Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek z sektora górnictwo: Jsw i KGHM.

Analiza techniczna spółek z sektora górnictwo: JSW i KGHM

W pierwszej kolejności spójrzmy na wykres sektorowy.

WIG-GÓRNICTWO

wykres tygodniowy

Kurs na wykresie sektora długo poruszał się ruchem horyzontalnym respektując wsparcie w okolicach 3 300 pkt i opór w okolicach 4 000 pkt. Dalszy ruch pokazuje, że wybicie z długiej konsolidacji z reguły skutkuje silnym ruchem w wybranym kierunku. Tutaj akurat doszło do wybicia dołem i przetestowaniem psychologicznego wsparcia na poziomie 2 500 pkt przebijając po drodze poziom 3 000 pkt. Na wykresie tygodniowym przy wsparciu w okolicach 2 500 pkt doszło do utworzenia pozytywnej świecy co daje szansę na odreagowanie tego silnego spadku.

Kilka zdań o wybranych spółkach.

JSW jest to znana spółka węglowa, która jest wiodącym polskim producentem i sprzedawcą węgla koksowego, koksu i węglopochodnych. Jak się nietrudno domyślić to ceny węgla są mocno skorelowane z zyskami spółki. Ostatni kwartał nie należał do udanych, ponieważ ceny węgla mocno się obniżają tak samo jak węgla koksowego. Wykresy poniżej.

Źródło – wnp.pl
Źródło – cmegroup.com

Na wykresie węgla widać, ze cena doszła z powrotem do poziomu cen z 2016 roku co wpłynęło na ilość produkcji i sprzedaży. Natomiast kurs węgla koksowego zbliżył się do obszaru konsolidacji z 2017 roku co może pozwolić na zatrzymanie się dalszej przeceny i próbę jakiego odreagowania spadków.

KGHM to grupa zajmująca się poszukiwaniem i wydobyciem metali nieżelaznych, produkcję wyrobów z miedzi i metali szlachetnych. Wyniki spółki są powiązane z cenami przede wszystkim miedzi na światowych rynkach, na które aktualnie niekorzystnie wpływa wojna handlowa USA-CHINY, gdzie Chiny to duży odbiorca miedzi. Spójrzmy na wykres miedzi.

Źródło – stooq.pl

Kurs ceny miedzy znajduje się w okolicy obszaru wsparcia co daje szanse na zatrzymanie dalszej obniżki cen i możliwą próbę odbicia cen co powinno się przełożyć na zwyżki cen akcji KGHM.

Giełda, akcje: JSW

wykres tygodniowy

wykres dzienny

Na wykresie tygodniowym widać mocny trend spadkowy od poziomu 100 zł, który okazał się oporem nie do przejścia i od tego miejsca rozpoczęły się spadki, które trwają już od początku 2018 roku. Kurs dotarł do miejsca lokalnego wsparcia, gdzie patrząc na wykres dzienny widzimy zwiększone wolumeny na świecach. Dodatkowo na wykresie dziennym kurs od jakiegoś czasu porusza się wewnątrz kanału spadkowego, z którego wybicie może zaowocować korektą spadków nawet do poziomu 35 zł albo 40 zł. Wczorajsza świeca jest pozytywna pod względem wyglądu świecy jak i wolumenu. Można zagrywać tutaj na odreagowanie na wybicie z kanału spadkowego.

Przykładowy LimAkt 29,10 zł, SL poniżej 28 zł.

Giełda, akcje: KGHM

wykres tygodniowy

wykres dzienny

óra

Na wykresie KGHM po kilku sesjach spadkowych na wykresie tygodniowym w tamtym tygodniu została utworzona pierwsza pozytywna świeca, która może oznaczać chęć popytu do odbicia. Na wykresie dziennym widzimy obszar konsolidacji kursu w obszarze 73,7-78,5 zł. Wybicie z konsolidacji otworzy drogę do odbicia w kierunku kolejnego poziomu oporu 85 zł albo nawet 90 zł. Zagrywamy na wybicie z konsolidacji.

Przykładowy LimAkt 78,55 zł, SL poniżej 77 zł. 

Autor wpisu: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

Zobacz podobne analizy:6 komentarzy

 1. Błażej Błażej pisze:

  Ciekawy wpis pokazujący korelację między ceną akcji a surowcem.
  W przypadku KGH – poziom 80 PLN może być podazogenny, JSW trend spadkowy trwa i tutaj niełatwo będzie uzyskać bezpieczną stopę zwrotu.

 2. koku koku pisze:

  Mam pytanie odnośnie JSW, gdzie od czasu wpisu Przemka (06/09) podanego przez niego poziomy (LA i SL) niejako się aktywowały w górę i w dół. Czy obecnie teraz można coś wyczytać w jakim kierunku kurs chce iść? Co do KGHM-u to widać, że zmierza zgodnie z wytypowanym scenariuszem. Z góry dziękuję komentarz

  • Przemek Przemek pisze:

   Trochę kurs lawiruje między tymi poziomami a 2 i 3 sesje temu zostały utworzone dwie świece niezdecydowania czyli Doji. Dlatego czekam na jakies bardziej wymowne świece . Wczorajsza świeca ciekawa taki a’la młotek i teraz czekam może dzisiaj dojdzie do większego ruchu w górę.

   • koku koku pisze:

    Po dzisiejszej sesji JSW nie wygląda obiecująco. Czy można liczyć na jakiś komentarz do zachowań kursu? Z góry dziękuję.

    • Przemek Przemek pisze:

     Aktualnie kurs po fałszywym wybiciu z kanału spadkowego powrócił do niego, dlatego kolejnym miejscem gdzie można szukać poziomu wsparcia jest dolne ograniczenie tego kanału. Dopóki nie dojdzie do próby ponownego wybicia góra to sytuacja wygląda słabo. Można oczekiwać dalszego spadku kursu w kierunku 20 zł.

 3. Błażej Błażej pisze:

  Nawiązując do korelacji miedzi oraz KGHM: problem okolicy 80 PLN ma swoje przełożenie przestoju na wykresie miedzi w rejonie 265, który stanowi opór ( https://stooq.pl/q/?s=hg.f )

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

kriss1975 cooper hej , przestałem prowadzić bo ostatnie tygodnie to bardzo dużo spekulacji i nie miałem kiedy go uzupełniać i był wiecznie nie aktualny. Jeżeli chodzi o spółki tzw. Żelazne to bez zmian SLV,Ryvu, OAT ,MDG, TIM ,POZ reszta typu Pxm , JSW , ccc itd to wieczna żąglerka czyli kupuje tanio sprzedaje drogo itp.
krzysieksisiek space oj tam są rodzynki - CCC, JSW, Tauron :)
Rudy102 kriss1975 jak widzisz JSW ?
nowy Grzesiek co jsw?
Grzesiek jsw
Daniels Tylko jsw tak ładnie żarło a ktoś zasypal
hessa kriss1975 bo Ty tam masz chyba JSW to tak piszę informacyjnie, że jeden z brokerów wydał dziś dla nich rekomendację S z ceną ok połowy aktualnej. Ale jego rekomendacje często są antyrekomendacjami
mediolan koku to prawda.. JSW to oddac górnikom za darmo niech sobie rzadzą i płacą pensję z tego co zarządzą...i zatruwają swoje srodowisko
kriss1975 koku jak jsw zacznie zarabiać to wtedy ja przestanę , więc niech tak zostanie jak teraz :)
nowy kriss1975 kurcze jak ty wiesz kiedy to JSW kupowac :)
Daniels Janek a ja czekam na domknięcie luki na jsw i stoję na 31.1 jak się doczekam to dobrze jak nie to też dobrze bo już pakiet mam
kriss1975 jsw 31,70 dokupienie
Ed Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej chcą realizacji porozumienia, które ? ich zdaniem ? gwarantowało podwyżkę płac o 4 proc. od marca ub. roku oraz jednorazową nagrodę. Zarząd JSW oświadczył, że nie pracował nad takim porozumieniem i zadeklarował podwyżkę inflacyjną od lipca br.
kriss1975 koku obstawiłem jsw,tpe,lts,pkn,ccc i rozglądam się za jakimś bankiem to jest mój skład na najbliższe tygodnie jeżeli chodzi o w20
Grzesiek ale JSW meczą :)
kriss1975 Daniels 31,30 -50 tam chciałbym zobaczyć jsw
Daniels kriss1975 jsw to chyba chce domknąć lukę na 31
Daniels kriss1975 do ilu liczysz ze jsw się cofnie?
Rudy102 kriss1975 jsw trzymasz ?
kriss1975 bronas16 dokładnie raport mabionu za 2020 to ma teraz takie znaczenie jak dla jsw cena wungla w tamtym roku
cooper kriss1975 pytałem bo zastanawiałem się nad JSW ale ostatecznie zapakowałem w Unimot
cooper Zapakowałem w Unimot, myślałem nad JSW ale Unimot mnie bardziej przekonał
cooper kriss1975 JSW masz jeszcze?
space Ed jsw z 12 zł na 40 zł pojechało
Ed space np JSW dopiero +30% :)
krzysieksisiek Dzikun im większy spadek tym lepiej, patrz JSW, Tauron, Lotos :)
space za to jsw zaraz 10% zrobi
Piaskun tomciu konkurencja do Polski mega tym bardziej że KGHM większość wysyła do chin
Błażej (a) JSW na 34,41 ma SMA50, która mogłaby stanowić pierwszy punkt zaczepny dla aktualnego ruchu wzrostowego.
Błażej (a) space JSW od dłuższego czasu zachowuje się poprawnie technicznie. W portfelu KzK mam pozycję po 26,9 zł na aktualnej serii M
space jsw 8%. to pewnie pod to zapewnienie zatrudnienia przez 10 lat :p
Grzesiek jsw po korekcie :)
kozineczka Drakkar7 BBT ICE MDG z bardziej spekulacyjnych RDS DEV SNG i muły JSW CDR :)
kriss1975 jsw powiekszona pozycja
nowy JSW rosnie pod ta 10 letnie gwarancje zatrudnienia :)
Drakkar7 kriss1975 jsw pod te zwolnienia ?:)
kriss1975 jsw dołożone 29
nowy czyli zaraz JSW ponowni na wsparciu
nowy do wyborów w JSW nic sie nie zmieni
nowy Na mocy podjętej dzisiaj uchwały Zarządu JSW gwarancje pracownicze będą przedłużone o okres kolejnych 10 lat. Zarząd JSW S.A. informuje jednocześnie, że warunki pracy i płacy pozostają niezmienne, a wysokość wynagrodzeń ustanawiana w Spółce będzie kształtować się na dotychczasowych zasadach.
kriss1975 jsw in 29,95
nowy KGHM ładnie
Grzesiek jsw dziś na zielono /
nowy widac dzis slabosc na JSW
space Grzesiek strajk w jsw jest
Grzesiek WItam :) Jak tam JSW?
space Ed no ale największe koszty w jsw to ponoc koszty pracownicze :p
space w jsw chyba nowa pani prezes postanowiła zrobić porządki i dlatego będą strajkować
kriss1975 nowy obecnie kapitał z jsw jeżdzi na tpe
space Związki z JSW powołały komitet protestacyjno-strajkowy
szyderca667 jsw przy poprzednich korektach wiguni mial znacznie wczesniej dolek. IMO ostatni dolek moze byc troszke poglebiony, ale nie musi. Strefa 27.8-28.3 zostala nawet nadbita i zadzialala
nowy kriss1975 na JSW liczywsz na dalsze spadki ?
kriss1975 jsw jak narazie zgodnie z planem , czyli w kierunku połódniowym
Rudy102 kriss1975 jak oceniasz jsw po wczorajszej sesji ? Pozytywnie czy csekaz na przebicie 31?
Daniels kriss1975 masz jeszcze jsw?
Grzesiek JSW
kriss1975 Zmiana optyki pi wybiciu 31 na JSW
kriss1975 Rudy102 3 powody 1 to zbyt proste i czytelne wczorajsze zagranie 2.odbicie od wsparcia nie poparte wolumenem 3. Obstawiam jeszcze jedno zejście wiguni na południe i jeżeli tak to wtedy zakup JSW 26-27 na conajmniej kilka tygodni cel 45
Rudy102 kriss1975 czemu out z jsw ?
kriss1975 JSW out 29,50 , gram w test wczorajszego dołka w przyszłym tygodniu
koku nowy piszesz o JSW? ja gram pod to, co zauważył kriss kriss1975 od siebie dodam że mamy już prawie 2 miesiące korektę. Na fundamenty nie patrzę, bo na jsw nigdy ich nie dojrzysz, ale technicznie są przesłanki na zmianę tego krótkookresowego trendu, na to liczę - wszedłem, poniżej 27 będę reagował
kriss1975 czy już wszyscy maja jsw , bo nie wiem czy lokomotywę podstawiać:)
kriss1975 jsw 28,50 in
hessa JSW zaczyna wyglądać do łapania na H1, jest w okolicy zniesienia 0.5 i w okolicy wsparcia kanału spadkowego
nowy zebrali na JSW
nowy na JSW sypia na ukrytym
nowy kriss1975 ty dalej trzymasz JSW?
skolim co do jsw to harmonicznie plan na najblizszy czas wg mnie wyglada tak Zobacz obrazek <Obrazek5221.png>
kriss1975 nowy na jesień znów bedzie płacz , czego nie kupiłem jsw jak dawali po taniosci :)
Grzesiek panika na jsw ? :D
nowy JSW teraz gdzie na 15 ?
nowy Grzesiek na jsw to nie za bardzo jest pod co grac
Grzesiek jsw ponizej 30zł]
nowy kriss1975 jak tech oceniacsz dzis JSW?
kriss1975 natki zastanawia się czy jeszcze jsw nie kupić , ale musi się z sasinem dogadac
Grzesiek nowy a jsw zastanawia sie czy startować :D
Grzesiek nowy to i jsw pewnie pojdzie za bankami
space może wygrały losowanie kto będzie wig20 wyciągał, wczoraj jsw dziś banki
Grzesiek na jsw biorą wszystko co jest ponizej 31zł
kriss1975 jsw in 30,96
nowy śmiecia JSW chyba tylko pod wyjscie podbili
Ed Pozostaje nadzieja ze jsw pomoże ;)
Anon walduci50 JSW nie lepiej poczekać na okolice 27?
hasior kriss1975 a co z JSW? okazja na dobranie?
walduci50 jsw do brania
natki Drakkar7 jsw dziś przegapiłem wolałem bardziej bezpiecznie.
Drakkar7 natki Mam Agroton trochę chociaż dzisiaj cofnęli , JSW i PXM i JRH pod wyniki delikatnie;) a TY?
tomciu Rysował ktoś dzisiaj dokąd dojedzie parowoz JSW? Jak może się podzielić
Ed dobrze mieć JSW w W20
Ed KGHM wynik zgodny z szacunkami takze powinno spaść
space Daniels bardziej chodziło mi o powód do wzrostu jsw 6%,
space jsw nie da rady udźwignąć całego wigu 20
Dzikun jsw z gigastratami +5%, mrc z miliardem zysku -6% - ktoś czegoś nie rozumie?
Inwestor A jsw to chciałem brać ale myślałem, że nawet do 25zł zejdzie, może jeszcze zejdzie bo na rynku węgla wcale nie jest tak kolorowo jak na rynku stali, miało tylko rosnąć a ja dalej mam.watpliwosci czy oni są teraz rentowni...
Hoze tu fundamenty nie grają nic wam nie mówi technika na pull back ? jsw wybilo opor na rownym 30 zl wiec teraz jest wyciagniecie do góry tzw pull back a co z tego wyjdzie mogą byc i wzrosty
nowy JSW mnie zaskoczyl
nowy JSW odbił ciekawe pod co teraz bedzie rósł :)
Janek ciekawe jak jsw w pon? mozę odbicie od 30?
Drakkar7 JSW pobudka?:)
Drakkar7 kriss1975 w sumie ciekawa rywalizacja śmieciowych JSW i MRC:)
Drakkar7 natki mówisz że MRC przejmie JSW?;)
natki Drakkar7 mysle ze info o współpracy z JSW podbiłoby kurs
Drakkar7 kriss1975 kriss1975 i co tu teraz grać miliard straty JSW leci....miliard zysku MRC leci;)
kriss1975 Daniels rozsądnie , jsw do kupna bedzie nizej
Daniels kriss1975 cześć miałem dziś zamienić lotosa na jsw ale narazie zostawiam jak jest
Drakkar7 JSW in
Inwestor Jutro pałowanie nas paliwami i kghm dla odmiany od banków, cdr i allegro, u nas zawsze znajdzie się dobry kandydat do bananowej sztafety
walduci50 odkupilem jsw po 31,60 zarobione rano3% ciekawe czy wyjdzie 2 kółko
skolim co do JSW to harmonicznie można coś takiego wyrysować https://www.tradingview.com/x/P8PckWzL/
walduci50 JA KUPIŁEM JSW po 31,36 zobaczymy co to z tego bedzie
Drakkar7 na JSW jednak zysk pokazali że spada?;)
Daniels jsw to chyba po mnie wraca żebym się skusił na jakies wagoniki
szyderca667 kriss1975 na jsw tyk mi sie wydaje ze aki schemat ala 31.07.2020 rozgrywaja jeszcze raz, w20 dociagna pewnie za 2tyg do 2030 i zaczniemy spadki na rynku
Ed JSW dobra spółka jak widać można brać :))
space Przemek (r) nie chciało mi się czytać raportów jsw, ale ja widzę że wyniki finansowe to się totalne zepsuły jak zmienili prezesa, no i teraz go wywalili. a nowym prezesem jest jakaś babka totalnie nie powiązana z górnictwem, wiec liczę że zrobi tam porządek
Przemek (r) space zobaczymy czy będzie lepiej w następnym kwartale na jsw chociaż otoczenie sprzyja dobrej sprzedaży węgla koksującego po wysokich cenach
space prezesa wymienili w jsw to teraz powinno być lepiej
Przemek (r) nemooo a jak wygląda 4 kwartał w jsw ?
krzysieksisiek nemooo taka strata nie za duża jak na JSW :p
nemooo jsw -1.5mld, nie jest źle, mogło byc -3mld:D
kramrok mbank wrzucił video o JSW około 13.30 dzisiaj i ze 30 zł to moze byc przełom w trwajacej korekcie - może to zadziałało jak i Ciech z rana
space jutro będzie sprawdzian na jsw kto miał rację :p
kriss1975 Inwestor ja tam ich nie krytykuje , nawet nie wiem co tam się dzieje , tylko tutaj ktoś pisał że pozamykali jsw i fmf
kriss1975 jsw dziś sqaber też sprzedał , ale trafili idealnie
Inwestor A jsw dzisiaj już startuje czy jednak to jakieś czasu przed raportem? Bo 25zł też wygląda dobrze może lepiej niż 30 nawet
Piaskun JSW odbija ....
Daniels nowy tak oprócz jsw gdzie trzeba było sie pakować przy 30.
nowy Daniels oprocz bankruta jsw
Daniels szkoda jsw tak uciekło
nowy JSW w gore jaby wyniki byly rewalacyjne
nowy ciekawe jakie wynik pokarze JSW
Daniels jsw odlatuje
adriano640 kriss1975 brawo za wykres jsw :D
Daniels kriss1975 coś mam wrażenie że jsw nie chce już na południe
Daniels kriss1975 Jutro raport na jsw więc wszystko będzie mozliwe
Daniels kriss1975 jeżeli można wiedzieć jako ekspert od jsw gdzie zamierzasz go łapac?
Daniels jsw czyzby zawracało czy to tylko podpucha i dalej w dół?
Janek kriss1975 a jsw? 30 zahaczone
Inwestor Jsw po 30zł wydaje się zbyt prostym zagraniem, wszyscy o tym piszą, więc może grubsza zwala jeszcze i dopiero
nowy na JSW na dniach wyniki juz ktos wie ze bada kiepawe
Grzesiek jsw -5%
krzysieksisiek ale jsw pałują
Alutka jsw raport ma 18 marca
guf JSW widzę tam 3 raz testuje. poczekam jeszcze i zobacze czy to wybronią
Janek kriss1975 a jsw też już out czy niedługo? ;)
koku kriss1975 guf patrzyłem na JSW, ale brak utrzymania ma50 może się kończyć dużym spadkiem
guf kriss1975 cześć, podzielisz się wykresem na JSW? :)
Drakkar7 natki PKP i JSW;)
guf kriss1975 masz jakieś kreski rozrysowane na JSW?
guf co myślicie o JSW teraz?
czarny kriss1975 w jsw wbilem z godzinę temu :D
kriss1975 nemooo jsw za moment pociągnie ją wyżej
kriss1975 Rudy102 jsw kopię się cały czas z sma 15 , jak to pokona to wtedy będzie można znów coś rysować
Rudy102 kriss1975 a wegiel ? jsw
kriss1975 tomciu ja to tylko zapraszam na kapuczyno na bankrutach tj. rafcio , eni , jsw itd
nowy jak widzicie JSW?
nowy liczylem dzis na JSW a tu zonk
nowy JSW z +3 na -2 hmm
nowy JSW cały wzrost oddał nie ładnie
nowy kriss1975 jak widzisz JSW odbiło od 35,7
Daniels kriss1975 jsw ładnie idzie dzisiaj
kriss1975 nowy jsw od pewnego czasu nie radzi sobie z najbliższym oporem , dlatego pisałem wczesniej że dla mnie to ten ruch jakis taki nie mrawy , pomimo że wolumen dzis skoczył
nowy kriss1975 czemu na JSW tak patrzysz na 34,6?
Daniels kriss1975 cześć widzę że jsw podebrałeś. jaki zakładasz scenariusz na najbliższe sesje?
nowy JSW jak na dopalaczu
Daniels Jsw pięknie się zachował. Dokupiłem po 32.7 i teraz lecimy najpierw 36 a potem 40 oczywiście nie dzisiaj. Chyba:)
Przemek (r) nowy jsw kurs wybronił SMA50 :)
nowy JSW na plusie ładnie
nowy ładnie z -4,5 jsw wyciagneli
nowy JSW konczy na plusie :)
nowy chyba dobry moment na JSW?
Daniels Jak by dziś na jsw przy tych obrotach wyciągnęli do góry to było by pięknie.
Daniels Piaskun tylko kto aż tak mocno sypie. Obroty z rana duże jak na jsw
Piaskun Daniels blisko wsparcia na Jsw
Daniels Co się dzieje z jsw żadnych złych informacji a sypia na wyscigi
rychu22 JSW ---> 30?
Daniels kriss1975 coś się stało na jsw że tak walą kwitem. Do ilu przewidujesz spadek na jsw?
Daniels Ale cisną jsw. Chyba jednak na 30 leci
Daniels kriss1975 ja już wczoraj podebrałem troszke jsw po 34.3 ale widzę że na razie kiepsko to wygląda
Daniels kriss1975 JSW MYSLISZ ŻE DALEJ ZJAZD CZY CZAS NA KOLEJNĄ FALE WZROSTOWA?
Daniels Jsw pięknie wyciągają.
Daniels Co myślicie o jsw? Chyba dobry moment na wejście.
nowy kriss1975 niedlugo raport JSW chyba lepiej nie miec akcji :)
nowy kriss1975 JSW jednak góra
kramrok JSW sie budzi
koku kriss1975 przerzuciłem kapitał z jsw na CCC - jak zwykle dzięki
Janek czyżby jsw się zbierało?
nowy kriss1975 można wiedzieć czemu JSW oddałeś?
kriss1975 szyderca667 jsw tak
space jsw to kriss1975 rozgrywa
Tanarri space Brałeś dzisiaj JSW?
kriss1975 jsw ty mój warjacie:)
Michał (a) Bo samo KGHM, Allegro, PKNOrlen oraz CDProjekt mają koło 35% udziału w WIG20.
Piaskun JSW zmierza do 32pln?
lskibinski gram dzisiaj eskę na wigu. JSW nie obroni 35 jeśli będzie taki sentyment
koku kriss1975 a jeszcze pytanie odnośnie jsw - pisaliśmy kiedyś że 35-36 to istotny poziom wsparcia - wierzysz że obroni?
nowy JSW ładnie
kriss1975 Sal ogólnie na śliskich tematach gram 2-3 % portfela max w takich przypadkach jak TRK , RFK to zagrywam 5% portfela , jeżeli chodzi i bankruty typu JSW , CCC to zagrywalem 20-30 % portfela
nowy JSW to gdzie ma teraz wsparcie?
Janek kriss1975 jak widzisz obecnie jsw? idziemy na test wsparcia 36?
nowy JSW z +3 na -2
rychu22 JSW chyba po korekcie
Janek kriss1975 jsw juz masz pelne wagony? :)
Alutka santander rekomendacja jsw sprzedaj 32 zł
koku kriss1975 35 na jsw to się dokupi;), a wszedłem w TPE dodatkowo, ale nie wiem czy nie za wcześnie.....
kriss1975 koku fajnie dziś ten poziom zagrał , ale wiesz to jest JSW i mogą jeszcze chcieć domknąć lukę na 35 i w sumie nie było by to głupie w perspektywie dalszych wzrostów.
Piaskun JSW wracamy na 35pln....
krzysieksisiek Daniels myślisz, że nie za wcześniej na jsw ?
Daniels Kurde nie mam już kasy bo bym jsw podebrał. Muszę chyba coś sprzedać ale nie wiem co. Wszystkiego szkoda ruszac
space kriss1975 a jsw to popatrzę
Przemek (r) kozineczka na jsw jeszcze może przyjdzie czas
kozineczka wig-bankrut dziś pięknie idzie poza jSW :(
kriss1975 kozineczka jeszcze troche i zabieżemy jsw koszulkę lidera bankrutów:)
Janek kozineczka jsw korekta do 36?
kozineczka Nasz lider WIg-Bankrut zawodzi JSW :(
Ed To KGHM ze 300
Hoze kghm ale nie wim czy nie wywale
tomciu nowy JSW ogłosili usługi dronem Spółka z grupy JSW wdraża systemy do koordynacji lotów dronów
nowy jsw to nawet dobrze sie nie chce skorekcic
Drakkar7 space porównanie MDG do JSW grube;)
nowy kghm jednak kolejna falka korekty bedzie
nemooo miedz nowe szczyty, srebro dobre prognozy a kghm dociskany, ktoś wiec co może byc powodem?
lskibinski Sal ja również. Ciekawi mnie teraz co się wydarzy na jsw. Z Hosody to powinna teraz pójść dłuższa fala chłodząca i dopiero kolejny impuls, ale patrząc na 2016 to byłoby niemiło zostać na peronie:-)
Sal lskibinski Tak. Widziałem Twój wpis do mnie a propos JSW. Ja nie zakładam, że zmieni trend, chciałem tylko pojechac kilka złotych na schorcie od 40,7. Ale sprzedałem go po jednym dniu wydygany przy 40
lskibinski Sal jeśli chodzi o jsw, to popatrz na tą kreskę: Zobacz obrazek <Obrazek4856.png>
Sal I shorty na JSW które za wcześnie puściłem
skolim na JSW takie piękne malunki wychodzą dla wyznawców formacji harmonicznych. Dzisiaj pkt D kraba wszedł idealnie Zobacz obrazek <Obrazek4840.png>
nowy KGHM widły
Sal Chyba za szybko zdałem S na JSW
Hoze no ja delikatnie wziołem certów x4 na kghm na sredni termin jak było na minusie
Hoze co taka cisza o kghm, miedz ładnie luka dzisiaj do góry a kghm na minusie
Sal S na JSW zamknięta , może sobie rosnąć :)
Sal kriss1975 Chyba się wykiwałem na JSW, trzeba było brać PXM tak jak wczoraj myślałem
Sal JSW coś świruje
nemooo ale luka na miedzi dziś:) kghm moze nas dziś ładnie pociągnąć w górę
kozineczka dziś założyłam konto na lynx, przenosze tam srodki, czekam na weryfikacje . zostawie sobie jsw farme i cos jeszcze :)
Paweł kriss1975 jako całkowity amator S i L możesz podpowiedzieć jak się tym obsługiwać na przykładzie JSW oraz obecnej sytuacji ?
Ed Biuro Maklerskie mBanku SA - JSW 03.02.2021 (kupuj / 46,40 PLN)
k0gi Sal tez sie pozbyles JSW ? czy Ski wziales?
skolim chyba nici z tych 40zl na jsw
k0gi pieknie kłądą JSW, zgodnie z planem moim
Daniels kriss1975 Chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom spokoju i cierpliwości na giełdzie jak Ty. kupiłem jsw po 30.66 i już mnie ze trzy raz w rece paliło żeby sprzedac. Dobrze ze wytrzymałem do 40.5
Sal kriss1975 W obszarze JSW ufam Ci bardziej niż sobie. Jeżeli będzie zamek nad 40 sprzedam S-ki
Daniels kriss1975 chyba wszyscy na tym forum oprócz Ciebie sprzedali jsw, więc reszta sie tylko przygląda.
kriss1975 pewnie pomyślicie że jestem wariat , ale wydaję mi się że jsw jak zamknie dziś nad 40 zł , to będzie zmierzac w kierunku ma200 na W1
k0gi zdałem Lki na JSW, 50% w dni, czuje sie dobrze
Daniels JSW już 41 ładnie zawrócili.
lskibinski jsw drugie podejście. Poranni z bankiera się wystrzelali:P hah
Daniels kriss1975 jsw jeszcze trzymasz?
Sal Drakkar7 Wziąłbym też JSW na krótko
kriss1975 Paweł jsw 10 zł od bosia , pózniej podniesli o 100% , fachowcy :)
Paweł space czy BOŚ już raz nie obniżał rekomendacji dla JSW? :)
lskibinski Ciekawe, gdzie się wystrzela poranna podaż na jsw
Daniels Trzymacie dalej JSW?
Daniels Gdzie ustawiacie tp na jsw na 41 czy 42?
lskibinski Piaskun tylko wiesz, że to nie węgiel JSW, prawda?:)
lskibinski space z budowaniem, to mogą brać udział jeszcze takie tuzy jak KGHM i jego PeBeKa np.:-)
Ed Od 18 stycznia 2021 r. JSW nie ma prezesa a w tym czasie kurs akcji mocno zwyżkował. To oznacza, że prezes w tego typu spółkach nie jest najpotrzebniejszą osobą ;)
Piaskun kriss1975 teraz to trzeba patrzeć co po JSW może ruszyć myśle że na dobrej drodze jest PKP i LWB
kriss1975 Piaskun , jsw to inna liga
Piaskun kriss1975 to już chyba wolę jsw
natki kriss1975 właśnie do tego kiedyś przyda się jsw
kriss1975 natki poczekaj , bo mam dużo jsw i chcę go wycisnąć jak cytrynę
Ed Cel na ten tydzień JSW 60, CCC 150
Piaskun kriss1975 to nie jsw
kriss1975 Sal jsw to balon , nie kupuj :)
Sal lskibinski Ech, wszedłbym w certy na JSW, ale strach że zrobią to inaczej i zjazd zacznie się już od rana
lskibinski Sal myślę czy jutro JSW nie domknie ruchu dynamiczna zwyżka i dystrybucja
Sal POza JSW i CCC to WIG 20 niewiele dziś pokazał
kriss1975 i za moment nie widziana 4 na jsw od ponad 1,5 roku , a to też dopiero połowa :)
kriss1975 nemooo to co kghm po 160 nie kupimy
nemooo mocno zmieniło się nastawienie do kghm i cdr w trakcie dnia, plus banki
space jsw się do złota dokopało ?
k0gi JSW 42 czy 47 w tym ruchu ? czy jeszcze wyzej ;)
Bartas_Gda (r) lskibinski jaki TP załozyłeś na JSW?
lskibinski koku zobacz sobie w pamietniku jak JSW pisałem. Jeszcze do TP nie dopchali się, ale scenariusz się rozgrywa.
lskibinski koku generalnie Wycoff to podstawa podstaw. Łaczy się z analizą wolumenową. Ostatnio jsw jak brałem, to miejsca szukałem na minutowym z rozpiska wycoffa i trafiłem z błedem 2-3% ale podczas dystrybucji na szerokim rynku. Teraz mam 18% zysku, więc potwierdza się, że taka analiza ma sens. Łączę to z prostymi formacjami i Hosodą. Jeśli z wszystkiego wychodzi mi opcja wzrostowa i widzę jakiś sensowny zasięg to gram.
kriss1975 Sal te które wymieniłes zakładam że też przyniosą Ci radość , nie sa to dziki jak jsw ale spokojnie z nimi nie osiwiejesz:)
Sal Siedzę na TSG, MLS, MSP, IZS i wielu innych w sumie dobrych spółkach, a takie "perły" jak JSW mi odjeżdżają. Fuck! ;)
Błażej (a) o JSW mówiliśmy na jednym z naszych webinarów LYNX w ubiegłym roku. Kurs od tego czasu zyskał już przeszło 120%.
nowy koku czemu JSW rosnie tez nikt ci nie powie :)
Ed JSW widły jak nić dziś będą;)
Ed JSW nowy król brawo
Daniels kriss1975 jak tak będzie jsw szło to jeszcze dziś lub jutro go wykonasz
Daniels kriss1975 ale mnie korci żeby sprzedać już JSW. Nie wiem jak ty to wytrzymujesz. Masz cierplwosc i trzymasz się założeń. Podziwiam
kozineczka kriss1975 Sal czekamy na nową wycene jsw od gamoni z bos :P
Sal Tego że nie wziąłem w ubiegłym tygodniu certów L na JSW tak jak zamierzałem to sobie nie wybaczę ;)
space co tak to jsw pchają, bogdankę by popchali, zimno na dworze węgiel się pewnie sprzedaje :)
Daniels kriss1975 A w krótszym terminie. Tam kiedyś rysowałeś kanał w którym się porusza aktualnie jsw. Zakładasz ze dojdzie do 40 i jakąś korekta?
Daniels Gdzie widzicie opór na JSW?
Przemek (r) KGHM w najbliższym czasie może powalczyć o wybicie mocnego oporu na poziomie 200 zł, co pozwoliłoby na kontynuację wzrostów w kierunku historycznego szczytu a nawet więcej. Wysokie ceny srebra i miedzi mogą wspierać wzrost notowań KGHM. Zobacz obrazek <kgh_2_.png>
Przemek (r) Równie ciekawy wykres jest na JSW, gdzie mamy do czynienia z a'la formacją trójkąta zwyżkującego na przebicie 35 zł Zobacz obrazek <jsw18.png>
Daniels A JSW mieli w okolicy 34 jestem ciekaw czy wroca jeszcze na 30 czy pomęcza jeszcze trochę i kierunek 40
Rudy102 kriss1975 a jak widzisz jsw ?
Rudy102 moze jsw odpali dzisiaj
Rudy102 a jsw grzeźnie
Daniels JSW czyżby powrót na 30 się szykował?
riciak kozineczka trzy godziny gapiłem się w SEN jak wisiał na ostatnich widłach, ...przerzuciłem widok na JSW i jak wróciłem na SEN to już tylko modliłem się żeby odbił ... w sumie nie sprzedałem ....:(
bylu boś rekomenduje na jsw 20zł z 10zł wcześniej .kto im to zrzuci na dwie dyszki.
k0gi kriss1975 JSW mnie zaskakuje zenie spada po BOŚu
k0gi JSW nie chce spadac
k0gi kriss1975 ty bez JSW ?
kozineczka no i anale z Boś popsuli wzrost na jsw...
kriss1975 space to elegancko , a jsw i ccc ?
hispanoluk jest ich kilka powiazanych z KGHM
adriano640 kriss1975 jeśli miałbym się doszukiwać struktury falowej na JSW to bardziej bym obstawiał coś takiego https://www.tradingview.com/x/ANsH68V3/
koku kriss1975 ciekawe to jsw rozrysowałeś
kriss1975 jezeli na jsw gramy ostatnia fale tzw.5 , to ma ktoś pomysł jak moze wygladac korekta , może ABC z końcem C na 25-26 zł ?
Janek kriss1975 na jsw nieładna dystrybucja poszłą rano
Daniels kriss1975 co sadzisz o jsw? wracamy na 30 czy raczej powinni to wyciągnąc?
Daniels JSW broni poziomu 34. jak padnie to chyba powrót na 30?
space maciejanulka obserwujac jsw od jakiegoś czasu, mocno uproszczę. był sobie prezes X spółka była w D, przyszedł Ozon, spółka zarabia, nawet odkłada kasę. wywalili Ozona, do dziś nikt nie wie czemu, wstawili hereźniaka, spółka robi miliardy straty. a sam Hereźniak mówi że to normalne i niech rząd pomoże. No to nie ma Hereźniaka i wydaje się to być dobrym posunięciem. grunt by nowy prezes to był dobry manager a nie kolejny górnik co powie "niech rząd da".
maciejanulka kriss1975 podobno JSW zmienia prezesa
space kriss1975 mnie to bardziej ciekawią wyniki jsw.
Piaskun space no największy przewoźnik jsw może też skorzystać na wiekszych dostawach
Piaskun space ja obserwuje Jsw.bogdanke,pkp
krzysieksisiek nemooo Ty czekając na korektę miedzi to brałeś KGHM dziś na S?
kriss1975 Drakkar7 co ma wisieć nie utonię , piekarnik to nie jsw :)
Piaskun kriss1975 JSW teraz powinno zyskiwać na wartości tym bardziej w miesiacach zimowych
kriss1975 koku moje spojżenie obecnie na jsw jest w kierunku 40-42 , ale jeżeli dziś cena nie utrzyma sie powyżej 33,7 to możliwe nawet zejście z powrotem na 30,50
space a efektywnie na niektórych spókach duża zmienność nie wynikająca z niczego. np. dziś jsw czy ccc
nemooo Janek dzisiaj reddita juz nie było, kghm dogonił cdr prawie obrotami
koku kriss1975 gdzie byś widział odkup jsw po tym odbiciu od 35, gdzie chyba jest górna banda kanału?
Piaskun kriss1975 Luty ma być mroźny także Jsw,bogdanka,PKP to będa hity
Piaskun kriss1975 PKP jest Największym przewoźnikiem JSW wiedziałes o tym?
Piaskun JSW,Bogdanka,Enea startuje jeszcze PKP za chwile dołączy do stawki
nemooo lskibinski zaskakuje trochę kghm, ze zawraca po dobrym jakby nie patrzeć info o srebrze
Janek jsw ładnie, myslicie, że będzie cofnięcie do wybitej linii trójkąta?
krzysieksisiek KGHM pewnie u nas ruszy
Michał (a) Na JSW nie inwestuję i nie będę inwestować. Ale tworzy się al'a trójkąt symetryczny/chorągiewka i w połączeniu z pozytywną świecą 15.01.21 można zagrać na przebicie lokalnego oporu, przykładoow 32,79 zł. Główne wsparcie to 28,00 zł.
kramrok Michał czy coś o CCC i JSW nowego powiesz?
nowy kurcze wczoraj kghm był do wziecia a ktos pisał o korekcie do 170
Piaskun kriss1975 PKP moim zdaniem można zbierac pod przewozy kruszywa pod budowę autostrad....No i oczywiście dostawy od JSW wegla koksującego
kriss1975 Piaskun jsw idzie w takim 5 zlotowym kodem , zbierali długo po 10 , pózniej schładzali po 15-17 , nastepnie dzda , pózniej schładzali 25-27 i dzida , teraz studzą 30-32 i co zrobią ?
kriss1975 Piaskun jsw schładzane perfekcyjnie , jak już będzie zimniutkie to zobaczysz co się stanie
Piaskun kriss1975 JSW jak trzymane ladnie
Piaskun space Fajnie porównuje spółki wydobywcze odnośnie węgla ze świata i porównuje z JSW
Piaskun Albert typuje 3 spółki na następne 3miesiące JSW,CDR,XTB
space jakieś dziwne info mi dziś mignęło przed oczami odnośnie jsw
space kriss1975 a co to jsw teraz chce produkować ?
kriss1975 adriano640 jsw
Drakkar7 KGHM pod ten silver tak uciekł?:)
nemooo kghm od dołka 10%
Luk kghm zaraz widły :D
nowy miała być korekta na KGHM a tu zonk
nowy chyba na KGHM było falszywe wybicie
Rudy102 Ktoś rozważa s na KGHM ?
kriss1975 nemooo co do kghm , jak narazie to tylko powrót do wybitego wsparcia , więc zlecenia na 161 jeszcze nie kasuje
koku nemooo jak rozumiem na kghm mamy już pozamiatane? czy jednak jest jeszcze nadzieja?
nemooo Kriss1975 czekamy na kghm na 130-135? https://stooq.pl/mol/?id=549
Luk Ciekawe czy on na poważnie tak pisze o Tym JSW, czy chciał się odegrać na zwiazkowcach Zobacz obrazek <20210127_192703.jpg>
nowy KGHM warto brac czy za wczesnie ?
lskibinski Ależ jestem zły na siebie, bo nie było podstaw do zamknięcia S, ładnie zarabiał i nie było znaków odwrotu, zauważyłem JSW koło oporów i na ichimoku fajne miejsce się szykowało, więc przeniosłem się myśląc, że to dobre miejsce i widzisz. Z drugiej strony zaufałem temu co widziałem wg. Moich strategii, to też ciężko mieć pretensje, może troche pokory znowu nabiorę. Żeby tylko ten cig utrzymał co trzeba, bo kilka osób tutaj też poszło na moich kreskach...
lskibinski Ale odwaliłem dzisiaj... Zamknąłem S w połowie dnia i wziąłem JSW. Przyznam że nie błysnąłem dzisiejszymi decyzjami w drugiej części dnia:(
piotrlotr ostrzezenie dla łykających JSW, + spore wolumeny na niekorzystnych swieczkach : Zobacz obrazek <Obrazek4696.png>
lskibinski kriss1975 widziałeś co ci podsyłałem. Nie zdziwiłbym się, gdyby JSW było za moment spółką broniącą wigunii
lskibinski space no dosłownie kilka minut po tym jak kupiłem. Chyba jakiś gruby mnie nie lubi ostatnio. Co zajmę pozycję to kilka oczek w dół. Asseco, JSW, Cig. Nawet wigunia, tylko nie zauwazył, że miałem S tam XD
kriss1975 space może moje zakurzone zlecenie wkońcu wpadnie na jsw
space kghm dystrybucję właczyli
space lskibinski o jak urwał na jsw
lskibinski space tak, też to widzę. Jedynie co nie spodziewałem się, że pęknie denko na JSW i mi zrobi kuku na -3% w 10minut:-)
k0gi lskibinski JSW zaraz przebije 32
lskibinski ja ustawiłem się na JSW, pozbieram sobie paczuszkę, pewnie będą tym wyciągać wigunię, bo czym innym XD
kriss1975 Sal przeglądam arkusz , tutaj trzeba się nagłówkowac żeby coś kupić sensownie , to nie jsw że wchodzę za 200 k i kurs 05% podskakuje
Sal JSW zamknięcie powyżej 32,7. Dobry prognostyk
kriss1975 nemooo ja tylko jsw , które dziś otworzyłem ale patrze na rynek chłodnym okiem bo większości jestem gotówkowy
Sal na tym JSW
kriss1975 Sal ważne że zarobione , ja dzis otworzyłem ponownie pozycje na jsw , zobaczymy czy tym razem tez bedzie zyskowana
Sal JSW pięknie :)
k0gi kriss1975 czekasz ciagle z JSW na 29 ?
lucarelli jsw próbują wybić górą z trójkąta
goscniedzielny Błażej (a) KGHM wyceniają na 240 zł ( za kilka dni publiczne reko)
Błażej (a) space zbyt wiele się na jsw na razie nie dzieje
space jsw ruszyło na ratunek
space lskibinski no wybicie ładne, zobaczymy co jutro, bo jsw też niby ładnie było ale z kontynuacją już gorzej. (nie mam jsw ani cdr)
krzysieksisiek Ed no nie zapomnij o KGHM
space ale nie zdziwie się jak zrobią na JSW, niby wzrost, 10% a potem zjazd
space lskibinski cdr'em + kghm i orange. trochę może być za mało
Piaskun kriss1975 JSW będzie kopalnie Taurona przejmowac na śląsku gadaja
kriss1975 Piaskun mógłby coś palnąc , bo mi zlecenie na jsw się juz zakurzyło
Piaskun kriss1975 myślisz że JSW nie brali
Rudy102 Pod co pompka na jsw ?
krzysieksisiek Ale TKO na JSW
Rudy102 @|kris1975 liczys na powrot jsw na 30 i nizje ?
Rudy102 jsw :-)
Błażej (a) krzysieksisiek tak jak pisałem w KzK, spodziewam się obrony na JSW przy ~30 zł.
krzysieksisiek Do jakich poziomów liczycie korektę JSW?
Rudy102 kriss1975 trzymasz jsw ?
Sal kriss1975 Myślisz, że coś jest na rzeczy i JSW będzie teraz dołowało parę miechów jak pisze Rzeżniczak ?
space jsw to w sumie schłodzili wskaźniki tylko
space JSW spółka dnia
Luk Drakkar7 chyba że nowy prezes JSW będzie od Prokuratora Generalnego, wtedy nic nie znajdą ;)
k0gi JSW jednk chyba dostane nizej
Drakkar7 a wczoraj tak się bili o JSW;)
Piaskun Luk Sasin Nową kopalnie otwiera chyba na JSW
Luk w jsw prokurator dziś przeszukanie robi może dlatego taki minusik
Piaskun JSW jak szybko rosło tak szybko spadło
Bartas_Gda (r) coś tam widać popyt na JSW
k0gi JSW robi to na co liczylem
Błażej (a) i faktycznie JSW wpadł na dolne widły.
Błażej (a) Bartas_Gda (r) na JSW często rollercoaster miał miejsce.
Bartas_Gda (r) JSW duża spółka a jadą z nim jak nie będę pisał z kim
nemooo Drakkar7 a już myślalem że górne na jsw
Drakkar7 JSW chcą na widły wrzucić?:)
nemooo Karola realizacja na kghm i jsw? czy energetyka?
Rudy102 jsw cos słabo
nowy zaraz dolne na JSW?
space wskaźniki by schłodzili na tym jsw :P
Ed JSW taki był plan :) pompa - zrzut - pompa
kriss1975 jsw to dzikus , aż nie pasuje do zacnego indeksu :)
k0gi kriss1975 JSW nie odbierasz, mi to pachnie ze bedzie jednak dalej góra
Bartas_Gda (r) najkorzystniejszy byłby mocny UP jak na JSW
Luk space ale na JSW 5% to prawie 6 mln akcji trzeba by zebrać
space ja tam uważam że jsw to dobra spółka, szczególnie teraz jak się Hereźniaka pozbyli. patrz na c/z rok temu. dziwi mnie tylko że przez tyle czasu mielenia nikt nie przekroczył 5%
space Drakkar7 tyle kasy się zmieliło na jsw i nikt nie zmienił oficjalnie stanu posiadania :) automaty i ulica gra chyba
Rudy102 kriss1975 jak widzisz JSW dzisiaj ? nie bedzie jednak cofki do 32 ?
space na jsw porównajcie sobie dzisiejszą świeczkę z 8 września. może tak samo rozegrają
Bartas_Gda (r) JSW jak oceniacie?
kriss1975 Sasin w szpitalu , więc hossa na jsw i energetykach nie odwołana
Ed No to jedziemy JSW na 70 a potem 100
Luk Bartas_Gda (r) no właśnie aby wybudować wiatraki na morzu, potrzebna jest stal, a żeby była stal potrzebny jest koks. Reasumując JSW to OZE :D
Rudy102 kriss1975 rozwazasz S na jsw ?
space i jsw na minusie
nowy JSW 57 mln w 35 min
nowy JSW zaraz na minus?
nowy za JSW moze ruszyc PKP
nemooo nowy zdałem po 35.8 jsw, jestem cykorem
nowy JSW dzis dolne widły?
nemooo space jsw na 40?
Bartas_Gda (r) cóż się dziś na JSW wydarzyło?:)
Drakkar7 JSW co zrobił to aż szok:)
Ed dwa dziki dziś JSW i PXM :)
k0gi kurde oddalem JSW a to jedzie dalej :o
kriss1975 na mercu ponad 100mln i na jsw tyle samo , czyżby zarobieni na leteksie przechodzili na wungiel ?
Błażej (a) JSW z agresywną sesją, kurs atakuje dzisiaj lukę spadkową z sierpnia 2019 r., dlatego optymalnie gdyby zamknięcie było nad 32 zł - w innym wypadku możliwa jest korekta
space na jsw za czasów Ozona c/z była dodania i ponżej 5. za czasów obecnego prezesa spółka spadła na dno. więc wywalenie go to dobre info. pytanie kto tam będzie bo nowego jeszcez nie ma. jest tymczasowy
kriss1975 Drakkar7 bo merc już zarobił miljardy , a jsw dopiero będzie zarabiał miljardy
Anon Drakkar7 dziś zmieniłem pozycje JSW na MRC zobaczymy czy dobrze
Ed Dzikun nowy prezes w JSW także rośnie;)
Dzikun rozumiem, że skoro merc zrobił kilkaset mln zysku i spada, to JSW bankrutuje i rośnie (logika GPW zachowana)?
Dzikun a JSW co tak rośnie?
nowy JSW to pod co rosnie czy tak poprostu :) ?
Piaskun kriss1975 chyba wszyscy spekulancji na JSW wskoczyli
natki kriss1975 na jsw dto 100mln peknie dzis
natki kriss1975 jsw to chyba w okolicach Dolnego slaska fedruje
space wywalili prezesa jsw. w sumie nie dziwię się :) ciekawe kto będzie nowym ? moze Obajtek ?
cooper kriss1975 PXM wystartował, FMF i JSW też, czy nie pora na TRK?
kriss1975 koku możliwe , duzo razy wklejałem rózne opcje związane z jsw
koku kriss1975 a na jsw 30,0 to nie wychodziło 100% fibo? od dołka z sierpnia?
Ed wszędzie kręcą po 100% to i JSW trzeba
cooper kriss1975 liczysz na 40 zł na JSW?
Ed JSW czas na widły północ
nemooo jsw pędzi jakby conajmniej kolejna dotację z pfr dostąło
kriss1975 król wiguni jsw :0
Piaskun Ciekawe o JSW https://www.youtube.com/watch?v=cQc60ZcEzPY
Piaskun Błażej (a) z W20 to dobrze sobie radzi JSW,CPS
nemooo analizował ktoś kghm? jesteśmy niebezpiecznie blisko bariery 200
space kriss1975 samo jsw nie uciągnie tematu :)
nowy Ed ta jsw lepszy przynajmniej ma straty i przepieprza panstwowa kase na 13 i 14 a nie taki CDR :)
Ed Dajcie spokój JSW lepsze ;))
kriss1975 k0gi zobaczymy , cos widze ze yankes próbuje zepsuć sesje , ale jeszcze na jsw jest siła
k0gi kriss1975 moze luke bessy jsw zamknie to moze pojdzie wyzej
k0gi kriss1975 a na godzinowym JSW nie zgrzane ?
k0gi kriss1975 co robisz z JSW ?
space w jsw to plus że sprzedaż większa niż wydobycie. móże w końcu ten węgiel z hałd sprzedadzą
Drakkar7 space JSW może zaskoczyć wynikami;)
space bogdankę trzeba kupować a nie jsw :)
Rudy102 kriss1975 jaki poziom dla jsw widzisz w tym ruchu ./
space kriss1975 dziś jsw ratuje wig20 ? bo ccc widać już nie
kriss1975 k0gi JSW , perła idzie na 30
k0gi Siema, ktoś mi powiedzieć jak wyglada JSW, MLs i 01c na wykresie?
kriss1975 Sal na jsw powinno się nie bawem wyjasnić co dalej , zakładam wybicie z tej ala flagi , średnie skierowane ku górze pomagają wypychać kurs na wyższe poziomy Zobacz obrazek <Obrazek4515.png>
Sal Go JSW go, bo chcę się trochę ciebie pozbyć
Sal Adamec21 Wracając jeszcze do JSW. Przyjrzałem się bliżej sytuacji na WIG 20 i na walorze. Chyba jednak mój optymizm jest przedwczesny. Jutro zrzucę część i poczekam aż sytuacja się wyklaruje. Tym bardziej że część mam w celach
Adamec21 Sal trzymasz JSW?
Adamec21 jsw na świeczniku - zobaczy jak sobie poradzi
Błażej (a) koku wsparcie na JSW jest w obszarze 24-25. Nie wyznaczam na JSW sztywnego wsparcia.
koku Błażej (a) a to wsparcie to okolice 25,5 dla jsw?
Błażej (a) Sal na JSW nadal czekam na zmianę impulsu na wskaźniku MACD. Kurs nadal jest w okolicy wsparcia, które jest respektowane.
Sal A ja tam korzystając z dostępu do Internetu dokupiłem JSW
nemooo ciekawe czy zepsują kghm, wsparcie ewntualne na 180?
Ed Luk o jest i gwiazda JSW
Adamec21 Ktos cos o jsw? Jakie rokowania?
Przemek (r) Adamec21 no właśnie nie chce spadać coś ten jsw
Adamec21 O jsw taki ładny artykuł a kurs co? :)
nemooo Ed czepiasz sie tego jsw
Ed piękne info na wzrost JSW głowna strona pb
nemooo ktoś brał w piątek s na kghm? srebro mocno oberwało, miedz też już obrywa, a kghm na szcyztach był to może skorekci trochę
filip Chyba pora brać eski na Kghm
space Ed ledwo się sasin pochwalił kghm i spada
Ed KGHM 300
krzysieksisiek Oo patrzcie, kto się pochwalił historycznym wynikiem KGHM https://twitter.com/SasinJacek/status/1347254280487645185?s=20
Ed a czym to się różni od np JSW :)))
nemooo marshall w koncu przejechał się na kghm
Ed Jaki już zysk na KGHM od kwietnia ,;))
nemooo jak zakończa na minusach to jutro może być słabo na tauronie czy kghm
Rudy102 na jsw - na to liczysz ?
k0gi licze ze jutro JSW jeszcze mi zrobi prezent
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK