Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Marzec 2023
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Analiza techniczna spółek: Columbus, Cd Projekt, Grodno i ML System (aktualizacja).

Na początek kilka słów odnośnie wykresu WIG20. Kurs cały czas znajduje się w konsolidacji, która trwa już od czerwca. Na wczorajszej sesji zostało przetestowane dolne ograniczenie kanału konsolidacji przy lekko zwiększonym wolumenie. Zobaczymy czy byki pokażą siłę i odbiją od tego poziomu czy jednak podaż dociśnie, i rozpoczniemy przecenę.
W tym wpisie znajdą się przede wszystkim spółki z sektora odnawialnych źródeł energii oraz największy przedstawiciel sektora gier video. Spółki znajdują się w mocnych trendach wzrostowych. Na wykresach spółek OZE możliwe, ze zbliżamy się do końca korekty a przy pozytywnym scenariuszu można liczyć na dalsze wzrosty.

COLUMBUS (CLC)

interwał dzienny

Columbus, analiza techniczna
Na wykresie tej spółki kurs w trakcie konsolidacji utworzył a’la formację trójkąta zniżkującego ograniczonego od dołu lokalnym wsparciem w okolicach 70-71 zł. Wczoraj kurs przybliżył się do górnej linii konsolidacji, dlatego możliwa jest dzisiaj próba wybicia górą i przetestowania najbliższego oporu na poziomie 91 zł, który już kilka razy skutecznie zatrzymał wzrosty. Zagrywamy na wybicie górą.

Przykładowy LimAkt 77,10 zł SL poniżej 71 zł.

CD PROJEKT (CDR)

interwał dzienny

Cd Projekt, analiza techniczna
Po dwóch sesjach spadkowych kurs spadł w okolice psychologicznego poziomu 400 zł, który wspierany przez średnią SMA100 może posłużyć jako dobre miejsce do odbicia. Przebicie dołem linii SMA100 może otworzyć drogę do dalszego spadku kursu w okolice 350 zł. Jeżeli dojdzie do odbicia to kurs może napotkać pierwszy opór w okolicach 427-430 zł. Zagrywamy przy wsparciu z ciasnym SL.

Przykładowy LimAkt okolice 400 zł SL poniżej SMA100.

GRODNO (GRN)

interwał dzienny

Grodno, analiza techniczna
Korekta na wykresie spółki wygląda jakby miała się ku końcowi i na najbliższych sesjach kurs powinien znowu przetestować linię korekty. Wybicie górą otworzy drogę do wzrostu w kierunku najbliższego oporu na poziomie 19 zł. Najbliższy obszar wsparcia wyznacza luka hossy w okolicach 11-12 zł. Zagrywamy na wybicie górą linii korekty.

Przykładowy LimAkt 14,30 zł SL poniżej 13,50 zł.

ML System (MLS) aktualizacja

interwał dzienny

ML System, analiza techniczna
Na wykresie spółki widoczna po mocnych wzrostach widoczna jest konsolidacja kursu w kształcie a’la formacji flagi, z której wybicie górą może pozwolić na wzrost w okolice historycznego szczytu. Natomiast ewentualne wybicie dołem spowodować spadki kursu w okolice 60 zł, gdzie w przeszłości mieliśmy do czynienia z konsolidacją kursu. Zagrywamy na wybicie górą z formacji.

Przykładowy LimAkt 79,20 zł SL poniżej 75 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Dzikun coś jak columbus
Dzikun Columbus strata 50 baniek
zenek69 poza tym jaki zysk mial columbus czy sunex jak je pompowali?
Roberts Triathlonista No ja aktualnie columbus + lubawa w portfelu :)
Triathlonista Roberts Columbus ciagle na fixach lata?
Roberts Triathlonista columbus największe kontrakty zawarł na magazyny energii więc myślę że będzie przodował w tym temacie, do połowy roku zamkną temat kredytów bo dostaną kasę za farmy i od początku kwietnia schodzą z 2 fixow, z tego co wiem dużo umów podpisują na fotowoltaike nadal
Roberts Czyli taka powtórka z rozrywki trochę pierw gramy zbrojeniówkę potem energetyczne.. może columbus się zalapie pod te magazyny energii też
Roberts Columbus chyba tylko magazyny energii
hasior Triathlonista COLUMBUS
Anon Piaskun zobacz Grodno gdzie jest
Piaskun Przemek (r) Grodno rzeż niewiniątek7
Mallo Jest w łańcuszku firm powiązanych z budownictwem, klasyfikacja sektorowa ma tu drugorzędne znaczenie. Ważne jest to jak i kiedy budownictwo może wpłuywać na grodno
Piaskun Mallo ale czy jest w sektorze budowlanym grodno?
Mallo a z czym powiązane są wyniki takich spółek jak grodno, ferro, tim itd. jak nie z koniunkturą w budownictwie
Piaskun Mallo od kiedy budowlanka to grodno?
Mallo space - urwało urwało. Dało się to przewidzieć, budowlanka ledwo przędzie. Na 2023 brak roboty. Nie tylko grodno dostanie po tyłku.
space grodno ładnie urwało
Kam Dzikun a pamięta ktoś jakie wskaźniki miał Columbus przy 100 zł?
bronas16 Ciszewski i JRH nabyli pakiet w Columbus Energy w 2015 roku za 1 mln zł, finalnie ze sprzedaży wcześniejszych pakietów oraz ostatecznego wyjścia, uzyskali łącznie przychód w wysokości 140 mln zł - podała JRH w komunikacie prasowym.
Kam Dzikun Columbus dla mnie np. już nie istnieje
Piaskun kriss1975 grodno tez ktos wywala jak sunex
Dzikun (?). Sama usługa montażu pompy u klienta trwa 2-3 dni robocze. Natomiast czas oczekiwania na montaż, w zależności od marki urządzenia i firmy montażowej, wynosi od 3 do 12 miesięcy ? mówi nam Arleta Czekaj-Kwiecień, dyrektor zarządzająca sprzedażą B2C w Columbus Energy. ? Termin oczekiwania na dostawy sprzętu jest znacząco wydłużony. W zależności od modelu oraz producenta danej jednostki, czas oczekiwania zaczyna się od miesiąca, a w przypadku niektórych jednostek nawet 4-6 miesięcy ? mówią o sytuacji przedstawiciele Dystrybutora OZE. Potwierdza to przedstawiciel Thermosilesii: ? Obecnie czas oczekiwania na pompę ciepła u większości producentów i dystrybutorów wynosi min. 3-4 miesiące, a u niektórych nawet dłużej niż pół roku. W hurtowniach od dłuższego czasu brakuje dostępnych urządzeń. W przypadku pomp ciepła, które dystrybuuje nasza firma sytuacja wygląda nieco lepiej, bowiem czas oczekiwania to ok. 2 miesiące ? bo śledzimy trendy i raporty z rynku, i dobrze zaplanowaliśmy produkcję na ten rok.
Dzikun z bankiera: "Obok Sunexu śledzę też uważnie m.in. Grodno. Moją uwagę zwróciła dzisiejsza wypowiedź prezesa, dotycząca perspektyw rynku pomp ciepła w Polsce na najbliższy czas. Wprawdzie polski rynek to dla Sunexu mniej niż połowa przychodów, ale myślę, że warto się zapoznać i wyciągać wnioski, w kontekście perspektyw dla spółek związanych z pompami ciepła: "Grodno widzi potencjał w obszarze sprzedaży pomp ciepła i ? jak ocenia Jurczak ? będzie to obszar generujący wzrost w tym roku i kolejnych latach. "Sprzedaż pomp ciepła będzie zauważalna w naszych przychodach na jesieni, w ostatnim kwartale roku kalendarzowego i w przyszłym roku. Pompy ciepła mogą być dla nas silnym motorem wzrostu" ? powiedział. Dodał, że rynek pomp ciepła w Polsce w 2021 r. obejmował ok. 80 tys. takich urządzeń, w 2022 r. szacowany jest na 200 tys., a w 2023 r. na 360 tys." Jak widzicie zakładany jest wzrost o 300% w ujęciu 2023/2021 - myślę, że warto nie przespać tego boomu :)"
bronas16 przecież na grodno na całym bankierze naganiali
Dzikun Przemek mi się nie podobało to, że niemal na każdym podforum bankiera naganiali na Grodno, źle to pachniało
Przemek (r) Grodno ładnie spada pod wyniki
bronas16 Maciejka nie, dziękuję za grodno
Maciejka bronas16 nie kupisz tego, czego nie ma na rynku. Chyba, że w Grodno :-)
space zenek69 na grodno szaleństwo ?
Przemek (r) Ed np taki Columbus chce wybudować największy magazyn energii w Polsce
krzyh columbus na fixach rośnie pytanie czy po tej cenie jeszcze warto wejść
zenek69 Maciejka no columbus na 2 fixach pięknie rośnie
zenek69 Pojawiają się głosy, że Sunex jest drogi, że obecny poziom zysków jest w cenie itd... Pamiętajcie jednak o jednym - giełda wycenia przyszłość i w przypadku tak jednoznacznie przyszłościowych branż jak OZE, czy np. biotechnologia, wyceny spółek zawsze będą wybiegały w przyszłość. Proponuję porównać wycenę i wyniki Sunexu z innymi spółkami sektora - np. Columbusem, MLSystem, Photon Energy i np. Saule. Zobaczcie ich wyniki za I kw. 2022 oraz ostatnie 12M i kapitalizacje. Columbus - kapitalizacja 373 mln zł, strata I kw. -13,8 mln zł, strata 12M -38,8 mln zł. MLSystem - kapitalizacja 409 mln zł, strata I kw. -0,5 mln zł, strata 12M -2,7 mln zł. Photon - kapitalizacja 708 mln zł, strata I kw. -14,7 mln zł, strata 12M -29,4 mln zł. Saule - kapitalizacja 323 mln zł, strata I kw. -0,2 , strata 12M -0,29 mln zł. Na tym tle przyszłościowych spółek OZE zobaczcie Sunex - kapitalizacja 328 mln zł, ZYSK I kw. +5,88 mln zł, ZYSK 12M +10,26 mln zł ! Mam nadzieję, że różnicę widać nader wyraźnie i wnioski są oczywiste :) By nie być posądzonym o manipulację - są oczywiście spółki związane z odnawialnymi źródłami energii, które jednak osiągnęły w I kw. 2022 oraz ostatnich 12M zyski (podobnie jak Sunex). Porównując wyceny zawsze staram się jednak porównywać również dynamikę wyników - i biorąc to pod uwagę Sunex wydaje się bezkonkurencyjny - w I kw. wzrost przychodów +144%, dynamika zysku +219% r/r ! Zapraszam do dyskusji :)
sekcyjny Na ostatnim rajdzie sunexa ktoś wklejał ile pomp sprzedaje dana firma i w przypadku Grodno % zysków z pomp był niewielki
space grodno to zwykla hurtownia, wyniki powtarzalne, brak potencjału na duży wzrost
Piaskun kozineczka co myślisz o Grodno?
Dzikun Piaskun nie wiem, nie interesuję się Grodno
Piaskun Dzikun Grodno tez handluje tymi pompami?
Piaskun Sunex odpalił to może Grodno wystartuje?
kriss1975 zobacz jak skończyli ci co kupowali przeszłośc , asbis,mercator,cog , columbus itd
space zenek69 columbus to efekt stycznia
zenek69 guf napisz nam jakie c/z miał Columbus jak latał po 3 mld...
Przemek (r) space ok dzięki. Myślę że jest mozliwe, że Grodno będzie sukcesywnie zwiększać sprzedaż w Polsce.
space też jeśli dobrze rozumiem to grodno sprzedaje w polsce, a sunex sporo zagranicą, a to robi swoje
Przemek (r) bronas16 ciekawe jakie są możliwości sprzedażowe Grodno odnośnie pomp ciepła
Janosz Piaskun przeniosłem się na Grodno ,bumech i trochę BRH
Dzikun na pewno robią większe wyniki niż ML System, Columbus i wszystkie inne z OZE ;)
walduci50 Grodno kolejny raz pojawiło się dzisiaj wśród typów ekspertów na lipiec
walduci50 Ja sobie dzisiaj od 16,40 zbieram grodno hehe
Maciejka patrząc na Grodno, przychody powinny być wyższe IMO
Dzikun Columbus Energy poinformował o zawieszeniu negocjacji w sprawie zaangażowania kapitałowego ze strony amerykańskiego funduszu inwestycyjnego na kwotę 200 mln zł. To decyzja samej spółki, która nie widzi obecnie uzasadnienia ekonomicznego dla tej transakcji. Mimo to spółka ogłosiła plany przejścia na rynek główny bez emisji nowych akcji.
guf zenek69 a columbus to chyba schodzi z NC?
zenek69 guf tak podpieta pod columbus
space grodno zasypane, ferro też zasypią
hessa Luk może i dość, chociaż wcale mnie nie zdziwi jak dziki typu sunex będę się schładzać, a rusz druga linia typu Grodno czy inne gnioty :)
space podejrzewam że w grodno po prostu spadek popytu na fotowoltaikę został zastąpiony pompami, więc sumarycznie wyniki podobne
Ed Zarząd Grodno S.A. informuje, że skonsolidowane przychody w czerwcu 2022 r. wyniosły 96,4 mln zł wobec 87,8 mln zł w czerwcu 2021 r., co oznacza wzrost o 9,8% rdr. Narastająco od początku roku obrotowego (tj. za okres trzech miesięcy od kwietnia do czerwca 2022 r.) skonsolidowane przychody wyniosły 265,8 mln zł wobec 241,3 mln zł w analogicznym okresie przed rokiem, co oznacza wzrost o 10,2% rdr.
hessa Sunex na widłach to i Grodno zaczyna coś podbijać
hessa Grodno już tylko +4%, ale coś czuję, że jeszcze to wyciągną do zamnkięca
kozineczka bronas16 na grodnie jeden z najwiekszych wolumenów przez ostatni rok na spolce a kurs ledwo skoczył o 11 % i juz sie mecza :) zreszta grodno jest autoryzowanym dystrybutorem pomp, to nie jest zaden producent, w dodatku sprzedaja tego jakis tam udzial w ogolnych przychodach, no ale spoko. moze kupujacym sie uda :)
hessa mam wrażenie, że kapitał z Sunexa idzie na Grodno
Ed Grodno w końcu ruszył
Janosz Kam columbus mu nie sluzy
hessa Wiecie, że Columbus i Hemp idą na 2 fixy?
piotrek68 To że columbus idzie na fixing to jest tak na 100% czy narazie tylko straszą ?
ekielka columbus idzie na fixing
Maciejka bronas16 aż napiszę do Grodno i zapytam jak jest. Bo jak mają tylko pompy, to lipa i trzeba im podpowiedzieć
bronas16 Piaskun to kup grodno, grodno to nie producent
Piaskun Grodno ma c/zysk 7
Dzikun że sunex w pompach jest tym, czym był columbus w OZE
bronas16 grodno może to jest powód https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/GRODNO
k_jar Piaskun pewnie i grodno ruszy
k_jar "W całej Europie występują bardzo duże problemy z dostępnością pomp ciepła. W Grodnie przewidzieliśmy tę sytuację i już w zeszłym roku zakontraktowaliśmy odpowiednie dostawy. Teraz wygrywamy dostępnością, intensyfikujemy też działania marketingowe dla tych rozwiązań. Zainteresowanie pompami ciepła jest olbrzymie i biznesowo mają one bardzo duży potencjał. Zakładamy istotne umocnienie naszej pozycji w tej branży ? wyjaśnił Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu Grodno S.A."
Piaskun k_jar no własnie a dlaczego grodno tak nie rośnie
k_jar Piaskun Grodno ma ich pod dostatkiem
Przemek (r) Piaskun pompy ciepła jeszcze Grodno ma w swojej ofercie ale zapewne zniżkowy procent sprzedaży
Dzikun jak patrzę na wykresy mrc, bumech, columbus jak szły to stwierdzam, że lepiej być cierpliwym
hasior Ciekawostka biznesowo-rynkowa: po 66% II kwartału (kwiecień i maj) Columbus Energy ma 17% przychodów z I kwartału.
hasior i padło na SUNEX pod drugi COLUMBUS :)
Kam Maciejka Columbus zrobił do 100 zł więc jakby jeszcze miejsce jest;)
space koku grodno szacunki podało i widać że biznes nie rośnie
koku co się dzieje na Grodno i Groclin że tak lecą?
Dzikun ajajaj Columbus kurs jednocyfrowy, do czego to doszło :)
Przemek (r) Grodno ropę odkryło ?
Aron Sprzedawałem kiedyś columbus leady na foto. Słabo to wyglądało, organizacyjnie to korpo. Miałem dużo bardzo dobrych leadów, 2 miesiące negocjowania umowy i po 2 miesiącach współpracy zrezygnowali bo szefowa marketingu miała "swoje" leady i zaczynał jej biznes kiepsko wyglądać. Od tej pory omijam ich na GPW.
tomciu Dla fanów Grodno i nie tylko https://alexeliasson.substack.com/p/grodno?s=r
Drakkar7 Dzikun Columbus ma długi i rosnące stopy procentowe a gierki to ostatnia rzecz na czas wojny:)
Dzikun albo columbus do stawiania farm?
Piaskun Przemek (r) Grodno to wysoko się znajduje nie lepiej na korektę poczekać?
Przemek (r) Myślę że Grodno może kończyć spadki i szykować się do przebicia najbliższego oporu w okolicach 18,20
Michał (a) Dolar Columbus - bardzo spekulacyjna spółka oczywiście, więc jedynie z krótkoterminowej perspektywy można ją przeanalizować. Teraz główne wsparcie leży przy 16,00 zł. Można zagrać spekulacyjnie pod przebicie oporu 20,00 zł - czyli pod pozytywną sytuację powstałą po świecy 04.01.22. Na razie nie ma większych spadkowych świec - oprócz tej 24.01.22. Ale właśnie po to by było zagranie na przebicie 20,00 zł czyli na przebicie rejonów gdzie 24.01.22 była największa podaż.
Dolar Michał (a) czy pokusiłbys się o analizę techniczną columbus?
Dolar Michał (a) Czy możesz napisać jak widzisz Columbus?
mediolan Dzikun nie wiem..na razie wzrost jest 50 % z 3,3 około na 4.9 , a columbus zrobił z 15 na 26 wiec troszkę wiecej
Dzikun np. teraz takie grodno, sunex, 01c mają c/z 10-15 - to nie są balony
Ed Grupa Columbus Energy w trzecim kwartale 2021 roku miała 172,4 mln zł przychodów z działalności operacyjnej, wobec 213,2 mln zł przed rokiem. EBITDA wyniosła 11,7 mln zł wobec 31,2 mln zł rok wcześniej. Strata netto j.d. wyniosła 4,3 mln zł, w porównaniu do 24,4 mln zł zysku przed rokiem - podała spółka w raporcie.
hasior COLUMBUS rusza
hasior co myślicie o COLUMBUS? Dziś młotek na ładnym wolumenie
tomciu Uwielbiam prostotę w biznesie Columbus hmmm... Zobacz obrazek <20210816_214956.jpg>
Dzikun Novavis +7,52%, Columbus +7,39%, 01C +12,96%, Grodno +3,28% - czemu dzisiaj :)?
kramrok Grodno rusza
kramrok Błażej (a) dzieki a jak widzisz Grodno?
Dzikun prawie jak columbus z 1 na 100
Piaskun Grodno przed wynikami startuje 29.07 wyniki
Piaskun bronas16 Grodno czyżby korekta w górę?
hasior COLUMBUS ciekawie wygląda
Michał (a) Piaskun Tak, widziałem szacunkowe wyniki dot. przychodów. Ogólnie Grodno też ładne wyniki miało w 2020 r. Nieźle im idzie segment instalacji PV. OZE jak na razie dalej dynamicznie się rozwija.
Piaskun Michał (a) Grodno wyniki widziałeś?
Piaskun Grodno piekne wyniki za kwiecień
Luk grodno pokonuje 15 pln
Janek Grzesiek grodno potwierdza wsparcie na 13,80
Grzesiek grodno
natki kriss1975 obserwujesz Grodno?
natki Drakkar7 grodno wciagaja do 15
natki Drakkar7 grodno jes w kręgu Twojego zainteresowania?
Piaskun space grodno
space Piaskun grodno czy columbus ?
space grodno też na plus. widocznie wzrosty pod mój prąd się znowu zaczęły
space columbus chyba chce zakończyć konsolidację
Michał (a) Na Grodno próba wybicia. Dalej pozytywne świece występują, jak ta dzisiejsza oraz z dnia 10.03.21. Wsparcie główne jest teraz przy 13,00 zł. Dołki coraz niżej są ułożone, więc po dzisiejszej świecy może dojść do przebicia oporu 14,00 zł.
space nie wiem czy pisałem :) ale grodno dziś ładnie wybiło z trójkąta
space grodno wybiło
space grodno móże ruszy, bo technicznie ciekawie jest
space grodno, ładny trójkąt, też nieco nad sma200, jak wyjdzie dołem z trójkąta to pewnie na sma200 się odbije.
space dziś grodno wziąłem, nie jest droga spółka, powiązana z OZE, ładny trójkąt się wyrysował.
roger raport columbus
space grodno
Przemek (r) Dzisiaj wyniki przedstawi Columbus, którego wykres od jakiegoś czasu porusza się w wąskiej konsolidacji Zobacz obrazek <Screenshot_20210323_091141_pl_bossa_bossaMobile.jpg>
space columbus dziś wyniki, może wyjdzie z tej konsoli
walduci50 grodno szykuje sie do odpalenia
koku kriss1975 chyba musisz nam czytelnikom (mały żuczkom) wpisy zaktualizować w pamiętniku ;) LTS mam, PXM czekam na dzisiejsze zamkniecie i potwierdzenie odbicia od wsparcia 5,2 PKP mam również ale czekam co zrobi 17,5-18 . Grodno mnie pary razy oszukało ;)
Drakkar7 kriss1975 Columbus?;)
Grzesiek grodno wybiło to i brh moze zakończy na zielono
tomciu Wyniki TIM-u na tle konkurencji prezentują się bardzo dobrze. Zarówno w styczniu jak i w lutym tempo wzrostu przychodów były znacząco wyższe niż w przypadku spółki Grodno, operującej także na rynku handlu materiałami elektroinstalacyjnymi.
Grzesiek moze grodno sie obudzi :)https://stooq.pl/n/?f=1406175
Grzesiek grodno ma ochote na wiecej
Grzesiek grodno rusza
space grodno idzie lukę domknąć na 10.80
space grodno niech jeszcze troche spadnie :) np. na 12pln
kriss1975 grodno oberwało porzadnie , a tak dobrze sie zapowiadało jeszcze pare sesji temu
Grzesiek ale grodno oberwało
Piaskun Anon no chyba że emisję zaczną robić jak na columbus wtedy kibel
hessa czytaliście o Columbus Energy, że pożyczkodawca zgłosił się po akcje i że tam może być spora podaż z tego tytułu, jeśli zarejestrują te akcje?
Greg Grodno dziś pokazuje moc
lskibinski zresztą sam wskazywałem grodno do portfela longterm od stycznia:-) Grodno, Unimot, jakiś bank po głębszej korekcie (mil, peo), MDG, kolej (trakcja, torpol, pkp)
lskibinski space zależy na co patrzeć. zysk netto r/r jest ponad 3x wyższy, kapitał własny wzrósł znacznie, przychody ze sprzedaży również, ale patrząc w stosunku do zysku to urosły im marże, aktywa w górę, kredyty w dół, generalnie Grodno wygląda na dobrze zarządzane, choć cena jest taka hmm... no akuratna.
space ja czekam na korektę na grodno
Ed Columbus szacun za rozegranie dziś
lskibinski nemooo też tak myślę, zobacz jak ładnie grodno się zachowuje ostatnio.
Grzesiek grodno wraca
Dzikun podobnie oze, columbus -7,45% wut? Za każdym razem jestem tak samo zdziwiony, covid nie ma kompletnie wpływu na pv
lskibinski grodno też można podziubać
space Drakkar7 wiele spółek spadło, to i grodno, łądnie obronili famura, liczyłem że się cofnie, ale widać jak grubasy ustaliły że robią 200% to robią. i lockdown im w tym nie przeszkodzi
Anon Drakkar7 Grodno akurat chciałbym dokupić w okolicy 9-10 ale czy się uda, wielka niewiadoma
Drakkar7 Grodno ma coś w galeriach?;)
Drakkar7 kriss1975 i jeszcze nie wiem czemu Grodno dostało;)
cooper Dziś Grodno ładnie, PXM ponad 2,5 a FMF to już perełka
Bartas_Gda (r) na Grodno mamy RGR
Grzesiek grodno moze dostac jakies pieniadze z uni na rozwój ?
Drakkar7 Cesarz i Columbus....dwie dwiazdy..ehhh;)
lskibinski michal1984 to giełda, nic nie jest pewne, ale liczę, że MDG dołek ma już za sobą i zacznie się poprawiać, a co za tym idzie poprawiać kurs. ostatnio sporo fundów zapakowało się w MDG więc liczę, że mają rację. Biznes kolejowy wygląda na perspektywiczny, a wybrałem sobie Trakcję, bo mają wysoko sufit. Banki nadal nisko, ale wezmę któryś na korekcie. PEO chyba, albo Millenium, zobaczę. Unimot to dość prosty typ, ale jeszcze popatrzę, gdzie go wyciągnie grudzień, bo petro jest grane. A Grodno nie dość, że nisko, to jeszcze mają fotowoltaikę, która pewnie od wiosny znowu będzie grana. Ahh... do tego Famurek, po korekcie jeszcze bym dołożył.
lskibinski michal1984 unimot, grodno, jakiś bank, trakcja, mdg - to moje typy na zakopanie na 2021 longterm.
lskibinski michal1984 ja grodno wrzucam do portfela na 2021. Jeśli pytasz, co teraz, to ci nie powiem, bo uwazam, ze tutaj cierpliwosc sie przyda.
michal1984 lskibinski jak zapatrujesz się na Grodno, bo zdołowane jest okrutnie obecnie, odbija powoli ale jak na takie informacje jakie tam są to tu powinno być spokojnie dużo wyżej jak dla mnie
lskibinski k0gi tak. moje typy do longterm na rok 2021 - MDG, Trakcja, PEO, Unimot i Grodno
kozineczka Inwestor2000 grodno ale u nich to jeden z segmentów działanosci
Grzesiek grodno rusza ?
Michał (a) Grodno również dzisiaj ładną świecę zaliczyło.
Anon Grodno ktoś co wie o emisji, ilośc , cena?
k_jar a sorry mam mały pakiet w grodno
Grzesiek grodno coś próbuje
Luk Grzesiek grodno opóźniło raport, informowali o tym w piątek
Grzesiek grodno moze sie obudzi jak columbus
Roberts nemooo lo to Columbus ładnie. Ja za 10kw płaciłem 38 tysięcy
nemooo kriss1975 nie, columbus po ofercie szytej specjalnie dla mnie chciał 35k za 5.6kWh
kriss1975 Piaskun Grodno wpadło mi w oko ,później wkleję
Grzesiek grodno i columbus. Oze dziś tez rusza
AGM u mnie trochę większe grodno :) Zobacz obrazek <16.png>
mediolan Dzikun umowa bardzo duża... zobacz jaki był ruch jak podali gdy columbus coś podpisał na 180 MW chyba...a tu mamy 500 MW !
hessa myślę, że jeśli columbus ma iść na północ to niedługo może to robić, przynajmniej tak mi to wygląda z m15
hessa bo Grodno i inne już w nim uczestniczą
Grzesiek grodno na widłach czas na gts
Janek kozineczka grodno juz widły
kozineczka Janek grodno mls nvv tim 01c snx brh photon mdi
hessa Ed Columbus technicznie malina z przetestowaniem sma200 i do tego wpada fundament. Teoretycznie ręce pod tyłek i siedzieć ale pewnie i tak dziś to wywale :D
krzysieksisiek hessa Zobacz Grodno, Columbus, Photon, 01C - wszyscy wyceniają kończenie programu dofinansowania na panele FV. Następny program ma być za parę miesięcy i to jeszcze bez dopłat bezpośrednich
hessa przekorna jest ta giełda, np taki Columbus jak był po 70-100 zł to się leszcze tratowały o akcje, a jak jest na sma200 po 44 to się odsuwają
hessa myślę, że warto obserwować Columbus, gdyż pomacał się z sma200 i może pójść kontra
hessa Columbus już od szczytu lekko oddał
Anon Grzesiek Grodno powinno domknąć lukę i odbije, choć obawa jest o emisje
Grzesiek gts , unimot i grodno pieknie
Grzesiek grodno i unimot jeszcze w okazyjnej cenie :)
Grzesiek grodno moze w koncu ruszy
Grzesiek Anon grodno jest na lini trendu. Powinno odbić ja pojawi sie popyt https://www.tradingview.com/x/wRRHtJiB
Anon Kogoś z tu obecnych interesuje Grodno? Gdzie technicznie jest wsparcie?
Grzesiek grodno sie rozpedza
Grzesiek Dzikun a grodno zobacz jak lini trendu sie trzymająhttps://www.tradingview.com/x/fxO7vNrK
Piaskun Anon na Grodno pewnie emisja będzie bo chca wejść w ciepłownictwo
Anon Inwestor nie wiem czy zamiast NVV wybrał bym Grodno, trzeba by poczytać
Inwestor Grodno po 8zł można próbować
Anon Inwestor Grodno chyba tez zmierza do domknięcia
space Inwestor no własnie columbus czy 01C aczkolwiek to nie leci.
Inwestor Columbus to co innego
Inwestor space takie Grodno czy nvv to nie specjalnie jakies balony po tym kursie
kozineczka kriss1975 grodno zaorane straszni ;/
Savio Jak widzicie BRH po wydarzeniach z piatku od Columbus ?
roger ale columbus wysypał inf w piątek
Dzikun dopiero widzę jakie ładne wyniki przedstawił columbus
Drakkar7 no i jeszcze fotowoltaika słabo chociaż może Columbus trochę podniesie;)...
lskibinski Luk o to masz grodno?:)
roger columbus info
lskibinski Grodno domknięcie luki jednak?
lskibinski kriss1975 działam z kom, możesz proszę zerknąć, jaki jest poziom zmiany trendu w Grodno? Na ten moment są jeszcze chyba w kanale spadkowym i to przy górnej granicy.
lskibinski Wow, ale Grodno poszło. Chyba ta strategia się spodobała inwestorom
lskibinski Grodno takie coś można w sumie wyrysować https://www.tradingview.com/x/8YlzVEuz
Piaskun Przemek (r) Grodno planuje nabyć aktywa przedsiębiorstwa z branży grzejnictwa i hydrauliki budynkowej. Cena sprzedaży wstępnie została ustalona na kwotę nie niższą niż 70 mln zł. Zawarcie przedwstępnej umowy sprzedaży planowane jest na koniec bieżącego roku, natomiast umowa przyrzeczona ma zostać podpisana w pierwszym kwartale roku 2021.
Przemek (r) lskibinski jednak grodno 12,9 zł się zakończyło ale i tak jest dobrze
lskibinski Grodno wybronilo 13, ATT na koniec nieśmiała próba wybicia, SBE też pozytywnie, chociaż jak w wielu miejscach brakuje wolumenu. W poniedziałek liczę na XTB i pomyślę co z BML skoro kontrakty wchodzą:-)
Przemek (r) Grodno się wybroniło :)
Przemek (r) Karola GRODNO ma SMA200 dopiero przy 8 zł
kasus grodno nieśmiało próbuje się wybić z konsolidacji na wyższym wolumenie
krzysieksisiek Grodno wybija z trójkąta?
jarek_wse Bartolini Grodno nie dopiero przy 10,8?
Bartolini Przemek (r) witam aż dziw bierze że tak solidna spółka jak GRODNO jest tak nisko
Przemek (r) Grodno przy wsparciu i czekamy na wybicie w którąś ze stron Zobacz obrazek <grn_1_2.png>
Przemek (r) Columbus się obudził
Przemek (r) GRODNO mała świeca nad wsparciem i chyba na rozstrzygnięcie trzeba będzie czekać do następnego tygodnia
Luk czemu grodno nie na widłach :P
Michał (a) Grodno faktycznie teaz znajduje się przy wsparciu 12,00 zł, jednak jeszcze większej reakcji nie ma. Można będzie zagrać pod przebicie 12,60 zł.
Przemek (r) Luk każdy scenariusz na Grodno jest możliwy :)
Przemek (r) Grodno w ciekawym miejscu na odbicie Zobacz obrazek <grn2.png>
Przemek (r) Columbus ciekawy młotek
Grzesiek grodno o korekcie powinno odbić https://www.tradingview.com/x/72ldZiNI
Grzesiek grodno
Grzesiek grodno popuszcza
Dzikun wówczas Novavis, Columbus, 01c chodziły po 1 zł
Grzesiek grodno teraz trafiłem na tą informacje http://www.grodno.pl/grodno-podbija-rynek-farm-fotowoltaicznych.html
Ed Grodno widły południe
Luki a grodno ktoś jeszcze ma?
Przemas To prawda, mam jedynie grodno, myślę że hurtownie coś tam z tortu wykroją choć nie będzie szału oczywiście i częściowo w cenie. Na rynku Oze wg mnie warto szukać firm, które robią większe projekty, farmy, wychodzą poza Polskę itd ale nie robiłem rozeznania.
Ed kurde wywaliło mnie z Grodno :(
hessa widzę, że na fotowoltaice też cisną... Columbus -15%
lukaz Ed Nie chcesz czekać na głębsze spadki z Grodno?
Ed Grodno in :)
My-Bro-Joe h3rlitz hessa "śmichy hihami" ;) columbus 2 lata temu byl w okolicach 1 pln :) tak że ten
k0gi co ja czytam :D Columbus wieszky od Taurona :D
Ed Grodno to też covid :)
Ed a może in na Grodno :)
Dzikun tak ciągle umiera od roku, że columbus 110 zł stoi
My-Bro-Joe columbus zadziwia 52400,00% w 2 lata... jak ktoś mial za 2k :) to zostal milionerem hehhe
Przemek (r) Grodno ładne szacunki a spółka stosunkowo tania
Michał (a) Na Columbus raport za II. kw. będzie 12 sierpnia.
Anon Ktoś wie czemu Columbus i Novavis wybiły?
Anon Ktoś wie czemu Columbus i Novavis wybiły?
Dzikun lion83 a jak columbus puszcza informacje o "zawarciu umowy współpracy przy realizacji projektów fotowoltaicznych" to jest ok :)?
Luk grodno drugi dzień broni 16
Dzikun koku zdaje się, że poszedł zrzut, a nie było dużo akcji w arkuszu to i zleciało. Inne spółki też przeceniło dość mocno (photon, novavis, columbus na chwilę wyzerował wzrost), a teraz jakby odbijało
mediolan Dzikun columbus przed pandemią miał cenę 25 zł 01C 12,50 zł novavis 12.50 zł a teraz columbus 90 zł 01 C 13 zł z infami a nvv to już 14 zł
Dzikun mediolan ta. Columbus rośnie więcej bez infa :)
Michał (a) Dzikun Tyle, że 01C uzyskał jeszcze w przedostatnim kwartale 11 mln zł straty operacyjnej. Columbus za to od 2 lat twardo poprawia dynamicznie wyniki.
Luk grodno to dzis ładnie chodzi po widłach
Dolar Grodno widły
Dolar Grodno out 18.9
Luk o grodno puścili
nowy columbus wycena 3.64 mld
kramrok szkoda ze Grodno oddałem, ale chyba bede miał mimo to wiekszy zysk na BML
Ed ;) Grodno mało Covid owe ale widły
kramrok grodno może pojdzie wyzej
kramrok grodno otwarte
Luk nowy może na TIM poszli Ci co nie zdążyli na Grodno?
kramrok kiedy może otworzyć się Grodno? blokują mi dużą kasę:-(
Karola Grodno pieknie a zastanawiałam się czy wejśc z rana, eh
Ed zobaczcie Grodno :)
skolim grodno to dalo jakis komunikat ze tak rosnie?
Ed Grodno ktoś tam się trochę wysypał
bronas16 Grodno medcamp
Luki grodno ktoś może ma?
bronas16 grodno sie zbiera i zbiera ciekaw czy ruszy
Bartas_Gda (r) Grodno zbliża się do wsparcia
Michał (a) Większe wsparcie na Grodno to okolice 7 zł.
Michał (a) I Grodno oficjalnie wytworzył trend wzrostowy przebijając w ostatnich czasach najwyższy szczyt 8,00 zł. Wzrosty były jednak dynamiczne, więc korekta w każdej chwili możliwa. Już nie jest to "idealne" miejsce na ew. wejście.
Bartas_Gda (r) bronas16 złość na Grodno jest bo analizę na GPW atak robiłem mała w lutym ale troche dałem sobie namieszać sugestiami innych
Bartas_Gda (r) Ehhh to Grodno.
bronas16 grodno zaiwania, trzeba było pakować
Bartas_Gda (r) Michał (a) jutro grodno na radarze:)
Michał (a) Grodno kolejna mocno pro-wzrostowa świeca. Teraz już jednak przy oporze głównym 8,00 zł kurs się znalazł. Ale pisalismy wcześniej, że czekamy na korektę do 5,00 zł.
Dzikun zaraz columbus na 100 pójdzie, a co tam :)
Marianus89 grodno tko 16%
Przemas Anon trzeba pamiętać, że w akcjonariacie jest January więc mimo wszystko jest to spółka nieco spekulacyjna, ale póki co jest sentyment do jego spółek vide columbus czy jrholding
Hordos Columbus wybił ponad 40 ziko
Michał (a) underground Komentarz dotyczący Grodno oddałem tutaj: https://gpwatak.pl/zar/premium-podsumowanie-oraz-lista-spolek-gdzie-limakt-jeszcze-sie-nie-aktywowal-vol-121/#comment-26399
nowy GTS pewnie pociagnie jak columbus
Grzes1974 piaskunn Columbus
Dzikun kozineczka to prawda. NVV też miałem, właśnie oddałem po 10,50 na chwilę. Zastanawiam się czemu nie gram na najpewniejszych spółkach typu właśnie Columbus. Tak samo nigdy nie wszedłem w cd projekt, jakaś porażka. Ale mam nieodparte wrażenie, że jak wejdę to przestanie rosnąć (i tak cd red rośnie i rośnie i rośnie.... ) :)
Michał (a) Grodno dzisiaj relatywnie dobrą sesję zaliczył, najważniejsza jednak jutrzejsza sesja będzie. Czyli reakcja na aktualne poziomy i czy 4,30 zostanie utrzymane.
Ed Columbus obstawiam 100% w dwa dni
Ed Columbus +30%
goscniedzielny piotrlotr na Grodno również , ale stoi ukryciak na 4,1
baro panowie zerknijcie na columbus, coś tam się chyba szykuje
Ed Grodno widły
nemooo columbus zawiera umowę z geotrans:)
Grzes1974 COLUMBUS ENERGY
Mareksy grn to Grodno?
Przemek (r) Grodno ciekawa świeca na mega wolumenie
zenek69 Janosz spokojnie dzien sie jeszcze nie skonczyl mala korekta sie przyda moze na koniec wyciagna na maxy...jak tu weszla spekula to dziś sie dopiero zaczely wzrosty...w czwartek raport poda columbus wiec jest paliwo nawet na caly tydzien duzych wzrostow..sam jestem ciekaw
Bartas_Gda (r) Grodno górne widły
Bartas_Gda (r) Ed stąd też może dlatego Grodno tak spada
piotrlotr mam wrazenie ze ta gadka o przerwanym lancuchu dostaw jest grubo przesadzona, i gielda zachowuje sie jakby juz dyskontowala jakis kataklizm... Padaly juz informacje ze fabryki w chinach ruszyly (moze nie na pelnych obrotach ale jednak), a spolki polskie podaja informacje ze nie sa z tego powodu zagrozone. Sam pisalem 3 dni temu do Grodna zeby dali znac jak oceniaja wplyw epidemi na ich dzialanosc to odpisali tak : ,,Gardas Marcin pon., 9 mar, 22:35 (2 dni temu) do mnie Szanowny Panie, Uważnie monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem, jednak dziś nie wpływa ona odczuwalnie na działalność Grupy Grodno oraz wyniki w żadnym z naszych segmentów. "
Luk obserwuje ktoś grodno ?
Mariuszu kozineczka no jak odwrócisz tabele to zobaczysz grodno na czele...
Mariuszu grodno widły
k0gi columbus poszedl
Hordos Grodno odbiło
k0gi pieknie columbus !
k0gi Ed columbus drogi, ale daje najdluzsza gwarancję
k0gi Ed i podobno columbus ma badoz duzo paneli jeszcze
Ed fotowoltanikę na dziś to montażu ma tylko Columbus jeszcze na magazynach reszta puchy i brak dostaw to tak dla Waszej wiedzy
k0gi mi skonczyli Panele na budynku Columbus wczoraj i mowia ze maja duzo bardzo paneli i nie ma zadnych zachamowan w montażach
Michał (a) Wskaźniki płynności jednak Columbus ma optymalne.
Michał (a) Columbus środków pieniężnych i inne aktywa pieniężne ma na poziomie ~14 mln zł - na szybk osprawdzając.
Mariuszu Dodatkowo w sytuacji, gdy w danym roku obrotowym przychody Everest przekroczą 100 mln zł i średnia kapitalizacja Everest przekroczy 100 mln zł w tym samym roku obrotowym zaproponowana zostanie emisja akcji Everest z wyłączeniem prawa poboru skierowana do członków Zarządu oraz kluczowych osób w Everest _"Program Motywacyjny"_. Oferta nie przekroczy 2 000 000 akcji, po cenie emisyjnej 1,00 złoty. jeśli tam są takie powiązania czyli everest i columbus i j teraz nexity, to te przychody bez problemy zrobią w kilka miesięcy na marży minimalnej :( słabe to. co raz bardziej zaczyna mi to śmierdzieć
Mariuszu Inwestycja polegała będzie w szczególności na: _i_ nabyciu przez Everest od Dawida Kmiecika 100 % udziałów w Nexity za łączną cenę 980.000 złotych, _ii_ udzieleniu przez Columbus do Everest pożyczki w wysokości 2.303.049 złotych na warunkach rynkowych z terminem spłaty do końca kwietnia 2025 r. z możliwością jej konwersji na akcje Everest wskutek podwyższenia kapitału zakładowego w razie braku spłaty począwszy od 1 maja 2025 r. _iii_ udzieleniu przez Columbus Dawidowi Kmiecikowi pożyczki w wysokości 700.000 złotych na warunkach rynkowych na okres 5 lat z możliwością wcześniejszej spłaty po 2 latach zabezpieczonej na akcjach Everest, _iv_ podwyższeniu kapitału zakładowego Everest z wyłączeniem prawa poboru i objęciu nie więcej niż 7.696.951 nowych akcji Everest przez: Dawida Kmiecika w ilości 1.100.000, Columbus w ilości 3 796 951, Janusza Sterna w ilości do 200 000, Gemstone w ilości do 900 000 oraz innych inwestorów w ilości do 1 700 000, za cenę emisyjną w wysokości 1,00 zł za jedną akcję. Gemstone i Janusz Sterna spowodują udzielenie pożyczki w wysokości do 400 000 tys. zł dla Everest w celu pokrycia istniejących bieżących zobowiązań. Dodatkowo w sytuacji, gdy w danym roku obrotowym przychody Everest przekroczą 100 mln zł i średnia kapitalizacja Everest przekroczy 100 mln zł w tym samym roku obrotowym zaproponowana zostanie emisja akcji Everest z wyłączeniem prawa poboru skierowana do członków Zarządu oraz kluczowych osób w Everest _"Program Motywacyjny"_. Oferta nie przekroczy 2 000 000 akcji, po cenie emisyjnej 1,00 złoty. Dawid Kmiecik będzie uprawniony do objęcia do 1 000 000 akcji, prawo do objęcia pozostałych 1 000 000 akcji zostanie ustalone przez Zarząd i zatwierdzone przez Radę Nadzorczą Spółki. Strony postanawiają, że do czasu realizacji Programu Motywacyjnego nie będą w żaden sposób dążyć do wypłaty dywidendy z Everest, ani zaliczki na poczet dywidendy.
Mariuszu Columbus przejmuje nexity
Mariuszu kupujesz spólki które sa na dnie i przynosza straty, tam gdzie fundusze albo prezesi nie moga pozbyc sie akcji bo zwyczajnie nikt takiego szamba nie kupi, kupujesz ich pakiety np 10 czy 30% akcji spolki, czasrem jest tak ze zostawia czesc akcji komus ze niby wchodzi jako wspolnik a nie wlaściciel, jesli Twoje zakup zaczynaja dziwnie wygladac, kupujesz akcje spolki juz bezposrednio na rynku, tak jak to zrobił z slk, robisz sobie mały pakiecik i zaczynasz z nimi rozmawiać, rynek myśli o kurde on ma wizje, kupił normlana spolke, któa płaci nawet dywidendę i ma sowite zyski, ok, nastęnie znowu kupujesz śmieciowe spółki za grosze bo nikt tego nie kupi, w tym czasie insajderzy wiedza ktore spolki zakupujesz i zarabiaja na wzrostach bo jest hype na Twoje imię, i jakoś biznes się ciągnie, a najlepsze jest to, że w skonsolidowanym raporcie jrh za 2 kwartał jeśli nie będize kreatywnej księgowości to powinien wykazać duże straty, chyba, że wszystko pokryje columbus na co pewnie liczy. nie zdziwi mnie kolejne kupno akcji jakiejś śmieciowej spółki żeby pokazac że on buduje jakąś mega korporacje a finalnie na każdej skończy się emisja albo finalnie wywaleniem akcji bo "biznes nie wypalił" tak to widzę po dzisiejszym komunikacie, co raz mniej mi to isę podoba na szczęście groszowe pakiety i dalej obserwuje :)
nemooo columbus, zakładasz fotowoltaike
Hordos Grodno idzie dalej
Hordos Grodno wybiło
Wojciech Grodno wygląda na bardzo ciekawą spółke
Michał (a) Karola Na Grodno wykres dalej pozytywnie wygląda, szczególnie potwierdza to świeca z dnia 14.01 oraz 10.02.20. Wsparcie przy ~6 zł. Trend wzrostowy dalej trwa. Ostatnio była analizowana w Premium.
nemooo Głównymi inwestycjami JR Holding ASI są pakiety akcji w spółkach notowanych na NewConnect: Columbus Energy (instalacje fotowoltaiczne), One More Level (producent gier komputerowych) i Synerga.fund (biotechnologia i gry komputerowe), Thunderbolt (sportowa i edukacyjna platforma internetowa, w trakcie budowy), Premium Fund (mobilne gry komputerowe, w trakcie negocjacji), oraz notowanej na głównym rynku GPW spółki Setanta (w trakcie połączenia z All in! Games, wydawcą gier komputerowych).(PAP Biznes)
astonish co myślicie o GRODNO? Pojutrze wyniki za IV kwartał
zenek69 niby tak ale na kursie widać że za chwile walnie tylko w ktora strone ;] a po wynikach moze sie okazac ze za tyle sie juz nie kupi...kapitalizacja ledwo 108 mln gdzie columbus ma prawie miliard ;]
Bartas_Gda (r) Grodno ładne szacunki podało
nemooo grodno jaki ruch;]
anka Drugi columbus się nam rodzi.
malwina Columbus ma ktoś? Czy ostanie trzy świece nie są wymowne?
Dolar Co myslicie o spolkach columbus ,mls system photon.Czy w tym roku dalej spektakularne wzrosty?
Adamec21 Columbus Energy kupił za ok. 8 mln zł projekty farm PV o łącznej mocy 13 MWp
kozineczka bronas16 Grodno obserwujesz?
marios columbus zamowil za 200 mln pln paneli Fv u chinczykow
marios Hordos columbus mialem wywalic po 15-16 , ale teraz zaczekam do wynikow rocznych, beda rekordowe
marios columbus tez bedzie mial piekne wyniki,bo i spadac nie chce
Przemek (r) Grodno też ładnie i walczy o wybicie oporu.
Hordos Sal może się zrealizować i jeden i drugi, albo żaden :P tak po nvv patrzę, że to ma swoją sezonowość po prostu, tylko na Grodno nie ma niestety komunikatów o większych umowach hurtowych. Wtedy byłoby fajniej :)
beemar przebicie Grodno 7,5 kluczowe ;)
Martin Przemek (r) górny pułap wziąłem :) a jak widzisz Klabater i Grodno
Sal Ponawiam temat Grodno. Stała dziś blokada na 7.50 i zrobiła się cofka. Obroty duże. Poprzednim razem też, doszło do tych poziomow. Podwójny szczyt?
Karola beemar Grodno wczoraj wybiło, musi dogonić inne spółki z oze ;)
beemar myslę, że warto zwrocic uwage na Grodno
laptop grodno atakuje
kramrok Grodno próbuje
Grzes1974 Piaskun dlaczego sadziszze ubrani na OZE ja mam sie dobrze na columbus
Ed wow jaki obrót na start na Columbus
Ed Columbus elegancko przebił 20pln
Hordos Columbus chyba dziś daje sygnał, że jest napompowany, podczas gdy inne oze na sporym plusie
Grzesiek kozineczka odnośnie grodno https://comparic.pl/grodno-grn-korzysta-na-fotowoltaicznej-hossie-analiza-na-zamowienie/
kozineczka Lubelak grodno było skorelowane w jakimś stopniu z OZE także spekuluje, że i to też ruszy...
k0gi columbus tryzmacie czy oddaliscie ?
Grzes1974 Piaskun columbus zaczyna sie budzic
Hordos Siema! Columbus i Photon ładnie podjechały do góry
laptop grodno widze ladnie 2 dzien
Michał (a) Adamec21 Na Columbus dalej się tworzy trójkąt symetryczny i potencjalny ruch w górę będzie dopiero po przebiciu 16,00 zł.
k0gi Michał (a) Columbus podobno ma najwiecej Paneli kupionych i u nich nie ma tak ze czeka sie z realizacja zamowionej instalacji. Ja wlasnie z nimi rozmawiam i mowia ze moga nawet w grudniu mi postawic instalacje
Michał (a) emefe Na Columbus tworzy się trójkąt symetryczny i po przebiciu 16,00 zł może być jakieś mniejsze/większe wybicie. Ale SL ciasny tutaj konieczny, bo branża mocno spekulacyjna i spółka już relatywnie mocno urosła w krótkim czasie.
Lubelak jak widzicie grodno na 4h syg. kupna sie zrobił.
bylu karkalis ja sie czaje na pge polimex i grodno
kramrok może Grodno ruszy
Dzikun photon columbus novavis - takie są obroty jak nie gra na spółkach spółdzielnia
guf to teraz obstawiam Columbus
czarny columbus to już przesadza, mógłby się uspokoić
Hordos w każdym razie średni termin na to wybrał przy takim sygnale z columbus
laptop co ten columbus wyczynia
czarny Przemek (r) mógłbyś spojrzeć na spółki z oze, czyli columbus, novasis - gdzie nawet bywało po -15%, 01cybaton i photon? Czy według Ciebie spekulacja i przechodzenie kapitału między spółkami?
marios dzis zerknalem na zwrot z akcji columbus przekroczylem 600 %, mam od kilku lat , ale ... tylko za grosze kupilem
Grzes1974 Piaskun ja Columbus trzymam od naszej ostatniej rozmowy
Bazyli Bartas_Gda (r) z Grodno bym teraz uważał, tam chyba jest jeszcze Lartiq, np na koniec czerwca w Perłach miał ponad 600tys akcji i dopiero ostatnie sesje tak naprawdę dawały im jakieś szanse wyjścia
Bartas_Gda (r) Grodno luka bessy jako opór
Janek Bartas_Gda (r) masz wykres Grodno?
Bartas_Gda (r) miejsce cofnięcia na Grodno jest nieprzypadkowe
Lubelak a grodno to jak widzicie?
Lubelak grodno puściło, chyba wyciągają za uszy ?:)
bronas16 ładnie zrobili na grodno
bronas16 grodno, korekta w locie?
Janek kozineczka spoko, ciesze się, po prostu uważam, że po sensownej korekcie grodno może jeszcze iść do góry
laptop matko grodno mailem po 5.3 oddalem po 5.7 ale ze mnie leszcz masakrejszyn he
laptop Janek to pakuj w cos he a nie rozkminiasz grodno he
Janek hmm, oddałem grodno, a tu ani myśli spadać
Janek Grodno chyba koniec jazdy, rsi prawie 90
Janek Grodno to jest szok :-)
bronas16 laptop a co się stało na grodno?
laptop grodno atak
laptop ale obroty na tym grodno fiu fiu
Janek kozineczka rzuć okiem na grodno - wychodziłabyś dziś?
Janek ale popyta na grodno - co tam się stało?
Janek laptop kiedy grodno wywalać?
laptop grodno
laptop columbus pomaga
Kozak Podobno prezes Columbus liczy na kapitalizacja w ciągu roku na 1 mld A w ciągu 2 lat na 2 do 3 mld
Piaskun Columbus po 14pln a ludzie kupują na oślep....Będzie płacz na tym walorze jak główni zaczną się pozbywać papiera...Emisje obejmowali po 1pln takze przebitke konkret mają...
Piaskun laptop Columbus to dobra spółka ale cena za papier mega napompowana....
laptop Piaskun columbus to wychodza dt spokojnie inna liga
laptop panowie grodno
Michał (a) emefe Wiceprezes Grodno też ostatnio zakupił pakiet akcji.
emefe GRodno ładnie, nie wiem jaki powód
Sols Columbus dalej pięknie w górę, jak myślicie na jakim poziomie może być opór?
Dzikun zobacz Novavis, Columbus, Cyberaton
kramrok space nie wiem, jako że nie lubie sprzedawać z strata to bym czekał, wyczekałem ostatnio Grodno i nawet zarobiłem kilka stów
Michał (a) Lubelak Wklejam co pisałem dwa tygodnie temu, bo na razie żadne wyżej wsparcie się nie ustanowiło: "29.09.2019 21:52Michał (a) Przykładowo na Columbus można aktualnie ustawić potencjalny SL lekko poniżej 6,70 zł. Szczególnie, że piątkowa sesja była mocno pozytywna. 29.09.2019 21:51Michał (a) filip na tych wszystkich spółkach teraz nie jest idealny moment na wejście. Wejście by było zdecydowanie zbyt spóźnione. Jeżeli ktoś ma pozycje to teraz najlepszych wyjściem będzie Stop Loss kroczący. Wsparcia są zbyt mocno oddalone. Przykładowo na Columbus mocniejsze wsparcie jest dopiero przy ~5,40 zł."
Janek grodno ładnie :D
laptop o matko columbus
Lubelak Bartas_Gda a co powiesz o columbus ?:) odbije zaraz czy dalej dno ?
filip Columbus, Setanta, Jrh i Oml to przykładowo jego spółki
laptop Piaskun malo daje zarabiac columbus z 60 gr na 9
emefe JRH= Columbus
Lubelak czesc, ma ktoś z Was columbus - warto ??
filip Patrzę na Photon, Navavis, Columbus i 01Cybaton
bronas16 columbus 01c tylko mls kisi
laptop Piaskun columbus teraz cybek wsio wstaje juz he
filip Columbus i Novavis już mocno czerwono
filip Photon, 01C , Sunex, Novavis, Mlsystem, Columbus Remorsol, Gng
Hordos Przemek (r) i Columbus jest dla innych benchmarkiem, tym bardziej poważniejsi gracze mogą chcieć urealnić wycenę.
marios jak widzicie columbus i o1cybek, cybek wyglada na niedowartosciowany w stosunku do colum. cybek ma c/z 10, a col c/z 58, obie spolki beda miesc tluste lata
Hordos mimo, że Columbus dziś na minusie, a zazwyczaj zachowują się podobnie
Hordos Do tego na podobnej ścieżce jest Novavis, ale mają raporty co miesiąc i mają ostatnio podpisane kontrakty na 9MW, prawie jak Columbus
Grzes1974 COLUMBUS JEDZIEMY DO GÓRY
Piaskun Columbus jaka mocc nie chce się korekcić na ile to idzie?
lion83 Columbus ruszyło 01Cyberaton jakoś zabrać nie może.
filip Columbus na oporze Rsi 90% I Macd zakrzywia w dół
filip Nie czytałem raportu Columbus
Grzes1974 co lepsze Columbus czy 01 Cybaton??
Grzes1974 Piaskun columbus tez dzis 5% na minusie brznza OZE tez odczówa
Ed Grodno ładne wyniki szkoda że spółka mało płynna
Grzes1974 lion83 Columbus ocknal sie
Piaskun lion83 ja marzycielem raczej nie jestem...Chociaż z drugiej strony Columbus,Novavis 200-300% porosły....
Grzes1974 columbus cos sie zwiesił
Piaskun filip dokładnie...Ale spójrz na Columbus ile urósł....
Grzes1974 columbus tez sie rozgrzewa
Moneymaker Piaskun Columbus wzrósł już od dołka 100%, w zasadzie 01C to chyba jedyna spółka która nie ruszyła do tej pory. Ale równie dobrze to może być jeszcze falstart.
Moneymaker custer Sunex, Columbus, Photon, 01C, Novavis
piotrlotr ciekawe czy jutro bedzie petarda na grodno
kramrok GRODNO już 6%
Hoze fundamenty grodno powinno mieć dobre
Hoze A chciałem jeszcze żebyście popatrzyli na grodno które również powinno być "beneficjentem 500+" i korekta na małym wolumenie
Przemek (r) PIEQ nie wyglada podobnie. Na Elb mamy dwie długie świece spadkowe z czego druga utworzona została na bardzo dużym wolumenie co może oznaczać że na przedostatniej sesji pojawił się jakiś większy popyt który zebrał akcje od podaży. A piątkowa sesja zakończyła się swieca niezdecydowania ale na małym wolumenie i teraz czekam na poniedziałkowe sesje która powie czy mamy teraz przystanek i później dalsze spadki czy jednak pojawi się swieca wzrostowa poparta wolumenem. To się okaże w poniedziałek. Natomiast na euco mieliśmy kilka świec spadkowy Ch na coraz większym wolumenie a na końcu została utworzona krótka świeca ala młot poparta mega wolumenem co w tym przypadku oznaczalo pojawienie się popytu i zebranie podaży. A następnie ostre wzrosty. Podobny scenariusz mieliśmy na Grodno które również wzrosło ponad 100 % w ciągu kilku sesji.
piotrlotr Grodno mlotek na wpsarciu, wolumen moze sie zrobi choc i tak juz jest wiekszy niz zawsze
Michał (a) piotrlotr Na Grodno będzie można zagrać przykładowo na przebicie 4,60 zł. Czyli pod potencjalną kontynuację wzrostów, które odbyły się w styczniu tego roku. Wsparcie jest przy 4,00 - 4,30 zł.
piotrlotr zerknal by ktos na Grodno ? Warte obserwacji/ kupna w najblizszych dniach ?
karkalis kozineczka jak grodno leciało z 4 na 2 - to też już były hasła o bankrucie. jak cfg leciał to też bankrut - a w takich momentach jak się wie coś o fundamnecie, to trzeba brać:)
cooper Roberts wyrąbali mnie na wielu spółkach bo sprzedałem za wcześnie bojąc sie spadków (ABC, Grodno, PAT, Airway, Elemental itp.). Teraz nie dam się wygryźć
cooper popełniłem błąd po raz kolejny - założone przeze mnie zadanie nie wykonałem do końca. Nauczyło mnie zbyt szybkie sprzedanie akcji w których widziałem siłę aby trzymać dłużej. i tak nie zarobiłem sprzedając przed wybiciem ABC Data, Elemental, Grodno, Monnari (trzy razy zbyt szybko), PAT, WSE (przed pierwszymi wybiciami) a teraz FOR!
Bartas_Gda Błażej (a) sb żył ostatnio spółkami LC i wiele osób zarobiło - ale nikt nie typował tak jak było to z tego co pamiętam z Grodno
cooper Szkoda mi tylko Grodno, ABC Data i Elemental - które sprzedałem zbyt szybko. Można było sporo zarobić...
karkalis Przemek wg. Mnie mieliśmy na żywo na przykładzie cfg jak wygląda panika a'la Grodno. Oczywiście czad pokaże czy miałem rację, tylko pod to co pisałem dorzucalem argumenty dlaczego powinno odbić. Dajmy im kilka tygodni. Zaskoczyło mnie, że nikt nie szukał okazji do inwestycji na takiej panice, gdzie był wielki wolumen na dołku i w ogóle.
karkalis Donbas78 to jak czułeś, to trzeba pod to było grać. Masz case grodno, gdzie wszyscy przy 2 pln widzieli bankruta. a na takich ruchach dochodzi gdzieś do przesilenia. Ja jak pisałem, gram tutaj pod pewna strategia, a ryzyko jest adekwante do potencjalnej premii za to ryzyko.
Bartas_Gda grodno korekta
Przemek (r) piękne te grodno
zuza Przemek (r) kurna Ty chyba pisaleś o grodno w niedzielę to drugi SUNEX(podobna branża),że my go przeoczyli:)
Janek Przemek (r) grodno pięknie, szkoda że beze mnie
Przemek (r) Grodno nie do zajechania :)
zuza grodno vel sunex bedą domykać lukę na 7.50
Bartas_Gda Batman moim zdaniem grodno ja oporze jest w tej chwili
Batman na grodno na 4,30 był opór na razie pokonany i kurs spokonie może się rozpędzić. Na mniejszym interwale to już tak ładnie nie wygląda. Generalnie to nie jest dla mnie msc na wejście niestety ale nie wykluczam że będa dalej cisnąć :)
wojtekkk Batman a co myślisz o grodno,jakiś sygnał kupna poszedł,ale chyba w tym wybiciu dużo dalej nie pociagnie?
cooper Grodno dziś pięknie, aż żal że sprzedałem pakiet jakiś czas temu
erni Grodno ładnie wybiło
karkalis ale case grodno, oponeo pokazuje, jak bardzo spółki typu growth były za wysoko wycenione - case analogiczny w US to FAANG który teraz mocno się korekci
Batman grodno też się aktywowało
cooper Grodno sprzedałem i w plecy, ale potrzebuje więcej gotówki
cooper Grodno już pogrzebane czy jest jakac nadzieja?
cooper może ktoś technicznie rzucić okiem na Grodno? a ma ktos jakieś pomysły odnośnie WSE?
cooper Przemek (r) masz może Grodno? ja kupiłem i nie wiem co teraz zrobić
Przemek (r) Grodno słabo
Przemek (r) grodno brzydko
cooper Grodno - jakieś sugestie?
cooper trzyma ktoś Grodno, dzis nieladnie
filip ja się wahałem albo eski na PKN albo Grodno na przebicie 4,20
cooper Bartas_Gda jak widzisz dalej Grodno
Bartas_Gda Przemek (r) Grodno brałes?
Bartas_Gda Przemek (r) po ile grodno akyualnie?
Przemek (r) Grodno ładnie i ABC również
cooper Grodno ładnie, ktoś kupił? ja wchodzę
Bartas_Gda Przemek (r) grodno na przebicie 4,5 rozważam:)
Przemek (r) Bartas_Gda to co kupujemy Grodno :)
Bartas_Gda "ekawostka"Wiele wskazuje na to, iż bieżący rok obrotowy będzie jednym z najlepszych w historii GRODNA. Mamy konkretną strategię rozwoju Grupy i ? co najważniejsze ? udaje nam się konsekwentnie realizować jej poszczególne założenia. Sprzyja nam również rynek, który zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w przyszłych okresach powinien kontynuować dobrą passę. Czynnikiem, o którym warto wspomnieć, jest również zapowiadany wzrost cen energii elektrycznej. Już dziś odczuwamy związane z nim zwiększone zainteresowanie zarówno usługami audytowymi przeprowadzanymi pod kątem energooszczędności budynków, jak i kompleksowością naszej oferty w zakresie oświetlenia LED, fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Dzięki kompleksowej usłudze GRODNA, właściciele budynków mogą zredukować całkowite koszty energii elektrycznej nawet o 80% - właśnie dlatego z naszej perspektywy, jak i z perspektywy naszych Klientów, w energooszczędności drzemie bardzo duży potencjał. Naszym celem jest wykorzystanie go w jak najwyższym stopniu ? napisał w liście do akcjonariuszy Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu Grodno S.A.""
Hoze Grodno może bedzie po 3,30 dzisiaj
Hoze pamiętam dużo o grodno było mówione :P
Inwestor2000 Hoze grodno to trzeba było cholera brac ale po 2 zeta ;)
Bartas_Gda Hoze Grodno weszło teraz w obszar ostaniej konsolidaci gdzie dałem się ubrać
Hoze grodno do obserwacji wybicie i test oporu na tym 4,10 da sygnał do dużego K :D
Batman myślę że grodno jeszcze ostatniego słowa nie powiedziało
Bartas_Gda Grodno na obronę luki
Hoze wyszedlem z grodno 3,95 i wbiłem na altusa :P
laik grodno korekta
Hoze sprzedaje grodno to tam wbijam :P
Donbas78 Bartas_Gda grodno już poleciało....
Bartas_Gda Hoze Grodno
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK