Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Grudzień 2022
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
Wydarzenia

Czas na analizę spółek z sWIG80

Tym razem spojrzymy na spółki z indeksu sWIG80, zerkniemy na dwa wykresy: jeden spekulacyjny oraz jeden normalny wykres. Indeks ten radzi sobie od paru sesji najlepiej spośród wszystkich polskich indeksów:

sWIG80

Które spółki wybieramy? Ze strony technicznej skupiamy się przeważnie na tych walorach, które w trakcie korekty nie straciły zbyt wiele. Celem takiego działania jest wyszukiwanie spółek silnych, a zarazem ze stabilnym trendem. Spółki po głębokich przecenach owszem mają szansę na wzrosty, aczkolwiek ruch wzrostowy będzie występował naprzemian ze spadkowym – napędzany przez siły spekulacyjne.

Getin

Tworzy nam się trójkąt symetryczny, który w obecnej sytuacji ma spore szanse na wybicie górą. Wykresowi służą średnie kroczące, które służą już jako wsparcia.

Przykładowy LimAkt: 1,59

 

BOŚ

Kto nie pamięta tego potężnego wybicia z początku roku? Rajd niemalże o 100%, który zakończył się powrotem do historycznego dna. SL w tym wypadku poniżej piątkowej świecy, ale uwaga na możliwe doji podobne do tego z 8.12.2016. Walor spekulacyjny!

Zobacz podobne analizy:2 komentarze

 1. Michał Michał pisze:

  Getin nie ma być w Kokpicie?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

tomciu Hej A ten Getin co dziś taki zmartwychwstały? Kto załadowany w wagonie spekulantów?
Piaskun Anon Pewnie emisję chca na asbisie zrobić dlatego takie rekomendację bierz poprawke na Boś
Donbas78 Kam Może Boś dał reko na 70pln to trzeba wiać
Ed Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 28 października, podwyższyli cenę docelową dla akcji Bogdanki do 100 zł z 80 zł wcześniej, podtrzymując rekomendację "kupuj".
Piaskun Kam a boś wczoraj kiepskie reko dał do KGHM
space boś typuje 100pln
d00b Piaskun ponoć teraz dla klientów DM BOŚ jest widoczna nowa rekomendacja dla JSW z ceną docelową 100pln. Potwierdźcie proszę. W środę ma być dostępna dla ogółu.
Piaskun Ed Dokładnie Boś jak na JSW rekomendację dał 70pln to wiadomo ze cofnęło się poniżej 35pln...
Ed Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 20 października, obniżyli rekomendację dla KGHM do "sprzedaj" z "trzymaj", obniżając wycenę akcji spółki w horyzoncie 12-miesięcznym do 75 zł z 113 zł.
Lechu myślę, że dla nikogo nie jest zaskoczeniem sytuacja Getin
roger space boś dał im reko ma 87
space boś typuje cenę docelową 47pln
hessa na Big Cheese szybki zwrot kosztów i na dniach powinni odtajnić mocną rekomendację z Boś https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/43099400,big-cheese-studio-sa-20-2022-pelen-zwrot-kosztow-produkcji-gry-cooking-simulator-vr-na-oculus-vr
Piaskun kriss1975 to już bardziej rekomendacje były boś jak ktos ich słucha to wychodzi
space boś typował że unt zarobi w cały rok 39mln. a w 1Q zrobili 114mln
Piaskun Kam no dokładnie a idz do placówki Getin banku to tam sami ukraińcy....
Luk mklll BOŚ szacuje swoje na 55 mln
Piaskun DM BOŚ w raporcie analitycznym z 10 lipca zaktualizował zalecenia dla KGHM, JSW oraz Bogdanki. I tak: KGHM - rekomendacja w dół z "kupuj" do "trzymaj", cena docelowa też w dół ze 187 zł do 113 zł JSW - rekomendacja bez zmian "kupuj", cena docelowa w dół ze 100 zł do 70 zł Bogdanka - rekomendacja bez zmian "kupuj", cena docelowa w górę z 63,50 zł do 80 zł Wykresom tych walorów przyjrzymy się w kolejnych wpisach.
Bartas_Gda (r) space nowe reko la OVT od BOŚ z dziś
hessa PGN w końcu odbija, mocne reko od BOŚ powinno niedługo wpaść na rynek
kriss1975 Ed za moment boś pewnie sypnie reko dla pkn i lts
Ed Reco BOŚ działają
hessa PGNiG ma mocne reko od BOŚ, idealny timing na stabilizowanie kursu , choć na razie kiepsko to idzie
space Ed getin holding też cudnie ;)
Ed Boś daje cenę 41.40 dla BMX w horyzoncie 12m
Ed Reco BOŚ lubię ich ;)))
Piaskun kriss1975 Boś jak zwykle ludzi oszukał z tą rekomendacją na JSW
Piaskun kriss1975 Boś i rekomendacja 100pln.....Hahah
Piaskun Sytuacja na rynkach 14 marca - lockdown w Chinach, rynki czekają na FED DM BOŚ - Biznes 14 mar 2022, 12:00
Ed Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 24 lutego, obniżyli cenę docelową akcji LPP do 13.020,2 zł z 22.030 zł poprzednio, utrzymując rekomendację "kupuj".
Piaskun JSW - do ceny docelowej brakuje jeszcze ok. 12,9 proc. Jacek Rzeźniczek - Stooq 10 lutego 2022 11:57 W nawiązaniu do poprzedniego wpisu warto jeszcze rzucić okiem na wykres dzienny JSW. Ostatnia formacja ORGR z wybiciem w dniu 2 lutego w dalszym ciągu kreuje zachowanie waloru w krótkim terminie. Dzisiejsza próba sforsowania pułapu 50 zł na razie nie przyniosła bykom bykom pożądanego efektu, ale nie widać jeszcze sygnałów wyczerpania tego podejścia. Do ceny docelowej na poziomie 55 zł wyznaczonej w raporcie DM BOŚ brakuje jeszcze 12,9 proc.
Ed Uwaga BOŚ dało kupuj JSW ;)))
Ed Analitycy DM BOŚ w raporcie z 4 lutego podnieśli wycenę akcji BioMaximy w horyzoncie 12 miesięcy do 41,40 zł z 37,30 zł wcześniej.
Ed uwaga BOŚ zachęca na luty do KGHM i CDR
Donbas78 space na ale porównaj z BOś i Trigonem stary tam to dopiero wałki sa....
Donbas78 space ciekawe kto dla Trigomu i Boś rekomendacje robi chyba przedszkolaki
Maciejka Donbas78 rekomendacje BOŚ są w horyzoncie czasowym 12 miesięcy. Cierpliwości
kriss1975 Donbas78 boś jest specjalista od rekomendacji i nabijania ludzi na hak
Donbas78 kriss1975 te Rekomendacje Boś były ostrzeżeniem żeby z tego ASB wiać...
Bartas_Gda (r) dziś też widizałem zapowiedź od BOŚ
Janek krzysieksisiek getin stoi w miejscu
Janek Jak ocenianie Getin? Realizacja po info?
kriss1975 koku mediolan , czytaj zawsze na opak , DM celowo wypuszczają rekomendacje takie jakie życzą sobie ich klienci , bo co się zmieniło w ciągu miesiąca na jsw , że boś zmienia reko w drugą stronę z cena wyssana z palca?
kriss1975 jeszcze czekam aż boś wyda teraz nową , nie 70 kupuj , tylko 30 sprzedaj
roger jest nowa rekomendacja boś dla asbis?
pol91 Getin - 1 zł dywidendy, OBS z PA napisal: "250 mln zł gotówki już jest. Pozostałe 250 mln zł powinno spłynąć do połowy 2022 r. (zależy głównie od domknięcia transakcji sprzedaży Idea Ukraina)." całkiem przyzwoicie :)
roger ale boś wycenia na 39 a nie 25:)
Ed I jeszcze boś daje kupuj no to ja robię out
Anon ASBIS - DM BOŚ podniósł wycenę
Drakkar7 Michał (a) a jak się zapatrujesz na BOŚ?:)
defjohn i znowu getin zabawa :d
space getin wykres tikowy to jak wykres pracy serca :p
Maciejka 1,3 Getin niezły balonik
Janek getin - znowu to samo co wczoraj
Adam_ a dzisiaj BOŚ pokazywał Gazownika jako spółkę dnia -możliwość do wzrostów - i jak często bywa dokładnie odwrotnie
Janek getin tez obrywa
Ed Reco BOŚ działają
Drakkar7 kriss1975 ja zdążyłem tylko dowazyc polimka zanim ruszył i zostwiam na długo. Mam nadzieje ze to będzie dla polimka dobry deal;) Boś zostawiam tez na wyższe poziomy bo coś mi mówi ze to nie ostatnie podniesienie stóp:) liczę na 15 zł;)
kriss1975 Janek węglowe to Bogdan, famur, JSW , bumech out i chyba za szybko , gaz PGNiG , banki peo, alr, bhw, boś , gnb
Inwestor2000 Ja patrze na BOŚ iu na espi i nie było a teraz niedawno sie pojawiło z godz.9.17 a w miedzy czasie z 3 razy nawet odswiezałem i nie było...dziwne
ekielka https://stooq.pl/mol/?id=21183 boś
tomciu Ed Reko dla JSW i kluczowe zdanie: "Według prognozy DM BOŚ, JSW wypracuje w tym roku 1,15 mld zł skorygowanego zysku netto, a w 2022 roku będzie to 2,52 mld zł zysku." https://t.co/BpROeSAOLH
Ed Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 29 sierpnia, podnieśli rekomendację dla JSW do "kupuj" ze "sprzedaj". Wycena akcji w horyzoncie dwunastu miesięcy została podwyższona do 44 zł z 20 zł wcześniej.
Piaskun Bank nie przedstawiał kosztów realizacji scenariusza ugód z klientami. Zdaniem Jańczaka, koszt ten wynieść może 2-3 mld zł, podczas gdy kapitały własne banku wynoszą teraz 2 mld zł. "Sytuacja kapitałowa w banku napięta jest już teraz, a może ona pogorszyć się, gdy pojawią się dodatkowe koszty związane z portfelem kredytów w CHF" - powiedział Jańczak. Zdaniem Konarskiego, jeżeli masowe ugody z klientami staną się rynkową normą, Getin pozostanie outsiderem, który w dalszym ciągu będzie zawiązywał kwartalne rezerwy na ryzyko prawne powiązane z portfelem CHF. "W skrajnym przypadku, w odpowiedzi na rynkowe realia, audytor może nakazać zawiązanie rezerw, których wielkość zepchnie kapitały Getinu mocno poniżej wymogów CRR, co będzie oznaczać, że bank wpadnie w obszar zainteresowania BFG" - ocenia Konarski.
Piaskun Janek kiedy ta decyzja KNF w sprawie getin noble chyba własnie we wrześniu
hasior ze stycznia 2021: "Przy okazji tego procesu nasuwają się pytania o Getin Noble Bank. Uważamy, że bank czeka podobny los w perspektywie dwóch lat, do czego niezbędne są ostateczne rozstrzygnięcia w temacie kredytów CHF i skumulowanie odpisów na ten cel. Dopiero wtedy, niezależny audytor będzie miał podstawy do oszacowania negatywnej wartości kapitałów własnych w banku. Prawdopodobnie aktywa przejmie również Pekao lub PKO z zabezpieczeniem wszystkich ryzyk ze strony BFG" - ocenił Marcinowski.
bronas16 Getin podał, że do końca czerwca zapadły łącznie 183 prawomocne wyroki w sprawach dotyczących kredytów CHF wytoczonych bankowi. W 131 sprawach sądy uznały rację banku, a w 52 w całości lub w części rację klientów. W pierwszym półroczu rozstrzygnięto 23 sprawy sądowe CHF, z czego 9 wyroków było na korzyść klientów, 8 na korzyść banku, a 6 spraw umorzono.
Janek kozineczka aaa ok, ponoc jest też reko boś
kozineczka Grzesiek tak i wsparcie teraz tez jest poprzednim oporem... zobaczymy co z tego bedzie. kilka dni temu jeszcze wrzucałam dyskonto do getina , zawsze skorelowane papierki a ostatnio cos getin odjechał a gnb stał w miejscu
krzysieksisiek BOŚ atakuje
Anon BOŚ podniósł reko dla ASB
Ed DM BOŚ obniża cenę docelową Rafako do 0,60 zł za akcję
Ed Jeszcze niech boś da kupuj ccc a będę musiał sprzedać
Michał (a) Getin dalej w trendzie wzrostowym i dalej brak większych świec negatywnych. Jednak kurs urósł bardzo mocno w ostatnim czasie i nie odbyła się większa korekta. Większa korekta może się odbyć po przebiciu właśnie 1,20 zł. Większe wsparcie to dopiero 1,00 zł.
Błażej (a) Mallo rekomendacja jest z 13.06. Widzę je z platformy klienta BOŚ
Błażej (a) VOT z nową rekomendacją od BOŚ na 27,40 zł
Michał (a) Bo DM Boś jeszcze w marcu wydał rekomendację na 230 zł.
Bartas_Gda (r) Michał (a) rekomendacja BOŚ dla CDR była najbardziej trafna patrząc na 1Q
Michał (a) DM BOŚ wyznaczył chyba jeszcze niedawno "trzymaj" rekomendacje
szym918 Boś też dla mercatora jako jedyny dm robi skup
Bartas_Gda (r) Błażej (a) rekomendacje BOŚ jak na razie po premierze są najbliżej wyników dla CDR
Błażej (a) Z komentowanych tutaj spółek jeszcze BOŚ wydał rekomendację dla Mercatora dn. 28.05. na 350 zł
mediolan było jakies info na getin ? bo nie moge odszukac
roger reko od boś na dla PURE na 169,8
skolim na espi w BOŚ jeszcze nie ma infa, więc może jeszcze urośnie, jak się większa gawiedź dowie :)
roger niedługo boś będzie musiał podnosić reko
space nie wiem jak w innych bankach i czy czasem nie zależy to od typu umów, ale jak widać getin sie pozwów nie boi
Ed jak już BOŚ daje kupuj LPP to znak że mega balon
Michał (a) Czyli Millennium oraz mBank. Jedynie Getin Noble neutralnie stoi.
Michał (a) Najbardziej jednak do obserwacji jutro będą banki. Już jutro o 10:00 ma być niejawne posiedzenie całej Izby Cywilnej SN w sprawie kredytów frankowych. Zostaną podjęte ważne decyzje które będą miały duży wpływ na banki, które mają największy udział w portfelu właśnie w kredytach frankowych, czyli BOS, Getin, Millennium.
Błażej (a) guf wiem, że boś ma za darmo ami
hessa Anon dojdzie paliwo jak dołączą klienci BOŚ
Przemas Hej. Getin -350 baniek... jak im się udaje funkcjonować?
goscniedzielny to już wiadomo czemu ASBIS tak rośnie, BOŚ podniósł cenę docelową do 30,2zł
goscniedzielny UNIMOT reko od BOŚ -> cena docelowa 65zł Zobacz obrazek <Obrazek5417.png>
skolim ale fakt, że ktoś z BOŚ ma poczucie humoru :)
Błażej (a) Z ciekawostek, to widzę właśnie, że z DM BOŚ dla CDR z ceną docelową 231 zł z 431. Citadel natomiast zwiększył swojego shorta na CDR do 0,6
Piaskun space Boś dobre rekomendacje dawał ale bez rezultatu
Bartas_Gda (r) Votum - wycena BOŚ 12mcy: 25,70 PLN
space dziś wyniki. więc ryzyko jest, ale boś twierdzi że będą dobre
Grzesiek getin budzi sie
LBia space Polecam BOŚ, działa zniżka SII i jest też chyba zniżka od Michała Stopki. Lepsze obroty, to też może negocjować prowizję lepszą.
Michał (a) nemooo Piaskun space Nie, bym nie powiedział, że optymistycznie nastawiony jestem do banków. Powoli jednak dochodzi do momentu, gdzie najważniejsze kwestie zostaną rozwiązane. Wpływ pandemii już jest mniej więcej wstępnie znany na gospodarkę (pandemia już trwa rok). Kwestia z kredytami frankowymi też dobiega do momentu rozstrzygnięcia. Są naciski z góry aby wystosować jednolitą drogę zawierania ugód między konsumentami a bankami; ponadto 25 marca ma zapaść uchwała SN, która wstępnie ma wskazać ogólne zasady uznania danych klauzul za abuzywne/całej umowy za nieważną. Do tej pory - po wyroku TSUE w 2019 r. - linia orzecznictwa jednak była korzystna dla konsumentów, więc rynek też się nastawia bardziej na uchwałę niekorzystną dla banków i niektóre banki są tego świadome. Co do obserwowanych banków, to głównie obserwuję mBank oraz ING. ING ma bardzo niski udział kredytów frankowych w portfelu (jeden z najmniejszych wśród notowanych na giełdzie), a do tego nawiązali procentowo jedną z najwyższych rezerw na sprawy związane z kredytami frankowymi. mBank natomiast ma spory udział kredytów frankowych, ale nie taki wysoki jeszcze jak Millennium lub ING. Natomiast zawiązali jak na razie rezerwy w wysokości ~1,5 mld i jest to jedna z największych rezerw wśród banków. Więcej niż w przypadku Millennium bądź Getin Noble. Ale oczywiście umowy frankowe nie są równe umowami frankowymi bo każdy bank swoje wersje miał.
Paweł space czy BOŚ już raz nie obniżał rekomendacji dla JSW? :)
Bartas_Gda (r) BOŚ pracuje nad ofertą z opodatkowaniem dywidendy jak u źródła
Bartas_Gda (r) ike otwieeram w BOŚ
space i tak rozkminiam BOŚ bo na IKE mają opcję akcji amerykańskich, więc niby fajnie ale chyba pobierają sporo podatku
Bartas_Gda (r) dopiero BOŚ ma pracować nad ofertą 15% podatku
space koku no i to mnie zastanawia czy jak mam dywidendę z USA na koncie IKE w BOŚ to ściągną 15% czy 30%
space koku a sorry, nieprecyzyjnie. tak od dywidendy. na zwykłym koncie BOŚ ściąga te 30%
space czy ktoś ma IKE/IKZE w boś i ma spółki amerykańskie ? czy wtedy nadal pobierają 30% podatku, czy tylko ten podatek będzie co w USA ?
bylu boś rekomenduje na jsw 20zł z 10zł wcześniej .kto im to zrzuci na dwie dyszki.
kozineczka no i anale z Boś popsuli wzrost na jsw...
goscniedzielny oho BOŚ ma chyba awarię, działa komuś?
space a boś widze na paliwówki nagania
Błażej (a) goscniedzielny ok, dzięki za info. Akurat BOŚ korzystam tylko na IKE i IKZE, dlatego ilość transakcji jest tam mocno ograniczona.
Błażej (a) goscniedzielny właśnie nie widzę tej wyceny na BOŚ
Błażej (a) BOŚ z pozytywnymi reko dla paliwówek: PKN po 75, a LTS po 71 zł.
Dzikun Zresztą ciekawa korelacja, zjazd > negatywna rekomendacja z BOŚ > skup
Błażej (a) guf ja mam konto w BOŚ (IKE i IKZE) i zdecydowanie je sobie chwalę.
lskibinski cooper ta emisja to skąd pomysł na nią? Były jakieś wstępne przymiarki? Bo finansowo spółka stoi dobrze, zakładam, że wyniki sprzedażowe będą ok. Boś rekomenduje kupuj z ceną docelową 59pln, Santander to samo z ceną 60zł, także generalnie zakładam dobry okres na celinie
kozineczka kriss1975 czyli zakładasz jeszcze spadek o około 25% hmm :) boś musiałby jakos nowego excela z reko wydawać na 200 zł aby przestraszyc ulice
Dzikun w nowym reko od BOŚ jest ponoć 350 zł. Pocieszający jest jednak fakt, że autor analizy (z tego co czytałem) kilkukrotnie się już mylił, tj. kurs szedł w przeciwną niż prognozowaną stronę.
lskibinski ok, czyli zostaje mi Boś lub Santander:)
Błażej (a) guf mam konto w BOS blisko 10 lat i nie pamiętam, aby była tam awaria; jak już pisałem, na BOŚ mam tylko konta IKE i IKZE, dlatego aż tak często transakcji tak nie dokonuję.
hessa Wierabiej w BOŚ są zlecenia z kolejnymi warunkami, np ustawiasz żeby Ci kupiło z limitem i od razu ustawiło zlecenie sprzedaży itp
Wierabiej cześć, pamiętam że kiedyś ktoś pisał, że w niektórych DM są zlecenia typu np. kup po przebiciu 20 - podobnie do SL, ale na kupno; to było w BOŚ, mBank czy innym?
hessa wpadło mi dziś na okno Boś, że ziomek z RN pożyczył spółce w 2018r 2 mln zł i zgłosił się po akcje brane za 1.89. Prezio uspokaja, że akcje mogą być zarejstrowane nawet za kilka lat
space getin następny ?
michal1984 space Konto bankowe jak dla mnie działa sprawnie i ma bardzo dobrą aplikację. Makler bardzo przejrzysty, można ustawiać pulpit. Boś może kiedyś zmieni swój archaiczny system na komputery to znowu tam powrócę .
michal1984 Apropo podczas awarii 4Max działał dobrze, sprawdzane z kontami znajomego BOŚ , Santander aplikacje na telefonie.
Błażej (a) hessa z BOŚ nie miałem jeszcze problemów, ale faktycznie w ostatnim czasie dużo DM miało problemy
hessa Piaskun coś ostatnio dają ciała te DM, Boś na razie działa ale czasami akcje wjeżdżają na konto ponad minutę po zakupie
Sal Inwestor Myślę, że prawda leży gdzieś pośrodku między tym co prognozuje dla branży JP Morgan i tym co zapowiada zarząd MRC czy nawet BOŚ. Życzę im jak najlepiej, nie wierzę jednak w rajd do 1000 zł jak tutaj się pisywało
Inwestor Sal BOŚ też w ręki chyba wyliczał, że 2021 może być wyraźnie lepszy
kozineczka kriss1975 hessa prawda to, żę boś obnizył reko dla mrc ?
Inwestor BOŚ odblokował rekomendacje dla mrc? Ma ktos konto i powie ile tam dają?
goscniedzielny Przydzieli mi w Boś akcje PCF , sprawdziło się to co już klienci PKO pisali - redukcja wyniosła 98.5%
NieZnamSie space nawet na pewno bo ja mam BOŚ i na dole jest dopisek "powered by comarch"
NieZnamSie Janek space to pamiętajcie że COMARCH jest też dostawcą dla BOŚ a u nich awarii nie było
Bartas_Gda (r) space ale to strach nie powiem - ING to 60% moich środków, w mbnku mam IKZE i jakiś pozostąly rachunek maklerski, i LYNX - więc ING na pewno zrezygnuję w części lub całości, może BOŚ - zobacze jeszcz
space założenie konta w BOŚ gdzie też są zapisy zajęło mi około godziny
space kozineczka ja założyłem dziś konto w boś. zobaczę jak to tam wygląda. jeszcze ogarnę mbank w weekend
space w BOŚ założenie konta 1h
Bartas_Gda (r) to super z BOŚ
space Piaskun bo mam tam tez konto i łatwo mogę wrzucić kasę. prowizja niska, 5 zleceń widocznych. wczoraj zacząłem zakładać konto w boś, pewnie w mbank tez założę. głównie pod IPO, bo nigdy nie wiadomo gdzie będzie.
space Bartas_Gda (r) trzeba mieć konto w boś ?
Piaskun Drakkar7 Getin to kase robił na kredytach samochodowych w komisach
Drakkar7 natki bioton i getin tez wtedy rządziły;)
lskibinski kriss1975 Degiro będę wywalać, bo wahania kursu PLN wpływają na zysk/stratę, a to bez sensu jeśli gram złotówkami na GPW. Myślę o BOŚ
Piaskun Analitycy DM BOŚ, w raporcie miesięcznym z 9 listopada, obniżyli rekomendację dla akcji Mercator Medical do "trzymaj" z "kupuj", podtrzymując cenę docelową na poziomie 653,1 zł. Raport został przygotowany przy kursie 614 zł.
Zaba widzę że boś dał rekomendacje i szacuje wynik roczny około 26mln ale to z sierpnia a od tego czasu pandemia się rozpędziła
hessa Savio na MRC dziś klienci Boś widza rekomendacje
Bartas_Gda (r) rekomendacja na VOX od BOŚ
lskibinski Mam to w porfelu w Degiro, chcę przenieść go do BOŚ. Czekam na umocnienie złotówki, bo się zrobiłem na kursie lekko i wychodzę z walorów na moment.
Błażej (a) space mam IKE w BOŚ i zasilam konto regularnie co miesiąc
lskibinski space generalnie lubię Degiro. Fajnie tam się obserwuje kurs, ale chyba czas na jakiś BOŚ i dorzucenie softu zewnętrznego z dostępem do arkusza zleceń, bo w XTB tego nie uświadczysz.
goscniedzielny tak przeglądam sobie rekomendacje które BOŚ dziś publikuje to jeszcze przed nami reko dla JSW -> cena docelowa 10 zł , a jutro Unimot -> 32zł
Ed Jas3105 nie mam BOŚ
space czy ktoś ma konto IKE/IKZE w boś i moze potwierdzić że tam da się akcje zagraniczne kupować ?
goscniedzielny hessa jak będzie działał Boś daj znać
hessa właśnie mi się BOŚ wykrzaczył
lskibinski Jas3105 każdy broker ma jakieś plusy. Ja używam Degiro, w którym najbardziej lubię obserwacje tego co się akurat dzieje z akcjami, jakoś na moje oczy to najfajniejszy wykres ma, od razu info o aktualnym obrocie i najbliższych zleceniach K/S. XTB ma ogromną zaletę, bo ma wykresy po cenie Kupna, które w interwałach M5, M15 i H1 na których obserwuje ruchy w DT są wg. Mnie dużo lepsze niż cena ostatniej transakcji, natomiast brakuje przejrzystego wolumenu, oraz arkusza zleceń, chociaż 5 pozycji. No i np. nie ma izostalu, który mam w planach inwestycyjnych jeśli wszystko będzie szło jak chce, a co za tym idzie również innych z GPW (np. sen). Brak niektórych z NC jakoś specjalnie mnie nie boli, ale brak czegoś z GPW tak. Natomiast jeśli chodzi o koszt, to te dwa są bardzo fajne. Wiem, że dobre jest też polaczenie BOŚ + zewnętrzny soft z którym mozna robić synergie. Ja wykresy kreślę albo w XTB, albo w Squaberze. Wcześniej używałem innych narzędzi, ale ostatecznie skupiłem się na tych powyższych.
hessa space dziś też BOŚ leżał
Ed Po sesji 18 września zostanie przeprowadzona kwartalna rewizja indeksów, w wyniku której spółki DataWalk i XTB wejdą do indeksu mWIG40, a opuszczą go Bogdanka i Getin
hessa mediolan mam kilka rachunków, główny w BOŚ
Ed DM BOŚ spodziewa się dalszego wzrostu przychodów Votum ze względu na wysoką dynamikę przychodów segmentu bankowego w najbliższych okresach oraz umiarkowany wzrost w segmencie dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli
Ed banki itp będą oszczędzać a BOŚ zakłada inaczej :)
h3rlitz Luk Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 2 września, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla spółki Votum od zalecenia "kupuj", ustalając cenę docelową akcji na poziomie 30,4 zł. Raport sporządzono przy kursie 11,4 zł. W czwartek ok. godziny 9.10 akcje spółki drożały o 19,3 proc. do 13,6 zł. DM BOŚ spodziewa się dalszego wzrostu przychodów Votum ze względu na wysoką dynamikę przychodów segmentu bankowego w najbliższych okresach oraz umiarkowany wzrost w segmencie dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli. (PAP Biznes)
kriss1975 getin w końcu zatrybił , az juz myslałem ze mnie towarzysz zrobi na szaro
h3rlitz getin próbuje
Drakkar7 h3rlitz Orlen Cię nie kusi i Milenka albo Getin?;)
skolim hessa a tak z ciekawosci infa masz z infostrefy czy z innego narzedzia? bo mnie dzisiaj rozczarował boś
krzysieksisiek Czas na Getin?
nowy ktos tu mowil o Getin dzis
Drakkar7 jakby tak jeszcze getin ruszył to będzie hossa jak za dawnych lat....bioton i getin;P
robi k0gi masz konto w boś jesli tak to mi dziala bez klopotu
goscniedzielny [ASB] DM BOŚ w najnowszej rekomendacji z dnia 21.07 ( ukaże się publicznie 28.07 ) zaleca: kupuj z ceną docelową 6,4zł
h3rlitz pobiera BOŚ podatek od dywidendy na IKZE czy nie pobiera?
h3rlitz baro boś na long-term
goscniedzielny jutro DM BOŚ wyda publicznie rekomendację "kupuj" dla Ciech z ceną docelową 45zł
Ed Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 8 lipca, podwyższyli cenę docelową akcji Mercator Medical do 175,5 zł z 32,5 zł, zachowując rekomendację "kupuj".
krzychu FMR trzyma w ryzach BOŚ.
Schmetterling Moze mi ktos przytoczyc jakas rekomenadce z BOŚ ktora sie sprawdzila? Tak na szybko, bede wdzieczny.
karkalis h3rlitz nie sledze ostatnio wielu rzeczy:) wiem ze np. Getin ma nieograniczoną linię z kasą w nbp, wiec nikt sie nie boi na rynku ze nie bedzie depozytow
Piaskun No to się Getin popisał
Fernon Ktoś wie pod co getin tak rośnie?
h3rlitz a w ogóle widziałem, że BOŚ dał rekomendację na JSW na 10, a Bogdance na... 35
roger boś podnosi rekomendacje dla miedzy innymi 11 bit
Ed BOŚ tez korzysta na hossie giełdy
Inwestor2000 Ponawiam pytanie, czy ktoś może ma konto w dm BOŚ i wypełniał formularz MIFID derywaty?
Inwestor2000 Witam, czy ktoś może ma konto w dm BOŚ i wypełniał formularz MIFID derywaty?
h3rlitz boś kreskę postawił, ale ona nic nie mówi :D
krzysieksisiek Bartas_Gda (r) No no no, ciekawy tekścik BOŚ umieścił, ale mają rację
Ed DM BOŚ obniżył cenę docelową KGHM do 42 zł
Błażej (a) h3rlitz zgadza się, z BOŚ nigdy nie miałem problemów. Szkoda, że tak rzadko z niego korzystam (IKE) :)
h3rlitz mi boś tak pokazuje, ale rzeczywiście wiszą
karkalis i wiem filipie, że od momentu gdy naganiałeś w lutym 2019 na getin po 2,3 a ja Ci spokojnie tłumaczyłem że to jest za dużo to masz urazę do mnie i chcesz mi coś udowodnić, ale mnie to nie rusza, tylko nie lubię takich personalnych wycieczek jakie Ty uprawiasz i za które miałeś bany. Zastanów się następnym razem co piszesz, bo siejesz fake newsy i prawda a'la Ferdynand ze świata kiepskich.
h3rlitz jak muli boś bank
Ed Na Głównym Rynku GPW zadebiutował dziś fundusz Beta ETF na indeks WIG20lev. Jest to siódmy fundusz typu ETF (Exchange Traded Fund) notowany na GPW, czwarty z rodziny Beta ETF i pierwszy tego typu debiut w 2020 r. Emisję funduszu przeprowadził AgioFunds TFI, oferującym i animatorem jest Dom Maklerski BOŚ, a koordynatorem inicjatywy Beta Securities Poland
Dzikun BOŚ Bank obniżył prognozę wzrostu PKB do 1,9% w 2020 r.
Ed W pierwszej połowie 2020 roku wzrost PKB Polski może spaść w okolice 1 proc.- wskazują analitycy BOŚ Banku. Ich zdaniem, silne odbicie może nastąpić w II poł. roku, przez co średnioroczna dynamika PKB znajdzie się na poziomie 1,5 - 2 proc. Spowolnienie wzrostu PKB może przełożyć się na wolniejszy wzrost zatrudnienia i dynamikę wynagrodzeń.
h3rlitz brawo BOŚ
h3rlitz BOŚ też jest
h3rlitz BOŚ jest drogi
Karola i myślałam o BOŚ
Fernon Mi boś też muli dziś
goscniedzielny BNP Paribas i Boś mają widze problemy :/
h3rlitz BOŚ bank reko na TSgames na...
lion83 Spółki, które - zdaniem analityków DM BOŚ - w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się lepiej od rynku to: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco Poland, Asseco SEE, BSC Drukarnia, Comarch, Erbud, Eurocash, Inter Cars, Lotos, LPP, LSI Software, Marvipol, Mercator, Play, PlayWay, Ten Square Games, Unibep, Voxel i VRG.
h3rlitz defjohn Są. BOŚ w najniższym pakiecie też tak ma
h3rlitz Bo nie mogę do tego dojść, a BOŚ nie raczy odpisać
zajmec zwykły BOŚ działa
h3rlitz Eh, co ten BOŚ. Zmieniłem pakiet na Zielony5, wywaliło mi Staticę, wróciłem na Zielony1+ i nie działa.
Ed 3.50 reco BOŚ na pgnig
h3rlitz No to może BOŚ jeszcze nie aktywował, bo wymaga logowania do rachunku mimo, że jestem zalogowany
kos Błażej (a) space dziękuję za odpowiedzi więc mimo wyższych opłat zdecyduję się na IKE maklerskie BOŚ
Błażej (a) kos sam korzystam głównie z aplikacji mobilnej BOŚ i jestem z niej bardzo zadowolony; inaczej niż z aplikacji mobilnej Aliora
Błażej (a) Sam korzystam z BOŚ, chociaż faktycznie są tańsze domy maklerskie
h3rlitz BOŚ obniżył mi prowizję do 0,29 dla transakcji dłuższych niż DT, po jednym mailu, konto praktycznie bez obrotów.
h3rlitz Czy ktoś z was może negocjował prowizję z DM BOŚ banku?
Piaskun bylu ta rekomendacja to Boś?
Inwestor k0gi BOŚ w październiku daje 40 zł a Santander po wynikach lepszych od oczekiwań i poprawie sentymentu w kwestii porozumienia USA i Chin daje 15, gdzie jest logika tutaj?
czarny emefe właśnie pytanie czy dobre info, carcade przynosi zyski a wręcz jest samodzielną spółką, więc sprzedaje zdrową firmę. Będzie jednorazowy wpływ, chyba że kasa z transakcji przejdzie na ogarnięcie getin banku
k0gi Dobre że jsw z zyskiem 150mln leci non stop na mordę tak jak Getin ze strata 100mln, a cdr mający 14mln zysku bryluje i wchodzi na historyczne maxy będąc wyceniany wyżej niż kilka spółek które w sumie dają z 400mln zysku heh
czarny emefe getin mam i nie mam, spółka na której najwięcej kółek zrobiłem. Obecnie mam.
czarny laptop idea i getin w górę zapewne, jutro też w góre pojdzie getin po wynikach i możliwy zjazd, zazwyczaj taka sytuacja na spolkach lesia
laptop o co getin jutro 2 czy leszek robi popisowe he
czarny widzieliście getin? :O
balrog Wynotowałem parę najważniejszych wg mnie informacji z wywiadu z prezesem 11bit: 30 osób obecnie pacuje nad Projekt 8- do 60 osób docelowo Prace nad projekt 9- prace koncepcyjne od drugiej połowy wakacji Projekt 10- zespół frostpunka zaczął prace 130 parę osób w firmie, trzeba 2 razy więcej, aby robić grę co roku, co jest ich celem Frostpunk na konsole- sprzedaż nieco poniżej oczekiwań, pomimo świetnych ocen, choć ogólnie III kwartał uważa za udany Uważa, że są nadal małą spółką z dużym potencjałem do wzrostu, przychylam się bardziej do ostatniej rekomendacji BOŚ niż Trigona ;) Rozważają opcje skupu akcji z rynku zamiast emisji w ramach programu motywacyjnego lub ich umorzenie Nie planują na razie dywidendy, środki mają iść na inwestycje Planują wdrożenie ip box
luckyluke Patrzę na wykres 11BIT i trochę kusi żeby kupić ten papier. Dodatkowo pozytywna rekomendacja BOŚ moim zdaniem też powinna pomóc
laptop kozineczka boś tgylko boś
Błażej (a) kozineczka ja korzystam wyłącznie z mobilnych rozwiązań - w mobilnej aplikacji BOŚ kurs 01c nadal jest w [ ]
goscniedzielny interesujące rekomendacje z DM BOŚ które ukażą się w piątek Zobacz obrazek <Bez_tytulu21.png>
goscniedzielny DM Boś kolejny raz podwyża wycenę ASBIS z 5,2zł na 6 zł . Raport ogólnodostępny będzie prawdopodobnie w środe
laptop bylu a na co wam ten getin he
Grzesiek Wie ktos jak zachowa sie getin ?
space Adamec21 pewnie to "Narodowy Bank Polski zwolnił Getin Noble Bank z obowiązku utrzymywania 55 proc. wymaganej rezerwy obowiązkowej"
laptop getin moc
Błażej (a) piotrlotr dzięki, ale czy ten dokument jest publiczny czy tylko dla klientów BOŚ?
Hordos piotrlotr ładnie, podobnie jak Getin dziś
bylu witam,tez mnie ciekawi temat tsue ,na pewno bedzie można na tym zarobić jeśli wyrok bedzie niekorzystny dla francików,millennium ,mbank i getin pewnie
Adamec21 GETIN raport po sesji jednak. Myślałe, że puszczą przed sescją ;P
Ed Strata netto Getin Noble Banku w II kw. '19 wyniosła 88,5 mln zł, lepiej od konsensusu
kramrok Getin 6 minut i widły
Błażej (a) laptop w porównaniu do ALR, to BOŚ nie ma żadnych awarii, ale aż tyle z BOŚ nie korzystam, żeby móc to obiektywnie stwierdzić.
laptop boś
Błażej (a) w BOŚ nigdy nie miałem nieprzyjemności
Błażej (a) Michał (a) tak, mam w Aliorze i BOŚ.
Sal Przemek (r) dobra, a więc Santander albo BOŚ. Żegnam zatem Aliora
Sisiunio ja mam w boś i sobie chwale
karkalis ida i getin, co tam się wydarzylo?
kramrok a Getin to co wyrabia?
laptop dobra getin zdany na samym szczycie szkoda ze na fixe dali tak malo eh
Błażej (a) BOŚ de facto rekomenduje VOX po 35,10, ale ja co do zasady nie ufam żadnym rekomendacjom; rekomendacje BOŚ kiedyś ceniłem, ale to tyle w temacie.
Piaskun Błażej (a) dla mnie to podejrzane te wyceny Boś są...
Przemek (r) Boś świetna świeca
Piaskun space rentowność masakryczna na Bah czyli Boś miał rację że BAH ocenia negatywnie...
Piaskun les no i te rekomendacje boś też są podejrzane....
k0gi kozineczka ty bralas GETIN, jak patrzysz na niego teraz ?
k0gi GETIN mocno zawezony dzis bollinger sie robi, moze byc mocniejszy ruch w koncu
Bartas_Gda BOŚ ->258 zł
Bartas_Gda od BOŚ w kwietniu
Bartas_Gda BOŚ podał szacunki dla kilku spółek
Piaskun Błażej (a) Toya wczoraj myśleliśmy ze wybije po rekomendacji Boś..
Ed Kupuj? ? rekomenduje analityk DM BOŚ w opublikowanych dziś analizach dotyczących Jastrzębskiej Spółki Węglowej oraz Bogdanki
Piaskun krzysieksisiek Boś słyszałem że okey a z prowizjami jak?
laptop boś bez awaryjny jestem w nim 10 lat moze 3 awarie byly polecam
Błażej (a) Piaskun nie wskazywałeś ostatnio na negatywną rekomendację BOŚ?
laptop jesli chodzi o bioro to tylko boś bjestem tam 10lat i tylko raz byla awaria nie wiem jak mozecie latac po wynalazkach gdzie stale sa problemy techniczne albo jak jest panika angle jest awaria i nie mozna sprzedac he
Błażej (a) a ta rekomendacja BOŚ nie jest z dzisiaj, tylko z 03.07, czyli ma już równy tydzień
Piaskun Błażej (a) no a Boś reko 4,60pln dla PGN...
laptop bronas16 pgn dzis rekomendacja boś sprzedaj
PIEQ skoro nie bedzie ratowania frankowiczow, ma to pozytywny czy negatywny wplyw na Getin np ?
space nudny ten getin dziś. niby wybicie i dystrybucjo/akumulacja
kramrok kozineczka jak widzisz getin bo widziałem, że zakupiony?
malwina co się stało na przestrzeni lat że BOŚ BANK spadł ze 120 na 7 zł?
beatum Getin na godzinowym luka domknięta, co yślicie, ruszy na północ??
laptop bronas16 tylko boś
malwina ja przez 4 lata w BOŚ miałam jedną awarię. A ciągle tu widzę piszecie o problemach z ING
bronas16 laptop ani mi nie mów o getin
laptop bronas16 mam nova gale chcialbym to sprzedac nie tak jak wczoraj getin he
bronas16 laptop ładnia jadą z getin
bronas16 laptop getin się rozpędza
bronas16 laptop getin?
bronas16 Lubelak getin
bronas16 laptop getin póki co słabiutko
bronas16 laptop jak tam pijesz browara i rozmyślasz o getin ? :D
karkalis bronas16 laptop panowie, na logikę. GNB idzie do sprzedaży. jaka cena? raczej niska, bo bank ma problemy. wiec ryzyko, że poleci w dół, jest duże (bo fund wejdzie po taniości). A kto skorzysta? wg. mnie getin - bo pozbywa się problemy jak uda się sprzedać.
bronas16 getin noble się coś spierdolił
bronas16 na getin kolejne widły
bronas16 laptop getin
bronas16 ciekaw czy GETIN bedzie jeszcze kontunuuował rajd
karkalis bronas16 na getin przy 1.00 jest wsparcie "filipa" trzeba było brać:)
bronas16 a tak kusilo wziac getin w piatek
karkalis W pt po sesji poszło info, że gnb ma dwie niewiazace oferty kupna banku. Getin miał ciekawe AT w zeszłym tygodniu, czyli insajderzy3juz siedzieli, warto obserwować Leszka
karkalis mam wrazenie że na getin i ida coś się dzieje
Ed KNF nie zgadza się na połączenie Idea Banku z Getin Noble Bankiem
Hoze getin zaczynają skubać
Hoze getin ale jazda :D
kramrok getin już plus 10%
karkalis idea, gnb, getin - ale oni lecą ostatnio. Ciekawe co za trup z tego wypadnie i kiedy uderzy w nasz system bankowy
laptop niech ktos zerknie na at na getin nobe co myslicie
Lubelak a na getin jest odwrotnie
custer na getin dzisiaj sma100 przebije od dołu sma200. co to oznacza?
Przemek (r) Patrząc po raportach spółek LC to tak jak Karkalis pisał najlepiej wygląda Getin
karkalis erbosss na miejscu Leszka, Ida i gnb oddalbym za bezcen do kogokolwiek kto by chciał to kupić, nawet za 1 PLN, a getin bym zostawił, z jego aktywami zagranicznymi, które generują zyski. Więc jakbym miał szukać czegoś na LC teraz, to getin.
loko ktos tu pisal ze GETIN bedzie po 1,2 i mocno watpilem i mowilem ze sprawdze :) no ktos mial racje, brawo
cooper DM BOŚ - nowa rekomendacja dla TSGAMES, zalecenie: kupuj, cena docelowa: 154 zł.
Bartas_Gda no i 15 min opóźnienia ale widzę ze ta droższa wersja z BOŚ współpracuje i wtedy działa bez opóźnień
Bartas_Gda odczytuje to jako sperzedaż przez ulicę po rekomendacji boś
Bartas_Gda Marta BOŚ reko dziś obniżył
Bartas_Gda BOŚ obniżył reko dla VST
loko Sylwek ktory pisal w tamtym tyg gdy GETIN byl po 1,81 ze GETIN idzie na 1,2 ? GETIN obil i poszedl na 1,92 :)
Błażej (a) nie wiem jak teraz, ale jak kiedyś sprawdzałem, to rozwiązanie w boś oparte było na starszej wersji AmiBrokera. Na stronie producenta oraz we wpisach premium przed 15.02.19 można zobaczyć jak prezentuje się nowy design oprogramowania.
loko laptop haha tez czekam na te spadki sylwka na GETIN
laptop slawuniu jak tam getin jest juz po 1.2 ?
Przemek (r) piotrlotr ciekawie wygląda boś
space Sylwek getin miał twoim zdaniem lecieć na 1,2 a ist na 2.5
loko cooper ja nie posiadam GETIN, zerkam na niego ale nie posiadam zeby byla jasnosc ;)
Sylwek loko to może napisz pod co Getin ma iść teraz ostro do góry ?
karkalis dla mnie Getin, Getinnoble oraz ida oraz OPF mają ten sam problem - napompowane aktywa poprzez wartość z przejęcia spółek.
loko Sylwek zakladasz na GETIN duzy dol tak? bo narazie tragedi nie ma
laptop DM BOŚ obniżył cenę docelową dla PGNiG do 5 zł, a rekomendację - do "sprzedaj" Analitycy DM BOŚ w raporcie z 3 kwietnia obniżyli cenę docelową dla akcji PGNiG do 5 zł z 7,8 zł wcześniej, obniżając rekomendację do "sprzedaj". W dniu przygotowania raportu kurs akcji PGNiG wyniósł 6,46 zł. W środę na zamknięciu sesji za akcję spółki płacono 6,365 zł.
Adamec21 PGN 11.04. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BOŚ w raporcie z 3 kwietnia obniżyli cenę docelową dla akcji PGNiG do 5 zł z 7,8 zł wcześniej, obniżając rekomendację do "sprzedaj".
piotrlotr Sylwek zastanawiam sie co ty bierzesz stary. Wczoraj pisales o tym ze Getin i TPE beda spadac. A na vistalu w sumie nie specjalnego nie widac
Sylwek Tak jak pisałem Vistal piękny manewr. Getin i Tauron także prawidłowy komentarz.
custer tak właściwie: jakie są perspektywy dla Getin? C/WK to obecnie 0,2, powinno w średnim terminie urosnąć?
custer Bartas_Gda boś mądry facet. ja dopiero leczę się z hazardu... :)
custer Getin na 1,50?
Donbas78 Hoze DM BOŚ SA: komentarz surowcowy - duży wzrost zapasów ropy naftowej w USA. 10:41 04/04/2019 Notowania ropy naftowej mocno rozpoczęły bieżący tydzień i mają dużą szansę zakończyć go na plusie. Niemniej, wczoraj zwyżka cen ropy wyhamowała, a dzisiaj rano cena surowca delikatnie spada. Nie są to jednak wyraźne zniżki: notowania ropy naftowej WTI nadal przekraczają poziom 62 USD za baryłkę, a cena ropy Brent oscyluje w okolicach 69 USD za baryłkę...
Sylwek Getin Holding pieknie rozgrywany po SMA 15 na D1 pod Filiżankę z Uszkiem na W1
karkalis uciekam z SB, bo widzę, że panuje dziś dziwna astomsfera:D Jeszcze filip przyjdzie i zacznie mnie rozliczać z getin i że niby źle to rozegrałem :D
Adamec21 LTS Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 26 marca, podnieśli cenę docelową dla akcji Lotosu do 107,6 zł z 105,4 zł
kramrok ja stawiam na dalsze wzrosty na msw, msz, tor, kan, otlog, forte, vistula, onemore, qubic, medicalg, eex, rafako, oponeo, synetik, vistal, getin, mirbud, unimor, praire, nowagala
k0gi GETIN koniec spadkow ? wroci na 2 zł ?
custer karkalis czy on sie pomylił to mnie średnio... natomiast czy ja się mylę to mnie już bardziej... a getin mi dzisiaj spada
custer karkalis dla ciebie getin ile jst wart?
custer czesc. te 4 zł na getin to primaaprilis? ;)
karkalis Dla przypomnienia, to ze mnie się smiales, że dałem się ubrać w Getin po 1.2, a jak było po 2 i pisałem sprzedawać, to Ty pisałeś, zw będzie po 4. Timing nie ten miales:) A w inwestowaniu oprócz racji ważny jest timing:)
karkalis filip możesz i pewnie wygrasz, bo atmosfera wokół Leszka się poprawia, widać, że PiSowi nie chce się walczyć z Czarneckim na taśmy. Pamiętaj, że ostrzegakem aby nie brać getin gdy Ty pisałeś, że bierzesz po 2.3. Ja pisałem wtedy, że ta cena jest za wysoka i że spadnie. I spadło na 1.5, też wtedy to pisałem, że po 1.4-1.5 można ponownie brac.
k0gi GETIN chyaba nie pojedzie jednak
k0gi pod co GETIN tak wyrwal?
Sylwek Getin Holding !! :-)
custer TKO na getin ciekawe :)
custer Getin wziął dywidendy z Ukrainy, a idea i gnb mają opinię nt.polaczenia.
Hoze getin może zaraz wygenerować sygnał K na 5min
Sylwek Getin na 4 zł :-)
loko jednak nie plakal bym gdyby GETIN zszedl na 1,75
loko GETIN wybija nad 2 zł
Patton jesli getin przeroczy to magiczne 2 zl to dzisiaj go kopnie w gore :)
k0gi GETIN sie ostro kreci przy 2 zł moze w koncu,,,,
Hoze getin coś konbinują
Hoze jak widzicie getin ?
custer getin - trwa akumulacja (?)
Patton getin, moze zaraz odpalic
k0gi co ten GETIN
loko getin za chwile 17 ?
k0gi GETIN jak widzicie, raczej wieksza korekta czy.....
k0gi GETIN ,,,, co to ,,, czyscili SLe ludziom ? :D
k0gi custer po ile dobrales GETIN ?
k0gi custer no jednak GETIN ciagle wciagaja
custer k0gi obserwuję... podaż zaczyna dominować na getin
k0gi na GETIN byly dwa b dbre informacje
custer getin 2,14 lokalny opór, a potem?
custer wziąłem ten getin, po 1,98... zobaczymy...
custer ida i getin
k0gi to co GETIN na 2,76 ?
k0gi Adamec21 dzięki. Znam te infa dlatego pisałem rano że getin dziś urośnie. Generują zyskinsplacaja kredyt ratunkowy..... Tu będzie zmiana trendu
Adamec21 "18.03. Warszawa (PAP) - Akcje Getin Noble Banku rosną w poniedziałek rano o 6,4 proc. natomiast akcje Idea Banku zyskują 4,4 proc. po informacjach, że banki spłaciły łącznie około 5,85 mld zł kredytów z NBP po problemach w listopadzie 2018 roku."
k0gi Getin pieknie
k0gi Dziś Getin może ładnie pojechac
Lubelak Getin w górę...
k0gi no fajnie dzis :D CDR bardzo ladnie przebil 186, WSE elegancko podskakuje, JUJUBEE tez niczego sobie, PRAIRIE lepiej niz dobrze tylko liczylem ze GETIN dzis poleci ponad 1,8x, tak czy siak moj portfel jest zadowolony i uśmiechnięty
bronas16 hej ajki widzicie sceanriusz na dziś z getin
k0gi GETIN, ze na spadki ?
Janek Sylwek na Getin? Na wykresie dziennym?
Janek k0gi Sylwek gdzie wy macie objęcie hossy i złoty krzyż na getin?
Lubelak getin niebawem spadnie
k0gi GETIN tez ładnie
bronas16 co tam znowu na GETIN
piotrlotr Getin zgodnie z nadzieja jakby wybija gora z ala trojkata
Ed Trzech klientów jednego z banków Leszka Czarneckiego wygrało sądową batalię o unieważnienie umowy kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego. Po roku od uprawomocnienia się wyroku komornik w imieniu poszkodowanych zajął 3 mln zł z konta Getin Noble Banku.
Michał (a) Lubelak Na Getin nic szczególnego się nie dzieje.
Lubelak co sie dzieje z akcjami GETIN?
space piotrlotr na getin to jest problem z eskami.
piotrlotr nie wiem, ale kupilem 2 dni temu bo czulem ze odbije. Chodz technicznie uwazam ze GETIN powininen odbic
piotrlotr ALI ruszyl troche, czy GETIN tez zamierza ? niech ktos zerknie bo wg mnie cos sie dzieje
piotrlotr A czy na Getin ( i zreszta DNG i IDA tez ) nie uformowal sie trojkat z malejacym wolumenem ktory moze zwiastowac wybicie na dniach ? (gora zgodnie z klasyka )
k0gi no i GETIn wraca :) wzialem 1,65
space na getin jakaś dziwna akcja. było 5% na plus, i nagle zwała
Ed Właśnie po to Getin wszedł do Wig40
k0gi GETIN jak dzis urwał :)
Ed Getin gwarantuje lepsze pompki
Ed Giełda, dobę po podaniu informacji o spółkach awansujących do indeksu mWIG40, zmieniła swoją decyzję. To Getin Holding, a nie Ten Square Games wejdzie do indeksu spółek o średniej wielkości.
k0gi GETIN 144 wziety puscilem 166
k0gi GETIN odbijanego gra
k0gi Gitmen tak smao jak GETIN mial isc jak dzis do gory ;)
k0gi ja to sobie wzialem po 1,44 getin dzis
k0gi wieczorem byla tu niezla dyskusja, tzn okolo 19 o CIG, ktos pisal ze jutro odrazu wystrzal :D ten sam co pisal ze Getin wyszlo z chmury bessy i juz tylko w gore
k0gi Getin jak sie posypal
karkalis zuza wejście w getin poniżej 1.5 to mozna juz było na spokojnie ryzykować, ważne, aby nie widzieć np. 4 PLN "bo się nalezy jak psu buda" - wtedy to już lepiej iść do kasyna niż "inwestować". Jak leciała taka spekulacja w pewnym momencie na getinie to i tutaj uaktywniło się wiele gorących głów co widziało już złote góry, a jak sie skończyło, to widać na wykresie.
Błażej (a) Co do Getin, to z ciekawostek dodam, nawiązując tym samym do ostatniego wpisu, że Marshall zajął tam parę dni temu shorta.
Michał (a) zuza Na Getin to już niestety by trzeba było mocno przeanalizować od strony finansowej. Szczególnie po ostatnim resplicie akcji. Tutaj sama analiza techniczna nie będzie dobrym narzędziem. Jedynie w połączeniu z analizą finansową, jak już wspomniałem wcześniej. Ogromne wahania są tam. Wcześniej mocny trend spadkowy.
ttrader GETIN - przeprawa przez chmure bessy na godzinowce zakonczona pozytywnie, czyli droga otwarta na wyzsze poziomy.
ttrader GETIN - kolejna(e) godzinowka powinna dac teoretycznie wiekszy wystrzal w gore. Jak narazie idzie zgodnie z przewidywaniami. Juz prawie wyszlismy z chmury bokiem. Po wyjsciu powinnismy zaliczyc wybicie o czym tez swiadcza malejace obroty.
ttrader GETIN - przeprawa przez chmure bessy na godzinowce. Kolejna swieca godzinowa powinna dac mocniejszy wystrzal w gore w celu wyjscia ponad chmure bessy (wykres powyzej)
My-Bro-Joe karkalis dzieki za getin
Marta boś ładnie wybił to teraz czekamy na handlowy :)
zuza getin wczoraj rano kupiony,dzisiaj sprzedany
krzysieksisiek Drugie pytanie, jak np. Instytucje zajmują krótkie pozycje na np. Idea czy GETIN? Czy my też możemy zajmować?
Roberts W sumie taki obrót ze każdy mógł to zrobić. Może ktoś na getin przeskakiwał bo wczoraj tez miałem taka myśl :D cooper
karkalis erbosss zanim się wypowiem o getin, to wolałbym aby nasz główny analityk, Filip się wypowiedział. Mnie wysmiewal, że pisałem,ze getin poleci,więc poczekam na komentarz mądrzejszego.
karkalis Jeśli wypowiadasz się się o wzkazniku C/WK to rozumiem, że wiesz o czym piszesz, rozumiem że zajrzales do bilansu i zobaczyłeś co mają w aktywach problematyczne? Wymadrzac się widzę, że potrafisz, ale uzasadnij proszę, jak getin ma dojść do 4 pln.
karkalis Filip tak dziś rano pyskowales, jeszcze dzis sie smiales ze mnie, to poproszę o komentarz do getin - coś pisałeś o 4 PLN, ja cały czas odradzam od tygodnia.. Dawaj swój komentarz.
piotrlotr o getin dokmnal mikro luke na 1,25. ja chyba cos wezme
Donbas78 kozineczka brałaś getin?
Donbas78 Getin jakie wywalanko:(
erbosss getin wychnięty po 1,86 :) - ok. 5% na dzisiaj
erbosss karkalis space Ja na pewno będę się ustawiał w okolicy dzisiejszych wideł dolnych na getin. Tak od linijki cały dzień to szło nie będzie :)
karkalis erbosss ja celowałem w max 0,3-0,4WK, getin ma wydmuszki jak OPF, wiec 0,25-0,3 max (wg. mnie) - ja Leszkowi już podziekowałem, a fund co gra na krótko jechał też na S na getback - wiec wg. mnie goscie z fundu wiedzą co robią
karkalis filip trzymasz getin?
erbosss getin ciekawie, ja niedługo coś skubnę :)
erbosss kozineczka Cześć, ja też pchnąłem getin z rana - zysk 5% - sząłu nie ma ale zawsze coś:)
Bartas_Gda Cześć, jestem z Wami od prawie roku i w ostatnich dniach/sesjach moim zdaniem mieliśmy wydarzenie jak na razie bez precedensu - o czym mówię o akcji na spółkach LC - (ja stałem z boku o obserwowałem ze względu na brak kapitału), dostaliśmy na talerzu kawał analitycznej pracy - przed tym niż widziałem info na jakimkolwiek portalu (mówię o możliwych wzrostach na spółkach). Pozwolę sobie zacytować :"10:21karkalis Cześć, pozwolę sobie popełnić wpis na temat spółek Czarneckiego. Jeśli śledzicie moje wpisy, to IDA kupiłem po 2,7x. Getin brałem po 1.0x. Właśnie dziś zrealizowałem - dlaczego? Bo oprócz tego, że zobaczyłem potencjał w informacjach zanim szeroki rynek to zauważył, to moje Risk/Reward ratio bylo odpowiednie: czyli potencjalny zysk szacowałem 100%-150%, potencjalna strata zakładałem 20%, aczkolwiek jak pisalem, inwestor może ruszyć wycenę wszystkiego co LC (zawsze tak jest jak pojawia się inwestor dla spółki co ma trudności - zwykła wiedza fundamentalna). W tym momencie Risk/Reward dla IDA zmienił się wg. mnie do poziomu nieakceptowalnego: 50%zysku, 50% straty --> takie widełki ja obecnie widzę. Wiem, że tutaj niektórzy widzą jeszcze wzrosty 100% "bo się należą jak psu buda". Jeśli urośnie 100% - pogratuluję, ale to już nie dla mnie zabawki. Na giełdzie ważne, aby trzymać się strategii które pozwalają zarabiać i maksymalizować zysk przy odpowiednim poziomie ryzyka (czyli Risk/Reward ratio. Powodzenia tym co zostali na spółkach z Grupy Leszka! Mój wpis nie oznacza, że te spółki nie dadzą zarobić, ale ryzyko jest wyższe niż przy poziomie 2-3PLN." - powiało trochę wazeliną - wiem - osobiście już karkalisowi pogratulowałem - bo jest czego - tym bardziej dziwi mnie jak ktoś ma pretensje pisze o jakimś ubieraniu - przy takich wzrostach w szale zakupów z takim ryzykiem trzeba się liczyć - jak chcę podziękować za naukę! Spokojnej nocy
custer karkalis dziękuję za poranny komentarz do IDA i Getin.
My-Bro-Joe getin sprzedany, z duże jazdy :)
arthas9182 ale pozbierali getin...
erbosss kozineczka nie ustawiasz się na getin? Dla ciebie jeszcze zleci? Bo ja się zastanawiam czy podbierać tę panikę :)
erbosss czy ktoś się ustawia na getin po tym zjeździe? Pojawiła się jakaś fundamentalna informaca czy po prostu odpał z wysokich poziomów?
arthas9182 kozineczka ustawiasz sie jakos po ida lub getin?
karkalis Cześć, pozwolę sobie popełnić wpis na temat spółek Czarneckiego. Jeśli śledzicie moje wpisy, to IDA kupiłem po 2,7x. Getin brałem po 1.0x. Właśnie dziś zrealizowałem - dlaczego? Bo oprócz tego, że zobaczyłem potencjał w informacjach zanim szeroki rynek to zauważył, to moje Risk/Reward ratio bylo odpowiednie: czyli potencjalny zysk szacowałem 100%-150%, potencjalna strata zakładałem 20%, aczkolwiek jak pisalem, inwestor może ruszyć wycenę wszystkiego co LC (zawsze tak jest jak pojawia się inwestor dla spółki co ma trudności - zwykła wiedza fundamentalna). W tym momencie Risk/Reward dla IDA zmienił się wg. mnie do poziomu nieakceptowalnego: 50%zysku, 50% straty --> takie widełki ja obecnie widzę. Wiem, że tutaj niektórzy widzą jeszcze wzrosty 100% "bo się należą jak psu buda". Jeśli urośnie 100% - pogratuluję, ale to już nie dla mnie zabawki. Na giełdzie ważne, aby trzymać się strategii które pozwalają zarabiać i maksymalizować zysk przy odpowiednim poziomie ryzyka (czyli Risk/Reward ratio. Powodzenia tym co zostali na spółkach z Grupy Leszka! Mój wpis nie oznacza, że te spółki nie dadzą zarobić, ale ryzyko jest wyższe niż przy poziomie 2-3PLN.
karkalis przy 2.7 czy 1.2 na getin to była spekuła, ale po 2.3 jak jest getin, to już nie jest spekulacja tylko kupić i zakopać - fucking logic:)
My-Bro-Joe getin
karkalis a to ciekawe, myślałem, że na koniec tygodnia na getin się wysypią, a to widły
Janosz ostatnie sesje IDA rośnie znacznie szybciej niż GETIN
My-Bro-Joe kurcze, no nie można żartować z żartu, przyznam że późno bo dopiero wczoraj kupiłem getin
kuna na getin ?
karkalis getin za to mam plan długo trzymać
custer na getin rekordowe obroty
Janosz karkalis getin czeka az Idea przebije widły
karkalis niby wygląda na osatni akt spekulacji, ale getin też wciągają nosem
Janosz kozineczka niezle,gdyby nie to powiazanie spolek LC ,to Getin ma szanse dojsc w okolice 2.1...zobaczy jutro
karkalis za to getin widzę wysoko jeśli pozbędzie się gnb/ida, naprawdę wysoko w dłuższym horyzoncie
karkalis kozineczka kurde, powiem Ci, że chyba szukam dziury w całym. jadą na ida i na getin równo
karkalis custer nie napisałem tego, ja mam kapitał podzielony, najwięcej w getin, później w Ida, a najmniej w gnb (bo Ci maja najgorsze aktywa)
karkalis filip oj Filip, Filip, jakbym Ciebie sluchał, to bym przy 1,05 oddal getin bo ubierajom:P
Janosz getin :)
Janosz karkalis getin jutro chyba w kierunku about2,1
Janosz ciekawe czy Getin znowu zrobi dwu dniowy przystanek przed dalszymi wzrostami...wypadało by jutro :)
custer karkalis spadki do 11 na Ida i Getin, po czym po fixingu up
erbosss getin zaczyna jazdę :). też czuję, że dolne widły zobacyzmy - ktoś się pokusi na nich o podbieranie ;)?
karkalis A pamiętasz jak pisałeś, że ubierają na getin? A ja Ci pisałem, że to nie tak:P
karkalis a najwiecej i tak zapakowałem w getin, ida i gnb to połowa tego co na gtn
erbosss karkalis Na ile szacowałbyś taki getin według tych informacji? Do ilu to ma potencjał (w teorii) wzrosnąć?
karkalis erbosss 50% getin, 30% ida, 20% gnb - to mój podział i wg. tej kolejności widze potencjał;)
karkalis getin i ida - fajna reakcja na info z pt. Laguje gnb.
karkalis i getin pięknie:D
karkalis filip MWT (pamiętam, że kiedyś na tym graleś) jest zalezny od getin
karkalis getin i ida fajnie idą od wczoraj
Ed Cztery osoby, w tym były prezes Lotosu, zostały zatrzymane przez funkcjonariuszy CBA w związku ze śledztwem dotyczącym wyrządzenia znacznej szkody majątkowej Grupie Lotos - podało Centralne Biuro Antykorupcyjne w komunikacie prasowym. Jak napisano, wśród zatrzymanych jest były prezes zarządu i były prokurent w Lotosie, szefowa Biura Obsługi Korporacyjnej i Administracji Lotos oraz przedsiębiorca. "Jak ustalono w trakcie prowadzonego postępowania przedstawiciele spółki podpisali fikcyjną umowę na usługi doradcze. Wszystko wskazuje na to, że umowa faktycznie służyła jedynie wyprowadzeniu pieniędzy ze spółki" - napisano. CBA podało, że funkcjonariusze przeszukują m.in. miejsca zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej zatrzymanych osób. Po zakończeniu tych czynności zatrzymani zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, gdzie usłyszą zarzuty. "Sprawa jest rozwojowa" - napisano.(PAP Biznes) pel/ ana/ Depesza pochodzi z pełnej wersji serwisu biznes.pap.pl Zobacz także 24/01/2019 13:38 Lotos planuje w I półroczu otworzyć 11 nowych restauracji Subway 23/01/2019 12:58 załącznik Vestor DM umiarkowanie pozytywnie o polskich akcjach, przedstawia swoich faworytów na '19 15/01/2019 09:53 załącznik DM BOŚ podniósł cenę docelową Lotosu do 105,4 zł 14/01/2019 16:39 Lotos buduje portfel wysokomarżowych projektów opartych o alternatywne paliwa 10/01/2019 15:53 Lotos uruchomił trzecią instalację do produkcji wodoru; możliwości jego produkcji wzrosły o 20 proc. 07/01/2019 13:01 Lotos podpisał kolejną umowę terminową na dostawy amerykańskiej ropy naftowej w '19 Raporty ESPIEBI 03/01/2019 14:43 GRUPA LOTOS SA (1/2019) Terminy przekazywania przez Grupę LOTOS S.A. raportów okresowych w 2019... 04/12/2018 16:20 GRUPA LOTOS SA (32/2018) Podpisanie aneksu do umowy na projektowanie techniczne, dostawy oraz... 31/10/2018 18:44 GRUPA LOTOS SA (31/2018) Aktualizacja informacji dotyczących realizacji projektu EFRA - otrzymanie... 18:01 załącznik GRUPA LOTOS SA Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 3/2018 QSr 17:21 załącznik GRUPA LOTOS SA (30/2018) Korekta skonsolidowanego raportu okresowego za 3 kwartał 2018 roku 30/10/2018 06:25 załącznik GRUPA LOTOS SA Raport okresowy kwartalny skonsolidowany 3/2018 QSr
Donbas78 PIEQ Boś jak zwykle wszystkich ubrał z tymi rekomendacjami po 5,00pln....hahah
malwina PZU słabnie, BOŚ obniżył rekomendację na KGHM. Miedź spada. Może to czas na głębszą korektę na GPW
Ed Ładna wycena KGHM od BOŚ 75pln
space cytując ; W obecnym układzie albo Getin Noble jest niedowartościowany, albo Idea przewartościowana.
space getin wraca jutro na giełdę i spekuła gra na gnb i ida
custer lece Getin Noble Bank
custer Bartas_Gda "Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 23 października, obniżyli rekomendację dla Forte do ''sprzedaj'' z ''kupuj'', obniżając jednocześnie cenę docelową do 30,1 zł z 57,9 zł wcześniej. ''Czynnikiem największego ryzyka jest obecnie poziom długu (wskaźnik dług netto/EBITDA w wysokości 5,6x). Zarząd Spółki doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego odłożył budowę piątego zakładu produkcyjnego w Suwałkach, co uważamy za bardzo rozsądną decyzję'' - napisano w raporcie. Według analityków dodatkowym ryzykiem jest ewentualne zbycie certyfikatów inwestycyjnych Sezam XX FIZ w celu obniżenia długu, co pociągnęłoby za sobą rozpoznanie ''ogromnej'' straty, ponieważ akcje zostały nabyte po ok. 75 zł za sztukę. Zdaniem autorów raportu, pozytywny efekt produkcji przez spółkę własnej płyty wiórowej będzie znacznie neutralizowany przez presję kosztową w 2019 roku."
leon laik nie, z wig 80, mam tylko torpol, trakcja i boś (kupno o 6,80)
leon boś ciekawie
groldominika beatum a Getin Bank będzie kiedyś drugim Goldmam Sachs :)
leon boś niewiadoma, obstawiam jednak w srednim terminie wzrost
rataj BOŚ ciekawe
leon boś obecnie najlepszy w wig 80
leon boś 7,69
leon boś przebił opór
leon Błażej (a) ten boś to mizerne obroty dziś, zobaczymy co z tego będzie
Hoze getin ladnie idze a miałem zlecenie po 0,35 ale nie dali :D
Ed DM BOŚ zawiesza rekomendacje dla Getin Noble
leon boś mi ciekawie wygląda, widać jakieś próby, aczkolwiek dziś się odbił od oporu skośnego
leon boś ciekawie
Błażej (a) a do rekomendacji podchodźcie lepiej ostrożnie. BOŚ na fali szału gamedev wyceniał 11b powyżej 700zł?
laik w środę wyniki Idea Bank, Open Finance, Getin Noble Bank,
Przemek (r) laik getin nie analizuje ze wzgledu na 2 fixingi
Przemek (r) karkalis aby nie znalazl sie na jesnolitych jak getin
Ed Jutro Getin podaje Wynik może być ciekawie
leon Przemek (r) ja bym jeszcze boś do obserwacji
leon getin na jednolitych, ostatnia transakcja 15:29
leon Marta jeszcze getin, ale on jest na jednolitych
Donbas78 leon jak dokpitalizują getin to może być ciekawie....
Batman martinez No raczej ;) Przejmą boś czarnego i problem zniknie
Mareksy arthas9182 BOŚ wyceniało na 110 zł PLW przy zysku za rok 2018 37,2 ml, teraz za 2 kwartały mamy 24 mln, House Flipper wyszedł 17.05, także cześć przychodów została zaksięgowana już w 2Q, zostanie zaksięgowany Phantome Doctrine (70 tys.) do końca września, 500 tys. House Flipper w już w Sierpniu, podejrzewam, że te 40 mln możemy osiągnąć już w najbliższy raporcie,
Ed ja obstawiam dalszy upadek banków z grupy Getin a to spowoduje przecenę całego bankowego
Marta ps. ktoś ostatnio szukał lokaty dobrze oprocentowanej :P teraz getin daje ładne 4% :D
leon zerkam czasami na boś, oczekuję jakiegoś większego ruchu na tej spółce
karkalis tłumy w getin banku aby zrywać lokaty, nie wiem sam. Zamknę z pięknym zyskiem dziś i zobaczę co dalej
Inwestor2000 Marta dzwoniłem do boś
leon cooper look at the Boś
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK