Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Analiza techniczna spółek: Asbis, Ultimate Games oraz Vivid.

Trzy spółki, na których możliwe jest zakończenie korekt.

W tym wpisie przedstawię analizę dwóch spółek gamingowych oraz jedną spółkę z branży informatycznej.

ASBIS

wykres dzienny

Na wykresie nie widać typowego jak na korektę zmniejszania się wolumenu w trakcie jej trwania, aczkolwiek od kilku sesji mamy zwiększone wolumeny może to oznaczać kumulowanie akcji przed możliwym wybiciem. Korekta przybrała kształt a’la formacji trójkąta zniżkującego, w którym zbliżamy się do końca wolnego miejsca i teraz inwestorzy będą musieli zdecydować w którą stronę pójdą. Pierwszy mniejszy opór możemy wyznaczyć przy poziomie 2,6 zł a mocniejszy dopiero w okolicach 2,8 zł. Należałoby również wziąć pod uwagę średnią SMA200, która w przeszłości z reguły była respektowana przez kurs. Zagrywamy na wybicie z formacji.


Przykładowy LimAkt 2,52 zł SL poniżej 2,48 zł.

ULTIMATE GAMES

wykres dzienny

Na wykresie kurs po fali wzrostowej zaczął się konsolidować tworząc a’la formację trójkąta zniżkującego. Wolumen w trakcie trwania korekty ulega systematycznemu zmniejszaniu się. Wsparcie możemy wyznaczyć w okolicach 15 zł natomiast pierwszym oporem jest poziom 17 zł, który to był już kilkukrotnie testowany. Będziemy zagrywać na przebicie linii korekty.

Przykładowy LimAkt 16,02 zł SL poniżej 15,4 zł. 

VIVID

wykres dzienny

Kurs na wykresie dziennym od jakiegoś czasu dobrze reaguje na wyrysowaną linię trendu, przy której aktualnie się kurs znajduje. Kilka sesji temu powstała mocniejsza świeca wzrostowa na znacznym wolumenie a później korekta na znacznie mniejszych i dalej zmniejszających się wolumenach. Kurs dobrze reaguje na średnią SMA100. Najbliższy mocny opór znajduje się przy poziomie 3 zł. Zagrywamy na wybicie linii korekty.


Przykładowy LimAkt 2,32 zł SL poniżej 2,21 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski

Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

Zobacz podobne analizy:9 komentarzy

 1. Błażej Błażej pisze:

  Asbis oraz VVD współnie oczekują na impuls. Jeżeli dojdzie do wybicia w górę, to zasięg powinien być na poziomie parunastu procent, prawdopodobnie w dosyć krótkim terminie.

 2. Przemek Przemek pisze:

  VIVID
  Na wczorajszej sesji doszło do przebicia wyznaczonej krótkiej linii trendu wzrostowego i jeśli nie dojdzie do odbicia na dzisiejszej sesji to analiza będzie nieaktualna.

  ASBIS
  Możliwe, że dzisiaj dojdzie do wybicia formacji dołem co będzie skutkowało, że analiza na ta chwilę będzie nieaktualna.

  ULTGAMES
  Jako jedyna spółka wczoraj zgodnie z analizą wybiła z formacji górą. Dzisiaj może kurs zbliżyć się do oporu na 17 zł i powalczyć o przebicie.

 3. Błażej Błażej pisze:

  Co do VVD, to niestety SMA100 nie daje za wygraną. Podoba sytuacja była parę tygodni na Brasterze, tutaj także ta sama średnia nie została przebita, co uaktywniło stronę podaży.

 4. Donbas78 pisze:

  Asbis ma bardzo atrakcyjne wskaźniki wystarczy spojrzeć na C-zysk 3,15 c-wk 0,36 dlatego uważam że ta spółka nalezy do bardzo tanich z swig80 i warto się nią zainteresować…. Sama dywidenda za 2018r moze być rekordowa….Wyniki za 4q poznamy 27lutego a zapowiada się całkiem przyzwoity odnosnie przychodów wynoszących 575mln usd X3,75pln wychodzi nam jakies 2,156mld pln.Zarząd prognozował 4,9% marży brutto ze sprzedaży.Natomiast netto może wyjśc od 0,8-1,00% czyli widełkowo jakies 17-20mln pln…W wyniku za 4q 2018r.Po takich wynikach są duze szansę na kolejną transzę dywidendy za 2018r…

 5. Przemek Przemek pisze:

  Po wczorajszej sesji VIVID kontynuował spadki i ostatecznie przedstawiona powyżej analiza stała się nieaktualna. Możliwe, że spekuła wykorzysta poziom 2 zł ( dość ważne wsparcie) do odbicia, ale na wczorajszej sesji nie było widać zwiększonej obrony w tych rejonach, dlatego prawdopodobne są dalsze spadki.

  Asbis czekamy dalej na wybicie. Natomiast ULG czekamy na próbę przebicia poziomu 17 zł.

 6. AmiMarine pisze:

  Witam, jestem początkujący w dziedzinie analizy wiec na wstępie proszę o wyrozumiałość.
  Analizuje Asbis i stad pytanie, czy przykładowy LimAkt nie powinien być niżej tj, ok 2,48?
  Opisany wyżej 2,52 wychodzi w chmurze ichimoku?
  pozdrawiam

  • Przemek Przemek pisze:

   Na Asbis można było zagrywać albo przy wyznaczonym dolnym ograniczeniu formacji albo na wybicie tej formacji przy czym na wykresie intraday widziałem poziom 2,50 zł jako lokalny opór więc wolałem zagrywać dopiero na jego przebicie.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Michał (a) Donbas78 Asbis czy PGNiG?
Michał (a) Drakkar7 Asbis niezmiennie pozytywnie. W dalszym ciągu kurs znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Kurs właśnie wychodzi górą z tworzącej się formacji technicznej trójkąta symetrycznego.
roger Anon a ja na nowe reko:) - asbis
Anon roger ASBIS jak to on małymi krokami do góry, czekam na zmianę kodu ;)
roger a co to asbis ma już ochotę na nowe szczyty?
Drakkar7 Asbis;)
Przemek (r) Asbis najprawdopodobniej zrobi druga korektę prognozy wyników za 2021 r., liczy na znakomity 3Q i 4Q
Anon może dowiozą na górne ten ASBIS
Anon ASBIS zainstaluje oprogramowanie MyOffice na wszystkich gotowych komputerach Intel NUC, a także na niestandardowych konfiguracjach komputerów opartych na Intel NUC - zobaczymy jak to wpłynie na zysk
roger Szaleje tej asbis komputery pod własną marką będą robić
roger asbis pod to chyba rośnie. Ładnie https://www.cnews.ru/news/line/2021-09-15_asbis_budet_predustanavlivat, umowa z MyOffice
kichu Asbis do obserwacji
roger może nowy iPhone wpłynie na ASBIS, to w tym tygodniu
roger Anon Ładne szacunki ASBIS, w złotówkach to powinno kosztować ponad 60,00 pln
roger ASBIS startuje?
Ed Asbis podwyższa ładnie prognozy
Anon ASBIS może ruszy
roger na asbis grają pod wyniki za lipiec, pewnie po sesji podadzą
roger asbis nie odpuszcza, niedługa zmiana prognozy powinna być
Janek kriss1975 asbis też pożegnałeś?
roger asbis 20 ma chyba też wyniki za lipiec
Sal hessa To też powodzenia. Asbis rewelacyjne wyniki podał. fakt, że rośnie tylko 2 procent potwierdza, że wiele już w cenach
hessa Sal powodzenia, a ja skubnąłem Asbis pod info o podniesieniu prognoza w ciągu 10-15 dni. Chociaż mam ciasnego stopa, bo tu już chyba wszystko w cenach.
space a dziś jakiemuś grubasowi się asbis narósł.
bronas16 asbis ladnie uwalone
space Janek no na asbis ciągle siedzę, ale zrobię redukcję 50% tylko nie wiem czy po wynikach czy przed
Janek space asbis dopiero 76
Bartas_Gda (r) bronas16 tak T21 mówił o Asbis
bronas16 asbis dzis chyba trader21 promowal
space bronas16 asbis abe action
bronas16 asbis?
roger a co taki ruch na asbis dzisiaj?
Michał (a) To prawda. Raport finansowy Asbis ma się pojawić 12 sierpnia.
Michał (a) Na razie w trendzie wzrostowym Asbis jest, więc to jest główny kierunek. Chyba, że tak jak mówisz, utworzy się tutaj negatywna świeca przy większym obrocie. Ale dopóki taka świeca się nie pojawi, to tylko będziemy poruszać się w domysłach i spekulacjach.
Michał (a) Asbis doszedł do głównego oporu 26,00 zł. Są to rejony historycznego szczytu. Główne wsparcie to 22,00 zł.
roger a asbis spokojnie tup, tup, tup do 30 pln:)
Michał (a) KDondi Patrząc na obroty na spadkach na Asbis to jak na razie jedynie zwykła korekta występuje. Główne wsparcie jest przy 20,00 zł i dopiero stałe przebicie tego poziomu będzie negatywne. Dalej można zagrywać pod pozytywne świece choćby z dnia 06.05.21
roger a co z asbis zrobili, za mało zarabiają?
roger asbis będzie bitwa dzisiaj
Anon ASBIS 43% wyższe przychody od czerwcowych
k_jar Poza tym przykład asbis jak bujało, z ponad 19zł spadki na 16, kto mądry to trzyma i jeszcze dobierał, i na tym wyszedł. W przypadku bow spodziewam się, że będzie podobnie, zobaczymy, zysk i tak bardzo zacny i oby był większy :-)
space asbis też ładnie idzie
pol91 Votum - wartość ich spraw procesowych to na ten moment ok. 2,5 miliarda złotych (ze sprawami przedprocesowymi to będzie +3 miliardy), licząc średnio ok 15 % od sprawy, ktore idzie do Votum wychodzą widełki ok. 370 mln - 500 mln, obecna kapitalizacja to 190 mln, a spraw ciągle przybywa i to w tempie szybszym niż oczekiwali (źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Votum-wytoczyl-w-I-pol-21-ponad-6-tys-pozwow-dot-kredytow-CHF-przekroczy-plan-na-21-8150205.html) - trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale może być podobnie jak na Asbis gdzie za 3-4 zł nikt się spółką nie interesował, a później zabijali się za akcje po +20 zł :)
space czy asbis na tym zarabia to nie wiem, ale chyba nie tylko w detalu siedzi
Ed Czyli asbis itp out
Anon roger to może być powodem, ASBIS na long ;)
roger ASBIS szarpią ładnie, powrócił do wzrostów
roger ASBIS rozebrali batona
roger Asbis po korekcie?
Michał (a) Na Asbis potencjalnie sensownymi obszarami będą a) okolice 16 zł, czyli tam gdzie się znajduje aktualnie kluczowe wsparcie (patrz świeca z dnia 29.03.21) lub b) na przebicie oporu ~23,30 (patrz świeca z dnia 21.06.21)
Anon Cześć, Asbis ktoś dobiera ?
Anon Cześć, ktoś obserwuje Asbis? Chcę dokupić poniżej 20 ale papier nie chce tak nisko zejść, czyżby kończył korektę i nie doczekamy się na niższe poziomy?
roger a co to asbis za mało zarabia, czy wręcz przeciwnie za dużo
Michał (a) Na Asbis wsparcie przy 20,00 zł; główny opór to 24,00 zł. Dalej brak większych sygnałów negatywnych; dalej w trendzie wzrostowym. Dopiero stałe przbeicie 20,00 zł będzie pierwszym bardzo negatywnym sygnałem.
Anon space ASBIS wyniki niebawem które prawdopodobnie zaskoczą rynek wiec gra pod wyniki, może w tym ruchu dojedzie do 30-32, trzymam kciuki
space asbis skończył korektę
guderin Asbis ruszył
Michał (a) Odnośnie Asbis. Dalej czekam na ew. odbicie i siła odbicia dużo powie.
roger Michał (a) możesz spojrzeć na technikę asbis.
roger asbis info
space asbis prezentacja
morlinek92 jutro ASBIS "Europejska premiera dyfuzora jonowego, który ma zdolność zapobiegania chorobom wywołanym przez znane koronawirusy."
Michał (a) Na Asbis natomiast taką negatywną świecą jest 02.06.21.
morlinek92 Mallo Pewnie, każdy jakieś ma ale warto je skonfrontować :) Ja na ASBIS bardziej przychylniej patrzę niż ABPL.
morlinek92 ABPL w sumie duży wolumen też miał 25.05. A gdybyście mieli wejść ABPL czy ASBIS czy już skreślacie obie spółki bo wygrzane za mocno?
roger kiedy będzie wiadomo, czy asbis wszedł do wig40?
roger na asbis standardowa akcja na pochątek zbieranie i ogień
Anon Co dziś zagrywamy? Asbis niech leży i czeka na swój triumf
roger to co teraz asbis na historyczne po takich manewrach:)
space widły na asbis
roger asbis po korekcie?
Anon Cześć, na Asbis wyglada że SL zdjęli i zebrali
space https://stooq.pl/n/?f=1424779 Asbis ma umowę dystrybucyjną z Biostar Microtech International Corp.
roger a czemu mi asbis nie przelał dywidendy?, ten alior.......
tomciu Dziś na konto wjeżdża przelew z dywidendy ASBIS
space asbis możliwe że koniec korekty
roger gdzie asbis ma wsparcie?
space asbis miszczu, dziki dzik :)
roger asbis rusza
roger asbis ma w piątek wstępne wyniki?
Ed ja bym kasował zysk na ASBIS
space rekordy pobijam ASBIS 800% :)
Anon ASBIS może dziś ładnie zamknie na 10% 10%
space i asbis pięknie pędzi dalej na północ
bronas16 tu jest przełom fundamentalny, więc można czekać jak na crj, mrc, asbis itp. itd
space asbis dzik. nie dość że dywidenda to jeszcze odrobiona z nawiązką
roger chwilę mnie nie było a tu asbis zerwał się:)
roger asbis po korekcie?
Daniels ah ten asbis też chciałbym mieć go od 3 zeta :)
roger jak jest z podatkiem od dywidendy na asbis?
bronas16 asbis to jakaś mega rakieta :D
roger asbis znowu się zerwał ze smyczy:)
Michał (a) roger Asbis cały czas pozytywnie bez zmian. Trend wzrostowy potwierdzany notorycznie przez pozytywne świece. Wsparcie najbliższe to 18 zł. Oporów brak z uwagi na historyczne szczyty. Teraz jednak to nie jest już "idealne" miejsce na wejście. Zbyt duże wzrosty bez większej korekty. Jednak to nie jest automatycznie również moment do wyjścia.
roger co tam na czacie inwestorskim asbis?
roger Michał (a) cześć, jaki przewidujesz scenariusz na asbis?
Ed Bo właśnie gdzieś czytam że na Asbis dzięki temu rosną im zyski
space a asbis jedzie dalej
bronas16 asbis
roger no dobra dawać asbis na widły, już czas:)
roger 10 milionów na asbis, jadą ostro
Janosz bronas16 jeszcze Asbis poprosze
natki Bos cena Asbis 30,2 reko
Przemek (r) Asbis ładnie rośnie
natki space Asbis nie sadziłem ze az tak pojedzie
natki space gratuluje Asbis
bronas16 widzę literki A znowu rządzą ASBIS no 1, mam nadzieję, ACTION będzie no 2
space asbis nowe ath
space nie wiem bo akurat asbis czy irl mam na ike i tam nie muszę.
space a asbis na plus
Anon ASBIS liczyłem dziś na 20, a tu paliwo się skończyło
Anon ASBIS faktycznie podąża do zmiany kodu
space niech sobie ten asbis spokojnie rośnie. po co te widły
roger to chyba czas po 14-tej asbis posadzić na widłach:)
roger no już chyba cza atakować 18,5 na asbis
bronas16 widze asbis arctic action wszystko na A rośnie ;)
Przemek (r) Może Action również pójdzie w ślady Asbis ?
goscniedzielny to już wiadomo czemu ASBIS tak rośnie, BOŚ podniósł cenę docelową do 30,2zł
space a asbis cały czas trzymam (gdyby ktoś pytał ;p )
Przemek (r) roger Asbis rośnie i nie widać aby miało się to zakończyć Zobacz obrazek <asb3.png>
roger Przemek (r) hej, możesz powiedzieć coś o asbis, jak to technicznie wygląda
space widzę asbis odzysuje siły
kriss1975 asbis na domknięcie luki podąża , jakaś teraz taka moda na domykanie luk merc za moment to pewnie uczyni i został jeszcze jeden mój typ z tamtego roku który uważam ze to zrobi
Anon Martin ASBIS się trzyma
roger asbis po korekcie?
space a reko dla asbis widać ewidentnie pod wywalanko. mam nadzieję żę dużo już tego nie mają
space asbis też ładnie. spadać nie chce, to moze porośnie sobie znowu
roger na asbis postawili batony na 18, więc to zbieranie raczej
kriss1975 Ed asbis
nowy Asbis ładnie upychaja
roger gdzie jest opór na asbis?
luq19 ja dzisiaj zacząłem dzień z atende, w trakcie miałem action a skończyłem z asbis :)
luq19 Asbis myślicie, że można ugrać coś jeszcze pod to reko czy podpucha?
space zagraniczne reko dla asbis na 39pln
space action się znudził to asbis teraz :)
space Anon też trzymam asbis, jedynie zredukowałem bo się rozpychał w porteflu po takich wzrostach :p
space Anon asbis ma nadal potencjał
roger asbis nieśmiało szarpią:)
kozineczka Asbis, Action, to może i Komputron ... ?
nowy Asbis juz wyzej nie ma sily
space asbis dziki dzik
roger asbis ma siłę:)
space koniec promocji na asbis :p
roger asbis po korekcie?
Janosz Anon chyba się nie uda domknięcie na Asbis :)
space asbis 1/3 zrealizowałem dziś. 430% zysku. rozpychał się już walor w portfelu, więc czas na redukcję. ale resztę trzymam bo fajna spółka, wypłaca dywidendę 2 razy w roku.
Anon Asbis chyba konsola nas czeka przez jakiś czas i dalej półka wyżej....
nowy Kto tak ten Asbis popmpuje ? :)
space asbis też nie odpuszcza
Ed pamiętajcie inwestując teraz w Asbis że towaru na Q2 do handlu to mało będzie;(
space k_jar od jakiegoś czasu asbis rośnie i robi takie mini konsole ew. lekkie osunięcie a potem ciśnie dalej. tak więc ja ciągle trzymam. 430% obecnie
k_jar Asbis jutro chyba dalej up
space asbis znowu 17. mocny papier. możliwe że rośnie pod coś czego jeszcze nie wiemy
nowy na Asbis chyba sporo insiderow gra bo zawsze sa wzrosty przed newsem
nowy kiedy realizujecie zyski z Asbis?
Anon Cześć inwestorzy, Asbis jest moc!
space Drakkar7 jeszcze co do rsi i asbis. ja przy wysokim rsi rzadko kiedy wchodzę, wtedy trzeba pilnować pozycji przez całą sesję. dobre miejsce na wejście w asbis wrzucałem parę dni temu kiedy był ładny trójkąt. rsi wtedy było < 70
space asbis pięknie, na maksie zamknięty, czyli w pn dalej jedzie
natki kriss1975 asbis bis
space ło, asbis jedzie dalej
roger asbis jednak mocny, a wszyscy czekają na korektę
Anon ASBIS jest ssanie, kurs bardzo ładnie po kilka procent co dziennie.
space asbis się ładnie trzyma.
space napewno asbis poradził sobie lepiej niż ABE, ACT, czy KOM
hessa space Asbis spoko, mają fajną komunikację z rynkiem, wrzucają prognozy, podnoszą je i dowożą, tylko się zastanawiam czy nie staną się zakładnikiem swojego sukcesu i oczekiwań... czy będą w stanie utrzymać dynamikę i druga sprawa, to czy prognoza jaką mają niedługo opublikować nie będzie mniejsza od oczekiwań
space Przemek (r) prędzej czy później będzie się musiał schłodzić asbis. ale nadal spółka tania z perspektywą rozwoju. no i nie była rozgrywana przez spekułę.
Przemek (r) Kurs Asbis znajduje się przy górnym ograniczeniu klina zwyżkującego i tam może pojawić się lokalny opór. W przeszłości kurs odbijał się od tej linii Zobacz obrazek <asb2.png>
natki Anon Asbis :)
nowy Asbis to już jest raczej ten momen do powolnej realizacji na eufori wynikow
roger Anon muszą być widły na asbis
roger ale rozebrali 13 na asbis
Janosz asbis królem ;)
roger asbis zaraz będzie dobierał się do 13 pln - 83000 akcji
roger asbis jedzie
Anon Asbis zasysają
Anon ASBIS idzie na ATH
space asbis atakuje
Anon ASBIS ktoś się przygląda chyba ostatni dzwonek żeby dokupić przed wybiciem
space a asbis dzik pruje dalej na północ
space asbis robi dzień
space kriss1975 asbis ci uciekł
space asbis chyba jednak nie zejdzie poniżej 10
space Anon ja mam na asbis 270% i jak dla mnie to może się pokonsolidować przez pół roku
space Anon ABE może być kolejne jak asbis. dziś chyba wyniki
space asbis to przecież wybił pół roku temu i ciągle pędzi do góry
space action widzę przegania asbis :(
kriss1975 dzis u mnie rządzi literka A , Asbis i alior
Anon Asbis mocny papier i końca wzrostów nie widać, niebawem dywidenda oraz ogłoszenie nowej strategi rozwoju, marzec powinien być lukratywnym miesiącem dla kursu akcji
space asbis na zielono
bronas16 A SIĘ MIAŁO ASBIS PO 2.5 TO TAK MECZYLI
kriss1975 space asbis rozbija bank swoimi wynikami
space Ed oj tam oj tam. asbis to na longa jest :p
Ed Asbis już to ma w cenie i teraz czas na realizację
space asbis chyba też dobrze
Nietoperz Janek Ja dziś z rana sprzedałem ASBIS żeby wpakować w LCN
space kriss1975 ja mam asbis ty masz asbis, więc cieszmy się reko na 13.8 pln :)
nowy koku kup sobie lepiej asbis i smiecia nie tykaj :)
Sal Asbis in
Sal My tu gadu gadu, a Asbis już 5% do przodu i ciągle beze mnie, do roboty ;)
Sal Asbis ładnie idzie
flichaa Vivid jednak kontynuacja wzrostów...
space i paczcie śmieciu vivid +14%
space Piaskun w czym pkp lepsze od vivid ?
space bronas16 ale gdyby coś tam ugrali to wiele firm może by się wzięlo do roboty. patrz taki vivid gdzie prezes ciągle coś obiecuje i nie dowozi
szym918 luk z tym USD na rachunku to już dawno było dywidendy z asbis na nim już 2 lata temu mialem
space Inwestor asbis mam, na 166% . pxm nawet niedawno chciałem wziąć ale sobie powiedziałem "a na co mi ten muł" hehe
Inwestor space asbis, mirbud, pxm jak najbardziej ale pdz to jest coś czego nie ruszam
Ed Ktoś rano polecał Vivid i już + 15% ;)
space vivid +20% widać wczoraj wywalanie pod optymalizację podatkową a dziś zawody w odkupywaniu
space jak ktoś lubi spadające noże, to vivid ma ładną świeczkę doji i spory wolumen przy rsi 22
Anon Asbis chyba będzie ATH
Luk asbis atakuje opór?
space kriss1975 asbis 0.3497 dywidenda na akcje przyszła
nemooo space i znów vivid do worka jak rok temu po 1pln
kriss1975 space asbis wypłaty nie przysłał , co jest a ja już na poczet tej wypłaty prezenty pozamawiałem
space asbis to chyba na 6zł chce pójśc :(
Bartas_Gda (r) poza np dywidendą z Asbis czy Kernel
space Anon asbis dobra spółka :)
Anon Jak widzicie Asbis? myślę, żeby ponownie wejść i nie wiem czy nie czekać
space vivid jakby tam chciał się wybić, na dniach się rozstrzygnie
space vivid chyba z kanału wychodzi, niesety bokiem, ale tez dobrze
kriss1975 space asbis za moment odrobi całe odcięcie dywid. lubię takie spółki
lskibinski Inwestor2000 generalnie to ja lubię Pure, ale mówienie tania w przypadku biotechu jest trochę nietrafione, bo tania spółka to może być Asbis, która realnie pokazuje zysk i rzeczywiście jej wartość księgowa, czy C/Z sugerują, że jest miejsce do wzrostów. Takie spółki jak PUR zakopujesz pod ewentualne kontrakty jak np. OAT czy chociaż Synektik. Ale zakładanie, że każdy biotech wystrzeli kiedyś o 200% nie jest bezpieczne. Dodam, że sam się interesuję takimi spółkami, więc Pur też jest gdzieś tam w moich obserwacjach, chociaż przypominam, że to NC, gdzie dzieją się różne dziwne rzeczy, a sama emisja akcji to też potrzeba dokapitalizowania spółki:)
kriss1975 space kiedy asbis wypłaca dywid. ?
Anon ASBIS spore obroty, ktoś ma jakiś pomysł?
space wyświetla wam vivid otwarty ?
space vivid chyba na plus sie otworzy
Janek space co tam jeszcze poza asbis polecasz?
lskibinski Anon asbis macie info. +12% przychodu za październik w porównaniu do 2019
Anon space za 2019 Asbis wypłacił niemal 16% dywidendy rozłożonych na dwie transze.
space ale są tanie spółki na gpw, np. asbis c/z 4.46, dywidenda 8%, stabilne zyski, przewidywalne.
lskibinski kriss1975 no dlatego miałem w planach. Wcześniej asbis mi uciekl, CCC też miałem brać w okolicach 40, ale nie miałem gotówki wolnej:-) ale to też pokazuje, że okazję są codziennie, dlatego nie ma co płakać. zresztą mam mocno zielony portfel poza EEX i dzisiaj SBE.
space Bartas_Gda (r) no u mnie asbis najlepsza pozycja +126%
Piaskun 30% wyższe przychody czyżby Polski asbis?
lskibinski space asbis piękny temat, aż żałuję, że mi nie zeszli do ceny którą ustawiłem, zabrakło 10groszy m/w.
natki 3 to ASBIS jest trochę kilo
natki Anon synonim ASBIS
Anon natki Asbis w końcu zmienił kod
natki Grzesiek asbis
space asbis jest moc.
Anon Asbis ładna dywidendę ogłosił i mocny papier dziś, ktoś z forum zbiera? Reko wiele wyżej
Anon Ktoś z obecnych zbiera Asbis?
Anon Asbis dziś zmieni kod na 7
Anon Asbis mocny dziś
Anon Asbis jakiś psychiczny opór na 6,5?
space kriss1975 za chwilę 100% będę miał na asbis :)
kriss1975 asbis jaki dzikusek dziś
Anon ASBIS ładnie dziś jako jeden z nielicznych
space vivid może coś też podziała, kupowałem jakis czas temu w tej cenie, ładnie poszło na 2.3 ale znowu zwała się zrobiła
kriss1975 asbis nowe ATH
Anon Jas3105 Asbis cudownie
Jas3105 Asbis info http://infostrefa.com/espi/pl/reports/view/4,455936
domin1 asbis jaki oceniacie zasięg wzrostów ???
lion83 O Asbis aktywacja. Super ????:)
natki Anon Asbis pieknie
Anon Asbis chyba rusza
lion83 ASBIS 5,28
lion83 ASBIS 5,25
lion83 Asbis 5,20
lion83 Asbis jednak wg mnie ewidentnie wybija
lion83 ASBIS czy wybije w końcu ?
lion83 Ed no nie wiem czy z wszystkich covidy gaming IT takie jak wspominany np przed chwilą ASBIS raczej zarabiają w czasie pandemii
space tak można wyrysować trójkąt na asbis, ale zwróciłem uwagę na to dopiero jak lion83 wspomniałeś o tym. ja tam sobie trzymam dopóki nie spadnie poniżej 4.5pln
lion83 ASBIS czy jutro szansa na wybicie z trójkąta górą ? Może ktoś to rozrysować...
space z gamingu to jeszcze mam qub i vivid bo obecnie mają potencjał, vivid w końcu zaczął zarabiać, obydwie spółki współpracują F51 liczę na rozegranie chernobylite pełnej wersji, tbl też coś tam pokazuje dobre c/z i pchają do góry. ovid jeszcze rozgrywam jako spółkę z IPO, ale jeszcze sygnału kupna nie ma.
lion83 Asbis zbieranie przy wsparciu...
lion83 Asbis walka o utrzymanie wsparcia
lion83 Asbis przy wsparciu
space Sal ale zapraszam na vivid, wyniki zaczynają mieć przyzwoite :)
space vivid do góry, spodobały się wyniki
space vivid mam nadzieję że jutro do góry, widać zaczęli zarabiać
space kriss1975 sok to sporo urosło od emisji, musiałbym poczytac co tam u nich. gram obecnie na f51 pod chernobylite mają ruszyć z kampania reklamową w przyszłym miesiącu, tbull czysta technika, vivid jutro dobry raport i dobrze im idzie głównie real boxing 2 i knight fight 2, qub bo ma niskie c/z, pyramid bo robi się konsola po IPO a to wzykle zwiastuje wzrost XXX %, kbt bym chętnie kupił po 7pln ale ciągle nie mogą zejść, blo odpada bo rockbridge tam siedzi i ciśnie na split akcji czyli chce wywalać, sta mnie ciekawi ale nie po tej cenie
space jutro wyniki vivid, szacunkowe wyniki całkiem przyzwoite były
space Piaskun tak. no ja w cig nie siedzę, bardziej mnie zainteresował vivid, który zaczął zarabiać. też qub bo ma niskie c/z. zagrywam na pyramid bo ładna konsola, a occupy mars może takie złe nie być, mam też farm51 pod kątem nadchodzących finalnych premier
space kriss1975 ale zacząlem wchodzić w gaming znowu. np. vivid wg. moich obliczeń powinni miec c/z około 16 po najbliższym raporcie
space a asbis ładnie :) kupiłem po 3 z kawałkiem
kramrok Vivid tez pod info coś ruszyl ale bez obrotu
tomcio03 ASBIS 5,05 in
space asbis dojechał do 6pln
Anon Asbis dziś może zmiana kodu na 6
space ktoś wie co tam na vivid bo oni przecież mieli problem z wykupieniem obligacji, a teraz piszą o skupie akcji
space Anon ja mam asbis od dawna
space Anon asbis dobra spółka
Anon Bartas_Gda (r) Asbis rownież ;)
Grzesiek kozineczka rzucisz okiem na vivid ?
Grzesiek kozineczka moze jednym z nich jest vivid :D
Grzesiek wszyscy zapomnieli o vivid a on na dobrym wsparciu po korekcie https://www.tradingview.com/x/VJ4s5GHC
Anon Cześć, Asbis super, czas podwoić pozycje. Jeśli się uda dziś kupić w przyzwoitej jeszcze cenie
space h3rlitz ale ja mam asbis po 3zł, więc jakaś tam drobna korekta mnie nie rusza
space asbis ładnie kończy
h3rlitz hessa czemu asbis zdany?
space asbis c/z na koniec 1q to 2.6. jak weźmie się obecną cenę to 4.4
roger asbis chyba dobra prognoza wyników, bo ruszył
hessa ASBIS info o prognozach
Anon Asbis dziś może zmienić kod na 5xx
Anon Jas3105 jutro Asbis w górę ;)
Anon Asbis bardzo ładnie
Anon Asbis chce zmienić kod na 5 z przodu
space asbis na zakończenie 1q c/z 2.6 a wg. obecnej ceny 4.24 ale nie znamy jeszcze danych za 2q
space pewnie godny uwagi asbis jest ale jak nie masz to trzeba poczekać na jakąś korektę bo obecnie technicznie wysoko jest
Anon Asbis w końcu ruszył
Anon Asbis polecam się zainteresować
nemooo vivid na widłach wisiał o wynikach
Ed jak tam Vivid dziś po wynikach ?
Ed A dziś wyniki za Q1 podają m.in Vivid Rainbow i Provident za H1
Grzesiek asbis pokazuje siłe :)
Grzesiek moze elq w koncu otworzą :) Asbis w piątek pokazał sie z ładnej strony
space asbis to powinien dawno być po 10pln
Grzesiek asbis moze zdązyć zrobic górne widły
Grzesiek asbis tez wybił
cooper Asbis i Inno-Gene odbijają
cooper zamieniłem CLN na Asbis i już na plusie. CLN i MAB są teraz niepopularne :-(
nowy Asbis góra
Grzesiek Asbis ;)
Anon Asbis, zaczęło się ????
Grzesiek asbis wybija zkonsolidacji https://www.tradingview.com/x/KsehVMui
widel ja mam asbis 191 dni :)
Bartas_Gda (r) Grzesiek Asbis już długo się zbera:)
Grzesiek Asbis w ciekawym miejscu https://www.tradingview.com/x/3HenOA6q
Grzesiek Asbis w siekawym miejscu https://www.tradingview.com/x/3HenOA6q
kramrok pytling oni maja sporo gier teraz, chyba najbardziej może rosnac pod real boxing od vivid - tak mysle
kramrok Vivid chyba ruszy w końcu
Grzesiek asbis ciekawie wygląda
Ed Vivid ponad 3 ,;)
space erbosss a czemu ten vivid tak ostatnio rósł ?
erbosss h3rlitz nie przesadzaj, że 11b to śmieciuch. Śmieciuchy to vivid albo cig ;))
Ed Vivid zobaczymy na ile starczy mocy
space czy ktoś ma asbis i wie jak wygląda podatek od dywidendy ?
Piaskun Vivid gwiazdą sesji
yarp vivid i dobre wyniki w jednym zdaniu :)
yarp cześć, pod co vivid tak rośnie?
Ed Liczę tez jeszcze na VIVID jak sobie ułoży wewnętrzne problemy
Wierabiej Bartas_Gda (r) Asbis; ale tu może być relatywnie słaby II kw, bo ich główny rynek zbytu (Rosja i były ZSRR) teraz ma szczyt wirusowy; niemniej bardzo atrakcyjny C/Z i był niedawno komunikat, że wirus im niestraszny
Bolek Asbis też ruch
Grzesiek kiedy asbis wypłaca dywidendę ?
space nemooo to spójrz na vivid, art, arg cfg, itp
erbosss bronas16 pewnie, równie dobrze mogłem wstawić np. vivid jak było ubieranko przy 2-2,50 ale masę osób (także na tym czacie) nie mogło uwierzyć, że jak to w ogóle ktoś pisze o spadku do złotówki. Albo PGE jak przy 10zł było ubieranko i pisałem o S-kach, podobnie jak krus był w okolicach 7,80 itd. itd. Ale jak to, skoro 2-3 dni później jest wyżej, wieszczył spadki, a tu w 15 minut nie nastąpiły, więc zła koncepcja! I tak jak mówię, pokazywałem ci tylko mechanizmy, spółki nie są ważne. Ale spox, wierz w swój świat i życzę sukcesów :)
nemooo vivid ładnie próbują podbić
nemooo ale podobna sytuacja miała miejsce z vivid, jedna dobra gra a później dno
Adamec21 Asbis miał w I kw. '20 2,27 mln USD zysku netto j.d., wzrost rdr o 35 proc.
BAX Asbis (K 3,4) po przebiciu 3,5 możliwy wzrost do 4 PLN.
Piaskun Vivid Games/Qubic Games: Sprzedano ok. 115 tys. sztuk Pocket Mini Golf na Switch ISBnews - Biznes 20 kwi 2020, 9:45
marios nemooo vivid mial jakies problemy finansowe chyba, nie patrzylem na to, nng tez nie patrzylem ,bo to chyba jakas mala spolka, a o jjb musze poczytac ,nie wiem o niej zawiele, bo tyle tych spolek gamingowych , ze trudno sie polapac
nemooo marios a mniejsze jak jjb, vivid czy ngg
space vivid jakiś zysk wypracował (w końcu). ale oni tam coś pisali ostatnio że nie mają na wykup obligów
Drakkar7 ale zobacz unimot asbis.....odrobiły część i spadać nie chcą
Ed AB ASBIS ACTION
krzyrztow les Puściłem Vivid po 1,25. Będzie przynajmniej spokojna głowa. I nigdy więcej takiego badziewu :)
les ale kto wie jak będzie z tym vivid
h3rlitz krzyrztow a co się stało z vivid?
krzyrztow jak się pozbyć najsprawniej Vivid w tych okolicznościach? TKO 0,01... :O
Grzesiek vivid bedzie grany pod dobry raport ?
Fernon Asbis wybija?
Ed Ciekawa pompka na Asbis
baro ale asbis ładnie poszedł do góry i ładna dywidenda, ktoś myśli nad kukpnem tego?
Piaskun Drakkar7 Asbis to na Ukrainie i w Rosji...
Drakkar7 Piaskun ASBIS;)
space btw. niektóre spółki robią się naprawdę tanie, np. asbis c/wk 0.24 c/z 1.7. nie wiem jak tam wirus wplywa na ich biznes.
Ed Vivid Games: Przychody ze sprzedaży 'Real Boxing 2' podwoiły się m/m w II
h3rlitz ASBIS jakie wyniki pokazał, dzisiaj -16%
mlody_inwestor A jak patrzycie na Asbis po takiej cenie, myślę, żeby coś zaakumulować
nemooo za to mały gaming jjb i vivid w górę
space Mariuszu taaak, ale rynek wywala wszystko, a to urosło. dziś wywaliłem lvc i unimot bo chyba pocisna niżej. asbis też cisna w dół
h3rlitz Asbis dolne
PIEQ Asbis, wynik 60% wzrost zysku, a kurs w dół... :(
Drakkar7 co jest grane na ASBIS ?:)
Inwestor Jakby nie okoliczności to Asbis wygląda po 3,50 z tym długim cieniem i wolumenem bardzo zachęcająco
Mroczek kramrok asbis wybil dolem wiec do powrot to wiesz
kramrok Asbis wraca
Martin Asbis masakra :(
Michał (a) Martin Tak, na Asbis główne wsparcie to 3,50 - 3,60 zł.
Martin Michał (a) na Asbis wsparcie to 3,6 ?
Drakkar7 ludzie widzę kupować chcą tylko MRC az dziwne że nawet taki ASBIS leci
nowy Asbis troche słabo
pezet jak widzicie vivid?
kramrok Vivid rusza
kramrok teraz czas na Vivid
kramrok czekam aż Vivid zrobi się gwiazda
nemooo vivid leci
lion83 Spółki, które - zdaniem analityków DM BOŚ - w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się lepiej od rynku to: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco Poland, Asseco SEE, BSC Drukarnia, Comarch, Erbud, Eurocash, Inter Cars, Lotos, LPP, LSI Software, Marvipol, Mercator, Play, PlayWay, Ten Square Games, Unibep, Voxel i VRG.
kramrok Vivid rośnie
Sal Asbis przeszedł opór
Fernon Asbis wybija linię korekty
kramrok Vivid widły
kramrok Vivid też próbuje coś ale obrót niewielki
filip Asbis ładna świeczka, technicznie dobrze wygląda
Sal w nawiązaniu do analizy przemek na Asbis głębsza korekta ?
PIEQ Prośba o komentarz odnośnie Asbis. Aktywowal LA, i aktualnie jest ponizej SL. Czekamy na koniec dnia ?
Drakkar7 Jaki scenariusz na najbliższe dni widzicie dla Asbis? Ta końcówka jakaś nieciekawa była;)
space za to asbis ładnie idzie. też pokazali wyniki
piotrlotr Asbis przebija wazne opor
Michał (a) Bloober i Vivid też.
space vivid w końcu zysk pokaże
Ed Vivid cisną zgodnie z planem na północ
space Przemek (r) jakaś masakra, bo rośnie wszystko, nawet spółki które fundamentalnie słabo stoją. np. vivid
Ed obstawiam że Vivid wróci do gry :)
Ed ciekawy volumen na VIVID dziś
mlody_inwestor Panowie jak widzicie Asbis w najbliższym czasie?
space ale asbis pięknie poszedł
space asbis dobrze dziś wyglada moim zdaniem
space nawet vivid dziś rośnie
space asbis dalej idzie w górę
space asbis ładnie idzie
space jak widzicie asbis ? pójdzie dalej wg. tej linii czy jakaś korekta większa ?
Bartas_Gda (r) Inwestor na razie fundamentalnie śledzę WLT, CDRL,11B, Pekabex, Eurotel, ASBIS, dalej RBW, PCC i FTE
szyderca667 na asbis odcieli dzisiaj cos z kursu, czy blad w mbanku notowaniach?
Michał (a) To samo tyczy się Asbis
Ed Jak tam Vivid ?
Błażej (a) Cytuję: UHY ECA, audytor Vivid Games, w raporcie z przeglądu sprawozdania finansowego za pierwsze półrocze, zwraca uwagę na konieczność spłaty przez spółkę do 5 maja 2020 r. obligacji o wartości 10,5 mln zł, co może powodować wątpliwości co do zdolności spółki do kontynuacji działalności. pb.pl
kozineczka vivid ma chyba nierozwiązana sprawę z wykupem obligacji ?
Błażej (a) Vivid podbity o blisko 8% tanim kosztem
erbosss na małych jest dużo trudniej, ale też staram się analizować pod kątem wolumenu. Tzn nigdy nie wchodzę w spółkę, gdzie nie widać wybrania podazy na dużym wolumenie. Dobrym przykładem był vivid sprzed kilku miesięcy, co zaraz wkleję edukacyjnie ;) PIEQ
space vivid prawie na widłach
Bartas_Gda (r) Przemek (r) asbis
Przemek (r) Bartas_Gda (r) asbis czy agroton ?
Przemek (r) Bartas_Gda (r) asbis przebił się w końcu przez opór w okolicy 3 zł
Bartas_Gda (r) ASBIS
Bartas_Gda (r) asbis
Inwestor Asbis wybija* 3,0
Inwestor Asbis wynik, chyba dobrze to techniczni zaczyna wyglądać?
space wracając do vivid, spółka zaczyna zarabiać, ale ciążą na niej obligacje których nie mają za co wykupić. czekamy na info jak rozwiążą temat, emisja, zamiana na akcje, pożyczka itd.
space na vivid ciekawa świeczka, tylko obrót mały
widel analizyprezesapl policzyłeś te akcje skupione przez asbis jaki miały wpływ na wzrost ? patrząc na wykres mamy dzień wzrostu a następnie parę dni spadków. ciekawi mnie ile w tym zainteresowania inwetsorów a ile skup akcji
analizyprezesapl Jeśli kogoś interesuje Asbis to AF (zrobiona przeze mnie) i AT (zrobione przez gpwatak) pod linkim https://www.analizyprezesa.pl/bez-kategorii/asbis-jest-dobrze-a-bedzie-jeszcze-lepiej/
Piaskun Bartas_Gda (r) zobacz jak asbis ładnie pociągnął po wynikach...
Piaskun Błażej (a) Na premium możesz Asbis śmiało opisywać:)
space frend30 a czemu przy asbis niby bez ? zysk osiągnąłes w PL więc powinni pobrać
frend30 sorry za offtop, spojrzlem na maklera w mbanku, przy dywidendzie z Ronson i Asbis nie mam zabranego podatku i o ile Asbis wiem, że trzeba samemu naliczyć podatek, to chciałem o Ronson podpytać czy też trzeba samemu policzyć?
kramrok na Vivid widły
Inwestor Jaki scenariusz dla Asbis widzicie, ktoś ma papier?
PIEQ jakis czas temu Asbis byl na tapecie, dotarł w okolicę LA. Czy w takich okolicznościach jak dzisiejszy 6% wzrost warto teraz kupować ? Batony się kończą praktycznie
PIEQ Asbis przepycha sie do gory, zostaly ostatnie batoniki, ale czy teraz to warto wchodzic ?
roger ASBIS rusza
lion83 mBank. - wyjaśnili analitycy brokera. W gronie faworytów znalazły się: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco SEE, BSC Drukarnia Opakowań, Comarch, Inter Cars, JSW, Lotos, LSI Software, Neuca, PKN Orlen, Play, Ten Square Games, Unibep, Unimot, Voxel oraz VRG.
space vivid emisja akcji
goscniedzielny DM Boś kolejny raz podwyża wycenę ASBIS z 5,2zł na 6 zł . Raport ogólnodostępny będzie prawdopodobnie w środe
filip Cdr, 11bit, Bloober ,a nawet Cigames z pierwszym Sniperem czy Vivid z Real Boxing (czy jakoś tak)
carlittoo ktos zakupił VIVID
Ed ViVid podał wynki
erbosss gdzie jest teraz vivid? 1,28...
laptop czy asbis dzis wybije ?
Michał (a) I nastąpiło stałe przebicie 2,40 zł na Asbis. Potwierdził się ostatni swing wzrostowy
rataj Asbis znowu w poblizu 2,5. Jak przebije, to moze byc ciekawie.
Michał (a) I tak, Asbis ma większość wydatków w USD
karkalis Ed dlaczego przy tej cenie nie polecasz asbis? dywidendy płaci w USD przecież
Michał (a) Ed Moment wchodzenia na Asbis był przy 2,20 zł o czym tutaj pisaliśmy. Ustawiając teraz SL na 2,21 nic nie stracisz. Kurs walut ważny jest z wyprzedzeniem pół roku. Giełda wyprzedza czas. Teraz mamy opór pewien na tej parze walutowej.
Ed Asbis przy obecnej cenie USD nie polecam
Michał (a) Na Asbis przebicie 2,42 zł da potwierdzenie ostatnich wzrostów.
Błażej (a) Technicznie Asbis porusza się w boczniaku 2-3 PLN i jak na razie nie widać, żeby miało się to zmienić.
Michał (a) Piaskun Przez kogo trzymany? Spółce oczywiście zależy też na wzroście kursu akcji. Jeżeli spółka jest atrakcyjna z perspektywy finansowej, to i też stopniowo fundusze będą zwiększać zaangażowanie. I to siłą rzeczy spowoduje wzrost kursu. Skup akcji własnych samo w sobie nie jest negatywnym procesem. Wręcz przeciwnie: jest to dodatkowe źródło popytu. Jedynie czas skupu akcji jest zawsze ważny, bo zazwyczaj uchwała zapada jak spółka mocno spadła i jest w trendzie spadkowym. Zarząd i główny akcjonariusz w takich momentach mogą przeszacować swoje prognozy co się często zdarza. Spółka wtedy dalej spada. Na Asbis mamy lekki trend spadkowy od roku. Stąd wsparcie 2,20 zł tutaj jest kluczowe.
Michał (a) Asbis odbił się od wsparcia 2,20. Aktualnie kurs przy oporze. Jednak dalej można inwestować m.in. pod świece z 16.07 oraz 17.07
kramrok Asbis się ładnie zachowuje od kilku sesji
Piaskun Asbis częściowo widać rynki na których działa nakarmil elektroniką...Zauważalne jest to zwłaszcza w sprzedaży smarfonów. ..
space na asbis 20% mniejsze dochody niż rok temu
kramrok Vivid poleciał
Piaskun Na gemingowych równiez szło sie przejechać spójrzcie Vivid
bronas16 asbis kolejny atak na 2.50
bronas16 kramrok ASBIS
bronas16 Gówno wyszło z tego asbis
laptop no chyba asbis rusza
bronas16 ASBIS chyba się zbera
Michał (a) Asbis przebijając opór na 2,30 zł pokazał "siłę". Obroty również się zgadzają. Do tego przy oporze 2,50 zł nie widać jak na razie w ogóle spadkowych świec większych. Wręcz przeciwnie, cały czas próba jest wybijania 2,50 zł. Dzisiejsza sesja jak na razie również pozytywna.
Piaskun kramrok Asbis 2,20 mozna było sporo zebrać...
k0gi kramrok ASBIS myslisz e dobre miejsce teraz ?
k0gi kozineczka Asbis oddalem przedwczoraj zeby nizej wziac i nie wzialem :D
kozineczka skusze się na asbis...
Fernon kozineczka asbis obserwuję, nawet wrzucałem tu wykres jak byli przy 2,25, ale potem mi cena uciekła
kozineczka Fernon asbis chyba po korekcie, msp też ciekawie ale tam praktycznie 0 obrotów.
kozineczka emefe wystarczy , że jakiś fund postanowi wejść w asbis i całe AT można sobie wsadzić w .... :P
k0gi kozineczka a gdzie widzisz Asbis ? gdzie tu wzrost moze sie zakonczyc ?
millo69 asbis 2,48 i mogą"karmoć"
millo69 asbis hi
k0gi ASBIS chyba bedzie atakowal 5 zł
Piaskun Asbis przejął decyzję o skupie....
kramrok Piaskun a asbis?:-)
rataj kramrok ABPL ładnie poszło to Asbis też może wreszcie wezmą w parze
kramrok Piaskun Asbis ruszy dzisiaj czy nie?
Przemek (r) Piaskun ciekawie na tym Asbis z tą linią trendu, może pod to szarpną Zobacz obrazek <asb_d_1_3.png>
Piaskun beatum trzeba obserwować asbis bo tam skup ma być....
beatum Asbis jak 2,28-2,30 by przeszedł to może coś wyjdzie z tego narazie dobija do lini spadkowej
Piaskun kramrok asbis ktos łyknął
flichaa kramrok Dla VIVID nie widzisz juz ratunku? Niestety jeszzce posiadam papier:(
Piaskun kramrok asbis moim zdaniem wart nawet 3-4pln zobacz jakie dywidendy płaci dla mnie to dziwne że spółka ma w tym roku zarobić 8,5-10mln USD a wyceniana jest kiepsko...Być może dojdzie tu do wezwania na akcje...
kramrok na Asbis też jest reko na 5 zł z groszami
Piaskun Przemek (r) Asbis podtrzymuje prognozy na 2019, chce zwiększać marżę w kolejnych kwartałach Asbis podtrzymał tegoroczne prognozy, zakładające 8,5-10 mln USD zysku netto przy 1,7-1,9 mld USD przychodów, poinformował dyrektor finansowy Marios Christou. Spółka celuje w poprawianie marży brutto w kolejnych kwartałach tego roku i podtrzymuje swoją politykę dywidendową, dodał.
kramrok Asbis - jakieś obroty są ale czy to się przełoży na wzrost dzisiaj to ciężko powiedzieć, na razie stoję z boku poza tym pakietem, który mam po 2,48
Piaskun kramrok zerknij na asbis
Piaskun Przemek (r) 2,24 asbis opór?
Przemek (r) bronas16 asbis
space ja dziś sprzedałem asbis, bo ta konsola jest zbyt nudna
Piaskun Przemek (r) zerknij na asbis jaka konsola...
kozineczka k0gi obserwacja : braster, groclin, vivid, serinus. Największe smiecie spekuły :)
kramrok i vivid cały czas dobrze, duży obrót
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK