Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Czerwiec 2022
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Spółki: Alumetal, Boombit, VRG.

Dzisiejszy wpis poświęcimy spółkom Alumetal, Boombit, VRG, ale na początek przyjrzymy się głównym indeksom giełdowym. Kurs WIG20 dalej porusza się w trendzie bocznym wewnątrz konsolidacji w obszarze okolice 2200-2300 pkt. Natomiast kurs MWIG40 dalej się konsoliduje tuż poniżej ważnego poziomu 5000 pkt. Kurs SWIG80 dalej trwa w konsolidacji w obszarze okolice 20500-21000 pkt. Czekamy na wybicie tych oporów i kontynuacji wzrostów.

ALUMETAL (AML)

Alumetal zajmuje się produkcją wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, a także stopów wstępnych tzw. zapraw aluminiowych, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Spółka również wypłaca dość regularnie dywidendy. Za rok 2020 wypłacona w wysokości 2,92 zł. Najbliższy raport za 1H 2021 pojawi się w dniu 30.09.2021 r.

interwał dzienny

Alumetal, analiza techniczna
Kurs spółki porusza się z pewnością w trendzie wzrostowym. Kurs podczas poprzedniej fali wzrostowej dotarł do mocniejszego oporu w okolicach 66 zł. Aktualnie widoczne jest zejście kursu do wyrysowanej linii pokrywającej się z średnią SMA50 wyznaczająca lokalne wsparcie, dlatego na najbliższych sesjach możliwa jest reakcja ze strony popytu. Następnym poziomem oporu może być jakiś okrągły poziom psychologiczny np. 70 zł albo 100 zł. Zagrywamy na wybicie górą wyrysowanej linii korekty.

Przykładowy LimAkt 62,60 zł SL poniżej SMA50.

BOOMBIT (BBT)

Boombit tworzy gry mobilne w formule free-to-play na platformy IOS i Android. Spółka przyjęła w czerwcu uchwałę umożliwiającą wypłatę pierwszej zaliczkowej dywidendy za 2020 r. Najbliższy raport finansowy za 1H 2021 ma zostać opublikowany w dniu 24.09.2021 r.

interwał dzienny

Boombit, analiza techniczna
Spółka porusza się również w trendzie wzrostowym. Utworzony opór w okolicach 30 zł zakończył dość długą falę wzrostową na początku maja. Od tamtej pory kurs przeprowadził nieudaną próbę wybicia tego oporu co w konsekwencji rozpoczęło ruch korekcyjny w kształcie klina zniżkującego, z którego wybicie górą powinno umożliwić ponowne przetestowanie oporu przez popyt. Aktualnie klin się zwęża a dodatkowo bliskość średniej SMA100 może tym bardziej zachęcić popyt do próby zakończenia tej korekty. Należy jeszcze uważać na SMA50, która jest respektowana przez kurs i może stanowić lokalny opór. Jako lokalne wsparcie w tym momencie może posłużyć nam SMA100. Zagrywamy na wybicie z klina zniżkującego.

Przykładowy LimAkt 24,10 zł SL poniżej SMA100.

VRG (VRG)

VRG projektuje oraz dystrybuuje wysokiej jakości kolekcji mody dla mężczyzn i kobiet oraz biżuterii. Głównymi markami są: Vistula, Bytom, Deni Cler Milano, Wółczanka oraz W.Kruk. Od pięciu lat spółka nie wypłaca dywidendy i na razie nie ma decyzji o powrocie do jej wypłacania. Najbliższy raport finansowy za 1H 2021 zostanie opublikowany w dniu 26.08.2021 r.

interwał dzienny

VRG, analiza techniczna
Spółka porusza się również w trendzie wzrostowym. Kurs spółki po dość długiej i zarazem wąskiej konsolidacji od lutego do kwietnia doszło do mocnego wybicia górą i dłuższej fali wzrostowej. Aktualnie kurs znajduje się w konsolidacji w kształcie a’la formacji trójkąta zniżkującego, z którego wybicie otworzy drogę do przetestowania wyrysowanego oporu w okolicach 4 zł. Ostatnie dwie sesje przyniosły świece na zwiększonych wolumenach, które dodatkowo są wsparte przez średnia SMA50. Najbliższe wsparcie można wyznaczyć na poziomie 3,60 zł. Zagrywamy na wybicie górą z formacji trójkąta zniżkującego.

Przykładowy LimAkt 3,71 zł SL poniżej 3,6 zł.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom, który brany jest do podsumowań i statystyk skuteczności analiz. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta maklerskiego, to sprawdź nasz ranking domów maklerskich.


Otwórz rachunek w LYNX i otrzymaj aż 50 EUR zwrotu za prowizje

Jeśli chcecie przetestować rachunek w LYNX, to koniecznie uzupełnijcie pole kupon: GPWATAK – dostaniecie 50 euro na handel (w postaci zwrotu za prowizje). Promocja nie obejmuje zwrotu za transakcje na CFD i certyfikatach turbo.

Zobacz podobne analizy:1 Odpowiedź

 1. Błażej Błażej pisze:

  Na dzisiejszej sesji doszło do aktywacji przykładowego LimAkt na spółce Boombit. Pozostałe wykresy maja jeszcze neutralny charakter.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Maciejka na Alumetal trzeba było posiadać akcje na wczoraj, żeby załapać się na dywidendę?
ekielka alumetal i 10% dyw. na dziś , jak to się ma do bowim ?
Przemek (r) Alumetal możliwe że trzymają bo widzę że krąży w okolicach 61 zł
Przemek (r) Alumetal coś nie chcą szarpnąć. Wygląda na spokojne rozegranie. Aluminium prawie po 4k dolarów
Michał (a) Martin Jak na razie Alumetal bardzo dobrze sobie radzi. Dalej w długoterminowym trendzie wzrostowym i w dalszym ciągu powstają pozytywne świece jak 16.11.21 oraz 01.02.22. Główne wsaprcie leży przy 60,00 zł.
Martin Jak widzicie Alumetal , ma szansę gonić inne stalówki Cognor czy Stalprodukt ?
Przemek (r) Na alumetal ładny wolumen i ukryte kupno po 61 zł
Przemek (r) Alumetal blisko linii SMA200 która powinna bronić przed dalszymi spadkami
Przemek (r) Zgadzam się co do alumetal i stalprodukt, że wysokie ceny aluminium i cynku powinny ruszyć tymi spółkami
kozineczka Dzikun stalprodukt alumetal, mamy hosse surowcową
Anon hasior alior, asbis, autopartner, boombit, budimex, ccc, intercars, kernel, shoper, tim
Bartas_Gda (r) kriss1975 rynek oczeikował dobrych wyników Alumetal
LBia sebastian88 BoomBit sprzedany
tomciu Tak chodziło o Alumetal nie alumast Dzięki
tomciu Cześć poproszę NTT oraz 2*hossa Alu czyli Ferro i Alumetal oraz PZU (jaka jest wg Was szansa po odcięciu na cofke do 36)
Piaskun VRG rekomendacja prawie 4,00pln nieżle
tomciu BoomBit Zobacz obrazek <Screenshot_2021_08_06_09_05_22_511_com_google_android_apps_docs.jpg>
Piaskun VRG to jednak lipna spółka
tomciu BoomBit miał w czerwcu 21,41 mln zł przychodów (aktl.) BoomBitGames https://t.co/iNXLZtFm89
koku Bartas_Gda (r) gość jest straszny, ale na VRG się nie obrażam bo dało zarobić ????
Bartas_Gda (r) koku on mnie od VRG odstrasza
Bartas_Gda (r) koku nie ma Mazgaja już w VRG?
koku kriss1975 myślisz, że korekta będzie głębsza? to co wtedy grać? brać Ski? np. PKP wygląda bardzo ciekawie. btw - nie wiem czy czytałeś ale Pana Mazgaja nie ma już w RN VRG ;)
Michał (a) Piaskun Tylko te spółki to już sporo urosły (odzieżowe). I szczególnie VRG. Ja już chyba kilka miesięcy temu Tobie nawet pisałem przy 2,00 - 2,50 w przypadku VRG, że właśnie jest czas na ewentualną inwestycję.
tomciu VRG jest przyczyną i skutek
tomciu Znalezienie niszy rynkowej i zmiana strategii biznesowej polegająca na koncentracji na grach typu hyper-casual (HC), w połączeniu ze stopniowym odejściem od gier Game-as-a-Service (GaaS), których monetyzacja była daleka od oczekiwań, zaczęły przynosić wymierne efekty w postaci stale poprawiających się wyników finansowych spółki. BoomBit za 2020r. odnotował niemal 182% wzrost przychodów r/r, 248% wzrost zysku netto r/r oraz posiadał gotówkę netto w wysokości 20,5 mln PLN. Liczba pobrań gier w 2020r. przekroczyła 200 mln, z czego blisko 70% przypadało na gry HC. BoomBit wypracowuje również coraz wyższe przychody - szacunki za marzec i kwiecień wynoszą odpowiednio 20,46 mln PLN i 21,54 mln PLN wobec 12,11 mln PLN w lutym.
tomciu Np w boombit znaleźli jak można robić to lepiej
space vrg strata
michal1984 Alumetal też słaba reakcja rynku dzisiaj na wyniki, ktoś zna spółkę lepiej bo wygląda do bardzo dobrze z ostatniego raportu
tomciu VRG zainwestuje w nowy koncept sklepów Wólczanka https://retailnet.pl/2021/05/11/86191-tylko-u-nas-grupa-vrg-prezentuje-nowy-koncept-salonow-wolczanka/
Błażej (a) Vrg de facto od kwietnia wystrzeliło o 28%
Mallo VRG to spółka dużo "cięższa" z uwagi na kapitalizację
Błażej (a) Kurs wtn wzrosł r/r o ponad 41%, vrg i mon po ok. 32%.
Ed VRG zachowuje się słabiej ?
Piaskun Błażej (a) 8mln zysku za cały 2020r lepiej niż VRG,MON
space Ed no farma się narosła, boombit dopiero zaczął, artifex dobrze wygląda(ł) :)
Ed Bez przesady ;) zobacz Farmę boombit
Piaskun kriss1975 Wittchen może być kolejnym po VRG motorem dla wig odzież
mediolan VRG info o transakcjach
koku kriss1975 ja podobnie byłem ustawiony i finalnie skończyło się 2,87, ciekawe czy nie będą chcieli zejść niżej jak ostatnio. VRG próbowałeś? Jak zamknąłem pozycję, ale trochę kusi ponownie ;) chociaż nie lubię pana M
mediolan Piaskun Ty dzisiaj zwyciezca sesji VRG
Piaskun kriss1975 no to nas fundy wystraszyły na VRG
Piaskun koku na VRG to fundusze rządza także ciężko przewidzieć
Piaskun VRG ładnie poszło ale teraz przed Oporem mocnym jest także ostrożnie
koku kriss1975 widziałeś jak VRG ruszyło.... chyba Pan Mazgaj się postarał ;)
mediolan kriss1975 typ dla Ciebie VRG piaskuna....strata a do góry idzie :):)
Sal Piaskun oczywiście miałeś rację z tym VRG. Cierpliwi zostaną nagrodzeni ;)
Sal Wiele rzeczy się na świecie zmienia, ale pewne są stałe. Jak to że Piaskun skorzysta z każdej okazji i zachwali VRG. W sumie to fajne. Stwarza takie jakby poczucie bezpieczeństwa :)
Piaskun kriss1975 VRG fajnie idzi po 2/3% dziennie
bylu ofe tak spokojnie prowadzą te vrg
bylu Piaskun masz vrg?
Piaskun bylu VRG do 3,20pln ma szanse Tuszkiewicz pozytywnie ocenia
bylu vrg jeszcze za 96tys do kupienia i 3zł
koku Michał (a) jeśli mogę wrócić do VRG to oporem dość znacznym będzie 3,0-3,05?
Michał (a) Na VRG pozytywny sygnał wystąpił przebijając 2,70 zł. Teraz aby wykres dalej pozytywnie wyglądał to by nie mogło dojść do stałego przebicia 2,70 zł. Jeżeli kurs odbije się od tego poziomu to będziemy mieć nowe wsparcie i wstępne wyjście z konsolidacji.
Piaskun MON pięknie wzrosty może VRG zacznie pogoń
Przemas space Boombit też na maksach
space Piaskun a jakis powód jest na vrg do wzrostów ?
Piaskun space VRG zrobi 3,00zico?
koku kriss1975 z odzieży posiadam najlepszego muła VRG :D no i CCC of kors
kriss1975 Drakkar7 vrg to muł i nawet nie zerkam
Drakkar7 kriss1975 ale VRG stoi:)
Piaskun Błażej (a) chyba cały sektor startuje zerknij na VRG,SOL
Piaskun space VRG zaczęli kasać to tez może być ciekawe
Piaskun Michał (a) ppytanie jakis większy opór na VRG 3,00pln?
Piaskun Michał (a) zerknij na VRG czyżby chcieli wybić?
Piaskun VRG startuje
Ed Skonsolidowane przychody VRG w marcu 2021 roku wyniosły około 60,1 mln zł, co oznacza wzrost o ok. 40,3 proc. w porównaniu do marca 2020 roku - poinformowała spółka w komunikacie.
kriss1975 space vrg to się ocknie jak na wiguni przyjdzie spłuczka i ten znów zaliczy 1,80
Piaskun space VRG na wiosenkę powinno wybić....
space vrg to ciekawa konsola się zrobiła, jak na xtb. miękiszon nowy
kriss1975 Piaskun na czym innym teraz skupiam uwagę , vrg dopóki nie wybije nad 3 zł to szkoda czasu
kriss1975 Piaskun to moż vrg podskoczy z 2% rano :)
Piaskun kriss1975 jutro wyniki na VRG za luty powinny być chyba lepsze niż za styczęń po otwarciu galerii...
Piaskun Michał (a) okey dzięki....Cos gadają o powrocie do wesel być może VRG w końcu wystartuje ...Technicznie spółka w boczniaku....
walduci50 Cześć Wszystkim.Grupa Alumetal szacuje rekordowe wyniki Q1 2021
kriss1975 Piaskun nie zerkam na vrg , wypadła całkowicie z kręgu zainteresowań , niech się dalej sami bawią kursem +/- 5% . spółka przespała całe odbicie od marca 2020
Piaskun kriss1975 no dokladnie jak widzisz VRG?
Sal nemooo A zakaz szalików, to VRG spadnie ;)
Piaskun VRG już nie chcą wywalać powinno również wystartować
space tylko vrg nie ma asa w zanadrzu żadnego. takie tam miętolino i jescze co chwilę newsy że nie zrobią dobrego zysku
kriss1975 Piaskun roczna hossa na vrg :) Zobacz obrazek <Obrazek4905.png>
Piaskun Sal VRG nie miało strat siegających blisko 1mld pln...
Piaskun Sal nie wiem czy spuszczą poniżej 2,60 VRG
Sal Miałem po korek VRG ale powoli wyprzedałem. Poniżej 2,5 raczej już nie spadnie, za dużo wzięli w tych rejonach. Teraz widać powolną zbiórkę przy 2,6-2,7. Ale rzeczywiście po co siedzieć na czymś co nie wiadomo kiedy ruszy skoro są szybsze tematy. Jak wreszcie pójdą w górę, zawsze można dołączyć. Niech pokażą wreszcie jakieś dobre wyniki zamiast opowiadać w wywiadach, póki co wskażnikowo spółka droga
kriss1975 Piaskun vrg miało na wyciągnięcie ręki answera , dlaczego tego nie wykorzystali to ja się zastanawiam po dzień dzisiejszy
kriss1975 Piaskun vrg to gniot większy niż xtb , za moment bedzie rok czasu jak się hossa zaczeła a on w czarnej dup...
Piaskun kriss1975 mnie zastanawia VRG moim zdaniem to niedoceniona spółka
Piaskun VRG "Pierwsze dwa tygodnie lutego należy uznać za bardzo dobre. Mieliśmy udane otwarcie, klienci wrócili i dopisali. Ku naszemu pozytywnemu zaskoczeniu sprzedaż internetowa nie ucierpiała po otwarciu salonów, utrzymaliśmy wysoką sprzedaż, taką jak mieliśmy w styczniu. Sprzyja nam zimowa pogoda" - powiedział wiceprezes
Piaskun Błażej (a) VRG jak widzisz na wykresie?
Sal Wywaliłem do końca VRG. Teraz niech leci na 3 i wyżej, droga wolna ;)
Drakkar7 Sal nie wiem to VRG to już męczące jest chociaż kiedyś pewnie ruszy;)..... bo to zbieranie od słabych rąk trochę już trwa;)
Sal Drakkar7 Żeby nie było , że bez uzasadnienia to VRG z powodu a) otwarcia galerii handlowych, b) wygaszenia konfliktu akcjonariuszy i wyzbierania podazy od słabych rąk
Sal Drakkar7 VRG ruszy
lskibinski Vrg nie mam;-(
lskibinski Sal ty o vrg, ja o cig:-)
space ja tam vrg sprzedałem miesiąc temu po 2.75 i mam swięty spokój od tego miękiszona
Sal lskibinski Wyhamowanie konfliktu akcjonariuszy powstrzymało wzrosty, ale w dłuższej perspektywie jesty korzystne dla VRG
lskibinski Sal vrg to dziwny papier. Miałem go w maju chyba i wciąż od tego czasu jest na tym samym poziomie, a przecież odzieżowka była brana
Sal Te 2,62 na VRG to nie jest pewnie jakiś techniczny opór już, ale zapamiętałem jako taką magiczną liczbę poniżej której jak spadało to leciałó na dłużej niżej. A jednak na 2,50 co mieli zebrać to chyba zebrali
Sal VRG przechodzi przez 2,62. Z braku cierpiwości wyzbyłem się większości papiera, ale nadal uważam że na wiosnę te 4 zł może zrobić
lion83 Vrg wymiana akcjonariatu ? Zobacz obrazek <Screenshot_2021_01_29_14_35_15_748_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
lion83 VRG może ktoś jakieś kreski porysować. Wygląda jakby był trójkąt. Może jakieś wybicie pod info o otwarciu galerii ?
lion83 VRG czy szykuje się wybicie z trójkąta ?
lion83 VRG http://biznes.pap.pl/pl/news/simple/info/38238288
lion83 VRG pod kolejne otwarcie galerii handlowych ?
Ed lion83 podam Ci w ciemno;))) ccc amrest vrg....
lion83 Na VRG przetasowania pełną parą
lion83 VRG Warszawa, 07.01.2021 (ISBnews) - Grupa VRG oczekuje stopniowego powrotu do normalnych warunków w branży handlowej w drugiej połowie bieżącego roku, wynika ze słów wiceprezesa Radosława Jakociuka. "Byliśmy dobrze przygotowani na to, aby podążyć za trendami konsumenckimi i dopasować ofertę do bieżących oczekiwań. Sukcesywnie zwiększaliśmy udział segmentu casual we wszystkich markach odzieżowych. W obliczu pandemii z większą stanowczością podeszliśmy do optymalizacji sieci handlowej. Zamykaliśmy nierentowne salony. Kolejne lokalizacje dobieramy ostrożnie. Inwestowaliśmy w e-commerce, dzięki czemu spółce udało się podwoić udział online w sprzedaży. Zakładamy, że te trendy będą oddziaływać na działalność grupy również w przyszłym roku. Spodziewamy się stopniowego powrotu do normalności w drugiej połowie 2021" - powiedział wiceprezes Radosław Jakociuk, cytowany w komunikacie. VRG podało, że na wyniki grupy w IV kw. 2020 roku istotnie wpłynął rozwój pandemii, a w szczególności decyzje administracyjne dotyczące zamknięcia salonów stacjonarnych grupy, znajdujących się w galeriach handlowych. "Przez 4 ważne dla wyniku tygodnie czwartego kwartału VRG mogła prowadzić sprzedaż wyłącznie w kanale online. W tym czasie spółka inwestowała w ruch e-commerce i uruchomiła działania mające wspierać sprzedaż online m.in. startując wcześniej z promocjami. Dzięki temu, w grudzień marki grupy weszły z bardzo dobrym momentum w kanałach e-commerce. VRG odnotowała rekordowe wyniki sprzedaży online na Black Friday" - czytamy w komunikacie. Po otwarciu galerii handlowych stopniowo obserwowano odbudowę popytu, czego efektem były zadowalające wyniki sprzedaży marek odzieżowych i dobre wyniki sprzedaży W.Kruk w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. "Mimo administracyjnego lock-down salonów stacjonarnych w galeriach handlowych oceniamy, że grupa dobrze poradziła sobie ze sprzedażą w kluczowych dla handlu tygodniach poprzedzających okres Bożego Narodzenia. Grudzień był zdecydowanie najlepszym miesiącem kwartału" ? powiedział Jakociuk. Wcześniej spółka podała, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte przez grupę VRG w grudniu 2020 r. wyniosły ok. 130,7 mln zł i były niższe o ok. 17,1% r/r. W całym 2020 r. wartość przychodów ze sprzedaży wyniosła ok. 853,4 mln zł i była niższa o ok. 20,1% w skali roku. Zdaniem prezesa Andrzeja Jaworskiego, grupa VRG wyszła wzmocniona z próby, jaką był 2020 rok i pandemia. "COVID-19 przyspieszył w grupie zmiany, które przyczynią się do większej stabilności naszej działalności w długim terminie. Dzięki wcześniejszym inwestycjom, dynamicznie rośliśmy w kanale online. Wykorzystaliśmy wzmożony popyt, zbudowany dzięki efektywnym wydatkom na marketing on-line i przemyślanym promocjom. Sukcesywnie doskonaliliśmy procesy logistyczne, aby coraz sprawniej obsługiwać zamówienia klientów e-commerce. Wykorzystanie doświadczeń marek z grupy i wsłuchiwanie się w głos klientów będzie pozytywnie wpływać na sprzedaż internetową również w następnych kwartałach" - powiedział Jaworski. VRG S.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Od 2000 r. podstawą strategii spółki jest koncentracja wokół funkcji "operatora" marek, projektanta odzieży i dystrybutora na rynku detalicznym. (ISBnews)
lion83 To już lepsze chyba VRG może też strata ale dużo mniejsza i jeszcze mają jubilerstwo.
Sal VRG chyba pozamula trochę dłużej, przelozyli NZW na marzec
lion83 VRG 11.01 NWZ kto będzie rządził w spółce ?
lion83 VRG arkusz zleceń co raz ładniejszy
lion83 VRG czy po nowym roku będzie powyżej 3 złotych ?
lion83 VRG ładnie zaczyna
lion83 VRG rusza już 2,70
lion83 Sal ja VRG mam sprzed pandemii się zoptymalizowałem i trzymam tam w 2021 będzie 5 zł wg mnie
Sal lion83 Wszędzie pompują, może i VRG zaczną ;) Doszukałeś się wiadomości jak poszedł skup Ipopemie ?
lion83 VRG wsadzą na widły ?
lion83 Na VRG jest tak mało akcji, że jak będą chcieć to 5 zł w momencie
lion83 Ed VRG ma moc pana Mazgaja
lion83 VRG może pomału będzie się wspinało przed 11.01
lion83 VRG Ciekawe czy walczą dalej o akcje i szkoda, że nie przekłada się to na realny wzrost kursu
lion83 Vrg posiada ktoś jakieś info jak zakończył się skup ?
lion83 VRG kolejny strzał Zobacz obrazek <Screenshot_2020_12_23_14_19_56_031_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
lion83 VRG I co z tym skupem akcji ? https://www.ipopemasecurities.pl/aktualnosci,p13#781
lion83 Jutro będzie sporo pakietowej na VRG rozliczenie zaproszenia na akcje po 2,55
lion83 Na VRG brakuje ulicy jest garstka reszta już przejęta przez fundusze i słupy od których ciągle odkupują w transakcjach pakietowych
Sal lion83 Co do VRG pełna zgoda. Mam tego sporo i czekam do 11 stycznia
lion83 W dodatku wyniki VRG wcale nie są najgorsze patrząc na pandemię i mają jeszcze jubilerstwo
lion83 Sprzedałem też VRG w ramach optymalizacji które miałem sprzed pandemii ale odkupiłem bo uważam, że tam coś grubego się szykuje. Ta walka na wpływy i wykupywanie akcji jeden przed drugim
space vrg i eah na plus dziś
Sal Zgadzam się z tym co tu pisaliście, że warto w takie dni coś nieco podbierać. Dobrałem CIG , Tauron, JSW i trochę jeszcze VRG
Sal A tymczasem na VRG ...
lion83 Ed VRG ogólnie trwa walka o akcje między dwoma gosciami. Robią to na razie tak umiejętnie, że faktycznie kurs stoi w miejscu ale początkiem stycznia ma być NWZ więc może będą więcej zbierać z rynku i podniosą kurs
Ed space tu jak na VRG fundy ustawiają sobie kurs
kriss1975 lion83 vrg, po sesji piątkowej wrócił z powrotem do dużego trójkąta i wsparł się na pęku średnich , w tym dużym trójkącie można dostrzec jeszcze mniejszy , gdzie góren ograniczenie to akurat średnia wma 100 , jeżeli ma być kontynuowany ruch na północ , to jest moment w którym cena powinna zawrócic . układ średnich jest skierowany do góry , zakładam że będziemy kontynuować ruch wzrostowy. Zobacz obrazek <Obrazek4295.png>
kriss1975 lion83 vrg , rysowałem pare dni temu , zaraz poszukam , MRC zerknę za godzinkę
lion83 kriss1975 możesz coś wyrysować da VRG i MRC ?
lion83 W większości na plus do końca roku tylko właśnie zawiodłem na CCC i VRG i wcześniej xtb z niewielką stratą
lion83 VRG Prezes z PIS to nie dadzą spółce padnąć załatwi dotacje
lion83 VRG wróciłem bo stabilnie https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/VRG/wyniki-finansowe
lion83 PS Minister zdrowia wymusił na mnie dokonanie szybkiej optymalizacji podatkowej na Ccc i vrg słowami kwarantanna narodowa
lion83 Na VRG też dokonałem optymalizacji ale odkupiłem spowrotem bo patrząc to wcale tak dużo nie stracili patrząc na wyniki finansowe i jeszcze ta walka o wpływy
lion83 VRG ff co raz mniejsze cały czas skupują i jaja okazję to tanio robić. Może chcą wycofać VRG z giełdy ? Co o tym sądzicie ? PS Zaskoczyło mnie że dzisiaj WIG ODZIEŻ na zielono. Ludzie już przyzwyczajeni do lockdownie
space do pkc na vrg i xtb to się przyzwyczaiłem
koku ktoś może patrzy na VRG? jak należy czytać sytuację kiedy kurs niżej aniżeli wezwanie fundu?
Ed Sal trzymam kciuki ale ja obstawiam stratę na VRG
Sal Ed VRG, lepszy niż w grudniu ub.r.
kriss1975 Sal vrg wybiła z tego dużego trójkąta , cena dotarła do 61,8% fibo spadku i tam się zatrzymało , korekta nie była jakaś mocna , jedynie dziś zamieszanie z kwarantaną narodową troche zamieszało , ale widać że popyt się szybko znalazł i zebrał towar tym samym wychodząc z powrotem z trójkata , cena dziś idealnie wsparła się na MA 50 I mocno odbiła , dla mnie wygląda ok. Zobacz obrazek <Obrazek4268.png>
kriss1975 Sal na vrg , nie robiłem , może dzis wieczorem co pomaluję
space vrg pewnie mazgaj dokupił
kriss1975 Sal na vrg?
Sal Jeszcze wziąłem VRG
Sal space na VRG stoi ukryciak na sprzedaży
space vrg mogliby jeszcze pocisnąć skoro tak ccc cisną
Sal VRG
kriss1975 koku ale vrg , oprócz garniaków ma tez inne produkty , a dzięki answerowi mogli by gonić wszystko i nie tylko swoje produkty , brend rozpoznawalny , tylko go mocniej rozpromowac i sukces gotowy
koku kriss1975 a to widzisz - przepraszam w takim razie - jakby Mazgaj kupił to obroniłaby się nieźle - z 2 strony ciężko garnitur kupić bez mierzenia, dlatego chyba VRG nie myśli poważnie o e-commerce - ale nie wiem czy to nie duuuży błąd w dzisiejszych czasach
kriss1975 koku ja o tym pisałem że vrg dało dupy nie biorąc ich , a to spółka z ich terenów mieli pod nosem
koku lion83 VRG - Cena2,64 PLN wolumen 494 :D
Ed to co zrobią fundy 4zł do końca roku na VRG ?
lion83 WIG ODZIEŻ to chyba ten czas i bitwa o akcję VRG
lion83 Sal na VRG jest tak mało akcji, że wg mnie mogą nawet jak będą chcieli na nowe szczyty po nowym roku pociągnąć
lion83 VRG już 2,83
Sal Mam dziś dzień dzika :) MDA, HUB, VRG :)
Sal space to VRG było takie oczywiste. I nadal jest
space my tu gadu gadu a vrg prawie 5% na plus
lion83 Do ilu mogą jeszcze VRG wyciągnąć pod ten skup akcji ?
Sal A VRG pnie się spokojnie dalej ...
space vrg na plus
Drakkar7 W VRG
Sal VRG dziś było ładnie zbierane powyżej ceny zakupu wyznaczonej przez Ipopemę i powyżej wsparcia na 2,62. Tylko RSI niepokojąco wysoko
lion83 natki dziękuję jeszcze raz czyli wychodzi na to że mogą podciągnąć kurs na tym VRG jak będą bili się o akcję i to kto ma więcej ?!
kriss1975 Bartas_Gda (r) wracając do vrg , to dla mnie spółka bez żadnej przyszłosci , mieli pod nosem answera do wciągnięcia , i nie skorzystali zamiast budować ecomerc to oni kopią się między soba , niech zobaczą co zrobił Miłek , już kilka lat temu gdzie ludzie tak sredni kupowali buty przez neta zagarna eobuwie które im teraz uratowało dupę , a vrg jak sie nie ogarnie to kolejnej pandemi nie przetrwa
kriss1975 hessa na vrg , może zrobić się ciekawie , trwa walka o tron
hessa na vrg drobne zakupy członka RN
koku kriss1975 jeśli mogę zapytać to VRG zagrane pod co?
lion83 space i reko na 3,14 na VRG
Drakkar7 space wywaliłeś VRG?:)
space a pod co granie to VRG ? pod to że wczoraj pisałem że wywalam ? ;)
lion83 VRG górne widły ????
Sal lion83 Obkupiłem się tego VRG jak norka
lion83 VRG już też wybiło 2,62
Ed Ipopema 21 FIZAN zaprasza do składania ofert sprzedaży nie więcej niż 15,5 mln akcji VRG, stanowiących 6,61 proc. udziału w kapitale zakładowym, po cenie 2,55 zł za sztukę - podała Ipopema w komunikacie
Sal space a i dlatego na VRG tak ten kurs trzymali
Sal Będzie chyba kolejna próba przejścia 2,60 na VRG
space Agutek chwilowo tylko mph w planach do wyrzucenia i vrg :) a var na którym dałem się w konia zrobić, pewnie w tym tygodniu odkupię
lion83 VRG na razie stoi w miejscu ale za to CCC lecimy ładnie po linii trendu wzrostowego
lion83 Na VRG cały czas pomału skupują akcje z ulicy. Co jakiś czas pojawia się info
lion83 Sal VRG trzeba potrzymać przynajmniej do połowy przyszłego roku wg mnie może nawet wrócić w okolice 4 złotych
space Janek ja to w czarnej dupie jestem na vrg :) noooo moze nie takiej czarnej po 3pln mam. i mały pakiet na ike. psychika mówi wywal przy 3pln, ale jednak dalej będę obserował średnie i wyrzucę w dobrym momencie
Sal space vrg wreszcie ruszy? Nie wierzę
Janek space vrg broni tych wszystkich średnich, czyli pozytywnie, posiadasz?
space vrg wybija sma200, ema30 i ema9 i linię trendu spadkowego
lion83 Vrg Prezes z PIS to pewnie będzie dofinansowanie i może zysku nie będzie ale strata też niewielka
lion83 Na VRG już chyba nie ma ulicy prawie
space Ed ale kurs vrg chyba trzyma
Ed VRG słabiutko
lion83 VRG można grać jeszcze na przebicie 2,50 ? Co dalej z WIG Odzież. W sumie grudzień to chyba będzie dobry miesiąc
Ed VRG S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka") informuje, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w listopadzie 2020 roku przez Grupę Kapitałową Spółki wyniosły około 47,4 mln zł i były niższe od przychodów osiągniętych w listopadzie 2019 roku o około 52,0%.
lskibinski vrg w dół po infie. W sumie nic dziwnego, jak takie spadki mają.
space vrg do góry po infie czy dołuje ?
space boombit nie obronił , a nawet nie próbował więc OUT, RSI robi się niskie ale jeszcze nie takie by się angażować
Sal Na VRG na 2,40
Sal space na VRG o tej samej porze
space for i vrg piękne pakiety pkc, na vrg pewnie zniknie, ale na for to pewnie nie
lion83 Piaskun ja mam VRG jeszcze sprzed pandemii usredniam jak mam wolne środki teraz mam średnią w okolicach troche poniżej złotych 3. Może w grudniu przekroczy 3 złote. Zobaczmy
Piaskun lion83 po ile brałes VRG?
koku kriss1975 jak się nie mylę, ale przy HQ VRG w Krakowie (ul. Pilotów) Alma dalej stoi - zostawił chyba sobie tylko po to, żeby móc na nią patrzeć z biurowca ;)
kriss1975 koku dlatego piszę ze zerkam na vrg , ale narazie są ciekawsze spółki do zagrania , chyba że vrg na longa
koku kriss1975 grazie! na VRG patrzysz czy tylko CCC?
lskibinski vrg https://www.tradingview.com/x/h0qHwEN9/
lion83 Takie VRG nie po to skupują, żeby chyba stracić
lion83 faziswd na VRG podoba mi się że skupują cały czas https://stooq.pl/q/h/?s=vrg
lion83 Czas prezentów VRG ma jeszcze biżuterię
lion83 Gram na dwóch spółkach CCC i VRG
lion83 VRG od pewnego czasu trwa wielkie zbieranie https://stooq.pl/q/h/?s=vrg
lion83 space VRG
Błażej (a) 2.38 -2.40 jest kolejne wsparcie - VRG . Macd nadal bez podazowego sygnału.
Sal Błażej (a) VRG dziś nie przeszedł oporu, myślisz że będzie glębsze cofnięcie czy ponowna próba?
Sal Drakkar7 ale VRG dzisiaj dzielnie walczyło z oporem. Wygląda jakby w końcu miało się przez niego przegryźć, tylko potrzebne większe obroty
Drakkar7 VRG jak zwykle a Monnari rakieta.....świat sie kończy:)
lion83 guf VRG też solne wg mnie jak popatrzysz to cały czas Mazgaj z ekipą skupują. Będą wzrosty na pewno. CCC jak ogłosi inwestorów dla eobuwie to będzie nie do podje...
lion83 guf ja stawi na CCC bo działa prężnie szczególnie w e-commerce i na VRG które finansowo dobrze sobie poradziło ma jeszcze zegarki i biżuterię i Mazgaj cały czas dokupuje
Błażej (a) koku VRG znajduje się nad SMA200, co jest pierwszą przesłanką do zmiany trendu na wzrostowy. Interesujący opór jest na 2,57-2,60. Teraz lokalnymi wsparciami są 2,40, 2,27. Średnie kroczące schodzą się do siebie, co może być zapowiedzą do silniejszego ruchu w górę, możliwe że nawet do 3,00, czyli do tegorocznego szczytu.
koku Błażej (a) czy analizujesz poszczególne spółki z tego indeksu. Ja bym chętnie zapytał o VRG i opór przy 2,5 i ewentualnie kolejny , również o wsparcie w przypadku przebicia 2,5 czy wówczas należy czytać je jako lokalne wsparcie?
Bartas_Gda (r) lion83 bogacze w VRG się raczej nie ubierraja;p
lion83 Ed dlatego VRG myślę że ma największe szanse na zysk bo ma jeszcze zegarki i biżuterię
lion83 VRG to także https://wkruk.pl/ Prezenty świąteczne żeby uspokoić żony dziewczyny które nie były na wakacjach, które nie pójdą na Sylwestra
lion83 Mamy otwarcie galerii handlowych ja w tym tygodniu stawiam na CCC i VRG z WIG Odzież https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-Plan-odmrazania-polskiej-gospodarki-8006094.html
lion83 Na VRG w samym listopadzie kontynuacja skupu akcji przez Mazgaja i kompanów może właśnie przed rajdem świętego Mikołaja
lion83 VRG męczy opór na 2,50
lion83 VRG na przebicie 2,50
lion83 VRG Ciekawe czy już Mazgaj nazbierał odpowiednią ilość akcji ?!
lion83 Vrg skup akcji cały czas https://stooq.pl/q/h/?s=vrg&o=9
lion83 VRG przebija opór na 2,50. Czy czeka nas solidniejszy wzrost ?!
koku VRG miał dobry i obiecujący q3 szczególnie w segmencie jubilerskim, gdzie zyski wzrosły znacząco. Widać, ze spółka tnie koszty, ale brak otwartych galerii powoduje wzrost ryzyka utraty 25% przychodów dla całej grupy. Odzież ryzyko, dział jubilerskim wyglada dużo lepiej. Nie wspominają o jednej topowej marce, której butik zaraz otwierają, także może pod tę informacje kurs rośnie. A wracając do Pana Mazgaja to może on dokupuje w ślad za zwiększaniem udziału Ipopemy? Rzuciło mi się w oczy, że jak tylko fundusz zwiększał to i Mazgaj również .
koku lion83 k_jar macie rację a CCC wyglada finansowo słabiej, ale o ile buty można kupić online i oddać to z garniturem już ciężej, w mojej opinii vrg jest mocno uzależniona od sprzedaży stacjonarnej, ale może właśnie małe butiki z markami luksusowymi i premium (W.Kruk) ciągną wyniki. Ludzie na Rolexa muszą się zapisać, także tylko trzeba czekać na dostawę z zagranicy , a kolejki po takie zegarki podobno są długie. Trzeba byłoby poczytać raporty dokładnie
k_jar koku fundamentalnie to chyba gorzej ccc wypada na tle vrg czy patrzymy na inne spółki?
kriss1975 koku vrg lubię ich ciuszki i narazie tylko tyle , ale obserwuje spółkę. Póki co to postawiłem na ccc i tego pilnuje
lion83 koku ale VRG finansowo bardzo dobrze sobie wg mnie poradziło z pandemią. Nie ma jakichś ogromnych strat. A w wszesniejsze zyski spokojnie jak na razie pozwalają przetrwać
koku VRG może i wyglada lepiej technicznie ostatnio ale fundamentalnie słabo. Jeśli chodzi o sprzedaż kanałem internetowym to nie ma nawet co porównywać z CCC czy LPP. Nie wiem jak radzi sobie biżuteria (W.Kruk), ale też chyba gorzej, chyba, że marki luksusowe jak Rolex, którego mają. Możliwe, że ludzie rzucą się przed świetami na zakupy, ale roku uratować w 1 miesiąc się nie da. Z drugiej strony Mazgaj skupuje, także coś może być na rzeczy
lion83 Vrg obstawiam jakieś info może o kontrakcie. Może rozwiną biżuteria
lion83 I na VRG skup przez Mazgaja. Mimo wszystko odbieram na +
kriss1975 lion83 vrg to wyjątkowy zawodnik , przespał praktycznie pierwsza fale od marca do lipca ,ale teraz widać ze tym razem będzie inaczej
lion83 kriss1975 VRG też jest mocno opluwane tymczasem Mazgaj cały czas skupuje korzystając z niskiego kursu
Inwestor Na Vrg
Agutek nawet vrg mialam spekulacyjnie, da sie :)
lskibinski ładne pałowanko na tym vrg... a jeszcze teraz okres, w którym powinni iść w górę.
Ed VRG ładne minusy pokazała także szansa na pompę
lion83 VRG skupują https://stooq.pl/q/h/?s=vrg
lion83 VRG strzał Zobacz obrazek <Screenshot_2020_11_09_15_10_06_287_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
lion83 Vrg idzie na kolejne widły
lion83 VRG widły
space spółka mega beznadziejna i nie polecam, mam mały pakiet na ike kupiony chwilę przed covidem. i nie sprzedałem jak cały rynek leciał na pysk. prawie wszystko odrobiło przetrzymane, poza VRG, EAH i CDL. cdl dziś wywaliłem bo nie ma potencjału, EAH pomimo covid'a trzyma fason, nooo i czekam na moment kiedy się pozbyć VRG, ale chyba przegapiłem moment. znowu teraz takie przeczucie mam ze może do 2.5 dojedzie :]
space na stooq widzę sporo skracających się funduszy z vrg, ale nie widzę tam historii, tylko aktualny status
Michał (a) VRG leci zgodnie z trendem całej odzieżówki.
Michał (a) Ale na VRG jest multum innych funduszy itp.
Ed VRG S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka") informuje, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w październiku 2020 roku przez Grupę Kapitałową Spółki wyniosły około 52,8 mln zł i były niższe od przychodów osiągniętych w październiku 2019 roku o około 30,6%.
guf space na VRG to jakiś fundusz się pozbywał
space wszystko rośnie tylko nie VRG, w sumie nic nowego na tej spółce, :p
Ed VRG poniżej 2zł ktoś wchodzi ?
kriss1975 Mazgaj chce zakupić 1mln garniaków od vrg
Ed Tylko pod co ten VRG ?
koku kriss1975 to byłoby info ale zaraz TVP zrobiłoby PR że JK utożsamia się z obywatelami i nawet on choruje ;) a patrząc jeszcze na branże które dostały w związku z nowymi obostrzeniami czy VRG nie warto byłoby rozważyć?
koku kriss1975 może jak amrest to i VRG warto rozważyć?
lion83 Vrg znowu strzał Mazgaja ? Zobacz obrazek <Screenshot_2020_10_16_15_46_04_024_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
space vrg znowu leci, pewnie zaraz mazgaj dokupi,
lion83 VRG Mazgaj znów kupił ? Zobacz obrazek <Screenshot_2020_10_15_16_28_45_962_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
hessa ma tu ktoś vrg?
hessa ktoś tu jest od VRG?
AGM Allegro zastąpi mBank w indeksie WIG20 - podała GPW Benchmark w komunikacie.W indeksie mWIG40 mBank zastąpi VRG, które dołączy do sWIG80 w miejsce Instalu Kraków. Na liście uczestników indeksu WIG30 Allegro zastąpi Energę.
lion83 Piaskun ale uważam, z na VRG za pół roku może być grubo jak już Mazgaj z ekipą nazbiera odpowiednią ilość akcji z ulicy
Piaskun lion83 Przychody VRG spadły o ok. 5,1% r/r do ok. 75,2 mln zł we wrześniu ISBnews - Biznes 5 paź 2020, 8:15 Warszawa, 05.10.2020 (ISBnews) - Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte we wrześniu br. przez grupę VRG wyniosły ok. 75,2 mln zł i były niższe o ok. 5,1% r/r, podała spółka. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń-wrzesień 2020 roku wyniosła około 621,7 mln zł i była niższa o około 15,5% r/r.
Ed VRG słabiej r/r a więc należy spodziewać się wzrostu na kursie
lskibinski no powiem wam, że układ na VRG + rozpoczynający się Q4 może dać tutaj zarobek: https://www.tradingview.com/x/T2ExSpcZ
lion83 Takie vrg w dobrej kondycji finansowej
lion83 Prezes vrg już z PiSu i kupuje
lion83 Na VRG znowu strzał. Czy to Mazgaj znów kupuje ?!
koku a jak oceniacie ruchy na VRG reaguje jak cały rynek czy może ktoś tam mocno rozgrywa?
Piaskun kriss1975 VRG sprzedalismy a tu rekomendacja 3,11pln za papier
Daniels Cześć. Chyba VRG dziś wybije powyżej 2.45
Piaskun kriss1975 Mazgaj znowu jakies dziwactwa wyczynia na VRG....Chce zrobić skup akcji czyli raczej małe szanse na większe wzrosty bo kurs będzie trzymał
guderin space "W wyniku nadzwyczajnej rewizji mBank spadnie do indeksu mWIG40 i wypchnie z niego najprawdopodobniej VRG."
lion83 tomcio03 VRG ukryciak rozebrany
lion83 Vrg ładna linia trendu Zobacz obrazek <Screenshot_2020_09_14_14_48_57_812_com_android_chrome.jpg>
tomcio03 lion83 2,45 siedzi ukryciak na VRG
lion83 Agutek na vrg coś się szykuje może być grubo https://stooq.pl/n/?f=1373685
Agutek lion83 ja jestem za. Ale zerkam na vrg od dawna, taki wzrost ostatnio 6% i dzis kolejne 2.5% to dosc niespotykany ruch. Ilosc transakcji tez sie zwiększyła. Na fundusze to chyba za male pakiety
Agutek lion83 zdziczal ten vrg
lion83 VRG ładnie
lion83 tomcio03 VRG w końcu wybija górą :)
tomcio03 VRG przeszlo 2,45
lion83 VRG walczy z 2,40 jak przebije to może podciągnie w górę ?!
Bartas_Gda (r) VRG ciekawy artykuł https://www.rp.pl/Handel/305249929-W-kryzysie-luksus-mniej-cierpi.html
Karola na trwale by musiał pokonac sma 100 na d1 vrg
Karola https://invst.ly/s3rm4 vrg
space vrg wygląda że wybił z formacji spadkowej
lion83 VRG 2,40
lion83 A jak VRG techniczne wygląda ?
lion83 VRG zdecydowanie szykuje się do startu lub pomału cały czas startuje
lion83 kriss1975 wygląda to coraz lepiej. VRG tam coś wiedzą i dlatego ciągle dokupują. Pamiętam Mirbud wszyscy mówili że to muł. Prezes ciągle dokupował potem wzrost o ponad 100%
kriss1975 czyzby Mazgaj powoli puszczał VRG, już sie obkupił?
k0gi boombit za to ladne kreci
lion83 Gdzie jest najbliższy opór na VRG ?
lion83 VRG 2,30 jakieś ruch w górę ?!
ekielka ostatnio was czytam - co jest ciekawego w tym VRG ?
ekielka VRG - tam nie ma przypadkiem podwójnego szczytu?
lion83 Vrg Mazgaj będzie miał okazję dokupić
lion83 Może VRG Mazgaj cały czas dokupuje, pewno coś tam wie co się święci
Piaskun lion83 VRG brałes?
Agutek lion83 vrg mam malutko bo sie balam ale jak bedzie szlo w dobra stronę moze warto bedzie cos dobrac
Ed lion83 a z jakiego powodu mieliby pompować vrg
lion83 Agutek na VRG szykuje się coś grubego wg mnie nikt by bez powodu tyle nie dokupywał. Wywindują kurs tylko ciekawe kiedy
lion83 VRG kolejny strzał Zobacz obrazek <Screenshot_2020_09_03_14_40_19_358_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
Ed VRG S.A. informuje, że skonsolidowana marża ze sprzedaży osiągnięta w sierpniu 2020 roku przez Grupę Kapitałową Spółki wyniosła około 48,4% i była niższa od marży osiągniętej w sierpniu 2019 roku o około 1,4 pp. W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń-sierpień 2020 wyniosła około 47,8% i była niższa o 3,4 pp. od marży osiągniętej w analogicznym okresie roku ubiegłego.
lion83 Co się działo dzisiaj na VRG z tymi batonami ? Jakieś pomysły
lion83 VRG Zobacz obrazek <Screenshot_2020_09_02_15_21_42_646_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
kriss1975 space VRG, kupiłem w marcu i teraz ostatni dobrałem , uważam że jak tylko się tam dotrą w akcjonariacie to kurs zostanie uwolniony , liczyłem że pozbędą się Mazgaja , ale ten lis cały czas zwiększa pakiet.
space kriss1975 to ja z takich spółek zakisiłem vrg sprzed covid'a
Agutek A wolumwn na VRG widzieliscie dzis?
space kriss1975 widzę żę zbierasz dziwne spółki, jsw, ccc, vrg
kriss1975 Piaskun mam vrg i ccc to mi narazie wystarczy jeżeli chodzi o detal
Piaskun kriss1975 lepszą marze te firmy uzyskuja ze sprzedaży w salonach niż online spójrz na marze VRG,,
Piaskun Przemek (r) zobacz wyniki VRG miesięczne za Lipiec to już wrócili do poziomów z przed pandemii...
kriss1975 Piaskun woda na młyn dla ccc, vrg, itp. myslę że jak tylko rynek się uspokoi to powinno to ruszyc
Agutek Wy VRG kupiliscie bo ich ciuchy spoko i na tym wychodzicie spoko. Ja wzielam ronson bo mi się podobają ich mieszkania i chcialam od nich (ale za wysokie progi) i ciagle jestem pod kreska. Z gustami roznie bywa
Ed a na VRG to chyba za mało jest FF i fundy muszą grać
Piaskun Ja ogólnie lubie VRG garnitury ,kurtki teraz chce kupic z 2swetry bo naprawdę fajne sa i ta cena
Piaskun Ed byłem w VRG to jakie sweterki po 100pln w promocji są
Piaskun Bartas_Gda (r) WTN oni bardziej po tyłku dostali niż vrg
Bartas_Gda (r) vrg rozważałem ostatnio
Bartas_Gda (r) Piaskun nie mam VRG z retail mam tylko WTN na long
kriss1975 Piaskun vrg to spółka dla mega cierpliwych graczy , ja jestem cierpliwy ale oni naprawdę przeginają. Mam ich już ponad 4 msc w portfelu i stopa zwrotu to 15 % Jakiś żart z ich strony.
Piaskun Bartas_Gda (r) komunikację VRG ma dobra ja lubie ich raport czytac
Bartas_Gda (r) VRG pokazao przyzwoite wyniki
Piaskun kriss1975 trzymasz VRG?
lskibinski Anon pozbylem sie WSE i VRG. Dokupiłem SIM
Piaskun lskibinski po ile wywaliłeś VRG?
h3rlitz lskibinski lbw i vrg to straszne męczy buły. tak jak TEN
lskibinski VRG out zrobiłem. za bardzo męczą bułę. Nad Lubawą też myślę. Wig-odzież wczoraj brzydka świeca
Piaskun kriss1975 VRG jednak cofneli
Piaskun Bartas_Gda (r) VRG korekta ciekawe czy 2,25pln dotkna?
Piaskun lskibinski ciekawe do ilu spadnie VRG?
lskibinski VRG ponownie odbiło się w zasadzie od SMA100
Piaskun kriss1975 VRG do ilu może zejśc 2,25?
Piaskun VRG chyba jednak cofkę zrobi na 2,25?
kriss1975 Piaskun VRG dziś na D1 wyszła powyżej sma 45 więc jutro jak yankes z rana nie będzie zabardzo psuł atmosfery powinni atakować opór i patrząc na rosnący wolumen powinno być z sukcesem. Co do MON i WTN nie mam zdania nie obserwuje
kriss1975 Piaskun spadają bo s? w w20 a tam narazie spadki , na mizernych obrotach ale w dół. VRG raczej nie będzie uczestniczyć w tych spadkach jeżeli upora się z oporem.
kriss1975 Piaskun vrg w strefie oporu jak sobie poradzą to 3 będzie już tylko formalnością.
Bartas_Gda (r) Piaskun przyjrzę się VRG.
Piaskun Bartas_Gda (r) z tego co wiem to przez 4miesiące ludzie w VRG dostawali po 1500pln pensji...
Bartas_Gda (r) Piaskun VRG jest w strefie oporu
Piaskun lskibinski VRG się rozkręca
lion83 lskibinski VRG 2,38
lion83 VRG wynika górą ?
lskibinski VRG ma SMA100 na 2.37. Podchodzą pod nią właśnie. Wyjdą górą, to będzie pozytywny sygnał w końcu, ale od czerwca odbili się już od niej minimum 3 razy
h3rlitz lskibinski VRG też wykres dramat
lskibinski h3rlitz mowisz o EUR, czy VRG?
lskibinski Piaskun ja VRG męczę od czerwca, albo maja i za każdym razem wybija mnie SL. Wchodzę na nizszym poziomie, idzie do góry, przesuwam SL i znowu wybija. Suma summarum mam na tym walorze minus
Piaskun lskibinski na VRG z raportu na raport poprawa wyników także pewnie i wyższa rekomendacja niebawem sie może pojawic to i moża kurs ruszy w kierunku 3,00pln
h3rlitz VRG to taka spółdzielnia, że szkoda gadać
lskibinski VRG bije się z SMA100, chociaż to póki co ciężka walka od kilku miesięcy:) Zobacz obrazek <VRG6.jpg>
Piaskun kriss1975 VRG trzymasz?
lskibinski VRG dość fajnie ostatnio popracował, ale póki co wciąż jeszcze w tym kanale siedzi. Musieliby wybić na ten moment 2.44 na zamknięciu dnia. Zobacz obrazek <VRG_kanal.jpg>
kriss1975 VRG,tygodniowy Zobacz obrazek <Obrazek3310.png>
lion83 Vrg widać chęć do jakiegoś wzrostu tym bardziej że z RN kupowali i Mazgaj
lskibinski wig-odzież idzie schodkami do góry, to moze przyjdzie czas na vrg
lskibinski lion83 może to VRG w końcu będzie grane.
lion83 Michał (a) VRG mam niestety sprzed pandemii jeszcze trzymam najwyżej będę sprzedawał końcem roku przy optymalizacji podatkowej. Może do tego czasu poprawią wyniki i coś jeszcze wzrośnie
Michał (a) lion83 VRG jak na razie same spadki. Pierw by musiało dojść do przebicia oporu 2,50 zł.
lskibinski lion83 VRG jak dla mnie, to jeśli nie wywali 2.35 m/w na zamknięciu to wciąż w kanale się porusza Zobacz obrazek <VRG5.jpg>
lion83 VRG też pomału wraca do góry
Piaskun VRG rusza...
Piaskun kriss1975 zaczyna sie obrót robic na VRG...
Piaskun kriss1975 VRG równiez może ruszyć do obserwacji ścisłej
Ed VRG też dziś ładnie wyzbierane tuż na 2pln
lskibinski hessa ja na VRG utopiłem 6%. A papier trzymałem naprawdę długo...
DeerDance VRG jakies info bylo? Czy po prostu wysiadaja z racji na akcjonariat
Drakkar7 kriss1975 VRG jest mega dziwnym przypadkiem..... nawet pod kątem walki o wpływy dziwne że nikt nie kupuje;)
kriss1975 skolim o mazgajowym kwicie VRG
Piaskun kriss1975 VRG cos słabe
lskibinski VRG zwała i dzięki cześć, SL wywalił. Żegnam śmiecia:-)
lion83 lskibinski VRG beton jak wiadoma osoba w spółce
lskibinski Vrg to centralnie beton:-) ani w jedną, ani w drugą XD
kriss1975 lion83 na vrg narazie nic nie pomoże dopóki nie zrobi sie porządek w akcjonariacie nawet jakby vrg miało 100 mln zysku to kurs i tak by został uwalony
lion83 space Ja te wyniki VRG odbieram jako dobre na obecny czas
kriss1975 lion83 na VRG w dalszym ciagu przepychanki w akcjonariacie więc jeszcze troche pomęczą kucyka
lion83 VRG w 2Q 2 mlin straty a w pierwszym 32 mln straty czyli poprawa mimo wszystko jest
lskibinski Vrg coraz lepsze? To Lion na inne wykresy patrzymy:-)
lion83 Ed VRG chodzi mi oto że pomimo Covidu od momentu pandemii co raz lepsze
lion83 Wyniki VRG coraz lepsze a kurs w wiadomym miejscu
DeerDance vrg bez reakcji na komunikat
Bartas_Gda (r) Piaskun te dane VRG nie takie najgoprsze
Piaskun lskibinski fundusz trzyma kurs na VRG
lskibinski VRG kiedy podaje wyniki? Bo tak szczerze mówiąc, to od kwietnia zachowuje się trochę "śmieciowo", w zasadzie boczniak, tudzież spadkowy.
cooper Po czwartkowej sesji zostawiłem w portfelu SCP i OAT który między czasie dokupiłem w granicach 14 zł. Resztę sprzedałem aby ratować zyski przed ewentualną kontynuacją czerwieni. Dziś po ostudzeniu emocji dorzuciłem TRK poniżej 2,2 oraz ponownie zapakowałem w Airway która na razie omija covidowe szaleństwo a należy się jej jak najbardziej. Z gamingu biorę od uwagę ARG i VAR. Dziś rano przegapiłem niestety SBE. W obserwacji PXM. Górnictwo i banki nie biorę pod uwagę. Nie wiem co dalej z VRG bo zachowuje się poniżej oczekiwań i na razie nie wsiadam drugi raz. Podobnie XTP ma sypacza i na razie w obserwacji.
kriss1975 Piaskun mam tylko vrg z tych spółek , poczekam do wyników i zobaczymy co dalej. CCC narazie oddane i w obserwacji.
Piaskun kriss1975 CCC i LPP ładnie odbiją również, natomiast słabo się zachowuje VRG,WTN
lion83 VRG powinno pochwalić się wynikami za kolejny miesiąc
lskibinski W cholerę OFE itd. siedzi na Famurze, Develii i VRG
lskibinski czy mi się wydaje, czy na VRG trzeba uwazac, bo wywala dołem? Zobacz obrazek <vrg_dolem.jpg>
lskibinski VRG in 2.27
lion83 Vrg dzisiaj ktoś znowu kupił RN ? Zobacz obrazek <Screenshot_2020_07_31_11_49_36_250_pl_asseco_mpromak_android_app_bre.jpg>
lskibinski piotrlotr no taka korekta tez pozwala odswiezyc portfel. teraz czasje sie na dobre ceny VRG, SBE i moze CCC, jesli zleci w drugiej czesci dnia, jesli nie to czekam
Piaskun lskibinski VRG brałeś?
lskibinski o i VRG sie sprawdziło, wraca do 2.9
lskibinski vrg poki co falszywe wybicie, uwazalbym z wejsciem powyzej 2.30. Dopiero na 2.29 jest tak naprawde popyt wiekszy
lskibinski VRG technicznie chyba bardzo atrakcyjny moment Zobacz obrazek <VRG4.jpg>
DeerDance powtórze się, pod co gracie VRG?
DeerDance VRG dzisiaj raport?
Piaskun kriss1975 VRG ma mocną pozycje kapitałowa....
kriss1975 vrg to jestem spokojny , bo sam u nich ostatnio zostawiłem pare złotych:)
kriss1975 Piaskun czekam z niecierpliwościa na to co pokaże vrg i ccc w wynikach sprzedażowych
Daniels Piaskun Dalej trzymasz VRG?
Daniels Ja sobie zostawiłem pizze i vrg. Reszta poszla. A co do nc to nie moja bajka. Wole mniej ale spokojniej. Nie chce zeby mi lapki urwało. Już kiedys to przerzylem i to nie na moje nerwy.
Piaskun kriss1975 ja dzisiaj dobrałem VRG po 2,24pln
kriss1975 Piaskun vrg dziś zachowywało sie spokojnie na tle rynku , nie wiem tylko dlaczego sandał tak oberwał
lion83 Zapowiadają się pewno dobre wyniki na VRG Ciekawe czy RN dzisiaj dokupiła
lskibinski Jak vrg nie wzruszone, jak było po 2.40:-)
lion83 Tylko VRG niewzruszone
piower Ile ma BOOMBIT ma TKO?
h3rlitz boombit TKO - 80%
lskibinski masakra, jestem praktycznie w gotówce jak h3rlitz. Zostało mi VRG (bep 2.25) i XTB (bep 11.90)....
lskibinski Vrg dzisiaj wyniki?
Piaskun kriss1975 ładnie zbierane VRG po 2,40pln
Piaskun kriss1975 zobacz jak VRG ładuje do wora po 2,40pln
Piaskun kriss1975 na VRG ile obstawiasz?
Daniels kriss1975 Ok. Ja tez zbrirałem w okolicach 20. Srednią mam 20.10. Dziś licze też że VRG mocniej ruszy
kriss1975 Piaskun vrg 1,80 i 2,35
Piaskun kriss1975 VRG po ile brałeś?
lion83 Piaskun vrg i pxm też mam
Piaskun lion83 Ty to PXM i VRG pilnuj>
cooper Zgodnie z oczekiwaniem FMF nadal w dół, przez co wywaliłem wczoraj po 2,05 akcje i daję sobie spokój z górnictwem, gdy ogłaszane jest zamykanie kopalni. Czy kupisz bilet na lot który z góry jest zapowiadany, że może nie dojść do skutku? Dla mnie nie ma mowy o spekulacjach w tym momencie. Koronaświrus rozszalał się na naszej gpw i pytanie kto zyskał i kto straci, szaleństwo jakie było w poniedziałek nie było widoczne na polskiej giełdzie od lat, tylko czy te spółki są naprawdę tyle warte :-) Może gaming wróci do łask chociaż nie pomaga mu w tym dolar - dziś ładnie VAR (jest szansa naodbicie na Sonka, ARG, NGG czy ULG) - oraz odzieżówka, ostatnio z Paiskunem obstawialiśmy MON i VRG które całkiem dobrze sobie radzą w tym koronawirusowym szaleństwie. Warto myślę dać szansę bio czyli CLN i bratu Szumowskiemu (OAT). Liczyłem też na większe wybicie na AIrway, ale póki co realizacja zysków lub dystrybucja (jak kto woli). W porfelu zostaje na pewno SCP z którym wiąże nadzieję na wybicie (panika już powinna być za spółką). Coraz więcej natomiast pytań pojawia się u znanego gracza XTPL. Sypanie aż miło dla tych co stoją z boku. Wielu obstawiało wybicie w górę a tu jazda w dół. Grubsza obserwacja się u mnie włączyła i pytanie co jest grane???
Piaskun Daniels VRG zbierane jest z lewej
Daniels Piaskun Też czekam na VRG. Ale ktos tam cały czas dokłada z prawej.
Piaskun Bartas_Gda (r) VRG jak z ukrytego zbierają...
Piaskun lion83 VRG przed raportem biora
lion83 Vrg już 2,43
lion83 Vrg pomału znowu na zielono. Czekamy na wyniki
Drakkar7 h3rlitz no nie wiem jak ktoś kupił amrest czy vrg w marcu i trzyma?:P to nie wiem czy podchodzi pod "co byś nie kupił to byś zarobił";)
cooper Paweł hej, na razie odpuszczam, już lepszy PXM bo tam wyniki mogą być na plusie. Na razie postawiłem m.in. na CLN, Airway, OAT, XTP, SCP, VRG.
cooper kuna VRG od 10 lipca?
cooper Ładne zbieranko ostatnio na VRG, kupiłem dziś pakiet
Piaskun kozineczka teraz zaladowałem VRG,MON zobaczymy czy importerzy dadza zarobic...
Piaskun Bartas_Gda (r) heyka co myslisz o VRG?
lion83 Piaskun vrg musi ruszyć rada nadzorcza już się o kupiła
lion83 Piaskun VRG bardzo fajna spółka nawet w czasie COVID-19 nie miała problemów, żadnych emisji akcji nie potrzebowali tylko przez Pana M chyba tak nielubiana przez inwestorów
Piaskun k_jar do czasu...Na VRG też wiało nudą
lion83 VRG rusza pod wyniki za kolejny miesiąc chyba
lion83 Vrg 2,40 chyba wszyscy już akceptują nowego prezesa
kriss1975 Piaskun lubie vrg jako markę odzieżową , zostawiam tam naprawde sporo kasy, ale wkurw... mnie Pan M , uważam że bez niego w akcjonariacie spółka była by juz dawno dużo wyżej
Piaskun kramrok na VRG marze w 3q moga być przyzwoite...
Piaskun kriss1975 VRG brałeś?
lion83 Vrg 2,40
lion83 VRG RN z Mazgajem na czele dokupuje po tym kursie więc na pewno wzrośnie pytanie tylko do ilu. W pierwszych dniach sierpnia raport miesięczny który pewnie będzie dobrym
cooper kriss1975 no ja też VRG i pewnie wywalę FMF
kriss1975 Piaskun jutro porzegnam resztę covidow i chyba przypilnuje coś bardziej spokojniejszego , może vrg. Mam kupiony mały pakiet jeszcze z czasów sraczki koronkowej z marca po 1,80 chyba czas powiększyć pakiet.
kriss1975 cooper vrg wybicie 2,45 powinno dać mocniejszego kopa
cooper Piaskun najlepiej wygląda VRG i MON, zresztą w końcu odzieżówka będzie grana
cooper Piaskun na VRG w ostatnich dniach na pewno była akumulacja akcji przy dużym wolumenie, zaczyna wyglądać ochoczo
cooper Piaskun no właśnie, przeanalizuję VRG
bylu Piaskun też liczę na vrg,mam zamiar kupować własnie na najbliższych sesjach
Piaskun cooper geming raczej powinien spadać USD spada dynamicznie...Ja obstawiam importerow.....Takie spółki jak VRG,CCC
lion83 VRG w pierwszych dniach sierpnia poda miesięczne wyniki jak mają być dobre to RN ma ostatnie dni na zakupy po obecnym kursie
lion83 VRG kolejne strzały. Pewno znowu ktoś z RN kupuje
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK