Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2019
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie +

Analiza techniczna spółek: Neuca, Platige oraz Xtpl.

Za nami tydzień mocnych spadków na głównych indeksach, dlatego w tej analizie przedstawię jedną spółkę z SWIG80 oraz dwie spółki z Newconnect.

NEUCA

wykres tygodniowy

wykres dzienny

Na wykresie tygodniowym widzimy dwie ostatnie świece spadkowe powstałe na zwiększonym wolumenie. Kurs zareagował na wsparcie na poziomie 240 zł tworząc dłuższy dolny cień. Na wykresie dziennym możemy zauważyć, że 29 września mieliśmy spory wolumen na świecy spadkowej na lokalnej górce a następnie mocniejsze spadki. Aktualnie kurs znajduje się przy wsparciu do tego na piątkowej świecy powstała pełna świeca wzrostowa na znaczącym wolumenie. Pierwszy lokalny opór możemy wyznaczyć na poziomie 250 zł a kolejny na 270 zł, natomiast mocniejsze wsparcie jak już wspomniałem znajduje się na poziomie 240 zł. Zagrywamy na przebicie lokalnego oporu i próbę korekty spadków.

Przykładowy LimAkt 250,50 zł, SL poniżej 240 zł.

PLATIGE (zagranie spekulacyjne ze względu na lekko dziurawy arkusz)

wykres tygodniowy

wykres dzienny

Na wykresie tygodniowym w ostatnim czasie mamy do czynienia z kanałem spadkowym, który dotarł do wsparcia. Na wykresie dziennym kurs utworzył na ostatniej sesji wzrostową świecę przy wsparciu na zwiększonym wolumenie. Pierwszym oporem jest poziom 35 zł a następnie 40 zł. Zagrywamy na odbicie od wsparcia.

Przykładowy LimAkt 31,10 zł, SL lekko poniżej 30 zł.

XTPL (sytuacja analogiczna do Platige, czyli wejście mniejszym kapitałem)

wykres tygodniowy

wykres dzienny

Wykres tygodniowy pokazuje, że dolny knot świecy za poprzedni tydzień swoim zasięgiem dotknął połowy świecy wzrostowej powstałej 6 tygodni temu, co daje szanse na odbicie od tego poziomu i możliwe odbicie. Na wykresie dziennym widzimy, że kurs idealnie odbił się od poziomu 120 zł i utworzył ładną pełną świecę wzrostową na większym wolumenie. Wsparcie możemy wyznaczyć na poziomie 120 zł a pierwszy lokalny opór w okolicach 134 zł (kolejne w okolicach 170 zł). Zagrywamy na przebicie lokalnego oporu.

Przykładowy LimAkt 134,50 zł, natomiast SL już poniżej 125 zł ze względu na mniejszą płynność.

 

 

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

cooper Ważne dziś info dla spółek bio, zainteresowanie inwestorami z USA może wzmocnić tą dziedzinę w Polsce a zatem trzeba mieć rękę na pulsie jeśli chodzi o spółki z tej branży. Jutro NWZA spółki XTPL - liczę że po jutrzejszym dniu kurs może się w końcu uwolnić. Dlaczego? Cytuję: XTPL zaproponuje akcjonariuszom przyjęcie nowego programu motywacyjnego dla pracowników na najbliższym nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu wyznaczonym na 24 kwietnia br., podała spółka. Oś programu stanowią opcje na akcje, które pracownicy będą mogli objąć w trakcie trwania programu po bieżącej cenie rynkowej.
PIEQ ktos wie co sie stalo na Platige ? -20%
cooper 24 kwietnia pod głosowanie akcjonariuszy XTPL skierowany zostanie pakiet uchwał, składający się na nowy pracowniczy program motywacyjny. Obowiązywać będzie do 2021 r. Jego filar to warranty (opcje na akcje), obejmujące maksymalnie 10% kapitału spółki. Cena objęcia akcji przez beneficjentów programu ustalona zostanie na poziomie wartości rynkowej XTPL w momencie uchwalenia programu. Emisja warunkowa pod warranty zostanie zrealizowana stopniowo, w latach 2020-2029. - biorąc to pod uwagę to wątpliwe by cena akcji do tego czasu rosła.
cooper Ostatnimi czasy świetni ludzie dołączyli do załogi SCPFL w różny sposób działając na korzyść spółki. Podobnie rzecz dzieje się z DAT, weteran branży Paul Rivet dołączył do DataWalk jako Senior Account Executive odpowiedzialny za Zachodnie Stany i Kanadę. Paul Rivet ma ogromne doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Również zadowolony jestem z innych moich spółek bio i tech, CLN zalał nas ostatnimi czasy mega świetnymi informacjami, MAB ma zająć się kolejnymi projektami a w 2019 prawdopodobnie coś więcej wydarzy się odnośnie ich flagowego produktu. XTPL z kolei pochwalił się na twiterze: "XTPL na podium międzynarodowego konkursu China Innowacja i przedsiębiorczość, kategoria: zaawansowana produkcja. Konkurs przyciąga liczne wysokiej jakości projekty z całego świata. To zaszczyt, że nasze rozwiązania zostały docenione na Dalekim Wschodzie"
PIEQ Janek rozmawialismy z Przemkiem o Platige, bezpieczne wejście po przebiciu 16
Michał (a) Janek Abym mógł ponownie się zainteresować Platige by musiały być świece z dnia 26 oraz 27.02.19 "zneutralizowane", a więc by musiało dojść do przebicia oporu 17,70 zł. Tak, obroty powoli się na nowo pojawiają, co jest oczywiście pozytywnym sygnałem.
Janek Michał (a) co sądzisz o Platige? patrząc na obroty coś się zaczyna dziać na wykresie
Lubelak ktoś powie dlaczeho XTPL tak spada?
PIEQ cooper chyba ma tez XTPL
emefe na XTPL zerowy obrót, ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
PIEQ ja dokupilem w piatek na koniec dnia XTPL pod mlotek i wolumen, licze na technike
cooper Bartas_Gda na razie trzymam w porfelu PLW, ULG i MOV - czyli śmietankę Playway i poluję na CFG. Mnóstwo bardzo ciekawych premier przemawia za nimi. VAR trzymam do premiery BeeSimulator. Obserwując ich promocję, widzę że będzie grubo. Jak skorekci CRJ a będę miał gotówkę to na pewno zakupię. Green Hell to naprawdę dobra gra, widać po recenzjach. Z bio i tech stawiam na MAB, CLN, DAT, SCP i XTPL - dlatego nadal mam je w porfelu. Zauważ że zarząd SCP podzieli się zyskiem ze sprzedaży urządzenia z akcjonariuszami, cyt. "Minimum 50% zysku wygenerowanego ze sprzedaży naszych wynalazków wypłacimy naszym akcjonariuszom w formie dywidendy?. Myślę że pod to jest gra i może być dużo drożej. SLV i PURE mi trochę odjechały, więc na razie do obserwacji.
PIEQ Jakaś duża transakcja na platige
cooper Dziś na AMC realizacja wyników po wynikach piątkowych a zarazem zdrowa korekta. AMC zakłada modyfikacje programu motywacyjnego, zakłada akwizycję firm i marek, rozwój produktów, robotyzację, nakłady odtworzeniowe. Całość brzmi nieźle i posiadanie akcji spółki na długi termin to nadal ciekawa propozycja. Na ULG nastąpiła ładna akumulacja i całość może iść w ładnym kierunku. PLW podobnie wygląda bardzo dobrze - przed nami premiera hitów DB i Uboat więc jest pod co grać - jak pójdzie tak dalej to "obiecane" przeze mnie 200 zł zostanie przebite. VAR zamyka się ponad 3 zł - a gra dopiero się zacznie w drugiej połowie roku, bowiem premierę BS zapowiedziano na koniec roku (dziś +5,59%). TSGAMES ładnie zyskuje 3,33% i czekam na przebicie maksimów z tamtego roku - niebawem informacje o nowej grze i szacunkowe wyniki. Ładnie w końcu CLN (+9,52%), MAB (+3,66%) czy SCP (+10,30%). Jesli chodzi o SCP to jest pod co grać, bowiem spółka zapowiada że podzieli sie zyskiem ze sprzedaży produktu z akcjonariuszami w postaci mocnej dywidendy - także obecna cena za akcje 36,40 wydaje się bardzo atrakcyjna! XTPL dziś + 5,73%. NIe udało się mi kupić CFG ale nic straconego, jutro kolejny dzień próby ;-) MOV i DAT w korekcie dziś na minusie.
cooper Czy obecny poziom akcji XTPL (czytaj: niski) może mieć związek z tą tym: XTPL: Zaproponuje akcjonariuszom przyjęcie nowego programu motywacyjnego dla pracowników na najbliższym nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu wyznaczonym na 24 kwietnia br., podała spółka. Oś programu stanowią opcje na akcje, które pracownicy będą mogli objąć w trakcie trwania programu po bieżącej cenie rynkowej. Rozwiązanie spaja wynagrodzenia dla kluczowej kadry ze wzrostem wartości spółki. Źródło: ISBnews
cooper XTPL kupione
cooper dokupiłem cfg i tsgames. zlecenie kupna xtpl wystawione ale nikt mi nie oddaje
cooper Gotówka która pozostala mi po sprzedaży MON pozwoli zakupić XTPL. Spółka w której udziały mają fundusze zagraniczne ma spory potencjał, zauważony przez zagranicznych inwestorów.
cooper Ze spółkami bio i tech jest tak, że w ciągu dnia moga znacznie urosnąć, jak np. kupione ostatnio SCP po 25 a dziś ponad 30. SCP, DAT, CLN i MAB trzymam na długi termin i z ewentualnego sukcesu/porażki rozliczę się na tym forum. Do portfela bardzo chętnie dorzucę w tym miesiącu XTPL, jak tylko przyjdzie wypłata ;-)
cooper Zbieram fundusze na XTPL, którą chciałbym ustawić obok DAT, SCP, MAB i CLN. Spółki na długi termin i z zamiarem zarobku 100%.
cooper Znowu udany dzień dla SCP, który osiąga swoje maksima i zapewne zobaczymy tu jeszcze większe wierzchołki, wystarczy spojrzeć na działalność spółki i jej plany. Chętnie wskoczyłbym jeszcze w XTPL ale muszę gotówkę zebrać.
cooper jak pisałem wcześniej do porfela brakuje mi tylko XTPL - Niemieccy analitycy rekomendują "KUPUJ", link: http://manager.inwestycje.pl/rynek_manager/XTPL-8211-Niemieccy-analitycy-rekomenduja-KUPUJ;337241;0.html
piotrlotr XTPL ladny mlotek na sporym wolumenie blisko wsparcia. RSI nisko
cooper CFG kupione, jeszcze tylko XTPL jak przyzbieram kasę i mam mój porfel marzeń :-)
Janek Michał (a) jak widzisz platige? Jest szansa na odwrócenie trendu?
PIEQ Widzicie pozytywnie XTPL na 1h ? ostatnie 3 świeczki na dużym wolumenie, ostatnia 1h najwiekszy wolumen i wzrostowa
cooper Przemek (r) XTPL ma niskie RSI, ogromny potencjał, zagraniczny fundusz. Czy będzie większa korekta? Jest możliwa, ale jest też możliwy powrót na 200 i więcej. Odpowiedzi na to co będzie prędzej nie znam, ale myślę że pakując na long nie ma znaczenia że korekta nastąpi. Tu wahania na cenie były ogromne w krótkim czasie. Tu się liczy przyszłość jak np. DAT. Większej dystrybucji tu nie widzę.
PIEQ cooper liczysz na spadek xtpl do sma200 ?
cooper Podsumowanie mojego portfela: AMC kontynuuje ruch wzrostowy a przewidywane informacje o przejęciu Fagor przyciągną nowych inwestorów, spółka świetna technicznie i fundamentalnie i dopóki nie wpłynie bad news - pozostaje w porfelu. KAN - to spółka nad którą rozważam realizację zysków, a uzyskane pieniądze pozwolą zakupić coraz atrakcyjniejsze cenowo XTPL lub CFG. CFG zresztą może przetestować niższe poziomy a wtedy nic tylko pakować do wora, spółka pracuje nad trzema grami: pierwszą z nich będzie Aircraft Carrier Survival, drugą będzie gra taktyczno-strategiczną (prezentacja ma nastąpić jeszcze w tym roku), a ostatnia czeka na przydzielenie jej nowego zespołu deweloperskiego. Kolejna spółka ze stajni PLW - MOV - niebawem też przedstawi więcej szczegółów na temat premier ich gier a wzrostowy wykres pomoże spółce zdobywać kolejne szczyty - na Steam w popularnych oczekuje przewidywany hit Alaskan Truck Simulator oraz The Beast Inside, Car Wash Simulator i Drug Dealer Simulator. ULG dziś korekci, ale długoterminowcy mają to gdzieś, wystarczy spojrzeć na plan premier by być spokojnym, spółka zapowiedziała że ten rok będzie lepszy niż poprzedni a ja trzymam kciuki. Kolejnym celem Ultimate Games jest przejście na GPW. Matka poprzednio wymienionych spółek PLW, zgodnie z oczekiwaniem w końcu w górę, plan premier zapowiada się ciekawie, a już w tym tygodniu premiera We the Revolution. W zanadrzu PLW szykuje niebawem hity jak Diesel Brothers, Uboat czy Cooking Simulator. Tak jak przewidywałem wcześniej, CLN zebrał siły i ładnie kontynuował ruch w górę, potencjał po ostatnich wiadomościach jest ogromny, a przyszłe zyski dla spółki zapewnione. MON dziś zakończył dzień po 6,3 za akcje i mam nadzieję że to nie ostatnie słowo. DAT odrabia nieuzasadnione straty, spółka która ma bezkonkurencyjny produkt, ma za cel agresję swojego produktu w USA, a osiągnięcie celu sprawi że może to być bardzo gruby temat.
Janek erbosss jeszcze nie dostałem odpowiedzie w sprawie PLATIGE :)
Janek erbosss odpytałem Michała, on kiedyś analizował Platige z powodzeniem wieć zna wykres i spółkę
PIEQ wiecie moze dlaczego nie widze arkusza zlecen XTPL na gragieldowa.pl ?
Janek erbosss pod co obserwujesz platige?
erbosss Lubelak niekoniecznie, po prostu niskie obroty lub zastój oznaczają, że można małym kosztem manipulować ceną. Weź takie PLATIGE które obserwuję - cały obrot z dzisiaj to 9tys. Weź 30tys i możesz zwalić albo podbić kurs o 10%
erbosss XTPL ktoś śledzi? Bo się zastanawiam czy to fajny poziom do wejścia :)
Michał (a) XTPL na potencjalne odbicie się od wsparcia "horyzontalnego" oraz od linii trendu wzrostowego.
cooper Powodów do narzekań nie mają dziś akcjonariusze AMC w tym ja :-) Dziś +4,19% ustanawiając cenę na koniec dnia 144,20 za akcję. AMC jest silna fundamentalnie i coraz bardziej "silna" technicznie a już niebawem informacje o negocjacjach w sprawie przejęcia Fagor. Zakupiony wczoraj MON już dziś zamyka się ładnie na 6,20 i sugeruje o dalszych wzrostach. A teraz gaming: PLW zaczął ładnie, skończył średnio - przed nami premiery i liczę na nowe dobre raporty i dalsze ruchy w górę. ULG i VAR symbolicznie na zielono a MOV dziś kontynuuje ruch w górę i zalicza +6,37% kończąc przy cenie 32,98%. CLN, SCP delikatnie na zielono, a MAB w końcu się poderwał (+2,32%). DAT dziś odrobił trochę strat po nieuzasadnionym wczorajszym spadku i zyskał dziś 3,65%. Do portfela dorzuciłem TSGAMES - dziś przebiło 100 zł i liczyłem na mocniejszy ruch w górę, jednak na koniec dnia zrealizowano zyski. Spółka jest mocna, więc pewnie ją trochę potrzymam licząc na pozytywny rozwój sytuacji. Dziś dorzuciłbym CFG i XTPL ale brak kasy robi swoje. TAk jak kiedyś pisałem, ostatnio CRJ był w promocji i tylko brak w tej chwili wolnej gotówki powstrzymał mnie przed zakupem, dziś CRJ już ponad +7%. Gartulacje dla "fanów" WSE, ja wymiękam przy spekule ;-)
cooper XTPL w dobrej cenie
cooper Dziś może cos zakupie do porfela. W obserwacji MOV, TSGAMES i XTPL. FOR za bardzo przegrzane jak dla mnie.
Przemek (r) Neuca fajna świeca na znaczącym wolumenie
Przemek (r) Neuca ciekawa sesja. Ważne będzie zakończenie sesji i kształt świecy na koniec.
Donbas78 Parkiet szaleje...Niedźwiedzie, czyli trzy spółki, którym grozi przecena akcji: Bioton, Handlowy i Neuca
piotrlotr NEUCA , ktos obserwuje/ przymierza sie do zakupu w okolice wsparcia ?
cooper Nadal mam AMC pod przejęcie Fagor, KAN i BAH pod przyszłe infa. Długoterminowo MAB i DAT o których wspominałem wcześniej oraz nowa pozycja SCP (i dziś już +5,60%). Nie chcę sytuacji jak z CLN że pisałem o niej od 31 zł a teraz każdy widzi a ja z ręką w nocniku. W obserwacji XTPL - przypływ gotówki i kupuję pakiecik. Mając więcej gotówki inwestowałbym wcześniej w więcej spółek o czym wspominałem wcześniej jak wspomniane CLN czy MON i nadal trzymałbym PLY. W związku z tym musze żonglować akcjami i wybierać najlepsze spółki, a czasem pociąg odjeżdża.
cooper Dziś wyszedłem z PLY z małym symbolicznym zyskiem. Nie, że widzę tam przepaść, lecz potrzebowałem pieniędzy na BAH (zakup po 2,40) co zresztą sie opłaciło. Myślę że gra jest pod info. Druga spółka która dołączyła do porfela to SCP, nie chcę sytuacji jak z CLN - obserwowałem po 31 zł a jest 45. W zanadrzu czuwam nad XTPL, MOV, CLN i FOR - w przypadku korekt.
Przemek (r) Neuca nie musi płacić około 15 mln zaległego podatku
cooper Musiałem coś wyrzucić z obserwowanych i wybór padł na MON. Na razie mając gotówkę obserwuję: SCP, CLN, XTPL, FOR, MOV i TEN. Spekulacyjnie zakupiłem za to malutki pakiet PLAY. Wygląda tak jakby miała wybić.
cooper Podsumowanie moich pozycji w porfelu. ASB po analizie wskaźników zgodnie z oczekiwaniami kontynuuje wzrosty i dziś aż o 12,22%!!! AMC zalicza mini korektę, ale trzymam akcje pod przejęcię firmy Fagor. CFG dziś bez większych zmian, po małej zawierusze próbuje powstać z kolan, na co szczerze liczę, wkrótce zresztą więcej info o nowej grze. KAN dzię wzrost o ponad 3% co przemawia nad dalszym ruchem w górę. Może też obudzi się PLW - mnóstwo premier przed nami a jeden mega hit wywinduje spółkę na nowe szczyty. ULG nadal mocne a VAR zalicza ponad 2% wzrost. Dziś zresztą korzystając z promocji dokupiłem VAR i DAT - spółki wyglądające, jakby chciały być znacznie wyżej ;-) Z braku kasy nie kupiłem XTPL, CLN czy FOR które są już wyżej niż wtedy co obserwowałem. Korekci minimalnie SCP co jest dla mnie fajną okazją do kupna. Może uda się dozbierać gotówki.
cooper W obserwacji: FOR, TSGAMES, MOVIE GAMES, CLN, SCP i XTPL.
cooper erbosss XTPL podejrzewałem że będzie w granicach 160 co nie znaczy że jeszcze nie zaniżą. Ogólnie spółka ma mega perspektywy i będzie ponad 200, kwestia czasu
erbosss cooper Ale co, uważasz że to już koniec korekty na XTPL? Bo sam też to śledzę i chcę wejść niewielkim kapitałem...
cooper XTPL piękna korekta, aż żal że nie mam kasy
cooper VAR również RSI mocno schłodzone a wskaźnik akumulacji ok. No zobaczymy jak się to potoczy. Na razie z obserwowanych CLN, SCP i XTPL wykresy się popsuły, może będzie okazja do korekt i zakupów
cooper XTPL rozpocznie ekspansję w USA: https://evertiq.pl/news/23110
cooper Dziś udany dzień, mój porfel zyskał. ULG +6,06%, MAB +1,96%, AMC +4,51% a ASB +6,58%. Na plusie slończyły dzień też inne spółki w których pokładam duże nadzieje a więc DAT, PLW, VAR i spekulacyjna KAN. Wtopą okazał się nieprzemyślany zakup WSE i nie wiem czy warto czekać na wybicie czy pozbyć się "dziada". A jest na rynku dużo ciekawych spółek. Z obserwowanych FOR dziś bardzo ładnie, nie chce się skorekcić by można było kupić pakiecik. TSGAMES też wygląda całkiem fajnie a i fundamenty tam są dość solidne. W kręgu zainteresowania również CLN, SCP i XTPL. Możliwe że i SLV może pokazać moc.
PIEQ Platige kanał
PIEQ mam prosbe o zerkniecie na raport Platige z wczoraj
cooper Dziś udana sesja dla ULG, MAB i AMC - a to spółki po których robię sobie duże nadzieje. VAR się korekci co nie dziwi z uwagi na info o przesunięciu premiery. Posiadacze akcji powinni schować je do skarbonki i czekać na nowe szczyty w późniejszym terminie. Dla PLW sesja po prostu się odbyła, może kolejne premiery popchną wartość spółki ku górze. Zobaczymy co najbliższy czas pokaże dla ASB, bo sczerze chętnie zwolniłbym środki, niebawem MON zaprezentuje wyniki a i skup pewnie się zacznie. Największe chęci jednak mam na CLN, SCP i XTPL. Analizuję też SLV i SNT. Całkiem ładnie zachowuje się proponowany przez Filipa FOR, warto przeanalizować spółkę.
Karola cooper xtpl dwa dni z rzędu po wejściu na główny spadło.
cooper jak na wejście na GPW spółka XTPL zachowuje się ładnie, myślę że jest w niej duzy potencjał
Przemek (r) DayCoot xtpl poziom 200 zł jest w tym momencie wsparciem dla kursu a następnie poziom 180 zł. Kurs jest w mocnym trendzie wzrostowym.
DayCoot Hej jak widzicie XTPL?
cooper Zabawa w spekulacyjne szulernie typu WSE i inne zaczyna mnie nużyć bo co na nich zarobię to i stracę. Będę przebudowywał porfel by jak najmniej angażować się w spółki przyszłościowe. Dlatego pozostawiam na pewno AMC (świetna technicznie i fundamentalnie), MAB (gra pod rejestrację leku i liczę w końcu na przełamanie trendu), VAR (tu zabawa dopiero się rozpocznie, premiera przesunięta i na dalsze wzrosty jest jeszcze czas), ULG (rekordowo dużo premier, zainteresowanie spółką przez inwestorów, przejście na GPW i możliwość zakupu akcji przez OFE, świetne wyniki), PLW (spółka matka pomniejszych spółek gamingowych, wśród olbrzymiej ilości premier na pewno trafi się taka, która podciągnie kurs w górę), DATAWALK (spółka zajmująca się oprogramowaniem, ostatnio pozyskuje klientów w USA, może osiągnie sukces na miarę Palantira?). Dziś pozbyłem się WSE. Ze spekulacji pozostawiłem BAH, ASB i KAN. Zwalniając środki zamierzam zainwestować w SCP, CLN i XTPL. MON w obserwacji, tu gra jest pod zakupy akcji przez zarząd.
Karola XTPL przewidziany spadek po wejściu na główny ;)
cooper Ja dziś bez zmian: spekulacyjnie KAN, WSE, BAH i ASB. Gaming (ULG, VAR i PLW), bio (MAB), tech (DAT), technicznie i fund. (AMC). Ze względu na brak gotówki nie mam MON, SCP, CLN, XTPL i SYN. A szkoda.
cooper Karola no, brakło mi kasy na SCP, XTPL czy MON i CLN.
Karola XTPL pięknie
cooper W moim portfelu: technicznie i fundamentalnie AMC licząc na 140+, Gaming (VAR, PLW, ULG), Bio (MAB), Tech (DAT), Spekulacyjnie (ASB, WSE, BAH, KAN). Mając wolną gotówkę chętnie dokupiłbym: MON, CLN, XTPL, SCP a może i SYN. Obserwując miesięczny wykres LVC mogę dojść do wniosku że coraz ładniej wygląda.
cooper Karola ja jak zwykle w du... Obserwowałem CLN, SCP i XTPL o czym pisałem ale jak zwykle zostałem z biletem w ręku ;-)
Karola xtpl jak ładnie od pt poszedł...wskaźniki na 1d ok, może nowe maksy osiągnie.
cooper XTPL zadebiutuje na rynku głównym GPW w środę: https://www.money.pl/gielda/xtpl-zadebiutuje-na-rynku-glownym-gpw-w-srode-6349711702296193a.html
cooper dziś ładnie PLW osiągając podczas sesji 161 zł oraz "osławiony" MAB zyskując podczas sesji 5,90%. Jak pisałem widzę ogromny potencjał w spółkach bio / tech / med takich jak: MAB, DATAWALK, CLN, SCP, XTPL a może i nawet CRM i SNT. Tu gdy wszystko pójdzie dobrze spokojnie może być 100%. PBKM - odpuściłem temat, analizując spółkę, zresztą fajnie opisane jest to na analizyprezesa.
cooper MABION i DATAWALK nadal słabiutko, ale mnie to nie zniechęca, wiele spółek biu i tech już rusza a na części przegapiłem fajne miejsca na wejścia (docelowo chcę zainwestować w XTPL, CLN i SCP a może i SNT). wierzę że niebawem MAB i DATAWALK będą dużo wyżej. Oczywiście poinformuję na bieżąco o stanie mojego portfela.
Michał (a) Neuca również.
Mareksy Platige to ta firma od wiedzmina na netflixie?
Przemek (r) Platige
Mikesz PLATIGE ponizej 20 zł, może warto się nim zainteresować?
Janek platige na widłach, ktoś wie dlaczego?
Michał (a) No niestety, tak to jest w psychologii człowieka. Jak popełnimy błąd to zawsze wynajdujemy jakieś usprawiedliwienie. Sapkowski pewnie w ramach uzgadniania warunków z Netflix i Platige dopiero się dowiedział od prawników o możliwości podwyższenia wynagrodzenia.
erbosss Taka ciekawostka - rynek newconnect i jego spektakularne obroty. Ktoś dzisiaj kupił jedną akzję PLATIGE za 33zł - kurs rośnie 3,13% :D No lol. Nie brałbym na poważnie (przynajmniej na razie) też tych prób wyciągania bloobera, o których ktoś wczoraj pisał. Dzisiaj też niby wyciąganie w górę -kurs rośnie 3,91% przy powalającym obrocie 10,6tys zł :)
Janek Przemek (r) myślisz że platige zmierza do przebicia linii korekty?
Janek Przemek (r) widze ze typujesz platige - ja ostatnio wyszedłem z niego na podbitce srednio w okolicach 34-35
Janek cześć, ktoś coś wie o platige? jakieś info poszło, że taka luka?
Mikesz Myślicie że nowe infa o Wiedzminie Netflixa przełożą się na kurs Platige?
karkalis neuca, benefit, wszsytko gdize jest ALI leci
Janek Platige ładna obrona wsparcia na 35
filip podobnie jak z Neuca
nowy Neuca ładnie się wybija
Janek Michał (a) cześć, jak oceniasz obecnie sytuację na platige?
Janek Batman dzięki, a spojrzysz jeszcze na świecę na platige?
Janek Co sądzicie o selvita i o platige? Można prosić o komentarz?
Janek platige - łapać przy 39-40? co sądzicie?
Janek Michał (a) a jak widzisz platige? Koniec korekty?
Janek Michał (a) dzięki za opinie na temat platige
Michał (a) Platige
Janek Michał (a) co sądzisz o dzisiejszej świecy na platige? Czy to nie zapowiedź korekty?
Janek A co powiecie o wykresie platige? Zaczyna się hiperbola na górnym robić :-\
Michał (a) Jankowe Platige w dalszym ciągu nieźle. Doszło ostatecznie do przebicia 40,00 zł.
Janek Michał (a) rzucisz okiem na platige? gdzie mamy opór?
Batman a platige jak bym trzymał od wpisu co tu zrobiłem to było by pięknie ale spękałem :(
Asia ładnie Platige grzeje
Janek Michał (a) platige mam symbolicznie i trzymam :)
Michał (a) Platige o którym Janek wspominał jakiś czas temu, właśnie przebił chwilowo opór 35 zł. Tylko, że tam taka płynność/obrót, że ma to mniejszą wymowę. Ogólnie wykres dalej pozytywnie wygląda.
Janek Michał (a) na platige mamy jednak wybicie
Janek Batman masz jeszcze platige czy po drodze wywaliłeś?
Janek Michał (a) a platige jak widzisz?
Janek platige na wybicie 31 zł
Przemek (r) Batman neuca na przebicie 290 żł
Przemek (r) Batman neuca wygląda ciekawie do tego jeszcze rnk który jest przy silnym wsparciu ewentualnie unimot
Janek Przemek (r) bierzesz neuca na otwarciu?
Przemek (r) Batman jak Neuca otworzy się przy wsparciu na 280 zł to będzie ciekawa pozycja
Przemek (r) PBKM, NEUCA, ASBIS, MON
Przemek (r) Neuca wygenerowała fajna świece, walor do obserwacji
Batman i jakiś grosz w platige wisi
Batman Ciekawe czy platige finalnie odpali i w kilka sesji da mi nieźle zarobić
Batman i dalej platige
Batman Potencjalnie do kupna w20 ida platige może pxm Sprzedawać nerek bym mieć kapitał na akcję:(
Batman Na jutro dalej platige
Batman Dobra dziś tak. Zakup jsw na otwarciu, zakup pxm platige zrealizowanie fkghmL i fusdm
Asia Batman miałam platige po 29zł, po info o produkcji przez Netflix poszybował parabolicznie na 80zł
Batman Asia Nie wiedziałem że platige jest obiektem kultu religijnego
Asia Platige technicznie bardzo ładnie, choć ja coś nie bardzo już w niego wierzę, ale jak strzeli to odszczekam z pokorą :)
Batman Przemek (r) Platige super :)
Przemek (r) Asia platige ładny młotek i ten obrót
Przemek (r) neuca pokazała dobre wyniki, w szczególności w raporcie jednostkowym
Asia teraz "po latach" spojrzałam na Platige.... ale skisło
Roman Sanok w trendzie spadkowym, ale od kilku sesji wzrost poparty wzrostem obrotów i dobre wskaźniki AT oraz Neuca robi się trójkąt na przełamanie 317
Batman Możliwe że neuca pójdzie dalej
kuna Możecie spojrzeć na Neuca i Cln
Asia co się wydarzyło na Neuca?
Przemek(r) Do obserwacji pccrokita, ideabank, mph, qubicgms, platige, glg i prime.
Przemek(r) Platige
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK