Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Luty 2019
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie +

Zbliżające się fajerwerki na wykresach!

Monnari:

Monnari analiza techniczna

Tutaj gramy pod wybicie z konsolidacji. Proponowany LimAkt 10,26 zł. Inwestycja dobra na kazdy rodzaj inwestycji (długoterminowy trend wzrostowy).

Rafako:

Rafako analiza techniczna

Dwie możliwe zagrywki: 1) gramy pod wybicie z trójkąta i na przełamanie lokalnego, ważnego oporu (5,75). 2) Gramy już z wyprzedzeniem pod przebicie 5,66.

Spekulacyjnie warto zwrócić uwagę na BioMax (BIM): na ostatniej sesji utworzyła się bardzo ładna świeca z jednym z największych wolumenów w historii waloru. Wejście przy ~14 groszach.

Zobacz podobne analizy:4 komentarze

 1. Michał pisze:

  A co Panowie sądzą o Open Finance?

  • Błażej Błażej pisze:

   wskaźniki są na tak, a spółka szuka dna bądź właśnie go znalazła. Zależy od punktu patrzenia: jeżeli miałbym zainwestować w spółkę, bo uważam, że dochodzi do zmiany trendu, to ustawiłbym SL poniżej ostatniego dołka, tj. 2,22. Na dodatek zarząd wierzy w spółkę kupując pakiety akcji, to może i ja też coś dokupię? A może to po prostu łapanie spadających noży? Moje podejście do spółki byłoby jedynie spekulacyjne.

 2. Mateusz pisze:

  Integration:\nHMI delivery: HMI_PAG_MIB2_\nMain Unit number:

 3. Michał Michał pisze:

  To fajerwerki mają punkt kulminacyjny. Monnari dzisiaj +9,60% jak na razie. Na Rafako było wybicie +7.14%, a na BioMax +35,29%.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Patton MOnnari idzie jak po sznurku z wpisu Gieldowy Brainstorm.. nice!
filip Monnari ładnie
piotrlotr MONNARI atrakcyjna cena ?
cooper popełniłem błąd po raz kolejny - założone przeze mnie zadanie nie wykonałem do końca. Nauczyło mnie zbyt szybkie sprzedanie akcji w których widziałem siłę aby trzymać dłużej. i tak nie zarobiłem sprzedając przed wybiciem ABC Data, Elemental, Grodno, Monnari (trzy razy zbyt szybko), PAT, WSE (przed pierwszymi wybiciami) a teraz FOR!
Janek kozineczka sprzedaąłś troche monnari?
cooper Gitaroszewc ja dziś sprzedałem Monnari z zyskiem. Wróce jak będzie korekta przed skupem ;-)
cooper Monnari po wynikach w górę :-)
cooper VAR dziś ładnie odbił a ja dokupiłem po 2,9 mały pakiecik. Tu jeszcze będzie bujać, ale na plus że coraz więcej o naszej spółce pisze prasa zagraniczna. Na pewno nie przejdzie to bez echa. PLW dziś słabiutko ale to normalny efekt przeceny gamingu w USA. Ponownie myślę zakupić ULG i to jak najszybciej. MAB dziś brzydko mimo potwierdzenia wydania leku. Do porfela za namową Filipa ;-) wskoczył FOR. Zobaczę co się będzie działo bo ma umowy z PLW i ULG a te spółki lubię :-). Perspektywy są. Mam już odpowiedni pakiet Datawalk i Monnari. Styczeń sprzyjał Monnari co widać po dzisiejszych wynikach. BDX wg mnie zapowiada kolejny impuls wzrostowy ale poczekam i trzymam w portfelu. Amica nadal mam.
cooper W moim porfelu dziś dużo zmian. Sprzedałem zagrany pod wybicie 25 zł Forte (Kupno: 24,30, Sprzedaż 25,90), sprzedałem również ULG (K: 15,80; S: 15:96), WSE (K: 2,14; S:2,49) i ze stratą ale za to z małą ilością porfela Airway (K: 0,74; S: 0,69). Kupiłem dziś Datawalk (średnia 22,40), Budimex (117), Amica (130) i Monnari (średnia 5,55). W porfelu mam jeszcze: PLW zakupiony pod wybicie co nie nastąpiło, ale może zostać na dłużej oraz VAR który zostaje na długi termin z uwagi na przesunięcie premiery.
cooper Monnari znów dokupiłem
cooper Dokupilem Datawalk i Monnari, zgodnie z planem
cooper Monnari już mam na plusie. WSE sprzdałem z duzym zyskiem, za dużo poszło do przodu. ULG sprzedałem z zyskiem i znowu czekam na korektę
Janek kozineczka szacun za monnari :)
cooper Monnari i Airway na razie nie idą zgodnie z planem więc pozbywając się zbędnego balastu zainwestuję w CLN i SCP. Ponadto pozyskam środki na Amica. Wygląda nieźle.
cooper Nadal w porfelu Forte, Mabion, WSE, ULG, Monnari i Airway. Dziś dokupiłem PLW bo długo się już konsoliduje oraz odkupiłem znowu Datawalk. Jutro dalsze zakupy Datawalk. Wkrótce dokupię CLN i SCP tylko muszę doskładać gotówki
mlody_inwestor a rafako? jak widzicie
krzysieksisiek strahoo Rafako swoją drogą nieźle wygląda technicznie
cooper Zakupiłem Monnari i zobaczę co dalej pokaże spółka, natomiast kupiony Airway to jak na razie spółka która nie idzie w tym kierunku w którym bym chciał.
Zaba nie wiem, czy ktoś zwrcał uwagę bo mnie dzisiaj nie było ale widzę że rafako można powoli obserwować
cooper Myślę zorganizować portfel w ten sposób, że część przeznaczę na spółki bio i med (MAB, CLN, SCP, DATAWALK), druga część na gaming (VAR, ULG, PLW). Trzecia część na inne spółki. Obserwuję Amica i ewentualnie zastąpię Amicą Forte (jeśli by Forte brzydko wyglądało). Mam na razie też Airway bo podoba mi się wykres miesięczny i zobaczę co dalej. Spekulacyjnie trzymam WSE, bo tu faktycznie raj dla spekulantów a ci mogą wywindować spółkę i do ceny o jakiej wspominała kozineczka. Mam jeszcze Monnari. Jeśli akcje będą dalej skupowane to pojedziemy bez problemu na ponad 6 zł.
cooper Kolejna udana sesja dla ULG i VAR. Dziś kolejne świetne info od ULG - 31 stycznia zawarł ze spółką GOG umowę dystrybucji cyfrowej. Pierwszymi wydanymi przez GOG grami będą Bad Dream: Coma oraz Bad Dream: Fever. Jeśli chodzi o VAR gra toczy się o premierę Bee S. i o kolejne premiery które są w planach. Forte dziś też ładnie i nadal czekam na rozwój sytuacji. Monnari zgodnie z planem zaliczają korektę co jest mi na rękę. WSE też na plusie, dziś ładna sesja. Zaniżanie służyło nabyciu akcji przez fund. Mabion trzymam nadal bo czuję w kościach że w końcu będzie odpał. Airway na razie bez zmian, czekam nadal. Obserwuję PLW, CLN (ładnie się zachowuje), SCP, SNT, DATAWALK. Myślę że spółki bio i med w końcu ruszą.
cooper martinez Monnari miałem dwa razy i dwa razy sprzedałem z małym zyskiem, teraz czekałem na "korektę w locie". Wydaję się, że tu gra będzie jeszcze trwała. ULG po raz czwarty mam w porfelu - dziś sprzedałem akcje ponad 16,80 i kupiłem znów po 15,70. Na New Connect takie wahania to standard. Jednak jak na spółkę NC to i tak kurs jest w miarę stabilny. Dziś bardzo dobre info wpłynęło na kurs, pozyskano 3 mln a emisję nowych akcji obejmie zarząd. Wczoraj zarząd sprzedał swoje akcje celem objęcia nowych z emisji, ale odbyło się to poza rynkiem głównym. Minusem może być tylko to, że więcej sprzedali niż obejmą z emisji, plusem że są inwestycje chętne na ich akcje. Widać, że jest świetny kontakt z inwestorami, o wszystkim wiemy szybko, w tym roku mnóstwo premier i wsparcie tuza jakim jest PLW. Myślę, że w takim tempie nowe maksima to kwestia czasu. Oczywiście może tu trzepać w jedną i drugą zanim dojdziemy do celu.
cooper Nadal czekam na głębsze korekty na PLW i ewentualnie wszedłbym w Monnari trochę niżej
cooper Monnari sprzedałem z mini zyskiem po 5,72
cooper W portfelu Monnari, Forte, Mabion, ponownie ULT i VAR, oraz nieszczęsny WSE. Na razie pozbyłem się z zyskiem Datawalk, ale ponownie do niej wrócę. Podobnie z bio spółek mam na oku CLN i SCP. Obserwuję również PLW i AMICA.
DayCoot Widzicie na Monnari podwójne dno?
cooper Monnari sprzedałem z mini zyskiem (jak TRK) - coś poleciało brzydko
Misiek91 Jak Monnari widzicie ?
Zaba spekulacyjnie to jeszcze rafako może...
martinmj1978 Monnari chyba złamało trend spadkowy?
cooper ULG trzymałem od dłuższego czasu, dziś realizacja po 16,90 (zakup 13,10 średnia). VAR trzymam nadal bo tu będzie grubo, przeanalizowałem spółkę i gry będą trzymać jakość, a na samym Bee Simulator się to nie kończy. MAB na razie sprzedałem po 85 i myślę wrócić ponownie w tę spółkę. Nadal w niepewności czekam na decyzję Infoscan (wóz lub przewóz- zakup 7,61). PLW nadal na długi termin (zakup po 147), na razie trzymam też Monnari (zakup po 4,82), TRK po raz drugi (3,89) oraz WSE po raz drugi (2,18). Co myślicie o FMF, kurs znacznie się obsunął i pomału się wspina?
Gitaroszewc MONNARI skupuje co raz więcej swoich papierów, dziś już za ponad 100k
kozineczka Donbas78 miałam chrapkę na monnari już w piątek ale antywskażniki z comparica wrzucili na tapete to się wstrzymałam do dziś :)
kozineczka Misiek91 5,7 -5,8 na monnari ktoś zbierał spore ilości nie po to aby podbić kilka groszy, ale to tylko moje przypuszczenia drobnej spekulantki :)
Misiek91 kozineczka jaki zasięg szacujesz na Monnari ? mam po 4,52 i zastanawiam sie nad dobraniem
kozineczka WSE wpadło na małe kółko 2,18, Monnari zakupione. Mały pakiecik HRP też :)
kozineczka Przemek (r) 90% skuteczności ;) monnari może w przyszłym tygodniu kupie, zobacze jak się zachowa, ale po ich wpisach prawie zawsze korekta.
kozineczka Zaba mój antywskaźnik napisał o monnari to nie kupiłam... https://comparic.pl/category/gpw/gorace-spolki-dnia/
Zaba kozineczka hej, wczoraj pisałaś o monnari, jak widzisz to dzisiaj?
krzysieksisiek Monnari na jakim poziomie ma pierwszy opór?
ja co myślicie o monnari, zrobił się tam ruch i dość spore obroty
karkalis Donbas78 monnari już trochę nie śledziłem, ale tanio jest, a oni mają jakies nierychomości w Lodzi jak pamietam, które w bilansie wisza wg. ceny x, a czy na rynku nie chodzi to 2x wiecej, to nie wiem, ale coś mi się kojarzy, że w dobrej lokalizacji coś mają
Donbas78 karkalis HANDEL DETALICZNY 21-12-2018 (17:53) Grupa Monnari Trade przejmuje 75% udziałów właściciela marki Femestage Eva Minge MS Waer, spółka zależna Monnari Trade, nabyła 75% udziałów w Centro 2017 Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi - właścicielu (pośrednio) praw do marki Femestage Eva Minge - od Inwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, podało Monnari
kozineczka Monnari mnie kręci... :)
Batman Monnari fajnie
Zaba już milion pękl na monnari
Zaba monnari do obserwacji
piotrlotr Batman to jest cos co mnie fascynuje w gieldzie i analizcie technicznej - przewidywanie pzyszlosci. Dzis przewidzielismy pozytywny komunikat MONNARI ( kupilem po 4.30)
Batman Donbas78 pięknie wygląda monnari co Ci się tam nie podoba :)
Fernon monnari już ponad 4,30 ;)
piotrlotr niech ktos ogarniety zerknie prszoe na MONNARI, spory wolumen sie robi w ciekawym miejscu i mysle ze moze nna dniach poleciec w gore, ktos sie zgodzi ze mna?
filip Lpp, Monnari poleciały ostro
Batman Przemek (r) brawo ! za rafako
Batman Przemek (r) oprócz monnari na który od kilku sesji zwracasz uwagę widzisz coś jeszcze ciekawego ?
Przemek (r) Zastanawiam się czy dzisiaj w końcu Monnari wybicje.
krzysieksisiek Przemek (r) dobrze typowales odbicie na Rafako
Przemek (r) Rafako odbiło się od wsparcia
Przemek (r) Monnari spory obrót to już kolejna sesja
Przemek (r) Batman rafako ciekawie na wsparciu
karkalis A ten bumech to nie upadł bo zrobili układ. A Ursus chyba nie jest lubiany przez PiS. Zobacz, że autosan L, rafako maja robić ebusy l
Tanarii na Monnari tez cos działają
Batman monnari do ścisłej obserwacji
mlody_inwestor Na jutro już sie na rafako napalilem :P
mlody_inwestor rafako jaki zasięg wzrostowy wg was po przebiciu 2pln?
Przemek (r) rafako przy oporze jutro bedzie ciekawa sesja
mlody_inwestor Ktos cos moze wiecej powiedziec o rafako :D
mlody_inwestor Rafako rzeczywiscie ladnie to wyglada
leon rafako na oporach, ale ciekawie
space zresztą jak rafako się chwaliło tym projektem to potem stwierdzili że to mały projekt nieistotny dla wyników jak przegrali
usher Przeglądnąłem Wasze typy i podebrałem ZAP, bo widzę, że cały czas wymiana na 76, a powinno odbić jak ATT oraz wziąłem Rafako. Fajnie wyglądają wykresy i rozład wolumenu. Zobaczymy co z tego będzie. Do zobaczenia wieczorkiem.
filip Rafako było wczoraj typowane
filip Bartas_Gda czyli Rafako typujemy razem
filip Ursus Rafako Cormay Mirbud Elbudowa - moje typy na jutro
Przemek (r) Bartas_Gda na rafako mozna bylo zagrywac na swiece mlot z 9 listopada a teraz juz za pozno
Bartas_Gda Rafako nie najgorzej wygląda
filip Rafako do wzięcia
Przemek (r) Bartas_Gda rafako dla mnie juz za pozno, pxm ciekawa swieca i zwiekszony wolumen ale poczekalbym na przebicie poziomu 2,9 zl a odnosnie mabion jest lekko zwiekszony wolumen , walor do obserwacji.
Bartas_Gda na vivid zaczyna się coś dziać, Rafako ciekawie (ale czy nie za późno), ładny młot na min na PXM, młot na Mabion również ładny ale wolumenu trochę brak, ciekawe jak Grodno, odwórocony młot na CIG,
filip Rafako się ruszyło
Przemek (r) Błażej (a) w oczy sie rzucaja ostatnie swiece na wykresie lentex i rafako
Bartas_Gda po wczorajszym posesyjnym przeglądzie kilka pozycji wpadło mi w oko: Blo, Boryszew, CIG, Dino, EMT,Groclin, Rafako coś zaczyna się dziać na Medicalg, Torpol, Ursus
Przemek (r) rafako i emt do obserwacji na wtorek
Przemek (r) Donbas78 mam w obserwowanych Rafako ale jeszcze nic ciekawego sienie dzieje
Donbas78 Przemek (r) zerknij na Rafako tam jakaś walka jest
Przemek (r) Bartas_Gda na Rafako trzeba poczekać jeszcze bo na razie tam nic ciekawego nie widzę
Bartas_Gda Przemek (r) spojrzysz na RAFAKO?
Bartas_Gda GreenGo dzięki zaraz spojrzę na Amicę, ja ma TPE ~1,84, jutro myślałem dobrać lub Rafako - zobaczymy co sesja przyniesie. Tymczasem spadam spać bo na 6 do pracy, spokojnej nocy wszystkim!
Bartas_Gda Rafako
Bartas_Gda ponowię pytanie o Rafako - czy może ktoś z Was analizowała obserwował, dziś SC na bardzo dużym wolumenie, na h widać na dole zbieranie akcji
Bartas_Gda Co sądzicie o Rafako?
Michał (a) Przemek (r) Pod względem jedynie wskaźników finansowych to Monnari razem z Wojas "najlepiej" wyglądają z indeksu odzieżowego.
Michał (a) Monnari spadł do wsparcia 4 zł.
leon monnari w dość ciekawym miejscu i dość ciekawa świeca ale trochę volumenu brać...no i to wig 80, więc...ryzyko indexowe ;)
Donbas78 Michał (a) obserwujesz rafako?
Michał (a) Aktualnie już za późno na wejście na Rafako. Jak pisałem o zagraniu pod wytrzymanie 2,00 zł, to RFK jeszcze 2,09 zł stało.
Michał (a) I właśnie jak to piszę to Rafako już o +2% w górę poleciał.
Michał (a) Ruszył PXM to nastroje mogą się też na Rafako odbić. Mimo, że to dwie różne spółki.
Michał (a) Donbas78 Na Rafako można zagrać sensownie na wytrzymanie 2,00 zł.
Donbas78 Co myślicie o Rafako?
Błażej (a) Bartas_Gda czytamy info: Monnari Trade złożyło wiążącą ofertę zakupu Simple Creative Products za 12 mln zł
PIEQ wydawało mi się że ktoś wspomniał ostatnio o Rafako w kontekście "zakupu" akcji przez prezesa. Brzmiało to negatywnie. Nie było ?
beemar co sądzicie o rafako w obecnej cenie?
beemar jak widzicie dalej rafako?
Bartas_Gda Rafako posżło
space rafako coś podejrzanie rośnie na dużym wolumenie
leon inwestorzy chyba "kupili" zakupy pani prezes z Rafako, przynajmniej dzisiaj
kuba7k andrzej64 Rafako to idzie w jakimś dziwnym kierunku. Teraz składają 1szt autobus elektryczny... cały ze stali nierdzewnej
andrzej64 RAFAKO - (D)Efekt mściciela dziś sprzedaż 1,96, ze stratą Ok 8% i ponowne kupno po 2,0. i pewnie następna strata,K....wa rodzisz się głupi i taki umierasz. Chodzi o zasadę. Pocieszenie , że nominalnie mała suma.
PIEQ Przemek (r) beatum RSI dla Rafako jest na poziomie 15. Wskazuje mocne wyprzedanie, prawda ?
PIEQ Rafako przebilo wsparcie na 2 zl. Jak to odczytujecie ?
filip Elt, Rafako i MDG dobre typy
PIEQ przed chwila Tauron mi wpadl, mam tez Elektroti, Eur, Att, MDG, PGE i Rafako
artefiks Na Rafako kolejny dzień zagrywki
artefiks Na Rafako ciągle kółka podbieranie a później wywalanie
Michał (a) Mowa o Rafako.
artefiks Cześć z Rafako trzeba uważać
beatum RAFAKO wybija na godzinowym
PIEQ jak odczytujecie dzisiejszy spadek Rafako ? Najpierw 2 swieczki na wyzszym wolumenie (in plus) dzis objecie bessy na mniejszym wolumenie (in minus) ?
space rafako mam tylko z wczoraj mały pakiet. ale na spory plus
artefiks space dobierałeś jeszcze z rana Rafako?
space rafako idzie w górę
artefiks Cześć, dziś na Rafako namalowali gwiazdkę na większym wolumenie, może będzie odbicie po sporym zjeździe, co o tym sądzicie?
space wracając do porzedniego pytania. ktoś coś wie co się dzieje na rafako ?
space ktoś wie co się dzieje z rafako ?
wolter134 beatum GINOROSSI (GRI): Spółka zależna Monnari dokonała zajęcia komorniczego na rachunku Simple; transakcja sprzedaży zagrożona 05.09.2018 16:50 Miss Class, spółka zależna Monnari Trade, dokonała zajęcia komorniczego na rachunku Simple na kwotę 6 mln zł - poinformował Gino Rossi, właściciel Simple, w komunikacie. Dodał, że działania te są zaskoczeniem w świetle dotychczas prowadzonych negocjacji ws. sprzedaży Simple na rzecz Monnari i oczekuje wycofania zajęcia komorniczego.
space kozineczka 24.08 na rafako tez była jedna duża transakcja. ale nie ma żadnego info
kozineczka ma ktoś pojęcie co to mogą być za wymiany na rafako ?
space co do wzrostu wolumenu to rafako wczoraj zrobiło jakiś dziwny motyw, ale dziś bez kontynuacji
karkalis Rafako pakiet spory, A i cena rozsądna
karkalis rzuci mądry na wykres rafako plis?:)
karkalis czy ktoś widzi potencjał w rafako?
space rafako chyba mocno wybije
kozineczka Batman msw malutki obrót, a rafako widać, że po dobrych informacjach ktoś zauważył.
kozineczka Hejka, beatum brawo za rafako, ciekawie wyglada.
beatum rafako dziś może być ciekawie
space Donbas78 a ma coś się wydarzyć na rafako ?
Donbas78 Popatrzcie na Rafako jak się poustawiali....
Batman Pamiętam jak monnari prawie plajtował i uwczesna niedoszła teściowa się dziwiła że przecież dobre ciuchy robią itd i zastanawiałem się czy nie kupić
Batman Batman rafako ciekawie
Przemek (r) Batman rafako tez ciekawie wyglada oraz bzwbk
Batman marvel Jutro będzie nozna pewnie pospekulowac na kopex ale to zabawa o podwyższonym ryzyku. Szukam końca korekty na morizon. Do obserwacji jeszcze obl rafako unibep Wielton lcc ale nie mam faworyta na jutro. Jak się zagranicą nie pośpię to pzu na kilka % i jak dla mnie jsw można coś pospekulowac na odbicie
kuna na monnari ladana swieczka tyg.
karkalis jako przykład Monnari, apator - robią skup, a kursy i tak pikują
Ed Jak oceniacie sytuację na Rafako ?
usher Batman Ślepe inwestowanie w strategie innych bez własnej strategii i zrozumienia własnego profilu psychologicznego jest najgłupszym pomysłem dla niedoświadczonych inwestorów, którzy myślą, że na blogach znajdą złote recepty na wszystko, szczególnie tych, które pokazują wyniki swoich portfeli vs benchmarków. Mogę o tym powiedzieć, bo sam byłem takim frajerem, że po paru własnych porażkach powiedziałem sobie (po paru tygodniach obserwacji longterm) "Ok, wchodzę" i zakupiłem wg strategii na następy tydzień 11B po 214, Vistulę po 5,15 i Monnari po 9,1. Wszystko wypadło na SL (11B po 19x, Vistula po 4,8x, Monnari po 8,4x). Dużo się wtedy nauczyłem i wiem, że dużo jeszcze nauki przede mną. Oczywiście można powiedzieć, że to jest inwestowanie długoterminowe więc na dziś byłbym, patrząc na wycenę 11B, i tak do przodu. Tylko, że nie mam w sobie profilu inwestora długoterminowego. Już to wiem i coraz świadomiej zagrywam. Wiele razy to powtarzałem. Nauka kosztuje. Ale wolę ponieść porażki na własny rachunek i nauczyć się czegoś inwestując samodzielnie niż opłacić pakiet VIP w longterm, żeby zostać po części ubezwłasnowolniony i zagrywać tak naprawdę na wynik kogoś innego. Tutaj też lekko naganiacie na swoje spółki ale nie w tak cyniczny sposób. I różnicie się bardzo, bo tu analizuje się głównie AT i emocje, można od razu dostać scenariusze awaryjne, dokreślić sobie własne, a zagrać to co się czuje. Oczywiście każdy ma swój rozum, ale niewielu to rozumie. Przemek (r) A Kopex wygląda prawie ja PKP swego czasu.
Batman Np monnari moim zdaniem dlatego tak spadało na małym obrocie
kuna Rafako zbierają kolejny dzień
kuna rafako ładnie i zbierają
leon pewnie jeszcze nasze akcje trochę spadną, ale już raczej bliżej dna niż dalej (wybryki monnari mdg moga być już tymi jaskółkami) https://stooq.pl/q/a2/?s=^_pl&i=w&t=c&a=lg&z=614&ft=20060922&l=0&d=1&ch=0&f=1<=57&r=0&o=1
Asia Przemek (r) na Monnari i na PMPG też poszły dziś wyniki finansowe, połączenie sytuacji technicznej z dobrym infem to najlepsze combo jakie może być na giełdzie :)
Przemek (r) Na jutro Monnari na kontynuację odbicia
Batman Asia Patrz jaki mamy timing. Michała mdg Przemka pmpg moje monnari i ifi :) wszystko wczoraj wieczorem :)
Batman chciałbym uspokoić trading i zrobić go bardziej mechanicznym i poważnie zastanawiam się na jakiś czas wybierać tylko bardzo płynne walory i sprzedawać tylko ze sztywnym SL. Ustawić taki z akceptowalną stratą na pozycji dopiero co zajętej a jak jest zyskowna to go podnosić i już nic nie sprzedawać z ręki. Wczoraj wieczorem przeanalizowałem wszystkie swoje pozycje w tym miesiącu co zajmowałem i tylko rafako wypadło w dobrym msc (i właśnie na sztywnym SL) Cała reszta została sprzedana bez zysku lub z minimalną stratą natomiast każda zyskowna pozycja mogła dac więcej zarobić jak bym tylko podnosił Sl nawet kilka pkt poniżej kursu w którym sprzedawałem. Samo sprzedawanie kontraktów na zasadzie drabinki podczas wzrostu też była słabym pomysłem bo trzeba było po prostu podnosić SL. 1. Ominęło mnie bardzo dużo % i tak jak maj jest dla mnie bardzo udanym miesiącem tak pozbawiłem się 2 tyle zysku co mogłem osiągnąć. Nie płaczę nad tym ale musze to jakoś ogarnąć bo setki/tysiące złotych uciekły
hyfl Myślicie że warto wziąć Rafako ?
beatum na Rafako podobna sytuacja jak na EEx przedwczoraj
Przemek (r) Do obserwacji Monnari, który wczoraj wygenerował ciekawą świecę na sporym wolumenie. Dodatkowo na minutowym podczas wczorajszej dogrywki na zakończenie sesji przemieliło się prawie 70k akcji.
kuna monnari płynie
Batman Ale.jakiegos super układu nie widać niestety. Zobaczymy też co rafako zrobi
Przemek (r) Błażej (a) Monnari ciekawie wygląda blisko wsparcia
Przemek (r) filip Monnari jest blisko wsparcia na 7,50 zł i mamy 2 świece a'la młotek
Asia jak się Rafako określi to i jego przytulę, na razie pralka wiruje ładnie tylko na jałowych obrotach:)
Batman Asia bierz rafako a nie pralkę
Batman rafako do ścisłej
karkalis Przemku "Skonsolidowane przychody Monnari w okresie styczeń-marzec 2018 roku wyniosły ok. 47,6 mln zł i były o 10,53 proc. niższe rok do roku. (PAP Biznes)" + drożejący dolar....
Batman można spróbować jakieś grosze w rafako wrzucić sl poniżej pon młotka
Batman Przemek (r) Chciałem dziś wrzucić sts z rafako na jutro a widzę że nie muszę:) Dobra robota
leon monnari padaka
Batman i jak pisał leon monnari odwrócony młotek w fajnym miejscu
Przemek (r) Fajne miejsce na Monnari
Batman leon monnari bardzo fajne miejsce
leon monnari też warto obserwować
karkalis ja zmykam już, ale EMT w ciekawym miejscu (obronił historyczne wsparcie) + wg. mnie Monnari w podobnym miejscu:)
karkalis Jaworzno buduje pmx i Rafako, Opole alstom i msw. Ostrołęka jako zwycięzca tej budowy wybrany (wstępnie) jestem alstom, alstom przejęty został przez GE.
karkalis ciekawi mnie Rafako - oberwało za Ostrołękę (analogicznie jak PMX)
Janek Michał (a) a Monnari? Odbija znów do 10 zł?
Michał (a) Martin Monnari analizowaliśmy jakiś czas temu. Tam się aktywował SL przy 9,34 zł. Teraz jeszcze nie moment na potencjalne wejście. Czekam na 8,50 zł.
Martin hej , jak widzicie Monnari ? 9.3 puściło
Janek czy moge prosic o aktualny arkusz monnari?
Batman TakiOn Michał Dzięki dlatego monnari wypada z mojego kręgu zainteresowań :)
TakiOn Tak jak wspomniał Michał, tylko marginalna cześć towaru w Monnari eksportowana jest poza polske natomiast wszystko praktycznie co składa sie na produkcje tego produktu odbywa się poza granicami polski.
Michał (a) Batman Monnari to nie jest eksporter. Tam większość przychodów to rynek krajowy.
Batman Michał Ale mam inne pytanie bo wiem że to będziesz wiedział. Jaki wpływ na monnari ma kurs usd bo właśnie monnari jest obecnie w fajnym miejscu
Janek Michał jak oceniasz monnari? 10zł za mocny opór i będzie cofnięcie?
Wojciech Monnari chce kupić Simple Creative Products
Przemek (r) Wojciech niezly raport. Moze Monnari wieco robi z kupnem Simple
karkalis Ale cholera go wie, taki przetarg mogę wygrać bez problemu, ofertę chińczyka odczytasz bo nie z Europy (taki wymóg jest, że technologia z Europy albo coś w tym stylu), amerykanów wywalasz np oferta niezgodna z siwz i wybierasz Rafako i pmx
Batman a monnari jak po sznurku :)
Przemek (r) Na dzisiaj to może URS rozegrają na wzrost. W grze także Vistula i Monnari.
Batman Asia Monnari podobnie
Przemek (r) Ciekawy wzrost wolumenu na Rafako w trakcie konsoli.
Janek a na monnari też obrót niełzy i młotek
kuna monnari powoli sie zbiera :)
Przemek (r) Monnari pokazał trochę lepsze wyniki od konsensusu.
Gitaroszewc dzień dobry wszystkim, jak widzicie TP na Monnari?
karkalis Cześć Michał! Monnari i wielton w worze:)
Batman Monnari dał radę :)
Batman Na monnari chyba szykuje się wybicie
Janek monnari - pakiet 30k akcji poszedł
kasus Batman monnari jeszcze daję szanse
Batman monnari finalnie wywaliłem na minimalnym +
leon Monnari niepewnie, bo jeszcze nie wiadomo, za ile kupi Simple
laik to monnari to chyba tylko ludzie z czata kupują
Batman Monnari też zapakowane z rana po dobrej cenie :)
laik ucieka monnari
Batman Oooo i Michał napisał o monnari
Batman Tow dostał mega rekomendacje i technicznie widać że coś się dzieje zdecydowanie temat na dziś dorzucam jeszcze monnari 2 spółki z wpisu Michała cdr oraz do obserwacji ponownie kruk
pharel Ed dzięki za info o GRI, monnari chce kupić za około 50mln, wartość rynkowa GRI to teraz 53mln, powinno się dziać
karkalis na Monnari rysuje się młotek, ale na słabych obrotach
laik karkalis dalczego myślisz trzymać Rafako ?
Batman Z tego co mi się wydaje to oni mieli problemy wtedy co monnari i coś z opcjami walutowymi było wiele lat temu
Batman Przemek(r) Na rafako może dzienna świeczka nie za piękna ale ogólnie nie jest źle
Przemek(r) i za to kupiłem rafako i duało mi się wysoko sprzedać
Batman 2% więcej na pozycji bym miał jak bym się nie szarpał ale myślałem że zrzucą jak rafako
Batman kurcze liczyłem że niżej zejdzie ten pxm śladem rafako i że odkupię trochę taniej i się chyba wyleszczyłem
karkalis może jednak warto będzie chwilę potrzymać te rafako i pmx
karkalis Przemek trzymasz to rafako czy wywalasz?
Przemek(r) leon na rafako jakieś pakiety chodzą
leon carlittoo ogólnie wolałbym PXM niż rafako
leon carlittoo ja miast rafako, kupiłem szmate indate ;)
carlittoo Dobieracie rafako ?
Przemek(r) dziwne że Rafako cisną w drugą stronę. PXM ładnie rośnie.
Przemek(r) Rafako coś zostaje w wtyle no ej :)
Batman Chwilę przed wybiciem pxm wam tu na czacie pisałem a Rafako Braster Stp kupowałem wczoraj
karkalis Batman kupiłeś Rafako, PMX i Braster - brawo Ty stukrotnie!
karkalis kurwa, dawno temu tak szybko nie składałem zleceń - kupiłem rafako i pmx
Przemek(r) może i na Rafako widły będą
laik Batman o Rafako też Michał pisał w nd
karkalis a rafako wchodzi arp
Przemek(r) Polimex jest powiązany kapitałowo z Rafako ?
laik Rafako pięknie 2% na plusie
laik na Rafako też się coś się dzieje
Batman rafako
Batman Do ścisłej obserwacji na jutro: 4funmedia LA 10,81 (Z arkusza zleceń i wykresu) Baltona LA na ob poziomie Braster LA 8,36 (Na świecę młot z wykresu i arkusza) Kopex Na obecnym poziomie SL poniżej 3,99 Masterpharma (bardzo spekulacyjnie malutkim kapitałem) na ob poziomie Newag LA z arkusza zleceń i wykresu 18,15 Oponeo LA 40,60 z arkusza Pfleider na ob poziomach TP 41,95 Rafako LA 5,01 Z arkusza zleceń Agora na kontynuację Astarta LA 56,41 Z arkusza i wykresu Stalexport Na kontynuację lub przy wsparciu Stalprodukt LA 532 z Arkusza Bloober Na kontynuacje LA 42,95
Błażej O Rafako pisałem na początku roku i jak na razie analiza na plus: https://gpwatak.pl/analiza-techniczna/kolejne-gwiazdy-malego-indeksu-ci-games-oraz-rafako/ Ogólnie wygląda to OK.
Sylwek Błażej Moim zdaniem Rafako właśnie dało sygnał dla Polimexa na poniedziałek. Spółki są ze sobą mocno powiązane.
Batman No ogólnie szmaty i gry idą monnari i bytom i vistula ładnie sobie radzą
Wojciech ja mam totalnego pecha w ostatnim czasie. W obserwowanych miałem i Monnari i CDRL a wybrałem inne gnioty
Asia jeśli ktoś wpadł na Monnari w tym tygodniu, to szczerze gratuluję ... bo mnie aż żal patrzeć na te 3 świece no ale cóż - wszytkich srok się nie da złapać
nowy Monnari to dzi pewnie bedzie ponad 10%
nowy Na Monnari skup akcji czuje ze szybka wpompuja te 20 baniek
karkalis czy z wykresu było widać, że na Monnari może być taki ruch jak dziś?
Asia Przemek(r) widziałes Monnari?
nowy Ale Monnari wybiło
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK