Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Już oficjalnie: RAPORT TOP10 gotowy! Najlepsze spółki pod względem finansowym i technicznym jednocześnie

Oficjalnie informujemy, że od dziś zaczynamy rozsyłanie RAPORTU TOP10: najlepszych 10 spółek z GPW/NC pod względem finansowym i technicznym jednocześnie.

Przygotowanie raportu zajęło nam kupę czasu. Wybrać spółki wyglądające najlepiej pod względem technicznym jest oczywiście problematyczne, ale jak już udawadniamy od jakiegoś czasu: możliwe i efektywne. Wybrać spółki najlepsze pod względem finansowym również jest problematyczne: jednak również możliwe. W ostatnim przypadku jednak nastaje zawsze pytanie: czy to odpowiedni moment do kupna, czy cena za wysoko nie urosła?

Dlatego postanowiliśmy zażegnać te problemy i wybraliśmy 10 spółek, które z obu perspektyw wyglądają bardzo dobrze.

Raport zawiera równo 40 stron. Wybieraliśmy spółki jedynie płynne – z tego powodu większość spółek z NewConnect się nie zakwalifikowały do TOP10. Do tego bardzo mocno patrzyliśmy na aspekty techniczne (analiza techniczna). Raport TOP10 zawiera jedną spółkę z NC. Druga spółka przeszła w roku 2016 na GPW.

Prześledźmy jednak pierw wyniki TOP8 z ostatniej edycji (była to wtedy mini bessa i WIG w tym czasie spadł/urósł ostatecznie o 0%, więc podsumowanie robione jest w najlepszym momencie):

 1. +9,36% (przykładowy LimAkt 169,06)
 2. +38,15% (przy wsparciu 59,00)
 3. +14,96% (przykładowego LimAkt 60,01)
 4. +57,52% (przy wsparciu 155,00)
 5. -20,26% (przy wsparciu 30,01)
 6. -5,73 (przykładowy LimAkt 4,01)
 7. +34,09% (obszar 4,40 – 4,70)
 8. nie aktywowała się

Nazwy spółek ukryte, gdyż były to spółki przeznaczone na dłuższą perspektywę. Do wyników nie były dodawane dywidendy – powyższa tabela to tylko stopa zwrotu z samego wzrostu kursu.

RAPORT TOP10

 • Raport TOP10 najlepszych spółek jest już od dzisiaj dostępny
 • Raport został przed chwilą wysłany do wszystkich użytkowników z abonentami rocznymi/abonenci 3-5 miesiąca proszeni są o ręczny przelew kwoty 99 zł na podany we „Współpraca / Strefa Premium” numer konta bankowego, znajduje się na samym dole: https://www.gpwatak.pl/Wspolpraca/ W tytule proszę napisać „Raport TOP10”. Wystarczy krótki mail z potwierdzeniem przelewu, a wyślemy w trybie ekspresowym raport.
 • Abonenci roczni będą dostawać raport za darmo
 • Abonenci 3,5 miesiąca otrzymają rabat w wysokości 50% (to dotyczy również użytkowników, co już wykupili taką opcję i mają dalej aktywne konto)

Raport jest dostępny za 199 zł (kupując abonament roczny otrzymasz go za darmo; przy wykupieniu opcji na 3,5 miesiąca raport jest udostępniany za jedyne 99 zł)

Raport może być przez wszystkich zakupiony poprzez dotpay – wybierając tutaj odpowiednią opcję („Raport TOP10”). Użytkownicy Premium proszeni są o ręczny przelew (patrz wyżej)

Zobacz podobne analizy:13 komentarzy

 1. Marek S. Marek S. pisze:

  Raport bardzo rzetelny

  • Michał Michał pisze:

   Witaj Marek i jak zawsze dziękujemy.
   I dla informacji dla reszty: większość spółek się nadaje również pod inwestycję krótkoterminową (tak jak już pisałem: stawialiśmy mocny nacisk również na AT), więc, żeby analiza techniczna była jeszcze aktualna, to by trzeba było na dniach raport nabyć.

   Pozdrawiamy.

 2. p.andrew p.andrew pisze:

  Witam. Czy wykupując roczne PREMIUM przez dotpay automatycznie wysyłacie TOP10?

 3. p.andrew p.andrew pisze:

  Dzięki. Przy okazji gratuluje typów, jak dla mnie pierwsza liga!

 4. Michał Michał pisze:

  Mała aktualizacja (już wspominałem o tym na Shoutbox): To już powoli ostatni gwizdek, żeby kupić Raport TOP10, o ile jeszcze ktoś się waha. Powoli analizy techniczne stają się mniej aktualne (na coraz więcej spółek odbywają się dynamiczne wzrosty). Rzecz jasna jeszcze nie aż tak, żeby analizy były całkowicie nieaktualne, gdyż wymienione spółki są na perspektywę ~2 lat, ale powoli spółki będą się oddalać od aktualnych obszarów.
  A że włożyliśmy w raport sporo pracy, to by było szkoda, gdyby ktoś nie mógł z niego skorzytać.

  • Janek Janek pisze:

   Michał, czy warto jeszcze w tej chwili inwestować w spółki z raportu? jak rozumiem wg AF tak, a wg AT – ile z nich już się aktywowało?

   • Błażej Błażej pisze:

    Janek, aktywowane spółki wymienione zostały we wpisie dla posiadaczy raportu: https://www.gpwatak.pl/raport-top10-aktualizacja/

    • Janek Janek pisze:

     fajnie, tylko jako, że nie wykupiłem raportu to nie mam dostępu do tego wpisu…pytam tylko aby oszacować czy warto kupować jeszcze raport

     • Błażej Błażej pisze:

      Ok, nie zwróciłem na to uwagi.
      Powtórzę zatem to, co napisał już Michał: Raport zawiera spółki na conajmniej średni termin, stąd też wszystkie spółki nadal są atrakcyjne – pod względem technicznym znajdzie się jeszcze walor, który nie odbiegł zbytnio od proponowanego poziomu kupna.

 5. Batman Batman pisze:

  Proszę o krótki komentarz spółki nr9 po sesji 17.02

  • Błażej Błażej pisze:

   Skomentujemy w nowym wątku do którego będą mieli dostęp wszyscy ci, którzy są w posiadaniu raportu TOP10.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK