Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
spacebeatport dużo ludzi ostatnio pozytywnie pisze o mbr. zobaczymy dokąd dojedzie, ale liczę że będzie to spokojny wzrost, a nie jakieś szaleństwo z widłami
beatportspace myślisz, że MBR ruszy znowu na 400?
spacembr ruszył w końcu
zimnylechPrzemas myślę o krec albo mbr ale juz jest drogo no i 4 fala patrze na te spółki może coś z tego bedzie
PjotrPotezne luki w arkuszu na mbr, to sie dzis moze skonczyc naprawde zle
k_jarMbr super wynik
morlinek92MBR - czy ten volumen i zjazd kursu przed wynikami zwiastuje, że coś może być nie tak? Jakieś odpisy na ewentualną karę itp?
krzysieksisiekCo sądzicie o MBR? już wystarczy korekty ?
spacembr ładne wyniki
spaceMBR ładnie spada, trzeba będzie poszukać miejsca do łapania
Tanarrimbr
spaceMBR jednak woli wyjść dołem z konsoli
spacembr tak sobie z tymi wynikami
spacegts miał słabe, zobaczymy jak mbr
kriss1975natki tak mbr się wykaże
spacenowy no ale mbr rośnie
nemooospacembr? kurs w poblizu odniesienia z wczoraj
spacea co tam za szaleństwo na mbr ?
spacebtw. tez mbr dywidendę dwa razy wypłacił w 2020, a potem emisja.
spacepoczytam w weekend co tam MBR robi
spacemoże w poniedziałek się przeproszę ze spółką, bo do pędzącej rakiety mbr nie będę wskakiwał. gts tańszy
spaceza to u konkurencji mbr wzrost i reko by dalej rosło
Anonmam na myśli początek grudnia, wahałem się z decyzją, nie pierwszy i ostatni raz. MBR od tamtej pory widzę 40%, teraz bym ponownie zamienił :)
AnonGTS opuszczacie? Ja chyba zostanę, choć żałuję, że nie wymieniłem całości na MBR jak był w okolicy 200
Janekk_jar heh, bartas pisał i "naganiał" na tim i mbr i obydwie ładnie poszły a nic nie wziąłem :/
k_jarspace jeszcze niedawno nie było chętnych jak mbr był w okolicach 208zł, długo się utrzymywał i nawet przez chwilę był poniżej 200zł
k_jarCo do mbr to było wiadomo, że to kwestia czasu jak przebije 250
spacea na mbr ktoś gdzieś nagania że taki wzrost ?
undergroundMBR jeśli wybije 250 otwarta przestrzeń do 300
Anonk_jarMBR również posiadam po 197, GTS i MBR zakopuje do przyszłej jesieni lub dalej
AnonMBR ktoś się interesuje na tych poziomach?
spaceMBR ciekawa spółka, ostatnio zwałka była ze względu na emisję i na bankierze coś tam piszą że mają problem z uzyskaniem zgody na rozbudowę zakładu
spacenemooo ze śmieciowych spółek to gts, mbr, ive, grc
nemooombr jest z branży oczyszczalni?
spacenemooombr
Drakkar7Bartas_Gda (r)space czyli to prawda z tymi akcjami MBR? że zaczeli handlować a ludzie nie mieli ich na kontach? nie no giełda się robi coraz ciekawsza:)
spaceBartas_Gda (r)mbr wpłynął na konto ?
k_jarMBR mi niedawno akcje pojawiły się na koncie, ale nie sprzedaje, jeszcze dopakowałem po 210, spółka dobra na long
spaceMBR na dolnych :)
spacenowy aaa ja o MBR
spacembr to widzę wraca do ceny emisyjnej
spaceMBR moze też z potencjałem ale teraz jak sprzedadzą akcje to pewnie podaż się zrobi
Więcej
Strefa czytelnika
TYPOWANIE
PAMIĘTNIK
Typy czytelnika
użytkownik
spółka
cena
data
walduci50
ICE
71.40
23 Cze
walduci50
LPP
18.200
23 Cze
walduci50
SCW
285
22 Cze
Donbas78
ERB
25.80
19 Cze
Anon
JSW
25.60
18 Cze
LiBrA
PKP
11
17 Cze
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać swoje typy. Rejestracja
Wpisy możecie tworzyć sami. Funkcję taką ma w standardzie każde konto. Wpisy się tworzy bardzo prosto i szybko. Należy wcisnąć "+" obok napisu "Strefa Czytelnika (STS)". Instrukcja tworzenia wpisów znajduje się tutaj. Po naszej szybkiej akceptacji wpis pojawi się w rubryce poniżej. Voila!
Serwis gwatak.pl używa cookies w celu przyspieszenia wyświetlania się strony oraz standardowego programu web analytics do analiz statystyk wejść na stronę. Dbanie o bezpieczeństwo danych osobowych jest priorytetem serwisu gpwatak.pl, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach: Polityka prywatności
Komentarze z shoutboxa