Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2024
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Wydarzenia

Spółki: DinoPL, Noctiluca oraz Zepak.

W tym wpisie przedstawię trzy spółki: DinoPL, Noctiluca oraz Zepak. Na początku kilka słów dotyczących sytuacji na wykresach głównych indesków giełdowych. Kurs WIG20 13.10.2022 przetestował poprzedni dołek, gdzie doszło do wybronienia. Popyt zainicjował odbicie w kierunku najbliższego oporu na poziomie 1450 pkt a następnie 1500 pkt. Kurs MWIG40 odbija od dołka utworzonego przy 3500 pkt w kierunku najbliższego możliwego oporu w okolicach 3780 pkt, ale przy odbiciu niestety brakuje jednoznacznie świec wzrostowych. Natomiast kurs SWIG80 raczej porusza się w ruchu bocznym i nie widać na tą chwilę sygnałów możliwego odbicia. Jeśli takie się pojawi, to najbliższy opór jest w obszarze najbliższej luki spadkowej.

DINOPL (DNP)

Dino to ogólnopolska sieć oraz wiodący gracz w perspektywicznym i rosnącym segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów. Dino to także jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i przychodów ze sprzedaży, na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce. Sieć liczy ponad 2000 sklepów. Spółka nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport finansowy za 3Q2022 spółka opublikuje 03.11.2022 r.

interwał dzienny

DinoPL, analiza technczna
Spółka porusza się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Na ostatniej sesji doszło do przebicia górą wyznaczonej linii spadkowej tworząc całkiem ładną świecę wzrostową na zwiększonym wolumenie. Kurs zamknął się w okolicach poziomu 300 zł, który może stanowić lokalny opór wynikający z okrągłego poziomu. Dodatkowo oscylator MACD jest bardzo bliski wygenerowania sygnału kupna. Po przebiciu poziomu 300 zł najbliższy opór może się pojawić przy średniej SMA200 lub przy następnej średniej SMA100. Zagrywamy na przebicie poziomu 300 zł.

Przykładowy LimAkt 300,5 zł SL poniżej 290 zł.

NOCTILUCA (NCL)

Noctiluca projektuje i produkuje emitery OLED – związki chemiczne, które emitują światło po aplikacji ładunku elektrycznego. Ten komponent jest kluczową częścią każdego wyświetlacza OLED i określa jego parametry, takie jak kolor, kontrast czy trwałość. Obecnie topowe telewizory zawierają wyświetlacze OLED, najnowsze iPhone’y, Samsungi Galaxy i Xiaomi mają wyświetlacze OLED, przy czym praktycznie większość innowacyjnych produktów w technologii wyświetlania zmierza w kierunku technologii OLED. Spółka również nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport finansowy za 3Q2022 zostanie opublikowany 09.11.2022 r.

interwał dzienny

Noctiluca, analiza techniczna
Spółka porusza się w trendzie wzrostowym. Po sporej fali wzrostowej na wykresie widoczna jest konsolidacja w obszarze 92-125 zł. Aktualnie kurs zatrzymał się w okolicach 105 zł, gdzie można wyznaczyć lokalny opór. Wybicie górą potwierdzi zakończenie konsolidacji i otworzy drogę do przetestowania mocniejszego oporu w okolicach 125 zł. Oscylator MACD jest bliski wygenerowania sygnału kupna. Zagrywamy na wybicie poziomu 105 zł.

Przykładowy LimAkt 105,20 zł SL poniżej 100 zł.

ZEPAK (ZEP)

Zepak jest to grupa wytwarzająca energię ze źródeł konwencjonalnych oraz poprzez spalanie i współspalanie biomasy w czterech elektrowniach: Elektrownia Pątnów II, Elektrownia Konin (opalane węglem brunatnym), Elektrownia Pątnów I, a także Elektrownia Adamów (współspalanie biomasy). Spółka od kilku lat nie wypłaca dywidendy, ostatnia została wypłacona za 2017 rok. Najbliższy raport finansowy za 3Q2022 spółka opublikuje 24.11.2022 r.

interwał dzienny

Zepak, analiza techniczna
Spółka długoterminowo porusza się w trendzie wzrostowym. Kurs od końca sierpnia znajduje się w korekcie, która dotarła do obszaru, gdzie na wiosnę było dość długa konsolidacja co może zadziałać jako wsparcie dla kursu. Na ostatniej sesji została podjęta nieudana próba wybicia linii korekty. Udana próba wybicia otwiera drogę do wzrostów w kierunku najbliższych możliwych oporów SMA200 następnie luka spadkowa i linia SMA100 a później poziom 30 zł. Zagrywamy na wybicie górą linii korekty.

Przykładowy LimAkt 19,5 zł SL poniżej 18,5 zł

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje
Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:4 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Dino PL: ciekawostka, wg listy krótkiej sprzedaży KNF, co najmniej od 26.09. pozycje krótką (gra na spadek kursu) ma AQR Capital Management, LLC .

 2. Błażej Błażej pisze:

  Zepak: na dzisiejszej sesji kurs korygował wczorajszy dynamiczny wzrost. Spadki były dzisiaj na większym wolumenie niż wczoraj, dlatego zalecana jest ostrożność przy prowadzeniu pozycji. Wybicie nad 26 zł potwierdzi chęć kontynuacji ruchu wzrostowego do ~30 zł.

 3. Błażej Błażej pisze:

  Noctiluca: Wczoraj pojawił się nadzwyczaj wysoki obrót, dzisiaj jak na NC również całkiem nieźle. Silniejszego ruchu dopiero po wybiciu 110 zł się spodziewam.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

kriss1975 Dzikun mysle ze warto krecic sie tam koło płotu , bo i cps i zepak za tym samym płotem
Adam_ kriss1975 tyje to Zepak, szkoda, że tak mało wleciało poniżej 18
razor45646 kriss1975 ZEPAK dalej trzymasz? Strasznie w ostatnich dnicha spóścili kurs
razor45646 zepak strasznie spóścili
pezet kriss1975 a w zamrażarce zepak, wszeczedzie Solorz w Twoim domu :)
kriss1975 razor45646 zepak u mnie long, kreski mam ale tam nic poza akumulacja od kilkunastu tyg niema
razor45646 kriss1975 do ZEPAK to masz jakieś kreski czy kupujesz to tylko pod potencjalne info o elektorowni atomowej?
kriss1975 kramrok ccc pokazałem niżej , myślę że jeszcze lekko UP i korekta , zepak , pepco i cps mam , zepak i cps dokupowalem na ostatnich sesjach
kramrok kriss1975 jak dalej widzisz CCC? masz Pepco, Zepak, Cyfrowy?
zenek69 koku najciekawiej chyba wygląda zepak
kriss1975 Janek wszystkie 3 + zepak
Adam_ Zepak promocja?
koku A ktoś może patrzy w kierunku energetyków? Zastanawia mnie czy taki TPE, zepak albo photon mają perspektywy na naprawdę długie L. Za każdym z nich znalazłbym argumenty na tak i na nie?. Ale może przed całą branża jest dobra perspektywa?
tomcio03 ZEPAK dzis zamknal luke, warto sie przyjrzec
nowy Zepak znow sie zbiera
Piaskun beatport 117mln uzyskał z tego tytułu zepak
Piaskun beatport a co tam się stało na Zepak?
Przemas spojrzałem na ZEPAK, a co tam sięstało?
kriss1975 Triathlonista ZEPAk od jakiegoś czasu słabo się zachowuje , jako jedyny nie brał udziału we wzrostach redbuli
zenek69 Ja mam jeszcze dna oku zepak bo wskaźniki ma wyprzedane wyniki powinny być ok a kurs wydaje się dość niski jak potencjał
zenek69 Mówił o zepak że do 12 lat wybudują atom i mówił że idą na zwarcie z łunia i węgiel jeszcze długo z nami zostanie
zenek69 Czy ktoś może mi wytłumaczyć co dzieje się na zepak? Zawsze odbywał się tam normalny handel a teraz obroty są jak w warzywniaku....o co chodzi
zenek69 kriss1975 a co myślisz o zepak? Leży na 22 zł obroty praktycznie zamarły kurs wychłodzony na tygodniowym też ciekawie raport w drodze...
zenek69 Zepak analizowałem przez weekend i też wygląda dobrze pod start
zenek69 Ma ktoś z was zepak? Od strony technicznej na tygodniowym wygląda ciekawie, wyniki ok kurs wychłodzony...pójdzie do góry? ;>
Przemek (r) tomciu orsted chyba współpracuje z zepak
Triathlonista Jak widzicie zepak? Kogeracja zaskoczyla wynikami za q1 moze i on ma sie nie najgorzej
Przemek (r) Może Zepak ruszy i zakończy ten marazm bo wyniki pokazali bardzo dobre po wielu latach generowania strat
Przemek (r) Coś Zepak stoi w miejscu jakby nie był z tego samego sektora
kramrok kriss1975 a jak widzisz Zepak?
hessa ZEPak pod to skubią https://stooq.pl/n/?f=1539286
hessa automaty walczą na ZEPAK ale czuję, że to pójdzie wyżej
Przemek (r) Zepak ładnie odjeżdża
k_jar Dziekan chodzi o to, że jak pisałem czy to o ASB czy cog czy np Zue, zepak to się mądrzyli co niektórzy, że nie, to było grane itp, a teraz kiedy wyszło inaczej to gadka o horyzoncie, jak ktoś uważa, że nie mam racji niech się cofnie i sprawdzi historie
Przemek (r) Komisja przegłosowała ustawę wiatrakową - 700m zamiast 500m pierwotnie od budynków mieszkalnych. Teraz trafi pod głosowanie Sejmu. Dobra wiadomość dla onde pep Zepak
mizarro Banki out czyli rynek jest w cashu i w "coś " wejdzie więc trzeba się cieszyć i obserwować. Ja obstawiam elektro - modernizacje Zepak RemakELT... może coś tam coś tam z Pge, Tauron . Są możliwości na 50-80 % w klika dni co już banki nam pokazały .
Triathlonista Sasin zmotywowal zeby zepak pompowac
Dzikun zepak, lwb, bumech
zenek69 Zepak chyba wybił z trójkąta
zenek69 Zepak info w drodze? Mają i uchwalac ta ustawę wiatrakowa
Przemas pytanie, dlaczego ZEPAK nie idzie jak reszta energetyków... ?
Przemas chwilę nie byłem i zawiesili mnie na haku na ZEPAK, ciekawe jak to się dalej potoczy, czy będą zmiany w przepisach i jak inne energetyki na to
zenek69 kriss1975 trzymasz jeszcze zepak?
roger Lechu to super info dla zepak
Przemas Maciejka tak jak wspominałeś/aś Zepak się ocknął z -5 na -1,5%
Maciejka Zepak myślicie, że warto, czy już rozegrany?
piotrek68 ZEPAK chyba rusza
Jas3105 kriss1975 trzymasz zepak?
piotrek68 Ciekawe czy w tym tygodniu zepak przebije szczyty?
Przemek (r) Zepak król wzrostów na GPW ? :)
roger zepak info o korei
piotrek68 Zepak było jakieś info?
piotrek68 ZEPAK kupujecie?
pezet ZEPAK ktos wchodzi ?
pezet kriss1975 mam pytanie techniczne na przykladzie Zepak w przypadku korekty na wykresie h1 jest luka jak ustawic cena na 21,60 czy na domkniecie luki 20,40
Ed Kupują zepak a sprzedają PGE :))))
kriss1975 znów wszyscy chca zepak , a tydzień temu nie chcieli , co za nie zdecydowany ten rynek
space no to zepak wraca na 40pln
Dzikun skąd dziś takie spadki na snx, zepak, bmc?
kriss1975 Paweł 4 nastanie ciemnośc , ale spokojnie mamy zepak i pen :)
Maciejka ZEPAK wyniki miazga, ładnie elektryczki nas doją
kriss1975 kramrok nie wiem co mam teraz mysleć , zepak traktowałem jako bezpieczna przystań energetyczna niestety sasin zburzył mi plan , narazie nie planuje sprzedawać zobaczymy
kramrok kriss1975 dalej wierzysz w TP na ZEPAK na 40 i więcej?
space zepak technicznie dobre miejsce, choć obecnie technikę to o kant d
Kam ciekawe w sumie czemu akurat ZEPAK obrywa najmocniej
pezet bumech sunex zepak, widly WOW
Dzikun zepak, bumech, snx, photon to były fantastyczne tematy z fajnymi trendami
gface zepak dolne
Dzikun ajaj co tak zepak obtłukli
Lechu pytanie, czy wszystko jest w cenach. Natomiast to samo dotyczy firm prywatnyc jak PEP / Zepak / Photon... Bumech, pewnie też JSW, może Azoty
ppp z pompą pewnie będzie jak z Bumech, Zepak, Photon, zaraz znajdzie sie powód do uwalenia kursu poleci -40
gface kernel na koniec wyciągneli i zepak też
Janek kozineczka zepak ostatecznie nie najgorzej
pezet kriss1975 jaki plan masz na Zepak ?
Maciejka Zepak, Sunex https://www.youtube.com/watch?v=Q-QIUoC8nDU&t=1710s
kramrok kriss1975 a Zepak co twoim zdaniem robi? bo chyba masz już go prawie na zero?
Dzikun zepak fest obrywa
Maciejka jak zamrożą ceny energii to te spółki OZE są pozamiatane??? Photon, Zepak?
roger co myślicie o zepak?
Lechu photon, zepak tak
gface nie Sunex sorry Zepak
kozineczka Maciejka perły ostatnich miesiecy wygasaja sunex zepak bumech :) pora wracac na zdolowane spolki sektory
zenek69 A może zepak? Skorekcil liznął 25 co myślicie o obecnej cenie?
zenek69 Co myślicie o zepak? Dobre miejsce do wejścia ? Niby 25 odhaczyli....
zenek69 Czyżby photon i zepak miały wrócić do łask?
Dzikun mi to wygląda jakby nasze czempiony zepak, pen, sunex odpoczęły po wzrostach i powoli będą kontynuować wspinaczkę
Dzikun a zepak -6
Przemek (r) Spółki energetyczne przy takim otoczeniu powinny zarabiać na sprzedaży prądy a raczej się nie zanosi aby prąd na zimę miał znacznie stanieć. Zepak oraz Pen powinny zyskiwać.
bronas16 Przemek (r) zepak ok 19 pln
Przemek (r) Zepak leci jak kamień w wodę :)
Dzikun o proszę zepak na górne wszedł
Janek a zepak ktos bierze przy 28?
Rivi_77 Piaskun, tak, zepak wczoraj wywaliłem
Rivi_77 Strasznie ten zepak biją ostatnio
Dzikun zepak dolne
Dzikun zepak zaraz też dopełni prognoz :)
Ed A ZEPAK z czego produkuje prąd aby rosnąć?
Piaskun Rivi_77 pamiętaj że na zepak jest solorz a jemu do końca nie ma co wierzyć....Wystarczy popatrzeć na CPS...
Rivi_77 Piaskun, Sunex jeszcze spokój bo mam spory pakiet na 15 ale pen 15.5 i zepak 33 na emocjach. Wiem, rookie mistake :)
kozineczka Dzikun nawet nie mam pomyslu co moze byc teraz grane, jeszce nie tak dawno zepak sunex votum mozna bylo brac w ciemno na spadkowych indeksach
space zepak na widłąch
Dzikun eurocash, sunex, zepak, photon wszystko spada
Dzikun zepak na widelcu
Dzikun zepak jestem zaskoczony, chociaż na tt to wyrysowali
Rivi_77 Po ile widzicie dobre poziomy na wejście w zepak i pen?
kriss1975 zenek69 nie wiem , jak zachowa się wtedy ZEPAk , liczę ze up
zenek69 kriss1975 ale pen i zepak wygladaja jak przed mocniejsza korekta...
Janek zepak tez ładna dzis korekta, ktos sie czai?
Dzikun Ed jak patrzę na ceny energii na 2023 r., to obstawiałbym dalej sektor energii (chociaż spółek SP ja nie tykam, ale jest np. zepak, pen). O bankach się nie wypowiem
kozineczka kriss1975 zepak photon dobre spolka na obecne czasy ale ja zdecydowałam obstawić jednego konia :)
kriss1975 zepak i pen rozwaliły mi dzis portfel energetyczny:)
Triathlonista Rivi_77 mi też na szczęście zepak polepsza humor
kriss1975 Triathlonista zepak i pen , na państwowe mam focha narazie
Triathlonista kriss1975 z energetyków został ci tylko zepak? :)
roger Janosz na zepak ile tam ath jest?
roger zepak nie bierze jeńców
roger zepak też jest mocny
Dzikun zepak faktycznie prawie wymazał spadki od rana
kozineczka Dzikun obstawiam dzis i jutro korekte w us wiec pompa zepak votum odbija
Przemek (r) Słabe dane Zepak
kramrok zepak dokad dojdzie korekta?
Dzikun z tych dwóch (zepak, photon) spodziewałem się lepszych rezultatów na photonie, a tymczasem lepiej zachowuje się póki co zepak :)
kozineczka Dzikun wysokie otwarcie na bumciu aby ubrac, dzis sesja korekcyjna w wtedy rosły takie spolki jak sunex zepak votum
Przemek (r) Raczej na wykresie Zepak można stwierdzić bliskość kursu przy historycznym szczycie niż o podwójnym szczycie który tak jak Dzikun napisał powinien być w znacznie krótszym odstępie czasowym. Co do klina to to można się zgodzić ale nie jest przesadzone że teraz będzie czekała nas klasyczna korekta. Walor do obserwacji
ekielka zepak robi się klin zwyżkujący oraz podwójny szczyt
zenek69 Dzikun warto jeszcze wchodzić na zepak na tych poziomach czy czekać na korektę?
Triathlonista No zepak ładnie sasiny spokojniej
Dzikun kriss1975 zepak miodzio
zenek69 bronas16 mniejsza jak zepak ale zyski dopiero w 1 kw tego roku a tak to prawie ciągle straty
zenek69 Dzikun a zepak?
kriss1975 Dzikun dobrych spółek jak pen i zepak nikt tanio nie odda:)
Dzikun dobrze się zachowuje na tle rynku, podobnie zepak
space na zepak niezły popychacz
kozineczka kriss1975 to juz niejednokrotnie pisałam na czacie, jak przyjdzie mocne odbicie na wigu , spolki ktore do tej pory sie lepiej zachowywaly sunex zepak itd beda dolowane, spekula pojdzie na temat zdolowane
lukaz ja czekam na zepak w okolicy 23.50 - 22
kriss1975 Przemek (r) zepak zakładam że do końca roku podwoji wartośc
Przemek (r) Zepak ciekawie wygląda pod kontynuację wzrostu
kramrok kriss1975 jasne, a jak widzisz dalej Zepak, Photon?
kriss1975 Przemek (r) DOKŁADNIE , JEZELI SZUKAMY COŚ Z REDBULI TO TYLKO ZEPAK , BEZ mATEUSZKA I ALGORYTMÓW
Przemek (r) kriss1975 Zepak również dobra spółka
roger ZEPAK idzie na 30
Przemek (r) Zepak się trzyma dzielnie
space bogdanka i chyba zepak ma tam jakieś kopalnie
Przemek (r) roger myślę że Zepak powinien rosnąć w czasie ze względu na wysokie ceny prądu
roger a co myślicie o zepak?
roger zepak rusza?
Dzikun kozineczka widziałem, że wiele razy tutaj nazwa zepak padała
kozineczka Dzikun zepak a masz ?
Ed A zepak nie sprzedał przypadkiem tego biznesu dla CPS ?
kozineczka zenek69 poobserwuj zepak, po korekcie, moze byc znowu grany pod ustawe
roger zepak przeszedł widły?
kriss1975 Piaskun nic nie walna , ZEPAk jest skazany na sukces i proponuje trzymać ręce pod tyłkiem
Piaskun Luk wcale mnie nie zdziwi jak walnie emisje na zepak aby dokapitalizować spółke...Albo obejmie nowa emisję akcji za pożyczke którą jej udzielił....
space tomciu już wrzucał wcześniej, jest analiza dla zepak
space kozineczka no ten zepak to skomplikowana sprawa , bo ten cały pak-ce przecież ma być sprzedany
kozineczka Piaskun silnie zachowuje sie od miesiaca tez zepak, tam tez jest pod co grac. Mało ostatnio jest takich spolek, pozostaje jeszcze chemia azoty pulawy i pcx, na tej ostatniej nie ma takiego zainteresowania a spolka wyglada fajnie
tomciu Zepak i Polsat w 40 postach Kto i co mu i za ile Polecam https://twitter.com/rditrych/status/1536593033340198912?t=86aSypZuq55D_9qK8XVQWw&s=19
space bardziej mi się podoba jak zepak spadł
Janek roger jaki info na zepak?
roger a co na zepak się stało?
hasior ZEPAK jak sie trzyma
bronas16 hasior nie znam kompletnie fundamentow zepak
hasior bo wybierałem między SUBEX a ZEPAK
Maciejka Są jakieś szczególne powody wzrostów na Zepak?
kriss1975 Dzikun zepak mam w portfelu od wojny , ale nie gram tam pod media , ani TT:)
Dzikun taki zepak trzymałem parę tygodni, nic się nie działo, sprzedałem i miesiąc-dwa później połowa finansowych mediów i tt pisze jaka to zajebista spółka ;)
roger ZEPAK to pod te autobusy tak rośnie?
roger cześć, a co tak ZEPAK od kilku dni pompują?
kozineczka a no i nasza miedziankę kghm. a dzis zakupilam zepak, bo Elon Musk dzis dał twita piszac cieplo o energetyce jadrowej wiec moze zepcio zaskoczy
Maciejka gdzie widzicie pierwszy opór na Zepak, 17,9?
Maciejka Paweł inwestorzy już widzą oczami wyobraźni stojące w Polsce elektrownie atomowe Zepak
space Grzesiek teraz to potencjał jest w nowych technologiach, np. zepak i te mini elektrownie atomowe, może jakieś oze
JackSparrow k_jar Tak z ciekawości, skąd we wrześniu 2021 na ZEPAK był ten ruch w górę? Nigdy tymi tematami się nie interesowałem, może zacznę coś czytać o tym.
k_jar Anon jeszcze czekam na zepak bo tutaj też jest potencjał
Michał (a) Drakkar7 Zepak silny? od pół roku trend boczny/spadkowy.
Drakkar7 A ZEPAK co taki silny jest ostatnio? Ktoś coś wie pod co biorą?:)
Piaskun https://www.youtube.com/watch?v=PPS7MndTvlw Robi wrażenie ta farma zepak
Michał (a) Piaskun Zepak w trendzie wzrsotowym od marca 2020 r. Pozytywna świeca utworzyła się również 20.12.21. Główne wsparcie to 15,00 zł więc w tych okolicach ew. można wejść lub na przbeicie oporu 17,00 zł (czyli "neutralizację" negatywnej świecy 24.01.22).
Piaskun Zepak jeszcze nie ruszył z energetycznych
Adam_ może widać już jakieś okazje ? Zepak,, ASB ?
Dzikun kriss1975 zepak trzymasz dalej?
Rudy102 kriss1975 trzymasz ZEPAK ?
Rudy102 i ZEPAK >?
Przemek (r) Na zepak Sma100 stanowi teraz ruchomy opór
Adam_ a jak w tym wszystkim , na tle spadków energetycznych spółek widzicie ZEPAK ?
Maciejka Ładny baton na S na Zepak
Michał (a) Więc na Zepak by można było zagrać blisko wsparcia 16,00 zł lub właśnie na przebicie 19,00 zł gdy lekko poniżej utworzy się mniejsza konsolidacja.
Michał (a) Rudy102 Na Zepak dalej się tworzy al'a trjkąt zwyżkujący. Główny opór to 19,00 zł. Świeca 20.12.21 bardzo pozytywna. Główne wsparcie to 16,00 zł.
Przemek (r) kriss1975 Rudy102 na zepak jeszcze mamy blisko obecnego minimum średnia SMA100 która stanowi lokalne wsparcie dla kursu
Rudy102 kriss1975 jak widzisz ZEPAK ?
Janek Dzikun zepak na razie cofnał sie , spręzyna się napręża
Dzikun ten ZEPAK to jest shitowa spółka
bylu ktoś z mądrych na temat kgn jest w stanie cos napisać? ,bo to ala zepak chyba jest
space zepak ładnie wyszedł z trójkąta
tomciu A i Zepak jeszcze kombinuje z gazem i PSE im będzie dopłacac do biznesu ZEPAK finiszuje z 17-letnim wsparciem na budowę i utrzymywanie jednostki gazowej ????????. Zgodnie z kontraktem mocowym w pierwszym roku dostaw (2026) spółka otrzyma z tego tytułu wsparcie w kwocie ok 197,4 mln PLN. W kolejnych latach kwota ta będzie powiększana o poziom inflacji.
tomciu Wg mnie w temacie zepak wszystko się zgadza W '22 dostaną jeszcze większy hajs za CO2 plus to co ugrają z UE na rekultywację zielone projekty itp. Zaplecze biznesowe dla ludzi do przekwalifikowania już ruszyło (projekt Hillwood Konin zakłada centrum magazynowi logistycznie na ok 600tys MKW a to kilka tys miejsc pracy bezpośredniej i 2-3 razy tyle w łańcuchu) Konin ma dobrą demografię i sporo rezerwę siły roboczej
kozineczka Sal akurat zepak wyglada raczej do wybicia góra, jakby tak pociagnac kreskę od szczytów zaczynając od sesji z 23.09 w parkiecie jakis dm wrzucił go do typów na obecny miesiac
kriss1975 space santandera z 8 grudnia ostatnia , ale nie chodzi o to , tylko ktoś tu wczesniej wrzucał że analitycy santandera widza sell zepak 12-13 zł
kramrok reko na Zepak to jest na 35 zł
ekielka gość z santandera wieszczy zepak na 12-13zł
hessa jakby ktoś pytał to na ZEPAK jest mocna rekomendacja od Ipopemy https://www.pb.pl/analityk-calkowicie-zmienil-zdanie-o-spolkach-energetycznych-1135538
Maciejka ktoś mocno wsiadł na Coal Energy i Bumech. Pompka jak na Zepak swego czasu
kramrok Zepak sie rozpedza
Maciejka Zepak na 15 pln wsparcie następne?
Fernon Z takich tematów do łapania noża, to zepak wygląda jakby chciał zrobić zwałę, będzie można zaryzykować pod odbicie
mediolan ale zepak poleciał.. choć w sumie wzrost był 100 % to ma prawo oddac połowę
bronas16 zepak ale urwało
bronas16 a zepak SE zePITALA ;)
Przemas Zastanawia mnie fenomen ZEPAK... Jak to dojdzie nim do skutku to przecież to będzie zarabiać za dekadę a znając trick z Synthosem to jak już ta spółka zależna zacznie zarabiać to zostanie ściągnięta z gpw
Janek zepak jak zapindala, myslalem ze 20 to max a tu idą wyzej
Michał (a) kramrok Główne wsparcie leży na Zepak dopiero przy 14,00 zł gdyż dynamiczne wzrosty były bez praktycznie żadnej korekty.
kramrok Ktoś podpowie gdzie na Zepak jakieś wpsarcie teraz?
Janek hasior pracuje nad tym, na zepak poszło dobrze
hasior na ZEPAK palta rozdali?
Maciejka ZEPAK widły, kolejny dzień
Drakkar7 Maciejka ale ZEPAK ma to know-how?:)
Maciejka Przecież to są potężne koszty, może Zepak sprzeda know-how, lub coś w tym stylu dla Państwa? Temat Atom, Wodór, Uran itp. to jak kiedyś OZE
space Drakkar7 zepak to w ogóle nie wiem o co chodzi :)
Drakkar7 space "rynek przereagował informację o współpracy z Novavax" a ZEPAK to nie jest przereagowany?;)
Janek Piaskun zepak też łądnie
Maciejka zepak już+100% od info o atomie?
kramrok zepak opór przebija
Ed A ciekawe skąd zepak weźmie te 4.6 mld bo napewno nie z prywatnych kąt twarzy pomysłu
space ciekawe czy tak samo urośnie jak zepak
Kam ZEPAK jak poćiągneli,omg
Janek Anon chyba na zepak ;)
Przemek (r) Zepak prawie na widłach
Przemek (r) Zepak chce coś się wysoko otworzyć ale to może być tylko poducha.
kramrok kozineczka a zepak masz?
Drakkar7 bronas16 brałeś ZEPAK?
Drakkar7 kriss1975 gratulacje ZEpak ;) artykuły w parkiecie ciągle mają moc;)
kriss1975 zepak , wybija średnie Zobacz obrazek <Obrazek5712.png>
kriss1975 Przemek (r) nie mam zepak i tpe , wystarczy
tomciu kriss1975 Hej poproszę o chmury na ZEPAK coś mi się zdaje że za chwilę tam będzie odpal
tomciu Piaskun zepak kolejny Zaraz tam OZE wjedzie za dotacje
Piaskun kozineczka ZEPAK nie korzysta na odbiciu na wig energia?
tomciu Słyszeliście że Solorz poprzez zepak wchodzi w wodór?
tomciu piotrlotr wg mnie podciągną pod to kopalnie elektrownie i to co będzie przepływać przez ich polityczne kieszenie Np mogą robić zbiorniki metanu w podziemiach i eko wynalazki typu farmy solarne na wyrobiskach Solorz w zepak już kasę ciągnie
Drakkar7 TESGAS szaleje.....a co się stało na ZEPAK?
kramrok Zepak tez wzialem i tez oddałem z zyskiem
lskibinski Gessner Zepak pompuje
filip jak Zepak i Polenergia
Inwestor Ktoś śledzi może co tam się na zepak dzieje? Solorz podobno mocno idzie w ode, kredyty pospłacali, chciał robić wykup a co dalej? Siedzi ktoś w tym i może temat naświetlić?
Bartas_Gda ZEPAK
Bartas_Gda les ile zepak?
Piaskun kramrok cwaniaki na zepak wprowadzali na gpw w okolicach 20pln a teraz chcą zdjąć poniżej 10pln...
kramrok ciekawe zatem do ilu jutro skoczy ZEPAK, może do 10 zł:-)
Boro1234 Zepak wezwanie na sprzedaż akcji po 7,47 http://biznes.pap.pl/pl/news/simple/info/33806993
custer erbosss energetyka w całości źle: zepak 3 %, energa po wynikach... tauron się trzyma, pge też w sumie
kramrok zepak ruszył
jaroslawen Cześć, mam prośbę. Mógłby ktoś rozrysować Zepak? Jestem mobilnie i nie mam jak
Batman No i mi zabrali zepak :)
Batman mimo tego że odjechał nie wiem czy nie wejść w zepak
PIEQ Na dziś obiecująco kontynuacja na ZEPAK i zagranie na młotek na Elemental
piotrlotr witam, czy ktos moglby napisac jak widzi dalej ZEPAK ?
Batman Zepak przy 7,50
Janek Batman jak myslisz gdzie łapać zepak?
Batman zepak cały czas pozytywnie tylko tam bym nie stawiał SL z automatu bo mocno buja intra day
cooper Batman Zepak - to jest jeszcze moment na wejście? Ładnie to wygląda
Batman Typowanie zepak Braster dobrze się na razie zachowują
Batman Na dziś dalej zepak
Batman zepak też :D
Batman Bardzo ciekawie zepak
Tanarii zepak dalej
Tanarii zepak
Marta Batman zepak coś się popusuł :P?
filip Zepak nie przekreślam
filip no mi się Zepak nie podoba
kuna Przemek (r) miodzio ten zepak
Przemek (r) zepak na wykresie tygodniowym wyglada wysmienicie. Walor do obserwacji.
Michał (a) W sprawie Zepak.
Michał (a) Było pytanie rano o Zepak. Ale muszę niestety odpowiedzieć, że spółek z tej branży nie analizuję na razie.
Gitaroszewc przy okazji na ZEPAK na D1 zbliża się przecięcie 0 MACD
Gitaroszewc ja już wziąłem ZEPAK po 7, przeszedł dzisiaj jakiś pakiet 100k akcji
Batman Zepak do wzięcia SL poniżej dzisiejszych minimów
Batman Cześć! Dziś do obserwacji zepak na przebicie 7 zł Alior i gnb jako spekulacja ostra :)
Gitaroszewc ZEPAK opublikował raport, dlatego nieco bardziej się kotłował
Przemek (r) Batman zepak mam w obserwowanych i się dość długo konsoliduje pod 7 zł
Batman Do obserwacji zepak naprzebicie 7.00 zł
Batman Zepak do obserwacji
Patton Batman dzisiaj zepak wyplacal II rate za dywidende.. jutro kurs z odcieciem?
Patton Batman hello, czemu uwazasz ze Zepak jest wart uwagi?
Batman Zepak chybbtez wart uwagi
andrzej64 ostatni wpis dotyczy oczywiście ZEPAK
filip Zepak - młot na odwrócenie trendu w piątek na dużym wolumenie, potwierdzony dwoma sesjami wzrostowymi, sygnał na STS i RSI, Macd do góry zawinął, jutro pewnie sygnał
Batman filip Na zepak już trochę późno :/ Młot przegapiony
filip dodałbym jeszcze Zepak
Batman o widzę że dobrze że zepak wczoraj wywaliłem
Batman carlittoo shorta trzeba było brać jak tu pisałem dziś:/ No nic trudno dziś fajny zysk zaksięgowane z kontraktów na cdr i szybkich zagraniach na energetyce więc jestem zadowolony. Aktualnie nędza w portfelu. Kilka Ł na eur i pkn oraz zepak
Batman myślałem ze zepak dźwigną i trochę tego wziąłem
Batman zepak
Konrad mozna prosic o jakis komentarz do Zepak?
Patton odchodzac od gamedev ciekawe jak zepak sie zachowa, niedlugo powinny zapasc kluczowe decyzje..
Batman Jak energetyka ma odbić to zepak może być ciekawym tematem
Batman liznąłem trochę zepak i getin i 0 pln na koncie
Batman Widziałeś zepak ?
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK