Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Luty 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28

Trio: Analiza techniczna Kruszwica, Sfinks oraz Seco

Kruszwica

Kruszwica

Kruszwica

Formacja techniczna: luka

Trend: długoterminowy trend spadkowy

Zagrywka: pod kontynuację wybicia z domknięcia luki. Przykładowy LimAkt ~49,1 zł.

Komentarz: Wykres jednoznacznie przedstawia spadkową sekwencję, ale pozytywnymi sygnałami są a) odbicie się od dobrze respektowanego wsparcia; b) domknięcie luki spadkowej; c) utworzenie wzrostowej świecy na dużym obrocie. Wsparcie 46 zł. Opór 52 zł.

 

Sfinks

Sfinks

Sfinks

Formacja techniczna: flaga

Trend: długoterminowy trend boczny

Zagrywka: wybicie z flagi. Przykładowy LimAkt 4,26 zł.

Komentarz: Formacja flagi de facto tworzy się około trzech tygodni, aczkolwiek kurs spółki dotknął na jednej z ostatnich sesji połowy białej świecy, która wyznacza wsparcie, tj. 4,13 zł. Istnieje duża szansa na kontynuację wzrostowej sekwencji do okolic ok. 4,6 zł, gdzie ukształtował się ostatni szczyt. Wsparcie 4, 13 zł. Opór 4,25 zł.

 

Seco/Warwick

SWG

SWG

Spółkę dorzucam jedynie pod względem spekulacyjnym. W połowie lutego spółka informowała o ogłoszeniu upadłości przez rzekomego wierzyciela, co tłumaczy mocny spadek na ostatnich sesjach. Na uwagę zasługują jednak dwie ostatnie wzrostowe świeczki, które utworzone zostały na dużym obrocie. Z uwagi na pewien stopień zaawansowania wzrostów spółkę należy traktować spekulacyjnie. Przykładowy LimAkt 16,5 zł. Potencjalny opór na 18,5 oraz 20 zł.

Zobacz podobne analizy:2 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Krótkie podsumowanie:
  Kruszwica oraz SWG kończą tydzień na ładnym plusie. Uważam, że Kruszwica powinna jeszcze minimalnie urosnąć, bowiem udało jej się przebić ostatni opór i domknąć kolejną lukę spadkową. Zgarnięce zysku powinno nastąpić po utworzeniu się negatywnej świeczki: http://prntscr.com/aemihd SMA200 (kolor różowy) zostało pokonane, ale widzimy na wykresie, że kurs się zawsze cofał po pokonaniu średnich kroczących.
  SWG natomiast zmierza do oporu na poziomie 20 zł.
  Sfinks dokonał na czwartkowej sesji czyszczenie SLów, ale finalnie nadal porusza się w formacji flagi. Walor nadal obserwujemy.

 2. Błażej Błażej pisze:

  Sfinks już wczoraj dołączył do grona „wybitych”. Dzisiaj kurs rośnie dalej.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

filip Jeśli Sfinks zamknie się nad luka to jutro można próbować go brać, oznaczałoby że luka to wsparcia
filip space był Serinus, był Braster, był Skotan, był Sfinks, teraz pora na Ursus
Ed QRS zmniejszył swoje udziały na Sfinks i to pewnie pod to tak rosło :)
Ed Nowa gwiazda Sfinks
Grzesiek SFINKS moze być grany pod otwarcie restauracji https://www.tradingview.com/x/n3TuNNEO
Grzesiek moze jak eat ruszy to i sfinks wybije pod otwarcie restauracji
Sal kriss1975 lista o którą pytałeś: BOMI, Clean&Carbon Energy, BAH, Braster, Euroimplant, MNI, PBG, Petrol, EFH, G-Energy, Jago, Kerdos, Próchnik, Sfinks, Ursus
Luk Sfinks to powinien się wymyślić na nowo bo na tym patencie to oni długo już nie pojadą, rynek gastronomiczny w Polsce się mocno rozwinął, jeśli chodzi o jakość, a oni przestali w miejscu cały ten czas a nie są Macdonalds, który swoją drogą też dostosowuje się do trendów
Ed Sprzedaż gastronomiczna netto w restauracjach Sfinks Polska w okresie lock down spadła rdr o ponad 90 proc. Od 18 maja do 16 czerwca była niższa o około 60 proc. - podała spółka w komunikacie
rataj kriss1975 w pierwszej kolejnosci ogródki. Z tych giełdowych to chyba tylko Mex Polska ma takie. Sfinks moze tez jakas czesc, ale to trup.
filip z polskich to tylko Kruszwica, ale to bardzie pośrednik
Ed np Kruszwica
h3rlitz Kruszwica już za droga ;)
karkalis A Kruszwica zbierałem ostatnio:)- bo wywalilem aby dokupić mrc (co było dobra decyzja:D)
Bartas_Gda (r) Obecnie naszym zdaniem najatrakcyjniej wyglądają Astarta (FCF w 2019 roku wyższy niż bieżąca kapitalizacja, wzrosty cen cukru na świecie i na Ukrainie), Famur (rekordowy podpisany portfel zamówień, Dyield?20 na poziomie 12%, największy beneficjent ustawy o zatorach płatniczych link), Kruszwica (mocny bilans?ponad 200 mln PLN gotówki netto oraz Dyield?20 6%) i TIM (Dynamiczny wzrost wyników w 4Q?19; Dyield 7% w 2020 r.).
krzysieksisiek co do Altusa to zniszczył parę fajnych spółek, gdzie teraz po wyjściu powoli odradzają się. np. Kruszwica, Dębica
kozineczka Może inaczej, omijam spółki gdzie nic się nie dzieje, kupisz i kisisz długo a nic z tego może nie być, zobacz taką kruszwica
Sal W przypadku Sfinks czekam wtedy z palcem na enterze :)
Sal Na Sfinks wszystko może rozstrzygnąć się do 15 października, kiedy to Cacek ma kolejny termin objęcia emisji obligacji. Jeżeli zrobi to, do kasy wpłynie kilka milionów złotych i sytuacja finansowa spółki zostanie ustabilizowana. Przynajmniej przejściowo.
Sal Bardzo obiecujące wyniki na Sfinks. EBIDTA i przepływy operacyjne. Jeżeli bank nie wypowie im kredytu, a dostaną dokapitalizowanie, mają szanse uciec spod topora. Ale to na razie niewiadoma.
kramrok mam nadzieję, że ci Kruszwica Ci ruszy po wynikach wczorajszych:-)
Janek karkalis też bym wyszedł, ale nie na tym poziomie :) mam jeszcze kruszwica z mneij płynnych
Janek kruszwica - spore obroty
Janek kruszwica - spory obrót - jak to widzicie?
Błażej (a) Kruszwica na istotnym wparciu, aczkolwiek już wczoraj wybita została budowana od wniosny br. linia trendu wzrostowego.
Janek ktoś wie co się stało na kruszwica?
kramrok kruszwica w promocji
erbosss cherry - mega wolumeny w okolicach 25 po spadku 90% - wziąłem do ikze :). Kruszwica - duże wolumeny przy 37zł - wziąłem do ikze :). Miałem bloobera, którego niestety wziąłem swego czasu za szybko (2017 rok jeszcze, ale teraz wyszedłem z ponad 50% bo widziałem dystrybucję, co wklejałem na shoutboxie.
kramrok na sfinks chyba jest wojna grup o akcje
kramrok Sfinks - urósł już prawie 40% w 2 tygodnie i dalej jest popyt
kramrok sfinks odlatuje
goscniedzielny Witam, proszę o kilka słów o spółkach : Kruszwica , Mirbud ew Larq- czy jakiś sygnał kupna się pojawił
Fernon Kruszwica podała raport http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/33233314,zaklady-tluszczowe-kruszwica-sa-raport-okresowy-kwartalny-skonsolidowany-1-2019-qsr ktoś kto się zna na raportach zerknąłby? ;)
Janek Bartas_Gda hej, masz kruszwica? co to tak leci w dół?
erbosss Lubelak zależy jaką przyjmiesz sobie strategię. Ja część spółek traktuję długoterminowo i nie sprzedaję - przykładem jest tsgames które mam od 84,50. Albo kruszwica - 37zł. Ale część podbieram wybitnie krótkoterminowo i tam patrzę na wahania.
Fernon Kruszwica dalej fajnie wygląda, prawdopodobnie zamknie się powyżej sma200
Tasman karkalis TIM , Kruszwica , Oponeo i parę innych ... Pięknie trafione analizy :) na co stawiasz w 2 i 3 kwartale jeśli można wiedzieć?
bylu sam się spółką interesuje i podobają mi się te ostatnie sesje na kruszwica
krzysieksisiek Kruszwica chyba wybija opór, dobrze sądzę ?
d00b Kruszwica powrót do 38 (kanał 38-46)?
k0gi Bartas_Gda jakeis info czy cos ze Kruszwica tak wyrwala ?
erbosss kruszwica pięknie :)
erbosss Kruszwica wraca na 40
karkalis irytuje ta kruszwica - ktoś mocno chce wyjść, jedyny plus że na 38 mocny odbiór podaży
erbosss Kruszwica też bardzo brzydko jest wyprzedawana. Jestem jeszcze na plusie, ale wygląda to nieciekawie
Marta coś kruszwica kiepsko wygląda
space kruszwica zrobiła młotek wczoraj
Przemek (r) Marta Kruszwica jest ciężką spółką i nadaje się na długi termin. Aktualnie wsparcie znajduje się w okolicach 40 zł i tam też jest SMA100. Aktualnie chyba mamy zakończenie małej korekty. Negatywne byłoby zejście kursu poniżej 40 zł.
Marta a kruszwica nam leci - testowanie miejsca przy ostatniej wymianie?
erbosss Lubelak Różnie, ja mam wyznaczone na ten rok spółki którymi jestem zainteresowany i chcę zrobić na nich akumulację - wierzę w późniejszą cykliczną hossę na gpw (uważam, że na swig80 już się ona rozpoczęła, oczywiście z możliwymi korektami po drodze). Energetykę akurat nie traktuję długoterminowo tylko bardziej spekulacyjnie - liczę na odbicie i zarobek w krótkim okresie (max kilka miesięcy). Do portfela ikze dodałem ostatnio np. KRUSZWICA - brałem po 37zł (nieoszukujmy się, miałem szczęście, bo wziąłem niemal w idealnym dołku).
filip Kruszwica, Śnieżka czy Decora
Tasman na kruszwica jaka ładna wymiana papieru...
karkalis Tasman co do kruszwica, to jest spółka "nudna" na dywidendy, cos lepszego niż lokata, czy odbicie będzie dynamiczne, wątpię, ale tak na 45-50 PLN może wrócić. Jak erbosss brał po 37 to oznacza, że Jego "lokata" w KSW to przyniesie odsetki w postaci dywidendy ca 6% rocznie:)
erbosss rataj Nie powiem że mnie to nie cieszy - mam kruszwica wziętą po 37 :)
rataj Kruszwica wybiła
erbosss PIEQ Kruszwica mam kupioną po 37zł - może fuksem udało sięwziąć blisko dołka. Ale jadę z tym tematem długoterminowo - do portfela IKZE :)
PIEQ wzrost wolumenu na Kruszwica na 1h
krzysieksisiek Ale Kruszwica wyskoczyła do góry
karkalis Na Dębica spółka pożycza kupę kasy do goodyear, a na kruszwica i główny jeqsqt mocno zadluzony, ale jedni i drudzy nie są zainteresowani aby kurs był wysoko.
karkalis Bartas_Gda nie mam kiedy odpisać Ci na maila, ale odpisze tutaj krótko, może dodasz do STS? Dębica, podobnie jak kruszwica, to spółki po altusogeddonie, na których osobiście nadal nie jestem. Dlaczego? Bo czekałem na sygnał z AT ale tu i tu jest ryzyko wlascixielskie (inne niż na Oponeo, czy innych wcześniej oddalonych spolkach). Dębica to część grupy goodyear, kruszwica bdw czy jakoś tak, mało jest ofe czy tfi.
erbosss karkalis wziąłeś kruszwica czy czekasz na niżej :)?
erbosss na razie kruszwica, którą wklejałem dwa dni temu ładnie :) wyciągają na sporym jak na tę spółkę obrocie, coś się dzieje.
PIEQ Kruszwica wyrysowała wczoraj ładny młotek na sporyb obrocie
erbosss cześć wam, wzięło mi wczoraj KRUSZWICA do IKZE :) Po 37,20 więc chyba ładnie
krzysieksisiek Kruszwica na long term typowana jest często
karkalis oho, kruszwica o której pisałem nie raz, kupuje SII do portfela fundamentalnego
krzys1960 Witam. Sfinks wybicie -jakies info?
PIEQ Kruszwica cos do góry idzie
Bartas_Gda dr32 kruszwica przy~33 miałby wpsarcie
Batman kruszwica mnie też interesuje
Batman piotrlotr Zapytajmy mentora AF i tu nie ma sarkazmu :) Karkalis jak tam Kruszwica fundamentanie bo z AT szykuje się przełome :)
Przemek (r) Ktos moze wie co sie dzieje w Kruszwica ? od 2 sesji mamy bardzo duze wolumeny do tegona tygodniowym jest to najwyzszy wolumen od konca 2016 roku
karkalis na kruszwica ktoś testował jaka jest podać, blisko wsparcia kurs
filip Sfinks
karkalis abpl, oponeo, alumetal, TIM, kruszwica, - fajne spółki fundamente, widać, że się ruszją w góre. Ja już nie kupię, ale kto szuka ciekawych, mid/long term opcji, to warte rożważenia.
Sal Sfinks wykonał ruch powrotny po silnym wzroście. BAH też nie chce już spadać.
filip Sfinks grzeją
filip tzn Sfinks
karkalis Uciekam, dobranoc! mlody_inwestor kruszwica spoko, naprawdę, ja tutaj o niej "gledze" od pewnego czasu że trzeba czekać na moment
mlody_inwestor Kurde, ta kruszwica ładnie wygląda serio
karkalis Bartas_Gda kruszwica jak coś tutaj to nie będzie to samo co mdg czy mrc:)
karkalis W szczególności wg.mnie kruszwica może wyjść fajniej niż cognor, może nie chcesz zdywersyfikowac?
karkalis Bartas_Gda tow, kruszwica, abpl - fundament ok, a i chyba wykresy spoko.
karkalis kruszwica - fundamentalnie fajnie, pojawił się wolumen ( w końcu, obserwuję od dawna)
karkalis ostatnio kruszwica była na tapecie, ale ich strategiczny jest zadłużony za bardzo wiec wypadł
filip Sfinks mi się też podoba
filip z akcji to mogą pograć Sfinks
karkalis sfinks - doczytałem - rajd z 0,8 na 1 pln bo emisja akcji po 1 pln - wiec już nie wchodzić
karkalis Mi dziś wpadło woko: radpol, votum, sfinks, tbull
karkalis Kruszwica też B. Fajna i się czaję.
kozineczka karkalis czaje się na Tim, może jakaś mała korekta... Jeszcze na oku Kruszwica selena votum, tworzę portfel fundamentalny bo nie będę miała czasu na mocna spekulacje... I część środków chce włożyć w jakieś spółki które nie będą mnie stresować.
karkalis leon dlatego nie pisałem o sfinks bo obrót słaby, ale tak spółka od x miesiecy nie byłem zainteresowany, wczoraj wrzuciłem na watchlist i dzis widły no
leon karkalis sfinks jest zwodniczy, a dodatkowo obroty które na tej spółce czasami bywają, własciwie, jak dla mnie, dyskwalifikują ten walor. kiedyś jeszcze łapałem, może kiedyś wrócę
karkalis cholera, tak patrzyłem na sfinks, patrzylem i widly
Janek karkalis jaki masz pomysł na zagranie na seko, tim i kruszwica? widziałem że wczoraj je wymieniałeś
karkalis Inwestor2000 eurotel jest spoko, att, mercator, forte, kruszwica, tim. Masz kupę fajnych, dobrych, tanich spółek. Odradzam bah. Jakoś nie wierzę w to co robią chociaż spekula może zrobić wszystko.
Bartas_Gda ABC i Kruszwica do obserwacji
Michał (a) Kruszwica
Michał (a) Na Kruszwica niestety obroty za niskie.
leon kiedyś polowałem na sfinks, a teraz nie wiem co o nim myśleć
Przemek (r) kruszwica spory wolumen dzisiaj i walor do obserwacji
Przemek (r) kruszwica wygląda interesująco w końcu widać popyt
filip Sfinks?
leon sfinks ciekawie
Bartas_Gda Batman Spółka Symbol Nazwa Ostatni dzień, w którym można kupić akcje z prawem do dywidendy Aktualna stopa dywidendy Dywidenda na akcję Dzień wypłaty dwidendy PEKAO $PEO Bank Polska Kasa Opieki S.A. 04 lip 2018 6.93% 7.90 zł 20.07.2018 SANOK $SNK Sanok Rubber Company S.A. 04 lip 2018 8.36% 3.00 zł 26.07.2018 AMICA $AMC Amica S.A. 04 lip 2018 2.78% 3.00 zł 16.07.2018 LENTEX $LTX Lentex S.A. 04 lip 2018 6.88% 0.55 zł 23.07.2018 MEXPOLSKA $MEX Mex Polska S.A. 04 lip 2018 3.86% 0.17 zł 30.09.2018 Jak znaleźć idealną spółkę dywidendową w 4 krokach Pobierz teraz darmowy raport i dowiedz się, które 16 spółek z GPW spełnia kryteria idealnej spółki dywidendowej. ERGIS $EGS Ergis S.A. 05 lip 2018 5.36% 0.20 zł 16.07.2018 PEMANAGER $PEM Private Equity Managers S.A. 05 lip 2018 8.35% 2.93 zł 09.10.2018 FAMUR $FMF Fabryka Maszyn Famur S.A. 05 lip 2018 8.53% 0.44 zł 17.07.2018 POLICE $PCE Grupa Azoty Police S.A. 06 lip 2018 3.14% 0.53 zł 24.07.2018 NORTCOAST $NCT North Coast S.A. 06 lip 2018 4.26% 0.20 zł 31.07.2018 PLAYWAY $PLW PlayWay S.A. 06 lip 2018 1.81% 2.38 zł 24.07.2018 WIRTUALNA $WPL Wirtualna Polska Holding S.A. 06 lip 2018 1.90% 0.96 zł 20.07.2018 DELKO $DEL Delko S.A. 09 lip 2018 4.56% 0.40 zł 31.07.2018 BERLING $BRG Berling S.A. 09 lip 2018 1.50% 0.05 zł 25.07.2018 PGSSOFT $PSW PGS Software S.A. 10 lip 2018 4.27% 0.48 zł 31.07.2018 STALPROD $STP Stalprodukt S.A. 10 lip 2018 0.66% 3.00 zł 31.07.2018 WOJAS $WOJ Wojas S.A. 11 lip 2018 3.58% 0.20 zł 31.07.2018 EUROHOLD $EHG Eurohold Bulgaria AD 11 lip 2018 0.39% 0.02 zł 27.08.2018 AGORA $AGO Agora S.A. 11 lip 2018 4.10% 0.50 zł 02.08.2018 KGL $KGL Korporacja KGL S.A. 12 lip 2018 1.26% 0.21 zł 30.07.2018 MEDICALG $MDG Medicalgorithmics S.A. 12 lip 2018 0.98% 1.42 zł 30.07.2018 LIVECHAT $LVC LiveChat Software S.A. 12 lip 2018 1.36% 0.44 zł 23.07.2018* ORBIS $ORB Orbis S.A. 13 lip 2018 1.78% 1.60 zł 03.08.2018 GPW $GPW Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. 17 lip 2018 5.95% 2.20 zł 02.08.2018 PGNIG $PGN Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. 17 lip 2018 2.58% 0.15 zł 03.08.2018 ELBUDOWA $ELB Elektrobudowa S.A. 18 lip 2018 14.46% 10.50 zł 03.08.2018, 19.10.2018** PEKABEX $PBX Pekabex S.A. 18 lip 2018 1.51% 0.16 zł 31.07.2018 PKNORLEN $PKN Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. 18 lip 2018 3.44% 3.00 zł 03.08.2018 KRUSZWICA $KSW Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. 18 lip 2018 2.02% 1.33 zł 07.08.2018 PBKM $BKM Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. 18 lip 2018 1.20% 0.90 zł 31.07.2018 IZOSTAL $IZS Izostal S.A. 19 lip 2018 2.18% 0.09 zł 09.08.2018 MANGATA $MGT Mangata Holding S.A. 19 lip 2018 9.66% 9.00 zł 06.08.2018 INSTALKRK $INK Instal Kraków S.A. 19 lip 2018 2.14% 0.30 zł 09.08.2018 LCCORP $LCC LC Corp S.A. 19 lip 2018 9.20% 0.24 zł 31.07.2018 TRANSPOL $TRN Trans Polonia S.A. 20 lip 2018 5.30% 0.21 zł 02.08.2018 GRUPAAZOTY $ATT Grupa Azoty S.A. 23 lip 2018 2.78% 1.25 zł 08.08.2018 INTROL $INL Introl S.A. 26 lip 2018 5.86% 0.30 zł 09.08.2018 JHMDEV $JHM JHM Development S.A. 27 lip 2018 1.90% 0.03 zł 30.09.2018 ZEPAK $ZEP Zespół Elektrowni "Pątnów-Adamów-Konin" S.A. 30 lip 2018 11.98% 1.20 zł 16.08.2018, 30.10.2018** RELPOL $RLP Relpol S.A. 03 sie 2018 5.13% 0.40 zł 22.08.2018 FASING $FSG Fabryka Sprzętu i Narzędzi Górniczych Fasing S.A. 03 sie 2018 5.23% 0.80 zł 17.08.2018 PKOBP $PKO Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 06 sie 2018 1.43% 0.55 zł 22.08.2018 RAWLPLUG $RWL Rawlplug S.A. 06 sie 2018 3.78% 0.33 zł 24.08.2018 COMARCH $CMR Comarch S.A. 08 sie 2018 0.95% 1.50 zł 31.08.2018 CNT $CNT Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. 09 sie 2018 4.41% 0.40 zł 06.09.2018 MAKARONPL $MAK Makarony Polskie S.A. 10 sie 2018 5.06% 0.25 zł 28.08.2018 LIVECHAT $LVC LiveChat Software S.A. 10 sie 2018 5.48% 1.77 zł 21.08.2018 HYDROTOR $HDR Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej Hydrotor S.A. 10 sie 2018 4.44% 2.00 zł 06.09.2018 PHN $PHN Polski Holding Nieruchomości S.A. 13 sie 2018 2.35% 0.27 zł 31.08.2018 INDYKPOL $IND Indykpol S.A. 13 sie 2018 1.16% 0.80 zł 31.08.2018 QUANTUM $QNT Quantum Software S.A. 13 sie 2018 12.47% 2.22 zł 30.08.2018 STALPROFI $STF Stalprofil S.A. 13 sie 2018 1.45% 0.18 zł 05.09.2018 INPRO $INP Inpro S.A. 13 sie 2018 3.82% 0.25 zł 30.08.2018 DROZAPOL $DPL Drozapol-Profil S.A. 14 sie 2018 1.66% 0.03 zł 30.08.2018 DEKPOL $DEK Dekpol S.A. 16 sie 2018 2.84% 1.18 zł 28.08.2018 LPP $LPP LPP S.A. 22 sie 2018 0.45% 40.00 zł 14.09.2018 K2INTERNT $K2I K2 Internet S.A. 23 sie 2018 7.22% 1.00 zł 23.11.2018 PROJPRZEM $PJP Projprzem S.A. 24 sie 2018 6.45% 1.10 zł 12.09.2018 HERKULES $HRS Herkules S.A. 27 sie 2018 2.19% 0.07 zł 19.09.2018 MEGARON $MEG Megaron S.A. 30 sie 2018 8.19% 0.95 zł 17.09.2018 IMMOBILE $GKI Grupa Kapitałowa Immobile S.A. 05 wrz 2018 2.01% 0.07 zł 21.09.2018 I2DEV $I2D i2 Development S.A. 06 wrz 2018 6.91% 1.12 zł 20.09.2018 PROTEKTOR $PRT Protektor S.A. 07 wrz 2018 3.11% 0.12 zł 11.12.2018 NTTSYSTEM $NTT NTT System S.A. 10 wrz 2018 4.86% 0.12 zł 03.10.2018 PZU $PZU Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. 10 wrz 2018 6.41% 2.50 zł 03.10.2018
leon ktoś na sfinks patrzy?
leon Przemek (r) na sfinks też ciekawie, niemal historyczne minima. Nie wiem dlaczego to tak spadło, może Cacek za dużo inwestuje, i inwestorom się to nie podoba. W każdym razie bessa na całego na wykresie. Ogólnie na rynku coraz więcej tworzy się okazji inwestycyjnych...tylko, że w takich momentach strach brać, trzeba mieć jaja. Budowlanka leci, pewnie połamie wsparcia, czytałem, że coraz wiecej małych spółek budowlanych upada. Taka elektrobudowa z taką mega dywidendą, a i tak nikt nie bierze. Na rynku panuje coraz większy strach. Z budowlanką jest w ogóle problem, dlatego tak atrakcja wbrew pozorom wcale nie musi być okazją inwestycyjną.
leon ładnie sfinks
leon sfinks bardzo brzydka świeca, marubozu na duzych obrotach
leon może na sfinks będzie młotek ale wątpie
leon sfinks tez ciekawie
leon Sfinks na wsparciu
leon sfinks
Przemek(r) Batman na jutro widze masterpha pod kontynuacje wzrostow, sfinks na przebicie Sma100, blo ciekawe co zrobia z tym infem, indata mozliwe wybicie linii korekty, newag mozlowe dalsze wzrosty
leon Batman Sfinks to dobra spółka, ale sporo spadło, bo Cacek sporo inwestuje, a inwestorom niekoniecznie się to podoba, bo prawdziewe profity tych inwestycji mogą dopiero przyjsć za kilka lat.
Batman leon sfinks też sobie nieźle radzi :) indata to wczoraj Wojciech zwracał uwagę
Batman Ciekawe czy na sfinks będzie coś więcej niż krótki zryw
Batman laik Tak na razie brałem sfinks i cdr
Batman No nic ja na jutro jednak tylko cdr enea 11bit i może jakiś pakiet kontrolny na sfinks. Chyba że coś upatrzę w środku sesji jak dzisiaj pxm to dam wam znać. Pozdr i do jutra !
karkalis Sfinks -koszty pracy im marżę pogorszyły oraz mieli problemy z rentowności a formatów
Batman Sfinks ma coś wspólnego z kursem USD
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK