Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Maj 2022
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Analiza techniczna spółek Ciech, Rafako oraz Tauron

W ostatnim wpisie analizowaliśmy cztery spółki, z czego jedna aktywowała się na dzisiejszej sesji, a jedna wyleciała z listy obserwacji. Na celowniku nadal pozostaje wykres spółek Neuca oraz Bogdanka, jako typ spekulacyjny.

Spółka

Ciech

Ciech dzienny
Ciech tygodniowy


Formacja techniczna: kanał zniżkujący
Trend: długoterminowy trend wzrostowy, średnioterminowy trend boczny
Zakres inwestycji: inwestycja średnio- oraz długoterminowa
Zagrywka: wybicie z kanału
Komentarz: Na ostatnich sesjach dalszej przeceny broniły zawijające już w górę średnie kroczące SMA100 i SMA200 oraz psychologiczne wsparcie na 50,00 PLN. Z perspektywy średnioterminowej (wykres tygodniowy) widoczne stają się, historyczny opór nad 70 PLN oraz rejon wsparcia na ~40,00 PLN. Aktualnie kurs dokonuje korekty ostatnich, silnych wzrostów. Kontynuacja wzrostów, po wybiciu LimAkt, w średnim terminie powinna sięgnąć 70,00 PLN. Stop Loss dla pozycji ustalam na 50,27.
Z perspektywy finansowej: Ostatnie zniżki są skutkiem gorszego od oczekiwań raportu za IV kwartał. Zysk operacyjny w IV kwartale 2018 r. wyniósł 92,6 mln zł, z czego ankietowani analitycy oczekiwali 109,4 mln zł EBIT, natomiast przychody Ciechu rok do roku wzrosły o 2,6%. Przyszłościowo należy patrzeć na polepszającą się koniunkturę na rynku sody kalcynowanej.
Przykładowy LimAkt: 52,99

Kącik spekulacyjny

Rafako

Na przełomie lutego i marca pojawiły się tutaj zdecydowanie większe obroty, wtedy też kurs wybił się nad SMA100 i oscyluje przy SMA200, która jeszcze nie poddała się presji (z racji trendu spadkowego). Wykres należy do ciekawszych w ostatnim czasie i wybicie lokalnego oporu powinno ruszyć mocniej kursem. Przykładowy LimAkt 2,31.

Tauron

Tauron jest jedną z najbardziej przecenionych spółek energetycznych, a ostatnia fala spadkowa sprowadziła kurs w rejon małej konsolidacji po utworzeniu historycznego dna (tj. 1,64). Zdecydowanie ciekawa świeca oraz niska baza RSI wskazują, że popyt może zechcieć powalczyć tutaj o jakieś odreagowanie. Przykładowy LimAkt zachowawczy na 1,86, bardziej spekulacyjny po 1,81 z odpowiednim SL.

Autor analizy: Pascal Bodnar

*Przykładowy LimAkt / wejście to jedynie nasz wewnętrzny poziom, który zostaje użyty do naszych dwutygodniowych podsumowań, jak również do podsumowań trzymiesięcznych oraz rocznych. Wszystkie analizy, których kurs przebił dany poziom LimAkt, są zamieszczane w naszych podsumowaniach.

Zobacz podobne analizy:5 komentarzy

 1. Błażej Błażej pisze:

  Rafako aktywowane. Ciech oraz TPE nadal do obserwacji.

  • Bartas_Gda Bartas_Gda pisze:

   RFK bardzo ładnie dziś, wzrosty potwierdzone wolumenem choć powiem szczerze spodziewałem się większej „euforii” po przebiciu oporu – nie mnie wygląda to obiecująco.

 2. Mikishow Mikishow pisze:

  Gdzie zamierzasz się bronić w przypadku niepowodzenia na RFK?

  • Błażej Błażej pisze:

   RFK znalazł się dzisiaj na linii trendu, którą wskazałem we wpisie. Kontynuacja zniżek zaneguje mój scenariusz, a jeżeli chodzi o SL, to jest on aktualnie testowany. 2,22-2,18, to rejon wsparcia.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

kubon Nie wiem jak dokonca czytać ten komunikat rafako, z jednej strony dobrze ze zlanazl się kupiec na te akcje PBG ale z drugiej cena dosyć niska w porównaniu do obecnego kursu
Ed PBG zawarło z wiedeńską spółką MS Galleon warunkową umowę sprzedaży pośrednio (poprzez spółkę Multaros) i bezpośrednio łącznie 42,47 mln akcji Rafako za 28,45 mln zł, czyli po 0,67 zł za jedną akcję - poinformowały Rafako i PBG w osobnych komunikatach.
Kam miałem nadzieję, że PXM pójdzie śladami Rafako i się udało:)
Kam Rafako poszło, widły
Kam Rafako znowu ruszyło
Luk jakiś czas temu z Justyną Masoń (prezes Rafako Innovation) był wywiad w Parkiecie https://www.parkiet.com/parkiet-plus/art35716941-uniknac-luki-mocowej-za-wszelka-cene
Piaskun Teraz już wiadomo dlaczego Rafako,Polimex rosną
Kam Rafako też rośnie, kwestia czy pod te bloki czy też coś z atomówką
Piaskun hessa Rafako lepiej niech się nie bierze za takie rzeczy bo znowu lipa będzie.....
bylu kriss1975 rafako zejście chyba się szykuje
Ed Rafako nie zawodzi ,;))
Ed zaraz wszyscy się wyłamią :( no oprócz Rafako
Drakkar7 a Rafako to kupił Kriss także wiesz;)
kriss1975 Maciejka nie jestem insajderem , ale od 40 groszy jak wszyscy już zakopali rafako i pogrzebali na amen ja pisałem ze rafako pokaże tym wszystkim środkowy palec i właśnie dziś ten palec jest skierowany do tych osób
Ed Na ciężkie czasy tylko Rafako
kriss1975 takie rafako to w ogóle na Władka to ma wywalone
Grzesiek rafako jak biora
puchacz86 I mamy widly na Rafako
nowy Rafako próbuje się wybić
Grzesiek rafako rusza
Grzesiek na rafako baton po lewej stronie
Grzesiek rafako
Grzesiek na rafako podaż chyba sie skonczyła
Grzesiek ktoś podbiera rafako ?
Grzesiek rafako pieknie dziś wzrasta :)
Grzesiek zbierają te rafako jak szaleni z prawej strony
Grzesiek rafako dziś duze obroty
Grzesiek na rafako jakiś ruch
Michał (a) Na Rafako dalej główny opór leży przy 1,50 zł.
Grzesiek kiedy jakieś info od rafako ? może ktoś coś wie :)
Grzesiek co dalej z rafako ?
Grzesiek podbieraja na sam koniec te rafako
Grzesiek co z tym rafako ?
hessa na stooq piszą o Rafako https://stooq.pl/mol/?id=23121
k_jar " Porozumienie ustala zasady współpracy pomiędzy polską i francuską firmą i zakłada, że RAFAKO miałoby stać się podwykonawcą EDF (lub jej podmiotu stowarzyszonego) w zakresie produkcji zbiorników, zbiorników ciśnieniowych oraz powiązanych z tym usług, na przykład wsparcia w zakresie projektowania "
Drakkar7 Donbas78 Niemcy to niech na Francję się buntują;) a mówiąc serio akurat takie info na Rafako to nie info ale jak wiać ciągle działa "W Memorandum zastrzeżono, iż: 1. Nie stanowi ono zobowiązania do współpracy, a jej podjęcie lub zawarcie umowy o współpracy, jest zależne od woli każdej ze stron Memorandum i w związku z tym żadna ze stron nie będzie ponosić wobec drugiej odpowiedzialności w przypadku braku takiej współpracy"
Donbas78 kriss1975 Rafako to sobie może co najwyżej pomarzyć o budowie elektrowni atomowej....
Grzesiek zimnylech ja mam taki plan na rafako https://www.tradingview.com/x/buL3YOgp
Grzesiek już odblokowane rafako
Grzesiek zimnylech brałeś rafako ?
Grzesiek rafako moze na górne ?
Grzesiek na rafako koszyk po lewej
Grzesiek rafako podejrzanie do góry sie pnie :)
Piaskun Rafako miało 81,08 mln zł zysku netto, 71,37 mln zł zysku EBIT w III kw. 2021 r. ISBnews - Biznes 22 lis 2021, 17:40 Warszawa, 22.11.2021 (ISBnews) - Rafako w restrukturyzacji odnotowało 81,08 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2021 r. wobec 11,3 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. Zysk operacyjny wyniósł 71,37 mln zł wobec 7,3 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 135,38 mln zł w III kw. 2021 r. wobec 301,56 mln zł rok wcześniej.
Grzesiek kriss1975 moze rafako zakończy dziś po wyzej 1,40 ale bedzie ciezko
Grzesiek rafako zebrali po 1.30 i do góry
Grzesiek przy tych spadkach RAFAKO dobrze sie trzyma mało podazy
Michał (a) Grzesiek Główny opór na Rafako jest właśnie w rejonach 1,40 zł, więc jeszcze nie doszło do przebicia.
Grzesiek rafako przebiło opór ??
Grzesiek Luk a co myslisz o rafako ? ładnie odbili z 1 zł
Ed A to zmniejszenie w PXM to pewnie po to że PXM będzie przejmował kartofla RAfako
nowy Rafako
Grzesiek rafako ktoś na koniec zbiera
Luk dziś fajny artykuł mi kolega podrzucił odnośnie pxm i rafako i taurona https://wysokienapiecie.pl/41321-z-tym-najwiekszy-jest-ambaras-rafako-polimex-chcialy-naraz/
hasior dziś RAFAKO moze spekulacyjnie być grane pod umowę z TPE
Daniels kriss1975 trzymasz dalej pxm? Co sadzisz o przejeciu rafako przez pxm?
Ed Rafako start jest ekipa z kasą
Janosz jasiulp odbiła bo Rafako uratowali :)
jasiulp Ja myślę co się stało, że USA odbiła a to Rafako uratowali
Maciejka jak Rafako szybko otworzyli, widłowy w formie :-)
Piaskun Pamiętacie jak kiedyś pisaliśmy że Polimex Rafako przejmie....
skolim Zarząd Polimex Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent") informuje, że w dniu dzisiejszym został zawarty list intencyjny ("List intencyjny") pomiędzy Emitentem, a Nowe Jaworzno Grupa TAURON sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie ("NJGT") oraz Funduszem Inwestycji Polskich Przedsiębiorstw Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem Listu intencyjnego jest wola podjęcia prac związanych z ustaleniem 1) możliwości prawnych oraz faktycznych i warunków utworzenia konsorcjum w celu potencjalnego nabycia poza zorganizowanym systemem obrotu akcji ("Transakcja") Rafako S.A. z siedzibą w Raciborzu ("Rafako"), 2) warunków Transakcji, 3) współpracy z interesariuszami Rafako, w tym z bankami finansującymi i innymi wierzycielami, a także 4) przeprowadzenia badania due diligence.
skolim jest info że PXM łyknie Rafako
polserwus Na rafako jakaś ustawka?
polserwus Rafako ciekawe info
Ed RAFAKO wraca do gry na +
Piaskun Luk oni sa w konsorcium z Rafako w Jaworznie?
space Piaskun musiałbym doczytać szczegóły, ale jaworzno robiło rafako i mostostal warszawa, ale też na stronie remaka widzę że brali udział. pewnie jako podwykonawca
space z jaworzno jak cos wyjdzie to raczej gwarancje bankowe dla tej inwestycji. tylko czy rafako na samym robieniu remontu jaworzna przezyje
space Piaskun widocznie nikt w tym sensu nie widzi, rafako nie ma jakiegos portfela zamowien znaczacego
space Drakkar7 zobaczymy kto tą wojnę wygra, obawiam się jednak że dla rafako dobrze się to nie skończy
Drakkar7 space opoznienia to chyba nawet najmniejszy problem:) tam ewidentnia wojenka o wykonanie jest bo Rafako widać bez środków desperacko gra
Drakkar7 Rafako Taurona gasi?;)
kramrok rafako espi
Przemek (r) Ed ciekawe kiedy wydadzą reko kupuj dla Rafako :)
space Krzysztof nie wiem, prędzej myślę że remak na tym skorzysta. ale też jest szansa że jednak wesprą rafako, ale raczej tylko celem ukończenia jaworzna, a nie jako inwestor
space chodzą słuchy że rafako out z jworzna, a tam pracował też remak, c/z 4
space hasior tak mi się wydaje że każdy kto się boi bankructwa na rafako to już uciekł, zostali ci co uważają że na tym jeszcze zarobią
hasior RAFAKO nie wzruszone
Drakkar7 Piaskun podoba mi się to "Rafako poinformowało, że dziś o 16.00 prezes Radosław Domagalski na spotkaniu w Prokuratorii odczyta stanowisko Rafako, w którym poinformuje o wypowiedzeniu kontraktu Jaworzno III";)
Grzesiek na rafako zmienne tko :)
Grzesiek kozineczka pod co rafako rośnie ?
Grzesiek kozineczka podrzuć swój wykres rafako? Jak to widzisz ?
Grzesiek brał ktoś dzis rafako? chyba startuja :)
Grzesiek rafako rosną obroty. Moze jakieś info w drodze ?
Grzesiek rafako sie budzi :)
Grzesiek Michał (a) co myslisz o rafako ?
Grzesiek rafako powoli do góry https://www.tradingview.com/x/YWRUiJIu
Grzesiek rafako na sma100 kilka razy była juz reakcja https://www.tradingview.com/x/eT1hj1kw
Michał (a) kramrok Na Rafako dalej trend wzrostowy od marca 2020 r. Można zagrywać pod pozytywną świecę 29.06.21. Jednak już 09.07. pojawiła się większa negatywna. Można zagrać pod przebicie aktualnego oporu 1,37 zł, ale wtedy z relatywnie wąskim SL, przykładowo 1,29 (lub stałe przebicie wsparcia 1,30 zł).
kramrok może czas na Rafako?
Grzesiek rafako idziee w góre
Grzesiek mały batonik po prawej na rafako
Grzesiek rafako moze przejdzie te 1.34
bylu na rafako nowa umowa z tauronem, ten blok 910 to się im będzie psuł wiecznie ,a rafałek będzie szpachlowal dziury
Grzesiek RAFAKO podbierają
bylu Piaskun jak sie wczytasz w tą rekomendacje bos odnośnie rafako ,to zostala ona podwyższona "do 0,60 zł z 0,51 "
bylu Piaskun rafako to raczej trzeba skubać
Piaskun Masakra te Rafako...
Ed DM BOŚ obniża cenę docelową Rafako do 0,60 zł za akcję
tomciu Od jutra zacznie się bicie piany co dalej z Rafako itp Zobaczymy też kto zostanie twarzą tej zabawy A przez to papier może być grany jak napisal Kriss
mediolan kriss1975 RAfako się zesra
Ed ok będzie rosło prezes Rafako jest od Beaty Szydło takze luzik
kramrok sprzedaliscie Rafako?
Ed Piaskun a co ma skarb do Rafako ?
kriss1975 rafako pozdrawia wszystkich tych co go pogrzebali żywcem jakiś czas temu.
kubon Rafako ruszylo :)
Grzesiek kriss1975 widziałęś wykres który wczesniej wrzucałem odnosnie rafako ?
Mallo Grzesiek piszesz o tym rafako drugi labo trzeci raz a tam dziś emocje jak na grzybach xD
Grzesiek uwaga na rafako
Grzesiek RAFAKO chyba jest blisko wybicia góra. Trzeba wrzucić do obserwacji https://www.tradingview.com/x/0YXNBdYF
mediolan kriss1975 jest poprawa wyników.. Rafako w restrukturyzacji odnotowało 3,87 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2021 r. wobec 0,84 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.
kubon mediolan kris1975 dodatkowo było info o zatwierdzeniu układu o restrukturyzacji Rafako przez sąd :)
mediolan najlepsze rafako strata 3,7 mld ..a rosnie :):)
Daniels cześć. rafako ktoś bierze pod ładną strate?
Grzesiek ale rafako sie przeceniło :)
Alutka kriss1975 hej, co dziś taki spokój na rafako? nie spada nie rośnie
Sal BRH 2,8, Rafako 1,4. To już gdzieś oglądałem
Piaskun kriss1975 ta spólka to 2 Rafako z roku na rok straty coraz większe
tomciu kriss1975 Rafako tak BEP nie ;)
Grzesiek rafako odbierają moze coś z tego bedzie
Grzesiek rafako jakieś ruchy
Grzesiek rafako ma ochote chyba wybić :)
Michał (a) Na Rafako jednak dalej straszą dwie negatywne świece z dnia 08.03 oraz 25.03.21. Główny opór to 1,40 zł
Grzesiek na rafako poszedł pakiecik 60 tys akcji
Grzesiek mediolan a rafako nie jest powiązane z energetyką ? Tez mogli by skorzystać przy tych wzrostach
Grzesiek Luk a rafako obserwujesz ? Walczą na tym 1.31
Grzesiek dawno nie było tu rafako https://www.tradingview.com/x/9DIa9NGa
Grzesiek jakaś wieksza transakcja na rafako Ponad 22 tys akcji
Grzesiek jakiego infa spodziewacie sie na rafako ?
Grzesiek na rafako uaktywnia sie popyt
Grzesiek rafako jakie tko
Grzesiek rafako pdobierane
Janek kriss1975 anowu zgapiłem sie z rafako i nie oddałem przy 1,45
lukasci87 Na rafako ktoś strasznie broni 1.4 może to te fundusze , które grały na spadki?
kriss1975 natki obajtek kupuje rafako :0
Grzesiek bylu na rafako 3zł realne ? https://www.tradingview.com/x/IWgFaWxJ
bylu a pod co te rafako ?
Grzesiek jak tam rafako ? przejdą górne widły ? :)
Drakkar7 space Ty masz Rafako?:P Szok i niedowierzanie;)
space w ramach odkupienia win, zrobi się z niego człowieka ratujacego Rafako. :p
Grzesiek Maciejka kiedy ta konferencja na rafako ?
Maciejka Cześć, co sądzicie o Rafako, będzie grany pod konferencję w tym tygodniu?
Grzesiek Rafako sie budzi
space tylko żeby tego rafako nie uratowali jak zm kania
lukasci87 jakies posiedzenie komisji sejmowej jest planowane w sprawie Rafako
Przemas Rafako jakby do piachu szło, 6 sesji podażowych z rzędu
Janek kriss1975 rafako łądujesz? :)
Grzesiek 100 tys po lewej na rafako
Grzesiek Rafako bedzie grane pod wodór ?
Janek kriss1975 jak oceniasz rafako, bedzie cos jeszcze z tgeo? zostałęm z 1.2 pakietu
Tomcio144 kriss a Rafako dalej trzymasz?
Sal Drakkar7 na rafako
Janek kriss1975 coś to rafako nie chce iść
roger na rafako układ może być już w cenie
roger koku ja oddałem rafako w poniedziałek aby kupić bml
roger dziś rafako po zatwierdzeniu układu
Janek kriss1975 rafako też sałbo
Janek na rafako zaczyna się coś w górę
space na rafako nie ogarniają ESPI. pamiętam jak tauron sypał infami o jaworznie, a rafako nic.
bylu witam ,wczoraj bylo pytane o informacje zwiazane z rafako: Sąd Rejonowy w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy, zawiadamia, że dnia 13 stycznia 2021 roku wydano postanowienie w sprawie o sygn. akt XII GRz 5/20, dotyczące zatwierdzenia układu dłużnika RAFAKO S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Raciborzu, KRS 0000034143, o następującej treści: Sąd Rejonowy w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy, w składzie: Przewodniczący: Sędzia Gizela Jamróz, po rozpoznaniu w dniu 13 stycznia 2021 roku w Warszawie na posiedzeniu niejawnym, wniosku dłużnika RAFAKO Spółka Akcyjna w Raciborzu o zatwierdzenie układu przyjętego w uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu, postanawia: I. zatwierdzić układ przyjęty przez wierzycieli dłużnika RAFAKO Spółka Akcyjna z siedzibą w Raciborzu, numer KRS 0000034143,
Janek kriss1975 a ile masz teraz w rafako procentowo?
tomciu kriss1975 liczy się pomysł na biznes i skutki społeczne Rafako nie upadnie nie wywala 1000osob Wejdzie zarządca posprząta zwolni 10proc spłaci SP uwali banki I wierzycieli i będą dalej jechać
kriss1975 Ed gdzie w rafako
kriss1975 bylu tak tylko na chłopski rozum upadek rafako bardzo mocno by zaszkodziło obecnej władzy , do tedo bezrobocie w rejonie skoczyło by katastrofalnie , a to rejon czyj jest ?
bylu tezmi sie wydaje ,ze rafako odpali jak polimex,ale każdy ma swoją awersję do ryzyka i target cenowy
kriss1975 kto bez rafako ten berek:)
Grzesiek coś cicho zrobiło sie o rafako
Inwestor Piaskun myślę, że akurat kasy to im nie brakuje pytanie raczej czy będą mieli plan na restrukturyzację i życie po węglu i o to toczy się całą gra, tak jak przy Rafako tylko, że oni zamiast dlugow maja gotówkę
natki kriss1975 na rafako to Twoje zlecenie z lewej?
natki ja ostatnio mało czasu mam. Trzymam pozbud rafako trakcje
kriss1975 Piaskun na rafako tez tak pisałes i zrobił 50% w 4 sesje
Przemek (r) koku brzydkie te świece podażowe w ostatnim czasie na rafako
Janek kriss1975 oddałeś całe Rafako dziś?
kramrok mbank wrzucil wykres rafako dzisiaj z info, ze moga dotrzec do 2,50
roger rafako na widły idzie
kriss1975 rafako :0
Janek kriss1975 Hej, jaką część portfela masz w Rafako?
kriss1975 Inwestor nie wiem czy wybuduje , ale widzę z jaka determinacją ktoś chce zebrać wszystko co jest do zebrania , ja osobiście ma duża pozycje na rafako i liczę na duże zyski
Inwestor kriss1975 czemu Rafako? Wybuduje własnymi siłami polską elektrownię atomową? xD
k0gi PMX BBA SEN Rafako
Sal rafako dzik :)
Sal Rafako się rozpędza :) Fajnie bo wreszcie tu jestem
Sal Rafako też wybiera się wyżej
Sal Grzesiek Rafako umiejętnie zbierane
Grzesiek rafako
Grzesiek rafako wybiło
Janek rafako klasyczne pump and dump, ciekawe czy bedzie kontynuacja w górę
Grzesiek rafako na wykresie tygodniowym przebiło sma100. Do 2 zł droga otwarta
Sal Na Rafako zebranie akcji od strachliwych
Grzesiek ktoś ładne koszyki zebrał na rafako przy 1.23
bronas16 rozjada to rafako na 1.32 czy nie
kramrok kriss1975 czesc, Rafako oddales?
bronas16 jakie urkyte S na rafako 1.32
Grzesiek zobaczymy rafako
space najbliższe wzrosty na literkę R : remak, rawlplug, rafako, relpol
Daniels Kurcze a miałem zamienić polimka na rafako
Daniels Jak rafako ruszyło to może i polimex też w końcu pójdzie mocniej w gore
Ed Dobra ekipa siedzi na tym Rafako ,)
ekielka Rafako widły
ekielka cosik Rafako nadal skubią
Sal Grzesiek Ciekawe że zauważasz 1,3 procent na Rafako z obrotami 800 tys. a nie widzisz 3,5 proc. na Mabionie z obrotami 3,5 mln :)
Grzesiek rafako na koniec zielona wyspa
ekielka Rafako czy to już ?
Sal Rafako też ładnie zbierane
ekielka ktoś zbiera rafako ?
Sal kriss1975 jaką część kapitału pakujesz maksymalnie na raz w tak spekulacyjne tematy jak Rafako? Jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj, zrozumiem, bo to dość "intymne" pytanie ;)
Sal kriss1975 Takie zagrywki mają sens, no game no gain :) Niestety sprzedałem na tym silnym spadku tydzień temu bo się przestraszyłem, że spadnie poniżej 1 zł. A potem już rozdysponowałem środki. Ale jak tak patrzę na wykres który wkleiłeś to stosunek nagrody do ryzyka wygląda nader zachęcająco :) Rano coś sprzedam i trochę Rafako odkupię
Grzesiek rafako zrywa sie ze smyczy :D
space rockbridge zszedł z szortów na rafako
Grzesiek rafako czas na decyzje https://www.tradingview.com/x/MylmDzVI
kozineczka Drakkar7 tak rafako, nie odpalił jeszczce, ale zawziecie tam sypią cały czas :)
Drakkar7 kozineczka idealnym kandydatem jest Rafako ale chyba zbyt idealnym dlatego nie rośnie;)
Grzesiek kozineczka to kiedy bedzie rajd na rafako ? :)
space wczoraj jakieś info było o rafako odnośnie układu. ale nie czytałem bo już nie mam.
Grzesiek rafako
Sal Przyznaję się do błędu z Rafako, oddane ze stratą
Adamec21 rafako jednak wywalanko
Adamec21 jak tam rafako?
Hoze nagoniliscie mnie na rafako xD bedzie wystrzał z opoznionym zapłonem moze jutro :P
Piaskun Ktoś te rafako cały czas wypierdziela kto wie czy to nie rodzina Wisniewskich która zostala z mega sporym pakietem akcji RFK
Grzesiek jakis wiekszy ruch na rafako
Adamec21 kriss1975 Nie mogę odnaleźć rafako w moim maklerze
Sal kriss1975 no sprzedałem, bo uwierzyłem Piaskunowi, który pisał raz po raz że teraz to spadnie ;) Za to przyjrzałem się bliżej Rafako i chyba trza brać. Czym gorzej tym lepiej :)
Sal Ed W ocenie spółki wierzytelność wskazana w wezwaniu doręczonym Rafako przez gwaranta stanowi wierzytelność układową w ramach uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego Rafako ? czytamy w komunikacie spółki. W połowie stycznia sąd zatwierdził układ Rafako z wierzycielami (dotychczas spółka nie poinformowała jednak o uprawomocnieniu się tego wyroku). Na mocy układu wierzytelności z tytułu nienależytego wykonania umowy stanowią III grupę wierzytelności, co oznacza, ze wierzyciel odzyskałby 14 proc. żądanej kwoty.
Ed Zarząd Rafako poinformował, że otrzymał od Ergo Hestii jako gwaranta informację o wpłaceniu na rzecz Gaz-Systemu prawie 18 mln zł z tytułu gwarancji należytego wykonania umowy i zwrotu zaliczki oraz wezwanie do zapłaty na rzecz Ergo Hestii wspomnianej kwoty.
Sal kriss1975 Masz jaja. Rafako może mocno urosnąć jak znajdą inwestora i na drugi dzień jeszcze mocniej spaść jak uchwalą ratunkową emisję. Wczoraj kusiło mnie wzięcie tej paczki na MSP, która stała po 12,5, ale pomyślałem - zrobię to jutro, nie ucieknie. Rano jej nie było. No trudno, mam ile mam, ale te marne 40-50 procent się należy. Jurij już odpalił silnik
Sal kriss1975 Czemu Rafako?
space kriss1975 masz jeszcze rafako ?
Grzesiek nowy zobacz rafako
Grzesiek rafako przy dolnej lini trójkąta, ceena znajduje sie na sma 200, wolumen tez jest coraz mniejszy https://www.tradingview.com/x/HiFwwtiF
space kriss1975 hehe, rafako na tym nie zarobi :p
kriss1975 space chyba kupią rafako
Ed space RAFAKO sprzedało swój biznes budowy
space nemooo a ursus bus i rafako ebus to sprzedają coś ? rafako chyba arp przejęło, tylko czy coś robią ?
space kriss1975 rafako ktoś znowu na siłę zrzuca
space kriss1975 chyba rockbridge zamyka szorty na rafako bo jakis większy ruch jest.
koku kriss1975 to lepiej czekać na tauronka czy jednak grubym klopsem rafako? ;)
space spodziewałem się większego wzrostu na tym rafako
space kriss1975 silver z rafako zszedł, ale rockbridge się trzyma jeszcze.
Grzesiek moze rafako wybije nemooo
Drakkar7 space kriss1975 coś ten Rafako spadać nie chce;)
Drakkar7 kozineczka jak już nawet bankier wyciska rafako to wiedz że coś się dzieje;)
space z rafako to chyba poczekamy aż gessner nagoni ;)
nowy sam kupiłem rafako :)
nowy na bankierze jest akcja na rafako :)
nowy w sumie jak by cały bankier i gpwatak po 10k kupilo rafako to by niezla jazda by byla
space na bankierze naganiają na rafako
nowy Rafako :)
nowy a co z rafako ? :)
kozineczka kriss1975 rafako :)
space silver robi ewakuacje z rafako
space Drakkar7 to zależy ile wytrzymają. jak ulica spompuje rafako na 100pln. to rockbridge napewno zauważy stratę
Drakkar7 Piaskun oni tam chyba mało tych szortów mają na RAfako więc w razie W nie zauważą;)
Piaskun space dziwię się że fundy na Rafako graja bo tu wystarczy jedna decyzja rządzących że jedna ze spółek skarbu państwa przejmię spółkę i maja niezły kotlet
space mogilby te szorty na rafako wycisnąć :p
Grzesiek na rafako dziś łądny obrót
space przypomina mi to rockbridga który ostatnio mówił że ludzie nie rozumieją że rafako musi spaść
space a poza rafako to reszta z takimi małymi pozycjami na S że gra nie warta świeczki
space wyciskamy szorty na rafako :)
space Ja tam czekam na zamykanie szortow na rafako
Drakkar7 takie RAfako
space https://stooq.pl/mol/?id=489 rzeźniczek mówi by grać przeciwko krótkim. no to gramy na rafako
Piaskun Na Rafako już pajda po 1,13pln wystraszyła kupujących....
Piaskun kriss1975 wcale mnie nie zdziwi że z Rafako tez zbieraja jak przyjdzie info o inwestorze to może byc konkretny ruch w górę....Kilka dni może to rosnąć
space orlen kupi rafako, oni wszystko kupują :p
Piaskun koku to nie byłaby reklama dla rządów Pis upadłość takiej spółki jak Rafako
kriss1975 koku to nie plotka , tylko moje przemyślenia , państwo nie połorzy rafako , a pxm jest idealnym kandydatem do tego żeby ich przejąć
Piaskun kriss1975 Będa jaja jak Polimex przejmie Rafako...Akcjonariusze spółki energetyczne także jest co dojć
space kriss1975 a tak się zastanwiałem kto tak kupuje to rafako dziś :p
space RB chyba odpalił swój dziwny automat na rafako
space rafako dzik rusza
kriss1975 space może wrócą do tematu i wtedy zarobię jak rafako na autobusach elektrycznych :)
space na rafako idzie jak od linijki, chyba czas na OUT
Drakkar7 space ale info o emisji zawsze robi wrażenie więc pewnie pod to grają.....dziwi liczba tych fundów że upatrzyli Sobie takie Rafako....
space artykuł o rafako na strefie inwetsorów pomógł rockbridge w uwaleniu nieco kursu. zobaczymy czy złotówa utrzyma się
Grzesiek pod co rafako ma rosnąć ?
space rockbridge szortuje rafako :P
space na rafako pokazy kto ma więcej na PKC się skończyły :p
nemooo space na rafako powiekszają shota
space kriss1975 a na rafako kupujący zniknęli a było tyle zleceń w okolicach 1pln
krzysieksisiek OO fundusz na S wszedł w Rafako
space kriss1975 to takie rafako
Grzesiek obserwuje ktoś rafako ? spadki wychamowały
Grzesiek rafako testuje sma 200 od góry https://www.tradingview.com/x/OHyu3xlJ
nemooo Błażej (a) to raczej na rafako jest cykliczne:)
Błażej (a) Ciekawostka w rejestrzej krótkiej sprzedaży: ktoś,Silver Point Capital, L.P., gra na spadek kursu Rafako
hessa krótka pozycja w rejestrze na RAFAKO
Ed Ciekawe czy na RAFako już doczytali że autobus elektryczny to już nie od Nich bo sprzedali biznes;)
Anon Rafako ktos zagrywa? pod co tam raki ruch od jakiegoś czasu?
Drakkar7 kriss1975 gorzej jak władza teraz będzie konsekwentna i takie tpe i jsw będzie przejęte przez pge... a nie zaraz oni tez są do przejęcia;)... no i kto bierze rafako... nie... władza nie będzie konsekwentna;)...
bylu Piaskun a rafako podoba Ci sie?
kramrok kriss1975 widziałem, że masz Rafako, ja oddałem po 1,15
kramrok O Rafako troche informacji kto i jak głosował za układem: https://www.pb.pl/rafako-wciaz-pod-napieciem-1103797
Paweł "Gaz-System odstąpił od umów z Rafako dotyczących robót budowlanych w ramach budowy Tłoczni Kędzierzyn oraz odcinka gazociągu Goleniów-Płoty, z przyczyn leżących po stronie Rafako i naliczył łącznie 54,4 mln zł kar umownych - podało Rafako w komunikacie."
riciak Rafako
space może to samo na rafako puszczą zaraz
Grzesiek rafako baton po prawej
Anon Cześć, Schmetterling rzeczywistość dopadła.... a Rafako co tam wykręcają?
Ed Zobaczcie pod jakie info rosło dziś rafako ,,)
space kriss1975 rafako ma ?
Grzesiek rafako dziś łądnie wystrzeliło :)
space kriss1975 rafako już odpuściłeś ?
Grzesiek rafako widły górne
space kriss1975 a jaki wynik na rafako ?
Drakkar7 kriss1975 wytrwale z rafako pogrywasz;)... masz do nich słabość co;)
space kriss1975 sprawdziłem i sumarycznie na rafako to jestem w plecy, ale nie dużo moze 500pln
lskibinski Rafako widzieli? kupione przez ebus
Grzesiek ciekawe jak rozegrają rafako https://www.tradingview.com/x/3ev7dxzK
kramrok Rafako na widłach
Ed Akcje Rafako po sesji 11 września zostaną wykreślone z indeksów sWIG80, sWIG80TR, WIG, WIG-Poland oraz WIG-budownictwo - podała GPW w komunikacie. Giełda podała, że operacja wykreślenia akcji spółki RAFAKO z portfela ww. indeksów wynika z jego metodologii, zgodnie z którą w indeksie nie mogą uczestniczyć spółki oznaczone w sposób szczególny (- otwarcie postępowania o zatwierdzenie układu). (PAP Biznes)
nemooo kriss1975 dobry timing z rafako
Grzesiek rafako pieknie sie obronił https://www.tradingview.com/x/KHVLbIpr
Grzesiek rafako coś nie chce spadać
Grzesiek rafako na tyg https://www.tradingview.com/x/LpmS8JLu
kriss1975 Piaskun przecież już od pewnego czasu piszę że rafako bez względu co teraz raportuje , kierunek ma już obrany , to tak podobnie jak JSW
space kriss1975 i patrz na rafako spadeczek :p
Ed jak dla mnie to cały sierpień na rafako jest wywalanie
space rafako jakieś zyski chyba wygenerowało w 2q
kramrok Rafako coś próbuje
space rafako się łądnie trzyma, pewnie czekamy na info o jaworznie
space a na rafako gamonie nie puścili espi
Janek Luki rafako
Grzesiek anon brałeś rafako ?
Ed Akcjonariusze Rafako podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia zgodzili się na sprzedaż oddziału w Solcu Kujawskim, który miał zajmować się produkcją oraz sprzedażą pojazdów o napędzie elektrycznym (Rafako EBUS)
Grzesiek h3rlitz a jak widzisz rafako ? też są na wsparciach https://www.tradingview.com/x/BAnMW8Sv
Grzesiek podbiera ktoś rafako ? https://www.tradingview.com/x/SzN1uDjo
Ed tyle że te Covid przynajmniej zarabiają vs np Rafako :)
Anon kriss1975 Rafako rusza?
Anon Rafako tez ładnie stoi dziś
Anon Rafako tez ubijają
hessa coś czuję, że niedługo przyjdzie czas na Rafako, chociaż mogli by ostatni dołek przetestować koło 1 zł
hessa ja wchodze pod infa, miałem hempa, cannabis, termo2power, rafako, atlante i pare innych
hessa na Rafako info o ebusie i ARP i w sumie ubijają
Ed A jak ocena wyników Rafako
Ed Rafako
h3rlitz Drakkar7 rafako nie znam newsa, więc mnie nie dziwi ;)
Drakkar7 h3rlitz Ty się Krukowi dziwisz a zobacz Rafako;)...
hessa widły na Rafako, nie musicie dziękować :P
hessa obczajcie Rafako, rusza po info i korekcie
Ed Rafako ;))))
bylu dodatkowo nie bedzie kar dla rafako ,tak jest umowiony z tauronem-chodzi o opznienie z wydanuiem bloku
Ed Rafako jedzie dalej na północ
Karola Rafako widły :)
Karola Rafako widze że ładnie idzie
Ed Rafako, EEX widły
Ed Rafako jakby ktoś nie zauważył od 1zł juz do 1,30 poszło w dwa dni
Ed Rafako też ładnie od wczoraj
Anon Rafako tez już odkupili i pompują
Ed Rafako też ładnie dziś wytrzepali
Grzesiek rafako na godzinowym. cały dzien bronia 1.22 ale za duzego batona tam nie ma. wiec moze o 14 cos ruszy https://www.tradingview.com/x/3FGh1avQ
Anon Grzesiek co tam ciekawego na Rafako?
Grzesiek rafako ktoś obserwuje ?
nemooo z czego wynik prawie 0.5mld straty na rafako?
Drakkar7 kriss1975 To Rafako to jednak ciągle trochę straszy fundamentalnie;)...coś tam mieli uruchamiać i cisza:)
h3rlitz Rafako w bardzo ciekawym miejscu
natki co to za baton na rafako
Janek kriss1975 masz jeszcze Rafako?
Ed Rafako jakies info bylo ?
Bolek Rafako ktoś zagrywa? Jest tam jakiś potencjał?
Bolek Ma ktoś zdanie o Rafako? Komu sprzedadzą ebusa i jak to wpłynie na kurs?
kriss1975 Grzesiek polimek i rafako szykują sobie dobry grunt pod wybicie , warto obserwować
piower No bronią rafako dzielnie.
piower Sprzedałem rafako, +30% zysku.
Bolek Rafako było jakieś info że ruszyło?
Janek My-Bro-Joe Amica pasuje, się bankrucik to raczej coś innego, może Rafako?
Anon Rafako nadal kumulacja czy przerzucanie?
Anon Rafako widły
Anon Rafako ktoś śledzi?
My-Bro-Joe rafako dalej pompa
Piaskun Jak dzisiaj moi drodzy obstawiacie Rafako i Trakcje....
Piaskun Ed kiedyś Alstom chciał kupic Rafako od PBG
Ed a to nie PBG pompuje Rafako ? przeciż jak chcą sprzedać to pewnie po jak najwyższej cenie
Piaskun Ed w sumie oni kupowali Rafako akcje jakiś czas temu
Piaskun Ed Rafako tak rośnie jakby Pzu miało ich przejąć.....
Ed gwiadzy spoza korony: Rafako w 7dni ponad 60%, Herkules 300%,
Ed coś czuje że Rafako to będzie lepszy hit niż korona przed najbliższe dni
Inwestor2000 kriss1975 niepotrzebnie to rafako wywaliłeś wczoraj chyba chociaż i tak byłes zarobiony :) ja czekam do czwartku
erbosss Inwestor2000 W długim terminie rafako wygląda arcyciekawie: Zobacz obrazek <rafako_miesieczny.png>
Inwestor2000 czesc, erbosss możesz zerknąć na rafako jak je tam widzisz?
Inwestor2000 witam, Piaskun co masz na mysli ze będą jaja ze na rafako będzie jak na pxm?
Adamec21 Rafako kojarzy mi się z mega aferą z lat 90 tych :)
Piaskun Będa jaja jak na Rafako bedzie jak na PXM
kramrok Rafako ładne TKO
Inwestor2000 Ma ktoś jeszcze rafako? jak ocenić to dzisiejsze info?
space swoją drogą ciekawe kto jest zaintersowany taką firmą jak rafako.
space bylu dobre dla rafako że w końcu się oddzielą od pbg. natomiast pewnie nie będzie to wezwanie na sprzedaż akcji, tylko zmiana właściciela akcji poza rynkiem, więc na sam kurs moze aż tak nie wpłynąć
bylu space odnośnie rafako
Anon Rafako czemu tak urosło?
bylu ano Piotruś dziś puściłem stare rafako co miałem przykiszone
raba space rafako na razie musi wyjść na prostą, a najlepiej to zrobić jednak robiąc to co się umie. Firma się skurczyła i nie musi iść w wielkie projekty. Modernizacje i optymalizacje 200MW kotłów to teraz najlepsza opcja dla nas
space Piaskun rafako to umierająca branża.
Piaskun Rafako podciągną a póżniej info o bankructwie
space Piaskun 29.04 było info że rafako na nwz zdecyduje o dalszym istnieniu firmy. często takie info generuje zwałę a potem odreagowanie. a co dokładnie w rfk się dzieje to nie wiem. tyle że znowu jaworzno opóźnione
space koniec rafako ? moze być niezła okazja do zarobku jak na komputroniku.
Ed Rafako szacuje, że jednostkowa strata netto spółki z działalności kontynuowanej w 2019 roku wyniosła 258 mln zł wobec 4,3 mln zł zysku przed rokiem - podała spółka w komunikacie. W lutym Rafako szacowało stratę za ubiegły rok na 217,2 mln zł
filip przed widłami Rafako wziąłem
Michał (a) Rafako już przy 0,70 będzie miało pierwszy porządniejszy test, patrząc choćby m.in. na świecę z dnia 13.02.20
Ed Rafako też ciekawie idzie ostatnio
Ed rafako musi dac info ze bedzie coś robić na Koronę i jedziemy
kriss1975 o rafako , to już chyba wszyscy zapomnieli
koku a czy na Rafako ktoś patrzy?
space nigdy tego chyba nie oddadzą do eksploatacji. rafako na 1gr
h3rlitz o, Rafako po 1 grosz ;)
space a wyniki rafako widzieliście ? i info ze jaworzno znowu opóźnione ?
h3rlitz Rafako to niedługo 50 gr styknie, żeby zostać akcjonariuszem
h3rlitz Rafako to już hiperbola
space jutro pewnie rafako poleci
Inwestor Ktoś rafako spekulacyjnie na odbicie od dna zagrywka?
piotrlotr hmm pxm rafako, to moze i za trk sie wezma ? az dziwne ze niemal identyczne obroty na pxm i rfk
Piaskun Rafako powrót do bazy....
nemooo kramrok a jak to właściwie wygląda z rafako
kramrok jest info na Rafako
space a moze mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ing pokazuje mi ze rafako jest na fixingu ?
kramrok Rafako https://www.facebook.com/RAFAKOEBUS/?ref=py_c
Piaskun space trzymasz czy już sprzedałes rafako?
space ja spekulacyjnie wziałem zaraz po infie na tauronie. zanim na rafako wyszło
space czyli +52mln dla rafako
Bartman tak jak prognozowałem Rafako zrobiło mikołajkowy rajd hahaha
kuna rafako na widlach
Piaskun Rafako 75gr rekomendacja....
Ed Podstaw do wzrostów na Rafako raczej nie ma A więc czysta spekulacja;)
kuna Bartman na rafako jeszcze jedna akumulacja by sie przydała
Bartman kuna od tygodnia jestem wyłączony z giełdy. Co prawda mam włączony komp ale nie mam czasu tego zanalizować, może Rafako,
bylu karkalis wiem ze tam jest sporo zaleznosci miedzy tymi spolkami i wzajemnych kontraktow i rafako zdaje sie byc ofiara tej trojki
karkalis jak polimex, to poszperaj o rafako
space a rafako to dlaczego tak rośnie ?
k0gi kuna rafako mowisz? no tak
kuna Rafako ładnie
Przemek (r) raba rafako wygląda ciekawie
Przemek (r) Rafako się konsoliduje tworząc formację a'la trójkąta zniżkującego Zobacz obrazek <rfk_d9.png>
Piaskun raba co z Rafako sie dzieje?
marios zdecyduje sie pewnie na rafako na dluzej
kuna Rafako 29.11 publikuje raport . czy ktoś coś na temat wyników ????
kuna rafako ladnie
Janek na rafako jakiś nieśmiały popyt się pojawia
Piaskun Michał (a) ciężko trafić dołek i górkę...Ale Rafako to spekulacyjne zagranie...
Janek kozineczka widze że Rafako poleciało u CIebie, na SL?
Bartman Rafako odbicie
bylu Błażej (a) czesc ,czy moglbys przedstawić swoją opinie na temat rafako?
Michał (a) Bartman Na Rafako dalej kluczowy opór to 1,20 zł. Ja nie wchodzę przed takimi oporami. Opcjonalnie po przebiciu 1,20 zł gdy nastąpi mniejsza korekta lub - jak żadna bardziej negatywna świeca nie wystąpi - przy wsparciu 1,00 zł. Na krótkoterminowe wejście.
Bartman rafako podbitka pod info i zjazd do bazy?
bylu Mareksy podbite na rafako i cofniecie z powrotem na 1
Mareksy Zasięg na rafako? 1.19-1.20?
kozineczka filip dlaczego nie zapytasz czy mnie boli na Rafako PLI CCC DINO i wiele innych.
kozineczka filip a z tym Rafako to nie przekreślaj bo tam oRGR się robi :P
kozineczka z drugiej strony Piaskun raczej naganiał na spadki na Rafako i ostrzegał a teraz widzę , że kupił hi hi :)
filip W Rafako
filip Rafako do piachu
filip Tak najezdzal na Rafako A z pamiętnika wynika że kupił
piotrlotr rafako wg mnie tez w ciekawej formacji, licze ze tez wkrotce wybije flagi,\https://www.tradingview.com/x/rZBW45IG/
piotrek68 Rafako ciekawe czy to już koniec odbicia pod busa czy jeszcze pociągną jak na ursusie
filip laptop przecież pisales że masz tylko Rafako i Gng, a tu Mms wyszło i Comeco
bylu ten autobus z rafako to taki
filip Rafako 1.18
Piaskun filip tam za dużo niewiadomych na tym Rafako...A raty układowe PBG trzeba spłacać...
Przemek (r) Bartas_Gda o NN w rafako chyba
filip Nie podoba mi się Rafako
filip Sl poczyscili na Rafako
filip Więc jakbym sprzedał Rafako to bym to kupił
filip Rafako 1.19
filip Ja narazie trzymam Rafako
laptop co za zcub na s na rafako he
laptop filip wstawaj rafako 1.5 ha
filip Wse i Rafako - strzeliły Macdr, RSI i STS
marios chcialem zapytac tu was inwestorow, czy sie kierujecie inwestycja w dany papier spekulacyjnie czy fundamentalnie.Ja inwewstuje fundamentalnie dlatego ostatnio malo zarobilem, a dlugoterminowo krocie,bo czekajac np, na rafako, ursus, braster ,getiny, itd to trudno jest wycelowac dolek, zeby wejsc i wyjsc ,czysty przypadek a nawet szczescie
filip Zastanowię się nad tym typem jak wyjdę z Rafako
filip tak samo na Rafako
filip Rafako na 2 z
Ed Rafako i autobusy;)))
Piaskun laptop nie ta spekuła....Chociaż pamietasz jak Polimex rósł na 17pln rafako wtedy chyba 12pln zrobiło w krótkim czasie...
filip laptop Wse i Rafako
Piaskun laptop dokładnie tam nadal są duże raty układowe które pbg musi spłacać kosztem Rafako...
filip Mordują Rafako
filip Polnord, Rafako, Mirbud
filip Rafako widły
filip Dlatego trzymam Rafako
filip A z akcji Rafako, Inwestpl, Gng, Fdg, Cda i na amenos Budupol
laptop filip grenga i rafako
filip Rafako zaraz ponowny atak na widły
Piaskun Bartas wychodzisz z Rafako?
filip Pora na Rafako
laptop o rafako aldnie
Przemek (r) laptop jak rafako przebije czwartkowa świece to jest szansa na ruch w górę ale należy pamiętać że niedaleko chyba się znajduje linia trendu
laptop rafako
laptop a co myslicie o rafako podjedzie cos jeszcze ?
piotrlotr apropo infa na RAfako, myslicie ze jest juz w cenie ? https://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/1433564,tauron-wegiel-energia.html
space czyli całe rozliczenie rafako dopiero w przyszłym roku
piotrek68 Rafako czy to już czas na kupno? W przeszłości po takich spadkach odbijało mocno .Pytanie czy NN się już wysypał.A zagrywka może być pod przyszłą dywidenę za Jaworzno .Ciężki orzech do zgryzienia
Bartman Bartas_Gda śledzisz Rafako nadal?
space generalnie przytoczyłem temat tylko żeby pokazać co się dzieje jak takie rafako daje cenę by zarobić. po prostu jej nie wygrywa
space jak widać rafako z polimexem dali ofertę 2x taką jak pozostali, no i nie wygrali.
Piaskun Co do rafako to wcale się nie zdziwię jak zrobią mega emisję akcji do nie daj boże jakiejś spółki z wig20 żeby to ratować....
Piaskun PBG dawno by upadło ale był zastaw po akcje Rafako które miały jakąś wartość ale teraz jak wycena Rafako spadła o ponad 50% to moze być różnie...
Piaskun Co do Rafako to bym bardzo uważał jeżeli chodzi o zakup tych papierów.....
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK