Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek: Ailleron, Airway oraz Eurocash.

W tej analizie przedstawię trzy spółki znajdujące się w ciekawym miejscu, które warto obserwować.
Pierwszą z omawianych walorów jest spółka Ailleron, dostarczająca rozwiązania technologiczne dla trzech branż: telekomunikacyjna, hotelarska oraz finansowa. Spółka będzie chciała wypłacić dywidendę za 2020 rok. Publikacja raportu za 2020 rok planowana jest na 30.04.2021 r.
Drugą spółką jest Airway, zajmująca się pracami badawczo-rozwojowymi oraz komercjalizacją nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na OIOM. Publikacja raportu za 2020 rok planowana jest na 16.04.2021 r.
Ostatnią spółką jest Eurocash zajmujący się hurtową oraz detaliczną dystrybucją żywności i innych produktów szybko zbywalnych. Spółka ostatnią dywidendę wypłaciła za 2018 roku, ale biorąc pod uwagę dobre wyniki finansowe za poszczególne kwartały jest szansa, że firma będzie się chciała podzielić zyskami z akcjonariuszami. Najbliższy raport za 1Q 2021 r. ma zostać opublikowany 13.05.2021 r.

AILLERON (ALL)

interwał dzienny

Ailleron, analiza techniczna
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Od dłuższego czasu widoczne jest respektowanie wyznaczonej linii trendu wzrostowego, która do tej pory służyła stronie popytowej do zakończenia spadków i powrót do wzrostów. Aktualnie na wykresie kurs dotarł do wsparcia w okolicach 15,20 zł wynikającego z poprzedniego szczytu, dlatego istnieje szansa, że niżej nie zejdzie i zobaczymy próby odbicia od tych poziomów. Najbliższe wsparcie wyznacza linia trendu. Natomiast najbliższe poziomy oporu można wyznaczyć w okolicach 18 zł i 20 zł. Zagrywamy na zakończenie korekty i kontynuowanie wzrostów.

Przykładowy LimAkt 15,70 zł SL poniżej linii trendu wzrostowego.

AIRWAY (AWM)

interwał dzienny

Airway, analiza techniczna
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Kurs od końca zeszłego roku porusza się w ruchu bocznym poniżej wyznaczonego oporu w okolicach 1,87 zł, od dołu kurs wpierany przez SMA200 i SMA50. Na ostatnich sesjach widoczna konsolidacja tuż pod oporem, dlatego myślę, że jest szansa na wybicie górą i otwarcie drogi do wzrostu kursu w okolica najbliższego oporu w okolicach 2,5 zł. Zagrywamy na wybicie górą z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 1,88 zł SL poniżej 1,75 zł.

EUROCASH (EUR)

interwał dzienny

Eurocash, analiza techniczna
Kurs spółki znajdował się w trendzie spadkowym, ale ostatnio doszło do wybicia górą linii trendu spadkowego po czym kurs jak na razie porusza się w ruchu bocznym poniżej mocniejszego oporu na poziomie 15 zł. Opór ten dodatkowo pokrywa się z linią średniej SMA200. Wybicie tego oporu otworzy drogę do wzrostu kursu w okolice 17,5 zł. Lokalne wsparcie można wyznaczyć w obszarze luki wzrostowej tj. okolice 14,20 zł. Zagrywamy na przebicie oporu na poziomie 15 zł.

Przykładowy LimAkt 15,02 zł SL poniżej 14,20 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.

Chcesz zacząć inwestować za granicą? Przypominamy o możliwości uzyskania 50 USD zwrotu za prowizję przy otwarciu konta w LYNX korzystając z linku: Kliknij aby założyć konto LYNX

LYNX

Zobacz podobne analizy:3 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Eurocash w interwale miesięcznym również wygląda interesująco – respektowane jest lokalne wsparcie na ~12,90 zł. Do obserwacji jeżeli kurs miałby zbliżyć się do 14 zl, gdzie przebiega SMA100.

 2. tomciu tomciu pisze:

  Eurocash chce wypłacić 0,48 zł dywidendy na akcję za 2020 rok – wynika z projektów uchwał na WZ zaplanowanego na 27 kwietnia.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Alutka eurocash ruszyło
bylu eurocash t jednak jednym słowem patologia patologii
lskibinski A tak poważnie, to jestem wściekły, bo zapakowałem sporo celon i nie wziąłem na powrocie eurocash. Jutro podają wyniki, myślę że mają szansę byc lepsze biz konsensus
bylu lskibinski eurocash oczywiscie
Grzesiek eurocash dziś ma siłe na wybicie
lskibinski ja generalnie robię się ostatnio longtermowy:) zapakowałem MDG po 20, trzymam CIG pod premierę w czerwcu, mam OAT cały czas, teraz zasadziłem aż po kule Celinę. Wolny budżet trzymam dwa dni i zobaczę, może się załaduję w eurocash pod wyniki, zeby jakis strzał zrobic szybki. Na Indeksach nie gram, chociaz do daxa miałem dzisiaj przeczucie.
goscniedzielny Wie ktoś o której miał być czat z kimś z zarządu Airway?
lskibinski Błażej (a) zakladam dobre wyniki, lepsze od konsensusu dlatego generalnie chciałbym mieć Eurocash, ale rynek zachowuje się wciąż podażowo i zakładam domknięcie ruchu mocniejszym zejściem. Wtedy odkupię.
lskibinski tomciu możliwe. Zakładam dużo pozytywnego w 2021 na cln, dlatego nie wyrzucam, ale mam ostatnio za dużo papierka na long.mdg, oat, cln... Trzeba coś mieć na dreszczyk emocji. Eurocash jeśli UOKiK nie przywali to pod marcowe wyniki warto potrzymać. Eex spekuła. Cig jeszcze pod premierę, ale to pewnie też nieprędko. Czas dofinansować konto:-)
lskibinski Grzesiek Eurocash to nie papier dla słabych ludzi XD hah. A tak serio to ładnie wystrzelali stawiających StopLossy
beatum eurocash coś dzisiaj jakiś bardziej żywy popyt
lskibinski eurocash https://www.tradingview.com/x/uIKMozpw
lskibinski Piaskun nie wiem, ktoś to zebrał wczoraj, ale chyba jeszcze nie czas na eurocash
lskibinski eurocash https://www.tradingview.com/x/d7dfPOLW
lskibinski Piaskun na Eurocash dobre zagranie zrobili dzisiaj...
lskibinski Eurocash wolumen - https://www.tradingview.com/x/kZM5EGq0
tomciu Eurocash 14,40 czy to LimAkt?
lskibinski Rozgrywam Eurocash jeszcze na szybkk, ale tam zasięg niewielki i kończy się cykl, więc zakladam wkrótce ruch w górę i TP. Zobacz obrazek <Screenshot_20210115_085151.png>
hessa kriss1975 Biedronka dostała ponad 700 mln zł, a UOKiK poinformował, że bada też Eurocash
hessa lskibinski przy Eurocash dochodzi jeszcze temat ewentualnej kary od UOKiK
lskibinski kriss1975 no ja dzisiaj wskoczyłem też. Zaraz coś jeszcze wrzucę. Dwa pomysły z Wycoffa mam na eurocash
dzonson ktoś się interesuje eurocash?
Inwestor Eurocash z wąskim sl pod 13,50 wygląda ciekawie
hessa airway górne widły
hessa na airway zrobili kradzież akcji w biały dzień tym zejściem po stop lossy
hessa na airway dolne widły i zejście po stop lossy
Michał (a) Janek W poniedziałek Airway raport publikuje
Janek co myślicie o airway pod wsparcie 1,9?
bylu eurocash mam na uwadze i zaczne podbierać,nie wiem jak wam on się wydaje,ale ja mam pozytywne wrazenia co doń
Sal jutro może być odbicie na covidówkach, zwykle tak było po dwóch dniach spadków. Dziś ładnie wybroniły się Airway i Biomaxima
lskibinski Jeszcze banki mają co odrabiać. Do drugiego tygodnia stycznia odzieżowka powinna rosnąć (porównanie historyczne). No i pytanie co z takimi firmami jak cargo, czy trakcja. Btw. Eurocash jak ktoś wziął przy 11-12pln to odda z +50% wg. Mnie
Piaskun Błażej (a) Eurocash?
Błażej (a) Piaskun Eurocash ma ticker Eur, tak.
Błażej (a) Ciekawostka z rejesru krótkiej pozycji KNF: Insignis ponownie skrócił pozycję na Eurocash 28.10. Aktualnie fundusz może posiadać poniżej 0,5% pozycji netto.
lskibinski Eurocash jest teraz na bardzo starym oporze z 2008/2009 roku, męczyli się z wybiciem tego ponad rok, więc można obserwować, czy pojawia się sensowny popyt. Oczywiście nie oznacza to, że wybiją już teraz ten trend spadkowy, ale w krótkim terminie można spróbować zagrać pod korektę.
Ed A mnie zastanawia słabość Eurocash ;)
piower kozineczka - patrzysz na airway? Duże pakiety z prawej. Inside ubiera?
Luk Grzesiek no hrp, glc, inc i chyba airway
space airway tez pewnie wypadnie za jakis czas
space Airway Medix osiąga swoje dawno zaplanowane cele i jest na dobrej drodze do komercjalizacji poszczególnych technologii. W tym przekonaniu nie jesteśmy odosobnieni, skoro sprzedaż akcji przez członków zarządu lub wiodącego akcjonariusza znalazła swoją odpowiedź w popycie inwestorów - informuje zarząd
kramrok airway widły
Michał (a) Mowa o Airway
Michał (a) Drakkar7 Już dla mnie za późno na zagranie. 8 sierpnia pisałem: "violent Airway wąski kanał. Wsparcie 0,80 zł; opór 0,90 zł. Stałe przebicie tych poziomów będzie pozytywne/negatywne - w zależności oczywiście czy przebiło opór czy wsparcie."
Grzesiek space mediolan tóż przed 30 dni przed publikacją raportu okresowego obowiązuje tzw. okres zamknięty, w którym członkowie rad nadzorczych i zarządów nie mogą sprzedawać akcji spółki (istnieje bowiem podejrzenie, że dobrze znają już kształt wyników, które zostaną dopiero opublikowane). Gdyby Airway trzymało się starej daty publikacji raportu, to okres zamknięty właśnie by się rozpoczynał i uniemożliwiał handel akcjami przez zarząd
hessa info na Airway o kolejnych sypaczach
hessa h3rlitz Airway dołącza do elitarnego grona spółek, w których insaiderzy uznali, że spekulanci przegięli z wyceną :)
h3rlitz airway dolne
hessa na Airway info o zbbyciu akcji
cooper Airway bardzo brzydko zakończył.
ekielka AIrway - 2,09 Zobacz obrazek <Obrazek3356.png>
Sylwek space Czyli dokladnie jak na wszystkich innych spólkach sie o nie ubiegajacych.Nigdzie nie nastepowało to kolejnego dnia i nikt z drobnych nie zna daty, jak było to na Airway.
lukaz a propo Airway, jakie prognozy na dziś ? warto na szybko wchodzić ? coś załapać jeszcze ?
Sylwek Witam. Popatrzcie sobie na MDA na D1 i na A/D. Nic tylko brać, brac, brac :-) Jak WSE za 0,8. Dodatkowo spółka czeka na decyzje FDA, co silnie pobudza wyobraznie, zwłaszcza po szalenstwach Airway od 2 dni.
Bartas_Gda (r) cooper na airway mogą jeszcze pociągnąć
cooper Airway piękny wolumen, pewnie poczekać teraz warto aż schłodzą RSI i wtedy można kupić pod dalsze wzrosty
cooper Aż żal d... ściska jak się widzi Airway, który miałem i sprzedałem :-(
beatum EUROCASH wygląda ciekawie Zobacz obrazek <EUR_18082020.jpg>
Luk hessa ale oni chyba byli zawieszeni airway
NieZnamSie AIRWAY w grze
lskibinski Eurocash na 5M. Zobacz obrazek <eurocash1.jpg>
Inwestor h3rlitz Eurocash nie próbujesz?
lskibinski h3rlitz Eurocash opór na 15.9 kolejny?
Inwestor Eurocash ktoś złapał?
Inwestor Jednak nie ma wystarczająco wielu chętnych narazie do obrony Eurocash
Inwestor Brałbym tego Eurocash pod utrzymanie 15zł ale nie widzę wolumenów pokazujących obronę...
Inwestor Błażej (a) A co byś powiedział o Eurocash sytuacja pobraniowa dla wykresu nawet w perspektywie 10lat
lskibinski Inwestor no ja Eurocash też mam w planach inwestycyjnych, tylko pytanie na jakim poziomie zrealizują zakup, bo to pewnie z automatu wyciągnie kurs w górę.
Inwestor A Eurocash to technicznie pod wieloletnie minima, branża mocno defensywna, więc jak nie przejdą 15zł można trzymać bezpiecznie, od debiutu chyba dywidenda, teraz może 1 raz nie będzie
Bartas_Gda (r) a co w STP widzisz i Eurocash?
Inwestor Bartas_Gda (r) z drugiej strony nie widzę wielu kandydatów do portfela, Eurocash technicznie, fundamentalnie stp powoli, ciężko coś teraz wymyślić
Inwestor Zbiera ktoś Eurocash?
cooper Airway na razie sprzedałem biorąc kasę na przysłowiowe piwo, mielą akcjami jakby chcieli powiedzieć to nie ten czas. SCP zamknięcie z 2 z przodu daje szanse na dalszy up.
lskibinski Insignis otworzyli krótka na Eurocash przy kursie m/w 16.7 i nie zamknęli jak zleciał na 15.6, także pewnie jeszcze zrzutka tam będzie grana.
cooper Z gamingu mogą pociągnąć VAR pod premiery i ARG z uwagi na niską kapitalizację i ostatnio dobre miejsce techniczne. Z bio stawiam na SCP i brata Szumowskiego (OAT). MOże jeszcze Airway pociągną pod covida bo coś słabo go grano.
cooper Po czwartkowej sesji zostawiłem w portfelu SCP i OAT który między czasie dokupiłem w granicach 14 zł. Resztę sprzedałem aby ratować zyski przed ewentualną kontynuacją czerwieni. Dziś po ostudzeniu emocji dorzuciłem TRK poniżej 2,2 oraz ponownie zapakowałem w Airway która na razie omija covidowe szaleństwo a należy się jej jak najbardziej. Z gamingu biorę od uwagę ARG i VAR. Dziś rano przegapiłem niestety SBE. W obserwacji PXM. Górnictwo i banki nie biorę pod uwagę. Nie wiem co dalej z VRG bo zachowuje się poniżej oczekiwań i na razie nie wsiadam drugi raz. Podobnie XTP ma sypacza i na razie w obserwacji.
cooper dziwi mnie że Airway nie zaliczył rajdu covidowego
lskibinski co do Eurocash, to obserwuje spolke od dwóch miesiecy, kazdy kolejny trojkacik wywalala do tej pory dolem, ale czaję się pod odbicie, które robia systematycznie co kilka miesiecy. Wzrosty notowali sierpień 2017, 2018, 2019, także również czaję się pod jakiś sygnał. Dodatkowo jak widać jest trójkacik zarowno na wolumenie, jak i na wykresie. Zobacz obrazek <eur1.jpg>
cooper Zgodnie z oczekiwaniem FMF nadal w dół, przez co wywaliłem wczoraj po 2,05 akcje i daję sobie spokój z górnictwem, gdy ogłaszane jest zamykanie kopalni. Czy kupisz bilet na lot który z góry jest zapowiadany, że może nie dojść do skutku? Dla mnie nie ma mowy o spekulacjach w tym momencie. Koronaświrus rozszalał się na naszej gpw i pytanie kto zyskał i kto straci, szaleństwo jakie było w poniedziałek nie było widoczne na polskiej giełdzie od lat, tylko czy te spółki są naprawdę tyle warte :-) Może gaming wróci do łask chociaż nie pomaga mu w tym dolar - dziś ładnie VAR (jest szansa naodbicie na Sonka, ARG, NGG czy ULG) - oraz odzieżówka, ostatnio z Paiskunem obstawialiśmy MON i VRG które całkiem dobrze sobie radzą w tym koronawirusowym szaleństwie. Warto myślę dać szansę bio czyli CLN i bratu Szumowskiemu (OAT). Liczyłem też na większe wybicie na AIrway, ale póki co realizacja zysków lub dystrybucja (jak kto woli). W porfelu zostaje na pewno SCP z którym wiąże nadzieję na wybicie (panika już powinna być za spółką). Coraz więcej natomiast pytań pojawia się u znanego gracza XTPL. Sypanie aż miło dla tych co stoją z boku. Wielu obstawiało wybicie w górę a tu jazda w dół. Grubsza obserwacja się u mnie włączyła i pytanie co jest grane???
cooper Paweł hej, na razie odpuszczam, już lepszy PXM bo tam wyniki mogą być na plusie. Na razie postawiłem m.in. na CLN, Airway, OAT, XTP, SCP, VRG.
cooper Airway dziś bardzo brzydko, dystrybucja pełną gębą. Liczyłem że może zagrają biorąc pod uwagę covidowe szaleństwo
cooper co to za sypanie na AIrway?
cooper Mogą jeszcze CLN i Airway zagrać, też nie wyglądają źle
Inwestor Eurocash aż za dobre miejsce chyba, wygląda idealnie
k0gi airway zdane
k0gi ktos tu rysowal Airway chyba ?
k0gi Airway to co tam sie odpierdziela ?
Daniels Ktos obserwuje Eurocash? Spadki wychamowaly.
k0gi beatum wlasnie a jak z tym airway ?
beatum dzisiaj to koronahossa , ruszają spółki BMX, AIRWAY, INFOSCAN
Michał (a) violent Sytuację na Airway oceniam po prostu jako neutralną. Długoterminowy trend spadkowy; krótkoterminowy trend wzrostowy niższego rzędu. Negatywna bardzo świeca z dnia 29.06.20, która wyznacza jednocześnie mocny opór 0,90 zł. Mocniejsze wsparcie leży natomiast przy 0,70 zł. Ale występowały w przeszłości szereg pozytywnych świec, jak choćby ta z dnia 25.05.20 lub 26.06.20. Stąd sytuacja po prostu neutralna.
violent Michał (a) A jak widzisz technicznie dalej Airway?
k0gi co sie dzieje z Airway ?
kasus co się dzieje z tym Airway? :o
kramrok Airway dzisiaj? wczoraj raport, list prezesa wygląda zachęcająco
baro a co sadzicie o eurocash, ladnie sie skorekciło
k0gi Airway ciekawie
k0gi ktos sie wypowie o AIRWAY ? jak widzicie tego cudaka :)
k0gi kurde jeszcze jednan gniot mi zostal do pozbycia sie, Airway :/
dzq Co myślicie o AIRWAY? Wydaje się ciekawe miejsce na kupno ale ostatnio tam główni akcjonariusze wywalali
k0gi Airway moze sie aktywuje do wzrostów
Michał (a) Janek Na Airway bardzo negatywna świeca powstała 06.04.2020. Ale faktycznie teraz znajduje się przy większym wsparciu ~0,60 zł. W aktualnej sytuacji - przy takim niskim obrocie średnim - na wsparcie bym raczej nie zagrywał, tylko przykładowo na przebicie jakiegoś lokalnego oporu, m.in. 0,65 zł. Ale to oczywiście bardzo spekulacyjna spółka, która nie księguje jeszcze zysków operacyjnych.
k0gi Przemek (r) a jak widzisz bml i Airway ?
k0gi kozineczka a jak sie zapatrujesz na airway
k0gi piotrlotr airway na korekcie z coronawigu tak samo adiuvo
k0gi AIRWAY rosnie a Adiuvo na minusie, moze warto kupic ;)
kramrok Airway cos ruszył
k0gi piotrlotr airway 61,8 fibo zniesienie zatrzymalo, i wyglada jak by klepali dno korekty
k0gi airway cos tam moze ....
baro airway chyba zaraz odleci :D
baro wrzuci ktoś pełny arkusz airway?
baro airway umowa na 2 mln euro kredytu http://www.notoria.pl/nol_espi_ebi.php
k0gi ja od wczoraj VAR GTS i Airway, Airway 61,8 fibo sie zatrzymalo
baro airway gorne widly
k0gi jakim cudem Airway jest na widlach skoro nie dojechali ani do gornych ani do dolnych ? :o
les Grzesiek Airway akurat też w kanale i pod oporem
Grzesiek obserwuje ktos eurocash?
baro kozineczka widzisz, gdyby nie Twoj wpis po ile kupilas airway to bym tego sam nie wiedzial czy kupic i po ile. nie wiem jak oceniac te spolki itd. dlatego poki co kopiuję Ciebie, choć mało tu piszesz :( a jak wchodzę sam to trochę jakbym grał w ruletkę, do końca nie wiem dlaczego, tzn. moze dlatego ze kriss napisał albo że takie mam przeczucie, czy no ok, zwiększone obroty na wzroscie ale nadal nie mam pewności czy mój ruch jest racjonalny
les jak tam, ktoś podbiera Airway na dole? :)
baro karkalis wiem, tylko ze ja poki co nie potrafię ocenic, wyznaczyć sl, tp itp. wszystko robię na czuja. albo jak kozineczka napisze po ile kupiła to robię to samo :) dzięki niej zarobiłem na airway, dużo nauki przede mną...
baro kozineczka chętnie bym się od Ciebie nauczył, jeszccze raz dzieki za airway...chociaz troche odrobiłem straty...
kozineczka sprzedałam airway 1,08 i 1,18
baro kozineczka wiem, tylko liczyłem na zjazd. niestety nie nadszedł. ech, trudno. a Ty co śadzisz o tych wzrostach? chwilowe czy raczej sie utrzymaja? masz jeszcze airway?
baro siedzi ktoś z was na airway?
Karola Airway
baro moglby ktoś podrzucić pełny arkusz airway?
baro ma ktoś airway? ubierają tam już?
kramrok Spróbuję też zapakować się w Eurocash jeśli przetestuje jeszcze raz 16 zł
baro kozineczka i chciałem Ci podziekować, bo dzięki Twojemu wpisowi kupiłem Airway - pierwszy raz udało mi się coś złapać przed odjazdem... dziękuję
baro a airway dalej na widłąch, od czego to zależy? aduvio puscili bardzo szybko
bronas16 wlasciciel airway
beatum Infoscan ciekawie wygląda na godzinówce, podobna sytuacja była wczoraj na Airway Zobacz obrazek <INFOSCAN_hour_03042020.jpg>
Mroczek loko pod info pod airway
kramrok Adiovo ma chyba udziały w airway
nemooo ech, airway tko po 0.88
baro kozineczka do ilu trzymasz airway?
nemooo airway górne widły
Janek kramrok po ile amsz airway
nemooo airway widły ale dolne
nemooo ktoś popychacza na airway wsadził0.58 200k akcji
nemooo gto naganiał wczoraj na airway? dziś już w górze ale na mąłym wolumenie wciaz
beatum godzinówka na Airway
filip mówię o Airway
h3rlitz hasior Si, ale w ogóle są ogromne zmiany w short sellingu. Aktywne pozycje to tylko CCC, Idea i Eurocash. A przecież mielismy niedawno PKP, Dino, Kruka
Inwestor filip prezes Eurocash mówił, że nie.ma braków w żadnym sektorze spozywki a producenci pracują na 8p% mocy...
Luk eurocash też spore zakupy
filip nemooo ja się dziwię czemu Dino albo Eurocash nie rosną
filip Cormay, Bml, Mercator, Airway
Janek Bartas_Gda (r) ailleron słabe wyniki niestety
lion83 Spółki, które - zdaniem analityków DM BOŚ - w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się lepiej od rynku to: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco Poland, Asseco SEE, BSC Drukarnia, Comarch, Erbud, Eurocash, Inter Cars, Lotos, LPP, LSI Software, Marvipol, Mercator, Play, PlayWay, Ten Square Games, Unibep, Voxel i VRG.
filip idąc w tę stronę to też ładna świeca na Eurocash na wsparciu
Michał (a) Eurocash jak ma dalej panować pozytywny obraz na wykresie to powinien odbić w poniedziałek. Dalej można zagrywać pod wzrosty z listopada 2019. Kluczowy jest poziom 20,50 zł.
kuna Błażej (a) Eurocash , jak wodzisz ?
kuna co myslicie o eurocash
kuna eurocash odbija , zareagował na wsparcie ale obrót mizerny
kuna Błażej (a) spójrz proszę na eurocash
Michał (a) kuna Aktualnie przy wsparciu znajduje się Eurocash. Dzisiejsza sesja będzie decydująca czy obroni się 20,80 zł czy zostanie na stałe przełamane. Obroty były małe wczoraj - też z uwagi na brak sesji w USA.
kuna Michał (a) Eurocash po wczorajszej świecy jak spostrzegasz ?
Michał (a) Mowa o Eurocash
Michał (a) Eurocash aktualnie dalej na wsparciu.
Hordos kramrok tylko na Ailleron się wolumen nie zgadza. 10 sztuk, skorzystali ze spreadu
kuna Przemek (r) jak eurocash oceniasz
kuna Eurocash na zielono
Kozak Właśnie myślałem o Eurocash i to w sumie mógłby być dobry typ na L
Kozak Ostatni koń który padł to Eurocash
Kozak Tak na prawdę to L to można próbować Energe, Pkobp bo przy wsparciu, Lpp, Opl, Eurocash i Play
Michał (a) Eurocash znajduje się akualnie przy wsparciu 21,00 - 22,00 zł. W następnym tygodniu może dojść do mniejszego przełamania 22,00 zł. aby następnie kurs wrócił nad poziom 22 zł
kramrok ciekawe jak się otworzy dzisiaj AILLERON
Bartas_Gda (r) Eurocash jakby z chęcią na mocniejszą korektę
Michał (a) Eurocash dalej pozytywnie. Bez zmian.
Anna eurocash
Kozak Eurocash rośnie Dino spada
Kozak Bazyli Ale Eurocash wyraźnie zyskuje
Michał (a) Mimo, że wykres Eurocash w dalszym ciągu pozytywnie wygląda.
Michał (a) Marta Ja po takich dynamicznych ruchach - jak to było ostatnio na Eurocash - gdzie kurs urósł już od dołka ~15% bez żadnej korekty nie zagrywam na wybicia oporów.
Marta Przemek (r) co myślisz o zagrywaniu na Eurocash z LA 23,2?
filip Michał (a) zgadzam się z Eurocash, dzisiaj był dzień na sprzedaż
Michał (a) Pomijając, że Eurocash dalej przy oporze, więc ja bym tutaj ciasny SL zastosował kroczący.
Michał (a) Wejście, a wyjście to dwie różne sprawy. Od 19,00 zł urósł Eurocash już ~10%.
Michał (a) O Eurocash pisałem rano: Marta Eurocash teraz przy oporze, więc już nie moment na wejście. Można było jednak zainwestować po świecę m.in. z dnia 09.10.19 broniąc się teraz przy wsparciu 20,00 zł.
filip Eurocash
filip Eurocash chyba wybije linię trendu spadkowego
filip Przemek (r) Eurocash 22.30
filip Eurocash blisko linii trendu spadkowego
filip Eurocash ponad 22
Michał (a) Marta Eurocash teraz przy oporze, więc już nie moment na wejście. Można było jednak zainwestować po świecę m.in. z dnia 09.10.19 broniąc się teraz przy wsparciu 20,00 zł.
Marta Michał (a) a co myślisz o CRJ i Eurocash?
filip istnieje więc szansa że Eurocash przejdzie na jasną stronę mocy
filip a co do Eurocash tu kurs dochodzi do bardzo ważnego miejsca
filip laptop w strefie premium na stockwatch dobrze dzisiaj pisali o Eurocash
filip Eurocash świetnie wygląda
Marta Przemek (r) a możesz zobaczyć na Eurocash i TEN?
filip Eurocash ładnie
filip Na Eurocash potężny wolumen
filip bo w Wig20 Eurocash już nie ma
filip Błażej (a) Eurocash to tutaj czy w KzK?
filip Eurocash na S?
Przemek (r) Eurocash widoczny opór na 21 zł
filip Energetyka, Ccc czy Eurocash to wieczne S
filip nie wierzę w energetykę, CCC i Eurocash
Błażej (a) Eurocash zmierza ponownie do wsparcia na 17,50
laptop co myslicie o airway czy cena po 76 czy juz drogo
Piaskun kramrok airway?
kramrok Airway też powoli idzie
kramrok AILLERON - spółka po dużej wyprzedaży, kurs spadł o ponad 50%, a teraz powoli rośnie pewnie pod lepsze zyski w kolejnych kwartałach
Bercik1974 Obserwuj Plaza Airway Varsav o Trakcje
kramrok ktoś posiada airway?
Michał (a) Aktualnie Eurocash w trendzie bocznym.
Michał (a) Eurocash : będzie można zagrać na potencjalne przebicie ~21,00 zł lub przy wsparciu ~18 zł.
Mikesz Ktos obserwuje Ailleron? Jakies ustawki ze ponad 1 kk obrotu?
Bartas_Gda Przemek (r) laptop chodziło chyba o reakcję spółke na info o podatku - patrz CCC, Dino, Eurocash itp
Kozak Eurocash stracił Pkn jako klienta
Michał (a) Ktoś pytał o Eurocash a przez przypadek pominąłem pytanie. Dalej tutaj można inwestować pod te wzrosty zapoczątkowane pod koniec lutego. Obroty dalej sugerują zwykłą korektę tych wzrostów. I teraz przy wsparciu 20 zł.
Kozak Michał (a) jak widzisz Eurocash?
Bartas_Gda Przemek (r) Ailleron z limitem aktywacji
Kozak Przemek (r) jak widzisz Eurocash?
Kozak Bartas_Gda co myślisz na temat Eurocash?
Kozak Eurocash wziąłem certy na S
mlody_inwestor Livechat, eurocash co sądzicie o tych spółkach?
mlody_inwestor Miałem nadzieję, ze eurocash cos dzis ruszy do gory
mlody_inwestor Ale na przyszły tydzień chcę na pewno rozegrać ten eurocash.
mlody_inwestor Ma zamiar ktoś rozgrywać eurocash w przyszlym tygodniu?
karkalis Przemek (r) gdzie szukać miejsca zakupu na AILLERON?
kramrok Bartas_Gda a ja nie wiem kiedy, tutaj czesto piszecie by wejsc po wybiciu a ja czesto kupuje nizej i czekam np. z AILLERON tak zrobiłem ostatnio
karkalis Z typów co jeszcze jest tanie, to ailleron wg. Mnie, więcej nie widzę nic na dziś ciekawego
karkalis Może nie z gier, ale ailleron fajny jest, jak był po 9.5 To kupiłem w portfelu konkursowym ale nie miałem kiedy o tym na SB pisać.
filip Ailleron - młot wczorajszy zadziałał
Marta AILLERON
Michał (a) Misiek91 Co do Shortów na Eurocash to Tobie prawdopodobnie wieczorem Błażej odpisze.
space eurocash spory przyrost zysku, ale konsensus oczekiwał jeszcze więcej
mabiel Eurocash jutro publikuje wyniki, a podobno wyniki są słabe
cooper Roberts wyrąbali mnie na wielu spółkach bo sprzedałem za wcześnie bojąc sie spadków (ABC, Grodno, PAT, Airway, Elemental itp.). Teraz nie dam się wygryźć
cooper No i posiadany przeze mnie kiedys Airway zaczyna chyba wybicie. Jak zwykle za szybko pozbywam się akcji...
filip Misiek91 są na Eurocash
filip taki Eurocash, Opl czy PKN to łatwo przewidzieć
cooper W moim porfelu dziś dużo zmian. Sprzedałem zagrany pod wybicie 25 zł Forte (Kupno: 24,30, Sprzedaż 25,90), sprzedałem również ULG (K: 15,80; S: 15:96), WSE (K: 2,14; S:2,49) i ze stratą ale za to z małą ilością porfela Airway (K: 0,74; S: 0,69). Kupiłem dziś Datawalk (średnia 22,40), Budimex (117), Amica (130) i Monnari (średnia 5,55). W porfelu mam jeszcze: PLW zakupiony pod wybicie co nie nastąpiło, ale może zostać na dłużej oraz VAR który zostaje na długi termin z uwagi na przesunięcie premiery.
krzysieksisiek Insignis FIZ wiedział co robi zwiększając pozycje S na Eurocash
cooper Kupiłem Amica, widzę moc :-) Wystawiłem też kupno Budimex. Airway - do kasacji!
cooper Monnari i Airway na razie nie idą zgodnie z planem więc pozbywając się zbędnego balastu zainwestuję w CLN i SCP. Ponadto pozyskam środki na Amica. Wygląda nieźle.
cooper Nadal w porfelu Forte, Mabion, WSE, ULG, Monnari i Airway. Dziś dokupiłem PLW bo długo się już konsoliduje oraz odkupiłem znowu Datawalk. Jutro dalsze zakupy Datawalk. Wkrótce dokupię CLN i SCP tylko muszę doskładać gotówki
filip Eurocash na S
cooper Zakupiłem Monnari i zobaczę co dalej pokaże spółka, natomiast kupiony Airway to jak na razie spółka która nie idzie w tym kierunku w którym bym chciał.
Janek erbosss ja też , pchnałem tylko eurocash
cooper Myślę zorganizować portfel w ten sposób, że część przeznaczę na spółki bio i med (MAB, CLN, SCP, DATAWALK), druga część na gaming (VAR, ULG, PLW). Trzecia część na inne spółki. Obserwuję Amica i ewentualnie zastąpię Amicą Forte (jeśli by Forte brzydko wyglądało). Mam na razie też Airway bo podoba mi się wykres miesięczny i zobaczę co dalej. Spekulacyjnie trzymam WSE, bo tu faktycznie raj dla spekulantów a ci mogą wywindować spółkę i do ceny o jakiej wspominała kozineczka. Mam jeszcze Monnari. Jeśli akcje będą dalej skupowane to pojedziemy bez problemu na ponad 6 zł.
cooper Kolejna udana sesja dla ULG i VAR. Dziś kolejne świetne info od ULG - 31 stycznia zawarł ze spółką GOG umowę dystrybucji cyfrowej. Pierwszymi wydanymi przez GOG grami będą Bad Dream: Coma oraz Bad Dream: Fever. Jeśli chodzi o VAR gra toczy się o premierę Bee S. i o kolejne premiery które są w planach. Forte dziś też ładnie i nadal czekam na rozwój sytuacji. Monnari zgodnie z planem zaliczają korektę co jest mi na rękę. WSE też na plusie, dziś ładna sesja. Zaniżanie służyło nabyciu akcji przez fund. Mabion trzymam nadal bo czuję w kościach że w końcu będzie odpał. Airway na razie bez zmian, czekam nadal. Obserwuję PLW, CLN (ładnie się zachowuje), SCP, SNT, DATAWALK. Myślę że spółki bio i med w końcu ruszą.
cooper Nadal czekam na rozwiązanie sytuacji z Forte, Mabion, Airway. VAR sobie czeka na lepsze czasy które będą już niebawem. Z fundamentalnych i przyszłościowych spółek obserwuję: AMICA, CLN, SCP, DATAWALK, SNT.
cooper To może być rok ULG i VAR jeśli chodzi o gaming. Zastanawia mnie też kwestia spółek bio i med czy tu po kiszonce nie będzie "dużych" wybić jak CLN, MAB, SCPFL, DATAWALK czy SNT. Dziś zakupiłem "na próbę" Airway Medix, na miesięcznym całkiem fajnie wygląda. Zobaczę co z tego będzie.
zuza koniec tematu bedzie co będzie w poniedzialek. Bercik1974 znam airway.
Bercik1974 Airway znasz?
Janek Batman kurcze, a ja mam L na JSW, PKO, PGE, Eurocash ;-)
Janek eurocash pieknie
Greg Airway
karkalis eurocash ma problem z dyskontami - co też widać na gpw - dino pnie się w górę, a a eurocash stoi gdzie stoi
Donbas78 karkalis a jak widzisz Eurocash?
Bartas_Gda wczoraj robiłem przegląd wieczorem na szybko, fajnie wygląda Elbudowa - przebili 30 - fundamentalnie też karkalis pisał, że jest dobrze, Eurocash na przebicie ~19,30
Gitaroszewc ten eurocash własnie mnie trochę zawodzi... no i W20 chyba nie pomoże
Marta Batman a gdzie bys dal la dla eurocash?
Marta Batman jaki LA dla eurocash?
Batman Gitaroszewc tak eurocash jest zdecydowanie do wzięcia
Gitaroszewc eurocash pewnie jeszcze dzisiaj mocniej dygnie tylko nie jest przesądzone gdzie
Marta Batman Ty masz eurocash?
Gitaroszewc duże pakiety na eurocash
filip choćby TEN i Plw, ale też Orange i Eurocash
filip jak dla mnie na Opl, Eurocash i CCC kierunki są jasne
filip podobnie Eurocash
filip jak dla mnie dla L to Orange obok Eurocash drugi kandydat
Gitaroszewc eurocash broni wybicia
s_mario Na eurocash próba wybicia z trójkąta, warto obserwować...
karkalis a korci ailleron i mercator, ale tu chyba jeszcze trzeba poczekać
karkalis Bartas_Gda jak Ci się podoba ailleron?
Przemek (r) eurocash ladna kontynuacja wzrostow
Błażej (a) Donbas78 na Eurocash bez zmian, nadal w okolicy wsparcia
Donbas78 Błażej (a) Eurocash czekamy:)
Donbas78 Przemek (r) ale mi brokersa postawili na eurocash
Donbas78 Błażej (a) jak widzisz EUROCASH?
Donbas78 Przemek (r) zerknij jak mozesz ten EUrocash...
Donbas78 Batman Eurocash tez pisałes może teraz warto dokupić?
Donbas78 Przemek (r) Eurocash ciekawie wyglada:)
filip jak dla mnie Mbank i Eurocash na elkę
filip Eurocash na longa też myślałem
Donbas78 Batman Eurocash ładny wzrost przy sporym wolumenie...Moze pociągną na 20pln?
Donbas78 Batman Eurocash się rozpędza moze 20pln zrobić tym bardziej że 100mln ma wpaść do spółki....
Donbas78 Batman ja chciałem dzisiaj eurocash zebrac po 17,20pln:(
Donbas78 Batman Eurocash jak obstawiasz?
Batman hehe a chciałem we wpisie jeszcze eurocash dać ale późno i mi się nie chciało :P
filip czyta ktoś raporty Eurocash?
filip jak ktoś wziął certy na spadki na Eurocash i trzyma od roku to jest mocno zarobiony
filip może bym pomyślał o grze na Eurocash na wytrzymanie wsparcia
Bartas_Gda EUROCASH do zagrania jak dla mnie na kontynuację
Donbas78 2transza nie weszła na Eurocash 17,70pln ehhhh
Bartas_Gda Eurocash na przebcie ~18,5
Donbas78 Błażej (a) na jakim poziomie Eurocash ma opór?
Błażej (a) Donbas78 tak, Eurocash ciekawie, ale tutaj nie bez powodu zatrzymał się na 18 zł
Donbas78 Błażej (a) Eurocash podbierany dzisiaj ładnie był może 21pln zrobi:)
filip ładnie Eurocash ale te obroty...
filip pezet też patrzę na Eurocash
pezet EUROCASH odbilo bedzie cos z tego, jak myslicie
Donbas78 Bartas_Gda a Eurocash?
leon EUROCASH, we Wrocławiu wreszcie po niemal dwóch latach naprawili reklamę i litera C ponownie świeci, i nie jest już EURO*ASH ;) może będą wzrosty ;P
karkalis Ja czekam na ailleron cały czas. C/Z ca. 11 już. Wzrostowa firma, tylko chyba nadal brak sygnału z AT...
Donbas78 Batman na Eurocash jakby akumulacja?
Bartas_Gda ktoś pisał o Eurocash
Błażej (a) na Eurocash potrzebne będzie wyjście kursu nad 18 zł, dopiero wtedy będzie można mówić o jakimś zainteresowaniu popytu
Błażej (a) Eurocash rozumiem?
Donbas78 Bartas_Gda Eurocash?
Mareksy a wy chyba o eurocash :D
Donbas78 Bartas_Gda ten Eurocash może miec dobra koncówkę roku...Ma sprzedać jakąś spółke córkę ...za 110mln
Michał (a) Ailleron : jak na razie nic ciekawego (brak sygnału kupna), mimo, że przy wsparciu.
filip a Eurocash na longa
filip zastanawiam się nad Eurocash na Longa
Michał (a) Eurocash w dalszym ciągu w obszarze wsparcia. Ale ja w spółki z WIG20 aktualnie nie inwestuję (od lutego).
Hoze lepiej poczekaćaż wybije minimum na eurocash
filip albo Eurocash na wzrosty
Michał (a) Eurocash po mocnych spadkach tak samo.
Donbas78 Batman co myślisz o Eurocash?
Przemek (r) Błażej (a) jeszcze jedna uwaga to taka ze nawet jak pojawi sie ladna swieca na mniejszym interwale to nie musi od razu oznaczac odbicia. Dobrze byloby oczywiscie zaczekac na utworzenie pozytywnej swiecy na D1. Teraz obserwuje Ailleron ktory utworzyl kolejna spadkowa swiece na coraz wiekszym wolumenie i jest on znacznie wiekszy od sredniej. Obserwuje i jestem ciekawy jaka swieca sie utworzy we wtorek.
Mikesz Czemu Ailleron tak zleciał? Może warto zainteresowac sie tą spółką w okolicy 10 zł i niżej?
karkalis na liście shortów pokazał się S na eurocash z 6-7 listopada. dziady znały dużo wcześniej wyniki.
karkalis dino poleciało, eurocash też leci po wynikach
Michał (a) Eurocash odbił się od niedawno wspominanego oporu.
Michał (a) Energa, Eurocash oraz JSW i KGHM.
Michał (a) Eurocash przy oporze i walczy z 22,00 zł.
Michał (a) Eurocash dalej w górę zgodnie z analizą opublikowaną pod koniec września.
Donbas78 Eurocash mnie rozpierdziela...
Batman k.... zamiast kontrakty na eurocash kupiłem kontrakty na euro
Przemek (r) Eurocash po wczorajszej sesji potwierdza wzrosty
filip Eurocash w sumie też za dobrze nie przędzie
usher filip Eurocash musi mieć taki trend, skoro pół roku temu chyba z sześć zagranicznych fundów się ujawniło w rejestrze KNF ze swoją krótką pozycją
filip taki Eurocash ma ładny trend
Przemek (r) r0bbi hej, jak dla mnie to brakuje obrotow w czasie trwania tej konsolidacji na eurocash oraz widoczny opor na 19 zl
groldominika Eurocash coś z tego będzie?
Batman eurocash generalnie fajna świeca z dolnym małym knotem na dużym obrocie w msc wsparcia gdzie wolumen był przy minimach. Ciekawie to wygląda może to rozegrają jak na ccc
TakiOn eurocash
wydra Eurocash
Batman eurocash do wzięcia SL poniżej 18,92 ciasny
Błażej (a) Eurocash niestety od dłuższego czasu znajduje się w trendzie spadkowym, tzn. każda inwestycja od paru miesięcy kończy się na minusie. Lepszym wyborem byłby DNP, ale i tutj wybicie 95 zł zmieni sentyment w średnim terminie.
arthas9182 sam kiedyś tak polowałem na eurocash w okolicach 40 jak spadlo z 60. wydawało sie ze juz nie spadnie. A gdzie kurs jest dziś;)
Batman mnie ię jeszze eurocash podoba ale obrót mizerny
Błażej (a) Ailleron aż taki zapomniany nie jest, po prostu popsuł się trend, a kurs testuje już zeszłoroczne wsparcie.
Sal Mam jeszcze jeden zapomniany "As" , Ailleron
Batman No właśnie rozkminiam eurocash bo w piątek niezły obrót był a dziś nie ma odbicia na razie
64bartek co myślicie o EUROCASH?
Sal Przemek (r) Ailleron? Nadal optymistycznie postrzegasz?
usher Batman z miesiąc temu było tam pełno Tauron, a wcześniej Eurocash
leon Batman na cps może być nieco, podkreślam, nieco, podobna sytuacja jak na eurocash 28.02
Batman można też się zastanowić nad eurocash
Batman Z dużych jak dla mnie możliwe że na kghm jeszcze pocisna możliwa kontynuacja na cdr pkn też ładnie. Dobre miejsce będzie na eurocash i ccc
Batman do obserwacji eurocash co zrobią z tym poziomem jak jakaś konsola można to jakoś rozegrać
Wojciech ciekawe czy Ailleron poda info o kolejnej umowie. Ostanio mówiono o prowadzeniu rozmów z 50 podmiotami
Asia karkalis brawo Ailleron :)
Wojciech Ailleron ładnie
karkalis ailleron kusi mnie abym dokupił
Przemek (r) michal kupił Ailleron
Michał (a) Eurocash odbił się od oporu 25 zł, więc wtedy ukazał się sygnał sprzedaży.
kuna Michał (a) jak widzisz lentex i eurocash
karkalis nie wiem jak zinterpretować ten wyskok kursu na ailleron
Batman Dlatego na rynku trzeba po prostu być nie wątpić i ciągle szukać okazji. Zastanawiam się czy nie jest dobre msc na Ś na eurocash
Michał (a) karkalis To co chciałem napisać: na Ailleron można będzie zagrać pod przebicie 17,23 zł. Będzie to jednoznaczne z "neutralizacją" świecy z dnia 13.03 oraz pod kontynuację akumulacji, którą ukazywała między innymi świeca z dnia 28.02.18.
Wojciech Ailleron LA ~17,40
Wojciech niezły ten Ailleron
kloozca karkalis gratulację za ailleron
Wojciech Ailleron to może byś czarny koń tego roku. Perspektywy obiecujące
Batman No ailleron pokazał siłę :) Vistula też mam nadzieję się rozpędzi
Wojciech Ailleron urwał korbę
Batman Eurocash masz w kanale spadkowym rozrysuję później
pablo Ailleron fajny młotek przy sporym obrocie i poki co 15 zł znowu obronione. Dzisiaj (pewnie po sesji) ma być publikacja raportu kwartalnego to może być ciekawie.
raba Eurocash niezły obrót
raba cześć, spółki wylatujące z wig20 stystycznie po tym zdażeniu rosły, może spekulacyjnie warto wziąć Eurocash? 20zł jest mocnym wsparciem ?
Batman karkalis Jak chcesz brać ailleron to właśnie jest chyba dobre miejsce zerknę wieczorem
karkalis napisałem dziś maila do działu RI Ailleron, odpisali mi po 30minutach, wow! Niby drobne rzeczy, ale widać, że dbają o coś takiego jak relacje Inwestorskie
karkalis wczoraj zastanawiałem się, które spółki mogą odbić. Obstawiłem te, które były w trendach wzrostowych i w sumie to nie było złe założenie. Obstawiałem playway, ENI, Ailleron, OEX (bo nie odrobił 16% spadków)
karkalis Ailleron
karkalis Ja dodam na jutro ailleron
karkalis michał polecał kiedyś Ailleron - chyba komuś dziś SL poleciały
Michał karkalis Nie analizowałem, bo roszady w indeksach są relatywnie rzadko. Wejście wyżej do indeksu jest oczywiście pozytywną informacją, bo mówiącą, że spółka dana się rozwija. Ale takie ruchy wcześniej już można przewidzieć. Że Eurocash lub Energa są kandydatami do wypadnięcia, to nie żadna tajemnica. Że CDR wejdzie, też było tylko kwestią czasu. Życzę spółce dojścia kiedyś do TOP3 (tak samo jak CCC i LPP). Spółki "prywatne" bez znaczących udziałów Skarbu Państwa.
Wojciech Ailleron jest róweniż ciekawy, ale tutaj osobiście czekam na info
leon eurocash też dla cierpliwych
Sal Michał a na Ailleron właściwe poziomy to 16,50 czy myślisz że zejdzie niżej?
Michał Jutro pewnie walną też Stop Lossy na Ailleron, więc też będzie można wejść przy odpowiednich poziomach.
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK