Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek: 11Bit, Ekoexport i Playway.

W tym tygodniu wrzucam analizy dwóch spółek z Gamedev oraz spółki z SWIG80.

11BIT

wykres tygodniowy

wykres dzienny

wykres 4H

Na wykresie spółki widzimy, że po mocnej fali wzrostowej kurs znajduje się w trakcie korekty tworząc formację flagi. Jest to formacja pro wzrostowa i można się spodziewać kontynuacji wzrostów po wybiciu z tej formacji. Na wykresie dziennym widzimy, że kurs zbliża się do górnego ograniczenia formacji, przy czym pozytywne jest zmniejszanie się wolumenu w trakcie tej formacji. Pierwszym oporem są okolice 500 zł, natomiast wsparciem będzie poziom 450 zł. Zagrywamy na wybicie z formacji flagi.

Przykładowy LimAkt 465,50 zł, SL poniżej wsparcia.

EKOEXPORT

wykres tygodniowy

wykres dzienny

wykres 4H

Kurs porusza się w długoterminowym trendzie spadkowym. Aktualnie kurs porusza się w dość wąskim kanale bocznym. Najbliższy opór po wybiciu powinien się znajdować w okolicach 6 zł, natomiast wsparcie to dolne ograniczenie kanału, czyli okolice 4,20 zł. Zagrywamy na wybicie z kanału górą.

Przykładowy LimAkt 4,66 zł, SL lekko poniżej wsparcia.

PLAYWAY

wykres tygodniowy

wykres dzienny

wykres 4H

Kolejna spółka z Gamedev z możliwością na wybicie. Kurs po fali wzrostowej i realizacji zysków przez część inwestorów konsolidował się poniżej luki spadkowej tworząc formację a’la trójkąta zwyżkującego, z którego nastąpiło wybicie górą. Po wybiciu kurs zanotował kolejną falę wzrostową docierając prawie do historycznego szczytu. Aktualnie kurs jest w trakcie delikatnej korekty, znajdując się przy lokalnym wsparciu. Możemy zagrywać albo na zakończenie lokalnej korekty i przebicie górą wyrysowanej linii, albo na przebicie historycznego szczytu. Najbliższy opór to historyczny szczyt w okolicach 180 zł, a lokalne wsparcie na poziomie 160 zł, natomiast kolejne lokalne wsparcie w okolicach 150 zł.

Przykładowy LimAkt 163 zł, SL w okolicach 157 zł.

 

 

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

 

Zobacz podobne analizy:2 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Fajne wyczucie na EEX Przemku. Luka trochę zaskoczyła, ale liczy się zauważenie fajnej sytuacji.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Bzyku Cześć, proszę o analizę 11BIT, Skinwallet, CRJ oraz OAT. Dziękuję
Przemas Na 11Bit jeszcze ok. 5% i będzie atak na szczyty. Poprzednia próba w lutym okazała się nieudana.
Michał (a) Dalej czekam na ew. dalsze informacje w sprawie premier 11BIT. Powinny się lada dzień ukazać według słów zarządu. Wsparcie główne to dalej 520 zł.
Michał (a) Na 11BIT zaczęły się mocniejsze obroty tworzyć przy aktualnym wsparciu ~520 zł. Dalej tworzy się trójkąt symetryczny. Jednak jak na razie dwie transakcje zrobiły cały wolumen dzisiejszy.
space ale tennants i mr prepper się zwróciły, więc liczę na ruch w górę na playway
Michał (a) Na 11BIT natomiast główne wsparcie to 520,00 zł.
Przemas space zobacz raport For, jednak nie cały gaming do piachu. Widziałem analizę też 11bit mbanku i prognozują dla nich bardzo dobre najbliższe lata. Coś można wybrać, ale trzeba patrzeć na kapitalizację bo jednak poprzednia wiosna nadmuchała kursy tak jak w covidowkach
walduci50 Gracze kupili 61 tys. sztuk Mr.Prepper w 72 godziny od premiery na Steam - Sprzedaż gry Mr.Prepper w ciągu pierwszych 72 godzin od premiery na platformie Steam wyniosła ponad 61 tys. sztuk, a koszty wydania gry zwróciły się po 12 godzinach - poinformowała spółka PlayWay.
walduci50 Pierwszy duży tytuł polskiego studia Rejected Games z grypy PlayWay w dniu premiery znalazł się na szczycie światowych bestsellerów na platformie Steam. W piątek notowania spółki Krzysztofa Kostowskiego
Michał (a) W ostatnim czasie zwiększone obroty panują na 11BIT przy wsparciu ~500 zł. Teraz kluczowym oporem będzie 547 zł. Dalej czekam na ew. informacje ze spółki w sprawie nowych premier.
Michał (a) Na 11BIT też dochodzi do wyhamowania spadków. Główne wsparcie to 500,00 zł.
Michał (a) 11BIT zbliża się do wspominanego wcześniej wsparcia głównego 500,00 zł. Jeszcze nie doszło do przebicia głównego oporu 570,00 - 580,00 zł. Świece spadkowe dalej na relatywnie niskim obrocie.
Ed mbank daje sprzedaj reco na 11bit jakby co
Michał (a) Ale tak jak mówiłem, większe wsparcie na 11BIT jest dopiero w okolicach 500 zł.
Michał (a) Przemas Nie, fundusz na 11BIT nic nie zmienia.
rychu22 Przemas trzymam kciuki za 11bit mocno. Jest bardzo blisko ath. Na przełomie 1 i 2 kwartału maja pokazać coś odnośnie nowej gry wiec chyba pod to Izajasza obecnie. Prezes się zmienił i po pierwszych wywiadach widać ze jest wyraźnie bardziej ?medialny?, poprzednio przed każda konfa bitów musiałem coś uspokajającego zażyć...
Piaskun Przemas teraz to chyba nie jest dobry moment na wejście na 11bit
Przemas Co do webinaru, dziś fund się pojawił na 11bit, czy to zmienia punkt widzenia w typach na 2021?
kriss1975 space 11bit teraz pójdzie UP, jakiś cfaniak otworzył S więc zgodnie z zasada idziemy UP,UP
rychu22 nemooo no ja trzymam 11bit od 9 zł i jak sobie przypomne zjazdy np z marca to dostaje gęsiej skorki
rychu22 space przepraszam że pytam ale coś wrzucałeś chyba o selvicie, że bardzo długo trzymasz. Mam podobną sytuacje z 11bit i cały czas się zastanawiam co z nim począć. Tzn sam nie wiem czy np nie redukować na podbitkach. Pozycja urosła na tyle że stanowi prawie połowe portfela.
Przemas gaming frapuje... ostatnie sypanie na cfg, polyslash, gop, playway, tsgames... cdr też pogłębia
filip Hoze 11bit to fund po 8zl wywalił
Anon Drakkar7 liczyłem na 11bit po 440 i się przeliczyłem, ;)))
Michał (a) Na 11BIT w dalszym ciągu czekam na stałe przebicie 500,00 zł. Jednak od 14.12.20 tworzą się pozytywne świece, przykładowo 15.01.21. Teraz będzie dobra możliwość sprawdzenia obrotów a aktualnej korekcie, która się właśnie tworzy.
Drakkar7 hessa akurat 11bit powinna być raczej rozważana jako ta wartościowa ale bardziej mnie martwi to że niczego nie komunikują bo to że ktoś prognozuje że niczegi nie wydadzą w 2021 -2022 to raczej wkłądam między bajki:)
hessa Drakkar7 myślę, że 11Bit to dobra spółka na dłużej tylko pytanie z jakich poziomów, bo jeśli kapitał się przewala do spółek wartościowych to na gamingowych możemy wejść w trend spadkowy i wtedy kolejny debiut może być inaczej rozegrany niż dotychczas
bylu Ed parowkowego nie stać na nic innego jak tylko wysyłac listy intencyjne .niby wyslal do playway ,a oni za kilka dni to zdementują .
space nemooo tak wygląda że jak playway z tego artykułu, tylko plw wprowadza spółki na giełdę i zbiera na tym kasę bo od razu wycena leci +100%, a Ci uznali że wchodzą poprzez przejęcia
space nemooo no tego to w ogóle nie ogarniam. tak samo tych platynowych inwetsycji i playway
Przemas Nie wiem po co Playway platynowe inwestycje tak jak movie ten kkherbal
Bartas_Gda (r) lion83 Analitycy Biura Maklerskiego BNP Paribas wytypowali 10 spółek, które mogą być ich zdaniem dobrą inwestycją na początku roku (w styczniu). Stalprodukt, Benefit, Playway, ML System, Asseco SEE, XTB, Wielton, Livechat, TIM, Budimex.
Michał (a) W dalszym ciągu czekam na pierwszą pozytywną świecę na 11BIT.
space playway będzie musiał się wziąść na robienie gier, a nie wprowadzanie spółek na giełdę
beatum Polyslash wybija, jedna z nielicznych spółek od playway, która jeszcze nie zaliczyła ruchu up, po korekcie z debiutu Zobacz obrazek <PSH_10122020.jpg>
kriss1975 space też obserwuje 11bit , bo cos tam sie mówi o jakims projekcie 8 , czy cos takiego , ale spółka póki co to tak krok do przodu , krok w tył
krzychu Dziś info, że PlayWay obejmuje 25 %
Michał (a) Na Playway również w piątek była reakcja na najnowszy raport finansowy.
Ed 11bit też jakaś wymianka idzie
Michał (a) Ze spółek producentów gier mam jedynie CDProjekt dalej (20% pozostałych akcji) i od tygodnia Playway.
Michał (a) Przykładowo Playway zalicza powoli historyczne szczyty po korekcie, która zaczęła się w lipcu tego roku.
Ed 11bit ładne wyniki i zarobieni są pytanie jakie były oczekiwania
Sal guf Bez wątpienia był i jest. Zapewne na jednych spółkach z jego udziałem odbywa się dystrybucja, żeby mógł zainwestować w kolejne. Zwróć uwagę, że JC ma teraz taką pozycje, że wchodzi w spółki po cenie z bardzo dużym dyskontem, płacąć ułamek ich wartości. Właściciele tych firm wiedzą, że i tak im się to opłaci, bo przyciągnie inwestorów i kontrakty - te często krzyżowo w ramach własnego "imperium". Podobnie działa zresztą Playway
Michał (a) A w 11BIT powoli w idealnym momencie gdyż jeszcze żadnej większej premiery nie ogłosili.
Michał (a) Ze spółek producentów gier teraz m.in. 11BIT do obserwacji cały czas.
Sal Przemek (r) przejęli w tym tygodniu studio z Poznania, które robi gry i w którym Playway ma 75 proc.
space Piaskun w sumie playway to juz od jakiegoś czasu głównie zarabia na wprowadzaniu spółek na giełdę, a nie na robieniu gier, ale jak ktoś napisał na bankierze "zysk jest, dywidenda jest, więc o co chodzi" :)
Piaskun space ten zysk na Playway z działalności gospodarczej jest...Zobacz Przychody 66mln zaledwie a zysk 136mln ....
Michał (a) Pierw jednak muszę wyjść z CDR aby zainwestować w 11BIT
Michał (a) W tym momencie osobiście będę "polować" dalej na 11BIT, możliwe, że niedługo będzie ponownie dogodny moment.
Agutek 11bit nie rozwazalam. Obejrze
kriss1975 Agutek to samo jeśli chodzi o 11bit
krzysieksisiek Playway coś próbuje
wydra Hej. Mógłby ktoś rzucić okiem na Playway? Wydaje mi się, że jest już po korekcie i można spodziewać się jakiegoś ruchu w górę Zobacz obrazek <Obrazek3322.png>
PiotrGPW jest tutaj fachowiec od 11BIT?, czy jest szansa iż kurs będzie zawracał ?:)
patrykoss kuna właśnie co sie na 11bit stało?
faziswd ale mowie wytrzymam kur** bo np z zyskow duzych to tak czy siak bloobera moglem dluzej potrzymac, ekoexport tez, blirta
Dzikun Piaskun odnośnie XTB daj żyć z takimi tekstami "bo luka na 6 zł". Naprawdę wyobrażasz sobie obecnie spadek z ponad 28 zł na 6 zł, bo "luka"? Dla przykładu na 11bit jak był wzrost z 9 zł na 70 zł też były luki i NIGDY kurs się nie cofnął, żeby je domknąć. Domykanie luk się często zdarza, ale to żaden warunek konieczny.
Michał (a) 11BIT główne wsparcie dalej znajduje się przy ~450 zł.
Ed a moze SIM pójdzie w ślady wyceny CDR lub 11bit :)
Sols ktoś moze doradzic gdzie bedzie sufit na 11bit jak wybija 550?
Michał (a) Musimy też poznać dokładniejszy plan produkcyjny 11BIT, bo na razie wstępne wypowiedzi, że Projekt 9 i 10 mogą wyjść przed projektem 8 (który wstępnie ma wyjść dopiero w 2023) są niewystarczające.
Michał (a) 11BIT jak na razie się odbił od wspomnianego przeze mnie wsparcia 450 - 500 zł.
PiotrGPW 11bit cofnie się jeszcze ?
raba hej, na 11bit pod co kupujecie? technicznie i fundamentalnie to chyba jest kiszka tam
Drakkar7 a ten 11bit to nie jest trochę przedadzone
Sols 11BIT to tylko spowodowane przesunieciem premiery?
piower Ale leci 11bit.
k_jar 11bit dalej w dół
Michał (a) Dzisiaj do obserwacji będze oczywiście 11BIT, który podał wczoraj informację, że "Projekt 8" ukaże się najwcześniej w 2023 r.
Marianus89 11bit nad 600
Adamec21 Przyglądam się ECCGAMES i widzę, że na walnym nie było m. in. PlayWay a był za to Norges Bank...
Michał (a) Na 11BIT w dalszym ciągu tworzą się pozytywne świece po przebiciu głównego, wcześniejszego oporu na poziomie 500,00 zł.
Marianus89 11bit bedzie wybijal moze
beatum bronas16 SIM juz ma większe podstawy bo portfolio kilku gier, duży % w posiadaniu playway, mało akcji w obrocie
Michał (a) 11BIT również pozytywny scenariusz - mimo dzisiejszej sesji. Większe wsparcie dopiero jest przy 500,00 zł. Trend wzrostowy zachowany.
Inwestor Widzę euforia na misjach, uważajcie bo analityk DM Santander niejaki Działek, już 3 miesiące posiada i namawia na shorta wig20, a 11bit tak po 100zł
k_jar 11BIT ładnie wystartowało
Marianus89 11bit
piower nowy Niemcy zrobili ATH dla 11bit więc pewnie dlateog.
Michał (a) Co do 11BIT - kurs doszedł do historycznego oporu 650 zł, więc też nie jes tkompletnie dziwne, że tutaj trochę większa poaż się aktywowała.
Marianus89 11bit brzydko dzis odbili sie od 550
piotrlotr duzo osob tu chyba w 11bit siedzie, taka ciekawostka z parkietu https://www.parkiet.com/Technologie/306189947-Gra-11-bit-studios-wchodzi-do-kanonu-lektur.html
erbosss a tak swoją drogą to pod co to 11bit dzisiaj poszło?
Michał (a) 11BIT będzie można obserwować ponownie przy ~450 zł. Tam teraz jest główne wsparcie. Dalej w trendzie wzrostowym. Minus takiego zagrania by było niedalekie położenie głównego oporu ~500 zł.
lion83 Co sądzicie o ekoexport ?
nowy tam PlayWay ma udzialy wiec o rozwoj sie nie martwie
bronas16 można dorzucić 11bit
bronas16 ja widzę AT podobne do 11bit i CDR
bronas16 mogles wykres do 11bit porównac
karkalis bronas16 erboss nie podważa suksesów spółki - uważa, ze wg. niego na wykresie szykuje się korekta - takie korekty były i na cdr, 11bit też
balrog Bartas_Gda (r) wiesz skąd 11bit taki mocny? jakiś czas temu pisałem, że wg mnie na ten rok nie ma tu pod co grać
h3rlitz Playway, TSGames, bitsy
balrog Ktoś pattzył na szczegóły programu motyacyjnego 11bit? Ja tylko zerknąłem na komunikat i wydaje mi się bardzo mało ambitny (156 mln w 4 lata) tym bardziej że jest napisane o zysku brutto i z możliwością przedłużenia o rok.
balrog Bartas_Gda (r) ja też liczę na 11bit, plany bardzo ambitne, pracują już w różnym stopniu zaawansowania nad 3 grami większymi od FP, mają markę + wydawnictwo, tylko chyba to jeszcze nie ten czas
balrog Bartas_Gda (r) crj obserwuję, choć bez większej korekty boję się raczej wejść. Natomiast 11Bit wydaje mi się kiepskim wyborem na ten rok, sam prezes mówił, że ten rok będzie "spokojny martketingowo", nie będzie żadnych większych premier, także nie bardzo wiem pod co inwestować, wydaje się, że P8 to jeszcze pieśń przyszłości
krzysieksisiek W sumie jedno i drugie jest ze stajni PlayWay
Mareksy Swoją drogą pomyślcie sobie jakby 11bit wprowadziło jakiś online albo co-op do swoich gier
Drakkar7 Drakkar7 zamieniłem ena na 11bit;)
Michał (a) Największe udziały ma CDR, 11BIT i TSGames
Inwestor2000 witam, kriss1975 przestan pisać głupoty ze 11bit to wydmuszka bez grosza :) spojrz ile oni maja kasy i spojrz za ile kupili nieruchomość pod sidzibe firmy
nowy playway na widlach
space piotrlotr sporo spółek podobnie wygląda, np. 11bit tylko strach wchodzić bo nie wiadomo w ktorą stronę pójdzie.
Drakkar7 Bartas_Gda (r) za wzrostami 11Bit ewidentnie stoi sprzedaż akcji przez kolege h3rlitz ;)
Gitaroszewc a na wszystkich nich można zarobić jako akcjonariusz... no ale przychylam się do zdania Bartasa, 11bit jest godny zaufania
Gitaroszewc o tak, 11Bit to jakość idąca drogą CDR
Bartas_Gda (r) Playway
h3rlitz Ja myślę, że 11bit było grane pod wyniki
h3rlitz balrog 11bit silne, bo ja oddałem - to rośnie ;)
h3rlitz 11bit też rośnie
balrog nie licząc 11bit gaming co do zasady nie pogłębia minimów z czwartku, takie plw nawet walczy o utrzymanie 200, ciekawe czy jednak tutaj nie będzie chwili oddechu
balrog 11bit poza tym że wirus to na ten rok nic nie zaplanowali ciekawego wiec tym bardziej spada
h3rlitz 11bit zachowuje się jakbym je kupił
balrog Bartman cdr, plw czy w dalszej perspektywie 11bit to dla mnie mocne spółki ale przy takiej panice jak widać nic sie nie ostanie wiec wole poczekac. Wczesniej wywaliłem cdr za 300 zł i łapałem noże uśredniając w dół, miałem na cdr srednią 263,50, sprzedałem ponad 30 zł niżej, trudno
Fernon Za to wziąłem troszkę playway po 200 :p
h3rlitz Kontrakty na 11BIT po 5zł na zamknięciu
h3rlitz 11bit drugie dolne widły
h3rlitz Oddałem 11BIT, teraz wzrosty.
h3rlitz patrzcie 11bit
h3rlitz -12 % na 11bit
h3rlitz 11bit rozmienia 300
h3rlitz na 11bit bronią 330
balrog h3rlitz admin z 11bit na ich forum potwierdził, że mogą pracować w domach, wieć inni pewnie też
balrog być może w przypadku 11bit znaczenie ma to, że prezes niejako potwierdził, że w tym roku nic o P8 nie usłyszymy, mówiąc o "spokojnym marketingowo" 2020 r.
balrog 11bit jednak osuwa się w dół po wyłamaniu wsparcia
h3rlitz balrog To ciekawe miejsce do dobrania 11bit
h3rlitz wow, jaki zrzut na 11bit
h3rlitz 11bit już tylko -5%
h3rlitz Drakkar7 Jbc trzymam 11bit
filip Piaskun NN sprzedało 11bit po 9 zł i czy miało rację?
Roberts Tego nikt nie wie :) ale kazałes podać przykład kogoś kto się dorobił to podałem :P znam jeszcze przypadek ze 100k 700k na 11bit Ale nadal trzyma więc też nie wiadomo jaki będzie finalny efekt
Roberts h3rlitz znam gościa co na 11bit i cdr w 2 lata zrobił z pół mln 4,5mln ;-) na certach cdr głównie
Błażej (a) 11Bit
h3rlitz O Błażej, to podrzuć 11bit
h3rlitz czekamy na zrzut na 11bit
h3rlitz Drakkar7 Wystarczy Spółek z jasnym trendem. ;) S na JSW, S na CCC, L na PLW, CDR, TSgames, 11bit
h3rlitz Drakkar7 11bit blisko :P
balrog ok, kupiłem L na cdr i akcje plw i 11bit
h3rlitz ma ktoś arkusz 11bit?
h3rlitz 11bit rozbierają powoli
h3rlitz chyba przejdą na 11bit te 410
Janek no włąśnie o jest słabe że kontrakt na 11b ma x10, fajniejsze są x100 np playway
h3rlitz Tu jest lista. 11bit ma mnożnik x10. Gdyby to było x100 to jeden kontrakt to było ca. 40 tys. złotych
h3rlitz 300 tys. obrotu na kontraktach na 11bit
h3rlitz i nagle się pusty arkusz robi na 11bit
h3rlitz dalej baton na 11bit wisi?
h3rlitz 11bit
h3rlitz ma ktoś arkusz 11bit?
h3rlitz ja tam jestem spokojny, trzymałem 11bit jak był po 365
h3rlitz 11bit już 2 mln
h3rlitz test 400 na 11bit
h3rlitz lecą 11bit
h3rlitz 11bit popuszcza
h3rlitz Ciekawe czy 11bit dzisiaj popuści
robson33 spółka Playway
h3rlitz urwą nam jutro cztery litery wynikami na 11bit?
marios moje akcji dzis odbily, tylko 11bit cos nie zabardzo
h3rlitz 11bit ma wyniki dzisiaj
h3rlitz i 11bit na zielono
h3rlitz 11bit to ładnie technicznie wygląda
h3rlitz Nawet nie było batona na 11bit?
h3rlitz za ładna świecę na 11bit wyrysowali wczoraj by dzisiaj popuścić
h3rlitz nowy Po ile masz brane 11bit?
Michał (a) Dzisiaj były pytania dot 11BIT. Krótki komentarz tutaj: https://gpwatak.pl/analiza-techniczna/35704/#comment-25290
h3rlitz Czekamy na raport 11bit, najwyżej urwie nam tyłki
h3rlitz ładnie jadą 11bit
h3rlitz Marianus89 na 11bit poszło jednym zleceniem z 430 na 440
h3rlitz Na godzinowym będziemy mieli sygnał kupna 11bit
Michał (a) Na 11BIT
h3rlitz Michał (a) A po ile jest K na 11bit?
h3rlitz No ja już podebrałem 11bit po 429
h3rlitz A 11bit ktoś rzuci?
h3rlitz Ciekawe czy zrobią zrzut na 11bit
h3rlitz Ja i tak liczę na 11bit za 425
Mroczek o ktos sie martwil ze playway sie trzyma he
Michał (a) Spieniężenie małej czesci zysku - szczególnie na takiej spółce jaka jest 11bit nie powinno dziwić. Negatywne będzie dopiero jak takie sprzedaże będą się nasilały.
h3rlitz 11bit ju 472
h3rlitz a 11bit się obronił, przynajmniej na ten moment
Michał (a) Teraz 11BIT oddalił się zbyt mocno od wsparcia.
Marianus89 ja wsiadlem na 11bit po wybiciu 400
Michał (a) kuna 3 tygodnie temu typowaliśmy 11BIT na przebicie 435 zł. Wtedy był m.in. dobry moment.
Michał (a) Stąd tak polowaliśmy cały czas na 11BIT
Michał (a) balrog Przy takich większych grach granie pod "premiery" zaczyna się dużo wcześniej. Pisałem kiedyś na temat 11BIT, że rok wcześniej już można się ew. wzrostów pod premierę spodziewać. Projekt 8 ma wyjść wstępnie na przełomie 2020/2021
balrog pod co tak rośnie ten 11bit? C/Z już prawie 60, o projekcie 8 brak jakichkolwiek wiadomości, sprzedaż dlc do FP jak dla mnie jakiegoś szału nie zrobiła... chyba że o czymś nie wiem?
balrog beatum 11bit w przypadku FP miał już sporą bazę społeczności
Janek playway
lion83 Spółki, które - zdaniem analityków DM BOŚ - w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się lepiej od rynku to: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco Poland, Asseco SEE, BSC Drukarnia, Comarch, Erbud, Eurocash, Inter Cars, Lotos, LPP, LSI Software, Marvipol, Mercator, Play, PlayWay, Ten Square Games, Unibep, Voxel i VRG.
krzysieksisiek h3rlitz Chętny na S dla Playway ? :P
erbosss co robi playway o.O - dawno nie zaglądałem i szczena mi opadła :)
custer czesc. trzyma ktoś playway od 100 zł ? :D
Marianus89 11bit przeszedl 450 wreszcie
h3rlitz Jak mi się dobrze wydaje to właściciele 11bit nie mają na giełdzie wielu spółek, tylko jedną
filip i patrzyłem się na 11bit czemu to tak rośnie
filip h3rlitz a ja widziałem 11bit po 9 zł
nowy Playway idzie jak szalony
h3rlitz 11bit narusza wsparcie
nowy 11BIT po korekcie ?
h3rlitz To niezłe miejsce na kupno 11bit, z SLką poniżej 420.
h3rlitz 11bit przechodzi wsparcie?
h3rlitz Kto brał ostatnio 11BIT?
nemooo taki sam przypadek był na stockwatch jak watchdog sprzedawał akcje 11bit
h3rlitz Uwaga na 11bit.
h3rlitz 11bit cofka
h3rlitz Jeszcze lukę wypadałoby żeby domknęli na 11bit.
Marianus89 na 11bit odpili sie od 450, bedzie korekta do wsparcia na 430 i sie popyt pojawi :)
h3rlitz 11BIT blisko wsparcia jak ktoś lubi
krzysieksisiek Za to ciekawie na ekoexport jest, choć ciekawe jak zakończy się.
Gitmen bronas16 mam też scope i kontrakty na 11bit które wziąłem po wybiciu wczoraj
yarp gdzie jest teraz wsparcie na playway ?
h3rlitz 11bit przeszły opór
Michał (a) kuna Dzisiaj pojawi się analiza 11BIT
erbosss Michał (a) Bo to ostatni moment na odebranie akcji niżej tłumowi, który wywindował kapitalizację do absurdalnych poziomów. Podobnie było na 11bit przed premierą frostpunka - przesunęli premierę o kwartał bodajże i kurs osunął się łącznie o 20% przed późniejszą pompą. Czy kapitalizacja na CDR przy kursie 300zł jest uzasadniona? Jeśli jest, trzymaj akcje do okresu po premierze, a sam pisałeś, że zostawisz max15% całości bo taka jest szansa na pokrycie oczekiwań. Ja nie twierdzę absolutnie, że kurs będzie spadał w długim terminie, natomiast jakaś korekta wyższego rzędu jak najbardziej może się przydarzyć - powód jest idealny. I pisząc o przecenie myślę raczej o poziomach 220-230 jako docelowych, raczej nie niżej (przynajmniej patrząc na to dzisiaj).
Michał (a) Na pewno CIG i 11BIT już były notowane
kuna Błażej (a) Przemek (r) może przy okazji 11Bit zrobi korektę
space ja szczególnie będę się przyglądał 11bit bo spółka ma potencjał do wzrostu. a plw ostatni pakiet dziś sprzedaję bo i tak 60% zrobiło
Michał (a) 11BIT będzie do ew. wejścia po potencjalnej korekcie. Dobre zachowanie kursu po przebiciu oporu 400,00 zł. Medium spodziewam się w 2021 r., więc już też się zbliża wolnymi krokami wstępne podanie premiery gry.
Michał (a) Przemek (r) W sensie początek na 11Bit?
nowy 11bit ładnie wyglada na wybicie
kramrok 11bit ładnie, szkoda że nie brałem po 340 zł
kramrok czesto maja CDR i 11bit
BAX Z gamingowych to warto obserwować 11bit, TEN oraz Playway super spółki ale korekta się należy.
Michał (a) Aktualnie dla mnie neutralna sytuacja na wykresie 11BIT
Michał (a) 11BIT : teraz czekam na poziomy ~360 zł lub na przebicie 400,00 zł.
space cfg to spółka która w pewnym momencie straciła chyba wszystkich pracowników, jedyne co mają na horyzoncie to house flipper city. nie wiem z jakim udziałem kasy, bo playway pewnie zgarnie swoje z tego tytułu
Przemek (r) Ciekawe czy SOK wybije z tej konsolidacji górą. Patrząc na spółki związane z Playway tutaj również jest możliwy wzrost Zobacz obrazek <sok.png>
Przemek (r) Moviegames po przebiciu 30 zł na koniec sesji możliwe wzrosty. Jakby nie patrzeć mamy zwiększone wolumeny na ostatnich sesjach a do tego spółka matka playway notuje znaczące wzrosty
yarp Gdzie waszym zdaniem jest sufit na playway?
space playway ładnie dalej idzie
Przemek (r) Playway pokazał bardzo dobre wyniki znacznie lepsze od konsensusu http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/34739714,wyniki-playway-w-iii-kw-19-vs-strong-konsensus-strong-pap-tabela
space playway ruszył, widać 170 zadziałało
Michał (a) Playway jak na razie dalej brak pozytywnego sygnału przy aktualnym wsparciu.
analizyprezesapl Zrobiłem analizę Playway wraz z AT zespołu gpwatak, proszę tylko nie krytykować bo to nie mój konik :-) https://www.analizyprezesa.pl/bez-kategorii/playway-fabryka-marzen/
bronas16 to jakbys mial 11bit albo cdr
balrog Przemek (r) nie ma za co. Ogólnie zgodnie z przewidywaniami, nic nie pisnął szczególnego ;) Martwi mnie to, że nic nie mówi się o tym dużym DLC do FP, które miało trafić w 4Q, a ponoc wczesniej mówili, że grudzien to kiepski czas na premierę. Niestety, 11bit słynie z przesunięć
balrog dziś o 12 wywiad z prezesem 11bit na parkiet.tv- ciekaw i konkretne pytania mają zadawać, oczywiście prezes wiele nie powie ale moze jakies smaczki się wychwyci
luckyluke Patrzę na wykres 11BIT i trochę kusi żeby kupić ten papier. Dodatkowo pozytywna rekomendacja BOŚ moim zdaniem też powinna pomóc
bronas16 crj, 11bit, cdr, plw, cała reszta będzie się osuwać
Michał (a) Na 11BIt główny obszar oporu teraz jest na 370 - 380 zł. Osobiście dalej czekam na rejony 300 - 320 zł.
Dzikun Powiedziałbyś pewnie to samo o 11Bit lub Cd Projekt, gdy zaczynały rosnąć (11 bit z poziomu 5 zł, CD RED z ok. 10 zł), tymczasem żadna poważniejsza korekta nigdy na nich nie nastąpiła
Kozak Całkowicie pomijam 11bit, tutaj gra zacznie się może we wrześniu pod Projekt 8
Kozak Idą drogą Cdr, 11bit i Techlanda czyli raz na jakiś czas mocny tytuł
erbosss czekałem na te, a nawet ciut wyższe poziomy dla 11bit, ale teraz wygląda to na rozbudowywanie ponownie większego ruchu spadkowego
Michał (a) Na 11BIT czekam na rejony 300 - 320 zł. Ew. na pierwszą bardzo pozytywną świecę, która jeszce nie wystąpiła.
emefe imo jest przynjamniej kilku kanddyatów do wejścia na GPW albo do wciagniecia w struktury firm takich jak PLayway
kuna Nie byłem na spotkaniu z prezesem 11Bit w czwartek w Mbanku i pluje sobie w pysk bo na stoisku na hasło Projekt 8 wszyscy uciekli a gostek od marketingu powtarzał na okrętkę mamy zakaz rozmowy
balrog jakby 11bit dzis skonczyło powyzej 350 to byłoby dobrze https://charts.stockwatch.pl/chart/RgbxMRMLUF8xlFoz25Jg
balrog Przemek (r) chyba że mamy spółkę typu playway która wydaje dużo gier, no to tutaj sprzedawanie przed każda premierą nie miałoby sensu, chyba ze jedna z gier miałaby wyjątkowo duże oczekiwania na tle innych- jak z agony np
roger 11bit poniżej 340
Michał (a) Janek Farm51 już miał; Varsav zaraz będzie miał więc też już odpada; wykres 11BIT już negatywnie wygląda o czym piszę od 1,5 tygonia; osobiście jedynie dalej akcje CDR trzymam
filip Dla mnie gra na 11bit skończyła się we wrześniu 2018
Bartas_Gda "ale nie wiem co się stanie, fundamenty się kończą na tej spółce, zasadniczo zgadzam się z rekomendacją trigona, może jedynie p8 był nie obstawiał aż na 2022 r. chociaż w przypadku 11bit każde opóźnienie jest możliwe" naprawdę tak uważasz?
balrog ale nie wiem co się stanie, fundamenty się kończą na tej spółce, zasadniczo zgadzam się z rekomendacją trigona, może jedynie p8 był nie obstawiał aż na 2022 r. chociaż w przypadku 11bit każde opóźnienie jest możliwe
Michał (a) O 11BIT jedynie się rano negatywnie wypowiadałem i zleciał 5%
filip Dramat to jest na 11bit
filip Cdr, 11bit, Bloober ,a nawet Cigames z pierwszym Sniperem czy Vivid z Real Boxing (czy jakoś tak)
flichaa bronas16 11Bit idealny przyklad spolki ktorej sie udało. Dokladnie. Ale gdzie byli zanim TWOM i wypalił?
bronas16 11bit, cdr, plw, crj
Piaskun cooper premiera gry dopiero w 2020r CFG z grupy PlayWay planuje premierę 'House Flipper City' na IV kw. 2020 r.
balrog Nie wiem czy ktoś podawał, ale koszty konsolowego Frostpunka od 11bit zwróciły się... zanim jeszcze gra trafiła na rynek, a to za sprawą umów z partnerami biznesowymi http://foruminvest.11bitstudios.com/viewtopic.php?f=3&t=80&start=1000
kuna ładny obrót na 11bit , może ktoś rzucić okiem ?
Przemek (r) Playway
Piaskun kramrok 11bit bardziej...
balrog 11bit cos w końcu rusza, pytanie czy jedynie pod wywalanie
Hordos Creepy, Cherry, Bloober, Forever, Onemore, Qubic, Playway, Ultimate, Ecc na zielono
filip emefe Elemental, Solar i Ekoexport
filip Bartas_Gda ok, ale myślałem że jedziesz na spotkanie z 11Bit
Michał (a) Dlatego 11BIT i Playway przeanalizuję ponownie za minimum tydzień.
Michał (a) space Na 11BIT oraz PLW doszło do przebicia niżej wymienionych linii obrony. Złożyło się to oczywiście ze spadkami mocniejszymi na Nasdaq i wyrokiem TSUE. Ale tak jak pisałem, po to są linie obrony, żeby je respektować. Jak rynek pójdzie nie po tym scenariuszu, który zakładałeś, to nie ma co od razu wchodzić na nowo na pozycję. Zawsze w takich przypadkach minimum tydzień nie analizuję potem tych spółek.
Michał (a) To samo tyczy się Playway, gdzie również wcześniej była analiza z przykładowym LimAkt 170,50 zł.
Michał (a) Sal Tak, zawsze trzeba sobie zaplanować linię obrony i tego się trzymać. W przypadku PLW analiza była na przebicie 185 z obroną na 180, na 11BIT natomiast na przebicie 400 z obroną na 380. Po to są linie obrony żeby je respektować i wiadomo, że czasem wejścia nieudane. Ostatnie analizy na 11BIT były na przebicie 253,00 zł (wyjście po 379, stopa zwrotu +49,50%) oraz później na przebicie 306,00 (z wyjściem po 379 zł, +23,65%). Kolejna była z przykładowym LimAkt 375,50 zł.
filip balrog a pod co grać na 11bit?
balrog Pojawiły sie pierwsze pozytywne recenzje FP na konsole- widziałem 3 z ocenami 8,2, 8,7 i 9/10, co jest o tyle ciekawe, ze wg tego co pisał admin na forum 11bit embargo na recenzje upływa dopiero 10 października
roger ekoexport
Michał (a) kuna Na 11BIT przełamało na stałe 380,00 zł. Fakt, że zbiegło się to ze spadkami mocnymi na Nasdaq i wyrokiem TSUE. Należy jenak to ocenić za negatywne. Takie zdarzenie powinno być sygnałem do wyjścia. Dopiero po ~tygodniu będę mógł spojrzeć na wykres ponownie.
roger ekoexport na plusie
Michał (a) PIEQ Co do obrony: patrzę m.in. na mniejsze bary intraday. Przykładowo na Playway widać już powoli pierwsze próby obrony.
Michał (a) Jeżeli 11BIT zakończy poniżej 380,00 zł to będzie to negatywny sygnał. Jak na razie nie widać obrony tych rejonów jak to miało miejsce w przeszłości.
roger jesnak ekoexport nie odpuszcza
Michał (a) Teraz czekam na ew. wzrosty na 11BIT. Ale oczywiście nikt nie zagwarantuje, że takie nastąpią lub kiedy.
Michał (a) Sal Tak, pisałem jakiś czas temu, że wtedy bym w 11BIT lub Varsav zainwestował. Varsav zaliczył mocny wzrost.
Sal Michał (a) nie bierz tego do siebie jako zarzut, ale przejrzałem historię shoutboxa i dość regularnie zwracasz naszą uwagę na 11BIT jako ciekawy temat do zainwestowania. Dlatego napisałem, że "ciepło".
cooper grzemich1986 Phantom Doctrine zrobił swoje, trzymałem licząc na udaną premierę, co było później nie trzeba przypominać. Podobnie "fani" Bloobera czy Farmy przejechali się nieźle. Chociaż nie zawsze tak jest, wystarczy trzymać było 11BIT czy PLW podczas premier ich największych hitów. Jeśli premiera nie będzie hitem to zawsze jest pretekst do korekty. Wstępnie myślę potrzymać pod premiery a wychodzić przed premierami, w przyadku bardzo udanej premiery wskoczyć do pociągu. To wstępne moje przemyślenia, które jak najbardziej mogę edytować w zależności od pozostałych czynników.
Sal Michał od miesięcy piszesz ciepło o perspektywach kursu 11BIT. Czy po piątkowej i dzisiejszej sesji nadal podtrzymujesz to pozytywne nastawienie?
space czyli jak na załączonym obrazku, 1 oferta to to co widzisz dla farm51, natomiast dla playway to jest 5 zleceń widocznych
balrog emefe ciekawe że w planie premier playway który dziś zaktualizowali nie podali daty drift19, bronas16 z tego planu wynika, że tylko pc
Michał (a) yarp Tutaj krótkie komentarze odnośnie Playway oddaję: https://gpwatak.pl/zar/premium-zapis-z-czata-12/#comment-23287
yarp Michał (a) czy playway wygląda pozytywnie ? ostatnia sesja zaskoczyła ale chyba tylko końcówką
space zastanawiające jest to zakończenie na plw i 11b bo to chyba jedna osoba uwaliła, na plw widziałem jedno zlecenie postawione na 171 które zjechało kurs w dół, aczkolwiek nie jakoś masakrycznie mocno. podobnie na 11bit
balrog 11bit wygląda, że do wzięcia https://charts.stockwatch.pl/chart/6XzNSxv2GEejurjcnTaUFQ fundamentalnie też jest pod co grać w październiku. Ja nie biorę bo już mam ;)
yarp Przemek (r) playway oceniasz pozytywnie?
yarp jak widzicie dalej Playway po dzisiejszej sesji ?
Michał (a) Sal O playway napisałem krótko tutaj: https://gpwatak.pl/zar/premium-zapis-z-czata-12/#comment-23234
Sal Rozumiem, że Playway wrócił do przełamanego oporu i dalej wzrosty ?
guf wie ktoś czy 11bit wypowiadał się o sprzedaży CoM?
balrog Pisaliście wcześniej o 11Bit, między innymi Michał ale z tego co ja czytałem to raczej nie ma się co nastawiać w tym roku na jakieś informacje o P8, natomiast pod premierę FP i ChoM na konsolę może wybije wreszcie to 430 zl. ChoM na PC jednak daje radę, na pierwszej stronie steam nadal jest
Michał (a) Równo rok przed premierą powoli zainteresowanie się zwiększało. Więc powoli zbliża się najlepszy czas dla 11BIT. Jeszcze kilka miesięcy około.
Michał (a) Bartas_Gda Tak, zebrali pozytywne recenzje co też wpływa pozytywnie na wydawcę 11BIT. Będzie podstawa pod zagranie pod nową grę "Projekt 8", która ma się ukazać za około ~1,5 roku. A że ma być przeznaczony historyczny budżet na to, to i marketingowo będzie się dość sporo działo.
Michał (a) Między innymi 11BIT jest dalej warte zainteresowania. Szczególnie, że jest przy wsparciu i niedługo może coś nowego zostanie opublikowane o nowej grze.
balrog bronas16 na forum 11bit ktoś sie spytał, czy dotyczy to również kosztów edycji konsolowych, ciekawe co powiedzą
balrog Czy to takie trochę koloryzowanie rzeczywistosci czy jednak poprawnie to jest napisane. Dziwne jest też sformułowanie o nakładach poniesionych przez spółkę "na stworzenie i wydanie tytułu" skoro to przecież nie jest gra od 11bit
balrog Coś ucięło, chodziło mi o to, czy nie jest mylące pisanie o przychodach przekraczajacych nakłady- dot 11bit
balrog Cześć, 11bit przedstawił raport sprzedażowy CHoM https://www.money.pl/gielda/komunikaty/6421374676727937.html Nie uważacie jednak, że sformułowanie "PRZYCHODY ze sprzedaży przekroczyły nakłady"? PLW zwykle pisze, że po prostu koszty się zwróciły. Z drugiej jednak strony podobny komunikat był po Frostpunku i kurs potem wystrzelił
balrog peak też się zwiększył wczoraj, podczas gdy w przypadku ML 1 dnia był najwyższy a potem juz spadał. Poza tym wczoraj wszystkie gdy debiutujące na steam miały zaskakująco niski peak, o czym pisał nawet admin na forum 11bit
balrog pisaliśmy wczoraj o 11bit że premiera ChoM pomimo dobrych recenzji poniżej oczekiwań, a peak ponad 2 razy gorszy niż Moonighter, tutaj jednak prezes mówi, że pierwsze wyniki sprzedażowe pozwalają sądzić, że to był sukes przynajmniej tej skali co ML https://www.youtube.com/watch?v=k5CZzxZ3ngE
Michał (a) balrog Ostatnie świece na 11BIT bardzo dobre. Dzisiejsza również. Mocniejsze wsparcie się utworzyło przy 380 zł oraz na wykresie widoczny jest wyraźny trend wzrostowy. Do tego niedługo zapewne będzie gra pod Projekt 8.
balrog jakie szanse na przebicie 430 na 11bit?
balrog zastanawiam sie czy nie zredukowac troche 11bit i wziac
Michał (a) 11BIT natomiast przebił ostatecznie ~403 zł co dało potencjalny sygnał kupna
space jedynie sytuację poprawia i dlatego nie jest to pełna spadająca gwiazda, wzrost na cig i 11bit
space mamy tam prawie spadającą gwiazdę, wygenerowaną przez taką formację na cdr i playway
Michał (a) Playway najbliższy opór to 185,00 zł. Wsparcie dalej przy 170,00 zł
Michał (a) 11BIT również przebił opór 400 - 403 zł. Dalej sytuacja pozytywna.
Mikesz bronas16 A nie jestes? :) Bloober podaje wishlist ze stosunkiem wishlist/grupa ~7,5 (100k do 13) to piszesz ze sciema bo max 3.5. Dzisiaj 11Bit podał dla Children of Morta 200000 do 30k (6,6) i juz jest ok
guf 11bit też nie osiągnęło takiego sukcesu jak chcieli
Michał (a) 11BIT już nad 400,00 zł.
Michał (a) 11BIT kolejny raz mierzy się z oporem ~400 - 403 zł.
Błażej (a) Playway z czytelnym momentem do zajęcia pozycji.
bronas16 11bit, crj wszysyc kłamią?
Mikesz Nie wskaze bo dane czerpie ze spolek a skoro zakladamy ze Bloober moze klamac to taki PlayWay rowniez
Michał (a) Janek Były szereg analiz dwa tygodnie temu, typu F51, Varsav, 11BIT
Michał (a) 11BIT wybroniło jak na razie 380,00 zł.
balrog jeszcze jedna rzecz- wskaźnik c/z 11 bit wzrósł po tych wynikach z dwudziestuparu do ok. 47. Tym samym teoretycznie, na pierwszy rzut oka ta spółka jest najbardziej przewartościowana spośród trójki TSG PLW i 11Bit, dotychczas wszystke 3 miały ten wskaźnik w granicach 20-27.
balrog ten season pass uratował 11bit, gdyby nie to to pewnie byłby ten wodospad ;) choć ten pierwszy dodatek ma słabe opinie, piszą że dostali w nim 1 budowlę (most), nowa mapkę i w sumie nic więcej
Piaskun Michał (a) 11bit słabiutki ten raporcik
Michał (a) Dzisiaj więc sprawdzamy reakcję rynku na 11BIT, VRG, TSGames oraz Foreveren
balrog Adamec21 cieszę się bo mam, szkoda ze plw i 11bit jak stoją tak stoją
Michał (a) 11BIT był niedawno przy mocniejszym wsparciu. Farm51 również.
Michał (a) Tak jak pisałem dwa tygodnie temu, głównie do zagrania z producentów gier były/są 11BIT oraz Varsav.
Michał (a) 11BIT ponownie minimalnie pozytywny sygnał: zakończenie nad 403,00 zł. Jednak czekamy teraz na zwiększone obroty.
Michał (a) Na 11BIT dalej czekam na potencjalne przebicie oporu ~403 zł. Wsparcie przy 380 zł dalej obowiązuje.
balrog kozineczka przydałoby się, bo 11bit i playway drepczą w miejscu, jeśli nie spadają. Zwłaszcza wkurza mnie 11bit- uznany deweloper a jak ogłosili premierę CHoM i FP na konsole to kurs w dół, podczas gdy taki skompromitowany CIG 10% w górę po infie o premierze nowego snipera... No, ale cierpliwi raczej zostaną wynagordzeni :P
laptop pieknie playway cudnie
space jakies słąbe obroty dziś. playway 12k pln, ulg 2k pln
filip kozineczka masz rację znam fiksatow na punkcie Ale, Cdr i 11bit
Michał (a) 11BIT odbija się od wsparcia głównego 380,00 zł. I to jak na razie na podwyższonych wolumenach.
grzemich1986 Jak widzicie 11BIT przy tej cenie? Atrakcyjna?
balrog nie będzie równoczesnej premiery CHoM na pc i konsole, to chyba dlatego, choć ja osobiście się cieszę, że już termin jest potwierdzony, bo znając 11bit mógłby być i za rok
balrog 11bit już leci w otchłan chyba
balrog 11bit zbliża się do sma100
balrog zadziwia mnie słabość 11bit, znowu w punkcie wyjścia, trzeba pewnie poczekać na raport albo jakieś konkretne doniesienia o FP na konsole
space playway wypadł z trendu
Roberts Ciekawe co zrobią z ekoexport
les Tak samo interesująca wydaje mi się CFG. Niby niechlubna przeszłość, ale z drugiej strony to praktycznie nowy zespół pod skrzydłami PLW (i to od prezesa po programistów). Jeśli Playway rzeczywiście poskładał tę spółkę do kupy, to może dziać się ciekawie jeśli tylko wróci sentyment i zaufanie (przy obecnym rynku wystarczy jedna udana produkcja)
Michał (a) Teraz gdybym chciał zainwestować w kolejną spółkę producentów gier, to by był prawdpodnie 11BIT lub Varsav.
Michał (a) Jeżeli mówimy o spółkach producentów gier, to jeszcze 11BIT będzie można ponownie zagrać przy 400,00 zł.
ttrader Sytuacja na 11BIT Zobacz obrazek <11BITvsBENEFIT.jpg>
ttrader 11bit po prostu skorekcil sie do wsparcia na chmurze hossy. Radze przyjrzec sie co dzialo sie na 11bit po wyjsciu gora z chmury bessy i porownac z BENEFIT. Zobacz obrazek <11bit.jpeg>
Michał (a) 11BIT też bez zmian. Wsparcie się może wyrobić przy 420 zł; aktualnie mocniejsze wsparcie jest przy ~400 zł. Scenariusz dalej pozytywny.
Michał (a) W pierwszej wiadomości dt 11BIT
Michał (a) 11BIT dalej nad 4,20 zł, powoli się tworzy tam wsparcie.
balrog no nie teraz 11bit +0,12 a reszta stoi
balrog czy wszystko w porządku z giełdą? cdr plw 11bit thd f51 pokazuje mi, że kurs jest zmieniony o 0%
Michał (a) 11BIT powoli tworzy wsparcie przy 420,00 zł. Mocniejsze jednak dalej leży w obszarze ~400 zł.
balrog kramrok ja trzymam jeszcze 11bit, 40% możliwe, no ale w nieco dłuższym okresie ;)
Michał (a) 11BIT pozytywny sygnał że kurs utrzymuje się na stałych poziomach powyżej 420,00 zł.
Michał (a) Więc kolejna spółka - obok 11BIT - która wybija/wybiła się z konsolidacji.
balrog 23.07 premiera dlc do moonlither od wydawcy 11bit, cena 6,99 usd
Mikesz 11Bit zaprasza na testy, z tego co pamietam to Children of Mortha na konsoli, jezeli ktos interesuje sie spolka jest to dobra okazja do tego by zobaczyc jak wyglada od srodka i ograc nadchodzaca produkcje. Warszawa 20-21.07, wiecej info na FB
Michał (a) 11BIT bezmiennie pozytywnie. Potwierdzenie było na wczorajszej sesji.
bronas16 na 11bit też pakietówa
balrog 11bit pokazało, jak to jest w dobrym stylu wyrwać się z konsoli :P
bronas16 Przemek (r) jaki widzisz zasięg 11bit
balrog Błażej dzięki za info o 11bit. Wiem, że wczoraj był dobry czas, no ale przegapiłem. Mnie się wydaje, że powinno jeszcze pójść w gore, na 11bit wybicie z marazmu często kończy sie gwałtownym wzrostem
balrog Jak widzicie 11bit? Mój pakiecik fajnie puchnie, ale zastanawiam się, czy jest sens.jeszcze zwiększać zaangazowanie
PIEQ 11bit pięknie
Michał (a) CDProjekt nie przebił ostatecznie oporu; 11BIT za to tak.
Michał (a) Dzisiejsza sesja jak na razie pozytywna dla producentów gier. 11BIT wychodzi z konsolidacji; na CDR czekamy na ~16:00; na Playway wytworzyło się wsparcie przy 180,00 zł.
bronas16 "Niezwykle ciekawie wypada zestawienie na jednym wykresie spółek gamingowych o najbardziej atrakcyjnych wskaźnikach P/E (C/Z) i P/BV (C/WK). Okazuje się, że najbardziej atrakcyjnymi wskaźnikowo producentami gier są: PlayWay, 11bit studios, Forever Entertaiment oraz Creepy Jar."
Michał (a) 11BIT : tak jak pisaliśmy wczoraj, w końcu kurs wychodzi powoli z konsolidacji. Najważniejsza jednak będzie końcówka dzisiejszej sesji.
filip Mikesz powiem tak poza CDR i 11bit pozostałe game devy nie dają gwarancji sukcesu
filip Mikesz Jujubee z Kurskiem też miało fajną fabułę, ale gra była denna, to że film jest w topie horrorów to jedno, ale co do wykonania mam wątpliwości, gdyby to był CDR czy 11bit to można ryzykować
Michał (a) Knoty górne na 11BIT też coraz wyżej sięgają.
Michał (a) Marta Konsolidacja dalej panuje na 11BIT. Ale to w połączeniu z faktem, że coraz bliżej jest do ogłoszenia premiery gry jest pozytywne. Szczególnie, że dzisiejsze obroty się wyrobiły przy wsparciu ~390 zł, w okolicach ~393 zł.
Michał (a) 11BIT : bez zmian. Jednak pojawiają się większe w końcu obroty na tych poziomach.
bronas16 Marta gdzie rfk czy 11bit
kramrok 11bit obrót duży
Piaskun kramrok niezłe przychody na ma Playway,Ultragames,11bit,CDR
kramrok sprawdziły mi sie reko BDX, Torpol, Amica, TSgames, Playway
cooper Nowe reko: PLW 205 zł, TEN 134 zł, CDR 273 zł, 11Bit 440 zł
Michał (a) Na 11BIT dalej zagranie pod premierę nowej gry obowiązuje. Analizy ukazywały się niedawno.
kramrok 11bit przebiuł 400 zł
balrog poszły L cdr i ulg , wziałem 11bit
balrog Bartas_Gda zacząłeś grę pod drugą połowę roku? Szykuje się sporo na 11bit
Janek hej, gdzie jest wsparcie na 11bit?
Michał (a) 11BIT dzisiejsza sesja neutralna.
Michał (a) Playway jak na razie wsparcie na 170,00 zł wytrzymało.
Michał (a) TSGames oraz Playway bez zmian.
Michał (a) TSGames oraz Playway jak na razie zgodnie z analizą.
space Bartas_Gda ale 11bit jest w konsoli, nie wiadomo w ktorą stronę pójdzie
erbosss emefe bujał się bo było oczekiwanie na e3. A jeśli wszystko co zostało pokazane nie utrzymuje kursu wysoko to możliwe jest przełamanie wsparcia i jeszcze jakieś zejście. Pamiętam jak było przed premierą frostpunka na 11bit. Kurs bujał się blisko 200 a potem było zbicie ok. o 20% bo przełożyli chyba o kwartał datę premiery. Po czasie okazało się że to była promocja...
beatum bronas16 dokładnie tak 9zł niżej od szczytu na otwarcie, 11bit tez nie ma domkniętych kilku luk przy między 9-38 więc to jak widac nie jest problem
beatum ale nawet 1500zł może zdziałać cuda, jak 11bit które posiadałem po 9zł, sprzedane za 5 dwunasta z zyskiem poniżej 100zł :)
Mikesz grupa zaraz 5k. Na Wishlist przegonil Tank Mechanic Simulator dla ktorego PlayWay podal wielkosc listy jako 69k. Tylko ze wlasnie nie jestem pewien jak dziala ranking. Nie wiem czy mozna zalozyc, ze BW ma wiecej czy tez ranking bierze pod uwage tempo przystu listy na przyklad
Lubelak PLW: Liczba graczy oczekujących na zakup gier PlayWay przekroczyła 5 mln
Michał (a) Na Playway pojawiają się - tak jak również było wspominane - większe obroty właśnie przy 170 zł.
piotrek68 Cfg powinien w końcu drgnąć w końcu jest powiązany z Playway
Gitaroszewc no i marketing to miało żaden... chyba tylko gracze pierwszej części a i tak pewnie nie wszyscy : ) Playway może sobie na to pozwolić bo ma tyle gier, że rozsyła kupony. BLO natomiast ma na tyle mało premier, że oszczędzanie na marketingu (tym bardziej, że na produckje dostali dotacje!) jest zgubne...
Michał (a) Ostatnie świece na Playway też pozytywne.
Michał (a) Teoretycznie Playway dobre wyniki wypuścił. Do tego trend wzrostowy trzyma się. Nastroje w branży pozytywne. Jak na razie większego czynnika nie ma.
laptop co myslicie o playway to juz koniec czy jutro jest jeszcze szansa
Michał (a) 11BIt dalej pozytywnie mimo zejścia poniżej 400 zł. Trend wzrostowy jest utrzymwany.
Michał (a) Playway po wypuszczeniu raportu finansowego za I kw. obroty ma jak spółki z WIG20
Mikesz bronas16 HF, CMS, Uboat, WW3 przytoczyles akurat wszystkie gry ktore sa robione tylko pod PC i które gatunkowo nie maja nic wspolnego z produkcjami Bloobera. To 300k w rok to wcale nie bedzie jakiś sukces, raczej plan minimum odhaczony. Przypominam, że Observer został wydany w 3 kwartale 2017 a w 4 kwartale zwrocil koszty. Tutaj bedzie pewnie podobnie. Nie jest to szał typu Playway - zrób grę za 200k i zrob break even w dobe, ale nie jest też tragedia.
Michał (a) Na Playway teraz będzie można zagrać na przebicie 170,80 zł lub przy 160 zł
Michał (a) Na playway rejony właśnie 160 zł a ULG 18 zł.
Michał (a) Na Playway i ULT doszło jak pisaliśmy do relatywnie większych korekt. W obu przypadkach do linii trendu wzrostowego. Dopiero teraz są miejsca na ew. wejście.
yarp playway jest waszym zdaniem w dobrej cenie teraz, nie wiem czy brać przed raportem 30 maja
Ed Jest komentarz uzasadnienie wyceny 11bit
laptop jak widzicie zawodowcy playway ?
Gitaroszewc Zarząd PlayWay S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") w nawiązaniu do raportów bieżących nr 15/2019 oraz nr 21/2019 informuje iż w dacie publikacji niniejszego raportu do sprzedaży do klientów w sklepach online, oraz w dystrybucji detalicznej trafiło ponad 93 tys. szt. gry UBOAT, ponad 850 tys. szt gry Car Mechanic Simulator 2018 oraz ponad 845 tys. szt. gry House Flipper. Ponadto Zarząd dodaje, że dodatek DLC do gry House Flipper tj. Garden DLC produkcji spółki zależnej Frozen District Sp. z o.o., który miał swoją premierę w dniu 16.05.2019 r. o godz. 15.00 czasu polskiego w sklepie STEAM w ciągu pierwszych 72 godzin przekroczył sprzedaż 45 tys. kopii.
Gitaroszewc beatum co do tej obsuwy optymista powie, że dobrze - dbają o jakość... jako sceptyk powiem, że zrobili za duże przesunięcia na chernobylite. Ani to Playway, ani CDR, mają 2 projekty a nie dbają o jakość
cooper 11Bit - wyniki poniżej konsensusu, dzisiaj wodospad? Ja zostaję przy PLW, MOV, ULG i CFG (stajnia Playwaya) oraz VAR jeśli chodzi o gaming. Widzę największy potencjał w tych spółkach na ten i następny rok.
Ed Jutro zatem powinna być promo na 11bit
balrog 11bit zaskakująco się trzyma
Hoze http://prntscr.com/nncywg 11bit weekly
Batman jak bym miał szukac L na 11bit to bym szukął poniżej 200 zł jak się pojawi podobny obrót co zaznaczony
Batman ale 11bit mi się po prostu nie podoba
Hoze sl na 11bit 379 jak chcesz ciąć straty
cooper To że Uboat po weekendzie będzie 3 najlepszą grą od PLW jest bardziej niż pewne (przekroczymy liczbę społeczności i pewnie komentarzy pod względem Thief Simulator) - a to dopiero wczesny dostęp. Nie zapominajmy o planszówce która prze do przodu w rankingu gier. Ale do rzeczy. Jutro premiera Diesel Brothers: Truck Building Simulator. Gra na licencji Discovery (to już duży plus) ma społeczność lekko ponad 13 tyś. W rankingu Steam wygląda to obecnie tak: Nadchodzące Popularne - miejsce 4, Wishlista - miejsce 39. Za grę odpowiada studio Code Horizon co nie napawa wielkim optymizmem, ich poprzednie tytuły: hit Gold Rush: The Game (społeczność: 40,398; opinii: 4,998) oraz Giant Machines 2017 (społeczność: 4,297; opinii: 282) zebrały mieszane recenzje. Wiem, że PLW wprowadził pod koniec 2018 r. tzw. Playway Testing Center - testerzy mają wyłapać jak najwięcej błędów przed wypuszczeniem gry - i widzimy efekty: We The Revolution, Uboat. Nie robię sobie wielkich nadziei po DB, bardziej oczekuję Cooking Simulator i DLC do HF.
bronas16 Bartas_Gda ja się zgadzam, ale taki 11bit +30%
balrog emefe ja odkupiłem dziś playway za 186,40 po tym jak sprzedałem w poniedziałek po 201,50, wydaje mi się że nie powinien zlecieć poniżej 180 no ale nigdy nic nie wiadomo ;) dużą niewiadoma jest te premierą diesel brothers, to pierwsza gra multi od plw i nie wiadomo jak im to wyjdzie. Ale nawet jeśli to w przyszłym tygodniu Gardena dlc i thef Simulator na switcha, także chyba a warto trzymac
cooper GPW realizuje Pilotażowy Program Wsparcia Pokrycia Analitycznego. Bardzo fajna inicjatywa, która może zwiększyć zainteresowanie małymi i średnimi spółkami, które od 2 lat są w niełasce, a jest wśród nich wiele dobrze rozwijających się przedsiębiorstw. W programie m.in: 11Bit, Mabion czy Selvita
Gitmen cena z kopii raczej na bank poniżej 40 zl. Rosja i Chiny to 2 z 4 głównych rynków jak widać w komunikacie. Gra jest tam sprzedawana w cenie 26 zł co daje playway około 13-14zł z kopii po odjęciu 12% dla dev teamu. Mix cenowy bardzo zaniża tutaj średnią.
space bronas16 przychód z gry. playway ma tylko procent z tego
space playway powtarza chyba manewr z 26.04
Michał (a) Playway zaczyna potencjalnie korektę.
balrog playway
Michał (a) 11BIT broni 360 zł.
mlody_inwestor Lubelak o ciech miałem też, ale wyszedłem w sumie na 0, sprzedałem za wcześnie, teraz mam unimot i niedawno był playway, i zrealizowałem już cały zysk z autopartner
Michał (a) 11BIT utrzymuje się powyżej 380 zł po małym wybiciu z 370,00 zł.
Michał (a) Na 11BIT będzie można zagrać na przebicie 370,00 zł.
space widać rynek oczekiwał więcej od playway
Bartas_Gda kozineczka pisalisic dziś o ekoexport - obserwowałem
roger playway idzie jak po sznurku
Lubelak 11bit spada.
filip ja piszę o 500 zł na CDR, ale u mnie to jest z analogii do 11bit i Frostpunka czy CDR i Wiedźmina 3
Sal Bartas_Gda miałeś dobre wyczucie 11Bit. Kolejny raz obronione, może wreszcie pojadą
Sal 11Bit łamie wsparcie?
balrog Nawet podpisali umowę na house flipper ostatnio, najlepiej sprzedająca się grę playway
Hoze ta 11bit ciekawią mnie kontrakty na to mogą podpompować jak to będzie płatny dodate3k
Gitaroszewc co do 11bit, jutro chyba coś puszczą ... mówią, że nowy DLC
filip borneo prawda jest taka, że z game dev liczy się CDR, 11bit, Playway, Ulg i Foreveren
Michał (a) 11BIT natomiast odbił się od wsparcia 380 zł.
Michał (a) Sal O 11BIT piszę w Premium niestety.
Sal Michał (a) a jak postrzegasz obecnie 11Bit?
Gitaroszewc Kwota dywidendy przypadająca na rzecz PlayWay S.A. wynosi 15 219 309,41 zł.
Gitaroszewc PLW PLAYWAY SA (17/2019) Wypłata dywidendy przez spółkę zależną
Gitaroszewc ja chcę sprawdzić jaka jest dynamika... w kontekście newsów, premiery etc. taki mały eksperyment na przezroczystym ogranizmie jakim jest playway :D
Lubelak erbosss na 11Bit do ilu czekasz?
erbosss Lubelak ja na 11bit czekam niżej - czy się doczekam, czas pokaże :)
cooper Bartas_Gda ale 11bit to dobra spółka
cooper Bartas_Gda 11BIT jeszcze pewnie wzrośnie, zgadzam się, jednak ja zainwestowałem w inne spółki gamingowe i odpuszczam temat,
cooper Bartas_Gda był dobry moment na wejście w 11bit, był to okres że nie miałem czasu przeglądać kompa i przegapiłem trochę wyniki
cooper Bartas_Gda na razie trzymam w porfelu PLW, ULG i MOV - czyli śmietankę Playway i poluję na CFG. Mnóstwo bardzo ciekawych premier przemawia za nimi. VAR trzymam do premiery BeeSimulator. Obserwując ich promocję, widzę że będzie grubo. Jak skorekci CRJ a będę miał gotówkę to na pewno zakupię. Green Hell to naprawdę dobra gra, widać po recenzjach. Z bio i tech stawiam na MAB, CLN, DAT, SCP i XTPL - dlatego nadal mam je w porfelu. Zauważ że zarząd SCP podzieli się zyskiem ze sprzedaży urządzenia z akcjonariuszami, cyt. "Minimum 50% zysku wygenerowanego ze sprzedaży naszych wynalazków wypłacimy naszym akcjonariuszom w formie dywidendy?. Myślę że pod to jest gra i może być dużo drożej. SLV i PURE mi trochę odjechały, więc na razie do obserwacji.
bronas16 Odpowiedź z Playway - "niezależnie od wagi premiery - gry bez pełnego akceptu testerów, nie będą wytłuszczone. chcemy tym wskazać, że warto wagę danej premiery poznać dopiero po premierze. trzeba też brać pod uwagę że namawiamy zespoły których gry nie mają akceptu testerów, do zmiany daty wydania i dostosowania się do zasad które przyjęliśmy odnośnie testów produktów."
balrog Gitaroszewc właśnie Dlatego mimo że zalowalem, że sprzedałem 11bit jeszcze poniżej 300 to z plw czuje się pewniej
roger playway ładnie
Michał (a) luckyluke Ostatnia analiza 11BIT była tydzień temu (przykładowy LimAkt 306,50). Teraz już stoi nad 410 zł, więc nie szybko będzie ponownie "idealne miejsce".
luckyluke jak widzicie 11Bit? Przyjdzie jakieś schłodzenie? gdzie Waszym zdaniem jest dobry moment na ponowne wejście?
cooper Z serii techniczne inspiracje PLW, cytuję: Playway wygenerował najwyższy wzrost w naszym portfelu na przekroju ubiegłego miesiąca. Cena osiągnęła poziom historycznych szczytów i co ważne ? nie ma silnych sygnałów ku temu, aby coś miało spowodować głębszą korektę czy nawet krach na tym papierze. Zakładać należy, że kwiecień może być dla spółki neutralny, ale w długim terminie możemy oczekiwać dalszych wzrostów, ponieważ żadna z linii trendu nie została naruszona przez cenę.
erbosss NA 11bit realizacja zysków - mnie wycięło. W ogóle mam wrażenie jakby część ludzi przenosiła się z mniejszych spółek gamingowych na cdr :)
cooper nowe infa od ULG : 1) Zawarcie umowy wydawniczej - gra Fat[EX] Courier Simulator na PC. W grze FatEx Curier Simulator wcielasz się w kuriera do zadań specjalnych. Będziesz musiał roznieść wiele paczek, mimo przeciwności losu. Gra została już opublikowana w serwisie STEAM i spotkała się z dobrym przyjęciem graczy. Premiera Gry planowana jest na 2020 r. 2) Kampanie kickstarterowe dla gier Deadliest Catch: The Game (gra tworzona na licencji DISCOVERY CHANNEL) i WoodZone są planowane do przeprowadzenia odpowiednio na kwiecień i maj br. Kampanie zostaną przeprowadzone we współpracy z PlayWay S.A., na platformie https://www.kickstarter.com ULG liczy na sukces marketingowy i finansowy, nie mniejszy niż ten, który miał miejsce w przypadku kampanii KS dla gry Gold Rush: The Game (również na licencji DISCOVERY CHANNEL).
cooper Tak analizując BLO to wogóle jakoś nie jara mnie ta spółka i nie przekonywuje. Jednak stawiam na konsorcjum Playwaya i jego społki. Szkoda że odjechał pociąg 11bit bo to naprawdę dobra spółka
balrog Gratuluję tym z 11bit, ja wyszedłem po 285 i przerzuciłem się na plw.
erbosss Hoze Pokaż coś takiego na godzinowym na 11bit jak wkleiłem na plw przed chwilą. Tu jest widoczna dystrybucja, a na 11bit? :]
erbosss Hoze tu mówisz o marubozu? Gdzie na 11bit widziałbyś wczoraj dystrybucję? Bo według moich kryteriów na różnych interwalach dystrybucji praktycznie nie było.
erbosss Hoze wczorj masz piękną świecę marubozu wskazującą moc - prawie nie było dystrybucji, dzisiaj już jakaś jest widoczna, ale to oczywiste że w okolicach luki bessy część osób wywali. Nie zmienia to jednak faktu, że na 11bit masz to wszystko przy megawzrostach, a na cdr kurs stoi a obrót rośnie
erbosss ale mam teraz i 11bit i cdr - czekam na rozwój wydarzeń
Hoze 11bit ostanie 2 dzienne sdwieczki też masz duzy wolumen który mogl być uzyty do dystrybucji :D ja tu nie widze róznicy albo bedzie to i to roslo albo żadne :P
erbosss porównując np. CDR do 11bit to bardziej podoba mi się to drugie - cdr cały czas krąży wokół tych samych poziomów a obrót spory = jest dystrybucja. Na 11bit nie widać większej korekty mimo dwudniowego ruchu z 330 na 400. Też była dystrybucja w okolicach 400, ale to oczywiste że część osób wyjdzie - tak jak i ja głupi wyszedłem wczoraj po 350 jedną transzą (kupowałęm po 300) :)
erbosss na 11bit będziemy mieć dzisiaj jeszcze większy obrót niż wczoraj
erbosss mi coś się widzą górne widły na 11bit jeszcze dzisiaj :)
erbosss puścili 400 na 11bit a była tam przez długi czas blokada
erbosss patrzcie jak fajnie idzie 11bit na 10minutowym:
erbosss miotam się dzisiaj z 11bit :). Wycięło mnie przy 390 z małym zyskiem, wszedłem przy 380 :) - jestem do teraz
erbosss na 11bit na razie realizacja zysków, ale wolumen maleje
luckyluke 11bit chyba zaczynają realizować zyski. Impet jakby słabnie
Ed 11bit Sky is the limit
erbosss co się dzieje na 11bit to szok. Wczoraj wypchnąłem ześć pakietu po 350, dzisiaj rano brałem pkc :D Zbyt mocna marubozu była wczoraj żeby to miało się tak skończyć.
roger Mikesz wolumen to jest teraz na playway
Mikesz 11Bit widze dalej grzeją :D
cooper ale szkoda 11bit, kupno z rana byłoby opłacalne :-(
karkalis kramrok ja dziś trochę myślę, że w sumie jak cdr w czerwcu pokaże to cp2077 to może jeszcze pociągnie sentyment do gamedev i na dniach rusza dynamicznie małe spółki, coś jak cfg czy chp, najpierw duzi, dziś średni dołączyli plw i 11bit, a na dniach reszta peletonu
cooper PIEQ no szkoda 11bit, do przewidzenia było po tak dobrych wynikach, MAB słabo ale mam na długi termin więc dla mnie może bujać
PIEQ cooper dziś chyba 11bit był zapalnikiem
Hoze ja niestety nie wszedlem w 11bit a od dołku obsertwuje wzrosty i czytam o tym :D
erbosss widzę że za wcześnie puściłem dzisiaj połowę akcji 11bit :), no ale drugą połowę zostawiam jeszcze - żre aż miło
bronas16 ale jadą z 11bit
Mareksy sprzyja pozytywne otoczenie, cdr up, 11bit up
Adamec21 Może CIG na grzbiecie CDR i 11bit pojedzie... hehe
karkalis dziś na gamedev euforia bo cdr, bo 11bit, a za dwa moze być żałoba
karkalis kontrakt na cdr 6x wieksza wartość niż na 11bit, a ta sama prowizja. Janek spoko, 10 czy 20 PLN stracę, ale uprzedam innych, bo to takie zaskocznie małe, po co takie coś gpw wprowadza w ogóle...
karkalis Moje oficjalne reko co kontraktów na 11bit: NIE OPŁACA SIE. niski mnożnik (x10) i duże spready. na CDR kontrakty to super sprawa, ale na 11bit odradzam
karkalis a tutaj na 11bit 3 pln opłaty, duże spready, mała płynność
Hoze karkalis ile depo trzeba na S 11bit ? patrzyles?
erbosss nieźle, widły na 11bit, kaczek jak widać nie brakuje :D
erbosss zwracam też uwagę, że RSI na 11bit w okolicach 80 - ostre wykupienie, czas na jakąś korektę :)
erbosss RVN ja swój pakiecik na 11bit właśnie spieniężyłem.
RVN 11bit idzie jak szalony :)
erbosss 11bit znowu przypuszczony atak
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK