Analiza Techniczna
Jak chcę roygryżć KGHM? Krótki wpis o tym jak rozegrać chcę w najbliższych dniach KGHM. Bardzo chcę... Więcej
W tym tygodniu wybrałem trzy spółki z amerykańskiej giełdy, które znajdują się w ciekawym miejscu.... Więcej
Poprzedni tydzień był pełny zawirowań na indeksach i wielu spółkach. O licznych swingowych zagraniach... Więcej
Jankesi wczoraj zamknęli sesje znowu na minusach. Kurs Nasdaq i S&P500 zamknęły się poniżej średniej... Więcej
Wczorajsze zamknięcie na indeksach amerykańskich sugerowało, że i u nas zacznie się mocny pogrom. Z drugiej... Więcej
Ostatnie sesje wyglądają bardzo słabo na naszej giełdzie. Trudno jest wybrać ciekawe spółki jak jest taki... Więcej
WIG20 zdecydowanie walczy w swoim boczniaku o wygenerowanie jakiegoś impulsu. Każdego dnia tygodnia mieliśmy do... Więcej
Inwestycja średnioterminowa? Patrzymy na CLNPharma oraz LCC Corp. CLNPharma (CLN) Formacja... Więcej
Witajcie, dzisiaj rano przedłużyliśmy każdemu użytkownikowi, który jeszcze do wczoraj miał aktywny dostęp... Więcej
W tym tygodniu typuję kolejne spółki z amerykańskiej giełdy, które znalazły się w ciekawym miejscu. FEDEX... Więcej
Pokaż więcej »


Najnowsze komentarze