Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Marzec 2024
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Wydarzenia

Spółki: Apator oraz Toya.

Ten wpis dotyczy analizy technicznej spółek: Apator oraz Toya. Na początek krótki opis bieżącej sytuacji na głównych indeksach giełdowych. Kurs WIG20 porusza się wewnątrz kanału wzrostowego, aktualnie znajduje się przy jego górnym ograniczeniu co daje szanse na możliwość utworzenia korekty. Kurs MWIG40 znajduje się blisko historycznego szczytu w okolicach 5860 pkt przebicie tego poziomu otworzy drogę do szukania i wyznaczenia nowego historycznego szczytu. Kurs SWIG80 cały czas rośnie poprawiając i ustanawiając nowy historyczny szczyt, jednak wartość wskaźnika RSI na poziomie 84 co oznacza obszar wykupienia i może sugerować zbliżającą się korektę kursu.

APATOR (APT)

Apator to międzynarodowa grupa kapitałowa producentów urządzeń i systemów pomiarowych a także dostawców rozwiązań wspierających pracę sieci elektroenergetycznej, wodnej i gazowej. Spółka wypłaca dywidendę, ostatnia za 2022 r. w wysokości 0,20 zł.

interwał dzienny

Apator, analiza techniczna
Spółka w dłuższym terminie znajduje się w słabym trendzie wzrostowym. Od sierpnia kurs porusza się w korekcie z tym, że w październiku doszło do wyhamowania spadków i rozpoczął się ruch konsolidacyjny od góry ograniczony linią korekty a od dołu lokalną linią wsparcia. Aktualnie kurs znalazł się w ciekawym miejscy, w którym powinno dojść do rozstrzygnięcia co do kierunku wybicia kursu. Jeżeli dojdzie do wybicia górą to pierwszy możliwy opór znajduje się przy 16 zł a następny przy 17 zł. Zagrywamy na wybicie górą i zakończenie korekty.

Przykładowy LimAkt 15,25 zł SL poniżej linii dolnego ograniczenia ruchu konsolidacyjnego.

TOYA (TOA)

Toya to spółka działająca jako producent i dystrybutor w sektorze elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Spółka wypłaca dywidendę, ostatnia w wysokości 0,33 zł.

interwał dzienny

Toya, analiza techniczna
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Od października na wykresie widoczny jest mocniejszy ruch wzrostowy kursu poruszającego się wewnątrz kanału wzrostowego, gdzie kurs zbliżył się do potencjalnego poziomu oporu na 8 zł, po wybiciu kurs będzie miał otwartą drogę do przetestowania górnego ograniczenia kanału wzrostowego. Najbliższe lokalne miejsce wsparcia możemy wyznaczyć na powstałej luce wzrostowej przy 7,6-7,7 zł a nastepnie dopiero przy dolnym ograniczeniu kanału wzrostowego. Zagrywamy na wybicie lokalnego poziomu oporu na 8 zł.

Przykładowy LimAkt 8,04 zł SL poniżej luki wzrostowej czyli 7,6 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje
Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Przemas Dochodzę do wniosku, że w ostatnim czasie najlepiej wywalić akcje prze wynikami za kwartał nieważne czy dobre czy złe kursy nurkują... przykład Allegro, Toya, Wielton, Eurocash, Eurotel itd. Oczekiwania analityków czy inwestorów są wyższe.
Adam_ Przemas właśnie myślałem o kupnie Toya i dobrze , ze poczekałem, j ak myślisz - to koniec promocji czy jeszcze spadnie
Przemas promka na Toya
Przemas Czy ktoś ma akcje Toya ? Wpadł u mnie do listy obserwowanych pod kątem AT.
Przemek (r) Coś się dzieje na toya spore obroty się pojawily na dołku
krzysieksisiek Cześć, jaką spółkę dywidendową byście polecali do rozważenia do portfela IKZE? Nie u znam to jako porada inwestycyjna, ale tak chciałbym zobaczyć opinie innych. Mam PKN, ACP, AMB, PZU. Zastanawiam się nad Dekora lub Toya (słabą historię dywidend ma akurat)
Michał (a) Toya dzisiaj kolejną negatywną sesję zaliczyła. Pierwsyzm negatywnym sygnałem było przebicie wsparcia 8,20 zł dnia 28.10.21.
Kalam Jestem ciekaw dzisiejszych wyników na Toya. Dzisiaj spadek 6%. Pewnie ktoś już znał wyniki.
Adam_ Ja powoli wchodzę w TOYA zagrywam pod wyniki 3q,
Adam_ no urwało na Toya, a chciałem wejść przy 8,20
ormek Toya chyba ma za niedlugo publikowac wyniki ze 7,56 widze?
Michał (a) Toya w dalszym ciągu znajduje się w trendzie wzrostowym i opór lezy przy 8,50 zł.
Michał (a) Toya do obserwacji na najbliższych sesjach - właśnie dochodzi do odbicia od głównego wsparcia 8,00 - 8,20 zł.
Kalam Adam_ okolice 8,20 na Toya to jest na ten moment wsparcie a nie opór. Powinien się tu pojawić popyt.
Adam_ Toya -8,27 jak widzicie opór 8,20
Michał (a) Na Toya główne wsparcie leży przy 8,00 - 8,20 zł - kurs potencjalnie tam może się zatrzymać.
Michał (a) Do obserwacji również Toya, gdzie ustabilizowało się główne wsparcie 8,20 zł. Opór leży przy 9,25 zł.
tomciu Ja też gram toya podebrane po dywidendzie Uważam że tam kurs czeka na paliwo rakietowe i podąży za reszta rynku (ich raporty na to wskazują)
Bartas_Gda (r) kozineczka Toya jestem byczo nastawiony
kozineczka Bartas_Gda (r) a co myślisz o toya? Podobna branża a kurs jakoś tak nie mrawo
hessa Gessner dziś szaleje, przez chwilę myślałem, że wziął na celownik tylko spółki na A, bo od rana pod rząd wrzucił AC, Action, Apator, Atrem, Arteria ale dołączył też inne litery :D
Bartas_Gda (r) Toya mamy chyba wychodzenie Rockbridge
Michał (a) morlinek92 Zwykła korekta/Puszczenie SL. Główne wsparcie na Toya to dopiero 8,00 zł i dopiero stałe przbeicie tego poziomu będzie negatywne.
Michał (a) Toya dalej bez zmian. Dalej w trendzie wzrostowym. Dalej brak większych podażowych świec. Wsparcie główne to dalej 8,00 - 8,13 zł - świeca 17.06.21. Opór główny to dalej 9,00 zł.
Michał (a) Toya dalej pozytywnie wygląda, z uwagi na świecę 17.06.21 oraz trend wzrostowy. Świeca ta też wsparcie przy 8,00 zł ustanowiła
Michał (a) Toya również bez zmian. Dalej w trendzie wzrostowym i dalej tworzy się trójkąt zwyżkujący.
Michał (a) Toya dalej w trendzie wzrostowym i świeca z dnia 17.06.21 utworzyła wsparcie przy 8,00 zł - utworzył się dłuższy dolny knot. Jak na razie dalej brak większych negatywnych sygnałów.
Michał (a) Z komentowanych przeze mnie spółek Toya dalej w pozytywnym świetle. Dalej w trendzie wzrostowym. Świeca z dnia 17.06.21 wyznaczyła mocniejsze wsparcie przy ~8,00 zł.
Michał (a) Toya bez zmian wsparcie przy 8,00 zł - wyznaczone dzięki czwartkowej sesji.
Michał (a) Toya ustanowiła dzisiaj nowe wsparcie - 8,00 zł.
nowy brzydka swieczkana toya
Michał (a) morlinek92 Na Toya niezmiennie trend wzrostowy i nie widać większych podażowych świec. Jednak teraz już wsparcie główne by było zbyt odległe - wsparcie główne leży przy ~8,00 zł.
morlinek92 cooper może Toya, wybiła dziś 9.1. Sam się przyglądam, żeby wejść. Co sądzicie o wejściu na 9.15 i SL 8.65?
Michał (a) Toya w dalszym ciągu w trendzie wzrostowym i kurs walczy właśnie z oporem 8,60 zł. Dalej brak większych podażowych świec. Główne wsparcie to 8,00 zł.
Michał (a) Z innych spółek - opuszczając temat "gamingu" - TOYA właśnie spadła na wsparcie 8,00 zł. Spadki odbyły się stosunkowo na niskich obrotach i na wykresie dalej panuje trend wzrostowy.
Michał (a) Toya - aktualnie tworzy się al'a trójkąt symetryczny (nie zgadza się układ wolumenu). Dalej występują pozytywne świece jak ta z dnia 08.04.21 oraz jest w trendzie wzrostowym. Opór to ~8,20 zł.
Janek Batman z ciekawych tematów może toya?
walduci50 Toya analiza
Michał (a) Najważniejsze, że na Toya w dalszym ciągu nie ma większych świec spadkowych.
krzysieksisiek nowy Jak Toya wg. mnie wygląda https://www.tradingview.com/x/kGDjRxXF/
nowy Na Toya wsparcie puscilo na razie
Janek space a toya do ilu RSi dojdzie? :)
walduci50 Wyniki finansowe Toya w 2020 r. oraz list do akcjonariuszy
walduci50 Może ktoś wypowie sie co do wyników toya,z tego co zobaczyłem w raporcie to są bardzo dobre r/r
nowy Toya ładne obroty ma od kilkunastu sesji
Michał (a) krzysieksisiek Tak, główny opór na Toya to teraz rejon ~8 zł. Główne wsparcie to rejon ~6,70 zł.
krzysieksisiek Michał (a) Toya teraz opór ma 8 zł ?
nowy Toya cos nie ma sily sie wybic
Janek space toya za to ładnie
walduci50 moze ktos sie wypowie na temat dzisiejszej czrnej długiej świecy tak zachwalanego popytu na toya
nowy Janek toya słbiutko ktos ostro tam sypie
Janek toya wróciła do bazy
Grzesiek na toya koszyk po lewej na 50tys akcji
Michał (a) I na TOYA już nie będzie teraz "idealnego" miejsca do zainwestowania, gdyż kurs relatywnie blisko oporu 7,50 zł i raport ma być opublikowany już 8 kwietnia.
Michał (a) koku Ja nie wyznaczam z reguły z góry jakieś zasięgi. Nie uważam, żeby na tym polegała analiza techniczna/wolumenowa. Ja analizuję każdą powstającą świecę - jak na razie na TOYA nie ma żadnych większych spadkowych świec. Główny opór to jednak 7,50 zł - jednak może, ale nie musi wystąpić tam większa, negatywna świeca. Opory to dla mnie jedynie sygnał, żeby być bardziej uważnym przy tych poziomach. Ja z reguły stosuję metodę SL kroczącego.
Michał (a) TOYA dzisiaj pozytywne zachowanie kursu, gdzie na disiejszej sesji największe obroty odbyły się przed/na wzrostach.
Grzesiek zobaczymy jak toya zakończy dzien
Janek toya poszła
Grzesiek toya rusza
Janek space kolejne 650k akcji na toya
Grzesiek ooo ja toya
walduci50 Czesc.Myslę ze Apator moze byc w dobrym punkcie do zajęcia pozycji 11marca objęcie hossy,maced za niedlugo moze dac sygnal kupna i fundamentalnie myślę ok
Grzesiek Wrzuci ktoś zasiegi dla toya ?
Grzesiek ale popyt na toya. Skubią i skubią
hessa ładne szacunki wyników na Toya
Grzesiek TOYA w piątek bardzo ładnie wybiła przy sporym wolumenie https://www.tradingview.com/x/ZX2RkugS
Grzesiek toya wybiła z trójkąta https://www.tradingview.com/x/QePmQXlr
Grzesiek TOYA https://stooq.pl/mol/?id=17781
Grzesiek o toya wczoraj pisałem a dziś wybili
Grzesiek kto na toya o 11 zapakował 100000 tys akcji ? :Dhttps://www.tradingview.com/x/2ZmQ903Q
Grzesiek toya jaki duzy pakiet poszedł
Grzesiek Scenariusz na TOYA https://www.tradingview.com/x/NvvsauVk
Michał (a) Toya
Grzesiek wspominałem dziś o TOYA Dobrze to wygląda
Grzesiek toya rusza
kriss1975 space T jak torpol też fajnie , tylko T jak Toya coś jakby nie z tej drużyny
space nemooo apator
Janek toya na wsparciu, ktoś planuje dobierać?
Drakkar7 Toya znowu po 6.66 dziwna spólka;)
Luk apator widzę dziś widzę coś drgnął
Luk jeszcze Ciekawostka z Apator Zobacz obrazek <Obrazek4573.png>
space https://stooq.pl/mol/?id=262 toya do obserwacji wg. stooq
Janek kriss1975 dzieki za opinie o toya, a var? cały czas na haku wisimy :/
Janek kriss1975 a toya jak widzisz?
Grzesiek toya wybiła
Drakkar7 Toya się budzi;)
kriss1975 space fajna na toya , podebrałem coś 6,06
guf Dzikun patrz podobny case na TOYA https://charts.stockwatch.pl/chart/XmHivl8iWkW7eMbVAXduxw
Michał (a) Toya również fajny trend wzrostowy od kwietnia tego roku. Też nie widać jeszcze większych sygnałów sprzedaży.
Michał (a) Wczoraj na webinarze były dodatkowe jeszcze pytania odnośnie Datawalk oraz Toya. Datawalk z techncznej strony pozytywnie wygląda - długoterminowy trend wzrostowy poparty świecami/obrotem. Szczególnie pozytywne świece były z połowy czerwca oraz 30.07.20.
Inwestor space pewnie wszystko w Chinach produkują? TOYA też leci przez to chyba
Ja_Jonash Apator
nowy Ktoś obserwuje Apator ?
Bartas_Gda (r) mowa o Toya
Ed tyle że Apator to był jeden dil na 400k akcji stąd ten obrót
PIEQ Zobaczcie Apator
Bartas_Gda (r) Ed na Apator wolumeny w ostatnim czasie rzucił się w oczy
Ed Apator - ktoś z Was obserwuje na obecnych poziomach ?
Przemek (r) Bartas_Gda (r) ten apator ciekawie
Bartas_Gda (r) i ten apator
Przemek (r) Bartas_Gda (r) patrzyłem na apator ciekawe te obroty
Bartas_Gda (r) Przemek (r) na Apator większe obroty
Janek piotrlotr ciekawe co z tym toya
piotrlotr na toya mega wolumen i transakcja
Janek toya, poszły paczki prawie 600k akcji - co tam się święci?
Janek karkalis a nie wiesz jak na toya z tym skupem?
Janek karkalis widziałem, że toya odpuściłeś już całkiem, ja jeszcze mam, ale też bym wyszedł, boję się, że jest więcej takich osób więc każda podbitka będzie zasypywana
Bartas_Gda Apator na wsparciu
Bartas_Gda Przemek (r) Apator też rekordowy wolumen
Janek karkalis dokupujesz toya pod podwójny dołek?
karkalis daimond toya - konflikt akcjonariuszy. jedyna nadzieja, że kurs ruszy pod skup.
karkalis PIEQ skup na toya jest przegłosowany, chcieli przegłosować podwyższenie ceny skupu, ale to się nie udało
Janek karkalis dzikei za info o toya :)
PIEQ karkalis to aktualne o Toya ? bo moze zle zrozumialem informację ze ten skup nie zostal przeglosowany
Janek karkalis co tam na toya słychać? trzymasz jeszcze?
kramrok Toya nie będzie skupu:-(
karkalis Na toya dziś było walne
kramrok Toya też ładnie
PIEQ Toya ładnie
PIEQ ktoś może zna powód spadku Toya dziś ?
PIEQ Toya cos drgnela
karkalis to na toya beda glosowac we wrześniu - czyli chca gloswac we wrzesniu, skup do konca paxdziernika: Zobacz obrazek <Obrazek1523.png>
karkalis kramrok na toya zwołali NWZA, czyli fajnie. a na tym nwza mają głosować czy robią skup po 6.8 czy nie
karkalis Janek co do Toya, to trzymam. skup od 5.2, wiec powinno coś się zadziać w tym temacie, daje sobie czas do max październiak i wtedy. To dobra fundamentalnie spółka, wiec na razie nie wykonuję żadnych dodatkowych ruchów
Janek karkalis cześć, trzymasz dalej toya? jaki masz plan?
piotrek68 Toya może już czas
Piaskun piotrek68 Niby wszystko okey na Toya ale cały czas podaż dociska popyt...Moim zdanie ktoś wychodzi z papierka ewidentnie....
piotrek68 Toya skok obrotów w zeszłym tygodniu jest wymowny z tego może coś być .Papier po dużej przecenie i na horyzoncie skup własnych akcji
Janek hej, jak widzicie toya?
piotrek68 Toya schłodzona chyba podwyższą cenę skupu może coś z tego będzie jakieś opinie
Piaskun karkalis na Toya ktoś jakby chciał wyjść z papiera?
piotrek68 Toya chyba ciekawy temat jakiś komentarz?
Janek Bartas_Gda a masz toya?
Piaskun Na Toya również cofka...
piotrek68 Toya jeśli podwyższą cenę skupu to lecimy wyżej
karkalis kramrok toya ma już za sobą skupy w poprzednich latach, coroczne dywidendy, trochę innaczej niż na ali
Bartas_Gda kramrok altus do Toya bym nie porównywał
karkalis kramrok mi się toya podoba - zagrywalem w styczniu, fundamelanie spoko, a skup chcą przy cenie min. 6.8 przegłosować, a już uchwalona uchwała to min. 5.2
PIEQ ktoś obserwuje Toya ? Wolumen rośnie, a kurs niewiele w górę... Ciekawe kto sypie cały czas
Bartas_Gda co do Toya to wsztstkie ostatnie rekomendacje na zlecenie gpw w ramach pokrycia analitycznego są bardzo optymistyczne moim zdaniem
Błażej (a) co do Toya, to można pospekulować pod wybicie wczorajszego maksimum
Piaskun Błażej (a) Toya wczoraj myśleliśmy ze wybije po rekomendacji Boś..
Piaskun Błażej (a) cześć...A co myślisz o Toya?
Bartas_Gda karkalis reko dla Toya widziałęś?
PIEQ na Toya pojawił się duży wolumen na wsparciu, przy 5 zł
karkalis Michał (a) mam pytanie do Ciebie. Spółka: TOYA. "Akcjonariusze spółki Toya upoważnili zarząd do skupu maksymalnie 3 mln akcji własnych spółki, po cenie 5,2-7,8 zł - wynika z uchwał podjętych przez walne zgromadzenie spółki. Walne zdecydowało o utworzeniu na ten cel kapitału rezerwowego o wartości 15,7 mln zł." Kurs obecnie poniżej 5 PLN - to co wtedy? Spółka może kupić po niższej cenie niż Uchwała? To że drożej nie może kupić, to jest logiczne, ale co w takiej sytuacji?
Bartas_Gda na tygodniowm skok wolumenu na Toya
karkalis Michał (a) uważam, że coś coś kombinują na Ali, ale raczej mali na tym nie skorzystają. Za to toya wygląda na uczciwy buyback.
karkalis Toya też uchwalił skup akcji.
Bartas_Gda karkalis jest skok na toya na innych pewnie też
Bartas_Gda karkalis aktualizowaleś może sytuację na toya ostatnio?
Bartas_Gda duże pakiety na toya - też oni?
karkalis kozineczka emisja bez pp - wiec wg. mnie TFI/OFE zbiją kurs b. nisko emisji. Zobacz ostatnio na Toya była budowa księgi popytu i nikt nie chciał kupić akcji. brak kasy na rynku bije w oczy
Lubelak Bartas_Gda ten apator nawet dobrze wyglada fundamentalnie - zgadza się?
Bartas_Gda dziś wyniki podał apator
Janek karkalis trztmasz toya?
karkalis Tej toya udało mi się kupić 60% tego co chciałem... 2 grosze mogłem Dax więcej, a kurs tak ładnie idzie.
Bartas_Gda karkalis toya - dziś super:) przyglądam się cięgle temu VRG - dość ciekawie wygląda
karkalis Toya - zbierałem/czaiłem się na nią osattnie 2 tygodnie, w końcu odbiła - jedna z ostatnich spółek po altusogeddonie co nie odbiła, w końcu ruszyła
mlody_inwestor A co sadzicie o Apator?
Hoze apator ? prezes mówi żę zarobią 70 baniek
Michał (a) Apator : na przebicie 24,00 zł.
custer Analitycy Santander Biuro Maklerskie w raporcie z 9 listopada 2018 r. wydali rekomendacje dla: 11BIT (Kupuj, Cena Docelowa 471,00 zł), ALUMETAL (Kupuj, 53,30 zł), AMBRA (Kupuj, 19,00 zł), AMICA (Kupuj, 137,00 zł), APATOR (Trzymaj, 26,00 zł), ASSECO BS (Kupuj, 30,00 zł), ASSECO SEE (Kupuj, 16,00 zł), AUTOPARTNER (Kupuj, 8,80 zł).
andrzej64 Mam m/i Amice i Wawel,kiedyś Apator. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu ogłoszenie wezwania i zdjęcia ich z giełdy.Czas pokaże.Może kiedyś wrócimy do tego wpisu
Przemek (r) andrzej64 na apator tez nie widac zwiekszonego popytu na tych poziomach. Moze przy poprzednim poziomie konsolidacji i akumulacji akcji, czyli poziomu 23 zl pojawi sie popyt.
andrzej64 Następne typy w/g mnie to np Wawel, Apator
karkalis Przemek dzieki Tobie apator w tym roku 2 x 20% zrobiłem :)
karkalis Przemek kvt, mph, f51 i apator mi weszło zlecenie wczoraj:)
Przemek (r) apator pozamiatal :)
karkalis przemek apator był do brania
karkalis jako przykład Monnari, apator - robią skup, a kursy i tak pikują
karkalis Przemek kania w portfelu, doważyłem i uśredniłem wczoraj poniżej 1 pln:) selling climax wyłapany - może mniej spektakularnie niż @Batman, ale ostatnio ładnie wszedł mi apator, pięknie plw na 3-cie kółko:), a dziś altus szarpałem
Przemek (r) karkalis cieszę się że tak fajnie ten apator urósł
Przemek (r) Apator ładnie kontynuuje wzrosty :)
karkalis Przemek z innej beczki - kupiłem apator po Twoim wpisie, pompują;)
karkalis przemek apator dobrze wypatrzony - przebija się przez ukryty S na 23.8
karkalis przemek pisałeś o apator - widzsz tam coś ciekawego?
karkalis Przemek czemu Apator ? Poluje na spółkę i ciekawi mnie czy jest punkt zaczepienia
Przemek (r) Asia zerknij na Apator
leon apator do obserw.
Batman Wojciech pod co Cię ten apator tak kusi ?
Wojciech APATOR mnie kusi
leon na Apator zadyszka, wskaźniki trochę rozgrzane
leon apator dziś super
leon apator wciąż kontynuacja wzrostów, aczkolwiek dzisiejsza świeca ukazuje obraz niezdecydowania
laik leon sprzedałem pod koniec sesji Apator
leon laik apator ciekawie, ale to wciąż prawdopodobnie tylko odreagowanie spadków
laik Apator coś wyskoczył
leon na Apator ciekawy młotek
laik Apator dawno tak nisko nie był
laik leon co myślisz o apator ?
laik na Apator pojawił się większy obrót
Wojciech Apator LA ~25,10
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK