Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2024
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Wydarzenia

Spółki: Arctic i Bumech

W bieżącym wpisie przedstawię dwie spółki: Arctic, Bumech. Na wstępie kilka zdań odnośnie sytuacji na wykresach głównych indeksów giełdowych. Kurs WIG20, MWIG40 oraz SWIG80 bez większych zmian, nadal nie widać zwiększonego popytu, pomimo coraz niższego kursu.

ARCTIC (ATC)

Arctic to spółka produkująca powlekany i niepowlekany papier bezdrzewny przede wszystkim dla drukarni, wydawnictw książek i prasy, agencji reklamowych, dystrybutorów papieru i firm opakowaniowych. Spółka wypłaca dywidendę, ostatnią dywidendę wypłacono za rok 2021 w wysokości 0,40 zł. Najbliższy raport finansowy za 3Q2022 spółka opublikuje 07.11.2022 r.

interwał dzienny

Arctic, analiza techniczna
Spółka znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs po długiej fali wzrostowej ustanowił historyczny szczyt w okolicach 23 zł po czym rozpoczęła się korekta, która wybiła dołem średnią SMA50 oraz lokalne wsparcie w okolicach 19 zł doprowadzając kurs do kolejnego miejsca, gdzie mógłby się uaktywnić większy popyt, czyli średnia SMA100. Ostatnia świeca utworzona na zwiększonym wolumenie przy linii średniej SMA100, może to być dobre miejsce do odreagowania spadków przynajmniej w kierunku potencjalnego miejsca oporu w okolicy 19 zł. Przebicie dołem średniej SMA100 może spowodować dalsze spadki w kierunku SMA200. Zagrywamy na ewentualną próbę odbicia od średniej SMA100.

Przykładowy LimAkt okolice SMA100 SL poniżej 15,80 zł (minimum ostatniej świecy).

BUMECH (BMC)

Bumech to przedsiębiorstwo z branży maszynowej, świadczące usługi dla górnictwa. Podstawowe obszary działalności spółki to przede wszystkim: drążenie wyrobisk podziemnych, serwis i remonty maszyn, produkcja urządzeń i maszyn górniczych oraz produkcja wyrobów z gumy. W 2021 r. spółka przejęła kopalnię Silesia, która wydobywa węgiel kamienny. Natomiast w Czarnogórze spółka wydobywa boksyty, główny surowiec do produkcji aluminium. Spółka pierwszy raz w historii wypłaci dywidendę za 2021 r. w wysokości 1 zł. Najbliższy raport finansowy za 3Q2022 zostanie opublikowany 29.11.2022 r.

interwał dzienny

Bumech, analiza techniczna
Spółka również znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs na początku września osiągnął nowy historyczny szczyt w okolicach 91 zł. Aktualnie mamy do czynienia z korektą, która doprowadziła kurs w okolice linii średniej SMA100 (lokalne wsparcie). Stąd możliwe jest przeprowadzenie odbicia przy pojawieniu się odpowiedniego popytu. Przebicie dołem otworzy drogę do dalszych zniżek w kierunku SMA200. Najbliższy opór możne pojawić się przy okrągłym poziomie 75 zł. Zagrywamy pod ewentualną próbę korekty spadków i przebicie linii korekty.
Odcięcie dywidendy w wysokości 1 zł nastąpi 29.09.2022 r. w związku z czym w dniu odcięcia wrzucę aktualizację wykresu.

Przykładowy LimAkt 60,10 zł SL poniżej 57 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje
Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Roman Bumech +30% to podbitka spekulacyjny czy co?
mediolan Spółki, które w nadchodzącym miesiącu mogą - zdaniem analityków DM BOŚ - zachować się lepiej od rynku to: 11 bit studios, AB, Alior, Arctic Paper, Asbis, Asseco SEE, Benefit Systems, Comp, Decora, Eurocash, Erbud, LPP, Marvipol, mBank, Millennium, Neuca, Pekao, Vercom, Voxel. Według autorów raportu, gorzej niż rynek mogą zachowywać się natomiast akcje Asseco Poland, CI Games, Cloud Technologies, Comarch, Cyfrowy Polsat, Dino, Inter Cars, KGHM, PGE.
kozineczka Widzę że z najgorszymi stopami zwrotu w 23 z większych spółek z jakimś obrotem zostały bumech i sunex. Potrzebny tylko jakiś zapalnik jak na puree czy rafie
kozineczka Janek jeszcze z bumech czekam do 29,6 , tam jakis wiekszy opor bedzie
piotrek68 Bumech jest po mocnym spadku może go podciągną wyżej?
piotrek68 Myślicie że bumech w końcu podciągną wyżej
Przemek (r) koku bumech trochę zapomniany
Inwestor2000 inna sprawa ze bumech mozna było kupować po ok 3,5zł w sierpniu 2021 roku by za rok doszło do nawet 90 zł za akcje. Niesamowita stopa zwrotu.
Inwestor2000 bylu bumech raczej nigdy nie był po 20gr. Minimum było ok 1,5zł za akcje. Może byłeś na WZA jak kurs był ok 2 złote? :)
bylu a jeszcze bym pojadł ,prezes karmi na walnych dobrymi lunchami ,chodzilem do prezesa na walne jak bumech chodzil po 20groszy
Janek kriss1975 kiedy rozdają hajs na bumech?
Przemek (r) Ciekawe czy Arctic ruszy z jakąś korekta spadków
mediolan kriss1975 bumech jak myślisz co dalej trzymamy ?
kubon Czesc, orientujecie się skąd taki zrzut na Arctic?
kramrok poproszę o Bumech i Bogdanka
kramrok kriss1975 a jak widzisz wegle pod piątkowej sesji, bumech jakoś nie ma chęci na odbicie, BML nadal trzymasz?
mediolan bumech info - 2 zł dywidenda propozycja na WZA
Lechu kriss1975 Bogdanka podpisuje roczne kontrakty z Eneą, cena w 2023 jest zakontraktowana znacznie wyżej niż ta z 2022, kiedy to sprzedawali węgiel z dyskontem do ceny rynkowej. W tym roku będą beneficjentem, pisałem o tym wczoraj. Bumech natomiast sprzedaje po cenach rynkowcyh, sytuacja odwrotna do Bogdanki ;)
mediolan kriss1975 raport Bumech jest
tomek kriss1975 wszedłeś w bumech ? wygląda zacnie
zenek69 Bumech dywidenda za rogiem kapitalizacja 0.5 mld...
kriss1975 Piaskun to chyba ci sami co sprzedawali bumech , bogdanke i jsw w lutym 2022
filip takie spółki jak Bumech, Mercator czy Datawalk to zostały już rozegrane
zenek69 Co myślicie o teorii że chcą zdjąć bumech z giełdy? I dlatego tak zaniżają kurs?
Janek koku bumech to już chyba w trend spadkowy wszedł choć 40zł wsparcie
Ed Alior Bank zastąpi CCC w indeksie WIG20 po sesji 17 marca 2023 r. Do indeksu WIG30 wejdą: Bumech, Ciech, Eurocash i XTB, a opuszczą go AmRerst, Bank Handlowy, Livechat i Ten Square Games - poinformowała GPW Benchmark w komunikacie.
Lechu prównaj stope zwrotu JSW vs Bumech
pezet zenek69 biore pod uwage fakt ze bumech rozniez zacząl bawic sie w sprowadzanie wegla, wegiel tanieje na swiecie, dochodzi zima lagodna, dlatego wybralem JSW
Donbas78 Bumech dostaje rykoszetem Jacek Rzeźniczek - Stooq 13 lutego 2023 12:59
kramrok Bumech info
Sal Odbicie na Bumech
Przemek (r) PIEQ Arctic ale czas jest mocny ze względu na duży popyt na papier
walduci50 kriss1975 kriss1975 A pisałem brać Bumech bo zbierany był dzisiaj, jutro będą łapać króliczki he,he
Maciejka ciekawe jak to się zakończy, chociaż dzisiaj wyglądało, że to ten podatek ruszył węglowymi. Chociaż Bogdanka i Bumech nie zaliczyły tak spektakularnych spadków.
Piaskun Hoze Bumech to ma akurat z czego zaplacić
Hoze żeby bumech nie musial placic :D
walduci50 Dzisiaj zakupiłem Bumech srednia 49,60 pięknie jest dzisiaj zbierany tylko ślepy by tego nie zobaczył,zarobek pewny
Piaskun mizarro bumech rykoszetem dostanie przez ten młyn
Triathlonista Jakies info bumech albo photon?
Sal kriss1975 Zapraszam na Bumech w takim razie , tam wzrosty
Sal Gdy Bumech opublikuje swoje szacunki wyników to dopiero będzie rakieta
Sal Tak, słabe. Nie skorzystali za wiele z węglowej hossy. Co innego Bumech
Dzikun zepak, lwb, bumech
pezet A co tak dzisiaj jada po weglowych, perla bumech -8 %
pezet bumech info
pezet kriss1975 skoro JSW ruszylo to moze perla bumech i bogdanka jak myslisz ??
pezet Ed i oczywiscie nasza perła BUMECH :)
Przemek (r) kriss1975 ciepła zima raczej nie pomoże Bumech i jsw
pezet kriss1975 BUMECH sprzedales ??
roger bumech też pociągnęła
kuna kriss1975 trzymasz Bumech ??
boczek Przemas ja bardzo dobrze pamiętam, jak ICE Roterdam był przy 400 USD, i Kris mówił o 300 zł na akcję. Tego nie krytykuje, bo przecież nikt nie wiedział ile ten wyngiel będzie kosztował dzisiaj i każdego z nas często ponosi. Idiotyczne jest pisanie że ktoś nagonił gamoni jak sam był tym naganiającym i że Bumech to nie odosobniony przypadek takiego naganiania.
Lechu Bumech to case jak Mercator.. bedzie trzymał wartosc gotowki netto
Przemas Jeśli dobrze pamiętam wspominał, że traktuje to jako spekulację. Bądźmy szczerzy, zwyżki na węglu trafiły się Bumechowi jak ślepej kurze. Gaz już jest po cenie niższej niż przed wybuchem wojny. Bumech prędzej czy później wg mnie będzie po 2-3zl.
pezet Bogdanka i Jsw rosna a perla Bumech stoi, chyba czekaja na waznego gracza :)
pezet Maciejka mysle ze Bumech juz wszystko co dobre ma za soba, i nie wierze ze tutaj zobaczymy nowe szczyty, moje zagranie spekulacyjne pod opady sniegu i niska temperature :)
pezet macie moze w portfelu Bumech, co on taki słaby. karmia juz akcjami ??
guf Bumech dywergencja bessy na RSI na W1 Zobacz obrazek <Obrazek6566.png>
Anon Asbis, JSW, Arctic
pezet Arctic dzisiaj rosnie a JSW jakos nie chce spadac.
pezet podobno dali tez wysokie reko dla JSW i Arctic
Kam Bumech się zrobił największy gniot na bananie, no nieźle:)
Kam Maciejka dlatego JSW i Bumech pod pełną obserwacją u mnie:)
Kam ale numer, tylko napisałem i Bumech rośnie:) hehe
Kam dzisiaj wszystko pięknie tylko Bumech zawodzi
Kam Bumech dokupiony chociaż nie rozumiem zachowania kursu:)
Kam Bumech po lepszych wynikach niż szacunki w dół:)
Przemek (r) Dzisiaj wyniki na Bumech z tym że szacunki znane są już od jakiegoś czasu.
Kam kriss1975 ja kupiłem JSW i Bumech po Twoich wpisach i nie narzekam:)
Przemek (r) kriss1975 napedziles Bumech :) ale kurs wygląda ciekawie pod dalsze zwyżki
Kam kriss1975 mówisz, że teraz Bumech do zbiórki?
kriss1975 narazie bumech kolekcjonuje i prezenty z allegro
kramrok jak starczy czasu poprosze jeszcze o Enea, Famur i Bumech
Kam I Bumech info widze, że było. trzeba teraz siedzieć i zarabiać bo chyba będzie na czym:)
Kam Bumech I love You;) hehe
Kam Bumech jak ty mnie imponujesz:)
Kam Bumech idzie:)
Kam Bumech out, kółko i dniówka zrobione:)
Kam Bumech petarda odpaliła:)
Kam SIm i Bumech wzięte:) Bumech sie wspina znowu:)
Kam czyżby Bumech złapał wczoraj dno i się od niego odbił
Kam dopiero zauważyłem że Bumech tak odbił, ale kółko by było
Kam dzisiaj Bumech tak leci że pierwszy dzień od dawna nawet chyba kółka nie będzie:)
walduci50 Pomylilem symbol w typowaniach miało być ATA jako Atc Cargo,a wyszlo Arctic Paper hehe
Przemek (r) Bumech przy linii średniej SMA100
Triathlonista Bumech gwiazda sezonu i do bazy
kriss1975 ppp bumech inwestycja :)
ppp Piaskun wg mnie można łapać dołki i próbować sprzedawać wyżej, ale przy obecnej cenie ktoś kto traktuje Bumech jako inwestycję może zostać z papierem na lata. Wiekszość osób które znam ma już większość opału na zimę a brakującej części póki co nie kupują po trochu licząc że nie zuzyją tyle węgla co w innych latach albo jak braknie na koniec sezonu grzewczego to wtedy dokupią ad hoc bo liczą na spadek cen
ppp Piaskun jeśli chodzi o Bumech nie jest już wszytsko w cenie? Ja wiem że C/Z nisko ale to może sie zmienic już w najbliższych 3 kwartałach, wtedy niektórzy przypomną sobie że w 1 i 2 kwartale nikt nie bedzie robił przy aktualnych cenach zapasów węgla na przyszły rok
Maciejka Bumech panika powoli się robi
pezet uuu bumech na widlach
roger bumech dał szacunki
roger co ten bumech nie poda szacunków?
Ad Przy okazji zapytam. Jak widzicie bumech? Ma ktoś czy to już zostało rozegrane?
Kam Bumech znowu potankowany co 50 gr i juz tyle wyżej, ależ to jest maszynka do zarabiania kapusty:)
Lechu ten kto zamienił konie z PKN na Unimot, JSW na Bumech i Energetykę SP na ZEP odrobił straty sierpnia/września...
Maciejka Kam no trochę, Bumech spory minus, pompa błyszczy dzisiaj
Kam Bumech in:)
krzyh beatport bumech
pezet Kam bumech to chyba ma problem z przejsciem 70 zl
Kam Piaskun tak aż szok:) ale ja Bumech jak w jeden dzień jest póki co 7 zł różnicy między min a max to dla mnie spółka:)
Piaskun Kam Bumech to pięknie chodzi
Kam Piaskun tak, padlina się zrobiła dlatego teraz Bumech dla mnie numer 1 i tam próbuje się przyglądać a to lata jak szalone:)
pezet jak widzicie Arctic , obrona sma100, tak samo jest na sunex, nie odbily po infie o braku podatku sasina,
Kam zenek69 piszesz, że usa będzie spadać to Bumech nie dygnie więc mi sie to kłóci:)
Kam Bumech petarda:) pompa żenada:)
Kam Bumech też odbija, dokupiłem deko:)
Kam Bumech pieknie sprzedany, częśc odkupiona, ideolo:) ale pompa gniotem nieruchliwym sie robi coraz bardziej:(
zenek69 Kam bumech już pada coś nie wierz.w
Kam teraz Bumech mistrz, pompa w peletonie
Kam Bumech widły:)
Kam ale Bumech obecnie jest w duzo lepszej formie niz pompa:)
Kam Anon ja osttanio to gram w sumie tylko Bumech i Sunex:)
Anon Kam Bumech ładnie, ale nie gram na nim
Kam Bumech odpalił pieknie:) pompa zamula
roger a bumech co tak wyrwał?
Kam pompa dawaj na widły jak Bumech, nie ociągaj się:)
Kam pompa i Bumech atakują:)
Wielblad Jaki najblizszy dołek na BUMECH?
Wielblad Jakie prognozy jutro na Bumech?
Kam kriss1975 no i Bumech też:)
kriss1975 Kam nie ta liga , pompa gra w trampkarzach w 4 lidze , bumech senior extraliga
Janek bumech na nowe szczyty?
roger bumech widły?
bylu jak ostatnio patrzyłem na bumech to psioczyłem na niego to był po 6.66 ,dzis patrze i jest po 66.6
roger jak widzicie bumech dokąd to leci?
Maciejka Bumech niesamowicie
roger ale bumech szarpnęli przez 60
Piaskun Kam bumech to zaplaci podatek
Kam kriss1975 dokładnie i od poniedziałku może się zacznie up:) ale i tak juz teraz bardziej chyba stawiam na Bumech na odbitce:)
Kam Bumech to jest wariat:) porzucam pompe na rzecz dużo większej obserwacji Bumechu:)
pezet space balon to bardziej bumech
Kam kriss1975 Bumech 41?
Kam Bumech petarda:)
Dzikun bumech +24%
Maciejka bumech także
Kam czyli juz mamy odpowiedź jak odbitka to Bumech i pompa:)
Maciejka bumech zaimponował zrywem
Kam Bumech jak odpalił:)
pezet kriss1975 jak widzisz Bumech, rozwazasz wejscie, sam planowalem wczesniej zakup jak spadnie na 47 ale sie jednak wstrzymalem
ppp nie ma co sie cieszyć bo w przypadku Sunex i Bumech droga została wyznaczona i biegnie raczej w tym samym kierunku :) można co najwyżej grać kółka ale teraz nie widać zbierania akcji wiec widocznie jeszcze jest za drogo
karkalis czy bumech, czy mrc, czy sunex, czy gaming - wszystko ma swój moment, nie przewidzisz z xx lat wyprzedzeniem
bylu Maciejka bumech mialem po 0,16 do 20gr
Maciejka Bo ja miałem Bumech baaaardzo dawno temu, jak prawie był bankrutem
Maciejka Kris Bumech polecał, ale pierwsze TP miał 14 pln chyba jak pamiętam
Maciejka bylu przecież to przypadek, że Bumech jest tu gdzie jest. Tak samo było z MRC
karkalis a teraz bumech gwiazda:D
walduci50 Bumech zaraz ruszy jest ładne zbieranko
walduci50 odkupiony bumech po 52
walduci50 Bumech wczoraj sprzedalem na podbitce ja teraz gram kolka szybka akcja czekam na krokodyla i sprzedaję nie zostaje z akcjami na noc
Kam walduci50 teraz stawiasz na Bumech?
Kam Dzikun osobiście Bumech mi pod tą teorie pasuje ale zobaczymy, a pompa się okaże
Kam Dzikun popa i Bumech
walduci50 Bumech nie dyktuje wysokich cen tylko rynek
walduci50 Bumech kupi węgiel energetyczny w Republice Południowej Afryki, aby poprzez zmieszanie go z surowcem produkowanym we własnej kopalni Silesia w Czechowicach-Dziedzicach, zwiększyć ilość węgla oferowanego branży energetycznej w Polsce - wynika z komunikatu spółki.
krzyh tylko ze bumech chyba obejmie podatek sasina
pezet walduci50 tylko czy Bumech na takim imporcie nie poplynie ?? ceny teraz sa jakie sa ale nikt nie wie jakie beda w styczniu w lutym, wiec jest to obarczone ryzykiem, takie jest moje zdanie..
walduci50 Janek tak dobrze Janek,ja dzisiaj mocno zatankowalem bumech ponizej 53zl i czekam na mocne odbicie
Przemek (r) Arctic próbuje odbijać, zobaczymy jak zakończy sesję.
Kam Bumech niezniszczalny:)
Kam Bumech info
krzyh Na pompie 14 /15 zł a bumech 28/30 jak będzie taka cena to jeszcze można wejść
krzyh bo autor jest zapakowany w bumech i w pompe za chwile będzie inny artykuł gdzie bedzie i o tych spółkach ja sie już w to nie pcham bedzie ra w tą raz w tamtą podbiją ze 3 % żeby zżucić za chwile o 15 % w dół
Kam kriss1975 pasuje:) to pompa i Bumech też powinny odbić:)
Kam Bumech jaka cena ale jakoś się jeszcze boje:)
Kam Bumech już 50 ziko:)
pezet bumech sunex zepak, widly WOW
Dzikun zepak, bumech, snx, photon to były fantastyczne tematy z fajnymi trendami
kozineczka kriss1975 kriss1975 brak mi słow i lepiej nie będzie... zostaje jużtylko granie bankrutów i pojedynczych pereł typu sunex bumech ostatnio.
Kam Bumech sprzedany, piękna, szybka akcja:)
Lechu pytanie, czy wszystko jest w cenach. Natomiast to samo dotyczy firm prywatnyc jak PEP / Zepak / Photon... Bumech, pewnie też JSW, może Azoty
space no i bumech i votum jak widać nie ma kto kupować
space bumech też zaszalał z wynikami
ppp choć z 40% korektą to może trochę przesadziłem bo z tego grona to chyba tylko Bumech taką wykonał
ppp z pompą pewnie będzie jak z Bumech, Zepak, Photon, zaraz znajdzie sie powód do uwalenia kursu poleci -40
Kam I Bumech ma woje szybkie odbicie:) z trochę wyższego poziomu niz zakładał Pyton ale jest:)
ppp ale jaja, Bumech już widły i to górne
krzyh emisja na bumciu ale dopiero 2027 teraz obligacje czuje że szykują sie jakieś przejecia coś kupi bumech bo po co im tyle kasy
Kam 2 zł już Bumech spadł, jeszcze 2
Kam Bumech po tym info jeszcze drugie dolne wyłapie
Kam Bumech pierwsze dolne
krzyh bumech spada to coala rośnie
Kam Bumech spada, może fryzjer cos powie:)
Nietoperz Ja zaliczyłem piękną wtopę bo wczoraj wczesnym popołudniem pozbyłem się Bumech z lekką stratą.
Kam chyba jutro trzeba wskoczyć w Bumech jak będzie rósł bo szkoda kasy na fryzjerów
Kam mimo wskaźników itp Bumech się nie zatrymuje
Maciejka Bumech +10%, Bogdanka -5%, jak żyć Panie Premierze
Janek kozineczka a jeszcze zapytam o bumech? jak to Ci wygląda? na godzinowym wygląda nieźle
krzyh bumech jednak odwrót
Dzikun a Bumech mówi nah nah nah, zobaczę co jest niżej
krzyh Bumech po takim zjeżdzie to ten podatek już jest w cenie
pezet kriss1975 pewno masz racje, masz wieksze doswidczenie na rynku, i wiekszosc juz w cenach, taka mam nadzieje bo wisze na JSW ze spora strata, ale czy Bumech ma to juz w cenach?? jest dosc spekulacyjnym papierem wiec tu mozna sie spodziewac promocji.
bronas16 zenek69 jestem w bumech
zenek69 bronas16 wchodzisz w bumech?
Kam może jak ostatnio, że wszystko lecialo to Bumech cisnął w góre:)
Kam Bumech odrabia:)
kozineczka Dzikun zreszta, wystarczy, że juz jednego upadłego anioła kupilam bumech.
kozineczka Maciejka perły ostatnich miesiecy wygasaja sunex zepak bumech :) pora wracac na zdolowane spolki sektory
gface bronas16 dziś będzie potężny obrót na Bumech
Piaskun Rudy102 zobacz jak z baloników spuszczane powietrze jest typu Bumech,zepak,sunex
Piaskun Bumech rzeż niewiniątek....
zenek69 Dzikun bumech może teraz podążyć śladami JSW
Dzikun bumech, opinia i at:
zenek69 Może ktoś napisać czemu bumech się tak zwalił dziś?
kozineczka space a. Skutki finansowe rozliczenia nabycia udziałów, wyliczone zgodnie z MSSF3, wyniosą ok. 284 mln zł. Powyższe zdarzenie ma charakter memoriałowy i wpłynie na skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej Bumech S.A., zwiększając pozycję ?pozostałe przychody operacyjne?.
zenek69 Bumech po 55 można łapać?
space poza tym bumech chyba nie taki tani
space na jsw większa korekta jest niż na bumech
Ed To już chyba wiemy skąd koreta na Bumech
bronas16 mają rozmach na bumech
Janek kriss1975 a bumech?
kozineczka space 2 petardy sunex i bumech spadaja, rynek odbija, wiec kapital szuka innych okazji
krzyh bumech powiini bronic 70 tam chyba grubsze wsparcie
Janek bumech - prpozycja komisji europejskiej: The commission will propose the bloc?s 27 member states impose an ?exceptional and temporary? contribution on companies in oil, gas, coal and refinery industries based on their taxable surplus profits made in the fiscal year 2022, according to a draft regulation seen by Bloomberg News.
bronas16 o matko :D co to na bumech
Kam wzięty Bumech, nie wiem co tam wyprawiają ale wziąłem
Kam Bumech odkupiony:) albo urwie łapy albo kolejne kółko się uda:)
Kam Bumech wywalony w ślad za Krissem, dobre i 2 zł na sztuce
Kam Bumech odbija, dobry zakup:)
Kam Bumech wzięty po 77
krzyh bumech gnojne widły
Kam Bumech kusi ale coś mocno sypią
Kam Wszystko rośnie to wreszcie Bumech odpoczywa:)
Maciejka Lechu a to Bumech też obejmie?
kriss1975 Donbas78 no szkoda , zobacz co robi bumech , gdzie państwo może ich cmoknąć
guf Bumech chce sprowadzić 2mln ton węgla, to jest już 2,7% zapotrzebowania, 16x więcej od JSW... a co do koksującego, czy huty będą miały tyle roboty w recesji i problemem z liniami zaopatrzeń? Chyba, że czołgi zaczną masowo robić
Anon Bumech widzę ładnie ruszył
Dzikun bumech jest moc
Maciejka a jak to miało być, Z Bumech mieli na JSW się przesiadać? :-)
Dzikun bumech macie info jakieś o spłacie wierzytelności
Maciejka Bogdanka ma regulowane ceny węgla, nie sprzedaje po cenach rynkowych, stąd taki rozjazd z Bumech.
Dzikun może bumech, pomimo dużych wzrostów
Maciejka kriss1975 ja jestem ciekawy wyniki bumech na poziomie netto
Kam A nieznaszczalny bumech na plusie
roger bumech to teraz nawet ten swój miał będzie mógł sprzedawać indywidualnym
Janosz ceny węgla dalej w górę... ciekawe co na to jsw i bumech w najbliższych miesiącach
Dzikun 1.09.2022, Warszawa (PAP) - Auto Partner, Bumech i STS Holding wejdą po sesji w dniu 16 września do indeksów mWIG40 i mWIG40TR, a opuszczą je Asseco SEE, BNP Paribas Polska i Celon Pharma - poinformowała GPW Benchmark w komunikacie. W wyniku rewizji kwartalnej portfeli do indeksów sWIG80 i sWIG80TR wejdą Asseco SEE, BNP Paribas, Sunex i Celon Pharma. Indeksy te opuszczą Asseco BS, Auto Partner, Bumech i STS Holding. W wyniku korekty portfele indeksów WIG20, WIG20TR, WIG30 oraz WIG30TR pozostaną bez zmian. (PAP Biznes)
zenek69 co ciekawe bumech nawet nie drgnie ;]
zenek69 Dzikun nie sądzę żeby szefowa kupowała Arctic to nie w jej stylu
Dzikun papier to chyba arctic bardziej :)
Rivi_77 Bumech dobrze się trzyma na tle rynku, nie wiem już co musiałoby się wydarzyć żeby to się konkretniej skorekciło :p
Dzikun jak tak patrzę to dziś największą siłę pokazuje chyba bumech
Dzikun wiemy też jak bumech długo jechał na czerwonych wskaźnikach
Triathlonista Dzikun pompa bumech zep bo one odwrotnie skorelowane z bml na ta chwile hehe
Kam Bumech się nie zatrzymuje
Maciejka space bardziej Bumech chyba
Przemek (r) Jakby nie patrzeć to tych okazji jest dość sporo na rynku. Bumech też pewnie nie powiedział ostatniego slowa. W CEZ masz po angielsku raporty
Kam ale Bumech to jest moc, dawno takiego papieru mocnego nie widziałem
roger bumech
Dzikun tak szedł bumech, tylko mocniej
Rivi_77 jak widzicie Bumech po dzisiejszej sesji?
roger z bumech wracają na sunex?
space bumech dziś ładnie idzie, na dno :p
zenek69 bumech myslicie ze juz do kupowania?
pezet BUMECH juz po korekcie??
Piaskun kriss1975 na tym bumech oni będą chyba chcieli zrobić 300 złotych tak biorą
Piaskun kriss1975 Bumech wywaliłeś?
roger jak widzicie bumech? upragniona korekta?
Sal Mnóstwo ich jest wbrew pozorom. Tylko trzeba umieć czekać. Bumech też oglądałem po kilka złotych
Maciejka Piaskun "Z kolei istotny wpływ na jednostkowy szacunkowy wynik netto miało odwrócenie odpisu aktualizującego wartość udziałów w Arctic Paper Investment AB (spółki będącej jedynym udziałowcem Arctic Paper Grycksbo AB) na kwotę 117 mln zł. " to trzeba odjąć, żeby oczyścić wyniki?
kozineczka Janek mam tego bardzo malutko, czekam w sumie na to az spolka zostanie zauwazona i zostanie grana jak np sunex czy bumech.
roger niech kończą ten lunch bo bumech zbyt dużo opadnie:)
piotrek68 Lubawa może drugi bumech
Maciejka albo bumech espi puści, że zainwestuje lub będzie kupował w Patentus :-)
roger o rany bumech po korekcie?
kramrok wygląda jak wykres Bumech sprzed kilku miesiecy:-)
space bronas16 co ty za głupoty piszesz, jakie 300-400% na bumech. tam już 2000% są
Maciejka kriss1975 ciężko powiedzieć, jakby Bogdan pognał na 100 pln to Bumech może jeszcze dokazywać
Maciejka kriss1975 bumech żyje swoim życiem to the moon ;-)
kriss1975 Dzikun bumech zawstydza jsw i bogdana
Dzikun bumech na widelcu
Anon Bumech tez zacnie
pezet Przemek (r) gdzie wiekszy opor na Arctic, spore dzisiaj obroty
Przemek (r) Taką perła myślę że nadal jest Arctic który będzie zarabiał na coraz droższym papierze
Maciejka Sal z OTS chyba mocno na wyobraźnie podziała informacja o współpracy z Bumech. Takie słowo klucz
kriss1975 Piaskun gram bumech który urósł 2000% i nie narzekam
roger na tym bumech oni będą chyba chcieli zrobić 300 złotych tak biorą
kramrok kriss1975 masz dalej Bumech czy czekasz na jakas korekte?
Maciejka na Bumech jeszcze ciekawostka, że nie podali zysku netto a brutto?
pezet jakos reakcji nie widac na kurcie Bumech
pezet bumech szacunkowe podal
Anon Bumech ładnie, gratulacje dla posiadaczy
ekielka w ciekawym miejscu bumech
roger ALE JADĄ Z BUMECH
roger to co, bumech zmiana kodu na 6 z przodu?
pezet krzyh skad takie info ze bumech podaje szacunki?
krzyh analityk na puls biznesu wyliczył że na bumech może być 200 mln zysku za 2 kw
Kam Bumech szybko szedł ale zjeżdża jescze szybciej:)
walduci50 Fajna korelacja bumech sunex,król i https://stooq.pl/q/?s=snx&c=1m&t=l&a=ln&b=0&r=bmc
Maciejka k_jar CAP Bumech powoli osiąga CAP Bogdana, kopalnia jakieś 5xmniejsza, pewnie też koszty mniejsze, marża lepsza, zobaczymy
Piaskun Maciejka Bumech bardziej zasłuzył,,,
Maciejka bronas16 Cesarz Bumech
walduci50 Dzikun Dzikun zobacz ile ma bumech na dziennym i tygodniowce ,skali zaraz zabraknie tam
walduci50 Bumech i OT Logistics podpisały wstępną umowę o strategicznej współpracy ws. importu węgla ISBnews - Biznes 21 lip 2022, 16:20
Maciejka kriss1975 tam za miskę ryżu robią i się jeszcze cieszą, że mają robotę :-) Bumech ma swobodę cenową a Bogdan chyba nie za bardzo.
Triathlonista Ciekawe jak będzie wyglądać bumech i bogdan pod koniec września chociażby
krzyh bumech chyba po korekcie
roger bumech też
krzyh dobiera ktoś bumech ?
ekielka ja myślałem aby wejść w bumech ale akcja z chińczykami gdy miałem akcje i była zawiecha mnie odstraszyły od papiera , jak widać niesłusznie
kriss1975 i bumech nie płaci nagród od zysków po 500 mln
Dzikun ale to nie tak spekulacyjna spółka jak bumech, sunex i inne tego typu wynalazki
Maciejka na Bumech niezły obrót dzisiaj
Dzikun bumech jakby objęcie bessy na godzinówce
kozineczka Piaskun sentymeny... to jak kriss pisał przed zblizajaca sie zima bedzie glosno o braku wegla wtedy mozna sprzedawac fakty, a ludzie pewnie zaczna kupowac takie spolki jak bumech :)
lukaz czyli Bumech też down jutro ?
kriss1975 Przemek (r) nie ma sensu tłumaczyć dlaczego bumech i bogdanka rosną od kilku miesięcy , jak pisałem w lutym po wybuchu wojny ze należy budować portfel pod hossę inflacyjna nawet pomimo tego ze rynek jest w bessie
gface Piaskun dla Bumech zapomnieli dać
gface kozineczka miałaś racje z tym Bumech, jest 44zł
roger bumech rośnie chyba pod te problemy pinokia ze składami, nie chcą pomagać w propagandzie, szkoda, a miało być tak dobrze
Triathlonista Bumech wiadomo tylko ze w lipcu będą
Dzikun na bumech należy spodziewać się jakichś szacunków w najbliższym czasie?
roger Bumech zmiana kodu na 4 z przodu
Dzikun coś tam skubnąłem bumech, photon
Dzikun teraz patrzę, że bumech to niemal idealnie się odbił od ostatniego szczytu na ok. 41,50
pezet kriss1975 zbierasz Bumech w okolicach 36 czy czekasz nizej 32 ?
zenek69 Ed teraz sa 3 gwiazdy jak trzej krolowie mabion bumech i sunex
pezet Przemek (r) na Arctic to teraz moze atak na 16 zl
Przemek (r) Arctic ładnie się zachowuje po wybiciu góra z konsolidacji
Przemek (r) Na Bumech może opór pojawić się przy okrągłym psychologicznym poziomie 50 zł
Rivi_77 Gdzie widzicie zasięg na bumech?
pezet ktos na forum pisal ze dzisiaj Bumech ma podac szasunki, ale nigdzie nie moge znalesc takiej informacji
roger bumech zaraz widły
kriss1975 Przemek (r) bumech od wielu miesięcy piszę że to najlepsza kopalnia , bo tam nie ma Mateuszka i algorytmów na S
Przemek (r) pezet Bumech chyba cały czas toczy się gra o brak węgla i bardzo wysokie ceny surowca w okresie zimowym
pezet BUMECH ma moc
pezet kozineczka masz weglowe w portfelu ? JSW Bumech ?
pezet JackSparrow niech rosnie, mam nadzieje ze Bumech i Jsw pociagnie za soba
roger bumech rośnie pod szacunki, czy ustawiają się już na jesień?
gface kozineczka jest moc w tym Bumech
zenek69 a bumech wszystko sprzedaje po cenie rynkowej
gface Jeśli Bumech rośnie to Bogdanka też powinna, ale widzę, że bardziej powiązana jest z JSW, chociaż to nie ten sam węgiel, gdzie tu logika ?
Wielblad Kiedy wyniki na BUMECH?
kozineczka póki co wymiana pompy na bumech była bardzo dobra decyzja :)
Triathlonista Kriss bumech zapakowany? Plan trzymać do szacunków i sell?
zenek69 Patrzcie na to cena węgla ARA - Energetycznego zaraz wyprzedzi cenę węgla Koksującego to będzie pierwszy raz w historii jeżeli tak się stanie i tutaj jak widać węgiel Energetyczny teraz będzie miał dużo większy popyt niż koksujący :) bo popyt teraz jest większy na węgiel energetyczny którzy jest potrzebny do wytwarzanie energi i ciepła ! a więc zyski z węgla energetycznego będą Rekordowe i zaczną wszyscy inwestorzy oraz fundusze przechodzić na spółki które wydobywają węgiel energetyczny tym bardziej prywatne kopalnie jaką jest Bumech który sprzedaje i zawiera teraz tylko umowy i kontrakty na podstawie cen węgla ARA które teraz kosztują 385 $ za tonę :) tak że słowa Głównego Akcjonariusza że kurs może być 10 razy wyższy od obecnej ceny może stać się faktem za rok ................pl.investing.com/commodities/rotterdam-coal-futures - 385 $ za tonę .pl.tradingeconomics.com/commodity/coal - 396 $ za tonę .
kozineczka kriss1975 u mnie kreska na bumech pokazuje zasieg 44 a potem 54
kozineczka kriss1975 wrociles na bumech ?
Triathlonista Myślę ze ten tydzień może być zielono na węglu a bumech spekulacyjnie trochę mocniej niż reszta
kozineczka a bumech na gornnych :)
Triathlonista Czyli może być jak na sunexie, rajd do szacunków i realizacja, bumech nie raz już pokazał ze potrafi zrzucić ładnie
kozineczka no i licze ze gdzies spekula z sunexa zawita a bumech to tez spekulacyjny walor
zenek69 pod co bumech tak idzie? warto jeszcze brac czy to juz wysoko?
kozineczka Janosz tez kupilam bumech, moglam wyczekac jednak, ale przestraszyli mnie na jsw ze spadkami
roger przechodzą na bumech
Przemek (r) Bumech coś się rusza w końcu z tej konsolidacji
roger a może czas na bumech?
Przemek (r) Ciekawe czy Arctic w końcu zakończy konsolidację i rozpocznie dalsze wzrosty.
zenek69 myslicie ze bumech bedzie jeszcze grany czy dopiero przed zima?
Kam Janosz ja też Bumech ale ostatnio dużo lepiej zachwouje się Bogdanka i mam zagwozdkę:)
Janosz bumech
Kam kozineczka Bogdanke czy Bumech bardziej preferujesz?:)
Dzikun za to MACD mamy ok. 1,5, na rajdach typu bumech, CLC, harper itp dochodziło do 6-18
kozineczka Dzikun wlacz sobie tygodniowke na bumech :)
roger to ja jeszcze bumech do 40 poproszę:)
Kam Bumech prywatny to się trzyma
Kam Dzikun ja nie, ja węglówki ogarniam w sensie Bumech i Bogdankę z takich spółek co się naprawdę przykładam do obserwacji i grania
kozineczka Dzikun chciałam nawiazac do dyskusji co do wycen spolki, taki jsw bumech cognor z c/z 2 nie musza byc lepsza inwestycja na teraz niz sunex z c/z kolo 20
kozineczka dla mnie bedzie bez znaczenia nawet jesli sesja dzis sie zamknie po cenie nizej niz 10 zł. Mam swój plan i tego się trzymam, nie chce się wyleszczyc z akcji jak np na bumech, brany prawie na dnie a zarobione ledwo 150% a pozniej juz jakies koleczka
roger bumech chcą rozruszać?
Dzikun jak patrzę na wykresy mrc, bumech, columbus jak szły to stwierdzam, że lepiej być cierpliwym
Dzikun kozineczka ale bumech miał b. niską kapitalizację i dużo siana zarobił
kozineczka bronas16 dobrym przykladem ostatnio jest bumech jak szedł z 4 zł wolumeny tam były niskie dopiero historyczny wolumen pojawil sie na szczycie przy poziomach 25-30 zł i tego trzeba teraz wypatrywac na sunex
Kam Bumech sprzedany, zysk skasowany, za dużo zdrowia mnie kosztował ostatnio
roger bumech rusza?
kozineczka kriss1975 hipotetycznie jeśli teraz przyjdą wzrosty na jsw i bogdance a akcjonariat bumech będzie się niecierpliwił ze nie idzie za nimi będą sprzedawać akcje
kozineczka kriss1975 bumech to raczej znowu kupić gdzieś 3tyg przed wynikami i wywalić przed raportem. Teraz pewnie stagnacja albo spadek aby skupić taniej i większą stopę zrobić na kolejnym kółku
Przemek (r) Teraz widzę że Bumech miał ładną korektę jak zawsze po wynikach.
kriss1975 miny sprzedajacych bumech po 29 bezcenne:)
roger bumech zaraz górne?
Janek kriss1975 jak widzisz dalej bumech?
Triathlonista Bumech żyje w innej czasoprzestrzeni
Maciejka jak tam wynik Bumech?
Maciejka Bumech - mistrzowie marketingu przed raportem :-)
Kam Bumech już zielony:)
roger bumech, gdyby nie otoczenie, pewnie dałby dzisiaj robotę widłowemu
kriss1975 kramrok tak mam bumech ponownie od 25 zł , i narazie raczki pod tyłek , co do jsw dziś podebrałem pod jutrzejsze wyniki , ale jakoś tak bez przekonania , pozycja nie szczególnie znacząca.
kramrok kriss1975 jak widziesz Bumech bo chyba kupowales? JSW masz pod jutrzejszy raport?
Janosz Bumech
Dzikun a z bumech co się porobiło :)?
Janosz bumech sie trzyma jakoś ,czekamy na wyniki za I kw na koniec maja
Janek kriss1975 grasz jeszcze bumech? który to raport ma byc rewelacja? roczny z 2021 czy za Q1 2022?
pezet kriss1975 zastanawialam sie nad sprzedaza Bogdanki i dobraniem Bumech
pezet kriss1975 mysle ze na Bogdance podobny uklad jak rysowalaes na Bumech ?
sebastian kriss1975 dzięki za bumech
sebastian kriss1975 masz ustalony jakis TP na bumech?
kriss1975 Drakkar7 Bogdan i bumech zakładam ze będą teraz mocniejsze od rynku , zobaczymy , JSW jeszcze musi trochę zlecieć i tez będzie cacy
kozineczka a na naszej wiguni zadna kasa z UE nie pomoze bo to idzie na konsupcje a nie inwestycje. Jedynie jakie spolki moga zyskiwac to te surowcowe np wegiel bogdanka i bumech, nawet nie jsw bo oni maja koksowy pod stal i przemysl, a w recesji surowce przemysłowe traca. Jeszcze zostaja lotos i pkn na marzach
Janek kriss1975 na bumech przy 23 sie czaisz?
kriss1975 Przemek (r) arctic to perła żałuje że przespałem temat, ale cóz nie da sie grac całej gpw
Przemek (r) kriss1975 myślę że na Arctic też powinno być ciekawie ze względu na coraz droższy papier
Przemek (r) Arctic to ciekawa spółka która zarabia na coraz droższym papierze. Od 1 kwietnia podwyżka cen produktow o 15 %
kriss1975 kramrok jsw przedewszystkim , lwb i bumech tylko do towarzystwa , ale też są
kramrok kriss1975 dzieki a tylko JSW masz czy cos jeszcze bumech lub bogdanka
Dzikun coś ten bumech nie chce pójść wyżej ;)
bronas16 no w kóncu bumech zaczyna gonić
Janek Dzikun bumech się ociąga
bronas16 Drakkar7 kozineczka przerzuciłem się z bogdanka na bumech i od czwartku poszło już prawie 50% :(
Drakkar7 no i zakładałem że Bumech bedzie szedł bardziej niż Bogdan a tu zaskoczenie
kozineczka Drakkar7 juz od dawna ekspozycja na uran poprzez spolki z US, ostatnio kupilam sibanye stillwater z ekspozycja n pallad i platyne, poza tym zloto fizyczne i spolki wydobywajace zloto i srebro barrick gold. Z polski no to czarne złoto jsw bogdan bumech no i stalprodukt bo juz mozna przeczytac, że sa niedobory na rynku
bronas16 bumech bogdanka jsw jadą
Drakkar7 bronas16 a bumech co się zaciął;)
bronas16 bumech w końcu się szykuje?
Maciejka hasior może z Bumech komuś się pomyliło?
bronas16 pojechali z jsw a za nim z bumech i bogdanka
bronas16 bumech niech rozjada to 30
bronas16 jedziemy z bumech i bogdanka na górne
bronas16 bogdanka bumech coś słabną
bronas16 bumech może ruszy
Anon kto tam z węglowych podrzuci, Bogdanka czy Bumech lepsze perspektywy....
Przemek (r) Anon famur to nie wiem czy pójdzie bo oni nie są bezpośrednio związani z wydobyciem. Jsw,. Bogdanka, bumech do tego paliwa mogą rosnąć. Trzeba obserwować.
Anon Przemek (r) czy za Bumech nie pojedzie Famur?
Przemek (r) Bumech to chyba ma największy zasięg możliwego wzrostu wsrod spółek surowcowych
Janosz bumech,bumech
koku kriss1975 bumech nieźle, teraz to już tylko chyba pozostało czekanie na przebicie 20,0
kramrok JSW, KGHM, Bogdanka i Bumech pod to?
mediolan JSW i Bumech to na jakie info rosną ?
Przemek (r) Bumech zaczyna rosnąć możliwe zakończenie korekty w najbliższym czasie
Przemek (r) Wracając do giełdy ciekawe kiedy bumech wystartuje bo kurs akcji cały czas dobrze nie wyszedł z korekty
Janek arctic ładnie wygląda, co sądzicie?
Michał (a) Na Arctic będzie można zagrać ew. właśnie na przebicie oporu 8,00 zł, gdyż kurs dalej w długoterminowym trendzie jest.
Michał (a) Janek co do Arctic to wkleję wypowiedź sprzed 2 tygodni. DAlej aktualna: po przebiciu wsparcia 8,00 zł po prostu neutralnie. Dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym. Powstały pozytywne świece jak 02.11.21 oraz 30.11.21.
Janek Michał (a) dzieki, a spojrzysz na cognor i arctic?
Michał (a) Luki O której spółce piszesz? Arctic?
Michał (a) Janek Arctic po przebiciu wsparcia 8,00 zł po prostu neutralnie. Dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym. Powstały pozytywne świece jak 02.11.21 oraz 30.11.21.
Janek Michał (a) czy możesz spojrzeć na arctic? może jakiś limakt dałoby sie ustawić?
Janosz krzysieksisiek Bumech Wig80
Janosz bumech raport III kw
Michał (a) Janek Arctic pozytywnie bez zmian. Dalej w trendzie wzrsotowym. Bardzo pozytywna świeca powstała 02.11.21. Dopiero stałe przbeicie 8,00 zł będzie negatywne. Tam znadjuje się wsparcie.
Janek Michał (a) a co sądzisz o spółkach Ailleron, Arctic i Asbis?
Maciejka Bumech, ale to jest rozgrywane wow!
Janek to jeszcze mam pytanie czy ktoś gra ARCTIC i AILLERON? jak to widzicie?
Donbas78 kozineczka ten bumech to kosmos jakiś...Fakt trzeba historyczne zobaczyć ksg agro
maly75 Wielblad BUMECH 28,70
Wielblad Po ile teraz BUMECH?
bronas16 bumech to jest miSZCZ :D
Janek Anon ja mam bogada, ale bumech łądnie, jsw łądnie a tutaj nic
adamek Wielblad bumech już po 31
Wielblad Po ile Bumech?
Janek nie wiem czy widzieliscie ale arctic fajnie wygląda
Anon Wielblad Bumech kto ostatni gasi światło czy odleszczają?
Wielblad Jaki aktualny kurs BUMECH?
Wielblad Podpowie ktoś z Was jaki jest aktualny kurs BUMECH?
Maciejka Bumech nie odpuszcza, ktoś ładnie tym gra.
Przemas Nie lepiej przyszłościowo Bumech zamiast tego Allegro? ;)
Wielblad Jaki kurs BUMECH?
Maciejka bumech respect :-)
kozineczka bumech szacun :D
Donbas78 Bumech kolejna umowa
kozineczka Janosz bumech dzis nerwowy :D
Wielblad Jaki jest teraz rzeczywisty kurs BUMECH?
Adamo Bumech coś długo trzymają na widłach
Michał (a) Wielblad Na Bumech teraz to bardzo spekulacyjna sytuacja. Wsparcie teraz mniejsze leży przy ~14,40 zł i przebicie tego wsparcia będzie negatywne. W takich momentach po prostu SL kroczący się ustawia (po większych dynamicznych wzrostach).
Wielblad Witam. Jak widzicie BUMECH w kolejnych dniach?
Maciejka Węgiel w dół, Bumech w górę, ciekawe zjawisko :-)
Janek Mała panika na bumech
Janek kriss1975 bumech myślisz żeby łapać?
Maciejka gdzie można liczyć na odbicie na Bumech? macie jakieś pomysły?
pezet kriss1975 jak myslisz warto wchodzic w Bumech, powodzie w chinach nakreca ceny wegla
Michał (a) Mowa oczywiście o Bumech
Maciejka moim zdaniem idzie dystrybucja na Bumech
pezet Janosz posiadasz w portfelu bumech?
pezet witam, moze ktos zerkanac na Bumech, czy juz widac oznaki dystrybucji?
kriss1975 Janek węglowe to Bogdan, famur, JSW , bumech out i chyba za szybko , gaz PGNiG , banki peo, alr, bhw, boś , gnb
bylu Janek może z bumech przejda kapitalem na pdz
bylu zastanawiam się czemu bumech tak goni,a praire stoi jak kamień
Maciejka Cześć. Bumech to gdzie ma jakiś opór, 20 pln?
Janosz Maciejka ja mam tylko Bumech z weglowych i dzisiaj chwilowo zredukowałem F51 na rzecz GNB
Maciejka ktoś mocno wsiadł na Coal Energy i Bumech. Pompka jak na Zepak swego czasu
Maciejka na Bumech to już jakaś histeria się odbywa
Janek kozineczka bumech sie nie zatrzymuje, wiec moze byc nie koniec jeszcze
kasus dzisiaj dobry dzień dla "mniejszego" wungla... cały mój mix na dorby plusie, czyli bogdanka, bumech i coalenergy
kriss1975 Drakkar7 ale taka bogdanka i bumech to nie przetrwonią tej forsy szybko
roger drugi bumech
kozineczka Miłosz podobnie cała kasa z bumech sen fmf w merca :)
hasior BUMECH...dolne widły
Janosz bumech jedzie dalej
hasior heh..ESPI BUMECH
hasior bronas16 tak tak..cały czas patrzę...na BUMECH też...ehh
hasior a z ciekawostek, byłem dziś na BUMECH 5,49 kupione, ale , że przestał iść do góry to oddałem ze stratą 4%, a teraz 5,8
Janek bumech info i dystrybucja chyba
Sal Paweł popatrz jeszcze na Vindexus. Kruk poszedł ciągu roku 120 procent, oni niecałe 40 proc. Powinni nadrobić jak wczoraj Bumech do JSW https://stooq.pl/q/?s=vin&d=20210903&c=1y&t=l&a=ln&b=0&r=kru
hasior Przemek (r) a jaki jest powód tych wzrostów na BUMECH?
Przemek (r) Bumech ładnie rośnie na sporym wolumenie
pezet kriss1975 jest jeszcze BUMECH ktory ma kopalnie Silesia od Czechów, wyniki 15 wrzesnia, moze zaskocza i pokaza wynik na plus, tylko po przekrecie z Chinczykiem spolka zapomniana
kriss1975 Mallo bumech tak ma , ale to dobre , bo można było bez warjactwa pozbierac , teraz pewnie zrobi ruch UP i znów konsola klika tygodni
hasior BUMECH pod co ma rosnąć?
Mallo Bumech - rynek to jednak ma spóźniony zapłon xD
Przemek (r) Bumech też większy wolumen się tworzy
pezet jeszcze bumech ma swoja kopalnie wegla i nie zostal jeszcze dostrzezony :))
Mallo JSW, LWB pikuje do góry, a bumech który kupił olbrzymią kopalnię w samym dołku koniunktury stoi jak wryty
Marianus89 arctic wybija tez
Marianus89 https://www.tradingview.com/x/g6J6ojfs/ arctic , miejsce w trojkacie sie konczy
space na arctic ktoś mocno wywalał akcje i ostatnia podbitka to typ na squaberze.
Drakkar7 space Rozgrywasz Arctic?
space jak pisałem wcześniej kolejna fala wzrostowa na arctic paper
bronas16 widze asbis arctic action wszystko na A rośnie ;)
space arctic lepsze :)
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK