Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

,,Kilka kresek”

Posegregowane alfabetycznie wykresy kilku spółek do ,,zagrania” lub obserwacji na najbliższych sesjach.

APATOR

,,Mały” dołek obroniony na większym wolumenie i widoczna siła popytu, można zagrywać wg tej linii                            (LimAkt 31,01 zł) niestety niski obrót dzienny kwalifikuje spółkę jedynie do zagrania małym kapitałem.

BENEFIT

Ciężko o jakieś sensowne zagranie można próbować z przykładowym LimAkt 1033,51 zł (powyżej czerwonej linii) albo na przebicie średniej SMA100, która obecnie znajduje się na 1036,64 zł (LimAkt 1037,00 zł). SMA100 jest średnią respektowaną przez kurs. Na pewno warto ,,wrzucić” do obserwacji ze względu na gigantyczny obrót i pakietowe transakcje.

BRASTER

Spory obrót na ostatnich sesjach. Ostatnia świeca występująca po wcześniejszej silnej świecy bessy wygenerowanej na znaczącym obrocie nie pogłębiła minimów. Możliwe zagranie na utrzymanie wsparcia znajdującego się na 9 zł lub LimAkt 9,31 zł, czyli powyżej ostatniej świecy. Mentalny SL poniżej wyznaczonego poziomu czerwoną linią.

BUDIMEX

Odwrócony wisielec wyznaczył wsparcie. Zagrywamy bez LA na utrzymanie wsparcia z SL poniżej wyznaczonego wsparcia.

CIECH

Zagrywamy na przebicie wyznaczonego oporu LimAkt 67,01 zł a SL ustawiamy poniżej świecy z 6.10.

COMARCH

Spółka aktualnie z ,,małym obrotem”, ale można próbować zagrywać na przebicie ostatniej świeczki ,,młot” (LimAkt 172,21 zł) ze SL poniżej wyznaczonej linii przebiegającej na 170 zł. Ze względu na mały obrót dzienny powinno się zagrywać małym kapitałem.

ENEA i ENERGA

 

Tu zagrywamy przy ,,małym powrocie” kursu do wyznaczonych wcześniej oporów na wykresie lub na przebicie ostatniej świecy, w przeszłości po takich wzrostowych świecach na takim wolumenie często następował kilku dniowy wzrost kursu więc mamy sporą szansę na ,,szybkie kilka %”.

KERNEL

Mocny wzrost wolumenu przy bardzo niskim RSI. Na wykresie dziennym kurs też ,,aż prosi się o odbicie”. Możliwe zagranie na „kilka / kilkanaście %”. Traktuje to zagranie jako spekulację. SL poniżej wyznaczonej linii wsparcia.

KĘTY

Ciekawe miejsce na wykresie i wolumen ładnie wygląda ,,intra day”. Można próbować zagrywać na przebicie wyznaczonej linii.

NETIA

,,Nic dodać nic ująć” Zagrywamy na przebicie lokalnego oporu.

POLICE

Można próbować zagrywać na pokonanie lokalnego oporu, czyli szczytu ostatniej świeczki.

QUERCUS

,,Giełda rośnie”, więc kurs spółek ,,funduszowych” ma spore szanse na wzrost. Kurs akcji zbliżył się do linii trendu. W takiej sytuacji można zagrywać na przebicie ostatniej świecy. Niestety mały obrót dzienny pozwala jedynie na zagranie małym kapitałem.

STALEXPORT

Można próbować zagrywać na przebicie ostatniej świecy. Ciekawa spółka i ciekawe miejsce, łatwo wyznaczyć SL.

WIELTON

Możliwe ,,wyciszenie” przed wybiciem, niestety indeks, w którym znajduje się spółka nie sprzyja wzrostowi kursu. Spółka od jakiegoś czasu wygląda bardzo pro wzrostowo. Zagrywamy na przebicie 15,50 zł z przykładowym LimAkt 15,51 zł.

 

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Piaskun Błażej (a) tam jakaś dywidenda ma być około 8gr na akcję coś Quercus proponuje
mediolan sfinks oi novavis do zwieszenia i braster
bronas16 cooper dokładnie, jeśli rynek zakłada, żę ani PBS, police, song of war, drug dealer odniesie zerowy sukces to już nie wiem :) chyba, że jakiś tam trup jest
Piaskun kriss1975 czyzby quercus zbierał
Maciejka na Quercus chyba SL odpaliły?
Ed Zysk operacyjny wyniósł 3 908 mln zł wobec 5 365 mln zł zysku rok wcześniej, w tym zysk z tytułu okazyjnego nabycia Grupy Energa wyniósł w ub.r. 4 062 mln zł.
Błażej (a) Grzesiek odbiję najpierw piłeczkę i zapytam jak Ty widzisz Braster
Geniek Jak sądzicie zadzieje się coś jeszcze na BRASTER?
cooper Drug Dealer Manager, Police Shootout: gry są obecnie na etapie prac produkcyjnych, o postępach spółka będzie informować na bieżąco.
riciak Pytam w sensie czy warto brać Braster teraz jak spadło o 15% po tym info?
riciak Braster i sprzedaż akcji teraz przez prezesa to zły znak przed raportem?
Marianus89 Quercus in
nowy Braster i Serinus maja podobne wykresy
space jakis braster albo ursus :p
cooper PSH jednak nie zwątpiłem i trzymam pod kolejne projekty. Mecha traktuję jako solidny wyrób ale bez komercyjnego sukcesu, sprzeda się i zarobi na siebie ale to jeszcze nie to. Tribe: Primitive Builder może namieszać, Drug Dealer Manager dobrze sprzedać, z nowym tytułem mogą nas zaskoczyć, ale prawdziwą bombą może być Police Shootout na mobilki. Jak będzie to dobry produkt i dobrze poprowadzony marketing, to może przynosić spółce dobre zyski przez wiele lat.
walduci50 Czesc.Myslę ze Apator moze byc w dobrym punkcie do zajęcia pozycji 11marca objęcie hossy,maced za niedlugo moze dac sygnal kupna i fundamentalnie myślę ok
krzyh Braster możliwe wybicie z trójkąta
Ed W spółce Energa Oświetlenie, będącej podmiotem zależnym Energi z Grupy Orlen, skonstruowano lampę UV-C, która eliminuje m.in. bakterie i wirusy, w tym wirusa SARS-CoV-2. Urządzenie oferowane jest szkołom, urzędom, hotelom i placówkom medycznym oraz firmom prowadzącym usługi, np. fryzjerskie.
tomciu Michał (a) Police to malo plynny papier jest
Michał (a) Dzisiaj Grupa Azoty dobrą świecę zaliczyła. Do obserwacji więc też Police.
Janosz znak kogoś kto w Energa pracował pod Obajtkiem ...i pozytywnie go oceniał pod względem biznesowym . Na pewno nie by nie brał pod uwagę sprzedaży Lotosu ruskim jak nasz karierowicz z EU . Dużo klejnotów już nam nie zostało . A to co robi Obajtek w sprawie konsolidacji oceniam pozytywnie . Przez wiele lat wielu o tym mówiło ,tylko zabrakło im "cohones" . Życzył bym sobie kiedyś jakieś merytorycznej ,racjonalnej walki politycznej z obu stron ..ale to chyba raczej utopia :)
filip Braster ma stabilny akcjonariat, 100% ulica
filip Po 1.55 Można na Braster brać , bo ja czuję tutaj trójkąt prostokątny
space nemooo apator
filip Grzesiek pisałem wczoraj, że typuje na dzisiaj Groclin, Braster I Synerga
filip Ed według mnie pójdzie Groclin, Synerga i Braster
filip Na Serinus, Braster, Skotan A teraz na Ursus i Elbudowa to można sporo zarobić
filip Braster można brać
filip Serinus z 0.30 na 2 zł, Braster z 0.50 na 2.70 Ursus z 0.70 na ???
filip Braster i Ursus to się zgodzę
filip space Tylko Serinus czy Braster rósł kilka sesji pod rząd, Serinus z 0.30 na 2 zł A Braster z 0.50 na 2.70
filip Skarbiec, Altus, Quercus
filip Piaskun Biedrzycki Quercus daje jako petardy w 2020
filip Na Braster się nie pier...
filip Serinus, Braster, Skotan, Ursus, Bumech, Pdz, Cormay, Plz to stare tematy spekuły
filip space był Serinus, był Braster, był Skotan, był Sfinks, teraz pora na Ursus
space braster łady zjazd :)
space kozineczka hehe teraz nowa giełda jest, patrz braster :p
nemooo space kozineczka braster, serenius, i ze 30 innych spółek
space kozineczka czekam na braster
Piaskun Na MSZ spójrzcie Quercus tez wywala papier który kupował przed resplitem
space braster widły, chyba kończą rajd
space Drakkar7 patrz na braster, ciągle straty, obligi nie spłacone, wręcz ostatnio była mowa o upadłości. a tu na białym koniu wjeżdża fund i mówi że sypnie 50mln i się biznes kręci dalej, a dziennie obraca się 50% akcji
kozineczka kriss1975 wiem braster itd. to jest właśnie pato banana :P
piotrlotr jeszcze wrzucam wykres IST ktory juz w sierpniu mi braster przypominal Zobacz obrazek <Obrazek4864.png>
natki Sal matko przepraszam miałem w głowie braster
nowy Braster jak fenix z popiołów
space i o dziku mowa, widły górne na braster :)
Drakkar7 kozineczka zobacz na Braster.... tu się mieli wszystko ;)
Piaskun Braster co dzień ładny wzrost ludzie uwierzyli w słowa prezesa
space braster kolejne 10% akcji zmielił :|
krzyh space braster
krzyh - zainteresowanie spółką i produktem wzrosło ostatnio wykładniczo - spółka w ostatnim czasie wg prezesa nie urosła dużo [przyp. ok. 100%] i przypomina o emisjach, które było po 13-15PLN (kurs oscylował w okolicach 30PLN) - spółka ma kilka perełek, o których będzie informować rynek - w projekt włożono ponad 130mPLN [przyp. kapitalizacja wynosi 20% tej kwoty] - spółka przygotowała nowe biznesy, które są od początku rentowne, bardzo atrakcyjne, dobrze wyceniane na rynkach - spółka wg prezesa jest tania (6mEUR) zestawiając kwotę kapitalizacji - z nowoczesnym zakładem, certyfikatami, patentami, z gotowym produktem dopuszczonym na wielu rynkach - do rynku biotechnologicznego,gdzie niektóre spółki wydają tyle na kwestie prawne) - spółka dokona skutecznej komercjalizacji produktów - zarząd planuje i aktywnie rozwija kanały dystrybucji - główny produkt Braster występuję w dwóch wersjach, niedługo pojawi się trzecia wersja urządzenia - prezes jest bardzo optymistycznie nastawiony do przyszłości spółki - sytuacja pandemii sprzyja spółce, grzeją się telefony, maile w ostatnim czasie, co przełoży się na wyniki - dzwonią klienci, firmy, które uczestniczą w projektach telemedycznych oraz inni (m.in. ostatnio bardzo duża firma ubezpieczeniowa sprzedająca polisy na raka) - jesteśmy we właściwym miejscu, w właściwym czasie z właściwym produktem - unikalne w skali światowej narzędzie do badania raka piersi - bardzo skomplikowane urządzenie z globalnym potencjałem, co inwestorzy dostrzegli w ostatnim czasie - spółka nie ma konkurencji - pojawia się zainteresowanie większych podmiotów, które chcą połączyć siły - w ostatnim tygodniu obróciło się ponad 30% akcji, prezes stwierdza, że możemy poznać nowego inwestora / udziałowca - spółka prowadzi rozmowy z inwestorem, który jest w stanie wyłożyć ponad 50mPLN - najciekawszy projekt wg prezesa, w którym brał udział - w radach spółki brakowało osób z wykształceniem medycznym - aktualnie to się zmieniło, prezes jest tego przykładem - spółka miała gości z doliny krzemowej, z Korei - zaproszenie redaktorów do wizji lokalnej (Comparic chętny) - spółka zoptymalizowała koszty zatrudnienie, bez utraty jakości - trwają spotkania techniczne, dużo się dzieję, w przyszłym tygodniu będą spotkania, będzie mowa o liczbach, spółka będzie informowała - nowy prezes krytycznie odnosi się do obligacji z 2016r. (poprzedni zarząd) i ma pomysł jak to rozwiązać i wyjść na prostą - zainteresowanie produktem wzrosło w II fali pandemii i wygląda na to, że nic już tego nie zatrzyma, podobnie jak dotcom - zainteresowanie produktem przełoży się na wyniki w 2021r. - będziemy niedługo informować inwestorów o dobrych wieściach - spółka planuje wprowadzenie nowych produktów - rynek medyczny jest bardzo bogaty i telemedycyna znajduje swoje miejsce - nie chcemy rozwadniać kapitału - prezes jest wdzięczny inwestorom, którzy przeszli trudny czas - kurs akcji nie odzwierciedla sytuacji, a w zasadzie pokazuje tylko wstawanie z kolan spółki - spółka ma mnóstwo aktywów - m.in. nowoczesny zakład - misją prezesa jest przywrócenie wartości dla akcjonariuszy / doprowadzimy do sytuacji, w której inwestorzy osiągną stopy zwrotu
krzyh czat z prezesem Braster
space na braster kolejne 20% akcji się zmieliło
kozineczka space braster juz tez konczy wedrowke na ksiezyc :)
space kozineczka ale najbardziej to mnie dziwi braster co tam się odwala
Luk apator widzę dziś widzę coś drgnął
space a jak będzie rosło to po raz n-ty powiem "co ja tam wiem o giełdzie", tak samo jak dziś gdy patrzę na braster. jak nie przejmą infoscana to nie wiem pod co ten wzrost. a połaczenie z IST to fajny motyw, IST da urządzenie które działa, a BRA zrobi 100 umów dystrybucji i wygeneruje 100 epsi :p
space a braster to kolejne szaleństwo :|
Sal kriss1975 lista o którą pytałeś: BOMI, Clean&Carbon Energy, BAH, Braster, Euroimplant, MNI, PBG, Petrol, EFH, G-Energy, Jago, Kerdos, Próchnik, Sfinks, Ursus
Błażej (a) w miarę ciekawie też Police, które znalazły się przy wsparciu na 12 zł (przebiegają tu także SMA100 i SMA200)
Piaskun Anon chyba Quercus chce z tego wyskoczyć
space nowy a kazdy się nakręca że jest inwetsor. w sumie braster zadowolony bo dostaje tą kasę, ale przyszłości w tej spółce to nie ma
nowy nawet taki smiec braster od dolka ile poszedl a wszyscy go juz skreslili
filip Puskac Braster
space braster będzie znowu infa robił o umowach dystrybucyjnych a jedyne co będzie dystrybuowane to akcje fundu w rynek :p
filip Braster 13 mln kapitalizacja A inwestor daje im 50 mln
filip Braster mi otwierać szwagry
Luk braster też dziś szaleństwo
nowy Quercus ubrał na górce nas MSZ
Piaskun kriss1975 to juz lepszy Quercus lub Skarbiec
Ed wałek jak nic a pewnie założył ją sam Braster i sami ze sobą umowę podpisują
Ed nazwy zbliżone do Braster :)
Ed Rok 2021 będzie rekordowy dla TFI; WIG może dotrzeć do 65 tys. pkt. - Buczek, Quercus TFI
Luk jeszcze Ciekawostka z Apator Zobacz obrazek <Obrazek4573.png>
cooper Jednak prawdziwa gra rozegra się tam pod Primitive Builder (społeczność ponad 5 tyś.) Ponadto w planach Police Shootout na platformy mobilne oraz Drug Dealer Manager we współpracy z Movie Games.
bronas16 guf pbs, police shootout i drug dealer, nie wiem jak liczysz jedną premierę
bronas16 guf ja nie patrzę teraz na C/Z bo to kompletnie nie ma sensu. Ryzyko dla mnie znikome. Cap 30 mln, wystaczy milion zysku na rok. Będzie Mech (wsparcie kuponami od PLW), police shootout, Drug Dealer Manager i PBS. Trochę tego jest. W akcjonariace 40% PLW.
bronas16 na cuda nie liczę, może być niespodzianka, ale ja czekam na primitive builder simulator. Dodatkowo ma być na mobile police shootout i mają umowe z MOV na drug dealer manager
filip Braster nawet rośnie
bronas16 mam nadzieję, że w końcu polyslash po długiej konsoli ruszy pod mechsimulator (podobno 11.02) -> pbs -> q3 oraz może zaskoczy police shouter na mobilki...
Ed Quercus zwiększa zaangażowanie w Serinus może coś podpompują
inkub SEN , kto dzisiaj sponsoruje wzrosty, QUERCUS już chyba opuścił pokład ?
space na energa zrobili drugie wezwanie i tam sprzedawałem. na mph nie zrobili drugiego wezwania i kiszonka jest poniżej poprzedniej ceny. na lubawie też nie powtórzyli wezwania. tak więc zobaczymy co na ksw będzie
kriss1975 lskibinski police ciekawie wyglądaja
hessa Ooglądam właśnie parkiet tv i zostawię Wam typy techniczne prof. Borowskiego: Dino, NTT System, Pekabex, PKO BP, Wielton, Decora, Novita, Netia. Pewnie napiszą o tym w następnym wydaniu parkietu.
Ed Braster też miał patenty itp a kto nie sprzedał to zobacz teraz
koku nemooo pewnie tak, ale zobacz na Orlen - zysk który wypracował to de facto Energa i marża na stacjach - wydobycie i przerób ropy strata.... na głównej działalności
pezet potrzebuje pomocy jest ktos kto siedzi troche w temacie spolki Energa?? NWZ Energi zdecydowało o wycofaniu akcji spółki z obrotu na GPW
Luk nemooo masz tu odnośnie magazynów energii, to Energa coś tam działa i są pierwsze efekty https://www.gramwzielone.pl/magazynowanie-energii/103979/najwiekszy-w-polsce-bateryjny-magazyn-energii-rozpoczyna-prace
Piaskun Krajowe akcje mocno przecenione; banki mają duży potencjał - Buczek, Quercus TFI 16:29 02/09/2020 Wyceny wielu krajowych spółek cały czas są bardzo niskie, a w długim terminie lepiej mogą zachowywać się duże spółki, szczególnie banki, które mają przed sobą duży potencjał - powiedział na środowej konferencji prezes Quercus TFI Sebastian Buczek.
Luk braster pięknie :D
Piaskun kriss1975 jeśli byłaby to przeszłościowa spółka to myśle że quercus móglby się zainteresować
Grzesiek braster jakie tko :)
space kamila znowu braster kupuje na kolejne kółko :p
h3rlitz Energa jaka zabawa :)
Ed Braster też miał zgody na sprzedaż :)
piotrlotr musze usunac chyba braster z obserwowanych, zaburzen psychicznych przez niego sie nabawie....
space a bankrut braster dalej jedzie
Luk hehe braster wczoraj z kimś tu o Panu Darku rozmawiałem i rzeczywiście kupował :D
ekielka Co myślicie o Braster ?
ekielka Chodzi o bras a nie braster? Wolę się upewnić
Luk braster dla odważnych, to na pewno ale nagroda, zresztą jak i strata, mogą być pokaźne :D
piotrlotr Luk zgadza sie. Pisze o braster tylko jako ciekawostke, bo osobiscie nie zauwazylem drugiej takiej spolki gdzie tak wyraznie fundament oderwal sie od techniki
Luk ursus też miałem chwilowo, kiedyś ale on też nigdy nie był w takim trendzie jak teraz braster
Luk space ale kanie chyba nie była w takim trendzie, będąc w agonii, w jakim teraz jest braster
space braster free float 100%
piotrlotr Braster od dolka bardzo ladnie technicznie idzie, wyrazny trend wzrostowy, wyzsze szczycy i dolki, spore wolumeny na wzrostach i male na korektach - ale codziennie sie pytam - jaki kur... cudem taki dno tak rosnie. Technika > fundamenty chyba ze czegos nie wiemy :P
Luk piotrlotr możliwy złoty krzyż na braster :)
piotrlotr BRASTER mnie fascynuje. Troche ponad pol roku temu zaksiegowalem na nim swoja najwieksza strate, ale wrzucalem np ten wykres gdzie pytalem sam siebie czy to nie jest potezna akumulacja ? Spolka pokazuje ze fundamenty na gieldzie moga nie miec zadnego znaczenia... Od dolka urosli juz +350%. Mam tylko nadzije ze moze kiedys to powtorza np na IST :P Zobacz obrazek <Obrazek3348.png>
space a braster to bez pzyszłości moim zdaniem
Grzesiek braster https://www.tradingview.com/x/xGV5ePJX
Ed Braster w restrukturyzacji miał 2,33 mln zł straty netto w I połowie br. wobec 7,87 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka, powołując się na szacunkowe dane.
Fernon Dla mnie mistrzem podibtek pod ubieranie jest jednak Braster, ile już razy tam info o wprowadzeniu ich produktu na nowy rynek (którego potem nikt prawie nie kupuje) powodowało podbitkę o 30% a potem osuwanie ;)
Ed Akcjonariusz i prezes Quercus TFI, Sebastian Buczek, zażądał umieszczenia w porządku obrad NWZ zwołanego na 31 sierpnia projektu uchwały w sprawie emisji do 5,5 mln akcji z wyłączeniem prawa poboru, po minimum 4 zł za papier - podał Quercus TFI w komunikacie. Środki z emisji miałyby trafić na rozwój sieci dystrybucji, konsolidację rynku TFI oraz utworzenie agenta transferowego.
Grzesiek Luk zerkaj co jakiś czas na braster bo znów przegapisz :D
Grzesiek braster opiera sie o linie trendu https://www.tradingview.com/x/yfNX8yML
kramrok Energa jeśli mam akcję po 17zlmczy mysliciemze jest szansa by do tej kwoty wróciły
Piaskun lskibinski papiera tu jest naprawdę duzo i z tego co kojarze quercus tez się pozbywał?
k0gi piotrlotr to inaczej, braster raz dal mi zarobci pozniej mnie kilka razy tak poturbowal, ze go kijem nie dotknę ;)
k0gi piotrlotr tez mnei Braster dziwi jago nie dotkne kijem
piotrlotr kozineczka a wczoraj mowilas ze IST nie ma potencjalu a braster to bankrut, ciekawe.... :)
kozineczka k0gi no wlasnie widziałam, dlatego mysle ze telemedycyna tez np mda braster tmp itp
Ed Patrząc na Quercus to wcale gwiadami nie sa w inwestycjach
Piaskun Bartas_Gda (r) Quercus sie wysypał z papiera ciekawe czemu?
Ed PKN Orlen w wynikach II kwartału odwróci odpisy aktualizujące wartość zapasów w kwocie ok. 2.103 mln zł netto, odnotuje zysk z tytułu okazyjnego nabycia akcji Energa w wysokości ok. 3.690 mln zł i utworzy odpisy aktualizujące wartość aktywów trwałych w Orlen Upstream na ok. 133 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie. Zdarzenia księgowe PKN Orlen powiększą EBITDA grupy w II kwartale o ok. 5.660 mln zł, a liczone według LIFO o ok. 4.764 mln zł.
piotrlotr kozineczka a braster trup tez mial pompe pod korone wig i radzi sobie niezle dalej
Piaskun kozineczka braster to trupek....
kozineczka piotrlotr tam nie ma pod co grac, ta spolka to bankrut typu braster
Ed QUERCUS sobie kupiłem krzychu siedzę w QUERCUS od 3.50
Ed No właśnie brakuje pompy na Skarbiec Quercus itp po 200%
beatum myślicie że może byc wezwanie jak na ENERGA z jakąś fajną ceną dla PGNIG??
Piaskun kramrok quercus chyba wtedy puszczał ten papier....
PIEQ Quercus przebil pieknie opor.... przegapione niestety
Ed co to za akcja widły na Quercus ?
bronas16 albo ten zas....ny quercus psuje zabawe
boczek Na moje do góry, Quercus wysypał już co miał do wysypania, C/Z - 6, 2gi kwartał wg słów prezesa tak dobry jak pierwszy, według analiz była większa zmienność na surowcach w 2gim kwartale o 30%. Zbliżają się szacunki wyników. Jak dla mnie dużo więcej za niż przeciw na kontynuowanie rajdów tak jak reszta Corona-WI
VeRtO ciekawie piszecie, bo czytam wszystkie fora i do tej pory nie widziałem aby ktoś nadal pisał że quercus tam steruje, ja byłem pewien że już większość się wysypała z dużych i pakietówkowiczów
VeRtO guf a było info że Quercus brał XTB w pakietówkach? To przecież bo znowu przekroczył limity. Czy jest tak że jak wejdą do sWIG80 to znowu będa mieli otwarte limity na XTB? Bo trochę tego nie czuję
boczek Reminder na XTB - Redukcja pozycji wynika z silnego wzrostu kursu i przekroczenia limitów. Spółka pozostaje naszym czarnym koniem na najbliższe miesiące ze względu na rekordową zmienność na rynkach ? komentuje Sebastian Buczek, prezes Quercus TFI.
VeRtO guf a czemu quercus ma sterować XTB? oni się już nie wysypali?
guf boczek quercus albo inny grubas
boczek Na xtb to nie AT wyznacza kierunek w obecnej sytuacji :P to quercus o którym Bronas wcześniej wspomniał ;)
bronas16 kozineczka na xtb moim zdaniem sternik sternikiem ale quercus moze byc caly czas balastem
piower Ktoś posiada Quercus?
boczek Gdyby nie Quercus to pewnie już by tyle było
boczek Póki siedzi quercus będą dusić
boczek Po ile będzie latał XTB jak Quercus przestanie blokować?
piotrlotr PIEQ ja juz na BLR dostalem blokada ala jak na braster, i co raz wyszukuje nowe wsparcia :p
bronas16 dlaczego quercus sprzedawał? dlaczego EI sprzedało skoro tak wszystko super?
space co za giełda, nawet braster rośnie :]
kriss1975 Janek czysto technicznie , zakupiłem pierwszy pakiet ,teraz czekam na potwierdzenie i przebicie 1,19 , tam będę zwiększał pozycje, a wogóle to cały wig energa coraz lepiej wyglada
space i braster
kriss1975 Drakkar7 zobaczymy ale patrząc na wykres wig energa to widać ze na coś czekamy
Inwestor space o wyjściu Quercus nic nie wiadomo, wiadomo o zejściu, a jeżeli chodzi o punkt widzenia to fundamentalnie cig nigdy nie stał nawet przy obecnej sytuacji na xtb, ciężko jednak pewne fakty zbyć punktem widzenia.
space Inwestor każdy ma swój punkt widzenia :) główny tak został (chyba) wyszedł systexan i quercus
Piaskun Quercus blisko 20% rosnie
Ed Zarząd Quercus TFI rekomenduje, by zysk netto za 2019 rok został przeznaczony na kapitał rezerwowy utworzony w celu sfinansowania nabycia akcji własnych - podała spółka w komunikacie. Zysk za rok obrotowy 2019 wyniósł 19,58 mln zł.
bronas16 Quercus pewnie wiekszosci out
bronas16 na hrper quercus sie wysypal na harper i rakieta
bronas16 ze quercus przekorczyl limity
bronas16 a moze quercus kolejne
h3rlitz a wy dalej ten Quercus :)
h3rlitz Quercus juz ze 4 razy mógl wyjść
balrog niby pisano, że quercus musi wyjsc pod umorzenia, ale teraz to ABB, wygląda jakby szczury opuszczały pokład
h3rlitz Z czego większość sprzedał PRZED 24 kwietnia (czyli przed wynikami). 800 tys. upchnął pomiędzy 28 kwietnia a 4 maja. Pozostaje praktycznie 15,2 mln akcji przemielonych w okresie od 27 kwietnia do dzisiaj. Quercus wywalił 800 tys. akcji (tyle dał w komunikacie) 27 kwietnia. Nadal pozostaje 14,4 mln. Nawet gdyby wywalił Quercus do końca + wszystkie inne OFE w akcjonariacie to daje nam 8,5 mln akcji. (a nie było żadnych komunikatów) Zostaje 5,9 mln przy FF rzędu 8 mln.
space Janek Dzikun tak coś wynika że zostało im 19.8 mln a poza systemem chcą wywalić 19.03 mln. no ale jak widać nie tylko quercus wywalał
k0gi space braster upadlosc oglosil ?
space a braster to rośnie pod tą upadłość ?
bronas16 Drakkar7 a jakby quercus nie sypał to co bys powiedzial? :)
bronas16 jak dla mnie to nie wycodzi juz quercus
Inwestor Ciekawe jak Quercus się rozlicza z tych udziałów poszczególnych papierów w całym portfelu, bo jak co miesiąc to im niżej teraz na koniec miesiąca tym lepiej chyba?
Bartas_Gda (r) h3rlitz moim zdaniem Quercus
h3rlitz Jeśli Quercus odpowiada za 30% podaży akcji w 1 dniu, no to kto wyrzucił pozostałe 2 mln?
h3rlitz Bartas_Gda (r) poczekaj, bo my się chyba nie rozumiemy. Ja mówię , że tam ktoś więcej wywala niż Quercus, a ty próbujesz udowodnić dokładnie to samo ;)
Inwestor h3rlitz no cześć to na bank ulica co wchodziła po wynikach a teraz pa rokuje bo Quercus ich wystraszył
h3rlitz 28 kwietnia quercus miał 5,8 mln akcji
h3rlitz Bartas_Gda (r) tam ktoś więcej wali, nie tylko quercus
bronas16 guf ale tak napi...dala en quercus akcjami, że szkoda gadać
bronas16 na xtb wyglada ze quercus sie ustawil na 9 pln tak jak wczoraj
Drakkar7 bronas16 właśnie o to chodzi że jak chce to może to ładnie pokazać batonami....a nie głupimi textami o perłach i regulaminach które wszyscy znają....przecież wszyscy mówili wczoraj że quercus sypie:)
bronas16 guf - Redukcja pozycji wynika z silnego wzrostu kursu i przekroczenia limitów. Spółka pozostaje naszym ?czarnym koniem? na najbliższe miesiące ze względu na rekordową zmienność na rynkach - komentuje Sebastian Buczek, prezes Quercus TFI.
Inwestor koku wszystko było pisana już tutaj, Quercus wychodzi i włączyła się ulicy realizacja+panika
bronas16 Inwestor tak poza tym że to quercus
Inwestor bronas16 Quercus korzysta na wolumenie i tyle, jakby nie takie wyniki i wolumeny to wychodziły rok czasu
bronas16 ustawlili sie na 9 pln quercus
Drakkar7 ile Quercus tego miał że z takim rozmachem?
Inwestor Janek Quercus wychodzi
Inwestor bronas16 a Quercus wyrzuca bo umorzenia pewnie.
Inwestor bronas16 słabiaki wyrzucają bo myślą, że Quercus zna jakieś tajne informacje ;p
Inwestor Bardzo dobrze, że się wyjaśniło z tym Quercus, teraz sprawa jasna, wyjdą i będzie miód malina.
bronas16 XTB jednak quercus
Fernon quercus się trochę wysypał :p
Bartas_Gda (r) bronas16 piszą że TFI Quercus S.A sybie od paru dni na XTB
Janosz baro chyba ze Quercus TFI SA sypie...jeszcze tego trochę maja
Inwestor bronas16 ja obstawiam, że to Quercus wychodzi, bo wcześniej też było takie wyrzucanie dłuższy czas już systematycznie a teraz mają okazję walić więcej bo ma kto odbierać.
Ed Orientuje się ktoś z Was czy mamy w PL dostępne fundusze inwestycyjne takie jak Quercus Lev lub Short? Z niższym poziomem wejścia ( tu jest min 200k)
Inwestor Bartas_Gda (r) poczekajmy jak Quercus da info o zejściu na XTB, bo według mnie to jedyna podaż
k0gi szyderca667 ja troche sie wczytalem i oni ten pregnabit sprzedajai sprzedaja od 2017 rok i cos sprzedac nie moga ;) troche taki Braster mi sie nasuwa na mysl ;)
nowy pamietam jak jakos na podbitce ojcu kupilem Stalexport jak sie okazało że będzie EURO u nas po 8zł
tango77 Energa co tak w górę ??
tango77 Witam. co tak energa w górę.
space w energa jedyny duży akcjonariusz to skarb państwa
Drakkar7 kriss1975 no i wrzucili mi enea;)... ale chyba energa byłaby lepsza;)...
filip nemooo skoro Braster pod to urósł to tym bardziej Cormay
filip atoli Bml więcej ma wspólnego z koronawirusem niż Braster
Mroczek braster zlozenie wniosku o upadlosc
Luk najlepiej z tych na "B" to widzę że Braster dzis wyszedł :D
Bartman a braster to co zaczął produkować ?
Luk braster na widłach :D
Janosz Luk tak dla rownowagi poczytaj jak pretorianie poprzednikow zarzadzali energa (zielone certyfikaty) PŻM, kongijskimi zakupami Lot-em ,Kghm https://gf24.pl/wydarzenia/kraj/item/476-o-czym-milczy-kghm
karkalis "Wywodzący się z PiS prezesi giełdowej spółki Energa oddali firmę pod opiekę opatrzności Bożej. - Mam nadzieję, że nie zabraknie nam tego boskiego prądu - mówił podczas uroczystej mszy Grzegorz Ksepko, wiceprezes ds. korporacyjnych."
h3rlitz Polnord, Energa, BCS i MZN Property
Piaskun nemooo tam quercus sypie papierkiem...
Bartman w tych czasach to chyba najbezpieczniejszy jest Braster :D
space ja chcę wiedzeć czemu nie energa i dlaczego chodzi poniżej ceny skupu
space Fernon pewnie tylko pozycje klasy A, czyli braster to nie. ja akurat nie mam konta aktywnego więc nie korzystałem z tej opcji
Piaskun Quercus szort jaka stopa zwrotu widzieliście?
Adamec21 Ale ta energa oporna jest...
Adamec21 energa dlaczego nie rośnie jak koleżanki i koledzy?
Piaskun znając życie Quercus pozbył się balastu...A akcje na głównym po 1pln chodzą
Luk Ed tam benefit, braster widziałem, że rośnie
Karola Cycek to myślalam ze to braster.. kiedys w slangu majtki he
h3rlitz Energa po 6zł
Ed Quercus short dał w miesiąc 50%
Ed no to jestem na zero bo na Quercus short mam +35+ w miesiąc
h3rlitz Quercus widły...
h3rlitz Energa
Piaskun Roberts tam Quercus ma 10% papierka czytałes ostatnie informacje na altusie o skupie akcji własnych po 10pln....
Inwestor Chociaż liczę, że wzrosty na xtb mogą pojawić się nawet wcześniej jak dalej będzie taka zmienność a Quercus się już z akcji wystrzela.
Piaskun filip zobacz jak sie Quercus ewakuował z tej super spółki przez ostatnie dni...
Bartman kriss1975 bo to spółka produkująca komunikaty jak braster
h3rlitz Energa, Enea, PGNiG
Inwestor kriss1975 Quercus wychodzi, więc to może przytrzymać kurs przez chwilę i można coś sobie skubać powoli
filip Braster kaput
Mariuszu space no własnie, pamięam że oni kiedyś z braster mocno rwalizowali, albo braster chciał rywalizowąc z nimi, no ale wyszło jak wyszło :D
Roberts Piaskun Quercus już nie ma akcji ;) przeanalizuj wiadomości i obroty
Piaskun Roberts tam Quercus trzyma kurs moim zdaniem mają 10% papierka...Po tej akcji z altusem co wymyślili skup akcji po 10pln to trudno im wierzyć...
h3rlitz Quercus też ładnie ruszył
h3rlitz Braster mógł podać, ta nasza gwiazda
tonieja oo, braster rośnie. Mocny papier :D
Mroczek kramrok braster co cycki beda badac ta spola to trup
h3rlitz Energa niewzruszona
Inwestor Ma ktoś Quercus na watch liście?
bronas16 Luki nie porownuj braster vs scp
Przemek (r) h3rlitz albo zrobią tak jak w ATT na nowy projekt Polimery Police nie było funduszy to przymusili Lotos aby dał pieniądze a ze nie chceli to prezesa zmienili i jak tu inwestować w takie spółki jak brakuje stabilizacji
Inwestor Jak widzicie Quercus?
k0gi BRaster od poczatku nie zarobil nawet grosza
filip Adamec21 według mnie Braster w tym roku złoży wniosek o upadłość albo zrobią to jego wierzyciele
Adamec21 BRASTER SA (32/2020) Ryzyko nieterminowej spłaty zobowiązań z tytułu obligacji serii A
Przemek (r) Piaskun Projekt Polimery Police potrzebują kasy do realizacji
Przemek (r) Piaskun z ATT jest myślę że ten problem z realizacją projektu Polimery pOlice
h3rlitz Energa ruszyła tak jak myślałem
pezet i widać reakcje Energa + PKN -
h3rlitz Ciekawe jak się Energa zachowa po wypowiedziach
kozineczka kramrok boje się, że mnie quercus ubierze oni tylko czekają na to... podziękuje, są inne spółki :P
Błażej (a) Braster znalazł się wczoraj na poziomie planowanej na 2 marca emisji
piotrlotr No zobaczymy, bo moze wroci ponizej 100 i dalej w fornacji bedzie. A widze braster szaleje:p
anka @ bronas16 "wiecznie podbity i sru"są na braster.01C jest w trendzie wzrostowym i ma akumulacje i konsolidację przed opórem jaki miał miejsce ok.4 zeta. Podobnie jest na novavis.Ale to moje zdanie.
filip Grzesiek Cig, Braster, Ursus, Bumech - wieczny łomot
Ja_Jonash Apator
Piaskun Przemek (r) pewnie Quercus sprzedaje akcje bo jest umoczony strasznie na tym walorze...
Inwestor Quercus jednak całą paniczna podaż zebrana i zielono juz
Inwestor Quercus już powinien to skupić bo i tak wisi na haku a tak to może coś odzyska
h3rlitz Quercus ma 7% akcji Altusa
h3rlitz Więc jak Altus do piachu to i Quercus problemy będzie miał
h3rlitz Quercus ma dużo Altusa kupionego po 8zł
Piaskun quercus zaczynają uwalać....
Inwestor Quercus rykoszetem chyba dostał
Piaskun kramrok jak ktoś ma quercus niech uważa.Gdyz quercus ma ponad 5% akcji altusa....
Inwestor Quercus bardzo ładnie dalej wygląda
karkalis Spadek cen ropy wpływa ujemnie na segment downstream (wydobycie), z drugiej strony pozwala zwiększyć marżę w segmencie detalicznym, więc kwestia co bardziej waży w wynikach. Pkn Orlen też ostatnio przejął energa, CFO został gość zamieszany w sferę w Skokach, były polityk, więc może pkn leci bo rynek nie ufa spółkom SP pod wodzą PiS/Sasina A wtedy nawet darmowa ropa nie pomoże
space beatum 1) są fundusze aktywne, patrz quercus kupujący mdg w dołku a sprzedający na szczycie, 2) sporo osób tutaj robi obrót miesięczny parę milionów, więc chyba nie doceniasz "ulicy"
space zszokowali mnie na energa. c/wk 0.29, c/z 7 a ci twierdzą że cena godzina w wezwaniu
Inwestor filip teraz Quercus wygląda podobnie na odwrócenie trendu, zgadzasz się?
Inwestor Przemek (r) to jeszcze miałbym prośbę o Quercus bo też wygląda mocno
Inwestor filip pod wsparcia na 3zł na Quercus?
Inwestor filip A jak widzisz Quercus?
Inwestor Bartas_Gda (r) chyba wezmę quercus, teraz 3zl wydają się dobrym wsparciem a jak to jest już trend wzrostowy to sporo miejsca na północy do zrobienia
Bartas_Gda (r) Inwestor na Quercus i ludzie zaczynają pisać o możliwych zmianach fundametalnie na +
Inwestor Jest trochę tych spółek co wydaje się, że odwrócony trendy na wzrostów , aż ciężko się zdecydować Euco, Larq, Quercus
space rozgrywam już od dawna spółkę DDI, niestety quercus tam ciągle ją zasypuje. co ciekawe technicznie całkiem ładnie idzie. zrobiłem już pare kółek, ciekawe jak się zakończy ten trójkąt. wrzucam jako ciekawostkę (bo quercus pewnie to uwali). ew. mozna zagrać na wyjściu górą
h3rlitz Quercus kupił i teraz próbuje uciec, a że rynek nie istnieje to próbują przegłosować na NWZA.
h3rlitz A po co to robi Quercus to nie wiem, przecież każdy wie że nie podejmą uchwały żeby skupić akcje po 8zł jak chodzą po 2złocisze.
Ed Quercus ładnie od kilku dni sobie radzi
nowy Ktoś obserwuje Apator ?
space a energa pod co rośnie ? wiem że jest wezwanie ale po 7pln, a to teraz po 7.7 stoi. żadnego newsa nie widzę
Bartas_Gda (r) piotrlotr braster = spekulacja
Kozak może być hit a może być Braster lub Cormay
Ed tyle że Apator to był jeden dil na 400k akcji stąd ten obrót
PIEQ Zobaczcie Apator
Bartas_Gda (r) Ed na Apator wolumeny w ostatnim czasie rzucił się w oczy
Ed Apator - ktoś z Was obserwuje na obecnych poziomach ?
piotrlotr Od razu ostrzagam, jak braster widlowac bedzie nie napalac sie za bardzo bo wczoraj info ze fund zamiennil ostatnie obligi na akcje wiec pewnie je wywali. Ale z drugiej strony to juz ostatnie obligi na ten moment
piotrlotr No no, mdg bardzo ladnie, no i braster chyba tez dobrze wyczulem
piotrlotr braster dalej zawziecie skupuje akcje, wczoraj prezio dokupil 25k. Moze jeszce ten trupek jakies podrygi zrobi
Kozak Tak jak Braster czy Ursus
k0gi Quercus w koncu
laptop quercus
space Police
piotrlotr zarzad znow skupuje Braster, ciekawe czy kolejne koleczko sie szykuje
erbosss dobrze to rozumiem, że reszta zostanie z cenami jak z tego roku ;)? np. energa w której jestem :D
space czy może sam quercus miał to w dwóch subfunduszach i zszedł tylko w tym Acer Aggressive FIZ
space a ktoś potrafi powiedzieć o co chodzi z tym quercus TFI, bo na wszystkich stronach podają że ma 1.2mln akcji (9.3%), a w informacji jest że zeszli z 661k (5.05%)na 607k (4.63%)
nowy Jak widzicie Braster ?
space energa tez w końcu w dół
space energa niech w końcu zejdzie na 7pln, a nie miętolenie papieru po 7.10-7.15
Dzikun aaa, tak myślałem, bo jakoś Braster mi się źle kojarzy, chociaż nigdy dokładnie tej spółki nie śledziłem :)
kozineczka Dzikun nie wydaje mi się, to był bardziej setup wzięty rodem z Braster :)
piotrlotr Adamec21 na 70 gr braster moz pomyslec czy nie wyjsc
piotrlotr Braster kolejny dzien sporo w gore, dalej sprawdza sie to co przewididzial ( w moim glebokim przekonaniu insider) gosciu z bankiera, pisal ze przez caly ten tydzien odbije solidnie...
erbosss czyżby tauron kolejny do wchłonięcia, tym razem przez pgnig? jeśli to wszystko się zadzieje to będzie to kolejna wspaniała zachęta do inwestowania na bananie. Energa, tauron - znam takich co trzymają latami w nadziei na odbicie za x lat. mogą się nie doczekać...
space Piaskun no możliwe że energa na tym zyska. lotos to chyba straci. a napewno zyska SP. mają 200mln akcji energii.
space dla mnie to bardziej wygląda na wyciąganie kasy z giełdy niż rzeczywiste potrzeby połaczeń. ale pge z energa czy pe z enea to moze mieć sens bo po połączeniu mogą się nieco zrestrukturyzować i coś na tym zaoszczędzić/zarobić.
Piaskun space wczesniejsze plany Morawieckiego były takie żeby połączyć PGE z Energa a TPE z Enea
Piaskun Energa,Tauron to najsłabsze spółki energetyczne....
Piaskun k0gi takie spółki jak Energa,Tauron bez pomocy z zewnątrz nie przetrwaja
karkalis Bazyli abyśmy tylko dobrze zrozumieli się. Z perkektywy potencjalnych synergii operacyjnych uważam fuzję Orlen i Energa za dobrą. Jeśli jednak np. KGHM zrobi wezwanie na TPE, to oznacza, że mamy "nowa jakość" i czas każdą zaoszczędzoną złotówkę pakować w akcje bez udziału SP
custer laptop marudzisz... energa pięknie rośnie :)
Przemek (r) pezet to są koszty i zagrożenia tak samo jak przejęcie Energa
pezet Przemek (r) wiec jak to jutro rynek odbierze Energa na sporym + a PKN na -, jak sadzisz?
space do jutra lotos miał podać czy wchodzi w polimery police czy nie. możliwe że insajderzy już to rozgrywają
Adamec21 Energa ładnie idzie
Michał (a) W Braster kompletnie nic nie widzę pozytywnego. W dalszym ciągu zgodnie z trendem.
k0gi BRA masakra, aktywa maleja, dlugi rosna, strata niezmiennie :) od zawsze, do samego końca :D Braster to spółka Strata :D
Fernon k0gi podobnie jak braster, fajne spółki do spekulacji, ale trzeba wiedzieć kiedy uciec :p
k0gi CIG Braster :)
Przemek (r) Energa znajduje się przy mocniejszym oporze na poziomie 7 zł Zobacz obrazek <eng_d10.png>
Błażej (a) komentowany tutaj Braster nie korzysta z wczorajszej świeczki niezdecydowania
k0gi tyle ze 4mass w sumie nie jest wydmuszka, cos produkuja i sprzedaja, nie to co Braster hehe, tyle ze na 4mass z emisji takie ilosci akcji po 10gr ze masakra, dodatkowo to jakei tam cuda sie dzialy po debiucie w moich oczach ta spolka stala sie smieciem. po debiucie up o kilkaset procent, pozniej w tydzien sruu na grosze i info ze wszyscy glowni udzialowcy wyszli :D i zaraz po tym info o emisji akcji duzej :D po 10 gr,,,, M A S A K R A
Bartman albo Braster :D tylko to bedzie rajd w na południe
Błażej (a) Energa ponownie atakuje SMA100, wygląda to obiecującoi.
k0gi Luk przeciez to kwestia czasu jak braster upadnie
k0gi laptop space braster to żywy trup i tyle w temacie
Przemek (r) Bartas_Gda (r) ten apator ciekawie
Bartas_Gda (r) i ten apator
Przemek (r) Bartas_Gda (r) patrzyłem na apator ciekawe te obroty
Bartas_Gda (r) Przemek (r) na Apator większe obroty
piotrlotr heh no niech ktos powie ze technika nie dziala, z godzine temu mowilem ze braster moze kolejny raz wybic dolem no i prosze, idealne wyjscie dolem na sporym wolumenie na godzinowce https://www.tradingview.com/x/LOeAxrCJ/
piotrlotr braster : na godzinowce podejrzewam ze znow ttworz formacje ala trojkat z malejacym wolumenem, moze byc kolejne wybicie... :/ https://www.tradingview.com/x/k0DPbwDg/
Bartman piotrlotr boje się, że prędzej taki Braster straci płynność niż ja wyjdę z pozycji na plus:D
Piaskun custer Enea i Energa
Piaskun Quercus się rozruszał....
Bartman szykuje się kolejne wywalanie na Braster
Piaskun k0gi na Quercus skup akcji możliwy....
k0gi no i Quercus w koncu
Piaskun k0gi brałeś quercus?
k0gi Piaskun no wlasnie, Quercus cos wreszcie tam drgneło
Piaskun kramrok Quercus też startuje...
Michał (a) Jeżeli ktoś ma Police to pamiętajcie o prawach poboru.
Kozak Podobny los czeka Braster
czarny Hordos tak to wiem, że chcą postawić ale pytam, która spółka realizuje takie zamówienia. Sama Energa tego nie wykona. Będą potrzebować podwykonawcy, a ostatnio czytałem, że któraś ze spółek to realizuje.
emefe no dobra, a energa? info o oze i nie ma jeszcze + 10-20%?
czarny energa wchodzi w fotowoltaike, zwęszyli biznes
k0gi Quercus rusza ?
Bartman bo liczyłem, że jeszcze w tym roku jakiś zegarek Braster mi zafunduje a black friday niedługo/;//
czarny Przemek (r) czy warto wchodzić w BRASTER teraz? RSI w połowie, dla mnie wygląda jakby odbiło od 0,75 zł i idzie ku górze?
Adamec21 BRASTER leci dalej
Przemek (r) Anna cieszę się że mogłem pomóc. Niedługo jeszcze wrzucę analizę Energa bo kurs też wygląda ciekawie.
space na ist i braster jest ten sam fund który 1) pożyczył akcje od zarządu, 2) kupuje obligacje zamienne na akcje. obligi zamienia na akcje po 90% wartości rynkowej. i na braster wali od razu w rynek.
space Janek na ist uważaj. poczytaj komunikaty espi i też na braster i zobaczysz że jest tam średnio bezpiecznie
Janek Police miał chyba @
Bartas_Gda (r) co się na Police stało
k0gi Adamec21 nawet nie zauwazylem keidy braster spadl ponizej 1 zł :) spolka zmobie, chodzacy trup
Adamec21 BRASTER wybrany?
Bartman kurka wodna nie było mnie od rana a tu Braster takie jaja wykręcił skandal!!!
Adamec21 BRASTER info
space emefe na ist ten sam fund co w braster. w braster ma obligi wymienne na akcje i jak tylko dostaje te akcje to wali w rynek. a na IST pożyczył akcje jakiś czas temu. nie do końca wiadomo po co. może na szorty
Bartman Piaskun Braster dzisiaj walczy o utrzymanie 70 gr i nawet pozytywnie. zobaczym na koniec sesji czy to chwilowa podbitka czy może odbiją.
pezet BRASTER ktoś jeszcze sledzi, popyt się pojawil na 1h
space Bazyli coś próbowalem rozegrać na braster ale z tego co zrozumiałem to fund dostaje pełno akcji ciągle i jak tylko dostaje to wywala w rynek. a dostaje je w cenie niższej niż rynkowa (taka mają umowę).
space na braster jest European High Growth Opportunities Securitization Fund który sypie ciągle
Bartman na Braster panika jakaś
Błażej (a) Braster nie korzysta ze spekulacyjnej możliwości do odbicia i zetknął się dzisiaj z ostatnim minimum.
Michał (a) Branży energetycznej nie analizuję. Dla mnie PGE, Tauron, Energa itp odpadają.
Bartman Przemek (r) jak widzisz Braster po niespełna godzinie handlu
Bartman Braster
piotrlotr Braster *
laptop Police szacują, że w III kw. 2019 r. miały 8,9 mln zł straty netto
Przemek (r) Bartman Braster wygląda słabo ze względu na kolejne świece spadkowe na dużych obrotach. Zagranie na ewentualne utrzymanie dołka/lokalnego wsparcia w okolicach 0,77 zł będzie zagraniem bardzo spekulacyjnym
space emefe tam niestety ten sam fund co w braster. który zaraz po zamianie obligów na akcje wywalał w rynek te akcje. tak więc trzeba uważać na to co tam się dzieje
Bartman Sols ostatnio pisałem o sentymencie do papieru na Braster. Jakie przełożenie ma sentyment na wynik to możesz sobie zobaczyć na wykresie. jak to mówią brać i wiać (zysk)
Adamec21 Wracam a tu BRASTER -8%
Kozak Sugeruje się wystrzegać Braster, Ursus, Cigames, Pdz, Gtn, Gnb, Idea i wszystko od Patrowicza
Przemek (r) Bartman ładny początek Braster a teraz to wygląda na słabość kupujących więc możliwe że te lokalne wsparcie nie zostanie utrzymane na koniec sesji
Bartman Przemek (r) Braster do przewidzenia. Tutaj jeszcze będzie bujać kursem ale wydaje mi się że co raz to niżej. Ciekaw jestem czy dzisiaj obronią 1 zł na koniec sesji.
laptop u braster
Adamec21 Przemek (r) No Braster będzie jednak zrzut
Przemek (r) braster słabo się zachowuje
Przemek (r) Adamec21 braster utworzyło się lokalne wsparcie w okolicy 0,95-1 zł i na tą chwilę wykres wygląda dobrze o ile nie zrobią zmyłki i nie zrobią zrzuty Zobacz obrazek <bra_d2.png>
Adamec21 BRASTER zrzuta? Czy jeszcze coś dzisiaj wyciśnie?
Kozak lion83 A co ma być? Wczoraj Braster dzisiaj Ursus
piotrlotr jak ktos jescze wierzy w braster to mysle ze moze byc niezly moment na wejscie
laptop Piaskun no dobra to prosze nie pisac o zadnych ktore nie spelniaja twoje kryteria bo technika sie nie liczy a co ze spolkami ktore maja wieczne straty mozemy o nich pisac np taki braster
Kozak I tak się dziwię że na Braster cały dzień pojechali A dopiero drugiego palta ruszyło
marksi7034 Czesc. Jak widzicie Braster, jak to technicznie wyglada teraz?
piotrlotr Braster odkupiony:p
piotrlotr Braster jak mowilem odbija od 1,2
piotrlotr Widze ze Braster prawie doszedl do oporu o ktorym mowilem, czyli 1,19-1,20. Rozsadne rozegranie jutro Braster to wedlug mnie ustawienie juz dzis TP wlasnie w tej okolicy. Niestety chciwosc pochlania moj umysl i osobiscie waham sie czy ustawie czy jednak bacznie z rana obserwuje :)
laptop o mstko wracam a tu braster rope wykopal he
Fernon Braster pieknie, szkoda że już wywaliłem, ale zbyt wiele razy na tej spółce było pump and dump żebym został na dłużej :p
piotrlotr no i poplyneli na braster :)
Piaskun piotrlotr Okres pierwszych 9 miesięcy był pod tym względem udany. Najwyższe stopy zwrotu osiągnęły: QUERCUS Global Growth +19,67%, Acer Aggressive FIZ +14,26%, QUERCUS Gold +12,52% i QUERCUS Stabilny +8,91%. Największy fundusz QUERCUS
Piaskun piotrlotr zobacz stopy zwrotu na funduszach quercus ...
piotrlotr powiem szczerze technika tez wyglada ciekawie na braster https://www.tradingview.com/x/r7Zfw3MS
Fernon Najważniejszy jest ten fragment: "Jednocześnie analiza wyników wykazała, że dla wyznaczonych kategorii BIRADS 4 w badaniu ultrasonograficznym w grupie młodych pacjentek, pozytywny wynik z badania termograficznego przy użyciu urządzenia Braster, podwyższa dodatnią wartość predykcyjną (prawdopodobieństwo raka w badanej grupie) ponad 2-krotnie, natomiast ujemny wynik tego badania znacząco obniża dodatnią wartość predykcyjną (prawdopodobieństwo raka ) ponad 3,5-krotnie."
Lukas Apropos Braster przecież ta informacja jest neutralna, nie jest jakimś przełomem. Wg mnie jak lek na przeziębienie. Nie pomoże i nie zaszkodzi.
piotrlotr PIEQ przeca ja braster trzymam od daaawna
piotrlotr Braster Innomed !! na to czekalem, do lektury jazda
Fernon kramrok Braster to taka spółka, z którą zawsze czuję się niepewnie w portfelu, ale z drugiej strony wcześniej spekuła robiła naprawdę duże pompki pod takie infa, więc czekam póki co
Piaskun Quercus ładnie szykuje się skup akcji moim zdaniem....
PIEQ ja zauluje dzis Braster, bo byla piekna krotka szpulka na 1h z duzym obrotem
Fernon Braster ktoś obserwuje?
PIEQ ktoś może z was myśli o Braster ? Kurs spadl do 0,8
Przemek (r) Energa wypracowała całkiem dobre wyniki za 3Q może ruszy kursem
filip Choćby Braster czy Monnari
PIEQ Braster zbliza sie do 0,8. kto czeka ?
piotrlotr braster cos rusza
piotrlotr a nie wydaje sie wam ze to energa ma najwiekszy potencjal wzrostu w razie ewentulanej przychylnosci do sektora energetycznego ? kurs najbardziej zdolowany a i wycena jedna z lepszych na tle reszty
piotrlotr Arkusz zlecen na S na braster opustoszaly, moze bedzie podbicie wieksze
filip Braster out
filip Przemek (r) jak widzisz Mobimedia I Braster?
filip Wywalilem 01c z małą starą bo czas na Braster
filip Wszedl mój lim akt na Braster
filip ładna świeca na Braster
Piaskun laptop Quercus nisko wyceniany...
laptop braster tez pieknie wali w dol tam tez pewnie ebdzie piekne odbicie
marios chcialem zapytac tu was inwestorow, czy sie kierujecie inwestycja w dany papier spekulacyjnie czy fundamentalnie.Ja inwewstuje fundamentalnie dlatego ostatnio malo zarobilem, a dlugoterminowo krocie,bo czekajac np, na rafako, ursus, braster ,getiny, itd to trudno jest wycelowac dolek, zeby wejsc i wyjsc ,czysty przypadek a nawet szczescie
piotrlotr Braster na godzinowce ciekawie wyglada
filip Pdz, Braster, Ursus, Cig, Bumech, Gtn, Gnb
Piaskun kozineczka zerknij jak możesz quercus
filip Cig, Bumech, Braster, Ursus, Gtn, Gnb, Pdz to ciężkie tematy
filip Piaskun też patrzę na Cig, Macd dał sygnał zakupu, ale to mega spekulacyjne spółka, Cig, Prarie, Bumech, Ursus, Braster, Gnb, Gtn - często dostawalem w dupe
filip dla mnie najlepszy kandydat na s jutro to Energa
Piaskun Quercus do obserwacji cena 2,03pln....
Piaskun Przemek (r) zobacz ukryte kupno na quercus wszystko zbiera po 2,10pln....
Błażej (a) Netia porusza się od początku roku w kanale spadkowym. Dopiero wybicie górnego ograniczenia kanału może zmienić nastawienie do wykresu. Od blisko miesiąca widoczne jest uspokojenie kursu, co może być dobrym prognostykiem.
cooper Na wishliście steam wysoko plasują się następujące gry, strona 3: Bum Simulator (PLW), Junkyard Simulator (PLW), I Am Your President (PLW), Alaskan Truck Simulator (MOV, PLW), Mr Prepper (PLW), Tank Mechanic Simulator (PLW); strona 4: Builders Of Egypt (PLW, CFG), Ship Builder Simulator (PLW), Farm&Fix (PLW, SimFabric), Drift19 (ECC, PLW); strona 5: Lust from Beyond (MOV, PLW), Deadliest Catch (ULG, Moonlit), Prison Simulator (PLW), Occupy Mars (PLW); strona 6: Contraband Police (PLW), 112 Operator (PLW), The Beast Inside (MOV, PLW), Radio Commander (PLW); strona 7: Bakery Simulator (ULG), Trans-Siberian Railway Simulator (PLW), Drug Dealer Simulator (MOV, PLW), Bee Simulator (VAR). Dużo więcej gier od samego PLW jest na kolejnych stronach...
k0gi piotrlotr braster buhahahahaha :D ja tam powtarzam to kazdemu, brastera OMIJAJCIE i kijem nawetnie dotykajcie
erbosss Piaskun żebyś się nie zdziwił jak jeszcze nasz ryneczek zleci np. po wyroku tsue. quercus bazuje na napływach do funduszy, a już widzę to jak wszyscy kupują fundusze akcyjne na panice
piotrlotr Lol braster dal info ze fund wyszedl ponizej 5%. Wczoraj bylo info ze Ten sam fund zwiekszyl udzial do 6%. Wtf? Nie wiedzialem ze fundy robia takie zagrywki na szybki 1-2 dniowy zarobek... No chyba ze czegos tu nie rozumiem?
k0gi Piaskun Quercus przyjdzie dzien ze w kilak dni zrobi grubą jazdę do góry
k0gi Piaskun tylko te obroty na Quercus :/
Piaskun Przemek (r) Quercus fajna cena się zrobiła do kupna...
piotrlotr No nuezly ten braster, z okolo +13% na -10% po dobrym infie
k0gi piotrlotr dla mnie braster to firma zombie i to cud ze jeszcze nie upadli
piotrlotr A czy ktos ma jakies zrodlo aktualnych infirmacji o braster i jego trwajacych badaniach o skutecznosci ich sprzetu?
Fernon braster jakieś info
filip Imho Braster jest na wsparciu
filip Ursus i Braster to jedna wielka spekulacja
k0gi robi sie drugi Braster z Ursusa
k0gi braster zyje z dotacji i dodruku akcji, moim zdaniem to juz koncowka ich mozliwosci
kozineczka laptop bo to quercus się ewakuował, to były ich początki, niestety przy takiej płynnosci się im nie dziwie jak wychodzili, inaczej by to trwało miesiącami a tak raz dwa i pewnie akcji już nie mają, patrząc ile mieli a ile już się przemieliło, rzucali to po 100k
Bartas_Gda Apator na wsparciu
Bartas_Gda Przemek (r) Apator też rekordowy wolumen
marios infoscan,pairie, czy braster to wielka niewiadoma no i ryzyko tez, aczkolwiek jesli odpala to nie wiadomo gdzie sie zatrzymaja
Piaskun kramrok trzymasz Quercus?
piotrlotr Lol, braster, kania, crj, jsw, po dzisiejszej sesji jestem bogaty:p
piotrlotr Braster dalej pieknie, polowa sprzedana
piotrlotr Braster idealnie spełnił moje oczekiwania,ale moze to jeszce nie koniec. Ktos wchodzil po moich wpisach ?
piotrlotr heh, czyzby braster juz ruszal ?:)
piotrlotr Braster to moj typ o ktorym pisalem w piatek, dalej wierze ze pojdzie wyzej w najblizszym czasie
piotrlotr Braster wg mnie moze byc ciekawym typwm na nastepny tydzien
Błażej (a) Police bez zmian w boczniaku.
piotrlotr Braster spelulacyjnie ciekawa swieczke robi na dobrym wolumie
guf robił ktoś analizę Energa S.A.?
Michał (a) Police, VRG, CDR bez zmian.
Błażej (a) Braster z nowym rocznym minimum.
Błażej (a) Police 15 PLN jest oporem, a kurs znajduje się aktualnie pod nim, po nim kolejny opór jest na 16,10
Michał (a) Police dalej konsolidacja.
k0gi Piaskun fajnie tylko na quercus jest taka plynnosc ze jak bys chcial kupic teraz troche akcij odrazu +5%
Piaskun Przemek (r) czytałeś artykuł na PB o Quercus?
filip Cigames, Ursus i Braster, Prarie to tylko spekulacja
Piaskun Michał (a) energetyka już takiego udziału moim zdaniem nie ma po wykluczeniu z indexu Energa i Enea.....
Błażej (a) Energa z nowym minimum
Piaskun kramrok Wartość aktywów Quercus TFI wzrosła m/m do 2,55 mld zł na koniec lipca ISBnews - Biznes 2 sie 2019, 8:54 Warszawa, 02.08.2019 (ISBnews) - Wartość aktywów netto pod zarządzaniem Quercus Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (TFI) wyniosła 2 547,3 mln zł na koniec lipca, podała spółka. Miesiąc wcześniej wartość aktywów pod zarządzaniem wynosiła 2 469,1 mln zł.
Piaskun Wartość aktywów Quercus TFI wzrosła m/m do 2,55 mld zł na koniec lipca ISBnews - Biznes 2 sie 2019, 8:54 Warszawa, 02.08.2019 (ISBnews) - Wartość aktywów netto pod zarządzaniem Quercus Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (TFI) wyniosła 2 547,3 mln zł na koniec lipca, podała spółka. Miesiąc wcześniej wartość aktywów pod zarządzaniem wynosiła 2 469,1 mln zł.
k0gi Roberts Braster kolejnya super medyczna spolka :D
Piaskun Wczoraj rozmawiałem z gościem z relacji inwestorskich quercus odnośnie skupu akcji na altus tfi mówił mi że byli bardzo blisko przegłosowania ustawy odnośnie skupu akcji...
k0gi TAURON ENERGA na plusie PGE minus, moze zaryzykowac?
Janek Michał (a) po jakiej cenie inwestowałeś w POlice?
Michał (a) Chociaż w Police zainwestowałem już wcześniej.
Michał (a) Police dalej minimalne obroty. Czekam w dalszym ciągu na informację o kontynuacji produkcji mocznika
k0gi energa PGE TPE
Michał (a) custer Akurat zyski funduszu inwestycyjnych mocno korelują z sytuacją na rynku i z osiąganymi stopami zwrotu. Do teog w Quercus jest pobierana prowizja za zysk.
Michał (a) W inwestowaniu jednak mam pojęcie, więc dlatego nie inwestuję w Quercus. Wolę to samemu wykonać, niż powierzać to pośrednio komuś innemu przez zainwestowanie akcji w fundusz.
Michał (a) custer Wszystko, co nie jest praktycznie pochodną 1:1 czegoś. Quercus jest oczywiście funduszem - wolę sam bezpośrednio w spółki inwestować.
Piaskun Michał (a) zerknij quercus?
Piaskun kramrok Quercus rusza....
k0gi tauron energa po -3
filip bronas16 Qumak, Braster, Ursus ta sama liga
Michał (a) Piaskun Akurat nic nadzwyczajnego nie widzę. Taki poziom zadłużenia utrzymują mniej więcej od 2011 roku (~0,40 - 0,50). Energa ma 0,52 i też takie zadłużenie utrzymuje od 2012 roku. Co nie zmienia faktu, że branża przeżywa mniejsze/większe kłopoty.
k0gi Energa - 5% Tauron -4%,,, czemu to PGE tak sie trzyma ? tylko -2
Piaskun Quercus startuje....
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK