Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Marzec 2019
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Wydarzenia
MAR
22
EXPO INVEST CUFFS - Kongres Inwestycyjny
Kraków 08:00
MAR
23
EXPO INVEST CUFFS - Kongres Inwestycyjny
Kraków 08:00
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie +

Analiza techniczna: 11Bit, Biztech, Ifun4all, Infoscan, Mbfgroup i Unimot.

Mijający tydzień nie należał do udanych na naszej giełdzie. W nadchodzącym nie zapowiada się jakaś znacząca poprawa nastrojów. Moimi typami w nadchodzącym tygodniu będą spółki przede wszystkim spekulacyjne z Newconnect.

11BIT

Kurs spółki znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym, gdzie od kilku miesięcy mamy do czynienia z korektą. Aktualnie kurs doszedł do wsparcia, gdzie pojawiły się większe obroty. Zagrywamy na przebicie linii korekty.

Przykładowy LimAkt 175,01 zł.

BIZTECH

Spółka w krótkoterminowym trendzie wzrostowym, przy czym kurs znajduje się na wsparciu z jednej strony a z drugiej jest tuż przy linii korekty. Zagrywamy na wybicie linii korekty.

Przykładowy LimAkt 0,33 zł.

IFUN4ALL

Spółka znajduje się w trendzie spadkowym. Kurs dotarł do wsparcia gdzie nastąpiło delikatne odbicie kursu, który zmierza w kierunku linii trendu. Zagrywamy na przebicie linii trendu.

Przykładowy LimAkt 1,36 zł.

INFOSCAN

Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym z dość płaskimi korektami. Na wykresie widzimy kolejną korektę, która może się niedługo zakończyć. Zagrywamy na przebicie wyznaczonego oporu i kontynuację wzrostów.

Przykładowy LimAkt 7,11 zł.

MBFGROUP

Spółka od dłuższego czasu znajduje się w trendzie bocznym. Od około miesiąca na wykresie obserwujemy wzmożone obroty akcji. Wskaźniki AD/OBV wskazują akumulację akcji, a do tego pojawił się sygnał kupna na MACD. Kurs na piątkowej sesji przebił narysowaną korekty. Zagrywamy na kontynuację wzrostów.

Przykładowy LimAkt 1,52 zł.

UNIMOT

Spółka w długoterminowym trendzie spadkowym. Na ostatniej sesji powstała krótka świeca na znaczącym wolumenie, która może zwiastować chęć spekulacyjnego odbicia. Zagrywamy na przebicie zaznaczonego poziomu.

Przykładowy LimAkt 26,01 zł.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

filip 11bit datę premiery Frospunka podał w grudniu
Michał (a) space Na Infoscan każdy czeka praktycznie jedynie na certyfikację od FDA. Ta kwestia tutaj jest jak na razie kluczowa, a dziwnie się przeciąga.
space czy ktoś ma jeszcze infoscan ? jak wydzicie wpływ publikacji wyników na kurs ? bo wyniki pewnie znowu na minus.
balrog ktoś wie, skąd takie wzrosty na 11bit? Wiem, że technicznie były przesłanki do wybicia, ale drugi raz otwarcie luką przy takich obrotach jest ciekawe. Jedyne co widziałem, to to ogłoszenie, ze szukają kogoś do produkcji gry fpp/tpp
Michał (a) Kurs 11BIT twardo utrzymuje się nad 300 zł. Dobry prognostyk.
Michał (a) Sytuacja na 11BIT jednak dalej pozytywna. Ale nie można tego mylić z miejscem kupna.
Michał (a) I 11BIT przebił opór 290,00 zł. Tam zagrywaliśmy z LimAkt 266,00 zł.
Michał (a) W następnym tygodniu do obserwacji: między innymi 11BIT, na potencjalne przebicie mocniejszego oporu na poziomie 290,00 zł.
filip 11bit pod Frostpunka urósł z około 200 zł na 550
krzysieksisiek PIEQ Dokładają, ale zobacz jak na 11bit baton stoi i tam blokują wzrost :P
Karola Gitaroszewc 11bit ma swoje forum, tam można poczytać o aktualizacjach, teraz pracują nad Projektem 8... żadnych "szałowych" newsów moim zdaniem nie ma na tę chwilę...
Michał (a) 11BIT mierzy się cały czas z 290,00 zł. Po jego przebiciu utworzy się krótkoterminowy trend wzrostowy. Świece od dnia 16.11.2018 regularnie pozytywne.
erbosss cooper Ja ogólenie z gamingu chce mieć cdr, 11bit, tsgames i plw. na razie nie mam tylko tego ostatniego.
erbosss Z gamingu: PLW - jakaś korekta najlepiej do okolic sma 200 (obecnie ok. 143zł) - mogę się nie doczekać :). CDR - trochę mam w okolicach 180zł, ale większy koszyk ustawiony w okolicach 173zł. TSGAMES - już wziałem jakiś czas temu (po 84zł) i przyjemnie się ogląda jak mam świadomość że to long i nie szarpię się czy to już opór czy nie - tu licze w dłuższym terminie na wybicie dotychczasowego szczytu czyli 130zł. 11bit - trochę już mam, dobierałbym gdyby walor spadł do ok. 245zł - tam wchodził jkiś fund, bodajże aviva
kramrok czy ktoś trzyma infoscan? mam duzy pakiet na minusie, jakby dostali fda to będzie gigantyczny zarobek a jak nie dostana albo przesuna to mi się zrobi co najmniej 70% straty
balrog co do gamedev jeszcze- fajne Q & A sprzed tygodnia z 11bit https://www.ppe.pl/blog/37612/12525/q-a-do-11-bit-studios-odpowiedzi-na-pytania-uzytkownikow.html najbardziej mnie ciekawią wypowiedzi dotyczące Project 8. Wynika z nich, że produkują coś naprawdę wielkiego, jak sami mówią " bliżej mu jest do wielkobudżetowych AAA niż do gier indie". Budżet to 20 mln złotych. długoterminowo będzie pod co grać
Przemek (r) Bartas_Gda super informacje odnośnie infoscan :)
filip ULG, For, 11bit, CDR, Varasav czy PLw to spółki co pewnie zaskoczą
erbosss 11bit piękne wyjście nad sma100
Michał (a) Stop Loss na 11BIT podwyższony. Adekwatna informacja w komentarzu ostatnim.
Bartas_Gda Infoscan z umową z Polmed
Roberts Michał (a) 11bit ładnie rano a teraz słabo :(
Roberts 11bit ukryta S na 267 zl
Michał (a) Roberts SL na 11BIT podam pod odpowiednim wpisem po zakończeniu sesji.
Roberts 11bit transakcja 5500 akcji
custer balrog 11BIT (Kupuj, Cena Docelowa 356,00 zł), CD PROJEKT (Kupuj, 216,00 zł), PLAYWAY (Kupuj, 200,00 zł).
balrog https://bm.santander.pl/analizy-i-komentarze/produkty-analityczne/rekomendacje-fundamentalne/rekomendacje.html#tab_2 wg tego rzeczywiście santander wydał reko wielu spółek, interesują mnie w szczególności cdr plw i 11bit mógłby ktoś zdradzić cenę docelową? ;)
kramrok infoscan znowu jestem na plusie, ładny dzień:-)
filip 11bit bajkowo wygląda
Karola to samo 11bit
Przemek (r) Może Onico w końcu się poprawi finansowo w następnych kwartałach skoro Unimot tego dokonal
Hoze ale infoscan poleciał lol
Alutka Cześć, czy ktoś obserwuje Unimot?
Janek na infoscan w końcu jakieś porządniejsze odbicie się szykuje?
Alutka czy ktoś jest w posiadaniu Unimot i co sądzicie o tak jużwysokim Rsi?
Przemek (r) analizyprezesapl wrzucałeś u siebie na portalu ostatnio analizę Unimot ?
analizyprezesapl Unimot już na widłach
analizyprezesapl wpadłem trochę nagonić na Unimot. Mamy w mojej ocenie dzisiaj silny sygnał kupna i zmiana trendu na wzrostowy (z 2 letnich spadków), umacnianiu trendu powinny sprzyjać dużo lepsze wyniki r/r przynajmniej za 3 kwartały.
filip My-Bro-Joe idzie jak 11bit
Hoze ja z gamedevu stawiałem już od grudnia na cdr 11bit i f51
Michał (a) Hoze Z Infoscan wyszliśmy po 8,10 zł
Hoze infoscan trzymacie dalej ?:D
Hoze infoscan czeka na jakiś obrót który wskażę kierunek ale to jutro dopiero raczej
Przemek (r) infoscan wyglada niezle, moze jutro cos odbija
Hoze apropo infoscan może zaraz ruszyć :D
Przemek (r) Infoscan zgodnie ze świecą
Hoze ktoś stawia popychacza na infoscan i ktoś wali z po 4,41 czy to ta sama osoba :D
Michał (a) Na Unimot bardzo małe obroty są, więc tutaj więcej powiedzieć nie mogę.
Greg Michał spojrzałbyś w wolnej chwili na Unimot
Michał (a) kuna Takie spadki przed kluczowymi informacjami nie są dobre. Zbyt duże ryzyko teraz żeby w Infoscan inwestować.
Hoze infoscan zakupiony
Bercik1974 Infoscan info
Bartas_Gda "Procedura 510k dla MED Recordera wciąż jest w toku. Etap, w którym jesteśmy polega na ocenie holistycznej wniosku, w którym porównujemy nasze urządzenie do predykatu. Zdaniem naszym i naszego konsultanta dostarczyliśmy wystarczająco dużo dowodów na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie produktu. Etap administracyjno-prawny polega na przedstawieniu osobom decyzyjnym tych aspektów wniosku, które z punktu widzenia przepisów prawnych regulujących rynek wyrobów medycznych w USA, pozwalają FDA na podjęcie decyzji pozytywnej dla Infoscan. Procedura umożliwia Spółce i konsultantowi na przedstawieniu decydentom FDA nieistotności pozostałych braków z punktu widzenia całości wniosku i wymagań prawnych rynku. Takie podejście zostało zarekomendowane przez konsultanta pracującego nad wnioskiem i uzupełnieniami do niego. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do finału certyfikacji."
Janek infoscan łądnie dziś
Janek emefe infoscan pod pozytywne informacje o przekazaniu odp do FDA i pod potencjalną zgodę, ale to najwcześniej za miesiąc
Janek emefe bierz infoscan ;)
Janek Przemek (r) a infoscan masz jeszcze? Jak dalej widzisz kurs?
laik Bartas_Gda możliwe, że zakończy się dziś Infoscan powyżej 7zł
Bartas_Gda Marta zuza czytałyście oświedczenie Infoscan?
Michał (a) I informuję dla tych, którzy w czwartek tutaj nie byli, że właśnie w czwartek wyszlismy z Infoscan na którym wchodziliśmy po 7,03 zł.
Bercik1974 widze że na bankierze na wątku Infoscan wrze
balrog Cześć, jak widzicie 11bit?
Michał (a) Infoscan będzie grany ponownie od poniedziałku prawdopodobnie.
Michał (a) Tak jak przed chwilą poinformowałem w komentarzu. Wychodzimy z pozycji Infoscan gdzie wchodziliśmy w ramach wpisu po 7,03 zł. Stopa zwrotu powinna wynosić więc około +20%. Chwilowo zlecenia wahają się między 8,32 a 8,66 zł.
erbosss arthas9182 Moim zdaniem bardzo niewielka szansa że to bedzie ten rok. Bardziej stawiam na 1Q 2020 - np. marzec. Generalnie jeśli ogłoszą premierę na przyszly rok, część akcjonariatu może na jakis czas podziękować (podobnie było z 11bit, gdzie przesnięcie raptem o jeden kwartał frostpunka spowodowało przecenę 20%
cooper ULG trzymałem od dłuższego czasu, dziś realizacja po 16,90 (zakup 13,10 średnia). VAR trzymam nadal bo tu będzie grubo, przeanalizowałem spółkę i gry będą trzymać jakość, a na samym Bee Simulator się to nie kończy. MAB na razie sprzedałem po 85 i myślę wrócić ponownie w tę spółkę. Nadal w niepewności czekam na decyzję Infoscan (wóz lub przewóz- zakup 7,61). PLW nadal na długi termin (zakup po 147), na razie trzymam też Monnari (zakup po 4,82), TRK po raz drugi (3,89) oraz WSE po raz drugi (2,18). Co myślicie o FMF, kurs znacznie się obsunął i pomału się wspina?
cooper TRK - czy jednak nie będzie wybicia? Infoscan - czy ktoś trzyma do decyzji?
Fernon Infoscan wybił 8,64
Michał (a) W następnym tygodniu również dowiemy się na ile ostatnie wzrosty na Infoscan były "realne".
Przemek (r) Hoze Infoscan wziąłem na wybicie
Hoze infoscan ładnie idzie trzeba było brać po 8zł :D
Przemek (r) Na Infoscan ładny obrót się zrobił.
Bartas_Gda kozineczka sytuacja jest ciężka do oceny, z jednej strony racja kurs teoretcznie powinien iść do góry, z drugiej strony zrobili manewr z emisją zaniżając kurs na 2 dni w sumie jeden w dniu ceny ustalania emisji 0 nawet nie wiesz jak wtedy czułem się wręcz oszukany. Ostatnio FDA wysłało pytania które przez Infoscan zostały określone jako formalne i nie widzieli zagrożeń. Do 18stego jest 9 sesji. Może chcieli postraszyć odebrać taniej a na podpąwanie jest czas. Bo jakby był insiderem i wiedziałbym o braku zgody pompowałbym akcję na max a potem zrzucił, a nie zbiła kurs jak rośnie.
Bartas_Gda dla potwierdzenia:"W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 53/2018 z dnia 17 grudnia 2018 r., Zarząd Infoscan S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 27 grudnia 2018 r. w godzinach wieczornych otrzymał od pełnomocnika Spółki uzyskaną od U.S. Food&Drug Administration ("FDA") w związku z obecnie trwającą sytuacją polityczną w Stanach Zjednoczonych, informację potwierdzającą zamiar podjęcia przez FDA finalnej decyzji w kwestii certyfikacji urządzenia MED Recorder na rynku amerykańskim do dnia 18 stycznia 2019 r."
karkalis Hej, nie mam infoscan ale skojarzyło mi się i moim zdaniem do sprawdzenia. Czy goverment shutdown w US nie wpłynął na pracę FDI? Jeśli ich praca została ograniczona/zamknięta to nie ma co oczekiwać, że nie będzie znowu opóźnienia. Takie luźne przemyślenie.
Michał (a) Bartas_Gda Trzy ostatnie świece tak, są dość negatywne na Infoscan. Wsparcie jednak 6,50 (ostatnia emisja akcji) jednak dalej obowiązuje. Do tego doszło ostatnio dość pozytywna informacja o nabyciu akcji przez członka RN. Przebicie na stałe 6,79 zł będzie negatywne (dla osób, które wchodziły po ~7 zł).
space 11bit też dobrze wygląda
Przemek (r) W tym momencie ciekawi mnie jaka będzie decyzja FDA odnośnie Infoscan.
cooper Bartas_Gda jak po dzisiejszym dniu oceniasz Infoscan?
Inwestor2000 moze i 11bit wybije
cooper Infoscan buja
kuna 11bit rusza się
Bartas_Gda Błażej (a) finalnie moje typy to Mercator Infoscan i CD Projeckt
Bartas_Gda Moje typy to Mercator, Infoscan i Rokita
Janosz W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 53/2018 z dnia 17 grudnia 2018 r., Zarząd Infoscan S.A. _"Spółka"_ informuje, że w dniu 27 grudnia 2018 r. w godzinach wieczornych otrzymał od pełnomocnika Spółki uzyskaną od U.S. Food&Drug Administration _"FDA"_ w związku z obecnie trwającą sytuacją polityczną w Stanach Zjednoczonych, informację potwierdzającą zamiar podjęcia przez FDA finalnej decyzji w kwestii certyfikacji urządzenia MED Recorder na rynku amerykańskim do dnia 18 stycznia 2019 r.
filip tylko 11bit to dzisiaj jest w strefie przejściowej
filip yarp ale to proste że 11bit to druga spółka po CDR, bo nikt inny nie zrobi w Polsce gry na AA
filip wiesz ja wierzyłem w 1000 zł na 11bit do końca roku
Batman jeszcze 11bit został
kuna baton na 11bit 4k
Michał (a) Infoscan dalej w konsolidacji. Dalej trzymamy.
Batman F51 tbull 11bit i nawet cdr
Michał (a) Marta zależy w jakich ilościach były sprzedawane akcje. Jeżeli w dużych, to wtedy transakcja pakietowa ma sens. Na Infoscan jakiegoś wygórowanego obrotu nie ma.
Michał (a) Marta Tak, na Infoscan główny opór to 8,00 - 8,50 zł.
Michał (a) Infoscan dalej trzymamy.
filip sam byłem entuzjastą 11bit
filip ja przestałem bardziej śledzić 11bit przed wynikami
filip 11bit urośnie pod Project X ale kiedy to będzie, to najstarsi górale nie wiedzą
filip wiem bo wtedy siedziałem na 11bit
Mikesz Jedynie developerzy mogą zostać obsypani dolarami :) Z tego co wiem to twórcy Moonlightera są mega wdzięczni 11Bit a wyniki finansowe przebiły ich najśmielsze oczekiwania
Mikesz Children of Morta przypomina przytoczonego Moonlightera ktory dobrze sie sprzedał i jest w mojej opini dobrą grą. Jeżeli 11Bit dalej ma nosa to to też powinien być dobry tytuł, lecz w skali roku na wszystkich platforamch mozna liczyc na 800k max co przy niskiej cenie nie zrobi duzego wrazenia
Inwestor2000 filip pojada jeszcze na fp na 11bit w przyszłym roku, dodatki, gra na konsole chyba i jakies małe tytuły jako wydawca. Jak rynek bedzie rosł to do 400 jest miejsce w przyszłym roku na 11bit. Zdecydowanie za głeboka była korekta na 11bit i nie to ze mam akcje...
filip 11bit ma z niej 25% maks bo jest tylko wydawcą
filip piotrlotr I pod co urośnie niby tyle 11bit?
filip pierwsza z brzegu: 750 na 11bit przy cenie ok. 500 zł
filip dzięki 11bit
filip Trigon, Bloober i Ifun4all nawet mają tę samą siedzibą na Cystersów w Krakowie
filip 11bit też na górnej bandzie kanału
filip bo wpierdoliłem i na CDR i na 11bit
Mikesz Dzisiaj postaram się kupić jeszcze IFun4All, spółka aktualnie przy dołku a w poniedziałek również pokazuje nowe produkcje więc może być grana
Inwestor2000 rekomendacja dm noble 11bit na 322 zł
Przemek (r) Ciekawe sa te znaczace obroty na Infoscan od kilkunastu sesji. Zastanawiam sie co to moze oznaczac w dluzszej perspektywie.
balrog Mikesz no nie, bo ponoć jeszcze coś od ifun4all ma być. Także 4 małe gry :P
Macias Ładny zrzut na 11bit , raport trzeba wykorzystać... :)
Marta Błażej (a) rzucisz okiem na infoscan czy widzisz tam dystrybucje?
Batman jutro 11bit ma szansę się z opormen zmierzyć
Inwestor2000 I nawet w tym roku miałem takie strzały na ogolnie słabym rynku...na emt, msz, 11bit miałem po 100% zysku i wiecej i wytrzymywałem :)
Mikesz Bloober to dla mnie aktualnie jedyny kandydat do skoku kursu porównywalnego do Farm lub 11Bit. Prezes ostatnio powiedział, że spółka jest aktualnie więcej warta niż była przed premiera Observera po 100 zł i moim zdaniem ma rację :)
Inwestor2000 Hoze haha ja musze straty na 11bit i cfg zrobic :) wystarczy mi juz tego...a tego smiecia urs to nie tykam chyba ze na chwile i tylko spekulacyjnie
Hoze łądnie na 11bit złapałes ruch :D
Inwestor2000 i wczesniej z 11bit...piknie wchodziłem w kwietniu po 213 i wychodziłem pozniej pod 500 i za wczesnie wrociłem i siedze poki co
Inwestor2000 cholera 11bit słabo :(
laik Batman widziałem 11bit i ATT
Batman kozineczka Ale na 11bit coś wpadło
Hoze jest info z 11bit kupili 1.3k akcji
Przemek (r) 11Bit próbuje przebić 280 zł
erbosss 11bit fajnie wygląda - po takich wzrostach ostatnio nie widać podaży
Przemek (r) tsgames i 11bit też
Batman Hoze Ja dziś tylko rano 11bit wziąłem i sprzedałem pod koniec sesji więcej nie tradowałem i to i tak tylko symbolicznie
Przemek (r) 11bit zaskoczyl mnie skala wzrostu
Przemek (r) hehehe zapomniany Unimot rośnie jak na drożdżach
Hoze 11bit petarda:D
mrWlodi 11BIT pięknie. Już 260
mrWlodi 11BIT droga wolna do 267/280zl
laik spore pakiety na 11bit , na Ciech 50k pakiet
mrWlodi 11BIT droga na 300?
Inwestor2000 filip nawet mi nie mów o 11bit :D wrrr
filip takie spostrzeżenia spowodowały że sprzedałem 11bit po 45x
Przemek (r) Unimot kolejna spolka z fajna swieca na dolku i odbicie poszlo :) wszystkiego nie da sie kupic
Batman na 11bit niezłe pakiety
Batman bronas16 tak jak pisałem na dziś 11bit cdr i w20 na odbicie lub nawet coś więcej
Batman Na jutro 11bit cdr i w20 na L ;)
Macias Ale sypią 11bit
Batman Jak ktoś nie gra na kontraktach i nie zgaszą cdr to 11bit ma moim zdaniem szanse na dynamniczniejszy ruch i łatwo się bronić
balrog wziałem troche 11bit, mam nadzieję że odbije w końcu
Michał (a) Ale ja i tak na takich spółkach gram jedynie pod premiery, więc w 11BIT na chwilę obecną bym nie wszedł.
Michał (a) W sprawie 11BIT odpiszę jutro.
Inwestor2000 Ed na 11bit to 215 chyba mocne wsparcie jesli pamiec mnie nie myli
Batman Fajnie 11Bit wygląda nawet
Inwestor2000 Przemek (r) mam jedno i drugie z tym ze o 11bit to nie chce mi sie gadac, a usredniac to nie zamierzam :)
Batman taki 11bit na L będzie można pospekulować
Inwestor2000 ciekaw jestem zamkniecia 11bit, obrót ładny dzisiaj...jakby tak młota wyrysowali to ciekawie by to wygladało
erbosss Powiem wam, że jestem zszokowany 11bit
Inwestor2000 karkalis ja nic nie kupuje tylko pisze o 11bit i jak dla mnie to mimo wszystko jest za pozno zeby sie skracac.
Inwestor2000 Marta niby tak, ale juz na 215 jest mocne wsparecie. Niestety ale wyniki rozczarowały na 11bit. 3q jest najsłabszy w wynikach społek growych
Inwestor2000 Marta ja cdr sprzedawałem po 209 zł natomiast siedze na 11bit niestety i o ile super wszedłem po 215 na wiosne i wychodziłem po srdnio 450zł to nastepne ruchu były b.słabe i mam troche akcji niestety
filip rację bytu ma CDR, 11bit, Plw, Tsgames i Ultgames
kuna Przemek (r) jak spostrzegasz 4h na 11bit ?
Ed 11bit ładne cyferki pokazał
filip podwójne dno na 11bit
kuna spójrzcie na infoscan
filip czy jak 11bit z 8/9 na 90 zł
Misiek91 11Bit kończy się miejsce w trójkącie a rekomendacje twardo strzelają na 400+
Michał (a) Infoscan spada do rejonów 6,50 zł.
custer Analitycy Santander Biuro Maklerskie w raporcie z 9 listopada 2018 r. wydali rekomendacje dla: 11BIT (Kupuj, Cena Docelowa 471,00 zł), ALUMETAL (Kupuj, 53,30 zł), AMBRA (Kupuj, 19,00 zł), AMICA (Kupuj, 137,00 zł), APATOR (Trzymaj, 26,00 zł), ASSECO BS (Kupuj, 30,00 zł), ASSECO SEE (Kupuj, 16,00 zł), AUTOPARTNER (Kupuj, 8,80 zł).
filip ten rok pokazuje, że tylko CDR i 11bit robią dobre gry, kasowe
Michał (a) Infoscan przy 6,50 - 7,00 zł jest aktrakcyjnym miejscem.
cooper Obstawiając mój porfel z samego rana można było wyjść na plus ale mnie to nie satysfakcjonuje. Farm na koniec ponizej oczekiwań, po UltGames i Cherry spodziewałem się czegoś więcej. Plw znów zawodzi. Poniedziałek lubi być zdradziecki i oby to się nie przełożyło na jutro. W portfelu nadal: Plw, Ten, Ultimate, Varsav, Farm, Cherry. Mam też na long Mabion zakupiony po 100 plus oraz Amica - zakup po 118. W obserwacji: Xtpl, 11bit, Bloober,Jujubee
Donbas78 Przemek (r) moze 11bit teraz ?
cooper Marta zobacz ile urosły CdProjekt, 11bit, Farm51 itd. A Varsav to mega ciekawa propozycja bo ich BeeSimulator cieszy się dużym zainteresowaniem, zdobył już nagrodę a premiera dopiero na wiosnę.
cooper Bloober tykam po wynikach, też ciekawy temat (wyniki 09.11.2018 r.), warto dodać, że 14 .11.2018 r. wyniki 11bit - przy bardzo dobrych (a przez takie rozumiem powyżej oczekiwań analityków) może być jazda
cooper myślę zostawić na dłużej, a jak spadnie to dokupię, tu już źle raczej nie powinno być a nie chcę przegapic pociągu jak na 11bit kiedyś
Mikesz Raport Bloobera finansowo będzie kiepski, kolejny kwartał na stracie może kolejna pożyczka. Olbrzymie koszta ekipy produkcyjnej robią swoje, bez premiery ciężko wyjść na zero. W dodatku IFun4All przestał zarabiać więc nie nie dorzuci w konsolidacji. Liczę jednak, że pojawi się informacja odnośnie Medium oraz rozliczenia dotacji.
usher Przeglądam te dzisiejsze depesze i widzę, że w spółkach farmaceutycznych nie za ciekawie. W piątek to GLG pewnie zaliczy powtórkę z BAH, a z Infoscan też już zaczyna się (?) ewakuacja.
Mikesz To jeszcze raport z IFun4All - koniec grubszych wpłat z Microsoftu = koniec zarobków :) Czekam teraz na raport spółki matki
Michał (a) 11Bit dalej nie inwestujemy. Jeszcze nie czas.
Michał (a) Bartas_Gda Na Infoscan najgorszej sytuacji nie ma. Emisja po 6 zł będzie wsparciem. Była to prywatna emisja i już proces jest zakończony.
Mikesz Janek Michał (a) Bloober nie pod premierę a pod kilka premier. W raportach jest informacje, że do końca 2019 oczekują 3 duzych premier, nie biorać pod uwagę portów na switch, tytułów wydanych przez feardemic oraz premier na IFun4All
Batman Bartas_Gda A takimi są trakcja i infoscan ale ostatnio mniejszych nie analizuje z powodów które opisałem
Bartas_Gda Batman no słabo to wygląda, ja skupiam się na trk, w portfelu cdr i Infoscan oraz wlt, ale faktycznie słabo to wyglą
Michał (a) Na Infoscan czekamy na zapisy na emisję nowych akcji.
space varsav ultimategames, ifun4all, cfg, creepyjar, bloober, jujubee rosną
erbosss ale gaming pikuje :/ CDR, TSGAMES, 11bit...
karkalis a jakiś kumaty gość napisał im "Tak, kapitalizacja 300 milionów przy niemal 700 mln 11bit (po premierze FP momentami 1,2 mld) i 821 mln PlayWay. I może niewielkie znaczenie ma, że po trzech dniach TOP1, posiada niemal tyle komentarzy co największy sukces PlayWay, czyli House Flipper, do tego kosztuje tyle co Frostpunk, tylko, że nie było w najważniejszym momencie przeceny -10%? Jeśli nie jest to wielki sukces, to nie wiem co nim ma być. Na koniec niech każdy sobie odpowie, która gra będzie się lepiej monetyzować przez najbliższy rok: HF, Frostpunk czy WW3?"
Ed nic nie walić trzymać a będzie jazda jak na 11bit
Ed wygląda jak powtórka z 11Bit
Ed a jak tam dziś 11bit ?
Michał (a) Infoscan wylatuje z obserwacji zanim nie przebije na stałe 7,00 zł.
Janek Na infoscan dzisiaj selling climax?
kozineczka a co tak was leją na tym infoscan ...
Bartas_Gda począrek dnia bardzo dobry, ale teraz PKN i Infoscan ładnie mnie dociska
Sal Bartas_Gda Na Infoscan szału nie ma. Info na uspokojenie zniecierpliwionych inwestorów.
Bartas_Gda Batman niech jadą, dziś puściłem 11B z zyskiem Infoscan zebrałem, jak CDR ładnie zaskoczy i PKN to pomału do przodu:)
Bartas_Gda Infoscan ponizej 7
Bartas_Gda nowy Sal co do Infoscan to tez spodzeiwałem sie czegoś więcej po powrocie na ciągłe, wszystko~7 jest zbierane, wolumen dziś już fajny jak na ten etap sesji.
nowy Bartas_Gda Infoscan trochę słabo, myślałem, że po przejsciu na ciągłe odbije a tu każda podbitka służy do wywalania akcji
Bartas_Gda Sal Infoscan próbuję łapać
Sal Cześć. Moje typy: Polnord po korekcie, Infoscan na wsparciu, Synektik
TakiOn i na ten moment 11bit jest realnie wyceniany biorąc pod uwagę stan finansowy spółki po ostatnim Q
kuna 11bit ladnie
Batman fajna świeca na minutowym na 11bit
Bartas_Gda wzrost zainteresowania Infoscan
macius 11bit też chyba powinien się zdecydować niedługo
Michał (a) Infoscan +33%
Michał (a) W ramach spekulacji pokazywaliśmy CDR, Infoscan oraz Jujubee.
erbosss Cześć wam, dla mnie fajnie 11bit dzisiaj wygląda. Niestety nie załapałem się na poranną promocję, ale zamierzam ustawić się w okolicach 320-322 może jeszcze coś uda się złapać. Kurs jest blisko sma200:
Bartas_Gda Przemek (r) ta emisja za 7,5 pewnie an razie będzie an Infoscan "ciężyć"
Przemek (r) infoscan mocno wystartował, ale na razie tylko wzrostem przy słabym wolumenie
Michał (a) Z NC jedynie Vivid, Fluid oraz Infoscan do obserwacji na następny tydzień.
Michał (a) Chociaż 11BIT to już oczywiście GPW od dłuższego czasu.
Michał (a) 11BIT jak już mówię od kilku miesięcy: pro-spadkowo.
space liderem wzrostu dziś ifun4all, z rekordowym wolumenem
Bartas_Gda ja na razie PLW, grodno Infoscan,
space liczyłem że 11bit wybije dziś, a okazuje się że był jakiś wywiad dziś o 12 i kurs jednak w dół
Bartas_Gda co do Infoscan zobaczymy jak bedzie, mam akcję za srednią nieco ponad 8 zł, przeczekałem cały drugi parkiet poczekam spokojnie na FDA.
d3 Przemek (r) ja piszę o Infoscan
d3 Bartas_Gda nowy czy na infoscan nie ma przypadkiem być jakaś emisja po 7,50-8,00? jeśli tak to przecież nawet nie drgnie kurs. Chyba że coś pokręciłem bo tylko z pamięci to info biorę
Bartas_Gda nowy masz gdzieś potwierdzenia powrotu Infoscan na ciągłe?
nowy InfoScan od poniedziałku na ciągłych
Michał (a) nowy Tak, będzie można ponownie zagrywać na Infoscan na notowaniach ciągłych. Adekwatna informacja o przeniesieniu Infoscan z segmentu alert na podstawowy powinna się pojawić w czwartek.
nowy Panowie starzy spekulanci, wracacie na InfoScan po przeniesieniu na ciągłe ?
Bartas_Gda małe ożywnienie na INfOSCAN przed prawdopodobnym powrotem na notowania ciągłe
filip generalnie to 11bit zaczął rosnąć na około miesiąc przed premierą
Bartas_Gda nowy prawdopodobnie wraca - chyba jeszcze nie ma oficjalnej informacji - chyba ma być posiedzenie gpp w sprawie takich spółke jak infoscan. Myslałem właśnie czy nie dobrac
nowy Przypominam że od 1.X InfoScan wraca na ciągłe
nowy 11BIT chyba kolejna falka się zaczyna
Mikesz filip IFun4All zarabia bo podpisał umowę z MS prawdopodobnie dzięki temu że Bloober już tam przetarł szlaki (Aspyr, Gun, LionsGate). Bloober nie zarabia bo zwiększył zatrudnienie i mocno poszedł w koszty. 1Q 2018 to 8 mln kosztów na usługi obce + wynagrodzenia, tyle samo co za cały 2017 (2016 tak samo) więc wzrost jest spory. Trzeba brać równiez pod uwage zmianę modelu biznesowego. Wczesniej wydawca opłacał całe koszta produkcji (LOF, Observer) co rzutowało bardzo mocno na późniejsze zyski.
filip To Ifun4all zarabia na Bloobera a nie na odwrót
Mikesz nowy Pod względem zaplecza technicznego i artystycznego jest to top1 NC oraz czołówka całej giełdy.Nie zapominajcie również, że Bloober to 50,5% IFun4All który narazie dziwnie nie reaguje na spadki kursu matki.
space jak 11bit poleciało pomimo ładnego zysku. cigames poleciało, TEN poleciało. nie wiem czy coś wyleciało w górę po wynikach. poza branżą gamedev, PKPCARGO poleciało pomimo pokazania przychodów, dino poleciało
nowy InfoScan za 1 zł można brać :)
Bartas_Gda na 11bit mamy ładną świecę, wybronioną lukę cenową oraz wsparcie w postaci sma 200
bronas16 nowy 11bit to nam rośnie na CRJ
erbosss kozineczka Pytanie do ilu ma to spaść, bo wiesz - 200zł to było na 11bit przed premierą Frostpunka. Wiadomo, gra sukces mega. I o ile rozumiem korektę tak nie chce się wierzyć, żeby długotrwale kurs znalazł się poniżej 300zł - no ale wiadomo, to jest giełda :)
erbosss Wie ktoś czy na 11bit coś się dzieje że teraz tak leci?
marksi7034 BAH i 11bit polecialy srogo
marksi7034 11bit tez polecial
Bartas_Gda info po WZA na Infoscan
erbosss 11bit też nieźle szoruje
Macdab Witam jak oceniacie 11BIT po dzisiejszej sesji
space jak oceniacie świecę na 11bit ?
Mikesz no dobra lak patrzac to po ile maja ludzie Farme albo Bloobera o 11Bit nie mowiac :D
Mikesz karkalis tak tylko pisze :D 11Bit rozpoczal spadki, moze i on rozpocznie powrót
Mikesz 11BIT + 16%
karkalis a dziś odbicie bo 11bit odbił, wiec takie bez podstaw
nowy Czy macie jakies tech wytłumaczenie dlaczego 11bit zatrzymał się na 330?
bronas16 hasior po 11bit
karkalis 11bit zaskoczył pozytywnie w kwietniu, rozpoczął hossę w gamedev i we wrześniu ją zakończył słabymi wynikami
filip rekomendacja BZWBK dla 11bit 710 zł
Macdab Hej może ktoś rzucic okiem na wykres 11BIT, dzieki
space myślę że nie ma co patrzyć na 11bit w oderwaniu od reszty. cdr -2%, farm51 -9%, bloober -9%, cherry -0.25% , jujubee -3.4%, vivid -3.4%, 11bit -13%, TEN -16%, qubicgms -3%, playway -8.5%, ultgames -8.7%, ifun4all -1.5%, foreveren -0.68%, cigames -13,9% , CFG -1.41%, TBULL -4.5%, tylko creepyjar +35%
kuba7k 11bit na tygodniowym wygląda ciekawie, kiedy brac jak nie teraz? ze sl poniżej 350
PIEQ 11bit leci, dotknął nawet 350zł
balrog wziąłem nieco 11bit zobaczymy co z tego będzie
balrog 11bit chyba ciekawie?
karkalis beatum jakby to powiedzieć. Popatrz na wyniki 11bit I podział na przychody per kraj. 98% to EU i USA. Więc pisząc wprost, wybuch ww2, dzień wojska Polskiego to nic istotnego. Tutaj istotne są targi pax i postęp prac, żadne inne daty.
balrog 11bit ma chyba teraz najniższe C/Z ze spółek growych, przynajmniej tych poważniejszych, a w planach 4 gry na nintendo switch, frostpunk na konsole, dodatki do frostpunka i twom oraz projekt 8 nad którymi zintensyfikowali prace + wydanie children of morta
balrog jakbym miał brać na dłużej to wziałbym za połowę 11bit a po 1/4 plw i ten
bronas16 jednak 11bit walczy z tym 375
bronas16 ładnie zbieraja na 11bit, pytanie czy to nie podbitka
bronas16 korci mnie zeby wziac 11bit
filip Ifun4all lider game dev
space np. ifun4all nie spada
space krezus cigames i 11bit się nie może otworzyć
karkalis filip swego czasu klociles się że mną, że plw to balon, że będzie poniżej 100, a sam kupowales 11bit powyżej 450. Mam wrażenie że zmieniasz zdanie jak zawieje wiatr, albo czasami piszesz nie do końca wiedząc o czym piszesz :)
balrog nie no, jak na spokojnie przeanalizowałem sytuację, to jeśli dobrze liczę to 11Bit będzie miał teraz C/Z ok. 35, jak na gamedev to wcale nie za dużo. Ale rano i tak pewnie panika, oczekiwania były wyższe a i jedna rekomendacja na ponad 700 zł była ;)
filip A jutro za boli na 11bit
space nie wiem czy dla 11bit jest konsensus. to nie wig20
Inwestor2000 mamy 5 min i konczymy na 440 na 11bit ;)
Inwestor2000 Gitaroszewc masz w ogole 11bit?
Inwestor2000 Gitaroszewc myslisz zeby dobrac 11bit jeszcze pod dzisiajesze wyniki?
Inwestor2000 Roberts przy pełnym szacunku ale dziwie Ci sie ze tyle hajsu obstawiłes jak dla mnie na bardzo srednią spółke...zalezy jaki masz tez kapitał na gpw, ale ja z growych bym na pewno nie w tą społke zaiwestował tyle kasy...cdr, 11bit, ten, plw...to juz predzej
beatum taką samą miałem jak 11bit przed premierą 1 dzień oddałem po 9,xx a w kolejny się po 15 otworzył... :D
space 11bit puściłem dziś. jakoś ostatnio dobre wyniki powodują spadki. a co dopiero słabe wyniki
Inwestor2000 erbosss i groldominika dzieki za komentarz...ja raczej tez mam na dłuzej 11bit ale monitoruje na bierząco notowania społek które mam w portfelu i jak patrze na kreski i to kiszenie kursu, to boje sie troche o te wyniki ;) ale moze beda mimo wszystko na in plus
Inwestor2000 erbosss i co Ty myslisz z tym 11bit? bedzie z wynikami in plus niespodzianka i wtedy kurs ruszy czy tez lipa i dlatego kurs tak sie kisi?
Inwestor2000 erbosss masz 11bit?
Inwestor2000 Kurcze martwi mnie 11bit bo wyniki za pasem a kurs jak zaczarowany i zaczynam sie bać podobnej sytuacji na dzisiaj na pbkm gdzie podali całkiem niezłe wyniki, kurs wczesniej sie kisił a dzisiaj momentami był juz -10%...
filip 11bit to chyba nie zaskoczy wynikami
cooper Piąty typ - 11BIT, myślę że się nie zawiodę na wynikach i będą lepsze o założeń anali ;-)
Inwestor2000 erbosss no mam nadzieje ze mimo wszystko na in plus bedzie z tymi wynikami na 11bit, co do kzs to ja go nie czuje za bardzo, zreszta tam w kwietniu chyba przewiezli mnie i to zdrowo :D
erbosss Inwestor2000 Też mnie ciekawi co będzie na 11bit - rynek chyba raczej obstawia nie aż tak rewelacyjny wynik, moim zdaniem może tu być zaskoczenie na plus.
Inwestor2000 Odnosnie 11bit to w czwartek wyniki a kurs jak zaczarowany cholera bokiem idzie. Może wyniki słabsze czy co....albo ruszy dopiero po...
erbosss space Ja bym się nie zdziwił gdyby przy potwierdzeniu przesunięcia premiery poleciało i do 25. Pamiętam jeszcze 11bit, które po infie o przesunięciu o kwartał frostpunka zleciał 20% - jak się później okazało, była to niebywała promocja ;)
Bartas_Gda u mnie BAH, ENEA, TPE, INFOSCAN Merlin, MSW i QUB w portfelu - zobaczmy co dziś dzień przynieise:)
Sal Fajne TKO na Infoscan. Jeżeli transakcje będą po tej cenie, mamy zapowiedź ponownego rajdu
cooper Mabion tak jak zakładałem w górę - chociaż lekko, na najbliższy tydzień mam cichą nadzieję że w końcu w górę ruszy PBKM - lider w europie może rozbudzi się ze snu. Amica - kupiłem po 123,30, myślę że jest to dobry moment do zakupu na najbliższy czas. W porfelu nadal LT - PLW, TSGAMES. Dodatkowo dorzuciłem ULTGAMES na dłuższy okres - dobrze rokująca spółka, dużo premier mniejszych gier. Za 10% porfel zapełniłem też 11BIT - pod wyniki, liczę że będą lepsze niż przewidują analitycy.
Bartas_Gda dziś w końcu Infoscan podskoczył - kamień z serca
Bartas_Gda nowy co do Infoscan jest gdzies informacja kiedy ma być emisja i czy wg. ma być?
Sal Bartas_Gda na Infoscan zjedli podaż
Bartas_Gda ktoś z Was rozważą zakup Infoscan pomimo, że jest na drugim parkiecie?
Inwestor2000 Cholera co z tym 11bit...czyzby NN OFE dalej sypało...hmm
karkalis balrog nie patrz na cdr z ostatniego roku, popatrz na wykres jak bujało ceną w przedziale do 70 PLN. Analogicznie masz na 11bit kilka lat temu. Czy F51 okaże się sukcesem na skalę 11bit czy CDR, w to nie wchodze, tylko pokazuje skalę i zakres wahan
space 11bit ciągle w trójkącie siedzi
Mikesz 11BIT co tak slabo?
erbosss Za to 11bit niefajnie rozczarowuje :/
space 11bit się nie wybił, wyszedł na chwilę poza linię, ale zamknął sie poniżej linii
nowy 11bit cos slabo po wybiciu tej flagi
Bartas_Gda infoscan ma dużym parkiecie - byłoby miło
Gitaroszewc a 11bit
erbosss Jak dla mnie 11bit wygląda bardzo fajnie od strony technicznej
balrog jeszcze wybicie z konsolidacji patrząc technicznie na 11bit
erbosss Cześć wam, czy ktoś śledzi 11bit? Było jakieś wydarzenie/info czy tak sobie odbiło?
filip 11bit ładnie
filip kiedyś był CDR, Cig, F51, Blo, Vivid, 11bit i Foreveren
filip tylko, że CDR i 11bit to nie ta liga, reszta to barachło jak mówią ruscy
karkalis Gamedev ma to do siebie, że szybko weryfikuje wycenę spółki, nie trzeba czekać na raporty tylko od razu to widać, więc można trafić na 11bit albo na cig
Szyszaf Ladnie 11bit puscilo info o phatom doctrine na twiterze mily gest
filip ja też psioczę np. na tę zakałę 11bit
filip Z 11bit coś będzie?
filip wywaliłem na sporej stracie 11bit, nie mogłem pozwolić sobie na stratę Ciga
bronas16 chyba NN na 11bit sypie
karkalis filip wg. mnie reakcja rynku na raport za q2 11bit powinna być pozytywna.Spółka ma w strategii na bieżaco sprzedaż USD na PLN, kurs pomagał w q2, ale tak to raczej długi boczniak się tutaj szykuje, bo jakichś konrektnych inf w najbliższym czasie cenotwórczych nie widze
filip nie wiem co robić z 11bit
filip Batman jest jeszcze 11bit, Dino, Ing, Vistula
erbosss Dino słabo, CDR słabo, 11bit słabo itd. - wierzę jeszcze w cud, że wyciągnąć EUR/USD powyżej 1,15 bo zrobi się naprawdę nieprzyjemnie na najbliższe tygodnie... :/
Inwestor2000 Słuchajcie...miałem 3k cdr po 53 zł....sprzedałem po 80 zł zadowolony itd...i co...pompa....kupiłem bez wiary po 163 130akcji zeby obserwowac i byc na bieząco...o tamtym moim błedzie nie mysle, ale wyciagam wnioski...cdr jest napompowane do granic i tak uwazam, i chyba sprzedam co mam po 230 ale ten i plw trzymam na pewno do wyników tak samo jak 11bit albo po wynikach w zaleznosci od sytuacji
Inwestor2000 Batman jak sie uparłes na ten tauron to kup sobie 1k akcji symbolicznie....a jak chcesz społki na long, które są w modzie a na pewno wczesniej czy pozniej beda pompowane to masz 11bit, ten i plw, dodatkowo cdr i mabion...nie wiem po co Ci ta energetyka jak w grze są spółki robiace gry i tego trzeba sie trzymac...jak cos sie zmieni to trzeba sie skrócic, ale nie widze nic szczegolnego poki co zeby brac tpe i kisic...
karkalis kozineczka kasowanie projektów to nic nowego. 11bit skasował pierwszy draft gry, a potem od nowa zaczeli pisac frostpunkt. CIG może sobie to samo robić, tylko jak robie im to jacys amerykanie, to co nie wiadomo co z jakością i kosztami.
Ed Można być chciwym tylko trzeba dobrego konia obstawiać np 11bit czy CDRed :,)
erbosss Zobacz co się działo z 11bit pod koniec 2017, kiedy okazało się, że gra jest przesunięta o kilka miesięcy do przodu - błyskawicznie 20% kapitału się ewakuowało :) W swoim czasie oczywiście nastąpił powrót.
Inwestor2000 erbosss ok, dzieki za komentarz odnosnie 11bit...ja czekam do wyników chociaz ogolnie spółka na longterm :)
erbosss Inwestor2000 Sorry, nie zdążyłem ci odpowiedzieć wcześniej, bo zrywałem się z pracy, a pytałeś o 11bit kilka godzin temu :). Ja to widzę tak - po windzie po premierze Frostpunka mamy obecnie formację flagi, która jest formacją prowzrostową. Liczę co najmniej na dobicie do 500zł, ale w dłuższym terminie wg mnie bardzo prawdopodobny atak na szczyt czyli okolice 550.
Inwestor2000 erbosss a masz tez 11bit?
erbosss Jeszcze co do CDR to korekta się należy i prędzej czy później przyjdzie, bo jeszcze sporo czekania do premiery Cyberpunka. Według mnie zbicie mogłoby przyjść gdyby np. spółka ogłosiła, że gra ukaże się dopiero w 2020 roku, bo część rynku chyba liczy na to, że będzie to już 2019. Pamiętam jak 11bit ogłosili, że przesuwają frostpunka o kilka miesięcy do przodu - nastąpiło zejście o 20% w dół, co - jak się później okazało - było promocją:)
bronas16 przyznam się bez bicia, że porzuciłem 11bit
Inwestor2000 11bit by mogło wybic w koncu ;)
bronas16 jeszcze 11bit mogloby ruszyc
karkalis bronas16 a cytując wpis o 11bit - szczerze - takie same uczucia żywiłem do spółki 11bit - wtedy panowała dużo doza niepewności co do premiery, że się nie uda bo gra będzie wydana latem, a przecież zimowa sceneria tylko zimą
bronas16 Asia i mówił, dlaczego sprzedał na 11bit :D
bronas16 Przemek (r) 11bit :)
bronas16 no jestem ciekaw 11bit
bronas16 Przemek (r) zerkniesz na 11bit jak to wygląda na najbliższe dni
filip Przemek (r) 11bit dał się sygnał
cooper na chwilę obecną mój potfel to: Amica, Forte, PBKM oraz PlayWay. Przymierzam się ponownie do zakupu TSGames. Mam oszczedności na jeszcze jedną spółkę i tutaj moja wewnętrzna walka między: 11Bit, Mabion, Trakcja, Famur i CFG
filip 11bit licząc mniej więcej od tego momentu co f51 to urósł o 150%
Inwestor2000 Poza tym w tym boczniaku 11bit troche sie zrobił cieezkim papierem...
Inwestor2000 groldominika 11bit i 1000pln całkiem realne, ale chyba nie w tym juz roku chociaz kto tam wie :0
erbosss Panowie, a co tak zielono dzisiaj na 11bit? Jakieś info wyszło?
bronas16 11bit
space 11bit rośnie a wczoraj wyszedłem
filip ale mnie 11bit wkurza
krzys1960 11bit,CDP,TGS na czerwono reszta slabnie
Donbas78 Na 11bit zmniejszenie stanu posiadania przez NN poniżej 5% także teraz mogą sypać bez informowania ludu:(
Batman Możliwe że na 11bit dziś pocisną
Batman W perspektywie kilku miesięcy z gier bardzo fajnie wygląda 11bit i cherry
erbosss bronas16 Tak, mam BLO i to od dłuższego czasu, traktuje akurat tę spółkę inwestycyjnie a nie spekulacyjnie. A tak na marginesie to mam aktualnie 13 spółek w portfelu, w tym CDR, 11bit i Bloobera właśnie z growych. Ostatnio skróciłem się (może słusznie a może nie na F51 i TEN)
billy67 jak widzicie 11bit?
bronas16 11BIT do obserwacji
Macias 11BIT https://stooq.pl/n/?f=1245610
Mikesz Premiery Blo nie, moga jedynie wydac jedna gre przez spolke corke. Maja za to w raporcie 10 sierpnia zakontowac wplywy z Observera oraz milestony od Gun. Konsoliduja rowniez IFun4All ale on dostal kase od MS chyba w 3 kwartale dopiero. Generalnie uwazam ze info/trailer na temat gier planowanych na 2019 moze ruszyc kurs.
cooper 11BIT też ma jeszcze potencjał, ale na razie chyba do obserwacji...
filip no i na 11bit gdzie sobie wiszę
karkalis stan na dzis jest taki, że jest duże zainteresowanie i oczekiwanie na gameplay, membersi rosną na steamgroup, już 24k members (frost od 11bit miał 50k members w dniu rpemiery)
arthas9182 na long plw tsgames i 11bit
Bartas_Gda Przemek (r) ile u CIebie pokazuje kurs na INfoscan jakbyś mógł sprawdzić
Bartas_Gda Infoscan nadal mam.. I na pierwszym kółku na F51 mnie wyrzuciło
Michał (a) Chyba, że jakaś informacja wyjdzie nagła, negatywna. Jak to było w przypadku Farm51 podczas pierwszego "kółka" i na Infoscan.
bronas16 Przemek (r) i 11bit brzydko się zakończył
Batman 11bit ładnie wybieramy
bronas16 Przemek (r) mógłbyś zerknąć swoim okiem na 11bit
Michał (a) Z Infoscan wyszliśmy po cenie 12,60 zł.
Michał (a) Nasze statystyki portfela spekulacyjnego wyglądają więc tak: Infoscan +33%; na Farm51 pierwsze zrealizowane "kółko" +61,37%; Jujubee -27,27%; Farm51 po odkupieniu po 23,10 zł aktualnie +37,66%. CDR +85,58%. Sam posiadam pakiet po 47 zł, gdzie jest +336%.
karkalis Z chęcią bym widział co najmniej temat o plw jeszcze, bo wg. Mnie da zarobić fundamentalnie. 11bit da zarobić pod technikę, a reszta, to lets discuss it
Batman Co się na 11bit własciwie stało bo fajne msc na wejście wydaje mi się
Batman Przemek (r) 11bit już sobie nie radzi coś
karkalis asia to nie jest freak. Nauczyłem się warszatu od chłopaków z 11bit, wiele wieczorów spędzonych na analizach i nauce
filip a ta ciota 11bit w koło Macieju
Ed No właśnie chciałem spytać kiedy ta premiera co ma zrobić z F51 11bit ;)
karkalis Z f51. Chciałem merytorycznie popisac na forum stockwatch o f51, ale wszystko admini mi kasowali. 11bit można było pisać pierdy, a nikt nie reagował. Jak jakiś pozytyw o f51 pisałem, to szło do kosza.
Batman 11bit siedzi dino siedzi fcccL też
karkalis nie lubię takich komentarzy pt. "rodzi się nowy 11bit". Oni muszą to najpierw dowieźć, a nie już takie pitu pitu. 11bit już pokazał, że gra w innej lidze, a tu ryzyko duże wyższe.
erbosss Cześć, ktoś śledzi 11bit? Na jaki poziom jest szansa po wybiciu z kanału spadkowego w górę?
Asia ale jak ktos Wam teraz powie że Farm odniesie sukces jak 11Bit na TWOM to w tej chwili załadujecie po rzęsy?
erbosss Batman Też trzymm 11bit, obecnie miałem dwa wejścia 450 i potem 430. Średnia wiadomo jaka. Imho ta spółka jeszcze da zarobić. I tu potencjał jest dalej duży.
Gitaroszewc wszedłem w 11bit teoretycznie na krótko, dzisiaj się zastanawiałem czy na coś nie przeskoczyć ale kisił się w dobrą stronę, z info na dystrybucję w chinach może polecieć :) także trzymam jednak
Batman andrzej64 11bit cały czas pozytywnie
Michał (a) Infoscan wyszliśmy z 33% zysku.
Michał (a) Na początku były tutaj 4 spekulacyjne spółki: Infoscan, CDR, Jujubee oraz Farm51.
filip pińćset do końca czerwca na 11bit moje się spełniło jeszcze w maju
filip sam się przymierzam do F51 ale główny cel to wyniki na 11bit
filip 11bit jak złamie 469 to mamy wyjście z kanału
Bartas_Gda leon Przemek (r) dziękuję za komentarz. TRK i Infoscan dwie pozycje które miałem bez SL i płacz straszny.
Batman 11bit ok
nowy Infoscan +25% pieknie jednak bedzie powrot na ciagle :)
filip ładować Ifun4all po same pomidory
filip na Ifun4all
erbosss iFun4all wystrzał
Gitaroszewc karkalis Ale podali datę premiery na 5 października. Natomiast Phantom Doctrin na środek sierpnia jakoś. Case 11bit mnie nie przekonuje bo jasne jest, że to studio nie wyda nic w najbliższym czasie... jakieś DLC darmowe. Tutaj natomiast mamy plan na kolejne premiery a na plecach stabilne dochody
karkalis Gitaroszewc popatrz na 11bit jak się kurs zachowuje po premierze
Batman 11bit jak pisałem dzisiaj wygląda nieźle bo świeca wczorajsza jest mocniejsza niż dzisiejszy knot
Batman mowa o 11Bit
Batman filip Co do 11bit się zgodzę. Mimo fajnego wzrostu dziś mały niesmak pozostaje z tym knotem ale nie razi to obrotem :) Nawet rym się udał
Batman Ale kruk i 11bit pięknie siadły z analizy
Batman Błażej (a) Ale da się coś ugrać jak Ty ostatnio na krezus i ja dziś na kruk i 11bit :)
Batman 11bit pozytywnie i cieszy to że wczorajszy obrót na młotku jest większy niż dzisiejszy na pozytywnej świecy z mały górnym knotem
erbosss 11bit też dzisiaj ładnie mi idzie (mam wejście po 428), szkoda że BLO przygasł po porannym rajdzie. Ze spółek growych pilnie śledzę też TSG i jstem małą kwotą za 84zł - coś mi się wydaje że przebijemy tu 90zł i to w krótkim terminie. Nudzi mnie już za to F51 - ile można czekać na to wybicie :)? Dawać do 30zł, ile można to odwlekać ;)
Batman zobaczymy jak zamkną 11bit
Batman Jeśli na 11bit będzie pełna świeca dziś to możliwy dalszy silny ruch ja nie widze oznak dystrybucji
Batman 11bit siedzi
filip Przemek (r) Kruk to akurat mój typ kolega, 11bit TO Batmana
filip Kruk czy 11bit?
filip Macd zakręcił na 11bit
Batman 11bit kruk i jsw ładnie dają
Batman ale mi na dziś kruk i 11bit wystarczą :)
Batman kruk ładnie, 11bit też. Workservice zobaczymy. JSW na teraz ładnie. CCC możliwe że się ,,zbiera do dalszej zwyżki. KGHM S na razie zarabia ale mam pewne wątpliwości więc zacieśniam SL
Batman Widzę że się sts nie ukazał na dziś typuje workserwis kruk 11bit
Batman Przemek (r) Na jutro myślę o 11bit kruk ale trochę za długą ta świeca pge
Batman Na jutro 11bit
Bartas_Gda bob1 drugi parkiet i obsuwa z FDA na Infoscan
bob1 Witam,trochę mnie nie było,powiedzcie co się stało z infoscan,że spadł o 50% a dużo na forum o nim kiedyś pisaliście...
filip sesja przełomu na 11Bit?
karkalis to dodam 11bit - odbił się dziś od wsparcia na 400, jak zamknie się tak jak teraz to mamy ciekawy młotek
Michał (a) 11BIT dalej w korekcie i dalej nie ma znaków na potencjalne odbicie.
Ed w wolnej chwili zobaczcie aktualną sytuację na Unimot
nowy Bartas_Gda Ja mam InfoSCAN
Bartas_Gda Batman wiem na każde zlecenie poza Infoscanem i TRK mam SL, pracuję na pełen etat, Infoscan zjechał strasznie i TRK też wiec czekam - błąd i tyle.
Bartas_Gda Ma ktoś jeszcze INFOSCAN?
erbosss Zejscie było po plotkach o tym, że Cyberpunk jest w powijakach. Na E3 zaprzeczyli temu całkowicie. Co miałoby teraz spowodować jakąś głęboką korektę? Scenariusz megaoptymistyczny - premiera koniec 2019 i zobaczymy się przy poziomie 300zł - wspomnicie moje słowa. Scenariusz pesymistyczny - info o premierze gdzieś pod koniec 2020 i korekta na pewno będzie, bo części graczy ne będzie się chciało czekać (to samo było na 11bit - zjazd do 160zł po przesunięciu premiery - a jak się później okazało to była promocja)
space ifun4all ktoś analizował ?
erbosss Jakoś nie widzę powodów żeby to miał teraz wystrzelić jak 11bit ;)
Batman karkalis 11bit mocno się trzyma mimo wysokiej wyceny i możliwe że tu jeszcze będzie jakąś pompką a po takiej konsolidacji może być duża. Ale jak już pisałem kurs będzie po takich wzrostach wrażliwy na każde negatywne info więc trzeba uważać
karkalis https://store.steampowered.com/sale/2018_so_far_top_sellers srebro otrzymuje frostpunt od 11bit, brąz hf od plw
Batman Bartas_Gda euco może odbije ale to trochę jak z Unimot niby tanio i coś się rysuje a potem jest taniej
Hoze 11bit tez może coś powie po SS
Bartas_Gda O której sa mozliwe transakcje na drugim parkiecie gdzie akrualnie jest Infoscan, wiem ze pierwsza 11 a druga?
nowy Infoscan chyba wraca na 4 szkoda
Bartas_Gda Infoscan - 20%. Było uciekać kiedy był czas.
usher Za to infoscan ma problemy z certyfikacją i gdyby nie nasze wyjście spowodowane trafieniem na NC alert to dzisiaj moglibyśmy się obudzić z ręką w nocniku, taka byłaby luka.
Michał (a) Z Infoscan wyszliśmy w czwartek z zyskiem 33%. Po obrotach widzę, że to była jak najbardziej słuszna decyzja. Tak jak mówiłem: na spekulacyjnej spółce podwójny fixing jest nie do przyjęcia dla mnie.
Batman NIe mówię tu o spekulacyjnych wzrostach itd ale to co się dzieje jest w dużej skali. Nikt już nie inwestuje w fundusze jest jakaś masakra. Rozmawiam sobie z pacjentami to dużo informatyków się interesuje ale jedynie cdr i 11bit
Inwestor2000 A jak pomysle ile mogłbym w tym czasie wyciagnać ale kasa zamrozona w qmk była. MSZ 100% na poczatku maja. Na 11bit dojechałem od 213 do 500 i pare mniejszych ruchów...ale dobra było, mineło. Okazji zawsze były, są i będą :)
Bartas_Gda chciałem brac za 1.8x ale przez zamieszanie z Infoscan sprawa mi uciekła
Przemek (r) infoscan 8 zl uuu grubo
Michał (a) Kończymy temat jednak Infoscan, bo akcje zostały wczoraj na starcie sesji sprzedane. Życzę spółce aby im się plany wszystkie spełniły.
Bartas_Gda ktoś Was cytuje w sprawie Infoscan na bankierze: https://www.bankier.pl/forum/temat_wyjasnienie-przeniesienia-spolki-do-nc-alert,28616049.html
Batman filip Ale dla mnie 11bit to jakiś kosmos jak chodzi o wzrost kursu jak na spółkę z głównych indeksów i jest już dla mnie za wysoko po prostu
filip wiszę wysoko na 11bit
Batman filip Jak dla mnie jedno jest pewne małe potknięcie na czym kolwiek na 11bit i mamy -10 - 15 % w dzień
filip tylko CDR i 11bit to inna bajka
Batman 11bit ciągle wygląda jak w korekcie i że widać akumulację ale im dłużej to trwa tym sam nie wiem...
filip Batman co myślisz o 11bit?
Bartas_Gda Witam, czy ktoś z Was ma jeszcze infoscan, ja z racji że kupiłem sporo niżej pomimo wczorajszego komunikatu zostałem na pokładzie
Michał (a) Mowa o Infoscan.
kuna Michał (a) reasumując Ty juz w infoscan nie inwestujesz ?
Michał (a) Jeżeli jednak GPW uzna, że zrobi tutaj "ustępstwo" i zinterpretuje to wyrażenie inaczej (to będzie definitywne pójście po prostu na rękę), to będę się szczerze cieszyć. Bo Infoscan nie zasługuje na to mówiąc prosto.
Przemek (r) Michał (a) widac po kursue ze chca wyjsc z infoscan
Michał (a) Jeżeli ktoś chce inwestować w Infoscan, to musi obliczyć przychody przyszłe. Nie wiem, czy ktoś jest w stanie to zrobić nie będąc insajderem.
Michał (a) Podsumowując: Infoscan znajdzie się na jednolitych, a ja w spółki spekulacyjne na jednolitych nie gram, bo to nie ma sensu.
Michał (a) kuna Jak pisałem wczoraj. Nie sądzę, że GPW zrobiło błąd. Infoscan miał w dwóch raportach ujemne kapitały. Uchwała mówi o "kapitał własny emitenta". Słowo emitent interpretować dosłownie jest w moim przekonaniu tutaj niestosowne. Oprócz wykładni literalnej mamy wykładnię systemową, sens przepisu. W Polsce mocny nacisk się stawia na wykładnię literalną jeszcze, ale to powoli się zmienia. Chociaż i tak "kapitał własny emitenta" nie mówi nic, że to ma być z jednostkowego spojrzenia. Do tego "emitent" się stosuje po prostu, żeby wiadomo było, że chodzi o daną spółkę.
kuna Michał (a) infoscan - jaki poziom wejscia ,czy w tej sytuacji jest sens zajmować pozycje w
Michał (a) Bartas_Gda O Infoscan pisaliśmy wczoraj i dzisiaj rano.
nowy W nawiązaniu do Komunikatu GPW z 27 czerwca 2018 roku o okresowej weryfikacji i kwalifikacji akcji do segmentów rynku NewConnect, Infoscan S.A. (Spółka) informuje, że decyzją GPW akcje Spółki od 2 lipca zostaną przeniesione do segmentu NC Alert i jednocześnie do systemu notowań jednolitych. Obecnie przedstawiciele Infoscan S.A. pozostają w kontakcie z przedstawicielami GPW w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Przemek (r) Infoscan po 11 zł
Michał (a) Jak kurs Infoscan spadnie do 11 zł to ponownie zacznę obserwację
Michał (a) Aż się nieprzyjemnie patrzy na Infoscan. Jedna informacja i taki zamęt może wprowadzić. Stąd właśnie radzę zawsze po takich informacjach wychodzić po prostu o ile z luką się nie otwiera kurs.
Michał (a) Po słusznej uwadze Janka z Infoscan wyszliśmy ze stopą zwrotu +33,90%.
Michał (a) I mówię, jeżeli zarząd GPW odwoła swoją decyzję o dopisaniu Infoscan do segmentu Alert, to będzie można wejść ponownie szybko od razu po ogłoszeniu decyzji. O ile ceny będą odpowiednie, czyli poniżej 13 zł.
Michał (a) Zysk na Infoscan wynosi więc +37,61%
Michał (a) My wychodzimy z Infoscan po aktualnych cenach. Zysk rzędu 50% nie będziemy tracić przez niewiadomą przy zachowaniu kursu na jednolitych. Miała to być inwestycja pod zbliżające się informacje, ale niestety siłą rzeczy musimy wyjść. Do tego ostatnia świeca sugeruje lekką korektę. Infoscan kupowaliśmy po 9,41 zł.
Przemek (r) Infoscan TKO - 8 %
Michał (a) Asia Tak, dopiero od poniedziałku będzie Infoscan na jednolitych.
Michał (a) nowy Japlayway i 11Bit jak na razie omijam. Playway za duże i zbyt dynamiczne spadki były. Korekta trwa z reguły długo potem. 11Bit z prostego powodu: premiera już była.
Michał (a) Infoscan zaczyna kolejne wzrosty.
Michał (a) 11BIT dalej w zakładanej korekcie.
Michał (a) I tradycyjnie na koniec: CDR trzymamy, Jujbee również oraz Infoscan.
Batman usher Michał (a) Tak samo się ludzie dziwią że zarząd sprzedał trochę akcji 11bit. Nie wiem po ile brali ale jak bym miał po 10 zł i kurs byłby po 500 zł tez bym część sprzedał nawet jak bym widzial świetlaną przyszłość :)
Asia z QMK masz fun i to rzeczone wcześniej "piwo" a z CDR i 11Bit masz pieniądze, jeśli to jest dla Ciebie niezrozumiałe to ja już nic więcej nie wymyślę
Asia co jest dziwnego w tym, że np. ktos siedzi w CDR i 11BIT za 90% kapitału a 10% spekuluje na Qmaku czy innym Krezusie?
Asia Przemek (r) ok, źle to ujęlam - nie chwaliłeś a żaliłeś :) zatem nigdy nam się nie pożaliłeś wejściem w 11Bit po 9zł
Przemek (r) lukzas ja mialem infoscan po 3 zl
Przemek (r) Batman zerknij na Infoscan czy tam czasem nie ma formacji VSA na odwrócenie trendu ?
karkalis groldominika jak znasz dłużej 11bit to wiesz, że tak zarząd sprzedawał i po 61 pln, i po 120 - dzięki temu zrobili lepszy freefloat - oni jakoś lepiej działają, ale i kurs też ich inaczej ocenia:)
Bartas_Gda Infoscan ładnie
Michał (a) groldominika Ja 11Bit nie przeanalizuję, bo nie wchodzę w spółki po premierach.
Michał (a) Korekty na Infoscan wcale nie musi być. Świece są pozytywne. Jedna informacja może ruszyć kursem o kolejne 20%. Ja jednak osobiście w takich sytuacjach już nie inwestuję. Wchodziliśmy w okolicach 9 zł.
Michał (a) Tak samo masz na Infoscan aktualnie. Kupując teraz najbliższe wsparcie (i to wcale nie mocne) masz przy ~11 zł. To jest 15% potencjalnego poślizgu. Dla mnie sytuacja nie do przyjęcia. Ale każdy inwestuje według swych reguł.
Michał (a) I standardowo: CDProjekt, Jujubee, Farm51 oraz Infoscan dalej trzymamy.
Przemek (r) Zaba fda to już raczej pewny wiadomo że czekamy na potwierdzenie ale z relacji prezesa mówią że wniosek rozpatrzono pozytywnie :) 28 czerwca jest walne Infoscan
Sal Infoscan :) Pozdrawiam wszystkich
Janek Przemek (r) infoscan - czyzby jakieś info się szykowało?
Przemek (r) ładnie infoscan zbierają
Michał (a) Infoscan dalej trzymamy. CDR również oraz JJB. W Farm51 weszliśmy dzisiaj.
Bartas_Gda Co sie stało na Infoscan? Jakieś info?
daimond leon, batman, dzięki za rady odnośnie Unimot ;)
leon daimond unimot moze miec problem z przeinwestowaniem. Kiedys pisalem o tym. Teraz z tel pisze wiec sie nie rozpisze
Batman daimond Tu na Unimot już wiele fajnie wyglądających technicznie rzeczy było i jak chcesz łapać ruch kilka % w takim trendzie spadkowym te serio bez przekasu załóż konto na forex :)
Batman daimond Unimot nie ma dna i dopóki nie będzie jakiegoś impulsu wzrostowego i korekty spółka jak dla mnie jest określona
daimond co sądzicie o Unimot? Myślę że może być koniec spadków. Mógłby ktoś wykresa zapodać?
Batman Zrobię o tym obszerny artykuł ale zbieram zagrania i muszę mieć wenę bo ostatnio tyle się dzieje w moim życiu że nia mam siły siąśc i coś wrzucić a na szybko bez pomyślunku jak ostatnio 11bit i act to sami wiecie jak się to kończy
Michał (a) I Infoscan ostatecznie wybił 11,00 zł.
Bartas_Gda Przemek (r) czy oceniasz sytuacje Infoscan na podstawie AT, czy w kwestii oczekiwania na decyzję FED? Ja patrząc moim okiem w AT widzę potrójny wirzochołek i zapowiedź małej korekty
Przemek (r) carlittoo bardzo dobra sytuacja na infoscan czekamy na wybicie oporu
Michał (a) I będę nudny: CDR dalej trzymamy, Infoscan oraz JJB również. Na Farm51 czekamy w rejony ~22-23 zł. Jak ogłosili cenę emisji nowej akcji na 19 zł, to niestety nie było mnie przy komputerze. Ta cena jest korzystna, więc można było po ogłoszeniu od razu wejść ponownie.
filip ja cały czas trzymam 11Bit
Batman 11bit ładnie
Batman To do 11bit we wpisie dopiszę ACP jak pozwolisz kilka zdań
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK