Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Grudzień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Spółki 11BIT AILLERON TOYA

Spółki WIG.GAMES

Indeks spółek gamingowych (wykres poniżej), od początku 2021 roku jest w ruchu korekcyjnym po mocnych wzrostach w latach 2019-2020. W tym indeksie, przede wszystkim, największy udział mają spółki Cd Projekt – 34,32%, Tsgames – 32,88% oraz 11Bit – 19,79%.
Z tych spółek najbardziej ciąży CDR, którego kurs po nieudanej premierze „Cyberpunk 2077” ciągle pogłębia dołki. Indeks sektora gamingowego znajduje się w obszarze potencjalnego wsparcia wyznaczonego przez linię trendu wzrostowego. Warto obserwować spółki gamingowe ze względu na możliwe potencjalne większe odbicie/korektę spadków, pozytywnie wygląda również wyprzedanie na wskaźniku RSI.

Interwał tygodniowy

Wig.Games, analiza techniczna

11BIT (11B)

Jest to, bez wątpienia, jeden z największych producentów notowanych na GPW. Spółka nie wypłaca dywidendy przeznaczając nadwyżki finansowe w pierwszej kolejności na realizację celów rozwojowych Spółki. Najbliższy raport finansowy za rok 2020, po dwukrotnym przełożeniu, ma zostać ostatecznie opublikowany 28.04.2021 r.

Interwał dzienny

11Bit, analiza techniczna
Spółka w dłuższym horyzoncie czasowym porusza się w trendzie wzrostowym. Od połowy 2020 roku kurs nie mogąc przebić psychologicznego poziomu 600 zł zaczął się konsolidować poniżej tego poziomu tworząc, jeśli się nie mylę, kształtem przypominającą a’la formację spodka (wykres pod spodem) z górnym ograniczeniem na poziomie 580-600 zł. Aktualnie kurs porusza się w kanale spadkowym (kształt podobny do formacji flagi, ale wolumen rośnie wraz ze spadkiem zamiast maleć) na wybicie, którego będzie można zagrywać. Dodatkowo bliskość średniej SMA100 i SMA200 powinna pomóc bykom w zakończeniu spadków i wybiciu z tego kanału. Zagrywamy na wybicie z kanału spadkowego.

Przykładowy LimAkt 530 zł SL poniżej SMA100.
11Bit, a'la formacja spodka

AILLERON (ALL)

Spółka była już analizowana pod koniec marca br., podczas gdy zagrywaliśmy na utrzymanie wyznaczonej linii trendu wzrostowego (link) i wybicie ostatniego szczytu. Jednak kurs, pomimo kilku prób nie zdołał zamknąć się powyżej tego poziomu.

Interwał dzienny

SpółkI - ATLLERON. Od czasu pandemii porusza się w trendzie wzrostowym. Pomimo wyłamania wyznaczonej linii trendu na razie nic złego się nie dzieje, gdyż kurs znajduje się blisko ważnego wsparcia wynikającego z wcześniejszej konsolidacji kursu.
Spółka od czasu pandemii porusza się w trendzie wzrostowym. Moim zdaniem pomimo wyłamania wyznaczonej linii trendu na razie nic złego się nie dzieje, gdyż kurs znajduje się blisko ważnego wsparcia wynikającego z wcześniejszej konsolidacji kursu. Ostatnie dwie sesje przyniosły zwiększone wolumeny, teraz kluczowe będzie utrzymanie wsparcia w obszarze 12,80-13,20 zł, pozytywnym czynnikiem jest średnia SMA100 znajdująca się w okolicy 13,10 zł. Jeśli wsparcie zostanie obronione wtedy możliwe będzie odbicie w kierunku oporu w okolicach 16,30 zł, ale należy również pamiętać o średniej SMA50 która może stanowić lokalny opór. Zagrywamy w okolicach wsparcia na realizację możliwego pozytywnego scenariusza.

Przykładowy LimAkt okolice 13,20 zł SL poniżej 12,80 zł.

TOYA (TOA)

Ta spółka działa jako producent i dystrybutor w sektorze elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. W dniu 27.04.2021 r. w trakcie sesji, spółka opublikowała szacunkowe dane finansowe osiągnięte przez grupę za 1Q 2021 roku.
Z przedstawionych danych wynika, że spółka osiągnęła lepsze wyniki, niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Można zauważyć, że przychody ze sprzedaży wzrosły o 39% a zysk netto wzrósł o 45%. Spółka wypłaca dywidendę prawie każdego roku.

Interwał dzienny

Toya, analiza techniczna
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Po dość długiej fali wzrostowej kurs napotkał opór w okolicach 8,45 zł, gdzie po kilku nieudanych próbach przebicia kurs rozpoczął ruch korekcyjny. Na tą chwilę wydaje się, że możemy się zbliżać do zakończenia tego ruchu, ponieważ na ostatniej sesji powstała bycza świeca na zwiększonym wolumenie, która to zamknęła się tuż poniżej krótkiej linii korekty. Knoty ostatnich świec wyznaczają lokalne wsparcie w okolicach 7,70 zł. Na wykresie z dłuższym horyzontem czasowym znajduje się luka spadkowa, którą kurs będzie musiał domknąć. Ta luka znajduje się w obszarze 9-9,90 zł. Zagrywamy na zakończenie korekty i kontynuację wzrostów.

Przykładowy LimAkt 8,06 zł SL poniżej 7,70 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.

Chcesz zacząć inwestować za granicą? Przypominamy o możliwości uzyskania 50 USD zwrotu za prowizję przy otwarciu konta w LYNX korzystając z linku: Kliknij aby założyć konto LYNX

LYNX

Zobacz podobne analizy:2 komentarze

 1. Alutka pisze:

  Hej , chyba w limit aktywacji 11bit wkradł się błędzik…chętnie kupiłabym po 285 zł :)

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Michał (a) Toya dzisiaj kolejną negatywną sesję zaliczyła. Pierwsyzm negatywnym sygnałem było przebicie wsparcia 8,20 zł dnia 28.10.21.
Kalam Jestem ciekaw dzisiejszych wyników na Toya. Dzisiaj spadek 6%. Pewnie ktoś już znał wyniki.
Michał (a) Janek Na Ailleron teraz po prostu neutralna sytuacja jest. Trend boczny. Negatywne bardzo świece powstały 25.10 oraz 26.10. Opór jest wyraźny przy ~14,00 zł.
Janek Michał (a) a co sądzisz o spółkach Ailleron, Arctic i Asbis?
hessa Ailleron był też polecany przez kogoś w portfelach parkietu, ze względu na zakupy insaidera
Janek to jeszcze mam pytanie czy ktoś gra ARCTIC i AILLERON? jak to widzicie?
Janek kozineczka masz jeszcze ailleron?
Adam_ Ja powoli wchodzę w TOYA zagrywam pod wyniki 3q,
Adam_ no urwało na Toya, a chciałem wejść przy 8,20
ormek Toya chyba ma za niedlugo publikowac wyniki ze 7,56 widze?
Michał (a) Toya w dalszym ciągu znajduje się w trendzie wzrostowym i opór lezy przy 8,50 zł.
Michał (a) Toya do obserwacji na najbliższych sesjach - właśnie dochodzi do odbicia od głównego wsparcia 8,00 - 8,20 zł.
Kalam Adam_ okolice 8,20 na Toya to jest na ten moment wsparcie a nie opór. Powinien się tu pojawić popyt.
Adam_ Toya -8,27 jak widzicie opór 8,20
Michał (a) Na Toya główne wsparcie leży przy 8,00 - 8,20 zł - kurs potencjalnie tam może się zatrzymać.
Michał (a) Do obserwacji również Toya, gdzie ustabilizowało się główne wsparcie 8,20 zł. Opór leży przy 9,25 zł.
tomciu Ja też gram toya podebrane po dywidendzie Uważam że tam kurs czeka na paliwo rakietowe i podąży za reszta rynku (ich raporty na to wskazują)
Bartas_Gda (r) kozineczka Toya jestem byczo nastawiony
kozineczka Bartas_Gda (r) a co myślisz o toya? Podobna branża a kurs jakoś tak nie mrawo
Michał (a) Janek Główne wsparcie na Ailleron to 13,80 zł. Dalej w trendzie wzrostowym. Można zagrywać m.in. pod pozytywne świece 06.08.21 oraz 02.09.21. Główny opór to 16,00 zł. I będzie można zagrywać przykładowo jak tam utworzy się drobniejsza korekta/kanał boczny.
jarek2434 witam poproszę ailleron, action i pkp
Janek a co myslicie o Ailleron?
Bartas_Gda (r) Toya mamy chyba wychodzenie Rockbridge
Michał (a) morlinek92 Zwykła korekta/Puszczenie SL. Główne wsparcie na Toya to dopiero 8,00 zł i dopiero stałe przbeicie tego poziomu będzie negatywne.
Michał (a) Toya dalej bez zmian. Dalej w trendzie wzrostowym. Dalej brak większych podażowych świec. Wsparcie główne to dalej 8,00 - 8,13 zł - świeca 17.06.21. Opór główny to dalej 9,00 zł.
Michał (a) Toya dalej pozytywnie wygląda, z uwagi na świecę 17.06.21 oraz trend wzrostowy. Świeca ta też wsparcie przy 8,00 zł ustanowiła
Michał (a) Toya również bez zmian. Dalej w trendzie wzrostowym i dalej tworzy się trójkąt zwyżkujący.
Michał (a) Toya dalej w trendzie wzrostowym i świeca z dnia 17.06.21 utworzyła wsparcie przy 8,00 zł - utworzył się dłuższy dolny knot. Jak na razie dalej brak większych negatywnych sygnałów.
Michał (a) Z komentowanych przeze mnie spółek Toya dalej w pozytywnym świetle. Dalej w trendzie wzrostowym. Świeca z dnia 17.06.21 wyznaczyła mocniejsze wsparcie przy ~8,00 zł.
Michał (a) Toya bez zmian wsparcie przy 8,00 zł - wyznaczone dzięki czwartkowej sesji.
Michał (a) Toya ustanowiła dzisiaj nowe wsparcie - 8,00 zł.
nowy brzydka swieczkana toya
Michał (a) morlinek92 Na Toya niezmiennie trend wzrostowy i nie widać większych podażowych świec. Jednak teraz już wsparcie główne by było zbyt odległe - wsparcie główne leży przy ~8,00 zł.
morlinek92 cooper może Toya, wybiła dziś 9.1. Sam się przyglądam, żeby wejść. Co sądzicie o wejściu na 9.15 i SL 8.65?
Michał (a) Toya w dalszym ciągu w trendzie wzrostowym i kurs walczy właśnie z oporem 8,60 zł. Dalej brak większych podażowych świec. Główne wsparcie to 8,00 zł.
Michał (a) Z innych spółek - opuszczając temat "gamingu" - TOYA właśnie spadła na wsparcie 8,00 zł. Spadki odbyły się stosunkowo na niskich obrotach i na wykresie dalej panuje trend wzrostowy.
Michał (a) Toya - aktualnie tworzy się al'a trójkąt symetryczny (nie zgadza się układ wolumenu). Dalej występują pozytywne świece jak ta z dnia 08.04.21 oraz jest w trendzie wzrostowym. Opór to ~8,20 zł.
Janek Batman z ciekawych tematów może toya?
walduci50 Toya analiza
Michał (a) Najważniejsze, że na Toya w dalszym ciągu nie ma większych świec spadkowych.
krzysieksisiek nowy Jak Toya wg. mnie wygląda https://www.tradingview.com/x/kGDjRxXF/
nowy Na Toya wsparcie puscilo na razie
Janek space a toya do ilu RSi dojdzie? :)
walduci50 Wyniki finansowe Toya w 2020 r. oraz list do akcjonariuszy
walduci50 Może ktoś wypowie sie co do wyników toya,z tego co zobaczyłem w raporcie to są bardzo dobre r/r
nowy Toya ładne obroty ma od kilkunastu sesji
Michał (a) krzysieksisiek Tak, główny opór na Toya to teraz rejon ~8 zł. Główne wsparcie to rejon ~6,70 zł.
krzysieksisiek Michał (a) Toya teraz opór ma 8 zł ?
nowy Toya cos nie ma sily sie wybic
Janek space toya za to ładnie
walduci50 moze ktos sie wypowie na temat dzisiejszej czrnej długiej świecy tak zachwalanego popytu na toya
nowy Janek toya słbiutko ktos ostro tam sypie
Janek toya wróciła do bazy
Grzesiek na toya koszyk po lewej na 50tys akcji
Michał (a) I na TOYA już nie będzie teraz "idealnego" miejsca do zainwestowania, gdyż kurs relatywnie blisko oporu 7,50 zł i raport ma być opublikowany już 8 kwietnia.
Michał (a) koku Ja nie wyznaczam z reguły z góry jakieś zasięgi. Nie uważam, żeby na tym polegała analiza techniczna/wolumenowa. Ja analizuję każdą powstającą świecę - jak na razie na TOYA nie ma żadnych większych spadkowych świec. Główny opór to jednak 7,50 zł - jednak może, ale nie musi wystąpić tam większa, negatywna świeca. Opory to dla mnie jedynie sygnał, żeby być bardziej uważnym przy tych poziomach. Ja z reguły stosuję metodę SL kroczącego.
Michał (a) TOYA dzisiaj pozytywne zachowanie kursu, gdzie na disiejszej sesji największe obroty odbyły się przed/na wzrostach.
Grzesiek zobaczymy jak toya zakończy dzien
Janek toya poszła
Grzesiek toya rusza
Janek space kolejne 650k akcji na toya
Grzesiek ooo ja toya
Grzesiek Wrzuci ktoś zasiegi dla toya ?
Grzesiek ale popyt na toya. Skubią i skubią
hessa ładne szacunki wyników na Toya
Grzesiek TOYA w piątek bardzo ładnie wybiła przy sporym wolumenie https://www.tradingview.com/x/ZX2RkugS
Grzesiek toya wybiła z trójkąta https://www.tradingview.com/x/QePmQXlr
Grzesiek TOYA https://stooq.pl/mol/?id=17781
Grzesiek o toya wczoraj pisałem a dziś wybili
Grzesiek kto na toya o 11 zapakował 100000 tys akcji ? :Dhttps://www.tradingview.com/x/2ZmQ903Q
Grzesiek toya jaki duzy pakiet poszedł
Grzesiek Scenariusz na TOYA https://www.tradingview.com/x/NvvsauVk
Michał (a) Toya
Grzesiek wspominałem dziś o TOYA Dobrze to wygląda
Grzesiek toya rusza
kriss1975 space T jak torpol też fajnie , tylko T jak Toya coś jakby nie z tej drużyny
Janek toya na wsparciu, ktoś planuje dobierać?
Drakkar7 Toya znowu po 6.66 dziwna spólka;)
space https://stooq.pl/mol/?id=262 toya do obserwacji wg. stooq
Janek kriss1975 dzieki za opinie o toya, a var? cały czas na haku wisimy :/
Janek kriss1975 a toya jak widzisz?
Grzesiek toya wybiła
Drakkar7 Toya się budzi;)
kriss1975 space fajna na toya , podebrałem coś 6,06
guf Dzikun patrz podobny case na TOYA https://charts.stockwatch.pl/chart/XmHivl8iWkW7eMbVAXduxw
Michał (a) Toya również fajny trend wzrostowy od kwietnia tego roku. Też nie widać jeszcze większych sygnałów sprzedaży.
Michał (a) Wczoraj na webinarze były dodatkowe jeszcze pytania odnośnie Datawalk oraz Toya. Datawalk z techncznej strony pozytywnie wygląda - długoterminowy trend wzrostowy poparty świecami/obrotem. Szczególnie pozytywne świece były z połowy czerwca oraz 30.07.20.
Janek Bartas_Gda (r) ailleron słabe wyniki niestety
Inwestor space pewnie wszystko w Chinach produkują? TOYA też leci przez to chyba
Bartas_Gda (r) mowa o Toya
Hordos kramrok tylko na Ailleron się wolumen nie zgadza. 10 sztuk, skorzystali ze spreadu
kramrok ciekawe jak się otworzy dzisiaj AILLERON
Janek piotrlotr ciekawe co z tym toya
piotrlotr na toya mega wolumen i transakcja
Janek toya, poszły paczki prawie 600k akcji - co tam się święci?
Janek karkalis a nie wiesz jak na toya z tym skupem?
Janek karkalis widziałem, że toya odpuściłeś już całkiem, ja jeszcze mam, ale też bym wyszedł, boję się, że jest więcej takich osób więc każda podbitka będzie zasypywana
Janek karkalis dokupujesz toya pod podwójny dołek?
karkalis daimond toya - konflikt akcjonariuszy. jedyna nadzieja, że kurs ruszy pod skup.
karkalis PIEQ skup na toya jest przegłosowany, chcieli przegłosować podwyższenie ceny skupu, ale to się nie udało
Janek karkalis dzikei za info o toya :)
PIEQ karkalis to aktualne o Toya ? bo moze zle zrozumialem informację ze ten skup nie zostal przeglosowany
Janek karkalis co tam na toya słychać? trzymasz jeszcze?
kramrok Toya nie będzie skupu:-(
karkalis Na toya dziś było walne
kramrok Toya też ładnie
PIEQ Toya ładnie
PIEQ ktoś może zna powód spadku Toya dziś ?
PIEQ Toya cos drgnela
karkalis to na toya beda glosowac we wrześniu - czyli chca gloswac we wrzesniu, skup do konca paxdziernika: Zobacz obrazek <Obrazek1523.png>
karkalis kramrok na toya zwołali NWZA, czyli fajnie. a na tym nwza mają głosować czy robią skup po 6.8 czy nie
karkalis Janek co do Toya, to trzymam. skup od 5.2, wiec powinno coś się zadziać w tym temacie, daje sobie czas do max październiak i wtedy. To dobra fundamentalnie spółka, wiec na razie nie wykonuję żadnych dodatkowych ruchów
Janek karkalis cześć, trzymasz dalej toya? jaki masz plan?
piotrek68 Toya może już czas
Piaskun piotrek68 Niby wszystko okey na Toya ale cały czas podaż dociska popyt...Moim zdanie ktoś wychodzi z papierka ewidentnie....
piotrek68 Toya skok obrotów w zeszłym tygodniu jest wymowny z tego może coś być .Papier po dużej przecenie i na horyzoncie skup własnych akcji
Janek hej, jak widzicie toya?
piotrek68 Toya schłodzona chyba podwyższą cenę skupu może coś z tego będzie jakieś opinie
Piaskun karkalis na Toya ktoś jakby chciał wyjść z papiera?
piotrek68 Toya chyba ciekawy temat jakiś komentarz?
Janek Bartas_Gda a masz toya?
Piaskun Na Toya również cofka...
piotrek68 Toya jeśli podwyższą cenę skupu to lecimy wyżej
karkalis kramrok toya ma już za sobą skupy w poprzednich latach, coroczne dywidendy, trochę innaczej niż na ali
Bartas_Gda kramrok altus do Toya bym nie porównywał
karkalis kramrok mi się toya podoba - zagrywalem w styczniu, fundamelanie spoko, a skup chcą przy cenie min. 6.8 przegłosować, a już uchwalona uchwała to min. 5.2
PIEQ ktoś obserwuje Toya ? Wolumen rośnie, a kurs niewiele w górę... Ciekawe kto sypie cały czas
Bartas_Gda co do Toya to wsztstkie ostatnie rekomendacje na zlecenie gpw w ramach pokrycia analitycznego są bardzo optymistyczne moim zdaniem
Błażej (a) co do Toya, to można pospekulować pod wybicie wczorajszego maksimum
Piaskun Błażej (a) Toya wczoraj myśleliśmy ze wybije po rekomendacji Boś..
Piaskun Błażej (a) cześć...A co myślisz o Toya?
Bartas_Gda karkalis reko dla Toya widziałęś?
PIEQ na Toya pojawił się duży wolumen na wsparciu, przy 5 zł
karkalis Michał (a) mam pytanie do Ciebie. Spółka: TOYA. "Akcjonariusze spółki Toya upoważnili zarząd do skupu maksymalnie 3 mln akcji własnych spółki, po cenie 5,2-7,8 zł - wynika z uchwał podjętych przez walne zgromadzenie spółki. Walne zdecydowało o utworzeniu na ten cel kapitału rezerwowego o wartości 15,7 mln zł." Kurs obecnie poniżej 5 PLN - to co wtedy? Spółka może kupić po niższej cenie niż Uchwała? To że drożej nie może kupić, to jest logiczne, ale co w takiej sytuacji?
kramrok AILLERON - spółka po dużej wyprzedaży, kurs spadł o ponad 50%, a teraz powoli rośnie pewnie pod lepsze zyski w kolejnych kwartałach
Bartas_Gda na tygodniowm skok wolumenu na Toya
karkalis Michał (a) uważam, że coś coś kombinują na Ali, ale raczej mali na tym nie skorzystają. Za to toya wygląda na uczciwy buyback.
karkalis Toya też uchwalił skup akcji.
Bartas_Gda karkalis jest skok na toya na innych pewnie też
Bartas_Gda karkalis aktualizowaleś może sytuację na toya ostatnio?
Bartas_Gda duże pakiety na toya - też oni?
Mikesz Ktos obserwuje Ailleron? Jakies ustawki ze ponad 1 kk obrotu?
karkalis kozineczka emisja bez pp - wiec wg. mnie TFI/OFE zbiją kurs b. nisko emisji. Zobacz ostatnio na Toya była budowa księgi popytu i nikt nie chciał kupić akcji. brak kasy na rynku bije w oczy
Bartas_Gda Przemek (r) Ailleron z limitem aktywacji
karkalis Przemek (r) gdzie szukać miejsca zakupu na AILLERON?
Janek karkalis trztmasz toya?
kramrok Bartas_Gda a ja nie wiem kiedy, tutaj czesto piszecie by wejsc po wybiciu a ja czesto kupuje nizej i czekam np. z AILLERON tak zrobiłem ostatnio
karkalis Z typów co jeszcze jest tanie, to ailleron wg. Mnie, więcej nie widzę nic na dziś ciekawego
karkalis Tej toya udało mi się kupić 60% tego co chciałem... 2 grosze mogłem Dax więcej, a kurs tak ładnie idzie.
karkalis Może nie z gier, ale ailleron fajny jest, jak był po 9.5 To kupiłem w portfelu konkursowym ale nie miałem kiedy o tym na SB pisać.
filip Ailleron - młot wczorajszy zadziałał
Marta AILLERON
Bartas_Gda karkalis toya - dziś super:) przyglądam się cięgle temu VRG - dość ciekawie wygląda
karkalis Toya - zbierałem/czaiłem się na nią osattnie 2 tygodnie, w końcu odbiła - jedna z ostatnich spółek po altusogeddonie co nie odbiła, w końcu ruszyła
karkalis a korci ailleron i mercator, ale tu chyba jeszcze trzeba poczekać
karkalis Bartas_Gda jak Ci się podoba ailleron?
karkalis Ja czekam na ailleron cały czas. C/Z ca. 11 już. Wzrostowa firma, tylko chyba nadal brak sygnału z AT...
Michał (a) Ailleron : jak na razie nic ciekawego (brak sygnału kupna), mimo, że przy wsparciu.
Przemek (r) Błażej (a) jeszcze jedna uwaga to taka ze nawet jak pojawi sie ladna swieca na mniejszym interwale to nie musi od razu oznaczac odbicia. Dobrze byloby oczywiscie zaczekac na utworzenie pozytywnej swiecy na D1. Teraz obserwuje Ailleron ktory utworzyl kolejna spadkowa swiece na coraz wiekszym wolumenie i jest on znacznie wiekszy od sredniej. Obserwuje i jestem ciekawy jaka swieca sie utworzy we wtorek.
Mikesz Czemu Ailleron tak zleciał? Może warto zainteresowac sie tą spółką w okolicy 10 zł i niżej?
Błażej (a) Ailleron aż taki zapomniany nie jest, po prostu popsuł się trend, a kurs testuje już zeszłoroczne wsparcie.
Sal Mam jeszcze jeden zapomniany "As" , Ailleron
Sal Przemek (r) Ailleron? Nadal optymistycznie postrzegasz?
Wojciech ciekawe czy Ailleron poda info o kolejnej umowie. Ostanio mówiono o prowadzeniu rozmów z 50 podmiotami
Asia karkalis brawo Ailleron :)
Wojciech Ailleron ładnie
karkalis ailleron kusi mnie abym dokupił
Przemek (r) michal kupił Ailleron
karkalis nie wiem jak zinterpretować ten wyskok kursu na ailleron
Michał (a) karkalis To co chciałem napisać: na Ailleron można będzie zagrać pod przebicie 17,23 zł. Będzie to jednoznaczne z "neutralizacją" świecy z dnia 13.03 oraz pod kontynuację akumulacji, którą ukazywała między innymi świeca z dnia 28.02.18.
Wojciech Ailleron LA ~17,40
Wojciech niezły ten Ailleron
kloozca karkalis gratulację za ailleron
Wojciech Ailleron to może byś czarny koń tego roku. Perspektywy obiecujące
Batman No ailleron pokazał siłę :) Vistula też mam nadzieję się rozpędzi
Wojciech Ailleron urwał korbę
pablo Ailleron fajny młotek przy sporym obrocie i poki co 15 zł znowu obronione. Dzisiaj (pewnie po sesji) ma być publikacja raportu kwartalnego to może być ciekawie.
Batman karkalis Jak chcesz brać ailleron to właśnie jest chyba dobre miejsce zerknę wieczorem
karkalis napisałem dziś maila do działu RI Ailleron, odpisali mi po 30minutach, wow! Niby drobne rzeczy, ale widać, że dbają o coś takiego jak relacje Inwestorskie
karkalis wczoraj zastanawiałem się, które spółki mogą odbić. Obstawiłem te, które były w trendach wzrostowych i w sumie to nie było złe założenie. Obstawiałem playway, ENI, Ailleron, OEX (bo nie odrobił 16% spadków)
karkalis Ailleron
karkalis Ja dodam na jutro ailleron
karkalis michał polecał kiedyś Ailleron - chyba komuś dziś SL poleciały
Wojciech Ailleron jest róweniż ciekawy, ale tutaj osobiście czekam na info
Sal Michał a na Ailleron właściwe poziomy to 16,50 czy myślisz że zejdzie niżej?
Michał Jutro pewnie walną też Stop Lossy na Ailleron, więc też będzie można wejść przy odpowiednich poziomach.
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK