć, kwestia tylko kiedy.
dzq na FARM51 to pewnie pod info o umowie ruszyło w końcu. Wyniki też złe nie były...
roger Chyba farm51 się rozpędza
Drakkar7 FARM51 miałą 0.1 na TKO czy się przewidziałem?
Michał (a) kozineczka Na Farm51 będize można zagrać na przebicie właśnie ~26,15 zł. Tutaj już nie było tak dynamicznych wzrostów jak na Bloober i większa korekta się utworzyła - mocniejsze wsparcie jest przy 20,00 zł. Rejony 25,00 - 25,15 to jest mocny opór i stąd uznaję przebicie potencjalne tego poziomu za mocny pozytywny sygnał.
Michał (a) Na Bloober dla mnie wejście teraz by było stanowczo zbyt spóźnione, patrząc, że wielokrotnie analizowaliśmy wcześniej tę spółkę.
yarp Michał (a) jak widzisz bloober na tych poziomach czy jest już wystarczająco "ubite" ? pytam bo zastanawiam się nad zakupem
roger na bloober też już chyba czas
jasiulp chyba czas na FOREVEREN
roger Przemek (r) na Farm51 pod tą umowę grają
Przemek (r) Farm51 ponownie wybija 25 zł
roger Przemek (r) Farm51 jednak rusza
Przemek (r) Ciekawe czy Farm51 ruszy pod jutrzejszą konferencję
beatum Będzie jutro luka wzrostową na BLOOBER
Ghrom Właśnie na konferencji Microsoft bloober pokazał zajawkę nowej gry
balrog Ok, BLOOBER sprzedany, 60% zysku wystarczy ;)
roger A bloober gdzie tak leci od kilku dni?
roger Bloober info
roger na Farm51 jednak dobry podmiot?
beatum dla posiadaczy farm51
space na farm51 czeka nas jeszcze info o podpisaniu właściwej umowy :)
bronas16 farm51 gleba
roger Farm51 pchają
Michał (a) kramrok Zbyt konkretna informacja na Farm51 to nie jest oczywiście. Ale patrząc, że wsparcie na F51 wyrobiło się przy ~18,00 zł i kurs ni reaguje zbyt mocno na opór 20,00 zł, to wzrosty są prawdopodobne.
roger a farm51 co tak szaleje? DICE
roger na Farm51 coś się dzieje
Grzesiek bloober jakies info ?
PIEQ Bloober info
beatum ciekawie opisane odnośnie potencjalnego tytułu gry od BLOOBER https://gameonly.pl/news/bloober-team-pracuje-nad-nowym-silent-hillem
roger witam, Farm51 ciąg dalszy
Grzesiek foreveren rusza
roger farm51 puścili
roger witam, wczoraj byłem odcięty i dlatego pytam dzisiaj jak patrzycie na Farm51?
Grzesiek Luk dobra społka foreveren. Z gamediv straciła chyba najmniej przy tej panice. Jest bardzo silna
Ed Zarząd Jujubee S.A. (Emitent) informuje, że po rekomendacji biegłego rewidenta (w ramach prac dotyczących audytu sprawozdania finansowego Emitenta za 2019 r., którego publikacja przewidziana została na dzień 20 marca 2020 r.) podjął decyzję o dokonaniu na dzień bilansowy 31.12.2019 r. odpisu aktualizującego wartość zapasów dotyczących gry KURSK ("Gra") na kwotę 2.599.198,77 zł. Dokonany
marios od 3 dni poluje na bloober, chcac taniej kupic, i codziennie mi ucieka, juz 50 % od dna, udalo mi sie czesc jaka chcialem kupic
Roberts Karola haha jujubee :)
Drakkar7 dobra teraz już nawet to co się dzieje to ciężko to traktować rozumowo bo czemu rośnie foreveren i farm a tsgames czy redsi nie?:P
Grzesiek foreveren górne widły
marios ma ktos bloober i for?jak widzicie
bronas16 ale FARM51 jedzie
roger Mroczek to dlaczego zdjęli teraz na FARM51
kozineczka farm51 - 18% :o
k0gi no dobra jujubee poszlo
k0gi ja dobralem scp, wzialem gtc columbusa dzis i nvv, najwyzej pokibluję. Wczoraj ngg Varsav jujubee
beatum na JUJUBEE ciekawe info z rządowych stron https://www.gov.pl/web/kultura/rozwoj-sektorow-kreatywnych2 zakladka wyniki naboru.. Szykuje sie jakas gra PUNK WARS na którą otrzymali dotacje
roger A Farm51 co robi?
filip zresztą Bloober też chyba na 80 zł się wspiera
guf od farm51
Michał (a) Grzesiek Nie jestem fanem przewidywania konkretnej ceny akcji/ustawiania sztywnego TP. Każda świeca jest dla mnie ważna. Dopóki trwa trend wzrostowy na Foreveren i "hossa" w branży, to może rosnąć. Na wykresie FOR nie ma jeszcze większych sygnałów sprzedaży; dopiero korekta się szykuje i od siły korekty też będzie zależała przyszłość.
Grzesiek Michał (a) Mogłbyś spojrzec na foreveren? W ostatnich tygodniach odnotował spore wzrosty. Jak myslisz do jakiej ceny za akcje mogą dojść ?
k0gi kozineczka teraz brac JujuBee to juzchyab dosyc duze ryzyko
nemooo jujubee nakręcone ładnie było
borneo jujubee sky is the limit!:)
Piaskun Farm51 leci na 20,00pln.....
roger na Farm51 przyda się wymiana akcjonariatu już 2,5 miliona
roger Farm51 raportem postraszyła
Michał (a) Na Farm51 główny opór to teraz 26,00 zł. Wsparcie główne 24,00 - 23,75 zł. Wykres faktycznie dalej pozytywnie wygląda; szczególnie po świecach 23-27.12.19.
roger a co myślicie o farm51 tam sternik już chyba wsiadł.
roger farm51 szarpią
Michał (a) tango77 Bloober teraz już przy głównym oporze 90,00 - 100,00 zł więc ciężko będzie tutaj sensownie rozegrać. Mimo, że kurs dalej pozytywnie wygląda.
tango77 Przemek (r) Przemek a możesz jeszcze BLOOBER zobaczyć. Warto wchodzić ???
roger na farm51 już milion obrotu, wychodzi na to, że zaczynają zbierać
roger Farm51 do grania
Grzesiek farm51 atakuje opór 25. 50
nowy Ktoś się wczytywał dlaczego dziś Bloober -10%?
kuna Michał (a) na bloober czyszczą sl ??
roger nawet Farm51 skubią systematycznie
lion83 Foreveren znów coś próbuje do góry
defjohn jujubee znowu RN wyprzedaje, czy tym razem bedzie inaczej czy zaraz kolejna emisja i zjazd? :-(
yarp Michał (a) będziesz wchodził w bloober pod premierę w IV kwartale ?
lion83 Co myślicie o Foreveren ?
PIEQ z kiedy widzicie ostatni komentarz do Analiza techniczna spółek: ECC Games, Farm51 i PKO BP
yarp Na bloober było jakieś info .?
lion83 Aha i jeszcze jedno. Nie kupuj w ciemno. Każdy głupi widzi, że nasz rząd zabija gospodarkę. W Ult i Bloober inwestuje też zachodni kapitał. Gamedev jest bardziej odporny na nasz
space bronas16 to nie tylko cdr. to był bloober, ciekawy przypadek mdg gdzie rockbridge kupiło w dołku i wywaliło przy linii trendu. trzeba grubasów wypatrywać co robią :)
filip dzisiaj wszedłem grubo w NVV, mam Foreveren i jeszcze pieniądz wolny mam
nowy Bloober ładną świecę zrobiłk
PIEQ chodzi o Bloober
filip Mi się Datawalk podoba, blisko Sma100, co stanowi wsparcie, Foreveren już mam i tu też liczę na wzrosty, Amica, długie na Acp, krótkie na Pgnig,
filip jak widzicie Foreveren?
Michał (a) Bloober i Vivid też.
krzyh Bloober wyszedł dziś z konsolidacji ciekawe czy na dłużej
Michał (a) Kolejną spółką do ew. zagrania pod premierę to dalej Bloober, pod Medium:
Grzesiek foreveren dzis tez ładnie
Michał (a) Adamec21 Jujubee to dobry przykład jak można zagrywać pod nastroje na spółkach producentów gier i wiadomości wypuszczane na ESPI
bronas16 jujubee jednak zeszmacili
Grzesiek Foreveren wybija opór ?
Grzesiek Kiedy foreveren ma zamiar wydać panzer dragoon?
beatum Warto wspomniec ze ponad 50% akcji w tej spolce posiada Bloober wiec jakby mocno poszlo to moze tez ruszyc tym gniotem od BW ;)
Gitmen jujubee Piaskun
Grzesiek Adamec21 co sądzisz o foreveren ?
czarny emefe ale szkoda, że wczesniej z rana nie wyrzuciłem, farm51 podobnie sie zachowuje przy takich wzrostach
k0gi ja mam jeszcze foreveren po 4 zł wziete widze
space a jak widzicie konsole na bloober ?
czarny kramrok farm51 długo już z WOTem współpracuje, zrealizowali dla nich kilka zleceń. Ogólnie mają osobny dział od tego który zajmuje sie rzeczywistością rozszerzoną. Przez to są na wysokim poziomie odnośnie odwzorowywania fizyki i realizmu w grach
roger Farm51 ktoś chce rozruszać
kozineczka A co sądzicie o raporcie farm51 na bankierze ogłosili sukces hmm...
kuna mógłby ktoś kumaty spojrzeć na wyniki Bloober ? z góry dziękuję
Ed Bloober podał wynik za Q3
k0gi wzialem troche FOREVEREN
Grzesiek kozineczka Jakie przemyslenia na temat foreveren ?
Grzesiek kozineczka zobacz na foreveren :)
Grzesiek kozineczka opowiedz jak widzisz foreveren? Widziałem za zrobiłas małe zakupy :)
Grzesiek Błażej (a) Cześć Błazej. Mógłbys spojrzec na wykres qubic i foreveren. Niedługo pokazą swoje raporty
kuna Michał (a) Bloober też pozytywnie postrzegasz ?
Przemek (r) farm51 zbliża się do poziomu 20 zł
Michał (a) Bloober
Martin Michał (a) jak widzisz obecnie Bloober , wsparcie w okolicach 61 ?
Kozak borneo Crj, Ten, Plw i Foreveren rozpatruje
Mareksy nie od razu Fornite zbudowana, pytanie czy Farm51 ma tyle środków by gre rozwijać :)
Adamec21 BLOOBER ma umowę na dofinansowanie
piotrek68 Oczywiście chodzi o farm51
Michał (a) Więc po "negatywnej" premierze kilka dni temu na Farm51 mówiąc potocznie giełdowo "nie ma pod co grać". A w tej branży nastroje/emocje są kluczowe.
Michał (a) Foreveren też pozytywnie wygląda, ale o wejściu pisaliśmy już jak kurs był przy ~4,00 - 4,20 zł.
Michał (a) Na typowe zagrywanie pod premiery w grę wchodzi Bloober.
Michał (a) Janek Farm51 już miał; Varsav zaraz będzie miał więc też już odpada; wykres 11BIT już negatywnie wygląda o czym piszę od 1,5 tygonia; osobiście jedynie dalej akcje CDR trzymam
filip Cdr, Plw, Ten, Varsav i Foreveren to są spółki z game dev do inwestycji
piotrek68 No i co z tym farm51 już po wzrostach czy jednak po korekcie góra. 25 chyba wybroniło jak narazie
erbosss Bloober był fajny do grania po e3. sam go miałem i wypchnąłem po 84,50. Do premiery u nich chyba nigdy nie będę czekać :)
filip Cdr, 11bit, Bloober ,a nawet Cigames z pierwszym Sniperem czy Vivid z Real Boxing (czy jakoś tak)
Janek bronas16 Heh, jak rozumiem prezes bloober? :-)
kuna bloober ciekawie
roger farm51 jednak nie popełniła błędu jak z ww3, chyba udana premiera.
flichaa bronas16 Ja też. Ja sie ciesze ze ten Farm51 jednak nie jest byc moze taki nieudaczny. Co do kursu tez sie nie odnosze. Jestem tan na dłuzej. Niech nam rosnie gamedev bo badz co badz jest w mire przewidywalny i daje zarabiac.
space piotrek68 na farm51 premiera, więc większość ludzi tylko obserwuje z boku, cig, na siedzę, czekam na 50% :)
piotrek68 Jak oceniacie farm51 i cig
roger hej ta Farm51 kiedy ma tą premierę?
piotrek68 Jak myślicie jak jutro zachowa się kurs farm51
balrog Piaskun bloober nie wykorzystał swojej szansy i tyle
balrog Piaskun ale że co? Bloober jakąś emisje robi?
piotrek68 Farm51 jakieś przemyślenia przed premierą
filip Uważam że z Fdg to może być tak jak z Foreveren
piotrek68 Farm51 czy to już koniec wzrostów pod premierę
piotrek68 Farm51. Jakieś przemyślenia
piotrek68 Co z tym farm51 premiera 15 X a tu zjazd
Hordos Creepy, Cherry, Bloober, Forever, Onemore, Qubic, Playway, Ultimate, Ecc na zielono
bronas16 foreveren w koncu ruszyl
beatum na Bloober szykuje się chyba wybicie, na godzinnym tego nie widać, ale 4-godzinne świeczki już zachęcają na wejście Zobacz obrazek <BLO_4hour_08102019.jpg>
Przemek (r) szyderca667 farm51
roger to co na Farm51 czekamy na 35?
roger częściej musicie robić analizę Farm51 i Var, bo działa
Michał (a) Na Farm51
flichaa Błażej (a) Możesz podpowiedziec po ile mozna teraz łapać Farm51? Chciałabym powiększyc pakiet.
roger czyżby farm51 startowała
Fernon Ciekawe jak farm51 skończy, próbują zrzucić poniżej 30, ale szybko ktoś to odbiera
roger Przemek (r) na farm51 jak mi się wydaje przestrzegają analizę techniczną
cooper Oprócz wspomnianego ECC, dofinansowanie dostał również Ovid Works (ponad 40% udziałów ma tam VAR). Warto dodać, że nie wybrano projektów do dofinansowania następujących spółek: Cherrypick, Techland, Bloober, The Dust, SimFabric.
roger farm51 startuje
bronas16 farm51 Zobacz obrazek <Obrazek1654.png>
space czyli jak na załączonym obrazku, 1 oferta to to co widzisz dla farm51, natomiast dla playway to jest 5 zleceń widocznych
beatum myślę że głównie to info może działać na wyobraźnie i mocną reakcje na kursie jak się pojawią jakieś konkrety, pozatym bloober ma ponad 50% udziału w spółce
roger może farm51 na dłużej przebije 30 w końcu
k0gi a bloober co tak wesolo na TKO ?
Michał (a) Lubelak Na Jujubee na razie większych pozytywów nie ma. Dalej w trendzie spadkowym. Jedyna pozytywna świeca to z dnia 05.09.19. Ale z drugiej strony masz bardzo negatywną świecę z dnia 09.08.19, która wyraźnie wyznacza opór. Wsparcie może się przy 2,40 zł wyrobić ale pierw tutaj musi powstać pozytywna świeca. Pod tę świecę będzie można w przyszłości ew. zagrać, ale ja tę spółkę odpuszczam, bo nastroje są po prostu słabe w tej spółce wśród akcjonariuszy.
Lubelak jak widzicie jujubee ??
bronas16 farm51 idzie dalej
space farm51 chyba po korekcie
Janek wg mnie bloober na oporze 65\
k0gi bloober ogien
piotrek68 Na cig też na razie słabiutko pod premierę myślałem że coś ruszą w stylu farm51 pytanie czy w ogóle ruszą
k0gi bloober pieknie
k0gi PURE, CRJ, BLOOBER, zapraszam EEX do klubu :)
yarp Pod co rośnie bloober bo jakoś tak dynamicznie bardzo?
k0gi no wlasnie, BLOOBER gdzie ma opor jakis solidny ?
roger ale na Farm51 rano poczyścili sl, przed samym infem, przypadek?
Janek kozineczka, wychodzisz z farm51 na kółko?
k0gi bloober jadzie
k0gi ooooo bloober pod koniec pompuje
yarp Michał (a) ja pytałem o bloober, thx
k0gi bloober cos podskakuje niewinnie ;)
Michał (a) Ktoś się pytał wczoraj o Bloober - odpisywałem już w sumie kilka dni temu.
k0gi mozle bloober dzis cos podbije, ma ochote
yarp Michał (a) mógłbyś napisać po dzisiejszej sesji jak widzisz bloober bo wisze na 62 i zastanawiam się czy sprzedawać jak dobiją do 55. Końcówka była gorąca.
kozineczka Ktoś się orientuje o co chodzi z tą grą medium od bloober na dwóch ekranach? aby zagrać trzeba mieć dwa ekrany :)? Przepraszam jeśli to głupie pytanie
beatum bloober piękne załatwienie kółkowiczów, 10k na kupnie 51,70... może Babieno dostał jakiś przelew i na zakupy ruszył
k0gi o skubany bloober
k0gi aaaa bloober jak zawrocil skubany
erbosss bloober schodzi pod 50zł
guf a co chodzi z Farm51?
roger Farm51 rusza z obrotami
roger a co to na farm51 nie blokują już 25
roger ale ta Farm51 maca się z tym 25,00
flichaa emefe Bloober w promce to będzie po 30-40 zł. Tam czekam
k0gi wzialem lekko bloober dzis i ULT, zrealizowalem Lki na PKN, ale maly pakiecik juz odebralem nizej, mam jeszcze PZU PGN i KGH teraz na L
yarp Podzielcie się proszę jak widzicie bloober na wykresie, kupiłem po 61 i zastanawiam się czy już realizować "zysk"
flichaa Farm51 chyba sie szykuje do przebicia oporu >25
k0gi bloober na mordkę znowu leci
Marta ale to nie jest taki wow jak 11b, bloober etc
Inwestor2000 Zarząd Spółki Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej jako "Emitent"), przekazuje do publicznej wiadomości zawarcie w dniu 6 września 2019 r. istotnej umowy z DDM GAMES Limited z siedzibą w Tokyo, Japonia na wydanie, marketing i dystrybucję gry: "Layers of Fear" w wersji na smartfony i tablety operujące na systemie IOS, na platformie App Store firmy Apple (dalej jako "Gra"), na rynku japońskim. O dacie premiery Gry na wskazanym terytorium po jej ustaleniu Emitent poinformuje odrębnym raportem.
laptop bloober
beatum Bloober na godzinowym, ten spadek to normalna korekta, zaraz powinniśmy zacząć zawracać.
Michał (a) Ktoś jeszcze pytał o Farm51
Neoksik na jujubee to można grać ale pod RP2 i Dark Moon, DLC i VR do DDS to raczej nie, zarobią na tym ale to nie jest kaliber RP2.
yarp Mam pytanie dotyczące odpisów chyba 35 mln, które ma bloober, czy ja dobrze rozumiem że to są ich koszty, które ponieśli na jakieś działania (marketing, wypłaty dla pracowników itp.) podczas realizacji jakiś projektów (gier) które już się ukazały lub są w produkcji ? Czy dobrze rozumiem że nie są te odpisy kredytowane, finansowane z obligacji itp. tylko pochodzą z dochodów które spółka posiada ? Innymi słowy że poza kredytem bodajże na 4 mln to spółka nie ma innych zobowiązań ? Czy może są to wydatki na w/w prace plus prognoza jak mają się zwrócić i dopiero gdy się nie zwrócą to zostaną zaksięgowane jako strata (ale również własnych środków nie kredytowanych)
Przemek (r) Farm51 nadal nie może przebić 25 zł
bronas16 emefe "Myślę, że pierwszy tydzień sprzedaży da nam pełną świadomość na temat trendu. Liczymy jednak na bardzo szybki zwrot poniesionych kosztów produkcji i marketingu. Wierzymy, że zaplanowane działania sprzedażowe będą dla nas podstawą do całkowicie nowych poziomów przychodowych. Myślę, że już wkrótce podzielimy się z naszymi akcjonariuszami dobrymi informacjami o przychodach(...)" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, prezes Bloober Team Piotr Babieno.
kramrok Bloober też miał iść na 120 a spadł na 50 zł więc trzeba być ostrożnym:-)
Ed MetLife TFI ma mniej niż 5 proc. akcji Bloober Team
balrog Jak dla mnie w przypadku bloober kompletnie nie ma pod co grać, na horyzoncie jedynie medium które nie wiadomo kiedy wyjdzie ( na pewno nie w tym roku) plus jakieś mgliste zapowiedzi co do przyszłych projektów. Jak dla mnie minimum to domknięcie luki bessy ale i tak nie wejdę raczej
filip krótka i na temat: uważam, że grubsze rybki oddają papier na Bloober średnim i małym rybkom, średnie rybki podbijając kurs oddają drobnicy
filip Michał (a) i prawdiłowo, jak oceniasz sesję na Bloober? kto kupował, kto sprzedawał?
filip karkalis dobrze wytłumacz koledze kto kupował dzisiaj akcje Bloober
space ulica może odebrać i 50 milionów ale na CDR a nie na bloober, bo to spółka z NC której nikt nie zna
filip masz zwykłą dystrybucję na Bloober
k0gi bloober luka u gory spadkowa luka u doly wzrostowa, podziurawiony skurczybyk
Michał (a) Bloober teraz ma główne wsparcie przy ~50 zł. Ale obszar wsparcia jest oczywiście szeroki.
space Mikesz no więc ja widzę bloober tak, że kupuj plotki sprzedawaj fakty. zawsze. jak ma być premiera to kupujesz, ale zaraz przed trzeba sprzedać
Marta bloober obrót prawie tyle co dnp ;)
Mikesz Bloober 11,5 mln obrotu, CDP 28,7 :D
Piaskun Bloober 60pln:)
yarp 57 można już brać bloober ? :) kozineczka
bronas16 60 rozmieniona na bloober
erbosss tam nie było pod co grać. Kursk to crap - gra nie przystająca do tych czasów, wyszła o co najmniej 20 lat za późno :). Bloober ma dobre gry, tlko problem ze sprzedażą hehe. W każdym razie cieszę się ze wyszedłem po 84,50 a zastanawiałem się czy nie za wcześnie ;)
erbosss kozineczka nie no, nie przesadzałbym. bloober to nie jjb i te ich crapy :
guf ja myślę, że na Farm51 może się utworzyć Cup&Handle
Przemek (r) guf farm51 ma w tej okolicy opór
Mikesz Bloober nie chcial sie otworzyc po ogloszeniu premiery, teraz nie chce sie otworzyc po jej wynikach :D Jakie to znamienne
Mikesz Gdy pograłem troche dłuzej to moge stwierdziec ze jest to najlepsza gra Bloobera, przynajmniej dla mnie. Glownie dlatego ze jest najbardziej przystepna i najmniej nudna. W dalszym ciagu u Bloober jednak jest wiecej psychologi niz horroru co moim zdaniem nie jest recepta na super sprzedaz
yarp bloober poza poprawką dodał też do grafiki oceny jakie gra dostała od recenzentów :) widać że trzymają rękę na pulsie
Mikesz If you downloaded the game prior to the patch, please reach out to us and we'll send you a free download code for The Blair Witch Project within 7 days (hopefully sooner) and a code for BRAWL from Bloober TEAM. Should any other issues arise, contact us at support@blairwitchgame.com .?
du_it czyli Bloober odpada :/ a jak wychodzi CDR?
Mikesz Ciekawe co Bloober zepsul bo wszystkie narzekania pochodza o ludzi uruchmiajacych gre na kartach Nvidii ( i to tych highendowych)
Mikesz bronas16 A nie jestes? :) Bloober podaje wishlist ze stosunkiem wishlist/grupa ~7,5 (100k do 13) to piszesz ze sciema bo max 3.5. Dzisiaj 11Bit podał dla Children of Morta 200000 do 30k (6,6) i juz jest ok
filip bronas16 F51, Bloober, Jujubee i Cigames to więcej mają wtop niż sukcesów
Mikesz bronas16 Tego nikt nie wie bo Bloober sie nie chwali struktura kosztow. Na Blair Witcha nie ma tez odpisow wiec z tego sie nie wyciagnie
Mikesz space Jezeli to chodzi o Steam to w sumie zgadzalo by sie z tym co Bloober napisał bo Blair Witch jest juz dlugo 1-2 pozycje za Children of Morta. Jedna spolka zakomunikowala ze 200 pękło a druga że za niedługo może pęknąć
balrog bloober mocno rośnie w dniu premiery, ciekawe, zwykle w takich momentach jest na odwrót
Mikesz Nie wskaze bo dane czerpie ze spolek a skoro zakladamy ze Bloober moze klamac to taki PlayWay rowniez
Adamec21 Bloober Team liczy na osiągnięcie 200 tys. osób oczekujących na zakup gry Blair Witch - prezes
roger jak nic grają na Farm51 pod premiery
guf czy Farm51 przebije 25? :)
yarp kozineczka to samo na bloober forum dzisiaj obsadzone trolamina maksa
beatum yarp SMA45 jeszcze na Bloober jest w koloicach 74,60 tez jakies wsparcie
beatum Mikesz hehe nie panikuj, gdzie Twój optymizm do Bloober, czemu zniknał??
Michał (a) Na Foreveren głównie reakcję na wsparcie ~4,00 zł.
Michał (a) Dzisiaj więc sprawdzamy reakcję rynku na 11BIT, VRG, TSGames oraz Foreveren
guf premiery Farm51 zapowiadają się na wiosnę 2020, ja na pewno będę trzymać do World War 3, Chernobylite traktuje jako dodatek
Michał (a) Nie posiadam akcji Bloober.
Michał (a) O ile pytasz o Farm51.
Mikesz Bloober jakas wymianka 4k akcji
Michał (a) Farm51 również pozytywnie.
Michał (a) I tutaj nie odnoszę się oczywiście do Ciebie, tylko do tej osoby, co pisała czy wejść teraz w Bloober.
bronas16 emefe a czy wiesz, że koszty kwartalne w creepy to 0.3 mln a w Farm51 3 mln?
Michał (a) Sam na Creepy Jar już nie będę zagrywać. Multiplayery to dla mnie niestety za mało jeżeli gra jeszcze nie podała konkretnych planów odnośnie kolejnych gier. Wolę spółki, gdzie jak coś nie wypali, to można dalej grać pod nadzieje w premiery innej gry. Typu Bloober z Blair Witch, gdzie już jakieś konkretne plany są pod Medium w 2020 r. Tylko też bierzcie poprawkę, że ja zagrywam głównie technicznie w tej branży i timingowo.
roger na farm51 milion w niecałą godzinę
bronas16 nintendo Q4 przez foreveren
roger na farm51 obroty łączyli, to raczej nie dadzą cofnąć.
Janek foreveren też na wsparciu
Michał (a) 11BIT był niedawno przy mocniejszym wsparciu. Farm51 również.
yarp Mikesz sprzedałeś bloober?
piotrlotr Czy ktos sie orientuje czy farm51 juz mialo prezentacje na gamescom ?
Piaskun Na Farm51 każde podbicie jest wykorzystywane przez podaż:(
grzemich1986 Michał (a) jak widzisz teraz Farm51?
Przemek (r) Farm51 zakryła jedna luke a teraz może sprobuje domknąć kolejna
Michał (a) Na Farm51 tworzy się powoli wsparcie przy 20,00 zł. Dalej pozytywnie - głównie z uwagi na przebicie oporu 20,00 zł i na pozytywne świece 01.08 oraz 16.08.19
Michał (a) Na razie więc tylko o Bloober był pewien wydźwięk wczoraj. W ramach prezentacji xbox
beatum bLoober zawraca, pojawiają sie coraz lepsze materiały https://www.youtube.com/watch?v=LkxCI2ZuRNQ&t
Mikesz Bloober team
Mikesz No chyba Bloober nie kłamie :D
Mikesz Bloober oglosil, ze wishlista na Steam przekroczyla 100k
Mikesz Bloober narazie fajnie odrabia. Chyba spelnia sie scenariusz ktory juz tutaj widzialem kilka razy po ogloszeniu BW
Michał (a) Najlepszy przykład to sprzedaż moja akcji przed poprzednią premierą gry Bloober, gdzie niemal od razu zaprezentowali premierę gry Blair Witch.
Michał (a) piotrlotr Gamescom to nie E3. Tutaj oficjalnych streamów będzie dużo mniej. Trzeba śledzić social media danych polskich producentów gier, bo sami pewnie będą wypuszczać coś. Trailer Blair Witch od Bloober już był dzisiaj pokazany w ramach prezentacji Xbox
erbosss gratuluję tym co wytrzymali albo ponownie weszli w bloober :) Jadą dalej widzę
Michał (a) Tylko na Bloober relatywnie dość szybko ma się ukazać następna spora gra, Medium.
jacekblikk Michał (a) technika pod premiery chyba coraz bardziej się popularyzuje i czas wyjścia przesuwa w tył ; D Farm51 rozpatrujesz do końca roku pod pełne WW3 czy do premiery Chernobylite?
Michał (a) Na Bloober już za blisko do premiery Blair Witch. 30 sierpnia się ukaże gra
Michał (a) Na Farm51 już za późno na ew. wejście. Analizowaliśmy 2 tygodnie temu spółkę.
Michał (a) emefe Jeżeli chodzi o spółki producentów gier, to teraz Foreveren na potencjalne wybicie z formacji
beatum farm51 chernobylite na jutro komunikat "big stuff" -> duże rzeczy.. No ciekawe.. O 17 konferencja Microsoftu i wzmianka o nowym studiu.. Byłyby jaja jakby sie okazało że F51 ma z tym coś wspolnego
grzemich1986 A co sądzicie o Foreveren? Prezes zapowiedział że na Gamescom czeka inwestorów niespodzianka. Kurs może wystrzelić do 5tki jak będzie ciekawie. CIG według Was ma jeszcze potencjał do wystrzału?
Przemek (r) Farm51 chyba się szykuje na przebicie 20 zł
beatum czy ktoś liczył może, jak sprzedaż BW od BLO przełoży się na kapitalizacje i kurs??.. wiem że dla F51 takie wyliczenia chyba karkalis robił i tam 1mln szt przy 30$ przekładał się na jakieś 600mln kapitalizacji... czyli przy obiektywnym scenariuszu Bloober 1mln sprzeda i co kurs obecny 88zł (150mln zł ) x 4?? 360zł??
beatum Lubelak CIGAMES 150mln kapitalizacji.... to już wole Bloober taka sama kapitalizacja, czy farm z 2 grami na ukończeniu z kapitalizacja 120ln
beatum Bloober, mocne promo robi, Observer na 1 stronie steam w bestsellerach, do tego pakiet horror game z pre-orderem BW i pozostałymi grami w promocyjnej cenie, ofensywa się zaczyna
yarp Dodatkowo bloober team horror collection 4 strona steam
yarp Promocja na steam na gry bloober. Obserwer 1 strona BW 3, LoF2 4 a lof 6
filip historycznie to Agroton, Krezus czy Foreveren startując z groszy szły na 4 zł
Mikesz Bloober - ruszył preorder na Steam + prezes zapowiada "ostre uderzenie marketingowe" na Gamescom i PAX Prime.
filip Bloober na L
filip Jujubee nam umknęło i Cda
yarp Bloober podbitka czy koniec korekty ?
roger bloober po korekcie?
Bartas_Gda Bloober
erbosss kiedyś też często robiłem błąd, że wychodziłem za wcześnie - teraz daję dobrym spółkom rosnąć - patrz bloober, czy choćby tsgames, które mam brane po 84,50.
les Farm51 TKO -42%
erbosss bloober i u mnie na teraz zrealizowany. chyba trochę za duża pompa, rsi przegrzane, dzisiaj dobre info i możliwe że trochę się skorekci
roger farm51 szrpią
Roberts Kurde nic tylko wchodzić na giełdę :) patrzcie takie jujubee - nic nie zrobili pare śmiesznych nierentownych Gierek a każdy jest milionerem bo sobie robili emisje akcji i sprzedawali i tak sprzedają do dzisiaj
roger jak widzicie dzisiaj bloober po wczorajszym raporcie po sesji
Mikesz Bloober król dotacji. Z poprzednich nie wpłyneło jeszcze na ich konto jakies 20 mln teraz złapali kolejne 20 kk
beatum ho ho ho ale info na bloober, 20mln zł dofinansowania !!
erbosss bloober niestety trochę oddał. Zaczęliście tu realizować zyski i mamy górny cień :P
beatum Bloober to faktycznie teraz znów może być konsola 80-85 zanim dalej pójdzie, skorekci sie, zbierze siły i ruszy dalej
roger bloober jak tak dalej będzie szedł to niedługo widły
erbosss bloober już 85zł, nieźle tu idą
Mikesz Bloober narazie pieknie, 84 zł na spoko wolumenie
yarp Mikesz ale oni już dostali to dofinansowanie czy to jest dopiero info że się ubiegają? Bloober
roger bloober duże obroty jak na tą spółkę dzisiaj
Mikesz Jezeli Bloober rzeczywiscie kolejne 20kk wyciagnie z dotacji to juz chyba mozna ich nazywac mistrzami w tym fachu
bronas16 i każdy zapomina, że bloober ma 30 mln zapasów!!!
Mikesz Bartas_Gda ostatnio doszedlem do wniosku ze LOF2 powstal tylko po to, by moglo powstac Blair Witch. Gun wyłożył miliony z których Bloober sie utrzymywał tworzac rownoczesnie LOF2/BW/Medium.
Mikesz Bierzcie tez pod uwage, ze Bloober wydaje tę gre samodzielnie więc stopa zwrotu ze sprzedazy na Steam/Xbox będzie duzy wyzsza niz w przypadku poprzednich produkcji gdzie to wydawca oplacal development.
Mikesz balrog Bloober dementowal plotki o wylacznosci na Epicu, premiera na Steam odbedzie sie bez przeszkod. Na PS4 premiery narazie nie bedzie, prawdopodobnie za sprawa dealu z Microsoftem
d00b obserwuję farm51 i qubicgms
yarp Prośba o komentarz wykresu bloober po dzisiejszej sesji. Moim zdaniem była próba wybicia skutecznie zdławiona ale z drugiej strony nie pozwolili na zamknięcie poniżej 75 zł
space btw. farm51 zamknęło się przy oporze. jak ktoś lubi grać na przebicie oporu to zapraszam
d00b thx, dalej trzymam bloober
erbosss zastanawia mnie gdzie bloober może dojechać przed premierą blair witch. Czy liczyć na 80 czy może nawet na 92? Bo jak dla mnie to obecnie dwa kluczowe opory
erbosss bloober super :)
beatum Bloober ładnie
Michał (a) Farm51 kurs mocno spadł ale są ponownei spore nadzieje przykładowo dotyczące najnowszej ich gry "Chernobylite".
Michał (a) Farm51 dalej można zagrywać na wsparcie 18,00 zł.
Michał (a) Na Bloober już wyrobiło się wsparcie przy ~70 zł. Ale coraz większymi krokami zbliża się premiera gry.
yarp kozineczka dzięki, widzę że dokupiłaś bloober więc przestałaś wierzyć że będzie głębsza korekta, a to dobrze :) ja trzymam nadal mam średnią 45 zł
beatum Bloober ma ponad 50% ich akcji
beatum kramrok pełna zgoda, IF4 lubi również rosnąć razem z QUB, ostatnio tam już było zbieranie i korekta, ale pomału wraca w kierunku 1,50, spółka zależna BLOOBER, tam 2 zł pewnie będzie na jesień
yarp kozineczka trzymasz nadal bloober ?
bronas16 foreveren
filip Przypomina mi jujubee
filip The Dust to mi przypomina Jujubee
Michał (a) Farm51 dalej przy wsparciu ~18 zł i dalej można zagrywać pod świecę 09.07.19.
erbosss a ze spółek to co mi się podoba to bloober, choć oczywiście przy tej cenie już bym nie wchodził teraz jak ktoś nie ma :). Generalnie licze na 80zł do premiery blair witch :)
Przemek (r) Foreveren wyda grę UBOAT na Switch
Ed Bloober Team ma umowę na wydanie i dystrybucję gry "Observer" na rynku azjatyckim
space farm51 coś słabo wygląda
Michał (a) Na Bloober pierwszy sygnał korekty. Najbliższe wsparcie to obszar 60-65 zł.
Michał (a) Foreveren przebił opór na poziomie 3,50 zł.
balrog oczywiście bloober może bliżej premiery przeprowadzic jakas akcje marketingowa, no ale na razie jest jak jest.
yarp Część czy na bloober nie sypią powoli ? kozineczka
yarp filip dzięki za info o bloober
yarp Panowie a na podstawie wykresu i tego jak ostatnie sesje przebiegają to co możecie powiedzieć - bo ja się słabo znam na AT - bloober
Mikesz Bloober ma siedzibe w Krakowie na Cystersow
bronas16 Bloober z zielonej?
filip ja do Bloober mam sentyment
Mikesz Bloober pod wzgledem zaplecza technicznego to top new connect, potencjal jak najbardziej jest, pytanie jak to rozegraja
filip Mikesz Jujubee z Kurskiem też miało fajną fabułę, ale gra była denna, to że film jest w topie horrorów to jedno, ale co do wykonania mam wątpliwości, gdyby to był CDR czy 11bit to można ryzykować
bronas16 filip bloober
filip choć to dalej żyła złota, ale Jujubee po 2,45 trochę straszy
filip ale przy Bloober to jednak bym wywalił przed samą premierą tak jak robią Ataki
Przemek (r) Foreveren blisko wybicia Zobacz obrazek <for_d.png>
Piaskun kozineczka Farm51 to płynna i modna spółka chyba najciekawsza do gry z posiadanych przez Ciebie...
kozineczka Piaskun obstawiam, że na F51 zacznie się pojawiać kapitał jak bloober zostanie rozegrany w okresie premiery. Kapitał tam zawita pod nowe rozgrywki WW3 i Chernobylite. Czasu już pozostało niewiele
kozineczka Piaskun mam, ogólnie w portfelu przeważają spółki growe. Farm51, bloober, VAR, ULG
Piaskun kozineczka a Ty trzymasz jeszcze FArm51?
yarp kozineczka widziałem że kupiłaś bloober, do ilu twoim zdaniem dojedzie ?
Mikesz Bloober poszło info - Rockbridge TFI S.A. na pokładzie, ma juz ponad 5%
bronas16 bloober dalej wzrost?
Michał (a) Na Farm51 wsparcie dalej przy 18,00 zł.
beatum BLOOBER pięknie się wybronił, opłacało się łapać po 57-58
Przemek (r) kozineczka może Farm51 kończy korektę
Michał (a) yarp Tak jak już wcześniej pisałem, mając Bloober bym po prostu zagrywał pod premierę, czyli bym wyszedł najpóźniej kilka dni przed dniem premiery Blair Witch
dzq Czołem. Odnośnie bloober to na moje oko skorekci się w okolice 50 zł, oczywiście pod warunkiem, że rejon 60 zł się nie wybroni ale znając tę spółkę ja bym się spodziewał korekty
yarp czy ktoś może mi wytłumaczyć o co może chodzić z pakietami które latają od chyba 2 tygodni na bloober takie 15000 lub 6000 akcji
roger bloober oczywiście
Mikesz Oczywiscie Bloober jeszcze 5k akcji na dogrywce :D Zaliczona sesja powyzej 60, ciekawe jak dalej pojada, wolumen pod wzgledem $$ rekordowy
balrog Echh kusil ten bloober po 35 zł, ale stwierdziłem że na E3 jadą tylko z Lof2, zresztą tak gdzieniegdzie podawali i szkoda sobie głowę zawracać. A miałbym prawie 100% w miesiąc... ;)
Mikesz Pisałem juz dawno ze Bloober to bedzie perła na 2019 i narazie sie sprawdza :D
erbosss bloober widły!
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK