Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2024
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
Wydarzenia

Spółki: KGHM, Lubawa oraz Photon.

W bieżącym wpisie przedstawię analizę techniczną spółek: KGHM, Lubawa oraz Photon. Na początek kilka słów odnośnie aktualnej sytuacji na wykresach głównych indeksów giełdowych. Kurs WIG20 spadł w okolice wsparcia na poziomie 1900 pkt a kolejne można wyznaczyć przy kolejnym okrągłym poziomie 1800 pkt. Na razie nie widać pojawienia się popytu na tych poziomach. Kurs MWIG40 kontynuuje spadki po przebiciu wsparcia na poziomie 4600 pkt w kierunku kolejnego lokalnego wsparcia na poziomie 4400 pkt, tutaj również brak większego popytu. Kurs SWIG80 również kontynuuje spadki w kierunku kolejnych wsparć na 18500 pkt oraz 18000 pkt, na razie brak większego popytu.

KGHM (KGH)

KGHM prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą. Firma posiada aktywa zlokalizowane na trzech kontynentach. KGHM skupia się przede wszystkim na wydobyciu rud, produkcji miedzi i innych metali nieżelaznych. Spółka jest w ścisłej czołówce światowych producentów srebra i miedzi. Spółka wypłaca nieregularnie dywidendy, ostania została wypłacona za 2020 r. w wysokości 1,50 zł. Najbliższy raport finansowy za 1Q2022 zostanie opublikowany 12.05.2022 r.

interwał dzienny

KGHM, analiza techniczna
Spółka w długim okresie czasowym znajduje się w trendzie wzrostowym. Kurs od kilku sesji mocno spada przebijając poziomy wsparcia oraz linie średnich kroczących, przy czym aktualnie kurs dotarł do obszaru wsparcia w zakresie 133,60-138,60 zł, gdzie może pojawić się popyt, jeśli nie zostanie wybroniony ten obszar dalsze spadki mogą podążyć w kierunku okolic 115 zł. Ostatnie świece powstają na coraz większych wolumenach co w połączeniu ze spadkiem wartości wskaźnika RSI w obszar wyprzedania (aktualna wartość 26) co może wskazywać na możliwą próbę odreagowania spadków i przeprowadzenie korekty bieżących spadków. Przy ewentualnym przeprowadzeniu odbicia kurs może rosnąć w kierunku najbliższego oporu na poziomie 160 zł. Zagrywamy przy dolnym ograniczeniu obszaru wsparcia w okolicach 133,60 zł.

Przykładowy LimAkt okolice 133,6 zł lub na przebicie 138,6 zł SL 133 zł.

LUBAWA (LBW)

Lubawa to spółka posiadająca w swojej ofercie ponad 500 produktów i dzięki temu realizuje zamówienia dla służb mundurowych – wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej, sił specjalnych oraz na potrzeby funkcjonariuszy straży miejskiej i pracowników ochrony. Grupa wytwarza, przetwarza i sprzedaje tkaniny oraz dzianiny wykorzystywane przede wszystkim w branżach: reklamowej, motoryzacyjnej, medycznej czy mundurową i militarną. Spółka jest uznanym, znaczącym i aktywnym uczestnikiem rynku także w branży produktów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony pracowników oraz produktów turystycznych. Spółka od 2005 r. nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport finansowy za 2021 rok spółka opublikuje 28.04.2022 r.

interwał dzienny

Lubawa, analiza techniczna
Spółka znajduje się również w trendzie wzrostowym. Po wystrzale kursu w związku z agresją Rosji na Ukrainę w okolice 5 zł doszło do korekty, która przybrała kształt a’la trójkąta, z którego wybicie górą otworzy drogę w kierunku pierwszego możliwego oporu w okolicach 4 zł. Lokalne wsparcie można wyznaczyć przy dolnym ograniczeniu tej formacji. Zagrywamy na wybicie górą z wyznaczonej formacji.

Przykładowy LimAkt 2,58 zł SL poniżej dolnego ograniczenia formacji (aktualnie 2,31 zł).

PHOTON (PEN)

Photon jest globalnym dostawcą energii słonecznej, który dostarcza rozwiązania energetyczne od koncepcji do realizacji. Działa w 10 krajach na dwóch kontynentach. Uruchomiła już ponad 90 MW elektrowni słonecznych w 87 elektrowniach. Spółka również nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport finansowy za 1Q2022 zostanie opublikowany 11.05.2022 r.

interwał dzienny

Photon, analiza techniczna
Spółka znajduje się również w trendzie wzrostowym. Po przebiciu średniej SMA200 wzrosty na wykresie nabrały rozpędu zatrzymując się przy aktualnym poziomie oporu na 9,30 zł. Aktualnie poniżej tego poziomu dochodzi do konsolidacji kursu w kształcie formacji a’la trójkąta zwyżkującego, z którego wybicie górą powinno wygenerować impuls do dalszych wzrostów w kierunku większego oporu na poziomie 11,40 zł. Lokalne wsparcie można wyznaczyć w okolicach 9 zł. Zagrywamy na wybicie górą z wyrysowanej formacji.

Przykładowy LimAkt 9,31 zł SL poniżej 9 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje
Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:8 komentarzy

 1. hasior hasior pisze:

  KGH aktywował się?

  • Michał Michał pisze:

   Dzisiaj sygnał K z krótkoterminowej perspektywy. Ostateczne wsparcie w rejonach ~133 – 135 zł

   • Michał Michał pisze:

    Dzisiejsza świeca tzw. “niezdecydowania”. Czekamy na kluczowe rozwinięcie się sytuacji, a to zapewne niebawem nastąpi. Tyle że na KGHM mocny opór już jest przy 150,00 zł.

 2. Przemek Przemek pisze:

  Można było zagrywać na ponowne przebicie 138,6 zł a w mojej analizie raczej skłaniałem się do scenariusza jeszcze jednej sesji spadkowej, gdzie mogłoby dojść do przetestowania dolnego obszaru wsparcia, ale stało się inaczej i po dzisiejszej sesji widoczne jest pojawienie się w końcu popytu.

 3. gface gface pisze:

  Hej Przemek, jak widzisz Lubawe?
  Pierwszy opór to chyba 3zł? Później 3.5zł?

 4. Paweł Paweł pisze:

  jak oceniacie LBW po wczorajszej sesji ?

  • Przemek Przemek pisze:

   Analiza się nie spełniła bo doszło do wybicia dołem z tej konsolidacji. Teraz kurs znajduje się w okolicach luki wzrostowej, która może zadziałać jako lokalne wsparcie.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Ed LUBAWA trzyma dobry styl
kriss1975 pezet lubawa upie , to w20 powinien w drugą strone , pod to gram :)
Piaskun Lubawa -4% wreszcie korekta
hasior BOS.... LUBAWA....
koku A ktoś może patrzy w kierunku energetyków? Zastanawia mnie czy taki TPE, zepak albo photon mają perspektywy na naprawdę długie L. Za każdym z nich znalazłbym argumenty na tak i na nie?. Ale może przed całą branża jest dobra perspektywa?
Dzikun nie raz miałem photon
Dzikun Sal Photon pod co?
Sal kolejny kandydat do wzrostów to Photon Energy. DB Energy już ruszyło, PEN rusza za nim
Sal kozineczka Lubawa idzie od kilku dni, Zremb i Sundragon dopiero dołączyły
kozineczka Sal tylko, że u nas nie ma takich spolek, cos tam lubawa działa ale zobacz na wyniki, mimo wojny słabo
Sal kozineczka Nie wszyscy. Np. Lubawa i Zremb wyglądają jakby chciały rosnąć. Wiele spekulacyjnych też już nie ma gdzie spadać
Adam_ Lubawa od 2 dni wzrosty, aktualnie skubnąłem Protektora- ale tam to na dłuższy termin do portfela emerytalnego podobnie CPR.
bronas16 może spekuła coś tam rozgra jeszcze zremb, lubawa ?
mediolan lubawa już po wzroście a był 7 %
hessa Zremb na widłach po szacunkach, Lubawa nieśmiało
kriss1975 ta , nawet ja wojna wybuchnie na marsie to lubawa upnie:)
roger Lubawa na 2,2 chyba do brania, cena jak sprzed wojny
Ed Lubawa nie zarabia ;)
Piaskun Ed czy Lubawa zarabia na droższym USD?
Ed Ruszyły targi w Kielcach to i ruszyła Lubawa, prosty temat ;)
Piaskun Lubawa zbieranko na ukrytym
Piaskun Lubawa czyżby jakaś umowa się szykowała?
Ed Lubawa zgodnie z planem;)) jak mls
Piaskun kriss1975 trza będzie się z Lubawa przeprosić
roger Lubawa promocja;)
roger a co to na lubawa?
Donbas78 Lubawa jakiś ruch
Dzikun już nikogo nie grzeje lubawa, zremb czy cognor
Triathlonista kriss1975 skoro na putina to lubawa in ponownie?
cooper Ciekawy jestem sytuacji na Lubawa - z jednej stront zmiana Prezesa więc albo jakiś trup w szafie z drugiej strony może być to stanowisko dla kogoś kto ma windować spółkę na nowe szczyty. Stoję z boku
cooper Myślę wymienić Lubawa na SDS Optic. Jest w dobrej cenie
cooper Lubawa chyba zjadą na 3 albo niżej
cooper Trzyma ktoś jeszcze Lubawa ?
Janek Sal a jak lubawa? trzymasz?
Janek kriss1975 gratki za lubawa, teraz czekamy na info z mpay
roger a lubawa co się stało?
tomciu Ten allegrowicz na bieżąco aktualizuje sytuację w Lubawa (i stąd pożyczyłem wykres) https://twitter.com/szer_inwestor?t=K40nRd_khgbO6LysKk5Jeg&s=09
tomciu Lubawa Zobacz obrazek <20230521_1244401.jpg>
Triathlonista kriss1975 koszyk ustawiony na 2.9 lubawa? W poniedziałek powinno wpaść co nieco
Janek kriss1975 mpay i Lubawa nie chcą dalej spadać
Janek Lubawa chyba jednak zbierają, co sądzicie?
Janek kriss1975 ciekawe jak Sal ok ostro Lubawa ładował
Janek kriss1975 piach w trybach cdr i Lubawa :?-?)
Janek kriss1975 lubawa troche słabo wyglada
roger lubawa rusza
tomciu razor45646 Lubawa tak sobie nazywam
Donbas78 k_jar zdecydowanie ciekawszy temat niż Lubawa
filip poranny zachwyt opadł na Lubawa
Janek teraz to sie zaczeło zbieranie na lubawa
mediolan cognor lubawa mirbud perełki spadają znaczy będa inne
Janek ciekawe czy Sal posiada dalej lubawa
Janek Lubawa niezle leci, widły
Donbas78 Lubawa raport tragiczny
mediolan lubawa wyniki za I Q 2023 już są
kriss1975 Janek sunex oddany jakiś czas temu w okolicy 29 lubawa i BML w portfelu , z poza w20 bogdanka , ccc , astarta , enea , tauron , Eur
Janek kriss1975 sunex, bml, Lubawa trzymasz?
Janek lubawa wróciła nad 3,70
Janek Sal lubawa wygląda, że bedzie nizej
Janek lubawa wyniki sie nie spodobaly
Piaskun kriss1975 no chyba że jakies rozmowy pokojowe będa to Lubawa w 1 dzień spadnie z 30%
zenek69 Lubawa z nową umową
tomek Lubawa coś dołuje
ormek lubawa jak lubawa, co z cognorem i... izostalem :)
Sal Z tego co pamiętam Lubawa zawsze lubiła w piątki
ormek do konca miesiaca lubawa zrobi 5?
cooper Wyszedłem z Lubawa i zapakowałem wczoraj w MDG - cos tam się dzieje dzisiaj
kozineczka Piaskun zremb z tego co kojarze co idzie pod kontrakty od rządu jak lubawa, masz coś na oku podobnego co może mieć podobne umowy ?
filip oze idzie, popatrz na Remorsol, Photon
filip Lubawa fatalna świeca i duży wolumen
zenek69 filip Lubawa jest przy oporze na 4 zł wiec lekko nie jest
filip Cigames i Lubawa solidarnie obrywają
roger lubawa rusza
filip Lubawa śliczności
tomek lubawa też pięknie, myślę czy by zrembu pod to nie dobrać
filip kozineczka wolę Cig, Lubawa, Zremb czy nawet Sfinks lub Euco
filip Lubawa po 3,83 wziąłem
Piaskun Lubawa walczy pod Protektora się ustawiają.....
Piaskun filip Lubawa na 5,00pln to prędzej
Piaskun Lubawa jakiś ruch czyżby nowe zamówienia?
tomek kriss1975 jak lubawa, trzymasz jeszcze ?
Kam Lubawa dzień 5:)
mizarro Lubawa, trzeba mieć z tyłu głowy reko dla datawalk ,chyba stąd wyszło " cena docelowa kosmos"
Kam Lubawa bardzo ładnie:) czwarty dzień poszedł w piach:)
kriss1975 Kam jutro oczekuje Zełenskiego w bluzie z napisem lubawa the best
Kam Lubawa jak ty mi zaoimponowałaś w tym momencie, juz tylko 5 gr do bazy:)
Kam papa Lubawa, baza wita
Kam Lubawa i to by byo na tyle?
Przemas Wygląda, że Zremb i Lubawa w jednym koszyku i tak samo gra ekipa
kriss1975 luba idzie pod Zelenskiego , jutro złozy zamówienie na nowa kamizelke dla siebie z napisem Lubawa na plecach
roger zaraz lubawa za nim pójdzie
bronas16 pięknie lubawa
Kam Lubawa też idzie dalej:)
Sal kriss1975 I do tej drugiej kategorii raczej nie nadaje się GRX. Za to jak najbardziej Lubawa
bronas16 lubawa ale urwało
tomciu Hej super wątek o Lubawa co kiedy z kim za ile? https://twitter.com/szer_inwestor/status/1642551405868097540?t=z9TyE0XPi1ribR5Sav7q6g&s=19
Kam lubawa podała szacukni, coś piszą że słabe ale ja sie nie zagłębiałem
bronas16 zenek69 lubawa?
Kam uuuu taki nisko ustawiłem sl i poszło:( jednak Lubawa się nie zmieni
Janek ale paki na lubawa lecą, gratki dla posiadaczy
bronas16 jecha z ta lubawa a nie sie wyglupiac na widlach
Kam trzy moje spółki GRX, Lubawa i Zremb dzisiaj pieknie:)
Kam Lubawa chyba jakieś info bo szybki odpał:)
Kam zenek69 jeszcze jakby Lubawa dołączyła to już by była pełnia szczęścia:)
Kam kriss1975 to tym bardziej Lubawa niech gna na te 5 ziko bo czasu mało:)
Kam Lubawa też ospała
Przemas jako ciekawostka Lubawa, możliwa formacja diament ? Zobacz obrazek <Obrazek6793.png>
Kam Lubawa trzecie z rzędu udane moje wejście, przynajmniej póki co, szok:)
Kam Zremb wzięty, Lubawa (sorki dla posiadaczy) i odebrane GRX, niech działają:)
Przemas https://stooq.pl/n/?f=1544172 jak Lubawa z tego nie skorzysta to będzie pierdoła
Kam a pokraka Lubawa daje rade:)
Kam jak dobrze że ta Lubawa poszła wczoraj na sprzedaż:) ale i tak jeszcze 30 gr mi jest winna na akcji żebym wyszedł na niej na 0 :)
Kam Lubawa jeszcze 30 gr i oddasz mi wszystkie straty jakie na tobie poniosłem:)
filip Świat się kończy jak Lubawa rusza
Kam Lubawa też ruszyła:)
Kam a żałosna Lubawa w formie:)
Kam Lubawa to jest dopiero gniot:)
Kam brawo Lubawa, jesteś niesamowita:)
filip Lubawa, Protektor czy Pamapol nie rosną
Sal Poszedł Zremb, pójdzie i Lubawa
Sal Lubawa
Kam Lubawa ucichła, póki co chyba bal się skończył
cooper Rozgrywa ktoś jeszcze Lubawa ? Są tam szansę na jakieś większe kontrakty?
Janek kriss1975 lubawa tez powrót do wsparcia
kriss1975 Janek lubawa ;0
cooper Sal hossa wojenna szybko się nie skończy, dobre info i duzy plus. Nie "lubię" zagrywać Lubawa bo strasznie męczący papier. Kilka razy próbowałem i wyszedłem zmęczony boczniakiem
cooper zagrywa ktoś Lubawa ?
Sal Lubawa nie daje za wygraną. Dobrze
Dzikun lubawa trudna spółka
Dzikun Lubawa jakby wychylała głowę, ale nie ma obrotu
Dzikun lubawa kręci siódmy milion, a kurs praktycznie w miejscu
zenek69 i lubawa znowu pod 3.30 :(
kriss1975 mysle że spieranie sie o lube w obecnej sytacji nie ma sensu , kapitał który tam zawitał i tak zrobi swoje , czy to sie komus podoba czy nie , i czy lubawa to perła czy bankrut i to czy prezes to oszust czy nie mysle ze bez znaczenia, takze pocorn , cola , nózka na nózke raczki pod pupe
zenek69 Donbas78 ale lubawa ma kapitalizacje 500 mln mniej niz GRX xD
Donbas78 Dzikun zarząd szemrany na tym walorze jest i tyle w temacie...Poczytajcie sobie za Firmę Miranda ile wyemitowano papiera zeby weszli do grupy Lubawa
zenek69 a teraz problem bo jest hajp na zbrojenia i zrobilo sie glosno koło manufaktury lubawa...
zenek69 Lubawa walka o przebicie oporu na 3.30
Dzikun lubawa wiekszy obrót niż cdr
Ed Jak dla mnie lubawa już za droga także pass
Ed Lubawa ładnie brawo
zenek69 pieknie wygląda tez lubawa...schłodzili wskazniki i znowu góra
zenek69 Ciekawe jak Lubawa do końca tygodnia pójdzie
zenek69 Na ten moment najlepsze społeczni to Orlen polimex i Lubawa złota trójka
zenek69 lubawa ładnie wybroniła 2.8 ale skala dzisiejszego odbicia zaskoczyła nawet mnie ;]
kriss1975 koku było do przewidzenia , lubawa nawet z lodówki wczoraj mi wyskoczyła:)
Dzikun Lubawa jednak wyszła dołem
Dzikun lubawa chyba wybije niedługo z trójkąta
Triathlonista filip lubawa protektor zremb pamapol
filip oprócz Lubawa to jeszcze Protektor kojarzę
zenek69 Triathlonista to tydzien wojenny bedzie grana lubawa
Dzikun pytam raczej z ciekawości, bo sam nie gram na indeksie, obecnie tylko cog i lubawa
Piaskun Lubawa znowu zieleń
zenek69 A Lubawa? Jakieś pomysły? Wygląda jakby wchodziły w opiece Fundy...
Donbas78 Lubawa 3,00pln przebite....
Donbas78 Lubawa czyżby znowu na 5,00pln
zenek69 kriss1975 Lubawa rośnie na dużych obrotach wybila opór....myślisz że będą wracać na te poziomy? Luk nie zostawili....ja tam gram pod ofensywę
filip Lubawa to taki muł trochę
Roberts Ale mnie ta Lubawa negatywnie zaskakuje :P
Przemek (r) Photon z -10% wyszedł już prawie na 0 :)
Roberts Aj z tą Lubawa
Przemek (r) Photon nie ma nic wspólnego z naftą i węglem, ale sam spadek ciekawy pod ewentualne dobranie akcji
Triathlonista Jakies info bumech albo photon?
Mallo Ja to spekulacyjnie patrzę na to tak, ze cap jest mały i łatwo tam o wystrzały. Lubawa to koń wielki. 10bani obrotu ledwo nią ruszyło. Tyle, że spekulanci jakoś nie mogą skojarzyć zrembu z wojskiem
Roberts O i widły Lubawa
Mallo Lubawa - oni chyba nie robią az tak dużo dla zbrojeniówki
Roberts Triathlonista No ja aktualnie columbus + lubawa w portfelu :)
Roberts Lubawa pięknie
Roberts Lubawa znowu mega obroty
Roberts Lubawa w tym tygodniu 6,5mln akcji się przemielilo czyli 8% FF
Roberts mizarro faktycznie ta Lubawa ciekawie wygląda, wziąłem troche moze akurat to juz koniec konsolidacji. :)
Janek kriss1975 lubawa standard, podbitka i zjazd
koku Ed może dlatego też rośnie złoto od miesiąca, a czy lubawa nie powinna pod ten scenariusz rosnąć?
Mallo Ile lubawa musi przebić, żeby AT uznało to za wyjście z konsoli? 2,80?
Janek kriss1975 Lubawa jednak wziąłeś? :?-?)
Triathlonista kriss1975 czesc, photon i zep do przyszlej zimy trzymasz ?
Janek kriss1975 a co myslisz o LUBAWA? bedzie cos jeszcze z tego?
Janek kriss1975 tez dzis oddałem zep-a, a masz jeszcze photon?
kramrok Lubawa coś pchaja dizsiaj przy skąpym jak na razie obrocie
Janek kriss1975 jednak ta lubawa zaczyna wygladac mniej ciekawie, domkneła luke poranną i brak reakcji, co robicz z tą pozycją?
Janek kriss1975 licze na to, że jak wig20 w dół to lubawa w górę
Janek ktoś dalej zbiera lubawa
Kam Lubawa wszystko wg planu jak wczoraj było napisane, max +10% i do bazy
Lechu Lubawa była już 10-krotnie grana pod wojne... rynek wie, że tu zysków jak na Mercatorze nie bedzie, tylko podbitki im zostały
zenek69 Ed Lubawa jak zwykle wyszczal z kapiszona i powrót do bazy
mizarro zrembolini zagra , lubawa potańcuje , na sprzęcie creotech - DJ Elona Muska
pezet kriss1975 jak lubawa ruszy to i zremb mozna zagrywac
Drakkar7 kriss1975 i wtedy info ze Lubawa robiła testy;)
kriss1975 zenek69 lubawa i zremb górne widły jeżeli to nie zostanie zdementowane do rana
zenek69 kriss1975 Lubawa też?
kriss1975 Już nigdy więcej nie kupię lubawy , ostatnio jak kupiłem na drugi dzień wybuchła wojna , teraz kupiłem to rakiety spadły na Pl , koniec z lubawa , bo strach pomyśleć jak kupię poraz 3
zenek69 kriss1975 ciekawe czy Lubawa poleci jak wszystko czy jednak na zielono
Janek kriss1975 jak Lubawa oceniasz po dzisiejszym? Spadła poniżej średnich
Sal Nie wiem jaki kontrakt Kriss ma na myśli, ale zakładam, że Lubawa sypnie dobrymi informacjami
Kam Lubawa leci jak trup, w takim tempie to po 2,20 jeszcze będa prosić żeby to kupić:)
Kam Lubawa jak zwykle nawrotka, przy 2,2 pomyślę czy wziąć na kółko
kriss1975 Piaskun nie obserwuje , bardziej mnie lubawa interesuje obecnie i miny tych co dzis sprzedawali
Janek lubawa wyzbierana?
Kam Lubawa słaby wynik, ciekawe co zrobią z kursem w poniedziałek
Kam Lubawa coś cieniutko, wraca na stare tory czy co:)
Piaskun Drakkar7 lubawa info potrzebne tak to sobie mozna co najwyżej w nosie podłubać...
Przemek (r) Lubawa mogłaby przetestować 3 zł :)
Przemek (r) Kam Lubawa wygląda jakby się konsolidowania pod poziomek 2,5 zł kilkukrotnie go testując
Kam i Lubawa juz ile niżej, ona taka jest:)
Kam Dzikun hehe, jakoś Lubawa mi sie tak kojarzy:)
Kam Piaskun daleko nie mają ale Lubawa to kapryśna sucz:)
Kam Lubawa odpala coś
Piaskun Lubawa jednym zleceniem kupione 170tys akcji po 2,44pln
Piaskun Lubawa startuje?
Kam mizarro Lubawa już 6 miesięcy w boczniaku?
mizarro kto nie odda na 100% przez 6mcy na boczniaku wyzbierana, Lubawa.
mizarro z hitów to na litere Ly Biomed był w covidzie teraz Lubawa jest na Ly , sie zastanawiam
mizarro Ukraińska flaga podniesiona w Nowomykołajewce w obwodzie chersońskim . Alle dyche i lubawa dyche , 3-6m
Dzikun z polskiego rynku Lubawa + Zremb + kilka akcji z US typu Northrop Grumann, Lockheed Martin itd.
kozineczka Dzikun to jedynie co przychodzi do glowy to lubawa a z us spolki militarne
Dzikun lubawa, zremb?
Janek kriss1975 mam jakies pozostalosci akcji cog, msw, lubawa - zastanawiam sie czy nie wywalic tego i nie miec wiecej gotowki na okazje na rynku
mizarro I stało sie , obie typuje na 10 w 6m. Oczywiście decyzja należy do sternika. Allegro i Lubawa.
Dzikun zepak, bumech, snx, photon to były fantastyczne tematy z fajnymi trendami
Lechu Photon nie z PL wiec nie opdatkują go tu lecz, gdzie indziej
Lechu pytanie, czy wszystko jest w cenach. Natomiast to samo dotyczy firm prywatnyc jak PEP / Zepak / Photon... Bumech, pewnie też JSW, może Azoty
ppp z pompą pewnie będzie jak z Bumech, Zepak, Photon, zaraz znajdzie sie powód do uwalenia kursu poleci -40
Kam Lubawa jednak rosnie póki co
Lechu lubawa, zremb, to odgrzewane kotlety, drugi raz ulicy nie ubira
Kam Lubawa to zaraz będzie na minusie, standardowo;)
Ed A zatem Lubawa in
Dzikun kriss1975 pod wojnę jakiś standardowy zestaw typu zremb, lubawa?
Kam Ciekawe czy Lubawa znowu udaje odbicie czy na sero odbije:)
Piaskun Lubawa jakiś ruch
Maciejka jak zamrożą ceny energii to te spółki OZE są pozamiatane??? Photon, Zepak?
gface lubawa też blisko wsparcia
Lechu photon, zepak tak
gface czy taki np. Sunex. Photon też będzie płacił ?
zenek69 Czyżby photon i zepak miały wrócić do łask?
Michał (a) Lubawa też ciekawie wygląda przy wsparciu 2,30 zł.
Dzikun zenek69 photon masz tnaio
Dzikun zenek69 photon poniżej 14
kriss1975 lubawa zielona , wojna idzie
Dzikun eurocash, sunex, zepak, photon wszystko spada
Janek ktos patrzy na lubawa? jakiś pakiet popychacz sie pojawił
Dzikun kriss1975 takie spółki jak photon czy sunex przy spadkach na szerokim zachowywały się w ostatnich tygodniach wzorowo
Janek na lubawa chyba kolejna podbitka
Janek kapitał z BML idzie na Lubawa
Rudy102 lubawa dobre wyniki za 1H
Janek kriss1975 lubawa trzymasz na dłużej czy wywaliłeś?
gface Lubawa szarpie
Anon na photon ładny pakiet przerzucili o 13.33
kozineczka kriss1975 zepak photon dobre spolka na obecne czasy ale ja zdecydowałam obstawić jednego konia :)
Przemek (r) Photon może się obłowić na tych wysokich cenach prądu
Przemek (r) kubon na Lubawa tworzy się a'la chorągiewka z malejącym wolumenem, MACD pozytywny, RSI schłodzony
kubon Na lubawa tworzy się ala chorogiewka, ktoś posiada się interesuje papierem? Będzie up? Trochę mnie Macd martwi
roger lubawa widły
piotrek68 Lubawa może drugi bumech
zenek69 photon mozna jeszcze ryzykować z wejsciem czy już strach?
Janek hessa jaki masz plan na Lubawa? Ja myślałem o TP w okolicach 2,80-3,00
Janek hessa Lubawa wczoraj mnie rozczarowała
hessa Lubawa broni wsparcia na H1 (linii trendu wzrostowego). Na razie skutecznie, zobaczymy jak zamkną H1
hessa Lubawa mocna, może jej już dziś nie zgaszą
Janek Lubawa też nieźle
Dzikun takie magazyny robi też Photon w Australii
kozineczka Dzikun np zakichana lubawa, ktorej nie mam w obserwowanych a dzis wybili widze.
Janek kozineczka hej, masz jeszcze lubawa czy wywlaona?
Janek co myslicie o lubawa, będzie coś z tego czy to kolejna podbitka była?
kozineczka kriss1975 lubawa z trojkata chyba wybila
zenek69 Pojawiają się głosy, że Sunex jest drogi, że obecny poziom zysków jest w cenie itd... Pamiętajcie jednak o jednym - giełda wycenia przyszłość i w przypadku tak jednoznacznie przyszłościowych branż jak OZE, czy np. biotechnologia, wyceny spółek zawsze będą wybiegały w przyszłość. Proponuję porównać wycenę i wyniki Sunexu z innymi spółkami sektora - np. Columbusem, MLSystem, Photon Energy i np. Saule. Zobaczcie ich wyniki za I kw. 2022 oraz ostatnie 12M i kapitalizacje. Columbus - kapitalizacja 373 mln zł, strata I kw. -13,8 mln zł, strata 12M -38,8 mln zł. MLSystem - kapitalizacja 409 mln zł, strata I kw. -0,5 mln zł, strata 12M -2,7 mln zł. Photon - kapitalizacja 708 mln zł, strata I kw. -14,7 mln zł, strata 12M -29,4 mln zł. Saule - kapitalizacja 323 mln zł, strata I kw. -0,2 , strata 12M -0,29 mln zł. Na tym tle przyszłościowych spółek OZE zobaczcie Sunex - kapitalizacja 328 mln zł, ZYSK I kw. +5,88 mln zł, ZYSK 12M +10,26 mln zł ! Mam nadzieję, że różnicę widać nader wyraźnie i wnioski są oczywiste :) By nie być posądzonym o manipulację - są oczywiście spółki związane z odnawialnymi źródłami energii, które jednak osiągnęły w I kw. 2022 oraz ostatnich 12M zyski (podobnie jak Sunex). Porównując wyceny zawsze staram się jednak porównywać również dynamikę wyników - i biorąc to pod uwagę Sunex wydaje się bezkonkurencyjny - w I kw. wzrost przychodów +144%, dynamika zysku +219% r/r ! Zapraszam do dyskusji :)
Dzikun kriss1975 z tego wszystkiego photon przymula
Janek Piaskun ktoś się zrealizował na photon ale nie widać dużej podazy dalej, wyzbierane i się trzyma
Piaskun Dzikun Pytanie czy kolejnych emisji akcji nie będzie pod kolejne inwestycję na Photon....
Dzikun najpierw sunex, teraz photon :)
Piaskun Photon ładne ubieranko
Dzikun zenek69 bronas16 chyba nie rozumiecie modelu biznesowego photon. Spółka wszystko inwestuje w farmy pv dlatego nie generuje zysków. Co do CAP, to ma w portfelu prawie 100 mw elektrowni, to będzie generować mega kasę przy tych cenach energii. Poza swoimi elektrowniami realizuje też projekty dla klientów, m. in. w Australii, z magazynami energii.
zenek69 ten photon to chyba tak spekulacyjnie bierzecie bo w wynikach prawie same straty w czym to niby taka perla?
Dzikun a tak poważniej, to myślę, że okolice 13 zł na photon
zenek69 Photon?
Triathlonista Dopóki prąd będzie taki drogi jak teraz to photon ładnie będzie zarabiał
Dzikun kriss1975 dobry strzał z photon
Przemek (r) Photon przetestował poziom wsparcia na 11 zł który wcześniej z powodzeniem stanik opór. Kurs powinien teraz zacząć dalej rosnąć.
Anon Dzikun photon pod co? ten dług nie straszny?
Dzikun coś tam skubnąłem bumech, photon
Przemek (r) Dzikun photon też daje radę ale teraz widać że polenergia dalej sobie rośnie pod te wiatraki na Bałtyku
Dzikun Przemek photon?
piotrek68 Lubawa podwyższony obrót ciekawe w którą stronę wybije
kramrok kriss1975 jasne, a jak widzisz dalej Zepak, Photon?
Dzikun kriss1975 jak widzisz photon?
Przemek (r) Photon ładnie +14%
Przemek (r) bronas16 widziałeś że w końcu Photon się zaczyna ruszać i wychodzić z marazmu
Piaskun Lubawa jadą po Zremb jeszcze Protektor dołączy do stawki
hessa wykrakałem, Lubawa ruszyła
Przemek (r) Ciekawe czemu Photon nie jest grany a odnotowuje coraz lepsze wyniki finansowe i mocno się przy tym rozwija.
Kam Piaskun całe trojaczki pójdą ale Lubawa ma największe obroty stąd ja tylko ją obserwuje
Piaskun Kam wiesz jak Lubawa ruszy to i Protektor ,Wojas
Kam Piaskun Lubawa tak lubi, podejść mocno, opaść i ponowić atak
Piaskun Kam Lubawa wraca widze
zenek69 UJ z Lubawa czekam na promke na sunexie to jest król
Piaskun Lubawa ale jazda
Piaskun Kam może się rozkręcic bo to branża to samo co lubawa wojskowa
Piaskun Lubawa odpał
Piaskun kozineczka Lubawa jakieś obroty się pojawiły
Ed Przecież ta lubawa na hasło wojna urosła z okolic 1zł na ponad 2.5zł Mało Wam ,))
Michał (a) Martin Jak na razie neutralnie. Dalej są niskie obroty na Lubawa. Główny opór 3,00 zł dalej nie został przebity. Główne wsparcie jednak leży przy 2,00 zł. Ja jako że tutaj mam perspektywę długoterminową, to ja mam SL na 1,49 zł. Tyle, że ja akcje kupowałem w rejonach ~1,40 zl.
Piaskun https://www.youtube.com/watch?v=hkSt5JatDRk Lubawa na żywo
Rudy102 kriss1975 lubawa cos dzisiaj kiepsko aczkolwiek obroty tez nie sa imponujace
Rudy102 kriss1975 jeszcze jedno pytanie - jak widzisz lubawa ?
Michał (a) Lubawa : dzisiaj doszło do przebicia oporu 2,50 zł na zwiększonych obrotach. Pozytywna sytuacja w dalszym ciągu więc trwa. Główny opór to jednak 3,00 zł.
Ed Lubawa już na widłach i w tym tempie 3zł pokona
Michał (a) Pozytywna świeca powstała dnia 23.05.22 na Lubawa, ale tak jak mówiłem, najważniejsze będzie przebicie 250,00 zł.
Michał (a) Lubawa dalej jest interesująca tylko już kurs doszedł do głównego oporu 2,50 zł. Teraz jest więc najważniejszy moment - czy dojdzie ostatecznie właśnie do jego przebicia.
roger lubawa widły?
Michał (a) Na Lubawa główny opór to 2,50 zł więc zobaczymy jaka tutaj reakcja kursu będzie. Jak na razie małe obroty.
Kam Lubawa ukryte kupno, może już przestana męczyć kurs:)
Michał (a) Janek Patrząc na to, że Lubawa jest aktualnie wyceniana z C/WK 1,09 oraz C/ZO ~10 to wyniki solidne. Tylko teraz oczywiście ważny jest następny kwartał, czy tam przez to jak mówi sam zarząd "W segmencie materiałów reklamowych zakupy klientów przed sezonem letnim rozpoczęły się wcześniej w porównaniu do dwóch poprzednich lat" - i czy przez to po prostu w II. kwartale będzie mniejszy/większy zastój.
Janek Lubawa chyba bez szału
mizarro lubawa u mnie out pod to zawieszenie broni , alle in
mizarro lubawa zamyka 2,2 i odlot
Donbas78 Janek może wojskowe typu Lubawa,Wojas,Protektor
Ed Lubawa 2.15 mały in
Janek kriss1975 lubawa juz podbierasz?
roger lubawa rusza
roger zaczynamy zabawę na lubawa po info?
Przemek (r) Możliwe że Lubawa w końcu zakończy konsolidację, MACD blisko wygenerowania sygnału kupna.
Janek Błażej (a) a jak widzisz lubawa spekulacujnie?
kubon Cześć :) Lubawa znowu przy SMA50, jak oceniacie sytuację? Wg mnie jest raczej pozytywnie, ostatnie spadki na coraz niższych wolumenach
Janek lubawa ładnie
Janek kriss1975 jaki zasieg na lubawa przewidujesz?
roger lubawa startuje?
Michał (a) JackSparrow Tak, właśnie 1-2 lata. Czekam aż uzyskają większy udział w segmencie sprzętu specjalistycznego dla wojska. Wydatki na wojsko zostają zwiększane (w tym od 2023), więc tutaj pod to głównie zagrywam. Wskaźnikowo Lubawa relatywnie tania przykładowo z C/WK 1,25. A podłoże biznesowe zmieniło się na korzyść Lubawa.
Michał (a) Na Lubawa dalej spadki na niskim obrocie więć jest to pozytywny sygnał. Wsparcie jednak 2,50 zł lekko nadszarpane (jak na razie kurs jest poniżej)
Janek Michał (a) a lubawa?
Janek kozineczka pytanka mam jeśli można: 1. nadal stawiasz na lubawa? 2. kupujesz fizyczne złoto? uważasz, że bedzie rosło w najbliższym czasie?
nowy Lubawa ładnie ruszyła od dołka
Janek Michał (a) nie szanujesz zysku na Lubawa? Sytuacja zaczyna być negatywna
Michał (a) Paweł Ja swoje akcje Lubawa posiadam dalej. Mam perspektywę długoterminową. SL szeroki gdyż sprzedam dopiero po stałym przebiciu 1,50 zł. Tylko ja akcje kupowałem po ~1,45 zł (średnia).
Janek kriss1975 popyt sie pojawił na lubawa
JackSparrow Lubawa zeszła pod 2,5. Zobaczymy, czy zaczną podbierać.
ormek Tak sobie mysle, ze Lubawa jest bardzo podatna na short w tym momencie i moze bardzo zabolec. scenariusz mercatora, az nadto wyczekiwany, a wsparcie przy 2.5 az nadto widoczne. Sam trzymam, ale gdyby komus chcialo sie bawic w dorzuceniu do pieca, to takie zjawisko mogloby tu wystapic.
Michał (a) Piaskun Na Lubawa zobaczymy czy ostatecznie wsparcie główne 2,50 zł się wybroni na najbliższych sesjach.
Janek kriss1975 dzięki za opinię. Trzymasz Lubawa?
ormek Jak widzicie Lubawa ? Wsparcie kolo 2.5 z tego co kojarze? Jako militarka nie wrzucaja za duzo informacji by podgrzac kurs. Podstawy niby sa, ale liczylem troche na mercator szczerze mowiac.
Janek Michał (a) jak lubawa oceniasz? po wczorajszej świecy?
Rudy102 kriss1975 lubawa dlugoterminowo czy spekulacyjnie ?
Janek Aron lubawa?
Piaskun kichu Lubawa panika końca wojny
kichu Lubawa zrzut
Przemek (r) Zremb na widłach możliwe że Lubawa też ruszy
Janek Lubawa i Zremb na koniec nurek
Dolar Zremb i Lubawa ruszyli...
kozineczka Piaskun no dobra ale to same buty, zobacz co ma lubawa...
kozineczka Piaskun stawiam na jednego konia w hossie militarniej i jest nia lubawa, ona duzy asortyment w tym zakresie :)
Rudy102 kozineczka masz określony TP dla lubawa ?
Anon Lubawa jak by się rusząła
Michał (a) Lubawa dzisiaj pozytywną świecę utworzyła. Tworzy się trójkąt zniżkujący. Spółka dalej do obserwacji na najbliższych sesjach.
Anon Piaskun fakt, coś Lubawa się ociąga
zenek69 https://www.platformazakupowa.pl/file/get_new/fcf3ea20e260448cde581865d3aec9c3.pdf Lubawa jedyna przystąpiła do przetargu.
Michał (a) tomek Tak, na Lubawa możemy mówić o chorągiewce. Dalej główny opór to 3,50 zł, a główne wsparcie to 2,50 zł.
Michał (a) Lubawa niezmiennie pozytywnie. Zagranie dalej pod pozytywna świecę m.in. 24.02.22.
nowy Lubawa rosna obroty
Michał (a) Do obserwacji dalej Lubawa - pod ruch wzrostowy rozpoczęty 24.02.22 na dość sporych wolumenach. Główne wsparcie to dalej 2,50 zł.
ormek lubawa nie zdolala przebic 3.5 niestety
Michał (a) Lubawa właśnie się znalazła koło głównego oporu 3,50 zł. Jak na razie z krótkoterminowej perspektywy sytuacja jest dalej pozytywna. Szczególnie po świecy 01.03.22.
Michał (a) Lubawa dzisiaj ponownie wyrysowała pozytywną świecę. Główny opór to 3,50 zł. Główne wsparcie leży przy 2,50 zł.
hasior kriss1975 Lubawa odkupiona?
Michał (a) Diametralnych zyskó od razu Lubawa mieć nie będzie*
Michał (a) Diametralnych zysków Lubawa mieć nie będzie ale środowisko się dosyć mocno zmieniło w której działają. Tak jak mówiłem, wskaźnikowo Lubawa dalej jest stosunkowo tanio wyceniana.
Michał (a) Do tej pory największe przychody Lubawa uzyskiwała z segmentu tkanin.
Michał (a) Mowa o Lubawa.
Maciejka Ile razy już przemielił się FF na lubawa, ktoś wie?
Ed Lubawa, Protektor itp siadła ta sama ekipa takze jedziemy
Michał (a) A moim zdaniem środowisko w którym działa Lubawa mocno się zmieniło.
Michał (a) Maciejka Powiem tak, C/WK Lubawa to jedynie 1,50
Maciejka Tylko, Lubawa, nie produkuje "wyjątkowych" produktów
Michał (a) Jak na razie Lubawa zgodnie z planem. Zobaczymy jak kurs zakończy sesję.
nowy kozineczka Lubawa ma tylko troche mniejszy zasieg, Mercator cały świat a Lubawa raczej okolicę PL
Anon Cześć, Lubawa właśnie miałem zapytać czy ktoś wchodzi ponownie na 2.5
kozineczka lubawa jest takim BML za czasów kovidu. Przypomnę, , że BML wzrósł 3000% do capu 2 mld zł pod lek... kto uwierzył w ten bajer to już jego sprawa. BML miałą za sobą tez duze korekty z 6 zł spadła na 2,5 aby pozniej dojsc do kursu 30 zł za akcje
Paweł Lubawa widły
Ed a jak wykres Protektora vs Lubawa ?
kozineczka a fundament sie nie zmienil, Polska bedzie sie zbroic, byc moze Lubawa cos tam zarobi
mizarro W Lubawa to się rosołek gotuje jak kiedyś w innogene
ormek dzis lubawa niezly zjazd zalicza
JackSparrow Zremb, Lubawa, coś dalej próbują
Michał (a) Tak jak pisałem wczoraj - na Lubawa większe wsparcie to dopiero 2,50 zł.
JackSparrow Zremb i Lubawa póki co sobie leżą, zobaczymy, czy będę tego żałował, czy coś się jeszcze ugra.
JackSparrow Zremb na koniec coś odrabia, może Lubawa też coś jeszcze pokaże
JackSparrow Co myślicie w tym momencie o Zremb i Lubawa? Trochę odjęło i szansa jeszcze, czy już zjazd do bazy?
hasior oby..a co ze zbrojeniówką? Trzymasz ZREMB, LUBAWA?
Drakkar7 Lubawa I zremb też dziś poubierali:)
k_jar No i Lubawa na plusie, jeszcze niech węgiel dołączy i będe happy :)
roger lubawa i zremb po korekcie?
JackSparrow Pojawiły się ruchy na Zremb i Lubawa. Bogdanka też próbuje utrzymać głowę nad powierzchnią.
Michał (a) hasior "Problem" Zremb jest taki, że wycena C/WK wynosi już prawie 7. Na Lubawa C/WK to 2,31
Michał (a) Więc większej korekty na Lubawa nie spodziewam się. Ale mówię, spadek do ~2,50 zł kompletnie mnie nie zdziwi.
Michał (a) Jednak cena 2,50 zł na Lubawa by była ceną podobną do cen panujących od 2007 roku a teraz "podłoże" dla Lubawa jest moim zdaniem znacznie lepsze.
Michał (a) Rivi_77 Realizacja zysku na Lubawa po skoku z 1,00 - 1,50 na ~4,50 kompletnie nie dziwi.
Rivi_77 Realizacja zysków z rana na "zbrojeniówkach" i węglu + panika. A coś się zmieniło? Wojna nadal trwa, węgiel drożeje. Do końca dnia jeszcze BMC, JSW, ZREMB, LUBAWA będą na plusie :)
Michał (a) Mimo, że prezes Lubawa mówił niedawno w wywiadze, że jak na razie kontraktu poważniejszego jeszcze nie podpisali. Toczą się dalej "jedynie" rozmowy.
Michał (a) Pisałem też jakiś czas temu, że trend na zwiększanie wydatków na uzbrojenie i sprzęt będzie długotrwały teraz. Skorzysta na tym rzecz jasna Lubawa.
Michał (a) Na Lubawa większych wsparć nie ma. Za bardzo dynamiczny wzrost był. Sytuacja bardzo spekulacyjna.
Michał (a) Tak jak mówiliśmy na webinarze, w tym momencie surowce, złoto, JSW, KGHM, spółki surowcowe ogólnie, Famur, Lubawa są dobrym zabezpieczeniem.
Michał (a) Błażej (a) Fakt, że dzięki Lubawa portfel rośnie od czasu inwazji na Ukrainie, ale wiadomo, wolę żeby wojna na Ukrainie jak najszybciej się zakończyła.
Michał (a) Akcje Lubawa dalej trzymam. Historyczny opór jest przy 16,00 zł.
Dzikun God damn it kriss1975, ale żałuję, że nie zapakowałem zremb i lubawa
Drakkar7 Lubawa to idzie takim tempem że niedługo to Mercator będzie porównywany do Lubawy;)
Rudy102 kriss1975 masz jakis TP dla Lubawa ? 30 zl ?
roger lubawa widły
roger lubawa histortyczne obroty teraz kręci
Anon Lubawa na 4.5?
roger lubawa widły
roger co myślicie o lubawa w tej sytuacji?
space ale generalnie większość szaleńczych wzrostów na naszej giełdzie nie ma podparcia fundamentalnego. pamapole, makarony wojasy czy lubawa
Maciejka Historycznie Lubawa to 5,3 kosztowała w 2006
Maciejka nie, ale historycznie już raz było 200% na Lubawa i to był sufit
Maciejka Lubawa +200%
bronas16 a lubawa zapierdala
Maciejka Trochę komiczne te wzrosty na Lubawa, patrząc co oni tam mają w asortymencie
Rudy102 kriss1975 jakis zasieg na lubawa przewidujesz
hasior ZREMB cos zaczyna odstawać od LUBAWA....
roger Ed a lubawa 1000 w miesiąc?:)
roger lubawa idzie na widły
Ed ej spokojnie bo Lubawa nic jeszcze więcej nie sprzedała
bronas16 lubawa powrót
kozineczka Rivi_77 wczoraj grał rynek scenariusz wojny wiec takei spolki rosły, dzis odprezenie bo nagle nie bedzie wojny... jak w weekend sie sytuacja znowu zmieni to wig-5 a lubawa zremb po plus 30%
Rivi_77 jak widzicie Lubawa? wczoraj jednorazowy wystrzał i tyle czy dzisiaj realizacja zysków i lecimy wyżej?
ppp Ed daj szanse Lubawa :) to miałbyć drugi Mercator ;)
Ed Dziś same perły oprócz Lubawa
hasior kriss1975 ZREMB i LUBAWA na dłużej trzymasz?
Michał (a) hasior Lubawa urosła 60%, więc wiadomo, że teraz będzie realizacja zysków.
hasior ZREMB, LUBAWA dalej w grze czy juz realizacja zysków?
kriss1975 Drakkar7 zremb, lubawa tak jak wczoraj pisalem
Rivi_77 Co myślicie o Lubawa i Protektor patrząc na dziesiejszą sesję? Bardziej spekula i lepiej się w to już nie pchać żeby nie ugrząźć na górce czy raczej szansa na drugi mercator?
Przemek (r) kriss1975 jakiś komentarz. Wpisałeś odnośnie zremb i Lubawa na shoutboxie ?
kriss1975 Drakkar7 nie ważne pod co branża wojenna zremb lubawa
bronas16 ale zapierdala lubawa
Maciejka Lubawa to polskie podwórko spekulacyjne
Dzikun Maciejka zdaje się, że Lubawa robi jakieś namioty dla wojska?
kriss1975 Zremb, lubawa nowymi mercatorami , kto uważnie wczoraj czytał ten chyba zadowolony:)
ormek lubawa roslaw kowidzie pod namioty covidowe, teraz bedzie rosla pod wojne.
ormek lubawa to firma ktora produkuje namioty, sprzet taktyczny itd dla wojska.
bronas16 a LUBAWA czemu tak zapierdziela?
Piaskun Lubawa widły....
kriss1975 Drakkar7 lubawa , zremb , chyba wiecej nie mamy nic co z wojskiem ma wspólnego
Drakkar7 kriss1975 to co Lubawa jak za marca?;)
Dzikun Photon nigdy nie analizowałem dokładnie, ale to chyba zawsze była najbardziej zdrowa fundamentalnie spółka z OZE
Donbas78 PHOTON jeszcze nie wystartował z Oze?
Michał (a) Ed Na Photon dopiero ponownie będzie można zagrywać po stałym przebiciu oporu 7,80 zł. Jak na razie negatywne świece powstają jak 01.10.21 oraz 29.10.21.
Błażej (a) LWB Bogdanka, LBW Lubawa
kramrok poproszę o Photon, SEN
Michał (a) Będzie więc można zagrywać na Lubawa pod przebicie 1,21 zł bo finansowo też korzystnie wygląda.
Ed Lubawa
kramrok Photon coś próbuje
Michał (a) Lubawa do obserwacji na najbliższych sesjach - główne wsparcie jest przy 1,30 zł i dzisiaj doszło do lekkiego przebicia wsparcia 1,42 zł. Ruch potwierdzony jest wolumenem.
bronas16 ale tłuką tego Photon
Michał (a) Na Photon sprzedaż akcji własnych była po 7 zł. Kurs zbliżył się do tych rejonów właśnie. Więc jak ktoś chce długoterminowo inwestować, to poziom obronny właśnie może być przy 7 zł. Tylko tam relatywnie niskie obroty są.
Przemek (r) Na Photon była spora sprzedaż akcji po 7 zł
bronas16 photon może dziś odreaowanie?
ekielka a photon to już po panice ?
cooper Elkop wywalilem, nie ma siły do tego. Na czarnej liście: Elkop, Softblue, Medapp i Lubawa. Nie tykam więcej tego
Piaskun Błażej (a) Kurs akcji spółki Lubawa, wybił się górą z formacji niebieskiego trójkąta, po czym kontratak podaży, zepchnął cenę z powrotem w rejony marcowych minimów. Walor powrócił do bardzo silnego wsparcia na które składa się: przebite, górne ramię niebieskiego trójkąta, zielona linia trendu wzrostowego, czerwona linia trendu wzrostowego oraz 200. dzienna średnia krocząca. Jeśli popytowi uda się obronić ten ?przyczółek?, to prawdopodobnie może dojść do wznowienia tendencji wzrostowej i nawet ustanowienia wieloletnich maksimów
Piaskun Kurs akcji spółki Lubawa, wybił się górą z formacji niebieskiego trójkąta, po czym kontratak podaży, zepchnął cenę z powrotem w rejony marcowych minimów. Walor powrócił do bardzo silnego wsparcia na które składa się: przebite, górne ramię niebieskiego trójkąta, zielona linia trendu wzrostowego, czerwona linia trendu wzrostowego oraz 200. dzienna średnia krocząca. Jeśli popytowi uda się obronić ten ?przyczółek?, to prawdopodobnie może dojść do wznowienia tendencji wzrostowej i nawet ustanowienia wieloletnich maksimów
kramrok Lubawa coś rusza
Michał (a) Lubawa doszła do głównego oporu 1,80 zł. Aktualnie głównym wsparciem jest 1,60 zł. Aktualne spadki na mniejszych obrotach niż poprzedzające wzrosty co jest dobrym sygnałem.
Anon dzis tkaniny grane, Lubawa, Sanwil
Grzesiek lubawa pieknie wybija. Wspominałem na początku tygodnia o niej
Grzesiek lubawa wybiła wczoraj z trójkata https://www.tradingview.com/x/vLjaA5sM
hessa space Lubawa potrafi raz w roku zaskoczyć dobrymi szacunkami wyników i wtedy się najwięcej dzieje
walduci50 lubawa to straszny muł,szkoda kisic kase
Grzesiek walduci50 moe lubawa wejdzie do gry
Grzesiek jak wygląda lubawa ?
Michał (a) Lubawa dopiero 29 kwietnia opublikuje raport roczny. Ale rozwój w czasie pandemii jest pozytywny. Jak na razie wyniki - m.in. zysk operacyjny - został podwojony jeżeli chodzi o rok 2019.
Michał (a) Aktualnie na Lubawa główny opór to 1,60 zł.
Michał (a) Piaskun Na razie na Lubawa nie występują większe negatywne sygnały. Spółkę przedstawialiśmy kilka miesięcy temu jako spółkę która może skorzystać na aktualnej sytuacji.
krzysieksisiek Grzesiek lubawa lubi w konia robić przy wybiciach
Grzesiek lubawa to tez związana z covidem była? co oni robili ?
adamek co sądzicie o photon i kończącym się miejscu w trujkącie. Na koniec marca powinno nastąpić wybicie. Molim zdaniem w górę.
Piaskun jaroslawen lubawa startuje
kramrok Lubawa się zbniera
space lubawa -> najwięksi twardziele odpuszczają :)
hessa kriss1975 Lubawa to lubi wymęczyć
Schmetterling Grzesiek lubawa jest dla ludzi o mocnych nerwach ;)
Grzesiek lubawa ma szanse dzis na wybicie ?
Grzesiek lubawa jutro ma raport
Grzesiek lubawa ma 11, 24 raport za 3 kwartał
Janek kozineczka masz jeszcze PHOTON?
Janek kozineczka trzymasz photon?
space widzę że lubawa ruszyła, ale nie w tą stronę, pewnie też używaja kompasu od sasina
Michał (a) I ja kompletnie nie piszę, że kurs Lubawa będzie rosnąc. Piszę obiektywnie, że trzeci kwartał Lubawa był najlepszy w historii spółki (pod względem trzecich kwartałów) jeżeli chodzi o zysk netto.
Michał (a) III. kw. Lubawa zawsze miała słaby, a szacunki są relatywnie dobre.
kriss1975 Lubawa szacunki , na pierwszy rzut oka będzie dzida w czwartek
cooper Ma ktoś jeszcze mula Lubawa ?
hessa Photon też gaszą
Dzikun obroty po 100 tys. na NVV, 01c, Photon, czyli warzywniak
hessa Photon kilka dnie temu też się odbił od sma200
hessa Photon chyba też chce dołączyć do ruchu na fotowoltaice
kozineczka Janek grodno mls nvv tim 01c snx brh photon mdi
krzysieksisiek hessa Zobacz Grodno, Columbus, Photon, 01C - wszyscy wyceniają kończenie programu dofinansowania na panele FV. Następny program ma być za parę miesięcy i to jeszcze bez dopłat bezpośrednich
space lubawa moze rozwinie jakiś większy ruch
hessa Lubawa zaczyna fajnie wyglądać, na dziennym jako wybicie kilka dni temu, a teraz powrót do przełamanej linii trendu i do sma jako retest i dalej obstawiałbym dzidę.
space lubawa coś tam jeszcze się trzyma.
space tak ciągle widzę narzekania (szcególnie teraz na bankierze) że lubawa to jakies namioty, ale lubawa to też maseczki, przyłbice i kombinezony. w dodatku wszystko certyfikowane, a nie jakas chińczyzna którą nie mozna używać w szpitalach. dodatkowo spójrzcie na wycenę lubawy c/z względem każdej innej kovidowej spółki
space Jak Lubawa wygląda? Bo dziś mobilnie jestem i tylko cenę widze
hessa pisaliśmy z kriss1975 w czwartek czy piątek, że Lubawa wygląda na zbieraną przed odpałem :D
hessa lubawa górne widły
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK