Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Analiza na lipiec

Witamy w zamkniętej strefie.

Wczorajszy wpis odnośnie WIGu jest aktualny – znajdujemy się nadal w ruchu bocznym. Spółki, które wybrałem znajdują się w trendzie wzrosotwym i są atrakcyjną opcją na lipiec. Podaję listę interesującch spółek, ale bez limitu aktywacji. Ewentualne wejście zależy od osobistych preferencji.

CCC – o obuwniczej spółce pisaliśmy już parę razy (polecamy funkcję szukaj po prawej stronie). Znajdujemy sie w trendzie wzrosotwym, a obecny kurs nadal znajduje się blisko wsparcia na poziomie 110/108 zł. Uważam, że jest to ciekawa spółka pod względem fundamentalnym, a prognozy CCC póki co przebijają oczekiwania rynku.  Poniżej wykres, jak ja to widzę.  ccc

Potencjał w górę zatem pokaźny, ale nie zapominamy o SL !

 

Lentex – spółka jednego z naszych uzytkowników przykuła nie tylko moją uwagę. Już wczoraj Michał o niej pisał. Spółka w ładnym trendzie wzrostowym, ale cofnęła się po dotknięciu 8 zł. Poniżej wykres, jak przedstawia nam się Lentex w swoim trendzie. Co możemy wyczytać z wykresu? Zbliżające się linie, a obecnie małe pole manewru w dół. Technicznie spółka wygląda bardzo OK i na pewno należy mieć ją w obserwowanych.

ltx1

 

Duon –  Wyjście z klina można uznać za udane, a rynek ten ruch toleruje. Można dopatrzeć się nawet małej luki hossy, ale nie ufałbym jej jako wsparciu.

duo

I jeszcze spekulacyjnie CDR, który dzisiaj ładnie się zachował. Tutaj również znajdujemy się na wsparciu.

cdr

Zeszły tydzien przyniósł posiadaczom akcji CDR ponad -10%. Uważam, że obecny poziom pozowli na odbicie, patrząc na poziom w którym się znajdujemy. Gra spekulacyjna, mimo że według niektórych inwestorów spółka jest niedowartościowana. Poza tym należy mieć na uwadze, że notowania już raz przebiły bez większego problemu wspomniany poziom.

 

Na koniec przypominam, aby w obserwowanych nadal mieć spółki Kruk i Forte, ta ostatnia akurat dzisiaj już ładnie się zachowała.

Kruk natomiast jest po ostatnich spadkowych świeczkach po ciekawej cenie.  Widać na wykresie, że wybiło niestety dołem, ale zaznaczone na wykresie 88,6 zł, to pewnego rodzaju wsparcie. Poziom trzykrotnie został testowany i to własnie w jego pobliżu obecnie się znajdujemy. Uważam, że SL na tej linii będzie bezpieczną decyzją dla zdecydowanych graczy. Potencjalny wzrost można wyznaczyć nawet w okolice ostatnich 99 zł, co daje ponad 10 % zysku przy minimalnej stracie.

 

 

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK