Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Maj 2022
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Analiza techniczna spółek: Ailleron, Airway oraz Eurocash.

W tej analizie przedstawię trzy spółki znajdujące się w ciekawym miejscu, które warto obserwować.
Pierwszą z omawianych walorów jest spółka Ailleron, dostarczająca rozwiązania technologiczne dla trzech branż: telekomunikacyjna, hotelarska oraz finansowa. Spółka będzie chciała wypłacić dywidendę za 2020 rok. Publikacja raportu za 2020 rok planowana jest na 30.04.2021 r.
Drugą spółką jest Airway, zajmująca się pracami badawczo-rozwojowymi oraz komercjalizacją nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na OIOM. Publikacja raportu za 2020 rok planowana jest na 16.04.2021 r.
Ostatnią spółką jest Eurocash zajmujący się hurtową oraz detaliczną dystrybucją żywności i innych produktów szybko zbywalnych. Spółka ostatnią dywidendę wypłaciła za 2018 roku, ale biorąc pod uwagę dobre wyniki finansowe za poszczególne kwartały jest szansa, że firma będzie się chciała podzielić zyskami z akcjonariuszami. Najbliższy raport za 1Q 2021 r. ma zostać opublikowany 13.05.2021 r.

AILLERON (ALL)

interwał dzienny

Ailleron, analiza techniczna
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Od dłuższego czasu widoczne jest respektowanie wyznaczonej linii trendu wzrostowego, która do tej pory służyła stronie popytowej do zakończenia spadków i powrót do wzrostów. Aktualnie na wykresie kurs dotarł do wsparcia w okolicach 15,20 zł wynikającego z poprzedniego szczytu, dlatego istnieje szansa, że niżej nie zejdzie i zobaczymy próby odbicia od tych poziomów. Najbliższe wsparcie wyznacza linia trendu. Natomiast najbliższe poziomy oporu można wyznaczyć w okolicach 18 zł i 20 zł. Zagrywamy na zakończenie korekty i kontynuowanie wzrostów.

Przykładowy LimAkt 15,70 zł SL poniżej linii trendu wzrostowego.

AIRWAY (AWM)

interwał dzienny

Airway, analiza techniczna
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Kurs od końca zeszłego roku porusza się w ruchu bocznym poniżej wyznaczonego oporu w okolicach 1,87 zł, od dołu kurs wpierany przez SMA200 i SMA50. Na ostatnich sesjach widoczna konsolidacja tuż pod oporem, dlatego myślę, że jest szansa na wybicie górą i otwarcie drogi do wzrostu kursu w okolica najbliższego oporu w okolicach 2,5 zł. Zagrywamy na wybicie górą z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 1,88 zł SL poniżej 1,75 zł.

EUROCASH (EUR)

interwał dzienny

Eurocash, analiza techniczna
Kurs spółki znajdował się w trendzie spadkowym, ale ostatnio doszło do wybicia górą linii trendu spadkowego po czym kurs jak na razie porusza się w ruchu bocznym poniżej mocniejszego oporu na poziomie 15 zł. Opór ten dodatkowo pokrywa się z linią średniej SMA200. Wybicie tego oporu otworzy drogę do wzrostu kursu w okolice 17,5 zł. Lokalne wsparcie można wyznaczyć w obszarze luki wzrostowej tj. okolice 14,20 zł. Zagrywamy na przebicie oporu na poziomie 15 zł.

Przykładowy LimAkt 15,02 zł SL poniżej 14,20 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:3 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Eurocash w interwale miesięcznym również wygląda interesująco – respektowane jest lokalne wsparcie na ~12,90 zł. Do obserwacji jeżeli kurs miałby zbliżyć się do 14 zl, gdzie przebiega SMA100.

  • Błażej Błażej pisze:

   Kurs wybił na dzisiejszej sesji SMA200. Średnia ta ostatnim razem została wybita niemal rok temu, 8.04.2020.

 2. tomciu tomciu pisze:

  Eurocash chce wypłacić 0,48 zł dywidendy na akcję za 2020 rok – wynika z projektów uchwał na WZ zaplanowanego na 27 kwietnia.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

tomciu Ailleron TP 19.10 +68proc raport analityczny NS
Michał (a) Janek Na Ailleron teraz po prostu neutralna sytuacja jest. Trend boczny. Negatywne bardzo świece powstały 25.10 oraz 26.10. Opór jest wyraźny przy ~14,00 zł.
Janek Michał (a) a co sądzisz o spółkach Ailleron, Arctic i Asbis?
hessa Ailleron był też polecany przez kogoś w portfelach parkietu, ze względu na zakupy insaidera
Janek to jeszcze mam pytanie czy ktoś gra ARCTIC i AILLERON? jak to widzicie?
Janek kozineczka masz jeszcze ailleron?
Michał (a) Janek Główne wsparcie na Ailleron to 13,80 zł. Dalej w trendzie wzrostowym. Można zagrywać m.in. pod pozytywne świece 06.08.21 oraz 02.09.21. Główny opór to 16,00 zł. I będzie można zagrywać przykładowo jak tam utworzy się drobniejsza korekta/kanał boczny.
jarek2434 witam poproszę ailleron, action i pkp
Janek a co myslicie o Ailleron?
goscniedzielny Wie ktoś o której miał być czat z kimś z zarządu Airway?
hessa airway górne widły
hessa na airway zrobili kradzież akcji w biały dzień tym zejściem po stop lossy
hessa na airway dolne widły i zejście po stop lossy
Michał (a) Janek W poniedziałek Airway raport publikuje
Janek co myślicie o airway pod wsparcie 1,9?
Sal jutro może być odbicie na covidówkach, zwykle tak było po dwóch dniach spadków. Dziś ładnie wybroniły się Airway i Biomaxima
piower kozineczka - patrzysz na airway? Duże pakiety z prawej. Inside ubiera?
Luk Grzesiek no hrp, glc, inc i chyba airway
space airway tez pewnie wypadnie za jakis czas
space Airway Medix osiąga swoje dawno zaplanowane cele i jest na dobrej drodze do komercjalizacji poszczególnych technologii. W tym przekonaniu nie jesteśmy odosobnieni, skoro sprzedaż akcji przez członków zarządu lub wiodącego akcjonariusza znalazła swoją odpowiedź w popycie inwestorów - informuje zarząd
kramrok airway widły
Michał (a) Mowa o Airway
Michał (a) Drakkar7 Już dla mnie za późno na zagranie. 8 sierpnia pisałem: "violent Airway wąski kanał. Wsparcie 0,80 zł; opór 0,90 zł. Stałe przebicie tych poziomów będzie pozytywne/negatywne - w zależności oczywiście czy przebiło opór czy wsparcie."
Grzesiek space mediolan tóż przed 30 dni przed publikacją raportu okresowego obowiązuje tzw. okres zamknięty, w którym członkowie rad nadzorczych i zarządów nie mogą sprzedawać akcji spółki (istnieje bowiem podejrzenie, że dobrze znają już kształt wyników, które zostaną dopiero opublikowane). Gdyby Airway trzymało się starej daty publikacji raportu, to okres zamknięty właśnie by się rozpoczynał i uniemożliwiał handel akcjami przez zarząd
hessa info na Airway o kolejnych sypaczach
hessa h3rlitz Airway dołącza do elitarnego grona spółek, w których insaiderzy uznali, że spekulanci przegięli z wyceną :)
h3rlitz airway dolne
hessa na Airway info o zbbyciu akcji
cooper Airway bardzo brzydko zakończył.
ekielka AIrway - 2,09 Zobacz obrazek <Obrazek3356.png>
Sylwek space Czyli dokladnie jak na wszystkich innych spólkach sie o nie ubiegajacych.Nigdzie nie nastepowało to kolejnego dnia i nikt z drobnych nie zna daty, jak było to na Airway.
lukaz a propo Airway, jakie prognozy na dziś ? warto na szybko wchodzić ? coś załapać jeszcze ?
Sylwek Witam. Popatrzcie sobie na MDA na D1 i na A/D. Nic tylko brać, brac, brac :-) Jak WSE za 0,8. Dodatkowo spółka czeka na decyzje FDA, co silnie pobudza wyobraznie, zwłaszcza po szalenstwach Airway od 2 dni.
Bartas_Gda (r) cooper na airway mogą jeszcze pociągnąć
cooper Airway piękny wolumen, pewnie poczekać teraz warto aż schłodzą RSI i wtedy można kupić pod dalsze wzrosty
cooper Aż żal d... ściska jak się widzi Airway, który miałem i sprzedałem :-(
Luk hessa ale oni chyba byli zawieszeni airway
NieZnamSie AIRWAY w grze
cooper Airway na razie sprzedałem biorąc kasę na przysłowiowe piwo, mielą akcjami jakby chcieli powiedzieć to nie ten czas. SCP zamknięcie z 2 z przodu daje szanse na dalszy up.
cooper Z gamingu mogą pociągnąć VAR pod premiery i ARG z uwagi na niską kapitalizację i ostatnio dobre miejsce techniczne. Z bio stawiam na SCP i brata Szumowskiego (OAT). MOże jeszcze Airway pociągną pod covida bo coś słabo go grano.
cooper Po czwartkowej sesji zostawiłem w portfelu SCP i OAT który między czasie dokupiłem w granicach 14 zł. Resztę sprzedałem aby ratować zyski przed ewentualną kontynuacją czerwieni. Dziś po ostudzeniu emocji dorzuciłem TRK poniżej 2,2 oraz ponownie zapakowałem w Airway która na razie omija covidowe szaleństwo a należy się jej jak najbardziej. Z gamingu biorę od uwagę ARG i VAR. Dziś rano przegapiłem niestety SBE. W obserwacji PXM. Górnictwo i banki nie biorę pod uwagę. Nie wiem co dalej z VRG bo zachowuje się poniżej oczekiwań i na razie nie wsiadam drugi raz. Podobnie XTP ma sypacza i na razie w obserwacji.
cooper dziwi mnie że Airway nie zaliczył rajdu covidowego
cooper Zgodnie z oczekiwaniem FMF nadal w dół, przez co wywaliłem wczoraj po 2,05 akcje i daję sobie spokój z górnictwem, gdy ogłaszane jest zamykanie kopalni. Czy kupisz bilet na lot który z góry jest zapowiadany, że może nie dojść do skutku? Dla mnie nie ma mowy o spekulacjach w tym momencie. Koronaświrus rozszalał się na naszej gpw i pytanie kto zyskał i kto straci, szaleństwo jakie było w poniedziałek nie było widoczne na polskiej giełdzie od lat, tylko czy te spółki są naprawdę tyle warte :-) Może gaming wróci do łask chociaż nie pomaga mu w tym dolar - dziś ładnie VAR (jest szansa naodbicie na Sonka, ARG, NGG czy ULG) - oraz odzieżówka, ostatnio z Paiskunem obstawialiśmy MON i VRG które całkiem dobrze sobie radzą w tym koronawirusowym szaleństwie. Warto myślę dać szansę bio czyli CLN i bratu Szumowskiemu (OAT). Liczyłem też na większe wybicie na AIrway, ale póki co realizacja zysków lub dystrybucja (jak kto woli). W porfelu zostaje na pewno SCP z którym wiąże nadzieję na wybicie (panika już powinna być za spółką). Coraz więcej natomiast pytań pojawia się u znanego gracza XTPL. Sypanie aż miło dla tych co stoją z boku. Wielu obstawiało wybicie w górę a tu jazda w dół. Grubsza obserwacja się u mnie włączyła i pytanie co jest grane???
cooper Paweł hej, na razie odpuszczam, już lepszy PXM bo tam wyniki mogą być na plusie. Na razie postawiłem m.in. na CLN, Airway, OAT, XTP, SCP, VRG.
cooper Airway dziś bardzo brzydko, dystrybucja pełną gębą. Liczyłem że może zagrają biorąc pod uwagę covidowe szaleństwo
cooper co to za sypanie na AIrway?
cooper Mogą jeszcze CLN i Airway zagrać, też nie wyglądają źle
k0gi airway zdane
k0gi ktos tu rysowal Airway chyba ?
k0gi Airway to co tam sie odpierdziela ?
k0gi beatum wlasnie a jak z tym airway ?
beatum dzisiaj to koronahossa , ruszają spółki BMX, AIRWAY, INFOSCAN
Michał (a) violent Sytuację na Airway oceniam po prostu jako neutralną. Długoterminowy trend spadkowy; krótkoterminowy trend wzrostowy niższego rzędu. Negatywna bardzo świeca z dnia 29.06.20, która wyznacza jednocześnie mocny opór 0,90 zł. Mocniejsze wsparcie leży natomiast przy 0,70 zł. Ale występowały w przeszłości szereg pozytywnych świec, jak choćby ta z dnia 25.05.20 lub 26.06.20. Stąd sytuacja po prostu neutralna.
violent Michał (a) A jak widzisz technicznie dalej Airway?
k0gi co sie dzieje z Airway ?
kasus co się dzieje z tym Airway? :o
kramrok Airway dzisiaj? wczoraj raport, list prezesa wygląda zachęcająco
k0gi Airway ciekawie
k0gi ktos sie wypowie o AIRWAY ? jak widzicie tego cudaka :)
k0gi kurde jeszcze jednan gniot mi zostal do pozbycia sie, Airway :/
dzq Co myślicie o AIRWAY? Wydaje się ciekawe miejsce na kupno ale ostatnio tam główni akcjonariusze wywalali
k0gi Airway moze sie aktywuje do wzrostów
Michał (a) Janek Na Airway bardzo negatywna świeca powstała 06.04.2020. Ale faktycznie teraz znajduje się przy większym wsparciu ~0,60 zł. W aktualnej sytuacji - przy takim niskim obrocie średnim - na wsparcie bym raczej nie zagrywał, tylko przykładowo na przebicie jakiegoś lokalnego oporu, m.in. 0,65 zł. Ale to oczywiście bardzo spekulacyjna spółka, która nie księguje jeszcze zysków operacyjnych.
k0gi Przemek (r) a jak widzisz bml i Airway ?
k0gi kozineczka a jak sie zapatrujesz na airway
k0gi piotrlotr airway na korekcie z coronawigu tak samo adiuvo
k0gi AIRWAY rosnie a Adiuvo na minusie, moze warto kupic ;)
kramrok Airway cos ruszył
k0gi piotrlotr airway 61,8 fibo zniesienie zatrzymalo, i wyglada jak by klepali dno korekty
k0gi airway cos tam moze ....
baro airway chyba zaraz odleci :D
baro wrzuci ktoś pełny arkusz airway?
baro airway umowa na 2 mln euro kredytu http://www.notoria.pl/nol_espi_ebi.php
k0gi ja od wczoraj VAR GTS i Airway, Airway 61,8 fibo sie zatrzymalo
baro airway gorne widly
k0gi jakim cudem Airway jest na widlach skoro nie dojechali ani do gornych ani do dolnych ? :o
les Grzesiek Airway akurat też w kanale i pod oporem
baro kozineczka widzisz, gdyby nie Twoj wpis po ile kupilas airway to bym tego sam nie wiedzial czy kupic i po ile. nie wiem jak oceniac te spolki itd. dlatego poki co kopiuję Ciebie, choć mało tu piszesz :( a jak wchodzę sam to trochę jakbym grał w ruletkę, do końca nie wiem dlaczego, tzn. moze dlatego ze kriss napisał albo że takie mam przeczucie, czy no ok, zwiększone obroty na wzroscie ale nadal nie mam pewności czy mój ruch jest racjonalny
les jak tam, ktoś podbiera Airway na dole? :)
baro karkalis wiem, tylko ze ja poki co nie potrafię ocenic, wyznaczyć sl, tp itp. wszystko robię na czuja. albo jak kozineczka napisze po ile kupiła to robię to samo :) dzięki niej zarobiłem na airway, dużo nauki przede mną...
baro kozineczka chętnie bym się od Ciebie nauczył, jeszccze raz dzieki za airway...chociaz troche odrobiłem straty...
kozineczka sprzedałam airway 1,08 i 1,18
baro kozineczka wiem, tylko liczyłem na zjazd. niestety nie nadszedł. ech, trudno. a Ty co śadzisz o tych wzrostach? chwilowe czy raczej sie utrzymaja? masz jeszcze airway?
baro siedzi ktoś z was na airway?
Karola Airway
baro moglby ktoś podrzucić pełny arkusz airway?
baro ma ktoś airway? ubierają tam już?
baro kozineczka i chciałem Ci podziekować, bo dzięki Twojemu wpisowi kupiłem Airway - pierwszy raz udało mi się coś złapać przed odjazdem... dziękuję
baro a airway dalej na widłąch, od czego to zależy? aduvio puscili bardzo szybko
bronas16 wlasciciel airway
beatum Infoscan ciekawie wygląda na godzinówce, podobna sytuacja była wczoraj na Airway Zobacz obrazek <INFOSCAN_hour_03042020.jpg>
Mroczek loko pod info pod airway
kramrok Adiovo ma chyba udziały w airway
nemooo ech, airway tko po 0.88
baro kozineczka do ilu trzymasz airway?
nemooo airway górne widły
Janek kramrok po ile amsz airway
nemooo airway widły ale dolne
nemooo ktoś popychacza na airway wsadził0.58 200k akcji
nemooo gto naganiał wczoraj na airway? dziś już w górze ale na mąłym wolumenie wciaz
beatum godzinówka na Airway
filip mówię o Airway
filip Cormay, Bml, Mercator, Airway
Janek Bartas_Gda (r) ailleron słabe wyniki niestety
Hordos kramrok tylko na Ailleron się wolumen nie zgadza. 10 sztuk, skorzystali ze spreadu
kramrok ciekawe jak się otworzy dzisiaj AILLERON
laptop co myslicie o airway czy cena po 76 czy juz drogo
Piaskun kramrok airway?
kramrok Airway też powoli idzie
kramrok AILLERON - spółka po dużej wyprzedaży, kurs spadł o ponad 50%, a teraz powoli rośnie pewnie pod lepsze zyski w kolejnych kwartałach
Bercik1974 Obserwuj Plaza Airway Varsav o Trakcje
kramrok ktoś posiada airway?
Mikesz Ktos obserwuje Ailleron? Jakies ustawki ze ponad 1 kk obrotu?
Bartas_Gda Przemek (r) Ailleron z limitem aktywacji
karkalis Przemek (r) gdzie szukać miejsca zakupu na AILLERON?
kramrok Bartas_Gda a ja nie wiem kiedy, tutaj czesto piszecie by wejsc po wybiciu a ja czesto kupuje nizej i czekam np. z AILLERON tak zrobiłem ostatnio
karkalis Z typów co jeszcze jest tanie, to ailleron wg. Mnie, więcej nie widzę nic na dziś ciekawego
karkalis Może nie z gier, ale ailleron fajny jest, jak był po 9.5 To kupiłem w portfelu konkursowym ale nie miałem kiedy o tym na SB pisać.
filip Ailleron - młot wczorajszy zadziałał
Marta AILLERON
cooper Roberts wyrąbali mnie na wielu spółkach bo sprzedałem za wcześnie bojąc sie spadków (ABC, Grodno, PAT, Airway, Elemental itp.). Teraz nie dam się wygryźć
cooper No i posiadany przeze mnie kiedys Airway zaczyna chyba wybicie. Jak zwykle za szybko pozbywam się akcji...
cooper W moim porfelu dziś dużo zmian. Sprzedałem zagrany pod wybicie 25 zł Forte (Kupno: 24,30, Sprzedaż 25,90), sprzedałem również ULG (K: 15,80; S: 15:96), WSE (K: 2,14; S:2,49) i ze stratą ale za to z małą ilością porfela Airway (K: 0,74; S: 0,69). Kupiłem dziś Datawalk (średnia 22,40), Budimex (117), Amica (130) i Monnari (średnia 5,55). W porfelu mam jeszcze: PLW zakupiony pod wybicie co nie nastąpiło, ale może zostać na dłużej oraz VAR który zostaje na długi termin z uwagi na przesunięcie premiery.
cooper Kupiłem Amica, widzę moc :-) Wystawiłem też kupno Budimex. Airway - do kasacji!
cooper Monnari i Airway na razie nie idą zgodnie z planem więc pozbywając się zbędnego balastu zainwestuję w CLN i SCP. Ponadto pozyskam środki na Amica. Wygląda nieźle.
cooper Nadal w porfelu Forte, Mabion, WSE, ULG, Monnari i Airway. Dziś dokupiłem PLW bo długo się już konsoliduje oraz odkupiłem znowu Datawalk. Jutro dalsze zakupy Datawalk. Wkrótce dokupię CLN i SCP tylko muszę doskładać gotówki
cooper Zakupiłem Monnari i zobaczę co dalej pokaże spółka, natomiast kupiony Airway to jak na razie spółka która nie idzie w tym kierunku w którym bym chciał.
cooper Myślę zorganizować portfel w ten sposób, że część przeznaczę na spółki bio i med (MAB, CLN, SCP, DATAWALK), druga część na gaming (VAR, ULG, PLW). Trzecia część na inne spółki. Obserwuję Amica i ewentualnie zastąpię Amicą Forte (jeśli by Forte brzydko wyglądało). Mam na razie też Airway bo podoba mi się wykres miesięczny i zobaczę co dalej. Spekulacyjnie trzymam WSE, bo tu faktycznie raj dla spekulantów a ci mogą wywindować spółkę i do ceny o jakiej wspominała kozineczka. Mam jeszcze Monnari. Jeśli akcje będą dalej skupowane to pojedziemy bez problemu na ponad 6 zł.
cooper Kolejna udana sesja dla ULG i VAR. Dziś kolejne świetne info od ULG - 31 stycznia zawarł ze spółką GOG umowę dystrybucji cyfrowej. Pierwszymi wydanymi przez GOG grami będą Bad Dream: Coma oraz Bad Dream: Fever. Jeśli chodzi o VAR gra toczy się o premierę Bee S. i o kolejne premiery które są w planach. Forte dziś też ładnie i nadal czekam na rozwój sytuacji. Monnari zgodnie z planem zaliczają korektę co jest mi na rękę. WSE też na plusie, dziś ładna sesja. Zaniżanie służyło nabyciu akcji przez fund. Mabion trzymam nadal bo czuję w kościach że w końcu będzie odpał. Airway na razie bez zmian, czekam nadal. Obserwuję PLW, CLN (ładnie się zachowuje), SCP, SNT, DATAWALK. Myślę że spółki bio i med w końcu ruszą.
cooper Nadal czekam na rozwiązanie sytuacji z Forte, Mabion, Airway. VAR sobie czeka na lepsze czasy które będą już niebawem. Z fundamentalnych i przyszłościowych spółek obserwuję: AMICA, CLN, SCP, DATAWALK, SNT.
cooper To może być rok ULG i VAR jeśli chodzi o gaming. Zastanawia mnie też kwestia spółek bio i med czy tu po kiszonce nie będzie "dużych" wybić jak CLN, MAB, SCPFL, DATAWALK czy SNT. Dziś zakupiłem "na próbę" Airway Medix, na miesięcznym całkiem fajnie wygląda. Zobaczę co z tego będzie.
zuza koniec tematu bedzie co będzie w poniedzialek. Bercik1974 znam airway.
Bercik1974 Airway znasz?
Greg Airway
karkalis a korci ailleron i mercator, ale tu chyba jeszcze trzeba poczekać
karkalis Bartas_Gda jak Ci się podoba ailleron?
karkalis Ja czekam na ailleron cały czas. C/Z ca. 11 już. Wzrostowa firma, tylko chyba nadal brak sygnału z AT...
Michał (a) Ailleron : jak na razie nic ciekawego (brak sygnału kupna), mimo, że przy wsparciu.
Przemek (r) Błażej (a) jeszcze jedna uwaga to taka ze nawet jak pojawi sie ladna swieca na mniejszym interwale to nie musi od razu oznaczac odbicia. Dobrze byloby oczywiscie zaczekac na utworzenie pozytywnej swiecy na D1. Teraz obserwuje Ailleron ktory utworzyl kolejna spadkowa swiece na coraz wiekszym wolumenie i jest on znacznie wiekszy od sredniej. Obserwuje i jestem ciekawy jaka swieca sie utworzy we wtorek.
Mikesz Czemu Ailleron tak zleciał? Może warto zainteresowac sie tą spółką w okolicy 10 zł i niżej?
Błażej (a) Ailleron aż taki zapomniany nie jest, po prostu popsuł się trend, a kurs testuje już zeszłoroczne wsparcie.
Sal Mam jeszcze jeden zapomniany "As" , Ailleron
Sal Przemek (r) Ailleron? Nadal optymistycznie postrzegasz?
Wojciech ciekawe czy Ailleron poda info o kolejnej umowie. Ostanio mówiono o prowadzeniu rozmów z 50 podmiotami
Asia karkalis brawo Ailleron :)
Wojciech Ailleron ładnie
karkalis ailleron kusi mnie abym dokupił
Przemek (r) michal kupił Ailleron
karkalis nie wiem jak zinterpretować ten wyskok kursu na ailleron
Michał (a) karkalis To co chciałem napisać: na Ailleron można będzie zagrać pod przebicie 17,23 zł. Będzie to jednoznaczne z "neutralizacją" świecy z dnia 13.03 oraz pod kontynuację akumulacji, którą ukazywała między innymi świeca z dnia 28.02.18.
Wojciech Ailleron LA ~17,40
Wojciech niezły ten Ailleron
kloozca karkalis gratulację za ailleron
Wojciech Ailleron to może byś czarny koń tego roku. Perspektywy obiecujące
Batman No ailleron pokazał siłę :) Vistula też mam nadzieję się rozpędzi
Wojciech Ailleron urwał korbę
pablo Ailleron fajny młotek przy sporym obrocie i poki co 15 zł znowu obronione. Dzisiaj (pewnie po sesji) ma być publikacja raportu kwartalnego to może być ciekawie.
Batman karkalis Jak chcesz brać ailleron to właśnie jest chyba dobre miejsce zerknę wieczorem
karkalis napisałem dziś maila do działu RI Ailleron, odpisali mi po 30minutach, wow! Niby drobne rzeczy, ale widać, że dbają o coś takiego jak relacje Inwestorskie
karkalis wczoraj zastanawiałem się, które spółki mogą odbić. Obstawiłem te, które były w trendach wzrostowych i w sumie to nie było złe założenie. Obstawiałem playway, ENI, Ailleron, OEX (bo nie odrobił 16% spadków)
karkalis Ailleron
karkalis Ja dodam na jutro ailleron
karkalis michał polecał kiedyś Ailleron - chyba komuś dziś SL poleciały
Wojciech Ailleron jest róweniż ciekawy, ale tutaj osobiście czekam na info
Sal Michał a na Ailleron właściwe poziomy to 16,50 czy myślisz że zejdzie niżej?
Michał Jutro pewnie walną też Stop Lossy na Ailleron, więc też będzie można wejść przy odpowiednich poziomach.
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK