Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

11Bit oraz Pilab, czyli formacja + wsparcie!

Z ostatnich typów dla zarejestrowanych użytkowników wybił między innymi Izoblok +21,20% (od naszego przykładowego LimAkt). Inna spółka natomiast osiągnęła już jak na razie +11,87% w jedynie kilka dni.

Biorąc pod uwagę fakt, że zarejestrowani użytkownicy ostatnio mieli dużo typów długoterminowych, to dzisiaj dla balansu zaprezentujemy dwie analizy spółek z New Connect (11Bit oraz Pilab). Obie jednak z indeksu NC30.

Analiza 11Bit (11B)

Analiza 11Bit

W trendzie bocznym od początku 2015 roku. Aktualnie zbliżamy się do okresu „raportowego”, który odbędzie się od 12 do 16 listopada (na ten okres zaplanowana jest publikacja największej ilości raportów finansowych spółek za III. kwartał). Na 11Bit raport będzie opublikowany 12 listopada. Okresy przedraportowe i po są często zalążkiem do większych ruchów na kursie spółek. Szczególnie na New Connect.

Na wykresie widoczna kształtująca się formacja techniczna trójkąta zwyżkującego. Jednocześnie nastąpiło wyjście z kanału spadkowego. Tutaj będzie można zagrywać krótkoterminowo pod przebicie oporu na poziomie 72,00 zł (a więc pod potencjalne wyjście z trójkąta górą).

Przykładowy LimAkt 72,30 zł

Analiza Pilab (PIL)

Wykres tygodniowy

Analiza Pilab tyg.

Najbardziej przykuwa uwagę rejon ważnego wsparcia ~36,50 – 40,00 zł przy którym kurs się znajduje. Przebicie tego obszaru zapoczątkuje trend spadkowy wyższego stopnia. Takie obszary są potencjalnymi obszarami „kupna”. Obszar ten jest respektowany również przez rynek: patrz utworzony wolumen. Drugą rzeczą jest mały wolumen podczas spadków (zaznaczone również na wykresie).

Wykres dzienny

Analiza Pilab dz

Tutaj widoczny jest z bliska ten kanał z wykresu tygodniowego. Podczas ostatnich sesji wystąpił widocznie zwiększony wolumen. Będziemy tutaj zagrywać na przebicie lokalnego oporu na poziomie 42,00 zł.

Przykładowe LimAkt: 1) 42,02 zł 2) 44,02

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Inwestor2000 ale pilab chyba ogolnie ma problem z obrotami chociaz nie sprawdzałem i pisze z głowy
Asia Przemek (r) Pilab przeoczony z wczorajszą świeczką
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK