Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Analiza techniczna spółek: Relpol, Tim i Toya

RELPOL (RLP)

interwał dzienny

Relpol, analiza techncznaSpółka w dłuższym terminie znajduje się w trendzie spadkowym. Pod koniec lipca miało miejsce wybicie górą linii trendu spadkowego, ale po kilku spadkowych sesjach wybicie zostało zanegowane. Aktualnie kurs znajduje się przy linii trendu, której wybicie otworzy drogę do przynajmniej korekty spadków. Najbliższy opór oprócz znajdujących się po drodze średnich SMA50, SMA100 i SMA200 można wyznaczyć w okolicach 6,20 zł. Natomiast najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 5 zł. Na ostatnich sesjach dobrze widoczne są zwiększone wolumeny przy krótkich świecach co może oznaczać akumulację akcji. Zagrywamy na wybicie górą krótkoterminowej linii trendu.

Przykładowy LimAkt 5,15 zł SL poniżej 5 zł.

TIM (TIM)

interwał dzienny

TIM, analiza technicznaKurs akcji znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Aktualnie na wykresie pojawił się opór w okolicach 15 zł, który zatrzymał na chwilę dalsze wzrosty. Pod koniec października utworzona została w okolicach linii SMA50 krótka świeca na znaczącym wolumenie, która moim zdaniem świadczy o akumulacji. Dlatego oczekuję wybicia aktualnego oporu i otwarcia drogi dla kursu w kierunku oporu wyznaczonego przez maksimum świecy wzrostowej z 28.07.2020. Za lokalne wsparcie może posłużyć linia skośna tuż poniżej bieżącego kursu. Zagrywamy na wybicie górą oporu.

Przykładowy LimAkt 15,10 zł SL poniżej 14,30 zł.

 

TOYA (TOA)

interwał dzienny

Toya, analiza technicznaSpółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Kurs odbił się od okolic 8,20 zł i aktualnie mamy do czynienia z korektą, gdzie kurs znajduje się blisko wyznaczonej linii korekty. Na ostatnich sesjach mieliśmy do czynienia ze znaczącymi wolumenami. Myślę, że może to być przygotowanie do wybicia górą wyznaczonej linii korekty i zarazem jej zakończenie. Najbliższe wsparcie znajduje się na poziomie 7 zł. Natomiast pierwszy opór po wybiciu może pojawić się na poziomie 8 zł, gdzie wg strony www.gragieldowa.pl znajduje się ok 13 305 akcji co stanowi ponad 17% wszystkich wystawionych akcji na sprzedaż. Dlatego możemy zagrywać na wybicie linii korekty albo na przebicie 8 zł.

Przykładowy LimAkt 7,72 zł SL poniżej 7,30 zł albo 8,04 zł SL poniżej 7,70 zł.

 

 

 

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.

Chcesz zacząć inwestować za granicą? Przypominamy o możliwości uzyskania 50 USD zwrotu za prowizję przy otwarciu konta w LYNX korzystając z linku: Kliknij aby założyć konto LYNX

LYNX

LYNX

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Bartas_Gda (r) Toya mamy chyba wychodzenie Rockbridge
Błażej (a) m.in. 11b, tim, bowim, cognor, pkn
Michał (a) W poniedziałek będzie do obserwacji TIM, ewentualnie na przebicie oporu 37,60 zł. Dalej w trendzie wzrostowym i dalej brak większych spadkowych świec. Główne wsparcie to 34,00 zł.
Michał (a) morlinek92 Zwykła korekta/Puszczenie SL. Główne wsparcie na Toya to dopiero 8,00 zł i dopiero stałe przbeicie tego poziomu będzie negatywne.
tomciu kriss1975 zainteresowałeś mnie ELT Ja zwiększyłem TIM w zeszłym tygodniu o 300proc właśnie pod long To może i następna ich klacz da radę ;) dzięki
kriss1975 tomciu same chmurki nie wystarczą , w przypadku ELT zwróć uwagę na wolumeny na wzrostach i na spadkach , ogólnie spółka ciekawa i z akcjonariatem tym samym co TIM , a ten daje mi dużo radości , może jego młodszy brat też da :)
tomciu A TIM co dziś tak zaskoczył? Start po dywidendzie pod IPO 3lp?
Michał (a) Toya dalej bez zmian. Dalej w trendzie wzrostowym. Dalej brak większych podażowych świec. Wsparcie główne to dalej 8,00 - 8,13 zł - świeca 17.06.21. Opór główny to dalej 9,00 zł.
Michał (a) Toya dalej pozytywnie wygląda, z uwagi na świecę 17.06.21 oraz trend wzrostowy. Świeca ta też wsparcie przy 8,00 zł ustanowiła
Michał (a) Toya również bez zmian. Dalej w trendzie wzrostowym i dalej tworzy się trójkąt zwyżkujący.
Michał (a) Toya dalej w trendzie wzrostowym i świeca z dnia 17.06.21 utworzyła wsparcie przy 8,00 zł - utworzył się dłuższy dolny knot. Jak na razie dalej brak większych negatywnych sygnałów.
Michał (a) Z komentowanych przeze mnie spółek Toya dalej w pozytywnym świetle. Dalej w trendzie wzrostowym. Świeca z dnia 17.06.21 wyznaczyła mocniejsze wsparcie przy ~8,00 zł.
Michał (a) Toya bez zmian wsparcie przy 8,00 zł - wyznaczone dzięki czwartkowej sesji.
Przemek (r) Tim wygląda również na próbę wybicia z konsolidacji na przebicie 34 zł.
Michał (a) Toya ustanowiła dzisiaj nowe wsparcie - 8,00 zł.
nowy brzydka swieczkana toya
Michał (a) morlinek92 Na Toya niezmiennie trend wzrostowy i nie widać większych podażowych świec. Jednak teraz już wsparcie główne by było zbyt odległe - wsparcie główne leży przy ~8,00 zł.
morlinek92 cooper może Toya, wybiła dziś 9.1. Sam się przyglądam, żeby wejść. Co sądzicie o wejściu na 9.15 i SL 8.65?
Michał (a) Toya w dalszym ciągu w trendzie wzrostowym i kurs walczy właśnie z oporem 8,60 zł. Dalej brak większych podażowych świec. Główne wsparcie to 8,00 zł.
Michał (a) Z innych spółek - opuszczając temat "gamingu" - TOYA właśnie spadła na wsparcie 8,00 zł. Spadki odbyły się stosunkowo na niskich obrotach i na wykresie dalej panuje trend wzrostowy.
Michał (a) Toya - aktualnie tworzy się al'a trójkąt symetryczny (nie zgadza się układ wolumenu). Dalej występują pozytywne świece jak ta z dnia 08.04.21 oraz jest w trendzie wzrostowym. Opór to ~8,20 zł.
Janek Batman z ciekawych tematów może toya?
Maciejka Ładnie rekomendacja kieruje kursem na TIM, niedługo osiągniemy blisko 1 mld cap.
bronas16 tim rakieta
Przemas a teraz gdybym miał wolne środki ładowałbym spółki niedoszacowane, taki pozbud kapitalizacja 140mln a zysk po3kw 25mln, relpol, introl, remak, energoinstal, rawlplug, elektrotim, remak, zpue, sonel czyli ogólnie branża budowlana,energetyka, elektryka. Pewnie by się znalazło jeszcze trochę. Po wskaźnikach i raportach patrząc takie spółki mogą płacić dywidendę 10-20%
Przemas kriss1975 ja TIM kupowałem po 13 sprzedałem po 12 a później po 19 odkupiłem, ale więcej już ;)
Przemas kriss1975 tak TIM to do portfela long. Zakopać i nie patrzeć przynajmniej 2-3 lata lub jakiegoś kryzysu
Przemas TIM na przekór, z taką dynamiką mogą na koniec roku płacić i z 3zł dyw.
walduci50 Toya analiza
Michał (a) Najważniejsze, że na Toya w dalszym ciągu nie ma większych świec spadkowych.
krzysieksisiek nowy Jak Toya wg. mnie wygląda https://www.tradingview.com/x/kGDjRxXF/
nowy Na Toya wsparcie puscilo na razie
Janek space a toya do ilu RSi dojdzie? :)
kriss1975 cooper hej , przestałem prowadzić bo ostatnie tygodnie to bardzo dużo spekulacji i nie miałem kiedy go uzupełniać i był wiecznie nie aktualny. Jeżeli chodzi o spółki tzw. Żelazne to bez zmian SLV,Ryvu, OAT ,MDG, TIM ,POZ reszta typu Pxm , JSW , ccc itd to wieczna żąglerka czyli kupuje tanio sprzedaje drogo itp.
walduci50 Wyniki finansowe Toya w 2020 r. oraz list do akcjonariuszy
walduci50 Może ktoś wypowie sie co do wyników toya,z tego co zobaczyłem w raporcie to są bardzo dobre r/r
nowy Toya ładne obroty ma od kilkunastu sesji
Michał (a) krzysieksisiek Tak, główny opór na Toya to teraz rejon ~8 zł. Główne wsparcie to rejon ~6,70 zł.
krzysieksisiek Michał (a) Toya teraz opór ma 8 zł ?
nowy Toya cos nie ma sily sie wybic
Janek space toya za to ładnie
walduci50 moze ktos sie wypowie na temat dzisiejszej czrnej długiej świecy tak zachwalanego popytu na toya
nowy Janek toya słbiutko ktos ostro tam sypie
Janek toya wróciła do bazy
Grzesiek na toya koszyk po lewej na 50tys akcji
natki kriss1975 co myślisz o Tim?
Michał (a) I na TOYA już nie będzie teraz "idealnego" miejsca do zainwestowania, gdyż kurs relatywnie blisko oporu 7,50 zł i raport ma być opublikowany już 8 kwietnia.
Michał (a) koku Ja nie wyznaczam z reguły z góry jakieś zasięgi. Nie uważam, żeby na tym polegała analiza techniczna/wolumenowa. Ja analizuję każdą powstającą świecę - jak na razie na TOYA nie ma żadnych większych spadkowych świec. Główny opór to jednak 7,50 zł - jednak może, ale nie musi wystąpić tam większa, negatywna świeca. Opory to dla mnie jedynie sygnał, żeby być bardziej uważnym przy tych poziomach. Ja z reguły stosuję metodę SL kroczącego.
Michał (a) TOYA dzisiaj pozytywne zachowanie kursu, gdzie na disiejszej sesji największe obroty odbyły się przed/na wzrostach.
Grzesiek zobaczymy jak toya zakończy dzien
space TIM ładnie wybił
bronas16 bmx tim dziki
Janek toya poszła
Grzesiek toya rusza
Janek space kolejne 650k akcji na toya
Grzesiek ooo ja toya
d00b TIM w piątek wygenerował duży sygnał kupna na MACD i dziś ładnie rośnie + info o dywidendzie
Grzesiek Wrzuci ktoś zasiegi dla toya ?
Grzesiek ale popyt na toya. Skubią i skubią
hessa ładne szacunki wyników na Toya
Przemas Przemek (r) generalnie widać od jakiegoś czasu zbieranie tych spółek Energoinstal, Remak, Elektrotim, Relpol... może właśnie pod tą transformację energetyczną
Grzesiek TOYA w piątek bardzo ładnie wybiła przy sporym wolumenie https://www.tradingview.com/x/ZX2RkugS
Grzesiek toya wybiła z trójkąta https://www.tradingview.com/x/QePmQXlr
Grzesiek TOYA https://stooq.pl/mol/?id=17781
Grzesiek o toya wczoraj pisałem a dziś wybili
Grzesiek kto na toya o 11 zapakował 100000 tys akcji ? :Dhttps://www.tradingview.com/x/2ZmQ903Q
Grzesiek toya jaki duzy pakiet poszedł
Grzesiek Scenariusz na TOYA https://www.tradingview.com/x/NvvsauVk
Michał (a) Toya
tomciu Narastająco w 2021 r. TIM zrealizował przychody na poziomie 155,6 mln zł (+13% r/r)
bronas16 ładnie tim
tomciu Tim Sprzedaż ogółem wyniosła 80,5 mln zł, co oznacza wzrost o 18% r/r. Sprzedaż w segmencie e-commerce wzrosła do 51,5 mln zł (+4% r/r, wciąż sprzedaż on-line nie nadąża za wzrostami w kanale tradycyjnym).
Grzesiek wspominałem dziś o TOYA Dobrze to wygląda
Grzesiek toya rusza
space najbliższe wzrosty na literkę R : remak, rawlplug, rafako, relpol
space relpol na wsparciu
kriss1975 space T jak torpol też fajnie , tylko T jak Toya coś jakby nie z tej drużyny
Janek toya na wsparciu, ktoś planuje dobierać?
Drakkar7 Toya znowu po 6.66 dziwna spólka;)
space https://stooq.pl/mol/?id=262 toya do obserwacji wg. stooq
natki Drakkar7 a Tim trzymasz ?
Janek kriss1975 dzieki za opinie o toya, a var? cały czas na haku wisimy :/
Janek kriss1975 a toya jak widzisz?
Janek k_jar heh, bartas pisał i "naganiał" na tim i mbr i obydwie ładnie poszły a nic nie wziąłem :/
Grzesiek toya wybiła
Drakkar7 Toya się budzi;)
Michał (a) Jakiś czas temu więcej pisałem tutaj o TIM. Sytuacja dalej jest pozytywna. Dalej można zagrywać pod świecę 26.11.20. Mocniejszy opór to 19,00 zł.
Bartas_Gda (r) lion83 Analitycy Biura Maklerskiego BNP Paribas wytypowali 10 spółek, które mogą być ich zdaniem dobrą inwestycją na początku roku (w styczniu). Stalprodukt, Benefit, Playway, ML System, Asseco SEE, XTB, Wielton, Livechat, TIM, Budimex.
space relpol ponad sma200 :)
space relpol podchodzi pod sma200, jak przebije to mamy trend wzrostowy
kriss1975 space fajna na toya , podebrałem coś 6,06
ekielka kriss1975 jak widzisz tim uszko robią ?
natki kriss1975 Tim ładnie poganiasz
krzysieksisiek Bartas_Gda (r) cześć, po jakiej cenie kupiłeś TIM dziś?
hessa TIM +10%
Bartas_Gda (r) hessa nie jestem o spółkę spokojny i dziś nawet jak napsiałem dokupiłem TIM o Mobruk
Bartas_Gda (r) hessa TIM zapłaci też dywidendę
hessa Bartas_Gda (r) miałeś TIM wcześniej?
hessa na TIM na 16.10 jest/była ukryta sprzeaż
natki tim zaliczaka na poczet dewidendy
kriss1975 natki tim tez bardzo mnie interesuje
natki o Tim tez pieknie
kriss1975 Drakkar7 tim na tygodniowym Zobacz obrazek <Obrazek4059.png>
kriss1975 tim jaki wolumen dzis kręci , lepszy niz niejeden champion
kriss1975 tim realizuje filiżankę którą tu ostatnio malowałem
Bartas_Gda (r) i jeszcze IKZE tam min TIM
kriss1975 TIM zaprasza na filizankę kawki :) Zobacz obrazek <Obrazek3927.png>
Michał (a) koku Krótki komentarz dt TIM oddałem tutaj: https://gpwatak.pl/inne/wielkie-podsumowanie-wszystkich-analiz-premium-za-ii-kwartal-2020-r/#comment-27855
koku Michał (a) to korzystając z okazji zapytam technicznie o TIM i jego walkę na 14 - jak to widzisz?
guf Dzikun patrz podobny case na TOYA https://charts.stockwatch.pl/chart/XmHivl8iWkW7eMbVAXduxw
kriss1975 space u mnie tylko TIM na zielono i R22 na zero , oczywiście jeszcze sandał na plus póki co:)
Piaskun ekielka co do TIM warto spojrzeć na akcjonariat w którym jest TFI Rockbride które wychodzi systematycznie z akcjonariatu...
ekielka Spółka TIM pojawiła się przed chwila w Squaberze jako okazja z Fundamentów i Techniki CENA OTWARCIA13.70 PLN JAKOŚĆ SYGNAŁU NEGACJA SCENARIUSZA11.35 PLN CENA DOCELOWA19.20 PLN
jarek_wse Bono Poza tym inne OZE dzisiaj rosły, a TIM nie.
Bono ktoś wie dlaczego TIM wystartował?
kozineczka Janek grodno mls nvv tim 01c snx brh photon mdi
Drakkar7 kriss1975 TIM w końcu bo mega irytujący był;)
kriss1975 tim w końcówce sesji zaatakował , mam nadzieje że skutecznie
kriss1975 natki ja juz mam tim w portfelu , i teraz będę podpychał :)
natki kriss1975 na tim to Twoje zlecenie?
kriss1975 na TIM od kilku sesji zaczyna pojawiac się wolumen , chyba za moment skończy się ta męcząca konsola
kramrok Tim rusza?
Michał (a) Piaskun Tak. Na razie jednak TIM ma stosunkowo mocną tendencję wzrostową jeżeli chodzi o zysk operacyjny. To samo się tyczy przepływów operacyjnych. Tutaj jednak bardziej zagranie technicne.
Michał (a) Na TIM dalej czekam na potencjalne przebicie 14,00 zł. Tam znajduje się aktualnie główny opór. W dalszym ciągu tworzy się formacja techniczna trójkąta - korekta w trendzie wzrostowym.
loko Relpol moze w koncu
Luk A no i Tim
Luk TIM info o sprzedaży za wrzesień puściło, nie jestem pewien czy wcześniej też udzielało takich informacji?
space relpol muszę się dokłądnie przyjrzeć, ale tam rockbridge ma duży pakiet niestety
Michał (a) TIM dalej czekam na przebicie 14,00 zł. Kurs jak na razie - nawet po wynikach - stoi w miejscu.
Inwestor kriss1975 skąd takie za teresowanie akurat Tim? Tzn nie znam spółki ale wskaźników to jest na giełdzie dużo perspektywicznych spółek o lepszych parametrach.
kriss1975 tim oprócz wyników , rzuca dobre infa , a specjaliści z fundu.się oprózniają
kriss1975 Drakkar7 te łajzy siedzą w TIM,RLP,IZS , same perły które gdyby nie oni to latały by conajmniej 50% wyżej niż dzis
Drakkar7 kriss1975 mówiłem że na TIM tylko wyniki w stylu mercatora wygoniłyby fund:)
kriss1975 tim podał świetne wyniki , ale kurs tego nieodzwierciedla, szkoda liczyłem na inny scenariusz
Drakkar7 kriss1975 Ludzie chyba bedą zawiedzeni wynikami TIM;)....nie ma wzrostw po milion procent;)
kriss1975 Drakkar7 Tim super wyniki wykręcił , ale co z tego jak tam siedzą zasrancy i upychają towar. Szkoda
jarek_wse Michał (a) Jak oceniasz raport TIM ?
Michał (a) TIM w dalszym ciągu czekam na przebicie oporu 14,00 zł. Jeszcze do tego nie doszło.
jarek_wse Raport TIM http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,453328
Bartas_Gda (r) kozineczka a co relpol do fotowoltaiki robi?
Drakkar7 kozineczka mówisz że TIM jutro zatrzymają?;)
kozineczka Piaskun na TIM też siedzą... dlatego to tak wolno rośne heh...
space kozineczka najgorzej że na relpol to mają 23%. a na elzabie i izostalu zeszli poniżej 5%
Piaskun kozineczka Pamietasz jak TIM sypali po 6pln?
kozineczka na RELPOL te przygłupy też sypią a spólka bardzo ciekawa, robi komponenty do fotovoltaniki c/z10
koku kriss1975 jam tam banki trochę sceptycznie patrzę (może niesłusznie) MLS obserwuję, ale zamkniecie ponad 84 byłoby fajne, TIM 14,0 z kolei w mojej opinii istotne, ale też fajnie jakby się wolumen pojawił
koku kriss1975 ale TIM to chyba 14,0 kluczowe
kriss1975 tim rozpoczyna wspinaczke powolną przed wynikami, które powinny ucieszyć posiadaczy
Michał (a) TIM w dalszy ciągu w korekcie i w dalszym ciągu czekam na potencjalne przebicie oporu 14,00 zł.
Drakkar7 Michał (a) TIM po przebiciu 14 pierwszy problem napotka już przy 15?
Michał (a) TIM dalej bez zmian, dalej czekam na przebicie 14,00 zł.
k0gi space noooo niech dalej sprzedaja Relpol ;)
k0gi kozineczka Relpol widzialem mi wyslals odpowiedz, czyli do czasu az sie wysypie fund nie dotykasz
Drakkar7 kriss1975 TIM coś jakby przejawia ochotę na pójście wyżej
k0gi kto nie ma RELPOL przegral zycie :O
k0gi kolegi i koleganki :) zerknijcie sobei na RELPOL tam moze sie rozpoczynac wspinaczka w gore
Michał (a) TIM - dalej na wykresie dużo się nie zmieniło, dalej czekam na potencjalne przebicie oporu 14,00 zł.
kriss1975 lskibinski to juz wiemy czemu TIM nie rosnie
space ostatnio relpol zeszli poniżej
kozineczka krzysieksisiek ale to są właśnie takie spolki, spadnie w godzinie -10% a odrabia tydzien, niestety, votum stp tim itd
Drakkar7 Michał (a) a jak odbierasz TIM?
Drakkar7 kozineczka oczywiście mowa o TIM ;P
Michał (a) Toya również fajny trend wzrostowy od kwietnia tego roku. Też nie widać jeszcze większych sygnałów sprzedaży.
Michał (a) Wczoraj na webinarze były dodatkowe jeszcze pytania odnośnie Datawalk oraz Toya. Datawalk z techncznej strony pozytywnie wygląda - długoterminowy trend wzrostowy poparty świecami/obrotem. Szczególnie pozytywne świece były z połowy czerwca oraz 30.07.20.
Drakkar7 kriss1975 mnie broker też zawiódł z lekka;) i TIM w sumie też mógł bardziej skoro wczoraj dolne zaliczył ale w sumie przynajmniej mniej stresów;)....
Drakkar7 kozineczka trzymasz TIM ? co oni tak słabo dziś ;)
Drakkar7 kriss1975 też dobierałeś dziś TIM ? mi wpadło i aż nie wierzyłem;)..... jutro moze powtórzą;)
kriss1975 k0gi dzis troszkę tim,stp,vot,xtb,GTS to te porządne , a mniej porządne spekulacyjne RFK,LBW,mda
Jas3105 kriss1975 TIM dolne widły. Dobierasz?
kriss1975 tim -12% , ma ktoś fantazję
Drakkar7 kriss1975 mam nadzieje ze wywali ktoś TIM PO 12 ...;)
Drakkar7 kriss1975 a zdałes TIM?:)
kozineczka STP STF TIM KGL BLR VOT SNK
Bartas_Gda (r) TIm
Drakkar7 space na TIM te obroty małe ale
Drakkar7 Michał (a) po ewentualnym przebiciu 14 jaki widzisz zasięg na TIM?
Drakkar7 space dziś była dystrybucja na TIM?:)
space ta dystrybucja na TIM to też rockbridge
Michał (a) TIM w końcu odbił się od wsparcia. Jednak teraz główny opór to 14,00 zł.
kozineczka Drakkar7 też podebrałam dziś TIM
Drakkar7 kriss1975 widziałem że wskoczyłeś do TIM a;)
kriss1975 var out , TIM in
Drakkar7 kriss1975 ja KRU TIM i Broker i też jakoś spokojnie tylko dziwie się że w sumie ten nasz ryneczek aż taki słaby:)
Drakkar7 kramrok trzymasz TIM?;)
Michał (a) Drakkar7 Czekam na potencjalne przebicie 13,53 zł na TIM, co da ewentualny sygnał kupna. Dalej tworzy się trójkąt zniżkujący. Aktualnie przy wsparciu.
Drakkar7 Michał (a) hej a jak się zapatrujesz na TIM?
kriss1975 koku tim na 1h Zobacz obrazek <Obrazek3444.png>
koku kriss1975 pierwsze znaczne wsparcie na TIM widzisz przy 12,75?
Drakkar7 kriss1975 TIM I LUBA uczą cierpliwości;)
kriss1975 Drakkar7 do tim to trzeba cierpliwosci , byłem z nim od kwietnia do lipca , na początku nie szalał , ale jak dostał kopa to w dwa tygodnie poszedł tyle co wczesniej potrzebował miesiecy.
Drakkar7 Grzesiek TIM nie chcą ouścić;)
Drakkar7 tylko ten TIM mógłby rozbujać się mocniej;)
Grzesiek Drakkar7 tim poziom wyzej
Drakkar7 Piaskun już myslałem ze na TIM;)
Grzesiek tim sie odblokował :)
Grzesiek Piaskun obserwujesz tim /
Grzesiek Drakkar7 co na tym tim sie dzieje ? 13 20 sciana
Drakkar7 Grzesiek wziąłeś TIM?
Grzesiek tim https://www.tradingview.com/x/jjoUbloA
Michał (a) Na TIM w dalszym ciągu tworzy się trójkąt symetryczny.
kriss1975 Drakkar7 TIM to ogólnie bardzo dobra spółka na longa , napewno do niej wrócę ale narazie nie chcę blokowac kasy , żeby było czy pogrywać , ja ostatnio dużo już nakupiłem więc teraz muszę trochę oszczędzac
Drakkar7 kriss1975 pwnie zblokuje gotówkę jak na SCp (ponownie;)) ale musiałem dobrać trochę TIM najwyżej;)
Drakkar7 kriss1975 a Ty co o TIM ądzisz? bo trochę moloch ale jakby wybili to 14;)
Sylwek Drakkar7 Tim oddałem po cenie zakupu, jak zobaczyłem co wyprawiaja na BML.Trzymam WSE,MDA i SBE
Drakkar7 Sylwek ale TIM też wierzysz ?;)
k_jar dzisiaj jeszcze kupiłem małe pakiety bep,bml, tim, pxm i czaje się na mls
Sylwek Anon Trzeba bylo brać wczoraj :-) Ja nie musze sie tym martwić, jak i wkrótce na TIM. Biore zawsze wczesniej, by potem nie gonic.
Sylwek Witam.No, ciekawe jak moje typy dzisiaj SBE i TIM :-)
ekielka michal - TIM - to co można pod wzrosty kupować ?
Michał (a) Na TIM w dalszym ciągu tworzy się trójkąt symetryczny.
Sylwek Na TIM wreszcie odpaliło strefę piekna zielenia na Squaberze :-)
Drakkar7 Sylwek wziąłeś TIM?:) a już myślałme ze tylko ja chce wybicia 4.2;)
Sylwek TIM pod trójkacik :-)
Drakkar7 no i TIM;)
Luk Michał (a) Tim fajnie wygląda, dziś był rajd na grn to może jutro na tim będzie, ciekawe, dzięki
Michał (a) Dalej czekam na przebicie 14,00 - 14,20 zł na TIM, czyli potencjalne wyjście górą z formacji technicznej.
Michał (a) Na TIM tworzy się trójkąt symetryczny, będzie można zagrać pod przebicie 14,00 zł. Główne wsparcie jest przy 13,00 zł.
Wierabiej baro warto się zastanowić nad SL kroczącym, czego sam zapomniałem zrobić na TIM :)
kriss1975 TIM in
zimnylech tim puszczony
Ed TIM wywołany juz na widły
kramrok TIM rusza
Ed TIM widłowe ,)
Luk nowy może na TIM poszli Ci co nie zdążyli na Grodno?
nowy co sie stało z TIM?
PIEQ tim wreszcie :)
Grzesiek tim https://www.tradingview.com/x/uDnlWAlB
natki Tim pieknie
PIEQ Grzesiek wymęczyli mnie na tym TIM, chcialbym w koncu cos zarobic :)
PIEQ może TIM wreszcie wybije. Dziś 1 duża transakcja przy 11, może więc w końcu ruszy do góry Zobacz obrazek <tim_1_.png>
PIEQ TIM drugi dzien ladny wolumen, przebite 11.5 . Moze cos z tego bedzie Zobacz obrazek <tim.png>
Grzesiek obserwuje ktoś tim ? Konczy sie miejsce w trójkącie https://www.tradingview.com/x/l261poiM
DenysPol Michal, Blazej czy moge prosić o podpowiedz, co myślicie w sprawie TIM? kisi sie na oporze w 11zł juz dość długo
bronas16 TIM dla cierplwiych na dlugim termin tylko i wylacznie ;)
kriss1975 Piaskun TIM to ciekawa propozycja , ale do portfela ike , stabilny akcjonariat , dywidenda , dobre fundamenty itd..
kozineczka Piaskun może i warto :) według mnie jednak sa lepsze spolki o potencjale wzrostu niż tim
Piaskun kozineczka może TIM warto obserwować wszyscy na około o remontach gadają...
bronas16 stabilna spółka to tim, który stracił bardzo mało
Inwestor space pewnie wszystko w Chinach produkują? TOYA też leci przez to chyba
bronas16 kozineczka trzymasz TIM?
Bartman TIM ruszył ??? jest jakies info?
Bartman Luki kiedy raport na TIM?
Luki TIM ktoś jeszcze zbiera? Za chwilę raport
bronas16 filip CRJ, GTS, RSP, SCP, SLK, HORNI i trochę TIM
filip bronas16 TIM śledzisz?
karkalis Bartas_Gda (r) mam problem psychiczny z tim, że tak cena urosła od momentu gdy ostatni raz brałem- ale w TIM na ten moment bym uważał co się wydarzy z ich spółka zależna w Chinach, nie wiem w którym regionie mają...
Bartas_Gda (r) karkalis nad TIM siadałeś ponownie?
Bartas_Gda (r) Obecnie naszym zdaniem najatrakcyjniej wyglądają Astarta (FCF w 2019 roku wyższy niż bieżąca kapitalizacja, wzrosty cen cukru na świecie i na Ukrainie), Famur (rekordowy podpisany portfel zamówień, Dyield?20 na poziomie 12%, największy beneficjent ustawy o zatorach płatniczych link), Kruszwica (mocny bilans?ponad 200 mln PLN gotówki netto oraz Dyield?20 6%) i TIM (Dynamiczny wzrost wyników w 4Q?19; Dyield 7% w 2020 r.).
Janek Ja chciałem spytać o sytuację na Tim, ulg, izoblok, mov, opn, plg, sok, thd
kriss1975 TIM wygląda jakby po korekcie wracał do wzrostów
Bartas_Gda (r) TIM
bronas16 Luki ja też tim
Luki kozineczka a TIM masz? bo chyba coś pisałaś,
Gitmen bronas16 uważam,że na tim mały upside, odpuściłem
bronas16 mam jeszcze SCP, OAT, AGL i TIM
marios ciekawy ten TIM, chcialbym sie zapapac nizej, dzis nie dalo rady, wzialem jeszcze tesgas 5,20 dzis
kozineczka bronas16 zgodnie z życzeniem TIM :P
bronas16 kozineczka TIM Zobacz obrazek <Obrazek2052.png>
bronas16 licze jutro - z Twoją pomocą na otwarcie bram na TIM :D
bronas16 TIM małymi kroczkami przymierza się do ataku
bronas16 kozineczka do obserwacji TIM
bronas16 karkalis odnosnie TIM i IKEA Współraca z IKEA z nowoczesnego Centrum logistycznego w Siechnicach 250.000 paczek do klientów IKEA z całej Polski zostało wysłanych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy współpracy szwedzkiego giganta z centrum logistycznym 3LP SA w podwrocławskich Siechnicach. https://www.timsa.pl/pol-roku-wspolpracy-grupy-tim-z-ikea/
karkalis bronas16 musze widzę zaktualizować wiedzę o TIM - bo chyba z rok nie analizowałem TIM i widze, że dużo się zmieniło jesli piszesz o ikea i ekspanja zagranicza
bronas16 Hordos ja nie patrze tu i teraz tylko co bedzie na tim
Hordos bronas16 przy założeniu na TIM zysku netto za 2019 ok 18 mln, i tego że branża nie jest w modzie, to jaka wycenę zakłądasz?
bronas16 fundamentalnie nie widze podstaw zeby tim kosztkowal mniej
bronas16 kozineczka akurat moim zdaniem tim z oze to tak srednio sie bedzie korelowal
bronas16 kozineczka na TIM krótkie zagranie czy masz jakiś powód do wyjścia?
Bartas_Gda (r) mowa o Toya
piotrlotr mysle ze tim i tesgas rosna bo tam wyjatkoa sytuacja, popyt przewyzsza podac, np https://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/tim
bronas16 I poszedł mój TIM leciny na 16-18
bronas16 i jeszcze stawiam na tim
bronas16 tim ładnie idzie
bronas16 Hordos tak, zdecydowanie, to tak jak kiedyś był zdołowany TIM
bronas16 emefe tim bardzo ladnie
emefe tim idzie za grodnem
Janek piotrlotr ciekawe co z tym toya
piotrlotr na toya mega wolumen i transakcja
Janek toya, poszły paczki prawie 600k akcji - co tam się święci?
emefe brał ktoś TIM od wczoraj?
Błażej (a) TIM - jeden z ciekawszych wykresów jak na tę chwilę. SMA200 odgrywa rolę wsparcia i na dzisiejszej sesji została przetestowana. Wybicie 7,90~ zaneguje popytowy układ na wykresie.
Janek karkalis a nie wiesz jak na toya z tym skupem?
Janek karkalis widziałem, że toya odpuściłeś już całkiem, ja jeszcze mam, ale też bym wyszedł, boję się, że jest więcej takich osób więc każda podbitka będzie zasypywana
Janek karkalis dokupujesz toya pod podwójny dołek?
karkalis daimond toya - konflikt akcjonariuszy. jedyna nadzieja, że kurs ruszy pod skup.
karkalis PIEQ skup na toya jest przegłosowany, chcieli przegłosować podwyższenie ceny skupu, ale to się nie udało
Janek karkalis dzikei za info o toya :)
PIEQ karkalis to aktualne o Toya ? bo moze zle zrozumialem informację ze ten skup nie zostal przeglosowany
Janek karkalis co tam na toya słychać? trzymasz jeszcze?
Marta Michał (a) jak widzisz TIM?
kramrok Toya nie będzie skupu:-(
karkalis Na toya dziś było walne
kramrok Toya też ładnie
Błażej (a) TIM na SMA200, która pełni aktualnie rolę wsparcia. Kto myśli o wejściu, to raczej w oparciu o odpowiedni LimAkt z racji dłuższych górnych knotów.
PIEQ Toya ładnie
Błażej (a) TIM z ładną reakcją na SMA200 oraz horyzontalnego wsparcia na 7,00.
PIEQ ktoś może zna powód spadku Toya dziś ?
PIEQ Toya cos drgnela
karkalis to na toya beda glosowac we wrześniu - czyli chca gloswac we wrzesniu, skup do konca paxdziernika: Zobacz obrazek <Obrazek1523.png>
karkalis kramrok na toya zwołali NWZA, czyli fajnie. a na tym nwza mają głosować czy robią skup po 6.8 czy nie
karkalis Janek co do Toya, to trzymam. skup od 5.2, wiec powinno coś się zadziać w tym temacie, daje sobie czas do max październiak i wtedy. To dobra fundamentalnie spółka, wiec na razie nie wykonuję żadnych dodatkowych ruchów
Janek karkalis cześć, trzymasz dalej toya? jaki masz plan?
piotrek68 Toya może już czas
Piaskun piotrek68 Niby wszystko okey na Toya ale cały czas podaż dociska popyt...Moim zdanie ktoś wychodzi z papierka ewidentnie....
piotrek68 Toya skok obrotów w zeszłym tygodniu jest wymowny z tego może coś być .Papier po dużej przecenie i na horyzoncie skup własnych akcji
Janek hej, jak widzicie toya?
piotrek68 Toya schłodzona chyba podwyższą cenę skupu może coś z tego będzie jakieś opinie
Piaskun karkalis na Toya ktoś jakby chciał wyjść z papiera?
piotrek68 Toya chyba ciekawy temat jakiś komentarz?
bronas16 ładnie pierdyknął tim
daimond TIM, widły dolne, o co chodzi?
daimond powtarzam, TIM dzisiaj spadek 8%, wie ktoś dlaczego?
daimond TIM leci 8%, co się dzieje?
Janek Bartas_Gda a masz toya?
Piaskun Na Toya również cofka...
bronas16 k0gi jak chcą to pompować pod ~4 pln to niech jadą... ostatno ładnie na TIM zrobili
piotrek68 Toya jeśli podwyższą cenę skupu to lecimy wyżej
karkalis kramrok toya ma już za sobą skupy w poprzednich latach, coroczne dywidendy, trochę innaczej niż na ali
Bartas_Gda kramrok altus do Toya bym nie porównywał
karkalis kramrok mi się toya podoba - zagrywalem w styczniu, fundamelanie spoko, a skup chcą przy cenie min. 6.8 przegłosować, a już uchwalona uchwała to min. 5.2
PIEQ ktoś obserwuje Toya ? Wolumen rośnie, a kurs niewiele w górę... Ciekawe kto sypie cały czas
Bartas_Gda co do Toya to wsztstkie ostatnie rekomendacje na zlecenie gpw w ramach pokrycia analitycznego są bardzo optymistyczne moim zdaniem
Błażej (a) co do Toya, to można pospekulować pod wybicie wczorajszego maksimum
Piaskun Błażej (a) Toya wczoraj myśleliśmy ze wybije po rekomendacji Boś..
Piaskun Błażej (a) cześć...A co myślisz o Toya?
Bartas_Gda karkalis reko dla Toya widziałęś?
PIEQ na Toya pojawił się duży wolumen na wsparciu, przy 5 zł
kramrok jakiś czas temu kupowałem TIM po 6 zł bo Norwegowie w niego weszli, doszło później do 10 zł
karkalis Michał (a) mam pytanie do Ciebie. Spółka: TOYA. "Akcjonariusze spółki Toya upoważnili zarząd do skupu maksymalnie 3 mln akcji własnych spółki, po cenie 5,2-7,8 zł - wynika z uchwał podjętych przez walne zgromadzenie spółki. Walne zdecydowało o utworzeniu na ten cel kapitału rezerwowego o wartości 15,7 mln zł." Kurs obecnie poniżej 5 PLN - to co wtedy? Spółka może kupić po niższej cenie niż Uchwała? To że drożej nie może kupić, to jest logiczne, ale co w takiej sytuacji?
Bartas_Gda na tygodniowm skok wolumenu na Toya
karkalis Michał (a) uważam, że coś coś kombinują na Ali, ale raczej mali na tym nie skorzystają. Za to toya wygląda na uczciwy buyback.
karkalis Toya też uchwalił skup akcji.
Bartas_Gda karkalis jest skok na toya na innych pewnie też
Bartas_Gda karkalis aktualizowaleś może sytuację na toya ostatnio?
Bartas_Gda duże pakiety na toya - też oni?
karkalis kozineczka emisja bez pp - wiec wg. mnie TFI/OFE zbiją kurs b. nisko emisji. Zobacz ostatnio na Toya była budowa księgi popytu i nikt nie chciał kupić akcji. brak kasy na rynku bije w oczy
Bartas_Gda jak ostatnia analiza SII TIM - była opłacona
laptop tim pieknie
bronas16 TIM nie zwalnia
bronas16 TIM szaleństwo
Tasman TIM ładnie poszedł :) MRC ładne obroty
Tasman na TIM warto poczekać na koniec sesji jaka świece zrobią :)
kramrok TIM jednak w dół, dobrze, że sprzedałem
Tasman karkalis TIM , Kruszwica , Oponeo i parę innych ... Pięknie trafione analizy :) na co stawiasz w 2 i 3 kwartale jeśli można wiedzieć?
Patton karkalis hello, a co sadzisz o TIM - w sumie to ich trzymam od dosyc dobrej sredniej...
karkalis bronas16 ja TIM kupiłem w listopadzie, zgarnąlem dywidenda i oddałem w styczniu aby kupić cos innego, wiec nie mam, ale pisałem Ci z dwa dni temu, że wyniki spoko ;)
bronas16 karkalis Ty jesteś jeszcze na TIM ?
bronas16 i widły na TIM
bronas16 TIM ładnie
Przemek (r) bronas16 Tim zmierza w kierunku oporu przy poziomie 8 zł
RobertO Tim tez ok
bronas16 Przemek (r) spojrzysz na TIM
bronas16 czyżby TIM w końcu ruszył?
GreenGo karkalis dałem się wtedy "nagonić" na TIM i na dywidendę - thx ;-), teraz wyniki OK, obroty takie sobie, dywidenda ... to jeszcze przed nami kawałek czasu, żeby pod nią wchodzić w tą spółkę
karkalis Bartas_Gda no może, ja tim zagrywalem w listopadzie pod wyniki i dywidenda:)
Bartas_Gda karkalis TIM nie był taki medialny i wzrostów przed wynikami jakiś wybitnych nie było
karkalis bronas16 fajne te wyniki TIM. Ja już nie mam akcji spółki, ale tu jeszcze może być dywidenda, raport za q1.2019 pokazuje wyższe przychody q/q, tylko uważaj na powszechną ostatnio realizację zysków po raportach
bronas16 Tim wyniki
Janek karkalis trztmasz toya?
Artonius Michał myślę, że tak własnie zrobią w TIM, no i tak jak mówisz, muszą mieć dobry rok operacyjnie, ale na teraz wydaje się, że 2019 powinien być całkiem, całkiem.
Michał (a) Ale na miejscu zarządu TIM oczywiście bym odszedł od metody "zaliczkowej" i wtedy normalni w 2020 wypłacił ew. dywidendę za rok 2019. Z aktualny rok teoretycznie już została wypłacona dywidenda.
kramrok ja dobrze rozumiem, że TIM może wypłacić 2 zł dywidendy? https://www.bankier.pl/wiadomosc/TIM-Rekomendacja-Zarzadu-TIM-SA-w-sprawie-podzialu-zysku-Spolki-za-2018-rok-7651217.html
karkalis Tej toya udało mi się kupić 60% tego co chciałem... 2 grosze mogłem Dax więcej, a kurs tak ładnie idzie.
Marta na tim wchodziłabym dopiero po pokonaniu sma 200 na d1 bo puki co stanowi ona opór jeśli się nie mylę
Tasman Ja od jakiegoś czasu siedzę cierpliwie na tim
bronas16 TIM
Patton proponuje spojrzec na TIM.
Patton TIM dzisiaj z wiekszym obrotem, byc moze sie zbiera - do obserwacji
Bartas_Gda karkalis toya - dziś super:) przyglądam się cięgle temu VRG - dość ciekawie wygląda
karkalis Toya - zbierałem/czaiłem się na nią osattnie 2 tygodnie, w końcu odbiła - jedna z ostatnich spółek po altusogeddonie co nie odbiła, w końcu ruszyła
karkalis wiele spółek które tutaj ostatnio omawialiśmy, jest na liście u Norwegów i zwiększali tam zaangażowanie: TIM, Wielton, Oponeo, PBKM, a co ciekawe, weszli w MDG w 2018.
roger Roberts ale na TIM ukryty chce sprzedać po 6,5
Roberts TIM baton na 6,46 :P zabralem po 6,50
karkalis Roberts tim stworzył kapitał rezerwowy na ca 2.25 pln/akcja na wypłatę dywidendy. W 2018 zaliczka 1 PLN, w 2019 powinno pójść 1.25pln
Roberts Patton Altus zdolował TIM widzę.
Patton dobieram tim pod rekordowe wyniki i pewnie skup akcji ktory byc moze robi wlasciciel... no i dywidende o ktorej u mnie we wsi pod sklepem plotki lataja.
Patton a co sie stauo na TIM ?
Patton i po wynikach tim moze sie stac popularny , zwlaszcza ze zapowiada sie historyczny rekord
Patton tim bardziej fundamentalnie bo jego popularnosc jest teraz marna, ale swoje rekordy pobijaja ostatnio jesli chodzi o wyniki
Patton ja jeszcze sadze ze tim odpali niebawem no i elemental...
Patton a co sadzicie o Tim? ostatnia swieca wydaje sie ciekawa
karkalis abpl, oponeo, alumetal, TIM, kruszwica, - fajne spółki fundamente, widać, że się ruszją w góre. Ja już nie kupię, ale kto szuka ciekawych, mid/long term opcji, to warte rożważenia.
Bartas_Gda TIM ładna świeca na zwiększonym wolumenie
karkalis Bartas_Gda tu może bez nagłego wybicia, ale taki relpol mi się podoba (bo i mam brany, ale trochę niżej:))
karkalis Batman ja dziś i jutro obserwuję kilka spółek pod kątem tego, że będą opadały pod kątem optymalizacji podatkowej. MDG, mercator, tow, tim, oponeo na celowniku
Bartas_Gda karkalis pisałem o TIM jak było za ~6 - fajne poziomy ale funduszy brak - 1 zł o ekstra %
karkalis a na TIM cena wraca do ceny zakupu:) tylko 1 PLN dywidendy w kieszeni:D
Bartas_Gda TIM ciekawie
andrzej64 karkalis TIM niestety nigdy nie analizowałem tej spółki
karkalis andrzej641104 ja osobiście chce dokupić TIM - dużą dywidendę wypłacił, wiec jest co optymalizować, wiec liczę na podaż na tym walorze, ale to nie jest case co Ty piszesz
Batman Aktualnie FJSW, abc i relpol. (Jsw dziś rano dobierałem jeszcze). Mam też L na sp500
Batman Generalnie jak pisałem mam bardzo mała ekspozycję na akcję. Mam tylko L na jsw abc i relpol (grosze)
kozineczka custer PCR, Forte o dziwo to dało coś zarobić selena tim amica, więcej nie pamiętam
GreenGo Bartas_Gda dziś było odcięcie dywidendy na TIM
Bartas_Gda karkalis dziś na TIM odcięcie dywidendy że taki spadek?
Tasman na TIM można liczyć na małą korektę i ładować czy już za późno na papier?
karkalis Forte niby spoko i wykres też, więc tu coś można ugrać. Tim ciśnie:)
Przemek (r) tim ladnie dalej rosnie na zwiekszonym wolumenie
karkalis kozineczka tim, relpol, Oponeo, forte,pbkm, tow.
kozineczka karkalis czaje się na Tim, może jakaś mała korekta... Jeszcze na oku Kruszwica selena votum, tworzę portfel fundamentalny bo nie będę miała czasu na mocna spekulacje... I część środków chce włożyć w jakieś spółki które nie będą mnie stresować.
karkalis Jak pod dywidenda to bardziej podoba mi się tim. 2,5pln wypłaca dywidendy w ciągu pół roku. 1pln w grudniu, 1,5 PLN kolejne w 2019 A spółka tańsza na wskaźnikach.
Przemek (r) karkalis tim po ladnej wymianie 2 sesja wzrostowa
karkalis Przemek (r) tim mam, polecam na ikze. 1 PLN dywidendy w grudniu 2018. Kolejne q.2 PLN w qq.2019
Przemek (r) leon szkoda tim ze juz odjechal
karkalis zobacz, tim naganiałem po 6.26 że fundamnet ma super i brać
Batman tim mi się tez w oczy wczoraj rzucił ale chyba nie pisałem
Bartas_Gda karkalis cholerka nie obserwowałem dziś a miałem, no nic. Wczoraj wieczorem pisałem o wejściu w tim na przebicue TIM ~7,13
karkalis tim pisałem nie raz, a się rozpędził
Bartas_Gda TIM na przebicie ~7,13
karkalis Zły jestem na tim. Naganialem po 6.26, oddałem po 6.5....
Janek karkalis jaki masz pomysł na zagranie na seko, tim i kruszwica? widziałem że wczoraj je wymieniałeś
karkalis Inwestor2000 eurotel jest spoko, att, mercator, forte, kruszwica, tim. Masz kupę fajnych, dobrych, tanich spółek. Odradzam bah. Jakoś nie wierzę w to co robią chociaż spekula może zrobić wszystko.
Michał (a) TIM : na razie nic ciekawego. Może po ew. przebiciu 7,00 zł coś ciekawego się pojawi.
Michał (a) Relpol : płynność mizerna. Odniosę się tutaj jeszcze później.
Bartas_Gda mega obró na Relpol
Przemek (r) karkalis spójrz na TIM i zobacz jaką fajną wymianę robią na dołku :)
bronas16 karkalis o to gites. A Ty masz TIM ?
bronas16 @karkalis, ale tim ładna dwyidende zaplaci
karkalis A w pt pisałem aby brać tim po 6.26 z SL poniżej 6 PLN
Michał (a) Patton Na TIM akurat mocna stagnacja z perspektywy finansowej.
Michał (a) TIM aktualnie negatywna/neutralna sytuacja. Pierw by musieli wyjść na stałe na poziomy powyżej 7,00 zł.
Patton ja jestem ciekaw jak rozwinie sie tim (czy cos zniego bedzie, bo fundamentalnie jest calkiem, natomiast jest ona chyba malo popularna jeszcze)... oraz co sadzicie o asbis (jest jeszcze margines spory do wzrostu po ostatnim spadku...
karkalis A co do tim dodam, że na dywidenda chce przekazać do 2.5 per akcja w ciągu roku
karkalis Tim po 6.26 można spróbować złapać
karkalis Patton technicnzie nie wypowiem się, ale ja po prostu czekam na tanie spółki fundamentalne. na oku nadal TOW, TIM, Relpol, masterpharma, KRV. TOW już mam, a na resztę czekam
Patton czesc, ciekawe jak sie dzisiaj zachowa kzs, asbis, bioton i tim którego obserwuje ostatnio...
Patton Czesc, ostatnio ktos podrzucil temat tim, co sadzicie?
leon tim wskoczył do wig 80, to widać
Batman karkalis Ja też się zbieram ! :) Jutro pewnie coś podziałam i tu napiszę. Zerknę na tow i tim do usłyszenia !
karkalis a tak na szybko - jakbyś szukał akcji do portfela longterm, do ike albo ikze - popatrz na TOW i na TIM. TOW fundamentalnie bardzo spoko i mam to już w ikze z fajnym +, TIM zastanawiam się, bo szykuje się u nich mega dywidenda. do jutra! Fajnie, że wróciłeś:) bez Twoich komenatrzy sesja jest mniej zrozumiała;)
Przemek (r) karkalis co do tim to tutaj widac ze kurs od roku porusza sie w trendzie bocznym w zakresie 6,3 - 9,3 zl i raczej tutaj nie widze duzego pola do wzrostow
Przemek (r) karkalis tim karkalis zastanawiaja mnie te dwie transakcje
karkalis rzuć okiem na tim jeszcze
karkalis ale schemat tutaj widzę analogiczny jak na innych spółkach, że jak skończa sypać, to może być fajne odbicie - np. na tow na takie odbicie się załapałem, TIM mi sie podoba (spójrz pls na wykres!:)), a asbis do obserwacji na pewno
karkalis tim - zobacz koniec sesji, tow - altus i trigon byli na pokładzie i mocno przez niz kurs poleciał
karkalis Przemek na dziś takiej nie mam, ale pisałem o tow i tim
karkalis Przemku, spojrzałbys na wykres TOW i TIM?
Janek Batman powiem Ci że z tego co tu piszesz to pozycję zajmujesz w rewelacyjnym miejscy, tim masz super
karkalis bez większej analizy, ale ktoś chce wykorzystaćspadki i kupić akcje, to polecam przeanalizować: BKM, MPH, oponeo, relpol. to mi na razie wpadło w oko, że fundament ma solidny
karkalis MLS, TIM, CHP, RLP, FRO, ELZ
leon tim młotek
Batman Przemek Tim i lug Twoje też ładnie
Asia TIM, Lena, Warimpex (spoźniony), PEP, Agora, Play,
leon Tim, pisałem już kilka dni temu o tym, dziś kursy wynurzył się ponad Sms 200, ale RSi pieśń inną zgoła śpiewa.
leon TIM do obserwacji
Przemek (r) leon pasuje tam Tim Roth
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK