Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Styczeń 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Dodaj wydarzenie
Dodaj wydarzenie +

Dwie spółki przed szansą

PKO BP

PKO

Formacja techniczna: doji

Trend: średnioterminowy trend wzrostowy

Zakres inwestycji: na każdy rodzaj inwestycji (krótko-, średnio- oraz długoterminowo)

Zagrywka: reakcja na świecę doji

Komentarz: Indeks bankowy w dalszym ciągu balansuje przy wsparciu, a taki obraz jest dokładnie kopią tego, co się dzieje na wykresie PKO. Dla tej pozycji istnieją dwie opcje zagrywki: z LimAkt nad czwartkowym doji (close – czyli cena zamknięcia musi być nad górnym knotem doji) wtedy LONG albo pod (także close) wtedy SHORT. Piszę o tym w szczególności dla tych, którzy próbują sił na kontraktach, aktualny kontrakt na PKO notowany jest pod skrótem FPKOM17 i posiada mnożnik 100.

Przykładowy LimAkt: Short 31,67 albo Long 32,35

Bioton

Bioton

Formacja techniczna: kanał spadkowy

Trend: średniterminowy trend spadkowy

Zakres inwestycji: na spekulację krótkoterminową

Zagrywka: potwierdzenie wybicia z kanału

Komentarz: Na czwartkowej sesji doszło do nieśmiałego przebicia górnego ograniczenia kanału spadkowego, który ciągnie się od listopada ub.r. Wybicie jest niepewne, bowiem a) ostatnia świeca ma górny knot, czyli zaszła niepewność oraz b) świeca powstała na tuzinkowym obrocie. Jeżeli kurs nie zdoła kontynuować wybicia, to powróci do wnętrza kanału i w najgorszym wypadku testować będzie wsparcie na 6,00. Pozytywny scenariusz zakłada dojście kursu do minimalnie 7,50, a następnie do okolic 8,00, gdzie widoczne jest mocniejszy opór. Pozycję zaliczam bardziej na małą pieniądz z uwagi na niski obrót oraz potencjalne ryzyka.

Przykładowy LimAkt: 7,24

Zobacz podobne analizy:5 komentarzy

 1. Błażej Błażej pisze:

  PKO – początek sesji bardzo pozytywny, ale finalnie nie udało się utrzymać zakładanego poziomu. Komu wszedł warunkowym LA, ten powinien się bronić przy wskazanym poziomie.

  BIO – potwierdzenie wybicia na ładnym wolumenie.

 2. kwaszzz kwaszzz pisze:

  nie odwrotnie?

  • Błażej Błażej pisze:

   Akurat w momencie pisania komentarza było tak, jak to przedstawiłem. Obecnie PKO wygrywa pojedynek, ale sytuacja dla BIO nie jest jeszcze pozamiatana.

 3. kichu kichu pisze:

  Bioton skreślony ?

  • Błażej Błażej pisze:

   Tak, aczkolwiek patrząc na historyczny wykres pamiętajmy, że znajdujemy sie przy relatywnie istotnym wsparciu. Niestety wykres nie wygląda już jednoznacznie prowzrostowo.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

hessa Wierabiej nie wierze... może coś źle wpisujesz? Zrób test np. zakup 1 akcji pko bp z limitem aktywacji 40 zł (żebby nie kupiło), i wskaż wyższy limit kupna np 42 albo pkc
Michał (a) Piaskun Głównie właśnie w PKO. Ze względu na stabilność właśnie.
Michał (a) Są niezawodne DM jak PKO
kriss1975 a pko -20%
Dzikun Bujak: szansa na nawet 5 proc. wzrost gospodarczy w Polsce PAP - Biznes 10 gru 2020, 21:19 10.12.2020, Warszawa (PAP) - Ostateczne porozumienie co do unijnego budżetu i programu NextGenerationEU, to duża szansa na bardzo szybki wzrost gospodarczy w Polsce, nawet o ok. 5 proc. przez najbliższe 3-4 lata - ocenił w czwartek główny ekonomista PKO BP Piotr Bujak. "Dziś mamy combo booster europejskiej i polskiej gospodarki" - napisał na twitterze Bujak, odnosząc się do porozumienia ws. budżetu UE.
hessa Piaskun PKO BP już obniżyło do 270
goscniedzielny Przydzieli mi w Boś akcje PCF , sprawdziło się to co już klienci PKO pisali - redukcja wyniosła 98.5%
Schmetterling no to jest tu ktos z pko zeby nas oswiecic?
space Schmetterling niby w pko widać
Michał (a) I nie ma co urywać, że najbardziej niezawodnymi DM są po prostu PKO i Pekao
Janek pko to samo
Bartas_Gda (r) PKo tez ma
Drakkar7 natki bioton i getin tez wtedy rządziły;)
Inwestor kramrok po co ci ten Bioton? Hak uwiera?
Inwestor PZU mi się z PKO pomieszało, tutaj PZU na koniec września jest jakiś większy pakiet?
space lskibinski wrzucałem ostatnio reko z PKO gdzie słabo widzą 3Q, w PAP też nie widzę pozytywnego sentymentu
space PKO typuje 3mln straty za 3Q
space guf ale jak o dziwnych ruchach mówimy to powiedz mi jaki sens kupowania dziś MDG, skoro najlepszy moment to przełom grudzień/styczeń. sporo ludzi straciło tam kasę, będzie optymalizacja podatkowa, raport za 3Q pewnie wujowy, PKO sugeruje 3mln straty. no ale kupują :)
Piaskun Bioton wycena ponad 7pln grubo
hessa Ooglądam właśnie parkiet tv i zostawię Wam typy techniczne prof. Borowskiego: Dino, NTT System, Pekabex, PKO BP, Wielton, Decora, Novita, Netia. Pewnie napiszą o tym w następnym wydaniu parkietu.
Janek nemooo ja siedze na S na alr, peo, pko i kghm
Janek piotrlotr też mam nadzieje ze nie wtopie, bo juz małą wtopa jest na pko i peo
space a ktos wie co tam PKO pisało o MDG ?
space kozineczka ja to nie wiem co to się u nas dzieje, jakaś hossa nadeszła, pko rsi ~80
Paweł PKO jak ładnie sobie radzą
LiBrA Przymierza się ktoś do shorta na ALR albo PKO?
Piaskun kriss1975 a na lokacie w Pko 0,01% heh
Błażej (a) indeks bankowy, WIG-Banki walczyć powinien z oporem na 4000 pkt. Spółki bankowe - ALR czy PKO podchodzą pod SMA200.
ekielka co myślicie o BIOTON ?
nemooo Inwestor nie sądziłem że pko tak szybko
nemooo Inwestor PKO powyżej 20 pln wedłyg santandera teraz kierunek 15 pln
Ed Udział BM PKO BP w obrotach na rynku akcji w październiku wyniósł 12,82 proc., a JP Morgan 6,63 proc. Trzecie miejsce w zestawieniu najbardziej aktywnych brokerów na rynku transakcji sesyjnych akcjami zajął w październiku Goldman Sachs (6,42 proc.), a czwarte Merrill Lynch (6,42 proc.). Na piątym miejscu, z udziałem na poziomie 5,53 proc., znalazł się Morgan Stanley Europe.
Piaskun kriss1975 Relatywnie najlepszych wyników za 3Q spodziewamy się po: OTP, EBS, PKO, ING
Piaskun kriss1975 2listopada wyniki PKO analitycy mbanku dobrze oceniają zobaczymy
hessa space baaa, szpitale to nawet bank buduje - pko bp
nemooo a pzu, pko, kghm nie sprzedadzą ani nie doprowadza do bankructwa (raczej) to i wydaje się być dość stabilne, a z biegiem czasu rynek musi rosnąc (perspektywa 30 lat)
Drakkar7 kriss1975 nie martwi Cię trochę że odbija nawet Bioton a testy nic?:P
Inwestor Jak by w pko cargo wszystko zatrzymać, ludzi zwolnić to po cenie złomu 70gr za kilogram jaka wychodzi wartość rynkowa i kurs?
Inwestor Hmm PKO BP po 15zł to będzie chyba git? xD
krzysieksisiek Dziś CDR i PKO trzyma wigunię
Luk Piaskun bo pzu spada za dwa banki a pko za jeden :P
Piaskun Błażej (a) trzeba zuważyć że PZU bardziej spadło niz PKO przez ostatni miesiąc więc jakaś szansa na odreagowanie technicznie widać na oscylatorach sts,rsi
Piaskun space mimo wszystko wolę na tą chwile pko,Pzu niż allegro
Fernon Wziąłem trochę bioton, może rynek spróbuje rozegrać te doniesienia o pozytywnym wpływie metforminy w covid
nowy Bioton gotowy do odpału
nowy Bioton in
nowy Bioton ładnie
Piaskun kriss1975 ale PKO,PZU,PEO pojechali...
Dzikun tyle co cd red + orlen + pko razem wzięte?
Bartas_Gda (r) space z Twojego artykułu " Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia miało miejsce włączenie CDM Pekao w struktury banku. To z kolei najprawdopodobniej pociągnęło za sobą i porządki w postaci zamykania niektórych starych rachunków. Spadek wyniku BM Pekao nie obrazuje zatem obecnych tendencji. Choć nie znamy w pełni skali w jakiej "czystki" zaburzyły wynik BM Pekao, to jednak patrząc po wynikach innych podmiotów możemy powiedzieć, że wrzesień pod względem przyrostu liczby rachunków nie tylko nie był stracony, ale wręcz przeciwnie. Bardzo udany. Największy wzrost liczby rachunków zanotowało BM mBanku (+5,2 tys.), o ponad 2 tys. wzrosła także liczba rachunków w BM ING oraz BM PKO BP. Czterocyfrowy wzrost ma na koncie również BM Santandera."
space ciekawy artykuł, bo wcześniej jak pisano o spadku ilości kont maklerskich to myślałem że xtb po dupie dostanie i pewnie dlatego wprowadził te zerowe prowizje. ale jak rozumiem to problem pko.
guf "Brak większych zmian w gronie 10 największych domów maklerskich, mBank nadal liderem W strukturze 10 największych domów maklerskich pod kontem otwartych rachunków nie zaobserwowano większych zmian. We wrześniu na pierwszym miejscu nadal znajdowało się Biuro Maklerskie mBanku, które posiadało otwartych 350 798 kont. W porównaniu z lipcem ich liczba zwiększyła się o około 5 tysięcy. Drugi w zestawieniu BM Pekao zanotował zdecydowany spadek bo o około 60 tys. rachunków do poziomu 198 393 rachunków, a w BM PKO BP przybyło ok. 3 tysiące rachunków."
Ed Zgodnie z zapowiedziami resortu zdrowia, w nowym obszarze stref objętych restrykcjami znajdzie się 100 powiatów, w tym dużych aglomeracji miejskich, co stanowi ryzyko dla prognoz dynamiki PKB Polski w IV kw. - oceniają ekonomiści PKO BP
kramrok Bioton kolejny dzień idzie do gory
Piaskun space wystarczy zerknąc na rezerwy gotówki tych spółek PKO BP 13mld ,Pzu 16mld myśle że spokojnie podzielą się z akcjonariuszamiu w 2021r..
Piaskun space ale PZU czy PKO wróci do dywidendy w 2021r...
dawid409 pko
kramrok Bioton cos dzisiaj próbuje
Piaskun W gronie 20 warszawskich blue chipów drożały walory aż 17 z nich. Przy czym akcje akcje Orange Polska i Play pozostawały blisko piątkowego zamknięcia. Tak samo zresztą jak to miało miejsce w przypadku zaliczanych do grupy taniejących akcji CD Projektu i Tauronu. Głównymi motorami wzrostu indeksu WIG20 o te 1,52 proc. były akcje Orlenu (+4,5 proc.), PZU (+1,9 proc.) i PKO BP (+2 proc.). W dwóch pierwszych przypadkach było to odreagowanie po przetestowanych w ostatni piątek 6,5-miesięcznych minimów. I zarówno w przypadku Orlenu, jak i PZU, jest spora szansa na kontynuację tej wzrostowej korekty w kolejnych dniach. Tak jak to wcześniej miało miejsce na akcjach PKO BP, gdy kurs pod koniec września wykonał zwrot z dołka na 19,90 zł do 21,74 zł. Teraz jest szansa, że takiej 9-10 proc. korekty doświadczy Orlen i PZU. Na gruncie analizy technicznej to teraz najbardziej prawdopodobny scenariusz.
dawid409 czytaj PKO, PKN ORLEN, PZU
Piaskun kriss1975 może jakiś skup jednak uchwala na tym PKO bufory kapitałowe maja na bezpiecznym poziomie...Status zmienili w sierpniu jakiś cel w tym był...4
Piaskun kriss1975 PKO myslisz że zwala nizej?
Piaskun kriss1975 PKO,PEO jakie poziomy ja pierdziu
Karola "Oferta dla inwestorów indywidualnych będzie prowadzona przez Santander Bank Polska i BM PKO BP. Bank Polska Kasa Opieki, Crédit Agricole Corporate and Investment Bank, Erste Group Bank, Pekao Investment Bankin. i Raiffeisen Centrobank będą współzarządzającymi w przypadku realizacji oferty publicznej." nt allegro
Piaskun Janek pko bp
guf Michał (a) cześć Michał, a co myślisz o samym wejściu Allegro na GPW? Czy będzie to swoisty game changer jak PKO w 2004 roku?
Inwestor Nie mogę się zdecydować co zacząć już teraz zbierać na dłuższy termin, mam miejsce na 1 większa pozycję a do wyboru PKN, Pekao, PKO BP czy pzu
guf Julabik w podstawówce jest jeszcze oszczędzanie z PKO na książeczkę, później zero
Piaskun zimnylech wyniki powyżej konsensusu podało PKO,PEO
Inwestor Dzień dobry chciałbym kupić PKO BP po 15zł długo będę musiał czekać? Ewentualnie PEKAO po 30.
Piaskun Michał (a) Poczekaj wkrótce będzie tylko PKN orlen I PKO
Piaskun kriss1975 PEO coś słabe wzgledem PKO
krzysieksisiek Banki chyba budzą się pomału - jakieś ożywienie na Millenium, PKO, Mbank
Ed Jak tam dziś obroty na całym Gpw vs Bioton ?
koku mbnak i PKO BP
lskibinski Bioton na H1 wczoraj dotnął lini trendu i zrobił małą zrzutkę i znowu dotarł do lini. Może przejdzie w akumulację jak simfabric.
hessa ja mam ziomka co uważał, że lepiej kupić Bioton bo akcje były po 20 groszy niż LPP bo po kilka tysięcy :)
guf space myślałem też czy by nie łapać niedługo jakiegoś PKO
piotrlotr PIEQ najs, bioton pozniej obczaje bo juz notowania wylaczylem
PIEQ piotrlotr zastanawiam sie nad Bioton, bo juz prawie domyka lukę
piotrlotr Przemek (r) graty za ponowna analize bioton z idealnym timingiem :)
Luk bioton to nie mam pytań
cooper Czy BIoton ma jeszcze szanse na wzrosty?
cooper o cholera, nastawiałem się na jutro na Bioton... co to się podziało
Ed No proszę i Bioton na widłach wisi ;))
Luk bioton
Luk TEn Bioton to tak bez infa sobie chyba rośnie? Bo nic znaleźć nie mogę
kramrok Bioton złoto odkrył?
Luk może ktoś pełen arkusz bioton - u podrzuci
piotrlotr Heh oRGR widza na bankach, grubo naciagane wg mnie. Rysowalem wam lilka dni temu trohkata zwyzkujace na peo i pko i ladnie dzis wybijaja gora
Ed Jak ktoś ma znajomego w BM PKO moze podpytać kto złożył oferty;)
nowy Luk a na Bioton po za technika to tez nie ma pod co grac
piotrlotr banki dosc ineteresujaca wygladaja, PKO Zobacz obrazek <Obrazek3085.png>
nowy chyba czas juz na Bioton
nowy Bioton ładnie się odbił
nowy Bioton kolejna fala?
Grzesiek bioton tez wybija
Grzesiek ktoś obserwuje bioton? Odbiją od wsparcia ?
PIEQ BIoton - ma to sens ? Zobacz obrazek <bio.png>
nowy jak widzicie Bioton tez wyglkada na 1h jakby sie zbierał w góre
Drakkar7 nowy Bioton ruszył?
nowy Bioton ruszył
nowy Bioton już po korekcie jeszcze na zielono skonczy
nowy jakis bruby wciaga Bioton ostro
nowy bioton widły ładnie
nowy Bioton ruszył
krzychu Poranna AT dla klientów BM PKO BP: "Biomed-Lublin silnie zwyżkował na ostatnich sesjach. Kurs wybił się górą ze średnioterminowej konsolidacji, sugerując powrót wzrostów po kilkutygodniowej przerwie. Minimalny zasięg ruchu należy szacować na 6,63 zł, ale kurs może sięgnąć 7,60 zł a nawet okolic 8,95 zł.
nowy Bioton ruszył
Grzesiek bioton rozbierają po prawej
nowy moze z farmaceutyki jeszcze bioton dzis ruszy
h3rlitz Daniels a pod co chcesz brać pko bp?
nowy PKO ladnie zebrane na wsparciu
Daniels Zobaczcie ostatnie obroty na PKO. Od ostatniego cięcia stóp obroty cały czas są zwiekszone. Jakby chcieli zebrać jak najwięcej akcji. Myślę że 16 już raczej nie RPP już raczej nie będzie szaleć.
Daniels Cześć. Pko dziś duże obroty. Całkiem ciekawie wygląda.
nowy PKO i PEO ładnie sie wybiły
nowy mowie o PKO o PEO
nowy Nie ma pod co grać na bankach ale PKO zaraz na plusie kapitał który się zaangażował chyba musi podciągnąć żeby jakoś ten badziew wywalić
Ed PKO BP ładnie pokazał w wynikach za Q1 jak można klienta wycisnąć
nowy Brał ktoś PKO lub Pekao
erbosss mnie ciekawi jak się tydzień skończy, bo jakby to się miało kończyć tak albo niżej to patrzcie: jsw fałszywe wybicie 15zł, orlen fałszywe wybicie 68, pzu, pko fałszywe wybicie itd
nowy PEO i PKO to jeszcze na plusie skoncza
Ed No ładnie poszło PKO
k0gi pko BP ladnie
h3rlitz PKO na kontraktach 24,39 jak wybije
h3rlitz Drakkar7 akcje PKO?
h3rlitz Drakkar7 ja mówiłem sam do siebie bym wział S na PKO
h3rlitz a mówili weź PKO :D
h3rlitz chyba trzeba brać S na PKO
h3rlitz chyba się zasadzę na PKO
Ed Bioton widły
Ed Właśnie widzę od razu +8% na Bioton ale jaja
Ed stooq poleca Bioton - grubo ;))
sanczo1986 Bioton sie odpalił
krzysieksisiek erbosss nie tylko CDR, reszta też, np. PKO, LTS
h3rlitz PKO w bardzo ciekawym miejscu
h3rlitz kriss1975 kontrakty na PKO jak od linijki
koku Bartas_Gda (r) IB mógłbys rozwinąć? Chodzi o PKO IB?
Ed A Bioton im nic nie sprzedał
Ed Ale podoba mi się info że jak Bioton się z umowy nie wywiązują to od razu straszą karą ;)
nemooo kriss1975 z drugiej strony osoby okazjonalnie sledzace giełdę znają pewnie pko, orlen, lotos i ccc z akcji
h3rlitz raba nie sądze, ja PKO bym raczej grał na krótko
raba h3rlitz zmieniając temat, widzisz możliwość zagrania na podwójne dno na pko?
Daniels Cześć. Co sadzicie o PKO BP?
Bartas_Gda (r) Systexan to podmiot kontrolowany przez Polish Enterprise Fund VI LP - spółkę należącą do funduszu private equity Enterprise Investors. Według informacji Bloomberga, Enterprise Investors posiada 16,2 proc. akcji XTB i po sprzedaży nie zamierza posiadać akcji spółki. Globalnymi koordynatorami procesu są bank PKO i Ipopema Securities. Ustalenie ceny spodziewane jest 5 maja.
Bartas_Gda (r) Mareksy nieoficjalne "Systexan, unit of Polish private equity fund, seeks to sell 19.03m shares in X-Trade Brokers via an accelerated book-building, according to email from PKO bookrunner. Enterprise Investors that now holds 16.2% stake in XTB via Systexan intends not to hold any shares after sale PKO Bank, Ipopema Securities act as global coordinators for placement with pricing expected on May 5"
bronas16 Systexan, unit of Polish private equity fund, seeks to sell 19.03m shares in X-Trade Brokers via an accelerated book-building, according to email from PKO bookrunner. Enterprise Investors that now holds 16.2% stake in XTB via Systexan intends not to hold any shares after sale PKO Bank, Ipopema Securities act as global coordinators for placement with pricing expected on May 5
Piaskun kriss1975 zobacz pko bp na 25/25pln luka do domknięcia
h3rlitz a tak mialem PKO i spałem spokojnie, nawet nie zaglądałem do notowań
Drakkar7 nowy ja dziś rano mam tez PKO
nowy brał ktos PKO lub PEO ?
h3rlitz k0gi nic. zdało mi sie PKO na SLu
Piaskun kriss1975 siema PKO dobierasz rsi na dziennym się zapaliło
raba pko z luką. Jak dziś nie domkną to dłuższy spadek się zapowiada
h3rlitz PKO
h3rlitz ale urwali mi to PKO
h3rlitz chyba czas dołożyć tego PKO
h3rlitz ciekawy moment na PKO
h3rlitz a na PKO ładnie idą
raba h3rlitz nie mam pko , ale mocno obserwuje. Trzymam za to pkn na s
raba h3rlitz nie śledziłem czata, masz eskę na pko nadal?
h3rlitz przewalą mi to PKO dzisiaj czy nie?
Michał (a) kuna PKO obserwować obserwuję, ale nie inwestuję w spółki skarbu państwa.
kuna Michał (a) obserwujesz pko bp ?
Piaskun h3rlitz zostajesz z s na pko?
Błażej (a) PKO BP wsparcia jeszcze nie wyłamało i nie ponowiło tym samym minimum z dn. 16.03. Ale do końca sesji został najciekawszy jej fragment.
Błażej (a) WIG-Banki realizuje jednak prospadkowy scenariusz, ALR na tle innych np PEO czy PKO trzyma się na razie lepiej, ale nie oznacza to, że wykres wygląda bezkompromisowo.
Piaskun baro pko
h3rlitz k0gi S na PKO
Piaskun Przemek (r) na PKO BP 2lata nie płacili dywidendy także moim zdaniem to będzie sprytne zagranie
Piaskun kriss1975 PKO mam kupione
h3rlitz krzysieksisiek PKO ładnie szanuje kanał Zobacz obrazek <Obrazek2629.png>
h3rlitz PKO jest na dłuższy termin
raba uu pko, trzymasz skę? h3rlitz
nemooo kasus pko ładnie wygląda w porównaniu gdy nie liczysz co i ile zapłacisz:D
h3rlitz kasus ale w PKO masz kosmiczne ubezpieczenie, które jest płatne z góry
kasus h3rlitz w PKO BP masz teraz stałe na 2,06 a po 5 latach marżę 1,8 i to przy 20% wkładu
h3rlitz ja wziąłem S PKO
raba wywaliłem pko dobrałem ski pkn
raba ciekawe miejsce na pko
raba pko na razie lider, a takie było powątpiewanie wczroaj przy mojej lce
h3rlitz jakby mi powiedzieli "znajdź jedną spólkę z odbiciem zdechłego kota" to bym pokazał PKO
raba ja ciąglę mówię o pko
koku raba myślałem że piszesz o XTB natomiast w kwestii banków to mówimy o PEO czy PKO?
h3rlitz PKO w ogóle nie zareagowały
raba koku spadający nóż dziś łapię na złocie, pko jest po prostu fajnie tanie
raba ja dziś kupiłęm pierwszą lkę na pko, w20 moim zdaniem może dotkąć 1500
nemooo h3rlitz a jak wygląda S na pko?
h3rlitz no i PKO ładnie w dół, zgodnie z przewidywaniami
h3rlitz Ten wykres idealnie pokazuje, że PKO w ogóle nie odreagował po spadkach
h3rlitz wystarczy popatrzeć jak wygląda PKO
kramrok i Bioton
raba jeszcze się cdr odbije od górnej bandy i mój tp 1600 siądzie, wtedy biorę lki na pko
raba PKO na godzinowym w kanale? dolna banda ok 21,6
space taki bioton to same chińczyki
raba 1700 zatrzyma rajd? PKO nie urosło jeszcze
Przemek (r) Błażej (a) z dużych spółek ładne świece też się pojawiły na peo i PKO
Piaskun nemooo Bioton , Biomed to fundamentalnie bardzo slabe spółki
Ed Sporo dziś info ze spółek o przełożeniu dat publikacji raportów za Q1 ostatni PKO BP dał
Fernon Pko jednak zwalili poniżej 24, chyba że jeszcze wyciagną
nowy PKO i PEKAO przebily opory
k0gi PKO BP 24 zł
Ed pamiętajmy o Bioton też jedziemy dalej
Drakkar7 Ed a BIOTON ma jakieś info>?
Ed zobaczcie Bioton jak śmiaga
filip Bioton też wybił
Drakkar7 A bioton co wymyślił?;)
kramrok kupiłem Bioton, zobaczymy
kramrok teraz może czas na Bioton
Mareksy Bioton dziś 8%
nowy dzis PZU i PKO trzymaja tylko wig20 tak wysoko
h3rlitz Sam PKO ma ponad 500 mln dla CCC
h3rlitz trzeba sprawdzić ile ma tam pko
kriss1975 h3rlitz tam PKO jest mocno umoczone i zrobią wszystko aby tego nie ujebac. Możliwe ze kurs jeszcze zostanie uwalony ale spółka sama w sobie się podniesie. Tak uważam.
Piaskun kriss1975 na pko kiedy dywidenda ma być?
nowy PKO popuszcza
Piaskun Kiedy tą dywidendę na pko maja ogłosić?
Marcino Zastanawiam się tylko nad naszymi akcyjkami, po takich spadkach, gdy Ameryka pouciekala już chyba ciężko o widok PZU po 20 a PKo po 10, najwyżej powrót na to co było
Ed Ciekawy na czym tak traci ostatnio PKO akcji rynku złota
Piaskun Przemek (r) mój pierwszy papier Bioton cieszyłem się jak dziecko gdy zarobiłem 2tys....
Inwestor Pkb oczywiście nie PKO
Inwestor My wbrew pokora mamy dużo więcej miejsca na wydatki niż oni no i mieliśmy duży wzrost pko jak oni ledwo walczyli z recenzją
nemooo no to pko trzeba ładpać na dołkach iczekac na dywydendę
Piaskun space wolę na pko lepszy zwrot
nemooo kriss1975 na pko jakieś 15% na orlenie około9% ładnie
Piaskun jeśli ktoś chce kupić coś z wig20 to proponuje PKO BP ze wzgledu na dywidendę....Akcje o ponad połowe tansze niż orlenu a dywidenda 2,94pln
Piaskun Na PKO BP po moich wyliczeniach będzie 2,94pln na 1 akcję dywidendy
Piaskun Luk tam pod dywidende będzie gra PIS potrzebuje pieniędzu z dywidendy na PKO BP....
Luk pko od 14 trwa walka o nie pogłębienie dołków
koku h3rlitz może PKO zbiera :)
kriss1975 z tym cyckiem to chyba rzeczywiście pko wywala miłka akcje
Piaskun Za chwile się okaże że CCC przejmie PKO....
Piaskun kriss1975 nie wiem czy Pko tych zabezpieczonych akcji nie wywala
Piaskun kriss1975 Najgorzej że w Pko mają spory kredyt a zabezpieczenie na akcjach było na dużo wyzszym poziomie
Luk ciekawe jak nisko spadnie pko ...
Luk na pko była podobna transakcja 10 minut wcześniej chyba
kriss1975 h3rlitz jak by cycek miał paść , to pko bp płynie na 600 mln a na taki numer to Państwo sobie nie pozwoli
Luk chyba mi nie działa ing jaki jest kurs pko?
Piaskun h3rlitz dobrze że pko wywaliłem po 22,60
Roberts kur.. z tym supermaklerem PKO.... caly czas wylogowuje
Roberts chcialem podniesc SL znow i znow mnie wywalil pko ... Masakra
Roberts ale mam fuksa z tym pko maklerem. idealnie mnie wpuszcza na dolku i wypuszcza na gorkach :D a tak to nie moge sie zalogowac haha
nemooo h3rlitz pko nie tak źle, może podejdzie pod 22
Roberts zalogowany na pko
Luk ciekawwe czy mam pko na historycznych minimach kupione :)
h3rlitz PKO BP
Roberts a moze i dobrze ze to pko nie dziala.. juz bym opierdolil te Lki dawno :P
Roberts nie moge sie zalogowac na pko ale jak ma to tak wygladac to nie musze :P niech wyciagaja na 1300
Luk h3rlitz ja jestem 3 raz na pko ale juz ostatni ustawiłem sl ide jeść
Roberts Kurła mac.. pko zawiódł mnie bo bym sl przestawił wyżej
Roberts Nawet na pko nie mogę się zalogować..
h3rlitz oddaje pko
Luk dobra wysadziło mni z pko
Luk widłowy na pko już ponad 20 minut broni 20,65
kriss1975 jeszcze raz pko 20,65
Luk puścili pko
Luk pko widły
Luk no włąśnie nic konkretnego jeszcze, ale patrzę tu na pko bp mogłem czegoś nie usłyszeć
violent PKO BP zmierza do ceny emisyjnej?
h3rlitz K na PKO 20,80
kriss1975 k0gi pko bp
h3rlitz Kriss oddajesz z ręki PKO?
kriss1975 h3rlitz wydaje mi się że chcą uderzyć w 1233 dlatego tak pałują pko, ma najwu=iększe pole rażenia
h3rlitz nie mają siły wrócić na tym PKO
kriss1975 h3rlitz ja narazie bez sl na pko
h3rlitz ja pko po 21,04 wziąłem
kriss1975 pko in 21,08
Piaskun h3rlitz ile dywidenda na pko bp?Chyba 2,50pln?
h3rlitz pko bp jak leci
marios kriss1975 masz racje , PKO bylo jakos 18 najnizej w histori
kriss1975 PKO chyba po 18 było najniżej ale nie jestem pewien
h3rlitz pko po 12
kriss1975 h3rlitz kurczę jakoś nie mogę sobie wyobrazić PZU za 5 zeta albo PKO po piątaku
h3rlitz poczekajcie z tym pko
Piaskun PKO tanie się robi a całkiem fajna dywidenda się szykuje
Piaskun W połowie lutego br. prezes Zbigniew Jagiełło informował, że PKO BP rozważa przeznaczenie na dywidendę 50% zysku za 2019 r. oraz kwoty 1,67 mld zł z niepodzielonego zysku za 2018 rok.
h3rlitz duże kwoty w PKO BP dopiero w środę wypłacają
kriss1975 karkalis wydaję mi się że banki nie pozwolą upaśc cyckowi , sam pko ma tam umoczone 580mln, a że to Państwowy komuch to raczej będą utrzymywać cycka na powierzchni
Inwestor PKO czy PEKAO do ike?
Luk daj stronkę bo ja czytam jakis wpis z 2018 roku i pewnie dlatego tylko pko wystepuje
h3rlitz Luk Nie tylko w PKO BP
Luk ej z tą zniżką na paliwo na orlenie to te 50 akcji trzeba mieć w pko bp właśnie wyczytałem
Mariuszu pko
Piaskun PKO BP się rozkręca
kriss1975 h3rlitz jeszcze trochę , bo muszę wungiel wysypać na tory i prezesowi pko ożenić kwity :)
h3rlitz btw. jak PKO BP wypłaci 2,88 zł dywiedndy na akcję, tyle co zapowiadali
filip Piaskun wiesz nie takie trupy powracały, choćby Bioton czy Monnari
nemooo Piaskun bioton 5.4?
Piaskun filip Bioton po 5,40pln trza bylo brać
Piaskun Kozineczka Bioton jednak wystartował....
Drakkar7 ciekawe co poda na wirusa BIOTON ;)
Piaskun Bioton się rozkręca...
Piaskun kozineczka Bioton czyżby kolejna spółka?
Mariuszu ja wszystko ominąłem choć z rodziny na pko dobrze wyszli ale tylko jednarozowe strzały
Piaskun Jedny opanowany walor na wig 20 to PKO BP....
Mariuszu pko juz na minusie ponad 1
h3rlitz (prezes PKO BP)
h3rlitz zobaczymy co zrobią, jak odejdą od dywidendy to mozna będzie łapać pko bp po 20
h3rlitz Na PKO BP też dywidenda będzie koło 10% ;)
Piaskun PKO BP zaraz na zielono
h3rlitz widzieliście co PKO BP podało?
kozineczka Mroczek dokładnie, to samo nestmedic czy inne bioton biomedlub
tonieja pko bp na minimach, cc poniżej 90. Kto da więcej
h3rlitz Patrzcie jak ładnie lecą z PKO BP
Piaskun Drakkar7 może tak być jak na Pko jak będa dobre...
h3rlitz Czekam na kolejną falę w górę na PKO BP i biorę skę z lewarem
h3rlitz Ale mnie swędzi shorta na PKO
h3rlitz PKO po 37
h3rlitz Pięknie jadą to PKO
h3rlitz Większość zbierze jednak PKO BP po wynikach
lion83 Z kolei, w ocenie autorów raportu, spółki, które w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się gorzej od rynku to: British Automotive Holding, BoomBit Games, CI Games, JSW, KGHM, Millennium, PKO BP i Santander Bank Polska.
h3rlitz PKO ładnie jadą, a chciałem brać na tym zejściu do 36,20
h3rlitz Bierze ktoś PKO BP na wsparciu na 36?
h3rlitz Widzieliście co pokazało PKO BP?
Błażej (a) krzyh pko bp czy pekao sa?
krzyh Błażej(a) ja mam w pko sa i nie ma czegoś takiego w maklerze 24
h3rlitz PKO BP +4%
Piaskun Czyli tak jak myślałem że Pekao a nie pko bp...
filip karkalis mam krótkie na Alior, więc to plus odpisy na PKO powinny zrobić krwawą laznie na bankach
karkalis Widzieliście odpis nas PKO? Prawie 0.5mld PLN straty
PIEQ z kiedy widzicie ostatni komentarz do Analiza techniczna spółek: ECC Games, Farm51 i PKO BP
Piaskun Przemek (r) Teraz Bioton wypuści szczepionke i mamy 100%...
Roberts Ja mam 0,20% w PKO BP wynegocjowane
erbosss karkalis coś postaram się wrzucić, ale na pewno mniej niż dawniej, bo na razie odpuściłem granie na fw20 na rzecz skupu poszczególnych spółek z wig20. Wierząc w hossę chce po prostu ograniczyć ryzyko i mam pobrane pkn, pko, pzu, pekao trochę jsw, czkeam na ccc. Trzy pierwsze na certach z dźwigniami ok. 2-2,5x
Przemek (r) Drugi wykres PKO Zobacz obrazek <pko_1_.png>
Przemek (r) PKO Zobacz obrazek <pko3.png>
Przemek (r) Dzisiaj ciekawie wyglądają dwie spółki z WIG20 mianowicie PKO i JSW. PKO można zagrywać na przebicie wyznaczonego oporu a na JSW na przebicie średniej SMA100.
space kramrok tak, aczkolwiek PKO ostatnio dało reko w którym typowali że następne kwartały będą na minus
Przemek (r) Inwestor PKO cały czas poniżej oporu w okolicach 35 zł widocznego na interwale tygodniowym. Kurs znajduje się w miejscu konsolidacji która miała miejsce w 2017 roku co jest widoczne na wykresie. Konsolidacja jest w zakresie 33-35 zł i dopiero wyjście ponad 35 zł i zamknięcie świecy tygodniowej powinien dać sygnał do wzrostów. Zobacz obrazek <pko2.png>
Inwestor Jest po co technicznie trzymać PKO? Bo jakoś zatrzymałem się w martwym punkcie na 0 i nie wiem, jak to widzicie z boku?
Inwestor PKO też stoi w ciekawym miejscu, jak przebije 36 to może wrocic powyżej 40
erbosss k0gi nie gram aktualnie na fw20, mam tylko ekspozycję na pojedyncze spółki (PKN, PZU, PKO, jsw)
Inwestor Ale nabrałem trochę to jak oddam PKO dopiero to coś wybiorę jeszcze
kramrok TFI PKO dokupiło tego strasznie dużo,\
Inwestor PKO leci mimo że wszystko rośnie, chyba to będzie jednak droga do 30zł po tej chwilowej korekcie wzrostowej.
Inwestor PKO już skończyło korektę i dalej w dół?
Inwestor Przemek (r) ale PKO jeszcze trzymasz?
Piaskun Michał (a) te Pzu lepiej sie zachowuje niż pko ...
Janek Michał (a) plan był na pko, że dojedzie do 36, ale nie dojechał, a jutro rozliczenie kontraktów :)
Błażej (a) O wejściu w PKO pisałem również w KzK
Michał (a) Stoi więc teoretycznie w neutralnym miejscu kurs PKO. Jednak nie jest to - w moim mniemaniu - teraz dobry moment na wejście.
Janek Michał (a) pko nie doszło do oporu na razie
space Błażej (a) pko dało rekomendację wczoraj na 18pln
space z fajnych zagrań na ike z tego miesiąca to pko 5.7% asb 18%, plw 34%, lvc 20%, pzu 8%,mph 22%, ska 23%. oczywiście są i stratne, mdg -12% fmf -9%
Bartas_Gda (r) Natomiast PKO BP ma szanse na ruch w kierunku oporu ~36 zł
grzemich1986 Bartas_Gda (r) jak widzisz PKO BP i PKN po dzisiejszej sesji?
erbosss ostatnią transzę L na PKO udało mi się wziąć niemal idealnie - przy kursie 33,20 :) -to było mniej więcej wtedy właśnie. Może szkoda że mała dźwignia, ale jak pisałem - chce spokoju teraz, a nie stresowaina się dzień w dzień że fw20 spada pół procent :)
Inwestor Przemek (r) jaki masz plan na PKO, czekasz co się wydarzy teraz przy oporze na 36 czy realizujesz zyski?
Inwestor PKO ciągnie dzisiaj nasz bananowy wózek widzę
Inwestor PKO BP w kierunku 36 pięknie idzie, mam nadzieję że przebije się z hukiem wyżej:)
Inwestor Przemek (r) w tym tygodniu brałeś PKO? Krótka przygoda do 36 czy na dłużej?
Przemek (r) Bartas_Gda (r) PKO i spekulacyjnie mov
LiBrA Piaskun na biurowce byly brane kredyty chyba w pko ktore splacili i reszta poszla na splate obligacji. Wiem wszystko to dziwnie wyglada i duzo niewiadomych ale do konca roku powinno sie troche wyjasnic. Ja nie wierze w szybkie rostrzygniecie spraw np z warszawa a tam chodzi o spore odszkodowania. Tam musi przejac stery jeden inwestor i najepiej nie skarb panstwa.
Janek hej, jak widzicie ALR? zostały mi eSki i zastanawiam się czy zamykać bo pójdzie na pólnoc za pko czy ustawić SL powyżej 29 i czekać
grzemich1986 Michał (a) jak widzisz PKO po dzisiejszej sesji? Dalsze wzrosty?
Inwestor k0gi jsw, Pko BP?
Kozak erbosss tylko skoro brałeś Elki przy 2150 np. Na PKO to jesteś w plecy
Inwestor A PKO jednak na czerwono, po raz 11 z rzędu
Bazyli erbosss a za chwilę możemy się też dowiedzieć, że pko czy też peo przejmuje mbk, w związku z czym przez najbliższe 2-3 lata nie będzie dywidendy (lub będzie mocno ścięta), co da podobny efekt jak pkn w zeszłym tygodniu...
Inwestor Po 10 sesjach spadku PKO grubo odreagował, już minus
erbosss ja cały czas zbieram pkn, pko i pzu - tzn etapami, co jakiś czas - jak w20 zaczął schodzić ok. 2150 - zbieram do teraz (certy z dzwignią x2). JSW też mam, nawet miałem dobrac ostatnio ale odpuściłem i chyba to był błąd.
Bartas_Gda (r) na PZU PKO
Inwestor PKO BP coś się rusza
Przemek (r) Inwestor aktualnie kurs PKO jest blisko albo przy SMA200 więc oczekiwać by można było jakieś obrony że strony popytu i ewentualnie zebranie podaży na tych poziomach. Myślę że walor można wrzucić do obserwacji
Janek Inwestor ja pórbowałem łapać pko ciut wyżej, oddałem ze stratą, poczekam chyba na jakiś punkt zaczepienia
d3 co teraz może PZU przejmie JSW? A PGE weźmie PKO? nieźle kogoś tam poje...chało
erbosss nie, PEO mam tylko raz wzięte. Dobieram PKN, pko i pzu - regularnie. dzisiaj wziąłem pkn znowu
erbosss ja zbieram pkn, pko, peo, pzu - ale powtarzam, na długi termin i namałych dźwigniach, nie pod szybką spekulację
kramrok na Bioton i Sonka jakieś ruchy sie zaczynaja
balrog Michał (a) mam jeszcze PKO BP bo tam zostało jeszcze część akcji, ale przed końcem roku na pewno zlikwiduję. Więc o ile nie przeprowadzam transakcji to notowania częściej śledzę wchodząc w PKOBP bo bardziej czytelny mi się wydaje, choć BPS tez zły nie jest, moze kwestia przyzwyczajenia
lion83 Ursus o wstrzymaniu rozpoznania złożonego przez PKO BP uproszczonego wniosku o ogłoszenie upadłości Emitenta
marcin_s Bioton
Mareksy oo i ja w końcu Bioton oddam :p
kramrok Bioton oddany:-)
filip kozineczka z Bioton się zgodzę
kozineczka filip jutro też będę obserwowała Bioton
laptop filip musial by mi ktos lekcji udzielic generalnie raz gralem na kontraktach na pko kiedys
cooper Jesteśmy świadkami kolejnych syfów na GPW. KAN nie trzeba przedstawiać, dziś zawieszenie notowań. URS z kolei audytor nie wydał opinii o sprawozdaniu a teraz PKO BP złożył wniosek o ogłoszenie upadłości URS. Co chwilę jakieś wałki. Nawet solidne spółki ciężko dają zarobić np. PLW trzymam trochę czasu i ciężko coś więcej wycisnąć
Piaskun filip PKO BP pamiątka po Nordeiii:(
Piaskun erbosss o czym piszesz Bioton?
kramrok Bioton
Przemek (r) karkalis liczę na mocniejsze spadki przede wszystkim sektora bankowego i ewentualnie można będzie pozbierać akcji PEO albo PKO
Piaskun PKO BP to troszkę się wpakowało w te kredyty po przejęciu Nordea które udzialało tych kredytów....
Mareksy kozineczka masz Bioton czy sprzedany?
kozineczka Przemek (r) patrzyłam dzis na wykres i ostatnio jak tez tak pojechali wysoko to zatrzymali się na podobnym poziomie korekcyjnym jak dzisiaj. Do tego pomyslalam ze jak na GTN będzie z rana karmionko to znowu wskoczą na ursus albo eex bioton, spekuła nie lubi próżni :)
Lubelak erbosss a podaj jakis kontrakt na wig20, czy mi wskoczy na pko zobacze
Karola Michał (a) to był drugi bank po PKO który mam, chyba przyzwyczajenie ;D
Lubelak lub w pko
Błażej (a) standardem powinien być stan bez awarii, PKO jest tego przykładem.
Michał (a) Błażej (a) Nigdy w czasie sesji nie miałem problemu z PKO.
Błażej (a) miałeś dzisiaj jakieś problemy z PKO?
erbosss Batman PKO mam na L na małym cercie z dźwignią 2 :)
Batman erbosss ale np pko trzyma luka z końca lipca
Roberts To mi PKO słabo obniżyło :P obrót roczny 30 mln zł mialem i prowizje do 0,20% udało się zbić
Przemek (r) Błażej (a) PEO i PKO super rosną
Błażej (a) Przemek (r) wtedy short na bankach będzie zasadny, na razie np PKO wygenerowało wczoraj sygnał kupna
Mareksy Bioton ktos posiada? Info o Brazylii było
kramrok Bioton wystrzelił
Bartas_Gda PKO
Błażej (a) PKO nadal pod presją wczorajszej podaży.
Błażej (a) PKO przy kluczowym wsparciu na ~37 PLN.
Ed Grubo jadą pko bp i przy
k0gi BIOTON to chyba w okolice 4 - 3,9 chce zejsc
Błażej (a) PKO ponownie atakuje 40,00
Błażej (a) Ze spółek bankowych stosunkowo dobrze wygląda PKO, ale i tutaj widoczna jest reakcja podaży przy 40,00.
Przemek (r) PKO i PEO wyglądają jakby się konsolidowaly te walory
Błażej (a) Bioton - ponownie w okolicy przed mini-rajdem.
k0gi pezet dokladnie, KGHM PKN PZU i jeszcze moze PKO
Grzes1974 Piaskun kiedys zakochalem sie w Bioton i rozwód wzialem przy 15 pln
Lubelak kozieniczka, do ilu zamierzasz trzymac bioton? bliżej 5 zł czy 5,40?:)
laptop niech bioton pchaja :)
k0gi BIOTON mocno
Lubelak bioton rusza
k0gi kozineczka a BIOTON jak widzisz, gdzie celujesz z nim ?
Błażej (a) PKO i SPL - stosunkowo ciekawie.
erbosss Piaskun ja na małych aktualnie mam bardzo mało kapitału. Za duże ryzyko, za niska płynność. Wolę jechać w duże spółki po spadkach, ale z małą dźwignią (np. pkn, pko, pzu). Bierzesz certa z dźwignią 3 i masz zmienność jak na małych ;). A jednak te spółki są bardziej przewidywalne
kramrok Bioton zaraz będzie po 5 zł
karkalis A teraz to forte zapłaciło premie dla PKO i to jest ich forma zabezpieczenia przed spadkiem kursów eur. " zakup opcji put zabezpiecza eksportera przed spadkiem kursu walutowego ? w  przypadku wzrostu kursu eksporter nie zrealizuje zakupionej opcji, eksporter sprzeda walutę na rynku po aktualnym kursie (spot), korzystniejszym od terminowego."
karkalis Forte ma te opcje, i jeśli jak rozumiem cena będzie albo niższa albo wyższa od poziomów w umowie, to albo traci forte albo PKO
custer PEO i PKO nie przebiły aby jakiś wsparć?
kramrok Bioton zasypali
laptop bioton rekomendacja
peper witam, ktoś ładuje Bioton? nieśmiało :D
peper witam, jak jutro ostawiacie Bioton? chyba budzi się MOC
kozineczka bioton...
Roberts Ja w pko Bp mam 0,20% balrog
balrog A na innym koncie z kolei znajomemu w pko sa co chwilę go ostrzegało przy zwykłym kupnie akcji, że ta transakcja jest nie dla niego ale w sumie robił co chciał
Batman Kghm i pko nie zawiodly
krzysieksisiek PKO ładny obrót
Batman Pko tez w waznym msc
kramrok emefe przepraszam, to nie ten artykuł, zaraz sprawdze, wczoraj podawałem tu linka do PKO TFI
kramrok emefe ten artykuł jest tylko o PKO TFI
k0gi laptop bioton potrafi pojechac duzo w gore
k0gi jedzie bioton
k0gi BIOTON bedzie atakowal 5 zł
k0gi tfuuuu BIOTON
kramrok ciekawa spółka to FRO - dzisiaj ostatni dzień by dostać wysoką dywidende, spółka powinna zwiększać dochody przez kolejne okresy, reko od pko to 24 zł, dzisiaj kurs okolo 15 zl, chyba dobra i bezpieczna na long
les cooper akurat trochę analizowałem Mabion i tematykę związaną z mAb oraz procedurami EMA / FDA i sam jestem jednak trochę sceptyczny do trzymania MAB na longu. Może dlatego, że miałem okazję przeżyć hype na Bioton kilkanaście lat temu i mam złe skojarzenia. Mabion dał się wyprzedzić Celltrionowi i Novartis (Sandoz) i teraz pozostaje pytanie ile uda się odkroić tortu Mabionowi będącemu 2-3 lata za konkurencją. Oczywiście, rynek anty-CD20 jest spory, kilka miliardów USD, ale samo dopuszczenie leku to nie koniec drogi i wyzwań (choćby związanych z dystrybucją).
Janek a co myślicie o S na pko?
Michał (a) Na PKO natomiast wsparcie przy 42 zł.
Błażej (a) spójrz co robi kurs z RSI na przykładzie np. PKO
space ale potem w pko będzie drogo. bo widzę że 60zł za rok, i 0.375% prowizja
Misiek91 Pko 100mln obrotu w 2h
Ed dzisiejszy wyniki W20 to głownie akcja na PKO BP
Michał (a) Lubelak W PKO też jest.
Michał (a) Szczególnie w PKO, bo tam rzadko błędy występują itp.
Lubelak Michał (a) no niewiem dlaczego ale w DM w pko mi nie widzi ;)
Błażej (a) PKO nadal niezdecydowane, wczoraj także pojawił się większy wolumen
beemar sprostowanie - nie z bankami a z PKO *jednym*
Artonius Cześć wszystkim, na co czekacie na PEO? Na jakiś poziom do wejścia, czy już weszliście i czekanie na odpał? Też obserwuję PEO i PKO pod kątem longów, ale jeszcze nie wszedłem
Janek Błażej (a) jak widzisz pko? jest szansa na podejście pod 40?
Roberts Ja mam prowizje 0,20% na akcje i 2 zł za kontrakt w PKO wynegocjowane krzysieksisiek
Błażej (a) Roberts Michał też ma konto w PKO BP, raczej nie korzystał z szerszej palety zleceń
Roberts Mam PKO główne ale aliora tez mam Błażej (a)
erbosss tzn biorę certyfikat z małą dźwignią tzn ok. 2 na PKO
Janek erbosss pko przy 37 zbierasz?
Roberts Wchodzę na konto maklerskie i komunikat mi wyskakuje do zatwierdzenia w PKO tak mam erbosss
Batman Bo jak spółki z w20 typu pkn czy pko to czesto odbija
Roberts Ja 3500 mam w PKO :o karkalis
d3 to tak w ramach szukania okazji może PKO na L duży obrót na wsparciu
Batman pko
Batman Przemek (r) sam sobie odp na pyt jaki jest sens grac na indeksie notowanym 24h certem not od 9 do 17... abstrahujac od animatora i innych koszyow i niedogodnosci to tak jak bys gral na pko czy jsw i moglbys zawrzec transakcje tylko miedzy 11 a 15
Lubelak a np. w pko mam iż zaczyna np. rosnąc ten sp500 :)
Lubelak w pko mi wszystko smiga jak nalezy .
Michał (a) Na PKO dalej czekamy na stałe przebicie 40,00 zł.
erbosss W złoto poprzez ingturbo, a oprócz tego mam fundusz pko akcji rynku złota - zbierany przez ostatnie półtora roku. Obecnie ten ostatni ok. 10% na plusie, czekam
Lubelak Bartas_Gda ja sie interesuje od lutego 2019 r,. bo sie zmienił system w PKO, nowa platforma.....
michal Cześć, sledzi ktoś Bioton, wygląda że wybił linie trendu spadkowego
Lubelak laptop narazie -12%, głównie to mnie chyba zjadają prowizje, na początku miałem w PKO, teraz sie przeniosłem do ING
Lubelak znalazłem już tą opcje na stooq, ale nieststy nie widze w DM PKO ;/ czy to mozliwe iz nie mają??
GreenGo ma jutro może Bioton? tak wrzucam pod uwagę, żeby nie uciekło:), ładna świeca z fajnym wolumenem dzisiaj
Lubelak ja w PKO jestem, tam spora ta prowizja, ide do ING niebawem.
Lubelak a konto w ING jest okey? aktualnie mam w pko. ;P
Donbas78 Parkiet szaleje...Niedźwiedzie, czyli trzy spółki, którym grozi przecena akcji: Bioton, Handlowy i Neuca
Donbas78 Marta Wniosek Biotonu dot. odszkodowania od LG Chem został oddalony ISBnews - Biznes 4 sty 2019, 8:15 Warszawa, 04.01.2019 (ISBnews) - Trybunał Arbitrażowy Międzynarodowej Izby Handlowej oddalił wniosek firmy Biopartners GmbH, w której Bioton posiada - za pośrednictwem Biopartners Holdings AG - 100% udziałów, w którym domagała się od LG Chem Ltd. o odszkodowanie z tytułu niewykonania przez LG Chem zobowiązań określonych umową rozwojowo-licencyjną z 16 października 2001 r., podał Bioton. "Trybunał w orzeczeniu arbitrażowym zasądził pokrycie kosztów przez Biopartners w wysokości 315 000 USD plus koszty prawne 2 802 305 USD z odsetkami w wysokości 5,33% od 2 stycznia 2019 r. Firma Biopartners będzie analizowała uzasadnienie orzeczenia Trybunału Arbitrażowego oddalające roszczenie" - czytamy w komunikacie. Bioton to polska spółka biotechnologiczna zajmująca się produkcją leków. Założona w 1989 roku, od sierpnia 2004 r. działa jako spółka akcyjna, od 16 marca 2005 r. notowana jest na warszawskiej giełdzie.
Fernon Bioton się ruszył ponad 5
Maciej_M Też PKO BP jeśli by wrócił pod 41 to dałby świetna stopę zwrotu. Najwyższa dźwignia na certyfikatach to w chwili obecnej 10.1.
Hoze dax znowu cisnie :D może pko by skubnoł pod wybicie 38 wiem że już ogromna ekspozycja na L no ale hossa :P
Misiek91 PKO na L ?
Przemek (r) pezet czekam na jeszcze niższe poziomy na PKO okolice 36,9 zł
Batman pko skoczyło w przepaść bez bungi
Hoze pko na minimach jednak korci żęby coś skubnoć:D
Hoze ja też batman :D pko nisko jest też tylko tko wywalili w kosmos
Batman pko coś sobie nie radzi
d3 Batman zobacz na PKO czy tam nie chcą definitywnie rozprawić się z tym dziwnym tworem trójkątnopodobnym
Hoze zaraz pko wybije
Hoze czyżby pko chcialo wrocic na 40?
Hoze pko coś chce pokazać
d3 pko wyzbierali na dużym obrocie
d3 uznajemy że PKO wypadł czy jeszcze nie :P
dr32 d3 na PKO widze, ze 28ego pozbierali sporo i potem mi wolumenu brakuje, ktory by to wyrzucił, czy to kontrakty czy nie
d3 Batman a nie czaisz się na PKO? pod 39 może być przepaść
d3 mogliby jeszcze PKO poniżej bandy spuścić
Przemek (r) Bioton się jeszcze broni
Misiek91 Jak PKN się zamknie na takiej świecy to wątpie że 100 zł się utrzyma a to główny pociągowy W20 z PKO
Hoze gdzie sl na pko batman 39,17? bo mam L z piatku
Hoze pko też się zbiera chyba
dr32 rozumiem, a co myslisz o nowym artykule i vistula + bioton?
d3 w sensie że PKO kandydatem jest
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK