Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Nasz Shoutbox ponownie funkcjonuje bez zarzutu! Informacja o stanie

Witajcie!

W tym miejscu chcieliśmy poinformować, że nasz Shoutbox ponownie działa jak należy. Ponownie wiadomości wysyłają się w trybie „live” (od razu bez żadnego poślizgu) oraz wiadomości nie „gubią” się.

sHOUTBOX

Od początku maja mieliśmy problem z opóźnieniami w wysyłaniu wiadomości nawet dochodzących do 10 sekund. Niektóre wiadomości w ogóle się nie wysyłały. Winnemu temu wszystkiemu był nasz były hosting, który nie potrafił (lub nie chciał) rozwiązać problemu. Mimo wielu naszych telefonów i maili za każdym razem było nam zapewniane, że sprawa jest w toku i że odpowiednie osoby pracują nad rozwiązaniem problemu. Kontakt z hostingiem pozostawiał wiele do życzenia.

Po 3 tygodniach bawienia się w „kotka i myszkę” postanowiliśmy po prostu zmienić usługodawcę. Po zmianie firmy hostingowej strona i Shoutbox działają jak należy. Odczekaliśmy tydzień aby wszystko przetestować i możemy niniejszym oficjalnie stwierdzić, że ponownie możemy dyskutować na naszym Shoutbox’ie jak jeszcze w kwietniu – bez żadnych zakłóceń.

Za zakłócenia i problemy przepraszamy, ale robiliśmy wszystko co w naszej mocy aby przyspieszyć ten cały proces i „próżnię” komunikacyjną ze starą firmą hostingową. Zachęcamy do dalszej żywiołowej dyskusji, a my zrobimy wszystko aby problem nie wystąpił ponownie!

Wasz,

gpwatak.pl

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK