Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Grudzień 2022
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Wydarzenia

Spółki: Autopartn, Grodno, Getin, Kogenera.

Wpis będzie poświęcony analizie czterech spółek: Autopartn, Grodno, Getin, Kogenera znajdujących się w ciekawym miejscu. Zanim przejdziemy do właściwej części wpisu spójrzmy na sytuację na indeksach giełdowych. Kurs WIG20 kilka sesji temu wybił poziom oporu na 2400 pkt, ale na następnej sesji podaży udało się zepchnąć kurs z powrotem poniżej tego poziomu, aktualnie kurs zaczyna się konsolidować i z sesji na sesję zwiększa obroty co może skutkować kolejną próbą przebicia tego poziomu. Kurs MWIG40 niezmiennie porusza się w kierunku historycznych poziomów, ale dzisiejsza sesja utworzyła świecę Doji z dłuższym górnym knotem na zwiększonym wolumenie co może, ale nie musi oznaczać lekkiej korekty. Najbliższe lokalne wsparcie w okolicach 5200 pkt. Kurs SWIG80 przebił historyczne wartości i idzie w kierunku 22000 pkt. Na dzisiejszej sesji została utworzona dość negatywna świeca w kształcie formacji spadającej gwiazdy, która może zwiastować rozpoczęcie korekty w trendzie wzrostowym. Najbliższe wsparcie dopiero w okolicach 21150 pkt.

AUTOPARTN (APR)

Autopartn to spółka zajmująca się przede wszystkim importem i dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocyklowych. Spółka wypłaciła dywidendę w wysokości 0,10 zł za rok 2020 i możliwe, że dywidenda będzie wypłacana w następnych latach. Najbliższy raport finansowy za 1H 2021 spółka opublikuje 16.09.2021 r.

interwał dzienny

Autopartn grafika do artykułu
Spółka Autopartn porusza się w trendzie wzrostowym. Kurs od dłuższego czasu rośnie w wyznaczonym obszarze kanału wzrostowego. Aktualnie kurs doszedł ponownie do linii dolnego ograniczenia kanału wzrostowego dodatkowo wspieraną przez średnią SMA50, stanowiące wsparcie dla kursu. Najbliższy opór wynika z górnego ograniczenia kanału wzrostowego (aktualnie okolice 15 zł). Zagrywamy na odbicie kursu od linii dolnego ograniczenia kanału wzrostowego.

Przykładowy LimAkt 13,55 zł SL poniżej dolnej linii kanału wzrostowego/SMA50.

Strona internetowa Autopartn

GRODNO (GRN)

Grodno zajmuje się przede wszystkim kompleksowymi rozwiązaniami budynkowymi. Dystrybuuje artykuły elektrotechniczne i oświetleniowe oraz rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów. Spółka również regularnie wypłaca dywidendę, za rok 2020 ma ona wynieść 0,21 zł. Ostatni dzień z prawem do dywidendy to 05.10.2021 r., którą spółka wypłaci 15.10.2021 r.

interwał dzienny

Autopartn grafika do artykułu
Spółka znajduje się również w trendzie wzrostowym. Kurs po długiej fali wzrostowej zaczął się konsolidować w ruchu bocznym tworząc a’la formację chorągiewki z widocznym malejącym wolumenem, z którego wybicie górą otworzy drogę do wzrostu kursu w okolice ważnego oporu na poziomie 20 zł. Najbliższe lokalne wsparcie można wyznaczyć przy wyrysowanej linii trendu wzrostowego. Zagrywamy na wybicie górą z formacji.

Przykładowy LimAkt 17,02 zł SL poniżej linii trendu wzrostowego.

GETIN (GTN)

Getin to spółka działająca na szeroko pojętym rynku finansowym. Mowa tutaj przede wszystkim o bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach i leasingu. Spółka nie wypłaca dywidendy. Najbliższy raport finansowy za 3Q 2021 spółka opublikuje 18.11.2021 r.

interwał dzienny

Getin, analiza techniczna
Spółka znajduje się również w trendzie wzrostowym. Kurs po wybiciu zgodnie z proponowanym zagraniem w tym wpisie doszło do utworzenia długiej świecy wzrostowej na znaczącym wolumenie a następnie rozpoczęła się korekta w kształcie a’la formacji flagi z widocznie malejącym wolumenem. Najbliższy większy opór można wyznaczyć w okolicach 1,9 zł. Natomiast lokalne wsparcie znajduje się przy dolnym ograniczeniu wyznaczonej formacji. Zagrywamy na wybicie górą z formacji.

Przykładowy LimAkt 1,51 zł SL poniżej dolnego ograniczenia a’la formacji flagi.

KOGENERA (KGN)

Kogenera jest to producent energii elektrycznej i cieplnej składający się z trzech elektrociepłowni: EC Wrocław, EC Czechnica oraz EC Zawidawie, należący do PGE Energia Ciepła, spółki z grupy PGE. Spółka wypłaca dywidendę nieregularnie, ostatnią za 2017 rok. Najbliższy raport finansowy za 3Q 2021 zostanie opublikowany 23.11.2021 r.

interwał dzienny

Kogenera, analiza techniczna
Kurs spółki w krótszym terminie porusza się w trendzie spadkowym. Kurs spółki od marca tego roku porusza się wewnątrz kanału spadkowego. Na ostatnich sesjach widoczne jest utworzenie trzech świec na zwiększonych obrotach co może oznaczać, że w najbliższym czasie zostanie przeprowadzona próba przebicia górą górnego ograniczenia kanału spadkowego wspieranego od jakiegoś czasu przez średnią SMA200. Jeżeli powiodłaby się ta próba to następny poziom oporu znajduje się w okolicach 40 zł. Aktualnie lokalne wsparcie wyznacza średnia SMA50. Zagrywamy na wybicie górą z kanału spadkowego.

Przykładowy LimAkt 35,40 zł SL poniżej SMA50.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Lechu myślę, że dla nikogo nie jest zaskoczeniem sytuacja Getin
Piaskun kriss1975 grodno tez ktos wywala jak sunex
Dzikun z bankiera: "Obok Sunexu śledzę też uważnie m.in. Grodno. Moją uwagę zwróciła dzisiejsza wypowiedź prezesa, dotycząca perspektyw rynku pomp ciepła w Polsce na najbliższy czas. Wprawdzie polski rynek to dla Sunexu mniej niż połowa przychodów, ale myślę, że warto się zapoznać i wyciągać wnioski, w kontekście perspektyw dla spółek związanych z pompami ciepła: "Grodno widzi potencjał w obszarze sprzedaży pomp ciepła i ? jak ocenia Jurczak ? będzie to obszar generujący wzrost w tym roku i kolejnych latach. "Sprzedaż pomp ciepła będzie zauważalna w naszych przychodach na jesieni, w ostatnim kwartale roku kalendarzowego i w przyszłym roku. Pompy ciepła mogą być dla nas silnym motorem wzrostu" ? powiedział. Dodał, że rynek pomp ciepła w Polsce w 2021 r. obejmował ok. 80 tys. takich urządzeń, w 2022 r. szacowany jest na 200 tys., a w 2023 r. na 360 tys." Jak widzicie zakładany jest wzrost o 300% w ujęciu 2023/2021 - myślę, że warto nie przespać tego boomu :)"
bronas16 przecież na grodno na całym bankierze naganiali
Dzikun Przemek mi się nie podobało to, że niemal na każdym podforum bankiera naganiali na Grodno, źle to pachniało
Przemek (r) Grodno ładnie spada pod wyniki
bronas16 Maciejka nie, dziękuję za grodno
Maciejka bronas16 nie kupisz tego, czego nie ma na rynku. Chyba, że w Grodno :-)
space zenek69 na grodno szaleństwo ?
Piaskun Kam no dokładnie a idz do placówki Getin banku to tam sami ukraińcy....
space ale że kogenera dziś rośnie, to mnie dziwi
sekcyjny Na ostatnim rajdzie sunexa ktoś wklejał ile pomp sprzedaje dana firma i w przypadku Grodno % zysków z pomp był niewielki
space grodno to zwykla hurtownia, wyniki powtarzalne, brak potencjału na duży wzrost
Piaskun kozineczka co myślisz o Grodno?
Dzikun Piaskun nie wiem, nie interesuję się Grodno
Piaskun Dzikun Grodno tez handluje tymi pompami?
Piaskun Sunex odpalił to może Grodno wystartuje?
Przemek (r) space ok dzięki. Myślę że jest mozliwe, że Grodno będzie sukcesywnie zwiększać sprzedaż w Polsce.
space też jeśli dobrze rozumiem to grodno sprzedaje w polsce, a sunex sporo zagranicą, a to robi swoje
Przemek (r) bronas16 ciekawe jakie są możliwości sprzedażowe Grodno odnośnie pomp ciepła
Janosz Piaskun przeniosłem się na Grodno ,bumech i trochę BRH
walduci50 Grodno kolejny raz pojawiło się dzisiaj wśród typów ekspertów na lipiec
walduci50 Ja sobie dzisiaj od 16,40 zbieram grodno hehe
Maciejka patrząc na Grodno, przychody powinny być wyższe IMO
space grodno zasypane, ferro też zasypią
hessa Luk może i dość, chociaż wcale mnie nie zdziwi jak dziki typu sunex będę się schładzać, a rusz druga linia typu Grodno czy inne gnioty :)
space podejrzewam że w grodno po prostu spadek popytu na fotowoltaikę został zastąpiony pompami, więc sumarycznie wyniki podobne
Ed Zarząd Grodno S.A. informuje, że skonsolidowane przychody w czerwcu 2022 r. wyniosły 96,4 mln zł wobec 87,8 mln zł w czerwcu 2021 r., co oznacza wzrost o 9,8% rdr. Narastająco od początku roku obrotowego (tj. za okres trzech miesięcy od kwietnia do czerwca 2022 r.) skonsolidowane przychody wyniosły 265,8 mln zł wobec 241,3 mln zł w analogicznym okresie przed rokiem, co oznacza wzrost o 10,2% rdr.
hessa Sunex na widłach to i Grodno zaczyna coś podbijać
hessa Grodno już tylko +4%, ale coś czuję, że jeszcze to wyciągną do zamnkięca
kozineczka bronas16 na grodnie jeden z najwiekszych wolumenów przez ostatni rok na spolce a kurs ledwo skoczył o 11 % i juz sie mecza :) zreszta grodno jest autoryzowanym dystrybutorem pomp, to nie jest zaden producent, w dodatku sprzedaja tego jakis tam udzial w ogolnych przychodach, no ale spoko. moze kupujacym sie uda :)
hessa mam wrażenie, że kapitał z Sunexa idzie na Grodno
Ed Grodno w końcu ruszył
Maciejka bronas16 aż napiszę do Grodno i zapytam jak jest. Bo jak mają tylko pompy, to lipa i trzeba im podpowiedzieć
bronas16 Piaskun to kup grodno, grodno to nie producent
Piaskun Grodno ma c/zysk 7
bronas16 grodno może to jest powód https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/GRODNO
k_jar Piaskun pewnie i grodno ruszy
k_jar "W całej Europie występują bardzo duże problemy z dostępnością pomp ciepła. W Grodnie przewidzieliśmy tę sytuację i już w zeszłym roku zakontraktowaliśmy odpowiednie dostawy. Teraz wygrywamy dostępnością, intensyfikujemy też działania marketingowe dla tych rozwiązań. Zainteresowanie pompami ciepła jest olbrzymie i biznesowo mają one bardzo duży potencjał. Zakładamy istotne umocnienie naszej pozycji w tej branży ? wyjaśnił Andrzej Jurczak, Prezes Zarządu Grodno S.A."
Piaskun k_jar no własnie a dlaczego grodno tak nie rośnie
k_jar Piaskun Grodno ma ich pod dostatkiem
Przemek (r) Piaskun pompy ciepła jeszcze Grodno ma w swojej ofercie ale zapewne zniżkowy procent sprzedaży
space koku grodno szacunki podało i widać że biznes nie rośnie
koku co się dzieje na Grodno i Groclin że tak lecą?
space Ed getin holding też cudnie ;)
Przemek (r) Grodno ropę odkryło ?
tomciu Dla fanów Grodno i nie tylko https://alexeliasson.substack.com/p/grodno?s=r
Piaskun Przemek (r) Grodno to wysoko się znajduje nie lepiej na korektę poczekać?
Przemek (r) Myślę że Grodno może kończyć spadki i szykować się do przebicia najbliższego oporu w okolicach 18,20
Janek krzysieksisiek getin stoi w miejscu
Dzikun np. teraz takie grodno, sunex, 01c mają c/z 10-15 - to nie są balony
Janek Jak ocenianie Getin? Realizacja po info?
pol91 Getin - 1 zł dywidendy, OBS z PA napisal: "250 mln zł gotówki już jest. Pozostałe 250 mln zł powinno spłynąć do połowy 2022 r. (zależy głównie od domknięcia transakcji sprzedaży Idea Ukraina)." całkiem przyzwoicie :)
defjohn i znowu getin zabawa :d
space getin wykres tikowy to jak wykres pracy serca :p
Maciejka 1,3 Getin niezły balonik
Janek getin - znowu to samo co wczoraj
Janek getin tez obrywa
Piaskun Bank nie przedstawiał kosztów realizacji scenariusza ugód z klientami. Zdaniem Jańczaka, koszt ten wynieść może 2-3 mld zł, podczas gdy kapitały własne banku wynoszą teraz 2 mld zł. "Sytuacja kapitałowa w banku napięta jest już teraz, a może ona pogorszyć się, gdy pojawią się dodatkowe koszty związane z portfelem kredytów w CHF" - powiedział Jańczak. Zdaniem Konarskiego, jeżeli masowe ugody z klientami staną się rynkową normą, Getin pozostanie outsiderem, który w dalszym ciągu będzie zawiązywał kwartalne rezerwy na ryzyko prawne powiązane z portfelem CHF. "W skrajnym przypadku, w odpowiedzi na rynkowe realia, audytor może nakazać zawiązanie rezerw, których wielkość zepchnie kapitały Getinu mocno poniżej wymogów CRR, co będzie oznaczać, że bank wpadnie w obszar zainteresowania BFG" - ocenia Konarski.
Piaskun Janek kiedy ta decyzja KNF w sprawie getin noble chyba własnie we wrześniu
hasior ze stycznia 2021: "Przy okazji tego procesu nasuwają się pytania o Getin Noble Bank. Uważamy, że bank czeka podobny los w perspektywie dwóch lat, do czego niezbędne są ostateczne rozstrzygnięcia w temacie kredytów CHF i skumulowanie odpisów na ten cel. Dopiero wtedy, niezależny audytor będzie miał podstawy do oszacowania negatywnej wartości kapitałów własnych w banku. Prawdopodobnie aktywa przejmie również Pekao lub PKO z zabezpieczeniem wszystkich ryzyk ze strony BFG" - ocenił Marcinowski.
bronas16 Getin podał, że do końca czerwca zapadły łącznie 183 prawomocne wyroki w sprawach dotyczących kredytów CHF wytoczonych bankowi. W 131 sprawach sądy uznały rację banku, a w 52 w całości lub w części rację klientów. W pierwszym półroczu rozstrzygnięto 23 sprawy sądowe CHF, z czego 9 wyroków było na korzyść klientów, 8 na korzyść banku, a 6 spraw umorzono.
kozineczka Grzesiek tak i wsparcie teraz tez jest poprzednim oporem... zobaczymy co z tego bedzie. kilka dni temu jeszcze wrzucałam dyskonto do getina , zawsze skorelowane papierki a ostatnio cos getin odjechał a gnb stał w miejscu
Dzikun Novavis +7,52%, Columbus +7,39%, 01C +12,96%, Grodno +3,28% - czemu dzisiaj :)?
kramrok Grodno rusza
kramrok Błażej (a) dzieki a jak widzisz Grodno?
Piaskun Grodno przed wynikami startuje 29.07 wyniki
Piaskun bronas16 Grodno czyżby korekta w górę?
Michał (a) Getin dalej w trendzie wzrostowym i dalej brak większych świec negatywnych. Jednak kurs urósł bardzo mocno w ostatnim czasie i nie odbyła się większa korekta. Większa korekta może się odbyć po przebiciu właśnie 1,20 zł. Większe wsparcie to dopiero 1,00 zł.
mediolan było jakies info na getin ? bo nie moge odszukac
space nie wiem jak w innych bankach i czy czasem nie zależy to od typu umów, ale jak widać getin sie pozwów nie boi
Michał (a) Czyli Millennium oraz mBank. Jedynie Getin Noble neutralnie stoi.
Michał (a) Najbardziej jednak do obserwacji jutro będą banki. Już jutro o 10:00 ma być niejawne posiedzenie całej Izby Cywilnej SN w sprawie kredytów frankowych. Zostaną podjęte ważne decyzje które będą miały duży wpływ na banki, które mają największy udział w portfelu właśnie w kredytach frankowych, czyli BOS, Getin, Millennium.
Michał (a) Piaskun Tak, widziałem szacunkowe wyniki dot. przychodów. Ogólnie Grodno też ładne wyniki miało w 2020 r. Nieźle im idzie segment instalacji PV. OZE jak na razie dalej dynamicznie się rozwija.
Piaskun Michał (a) Grodno wyniki widziałeś?
Piaskun Grodno piekne wyniki za kwiecień
Przemas Hej. Getin -350 baniek... jak im się udaje funkcjonować?
Luk grodno pokonuje 15 pln
Janek Grzesiek grodno potwierdza wsparcie na 13,80
Grzesiek grodno
natki kriss1975 obserwujesz Grodno?
natki Drakkar7 grodno wciagaja do 15
natki Drakkar7 grodno jes w kręgu Twojego zainteresowania?
Piaskun space grodno
space Piaskun grodno czy columbus ?
space grodno też na plus. widocznie wzrosty pod mój prąd się znowu zaczęły
Michał (a) Na Grodno próba wybicia. Dalej pozytywne świece występują, jak ta dzisiejsza oraz z dnia 10.03.21. Wsparcie główne jest teraz przy 13,00 zł. Dołki coraz niżej są ułożone, więc po dzisiejszej świecy może dojść do przebicia oporu 14,00 zł.
space nie wiem czy pisałem :) ale grodno dziś ładnie wybiło z trójkąta
space grodno wybiło
space grodno móże ruszy, bo technicznie ciekawie jest
space grodno, ładny trójkąt, też nieco nad sma200, jak wyjdzie dołem z trójkąta to pewnie na sma200 się odbije.
space dziś grodno wziąłem, nie jest droga spółka, powiązana z OZE, ładny trójkąt się wyrysował.
space grodno
walduci50 grodno szykuje sie do odpalenia
koku kriss1975 chyba musisz nam czytelnikom (mały żuczkom) wpisy zaktualizować w pamiętniku ;) LTS mam, PXM czekam na dzisiejsze zamkniecie i potwierdzenie odbicia od wsparcia 5,2 PKP mam również ale czekam co zrobi 17,5-18 . Grodno mnie pary razy oszukało ;)
Grzesiek grodno wybiło to i brh moze zakończy na zielono
space kogenera szacunki, 124 mln netto zysku, z czego 117mln to zdarzenie jednorazowe
tomciu Wyniki TIM-u na tle konkurencji prezentują się bardzo dobrze. Zarówno w styczniu jak i w lutym tempo wzrostu przychodów były znacząco wyższe niż w przypadku spółki Grodno, operującej także na rynku handlu materiałami elektroinstalacyjnymi.
Michał (a) Trend wzrostowy na Kogenera jednak dopiero zostanie zażegnany po stałym przebiciu 36,00 zł - wtedy się utworzy niższy dołek.
Michał (a) Grzesiek Kogenera dalej pozytywnie wygląda, szczególnie po świecy 11.02.21. W dalszym ciągu w średnioterminowym trendzie wzrostowym. Główne wsparcie aktualnie to 40,00 zł.
Grzesiek moze grodno sie obudzi :)https://stooq.pl/n/?f=1406175
Grzesiek grodno ma ochote na wiecej
Grzesiek grodno rusza
Grzesiek getin budzi sie
Michał (a) nemooo Piaskun space Nie, bym nie powiedział, że optymistycznie nastawiony jestem do banków. Powoli jednak dochodzi do momentu, gdzie najważniejsze kwestie zostaną rozwiązane. Wpływ pandemii już jest mniej więcej wstępnie znany na gospodarkę (pandemia już trwa rok). Kwestia z kredytami frankowymi też dobiega do momentu rozstrzygnięcia. Są naciski z góry aby wystosować jednolitą drogę zawierania ugód między konsumentami a bankami; ponadto 25 marca ma zapaść uchwała SN, która wstępnie ma wskazać ogólne zasady uznania danych klauzul za abuzywne/całej umowy za nieważną. Do tej pory - po wyroku TSUE w 2019 r. - linia orzecznictwa jednak była korzystna dla konsumentów, więc rynek też się nastawia bardziej na uchwałę niekorzystną dla banków i niektóre banki są tego świadome. Co do obserwowanych banków, to głównie obserwuję mBank oraz ING. ING ma bardzo niski udział kredytów frankowych w portfelu (jeden z najmniejszych wśród notowanych na giełdzie), a do tego nawiązali procentowo jedną z najwyższych rezerw na sprawy związane z kredytami frankowymi. mBank natomiast ma spory udział kredytów frankowych, ale nie taki wysoki jeszcze jak Millennium lub ING. Natomiast zawiązali jak na razie rezerwy w wysokości ~1,5 mld i jest to jedna z największych rezerw wśród banków. Więcej niż w przypadku Millennium bądź Getin Noble. Ale oczywiście umowy frankowe nie są równe umowami frankowymi bo każdy bank swoje wersje miał.
space grodno idzie lukę domknąć na 10.80
space grodno niech jeszcze troche spadnie :) np. na 12pln
kriss1975 grodno oberwało porzadnie , a tak dobrze sie zapowiadało jeszcze pare sesji temu
Grzesiek ale grodno oberwało
Greg Grodno dziś pokazuje moc
space getin następny ?
lskibinski zresztą sam wskazywałem grodno do portfela longterm od stycznia:-) Grodno, Unimot, jakiś bank po głębszej korekcie (mil, peo), MDG, kolej (trakcja, torpol, pkp)
lskibinski space zależy na co patrzeć. zysk netto r/r jest ponad 3x wyższy, kapitał własny wzrósł znacznie, przychody ze sprzedaży również, ale patrząc w stosunku do zysku to urosły im marże, aktywa w górę, kredyty w dół, generalnie Grodno wygląda na dobrze zarządzane, choć cena jest taka hmm... no akuratna.
space ja czekam na korektę na grodno
lskibinski nemooo też tak myślę, zobacz jak ładnie grodno się zachowuje ostatnio.
Grzesiek grodno wraca
lskibinski grodno też można podziubać
space Drakkar7 wiele spółek spadło, to i grodno, łądnie obronili famura, liczyłem że się cofnie, ale widać jak grubasy ustaliły że robią 200% to robią. i lockdown im w tym nie przeszkodzi
Anon Drakkar7 Grodno akurat chciałbym dokupić w okolicy 9-10 ale czy się uda, wielka niewiadoma
Drakkar7 Grodno ma coś w galeriach?;)
Drakkar7 kriss1975 i jeszcze nie wiem czemu Grodno dostało;)
cooper Dziś Grodno ładnie, PXM ponad 2,5 a FMF to już perełka
Bartas_Gda (r) na Grodno mamy RGR
Grzesiek grodno moze dostac jakies pieniadze z uni na rozwój ?
lskibinski michal1984 to giełda, nic nie jest pewne, ale liczę, że MDG dołek ma już za sobą i zacznie się poprawiać, a co za tym idzie poprawiać kurs. ostatnio sporo fundów zapakowało się w MDG więc liczę, że mają rację. Biznes kolejowy wygląda na perspektywiczny, a wybrałem sobie Trakcję, bo mają wysoko sufit. Banki nadal nisko, ale wezmę któryś na korekcie. PEO chyba, albo Millenium, zobaczę. Unimot to dość prosty typ, ale jeszcze popatrzę, gdzie go wyciągnie grudzień, bo petro jest grane. A Grodno nie dość, że nisko, to jeszcze mają fotowoltaikę, która pewnie od wiosny znowu będzie grana. Ahh... do tego Famurek, po korekcie jeszcze bym dołożył.
lskibinski michal1984 unimot, grodno, jakiś bank, trakcja, mdg - to moje typy na zakopanie na 2021 longterm.
lskibinski michal1984 ja grodno wrzucam do portfela na 2021. Jeśli pytasz, co teraz, to ci nie powiem, bo uwazam, ze tutaj cierpliwosc sie przyda.
michal1984 lskibinski jak zapatrujesz się na Grodno, bo zdołowane jest okrutnie obecnie, odbija powoli ale jak na takie informacje jakie tam są to tu powinno być spokojnie dużo wyżej jak dla mnie
lskibinski k0gi tak. moje typy do longterm na rok 2021 - MDG, Trakcja, PEO, Unimot i Grodno
kozineczka Inwestor2000 grodno ale u nich to jeden z segmentów działanosci
Grzesiek grodno rusza ?
Michał (a) Grodno również dzisiaj ładną świecę zaliczyło.
Anon Grodno ktoś co wie o emisji, ilośc , cena?
Piaskun Drakkar7 Getin to kase robił na kredytach samochodowych w komisach
Drakkar7 natki bioton i getin tez wtedy rządziły;)
k_jar a sorry mam mały pakiet w grodno
Grzesiek grodno coś próbuje
Luk Grzesiek grodno opóźniło raport, informowali o tym w piątek
Grzesiek grodno moze sie obudzi jak columbus
kriss1975 Piaskun Grodno wpadło mi w oko ,później wkleję
Grzesiek grodno i columbus. Oze dziś tez rusza
AGM u mnie trochę większe grodno :) Zobacz obrazek <16.png>
hessa bo Grodno i inne już w nim uczestniczą
Grzesiek grodno na widłach czas na gts
Janek kozineczka grodno juz widły
kozineczka Janek grodno mls nvv tim 01c snx brh photon mdi
krzysieksisiek hessa Zobacz Grodno, Columbus, Photon, 01C - wszyscy wyceniają kończenie programu dofinansowania na panele FV. Następny program ma być za parę miesięcy i to jeszcze bez dopłat bezpośrednich
Anon Grzesiek Grodno powinno domknąć lukę i odbije, choć obawa jest o emisje
Grzesiek gts , unimot i grodno pieknie
Grzesiek grodno i unimot jeszcze w okazyjnej cenie :)
Grzesiek grodno moze w koncu ruszy
Grzesiek Anon grodno jest na lini trendu. Powinno odbić ja pojawi sie popyt https://www.tradingview.com/x/wRRHtJiB
Anon Kogoś z tu obecnych interesuje Grodno? Gdzie technicznie jest wsparcie?
Grzesiek grodno sie rozpedza
Grzesiek Dzikun a grodno zobacz jak lini trendu sie trzymająhttps://www.tradingview.com/x/fxO7vNrK
Piaskun Anon na Grodno pewnie emisja będzie bo chca wejść w ciepłownictwo
Anon Inwestor nie wiem czy zamiast NVV wybrał bym Grodno, trzeba by poczytać
Inwestor Grodno po 8zł można próbować
Anon Inwestor Grodno chyba tez zmierza do domknięcia
Inwestor space takie Grodno czy nvv to nie specjalnie jakies balony po tym kursie
kozineczka kriss1975 grodno zaorane straszni ;/
lskibinski Luk o to masz grodno?:)
lskibinski Grodno domknięcie luki jednak?
lskibinski kriss1975 działam z kom, możesz proszę zerknąć, jaki jest poziom zmiany trendu w Grodno? Na ten moment są jeszcze chyba w kanale spadkowym i to przy górnej granicy.
lskibinski Wow, ale Grodno poszło. Chyba ta strategia się spodobała inwestorom
lskibinski Grodno takie coś można w sumie wyrysować https://www.tradingview.com/x/8YlzVEuz
Piaskun Przemek (r) Grodno planuje nabyć aktywa przedsiębiorstwa z branży grzejnictwa i hydrauliki budynkowej. Cena sprzedaży wstępnie została ustalona na kwotę nie niższą niż 70 mln zł. Zawarcie przedwstępnej umowy sprzedaży planowane jest na koniec bieżącego roku, natomiast umowa przyrzeczona ma zostać podpisana w pierwszym kwartale roku 2021.
Przemek (r) lskibinski jednak grodno 12,9 zł się zakończyło ale i tak jest dobrze
lskibinski Grodno wybronilo 13, ATT na koniec nieśmiała próba wybicia, SBE też pozytywnie, chociaż jak w wielu miejscach brakuje wolumenu. W poniedziałek liczę na XTB i pomyślę co z BML skoro kontrakty wchodzą:-)
Przemek (r) Grodno się wybroniło :)
Przemek (r) Karola GRODNO ma SMA200 dopiero przy 8 zł
kasus grodno nieśmiało próbuje się wybić z konsolidacji na wyższym wolumenie
krzysieksisiek Grodno wybija z trójkąta?
jarek_wse Bartolini Grodno nie dopiero przy 10,8?
Bartolini Przemek (r) witam aż dziw bierze że tak solidna spółka jak GRODNO jest tak nisko
Przemek (r) Grodno przy wsparciu i czekamy na wybicie w którąś ze stron Zobacz obrazek <grn_1_2.png>
Przemek (r) GRODNO mała świeca nad wsparciem i chyba na rozstrzygnięcie trzeba będzie czekać do następnego tygodnia
Luk czemu grodno nie na widłach :P
Michał (a) Grodno faktycznie teaz znajduje się przy wsparciu 12,00 zł, jednak jeszcze większej reakcji nie ma. Można będzie zagrać pod przebicie 12,60 zł.
Przemek (r) Luk każdy scenariusz na Grodno jest możliwy :)
Przemek (r) Grodno w ciekawym miejscu na odbicie Zobacz obrazek <grn2.png>
Grzesiek grodno o korekcie powinno odbić https://www.tradingview.com/x/72ldZiNI
Grzesiek grodno
Grzesiek grodno popuszcza
Grzesiek grodno teraz trafiłem na tą informacje http://www.grodno.pl/grodno-podbija-rynek-farm-fotowoltaicznych.html
Ed Grodno widły południe
Ed Po sesji 18 września zostanie przeprowadzona kwartalna rewizja indeksów, w wyniku której spółki DataWalk i XTB wejdą do indeksu mWIG40, a opuszczą go Bogdanka i Getin
kriss1975 getin w końcu zatrybił , az juz myslałem ze mnie towarzysz zrobi na szaro
h3rlitz getin próbuje
Luki a grodno ktoś jeszcze ma?
Przemas To prawda, mam jedynie grodno, myślę że hurtownie coś tam z tortu wykroją choć nie będzie szału oczywiście i częściowo w cenie. Na rynku Oze wg mnie warto szukać firm, które robią większe projekty, farmy, wychodzą poza Polskę itd ale nie robiłem rozeznania.
Ed kurde wywaliło mnie z Grodno :(
lukaz Ed Nie chcesz czekać na głębsze spadki z Grodno?
Ed Grodno in :)
Drakkar7 h3rlitz Orlen Cię nie kusi i Milenka albo Getin?;)
Ed Grodno to też covid :)
Ed a może in na Grodno :)
Przemek (r) Grodno ładne szacunki a spółka stosunkowo tania
Luk grodno drugi dzień broni 16
krzysieksisiek Czas na Getin?
Luk grodno to dzis ładnie chodzi po widłach
Dolar Grodno widły
Dolar Grodno out 18.9
Luk o grodno puścili
nowy ktos tu mowil o Getin dzis
Drakkar7 jakby tak jeszcze getin ruszył to będzie hossa jak za dawnych lat....bioton i getin;P
kramrok szkoda ze Grodno oddałem, ale chyba bede miał mimo to wiekszy zysk na BML
Ed ;) Grodno mało Covid owe ale widły
kramrok grodno może pojdzie wyzej
kramrok grodno otwarte
Luk nowy może na TIM poszli Ci co nie zdążyli na Grodno?
kramrok kiedy może otworzyć się Grodno? blokują mi dużą kasę:-(
Karola Grodno pieknie a zastanawiałam się czy wejśc z rana, eh
Ed zobaczcie Grodno :)
skolim grodno to dalo jakis komunikat ze tak rosnie?
Ed Grodno ktoś tam się trochę wysypał
bronas16 Grodno medcamp
Luki grodno ktoś może ma?
bronas16 grodno sie zbiera i zbiera ciekaw czy ruszy
Bartas_Gda (r) Grodno zbliża się do wsparcia
Michał (a) Większe wsparcie na Grodno to okolice 7 zł.
Michał (a) I Grodno oficjalnie wytworzył trend wzrostowy przebijając w ostatnich czasach najwyższy szczyt 8,00 zł. Wzrosty były jednak dynamiczne, więc korekta w każdej chwili możliwa. Już nie jest to "idealne" miejsce na ew. wejście.
Bartas_Gda (r) bronas16 złość na Grodno jest bo analizę na GPW atak robiłem mała w lutym ale troche dałem sobie namieszać sugestiami innych
Bartas_Gda (r) Ehhh to Grodno.
bronas16 grodno zaiwania, trzeba było pakować
Bartas_Gda (r) Michał (a) jutro grodno na radarze:)
Michał (a) Grodno kolejna mocno pro-wzrostowa świeca. Teraz już jednak przy oporze głównym 8,00 zł kurs się znalazł. Ale pisalismy wcześniej, że czekamy na korektę do 5,00 zł.
Marianus89 grodno tko 16%
Michał (a) underground Komentarz dotyczący Grodno oddałem tutaj: https://gpwatak.pl/zar/premium-podsumowanie-oraz-lista-spolek-gdzie-limakt-jeszcze-sie-nie-aktywowal-vol-121/#comment-26399
karkalis h3rlitz nie sledze ostatnio wielu rzeczy:) wiem ze np. Getin ma nieograniczoną linię z kasą w nbp, wiec nikt sie nie boi na rynku ze nie bedzie depozytow
Piaskun No to się Getin popisał
Fernon Ktoś wie pod co getin tak rośnie?
Michał (a) Grodno dzisiaj relatywnie dobrą sesję zaliczył, najważniejsza jednak jutrzejsza sesja będzie. Czyli reakcja na aktualne poziomy i czy 4,30 zostanie utrzymane.
goscniedzielny piotrlotr na Grodno również , ale stoi ukryciak na 4,1
Ed Grodno widły
karkalis i wiem filipie, że od momentu gdy naganiałeś w lutym 2019 na getin po 2,3 a ja Ci spokojnie tłumaczyłem że to jest za dużo to masz urazę do mnie i chcesz mi coś udowodnić, ale mnie to nie rusza, tylko nie lubię takich personalnych wycieczek jakie Ty uprawiasz i za które miałeś bany. Zastanów się następnym razem co piszesz, bo siejesz fake newsy i prawda a'la Ferdynand ze świata kiepskich.
Mareksy grn to Grodno?
Przemek (r) Grodno ciekawa świeca na mega wolumenie
Bartas_Gda (r) Grodno górne widły
Bartas_Gda (r) Ed stąd też może dlatego Grodno tak spada
piotrlotr mam wrazenie ze ta gadka o przerwanym lancuchu dostaw jest grubo przesadzona, i gielda zachowuje sie jakby juz dyskontowala jakis kataklizm... Padaly juz informacje ze fabryki w chinach ruszyly (moze nie na pelnych obrotach ale jednak), a spolki polskie podaja informacje ze nie sa z tego powodu zagrozone. Sam pisalem 3 dni temu do Grodna zeby dali znac jak oceniaja wplyw epidemi na ich dzialanosc to odpisali tak : ,,Gardas Marcin pon., 9 mar, 22:35 (2 dni temu) do mnie Szanowny Panie, Uważnie monitorujemy sytuację związaną z koronawirusem, jednak dziś nie wpływa ona odczuwalnie na działalność Grupy Grodno oraz wyniki w żadnym z naszych segmentów. "
Luk obserwuje ktoś grodno ?
Mariuszu kozineczka no jak odwrócisz tabele to zobaczysz grodno na czele...
Mariuszu grodno widły
Hordos Grodno odbiło
Hordos Grodno idzie dalej
Hordos Grodno wybiło
Wojciech Grodno wygląda na bardzo ciekawą spółke
Michał (a) Karola Na Grodno wykres dalej pozytywnie wygląda, szczególnie potwierdza to świeca z dnia 14.01 oraz 10.02.20. Wsparcie przy ~6 zł. Trend wzrostowy dalej trwa. Ostatnio była analizowana w Premium.
astonish co myślicie o GRODNO? Pojutrze wyniki za IV kwartał
Bartas_Gda (r) Grodno ładne szacunki podało
nemooo grodno jaki ruch;]
kozineczka bronas16 Grodno obserwujesz?
Przemek (r) Grodno też ładnie i walczy o wybicie oporu.
Hordos Sal może się zrealizować i jeden i drugi, albo żaden :P tak po nvv patrzę, że to ma swoją sezonowość po prostu, tylko na Grodno nie ma niestety komunikatów o większych umowach hurtowych. Wtedy byłoby fajniej :)
beemar przebicie Grodno 7,5 kluczowe ;)
Martin Przemek (r) górny pułap wziąłem :) a jak widzisz Klabater i Grodno
Sal Ponawiam temat Grodno. Stała dziś blokada na 7.50 i zrobiła się cofka. Obroty duże. Poprzednim razem też, doszło do tych poziomow. Podwójny szczyt?
Karola beemar Grodno wczoraj wybiło, musi dogonić inne spółki z oze ;)
beemar myslę, że warto zwrocic uwage na Grodno
laptop grodno atakuje
kramrok Grodno próbuje
Grzesiek kozineczka odnośnie grodno https://comparic.pl/grodno-grn-korzysta-na-fotowoltaicznej-hossie-analiza-na-zamowienie/
kozineczka Lubelak grodno było skorelowane w jakimś stopniu z OZE także spekuluje, że i to też ruszy...
laptop grodno widze ladnie 2 dzien
czarny emefe właśnie pytanie czy dobre info, carcade przynosi zyski a wręcz jest samodzielną spółką, więc sprzedaje zdrową firmę. Będzie jednorazowy wpływ, chyba że kasa z transakcji przejdzie na ogarnięcie getin banku
k0gi Dobre że jsw z zyskiem 150mln leci non stop na mordę tak jak Getin ze strata 100mln, a cdr mający 14mln zysku bryluje i wchodzi na historyczne maxy będąc wyceniany wyżej niż kilka spółek które w sumie dają z 400mln zysku heh
Lubelak jak widzicie grodno na 4h syg. kupna sie zrobił.
bylu karkalis ja sie czaje na pge polimex i grodno
kramrok może Grodno ruszy
czarny emefe getin mam i nie mam, spółka na której najwięcej kółek zrobiłem. Obecnie mam.
czarny laptop idea i getin w górę zapewne, jutro też w góre pojdzie getin po wynikach i możliwy zjazd, zazwyczaj taka sytuacja na spolkach lesia
laptop o co getin jutro 2 czy leszek robi popisowe he
czarny widzieliście getin? :O
Bazyli Bartas_Gda (r) z Grodno bym teraz uważał, tam chyba jest jeszcze Lartiq, np na koniec czerwca w Perłach miał ponad 600tys akcji i dopiero ostatnie sesje tak naprawdę dawały im jakieś szanse wyjścia
Bartas_Gda (r) Grodno luka bessy jako opór
Janek Bartas_Gda (r) masz wykres Grodno?
Bartas_Gda (r) miejsce cofnięcia na Grodno jest nieprzypadkowe
Lubelak a grodno to jak widzicie?
Lubelak grodno puściło, chyba wyciągają za uszy ?:)
bronas16 ładnie zrobili na grodno
bronas16 grodno, korekta w locie?
Janek kozineczka spoko, ciesze się, po prostu uważam, że po sensownej korekcie grodno może jeszcze iść do góry
laptop matko grodno mailem po 5.3 oddalem po 5.7 ale ze mnie leszcz masakrejszyn he
laptop Janek to pakuj w cos he a nie rozkminiasz grodno he
Janek hmm, oddałem grodno, a tu ani myśli spadać
Janek Grodno chyba koniec jazdy, rsi prawie 90
Janek Grodno to jest szok :-)
bronas16 laptop a co się stało na grodno?
laptop grodno atak
laptop ale obroty na tym grodno fiu fiu
Janek kozineczka rzuć okiem na grodno - wychodziłabyś dziś?
Janek ale popyta na grodno - co tam się stało?
Janek laptop kiedy grodno wywalać?
laptop grodno
laptop panowie grodno
Michał (a) emefe Wiceprezes Grodno też ostatnio zakupił pakiet akcji.
emefe GRodno ładnie, nie wiem jaki powód
kramrok space nie wiem, jako że nie lubie sprzedawać z strata to bym czekał, wyczekałem ostatnio Grodno i nawet zarobiłem kilka stów
laptop bylu a na co wam ten getin he
Janek grodno ładnie :D
Grzesiek Wie ktos jak zachowa sie getin ?
space Adamec21 pewnie to "Narodowy Bank Polski zwolnił Getin Noble Bank z obowiązku utrzymywania 55 proc. wymaganej rezerwy obowiązkowej"
laptop getin moc
Hordos piotrlotr ładnie, podobnie jak Getin dziś
bylu witam,tez mnie ciekawi temat tsue ,na pewno bedzie można na tym zarobić jeśli wyrok bedzie niekorzystny dla francików,millennium ,mbank i getin pewnie
Adamec21 GETIN raport po sesji jednak. Myślałe, że puszczą przed sescją ;P
Ed Strata netto Getin Noble Banku w II kw. '19 wyniosła 88,5 mln zł, lepiej od konsensusu
kramrok Getin 6 minut i widły
karkalis ida i getin, co tam się wydarzylo?
kramrok a Getin to co wyrabia?
laptop dobra getin zdany na samym szczycie szkoda ze na fixe dali tak malo eh
Ed Grodno ładne wyniki szkoda że spółka mało płynna
piotrlotr ciekawe czy jutro bedzie petarda na grodno
k0gi kozineczka ty bralas GETIN, jak patrzysz na niego teraz ?
k0gi GETIN mocno zawezony dzis bollinger sie robi, moze byc mocniejszy ruch w koncu
PIEQ skoro nie bedzie ratowania frankowiczow, ma to pozytywny czy negatywny wplyw na Getin np ?
space nudny ten getin dziś. niby wybicie i dystrybucjo/akumulacja
kramrok kozineczka jak widzisz getin bo widziałem, że zakupiony?
Michał (a) Autopartn ponownie przy oporze 4,80 zł. Wykres jednak dalej ma obraz pozytywny. Główne wsparcie na 4,40 zł wytrzymało.
beatum Getin na godzinowym luka domknięta, co yślicie, ruszy na północ??
bronas16 laptop ani mi nie mów o getin
laptop bronas16 mam nova gale chcialbym to sprzedac nie tak jak wczoraj getin he
bronas16 laptop ładnia jadą z getin
bronas16 laptop getin się rozpędza
bronas16 laptop getin?
bronas16 Lubelak getin
bronas16 laptop getin póki co słabiutko
bronas16 laptop jak tam pijesz browara i rozmyślasz o getin ? :D
karkalis bronas16 laptop panowie, na logikę. GNB idzie do sprzedaży. jaka cena? raczej niska, bo bank ma problemy. wiec ryzyko, że poleci w dół, jest duże (bo fund wejdzie po taniości). A kto skorzysta? wg. mnie getin - bo pozbywa się problemy jak uda się sprzedać.
bronas16 getin noble się coś spierdolił
bronas16 na getin kolejne widły
bronas16 laptop getin
bronas16 ciekaw czy GETIN bedzie jeszcze kontunuuował rajd
karkalis bronas16 na getin przy 1.00 jest wsparcie "filipa" trzeba było brać:)
bronas16 a tak kusilo wziac getin w piatek
karkalis W pt po sesji poszło info, że gnb ma dwie niewiazace oferty kupna banku. Getin miał ciekawe AT w zeszłym tygodniu, czyli insajderzy3juz siedzieli, warto obserwować Leszka
karkalis mam wrazenie że na getin i ida coś się dzieje
kramrok GRODNO już 6%
Ed KNF nie zgadza się na połączenie Idea Banku z Getin Noble Bankiem
Hoze getin zaczynają skubać
Hoze getin ale jazda :D
kramrok getin już plus 10%
karkalis idea, gnb, getin - ale oni lecą ostatnio. Ciekawe co za trup z tego wypadnie i kiedy uderzy w nasz system bankowy
laptop niech ktos zerknie na at na getin nobe co myslicie
Hoze fundamenty grodno powinno mieć dobre
Hoze A chciałem jeszcze żebyście popatrzyli na grodno które również powinno być "beneficjentem 500+" i korekta na małym wolumenie
Lubelak a na getin jest odwrotnie
custer na getin dzisiaj sma100 przebije od dołu sma200. co to oznacza?
Przemek (r) Patrząc po raportach spółek LC to tak jak Karkalis pisał najlepiej wygląda Getin
karkalis erbosss na miejscu Leszka, Ida i gnb oddalbym za bezcen do kogokolwiek kto by chciał to kupić, nawet za 1 PLN, a getin bym zostawił, z jego aktywami zagranicznymi, które generują zyski. Więc jakbym miał szukać czegoś na LC teraz, to getin.
loko ktos tu pisal ze GETIN bedzie po 1,2 i mocno watpilem i mowilem ze sprawdze :) no ktos mial racje, brawo
Michał (a) Autopartn w dalszym ciągu konsolidacja przy 4,60 zł.
Przemek (r) PIEQ nie wyglada podobnie. Na Elb mamy dwie długie świece spadkowe z czego druga utworzona została na bardzo dużym wolumenie co może oznaczać że na przedostatniej sesji pojawił się jakiś większy popyt który zebrał akcje od podaży. A piątkowa sesja zakończyła się swieca niezdecydowania ale na małym wolumenie i teraz czekam na poniedziałkowe sesje która powie czy mamy teraz przystanek i później dalsze spadki czy jednak pojawi się swieca wzrostowa poparta wolumenem. To się okaże w poniedziałek. Natomiast na euco mieliśmy kilka świec spadkowy Ch na coraz większym wolumenie a na końcu została utworzona krótka świeca ala młot poparta mega wolumenem co w tym przypadku oznaczalo pojawienie się popytu i zebranie podaży. A następnie ostre wzrosty. Podobny scenariusz mieliśmy na Grodno które również wzrosło ponad 100 % w ciągu kilku sesji.
piotrlotr Grodno mlotek na wpsarciu, wolumen moze sie zrobi choc i tak juz jest wiekszy niz zawsze
Michał (a) piotrlotr Na Grodno będzie można zagrać przykładowo na przebicie 4,60 zł. Czyli pod potencjalną kontynuację wzrostów, które odbyły się w styczniu tego roku. Wsparcie jest przy 4,00 - 4,30 zł.
piotrlotr zerknal by ktos na Grodno ? Warte obserwacji/ kupna w najblizszych dniach ?
loko Sylwek ktory pisal w tamtym tyg gdy GETIN byl po 1,81 ze GETIN idzie na 1,2 ? GETIN obil i poszedl na 1,92 :)
loko laptop haha tez czekam na te spadki sylwka na GETIN
laptop slawuniu jak tam getin jest juz po 1.2 ?
space Sylwek getin miał twoim zdaniem lecieć na 1,2 a ist na 2.5
loko cooper ja nie posiadam GETIN, zerkam na niego ale nie posiadam zeby byla jasnosc ;)
Sylwek loko to może napisz pod co Getin ma iść teraz ostro do góry ?
karkalis dla mnie Getin, Getinnoble oraz ida oraz OPF mają ten sam problem - napompowane aktywa poprzez wartość z przejęcia spółek.
loko Sylwek zakladasz na GETIN duzy dol tak? bo narazie tragedi nie ma
piotrlotr Sylwek zastanawiam sie co ty bierzesz stary. Wczoraj pisales o tym ze Getin i TPE beda spadac. A na vistalu w sumie nie specjalnego nie widac
Sylwek Tak jak pisałem Vistal piękny manewr. Getin i Tauron także prawidłowy komentarz.
custer tak właściwie: jakie są perspektywy dla Getin? C/WK to obecnie 0,2, powinno w średnim terminie urosnąć?
custer Getin na 1,50?
mlody_inwestor ale autopartn obroty ma dziś :o
mlody_inwestor Jutro wyniki Autopartn, ktoś się spodziewa czegoś nadzwyczajnego? Lub może wręcz przeciwnie?
Sylwek Getin Holding pieknie rozgrywany po SMA 15 na D1 pod Filiżankę z Uszkiem na W1
karkalis uciekam z SB, bo widzę, że panuje dziś dziwna astomsfera:D Jeszcze filip przyjdzie i zacznie mnie rozliczać z getin i że niby źle to rozegrałem :D
kramrok ja stawiam na dalsze wzrosty na msw, msz, tor, kan, otlog, forte, vistula, onemore, qubic, medicalg, eex, rafako, oponeo, synetik, vistal, getin, mirbud, unimor, praire, nowagala
k0gi GETIN koniec spadkow ? wroci na 2 zł ?
custer karkalis czy on sie pomylił to mnie średnio... natomiast czy ja się mylę to mnie już bardziej... a getin mi dzisiaj spada
custer karkalis dla ciebie getin ile jst wart?
custer czesc. te 4 zł na getin to primaaprilis? ;)
karkalis Dla przypomnienia, to ze mnie się smiales, że dałem się ubrać w Getin po 1.2, a jak było po 2 i pisałem sprzedawać, to Ty pisałeś, zw będzie po 4. Timing nie ten miales:) A w inwestowaniu oprócz racji ważny jest timing:)
karkalis filip możesz i pewnie wygrasz, bo atmosfera wokół Leszka się poprawia, widać, że PiSowi nie chce się walczyć z Czarneckim na taśmy. Pamiętaj, że ostrzegakem aby nie brać getin gdy Ty pisałeś, że bierzesz po 2.3. Ja pisałem wtedy, że ta cena jest za wysoka i że spadnie. I spadło na 1.5, też wtedy to pisałem, że po 1.4-1.5 można ponownie brac.
k0gi GETIN chyaba nie pojedzie jednak
Michał (a) Janek Teraz Autopartn już jest zbyt blisko oporu mocnego 4,50 zł. Bym poczekał dopiero na jego przebicie. Zagrywając pod przebicie 4,50 (jak tam się utworzy mniejsza konsolidacja), to główne wsparcie by leżało przy 4,20 zł. To jest 6,6%, stosunek jeszcze akceptowalny. Druga możliwość to czekać właśnie na wsparcie 4,20 - 4,10
k0gi pod co GETIN tak wyrwal?
Sylwek Getin Holding !! :-)
custer TKO na getin ciekawe :)
custer Getin wziął dywidendy z Ukrainy, a idea i gnb mają opinię nt.polaczenia.
Hoze getin może zaraz wygenerować sygnał K na 5min
Sylwek Getin na 4 zł :-)
loko jednak nie plakal bym gdyby GETIN zszedl na 1,75
loko GETIN wybija nad 2 zł
Patton jesli getin przeroczy to magiczne 2 zl to dzisiaj go kopnie w gore :)
k0gi GETIN sie ostro kreci przy 2 zł moze w koncu,,,,
Hoze getin coś konbinują
Hoze jak widzicie getin ?
custer getin - trwa akumulacja (?)
Patton getin, moze zaraz odpalic
k0gi co ten GETIN
loko getin za chwile 17 ?
k0gi GETIN jak widzicie, raczej wieksza korekta czy.....
k0gi GETIN ,,,, co to ,,, czyscili SLe ludziom ? :D
k0gi custer po ile dobrales GETIN ?
k0gi custer no jednak GETIN ciagle wciagaja
custer k0gi obserwuję... podaż zaczyna dominować na getin
k0gi na GETIN byly dwa b dbre informacje
custer getin 2,14 lokalny opór, a potem?
custer wziąłem ten getin, po 1,98... zobaczymy...
custer ida i getin
k0gi to co GETIN na 2,76 ?
k0gi Adamec21 dzięki. Znam te infa dlatego pisałem rano że getin dziś urośnie. Generują zyskinsplacaja kredyt ratunkowy..... Tu będzie zmiana trendu
Adamec21 "18.03. Warszawa (PAP) - Akcje Getin Noble Banku rosną w poniedziałek rano o 6,4 proc. natomiast akcje Idea Banku zyskują 4,4 proc. po informacjach, że banki spłaciły łącznie około 5,85 mld zł kredytów z NBP po problemach w listopadzie 2018 roku."
k0gi Getin pieknie
k0gi Dziś Getin może ładnie pojechac
Lubelak Getin w górę...
k0gi no fajnie dzis :D CDR bardzo ladnie przebil 186, WSE elegancko podskakuje, JUJUBEE tez niczego sobie, PRAIRIE lepiej niz dobrze tylko liczylem ze GETIN dzis poleci ponad 1,8x, tak czy siak moj portfel jest zadowolony i uśmiechnięty
bronas16 hej ajki widzicie sceanriusz na dziś z getin
k0gi GETIN, ze na spadki ?
Janek Sylwek na Getin? Na wykresie dziennym?
Janek k0gi Sylwek gdzie wy macie objęcie hossy i złoty krzyż na getin?
Lubelak getin niebawem spadnie
k0gi GETIN tez ładnie
bronas16 co tam znowu na GETIN
piotrlotr Getin zgodnie z nadzieja jakby wybija gora z ala trojkata
Ed Trzech klientów jednego z banków Leszka Czarneckiego wygrało sądową batalię o unieważnienie umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego. Po roku od uprawomocnienia się wyroku komornik w imieniu poszkodowanych zajął 3 mln zł z konta Getin Noble Banku.
Michał (a) Lubelak Na Getin nic szczególnego się nie dzieje.
Lubelak co sie dzieje z akcjami GETIN?
space piotrlotr na getin to jest problem z eskami.
piotrlotr nie wiem, ale kupilem 2 dni temu bo czulem ze odbije. Chodz technicznie uwazam ze GETIN powininen odbic
piotrlotr ALI ruszyl troche, czy GETIN tez zamierza ? niech ktos zerknie bo wg mnie cos sie dzieje
piotrlotr A czy na Getin ( i zreszta DNG i IDA tez ) nie uformowal sie trojkat z malejacym wolumenem ktory moze zwiastowac wybicie na dniach ? (gora zgodnie z klasyka )
k0gi no i GETIn wraca :) wzialem 1,65
space na getin jakaś dziwna akcja. było 5% na plus, i nagle zwała
Ed Właśnie po to Getin wszedł do Wig40
k0gi GETIN jak dzis urwał :)
Ed Getin gwarantuje lepsze pompki
Ed Giełda, dobę po podaniu informacji o spółkach awansujących do indeksu mWIG40, zmieniła swoją decyzję. To Getin Holding, a nie Ten Square Games wejdzie do indeksu spółek o średniej wielkości.
k0gi GETIN 144 wziety puscilem 166
k0gi GETIN odbijanego gra
k0gi Gitmen tak smao jak GETIN mial isc jak dzis do gory ;)
k0gi ja to sobie wzialem po 1,44 getin dzis
k0gi wieczorem byla tu niezla dyskusja, tzn okolo 19 o CIG, ktos pisal ze jutro odrazu wystrzal :D ten sam co pisal ze Getin wyszlo z chmury bessy i juz tylko w gore
k0gi Getin jak sie posypal
Michał (a) Nasza analiza Autopartn pojawiła się na blogu prezesa: https://www.analizyprezesa.pl/bez-kategorii/auto-partner-przebil-istotny-opor-na-4-zl/
karkalis zuza wejście w getin poniżej 1.5 to mozna juz było na spokojnie ryzykować, ważne, aby nie widzieć np. 4 PLN "bo się nalezy jak psu buda" - wtedy to już lepiej iść do kasyna niż "inwestować". Jak leciała taka spekulacja w pewnym momencie na getinie to i tutaj uaktywniło się wiele gorących głów co widziało już złote góry, a jak sie skończyło, to widać na wykresie.
Błażej (a) Co do Getin, to z ciekawostek dodam, nawiązując tym samym do ostatniego wpisu, że Marshall zajął tam parę dni temu shorta.
Michał (a) zuza Na Getin to już niestety by trzeba było mocno przeanalizować od strony finansowej. Szczególnie po ostatnim resplicie akcji. Tutaj sama analiza techniczna nie będzie dobrym narzędziem. Jedynie w połączeniu z analizą finansową, jak już wspomniałem wcześniej. Ogromne wahania są tam. Wcześniej mocny trend spadkowy.
karkalis kozineczka jak grodno leciało z 4 na 2 - to też już były hasła o bankrucie. jak cfg leciał to też bankrut - a w takich momentach jak się wie coś o fundamnecie, to trzeba brać:)
ttrader GETIN - przeprawa przez chmure bessy na godzinowce zakonczona pozytywnie, czyli droga otwarta na wyzsze poziomy.
ttrader GETIN - kolejna(e) godzinowka powinna dac teoretycznie wiekszy wystrzal w gore. Jak narazie idzie zgodnie z przewidywaniami. Juz prawie wyszlismy z chmury bokiem. Po wyjsciu powinnismy zaliczyc wybicie o czym tez swiadcza malejace obroty.
ttrader GETIN - przeprawa przez chmure bessy na godzinowce. Kolejna swieca godzinowa powinna dac mocniejszy wystrzal w gore w celu wyjscia ponad chmure bessy (wykres powyzej)
My-Bro-Joe karkalis dzieki za getin
zuza getin wczoraj rano kupiony,dzisiaj sprzedany
krzysieksisiek Drugie pytanie, jak np. Instytucje zajmują krótkie pozycje na np. Idea czy GETIN? Czy my też możemy zajmować?
cooper Roberts wyrąbali mnie na wielu spółkach bo sprzedałem za wcześnie bojąc sie spadków (ABC, Grodno, PAT, Airway, Elemental itp.). Teraz nie dam się wygryźć
Roberts W sumie taki obrót ze każdy mógł to zrobić. Może ktoś na getin przeskakiwał bo wczoraj tez miałem taka myśl :D cooper
karkalis erbosss zanim się wypowiem o getin, to wolałbym aby nasz główny analityk, Filip się wypowiedział. Mnie wysmiewal, że pisałem,ze getin poleci,więc poczekam na komentarz mądrzejszego.
karkalis Jeśli wypowiadasz się się o wzkazniku C/WK to rozumiem, że wiesz o czym piszesz, rozumiem że zajrzales do bilansu i zobaczyłeś co mają w aktywach problematyczne? Wymadrzac się widzę, że potrafisz, ale uzasadnij proszę, jak getin ma dojść do 4 pln.
karkalis Filip tak dziś rano pyskowales, jeszcze dzis sie smiales ze mnie, to poproszę o komentarz do getin - coś pisałeś o 4 PLN, ja cały czas odradzam od tygodnia.. Dawaj swój komentarz.
piotrlotr o getin dokmnal mikro luke na 1,25. ja chyba cos wezme
Donbas78 kozineczka brałaś getin?
Donbas78 Getin jakie wywalanko:(
erbosss getin wychnięty po 1,86 :) - ok. 5% na dzisiaj
cooper popełniłem błąd po raz kolejny - założone przeze mnie zadanie nie wykonałem do końca. Nauczyło mnie zbyt szybkie sprzedanie akcji w których widziałem siłę aby trzymać dłużej. i tak nie zarobiłem sprzedając przed wybiciem ABC Data, Elemental, Grodno, Monnari (trzy razy zbyt szybko), PAT, WSE (przed pierwszymi wybiciami) a teraz FOR!
erbosss karkalis space Ja na pewno będę się ustawiał w okolicy dzisiejszych wideł dolnych na getin. Tak od linijki cały dzień to szło nie będzie :)
karkalis erbosss ja celowałem w max 0,3-0,4WK, getin ma wydmuszki jak OPF, wiec 0,25-0,3 max (wg. mnie) - ja Leszkowi już podziekowałem, a fund co gra na krótko jechał też na S na getback - wiec wg. mnie goscie z fundu wiedzą co robią
karkalis filip trzymasz getin?
erbosss getin ciekawie, ja niedługo coś skubnę :)
erbosss kozineczka Cześć, ja też pchnąłem getin z rana - zysk 5% - sząłu nie ma ale zawsze coś:)
Bartas_Gda Cześć, jestem z Wami od prawie roku i w ostatnich dniach/sesjach moim zdaniem mieliśmy wydarzenie jak na razie bez precedensu - o czym mówię o akcji na spółkach LC - (ja stałem z boku o obserwowałem ze względu na brak kapitału), dostaliśmy na talerzu kawał analitycznej pracy - przed tym niż widziałem info na jakimkolwiek portalu (mówię o możliwych wzrostach na spółkach). Pozwolę sobie zacytować :"10:21karkalis Cześć, pozwolę sobie popełnić wpis na temat spółek Czarneckiego. Jeśli śledzicie moje wpisy, to IDA kupiłem po 2,7x. Getin brałem po 1.0x. Właśnie dziś zrealizowałem - dlaczego? Bo oprócz tego, że zobaczyłem potencjał w informacjach zanim szeroki rynek to zauważył, to moje Risk/Reward ratio bylo odpowiednie: czyli potencjalny zysk szacowałem 100%-150%, potencjalna strata zakładałem 20%, aczkolwiek jak pisalem, inwestor może ruszyć wycenę wszystkiego co LC (zawsze tak jest jak pojawia się inwestor dla spółki co ma trudności - zwykła wiedza fundamentalna). W tym momencie Risk/Reward dla IDA zmienił się wg. mnie do poziomu nieakceptowalnego: 50%zysku, 50% straty --> takie widełki ja obecnie widzę. Wiem, że tutaj niektórzy widzą jeszcze wzrosty 100% "bo się należą jak psu buda". Jeśli urośnie 100% - pogratuluję, ale to już nie dla mnie zabawki. Na giełdzie ważne, aby trzymać się strategii które pozwalają zarabiać i maksymalizować zysk przy odpowiednim poziomie ryzyka (czyli Risk/Reward ratio. Powodzenia tym co zostali na spółkach z Grupy Leszka! Mój wpis nie oznacza, że te spółki nie dadzą zarobić, ale ryzyko jest wyższe niż przy poziomie 2-3PLN." - powiało trochę wazeliną - wiem - osobiście już karkalisowi pogratulowałem - bo jest czego - tym bardziej dziwi mnie jak ktoś ma pretensje pisze o jakimś ubieraniu - przy takich wzrostach w szale zakupów z takim ryzykiem trzeba się liczyć - jak chcę podziękować za naukę! Spokojnej nocy
custer karkalis dziękuję za poranny komentarz do IDA i Getin.
My-Bro-Joe getin sprzedany, z duże jazdy :)
arthas9182 ale pozbierali getin...
erbosss kozineczka nie ustawiasz się na getin? Dla ciebie jeszcze zleci? Bo ja się zastanawiam czy podbierać tę panikę :)
erbosss czy ktoś się ustawia na getin po tym zjeździe? Pojawiła się jakaś fundamentalna informaca czy po prostu odpał z wysokich poziomów?
arthas9182 kozineczka ustawiasz sie jakos po ida lub getin?
karkalis Cześć, pozwolę sobie popełnić wpis na temat spółek Czarneckiego. Jeśli śledzicie moje wpisy, to IDA kupiłem po 2,7x. Getin brałem po 1.0x. Właśnie dziś zrealizowałem - dlaczego? Bo oprócz tego, że zobaczyłem potencjał w informacjach zanim szeroki rynek to zauważył, to moje Risk/Reward ratio bylo odpowiednie: czyli potencjalny zysk szacowałem 100%-150%, potencjalna strata zakładałem 20%, aczkolwiek jak pisalem, inwestor może ruszyć wycenę wszystkiego co LC (zawsze tak jest jak pojawia się inwestor dla spółki co ma trudności - zwykła wiedza fundamentalna). W tym momencie Risk/Reward dla IDA zmienił się wg. mnie do poziomu nieakceptowalnego: 50%zysku, 50% straty --> takie widełki ja obecnie widzę. Wiem, że tutaj niektórzy widzą jeszcze wzrosty 100% "bo się należą jak psu buda". Jeśli urośnie 100% - pogratuluję, ale to już nie dla mnie zabawki. Na giełdzie ważne, aby trzymać się strategii które pozwalają zarabiać i maksymalizować zysk przy odpowiednim poziomie ryzyka (czyli Risk/Reward ratio. Powodzenia tym co zostali na spółkach z Grupy Leszka! Mój wpis nie oznacza, że te spółki nie dadzą zarobić, ale ryzyko jest wyższe niż przy poziomie 2-3PLN.
karkalis przy 2.7 czy 1.2 na getin to była spekuła, ale po 2.3 jak jest getin, to już nie jest spekulacja tylko kupić i zakopać - fucking logic:)
My-Bro-Joe getin
Bartas_Gda Błażej (a) sb żył ostatnio spółkami LC i wiele osób zarobiło - ale nikt nie typował tak jak było to z tego co pamiętam z Grodno
karkalis a to ciekawe, myślałem, że na koniec tygodnia na getin się wysypią, a to widły
Janosz ostatnie sesje IDA rośnie znacznie szybciej niż GETIN
My-Bro-Joe kurcze, no nie można żartować z żartu, przyznam że późno bo dopiero wczoraj kupiłem getin
kuna na getin ?
karkalis getin za to mam plan długo trzymać
custer na getin rekordowe obroty
Janosz karkalis getin czeka az Idea przebije widły
karkalis niby wygląda na osatni akt spekulacji, ale getin też wciągają nosem
Janosz kozineczka niezle,gdyby nie to powiazanie spolek LC ,to Getin ma szanse dojsc w okolice 2.1...zobaczy jutro
karkalis za to getin widzę wysoko jeśli pozbędzie się gnb/ida, naprawdę wysoko w dłuższym horyzoncie
karkalis kozineczka kurde, powiem Ci, że chyba szukam dziury w całym. jadą na ida i na getin równo
karkalis custer nie napisałem tego, ja mam kapitał podzielony, najwięcej w getin, później w Ida, a najmniej w gnb (bo Ci maja najgorsze aktywa)
karkalis filip oj Filip, Filip, jakbym Ciebie sluchał, to bym przy 1,05 oddal getin bo ubierajom:P
Janosz getin :)
Janosz karkalis getin jutro chyba w kierunku about2,1
Janosz ciekawe czy Getin znowu zrobi dwu dniowy przystanek przed dalszymi wzrostami...wypadało by jutro :)
custer karkalis spadki do 11 na Ida i Getin, po czym po fixingu up
erbosss getin zaczyna jazdę :). też czuję, że dolne widły zobacyzmy - ktoś się pokusi na nich o podbieranie ;)?
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK