Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Marzec 2023
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Analiza techniczna: Ambra, Infoscan, Ing, Kruk i Synthos.

Za nami kolejny słaby tydzień na giełdzie. Możliwe, że nadchodzący tydzień przyniesie więcej optymizmu co przełoży się na większą ilość spółek znajdujących się w ciekawych miejscach. Na tą chwilę typuję następujące spółki:

AMBRA

Jak możemy zauważyć na wykresie tygodniowym kurs akcji odbił się od linii trendu i próbuje sforsować znaczący opór na drodze do dalszych zwyżek. W piątek nastąpiło fałszywe wybicie górą, ale ostatecznie kurs cofnął się pod opór. Zagrywamy na przebicie oporu.

Przykładowy LimAkt 10,94 zł.

INFOSCAN

Kurs się akumuluje pod oporem na 5,58-5,59 zł (aktualnie w arkuszu największy opór jest na 5,44 zł) co widać po wskaźniku AD/OBV. Zagrywamy na zakończenie konsolidacji i wybicie oporu.

Przykładowy LimAkt 5,60 zł.

INGBSK

Ciekawa sytuacja jest na wykresie ING, gdzie kurs zszedł poniżej wsparcia w okolicach 190 zł i dotarł do SMA200. W tym momencie pojawił się popyt i bykom udało się podciągnąć kurs do okolic wsparcia. W czwartek i w piątek powstały dwie świece na kształt młotka na zwiększonym wolumenie. Zagrywamy na przebicie piątkowej świecy.

Przykładowy LimAkt 190,71 zł.

KRUK

Kurs w trakcie mocnej korekty dotarł do wparcia, gdzie pojawił się popyt i z początkowych spadków udało się wyciągnąć kurs na „0%”. Zagrywamy na możliwą kontynuację ataku ze strony byków.

Przykładowy LimAkt 270,01 zł.

SYNTHOS

Kurs akcji znajduje się przy dobrze respektowanym wsparciu 4,75-4,76 zł. W piątek powstała świeca hossy na wsparciu powstała na ogromnym wolumenie. Zagrywamy na przebicie piątkowej świecy i kontynuację wzrostów.

Przykładowy LimAkt 4,85 zł.

 

Zobacz podobne analizy:3 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Ciekawe spółki Przemku, a trzy z nich są także na mojej tapecie, a zdecydowanie dorzucę i czwartą :).

 2. Asia Asia pisze:

  Też się czaję na Synthos :)

  Dorzucam jeszcze Asbis – technicznie ładna sesja w piatek, ale co ważniejsze dziś info o danych sprzedażowych za wrzesień: +46% r/r. Może się poderwie

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

space ambra coś dziś podejrzanie rośnie. wina tuska pewnie
mizarro Raczej spekuła na zagrywki 1dniowe, ale kto tam wie ostatnio z infoscan wyjąłem >20%
mizarro Mój portel: elektrotim, infoscan, molecure-wypłukane na maxa, może niezłe dla nowych.
mizarro bedzie coś z tego https://primodo.com/c4558,2622,0,0,,sukienki , infoscan zaraz zmiana nazwy
mizarro dobra zatem jasne w infoscan , ktoś cos wie
mizarro infoscan dziś zamyka na stałe 0,5 czy po majówce
mizarro czy mi się wydaje czy ktoś zastawia z prawej i zbiera infoscan - e Commerce grypy modne zakupy
mizarro i jeśli nie będzie sypania to infoscan ma szanse trwale rozwalić >1ziko
mizarro infoscan - przypominajka jak wyglądała emisja która była przedłużona , zakładam taką możliwość że może dostał te akcje ten kto miał dostać Zobacz obrazek <Obrazek6182.png>
mizarro ciekawe czy pójdzie jutro infoscan tak jak Prima Moda
space ambra dziś ładnie urosła, możliwe że koniec korekty
mediolan na Infoscan ktos ładnie spuscił az na 0.32 jednym strzałem ich poubierał
Michał (a) Jednym słowem jak ktoś ma akcje Infoscan to będzie musiał rozważyć wykorzystanie PP gdyż inaczej będzie stratny na tej operacji - w zależności jak kurs będzie stać.
mediolan a co tam się stało na INFOSCAN ? ktos moze wie ?
Błażej (a) cześć, Ambra na dzisiejszej sesji wyraźnie testowała SMA100 na ~23,20 zł. Teraz ważnym wsparciem pozostaje 24 zł.
space ambra walczy dziś o wybicie 24.5
Błażej (a) Do obserwacji z tego indeksu m.in. Ambra, która pomimo marazmu nadal utrzymuje się we wzrostowym układzie. Mowa w szczególności o SMA200, która przebiega na 20,83.
space infoscan też ładnie pruje dziś
Błażej (a) Ambra odbija od wspomnianego w ubiegłym tygodniu pozomu na 20 zł, gdzie przebiega SMA200. Trend wzrostowy nadal nie jest zagrożony.
space ambra też ładnie odbija
KDondi Wracając do ambra... jakie najbliższe wsparcie Waszym zdaniem?
space Błażej (a) duże obroty na ambra dopiero były 29 czerwca, dużo większe niż zwykle, stąd wydaje mi się że to ktoś zamyka większą pozycję. bo nic negatywnego się nie pojawiło fundamentalnie
Błażej (a) space ambra dotarła dzisiaj do sma200 oraz okrągłego poziomu, gdzie sensownie bronić się może popyt.
space ktoś widzę ma biegunkę na ambra
space tak więc wielka niewiadoma, a że ambra lubi sobie posiedzieć w konsoli przez jakis czas,to myślę że nie ma co łapać noża od razu
koku Michał (a) morlinek92 zaraz poniżej 20 na Ambra przebiega MA200 i kurs kilkukrotnie ją respektował, także może rzeczywiście ciekawe miejsce
Michał (a) morlinek92 Cześć. Ambra dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym i kurs faktycznie teraz dotarł do kluczowego obszaru wsparcia ~20,00 zł. Przy tym wsparciu też powstają zwiększone obroty. Można więc poczekać aż się utworzy krótkoterminowa konsolidacja przy poziomie ~20,00 zł i wtedy by można było zainwestować pod wytrzymanie tego wsparcia lub zagrywać pod przebicie oporu 22,30 zł. Jako że mieliśmy od marca 2020 stosunkowo mocne wzrosty ja będę obserować kurs właśnie przy poziomie 20 zł.
space dlugolubkrotko na ambra to podwójny szczyt sie zrobił, no i wcześniej rosło mocno. zobaczymy dokąd się skorekci
dlugolubkrotko Dobry wieczór :) Przyglądam się Ambra, jako potencjalnej spółce, ale nie rozumiem skąd te spadki od kilku dni. Nie znalazłem żadnych danych w sieci. Wolumen też jakoś drastycznie się nie zmienił.
space infoscan trzyma się ponad sma200, wygląda jakby chciał do góry.
Przemek (r) Ambra mnie pozytywnie zaskakuje bo taki wzrost o 6% to na tej spółce nie zdarza się często
space w sumie nigdy chyba ambra nie była tania.
Bartas_Gda (r) space ambra aktualnie tania nie jest
Błażej (a) space na ambra okolice 18.00 zł stanowią wsparcie. Gdyby w tym miejscu miało zabraknąć reakcji ze strony popytu, to raczej dopiero okolice 16 zł zachęciłyby do obrony.
space ambra coś się mocniej koryguje. dobra spółka do portfela dywidendowego
Grzesiek Anon masz racje napewno cośsie znajdzie. Ja obserwuje INFOSCAN pod kątem połaczenia z MOVIE GAMES
space ambra coś tam walczy z 20 a potem wybicie z trojkąta
zajmec Ambra rusza
space ulg znowu na minusie, infoscan coś nie rośnie
space infoscan idzie na wymęczenie ludzi :)
Janek space no co tam na walnym infoscan? jakieś przecieki? ;)
My-Bro-Joe kto ma infoscan ? trzymacie dalej ?
space btw. na infoscan to wczoraj i dziś po 25% akcji się zmieliło
Piaskun space Infoscan rusza?
space infoscan już nie będzie brał kasy od european securization fund, więc fund więcej będzie opychał na brasterze. zagrywając brastera warto wiedzieć w jaki sposób ten fund działa.
space w sensie najniższa kapitalizacja to infoscan
space a najtańszy gaming to infoscan :)
nemooo space po co kupowaliby infoscan?
space nemooo ja to jestem ciekaw czy to jeszcze infoscan czy tylko gierki będą
Michał (a) Dzisiaj potencjalnie do obserwacji Ambra pod przebicie 19,00 zł. Kurs dalej znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym i wystąpiła 01.12.20 większa pozytywna świeca. Opór znajduje się właśnie przy 19,00 zł.
space gejming też passe, jak już jutubery wchodzą w temat czy firmy medtech jak infoscan. jutro zobaczymy jak tam pcf. czy game on, czy game over
space jak tam widzicie ist ? wchodzić nie będę ale jestem ciekaw opinii. kapitalizacja 10mln tylko. movie games mobile chce wejśc na giełdę poprzez połączenie się z infoscan. z punktu widzenia infoscanu to taka troche porażka. pytanie co z tymi urządzeniami medycznymi co mieli
space to movie games będzie robić sprzęt medyczny czy infoscan gierki będzie robił ?
piotrlotr infoscan ladnie idzie, ciekawe pod co, nawet wywalania fundu nie widac. Na fejsie naganiaja na inwestowanie w telemedycyne a tu sie zgadzam :)
Bartas_Gda (r) space daj spokój z infoscan - on za wiele z biotechem nie ma współnego
space kriss1975 popatrz na infoscan, ten sam temat co mdg
koku ambra nie sprzedaje do HoReCa, które mocno oberwało, choć anale napisali: W ocenie analityków, ostatnie dwa kwartały pokazały, że rynek wina jest dość odporny na takie wydarzenia jak pandemia, a grupa Ambra potrafi działać elastycznie, dostosowując się do sytuacji."
space Ambra "kupuj" od Millennium DM
guf space Infoscan miałem w obserwowanych, tylko aktualnie brak wolnej gotówki
space no i co do MDG to niepopularnie powiem że infoscan tu ma pole do popisu bo ich nowy produkt będzie też robił ECG i to 12 kanałowo. tylko 1) musza się przebić przez FDA 2) musza się pozbyć funduszu który tam ciągle sypie
underground IST (INFOSCAN) Nowe urządzenie opracowywane przez Infoscan będzie zawierało 3 moduły: ZOPS, służący do diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu, POX służący do pulsoksymetrii, czyli badania pod kątem niewydolności oddechowej oraz moduł EKG/EEG/EMG https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20200303/infoscan-wprowadzi-na-rynek-urzadzenie-nowej-generacji
space ale ambra się trzyma mocno
nemooo https://stooq.pl/n/?f=1376167 infoscan już nie dystrybuuje testów
Bartas_Gda (r) Błażej (a) może to złe doświadczenie. Najwięcej pieniędzy ale i nerwów straciłem na infoscan - raz podpisali taką kluczową umowę we Francki - taki break even dla nich - zbagatelizowałem, że strona kontrahenta to dramat, żadnych informacji o nich w sieci - to było przy ~5zł już przy mojej 50% stracie - nawet nie wiem gdzie kurs jest dziś - bo oczywiście z umowa została chwilę później bodajże zerwana
space http://infoscan.pl/dla-inwestora/rynek-i-plany-rozwoju/ "Przeprowadzenie skutecznego procesu FDA na urządzenia Infoscan do końca roku 2017"
kramrok ktoś wie co się stało na Infoscan?
kramrok co tam na infoscan?
space infoscan będzie zaraz po 1zł
nowy kuna kiedys ostro trzymali infoscan po 14 :)
beatum INFOSCAN chyba wkońcu rusza
nowy co ma wspolnego infoscan :)
beatum dzisiaj to koronahossa , ruszają spółki BMX, AIRWAY, INFOSCAN
krzysieksisiek Cześć ;) co myślicie o infoscan? czy nie wybija?
beatum hej, obserwuje ktoś INFOSCAN, spadać już nie chce, wygląda jakby szykował się do wybicia??
kramrok brastera oddałem z 50% strata, a jednak urósl ostatnio tak, że byłbym nawet na niezlym plusie, może na infoscan się tego kiedyś doczekam
space kramrok hehe, tak. ale teoretycznie to infoscan ma szansę jeszcze coś osiągnąć, tylko skumał się z dziadowskim funduszem
kramrok space a Ty za to próbujesz z tym infoscan jak jest tyle innych dobrych spółek:-)
Drakkar7 piotrlotr trzymasz Infoscan?
kramrok no ja mam ały czas trzy smieciuchy jeszcze sprzed covida - wse, infoscan i groclin
les + Infoscan 1h Zobacz obrazek <Obrazek2964.png>
les Infoscan Zobacz obrazek <Obrazek2963.png>
Bartas_Gda (r) to samo infoscan
Patton Co sądzicie o Ambra w kontekście: a) zamkniecia galerii (spore koszty stałe) + problemów z pracownikami przy zbiorach owoców (lockdown) + suszy i problemów z oszczedzaniem wody (zapewne będzie zabronione mocne podlewanie etc)
Grzesiek infoscan pod oporem ?
beatum Infoscan ciekawie wygląda na godzinówce, podobna sytuacja była wczoraj na Airway Zobacz obrazek <INFOSCAN_hour_03042020.jpg>
szyderca667 bronas16 masz racje, tez to zauwazylem dziwna sprawa. Jakby ktos zobaczyl opadajace tko na bmx, pozniej zrzut na scp, a pol godziny pozniej na infoscan. Moze to jedna mafia ogrywa caly nc
Marianus89 infoscan tez poubierali
Marianus89 infoscan plecial w miedzy czasie
bronas16 tak jak pisalem wcozrja infoscan, nestmedic i nvv
Marianus89 to dzisiaj dalej wig bio, farm i infoscan :))
nemooo Bartas_Gda (r) szyderca667 wiecie tu tak naprawdę połowa jeśli nie większość tych spółek z corona wigu nie wnosi nic poza wysyłaniem komunikatów, infoscan pewnie da zarobić ale to będzie bardzo gorący kartofel
bronas16 infoscan - gra może być po dystrybucje repisratorów
bronas16 szyderca667 może infoscan nestmedic
bronas16 infoscan moze dystrybuowac resporiatory
kramrok obecna sytuacja na swiecie może ruszyć takie firmy jak Nestmedic czy Infoscan
nemooo infoscan ruszył
filip Lukas ambra handluje alkoholem ale ja ja z win raczej kojarzę
nemooo mógłby ktoś spojrzeć na infoscan? jak to wyglada
nemooo infoscan ładnie
kramrok Infoscan umowa
karkalis Odlewnie odjechaly jak patrzę, AML to automotive, ostatnio Bosch podał forecast że widzi dalsze spadki w automotive, chociaż spółka porządna pod dywidendy, ambra za droga wg. Mnie - tu już zagladalem. Pozostałe muszę popatrzeć
filip karkalis krótkie Alior, długie Pgn, Novavis, Geotrans, Kęty, Aml, Ambra i Odlewnia
space nemooo mdg zrobiło dużą emisję. cena wcale nie jest tak dużo niższa niż cena rynkowa, więc nie opłaca się walić w rynek. jedyny fund który tak robi to european securization fund znany każdemu na brasterze. ale też siedzi na infoscan
nowy patrzac jak to wyglada na przykładzie infoscan to bardzo długi proces
space też wszedł w infoscan (tam to w ogóle dziwne rzeczy na kursie się dzieją) , no a mdg to podobna spółka. ta sama branża
kramrok a Infoscan ktoś wie czemu tak pędzie kolejna sesje?
Przemek (r) Bartas_Gda (r) wybacz :) sam straciłem na Infoscan
Przemek (r) erbosss jakoś nie czuję tego waloru i przypomina mi się przepychanka informacyjna na Infoscan
space ja to na mabionie zrobiłem kółko we wrześniu i wyszedłem bo nie lubię ryzykować. infoscan z fda już mnie od tego oduczył.
space grzemich1986 właśnie dlatego mabiona dawno wywaliłem, bo to było tak niepewne jak infoscan z fda.
les Ambra - słaba reakcje na naprawdę solidne wyniki
Bartas_Gda Ambra
krzysieksisiek Bartas_Gda czyżbyś mówił o infoscan i "doświadczeniu"?
Bartas_Gda Ambra fakkt ciekawy obroty
kramrok Infoscan może ruszy
space czy ja dobrze rozumiem że zarząd infoscan pożyczył akcje ? na szorty ?
Bercik1974 infoscan mam kupione ale wyżej
marios infoscan,pairie, czy braster to wielka niewiadoma no i ryzyko tez, aczkolwiek jesli odpala to nie wiadomo gdzie sie zatrzymaja
Bercik1974 do obserwacji CCC, Infoscan coraz więcej niby dobrych informacji ale nie ma to na przełożenia na kurs, VRG pomału chyba rusza
Błażej (a) Ambra bez zagrożeń dla trendu, SMA100 powinno odgrywać rolę wsparcia.
kramrok infoscan ładnie idzie
space infoscan to już od jakiegoś czasu podejrzanie rośnie
space infoscan jeszcze parę dni i wróci gdzie był przed spadkiem
Bartas_Gda Ambra była nisko ale się wystraszyłem
Bartas_Gda laptop osobiscie Ambra czekałbym na korektę Unimot, do brania był w piątek lub rano teraz ~12 zł bedzie silny opór - więc uważam, że nie jest to idealny moment uzywając sformułowania Michała na zajęcie pozycji na obu spółkach
laptop pany ktora spola ambra czy unimot ?
Bartas_Gda Błażej (a) chyba trzeba na Ambra poczekać na korektę
laptop i co z ambra ?
Przemek (r) Ta ambra
Przemek (r) Bartas_Gda ambra jeszcze nie patrzyłem
Bartas_Gda dziś żałuję mocno ambra
Bartas_Gda mlody_inwestor ajj złość mnie ogarnia z tą Ambra - ale na razie wolumen mizern
Bartas_Gda matko czekałem jakiś czas na Ambra
Bartas_Gda spółki które obserwuję np 11B, Autgaz, Agroton, Alumetal, Ambra, Amica, Apatro, Asseco, Asbis, autopartnet, budimex, CCC, CDRL, CLN, Cognor, Decora, Delko, Echo, Enter, Fasing, izostal, ksw, livechat, lts, mabion, mrc, pekabex
Janek jak mysliscie? infoscan po otwraciu teraz w którą sytronę?
beatum cooper a z biotechnologi medycyny INFOSCAN śledzisz może, masz jakieś przeczucia co do decyzji FDA??
borneo cooper, jak widzisz perspektywy dla Infoscan?
borneo jak widzicie szansę na odbicie Infoscan?
Bartas_Gda Błażej (a) tzn - mi chodziło o zaznaczony obeszar na wykresie spółki AMBRA
Janek laptop infoscan?
Przemek (r) Infoscan wygląda jakby miał się wybić z tej konsolidacji
kramrok infoscan idzie do gory
Michał (a) space Na Infoscan każdy czeka praktycznie jedynie na certyfikację od FDA. Ta kwestia tutaj jest jak na razie kluczowa, a dziwnie się przeciąga.
space czy ktoś ma jeszcze infoscan ? jak wydzicie wpływ publikacji wyników na kurs ? bo wyniki pewnie znowu na minus.
kramrok czy ktoś trzyma infoscan? mam duzy pakiet na minusie, jakby dostali fda to będzie gigantyczny zarobek a jak nie dostana albo przesuna to mi się zrobi co najmniej 70% straty
Przemek (r) Bartas_Gda super informacje odnośnie infoscan :)
space mlody_inwestor nie analizowałem dokładnie ambra bo widziałem wzrost od 2016 roku z jakąś tam korektą po drodze. ja to lubię spółki co spadły sporo :) tak więc nie w moim zainteresowaniu
Bartas_Gda Infoscan z umową z Polmed
Bartas_Gda ale Przemek (r) Ambra po takich winikiach powinna ładnie jechać
Bartas_Gda Przemek (r) czy na Ambra szczyt padł?
mlody_inwestor Przemek (r) z tą Ambra, cos ciekawego technicznie zauwazyles? Bo ja przyznam, ze do at nie mam dobrego oka :p, bardziej mnie fundamenty przyciągają
mlody_inwestor Ambra?
karkalis filip ambra - fajne wyniki - prezes to analizował
filip Ambra ładny trend
kramrok infoscan znowu jestem na plusie, ładny dzień:-)
Hoze ale infoscan poleciał lol
Janek na infoscan w końcu jakieś porządniejsze odbicie się szykuje?
Michał (a) Hoze Z Infoscan wyszliśmy po 8,10 zł
Hoze infoscan trzymacie dalej ?:D
Hoze infoscan czeka na jakiś obrót który wskażę kierunek ale to jutro dopiero raczej
Przemek (r) infoscan wyglada niezle, moze jutro cos odbija
Hoze apropo infoscan może zaraz ruszyć :D
Przemek (r) Infoscan zgodnie ze świecą
Hoze ktoś stawia popychacza na infoscan i ktoś wali z po 4,41 czy to ta sama osoba :D
Michał (a) kuna Takie spadki przed kluczowymi informacjami nie są dobre. Zbyt duże ryzyko teraz żeby w Infoscan inwestować.
Hoze infoscan zakupiony
Bercik1974 Infoscan info
Bartas_Gda "Procedura 510k dla MED Recordera wciąż jest w toku. Etap, w którym jesteśmy polega na ocenie holistycznej wniosku, w którym porównujemy nasze urządzenie do predykatu. Zdaniem naszym i naszego konsultanta dostarczyliśmy wystarczająco dużo dowodów na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie produktu. Etap administracyjno-prawny polega na przedstawieniu osobom decyzyjnym tych aspektów wniosku, które z punktu widzenia przepisów prawnych regulujących rynek wyrobów medycznych w USA, pozwalają FDA na podjęcie decyzji pozytywnej dla Infoscan. Procedura umożliwia Spółce i konsultantowi na przedstawieniu decydentom FDA nieistotności pozostałych braków z punktu widzenia całości wniosku i wymagań prawnych rynku. Takie podejście zostało zarekomendowane przez konsultanta pracującego nad wnioskiem i uzupełnieniami do niego. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do finału certyfikacji."
Janek infoscan łądnie dziś
Janek emefe infoscan pod pozytywne informacje o przekazaniu odp do FDA i pod potencjalną zgodę, ale to najwcześniej za miesiąc
Janek emefe bierz infoscan ;)
Janek Przemek (r) a infoscan masz jeszcze? Jak dalej widzisz kurs?
laik Bartas_Gda możliwe, że zakończy się dziś Infoscan powyżej 7zł
Bartas_Gda Marta zuza czytałyście oświedczenie Infoscan?
Michał (a) I informuję dla tych, którzy w czwartek tutaj nie byli, że właśnie w czwartek wyszlismy z Infoscan na którym wchodziliśmy po 7,03 zł.
Bercik1974 widze że na bankierze na wątku Infoscan wrze
Michał (a) Infoscan będzie grany ponownie od poniedziałku prawdopodobnie.
Michał (a) Tak jak przed chwilą poinformowałem w komentarzu. Wychodzimy z pozycji Infoscan gdzie wchodziliśmy w ramach wpisu po 7,03 zł. Stopa zwrotu powinna wynosić więc około +20%. Chwilowo zlecenia wahają się między 8,32 a 8,66 zł.
cooper ULG trzymałem od dłuższego czasu, dziś realizacja po 16,90 (zakup 13,10 średnia). VAR trzymam nadal bo tu będzie grubo, przeanalizowałem spółkę i gry będą trzymać jakość, a na samym Bee Simulator się to nie kończy. MAB na razie sprzedałem po 85 i myślę wrócić ponownie w tę spółkę. Nadal w niepewności czekam na decyzję Infoscan (wóz lub przewóz- zakup 7,61). PLW nadal na długi termin (zakup po 147), na razie trzymam też Monnari (zakup po 4,82), TRK po raz drugi (3,89) oraz WSE po raz drugi (2,18). Co myślicie o FMF, kurs znacznie się obsunął i pomału się wspina?
cooper TRK - czy jednak nie będzie wybicia? Infoscan - czy ktoś trzyma do decyzji?
Fernon Infoscan wybił 8,64
Michał (a) W następnym tygodniu również dowiemy się na ile ostatnie wzrosty na Infoscan były "realne".
Przemek (r) Hoze Infoscan wziąłem na wybicie
Hoze infoscan ładnie idzie trzeba było brać po 8zł :D
Przemek (r) Na Infoscan ładny obrót się zrobił.
Bartas_Gda kozineczka sytuacja jest ciężka do oceny, z jednej strony racja kurs teoretcznie powinien iść do góry, z drugiej strony zrobili manewr z emisją zaniżając kurs na 2 dni w sumie jeden w dniu ceny ustalania emisji 0 nawet nie wiesz jak wtedy czułem się wręcz oszukany. Ostatnio FDA wysłało pytania które przez Infoscan zostały określone jako formalne i nie widzieli zagrożeń. Do 18stego jest 9 sesji. Może chcieli postraszyć odebrać taniej a na podpąwanie jest czas. Bo jakby był insiderem i wiedziałbym o braku zgody pompowałbym akcję na max a potem zrzucił, a nie zbiła kurs jak rośnie.
Bartas_Gda dla potwierdzenia:"W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 53/2018 z dnia 17 grudnia 2018 r., Zarząd Infoscan S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 27 grudnia 2018 r. w godzinach wieczornych otrzymał od pełnomocnika Spółki uzyskaną od U.S. Food&Drug Administration ("FDA") w związku z obecnie trwającą sytuacją polityczną w Stanach Zjednoczonych, informację potwierdzającą zamiar podjęcia przez FDA finalnej decyzji w kwestii certyfikacji urządzenia MED Recorder na rynku amerykańskim do dnia 18 stycznia 2019 r."
karkalis Hej, nie mam infoscan ale skojarzyło mi się i moim zdaniem do sprawdzenia. Czy goverment shutdown w US nie wpłynął na pracę FDI? Jeśli ich praca została ograniczona/zamknięta to nie ma co oczekiwać, że nie będzie znowu opóźnienia. Takie luźne przemyślenie.
Michał (a) Bartas_Gda Trzy ostatnie świece tak, są dość negatywne na Infoscan. Wsparcie jednak 6,50 (ostatnia emisja akcji) jednak dalej obowiązuje. Do tego doszło ostatnio dość pozytywna informacja o nabyciu akcji przez członka RN. Przebicie na stałe 6,79 zł będzie negatywne (dla osób, które wchodziły po ~7 zł).
Przemek (r) W tym momencie ciekawi mnie jaka będzie decyzja FDA odnośnie Infoscan.
cooper Bartas_Gda jak po dzisiejszym dniu oceniasz Infoscan?
cooper Infoscan buja
Bartas_Gda Błażej (a) finalnie moje typy to Mercator Infoscan i CD Projeckt
Bartas_Gda Moje typy to Mercator, Infoscan i Rokita
Janosz W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 53/2018 z dnia 17 grudnia 2018 r., Zarząd Infoscan S.A. _"Spółka"_ informuje, że w dniu 27 grudnia 2018 r. w godzinach wieczornych otrzymał od pełnomocnika Spółki uzyskaną od U.S. Food&Drug Administration _"FDA"_ w związku z obecnie trwającą sytuacją polityczną w Stanach Zjednoczonych, informację potwierdzającą zamiar podjęcia przez FDA finalnej decyzji w kwestii certyfikacji urządzenia MED Recorder na rynku amerykańskim do dnia 18 stycznia 2019 r.
Michał (a) Infoscan dalej w konsolidacji. Dalej trzymamy.
Michał (a) Marta zależy w jakich ilościach były sprzedawane akcje. Jeżeli w dużych, to wtedy transakcja pakietowa ma sens. Na Infoscan jakiegoś wygórowanego obrotu nie ma.
Michał (a) Marta Tak, na Infoscan główny opór to 8,00 - 8,50 zł.
Michał (a) Infoscan dalej trzymamy.
Przemek (r) Ciekawe sa te znaczace obroty na Infoscan od kilkunastu sesji. Zastanawiam sie co to moze oznaczac w dluzszej perspektywie.
Marta Błażej (a) rzucisz okiem na infoscan czy widzisz tam dystrybucje?
kuna spójrzcie na infoscan
Michał (a) Infoscan spada do rejonów 6,50 zł.
custer Analitycy Santander Biuro Maklerskie w raporcie z 9 listopada 2018 r. wydali rekomendacje dla: 11BIT (Kupuj, Cena Docelowa 471,00 zł), ALUMETAL (Kupuj, 53,30 zł), AMBRA (Kupuj, 19,00 zł), AMICA (Kupuj, 137,00 zł), APATOR (Trzymaj, 26,00 zł), ASSECO BS (Kupuj, 30,00 zł), ASSECO SEE (Kupuj, 16,00 zł), AUTOPARTNER (Kupuj, 8,80 zł).
Michał (a) Infoscan przy 6,50 - 7,00 zł jest aktrakcyjnym miejscem.
usher Przeglądam te dzisiejsze depesze i widzę, że w spółkach farmaceutycznych nie za ciekawie. W piątek to GLG pewnie zaliczy powtórkę z BAH, a z Infoscan też już zaczyna się (?) ewakuacja.
Michał (a) Bartas_Gda Na Infoscan najgorszej sytuacji nie ma. Emisja po 6 zł będzie wsparciem. Była to prywatna emisja i już proces jest zakończony.
filip Ambra
Patton filip alko? Sa jakies spolki z tej branzy? Ambra chyba..
Batman Bartas_Gda A takimi są trakcja i infoscan ale ostatnio mniejszych nie analizuje z powodów które opisałem
Bartas_Gda Batman no słabo to wygląda, ja skupiam się na trk, w portfelu cdr i Infoscan oraz wlt, ale faktycznie słabo to wyglą
Michał (a) Na Infoscan czekamy na zapisy na emisję nowych akcji.
Michał (a) Infoscan wylatuje z obserwacji zanim nie przebije na stałe 7,00 zł.
Janek Na infoscan dzisiaj selling climax?
kozineczka a co tak was leją na tym infoscan ...
Bartas_Gda począrek dnia bardzo dobry, ale teraz PKN i Infoscan ładnie mnie dociska
Sal Bartas_Gda Na Infoscan szału nie ma. Info na uspokojenie zniecierpliwionych inwestorów.
Bartas_Gda Batman niech jadą, dziś puściłem 11B z zyskiem Infoscan zebrałem, jak CDR ładnie zaskoczy i PKN to pomału do przodu:)
Bartas_Gda Infoscan ponizej 7
Bartas_Gda nowy Sal co do Infoscan to tez spodzeiwałem sie czegoś więcej po powrocie na ciągłe, wszystko~7 jest zbierane, wolumen dziś już fajny jak na ten etap sesji.
nowy Bartas_Gda Infoscan trochę słabo, myślałem, że po przejsciu na ciągłe odbije a tu każda podbitka służy do wywalania akcji
Bartas_Gda Sal Infoscan próbuję łapać
Sal Cześć. Moje typy: Polnord po korekcie, Infoscan na wsparciu, Synektik
Bartas_Gda wzrost zainteresowania Infoscan
Michał (a) Infoscan +33%
Michał (a) W ramach spekulacji pokazywaliśmy CDR, Infoscan oraz Jujubee.
Bartas_Gda Przemek (r) ta emisja za 7,5 pewnie an razie będzie an Infoscan "ciężyć"
Przemek (r) infoscan mocno wystartował, ale na razie tylko wzrostem przy słabym wolumenie
Michał (a) Z NC jedynie Vivid, Fluid oraz Infoscan do obserwacji na następny tydzień.
Bartas_Gda ja na razie PLW, grodno Infoscan,
Bartas_Gda co do Infoscan zobaczymy jak bedzie, mam akcję za srednią nieco ponad 8 zł, przeczekałem cały drugi parkiet poczekam spokojnie na FDA.
d3 Przemek (r) ja piszę o Infoscan
d3 Bartas_Gda nowy czy na infoscan nie ma przypadkiem być jakaś emisja po 7,50-8,00? jeśli tak to przecież nawet nie drgnie kurs. Chyba że coś pokręciłem bo tylko z pamięci to info biorę
Bartas_Gda nowy masz gdzieś potwierdzenia powrotu Infoscan na ciągłe?
nowy InfoScan od poniedziałku na ciągłych
Michał (a) nowy Tak, będzie można ponownie zagrywać na Infoscan na notowaniach ciągłych. Adekwatna informacja o przeniesieniu Infoscan z segmentu alert na podstawowy powinna się pojawić w czwartek.
nowy Panowie starzy spekulanci, wracacie na InfoScan po przeniesieniu na ciągłe ?
Bartas_Gda małe ożywnienie na INfOSCAN przed prawdopodobnym powrotem na notowania ciągłe
Bartas_Gda nowy prawdopodobnie wraca - chyba jeszcze nie ma oficjalnej informacji - chyba ma być posiedzenie gpp w sprawie takich spółke jak infoscan. Myslałem właśnie czy nie dobrac
nowy Przypominam że od 1.X InfoScan wraca na ciągłe
nowy InfoScan za 1 zł można brać :)
Bartas_Gda info po WZA na Infoscan
Bartas_Gda u mnie BAH, ENEA, TPE, INFOSCAN Merlin, MSW i QUB w portfelu - zobaczmy co dziś dzień przynieise:)
Sal Fajne TKO na Infoscan. Jeżeli transakcje będą po tej cenie, mamy zapowiedź ponownego rajdu
Bartas_Gda dziś w końcu Infoscan podskoczył - kamień z serca
Bartas_Gda nowy co do Infoscan jest gdzies informacja kiedy ma być emisja i czy wg. ma być?
Sal Bartas_Gda na Infoscan zjedli podaż
Bartas_Gda ktoś z Was rozważą zakup Infoscan pomimo, że jest na drugim parkiecie?
Bartas_Gda infoscan ma dużym parkiecie - byłoby miło
Bartas_Gda Przemek (r) ile u CIebie pokazuje kurs na INfoscan jakbyś mógł sprawdzić
Bartas_Gda Infoscan nadal mam.. I na pierwszym kółku na F51 mnie wyrzuciło
Michał (a) Chyba, że jakaś informacja wyjdzie nagła, negatywna. Jak to było w przypadku Farm51 podczas pierwszego "kółka" i na Infoscan.
Michał (a) Z Infoscan wyszliśmy po cenie 12,60 zł.
Michał (a) Nasze statystyki portfela spekulacyjnego wyglądają więc tak: Infoscan +33%; na Farm51 pierwsze zrealizowane "kółko" +61,37%; Jujubee -27,27%; Farm51 po odkupieniu po 23,10 zł aktualnie +37,66%. CDR +85,58%. Sam posiadam pakiet po 47 zł, gdzie jest +336%.
Michał (a) Infoscan wyszliśmy z 33% zysku.
Michał (a) Na początku były tutaj 4 spekulacyjne spółki: Infoscan, CDR, Jujubee oraz Farm51.
Bartas_Gda leon Przemek (r) dziękuję za komentarz. TRK i Infoscan dwie pozycje które miałem bez SL i płacz straszny.
nowy Infoscan +25% pieknie jednak bedzie powrot na ciagle :)
Bartas_Gda bob1 drugi parkiet i obsuwa z FDA na Infoscan
bob1 Witam,trochę mnie nie było,powiedzcie co się stało z infoscan,że spadł o 50% a dużo na forum o nim kiedyś pisaliście...
nowy Bartas_Gda Ja mam InfoSCAN
Bartas_Gda Batman wiem na każde zlecenie poza Infoscanem i TRK mam SL, pracuję na pełen etat, Infoscan zjechał strasznie i TRK też wiec czekam - błąd i tyle.
Bartas_Gda Ma ktoś jeszcze INFOSCAN?
Bartas_Gda O której sa mozliwe transakcje na drugim parkiecie gdzie akrualnie jest Infoscan, wiem ze pierwsza 11 a druga?
nowy Infoscan chyba wraca na 4 szkoda
Bartas_Gda Infoscan - 20%. Było uciekać kiedy był czas.
usher Za to infoscan ma problemy z certyfikacją i gdyby nie nasze wyjście spowodowane trafieniem na NC alert to dzisiaj moglibyśmy się obudzić z ręką w nocniku, taka byłaby luka.
Michał (a) Z Infoscan wyszliśmy w czwartek z zyskiem 33%. Po obrotach widzę, że to była jak najbardziej słuszna decyzja. Tak jak mówiłem: na spekulacyjnej spółce podwójny fixing jest nie do przyjęcia dla mnie.
Bartas_Gda chciałem brac za 1.8x ale przez zamieszanie z Infoscan sprawa mi uciekła
Przemek (r) infoscan 8 zl uuu grubo
Michał (a) Kończymy temat jednak Infoscan, bo akcje zostały wczoraj na starcie sesji sprzedane. Życzę spółce aby im się plany wszystkie spełniły.
Bartas_Gda ktoś Was cytuje w sprawie Infoscan na bankierze: https://www.bankier.pl/forum/temat_wyjasnienie-przeniesienia-spolki-do-nc-alert,28616049.html
Bartas_Gda Witam, czy ktoś z Was ma jeszcze infoscan, ja z racji że kupiłem sporo niżej pomimo wczorajszego komunikatu zostałem na pokładzie
Michał (a) Mowa o Infoscan.
kuna Michał (a) reasumując Ty juz w infoscan nie inwestujesz ?
Michał (a) Jeżeli jednak GPW uzna, że zrobi tutaj "ustępstwo" i zinterpretuje to wyrażenie inaczej (to będzie definitywne pójście po prostu na rękę), to będę się szczerze cieszyć. Bo Infoscan nie zasługuje na to mówiąc prosto.
Przemek (r) Michał (a) widac po kursue ze chca wyjsc z infoscan
Michał (a) Jeżeli ktoś chce inwestować w Infoscan, to musi obliczyć przychody przyszłe. Nie wiem, czy ktoś jest w stanie to zrobić nie będąc insajderem.
Michał (a) Podsumowując: Infoscan znajdzie się na jednolitych, a ja w spółki spekulacyjne na jednolitych nie gram, bo to nie ma sensu.
Michał (a) kuna Jak pisałem wczoraj. Nie sądzę, że GPW zrobiło błąd. Infoscan miał w dwóch raportach ujemne kapitały. Uchwała mówi o "kapitał własny emitenta". Słowo emitent interpretować dosłownie jest w moim przekonaniu tutaj niestosowne. Oprócz wykładni literalnej mamy wykładnię systemową, sens przepisu. W Polsce mocny nacisk się stawia na wykładnię literalną jeszcze, ale to powoli się zmienia. Chociaż i tak "kapitał własny emitenta" nie mówi nic, że to ma być z jednostkowego spojrzenia. Do tego "emitent" się stosuje po prostu, żeby wiadomo było, że chodzi o daną spółkę.
kuna Michał (a) infoscan - jaki poziom wejscia ,czy w tej sytuacji jest sens zajmować pozycje w
Michał (a) Bartas_Gda O Infoscan pisaliśmy wczoraj i dzisiaj rano.
nowy W nawiązaniu do Komunikatu GPW z 27 czerwca 2018 roku o okresowej weryfikacji i kwalifikacji akcji do segmentów rynku NewConnect, Infoscan S.A. (Spółka) informuje, że decyzją GPW akcje Spółki od 2 lipca zostaną przeniesione do segmentu NC Alert i jednocześnie do systemu notowań jednolitych. Obecnie przedstawiciele Infoscan S.A. pozostają w kontakcie z przedstawicielami GPW w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
Przemek (r) Infoscan po 11 zł
Michał (a) Jak kurs Infoscan spadnie do 11 zł to ponownie zacznę obserwację
Michał (a) Aż się nieprzyjemnie patrzy na Infoscan. Jedna informacja i taki zamęt może wprowadzić. Stąd właśnie radzę zawsze po takich informacjach wychodzić po prostu o ile z luką się nie otwiera kurs.
Michał (a) Po słusznej uwadze Janka z Infoscan wyszliśmy ze stopą zwrotu +33,90%.
Michał (a) I mówię, jeżeli zarząd GPW odwoła swoją decyzję o dopisaniu Infoscan do segmentu Alert, to będzie można wejść ponownie szybko od razu po ogłoszeniu decyzji. O ile ceny będą odpowiednie, czyli poniżej 13 zł.
Michał (a) Zysk na Infoscan wynosi więc +37,61%
Michał (a) My wychodzimy z Infoscan po aktualnych cenach. Zysk rzędu 50% nie będziemy tracić przez niewiadomą przy zachowaniu kursu na jednolitych. Miała to być inwestycja pod zbliżające się informacje, ale niestety siłą rzeczy musimy wyjść. Do tego ostatnia świeca sugeruje lekką korektę. Infoscan kupowaliśmy po 9,41 zł.
Przemek (r) Infoscan TKO - 8 %
Michał (a) Asia Tak, dopiero od poniedziałku będzie Infoscan na jednolitych.
Michał (a) Infoscan zaczyna kolejne wzrosty.
Michał (a) I tradycyjnie na koniec: CDR trzymamy, Jujbee również oraz Infoscan.
Przemek (r) lukzas ja mialem infoscan po 3 zl
Przemek (r) Batman zerknij na Infoscan czy tam czasem nie ma formacji VSA na odwrócenie trendu ?
Bartas_Gda Infoscan ładnie
Michał (a) Korekty na Infoscan wcale nie musi być. Świece są pozytywne. Jedna informacja może ruszyć kursem o kolejne 20%. Ja jednak osobiście w takich sytuacjach już nie inwestuję. Wchodziliśmy w okolicach 9 zł.
Michał (a) Tak samo masz na Infoscan aktualnie. Kupując teraz najbliższe wsparcie (i to wcale nie mocne) masz przy ~11 zł. To jest 15% potencjalnego poślizgu. Dla mnie sytuacja nie do przyjęcia. Ale każdy inwestuje według swych reguł.
Michał (a) I standardowo: CDProjekt, Jujubee, Farm51 oraz Infoscan dalej trzymamy.
Przemek (r) Zaba fda to już raczej pewny wiadomo że czekamy na potwierdzenie ale z relacji prezesa mówią że wniosek rozpatrzono pozytywnie :) 28 czerwca jest walne Infoscan
Sal Infoscan :) Pozdrawiam wszystkich
Janek Przemek (r) infoscan - czyzby jakieś info się szykowało?
Przemek (r) ładnie infoscan zbierają
Michał (a) Infoscan dalej trzymamy. CDR również oraz JJB. W Farm51 weszliśmy dzisiaj.
Bartas_Gda Co sie stało na Infoscan? Jakieś info?
Michał (a) I Infoscan ostatecznie wybił 11,00 zł.
Bartas_Gda Przemek (r) czy oceniasz sytuacje Infoscan na podstawie AT, czy w kwestii oczekiwania na decyzję FED? Ja patrząc moim okiem w AT widzę potrójny wirzochołek i zapowiedź małej korekty
Przemek (r) carlittoo bardzo dobra sytuacja na infoscan czekamy na wybicie oporu
Michał (a) I będę nudny: CDR dalej trzymamy, Infoscan oraz JJB również. Na Farm51 czekamy w rejony ~22-23 zł. Jak ogłosili cenę emisji nowej akcji na 19 zł, to niestety nie było mnie przy komputerze. Ta cena jest korzystna, więc można było po ogłoszeniu od razu wejść ponownie.
Michał (a) Infoscan mierzy się z 11 zł, CDR natomiast z 160 zł. Czekamy na potencjalne przebicie, które powinno dać dalsze, mocniejsze wzrosty.
Michał (a) Infoscan dalej trzymamy. Tak samo JJB oraz CDR.
Bartas_Gda usher kolega mi podesłał na fb więc się dzielę:) również jestem ciekaw jak to wpłynie - sam dziś dokupiłem TRK, na jutro myślę od PGNIG, dobraniu INFOSCAN i nie wiem za bardzo co o Groclin myśleć.
Bartas_Gda Na Infoscan tylko szarpnięcie jak na razie - brak info o FDA
Bartas_Gda Infoscan ruszył
Bartas_Gda myślałem na jutro o Krezusie i dobraniu Infoscan, ale w Krezusa zwątpiłem po waszych wpisach i złym doświadczeniue;p
usher Infoscan mnie dzisiaj kusił przy 9,5. Żeby to człowiek więcej wiedział o co idzie...
Bartas_Gda Asia na średnia na Infoscan? Od kiedy zbierasz?
Bartas_Gda ruch na INFOSCAN
Bartas_Gda Batman :) elemental mi wypadł na SL, na PLAY posłucha więc może Azoty da się wyrwać i zobaczmy co Infoscan - polecam obserwacji.
kuna Michał (a) a infoscan 9 pln i okolice do wejscia ?
Michał (a) CDProjekt dalej trzymamy, Jujubee również. Infoscan tak samo. Jeżeli chodzi o bardziej spekulacyjne spółki W Farm51 powinniśmy wczoraj wejść, niestety byłem poza zasięgiem. Dzisiaj obserwuję kurs, ale na razie nie są dogodne momenty na wejście (na F51).
holydog Czasami ujawnienie takiej pozycji to element gry. Np w trakcie wezwania na Synthos. Jak
Przemek (r) Na infoscan szykują jakieś info po targach w Baltimore, potwierdzili na FB
kuna infoscan - jakie poziomy sa atrakcyjne do brania ?
Bartas_Gda Cześć:) Ktoś z Was ostatnio wspominał o Infoscan i certyfikacje FDA. Przeszukałem sieć i nie znalazłem informacji o tym czy Infoscan złożył wymagane dokumenty, a jeżeli tak się stało to ile trwa nadanie certyfikatu? - ktoś z Was posiada wiedzę na ten temat?
PIEQ cześć, Infoscan w ciekawym chyba miejscu
Michał (a) Przynajmniej widać jak "płynny" jest Infoscan.
Przemek (r) Może czas na infoscan
Przemek (r) Piękna sesja na infoscan
Michał (a) Na Infoscan jak na razie 9 zł jest bronione.
Michał (a) Na Infoscan notorycznie zasięg dzienny to ~ +/-10%
Michał (a) Przemek (r) Po takich świecach jak na Infoscan czekam zawsze jedną sesję. Ważne jest utrzymywanie się powyżej 9,00 zł, więc zobaczymy jutro jak będą się układać transakcje.
hasior infoscan udało sie zebrac ze srednią 8,91zł...zobaczymy czy to była promocja dnia
leon Batman f51 i infoscan, wyczułem same dołki ...a nie kupiłem. cholera
leon czułem, że tak bedzie z infoscan
leon Batman a co z infoscan się stało?
Michał (a) Do tego jakby oprócz "Zobacz obrazek" był tytuł pliku, przykładowo "Zobacz obrazek: infoscan dzienny", to by dało do klarowności więcej.
Przemek (r) arthas9182 co do infoscan to masz racje. Po decyzji będzie spora luka bo pomimo przesunięcia oczekiwanego terminu decyzji z FDA to kurs nie obsunął się jakoś a spadek posłużył bardziej do kupna akcji. Czas pokaże kiedy będzie ta decyzja.
arthas9182 Przemek (r) z infoscan to jest tak że jak będzie decyzja to będzie duza luka i nie wiadomo czy wtedy bedzie szansa zarobic. Dobrze by mieć akcje przed decyzja...
Przemek (r) Bercik1974 ja tak mam z Infoscan codziennie obserwuje i czekam na decyzję FDA
Przemek (r) Batman infoscan sie już pozbyłeś :)
Asia jeszcze mi Infoscan do kompletu strzelił
Przemek (r) Infoscan
gpieczko Infoscan wyszło wreszcie powyżej 9.3, może coś z tego będzie
leon filip nie wiem jak jutro, ale ambra może być ciekaw na long term
filip jak dla mnie na jutro to Ambra
kuna infoscan !!!
leon infoscan walka
Przemek (r) Infoscan
kuna Przemek (r) infoscan - ale jazdav
kuna Przemek (r) infoscan ma wsparcie na 9,80?
carlittoo Infoscan sie posypał
Zaba Ambra może pod zmianę kierunku
kuna Przemek (r) co tam słychach na infoscan ? przytargali z rana .
Batman Czyli dobrze rozumiem że ambra zbija cenę by odkupić w emisji
Asia Przemek na Infoscan to jeszcze nie jest to info na które dziki czekają, ale miejmy nadzieję że to już ostatnia prosta :) oczywiście niezmiennie - siedzę jak dzik POD żołędziem
kuna Przemek (r) infoscan spółką długoterminową ?
karkalis Przemek jutro Twój dzień na infoscan - już gratuluję!
Sylwek INFOSCAN - konsolidacja w trójkącie.Miejsca coraz mniej.
Batman Michał (a) Przepraszam Michał że napisałem tu o premium ale o infoscan z Przemek to już od roku tu ze wszystkimi pisze i rozmawiamy tu o tym z wieloma użytkownikami. Zapomniałem że to spółka premium bo często ją tu omawiamy.
Przemek (r) Batman co Infoscan ?
Batman INFOSCAN
Asia z siedzonych to tylko Dżudżubi pod ewentualne infa no i dzik Infoscan
Batman ambra trzyma się ładnie ponad średnimi ale musimy wyjść ponad tą linię by można było mówić o kontynuacji http://bankfotek.pl/view/2113566
Przemek (r) Czytalem twittera Rafała Irzyńskiego i jeden z użytkowników pod twittem odnosnie Infoscan napisał, że cena.za 1 akcję jest znacznie oderwana od fundamentów. Na szczęście Rafał słusznie napisał, że się z tym nie zgadza ze względu na bardzo obiecującą przyszłość tej firmy i po otrzymaniu zgody z FDA i rozpoczęciu komercyjnych badań w Usa jej wycena będzie miała kilkukrotnie większą kapitalizację. Czasami się zastanawiam, że niektórzy patrzą bardzo krótkowzrocznie na fundamenty i nie potrafią poprawnie wycenić możliwej realizacji przyszłości danej spółki.
Sylwek INFOSCAN !!!
Przemek (r) Infoscan się konsoliduje przed decyzją FDA
Michał (a) Infoscan również na historycznych oporach. Ciężko się w takich momentach inwestuje, gdy wsparcie się nie utworzyło żadne mocniejsze.
Batman Przemek Ty cały czas na infoscan ?
Przemek (r) Batman kazdy z nas musi sie wiele nauczyc :( ja np. kupilem za wszystko infoscan a dzisiaj byla bardzo dobra sesja zeby zarobic a ja stalem z boku i ogladalem jakspolki rosna
karkalis Przemek - tak sobie czytam tego IST - przecież to że 1 mpln obligów będzie, wiadomo było 27 lutego - Zarząd Infoscan S.A. z siedzibą w Warszawie (?Emitent?, ?Spółka?) niniejszym informuje o podjęciu w dniu 21 lutego 2018 r. Uchwały nr 1/02/2018 w sprawie emisji obligacji serii A Emitenta. Przedmiotem emisji ma być nie więcej niż 100 (słownie: sto) obligacji na okaziciela serii A o wartości nominalnej 10.000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych) każda (?Obligacje?). Środki z emisji Obligacji zostaną wykorzystane w większości na sfinansowanie produkcji pierwszej partii urządzeń medycznych oraz pokrycie początkowych kosztów związanych z rozpoczęciem działalności na terenie USA.
Przemek (r) Na Infoscan wyszło info że objęli obligacje za 1 mln zł nie zabezpieczone, co o tym myślicie ?
Przemek (r) Infoscan walczy z oporem na 11,35 zł
Przemek (r) Batman coś szykują na Infoscan Możliwe że będą chcieli wybić opór
Przemek (r) Batman mysle ze dobra spolka pod af moze byc infoscan.
Przemek (r) Infoscan ladna swieca a jutro mozliwe przebicie 11,40 zl
Przemek (r) karkalis Infoscan podał info że chcą wejść w rynek włoski
Przemek (r) Na Infoscan wygląda jakby się szykowali do przebicie historycznego szczytu.
Przemek (r) Batman infoscan po wczorajszym młotku też fajnie zareagował
Przemek (r) Na infoscan ladny mlotek na znacznym wolumenie
karkalis Przemek infoscan - było info o akcjonariuszach z NWZA - żadnych zmian vs. komunikaty z 2017, czyli Ci co są na pokładzie nie sypali ani nie kupowali w osatnich tygodniach
Przemek (r) Infoscan super zareagował na reko :)
Przemek (r) Infoscan może zareagować na rekomendację
Przemek (r) East Value Research podniósł cenę docelową akcji Infoscan do 19,80 zł. https://www.igpw.pl/komunikaty/raport/infoscan/737255&s=b
karkalis zdarza sie, że czegoś tam brakuje - np. infoscan nie ma, więc tak, możliwe
Asia filip u mnie w porządeczku, z tych poważniejszych to tyko Infoscan zapakowany
karkalis tak z innej strony, czytałem w tym tygodniu/weekend raporty Infoscan, MPH - bajka, wszsytko opisane, wiadomo co i jak, żadnego mydlania oczu, ba, sam bym tyle info nie ujawnił:)
Asia ładnie też Ambra
Przemek (r) Batman na infoscan :)
kozineczka Wg mnie Infoscan to już powoli grzanka, infa fajne, ale to już jest w cenie. Sama to miałam brane w okolicach 2 zł i oddałam po 8 zł. Im więcej optymistów tym bardziej dostrzegam, że kto to jeszcze ma powinien być mega ostrożny.
Przemek (r) Infoscan podał dobrą informację odnośnie podpisania kolejnej umowy na pilotaże
Asia co ja pacze na jutro: Ambra (młotello na wsparciu), IFirma (młotello na poziomie tego z 8.09)
karkalis Asia Przemek jutro Infoscan publikuje wyniki za 2017:)
karkalis A infoscan to spółka którą może fajnie wypalić, ale ryzyko wyższe:)
karkalis Asia widzę że nad wyraz się zgadzamy:) próbuje wyszperac coś więcej na temat infoscan
karkalis Asia, szczerze, to obstawiam infoscan. Mają uchwalić program emisji obligacji, robią badania w Białymstoku, czyli dywersyfikuja biznes, badaja to urządzenie do słuchu Ale i robią holter. Wszystko ladnie
Asia oczywiście zgoda FDA jest kluczowa w obu przypadkach i tylko to da im katalizator do prawdziwego sukcesu, natomiast Braster "jedzie" tylko na jednym flagowym produkcie, Infoscan oprócz urządzenia do badania bezdechu wprowadza jeszcze holter serca prawdopodobnie bardziej zaawansowany niż ten z MDG
Asia karkalis dobre zauważasz sytuację na Brasterze... nie wiem czyj produkt osiągnie większy sukces w przypadku zgody FDA - Braster czy Infoscan (IST wyjaśni się już za niepełne 2 miesiące) - ale na ten moment fakty są takie że Braster rozwadnia emitując akcje a Infoscan trzyma "w kupie" emitując obligacje
karkalis Ale braster, infoscan albo mająca porządne wyniki PBKM
Przemek karkalis infoscan zakupiony wczoraj jeszcze trzymam
karkalis Nie wiem dlaczego, ale ostatnio za każdym razem trafiam na fajne spółki fundamentalne, to każda z branży medycznej. Infoscan mabion, dziś PBKM - piękna spółka a w ogóle nie medialna
Asia nie wierzyta w Infoscan to tero mata! ja siedzę jak dwa dziki w gaju dębowym
Przemek(r) Ja dzisiaj kupilem infoscan na wybicie z konsolidacji
Przemek(r) z mojego wpisu Infoscan się wybił z konsolidacji
karkalis Przemek Infoscan za to trzyma formę. Zobacz QMK - zaraz pewnie poleci bardziej - ktoś chce usilnie wyjść na mało płynnej spółce
Asia karkalis czyżbyś prześwietlił też Infoscan fundamentalnie? czy tylko zagrywasz?
karkalis Asia skusiłem się na infoscan;)
karkalis Asia masz nadal infoscan ?
Przemek(r) Na dzisiaj możliwe że Infoscan będzie kontynuował wzrosty, walor do obserwacji.
Asia no chyba że sobie upatrzy jakis Longterm, u mnie tak Infoscan skupiony
Sal koniec korekty na Infoscan
Batman Czyli rozumiem że na dzisiaj gry infoscan qumak pxm na dt pod kontynuację i ja dodam jeszcze Enea przy wsparciu jak w sts
Sal Cześć wszystkim. Z Infoscan może być jak z Brasterem w 2016 r.
Batman Przemek(r) Masz Infoscan ?
Boniu ma infoscan?
Asia nie wierzyliśta w Infoscan, to tero mata! ja siedzę jak dzik pod żołędziem
leon ciech ciekawie wygląda, pisałem tu kiedyś, że moż być beneficjantem,gdy synthos zejdzie z giełdy.
Sal Błażej a można spytać o Infoscan?
Asia Ambra widzę wreszcie w górę, ale z luką
Sal Infoscan coraz lepiej
Asia Janek jasna sprawa, Infoscan miewa dużo wyższe obroty, ale chodzi mi tylko o dziejszy dzień, 90% sesji na 15 tys a potem już 100 tys... moja konkluzja o wygaszeniu obrotów przed rozstrzygnięciem rozpłynęła się :)
Janek infoscan idzie
Asia Ambra drugi młotek
Przemek(r) Batman kolejny mlotek na ambra
Janek czy mogę jeszcze prosic o rzut okiem na infoscan?
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK