Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Kwiecień 2021
 • P
 • W
 • Ś
 • C
 • P
 • S
 • N
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Analiza techniczna spółek: Kruk oraz Selvita.

W tym wpisie chciałbym szczegółowo opisać sytuację na wykresach spółkę KRUK przedstawiciela indeksu mWIG40 oraz spółkę SELVITA przedstawiciela indeksu sWIG80.

KRUK

wykres miesięczny

Wykres miesięczny pokazuje, że spółka znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym a aktualne spadki należy traktować jako korekta w tym trendzie. Możemy zauważyć, że dobrze respektowane są dwa wsparcia zlokalizowane w okolicach 184 zł oraz 200 zł. Zmniejsza się obszar wolnego miejsca miedzy linią korekty a wsparciem zlokalizowanym w okolicach 200 zł.

wykres tygodniowy

Wykres spółki wygląda trochę inaczej w odniesieniu do interwału miesięcznego. Mamy do czynienia z kanałem spadkowym. Kurs mierzy się aktualnie ze średnią SMA200 i górnym ograniczeniem kanału spadkowego. Pierwszym oporem po wybiciu z kanału będzie poziom 250 zł, przy którym dodatkowo przebiega linia średniej SMA1o0, co może być dodatkowym hamulcem wzrostów.

wykres dzienny

Na wykresie dziennym kilka dni temu doszło do fałszywego wybicia górą, ale na szczęście nie zostało to potwierdzone znaczącym wolumenem. Kurs po odbiciu się od górnego ograniczenia kanału spadkowego trochę się obniżył i znajduje się przy wsparciu w okolicach 200 zł. Teraz można oczekiwać albo obronę aktualnego poziomu a następnie ataku na górne ograniczenie kanału, albo nastąpi zejście do następnego wsparcia do okolic 184-185 zł. Zagrywamy na wybicie z tego kanału. Wskaźnik RSI

Przykładowy LimAkt 210,20 zł, SL poniżej górnej linii kanału spadkowego.

SELVITA

wykres miesięczny

Wykres z interwałem miesięcznym pokazuje, że kurs w ostatnim czasie porusza się w formacji a’la trójkąta zwyżkującego oraz co zaznaczone jest na wykresie ostatnio konsoliduje się w obszarze 50-63 zł. Do zakończenia miesiąca została tylko jedna sesja, dlatego zwiększony wolumen w tym miejscu może oznaczać akumulację akcji.

wykres tygodniowy

Na interwale tygodniowym kurs oprócz wsparcia ze strony dolnego ograniczenia tego a’la trójkąta ma kolejne wsparcie ze strony średniej SMA100. Mamy do czynienia z trzema pozytywnymi świecami z rzędu. Czekamy na wybicie z formacji.

wykres dzienny

Na wykresie dziennym górne ograniczenie kanału wychodzi poniżej 60 zł, ale bezpieczniej byłoby zagrywać dopiero na przebicie 60 zł, ponieważ jest to dość mocny opór. Po wybiciu pierwsze wsparcie można wyznaczyć na poziomie 55 zł a następnie ok 50 zł, natomiast pierwszy mocniejszy opór powinien pojawić się w okolicach 68 zł.

Przykładowy LimAkt 60,20 zł, SL poniżej górnego ograniczenia formacji a’la trójkąta.

 

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

Zobacz podobne analizy:3 komentarze

 1. Błażej Błażej pisze:

  Gdy pojawi sie popyt na Kruku, to skorzystać powinien na tym także kurs mWIG40. Aktualnie kurs indeksu walczy na oporze.

 2. erbosss pisze:

  Przemek, piszesz o sytaucji technicznej, ale czy przyglądałeś się sytuacji fundamentalnej na Kruku? Niedawno ogłoszony „przegląd opcji stategicznych” nie brzmi najlepiej – zwykle spółki dobrze prosperujące czegoś takiego nie ogłaszają, a to stwarza ryzyko nawet zdjęcia spółki z giełdy w dłuższym terminie… Też liczę na wybitkę i dotarcie przynajmniej do 250zł, ale kurs kisi się już bardzo długo.

  • Przemek Przemek pisze:

   Ze strony finansowej nie patrzyłem na sytuację spółki, ponieważ bardziej się skupiam na wykresie w celu zagrania krótkoterminowego niż długoterminowego.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

filip Wszystkie te medyczne czy bio-tech to zamki na piasku, no może poza Selvita i Ryvu
Grzesiek kruk chce chyba dziś wybic
Ed jubiler KRUK im dupę ratuje, marże spadają r/r, a kurs rośnie
koku kriss1975 nie wiem czy widziałeś ale Kruk otworzył pierwszy salon Patteka w Polsce, po sukcesie Rolexa mają wyłączność
cooper nemooo PLW, TEN, MOV, BLOCFG, ULG dziś na czerwono ale z drugiej strony pakują w F51. Spekulacja na jakiejś spółce musi zostać z danej branży. Ale co by nie mówić jakieś nadzieje na pewno opadną. Nowy rok to może w końcu spółki z bio branży ruszą a motorem napędowym będzie OAT (jak wszystko się uda) Selvita czy CLN a ostatnio AWM pokazują że można osiągnąć sukces więc nie zawsze musi byc IST. Dalej szukam do portfela spółki z trochę innej branży, i jak węgiel jest dla mnie ryzykiem, no chyba że FMF się przebranżowi o czy mówią głośno, to zastanawiam się np. nad TRK która jest mocno zdołowana i pokazuje, że pomału powstaje z popiołów.
Ed Kruk wyniki
nemooo ale rzeczywiście olbrzymi sukces, sama pierwsza rata kilkukrotnie większa niż to co selvita dostała od menarini
Inwestor nemooo z tego co mi się kołacze to dawał taki mega pesymistyczne scenariusz dla pgnig i się sprawdził a dawał już chyba od 6 zł go no i mówił, że Kruk jebnie poniżej 100 to też trafił, tyle pamiętam
Ed Wstępny szacunkowy skonsolidowany zysk netto Grupy KRUK za III kwartał 2020 roku wynosi 54 mln zł, a wstępny szacunkowy wynik netto za okres od 1 stycznia do 30 września 2020 roku wynosi 34 mln zł. Jednocześnie wstępna szacunkowa wartość EBITDA gotówkowej Grupy KRUK za III kwartał 2020 roku wynosi 324 mln zł, a za okres od 1 stycznia do 30 września 2020 roku wynosi 915 mln zł.
Dzikun Jak to jest, że kruk chodzi po 129 zł, a chce kupić po 350 zł?
Przemek (r) Selvita nie zareagowała na dotacje :)
Przemek (r) Selvita też dostała dofinansowanie
krzysieksisiek ale mamy takie kontrakty jak na Kruk lub ten gdzie słabo z tym
kriss1975 h3rlitz kruk dotarł do oporu na tygodniowym , więc teraz trochę powinien się zatrzymać , i ewentualna korekta
kriss1975 kruk 1H Zobacz obrazek <Obrazek3452.png>
kriss1975 Dzień dobry , może w końcu Kruk poradzi sobie z poziomem 140 zł i tym samym zmieni trend. Wyniki dużo lepsze od oczekiwań powinny pomóc
ekielka http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,451106 - KRUK
Michał (a) Ale już czekają nowe spółki w kolejce do WIG20, Budimex, Kęty, ACP, Kruk, TSGames itp
kuna h3rlitz kruk na d1 iw1 ma przegrzane rsi , więc do korekty po mojemu .Sojrz proszę na 1m - ladnie wyglada
Karola h3rlitz kruk miałeś nosa
nowy Kruk in 118
Kalam Cześć. Czytam Was już 3 miesięcy, odkąd wróciłem na giełdę po kilku latach. Wiele się nauczyłem podglądając wasze ruchy czy analizy. Także dzięki za Wasz nieświadomy ?mentoring? ;) Zauważyłem że dla mnie większym problem niż właściwy moment kupna jest moment sprzedaży. Bo w ostatnich 3 miesiącach sprzedawałem, zadowolony ze swoich 10-20%, po czym odpalało w kosmos; Qubic ostatnio, wcześniej Ultimate, Kruk, JSW? Teraz jestem na Mercatorze z rewelacyjnym zyskiem (od 45zł). Kurs tak szybko wystrzelił od 80zł że nawet nie zdążyłem zdecydować czy już sprzedawać czy czekać. Wiadomo że nikt za mnie decyzji nie podejmie, bo wiadomo każdy sam podejmuje decyzje i powinien mieć swoje cele i strategię. Ale może podpowiecie jak wy to robicie przy akcjach gdzie już macie mega zysk, kurs ATH, do wszelkich wsparć mega daleko. Analiza świec? Jak odróżnić małą korektę (zwłaszcza przy tak dynamicznym rynku) od zmiany trendu?
bronas16 selvita?
nowy Kruk odleciał
nowy Kruk rusza
nowy Może Kruk jeszcze ruszy
krzychu selvita myślicie, że jak skończy się na 48 to jest szansa na większy ruch w górę?
Marianus89 kruk odjezdza
nowy Kruk i JSW kolejna falka
Marianus89 kruk sie odbil od sma 100
nowy Kruk ładnie odbił
nowy Kruk na wsparciu sma100
space i ten sam problem mają inne firmy. Kruk sporo zainwestował w Wongę jakiś czas temu i też dostał po tyłku bo się nagle realia kredytowe zmieniły
nemooo selvita ładne dofinansowanie 90mln z nowej emisji po 38 pln:) brawo
kriss1975 kruk to świnia , przecież wiesz
nowy Kruk sie kisił az wkoncu odleciał
PIEQ Kruk - jakby trójkąt Zobacz obrazek <kru4.png>
nemooo selvita pięknie:)
PIEQ Kruk widly...
Piaskun Wstępna, szacunkowa skonsolidowana strata netto grupy Kruk za pierwszy kwartał 2020 roku wynosi 62 mln zł i jest wyższa od straty prognozowanej przez rynek - podała spółka w komunikacie. Konsensus PAP Biznes zakładał stratę netto na poziomie 20,26 mln zł.
space Drakkar7 a kiedy ostatnio kruk podał stratę ?
Drakkar7 h3rlitz oj jak bez znaczenia;)....to ciekawe czemu niektóre spółki jak JSW czy WLT nie patrzą na wyniki a inne tak jak pizza;)....czy KRUK;)
h3rlitz więc fundamentalnie kruk to ciężka sprawa, ale tam od lat jest ciężko - bo zawsze kombinują w sprawach legislacyjnych
Drakkar7 Ciekawi mnie w ogóle reakcja rynków na wyniki spółek przykładowo jak AMREST w poniedziałek ....bo mam wrażenie jakby ludzie byli zawiedzeni i się nie spodziewali złych wyników:)...a to ważne w kontekście tego że niedługo wyniki ogłasza JSW czy KRUK które technicznie kuszą ale jak znowu będą zaskoczeni to jednak pójdą spadki;)...
nowy Moze Kruk wybije zaraz
Rudy102 pod co kruk rosnie?
nemooo selvita nie łądne zagranie, rozumiem emisję pod przejęcia ale 7 krotne dyskonto w sotunku do kursu to już przegięcie
Ed Selvita ladna prognoza wyników za Q1
Ed Prezes Kruka Piotr Krupa sprzedał 30.000 akcji spółki - poinformował Kruk w komunikacie. Według wyliczeń PAP Biznes jego udział w akcjonariacie spadł do 9,786 proc.
szuet co myślicie o KRUK?
h3rlitz Kruk chce uplasować obligi na 700mln dla indywidualnych
PIEQ Kruk domyka lukę na 73,7
nowy KRUK chyba dobry temat patrzaca na wykres
kasus Kruk wygląda jakby chciał wybić
kasus Kruk wyv
kozineczka baro kruk leci :P
Ed Kruk widły chyba złoto mają :)
nowy Może odleci jak Kruk
Ed dobrze widzę że KRUK widły :)
kriss1975 Drakkar7 spokojnie kruk to nie orzeł, czy jakiś inny tygrys;)
beatum Kruk też po lekkim zejściu, warty uwagi Zobacz obrazek <KRU_27032020.jpg>
kriss1975 kruk
kasus kriss1975 gratuluje momentu wyjścia z KRUk
kriss1975 kruk out reszta 76
kasus Ładnie kruk
kasus h3rlitz na razie Kruk ładnie
space kruk ładnie idzie
kasus space jakoś ciężko mi znaleźć punkt zaczepienia w Kruk, żadna AT mi go nie wspiera, a przy takim obrocie powinna
kriss1975 kruk in , odebrałem to co sprzedane w piątek
space kruk ładne obroty, wziąłem pakiet
krzysieksisiek Kruk kontrakty - widły
Przemek (r) karkalis myślisz że jakby była recesja to Kruk będzie zarabiał na długach ludzi ?
Przemek (r) kasus zobaczymy jak to się zamknie :) Kurs Kruk bardzo nisko a prezes mówił że nie ma zagrożenia płynnością.
Przemek (r) Ktoś patrzy na Kruk ?
Piaskun kriss1975 kruk ma sporo wierzytelności we Włoszecj i Hiszpanii
piotrlotr i poponuje zerakc w strone KRUK, wszyscy patrza na CCC a trrzeba kolejnej okazji szukac :)
Piaskun kriss1975 co myślisz o kruk?
Piaskun Kruk dolne widly....
Inwestor Myślicie, że Kruk dostanie tak wyraźnie po dupie przez epidemie jak pokazuje zachowanie kursu?
Ed i KRUK
Inwestor Kruk, Wielton, jak to się kiedyś skończy to człowiek nie będzie wiedział w co ręce włożyć.
Inwestor Kruk to chyba, umozyli wszystko długi tak leci heh
Bartas_Gda (r) kruk poniżej 100
kriss1975 h3rlitz ja bynajmniej się staram , ale nie zawsze się udaję.Patrz wczoraj Kruk , odrobiłem zadanie po wczorajszym i dziś ustawiłem się nad 120
kriss1975 kruk in 120,10
Drakkar7 Jak myślicie AMREST TSGAMES czy ASSECO zasilą W20? bo chyba nie KRUK co;)
kriss1975 h3rlitz wydaję mi się że kruk jeszcze raz odbije od 120 i ruszy w górę
h3rlitz popatrzcie sobie jak cięzko jest odwrócić trend, vide KRUK obecnie
h3rlitz Trochę mnie KRUK szokuje, że zero odbicia
Janek Błażej (a) myślisz, że kruk przetestuje jeszcze 150 od dołu?
kriss1975 Kruk in
h3rlitz Ale co ma np. KRUK do wirusa to już nie wiem...
Drakkar7 Takim samym pewniaczkiem był KRUK i podobienstwo mega duże;)
nemooo Wojciech selvita się podzieliła na ryvu i selvita cro
Wojciech co to za spółka Selvita Cro? Co się stało ze zwykłą Selvitą? Czy to ta sama spółka?
kuna nadal S na kruk maja
Janek Michał (a) jak oceniasz Kruk na koniec?
Przemek (r) piotrlotr może Selvita w końcu zakończy konsolidację i będzie kontynuować wzrosty. Patrząc na dzisiejszy wysoki wolumen to może być coś na rzeczy. Zobacz obrazek <slv.png>
Michał (a) Janek Na Kruk akurat teraz główne wsparcie jest przy ~155,00 zł. Więc wejście na to wsparcie by miało też sens. U mnie na razie spółka odpada z uwagi na negatywne świece 14.01 oraz 23.01. Główne pytanie też jak się dzisiaj rozwinie sytuacja, bo na razie podażowo - ale to dopiero początek sesji.
nowy Kto wie czamu Kruk leci ?
kriss1975 KRUK odbił się od oporu , zobaczymy czy utrzyma 170 zł
nowy Kruk się wybija
Błażej (a) Kruk z sygnałem na MACD; poza tym pozycja wybroniła wyznaczone w KzK wsparcie i powinna być gotowa do wybicia nowego szczytu.
kriss1975 nie było mnie pare godzin i widzę że Kruk szykuję się do dalszego lotu.GTN też startuje ,narazie bez wolumenu ale powinno się to za chwilę zmienić
Drakkar7 h3rlitz a kruk coś nie może wyrosnąć na orła;)
nowy Kruk tez ładnie
h3rlitz Kruk wegetuje, zobaczymy czy amerykanie rozkrecą
h3rlitz Kruk retest 170
Błażej (a) h3rlitz Kruk jest aktualnie po 170,20.
h3rlitz Kruk postawiłem K, aktywacja 170,30.
h3rlitz Kruk też nieźle, można spróbować brać po wybiciu 170
nowy Kruk wybija linie trendu
nemooo kuna z ryvu może być różnie, po podziale na część R&D i usługowa selvita, ryvu raczej będzie jechało na stratach
kriss1975 kruk się dobrze zachowuję , powinien lada chwila zatakować 170
kriss1975 kruk , pare dni temu ładnie odbił od wsparcia wygląda na to że za chwilę znów będzie walczył z oporem pow.170 zł
Michał (a) Inwestor W podsumowaniu pisałem, że wystąpiły sygnały sprzedaży. I jak na razie kurs Kruk spada. Ale faktycznie na tych poziomach właśnie widać pewne zatrzymanie . Tylko ja osobiście bym dopiero zainwestował teraz przy wsparciu ~150 zł lub po przebiciu 170,00 zł.
Inwestor Kruk odbił się od lubi trendu i wraca do szeregu?
nowy co tak kruk leci ?
Bartas_Gda (r) Janek pamiętasz jak pisaliśmy o S na Kruk
nowy Kruk fałszywe wybicie ?
Bartas_Gda (r) Brzydka świeca na Kruk się robi.
Bartas_Gda (r) kruk
Bartas_Gda (r) Przemek (r) też mi wygląda na wyłamanie na Kruk - ciekawe czy utrzymują
Bartas_Gda (r) Przemek (r) kruk z szansą na złamanie link trendu spadkowego?
Bartas_Gda (r) kruk twardo zmierza w kierunku ~170 - tam możliwa korekta
Michał (a) A ostatnia analiza Kruk była 20 listopada
piotrlotr cytat: ,,10.10.2019 23:19 piotrlotr Kruk zbliza sie do 120zł ktore dla mnie moze byc bardzo dobrym poziomem na przynajmniej solidniejsza korekte, polecam obserwowac" ja mialem to szzczescie brac za 120 zl, szkoda ze szybo sie pozbylem
Michał (a) Więc upolowanie Kruk na poziomach 120,00 zł by trzeba było mieć "szczęście"
Michał (a) Piaskun Większy sygnał na Kruk się pojawił dopiero po świecy z dnia 22.10.19. My analizowalismy Kruk przy 140 zł, na przebicie 142
Michał (a) I Kruk przebił kluczowy opór 160,00 zł.
Przemek (r) Bartas_Gda (r) Kruk Zobacz obrazek <kru2.png>
Bartas_Gda (r) Przemek (r) tak na Kruk widzę opór przy ok 170 zł luka oraz linia trendu
Przemek (r) Aktualnie Kruk przy SMA200
Przemek (r) Bartas_Gda (r) na Kruk widoczna jest jeszcze luka bessy do domknięcia w zakresie 165-169 zł
Bartas_Gda (r) Kruk na razie mocny
kuna Bartas_Gda (r) stara selvita
Michał (a) Kruk również wychodzi nad opór 155,00 zł.
Bartas_Gda (r) Kruk brzydką świecę wyrysowuje
Bartas_Gda (r) kruk
Bartas_Gda (r) Kruk ładnie się zachowuje broniąc wsparcia ~150 zł
kriss1975 kruk wybił się powyżej 150 , zobaczymy czy utrzymają do końca dnia
erbosss Janek jak dla mnie kruk jedyne co zrobił to podszedł pod mocny opór (+jeszcze słabo wygląda przecięcie sma100 i sma200): Zobacz obrazek <kruk7.png>
Janek Błażej (a) a kruk to wybił wg Ciebie?
Janek mysliscie, że kruk warto?
Bartas_Gda (r) mowa o Kruk
Przemek (r) Ciekawa sytuacja na Kruk gdzie możliwe jest w końcu większe odbicie Zobacz obrazek <kru_d14.png>
Michał (a) Na Kruk czekamy na potencjalne przebicie ~142,00 zł.
Bartas_Gda (r) biały kruk
Michał (a) O Kruk również pisaliśmy tydzień temu o pozytywnym schemacie na wykresie. Główny opór to 150,00 zł Ostatnie świece jednak dalej pozytywne.
Bartas_Gda (r) Inwestor na sporej stracie mam Kruk FTE i PCR
space kruk dał raport, ale trzeba poczekać chyba na konsensus
Michał (a) Na dzisiejszej sesji zwrok będzie kierowany na JSW oraz Kruk, gdzie ostatnio większe wahania występują.
space btw. kruk jutro wyniki ale patrzę wstecz i zwykle dają o 20:00 więc moze jutro dalej pójdzie. ja już sprzedałem po 138 bo nie miałem czasu sprawdzać typowego czasu publikacji, a druga sprawa że to też nie jest pewne do końca czy przed czy po sesji.
PIEQ piotrlotr ja sprzedalem Kruk rano, obawialem sie jakiegos sypania przed wynikami... a tu poszlo w druga strone :)
piotrlotr pozole sobie zacytowac sam siebie jak wczesnie czekalem na kruka na poziomie 120 zloty :) ,,14.10.2019 17:07 piotrlotr Bartas_Gda Ja pare dni temu pisalem ze 120 zl to dla mnie ciekawy poziom na kruk i sam zapewne wejde jesli tam dojdzie"
Lubelak o kurde, kruk 137 eh:)
PIEQ Lubelak Kruk 24go raport. Jak zwykle nie wiadomo co w nim bedzie
Lubelak Michał (a) a na kruk ?:) wczoraj spory vol..... dziś na +
piotrlotr Kruk to ja pisalem brac w okolicach 120.5 3 dni temu, a dzis juz sprzedaje polowe na +5,5 % bo maly opor na 130 :)
space laptop o kruk to wczoraj pisano że rusza. Dziś kontynuacja
laptop panowie nie piszcie ze kruk rusza przeciez juz plus 4 masakra
pezet Kruk chyba rusza, obroty się sporo zwiekszyly
Bazyli kruk coś się dzieje
Inwestor2000 moze kruk do brania?
kramrok Kruk rusza?
PIEQ kruk - zarty sie skonczyly ? :)
Przemek (r) PIEQ super miejsce do odbicia na Kruk to okolice 100 zł więc może tam zepchną kurs Zobacz obrazek <kru_m.png>
PIEQ wreszcie Kruk wybija, a ktos zbija kurs po 1 akcji :)
piotrlotr Kruk spore obroty jak na ta pore i na tle reszty
piotrlotr kruk, 120zl to tez niemal 3x przecena z szczytu wiec jakis psychologicznie istotny poziom to wg mnie jest
piotrlotr Bartas_Gda Ja pare dni temu pisalem ze 120 zl to dla mnie ciekawy poziom na kruk i sam zapewne wejde jesli tam dojdzie
Inwestor Bartas_Gda jakieś przemyślenia/scenariusze na Kruk ?
Inwestor filip w jakim sensie się opłacają spadki na Kruk? Mówisz o funduszach na krótkich pozycjach?
piotrlotr Kruk zbliza sie do 120zł ktore dla mnie moze byc bardzo dobrym poziomem na przynajmniej solidniejsza korekte, polecam obserwowac
filip Kruk jak leci, a też zarabia
Inwestor Orientuje się ktoś kiedy kruk ma podać info o spłatach w 3kw?
Inwestor Coś słabo ten Kruk się broni na ostatniej linii wsparcia.
Michał (a) szyderca667 11-12 października powinny się ukazać akcje Selvita a 16 października mają być już notowania.
space Bartas_Gda kruk pewnie jeszcze poleci
erbosss Bartas_Gda no słabo ten KRUK wygląda cały czas
Bartas_Gda Kruk otchłań ?
filip Inwestor Kruk jest mocno shortowany
Inwestor Bartas_Gda no ja mam obecnie średnią 165, ale wcześniej Kruk dał mi sporo zarobić na robieniu kółeczek, więc obecną strata trochę mniej boli
Bartas_Gda Inwestor piotrlotr na interwale tyg miesięcznym kruk jest w okolicach wsparcia
Bartas_Gda Kruk w ciekawym miejscu
Bartas_Gda Kruk
Bartas_Gda kuna pakiet 55k akcji na Kruk właśnie poszedł
filip wystarczy popatrzeć na Kruk, co go wcześniej szarańcza obsiadła
Lubelak na kruk cos wieksza paka akcji
Bartas_Gda kruk mocno oberwał
laptop kruk slabsze wyniki
Bartas_Gda Michał (a) kruk dziś po sesji
Michał (a) Czekamy jeszcze na Kruk.
Michał (a) Selvita również opublikowała.
Adamec21 Selvita Backlog Selvity na '19 wynosi ok. 81,2 mln zł, więcej rdr o 36 proc.
Bartas_Gda kramrok najgorzej jak coś się na stracie "zakisi" - u nnie FTE i PCC Rokita ACG i Kruk
Bartas_Gda podobnie jak na Kruk
kramrok Selvita sie chyba aktywowała
Michał (a) Kruk analizowaliśmy ostatnio we wpisie Premium.
Bartas_Gda objęcie hossy na Kruk
piotrlotr pisalem z rana ze kruk na wsparciu i pieknie juz to wyglada
piotrlotr Kruk na wsparciu, co powiecie, miejsce wydaje sie dosc atrakcyjne
Michał (a) Wspomniany właśnie Mabion, CLN lub Selvita itp
bronas16 mowa o kruk
bronas16 Michał (a) a co się stało na kruk
Michał (a) W pierwszej kolejności mnie Kruk interesuje.
Bartas_Gda KGHM i Kruk na razie zgodnie z wcześniejszymi analizami
Bartas_Gda KGHM i Kruk
Bartas_Gda Kruk, LTS i CDR:)
Michał (a) Selvita przy oporze 62 zł. Wsparcie znajduje się przy ~60 zł.
Michał (a) Selvita prawdopodobnie będzie "grana" w następnym tygodniu.
kramrok dzisiaj Selvita ma spore obroty
Bartas_Gda Michał (a) niech kruk do ~175 nie spada:)
Michał (a) Kruk w dalszym ciągu za blisko głównego oporu 190 - 200 zł.
kramrok Selvita też próbuje
kramrok Selvita obrót sie pojawił
Bartas_Gda kramrok kruk ma czas
kramrok Bartas_Gda dobrze typowałeś CNG:-) oby ci sie Kruk sprawdził
kramrok a SELVITA zamarła, obrót poniżej 100 zł
Bartas_Gda Kruk z ochotą na marsz w kierunku ~200 zł
Przemek (r) Selvita w koncu
millo69 kruk się wzbija
szyderca667 Slv Selvita w koncu odpaliła
cooper Jakbym miał kasę to jeszcze Selvita i PURE przy jakiejś korekcie
Przemek (r) Kruk jeszcze dobrze wygląda na wykresie tygodniowym.
Bartas_Gda Błażej (a) Kruk
Michał (a) Bartas_Gda Tak, w Kruk można ponownie inwestować. Co już Błażej pisał podczas ostatnich wzrostów.
Przemek (r) Błażej (a) jak kruk ruszył to może vindexus zakończy korektę
space ja po prostu jestem innego typu inwestorem. kruk to mnie zmęczył psychicznie ;)
Błażej (a) Kruk - ładna sesja, jakiej nie było już dawno. Wybity opór oraz SMA200 na sporym obrocie.
space kruk szaleje dziś.
space kruk 181
space kruk znowu próbuje iść w górę
space Marshall znowu s otworzył na kruk
Przemek (r) Na jutro ciekawie wygląda wykres alior enea kruk tauron GPW unibep
space ciekawe czy kruk przebije 175 dziś
Błażej (a) Kruk dosyć ciekawie: po obronie wsparcia na 158 PLN jest szansa na atak SMA200. Ostatnim razem taka próba zakończyła się niepowodzeniem, aczkolwiek teraz średnie kroczące się do siebie zbliżyły.
Hoze kruk ładnie sobie idzie
Hoze selvita może zaskoczy?
Michał (a) Głównie jednak na Kruk czekamy na stałe przebicie 170,00 zł.
Michał (a) Na Kruk się tworzy po ostatnich mocniejszych spadkach mała konsolidacja w postaci al'a trójkąta zniżkującego.
k0gi a ktos cos,,, czemu Selvita tak spadla ?
Janek Michał (a) zadałem też pytanie o selvita w komentarzu
Michał (a) piotrlotr Po świecy z dnia 12.03 był sygnał na potencjalną zmianę trendu na Kruk. O ile nie przebije na stałe wsparcia 160,00 zł to dalej ten sygnał będzie obowiązywać.
piotrlotr Skomentowalby ktos kruk i energa?
piotrlotr Ktos przmierza sie kupna kruk ? Spada tylko dlatego ze szef akcje sprzedal nie?
Hoze kruk już ponad 5% minus
cooper GPW realizuje Pilotażowy Program Wsparcia Pokrycia Analitycznego. Bardzo fajna inicjatywa, która może zwiększyć zainteresowanie małymi i średnimi spółkami, które od 2 lat są w niełasce, a jest wśród nich wiele dobrze rozwijających się przedsiębiorstw. W programie m.in: 11Bit, Mabion czy Selvita
space nawet kruk leci
Michał (a) Selvita przebiła 62,00 zł.
mlody_inwestor O dziwo prawie wszystko na czerwono, a kruk się jako tako trzyma
Michał (a) Selvita w dalszym ciągu pry wsparciu ~60,00 zł. Również znajduje się w krótkoterminowym trendzie wzrostowym. Będzie można niedługo potencjalnie zagrać na przebicie 62,50 zł.
Michał (a) Kruk
Przemek (r) laptop jak kruk zamknie się powyżej 170 zł to będzie dobrze
Przemek (r) Kruk zawarł umowę kupna Wonga za 97 mln zł.
Michał (a) Kruk spadł poniżej 170,00 zł. Na razie więc dalej nie będziemy go brać pod uwagę na inwestycję.
Michał (a) Kruk spada do rejonów ~170 zł. Sprawdzimy na koniec sesji czy dojdzie do przełamania tego poziomu.
Michał (a) Kruk w dalszym ciągu powyżej 170,00 zł. Jeżeli kurs na następnych sesjach nie zejdzie poniżej tych rejonów, to będzie mocna podstawa do ew. wejścia po jakichś konkretnych cenach.
Bartas_Gda Przemek (r) patrzę na KRUK
Przemek (r) Błażej (a) kruk mnie pozytywnie zaskoczył
Bartas_Gda Przemek (r) na kruk wygląda na wybicie ze śrrednioterminowego trrendu spadkiwego
Przemek (r) Na kruk wyniki napedzily wzrosty
Przemek (r) Kruk 2%
Przemek (r) space wyniki kruk są zbliżone do konsensusu
space kruk to była moja jedyna długoterminowa pozycja. po raz kolejny widzę że na gpw to tylko krótkie zagrania mają sens
Przemek (r) space słabo kruk jednostkowa ale skonsolidowany nawet nawet i teraz pytanie jaki był przewidywany konsensus
space marshall zmniejszył pozycję na kruk wczoraj.
Bartas_Gda Przemek (r) ważna sesja dla Kruk
Przemek (r) Kruk powyżej 170 zł
Przemek (r) Kruk próbuje się wybić
Przemek (r) Kruk ładna swieca młot na zwiększonym wolumenie tuż pod Sma100. Jutro do obserwacji
cooper w obserwacji z tej branży uwagę moją skupia jeszcze Selvita
Przemek (r) Kruk jest w ciekawym miejscu. Kurs znajduję się tuż pod średnia Sma100 a do tego mamy do czynienia od kilku sesji z małą konsolidacja.
space a sorry w błąd was wprowadziłem. marszal zwiększył pozycje na cdprojekt a nie kruk
space tak się wczoraj zastanawiałem co taki nagły spadek był na kruk, a tu marszal znowu zwiększył pozycję
custer Kruk korekta, na lokalnym wsparciu
krzychu Ciekawe ile czasu Selvita będzie się tak kisić?
custer KRUk ładnie...
custer kruk zbiera się do przebicia oporu
Michał (a) krzychu Selvita omawiamy w Premium.
Michał (a) Na razie jednak nie widać mocniejszych sygnałów zmiany trendu na Kruk, więc to wejście by było trochę z "wyprzedzeniem".
Michał (a) custer Główny rejon oporu to właśnie 158,00 - 160,00 zł na Kruk. Można zagrać przy ~150 zł na wytrzymanie ~144 zł lub pod przebicie wyżej wymienionych poziomów.
custer KRUK zbudował już wsparcie i szykuje się do wybicia czy też porusza się w kanale 150-157?
cooper Selvita też się utrzymuje wysoko, a perspektywy są.
Sylwek Witam. Kruk jak najbardziej wzrostowo. Pozytywna dywergencja RSI na D1,sygnał kupna MACD na H4,silne wsparcie.Widzę tu ruch na 175 - 180.
Hoze sylwek kruk na S czy L ?:D
Sylwek Kruk powinien w tym miejscu dać zarobić
krzychu Oczywiście selvita przepraszam za pomyłkę
Michał (a) Selvita również.
custer no i proszę, selvita urosła...
adamek beatum co do Selvita, to ja mam swoje zdanie dotyczące tej spółki. Mianowicie posiadałem ją w swoim portfelu przez prawie 1,5 roku. Historia pokazała, że za każdym razem jak doszła do poziomu ok 63-64 zł to należało ją sprzedać. Niby ambitne Plany z dopuszczeniem do obrotu leku SEL-20, otrzymali też duże dofinansowanie projektów badawczych nowych leków (nie pamiętam z nazwy urzędu który im to dał) i generalnie nic z tego nie wynikało. Proces wprowadzenia konkretnego leka na rynek jest tak odległy w czasie, że od blisko 2 lat nie przełożyło się to na spory wzrost tej spółki. Podejrzewam, że tym razem będzie podobnie. Znana maksyma się powtórzy - kupuj plotki a sprzedawaj fakty. Moim zdaniem zatem nie należy liczyć na kokosy i diametralny wzrost wartości akcji.
custer Kruk próbował domknąć lukę na 58, ale mocno się odbił od tego oporu... i mały wolumen na tych wzrostach. ergo - konsolidacja
custer Kruk mocno podażowo? GTN mocno podażowo? PGE ładnie...
k0gi Selvita jak cofa
custer Kruk na domknięcie luki przy 158 zł
custer o, Kruk się wzbija...
karkalis erbosss ja tylko zastanawiam się czy to jest KRUK/Oponeo. KRuk - czyli jak wybije ten poziom 37 to poleci na 20, czy jak oponeo, co bałem się brać po 20 a wybiło na 27.
KRomek Walka na Kruk trwa, widać że są chętni na tych poziomach,
custer zanim kruk ogłosi upadłość to musiałyby być najpierw historyczne szczyty :)
erbosss Dla mnie konkluzja na KRUK jest taka: albo znajdzie się popyt w okolicach 148-150 albo zobaczymy się na 100 albo i 50 za jakiś czas. Trzeba obserwować czy są chętni na podtrzymywanie ceny.
krzychu Jak myślicie selvita utrzyma 6 z przodu?
szyderca667 Przemek jak widzisz selvita?
custer kruk się rozkręca... co do gtn jestem pesymistą, dzisiaj nie zamknie się powyżej 2 zł... :)
Mikesz Selvita widly 64 zl
Przemek (r) Selvita super :) jak się zamknie powyżej 60 zł to będzie pozytywnie
Przemek (r) Selvita fajnie zebrali akcje po spadku
custer kruk otwarcie luką...
custer kruk mógłby dzisiaj fajną świecę zrobić, gdyby zaczął rosnąć :)
space kruk to podejrzanie wygląda. 4 sesja spadkowa, znowu z luką cenową. nic tam się nie wydarzyło fundamentalnie by tak leciało. poprzebijało wsparcia i leci. w arkuszu zleceń tez nie widzę by się szykowała jakaś obrona
custer Kruk chyba można by już brać...
Bartas_Gda erbosss ja równiez liczę na korektę na Amice i na kruk
erbosss custer dr32 No, też według mnie kruk powoli będzie wyglądał ciekawie, przyglądam się. Liczę też na korektę na amice, bo mi mega odjechała :)
custer a kruk poleciał
space custer kruk leci w dół
custer kruk wybija? powraca? odbija od dna?
Przemek (r) custer wygląda słabo ten kruk ze względu na fałszywe wybicie i powrót do klina. Możliwe jest zejście do jego dolnego ograniczenia i ponowne aktywowanie się popytu w tych rejonach.
custer czy kruk wygląda juz jakoś czy jeszcze nie?
cooper Oczywiście warte zainteresowania i głębszej anazlizy są spółki Selvita, Pure Biologics, Synektik czy Cormay. Jednak żeby mieć wszystko w portfelu musiałbym być milionerem :-)
Przemek (r) Lubelak zobacz jak luka cenowa zadziałała na Kruk
custer Jakie trupy w szafie ma Kruk, ktoś analizował?
PiotrGPW custer na kruk, ja jeszcze czekam az zjedzie jeszcze
PiotrGPW co myślicie o KRUK przy 142 ?
arthas9182 Kruk dotarł do sam 100 i chyba jest szansa na odbicie
Bartas_Gda Przemek (r) co do kruk w mojej ocenie jest na pierwszym oporze w postaci luki cenowej
Przemek (r) arthas9182 Kruk na wczorajszej sesji wg mnie przebił linię trendu spadkowego i zarazem przebił średnią SMA100. Teraz zobaczymy na ile popyt sobie poradzi z pierwszym oporem na 180 zł.
Janek I jeszcze pytanie o Kruk? Czy to nie zalążek jakiegoś większego odbicia?
Adamec21 Janek mBank tak widzi KRUK
Janek Michał (a) jak oceniasz KRUK? dobre miejsce na wejście po wybicie 169?
k0gi space na plazacenters tez ;) a na selvita dwie :o
Błażej (a) Patrząc na to, że rósnie mWiG40 w którym Kruk się znajduje, istnieje większe prawdopodobieństwo odbicia od silnego wsparcia
erbosss czy tkoś się interesował z czego wynikało wczoraj to podejsci na KRUK? Jakieś info czy nic nie było?
space Janek wczoraj wrzucałem wykresy, kruk na oporze, pewnie część ludzi realizuje zysk z wczoraj. trochę trzeba będzie przemielić akcji by rosło dalej. możliwe że jednak będzie dalej się obsuwać. do obserwacji
Janek hej, na kruk spore obroty od razu, czy to koniec wzrostów?
Batman no nic ja spadam bo niestety jest ,,mały" problem i nie mam czasu Powodzenia jutro. Kruk zgodnie z oczekiwaniami dał czadu
Przemek (r) Błażej (a) dzisiaj kruk mnie zaskoczył siła
space kruk wygląda jakby wybił się ponad linię spadku, aczkolwiek w zależności od zakresu jaki się weźmie pod uwagę, to inaczej trochę ta linia wyjdzie. ale widać że trafiliśmy na opór poziomy. zobaczymy jak będzie jutro.
space a kruk na widłach
kramrok kruk juz 5% na plus
cooper krzychu kupiłem cln po 46,35 i trzymam bo spółka ma potencjał a selvita to też świetny temat
krzychu Cln chyba już kończy korektę, selvita ma niedługo wyniki.
Bartas_Gda Kruk dzielnie walczy
Bartas_Gda Kruk fajnie wygląda
piotrlotr Czy ktos poluje na KRUK ? czemu to wogole tak spada, przecie ich raport finansowy nie wydawal mi sie zły ? czy sie myle ?
kuna kruk widły
Donbas78 Kruk już -5%....
Błażej (a) Kruk kontynuuje trend spadkowy, a dzisiejszy spadek jest reakcją na wyniki za 2018 r.
karkalis Ed Bartas_Gda to jest jednostkowe, a nie skonsolidowane na kruk
Bartas_Gda Ed już wiadomo czemu tak Kruk spadał
krzychu Selvita
cooper Dziś analizuję Selvita, całkiem ciekawa spółka na długi termin
PIEQ Batman wielka prośba o rozrysowanie Kruk. Było oczekiwanie na dolny cień na 1d ale się nie pojawił. Brakuje mi wiedzy gdzie pojawił się sygnał że cienia nie będzie, a kurs pójdzie w górę. Dzieki
erbosss PIEQ ja wchodziłem w kruk. Wchodziłem wtedy gdy pojawił się pierwszy impuls (ze 150 na 154), a potem korekta - wtedy wchodzilem. Uznałem że ze sl poniżej monimów wiele nie ryzykuję.
Batman lece później opisze kruk piękny poranek
Batman PIEQ na nie wchodzilem w kruk ale bylo msc na wejscie posalem na sb. Przypomnij sie o 10 ;) rozrysuje
PIEQ Batman mam pytanie o ostatni zakup na Kruk. Ja i nie tylko czekało na shakeout, który jak wiadomo się nie pojawił. W którym momencie zdecydowałeś się wejść (kiedy wiedziałeś że kurs nie spadnie jednak ?) ? Bo pisałeś że kupiłeś :)
erbosss Kruk ładnie wyciągany. Ja jeszcze dobrałem na dzisiejszej korekcie.
PIEQ Batman Kruk liczyłem na shakeout i się przeliczyłem ????
Batman kruk też pięknie
erbosss piękne podejście na KRUK już
erbosss kruk dalej up
space ja o ccc zwykle myślę w kategorii kontraktów i wejścia na jeden dzień moze dwa. jeszcze nie wchodzę, tylko obserwuję. a kruk zgadza się, z nim też taki problem że zwykle dobija do bandy i znowu się osuwa.
erbosss co innego kruk, tu jest/było pod co zagrywać - na odbicie od dolnej bandy i ruch w kierunku górnej
erbosss space Mnie ccc nie intersuje póki nie dobije do którejś z band trendu spadkowego. Obecnie rozgrywam KRUK na takiej samej zasadzie
Batman tak kruk łądnie :) zgodnie z wpisem jedzie
Hoze kruk na 157 ładnie
Batman kruk walczy
Batman kruk ładnie
erbosss możliwe że Kruk ruszy zaraz
Bartas_Gda ja trochę mniej optymistycznie na Kruk
piotrlotr piotrek68 ja proponuje na najblizsze dni w tym jutro : MON, EEX, KRUK, ewentualnie BENEFIT, wszystkie na krótkoterminowe odbicie, 3 z nich maja bardzopodobne wykresy
Batman Jeszcze 2 fundy siedzą na kruk
dr32 wlasnie ten kruk sam nie wiem, drobny zakup za 149,7 ale nie pasuje mi ten wzrost, jakkolwiek dziwnie to brzmi
piotrlotr i co, kupujeta kruk ? dzie coraz wyzej. ja kupilem z rana ale liczylem ze dokupie taniej a nie drozej :p
Przemek (r) Batman teraz na kruk przydałby się mega wolumen bo poziomy już fajne
Przemek (r) Kropka dzięki za opinię odnośnie F51 a co do Kruk i sprzedaży krótkiej to nie znam odpowiedzi.
Kropka Mam pytanie o krótką sprzedaż. Po jakim czasie instytucje muszą zaraportować do knf, że pozbyli się krótkich pozycji? Przykład Kruk https://imgur.com/a/198jkkw
Przemek (r) Tak jak już było pisane na SB Kruk dociera powoli do miejsca, gdzie może pojawić się popyt.
erbosss Do pełni szczęścia na kruk brakuje jeszcze skoku obrotu, ale może w najbliższych sesjach to nastąpi. Przed tym faktem nie ma co się za to łapać. Ale już wygląda ciekawie:
erbosss Bartas_Gda zaraz wkleję odnośnie kruk, tylko jestem w przelocie na kompie więc sorry za późne odpowiedzi :)
Bartas_Gda erbosss kurczę w trakcie sesji patrzyłem na kruk na stockwatch i wygląda to zupełnie inaczej niż w power trader
erbosss Batman czas się chyba przyglądać mocno kruk, nie sądzisz? Zaczyna wygladać ciekawie pod odbicie
karkalis d3 kruk to nie wig20 - łatwiej tutaj zrobić spadki
Bartas_Gda Batman zapowiada się WFO na h na kruk
Bartas_Gda Batman ~145 na Kruk nie jest ważniejsz?
Batman kruk zbliża się w msc gdzie chcę łapać
d3 kruk 150!
piotrlotr a KRUK w okolicach 150 zl warto teraz kupic ? co myslicie?
Bartas_Gda Batman na kruk też tam czekam:)
kuna Batman ladna akumulacja na 1h kruk ale pierwsza
Batman Daniels Przepraszam że to napiszę ale ja właśnie będę tam chciał wybierać te SL na kruk się ciągle ,,czaję: pod nową hossę ale tam poniżej 150 zł jest msc gdzie chcę kruk kupić nadłużej
Batman co do kruk
Daniels Czy mógłbym prosić o małą analize społki Kruk. Z góry dziękuje.
Daniels A co powiecie o spółce Kruk. Można zagrywać pod obronę 150?
karkalis szybkie spojrzenie na MWT - wskaxnikoko 0,36C/WK, kruk 1,8 C/WK. Niech nawet wycenią na 0,7 to i tak 100% potencjału do wzrostu. można stracić 20%, zyskać 100%.
Bartas_Gda Kruk fajnie wygląda
karkalis kruk trzeba obserować pod L
Batman r0bbi zawsze w takim msc jak jest kruk S nie jest glupie. Ja jednak soe boje shortowac teraz spolki z mw40
laik Batman gdzie byś teraz realizował kruk ?
laik kruk się rozpędził
laik Dobry wieczór, jakie odczucia macie odnośnie Kruk ? to mwig40 to też ważne jak się zachowa
filip choć może teraz skraca się na stałe bo zwiększył na Kruk
Hoze Kruk ciekawie wygląda, ciekawe czy zejdzie poniżej 150 jeszcze
Tanarii Selvita , Mabion ,AIRWAY MEDIX
Boro1234 Witam. Moje typy to: Selvita, Elemental oraz Rainbow
space braster zachowuje się jak kruk. ma linię spadku. jak wywali w dół to można liczyć na wzrost do tej linii i tyle.. ale to tylko mój punkt widzenia.
Bartas_Gda Kruk lecia na ~150
Batman no bywa ja też dziś 1,5% na kruk straciłem
jarzebinka88 Batman jaki SL na KRUK?
karkalis a kruk to z nim zrobisz co chcesz
Batman karkalis ja tam biorę kruk własnie
karkalis Batman na kruk dużo fundów na S gra
Batman te poziomy to ostatnia szansa dla kruk
Batman kruk na L z wczoraj siedzi
Batman kruk w ciekawym msc
Batman Kruk dokonał lukę
Janek Batman bierzesz kruk?
Batman Na dziś kruk na obronę luki w okolicy 165 rozkład wolumenu jest pozytywny
Batman Tylko precyzyjne zagranie z odpowiednim LA jak na kruk
Batman Ja kruk realizowałem w piątek po zakupie w czwartek
Batman co do kruk to nie patrząc na ten rejestr dzisiejszy docisk wygląda na korektę i rozkład obrotu na akcjach się mi zgadza
Bartas_Gda jarzebinka88 KRUK ładnie dociskają
jarzebinka88 jak ktoś nie patrzył, fundy na KRUK https://rss.knf.gov.pl/RssOuterView/faces/start2OuterView.xhtml
erbosss Bartas_Gda wiem, uważam zresztą że kruk też ale zachowawczo zdjąlem z zyskiem.
Bartas_Gda aaa naistotniejsze te poziomy "niebieskie" wrysowane mam od poczatku kiedy obserwuję kruk czyli z 2 miesiące
Bartas_Gda Batman kruk wybitnie dziś
Batman no i sobie pomyślałem ja p.... dziś ktoś zarobił na kruk i gn z LA z czwartku np 25% albo 12 % i co to źle że spekulujemy ? :)
jarzebinka88 aropos dyskusji dot. abonamentów, na BlackFriday wykpiony e-parkiet jeżeli interesuje, to mogę podesłać (jeżeli się da w ogóle i wypada) ...tak w ramach thanks za KRUK ;)
space spekuła twierdzi że kruk od roku spada gdzie ludzie mają kontrakty na spadki, i teraz je muszą odkupić, co ponoć odbije kurs w górę. stąd te same osoby zrobiły akumulację by teraz zarobić na podbitce.
piotrlotr ja tego komletnie nie potrafie zrozumiec. Prezes kruka celowo traci na tym procederze 170 tysiecy??? Dzisiaj kruk rosl podejrzewam z powodu tego infa : https://stooq.pl/n/?f=1266776&search=kruk. Wiec jakim kurna cudem prezes nie przewidzial ze wypusci info ktore podbije cene?
Batman Dziś fajny dzień kruk dał ładnie zarobić
Batman kruk fajnie ma szanse jeszcze zwiększyć + dziś i co cieszy na razie na tej wzrostowej świecy jest mniejszy obrót niż na wczorajszej i środowej
Przemek (r) Batman pieknie kruk i dotego ten wolumen :)
Batman kruk ładnie trzeba wyrzucić kolejny kontrakt :)
Przemek (r) kuna na Kruk ? ;)
Przemek (r) kruk walczy
Batman hehe Rzeźniczek wczoraj pisał że kruk słabo i widzaił spadek do 150 od razu :)
erbosss Na KRUK moim zdaniem jest szansa na podejście do ok. 190-193. Tam będzie poważniejsze spieniężanie zysków
Batman Na kruk fajnie nie widać walenia w rynek po wzroście
Bartas_Gda kruk out
Batman Marta Możliwe że kruk lekko liźnie te 180
Marta Batman dla kruk tp to 180 czy po prostu podwyższych sl do np. 178?
kuna Przemek (r) Batman jakie macie tp dla kruk 180?
Bartas_Gda kruk jiedzie jak szlony
Batman Co oni na tym kruk wyprawiają :)
Przemek (r) Kruk ładnie się zachowuje
Janek Batman nie moge znaleźć tej kreski skośnej na kruk, rzucisz okiem gdzie by było tp?
Batman Na kruk nie kąpałem dołka a pod co grałem jest opisane.
Batman Janek tam jest skośny opór na kruk kiedyś to rysowalem gdzie była dystrybucja
Janek Batman kruk opro 180?
Janek Batman kruk jedzie dalej, szkoda ze nie kupiło mi sie wczoraj na fixie, a dopiero dziś na open
Batman kruk w dłuższej perspektywie dalej widze negatywnie
Batman Kruk radzi sobie dobrze na razie
Bartas_Gda Batman masz kruk czy bierezsz?
Batman Kruk luka wybija 160
Przemek (r) Bercik1974 Kruk wygląda interesująco
Batman Na jutro JSW na L, Kruk na przebicie 160, GNB na kontynuację i Alior na L
Bartas_Gda Przemek (r) kruk już na pokładzie?
Przemek (r) kruk gnb ladnie sie zakonczyly
Marta a miałam kupić ten gnb :P no dobra, może jutro jeszcze będzie do złapania. PS. kruk nieźle wygląda. Na moje oko jednak z sl 160?
kuna Batman kruk to perspektywicznie wygląda
jarzebinka88 wow gnb i kruk, pod wrażeniem batman ...jednak prawdziwy hat-trick (jak kojarzycie sprawę) to kiedy oprócz gnb i kruk, udało się jeszcze BiedaThermomix w LIDLU zakupić...na wyjściu ze sklepu było dzisiaj +15/20% :D
Batman kruk fajnie zakończył
Batman w40 ma szanse na 4200 :) Może kruk ktos ruszy
kuna Batman dobrze typujesz , kruk wąskie Sl . martwi mnie swieca z wczoraj 10.1415 m i 10.58 1h .Górne cienie mnie niepokoją
andrzej64 Batman kruk https://stooq.pl/mol/?id=7958
Batman Przemek (r) Ja się zawsze obawiam w takich sytuacjach jak cały indeks się fajnie zachowuje że to szukanie okazji do wywalenia akcji i później dalszy spadek dlatego z Przemkiem tu kruk typujemy ale zalecam dużą ostrożność
Przemek (r) kuna Kruk ma fajny wolumen dzisiaj jak i wczoraj ale nie może przebić poziomu 165 zł
Hoze gdzie la na kruk ?
Batman kruk do ścisłej obserwacji
Batman space dlatego zagrywam z LA na kruk ten co podał Przemek (r) Jest ok ;)
space kruk na tikowym nie wygląda już tak dobrze.
Przemek (r) Batman ten kruk mnie wczoraj pozytywnie zaskoczył
Batman I kruk
kuna kruk 1h znaczacy wolumen
karkalis kruk od 170 myślę na S, a on już 162
Batman Tak jak pisze Przemek (r) Na kruk nic ciekawego się nie dzieje i nienwidac zainteresowania na tych poziomach
Przemek (r) piotrlotr na razie na Kruk nie widać aby zwiększał się wolumen będą przy wsparciu. Nie wygląda to obiecująco na tą chwilę.
piotrlotr co powiecie o KRUK ? Jest na wsparciu? odbije choć trochę?
karkalis kruk slabo wygląda
kuna Przemek (r) obserwujesz kruk :?
kuna Batman obserwujesz kruk?
leon dziwnie się dziś Kruk zachował, ale mam pewna teorię na temat kruk. Piotr Krupa to długodystansowiec, i na pewno nie jest głupi. Niebawem wchodzi ppk, fundusze zaczną kupować jego akcje i on to wie, cena zatem będzie prawdopodobnie dużo wyższa...i wtedy bedzie dobry dla niego moment na sprzedaż. A jak będzie, zobaczymy. Może dzisiejszy spadek, inwestorzy odczytali, jako to, że nieznaleziony został inwestor, a więc może akcje są zawyżone. Zobaczymy w najliższych dniach jak się kurs zachowa.
leon no kruk mnie dziś zaskoczył, nie wiem, może to przez jankesów brak entuzjazmu
space kruk liczyłem że duży wzrost a tu spadek
Bartas_Gda Batman kruk zakończył przegląd opcji strategicznych
leon jutro na kruk luka
Donbas78 Kruk chce wypracować 700 mln zł skonsolidowanego zysku netto w '24 PAP - Biznes 4 gru 2018, 18:46 4.12.2018, Warszawa (PAP) - Kruk chce wypracować 700 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2024 roku - podała spółka w komunikacie. Windykator poinformował jednocześnie, że zakończył przegląd opcji strategicznych i zdecydował o pozostaniu na Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2017 roku zysk netto grupy Kruk wzrósł do 295 mln zł z 248,7 mln zł. Konsensus PAP Biznes zakłada, że w 2018 roku zysk wzrośnie o 24 proc. do 366 mln zł. Średnia prognoz analityków wskazuje ponadto wzrost zysku o 16,5 proc. w 2019 roku (do 426,3 mln zł) i 6,3 proc. w 2020 roku (do 453,2 mln zł). Jak podano w komunikacie prasowym spółki, w ramach zakończonego przeglądu opcji strategicznych władze Kruka rozważały dwa równorzędne scenariusze: pozostanie na GPW lub pozyskanie inwestora finansowego i powrót do sektora prywatnego.
Batman jestem byczo nastawiony do mwig ale z kruk jest pewien problem
space Bartas_Gda no ale kruk pewnie zacznie spadać przy 190 znowu. kupiłem w dołku i czekam :)
Bartas_Gda Kruk *
laik Bartas_Gda ten kruk osłabł, jakby się zatrzymał
Bartas_Gda laik co do kruk to mieszane uczucia brzydka ostatnia świeca na h na b.duzym wolumenie
laik ten cały KRUK mi się nie podoba, co myślicie mam po 170,5zł ?
laik Batman spojrzałbyś na KRUK ? ;) dziś brałem po 170,4zł
laik zerknie ktoś na KRUK, jest potencjał na odbicie do 180zł ?
laik Przemek (r) będzie coś z tego KRUK 'a ?
laik obserwuje ktoś KRUK ?
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK