Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Marzec 2023
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Spółki: Ambra, CI Games oraz Photon.

Bieżący wpis dotyczy analizy technicznej spółek: Ambra, CI Games oraz Photon. Na początek kilka zdań odnośnie aktualnej sytuacji na wykresach głównych indeksów giełdowych. Kurs WIG20 jednak nie pogłębił korekty zamiast tego utworzył płaską korektę w pobliżu poziomu oporu na 1750 pkt. Doszło do jej zakończenia i kurs kieruje się w kierunku kolejnego potencjalnego poziomu oporu w okolicach 1860 pkt. Kurs MWIG40 po krótkiej korekcie nad wsparciem na poziomie 4000 pkt przebił na ostatniej sesji średnią SMA200. Aktualnie kontynuuje wzrosty w kierunku 4500 pkt. Kurs SWIG80 po długiej fali wzrostowej obecnie jest w trakcie krótkiej konsolidacji ograniczonej od góry potencjalnym poziomem oporu wynikającym z poprzedniego szczytu fali wzrostowej na poziomie 18250 pkt. Wybicie górą otworzy drogę do dalszych wzrostów w kierunku poziomu 19000 pkt.

AMBRA (AMB)

Ambra jest czołowym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na czterech rynkach: Polski, Czech, Słowacji i Rumunii. Jest jednym z wiodących importerów i dystrybutorów wina i innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych w Polsce. Prowadzi także sprzedaż detaliczną win i alkoholi premium w największej w Polsce, własnej sieci sklepów specjalistycznych CENTRUM WINA / DISTILLERS LIMITED. Spółka wypłaca dywidendę, za rok 2022 wyniosła 1 zł. Najbliższy raport finansowy za 1H2022/2023 zostanie opublikowany 22.02.2023 r.

interwał dzienny

Ambra, analiza techniczna
Spółka znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs akcji na początku listopada utworzył konsolidację w kształcie a’la formacji trójkąta zniżkującego, którego podstawa opiera się na wiązce średnich SMA100 i SMA50 oraz luce wzrostowej, które stanowią obszar wsparcia. Na ostatniej sesji doszło również do wybicia z konsolidacji, gdzie kurs powinien poruszać się w kierunku potencjalnego poziomu oporu w okolicach 22,50 zł. Zagrywamy na kontynuację wzrostów.

Przykładowy LimAkt 20,10 zł SL poniżej 19,25 zł.

CI GAMES (CIG)

Cigames to globalnie rozpoznawalny producent i wydawca gier wideo. Znany z marek takich gier jak: Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen. Spółka nie wypłaca dywidendy.

interwał dzienny

CI Games, analiza techniczna
Spółka również znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs znalazł się w ciekawym miejscu ze względu na ponowne zetknięcie się ze średnią SMA50, która stanowi lokalne wsparcie. To, razem z ukośną linią powyżej tworzy a’la formację trójkąta symetrycznego. Wybicie górą powinno również popchnąć kurs w kierunku najbliższego poziomu oporu w okolicach 3 zł. Następny poziom oporu może się pojawić w okolicach 3,5 zł. Najbliższe lokalne wsparcie to średnia SMA50 a następnie poziom 2,5 zł. Zagrywamy na wybicie formacji.

Przykładowy LimAkt 2,78 zł SL poniżej 2,66 zł.

PHOTON (PEN)

Photon jest globalnym dostawcą energii słonecznej, który dostarcza rozwiązania energetyczne od koncepcji do realizacji. Działa w 10 krajach na dwóch kontynentach. Uruchomiła już ponad 90 MW elektrowni słonecznych w 87 elektrowniach. Spółka również nie wypłaca dywidendy.

interwał dzienny

Photon, analiza techniczna
Spółka również znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Aktualnie kurs akcji jest w trakcie konsolidacji kształtem przypominającej a’la formację trójkąta zniżkującego, który od dołu wspierany jest przez średnia SMA50 i poziom 12 zł. Od góry jest ograniczony przez średnią SMA100, której wybicie górą powinno rozpocząć wzrosty w kierunku najbliższego poziomu oporu w okolicach 17,15 zł. Lokalne wsparcie znajduje się przy średniej SMA50 a następne przy średniej SMA200. Zagrywamy na zakończenie konsolidacji i wybicie górą.

Przykładowy LimAkt 12,88 zł SL poniżej 12 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Przemek (r) Photon z -10% wyszedł już prawie na 0 :)
Przemek (r) Photon nie ma nic wspólnego z naftą i węglem, ale sam spadek ciekawy pod ewentualne dobranie akcji
Triathlonista Jakies info bumech albo photon?
Triathlonista kriss1975 czesc, photon i zep do przyszlej zimy trzymasz ?
Janek kriss1975 tez dzis oddałem zep-a, a masz jeszcze photon?
Dzikun zepak, bumech, snx, photon to były fantastyczne tematy z fajnymi trendami
Lechu Photon nie z PL wiec nie opdatkują go tu lecz, gdzie indziej
Lechu pytanie, czy wszystko jest w cenach. Natomiast to samo dotyczy firm prywatnyc jak PEP / Zepak / Photon... Bumech, pewnie też JSW, może Azoty
ppp z pompą pewnie będzie jak z Bumech, Zepak, Photon, zaraz znajdzie sie powód do uwalenia kursu poleci -40
Maciejka jak zamrożą ceny energii to te spółki OZE są pozamiatane??? Photon, Zepak?
Lechu photon, zepak tak
gface czy taki np. Sunex. Photon też będzie płacił ?
zenek69 Czyżby photon i zepak miały wrócić do łask?
Dzikun zenek69 photon masz tnaio
Dzikun zenek69 photon poniżej 14
Dzikun eurocash, sunex, zepak, photon wszystko spada
Dzikun kriss1975 takie spółki jak photon czy sunex przy spadkach na szerokim zachowywały się w ostatnich tygodniach wzorowo
Anon na photon ładny pakiet przerzucili o 13.33
kozineczka kriss1975 zepak photon dobre spolka na obecne czasy ale ja zdecydowałam obstawić jednego konia :)
Przemek (r) Photon może się obłowić na tych wysokich cenach prądu
zenek69 photon mozna jeszcze ryzykować z wejsciem czy już strach?
Dzikun takie magazyny robi też Photon w Australii
zenek69 Pojawiają się głosy, że Sunex jest drogi, że obecny poziom zysków jest w cenie itd... Pamiętajcie jednak o jednym - giełda wycenia przyszłość i w przypadku tak jednoznacznie przyszłościowych branż jak OZE, czy np. biotechnologia, wyceny spółek zawsze będą wybiegały w przyszłość. Proponuję porównać wycenę i wyniki Sunexu z innymi spółkami sektora - np. Columbusem, MLSystem, Photon Energy i np. Saule. Zobaczcie ich wyniki za I kw. 2022 oraz ostatnie 12M i kapitalizacje. Columbus - kapitalizacja 373 mln zł, strata I kw. -13,8 mln zł, strata 12M -38,8 mln zł. MLSystem - kapitalizacja 409 mln zł, strata I kw. -0,5 mln zł, strata 12M -2,7 mln zł. Photon - kapitalizacja 708 mln zł, strata I kw. -14,7 mln zł, strata 12M -29,4 mln zł. Saule - kapitalizacja 323 mln zł, strata I kw. -0,2 , strata 12M -0,29 mln zł. Na tym tle przyszłościowych spółek OZE zobaczcie Sunex - kapitalizacja 328 mln zł, ZYSK I kw. +5,88 mln zł, ZYSK 12M +10,26 mln zł ! Mam nadzieję, że różnicę widać nader wyraźnie i wnioski są oczywiste :) By nie być posądzonym o manipulację - są oczywiście spółki związane z odnawialnymi źródłami energii, które jednak osiągnęły w I kw. 2022 oraz ostatnich 12M zyski (podobnie jak Sunex). Porównując wyceny zawsze staram się jednak porównywać również dynamikę wyników - i biorąc to pod uwagę Sunex wydaje się bezkonkurencyjny - w I kw. wzrost przychodów +144%, dynamika zysku +219% r/r ! Zapraszam do dyskusji :)
Dzikun kriss1975 z tego wszystkiego photon przymula
Janek Piaskun ktoś się zrealizował na photon ale nie widać dużej podazy dalej, wyzbierane i się trzyma
Piaskun Dzikun Pytanie czy kolejnych emisji akcji nie będzie pod kolejne inwestycję na Photon....
Dzikun najpierw sunex, teraz photon :)
Piaskun Photon ładne ubieranko
Dzikun zenek69 bronas16 chyba nie rozumiecie modelu biznesowego photon. Spółka wszystko inwestuje w farmy pv dlatego nie generuje zysków. Co do CAP, to ma w portfelu prawie 100 mw elektrowni, to będzie generować mega kasę przy tych cenach energii. Poza swoimi elektrowniami realizuje też projekty dla klientów, m. in. w Australii, z magazynami energii.
zenek69 ten photon to chyba tak spekulacyjnie bierzecie bo w wynikach prawie same straty w czym to niby taka perla?
Dzikun a tak poważniej, to myślę, że okolice 13 zł na photon
zenek69 Photon?
Triathlonista Dopóki prąd będzie taki drogi jak teraz to photon ładnie będzie zarabiał
Dzikun kriss1975 dobry strzał z photon
Przemek (r) Photon przetestował poziom wsparcia na 11 zł który wcześniej z powodzeniem stanik opór. Kurs powinien teraz zacząć dalej rosnąć.
Anon Dzikun photon pod co? ten dług nie straszny?
Dzikun coś tam skubnąłem bumech, photon
Przemek (r) Dzikun photon też daje radę ale teraz widać że polenergia dalej sobie rośnie pod te wiatraki na Bałtyku
Dzikun Przemek photon?
kramrok kriss1975 jasne, a jak widzisz dalej Zepak, Photon?
Dzikun kriss1975 jak widzisz photon?
Przemek (r) Photon ładnie +14%
Przemek (r) bronas16 widziałeś że w końcu Photon się zaczyna ruszać i wychodzić z marazmu
space ambra coś dziś podejrzanie rośnie. wina tuska pewnie
Przemek (r) Ciekawe czemu Photon nie jest grany a odnotowuje coraz lepsze wyniki finansowe i mocno się przy tym rozwija.
space ambra dziś ładnie urosła, możliwe że koniec korekty
Dzikun Photon nigdy nie analizowałem dokładnie, ale to chyba zawsze była najbardziej zdrowa fundamentalnie spółka z OZE
Donbas78 PHOTON jeszcze nie wystartował z Oze?
Michał (a) Ed Na Photon dopiero ponownie będzie można zagrywać po stałym przebiciu oporu 7,80 zł. Jak na razie negatywne świece powstają jak 01.10.21 oraz 29.10.21.
Błażej (a) cześć, Ambra na dzisiejszej sesji wyraźnie testowała SMA100 na ~23,20 zł. Teraz ważnym wsparciem pozostaje 24 zł.
kramrok poproszę o Photon, SEN
space ambra walczy dziś o wybicie 24.5
Błażej (a) Do obserwacji z tego indeksu m.in. Ambra, która pomimo marazmu nadal utrzymuje się we wzrostowym układzie. Mowa w szczególności o SMA200, która przebiega na 20,83.
kramrok Photon coś próbuje
Błażej (a) Ambra odbija od wspomnianego w ubiegłym tygodniu pozomu na 20 zł, gdzie przebiega SMA200. Trend wzrostowy nadal nie jest zagrożony.
space ambra też ładnie odbija
KDondi Wracając do ambra... jakie najbliższe wsparcie Waszym zdaniem?
space Błażej (a) duże obroty na ambra dopiero były 29 czerwca, dużo większe niż zwykle, stąd wydaje mi się że to ktoś zamyka większą pozycję. bo nic negatywnego się nie pojawiło fundamentalnie
Błażej (a) space ambra dotarła dzisiaj do sma200 oraz okrągłego poziomu, gdzie sensownie bronić się może popyt.
space ktoś widzę ma biegunkę na ambra
space tak więc wielka niewiadoma, a że ambra lubi sobie posiedzieć w konsoli przez jakis czas,to myślę że nie ma co łapać noża od razu
koku Michał (a) morlinek92 zaraz poniżej 20 na Ambra przebiega MA200 i kurs kilkukrotnie ją respektował, także może rzeczywiście ciekawe miejsce
Michał (a) morlinek92 Cześć. Ambra dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym i kurs faktycznie teraz dotarł do kluczowego obszaru wsparcia ~20,00 zł. Przy tym wsparciu też powstają zwiększone obroty. Można więc poczekać aż się utworzy krótkoterminowa konsolidacja przy poziomie ~20,00 zł i wtedy by można było zainwestować pod wytrzymanie tego wsparcia lub zagrywać pod przebicie oporu 22,30 zł. Jako że mieliśmy od marca 2020 stosunkowo mocne wzrosty ja będę obserować kurs właśnie przy poziomie 20 zł.
bronas16 ale tłuką tego Photon
Michał (a) Na Photon sprzedaż akcji własnych była po 7 zł. Kurs zbliżył się do tych rejonów właśnie. Więc jak ktoś chce długoterminowo inwestować, to poziom obronny właśnie może być przy 7 zł. Tylko tam relatywnie niskie obroty są.
Przemek (r) Na Photon była spora sprzedaż akcji po 7 zł
bronas16 photon może dziś odreaowanie?
ekielka a photon to już po panice ?
space dlugolubkrotko na ambra to podwójny szczyt sie zrobił, no i wcześniej rosło mocno. zobaczymy dokąd się skorekci
dlugolubkrotko Dobry wieczór :) Przyglądam się Ambra, jako potencjalnej spółce, ale nie rozumiem skąd te spadki od kilku dni. Nie znalazłem żadnych danych w sieci. Wolumen też jakoś drastycznie się nie zmienił.
Przemek (r) Ambra mnie pozytywnie zaskakuje bo taki wzrost o 6% to na tej spółce nie zdarza się często
space w sumie nigdy chyba ambra nie była tania.
Bartas_Gda (r) space ambra aktualnie tania nie jest
Błażej (a) space na ambra okolice 18.00 zł stanowią wsparcie. Gdyby w tym miejscu miało zabraknąć reakcji ze strony popytu, to raczej dopiero okolice 16 zł zachęciłyby do obrony.
space ambra coś się mocniej koryguje. dobra spółka do portfela dywidendowego
space ambra coś tam walczy z 20 a potem wybicie z trojkąta
adamek co sądzicie o photon i kończącym się miejscu w trujkącie. Na koniec marca powinno nastąpić wybicie. Molim zdaniem w górę.
zajmec Ambra rusza
Michał (a) Dzisiaj potencjalnie do obserwacji Ambra pod przebicie 19,00 zł. Kurs dalej znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym i wystąpiła 01.12.20 większa pozytywna świeca. Opór znajduje się właśnie przy 19,00 zł.
koku ambra nie sprzedaje do HoReCa, które mocno oberwało, choć anale napisali: W ocenie analityków, ostatnie dwa kwartały pokazały, że rynek wina jest dość odporny na takie wydarzenia jak pandemia, a grupa Ambra potrafi działać elastycznie, dostosowując się do sytuacji."
space Ambra "kupuj" od Millennium DM
Janek kozineczka masz jeszcze PHOTON?
Janek kozineczka trzymasz photon?
hessa Photon też gaszą
Dzikun obroty po 100 tys. na NVV, 01c, Photon, czyli warzywniak
hessa Photon kilka dnie temu też się odbił od sma200
hessa Photon chyba też chce dołączyć do ruchu na fotowoltaice
kozineczka Janek grodno mls nvv tim 01c snx brh photon mdi
krzysieksisiek hessa Zobacz Grodno, Columbus, Photon, 01C - wszyscy wyceniają kończenie programu dofinansowania na panele FV. Następny program ma być za parę miesięcy i to jeszcze bez dopłat bezpośrednich
Anon Piaskun zostaje jeszcze Photon i Sunex
space ale ambra się trzyma mocno
adamek kozineczka trzymasz jeszcze mbf, photon, quarticon, telemed? Pytam bo wyjechalem na wakacje i po powrocie lekko się zdziwiłem. Oczywiście mam na myśli spadki.
mediolan Dzikun a bym zapomniał.. photon 6 zł kosztował nawet 5 zł... przed pandemią kilka dni.. a teraz prawie 17 zł
lion83 Photon już przekracza 18
lion83 Photon tak jak mówiłem w górę mają przechodzić na rynek główny
lion83 Może jeszcze photon coś z OZE pociągnie bo dzisiaj w ogonie
krzyh photon po ile teraz chodzi
Ed MRC jadą dalej Photon widły
Ed Photon 20 out
Dolar My Bro Joe...ja dziś na photon skromne 20% ale trzymam do jutra.A Ty tez in..?
My-Bro-Joe photon 50 %
My-Bro-Joe photon odwalil dzisiaj dzionek niezły
Dolar Photon co za winda dzisiaj...trzeba było brać więcej...
Ed photon +20 jakby co
Ed Photon widły
Patton Co sądzicie o Ambra w kontekście: a) zamkniecia galerii (spore koszty stałe) + problemów z pracownikami przy zbiorach owoców (lockdown) + suszy i problemów z oszczedzaniem wody (zapewne będzie zabronione mocne podlewanie etc)
filip Lukas ambra handluje alkoholem ale ja ja z win raczej kojarzę
Adamec21 PHOTON
nemooo photon podał niezłe wyniki
karkalis Odlewnie odjechaly jak patrzę, AML to automotive, ostatnio Bosch podał forecast że widzi dalsze spadki w automotive, chociaż spółka porządna pod dywidendy, ambra za droga wg. Mnie - tu już zagladalem. Pozostałe muszę popatrzeć
filip karkalis krótkie Alior, długie Pgn, Novavis, Geotrans, Kęty, Aml, Ambra i Odlewnia
piotrek68 PHOTON ciekawe czy jutro przebije 7zł
Dolar Co myslicie o spolkach columbus ,mls system photon.Czy w tym roku dalej spektakularne wzrosty?
piotrek68 Ciekawe czy PHOTON w końcu się obudzi
Martin Przemek (r) Photon też już przy jakim oporze jest hmm,
Dzikun kozineczka ML System, Photon?
kramrok a photon na co czeka
piotrek68 laptop zgadza się ale PHOTON moim zdaniem jest lepszą spółką jeśli chodzi o fotowotaikę i doświadczenie w stosunku do Columbusa a kapitalizacja obydwu spółek mocno się rozjechała.
piotrek68 PHOTON czy ktoś analizował bo w stosunku do Columbusa to trochę jest tani wasze opinie
kramrok ile miałbym na CLC, Novavis i Photon gdybym trzymał od pierwszeg kupna? 1000%?
Hordos Siema! Columbus i Photon ładnie podjechały do góry
kramrok Photon ładnie idzie, może oze pojda dalej
piotrek68 Mógłby ktoś rzucić okiem na PHOTON .RSI jest nisko cci również.Czy to już pora na odbicie?
les Ambra - słaba reakcje na naprawdę solidne wyniki
Dzikun photon columbus novavis - takie są obroty jak nie gra na spółkach spółdzielnia
Michał (a) Teraz główne wsparcie na Photon jest na 5,50 zł i pod tymi poziomami ew. można SL ustawić.
Michał (a) piotrek68 Photon dalej brak większych sygnałów sprzedaży; "jedynie" świeca z dnia 31.10.19 jest negatywna i wyznacza najbliższy opór. Ale przy takich falach wzrostowych najlepszą metodą jest SL kroczący.
piotrek68 Photon jakieś przemyślenia bo w stosunku do Columbusa to słabiej się rusza a zyski pokazuje
czarny PHOTON wprowadził promocję
czarny bronas16 mówisz, żeby zwiększać pozycje? Ja bym jeszcze Photon zagrał bo widzę żę póki co TKO tylko +1,6%
Kozak Przy Photon to polecam też sobie posledzic ich notowania na giełdzie praskiej
czarny ja jutro z rana postaram się wbić w 01c i photon
Hordos photon może być dobrym testem zachowania spółki oze po raporcie
Kozak Na Photon
Kozak Więc Novavis I Photon są najmocniejsze
Kozak Hordos mnie Novavis I Photon zawsze się najbardziej podobały
czarny jutro cale oze bedzie grane, 01c pod inwestycje, photon po wynikach, nvv przed wynikami
czarny matko jeszcze photon z takimi wynikami, a chiałem pod nie zagrać to bałem się czy węgry uwzględnią. 01c spółke kupił a na 3,8 chciałem wskoczyć ale bujało i zabrakło pewności ... yhhh
piotrek68 PHOTON w porównaniu do columbusa zachowuje się słabo a chyba lepiej powinien być wyceniany .Jakieś opinie
czarny Przemek (r) mógłbyś spojrzeć na spółki z oze, czyli columbus, novasis - gdzie nawet bywało po -15%, 01cybaton i photon? Czy według Ciebie spekulacja i przechodzenie kapitału między spółkami?
kramrok Photon pojawił się baton na kupno
piotrek68 PHOTON uruchomienie 7 elektrowni votowoltaicznych na Węgrzech
bronas16 photon -11%
bronas16 photon, nvv
laptop photon pieknie
Kozak piotrlotr pisałem niżej o Photon
piotrlotr tyle tu ostatnio o oze, ktos zna spolke Photon ? bo info poszlo od nich
Kozak Taki Photon notowany jest w Polsce, Czechach, Amsterdamie
Kozak Ciągle bada i bada, a dochodów brak A spółki jak Clc, Novavis, Photon czy 01c mają realne zyski
laptop Kozak podoba mi sie novavis 01c i photon clumbus daje kierunek
Kozak laptop jest Photon, Movab
Kozak laptop Photon dobrze wygląda jak całe Oze
filip Photon wybił wsparcie na 4.42
kramrok Photon brałem już z 20 razy jak się oze zaczelo
kramrok Photon jest w promocji
Bartas_Gda Ambra
filip Patrzę na Photon, Navavis, Columbus i 01Cybaton
filip Piaskun A ile zrobił Clc, 01c, Nvv, Photon i Remarsol?
bronas16 Piaskun gdzie? mls czy photon?
bronas16 photon widły
filip Photon, 01C , Sunex, Novavis, Mlsystem, Columbus Remorsol, Gng
Hordos Photon 48% :O
kramrok Photon rozwalaja batony
kramrok sprzedałem Photon z srednia 4 zł
Lubelak czesc, co to sie stało na PHOTON? +33%, czy to jedno-dniowy rajd czy początek dopiero ?:)
kramrok ktoś brał Photon rano? mamy 37%
kramrok Photon chyba rusza
Bartas_Gda Ambra fakkt ciekawy obroty
Błażej (a) Ambra bez zagrożeń dla trendu, SMA100 powinno odgrywać rolę wsparcia.
filip Najmocniejszy fundamentalnie jest Photon
Piaskun filip Photon to dobra firemka...
filip Choć uważam że Photon jest najlepszy
custer photon ma najspokojniejszy wykres, wyraźny trend wzrostowy, cała reszta już zrobiła ogromne skoki w ciągu roku, tak pobieżnie patrząc na wykresy
Moneymaker custer Sunex, Columbus, Photon, 01C, Novavis
Bartas_Gda Ambra była nisko ale się wystraszyłem
Bartas_Gda laptop osobiscie Ambra czekałbym na korektę Unimot, do brania był w piątek lub rano teraz ~12 zł bedzie silny opór - więc uważam, że nie jest to idealny moment uzywając sformułowania Michała na zajęcie pozycji na obu spółkach
laptop pany ktora spola ambra czy unimot ?
Bartas_Gda Błażej (a) chyba trzeba na Ambra poczekać na korektę
laptop i co z ambra ?
Przemek (r) Ta ambra
Przemek (r) Bartas_Gda ambra jeszcze nie patrzyłem
Bartas_Gda dziś żałuję mocno ambra
Bartas_Gda mlody_inwestor ajj złość mnie ogarnia z tą Ambra - ale na razie wolumen mizern
Bartas_Gda matko czekałem jakiś czas na Ambra
Bartas_Gda spółki które obserwuję np 11B, Autgaz, Agroton, Alumetal, Ambra, Amica, Apatro, Asseco, Asbis, autopartnet, budimex, CCC, CDRL, CLN, Cognor, Decora, Delko, Echo, Enter, Fasing, izostal, ksw, livechat, lts, mabion, mrc, pekabex
Bartas_Gda Błażej (a) tzn - mi chodziło o zaznaczony obeszar na wykresie spółki AMBRA
space mlody_inwestor nie analizowałem dokładnie ambra bo widziałem wzrost od 2016 roku z jakąś tam korektą po drodze. ja to lubię spółki co spadły sporo :) tak więc nie w moim zainteresowaniu
Bartas_Gda ale Przemek (r) Ambra po takich winikiach powinna ładnie jechać
Bartas_Gda Przemek (r) czy na Ambra szczyt padł?
mlody_inwestor Przemek (r) z tą Ambra, cos ciekawego technicznie zauwazyles? Bo ja przyznam, ze do at nie mam dobrego oka :p, bardziej mnie fundamenty przyciągają
mlody_inwestor Ambra?
karkalis filip ambra - fajne wyniki - prezes to analizował
filip Ambra ładny trend
filip jak już coś z OZE to prędzej Photon lub Novavis
custer Analitycy Santander Biuro Maklerskie w raporcie z 9 listopada 2018 r. wydali rekomendacje dla: 11BIT (Kupuj, Cena Docelowa 471,00 zł), ALUMETAL (Kupuj, 53,30 zł), AMBRA (Kupuj, 19,00 zł), AMICA (Kupuj, 137,00 zł), APATOR (Trzymaj, 26,00 zł), ASSECO BS (Kupuj, 30,00 zł), ASSECO SEE (Kupuj, 16,00 zł), AUTOPARTNER (Kupuj, 8,80 zł).
filip Ambra
Patton filip alko? Sa jakies spolki z tej branzy? Ambra chyba..
leon filip nie wiem jak jutro, ale ambra może być ciekaw na long term
filip jak dla mnie na jutro to Ambra
Zaba Ambra może pod zmianę kierunku
Batman Czyli dobrze rozumiem że ambra zbija cenę by odkupić w emisji
Batman ambra trzyma się ładnie ponad średnimi ale musimy wyjść ponad tą linię by można było mówić o kontynuacji http://bankfotek.pl/view/2113566
Asia ładnie też Ambra
Asia co ja pacze na jutro: Ambra (młotello na wsparciu), IFirma (młotello na poziomie tego z 8.09)
Asia Ambra widzę wreszcie w górę, ale z luką
Asia Ambra drugi młotek
Przemek(r) Batman kolejny mlotek na ambra
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK