Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek: Playway oraz Trakcja.

Wrzucam analizę dwóch spółek z głównego parkietu. Jedna to przedstawiciel sektora gamedev, a druga to spółka z sektora budowlanego skupiająca się przede wszystkim na przetargach i robotach związanych z koleją, która zostanie przeniesiona z SWIG80 do MWIG40, gdzie zastąpi Netię (w mojej ocenie to dobra wiadomość).

 

PLAYWAY

wykres tygodniowy

wykres dzienny

Wykres tygodniowy pokazuje, że po mocniejszych wzrostach aktualnie kurs się konsoliduje mniej więcej w obszarze 120-180 zł. Mocne poziomy wsparcia i oporu znajdują się odpowiednio przy 120 zł oraz 180 zł (szczyt historyczny).

Na wykresie dziennym możemy wyznaczyć linię korekty, gdzie będziemy zagrywać na wybicie górnego ograniczenia oraz wybicie poziomu 148 zł. Poziom ten wynika z górnego ograniczenia podażowej świecy powstałej w dniu 26 listopada br. utworzonej na zwiększonym wolumenie i posiadającej długi górny knot. Kurs jest wspierany przez średnią SMA100, przy której aktualnie się znajduje a wskaźnik RSI wskazuje na wychłodzenie. Wskaźnik OBV wykazuje lekką akumulację akcji. Jak na razie nie widać zwiększonej podaży przy linii korekty, co zwiększa ewentualne szanse na wyjście górą.

Przykładowy LimAkt 148,50 zł, SL ustawiamy poniżej lokalnego wsparcia w okolicach 140 zł.

TRAKCJA

wykres tygodniowy

wykres dzienny

Na wykresie tygodniowym możemy wyznaczyć kurs poruszający się wewnątrz klina rozszerzającego się, gdzie na samym dołku widzimy znacznie zwiększone obroty, co może świadczyć o akumulacji akcji przez większych graczy bądź instytucje. W tamtym tygodniu w końcu nastąpiło długo oczekiwane wybicie z klina. Teraz czekamy na kontynuację wzrostów. Najbliższym oporem jest poziom 4 zł zaznaczony na wykresie a następnie poziom 6 zł. Wsparcie na wykresie tygodniowym będzie znajdowało się przy linii górnego ograniczenia klina rozszerzającego się i przecinającego krótkoterminową linię trendu wzrostowego.

Na wykresie dziennym kurs dzisiaj odnotował sesję spadkową i kurs dotarł w okolice lokalnego wsparcia zlokalizowanego na poziomie 3,36 zł poniżej, którego aktualnie przebiega średnia SMA100. Kolejną pozytywną informacją jest mocniejsze schłodzenie wskaźnika RSI oraz lekka akumulacja akcji na wskaźniku OBV. Tutaj widzę możliwość zagrania spekulacyjnego przy SMA100 o ile pojawi się odpowiednia świeca sugerująca odbicie albo zagranie bezpieczne dopiero na przebicie 4 zł.

Przykładowy LimAkt zagranie przy SMA100 albo 4,05 zł. Przy zagraniu na SMA100 trzeba uważać bo wsparcie znajduje się dopiero w okolicach 3 zł a przy wariancie bezpiecznym w okolicach 3,7 zł.

 

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

Zobacz podobne analizy:4 komentarze

 1. Michał Michał pisze:

  Playway też można zagrać na wsparcie 130,00 – 132,00 zł, jeżeli kurs tutaj spadnie.

 2. Błażej Błażej pisze:

  Trakcja również ciekawie.

 3. investio investio pisze:

  Trakcja będzie wchodziła do składu indeksu mWig40, co powinno zwiększyć popyt.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

space trakcja, strata będzie, ale mała
Przemas Energoinstal, Trakcja, Introl, MDI co wybrać... ?
space ale tennants i mr prepper się zwróciły, więc liczę na ruch w górę na playway
kriss1975 space już od dawna pisze ze nie torpol , tylko trakcja i tak jak teraz nie mercator , a mabion i nie XTB tylko PXM itd. :)
walduci50 Gracze kupili 61 tys. sztuk Mr.Prepper w 72 godziny od premiery na Steam - Sprzedaż gry Mr.Prepper w ciągu pierwszych 72 godzin od premiery na platformie Steam wyniosła ponad 61 tys. sztuk, a koszty wydania gry zwróciły się po 12 godzinach - poinformowała spółka PlayWay.
walduci50 Pierwszy duży tytuł polskiego studia Rejected Games z grypy PlayWay w dniu premiery znalazł się na szczycie światowych bestsellerów na platformie Steam. W piątek notowania spółki Krzysztofa Kostowskiego
Piaskun Trakcja czyżby wieksza korekta?
Drakkar7 kriss1975 trakcja się rozjeżdza:)
Drakkar7 Trakcja
kriss1975 space trakcja robi lepsze tory :), ale te torpolowskie też mam na oku
Przemas gaming frapuje... ostatnie sypanie na cfg, polyslash, gop, playway, tsgames... cdr też pogłębia
kozineczka Piaskun trakcja ?
faziswd Continuum trakcja jak przebije 3zl to sky is the limit :D
Continuum trakcja ma prawie 3zł
koku kriss1975 ale i trakcja też mnie wykolegowała... ustawiony byłem raz po 1,9 (jakoś) i nie wpadło i od tamtego czasu mamy już 50%, oby nie na tym koniec
Grzesiek trakcja wygląda naprawde bardzo dobrze na wykresie tygodniowym https://www.tradingview.com/x/zQjMbJZa
nowy trakcja niezle obroty ma
Drakkar7 Piaskun mi chodziło o to że mówiłeś że Polmiek nie rośnie bo pogoda a ja Mówię że Trakcja ma taką samą pogodę;)....a kontrakty to się pojawią i tu i tu;)
Piaskun Drakkar7 trakcja to jest przed gigantycznymi kontraktami na koleji
Drakkar7 Piaskun trakcja ma podobne warunki;)
koku kriss1975 a nie dobierałeś jakoś? ;) coś mi się kojarzy... a może to trakcja właśnie była
space trakcja postanowiła się pochwalić stratą 64mln. to w poniedziałek dzida do góry
lskibinski kriss1975 trakcja wyniki. Minus 65baniaczkow
space trakcja idzie
bylu Ed parowkowego nie stać na nic innego jak tylko wysyłac listy intencyjne .niby wyslal do playway ,a oni za kilka dni to zdementują .
kriss1975 space dokładnie więc tutaj cięzko zaskoczyć rynek , dlatego torpol będzie rósł systematycznie powoli, a przeciez mamy rok dzika więc trakcja pasuje jak ulał
Michał (a) Na Trakcja dalej można więc rozgrywać na m.in dwie pozytywne świece z dnia 27.11 oraz 29.12
Michał (a) Piaskun Jeszcze w grudniu pisałem, że na Trakcja przebicie 1,95 zł będzie wstępnym sygnałem pozytywnym. Kurs jednak doszedł do kolejnego kluczowego oporu 2,20 - 2,40 zł. Aktualnie neutralna sytuacja na rozegranie. Większe wsparcie to dopiero 2,00 zł. Jednak oprócz świecy z dnia 08.01 większych sygnałów negatywnych nie było w ostatnim czasie. Ta świeca w połączeniu z przebiciem stałym 2,00 zł by było dopiero negatywne.
space nemooo tak wygląda że jak playway z tego artykułu, tylko plw wprowadza spółki na giełdę i zbiera na tym kasę bo od razu wycena leci +100%, a Ci uznali że wchodzą poprzez przejęcia
space nemooo no tego to w ogóle nie ogarniam. tak samo tych platynowych inwetsycji i playway
Przemas Nie wiem po co Playway platynowe inwestycje tak jak movie ten kkherbal
Piaskun Trakcja rusza?
Bartas_Gda (r) lion83 Analitycy Biura Maklerskiego BNP Paribas wytypowali 10 spółek, które mogą być ich zdaniem dobrą inwestycją na początku roku (w styczniu). Stalprodukt, Benefit, Playway, ML System, Asseco SEE, XTB, Wielton, Livechat, TIM, Budimex.
kriss1975 trakcja jak dzik
kramrok I trakcja na widłach
space playway będzie musiał się wziąść na robienie gier, a nie wprowadzanie spółek na giełdę
beatum Polyslash wybija, jedna z nielicznych spółek od playway, która jeszcze nie zaliczyła ruchu up, po korekcie z debiutu Zobacz obrazek <PSH_10122020.jpg>
michal1984 lskibinski MDG nie boisz się ich problemów z finansowaniem ? Trakcja kiedyś musi ruszyć, olbrzymie kontrakty się szykują na najbliższe lata w całej branży.
lskibinski michal1984 unimot, grodno, jakiś bank, trakcja, mdg - to moje typy na zakopanie na 2021 longterm.
lskibinski k0gi tak. moje typy do longterm na rok 2021 - MDG, Trakcja, PEO, Unimot i Grodno
krzychu Dziś info, że PlayWay obejmuje 25 %
Michał (a) Na Playway również w piątek była reakcja na najnowszy raport finansowy.
Michał (a) Ze spółek producentów gier mam jedynie CDProjekt dalej (20% pozostałych akcji) i od tygodnia Playway.
Michał (a) Przykładowo Playway zalicza powoli historyczne szczyty po korekcie, która zaczęła się w lipcu tego roku.
Piaskun kriss1975 taki MSW to chodził po 15pln a Trakcja w podobnej cenie była
lskibinski Jeszcze banki mają co odrabiać. Do drugiego tygodnia stycznia odzieżowka powinna rosnąć (porównanie historyczne). No i pytanie co z takimi firmami jak cargo, czy trakcja. Btw. Eurocash jak ktoś wziął przy 11-12pln to odda z +50% wg. Mnie
Sal guf Bez wątpienia był i jest. Zapewne na jednych spółkach z jego udziałem odbywa się dystrybucja, żeby mógł zainwestować w kolejne. Zwróć uwagę, że JC ma teraz taką pozycje, że wchodzi w spółki po cenie z bardzo dużym dyskontem, płacąć ułamek ich wartości. Właściciele tych firm wiedzą, że i tak im się to opłaci, bo przyciągnie inwestorów i kontrakty - te często krzyżowo w ramach własnego "imperium". Podobnie działa zresztą Playway
Piaskun PXM i Trakcja blisko kontraktu za 402mln startowali jako 2 Najtańsza oferta...Na przebudowę lini tramwajowej w Olsztynie...
Piaskun kriss1975 Krajowa Izba Odwoławcza nakazała gminie Olsztyn unieważnić wybór firmy ZUE na wykonawcę rozbudowy linii tramwajowej. Wybór ZUE zaskarżyło do KIO konsorcjum firm Polimex i Trakcja, które uznały, że firma nieprawidłowo opisała prace budowlane- podał w środę urząd miasta w Olsztynie
Sal Przemek (r) przejęli w tym tygodniu studio z Poznania, które robi gry i w którym Playway ma 75 proc.
space Piaskun w sumie playway to juz od jakiegoś czasu głównie zarabia na wprowadzaniu spółek na giełdę, a nie na robieniu gier, ale jak ktoś napisał na bankierze "zysk jest, dywidenda jest, więc o co chodzi" :)
Piaskun space ten zysk na Playway z działalności gospodarczej jest...Zobacz Przychody 66mln zaledwie a zysk 136mln ....
Ed trakcja i oszczędności
Ed A jak trakcja po wynikach ?
Piaskun kriss1975 Trakcja 40mln straty ta spółka chyba nie wróci do rentowności.....
Bartas_Gda (r) trakcja z raportem
kriss1975 próba oberwania denka konsoli na CIECHU, Trakcja też w waznym miejscu, moze byci ciekawie za moment
Piaskun kriss1975 ale Trakcja do gry jest dużo fajniejszym papierem niż Polimex
krzysieksisiek Playway coś próbuje
wydra Hej. Mógłby ktoś rzucić okiem na Playway? Wydaje mi się, że jest już po korekcie i można spodziewać się jakiegoś ruchu w górę Zobacz obrazek <Obrazek3322.png>
Michał (a) Piaskun. Cześć. Dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie odnośnie Trakcja. Dalej jest krótkoterminowy trend wzrostowy od marca i powstało szereg pozytywnych świec, takich jak 22.05 - 25.05.20 oraz 17.06.20. Wsparcie aktualnie jest przy 2,00 zł, więc rejony atrakcyjne się wydają.
cooper Trakcja dalej nie wie w którą stronę pójść
cooper Trakcja dziś skorekciła i wracamy do punktu wyjścia ...
h3rlitz ale bardziej mnie trakcja interesuje, bo jeszcze nie wybiła
Adamec21 Przyglądam się ECCGAMES i widzę, że na walnym nie było m. in. PlayWay a był za to Norges Bank...
beatum bronas16 SIM juz ma większe podstawy bo portfolio kilku gier, duży % w posiadaniu playway, mało akcji w obrocie
Grzesiek jak tam dzis trakcja ?
Grzesiek trakcja wraca
Ad Trakcja odwrót
Grzesiek trakcja wybiła opór
Grzesiek trakcja
Grzesiek trakcja drugie podejscie ;)
kriss1975 h3rlitz to została jeszcze trakcja , która tez za chwile odpali rakietę
krzysieksisiek Trakcja odpala chyba
Piaskun kriss1975 Trakcja odbicie czekamy na Polimex
Piaskun kriss1975 Polimex jednak lepsza firma niż Trakcja patrząc obrazowo na wyniki
Ed Trakcja widły :)
nowy trakcja niezle jedzie
nowy tam PlayWay ma udzialy wiec o rozwoj sie nie martwie
Piaskun Przemek (r) powinien PXM ruszyć zobacz Trakcja,rafako
Ed Trakcja 2zł po raz pierwszy
Piaskun kriss1975 dobrze z tą trakcja wyczajłes...Ale widac moda na budowlankę wraca...
Przemek (r) h3rlitz a oni przypadkiem nie robią w tym samym segmencie co Trakcja ?
h3rlitz Trakcja ma bardzo duże problemy strukturalne, które zresztą nie tak dawno miał Torpol
h3rlitz Piaskun niemożliwym jest to by Trakcja brała wszystko jak leci, a Torpol brał tylko najlepsze kąski działając w tej samej branży :)
PIEQ TRakcja widly
h3rlitz Playway, TSGames, bitsy
krzysieksisiek W sumie jedno i drugie jest ze stajni PlayWay
h3rlitz Trakcja też raport pokazała
nowy playway na widlach
Bartas_Gda (r) Playway
h3rlitz kriss1975 odpuść Trakcję, weź coś co jest dużo pewniejsze - trakcja może się wywrócić
Fernon Za to wziąłem troszkę playway po 200 :p
Janek no włąśnie o jest słabe że kontrakt na 11b ma x10, fajniejsze są x100 np playway
Mariuszu trakcja widly, ngg widly
Mariuszu h3rlitz spokojnie zaraz popusci trakcja, bylo 0 przed infem ;p
Mariuszu trakcja wyniki szacunkowe
robson33 spółka Playway
Mroczek o ktos sie martwil ze playway sie trzyma he
Janek playway
lion83 Spółki, które - zdaniem analityków DM BOŚ - w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się lepiej od rynku to: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco Poland, Asseco SEE, BSC Drukarnia, Comarch, Erbud, Eurocash, Inter Cars, Lotos, LPP, LSI Software, Marvipol, Mercator, Play, PlayWay, Ten Square Games, Unibep, Voxel i VRG.
krzysieksisiek h3rlitz Chętny na S dla Playway ? :P
erbosss co robi playway o.O - dawno nie zaglądałem i szczena mi opadła :)
custer czesc. trzyma ktoś playway od 100 zł ? :D
nowy Playway idzie jak szalony
kriss1975 ruszył polimek ,rafako to z tych budowlanych gniotów została jeszcze trakcja
yarp gdzie jest teraz wsparcie na playway ?
Przemek (r) Wykres trakcja z bliskiej perspektywy Zobacz obrazek <trk_1_1.png>
Przemek (r) Ciekawa sesja na Trakcja aktualnie mamy do czynienia ze świecą a'la młot na znaczącym wolumenie więc możliwe że przygotowują się w końcu do przebicia linii trendu spadkowego. Zobacz obrazek <trk2.png>
Przemek (r) Jeśli chodzi o Trakcja to kurs znalazł się w ciekawym miejscu Zobacz obrazek <trk_1_.png>
BAX Z gamingowych to warto obserwować 11bit, TEN oraz Playway super spółki ale korekta się należy.
space trakcja jednak kolejna emisja
space trakcja też dziś urwała w dół
space cfg to spółka która w pewnym momencie straciła chyba wszystkich pracowników, jedyne co mają na horyzoncie to house flipper city. nie wiem z jakim udziałem kasy, bo playway pewnie zgarnie swoje z tego tytułu
Przemek (r) Ciekawe czy SOK wybije z tej konsolidacji górą. Patrząc na spółki związane z Playway tutaj również jest możliwy wzrost Zobacz obrazek <sok.png>
Przemek (r) Moviegames po przebiciu 30 zł na koniec sesji możliwe wzrosty. Jakby nie patrzeć mamy zwiększone wolumeny na ostatnich sesjach a do tego spółka matka playway notuje znaczące wzrosty
yarp Gdzie waszym zdaniem jest sufit na playway?
space playway ładnie dalej idzie
Przemek (r) Playway pokazał bardzo dobre wyniki znacznie lepsze od konsensusu http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/34739714,wyniki-playway-w-iii-kw-19-vs-strong-konsensus-strong-pap-tabela
PIEQ Trakcja wrzuciła raport, strata znacząco mniejsza niż w zeszłym roku
Janek na trakcja jakieś SL poszły
laptop jak by ruszala trakcja piszcie bo ja sie z drzemne troche hi
space playway ruszył, widać 170 zadziałało
czarny jak wygląda trakcja? wybicie górą z trójkąta tak widzę? ktoś może przybliżyć?
Michał (a) Playway jak na razie dalej brak pozytywnego sygnału przy aktualnym wsparciu.
analizyprezesapl Zrobiłem analizę Playway wraz z AT zespołu gpwatak, proszę tylko nie krytykować bo to nie mój konik :-) https://www.analizyprezesa.pl/bez-kategorii/playway-fabryka-marzen/
emefe imo jest przynjamniej kilku kanddyatów do wejścia na GPW albo do wciagniecia w struktury firm takich jak PLayway
balrog Przemek (r) chyba że mamy spółkę typu playway która wydaje dużo gier, no to tutaj sprzedawanie przed każda premierą nie miałoby sensu, chyba ze jedna z gier miałaby wyjątkowo duże oczekiwania na tle innych- jak z agony np
Piaskun cooper premiera gry dopiero w 2020r CFG z grupy PlayWay planuje premierę 'House Flipper City' na IV kw. 2020 r.
Przemek (r) Playway
Hordos Creepy, Cherry, Bloober, Forever, Onemore, Qubic, Playway, Ultimate, Ecc na zielono
Michał (a) Dlatego 11BIT i Playway przeanalizuję ponownie za minimum tydzień.
Michał (a) To samo tyczy się Playway, gdzie również wcześniej była analiza z przykładowym LimAkt 170,50 zł.
Michał (a) PIEQ Co do obrony: patrzę m.in. na mniejsze bary intraday. Przykładowo na Playway widać już powoli pierwsze próby obrony.
space a trakcja pewnie dziś będzie grana
space czyli jak na załączonym obrazku, 1 oferta to to co widzisz dla farm51, natomiast dla playway to jest 5 zleceń widocznych
balrog emefe ciekawe że w planie premier playway który dziś zaktualizowali nie podali daty drift19, bronas16 z tego planu wynika, że tylko pc
Michał (a) yarp Tutaj krótkie komentarze odnośnie Playway oddaję: https://gpwatak.pl/zar/premium-zapis-z-czata-12/#comment-23287
yarp Michał (a) czy playway wygląda pozytywnie ? ostatnia sesja zaskoczyła ale chyba tylko końcówką
yarp Przemek (r) playway oceniasz pozytywnie?
yarp jak widzicie dalej Playway po dzisiejszej sesji ?
Michał (a) Sal O playway napisałem krótko tutaj: https://gpwatak.pl/zar/premium-zapis-z-czata-12/#comment-23234
Sal Rozumiem, że Playway wrócił do przełamanego oporu i dalej wzrosty ?
kramrok Trakcja ruszyła
space mamy tam prawie spadającą gwiazdę, wygenerowaną przez taką formację na cdr i playway
Michał (a) Playway najbliższy opór to 185,00 zł. Wsparcie dalej przy 170,00 zł
Błażej (a) Playway z czytelnym momentem do zajęcia pozycji.
Mikesz Nie wskaze bo dane czerpie ze spolek a skoro zakladamy ze Bloober moze klamac to taki PlayWay rowniez
balrog kozineczka przydałoby się, bo 11bit i playway drepczą w miejscu, jeśli nie spadają. Zwłaszcza wkurza mnie 11bit- uznany deweloper a jak ogłosili premierę CHoM i FP na konsole to kurs w dół, podczas gdy taki skompromitowany CIG 10% w górę po infie o premierze nowego snipera... No, ale cierpliwi raczej zostaną wynagordzeni :P
laptop pieknie playway cudnie
space jakies słąbe obroty dziś. playway 12k pln, ulg 2k pln
space playway wypadł z trendu
les Tak samo interesująca wydaje mi się CFG. Niby niechlubna przeszłość, ale z drugiej strony to praktycznie nowy zespół pod skrzydłami PLW (i to od prezesa po programistów). Jeśli Playway rzeczywiście poskładał tę spółkę do kupy, to może dziać się ciekawie jeśli tylko wróci sentyment i zaufanie (przy obecnym rynku wystarczy jedna udana produkcja)
Michał (a) Dzisiejsza sesja jak na razie pozytywna dla producentów gier. 11BIT wychodzi z konsolidacji; na CDR czekamy na ~16:00; na Playway wytworzyło się wsparcie przy 180,00 zł.
bronas16 "Niezwykle ciekawie wypada zestawienie na jednym wykresie spółek gamingowych o najbardziej atrakcyjnych wskaźnikach P/E (C/Z) i P/BV (C/WK). Okazuje się, że najbardziej atrakcyjnymi wskaźnikowo producentami gier są: PlayWay, 11bit studios, Forever Entertaiment oraz Creepy Jar."
laptop ktos wczoraj pisal ze trakcja wsparcie 2.25 i pieknie odbilo brawo
filip bronas16 ja siedzę na certach Play i tyłka nie ruszam, ale jak bym coś brał certy na TPE na S albo Bloobera pod grę, do obadania jest jeszcze Trakcja, Datawalk i Platige
kozineczka Piaskun trakcja teraz obserwuje.
Piaskun kramrok niezłe przychody na ma Playway,Ultragames,11bit,CDR
kramrok zaraz jaka Trakcja walnie, że miała ogromna strate:-)
laptop Piaskun kiedy wyniki ma trakcja?
Piaskun kramrok Trakcja wyniki trzeba uważać...
laptop kramrok trakcja spzredana juz lukam an pzobud
kramrok sprawdziły mi sie reko BDX, Torpol, Amica, TSgames, Playway
Przemek (r) PIEQ kramrok ciekawe czy kurs zamknie się powyżej luki spadkowej na Trakcja
PIEQ Trakcja, moze tutaj coś się wydarzy
laptop a kolezanka Trakcja?
laptop kramrok trakcja az sie prosi
Michał (a) Playway jak na razie wsparcie na 170,00 zł wytrzymało.
Michał (a) TSGames oraz Playway bez zmian.
Michał (a) TSGames oraz Playway jak na razie zgodnie z analizą.
space Bercik1974 trakcja to dobiła do linii trendu spadkowego
Bercik1974 no zobaczymy ale uważam że Trakcja może być grana w góre
Bercik1974 Trakcja odbicie
Mikesz grupa zaraz 5k. Na Wishlist przegonil Tank Mechanic Simulator dla ktorego PlayWay podal wielkosc listy jako 69k. Tylko ze wlasnie nie jestem pewien jak dziala ranking. Nie wiem czy mozna zalozyc, ze BW ma wiecej czy tez ranking bierze pod uwage tempo przystu listy na przyklad
Lubelak PLW: Liczba graczy oczekujących na zakup gier PlayWay przekroczyła 5 mln
space dziś spekuły widzę grają na trakcja, unimot i polimex
kramrok na altus i trakcja coś się dzieje
Michał (a) Na Playway pojawiają się - tak jak również było wspominane - większe obroty właśnie przy 170 zł.
piotrek68 Cfg powinien w końcu drgnąć w końcu jest powiązany z Playway
Gitaroszewc no i marketing to miało żaden... chyba tylko gracze pierwszej części a i tak pewnie nie wszyscy : ) Playway może sobie na to pozwolić bo ma tyle gier, że rozsyła kupony. BLO natomiast ma na tyle mało premier, że oszczędzanie na marketingu (tym bardziej, że na produckje dostali dotacje!) jest zgubne...
Michał (a) Ostatnie świece na Playway też pozytywne.
Michał (a) Teoretycznie Playway dobre wyniki wypuścił. Do tego trend wzrostowy trzyma się. Nastroje w branży pozytywne. Jak na razie większego czynnika nie ma.
laptop co myslicie o playway to juz koniec czy jutro jest jeszcze szansa
Michał (a) Playway po wypuszczeniu raportu finansowego za I kw. obroty ma jak spółki z WIG20
Mikesz bronas16 HF, CMS, Uboat, WW3 przytoczyles akurat wszystkie gry ktore sa robione tylko pod PC i które gatunkowo nie maja nic wspolnego z produkcjami Bloobera. To 300k w rok to wcale nie bedzie jakiś sukces, raczej plan minimum odhaczony. Przypominam, że Observer został wydany w 3 kwartale 2017 a w 4 kwartale zwrocil koszty. Tutaj bedzie pewnie podobnie. Nie jest to szał typu Playway - zrób grę za 200k i zrob break even w dobe, ale nie jest też tragedia.
Michał (a) Na Playway teraz będzie można zagrać na przebicie 170,80 zł lub przy 160 zł
Michał (a) Na playway rejony właśnie 160 zł a ULG 18 zł.
Michał (a) Na Playway i ULT doszło jak pisaliśmy do relatywnie większych korekt. W obu przypadkach do linii trendu wzrostowego. Dopiero teraz są miejsca na ew. wejście.
yarp playway jest waszym zdaniem w dobrej cenie teraz, nie wiem czy brać przed raportem 30 maja
laptop jak widzicie zawodowcy playway ?
Błażej (a) Trakcja -8,41%, czyli końca przeceny nie widać
Gitaroszewc Zarząd PlayWay S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") w nawiązaniu do raportów bieżących nr 15/2019 oraz nr 21/2019 informuje iż w dacie publikacji niniejszego raportu do sprzedaży do klientów w sklepach online, oraz w dystrybucji detalicznej trafiło ponad 93 tys. szt. gry UBOAT, ponad 850 tys. szt gry Car Mechanic Simulator 2018 oraz ponad 845 tys. szt. gry House Flipper. Ponadto Zarząd dodaje, że dodatek DLC do gry House Flipper tj. Garden DLC produkcji spółki zależnej Frozen District Sp. z o.o., który miał swoją premierę w dniu 16.05.2019 r. o godz. 15.00 czasu polskiego w sklepie STEAM w ciągu pierwszych 72 godzin przekroczył sprzedaż 45 tys. kopii.
Gitaroszewc beatum co do tej obsuwy optymista powie, że dobrze - dbają o jakość... jako sceptyk powiem, że zrobili za duże przesunięcia na chernobylite. Ani to Playway, ani CDR, mają 2 projekty a nie dbają o jakość
kozineczka trakcja jak leciała w otchłań to i nawet poniżej hist minimów nieco zleciała.
kuna trakcja
cooper To że Uboat po weekendzie będzie 3 najlepszą grą od PLW jest bardziej niż pewne (przekroczymy liczbę społeczności i pewnie komentarzy pod względem Thief Simulator) - a to dopiero wczesny dostęp. Nie zapominajmy o planszówce która prze do przodu w rankingu gier. Ale do rzeczy. Jutro premiera Diesel Brothers: Truck Building Simulator. Gra na licencji Discovery (to już duży plus) ma społeczność lekko ponad 13 tyś. W rankingu Steam wygląda to obecnie tak: Nadchodzące Popularne - miejsce 4, Wishlista - miejsce 39. Za grę odpowiada studio Code Horizon co nie napawa wielkim optymizmem, ich poprzednie tytuły: hit Gold Rush: The Game (społeczność: 40,398; opinii: 4,998) oraz Giant Machines 2017 (społeczność: 4,297; opinii: 282) zebrały mieszane recenzje. Wiem, że PLW wprowadził pod koniec 2018 r. tzw. Playway Testing Center - testerzy mają wyłapać jak najwięcej błędów przed wypuszczeniem gry - i widzimy efekty: We The Revolution, Uboat. Nie robię sobie wielkich nadziei po DB, bardziej oczekuję Cooking Simulator i DLC do HF.
balrog emefe ja odkupiłem dziś playway za 186,40 po tym jak sprzedałem w poniedziałek po 201,50, wydaje mi się że nie powinien zlecieć poniżej 180 no ale nigdy nic nie wiadomo ;) dużą niewiadoma jest te premierą diesel brothers, to pierwsza gra multi od plw i nie wiadomo jak im to wyjdzie. Ale nawet jeśli to w przyszłym tygodniu Gardena dlc i thef Simulator na switcha, także chyba a warto trzymac
Gitmen cena z kopii raczej na bank poniżej 40 zl. Rosja i Chiny to 2 z 4 głównych rynków jak widać w komunikacie. Gra jest tam sprzedawana w cenie 26 zł co daje playway około 13-14zł z kopii po odjęciu 12% dla dev teamu. Mix cenowy bardzo zaniża tutaj średnią.
space bronas16 przychód z gry. playway ma tylko procent z tego
space playway powtarza chyba manewr z 26.04
Przemek (r) Trakcja "ładny" raport pokazali
Michał (a) Playway zaczyna potencjalnie korektę.
balrog playway
mlody_inwestor Lubelak o ciech miałem też, ale wyszedłem w sumie na 0, sprzedałem za wcześnie, teraz mam unimot i niedawno był playway, i zrealizowałem już cały zysk z autopartner
Bercik1974 Trakcja myslałem że spadnie po tych odpisach niestety spadło 2% i góra na razie konsoliduje moim zdaniem
space widać rynek oczekiwał więcej od playway
roger playway idzie jak po sznurku
balrog Nawet podpisali umowę na house flipper ostatnio, najlepiej sprzedająca się grę playway
filip borneo prawda jest taka, że z game dev liczy się CDR, 11bit, Playway, Ulg i Foreveren
Gitaroszewc Kwota dywidendy przypadająca na rzecz PlayWay S.A. wynosi 15 219 309,41 zł.
Gitaroszewc PLW PLAYWAY SA (17/2019) Wypłata dywidendy przez spółkę zależną
Gitaroszewc ja chcę sprawdzić jaka jest dynamika... w kontekście newsów, premiery etc. taki mały eksperyment na przezroczystym ogranizmie jakim jest playway :D
cooper Bartas_Gda na razie trzymam w porfelu PLW, ULG i MOV - czyli śmietankę Playway i poluję na CFG. Mnóstwo bardzo ciekawych premier przemawia za nimi. VAR trzymam do premiery BeeSimulator. Obserwując ich promocję, widzę że będzie grubo. Jak skorekci CRJ a będę miał gotówkę to na pewno zakupię. Green Hell to naprawdę dobra gra, widać po recenzjach. Z bio i tech stawiam na MAB, CLN, DAT, SCP i XTPL - dlatego nadal mam je w porfelu. Zauważ że zarząd SCP podzieli się zyskiem ze sprzedaży urządzenia z akcjonariuszami, cyt. "Minimum 50% zysku wygenerowanego ze sprzedaży naszych wynalazków wypłacimy naszym akcjonariuszom w formie dywidendy?. Myślę że pod to jest gra i może być dużo drożej. SLV i PURE mi trochę odjechały, więc na razie do obserwacji.
bronas16 Odpowiedź z Playway - "niezależnie od wagi premiery - gry bez pełnego akceptu testerów, nie będą wytłuszczone. chcemy tym wskazać, że warto wagę danej premiery poznać dopiero po premierze. trzeba też brać pod uwagę że namawiamy zespoły których gry nie mają akceptu testerów, do zmiany daty wydania i dostosowania się do zasad które przyjęliśmy odnośnie testów produktów."
roger playway ładnie
cooper Z serii techniczne inspiracje PLW, cytuję: Playway wygenerował najwyższy wzrost w naszym portfelu na przekroju ubiegłego miesiąca. Cena osiągnęła poziom historycznych szczytów i co ważne ? nie ma silnych sygnałów ku temu, aby coś miało spowodować głębszą korektę czy nawet krach na tym papierze. Zakładać należy, że kwiecień może być dla spółki neutralny, ale w długim terminie możemy oczekiwać dalszych wzrostów, ponieważ żadna z linii trendu nie została naruszona przez cenę.
cooper nowe infa od ULG : 1) Zawarcie umowy wydawniczej - gra Fat[EX] Courier Simulator na PC. W grze FatEx Curier Simulator wcielasz się w kuriera do zadań specjalnych. Będziesz musiał roznieść wiele paczek, mimo przeciwności losu. Gra została już opublikowana w serwisie STEAM i spotkała się z dobrym przyjęciem graczy. Premiera Gry planowana jest na 2020 r. 2) Kampanie kickstarterowe dla gier Deadliest Catch: The Game (gra tworzona na licencji DISCOVERY CHANNEL) i WoodZone są planowane do przeprowadzenia odpowiednio na kwiecień i maj br. Kampanie zostaną przeprowadzone we współpracy z PlayWay S.A., na platformie https://www.kickstarter.com ULG liczy na sukces marketingowy i finansowy, nie mniejszy niż ten, który miał miejsce w przypadku kampanii KS dla gry Gold Rush: The Game (również na licencji DISCOVERY CHANNEL).
roger Mikesz wolumen to jest teraz na playway
Michał (a) Po 11BIT czekamy teraz na Playway na ew. silniejszy ruch w górę. Kurs cały czas aktualnie konsoliduje się lekko przy oporze.
Bartas_Gda trakcja ja ~2,95 moze byc ciekawie
beatum TRAKCJA analogicznie do wcześniejszego zachowania kursu, po mocnym spadku konsola przez 4 tygodnie, następnie mocne wybicie
balrog cooper we the revolution miało w grupie prawie 5000 członków w dniu premiery, natomiast grave keeper nie ma nawet 300 a do premiery parę dni, wielkość grupy jest dobrym wskaźnikiem czego można się spodziewać. A nie spodziewam się jakiegoś szałowego marketingu przez te parę dni. Zresztą playway nawet nie ma wymienionej tej gry w swoim planie premier
cooper Podaję link do artykułu z czatu z Prezesem PLW, co ważne nie chcą wyjść z Podmiotów w których mają udziały. Zespoły pracują nad 60 grami na różne konsole. Najbardziej oczekiwane premiery to Uboat, Bum Simulator, Cooking Sim, czy CMS X1/PS4. Obecnie na giełdzie notowane są 4 spółki, w których PlayWay ma udziały. Są to: CreativeForge Games (47,81 proc.), Ultimate Games (45,89 proc.), Movie Games (33,43 proc.) i ECC Games (27,15 proc.). Prezes dodał, że jeszcze w tym roku na warszawskim rynku mogą zadebiutować kolejne 3 studia. link: https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/playway-nie-mamy-strategi-wyjscia-z-podmiotow-w-ktorych-jestesmy-akcjonariuszem,akcje,237324?utm_source=HP20&utm_medium=duzy
space a jak playway widzicie ? korekta ?
karkalis "Komentarz prezesa PlayWay wymiata ???????? - Bardzo nam jest miło że giełda doceniła producentów gier, i mamy nadzieje, że za rok powstanie WIG Plw, do którego wejdą wszystkie firmy z grupy PLW obecne wtedy na giełdzie.? - mówi Krzysztof Kostowski, prezes zarządu."
cooper Czaty inwestorów: Krzysztof Kostowski, prezes zarządu PlayWay SA - start 21 marca o godz. 15:00, link: https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/krzysztof-kostowski-prezes-zarzadu-playway-sa-start-21-marca-o-godz-1500,268
space jak widzicie playway ? bo coś widzę zwykle konsolidację w ciągu dnia. dystrybucja ?
Michał (a) Podobna sytuacja na Playway z utrzymywaniem się kursu powyżej 170 zł, mimo "podażogennych" rejonów cenowych.
balrog Przemek (r) jak widzisz playway? Wybicie górą? https://charts.stockwatch.pl/chart/dyqBGLGOJky3WsjippgvQ
piotrek68 Raport sprzedażowy cfg zarzucają nas pozytywnymi infami tu może być jeszcze ładna pompka playway jednak potrafi zarządzać swoimi spółkami dlatego na playway też może być jeszcze duże uderzenie trójkąt powoli staje się wypełniony
balrog playway też fajnie wygląda, kurs odbił się od lini trendu oraz sma50 i zamknął na plusie
balrog z jednej strony dobrze że dopieszczają gry, pewnie chcą uniknąć wpadek jak z Agony czy Phantom Doctrine, z drugiej jednak już od dawna playway nie wypuścił jakiejś większej gry
balrog nie wiem czy ktoś widział, playway zaktualizował wczoraj plan premier, niestety wszystkie ważniejsze premiery przeniesione na II kwartał :/ http://www.playway.com/premiery a część z nich miała być nawet w IV kwartale 2018....
Przemek (r) Monnari i Playway wyglądają ciekawie na wykresach
space no właśnie też chciałem zapytać, co to jest mały plw, bo playway to na minusie dziś
space playway nadal w górę
cooper wkrótce WIG.GAMES, skład: CD Projekt, 11 bit studios, Ten Square Games, PlayWay oraz CI Games
space playway znowu próba w górę
space playway jest jakaś próba wybicia
custer balrog 11BIT (Kupuj, Cena Docelowa 356,00 zł), CD PROJEKT (Kupuj, 216,00 zł), PLAYWAY (Kupuj, 200,00 zł).
balrog ktoś na bankierze pisał, że bm santander wydał reko dla cdr 216 a dla playway 200, może ktoś potwierdzić? Wiem, że niektórzy mają santandera ;)
filip legniczanin Trakcja to nie Getback
legniczanin cześć, niestety wsedłem po raz drugi w Trakcja i zostałem umoczony ;P Proszę kogoś bardziej doświadczonego o opinie jak może być wartość akcji z emisji?
karkalis kramrok trakcja - ale nie nauczył CIebie torpol ( w wynikach za Q3 zrobili rewizję budżetów) - i pisałem kiedyś, że to samo samo musi zrobić trakcja. MSW to techniczny bankrut...
dr32 playway kolejny zwiastun nowej gry wypuscil
space też od playway
filip ECC od Playway?
Przemek (r) My-Bro-Joe ECC GAMES jest to spółka ze stajni Playway więc raczej wałków nie będą robić. Osobiście debiutów nie biorę.
Przemek (r) Na nastepny tydzien wg mnie ciejawe spolki do obserwacji to trakcja na dalsze odbicie, ulg na wybicie z konsolidacji, farm51 14 lutego przedstawia raport za 4 kw w ktorym powinni pokazac po raz pierwszy zysk netto , Tsgames ciekawa dzisiejsza krotka swieca z luka spadkowa powstala na zwiekszonym wolumenie, Vistula kurs po dwoch sesjach spadkowych dzieiaj kurs dotarl w okolice lokalnego poziomu wsparcia 3,9 zl od ktorego kurs odbil i mozliwe jest dalsze odbicie, mozliwe odbicie na Nowagala ktora typowala Kozieniczka
piotrek68 Wydaje mi się że farm51 będzie tworzył szeroką konsolidację wformie trójkąta coś podobego do playway
roger przyznać się komu sl wywalił playway po145
balrog wziałem tez troche playway po 154, jak spadnie to dokupie
krzysieksisiek Bartas_Gda Trakcja chyba ma chęć na reset? Jak Ty to widzisz?
kuna trakcja rysuje na h1 doji na ladnym wolumenie
Przemek (r) Ciekawe czy ta Trakcja dzisiaj wybije ? Dodatkowo na dziennym kurs sie znajduje przy SMA200.
Mikesz cooper Mnie bardziej zmartwiła zapowiedź, że pierwsze ruchy sprzedażowe przewidują za 15 miesięcy, czyli znając zycie można założyć 2h2020, a co do tego czasu? Z Phantoma nie utrzymają nawet okrojnej załogi. Może PlayWay rzeczywiście coś im podrzuci żeby utrzymać się na powierzchni.
erbosss Bartas_Gda Jeśli ja miałbym się wypowiedzieć to powiedziałbym, że wchodzisz ciągle w jakieś walory typowo spekulacyjne i nie ustawiasz odpowiednich stop lossów. Ja nie mówię, że nie można pospekulować ale jeśli są to spółki typu trakcja, krezus, ist, getiny, pxm itd to po prostu musi być SL jeśli myśl przewodnia nie wypali. Kiedyś miałem podobny problem ale w końcu się z tego wyleczyłem - stawiam bardziej na pewne spółki i jedynie dodatek spekulacji...
kuna Ładnie trakcja wygląda na 4H
yarp playway waszym zdaniem trzymać czy wywalać mam po 160,50 kupiony
Mikesz kozineczka Równie dobrze po tragicznie zmonetyzowanym PD i obejrzeniu kolejnego prototypu PLW moze uznac, ze szkoda marnować na nich zasobów. PlayWay to nie jest dobra wróżka, kasa ma znaczenie :) Ja bym w każdym razie nie tykał narazie na dłużej, spekulacyjnie można sobie pokręcić ale nie widze pod jakie info mogło by się tam coś zadziać pozytywnie.
kozineczka Mikesz gdyby nie playway jako główny udziałowiec byłyby obawy co do zatrudnienia specjalistów, uważam, że mają znajomych w tym gronie i z zatrudnieniem ekipy nie powinno byc problemów. To tylko moja osobista uwaga. Gdyby to była kolejna wydmucha gejminogwa bez znaczącego udziałowca zgodziłabym się z Tobą.
legniczanin Część Trakcja ważny moment,korci żeby znowu wejść tylko nie wiem czy nie za wcześnie , Bartas_Gda jak ty to widzisz?Masz jeszcze trakcję?
piotrlotr A ktos widzi jeszcze jakies szanse dla TRAKCJA ? kolejne wsparcie 3.50?
yarp playway na tych poziomach to trzymać dalej czy sprzedać waszym zdaniem?
laik Trakcja też wczoraj spadała
mlody_inwestor a playway?
balrog Playway wyłamał się z trendu spadkowego i. Pr
mlody_inwestor Playway to chyba moja ulubiona spólecza i rozważam ponowne wejście
balrog playway doszedł do lini ale jeszcze jej nie przekroczył
Bartas_Gda mlody_inwestor trakcja
Bartas_Gda trakcja ciekawie
filip pierwsza spółka Bartasa to: Cognor, druga to WSE a trzecia to Trakcja
usher Błażej (a) Moje typy: Trakcja, Elemental, G-Energy
Bercik1974 Bartas jeszcze Trakcja :)
Janosz trakcja może już się wyprzedali pod info hm
Janosz Trakcja ciekawe czy uda się przebić sufit po wczorajszym infie ...na razie mocy brak
yarp filip tak rozumiem, nie wiem co zrobić albo odkupię (to musi odbić do okolic 4 zł bo nie po to się spekuła załadowała przy 1,18-1,29) albo kupię playway
balrog Przemek (r) rozrysowałbyś playway? jakies opory poniżej sma200? jak dla mnie okolice 120 zł, coś jeszcze?
balrog Np playway jest w ciekawym miejscu, wczoraj oststecznie oparł się na sma200, dolny knot doszedł też mniej więcej do rocznej linia trendu
kuna playway na promocji
beatum bronas16 playway pokazuje ze symulatory mają moc, wiec skoro pod kursk taka pompa była a był skazany na porażke, to tutaj myśle na juju z tych poziomów 100% do ugrania :) bo co do marnych 6-7 zł nie podejdzie??
Przemek (r) koku na razie wygląda dobrze. Czekamy na zamknięcie na Trakcja
PIEQ Trakcja zleciała
yarp Batman Przemek (r) czy obserwujecie może playway lub bloober, w którą warto wejść na krótko? Blobber wydaje się że wczoraj zakończył spadki i został wybrany ale premiera dopiero za 6 miesięcy więc chyba nie ma pod co grać, playwawy nie może się zdecydować gdzie iść ale q1 dobrze się zapowiada
legniczanin cześć, Bartas_Gda brawo :) ja jednak liczę że Trakcja wyjdzie szybko ponad 4 ;) i trzymam papier, bo podaży na razie nie ma
yarp ma ktoś playway ? jak waszym zdaniem zachowa się kurs, ja mam nadzieję na odbicie 132,50 i dojście przynajmniej do 142 w krótkim terminie
yarp wiecie może czemu playway też leci ?
cooper PlayWay planuje ponad 30 premier w przyszłym roku, artykuł premium na parkiecie
Mikesz LiBrA Oceny słabe, peak 30, cena 50 zł więc ten zarobek będzie kiepski, ale wiadomo, pasuje to do polityki PlayWay
LiBrA playway kolejna produkcja ktora juz zarabia https://stooq.pl/n/?f=1265727
cooper Trakcja wejdzie w skład indeksu mWIG40 w wyniku kwartalnej rewizji indeksów, a opuści go Netia
leon laik nie, z wig 80, mam tylko torpol, trakcja i boś (kupno o 6,80)
legniczanin Cześć,jak widzicie trakcja ,teraz cofka ?
mrWlodi Jak widzicie Playway?
balrog yarp no tego się też nie spodziewałem, że parę dni przed opóźnią premierę, ale w sumie playway nie robi tego pierwszy raz
yarp Przemek (r) Bartas_Gda w takim razie co według was lepiej wygląda playway czy bloober (dziś mega obroty)
Bartas_Gda dziś fajny dzień GRI w portfelu +18%, PEKAO jak na razie 6%, Trakcja 4%, niestety JSW i na razie IST na minusie
Donbas78 Na TOR było dzisiaj 4,46pln za papier a jest 4,04pln Trakcja tez niezła cofka:(
yarp Marta playway ma jakieś premiery jeszcze w tym roku ? dobrze kojarzę że coś 6 grudnia ma być ?
erbosss Moim zdaniem trzeba uważać na playway. Chyba robi się niebezpiecznie. Zaraz wkleję wykres
yarp brał ktoś dziś playway ? bo wygląda że został zasypany
balrog co tak dźwignęło playway rano to nie wiem, ale gdybym miał akcje to wywalałbym pkc na otwarciu, wyniki słabsze od konsensusu a 13% na plusie :P
ja Playway szaleje
Michał (a) Bartas_Gda WIG20 nie analizuję, CDR redukuję po odbiciu i dopiero wejdę po ugodzie z Sapkowskim, a Trakcja już się znajduje w pobliżu oporu 3,50 zł.
cooper PLW: 16 edycja EY - w kategorii Nowe Technologie / Innowacyjność statuetka trafiła do rąk Krzysztofa Kostowskiego - twórcy firmy PlayWay.
Hoze trakcja
Donbas78 Portfel zamówień Trakcji na koniec września wynosił 2,899 mld zł PAP - Biznes 15 lis 2018, 18:46 15.11.2018, Warszawa (PAP) - Portfel zamówień Trakcji na koniec września 2018 roku wynosił 2,899 mld zł - podała spółka w raporcie kwartalnym. Grupa poinformowała, że w okresie trzech kwartałów podpisała umowy o łącznej wartości 2,045 mld zł. "Dążąc do maksymalnego wykorzystania potencjału produkcyjnego Grupa Trakcja bierze udział w nowych przetargach. Jednakże ze względu na to, iż posiadany na 30 września 2018 roku portfel zamówień jest znaczący, Grupa selektywnie wybiera przetargi, w których startuje" - napisano. (PAP Biznes)
Fernon Playway dziś świetnie sobie radzi na tle gamedevu i całego rynku
Donbas78 Trakcja dobrana dzisiaj zobaczymy:)
Donbas78 Trakcja zaczyna ładnie wygladać
Donbas78 Trakcja pierwszy opór 3,30?
Przemek (r) leon zastanawiam się nad tym TOR dlaczego pokazał znacznie lepsze wyniki od Trakcja
Donbas78 Bartas_Gda Trakcja dzisiaj raport podaje także uważaj...
bronas16 wszystkie moje scenariusz srednioterminowe się zrealizowaly np. Playway i CDR
Mikesz Thief Simulator kosztował 300k PLN, nieźle. PlayWay to maszynka do robienia kasy
cooper ULTIMATE GAMES: ULG Zawarcie umowy o współpracy z PlayWay S.A. ? 10 gier na Nintendo Switch, Zawarcie umowy licencyjnej ? gra The Works of Mercy na Nintendo Switch, Zawarcie przez UF GAMES S.A. umowy na port i wydanie gry Bad Dream: Fever na Nintendo Switch
Mikesz bronas16 Teraz top2 pokazuje, peak juz raczej nie wzrosnie wiec zamykamy dzien premiery < 2k. Jak na gra od PlayWay i jej potencjalny budżet ja bym był zadowolony :D
Mikesz LOL a tymczasem Thief Simulator top1 na steam :D Szanuje ten model biznesowy PlayWay. Widać, że gra z budżetem podobnym do HF i szybko się zwróci
cooper Playway - Thief Simulator will be out on November 9th!
cooper Podsumowanie mojego porfela: Dziś TSGames i Ultimate Games na plus i liczę na więcej. TSGames świetne wyniki i premiera nowej gry. Ultimate Games - już wkrótce dwie nowe gry, przejście na rynek główny. Na minus Farm - jednak widzę jeszcze duży potencjał, tak samo Varsav - spółka zapowiedziała jednak konferencje na której przekaże nowe info odnośnie dwóch gier. Duży zawód przynosi mi Playway i Cherrypick, jednak nadal jestem optymistycznie nastawiony. Mabion dziś znowu na plus a przemawia za tym kolejne dobre info. Jeśli chodzi o Amica, to zastanawiam się czy nie sprzedać bo strasznie muli, i spadkow nie ma końca.
balrog Playway robi się denerwujący.
cooper w TSGames, Playway i Farm51 jestem zapakowany pod najblizzy tydzień. TSGames - świetne wyniki i perspektywy, niedługo wyniki i być może pod nie podciągną kurs. Playway - gram pod przyszłe premiery. Farm51 - nie chce przegapić momentu jakiegoś wybicia (jak np. na 11bit) i myślę że tu będą już tylko dobre newsy (oby). Zapakować zamierzam jeszcze w Ultimate Games - ktoś zbiera akcje i może coś się ciekawego wydarzy. CFG - sam nie wiem bo już wtopiłem trochę kasy w tą spółkę i przegrałem. No ale ostatnio ładnie to wszystko wygląda na wykresie i może warto jakąś gotówkę zainwestować i podciągną kurs pod 19 zł. Jujubee - może się udać znów zarobić na tej spółce, wstępna recenzja/opinia jest ok ale może robiona na zamówienie. Cherrypic - nowa gra się nieźle sprzedaje, może coś podciągną. Varsav - solidnie dała mi zarobić, nie wiem czy na jutro wystarczy mi kasy na tą spółkę ale myślę że może tu być jeszcze grubo.
cooper Uważam że świetny temat może być z Varsav - na której to spółce dwa kółeczka zrobiłem. Na wiosnę premiera ich oczekiwanej gry Bee Simulator, która już zbiera nagrody. Sami wiecie ile Farm urósł pod premierę. Plus kolejny dla naszego gamingu to fakt, że dolar się umacnia. Nie traciłbym wiary w CreepyJar czy Playway. Mobilne gry też mają się dobrze i są coraz popularniejsze więc TSGames czy Cherry pokażą jeszcze moc. Farm51 - to już kolejna perełka, teraz tylko dobre newsy i pomału w górę. Niestety CFG - wyniki sprzedażowe kiepskie. Tu wystrzału nie będzie, ale obym się mylił. Sam wtopiłem w CFG i wyszedłem po 34 zł.
Donbas78 usher Trakcja podbijana i zjazd do bazy:(
karkalis trakcja na kontrkacje jednym ma prawie -20% marży. -20% na kilkuset milionach.
Michał (a) Playway przy kluczowym wsparciu 120 zł. Dalej jedynie obserwujemy.
Przemek (r) Bartas_Gda ale tam na prawde nie ma napisane że to trakcja :)
filip Przemek (r) tylko na wykresie Bartasa nigdzie nie było napisane że to Trakcja
Przemek (r) Bartas_Gda kurs się konsoliduje na Trakcja
Przemek (r) filip trakcja
Batman Bartas_Gda A takimi są trakcja i infoscan ale ostatnio mniejszych nie analizuje z powodów które opisałem
balrog playway nadal jednak słabnie, tgames testuje znowu opó
Donbas78 Trakcja będzie cofka:(
balrog CDR i Playway bliskie przecięcia lini macd
balrog playway na ciekawym poziomie
karkalis a jakiś kumaty gość napisał im "Tak, kapitalizacja 300 milionów przy niemal 700 mln 11bit (po premierze FP momentami 1,2 mld) i 821 mln PlayWay. I może niewielkie znaczenie ma, że po trzech dniach TOP1, posiada niemal tyle komentarzy co największy sukces PlayWay, czyli House Flipper, do tego kosztuje tyle co Frostpunk, tylko, że nie było w najważniejszym momencie przeceny -10%? Jeśli nie jest to wielki sukces, to nie wiem co nim ma być. Na koniec niech każdy sobie odpowie, która gra będzie się lepiej monetyzować przez najbliższy rok: HF, Frostpunk czy WW3?"
Bercik1974 W niedługik czasie.Polimex Trakcja i Bloober.pozdrawiam
beatum Hoze siedze troche na giełdzie i po tym co widzę dzisiaj to poziomy 3x można odłożyć na półkę, farm51 idzie awans do wyższej ligi -> wycena w kierunku 11b, playway
balrog Co sądzicie o playway i tsgames? Playway wydaje mi się, że okolice ~120 zł (sma200) to dobry moment na wejście, tsgames też spodziewałbym się niedługo odbicia
kozineczka Pewne wyniki będą zbliżone do ostatnich, wzrost materiałów i płac da to odczuć, najważniejsze aby zachowali płynność finansowa, jeśli zamawiający nie będą mieli chęci renegocjacji umów to fundamentalne nic się nie zmieni, z drugiej strony powinno im zależeć na tym bo jak upadna firmy budowlane typu trakcja to kto im będzie budował infrastrukturę... Chińczyk? :)
leon Donbas78 pewności nigdy nie ma, ale sądzę, że dołek już na trakcja był
leon karkalis a akumulujesz trakcja? moim zdaniem to jest dobry temat na long
Donbas78 kozineczka Trakcja też bardzo osłabła:(
nowy Czy Polimex ma coś wspólnego z Trakcja?
Donbas78 Trakcja coś nie może oporu na 3,20 trwale przebić:(
kozineczka Sal odkupiłam mały pakiet poniżej 1,9, można powiedzieć tyle co nic w porównaniu ile tego miałam... podebrałam też bioton, synektik, ts games lvc no i trakcja
space playway znowu blisko sma200, moze odbić
kozineczka Donbas78 nie, raczej trakcja
Hoze Kozineczka już słusznie zauważyła że f51 sie dobrze trzyma , popatrzcie na playway tsgames, wygląda na to że ludzie wierzą w sukces ww3
space playway też leci.
leon Przemek (r) gdy pojawi się tylko zmiana sentymentu na rynku, to i kapitał napłynie i szybko będzie wynosił kursy takich spółek jak elektrobudowa, trakcja itp...no chyba, że te spółki zbankrutują, tak jak ludzie teraz piszą na forach, wszak co druga spólka (więcej!)to teraz bankrut, więc zostanie na naszej GPW, powiedzmy 100 spółek. hehe i nie będzie trzeba takiej selekcji dokonywać jak teraz
Błażej (a) nieźle wygląda Playway, który po raz n--ty dotyka ważnej średniej kroczącej
Bartas_Gda playway na sma100
Bartas_Gda playway,11B co myślicie
nowy Trakcja poszła uktyte na 3,69
nowy Trakcja rusza
custer Vestor DM obniżył cenę docelową akcji PlayWay do 177 zł
Przemek (r) Trakcja fajnie poszła
Przemek (r) Trakcja dobrze sobie radzi
Przemek (r) Bercik1974 na razie trakcja walczy z SMA100
Bercik1974 Trakcja ruszyła
balrog nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji, czy wywalę asekuracyjnie przed samą EA czy jednak nie, normalnie bym to zrobił patrząc na kazus np playway po agony czy CFG po PD ale wydaje mi się, że w przypadku WW3 o grze będziemy wiedzieć dużo więcej przed premierą niż o tamtych grach, o których nie wiedzieliśmy właściwie nic
Bercik1974 Trakcja to prawda wygląda coraz ciekawiej.
nowy Ciekawie wyglada Trakcja na jutro
Mikesz #gamedev https://www.youtube.com/watch?v=LB4Otj64O8I PlayWay macza tym palce
custer playway testował 161 i padł
space playway raport wypuścił
space playway wyniki w poniedziałek, warto obserwować kurs
Przemek (r) arthas9182 super informacja odnosnie playway :)
arthas9182 Playway na fb zapowiada dodatek do hf garden ma wyjść "soon" I będzie to płatne dla
nowy Jak widzicie Playway z ta swieczka?
nowy Playway tez brzydka swieca
space playway widzę na 165 po połączeniu szczytów
filip Playway analogicznie do TEN
nowy Playway wybija
nowy Playway
borneo ja obserwuję do wejścia CFG, TEN i Playway
space ktoś się przygląda playway ?
space myślicie że playway szykuje się do wybicia w górę czy w dół ?
space kozineczka no trakcja coś słabo, liczyłem na zysk, a tu chyba utnę ze stratą (małą)
space playway się przygotowuje do ruchu
space trakcja dziś moze wybije
space myślę że nie ma co patrzyć na 11bit w oderwaniu od reszty. cdr -2%, farm51 -9%, bloober -9%, cherry -0.25% , jujubee -3.4%, vivid -3.4%, 11bit -13%, TEN -16%, qubicgms -3%, playway -8.5%, ultgames -8.7%, ifun4all -1.5%, foreveren -0.68%, cigames -13,9% , CFG -1.41%, TBULL -4.5%, tylko creepyjar +35%
Przemek (r) trakcja nieźle
legniczanin Bartas_Gda ;) Trakcja żle sie nie otworzyła
legniczanin cześć, jaki scenariusz przewidujecie na TRAKCJA i KREZUS ?
space balrog mam playway ale przed wynikami wyjdę. wolę nie ryzykować
balrog wg mnie playway pod względem wyników pozytywnie zaskoczy co do HF, bo ten sądząc po pozycji na steam sprzedawał się przede wszystkim w europie zachodniej i USA przy wyższych cenach, natomiast frostpunk poszedł w dużej mierze w rosji i azji
balrog ale playway chyba sie teraz nie nadaje
balrog no i miałem brać rano playway, nawet rano o tym pisałem ale w końcu się wycofałem. Kolejny raz taka sytuacja :/
nowy Trakcja tak jak przypuszczalem info pod wywalanie ale nie ładnie
bronas16 ciekaw co dalej z trakcja
nowy kurcze dziwna ta trakcja ktos rano usilnie sprzedawal 100k na minusie nie sadze zeby nie byl to insider a tu info i juz na plusie
Przemek (r) ciekawe w którą stronę trakcja pójdzie
balrog co myślicie o Playway? Zastanawiam się czy nie wziąć, raczej na krótko. Coś nie chce spaść poniżej 146, spółka dosyć schłodzona jak na gamedev, część wskaźników sugeruje wyprzedanie
legniczanin cześć, jaki jest cel spychania kursu na TRAKCJA przed samym raportem? Nie wiem jak to odczytywać
nowy Trakcja sie cos rusza
Przemek (r) może na trakcja dzisiaj się coś wyklaruje
d3 ciekawe czy trakcja już się odbije
space playway chyba zrobi wybicie. pytanie tylko w która stronę
Janek Przemek (r) jak widzisz playway? sytuacja podobna do lipcowej?
legniczanin cześć, karkalis odnosnie twoich przemysleń dot. branży budowlanej uważasz że trakcja jeszcze poleci w dół po wynikach? Czy spadki już były po wynikach za 1Q ?
karkalis Hej, po wynikach erbud, pomyslałem, że napiszę tutaj moje przemyślenia na temat wig-bud, albo raczej ostrzeżenie. Trakcja, jako pierwsza w raporcie za Q1 zweryfikowała budżety kontraktów - weryfikacja polega na tym, że aktualizyjemy budżet kosztowy projektu i przez możemy mieć tzw. Overrun (przekroczenie kosztów) albo underrun (koszty przy sprzedaży projektu byly niedoszasowane). Obecnie mamy w sumie na wszystkich kontraktach podpisanych w latach 2015-2017 dość znacze kotnrakty i overruny rozpoznał cześciowo trk (ale moim zdaniem jeszcze jeden kontrakt - budowa odcinka S5 jest niedoszacowana i tu jest ryzyko one-offa na wynikach Q2). ZUE ma stary portfel kontraktów - tutaj moim zdaniem też b. duże ryzyko tego samego co erbud pokazał. Analogicznie Mirbud (ale z postępu przerobów na ich głównych kontraktach jest jakaś nadzieja, że nie aż tak źle, bo przeroby mają duże i zdywersyfikowany biznes). Unibep - miał w Q1 -14% rentownosci branży drogowej, ale ich wyniki pompuje deweloperka (tu bym spodziewał się raczej nadal dobrych wyników, ale z segmentu deweloperskiego, a nie budownalnego).
cooper ULTGAMES - spółka specjalizuje się w produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora: PlayWay. A tu znaczący artykuł: https://gry.interia.pl/newsy/news-ultimate-fishing-simulator-opusci-steam-early-access-pod-kon,nId,2621079
karkalis trakcja będzie/powinna mieć też minus 30mpln. Na koszty na kontrakcie s5. To tak jakby ktoś chciał zagrać pod wyniki na trk
legniczanin Cześć, jak myślicie trakcja przebije 4zł?
Mikesz Zaba pierwsze oceny były słabe z winy studia, przepuścili bugi w translacji i źle zaprojektowali/przetestowali system walki. Trzeba sobie zapisac ze spolki z grupy PlayWay mają problem z działem QA bo na Agony tez jakby testy były potraktowane po macoszemu albo brakło im czasu
balrog ja przy grach playway nauczony doświadczeniem też bym wywalał, bo jak pisałem, po udanym HF kurs zanadto nie poszedł w górę, a po kiepskim Agony 2 dni szukał dna
Batman wzięta trakcja po 3,82 zobaczymy czy coś z tego będzie
Michał (a) Na Trakcja też pisałem o zagraniu przy 3,55 zł. Cena akcji spadła "tylko" do 3,64 zł.
balrog no ja playway nie mam, ale doradziłem szwagierce aby ustawiła SL pomny doświadczen tego co działo się przed premierą HF i Agony, oraz po premierze tej drugiej. Wywaliło ją przy 166 zł, stwierdziłem że ma więcej do stracenia niż zyskania, bo z kolei po bardzo udanej premierze HF kurs w pierwszym dniu zanadto nie zareagował. Ale zobaczymy co będzie w czwartek.
space trakcja coś tam zaczyna
Batman Bartas_Gda tylko trakcja ako spółka kompletnie spekulacyjna lubi wyłamywać poziomy więc na finalną paczkę czekam pod 4 zł
Batman Bartas_Gda No i wziąłem trochę trakcja po 4,04
Przemek (r) trakcja sobie radzi
hasior TRAKCJA odpala
karkalis Czy ktoś analizował wykres trakcja? Młot, ale w sumie nie wiem... anybody?
kuna trakcja slabo
lukasci87 Bah, PXM, trakcja leje się krew
filip przy czym Bah bym nie tykał a i Trakcja słaba świeca, Kopex można się zastanowić
filip Kopex, Trakcja, Bah
filip na krótko to się gra na takich gniotach jak Kopex, Trakcja czy Bah Batman
Mikesz Batman PlayWay debiotwał za około 50 PLN i długo się kisił na tych poziomach, ile teraz jest pewnie dobrze wiecie :)
Michał (a) Trakcja jest OK.
Alutka Hej, dm Boś rekomendacja dla playway 165,00
space jak widzicie playway ? wybicie w dół ?
TakiOn Playway ma jeszcze sporo dobrego jak nie najlepszego przed sobą :)
Batman trakcja teraz jest ciekawy moment
Przemek (r) Playway sprzedał ponad 500k HF nieźle :)
karkalis nie wiem czy widziliście, ale playway wrzucił raport sprzedażowy, HF sprzedali 500k kopii
karkalis zobacz case trakcja, teraz BAH
space playway dalej wzdłuż linii
space playway wygląda jakby poruszał się w kanale cenowym zapoczątkowanym wczoraj o 14. aktualnie na dolnej linii
space na playway baton 1000 akcji po 159
cooper na chwilę obecną mój potfel to: Amica, Forte, PBKM oraz PlayWay. Przymierzam się ponownie do zakupu TSGames. Mam oszczedności na jeszcze jedną spółkę i tutaj moja wewnętrzna walka między: 11Bit, Mabion, Trakcja, Famur i CFG
karkalis Przemek no widzę właśnie. Trakcja też wybornie, niby kilka dni a ceny się pozmieniały nieźle
space playway ładne zagranie
Przemek (r) Playway już prawie po 170 zł, do szczytów brakuje niewiele
beemar TRAKCJA musi przebić 4 PLN, potem widzę opór na 4,35 - jednakże spójrzcie w interwale tygodniowym jaki wolumen był w ostatnim tygodniu - ponad 13 mln akcji - robi wrażenie. Jutrzejsza sesja sporo powinna nakreslić do dalej
bronas16 jak tam widzicie na jutro TRAKCJA
Batman trakcja poszła. odkupię jak przebiją 4
space trakcja na widłach
bronas16 Vestor: Rozpoczynamy wydawanie rekomendacji dla CD Projekt (CDR PW, Akumuluj, TP PLN 231, +14%), 11 bit studios (11B PW, Kupuj, TP 511, +18%), oraz PlayWay (PLW PW, Kupuj, TP PLN 195, +40%) PlayWay (Kupuj TP PLN 195): Prognozujemy średni zysk spółki w latach 2018-2020p na poziomie PLN 52m, co implikuje średniocykliczny P/E na poziomie 17.8x (30% dyskonta do branży). Oczekujemy w 2018p rekordowych wyników i walidacji modelu biznesowego spółki. Jednoczesny sukces House Flipper (ponad 400k egz.) oraz porażka Agony potwierdzają, że dywersyfikacja i duże portfolio premier jest bezpieczną strategią. Najbliższe premiery z większym potencjałem (w naszej ocenie): CMS 2018 ? wersja konsolowa (2H18), Bum Simulator , Uboot oraz Mr. Prepper (wszystkie 2019). Od 2020p zakładamy, że PlayWay będzie publikować 20 gier rocznie, wyprodukowanych niskim kosztem PLN 1.0-1.5m każda. Oczekujemy, że jedna z nich będzie hitem (500k+ egz.), połowa przyniesie niewielkie zyski (100k+ egz. każdy), a reszta zwróci koszty produkcji lub przyniesie niewielkie straty (sprzedaż po 30-70k).
bronas16 wczoraj chyba zrobiłem z 400k TRAKCJA -> FARM - TRAKCJA- FARM :D
cooper Mój portfel to jeszcze PLayWay po 137 zł średnia, myślę zostawić długotermonowo
beatum FOR natomiast dał dziś raport całkiem przyzwoity, widać że w dobrym kierunku idzie, plus współpraca przy portowaniu gier z Playway i UFG
lukasci87 kozineczka torpol i trakcja :)
lukasci87 Torpol i Trakcja mogą rosnąć pod CPK i zatwierdzony plan rozbudowy sieci kolejowej
nowy Trakcja to jest raczej kierunek 7 zł
Asia Trakcja sie ściga dziś z Ursusem, niezła konkurencja
Asia Qmk wisi, Trakcja wisi, zaraz Ursus zawiśnie :)
filip Playway to murowane wzrosty w poniedziałek po tym infie
karkalis trakcja ruszyła pod kontrakt na S61
karkalis na trakcja info o podpisaniu umowy było wiadomo o tym kikla dni wcześniej (forum skyscrapercity) - tylko, że jak wcześniej kurs nie reagowal na takie infa, to nawet tutaj nie wrzucałem
bronas16 coś słabnie trakcja
Przemek (r) kozineczka niech jadą trakcja do 4 zł :)
Przemek (r) obserwuję trakcja i zastanawiam się czy nie będą dalej pompować kursu
arthas9182 bierzecie trakcja na fix?
kozineczka z Krejziego zaraz będą przychodzić na trakcja :)
Batman i trakcja jak kupiłem odpaliła
Przemek (r) trakcja reaguje na info
Przemek (r) no to nieźle z tym Playway
karkalis leon unibep ma do wygrania dwa kontrakty, bo inni nie chcą robić. Niby kwoty duże bo ca 0.5 mld pln, ale czy to ok, patrząc na budowlanka, to sam nie wiem. Sparzylem się na trakcja, omijam nadal. Postoje, popatrzę, rząd nie chce indeksacja kontraktów, PKP zwala przetargi, scenariusz pod który grałem nie realizuje się.
Sylwek Trakcja - kontrakt w Niemczech. Moim zdaniem wygląda jak by NN się wczoraj wysypał do końca.
karkalis leon ja z tego mam takie wnioski: Budimex złożył ofertę w listopadzie 2017 i przy obecnych cenach wolą stracić wadium (10mPLN jak kojarzę) niż realizować kontrakt po cenach ofertowych z listopad 2017. Czyli spadki na trakcja i na całym wig-budownictwo jak nie będzie zmiany waloryzacji kontraktów to dopiero preludium.
karkalis Przemek wiesz, z czasem człowiek do tego "dorasta". Trakcja to jest moja ostatnia spółka, na której tak nie robię. Kiedyś bym zbierał, usrednial, kisił. Teraz, kupię, wywalę, aż poczekam, aż sygnal z AT pojawi się.
cooper Na razie obserwuję na wentualne ruchy: Playway, Trakcja, Livechat, Famur
karkalis oferta trakcja na 360 mPLN wybraja jako najkorzystniejsza - pewnie na dniach będzie info na espi
karkalis nie wiem czy to coś wnosi ale tak pro forma wrzucę - dotyczy Trakcja
leon na trakcja zrobiłem kolejne kółko, to chyba jeszcze nie czas na większe wybicie
karkalis ale na trakcja sypie ofe, wiec wzrosty zobaczymy jak świnia niebo:)
karkalis mam kania - ale tutaj fundamengy wg. mnie są ok, ale kurs jak widać coś innego mówi. Trakcja jest ok, nie tykać ZUE
Przemek (r) karkalis ladna swieca tygodniowa na trakcja
leon Przemek (r) trakcja się zrobiła spekulacyjna ostatnio
Przemek (r) leon mysle ze moze do 4 zl dobic trakcja tam bedzie pierwszy opor
leon Przemek (r) ale z trakcja mam zagwozdkę, bo nie wiem, czy już na long term, czy kolejne kółko. I dont know ;)
leon Przemek (r) wczoraj brałem trakcja, a dziś mi się jeszcze bardziej podoba
leon trakcja ciekawie
karkalis to jest dobre info bardzo - bo trakcja ma duże problemy ze swoją spółką drogową na litwie
karkalis http://www.narew.info/wiadomosci/16259,jest-wykonawca-kolejnego-fragmentu-via-baltica - trakcja czeka na podpisanie umowy na 600 mpln (w konsorcjum)
karkalis jak trakcja tak się zamknie, to może być ciekawie w następnym tygodniu
karkalis Bartas_Gda oprócz tego konsorcujm z trakcja wybrali na budowę S61 - to jeszcze nie poszło chyba na espi
marksi7034 Co z trakcja? Jak myslicie jest szansa na wybicie? Vivid jakas cienizna tam, moze po 13 lipca cos ruszy, jak myslicie?
hasior TRAKCJA podryguje
beemar karkalis Akcjonariusze PlayWay zdecydowali o wypłacie 2,38 zł dywidendy na akcję
Sal trakcja
Michał (a) nowy Japlayway i 11Bit jak na razie omijam. Playway za duże i zbyt dynamiczne spadki były. Korekta trwa z reguły długo potem. 11Bit z prostego powodu: premiera już była.
nowy Czy na Playway to dobry moment do brania?
Michał (a) Trakcja przebiła ostatecznie wsparcie 2,70 zł.
Michał (a) Na Trakcja bardzo możliwe jest wybicie wsparcia 2,70 zł. O zagraniu wspominałem przy ~2,74 zł.
Michał (a) Playway dalej w zakładanej korekcie.
karkalis z innej beczki - dziś na trakcja podali info o akcjonariuszach na walnym. 2 z 3 największych zwiększyło stan posiadania. żaden z akcjonariuszy +5% nie sypał
nowy karkalis Na razie słabo ta Trakcja praktycznie na minimach, brak dynamicznego odbicia
karkalis Batman a bo qmk sprzedałem i kupiłem za to trakcja, nosz kur.... a nad qumak to od grudnia miałem rozpracowany kiedy co ijak i tak zdupczyć na ostatniej prostej:(
nowy Trakcja zbierana znow
karkalis Przemek używasz w pracy słowa Plateau? Bo to kolejny raz gdzie zamiast playway wpisałeś Plateau i zainteresowało mnie to słowo:D
beemar Przemek (r) TRAKCJA POLSKA - Zwyczajne walne zgromadzenie - zatwierdzenie dywidendy w wysokości 0,10 zł na akcję + zobaczymy kto się pojawi z jakimi pakietami ;)
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK