Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

WallStreet 25 – Konferencja on-line

WallStreet 25 Grafika

Trwają zapisy na największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce – konferencję WallStreet 25 on-line. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych nieprzerwanie od ponad 20 lat. Obecna edycja, po raz drugi, również odbędzie się tylko w wersji online w dniach 9-11 czerwca 2021 r.

Nadal istniejące zagrożenie epidemiczne związane z pandemią Covid-19 spowodowało, że tegoroczna edycja konferencji WallStreet zamiast w maju w Zakopanem, ponownie będzie organizowana wyłącznie w formie wirtualnej. Wykorzystane zostaną najnowocześniejsze narzędzia, technologie i kanały komunikacji.

Niezmienna zostaje jakość merytoryki. Dziesiątki wykładów i dyskusji ekspertów rynkowych, spotkania z przedstawicielami spółek giełdowych i instytucji oraz goście specjalni. Michał Szafrański – bloger, podcaster, przedsiębiorca, autor bestellerowych książek „Finansowy ninja” i „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” oraz Joe DiNapoli światowej sławy trader z blisko 50-letnim doświadczeniem na rynku. Wirtualny format tegorocznego WallStreet będzie się opierał na wykładach i debatach on-line realizowanych w studiu konferencyjnym oraz poprzez platformę webinarową.

Wszystkie wykłady, debaty oraz prezentacje emitentów i partnerów będą otwarte i dostępne bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników. Dostęp do archiwum nagrań po konferencji tylko dla zarejestrowanych członków SII.

Wirtualna odsłona konferencji WallStreet pozwala na udział w niej bez wychodzenia z domu. Ponadto, jest możliwosć wielokrotnego poszerzenie grona biorących udział w Konferencji inwestorów.
W ubiegłorocznej konferencji uczestniczyło ponad 11 000 inwestorów.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia WallStreet 25 on-line, w tym program (cały czas uzupełniany), sylwetki prelegentów, wystawcy oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

Zobacz podobne analizy:1 Odpowiedź

  1. Błażej Błażej pisze:

    Przypominamy, że dzisiaj rusza konferencja WallStreet, która w całości odbędzie się online.
    Wszystkie wykłady, debaty oraz prezentacje emitentów i partnerów będą otwarte i dostępne bezpłatnie dla zarejestrowanych uczestników.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK