Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2024
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Wydarzenia

Spółki: Bogdanka, Serinus oraz Vercom.

W tym wpisie przedstawię analizę spółek: Bogdanka, Serinus oraz Vercom. Zanim przejdziemy do właściwej części wpisu zerknijmy na wykresy głównych indeksów giełdowych. Kurs WIG20 próbuje utrzymać się w okolicach 2100 pkt, ale brak zwiększonego popytu w tym miejscu może oznaczać dalsze spadki w okolice luki wzrostowej 2060-2070 pkt. Kurs MWIG40 przebił dołem linię SMA50 i utrzymuje się poniżej niej. Brak zdecydowanego ruchu wzrostowego i wyjście ponad SMA50 ze strony popytu może oznaczać dalsze spadki w kierunku lokalnego wsparcia na 4600 pkt. Kurs SWIG80 wskazuje natomiast na możliwy ruch spadkowy w kierunku linii SMA50 oraz lokalnego wsparcia na 18500 pkt.

Spółka BOWIM typowana 16.03.2022 r. zyskała do tej pory 14%
Spółka LOTOS typowana 30.03.2022 r. zyskała do tej pory 16 %

BOGDANKA (LWB)

Bogdanka jest głównym producentem węgla kamiennego w Polsce. Wyróżnia się na tle branży przede wszystkim pod względem wydajności wydobycia węgla kamiennego oraz planów inwestycyjnych, które zakładają udostępnienie nowych złóż. Węgiel kamienny energetyczny oferowany jest przede wszystkim do produkcji energii elektrycznej, cieplnej i produkcji cementu. Spółka nieregularnie wypłaca dywidendę, ostatnia za 2018 rok w wysokości 0,75 zł na akcję. Najbliższy raport finansowy za 1Q2022 spółka opublikuje 24.05.2022 r.

interwał dzienny

Analiza techniczna SERINUS
Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym. Aktualnie widoczna jest konsolidacja kursu poniżej poziomu 57,35 zł stanowiącego bieżący opór. Od dołu wyznaczona lokalna linia trendu wzrostowego stanowiącego lokalne wsparcia dla kursu. Wybicie górą z konsolidacji otworzy drogę do dalszego wzrostu kursu w kierunku kolejnego oporu na 64,20 zł a następnie okrągły poziom 70 zł. Zagrywamy na wybicie górą z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 57,40 zł SL poniżej 54 zł.

SERINUS (SEN)

Serinus to międzynarodowa spółka naftowa prowadząca działalność w Rumunii i Tunezji, wydobywająca ropę naftową i gaz ziemny. Spółka nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport za 1Q2022 zostanie opublikowany 12.05.2022 r.

interwał dzienny

Analiza techniczna SERINUS
Spółka od ponad roku porusza się w trendzie bocznym. Aktualnie mamy do czynienia z widoczną konsolidacją kursu w kształcie a’la trójkąta symetrycznego, z którego wybicie górą pozwoli na próbę przetestowania najbliższego możliwego oporu w okolicach 1,08 zł. Natomiast wybicie dołem skieruje kurs w kierunku luki wzrostowej. Zagrywamy na wybicie górą z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 0,9220 zł SL poniżej 0,88 zł.

VERCOM (VRC)

Vercom to spółka tworząca globalne platformy komunikacyjne w chmurze (:CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji, w tym przede wszystkim: email, sms, push, komunikatory (OTT). Spółka nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport finansowy za 1Q2022 zostanie opublikowany 17.05.2022 r.

interwał dzienny

Vercom, analiza techniczna
Spółka od debiutu porusza się jednak w trendzie spadkowym. W pierwszym dniu notowania na giełdzie wolumen wyniósł około 122k akcji, natomiast na piątkowej sesji wolumen wyniósł ponad 130k, dlatego można sądzić, że nastąpiła kolejna wymiana i kurs powinien w końcu zacząć rosnąć. Po wybiciu z aktualnego kanału konsolidacji kurs powinien rosnąć w kierunku oporu w okolicach 50 -50,50 zł. Znajdujące się po drodze średniej SMA100 i SMA200 mogą na chwilę przyhamować wzrosty. Lokalne wsparcie przy dolnym ograniczeniu kanału konsolidacji. Zagrywamy na wybicie górą z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 44,10 zł SL poniżej 42 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje
Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Piaskun Roman Na mieście chodza słuchy że ich Bogdanka przejmuje
Piaskun Bogdanka zarobiła 20,20zł na 1 akcję w 2023r a jest notowana na gpw po 34zł śmiech na sali
Piaskun Bogdanka szacuje, że w 2023 roku miała 687,1 mln zł skonsolidowanego zysku netto oraz 1.345,2 mln zł skonsolidowanego zysku EBITDA przy przychodach na poziomie 3.939,3 mln zł - podała spółka w komunikacie. Bogdanka zakłada wstępny plan produkcyjny na 2024 r. na poziomie ok. 9 mln ton.
Piaskun Bogdanka rusza za Enea.....Wiadomo właściciel
Piaskun kriss1975 Bogdanka jeszcze w miejscu stoi
Piaskun kriss1975 wystarczy zerknąc jakie bogdanka pokazala zyski w 4q
Piaskun kozineczka https://pl.investing.com/commodities/rotterdam-coal-futures-historical-data a jsw i bogdanka słabo
Piaskun Bogdanka wypłaci 4zł dywidendy
Ed Trakcja Bogdanka mocne
Piaskun Bogdanka za JSW już nadgania
mizarro Bogdanka ma już w garści analizę geologiczną i zidentyfikowali 11 surowców w 20 lokalizacjach, infa wypuszczają sprzeczne żeby ludzi zakręcić i omotać , Lotosa też kręcili a skończył x2 . Mój typ na loonga .
mizarro Bogdanka in, risk zero.
mizarro bogdanka multiuranówka , będzie coś z tego ?
mediolan PKN ORLEN ENERGA JSW PGE BOGDANKA PKO BP PEKAO PZU ALIOR i kontrola jest
mediolan kriss1975 beda kupować wegiel od bogdanka za grosze
Piaskun Bogdanka ruszyła za JSW
kozineczka Ed widzę, żę pieresza zmianka pojawiłą się o 10:25 a bogdanka rośnie od samego rana, coś tu jest nie tak ? czy mi się wydaje ?
mediolan pamiętacie że Enea pisaliście zrobiła juz odpisy na Bogdanka wcześniej... nic mylnego
Janek Piaskun niech Bogdanka jeszcze ruszy za JSW
mizarro A co to bogdanka to pierwsza uranówka będzie :)
Piaskun koku Bogdanka powinno coś odbić kurs mocno wyprzedany
Janek kriss1975 jak widzisz obecnie Bogdanka i cig?
koku kriss1975 co do tpe na poziomie 3,5 koszyk mam już tam ustawiony :) z enea to oprócz techniki, która pokazała środkowy palec (a raczej jej pokazano) nie rozumiem kwestii sprzedaży kopalni, jeśli to jest 1 mld zł to jakoś kursem nie ruszyło tak, jak oczekiwałem (zakładałem, że spadek wyceny Bogdanka był już raportowany i odpisy zrobione, dlatego taka kasa powinna ruszyć mocno kursem), a tu nic
Ed Negocjacje zakończone, jest porozumienie w LW Bogdanka. Górnicy dostaną podwyżki i jednorazowe świadczenie do 26 tys. zł
mizarro Bogdanka wycenione urzędowo na 45, kurs 35 :)
Janek kriss1975 enea ładnie, a bogdanka?
bronas16 Pięknie jednak 345 pln za akcję bogdanka. Jutro 4 raz widły
bronas16 a tak brali bogdanka teraz już beee
Piaskun mediolan Bogdanka to spółka perspektywiczna oni juz szukaja wegla koksującego może coś wisi w powietrzu że tak szybko skarb państwa chce przejąć
mediolan kriss1975 enea już dostała... bony skarbowe tak rozwiązali sprawę płatności za akcje , a bogdanka kopalnia dobra
Piaskun Bogdanka to miód malina przy kopalniach Taurona które maja słaby wegiel energetyczny wystarczy sobie o Janinie poczytać
kuna Piaskun pytam tylko technicznie , ale jak chcesz to rozwiń temat .To po ile w/g Ciebie powinna być Bogdanka
pezet BOGDANKA JUZ WODLY
kramrok kriss1975 zostałeś z bumciem? bogdanka dalej w portfelu?
space bogdanka słabe szacunki
Piaskun Bogdanka zaraz poleci
Donbas78 Chociaż Bogdanka wypłaci dywidendę
kramrok poproszę o Bumech i Bogdanka
gface Bogdanka promocja dziś ?
Lechu Bogdanka to mój czarny koń na 2023 :)
Lechu kriss1975 Bogdanka podpisuje roczne kontrakty z Eneą, cena w 2023 jest zakontraktowana znacznie wyżej niż ta z 2022, kiedy to sprzedawali węgiel z dyskontem do ceny rynkowej. W tym roku będą beneficjentem, pisałem o tym wczoraj. Bumech natomiast sprzedaje po cenach rynkowcyh, sytuacja odwrotna do Bogdanki ;)
Ed LW Bogdanka odnotowała 126,43 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2023 r. wobec 143,18 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka. Zysk operacyjny wyniósł 155,75 mln zł wobec 179,65 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk EBITDA sięgnął 291,63 mln zł wobec 276,51 mln zł zysku rok wcześniej
zenek69 Bogdanka też źle nie wygląda...z JSW myślę że wiele nie będzie bo brak dywidendy ale tam rozgrywa duży kapitał więc równie dobrze mogą polecieć na 100 albo więcej
Lechu BMC najlepszy (finansowo) okres ma za sobą, z kolei Bogdanka pokaże ogromny progres
Lechu za to Bogdanka w 2023 powinna pokazać rewelacyjne wyniki, renegocjonowane kontrakty sa o niebo korzystniejsze od stawek z roku poprzedniego
kriss1975 Janek sunex oddany jakiś czas temu w okolicy 29 lubawa i BML w portfelu , z poza w20 bogdanka , ccc , astarta , enea , tauron , Eur
filip Serinus start
Janek co myslicie o bogdanka?
PIEQ Moze Bogdanka wreszcie...
Przemas kriss1975 właściwie to zostanie pewnie Orlen i PGE bo resztę pościągają ;) już po Enei, PGNiG, Lotosie, zaraz pewnie Bogdanka a za rok Tauron i JSW póki niskie wyceny
Kam JSW i bogdanka znowu łomot
kriss1975 Kam i jeszcze bogdanka idzie na 80
bylu bogdanka też szlocha
Maciejka ciekawe jak to się zakończy, chociaż dzisiaj wyglądało, że to ten podatek ruszył węglowymi. Chociaż Bogdanka i Bumech nie zaliczyły tak spektakularnych spadków.
Piaskun Hoze a czemu bogdanka ma nie dostać skoro rekordowe zyski mieli?
Hoze bogdanka i tak podatku nie dostanie bo miala mniejszy zysk czy podobny
Przemas ciekawe z drugiej strony jsw i bogdanka dostają a Orlen dość odporny, jego podatek mocno by szarpnął
filip a tu Bogdanka cały ...
pezet kriss1975 skoro JSW ruszylo to moze perla bumech i bogdanka jak myslisz ??
roger bogdanka mocarz
pezet Bogdanka i Jsw rosna a perla Bumech stoi, chyba czekaja na waznego gracza :)
Kam A Serinus to rośnie pod rozwalone rury u ruskich?:)
Janek kriss1975 bogdanka to technicznie pod odbicie od 35?
Maciejka Serinus UK +4%, Serinus PL +34% ;-)
gface Grzesiek Bogdanka się broni, aktywował się popyt
pezet Maciejka bogdanka do chyba idze na 35
Maciejka Bumech +10%, Bogdanka -5%, jak żyć Panie Premierze
Kam Ed jakby tak było to JSW i Bogdanka tez by oberwały atak mały minusik
Donbas78 Bogdanka -2%....
Maciejka Bogdanka ma regulowane ceny węgla, nie sprzedaje po cenach rynkowych, stąd taki rozjazd z Bumech.
Przemek (r) Dzikun myślę że i serinus może swoje zarobić
Przemek (r) kriss1975 może serinus zaczną grać pod wysokie ceny gazu
krzyh serinus info
Przemek (r) Może serinus rozegrają jak należy
Maciejka wynik ładny, Bogdanka tanio się sprzedaje. Czekam na pełen raport.
Maciejka srogo kazali sobie za węgiel płacić, oj srogo. Bogdanka to frajerzy
Dzikun serinus?
krzyh Serinus coś sie zaczyna dziać
Triathlonista kriss1975 bogdanka i sasiny bez zmian do jesieni? :)
Triathlonista Ale bogdanka oporna jest
kramrok kriss1975 a co dalej widzsz z Bogdanka?
zenek69 Ale ta Bogdanka to muł a bunech idzie jak czołg
gface Bogdanka już po korekcie?
Maciejka zenek69 Bogdanka, zysk za q2 porównywalny do q1. ""Wynikająca z harmonogramu, zmiana miksu ścian w drugim półroczu, przewiduje niższy poziom uzysku, a co za tym idzie niższą produkcję węgla handlowego, aniżeli w pierwszym półroczu 2022." Muszą podnosić ceny bo chyba q1 do q2 były zbliżone.
zenek69 Bogdanka 330 mln zysku za 1h
Przemek (r) Piaskun patrzeć na to że Enea będzie w tym roku 2 razy podnosić cenę prądu to można wnioskować że Bogdanka jednak sprzedają po wyższych cenach niż myślisz
Piaskun Przemek (r) Trzea pamiętac równiez o tym że Bogdanka duża cześć wegla sprzedaje Enei a wiadomo ci jako właściciel firmy nie nawalą jej bóg wie ile...
kriss1975 Przemek (r) nie ma sensu tłumaczyć dlaczego bumech i bogdanka rosną od kilku miesięcy , jak pisałem w lutym po wybuchu wojny ze należy budować portfel pod hossę inflacyjna nawet pomimo tego ze rynek jest w bessie
Przemek (r) Piaskun oczywiście że zdążają im się przestrzelone rekomendacje ale ciężko się nie zgodzić że Bogdanka będzie zarabiać na drogim węglu bo mamy otoczenie jakie mamy a przy małym imporcie ceny rodzimego węgla będą tylko rosły
Przemek (r) gface Bogdanka w końcu powinna ruszyć ze względu na wysokie ceny węgla i straszonko odnośnie jego braków na zimę
ekielka bogdanka dostała reko na 80zł
Triathlonista Ciekawe kiedy bogdanka ruszy bo narazie się kisi..
kriss1975 gface bmc ma się dobrze , bogdanka też nie najgorzej , jedynie jsw słabe , ale to tak jak oczekuje
kramrok Co tam dalej z Bogdanka?
Triathlonista roger po infie o nadchodzących szacunkach zaczął rosnąć, rósł kiedy bogdanka spadała to pewnie pod szacunki
zenek69 gface bogdanka sprzedaje wiekszosc wegla na niskim kontrakcie chyba do enei a nie po cenach rynkowcyh
gface Jeśli Bumech rośnie to Bogdanka też powinna, ale widzę, że bardziej powiązana jest z JSW, chociaż to nie ten sam węgiel, gdzie tu logika ?
gface kriss1975 a ta Bogdanka też ruszy ? Coś blisko wsparcia się kręci
space bogdanka i chyba zepak ma tam jakieś kopalnie
Kam Janosz ja też Bumech ale ostatnio dużo lepiej zachwouje się Bogdanka i mam zagwozdkę:)
hasior Bogdanka jakie szaleństwo dziś
Przemek (r) Bogdanka możliwe że kończy tą długa konsolidację.
Dzikun serinus zawieszony
kramrok kriss1975 dzieki a JSW czy Bogdanka?
Przemek (r) pezet Bogdanka dalej się konsoliduje i wczorajszą sesja pokazała że nie może przebić oporu w okolicach 57 zł dlatego trzeba obserwować bo kurs jest niedaleko a do tego MACD zbliża się do wygenerowania sygnału kupna
kriss1975 pezet uważam że lwb nie wygląda słabo , jednakże u mnie bogdanka jest tylko do towarzystwa bumechowi, on gra teraz pierwsze skrzypce
pezet kriss1975 Bogdanka jak widzisz ?
Adamec21 JackSparrow wstępne wyniki Bogdanka podała
loko JSW i Bogdanka pod wyniki za I kwartał można grać
Michał (a) JackSparrow Problem Bogdanka jest taki że niedawno miała dynamiczny wzrost. Już to nie jest "idealny" moment na wejście.
kozineczka a na naszej wiguni zadna kasa z UE nie pomoze bo to idzie na konsupcje a nie inwestycje. Jedynie jakie spolki moga zyskiwac to te surowcowe np wegiel bogdanka i bumech, nawet nie jsw bo oni maja koksowy pod stal i przemysl, a w recesji surowce przemysłowe traca. Jeszcze zostaja lotos i pkn na marzach
Błażej (a) Chęć korekty oprócz JSW potwierdza dzisiaj także Bogdanka ze spadkiem -6,84%.
bronas16 jsw i bogdanka
kramrok kriss1975 dzieki a tylko JSW masz czy cos jeszcze bumech lub bogdanka
roger A co się stało z bogdanka?
k_jar Bogdanka już na plus wychodzi
Maciejka Bogdanka i JSW poniżej dzisiejszego otwarcia
bronas16 Drakkar7 kozineczka przerzuciłem się z bogdanka na bumech i od czwartku poszło już prawie 50% :(
JackSparrow Sam się zastanawiam czy Bogdanka itp. jeszcze mimo wszystko coś podciągną. Wróciło na poziom, na którym wczoraj żałowałem, że nie sprzedałem, więc teraz podparte SL. Wcześniej były tu głosy o dołku i wejściu pod koniec przyszłego tygodnia. Czy ewentualne podciągnięcie pod 60zł (gdyby był jeszcze taki ruch) zmienia Wasz pogląd na sytuację?
bronas16 bumech bogdanka jsw jadą
bronas16 bogdanka out, na noc nie zostaje
JackSparrow bronas16 Możliwe, że Bogdanka zauważyła JSW
bronas16 bogdanka to juz nawet od jsw sie oderwala, co za szmatlawiec
JackSparrow Pojawiły się ruchy na Zremb i Lubawa. Bogdanka też próbuje utrzymać głowę nad powierzchnią.
bronas16 pojechali z jsw a za nim z bumech i bogdanka
JackSparrow Bogdanka - realizacja, czy jeszcze nie waszym zdaniem?
Paweł JSW i Bogdanka dalej pompa ?
bronas16 na bogdanka przez te widły
k_jar Bogdanka piękne
bronas16 jedziemy z bumech i bogdanka na górne
JackSparrow Hmm, Bogdanka znowu próbuje
JackSparrow Bogdanka zamyślona przy tych 48. Pokona, czy się cofnie?
bronas16 bogdanka bumech coś słabną
Przemek (r) Anon Bogdanka lepsza fundamentalnie ale na bumechu może być większa spekulacja
Anon kto tam z węglowych podrzuci, Bogdanka czy Bumech lepsze perspektywy....
JackSparrow Bogdanka dziś ładnie. Zakładacie sprzedaż pod jakieś cofnięcie, czy wszyscy teraz twardo trzymają?
Maciejka Serinus in UK 2,85% up
JackSparrow kriss1975 Bardziej JSW czy Bogdanka? Sam teraz zastanawiam się trochę, czy jednak nie sprzedać trochę Aliora i kupić surowcowej, choć z założenia takie ruchy nie do końca mi się podobają. Pytanie jednak, czy to nie było by lepsze rozwiązanie na teraz.
Paweł JSW i Bogdanka dalej rosną
Grzesiek GRX tez jest związane z weglem ?? space JSW i bogdanka dziś pieknie a to w miejscu
Przemek (r) Anon famur to nie wiem czy pójdzie bo oni nie są bezpośrednio związani z wydobyciem. Jsw,. Bogdanka, bumech do tego paliwa mogą rosnąć. Trzeba obserwować.
kramrok JSW, KGHM, Bogdanka i Bumech pod to?
space mizarro bogdanka tez dotychczas miała dobre wyniki. pytanie na ile sprzedaje węgiel po wyższej cenie, a ile po starych cenach wg. długoterminowych umów
mizarro tak sobie myślę że rynek lubi płatać figle . co jeśłi to bogdanka pojedzie na wyżyny zamiast jsw które już podało zysk wszem i wobec kawa na ławe
kramrok można prosić o koementarz do Bogdanka?\
Grzesiek licze ze bogdanka pójdze tak jak JSW
Grzesiek Piaskun bogdanka dziś na duzym obrocie
nowy Przemek (r) technicznie chyba bogdanka ma wiekszy potencjal na odragowanie
Przemek (r) nowy to prawda ale czy kurs Bogdanka będzie dalej rosły jeśli ceną węgla zacznie spadać ?
nowy Przemek (r) ale fundamentalnie zdrowsza Bogdanka
Przemek (r) Piaskun szkoda tej Enea bo ma wszystko poukładane, jest zyskowna i do tego mają najlepiej zarządzaną kopalnię Bogdanka pod sobą która jest rentowna i przynosi realne zyski. Niestety otoczenie jest takie a nie inne dlatego się kisi a główny udziałowiec jakim jest SP nie pomaga.
mediolan Ed gdyby był sentyment to dzisiaj Bogdanka + 10 %
Michał (a) kramrok Serinus bardzo spekulacyjna spółka. Głównym oporem jest teraz strefa 0,90 - 1,00 zł (patrz świeca 06.10.21). Będzie można ponownie zagrać na przebicie oporu 0,90 zł ale wcześniej by musiała się mniejsza konsolidacja odbyć lekko poniżej tych poziomów cenowych.
Grzesiek SERINUS moze podbije do górnej bandy https://www.tradingview.com/x/Lc48TKTU
Grzesiek serinus w układzie tygodniowym https://www.tradingview.com/x/tnMPkwnH
Grzesiek serinus budzi się
Przemek (r) Bogdanka była do zagrania pod obronę Sma200
Ed Zaostrza się spór o zarobki w lubelskiej kopalni Bogdanka. Związki zawodowe domagają się 15-procentowych podwyżek i już grożą wejściem w spór zbiorowy.
Adam_ a jak widać zakusy na wzrost JSW i Bogdanka?
Sal Serinus , może teraz
Janek kriss1975 ciekawe kiedy serinus wybije w koncu
Janek domin1 serinus
Ed Związki Zawodowe z kopalni Bogdanka zwróciły się do pracodawcy o rozpoczęcie negocjacji płacowych. Wypłaty ich zdaniem powinny wzrosnąć o 15% do średniej kwoty 10 100zł miesięcznie
Błażej (a) LWB Bogdanka, LBW Lubawa
koku z węgla chyba rzeczywiście JSW wygląda najlepiej, chociaż i Bogdanka kusi
Janek a moze serinus?
borneo serinus przymierza się do wybicia
Michał (a) Piaskun Na Bogdanka główne wsparcie leży przy 40,00 zł. i dopiero stałe przbeicie tego poziomu będzie negatywne. Dzisiejsza świeca sugeruje właśnie spadek do tych poziomów. I wtedy od reakcji rynku na ten poziom wszystko będzie zależało. Bardzo spekulacyjna sytuacja teraz jest.
Janek serinus podskakuje
Janek serinus widły
Janek serinus wyglada jakby miał zaraz isć up
roger bogdanka ma chyba ochotę na 50pln
Maciejka Londyn SErinus -0,5% na teraz
Janek Serinus też ruszył ale na razie tak jak na pdz czyli podaż
Janek kriss1975 długo sie czają na serinus, podobnie na PDZ też nie mogą wybić 0,87
Janek kriss1975 dzieki, z gazu nie rozważasz serinus?
kasus dzisiaj dobry dzień dla "mniejszego" wungla... cały mój mix na dorby plusie, czyli bogdanka, bumech i coalenergy
roger ale bogdanka szarpią
kriss1975 Drakkar7 ale taka bogdanka i bumech to nie przetrwonią tej forsy szybko
roger a co takie obroty na bogdanka z rana?
tomciu Bogdanka z zyskiem kwartalnym 12x
Miłosz Bogdanka w TOP1 najwieksze wzrosty, lecimy na szczyt?
Miłosz bogdanka zapakowana
Michał (a) Jak na razie na Serinus nie pojawiła się jeszcze większa spadkowa świeca. Ale na takich spółkach lepiej pod opory zagrywać.
Michał (a) Paweł Serinus to bardzo spekulacyjna spółka. Większy sygnał pozytywny dopiero się pojawi po stałym przebiciu 1,00 zł. Główne wsparcie to 0,60 zł. Spółka dalej znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym. Spekulacyjnie można jednak dalej zagrywać pod pozytywne świece z z końcówki stycznia. Ale to właśnie potencjalnie przy wsparciu 0,60 zł lub na przebicie 1,00 zł ustawiając ciasny SL.
mediolan bogdanka we wrzesniu prawie 100 % daje już zarobić a mamy połowę miesiąca
sebastian88 rozgrywa ktos serinus pod ceny gazu??
Michał (a) roger Na Bogdanka teraz bardzo spekulacyjna sytuacja panuje. Główne wsparcie to dopiero 35,00 zł. Dzisiaj bardzo mocna podaż, więc przebicie 45,00 zł będzie ponownym pozytywnym sygnałem.
roger Bogdanka po korekcie?
hasior zgadza się...jak dobrze pójdzie to Bogdanka 2 będzie
Miłosz mi akurat kasa z funduszu wrocila na konto i tez pare pozycji pozamykalem zyskownych ostatnio ... gnb, bogdanka
maly75 Dzień dobry Państwu. Czy mądrzejsi, bardziej doświadczeni ode mnie podpowiedzą najbliższe dwa opory dla Serinus. Mój zakup po 0,7722
Sal W czwartek napisałem że Serinus odpali szybciej niż PGNiG. I zrobił to. Widły
cooper Serinus Energy (SEN) ktoś zagrywa? Widzę e jaieś większe ruchy tam się pojawiają
bronas16 bogdanka
Ed Bogdanka odpala rakietę
Sal Szybciej jednak ma szansę urosnąć inne Serinus. Nieprzypadkowo prezes kupił 24 sierpnia pokaźny pakiet akcji
Janek serinus ktos bierze na wsparciu?
kichu pewnie tak jak odnośnie Serinus, z bankiera
Sal hessa Dobrałem Serinus
hessa Sal a ja właśnie przez wycenę w Londynie nie kupiłbym na dłużej Serinusa z GPW. Ktoś umie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego w Londynie Serinus jest znacznie niżej wyceniany?
Michał (a) Pojawiły się dwie informacje dzisiaj na Serinus.
Michał (a) kichu A ja nawet jakiś czas temu pisałem, że na Serinus opór jest na 0,926
kichu boze ale się dałem nagonic na Serinus , w najgorszym mozliwym momencie
hessa widzę, że na Serinus podobnie jak na Petrolinvest w latach 'świetności'... już prawie mamy ropę... a jednak, to jeszcze nie teraz
Sal Kam teraz recepta na Serinus jest prosta. Jak tylko pojawią się zwiększone obroty i parcie w górę, można zaryzykować dołączenie się
Sal Kam Serinus jutro albo do nieba albo do piekla. Obstawiam to pierwsze
Kam Sal mnie Serinus najbardziej kusi
Sal Serinus, Famur, Trakcja dziś zrobiły zaczyn do większych wzrostów
kriss1975 kramrok serinus
kozineczka Sal na naszym ryneczku lidla ostatnio taka posucha spekulacyjna, że ten serinus spadł jak gwiazdka z nieba
space a bogdanka co tak wystrzeliła ? do złota sie dokopali ?
Drakkar7 A Serinus co tym razem odkrył?;)
Piaskun Rekomendacja Bogdanka 32pln
Ed Serinus Energy odnotował 9,3 mln USD skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w 2020 r. wobec 1,94 mln USD straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.
Ed czyli Bogdanka kupować
Ed a jeśi odchodzimy od węgla to pod co rośnie Bogdanka ?
nowy Braster i Serinus maja podobne wykresy
space zresztą zwykły też moze być, to mi bogdanka urośnie
Sal kozineczka A co Serinus tak osłabł?
space bogdanka właśnie rusa
filip Serinus po cenie zakupu out
filip Sal jak tam twój Mabion? Widzę mocno leją. Co innego na moim Serinus, ktory sobie kupiłem dzisiaj po 1.16
filip Drakkar7 i dlatego wolę Serinus niż Mabion
Luk space bogdanka info puściła
filip Albo Serinus po 0.915 lub Ursus na dolnych po 1.396
filip Serinus ładnie odbił na dużym wolumenie
filip Na Serinus, Braster, Skotan A teraz na Ursus i Elbudowa to można sporo zarobić
filip Serinus z 0.30 na 2 zł, Braster z 0.50 na 2.70 Ursus z 0.70 na ???
filip Ok z Serinus pospieszyszylem się bo.nie liczyłem że zejdą aż do luki, teraz liczę na podwójne dno i przy 0.7x wejdę znowu, więc też nieomylny nie jestem
filip space Tylko Serinus czy Braster rósł kilka sesji pod rząd, Serinus z 0.30 na 2 zł A Braster z 0.50 na 2.70
filip Serinus, Braster, Skotan, Ursus, Bumech, Pdz, Cormay, Plz to stare tematy spekuły
filip space był Serinus, był Braster, był Skotan, był Sfinks, teraz pora na Ursus
hessa pytanie od inwestora z czatu Serinus... Pytanie: Czy wobec anomalii która przytrafiła się ostatnio planowana jest jakakolwiek rekompensata dla inwestorów którzy zainwestowali podczas niej swoje pieniądze?
nowy Serinus ładnie odbił
Sal filip serinus 1,29. Pomylili kierunek
kriss1975 Piaskun ale to chyba bardzień bogdanka , wydobywa ten energetyczny to dla nich -20 stopni przez cały luty byłby na rekę
nowy btw ktos wie czemu serinus tak rosnie
Ed a widzieli Serinus w tym tygodniu ?
filip Kupę kasy na Serinus i Redan zarobiłem wczoraj i dzisiaj
krzysieksisiek Bogdanka widły
space bogdanka za dobre wyniki by mocno rosło. tylko 1% na plus
filip Serinus ładnie idzie
space bogdanka tez rośnie, i to na sporym obrocie
Grzesiek serinus tez sie obudzł
Grzesiek serinus też sie budzi :)
space bogdanka wyszczał :)
Ed Quercus zwiększa zaangażowanie w Serinus może coś podpompują
Inwestor Bogdanka to planuje pierwsze wydobycie tego opisującego jeszcze w tym stuleciu?
space Ed za czasów ozona tak, ale bogdanka ma łatwiej przynajmniej jeśli chodzi o jeden z projektów, zresztą koncesję niedawno w tej okolicy dostali
space W celu realizacji wyżej wymienionych założeń, LW Bogdanka S.A. podejmie następujące działania optymalizacyjne: c) Wytypowanie, rozpoznanie i udokumentowanie nowych zasobów węgla (węgiel koksowy ? typ 35)
space Luk bogdanka rośnie bo w strategii podała wydobycie węgla nadającego się na koks do produkcji stali. pewnie chcą przejać złoża prairie a szyby już w tej okolicy mają, więc koszt wydobycia niski.
space bogdanka do rozegrania jest. podwójne dno zaliczone, teraz ponad sma200. na korekcie biorę
sebastian Janek serinus cel 15gr
Janek kozineczka rzucisz okiem technicznie na serinus?
Piaskun space Fundamentalnie spólka zdrowa zdecydowanie ciekawszy temat niż bogdanka
space dla zwolenników wungla, bogdanka szoruje RSI po dnie, zbliżamy się do covidołka
Drakkar7 kriss1975 ale w sumie to jest mega ciekawe że z dwojga firm Bogdanka jest zdecydowanie lepiej zarządzana a jednak ludzie zabijają sie o JSW;)
Ed Po sesji 18 września zostanie przeprowadzona kwartalna rewizja indeksów, w wyniku której spółki DataWalk i XTB wejdą do indeksu mWIG40, a opuszczą go Bogdanka i Getin
beatum serinus jakiś atak popytu
PIEQ Serinus idzie nie w ta strone :(
beatum SERINUS ciekawie wygląda Zobacz obrazek <SEN_03062020.jpg>
Piaskun nemooo jedyna rentowna kopalnia która sobie dobrze radzi to jest Bogdanka
space kriss1975 jsw czy bogdanka ?
Ed A po ile Bogdanka?
Inwestor h3rlitz dlaczego koksujący z jsw ma nie wyżywić wszystkich polskich górników? Skoro rentowa Bogdanka ogranicza wydobycie, żeby te nierentowne mogły siebie sprzedawać?
kramrok bogdanka minus 20% na otwarciu:-(
kramrok szczescie to miałem z bogdanka bo kupiłem po 25 i wywaliłęm za chwile
Piaskun filip Bogdanka 21,50pln kurna jedna ze zdrowszych spółek
kramrok bogdanka mniej ma wydobywac = mniej wozenia = mniej kasy
Ed Bogdanka ładnie dociskają
h3rlitz Bogdanka chyba nie ma związków zawodowych, bo tam cisza
Drakkar7 JSW chociaż bronią a Bogdanka leci
Przemek (r) Bogdanka też dołuje
Michał (a) Piaskun Bogdanka kompletnie mnie nie interesuje. Jak będzie teraz odbicie to jak na razie korekcyjne do rejonów wstępnie ~28-29 zł.
Przemek (r) Piaskun bogdanka szuka nowego dołka
Piaskun Michał (a) cześć może BOgdanka?
Błażej (a) Bogdanka jako kolejny przykład jak kończy się łapanie dołków
filip Bogdanka mocno zjechała, nawet minima poprawiła, ale ja bym nie brał
space moze bogdanka ruszy pod to info, bo mocno wyprzedana.
space btw. bogdanka lwb blisko historycznych minimów
filip Serinus to Kulczyki
filip Serinus?
kramrok pdz to chyba ten wegiel co jsw a nie bogdanka
space co do pdz to zależy jak to podzielili złoże, bo jeśli całość dostała bogdanka to pdz powino lecieć na pysk
Piaskun 2019-12-20 PKP CARGO S.A. zawarło Umowę z Enea Połaniec S.A. Spółka PKP CARGO S.A. w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego zawarło z Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna z siedzibą w Połańcu Umowę na przewozy transportem kolejowym węgla energetycznego. Transport surowca będzie realizowany z Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. do Elektrowni w Połańcu począwszy od 20.12.2019 r. do 19.03.2021 r. Na podstawie zawartej Umowy PKP CARGO S.A. przewiezie w okresie 15 miesięcy ok. 1,3 mln ton węgla energetycznego. Szacunkowa wartość umowy to prawie 45,46 mln zł brutto. Przewozy realizowane będą z LW Bogdanka S.A. (stacja Jaszczów) do Enea Połaniec S.A. (stacja Połaniec) w zwartych składach w wagonach węglarkach budowy normalnej serii Ea.
Piaskun kriss1975 ENA to dobra firemka sama Bogdanka niezłe zyski generuje...
kramrok Bogdanka ładne wyniki pokazała
Ed Serinus się posypał
kramrok Bogdanka dzisiaj ładnie
kramrok Serinus w promocji
kozineczka filip a bogdanka ?
kozineczka Podkupiłam troche F51 i bogdanka ale takie ilości, że nawet nie ma sensu wpisywać w pamiętnik. MMS może zejdzie niżej też czekam :) ale chyba juz połowa gpwatak czeka zeby podebrać :P to się raczej nie uda
kozineczka Na teraz F51 MMS Bogdanka , szukam dalej... :P laptop
kozineczka filip tak na szybko, Bogdanka o której wspominałam wczoraj
filip Oraz Serinus
filip Bogdanka mi się podoba
kramrok Serinus do obserwacji
kozineczka Jak widzicie Bogdanka ?
filip Tak było kiedyś z Pdz, Serinus, Bumech
Bartas_Gda Bogdanka
Ed Zobaczcie jak możecie Serinus czy nie warto już się zainteresować ?
Bartas_Gda Bogdanka
kramrok Bogdanka idzie jak szalona
kramrok ciekawe czy Bogdanka ruszy jutro po publikacji wstępnych wyników, myślałem, ze 40 zł to była okazja, zeszło prawie do 30 zł, DM Bos progonozuje kurs 68 zł w dn. 2019-04-09
Bartas_Gda kramrok Bogdanka źle nie wygląda
millo69 kramrok węgiel spada i maja całe hołdy choć bogdanka trochę innymi prawami się kieruje
kramrok Bogdanka licze na 40 zł minimum
kozineczka k0gi obserwacja : braster, groclin, vivid, serinus. Największe smiecie spekuły :)
d00b co sądzicie o Serinus? Powrót do wzrostów?
kozineczka Jeszcze serinus do obserwacji na korekcie chyba że też ktoś lubi brać w fazie euforii ale wtedy łatwo się nadziac na lokalna górkę.
kozineczka LiBrA zobacz na ursus czy braster jak zaczynali z 70 gr czy 80 gr, była póżniej cofka. Jeśli serinus to nie wystrzał jednej sesji to trzeba wejśc na korektę :)
Ed Bogdanka już do brania ? Ktoś Coś? ;)
Janek Co sądzicie o bogdanka?
andrzej641104 BOGDANKA, zagranie małą sumą z "nudy" K- 21-03-2019 12:10:41 68 47.05 PLN 3 199.40 PLN 10.88 PLN 3 210.28 PLN
KRomek Donbas78 Bogdanka :)
Przemek (r) Błażej (a) JSW rośnie to może i Bogdanka w końcu ruszy
PIEQ filipna Serinus widzę spore koszyki na K 0.6 i 0.61. Chyba że to tylko podpucha
filip jak widzę na Serinus i Groclin palta rozdali
Przemek (r) serinus zwykla podbitka jak na ta chwile moze pozniej cos jeszcze z tego bedzie
PIEQ Przemek (r)twój Serinus jak na zawołanie - dziękuję :)
Przemek (r) Bercik1974serinus jest ciekawym tematem i ostatnie ich info o podpisaniu umowy na dostarczanie swojego gazu o ile dobrze pamietam to w Rumunii.
Bartas_Gda Serinus jaki wolumen
filip zresztą mamy kopalnie boksytów w Macedonii Bumech, rafinerie ropy Serinus w Algierii chyba, ciągniki Ursus w Tanzanii i Sierra Golda w Chile KGHM
laik Jutro wyniki : Enea , Bogdanka i Cigames
custer Analitycy Santander Biuro Maklerskie w raporcie z 9 listopada 2018 r. wydali rekomendacje dla: BENEFIT (Kupuj, Cena Docelowa 1244,00 zł), BOGDANKA (Kupuj, 68,20 zł), CI GAMES (Sprzedaj, 0,70 zł), CIECH (Kupuj, 57,71 zł), COMARCH (Trzymaj, 178,00 zł), DOM DEVELOPMENT (Kupuj, 89,00 zł), ELEMENTAL HOLDING (Kupuj, 2,00 zł), FORTE (Kupuj, 28,70 zł).
Michał (a) Bogdanka jest na oporze kluczowym 60 zł. Jeżeli dwie kolejne sesje będą pozytywne (wyjdą nad 60 zł), to dopiero wtedy będziemy mogli mówić o pozytywnym obrazie. Wolumen tutaj dużo nie mówi, bo tak jak wspomniał już strahoo - został utworzony na jednej transakcji.
Przemek (r) Batman bogdanka mnie pozytywnie zaskakuje :)
space Donbas78 a tylko bogdanka w portfelu, a jsw rozważam jutro. jak to niektórzy mówią w węgiel inwestować a nie w gry
bronas16 patrz Bogdanka
filip Bogdanka przebiła SMA200 też fajnie wygląda
Michał (a) d3 Witaj. Tak, od końca czerwca pozytywne sygnały napływają z wykresu Bogdanka.
d3 bogdanka ładnie
usher Batman Też dzisiaj wziąłem CCC ale za wcześnie, myślałem, że jak w20 odbija to będzie skorelowane. A tu mały zonk i na teraz jestem 2% na minusie na tej pozycji. Ale też postanowiłem, że decyzję o dalszym rozgrywaniu podejmę jutro. Dziś szybko wyszedłem z TRK i cieszę się, że dzięki temu udało mi się finalnie wyjść na 0. Dzisiejszy wynik zawdzięczam Budimexowi, którego oczywiście już nie mam od południa oraz kozineczka (dzięki!), która wypatrzyła Serinus.
Batman Na serinus piękną świecę robią
Bartas_Gda BzykuGPW Przemek (r) macie jeszcze Serinus?
Przemek (r) Super wytypowany Serinus brawo @Kozieniczka
Janek serinus na chwile obecna wygląda na selling climax
usher Bartas_Gda SL poniżej dzisiejszego minimum (jeśli będzie komu sprzedać:), Serinus kozineczka też wygląda sensownie, fajne miejsce wyłapałaś
kozineczka Powód dla którego napisałam o Serinus przy 60 gr wklejam w obrazku, nie miałam okazji, żeby tego zrobić.
kozineczka Serinus spekulacyjne można podebrać pod formacje młotka.
leon bogdanka ostatnio ciekawie ale dziś nieco sił zabrakło
leon bogdanka słabo po ostatniej świecy
leon Donbas78 bogdanka też widziałem, ciekawie
leon bogdanka ładnie
Ed Zarząd Bogdanki rekomenduje przeznaczenie całego zysku netto za 2017 rok w wysokości 673,3 mln zł na kapitał rezerwowy spółki - podała Bogdanka w komunikacie.
Ed Serinus planuje emisję 66.666.667 akcji, które mają być dopuszczone do obrotu na AIM
leon ciekawie rysuje się bogdanka, na razie słaby volumen ale pewnie wybije na dniach
Michał (a) Bogdanka.
leon bogdanka ładnie zareagowała po objęciu hossy ale dziś już gorzej, ale można było zagrywać na formację z 26.04
Asia Serinus przegapiony
leon Przemek (r) bogdanka mi ciekawie wygląda
leon bogdanka w okolicach wsparcia
Batman Aktualnie w portfelu jak by kogoś interesowało. Colian ATT Ciech Kania Bogdanka enea zamieniona rano na pgnig kghm kania getback
Batman Michał Zerknij na bogdanka
Ed Bogdanka okolice 50 pln obaczymy jakie kierunek obierze
Asia Batman jak Bogdanka to i JSW do kompletui niech sie dzieje co chce ;)
Batman Bogdanka też fajnie
Batman pcm pbkm msz mabion krezus ciech enea ing idea abc gtc bogdanka wawel braster
Batman co do bogdanka
filip ja obstawiam dalej Bogdanka, ze spekuł Forever - wskaźniki i młot na wolumenie to bajka oraz Farm51
Przemek (r) leon ta Bogdanka cos sily nie ma ale patrzac na indeks gornictwa to nie dziwie sie
leon Przemek wywaliłem dziś Bogdanka, zarobiłem 1,5 %, taki szybki strzał.
Michał (a) leon Na Bogdanka małe odreagowanie do ~57 zł może być. Ale jak taka spółka leci tak, to zazwyczaj nic dobrego nie wróży.
Przemek (r) Bogdanka *
kozineczka Wie ktoś może dlaczego od kilku sesji takie spadki na Bogdanka ?
laik Bogdanka
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK