Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.

Analiza techniczna spółek: 11Bit, Forte oraz Jsw.

Kolejny raz stoję przed dylematem co tu wybrać do zagrania, ponieważ rynek jest jaki jest, dlatego opiszę krótko trzy spółki, które mają szanse na wzrosty w najbliższym czasie.

11BIT

wykres dzienny

wykres 1H

Na wykresie dziennym w ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z kanałem spadkowym, z którego w piątek doszło do wybicia dołem na zwiększonym wolumenie. Cień szansy daje kształt piątkowej świecy, która utworzyła się z długim dolnym knotem, co może sugerować, że podaż została zebrana przez popyt. Natomiast wczorajsza świeca była krótsza i zamknęła się powyżej minimów piątkowej świecy. Pierwszy opór to okolice 250 zł (dolne ograniczenie kanału spadkowego) a następnie poziom 290-300 zł. Lokalne wsparcie w tym momencie wyznaczają knoty dwóch świec okolice 226 zł. Możemy zagrywać albo na przebicie dolnego ograniczenia kanału spadkowego i powrót do tego kanału albo już zagrywać na utrzymanie lokalnego wsparcia a następnie próbę przebicia poziomu 250 zł.

Na wykresie 1H w okolicach 230 zł mamy utworzone trzy świece z dłuższymi knotami co sugeruje, że w tych okolicach mamy do czynienia z popytem.

Przykładowy LimAkt kupno w okolicach 230 zł ze SL poniżej 226 zł albo kupno po 250,50 zł ze SL poniżej 240 zł.

 

FORTE

wykres dzienny

wykres 1H

Na wykresie dziennym dobrze widoczny jest silny trend spadkowy, ale od jakiegoś czasu mamy do czynienia ze świecami powstałymi na znaczących jak na tą spółkę wolumenach. Na wczorajszej sesji wolumen może nie był imponujący, ale została utworzona świeca wzrostowa Marubozu, dlatego jest szansa na jakaś korektę spadków. Na wykresie można wyrysować kanał spadkowy, w którym kurs porusza się już jakiś czas. Zagrywamy na wybicie z kanału spadkowego i zarazem przebicie poziomu 23 zł. Najbliższy lokalny opór znajduje się w okolicy 24,5 zł, kolejny w okolicy 26 zł a później to już okolice 32 zł. Natomiast po wybiciu wsparcie znajdziemy w okolicy 22 zł.

Przykładowy LimAkt 23,10 zł ze SL poniżej 22 zł.

JSW

wykres dzienny

wykres 1H

Kurs na wykresie dziennym porusza się wewnątrz a’la trójkąta zwyżkującego. Na wykresie dziennym widzimy, że kurs ma problemy z zamknięciem się powyżej poziomu 80 zł, który to stanowi mocny opór. Dlatego tutaj zagrywać powinniśmy dopiero po przebiciu 80 zł. Kolejnym oporem będzie poziom 90 zł, natomiast wsparcie po wybiciu będzie można wyznaczyć w okolicach 78 zł oraz 76 zł.

Przykładowy LimAkt 80,10 zł ze SL poniżej 78 zł.

 

Mała aktualizacja kurs JSW znalazł się przy wsparciu wyznaczonym na 72 zł, dlatego możemy zagrywać na utrzymanie wsparcia ze SL poniżej dolnego ograniczenia piątkowej świecy.

Autor analizy: Przemysław Witkowski


Przykładowy LimAkt, to jedynie nasz wewnętrzny umowny poziom wejścia.

Zobacz podobne analizy:13 komentarzy

 1. Błażej Błażej pisze:

  11B podobnie do CDR utworzył fajną świecę, warto obserwować.

 2. Błażej Błażej pisze:

  Ładne zachowanie wytypowanych przez Przemka spółek po dzisiejszej sesji. Przemku jaką spółka według Ciebie ma największy potencjal?

  • Przemek Przemek pisze:

   Po wczorajszej sesji największy potencjał widzę w 11Bit. Jeśli się dzisiaj zamknie powyżej 250 zł to znajdzie się z powrotem w kanale spadkowym. JSW dalej się konsoliduje poniżej wyznaczonego oporu na 80 zł. Forte natomiast po wypłaszczeniu spadków konsoliduje się i czekamy na odbicie.

 3. Michał Michał pisze:

  11BIT zaczyna małe odbicie. Potencjalnie do ~268 zł.

 4. Błażej Błażej pisze:

  JSW w kategorii „zagranie na wsparcie” nie rozpatrujesz?

  • Przemek Przemek pisze:

   Dziękuję za zwrócenie uwagi. Masz rację na Jsw spadek kursu sprowadził go do lokalnego wsparcia w okolicach 72 zł, które zostało wybronione. Możliwe jest oczywiście zagranie na utrzymanie lokalnego wsparcia ze SL poniżej piątkowej świecy.

   • Błażej Błażej pisze:

    Po dzisiejszej sesji dajesz spółce jeszcze jakieś szanse?

    • Przemek Przemek pisze:

     Tak daje jeszcze szansę ze względu na spory wolumen na ostatniej świecy na interwale 2H co może świadczyć o pojawieniu się popytu na tych poziomach. Będę obserwował JSW na jutrzejszej sesji.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czas minął. Proszę odśwież CAPTCHA.

Komentarze z shoutboxa

Batman Błażej (a) Jakis czas temu pisalem ze bardzo spokojnie... kruszec doladowywalem rok temu siedze na jsw ze srednia 2x.xx cdr zbieralem w okolicy jak pisalem 150, 160 zł i etfw20L Cdr poszedl prawie caly reszta siedzi. Troche sie u mnie podzialo wiec malo czasu na spekulacje a zagrania middle / long daja mi wiekszy spokoj i wiekszy zarobek ;)
Batman Jeszcze czekam na jsw i srebro ;)
kramrok a JSW obronilo 35 zł?
morlinek92 JSW mam kupione za 29,5 typowo pod spekułe. Nie odważyłbym się trzymać, bo tak jak piszecie to trup. Plan jest taki, żeby sprzedać gdzieś w okolicach 39,5.
Kowal morlinek92 JSW ma i tak mega minus a zawsze (nie)rząd wyratuje trupa bo będzie drugie UK
morlinek92 myślałem, że gorzej będzie z JSW po tej wczorajszej informacji o związkach
Batman mamy taki piękny spodek jak na JSW w 2016r
Batman Co do JSW to tutaj kompletnie nie bawię się w wykres... można dużo narysowac ale na interwale tyg i mieś widać duży skok wolumenu. tutaj gram pod wzrost cen stali i surowców. Akumulowałem po 20,xx i teraz już czekam na silny ruch UP nie analizując wykresu jedynie pod stal i rodzący się gigantyczny popyt na stal i inflację
Batman zostało jsw i cdr
Janek Błażej (a) tak, ja też tymbardziej ze urlop od piatku a mam tego wiecej: CDR, JSW, PGN, TPE ;)
Ed Związki Jastrzębskiej Spółki Węglowej odrzuciły zapowiedziane przez zarząd JSW podwyżki od 1 lipca br. na poziomie 3,4 proc. Domagają się wzrostu stawek płac o 6 proc. oraz jednorazowych rekompensat za brak podwyżek w ub. roku.
Janek na jsw wyprzedaż...
kriss1975 natki nie , jego akurat nie z w20 to jsw,kghm,ccc,tpe,alr dziś pósciłem cesarza , nie chcę dywidendy :)
Paweł RobertO nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie TRK wchodziła dzieki Krisowi conajmniej ze 3 razy na dobrym plusie, poparta argumentem lub wykresem,. Zresztą to spółka bardziej spekulacyjna. TRK jak i FMF, RFK i JSW jest do zabawy kto miał racje :)
kramrok kriss1975 czesc, jaki masz plan na JSW?
Ed TEN fajne wyniki za Q1 co prawda nie jest to tak jak JSW ale daja radę :)
Maciejka JSW pięknie, potem korekta przez 2 tygodnie, żeby to pchnąć :-)
Kowal co taka rakieta na JSW. Ładnie pompa leci
mediolan kriss1975 oczywiscie zartuję wiem ze Ty lubisz spólki ze stratami ( JSW, Rafako)
Daniels space jsw też jeszcze mogą zasypać. Ale na razie ładnie. Dziś rano wziolem jsw po 31.2
space jsw mistrzu
Daniels No i jsw ruszyło. Mam nadzieję że nie zasypia
Daniels Co sądzicie o jsw? Czy to już czas na kupno? Wyniki znane, spadać dalej nie chce i ostatnio wszystko rosło a jsw stoi w miejscu.
Drakkar7 Ed ale jsw jest nowym casusem w stratach;) bo to co złe już było w 2020... i ciagle jest źle;) skazany na wzrosty;)
morlinek92 skolim ja tam wierzę w JSW, jutro wyniki, pójdzie w górę :)
skolim JSW może być za chwilę do grania Zobacz obrazek <Obrazek5465.png>
Ed stooq nagonił na JSW :)
Przemek (r) Z głównego indeksu WIG20 ciekawie prezentuje się wykres JSW, gdzie wysoki popyt na stal powinien w końcu przełożyć się na poprawę kolejnych raportów kwartalnych. Kurs JSW trwa w konsolidacji i aktualnie kurs mierzy się ze średnią SMA50 i SMA100 a przebicie na koniec sesji wyznaczonego oporu w okolicach 33,30 zł powinno dać sygnał do wzrostów. Zobacz obrazek <jsw_1_3.png>
Daniels space moje też obecnie mam PKO, Cdr, amrest i jsw
mediolan jest komunikat JSW
Kowal na JSW jest jeszcze nadzieja wzrosty?
space lwb zamknąłem, 20% zysku. coś czuję że zaraz kartofel od Taurona trafi do Bogdanki skoro JSW nie chce.
Ed A że jsw dużo bierze kasy z rządu to zrobią co trzeba
Ed A od kiedy to prezes w jsw ma coś do gadania;))
Daniels Kowal co do jsw to leci chyba po tym info https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tauron-chce-spotkac-sie-z-zarzadem-JSW-ws-kopaln-8109220.html
Kowal JSW chyba się zanegował
Daniels Czy jsw urwie się ze smyczy i przebije 31.2?
Przemek (r) Batman myślisz że przyjdzie czas na hossę na jsw ?
Batman U mnie wieje nudą w portfelu... jak zawsze zbuerałem złom uncjowy sulver wszystko co poniżej 100 zł potem jeszcze cos tam wziąłem po 110... Zbuerałem etfw20L poniżej 2000 pkt jsw do 22zł Od wczoraj zbieram cdr. Coś tam czasem na xtb pogram. przerzucilem sie bardziej na middle long term jak kolekcjiner :) jakies banki tez mam. A że skończyły mi się inspiracje do kolekcji i poziomy sa juz za wysokie by usredniac w górę to ich szukam :)
Daniels natki na widły to jsw bo ileż można czekać na odjazd :)
natki JSW tez idzie
Daniels kriss1975 to jsw to cały czas ktoś sypie, wygląda jakby miało zejść jeszcze niżej.
Daniels kriss1975 posiadasz jeszcze jsw?
Błażej (a) Daniels cześć, dopóki mam JSW w portfelu KzK, jedynie w wątku KzK oddaję komentarz do JSW.
Daniels Błażej (a) cześć a jak widzisz jsw?
space Hereźniak były prezes JSW. czyli znowu wsadzanie na stanowiska ludzi którzy się nie sprawdzili
Daniels Jsw jak nie utrzyma 30 to lecimy na 28
Daniels Jsw s
Martin Błażej (a) jak widzisz Jsw bo męczą strasznie, co podbicie to jakby wywalanko
kriss1975 Rudy102 mój cel dla jsw to 55 zł w przeciągu kilkunastu tygodni
kriss1975 Rudy102 takich spółek się nie odpuszcza , jsw to bardzo duża pozycja w moim portfelu
Rudy102 kriss1975 jsw masz w portfelu czy odpusciles ?
Daniels kriss1975 jsw tak ładnie dziś rosło i znów spuścili
mediolan Ed brawo brawo :):) JSW wiecej kosztów
Ed Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka", "JSW") informuje, że dzisiaj podjął uchwałę o wprowadzeniu od dnia 1 lipca 2021 roku wzrostu stawek płac zasadniczych o 3,4% dla wszystkich pracowników JSW S.A. Powyższa decyzja oznacza wzrost kosztów pracy w Spółce w skali roku o około 110,0 mln zł.
Janek kozineczka jsw juz mam
kozineczka Janek no teraz np w JSW wskoczyłam ... a tak to mam kilkanaście spolek ...
Ed JSW odpala pod otwarcie galerii ;)
Piaskun Ed Czyli JSW do lamusa idzie....
Daniels Czemu tak dziś gnoja jsw? Jakieś info było?
Ed JSW
Ed nie sa to co prawda zyski jak JSW ale idzie przeżyć :)
Daniels kriss1975 i jsw w pakiecie z cesarzem
hasior ja JSW zamieniłem na MRC i odrabiam starty..trzymałem od 33zł
Daniels Z wig 20 mam jsw i Cdr i obie po dupie dostają. Sesja dramat.
guf kriss1975 a moze JSW po 30? :p
Błażej (a) hasior JSW mam w portfelu KzK, dlatego komentarz do spółki oddam w wątku KzK
hasior Błażej (a) a JSW jak widzisz?
Daniels kriss1975 mam nadzieje ze jsw tam nie doleci.
Daniels kriss1975 jsw chyba leci znów na 28. trzymasz jeszcze?
Martin kriss1975 jak widzisz Jsw gdzie może się zatrzymać ? trzymasz twardo ?
Ed Forte podało szacunki za Q1 i jest słabiej niż w Q4 czyli powinna być wyprzedaż jak na XTB MRC itp :))
Daniels kriss1975 JSW DZISAIJ BARDZO NIEŁADNIE. TRZYMASZ JESZCZE?
Ed JSW walczy :)
kriss1975 Drakkar7 JSW dobrałem i Arctica , trochę merca ale tutaj to chyba za szybko
kriss1975 Martin mamy spadki na w20 , to i jsw nie będzie brylować na parkiecie
kriss1975 jsw 31,10 dobrane
Ed ale z gwiazdą JSW to przeginają :)
hasior TPE wczoraj podobna świeczka jak JSW i dziś juz na zielono..czekam na taki ruch na JSW
hasior kriss1975 JSW dobierasz, sprzedajesz, trzymasz?
hasior JSW ktoś bierze?
hasior Błażej (a) JSW dalej prowzrostowo czy dziesiejsza świeczka to neguje?
Błażej (a) Ed krzysieksisiek JSW bez zmian wygląda prowzrostowo, natomiast wybicie tej średniej kroczącej powinno być kwestią czasu
krzysieksisiek Ed na jsw na razie średnia 50 przeszkadza https://www.tradingview.com/x/7XmqwW18/
Ed liczyłem na widły na JSW a tu jeszcze cisza
adriano640 Cześć, JSW rozpoczyna dzień od wzrostów. Ciekawe czy wystarczy siły na przebicie oporu na 34 zł
Ed gdzie można podglądać ceny węgla którym JSW handluje ?
mediolan kriss1975 ale w zasadzie TY lubisz spółki ze stratami ..:) JSW TRK im gorsze wyniki tym lepiej
Daniels niech jsw przebije ten opór na 33.2
kriss1975 Ed 15 pensja dla górników i jsw idzie na 50 zł:0
Bartas_Gda (r) "W kwietniu 2018 roku uruchomiliśmy naszą nową fabrykę płyty wiórowej w Suwałkach. Był to niezwykle ważny i doniosły dla nas moment, gdyż dzięki tej inwestycji uniezależniliśmy Grupę FORTE od zewnętrznych dostawców tego podstawowego surowca do produkcji mebli."
Ed To skąd ta kasa w jsw na podwyżki będzie?
Ed JSW tez straty ma i to nic nie zmienia ;) liczy się sentyment
Daniels kriss1975 ale jsw to się męczący zrobił. Gdzie ten polot co wcześniej. Chyba szykują jakieś większe wybicie i jak najwięcej chcą ludzi odleszczyć
Błażej (a) Spółki wydobywcze, JSW i KGH nadal pozytywnie. Bez sygnałów do odwrotu popytowego ruchu.
Daniels znów zasypali jsw a tak ładnie żarło :(
Daniels Jsw to chyba jednak zjedzie niżej ktoś cały czas sypie papierem. Jeszcze dzis na minus poleci
Daniels kriss1975 coś ostatnio sypia tym jsw. Kazda próba wybicia jest zasypywana
kriss1975 space taurona chyba nikt nie pobije , ale zobacz jak pieknie po wynikach poszybował i zakładam ze to nie koniec , a jakby tak jsw pokazało 3,5 mld strat to do końca miesiaca 50 zł na kursie
Ed czytam dane JSW za Q1 i tak się zastanawiam to pod co te wzrosty są ?:)
Luk jsw Zobacz obrazek <Obrazek5353.png>
Daniels kriss1975 trzymasz jsw?
kriss1975 Piaskun ale najpierw jsw sprzedam po 80 , a pkp po 50
Przemas space ciekawe jak temat dogadają, jsw też energetyczny kopie przy okazji. Czy będzie mógł liczyć na te zielone certyfikaty na swoje inwestycje...
space czekamy jeszcze na obiecaną zmianę nazwy jsw
space ciekawe co z tymi "aktywami węglowymi" zrobią. pod jsw podepną ?
Ed Takie obligacje JSW biorę w ciemno ;)
Ed Lepszy Fritz niż jsw
kriss1975 Daniels JSW jak się odkupią to i Sasin coś powie fajnego
Daniels kriss1975 część jeszcze o jsw mógłby coś szepnąć bo dziś slabiutko
Grzesiek jsw na 30min https://www.tradingview.com/x/3ij4DTZ2
kriss1975 cooper hej , przestałem prowadzić bo ostatnie tygodnie to bardzo dużo spekulacji i nie miałem kiedy go uzupełniać i był wiecznie nie aktualny. Jeżeli chodzi o spółki tzw. Żelazne to bez zmian SLV,Ryvu, OAT ,MDG, TIM ,POZ reszta typu Pxm , JSW , ccc itd to wieczna żąglerka czyli kupuje tanio sprzedaje drogo itp.
krzysieksisiek space oj tam są rodzynki - CCC, JSW, Tauron :)
Rudy102 kriss1975 jak widzisz JSW ?
nowy Grzesiek co jsw?
Grzesiek jsw
Daniels Tylko jsw tak ładnie żarło a ktoś zasypal
hessa kriss1975 bo Ty tam masz chyba JSW to tak piszę informacyjnie, że jeden z brokerów wydał dziś dla nich rekomendację S z ceną ok połowy aktualnej. Ale jego rekomendacje często są antyrekomendacjami
mediolan koku to prawda.. JSW to oddac górnikom za darmo niech sobie rzadzą i płacą pensję z tego co zarządzą...i zatruwają swoje srodowisko
kriss1975 koku jak jsw zacznie zarabiać to wtedy ja przestanę , więc niech tak zostanie jak teraz :)
nowy kriss1975 kurcze jak ty wiesz kiedy to JSW kupowac :)
Daniels Janek a ja czekam na domknięcie luki na jsw i stoję na 31.1 jak się doczekam to dobrze jak nie to też dobrze bo już pakiet mam
kriss1975 jsw 31,70 dokupienie
Ed Związkowcy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej chcą realizacji porozumienia, które ? ich zdaniem ? gwarantowało podwyżkę płac o 4 proc. od marca ub. roku oraz jednorazową nagrodę. Zarząd JSW oświadczył, że nie pracował nad takim porozumieniem i zadeklarował podwyżkę inflacyjną od lipca br.
kriss1975 koku obstawiłem jsw,tpe,lts,pkn,ccc i rozglądam się za jakimś bankiem to jest mój skład na najbliższe tygodnie jeżeli chodzi o w20
Grzesiek ale JSW meczą :)
kriss1975 Daniels 31,30 -50 tam chciałbym zobaczyć jsw
Daniels kriss1975 jsw to chyba chce domknąć lukę na 31
Daniels kriss1975 do ilu liczysz ze jsw się cofnie?
Rudy102 kriss1975 jsw trzymasz ?
kriss1975 bronas16 dokładnie raport mabionu za 2020 to ma teraz takie znaczenie jak dla jsw cena wungla w tamtym roku
cooper kriss1975 pytałem bo zastanawiałem się nad JSW ale ostatecznie zapakowałem w Unimot
cooper Zapakowałem w Unimot, myślałem nad JSW ale Unimot mnie bardziej przekonał
cooper kriss1975 JSW masz jeszcze?
space Ed jsw z 12 zł na 40 zł pojechało
Ed space np JSW dopiero +30% :)
krzysieksisiek Dzikun im większy spadek tym lepiej, patrz JSW, Tauron, Lotos :)
space za to jsw zaraz 10% zrobi
Błażej (a) JSW na 34,41 ma SMA50, która mogłaby stanowić pierwszy punkt zaczepny dla aktualnego ruchu wzrostowego.
Błażej (a) space JSW od dłuższego czasu zachowuje się poprawnie technicznie. W portfelu KzK mam pozycję po 26,9 zł na aktualnej serii M
space jsw 8%. to pewnie pod to zapewnienie zatrudnienia przez 10 lat :p
Grzesiek jsw po korekcie :)
kozineczka Drakkar7 BBT ICE MDG z bardziej spekulacyjnych RDS DEV SNG i muły JSW CDR :)
kriss1975 jsw powiekszona pozycja
nowy JSW rosnie pod ta 10 letnie gwarancje zatrudnienia :)
Drakkar7 kriss1975 jsw pod te zwolnienia ?:)
kriss1975 jsw dołożone 29
nowy czyli zaraz JSW ponowni na wsparciu
nowy do wyborów w JSW nic sie nie zmieni
nowy Na mocy podjętej dzisiaj uchwały Zarządu JSW gwarancje pracownicze będą przedłużone o okres kolejnych 10 lat. Zarząd JSW S.A. informuje jednocześnie, że warunki pracy i płacy pozostają niezmienne, a wysokość wynagrodzeń ustanawiana w Spółce będzie kształtować się na dotychczasowych zasadach.
kriss1975 jsw in 29,95
Grzesiek Bartas_Gda (r) Jestem z Suwałk wiec Forte nie jest mi obce :)
Bartas_Gda (r) Zaba "W kwietniu 2018 roku uruchomiliśmy naszą nową fabrykę płyty wiórowej w Suwałkach. Był to niezwykle ważny i doniosły dla nas moment, gdyż dzięki tej inwestycji uniezależniliśmy Grupę FORTE od zewnętrznych dostawców tego podstawowego surowca do produkcji mebli."
Zaba Hej widzę że piszecie o chemii to ja dodam coś z mojego podwórka. Ze względu na braki granulatu do laminatów i oklein meblowych ceny płyt meblowych od zeszłego tygodnia poszybowały o około 20% do góry (swisskrono), okleiny 25%, a profile do drzwi przesuwnych około 15%. Już słychać że będą około 2tygodniowe przestoje w produkcji płyt, a niektóre dekory będą dostępne dopiero za kilka miesięcy. Ktoś potrafi ocenić jaki to może mieć wpływ na Forte? ( oni tez z tego co pamietam zaczęli produkować płyty). Generalnie wszystkie podwyżki zostały przerzucone na klienta
Grzesiek jsw dziś na zielono /
nowy widac dzis slabosc na JSW
space Grzesiek strajk w jsw jest
Grzesiek WItam :) Jak tam JSW?
space Ed no ale największe koszty w jsw to ponoc koszty pracownicze :p
space w jsw chyba nowa pani prezes postanowiła zrobić porządki i dlatego będą strajkować
kriss1975 nowy obecnie kapitał z jsw jeżdzi na tpe
space Związki z JSW powołały komitet protestacyjno-strajkowy
szyderca667 jsw przy poprzednich korektach wiguni mial znacznie wczesniej dolek. IMO ostatni dolek moze byc troszke poglebiony, ale nie musi. Strefa 27.8-28.3 zostala nawet nadbita i zadzialala
nowy kriss1975 na JSW liczywsz na dalsze spadki ?
kriss1975 jsw jak narazie zgodnie z planem , czyli w kierunku połódniowym
Rudy102 kriss1975 jak oceniasz jsw po wczorajszej sesji ? Pozytywnie czy csekaz na przebicie 31?
Daniels kriss1975 masz jeszcze jsw?
Grzesiek JSW
kriss1975 Zmiana optyki pi wybiciu 31 na JSW
kriss1975 Rudy102 3 powody 1 to zbyt proste i czytelne wczorajsze zagranie 2.odbicie od wsparcia nie poparte wolumenem 3. Obstawiam jeszcze jedno zejście wiguni na południe i jeżeli tak to wtedy zakup JSW 26-27 na conajmniej kilka tygodni cel 45
Rudy102 kriss1975 czemu out z jsw ?
kriss1975 JSW out 29,50 , gram w test wczorajszego dołka w przyszłym tygodniu
koku nowy piszesz o JSW? ja gram pod to, co zauważył kriss kriss1975 od siebie dodam że mamy już prawie 2 miesiące korektę. Na fundamenty nie patrzę, bo na jsw nigdy ich nie dojrzysz, ale technicznie są przesłanki na zmianę tego krótkookresowego trendu, na to liczę - wszedłem, poniżej 27 będę reagował
kriss1975 czy już wszyscy maja jsw , bo nie wiem czy lokomotywę podstawiać:)
kriss1975 jsw 28,50 in
hessa JSW zaczyna wyglądać do łapania na H1, jest w okolicy zniesienia 0.5 i w okolicy wsparcia kanału spadkowego
nowy zebrali na JSW
nowy na JSW sypia na ukrytym
nowy kriss1975 ty dalej trzymasz JSW?
skolim co do jsw to harmonicznie plan na najblizszy czas wg mnie wyglada tak Zobacz obrazek <Obrazek5221.png>
kriss1975 nowy na jesień znów bedzie płacz , czego nie kupiłem jsw jak dawali po taniosci :)
Grzesiek panika na jsw ? :D
nowy JSW teraz gdzie na 15 ?
nowy Grzesiek na jsw to nie za bardzo jest pod co grac
Grzesiek jsw ponizej 30zł]
nowy kriss1975 jak tech oceniacsz dzis JSW?
kriss1975 natki zastanawia się czy jeszcze jsw nie kupić , ale musi się z sasinem dogadac
Grzesiek nowy a jsw zastanawia sie czy startować :D
Grzesiek nowy to i jsw pewnie pojdzie za bankami
space może wygrały losowanie kto będzie wig20 wyciągał, wczoraj jsw dziś banki
Grzesiek na jsw biorą wszystko co jest ponizej 31zł
kriss1975 jsw in 30,96
nowy śmiecia JSW chyba tylko pod wyjscie podbili
Ed Pozostaje nadzieja ze jsw pomoże ;)
Anon walduci50 JSW nie lepiej poczekać na okolice 27?
hasior kriss1975 a co z JSW? okazja na dobranie?
walduci50 jsw do brania
natki Drakkar7 jsw dziś przegapiłem wolałem bardziej bezpiecznie.
Drakkar7 natki Mam Agroton trochę chociaż dzisiaj cofnęli , JSW i PXM i JRH pod wyniki delikatnie;) a TY?
tomciu Rysował ktoś dzisiaj dokąd dojedzie parowoz JSW? Jak może się podzielić
Ed dobrze mieć JSW w W20
space Daniels bardziej chodziło mi o powód do wzrostu jsw 6%,
space jsw nie da rady udźwignąć całego wigu 20
Dzikun jsw z gigastratami +5%, mrc z miliardem zysku -6% - ktoś czegoś nie rozumie?
Inwestor A jsw to chciałem brać ale myślałem, że nawet do 25zł zejdzie, może jeszcze zejdzie bo na rynku węgla wcale nie jest tak kolorowo jak na rynku stali, miało tylko rosnąć a ja dalej mam.watpliwosci czy oni są teraz rentowni...
Hoze tu fundamenty nie grają nic wam nie mówi technika na pull back ? jsw wybilo opor na rownym 30 zl wiec teraz jest wyciagniecie do góry tzw pull back a co z tego wyjdzie mogą byc i wzrosty
nowy JSW mnie zaskoczyl
nowy JSW odbił ciekawe pod co teraz bedzie rósł :)
Janek ciekawe jak jsw w pon? mozę odbicie od 30?
Drakkar7 JSW pobudka?:)
Drakkar7 kriss1975 w sumie ciekawa rywalizacja śmieciowych JSW i MRC:)
Drakkar7 natki mówisz że MRC przejmie JSW?;)
natki Drakkar7 mysle ze info o współpracy z JSW podbiłoby kurs
Drakkar7 kriss1975 kriss1975 i co tu teraz grać miliard straty JSW leci....miliard zysku MRC leci;)
kriss1975 Daniels rozsądnie , jsw do kupna bedzie nizej
Daniels kriss1975 cześć miałem dziś zamienić lotosa na jsw ale narazie zostawiam jak jest
Drakkar7 JSW in
walduci50 odkupilem jsw po 31,60 zarobione rano3% ciekawe czy wyjdzie 2 kółko
skolim co do JSW to harmonicznie można coś takiego wyrysować https://www.tradingview.com/x/P8PckWzL/
walduci50 JA KUPIŁEM JSW po 31,36 zobaczymy co to z tego bedzie
Drakkar7 na JSW jednak zysk pokazali że spada?;)
Daniels jsw to chyba po mnie wraca żebym się skusił na jakies wagoniki
szyderca667 kriss1975 na jsw tyk mi sie wydaje ze aki schemat ala 31.07.2020 rozgrywaja jeszcze raz, w20 dociagna pewnie za 2tyg do 2030 i zaczniemy spadki na rynku
Ed JSW dobra spółka jak widać można brać :))
space Przemek (r) nie chciało mi się czytać raportów jsw, ale ja widzę że wyniki finansowe to się totalne zepsuły jak zmienili prezesa, no i teraz go wywalili. a nowym prezesem jest jakaś babka totalnie nie powiązana z górnictwem, wiec liczę że zrobi tam porządek
Przemek (r) space zobaczymy czy będzie lepiej w następnym kwartale na jsw chociaż otoczenie sprzyja dobrej sprzedaży węgla koksującego po wysokich cenach
space prezesa wymienili w jsw to teraz powinno być lepiej
Przemek (r) nemooo a jak wygląda 4 kwartał w jsw ?
krzysieksisiek nemooo taka strata nie za duża jak na JSW :p
nemooo jsw -1.5mld, nie jest źle, mogło byc -3mld:D
kramrok mbank wrzucił video o JSW około 13.30 dzisiaj i ze 30 zł to moze byc przełom w trwajacej korekcie - może to zadziałało jak i Ciech z rana
space jutro będzie sprawdzian na jsw kto miał rację :p
kriss1975 Inwestor ja tam ich nie krytykuje , nawet nie wiem co tam się dzieje , tylko tutaj ktoś pisał że pozamykali jsw i fmf
kriss1975 jsw dziś sqaber też sprzedał , ale trafili idealnie
Inwestor A jsw dzisiaj już startuje czy jednak to jakieś czasu przed raportem? Bo 25zł też wygląda dobrze może lepiej niż 30 nawet
Piaskun JSW odbija ....
Daniels nowy tak oprócz jsw gdzie trzeba było sie pakować przy 30.
nowy Daniels oprocz bankruta jsw
Daniels szkoda jsw tak uciekło
nowy JSW w gore jaby wyniki byly rewalacyjne
nowy ciekawe jakie wynik pokarze JSW
Daniels jsw odlatuje
adriano640 kriss1975 brawo za wykres jsw :D
Daniels kriss1975 coś mam wrażenie że jsw nie chce już na południe
Daniels kriss1975 Jutro raport na jsw więc wszystko będzie mozliwe
Daniels kriss1975 jeżeli można wiedzieć jako ekspert od jsw gdzie zamierzasz go łapac?
Daniels jsw czyzby zawracało czy to tylko podpucha i dalej w dół?
Janek kriss1975 a jsw? 30 zahaczone
Inwestor Jsw po 30zł wydaje się zbyt prostym zagraniem, wszyscy o tym piszą, więc może grubsza zwala jeszcze i dopiero
nowy na JSW na dniach wyniki juz ktos wie ze bada kiepawe
Grzesiek jsw -5%
krzysieksisiek ale jsw pałują
Alutka jsw raport ma 18 marca
guf JSW widzę tam 3 raz testuje. poczekam jeszcze i zobacze czy to wybronią
Janek kriss1975 a jsw też już out czy niedługo? ;)
koku kriss1975 guf patrzyłem na JSW, ale brak utrzymania ma50 może się kończyć dużym spadkiem
guf kriss1975 cześć, podzielisz się wykresem na JSW? :)
Drakkar7 natki PKP i JSW;)
guf kriss1975 masz jakieś kreski rozrysowane na JSW?
guf co myślicie o JSW teraz?
czarny kriss1975 w jsw wbilem z godzinę temu :D
kriss1975 nemooo jsw za moment pociągnie ją wyżej
kriss1975 Rudy102 jsw kopię się cały czas z sma 15 , jak to pokona to wtedy będzie można znów coś rysować
Rudy102 kriss1975 a wegiel ? jsw
kriss1975 tomciu ja to tylko zapraszam na kapuczyno na bankrutach tj. rafcio , eni , jsw itd
nowy jak widzicie JSW?
nowy liczylem dzis na JSW a tu zonk
nowy JSW z +3 na -2 hmm
nowy JSW cały wzrost oddał nie ładnie
nowy kriss1975 jak widzisz JSW odbiło od 35,7
Daniels kriss1975 jsw ładnie idzie dzisiaj
kriss1975 nowy jsw od pewnego czasu nie radzi sobie z najbliższym oporem , dlatego pisałem wczesniej że dla mnie to ten ruch jakis taki nie mrawy , pomimo że wolumen dzis skoczył
nowy kriss1975 czemu na JSW tak patrzysz na 34,6?
Daniels kriss1975 cześć widzę że jsw podebrałeś. jaki zakładasz scenariusz na najbliższe sesje?
nowy JSW jak na dopalaczu
Daniels Jsw pięknie się zachował. Dokupiłem po 32.7 i teraz lecimy najpierw 36 a potem 40 oczywiście nie dzisiaj. Chyba:)
Przemek (r) nowy jsw kurs wybronił SMA50 :)
nowy JSW na plusie ładnie
nowy ładnie z -4,5 jsw wyciagneli
nowy JSW konczy na plusie :)
nowy chyba dobry moment na JSW?
Daniels Jak by dziś na jsw przy tych obrotach wyciągnęli do góry to było by pięknie.
Daniels Piaskun tylko kto aż tak mocno sypie. Obroty z rana duże jak na jsw
Piaskun Daniels blisko wsparcia na Jsw
Daniels Co się dzieje z jsw żadnych złych informacji a sypia na wyscigi
rychu22 JSW ---> 30?
Daniels kriss1975 coś się stało na jsw że tak walą kwitem. Do ilu przewidujesz spadek na jsw?
Daniels Ale cisną jsw. Chyba jednak na 30 leci
Daniels kriss1975 ja już wczoraj podebrałem troszke jsw po 34.3 ale widzę że na razie kiepsko to wygląda
Daniels kriss1975 JSW MYSLISZ ŻE DALEJ ZJAZD CZY CZAS NA KOLEJNĄ FALE WZROSTOWA?
Daniels Jsw pięknie wyciągają.
Daniels Co myślicie o jsw? Chyba dobry moment na wejście.
nowy kriss1975 niedlugo raport JSW chyba lepiej nie miec akcji :)
nowy kriss1975 JSW jednak góra
kramrok JSW sie budzi
koku kriss1975 przerzuciłem kapitał z jsw na CCC - jak zwykle dzięki
Janek czyżby jsw się zbierało?
nowy kriss1975 można wiedzieć czemu JSW oddałeś?
kriss1975 szyderca667 jsw tak
space jsw to kriss1975 rozgrywa
Tanarri space Brałeś dzisiaj JSW?
kriss1975 jsw ty mój warjacie:)
Piaskun JSW zmierza do 32pln?
lskibinski gram dzisiaj eskę na wigu. JSW nie obroni 35 jeśli będzie taki sentyment
koku kriss1975 a jeszcze pytanie odnośnie jsw - pisaliśmy kiedyś że 35-36 to istotny poziom wsparcia - wierzysz że obroni?
nowy JSW ładnie
kriss1975 Sal ogólnie na śliskich tematach gram 2-3 % portfela max w takich przypadkach jak TRK , RFK to zagrywam 5% portfela , jeżeli chodzi i bankruty typu JSW , CCC to zagrywalem 20-30 % portfela
nowy JSW to gdzie ma teraz wsparcie?
Janek kriss1975 jak widzisz obecnie jsw? idziemy na test wsparcia 36?
nowy JSW z +3 na -2
rychu22 JSW chyba po korekcie
Janek kriss1975 jsw juz masz pelne wagony? :)
Alutka santander rekomendacja jsw sprzedaj 32 zł
koku kriss1975 35 na jsw to się dokupi;), a wszedłem w TPE dodatkowo, ale nie wiem czy nie za wcześnie.....
kriss1975 koku fajnie dziś ten poziom zagrał , ale wiesz to jest JSW i mogą jeszcze chcieć domknąć lukę na 35 i w sumie nie było by to głupie w perspektywie dalszych wzrostów.
Piaskun JSW wracamy na 35pln....
krzysieksisiek Daniels myślisz, że nie za wcześniej na jsw ?
Daniels Kurde nie mam już kasy bo bym jsw podebrał. Muszę chyba coś sprzedać ale nie wiem co. Wszystkiego szkoda ruszac
space kriss1975 a jsw to popatrzę
Przemek (r) kozineczka na jsw jeszcze może przyjdzie czas
kozineczka wig-bankrut dziś pięknie idzie poza jSW :(
kriss1975 kozineczka jeszcze troche i zabieżemy jsw koszulkę lidera bankrutów:)
Janek kozineczka jsw korekta do 36?
kozineczka Nasz lider WIg-Bankrut zawodzi JSW :(
tomciu nowy JSW ogłosili usługi dronem Spółka z grupy JSW wdraża systemy do koordynacji lotów dronów
nowy jsw to nawet dobrze sie nie chce skorekcic
Drakkar7 space porównanie MDG do JSW grube;)
lskibinski Sal ja również. Ciekawi mnie teraz co się wydarzy na jsw. Z Hosody to powinna teraz pójść dłuższa fala chłodząca i dopiero kolejny impuls, ale patrząc na 2016 to byłoby niemiło zostać na peronie:-)
Sal lskibinski Tak. Widziałem Twój wpis do mnie a propos JSW. Ja nie zakładam, że zmieni trend, chciałem tylko pojechac kilka złotych na schorcie od 40,7. Ale sprzedałem go po jednym dniu wydygany przy 40
lskibinski Sal jeśli chodzi o jsw, to popatrz na tą kreskę: Zobacz obrazek <Obrazek4856.png>
Sal I shorty na JSW które za wcześnie puściłem
skolim na JSW takie piękne malunki wychodzą dla wyznawców formacji harmonicznych. Dzisiaj pkt D kraba wszedł idealnie Zobacz obrazek <Obrazek4840.png>
Sal Chyba za szybko zdałem S na JSW
Sal S na JSW zamknięta , może sobie rosnąć :)
Sal kriss1975 Chyba się wykiwałem na JSW, trzeba było brać PXM tak jak wczoraj myślałem
Sal JSW coś świruje
kozineczka dziś założyłam konto na lynx, przenosze tam srodki, czekam na weryfikacje . zostawie sobie jsw farme i cos jeszcze :)
Paweł kriss1975 jako całkowity amator S i L możesz podpowiedzieć jak się tym obsługiwać na przykładzie JSW oraz obecnej sytuacji ?
Ed Biuro Maklerskie mBanku SA - JSW 03.02.2021 (kupuj / 46,40 PLN)
k0gi Sal tez sie pozbyles JSW ? czy Ski wziales?
skolim chyba nici z tych 40zl na jsw
k0gi pieknie kłądą JSW, zgodnie z planem moim
Daniels kriss1975 Chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom spokoju i cierpliwości na giełdzie jak Ty. kupiłem jsw po 30.66 i już mnie ze trzy raz w rece paliło żeby sprzedac. Dobrze ze wytrzymałem do 40.5
Sal kriss1975 W obszarze JSW ufam Ci bardziej niż sobie. Jeżeli będzie zamek nad 40 sprzedam S-ki
Daniels kriss1975 chyba wszyscy na tym forum oprócz Ciebie sprzedali jsw, więc reszta sie tylko przygląda.
kriss1975 pewnie pomyślicie że jestem wariat , ale wydaję mi się że jsw jak zamknie dziś nad 40 zł , to będzie zmierzac w kierunku ma200 na W1
k0gi zdałem Lki na JSW, 50% w dni, czuje sie dobrze
Daniels JSW już 41 ładnie zawrócili.
lskibinski jsw drugie podejście. Poranni z bankiera się wystrzelali:P hah
Daniels kriss1975 jsw jeszcze trzymasz?
Sal Drakkar7 Wziąłbym też JSW na krótko
kriss1975 Paweł jsw 10 zł od bosia , pózniej podniesli o 100% , fachowcy :)
Paweł space czy BOŚ już raz nie obniżał rekomendacji dla JSW? :)
lskibinski Ciekawe, gdzie się wystrzela poranna podaż na jsw
Daniels Trzymacie dalej JSW?
Daniels Gdzie ustawiacie tp na jsw na 41 czy 42?
lskibinski Piaskun tylko wiesz, że to nie węgiel JSW, prawda?:)
Ed Od 18 stycznia 2021 r. JSW nie ma prezesa a w tym czasie kurs akcji mocno zwyżkował. To oznacza, że prezes w tego typu spółkach nie jest najpotrzebniejszą osobą ;)
Piaskun kriss1975 teraz to trzeba patrzeć co po JSW może ruszyć myśle że na dobrej drodze jest PKP i LWB
kriss1975 Piaskun , jsw to inna liga
Piaskun kriss1975 to już chyba wolę jsw
natki kriss1975 właśnie do tego kiedyś przyda się jsw
kriss1975 natki poczekaj , bo mam dużo jsw i chcę go wycisnąć jak cytrynę
Ed Cel na ten tydzień JSW 60, CCC 150
Piaskun kriss1975 to nie jsw
kriss1975 Sal jsw to balon , nie kupuj :)
Sal lskibinski Ech, wszedłbym w certy na JSW, ale strach że zrobią to inaczej i zjazd zacznie się już od rana
lskibinski Sal myślę czy jutro JSW nie domknie ruchu dynamiczna zwyżka i dystrybucja
Sal POza JSW i CCC to WIG 20 niewiele dziś pokazał
kriss1975 i za moment nie widziana 4 na jsw od ponad 1,5 roku , a to też dopiero połowa :)
space jsw się do złota dokopało ?
k0gi JSW 42 czy 47 w tym ruchu ? czy jeszcze wyzej ;)
Bartas_Gda (r) lskibinski jaki TP załozyłeś na JSW?
lskibinski koku zobacz sobie w pamietniku jak JSW pisałem. Jeszcze do TP nie dopchali się, ale scenariusz się rozgrywa.
lskibinski koku generalnie Wycoff to podstawa podstaw. Łaczy się z analizą wolumenową. Ostatnio jsw jak brałem, to miejsca szukałem na minutowym z rozpiska wycoffa i trafiłem z błedem 2-3% ale podczas dystrybucji na szerokim rynku. Teraz mam 18% zysku, więc potwierdza się, że taka analiza ma sens. Łączę to z prostymi formacjami i Hosodą. Jeśli z wszystkiego wychodzi mi opcja wzrostowa i widzę jakiś sensowny zasięg to gram.
kriss1975 Sal te które wymieniłes zakładam że też przyniosą Ci radość , nie sa to dziki jak jsw ale spokojnie z nimi nie osiwiejesz:)
Sal Siedzę na TSG, MLS, MSP, IZS i wielu innych w sumie dobrych spółkach, a takie "perły" jak JSW mi odjeżdżają. Fuck! ;)
Błażej (a) o JSW mówiliśmy na jednym z naszych webinarów LYNX w ubiegłym roku. Kurs od tego czasu zyskał już przeszło 120%.
nowy koku czemu JSW rosnie tez nikt ci nie powie :)
Ed JSW widły jak nić dziś będą;)
Ed JSW nowy król brawo
Daniels kriss1975 jak tak będzie jsw szło to jeszcze dziś lub jutro go wykonasz
Daniels kriss1975 ale mnie korci żeby sprzedać już JSW. Nie wiem jak ty to wytrzymujesz. Masz cierplwosc i trzymasz się założeń. Podziwiam
kozineczka kriss1975 Sal czekamy na nową wycene jsw od gamoni z bos :P
Sal Tego że nie wziąłem w ubiegłym tygodniu certów L na JSW tak jak zamierzałem to sobie nie wybaczę ;)
space co tak to jsw pchają, bogdankę by popchali, zimno na dworze węgiel się pewnie sprzedaje :)
Daniels kriss1975 A w krótszym terminie. Tam kiedyś rysowałeś kanał w którym się porusza aktualnie jsw. Zakładasz ze dojdzie do 40 i jakąś korekta?
Daniels Gdzie widzicie opór na JSW?
Przemek (r) Równie ciekawy wykres jest na JSW, gdzie mamy do czynienia z a'la formacją trójkąta zwyżkującego na przebicie 35 zł Zobacz obrazek <jsw18.png>
Daniels A JSW mieli w okolicy 34 jestem ciekaw czy wroca jeszcze na 30 czy pomęcza jeszcze trochę i kierunek 40
Rudy102 kriss1975 a jak widzisz jsw ?
Rudy102 moze jsw odpali dzisiaj
Rudy102 a jsw grzeźnie
Daniels JSW czyżby powrót na 30 się szykował?
riciak kozineczka trzy godziny gapiłem się w SEN jak wisiał na ostatnich widłach, ...przerzuciłem widok na JSW i jak wróciłem na SEN to już tylko modliłem się żeby odbił ... w sumie nie sprzedałem ....:(
bylu boś rekomenduje na jsw 20zł z 10zł wcześniej .kto im to zrzuci na dwie dyszki.
k0gi kriss1975 JSW mnie zaskakuje zenie spada po BOŚu
k0gi JSW nie chce spadac
k0gi kriss1975 ty bez JSW ?
kozineczka no i anale z Boś popsuli wzrost na jsw...
kriss1975 space to elegancko , a jsw i ccc ?
adriano640 kriss1975 jeśli miałbym się doszukiwać struktury falowej na JSW to bardziej bym obstawiał coś takiego https://www.tradingview.com/x/ANsH68V3/
koku kriss1975 ciekawe to jsw rozrysowałeś
kriss1975 jezeli na jsw gramy ostatnia fale tzw.5 , to ma ktoś pomysł jak moze wygladac korekta , może ABC z końcem C na 25-26 zł ?
Janek kriss1975 na jsw nieładna dystrybucja poszłą rano
Daniels kriss1975 co sadzisz o jsw? wracamy na 30 czy raczej powinni to wyciągnąc?
Daniels JSW broni poziomu 34. jak padnie to chyba powrót na 30?
space maciejanulka obserwujac jsw od jakiegoś czasu, mocno uproszczę. był sobie prezes X spółka była w D, przyszedł Ozon, spółka zarabia, nawet odkłada kasę. wywalili Ozona, do dziś nikt nie wie czemu, wstawili hereźniaka, spółka robi miliardy straty. a sam Hereźniak mówi że to normalne i niech rząd pomoże. No to nie ma Hereźniaka i wydaje się to być dobrym posunięciem. grunt by nowy prezes to był dobry manager a nie kolejny górnik co powie "niech rząd da".
maciejanulka kriss1975 podobno JSW zmienia prezesa
space kriss1975 mnie to bardziej ciekawią wyniki jsw.
Piaskun space no największy przewoźnik jsw może też skorzystać na wiekszych dostawach
Piaskun space ja obserwuje Jsw.bogdanke,pkp
kriss1975 Drakkar7 co ma wisieć nie utonię , piekarnik to nie jsw :)
Piaskun kriss1975 JSW teraz powinno zyskiwać na wartości tym bardziej w miesiacach zimowych
kriss1975 koku moje spojżenie obecnie na jsw jest w kierunku 40-42 , ale jeżeli dziś cena nie utrzyma sie powyżej 33,7 to możliwe nawet zejście z powrotem na 30,50
space a efektywnie na niektórych spókach duża zmienność nie wynikająca z niczego. np. dziś jsw czy ccc
koku kriss1975 gdzie byś widział odkup jsw po tym odbiciu od 35, gdzie chyba jest górna banda kanału?
Piaskun kriss1975 Luty ma być mroźny także Jsw,bogdanka,PKP to będa hity
Piaskun kriss1975 PKP jest Największym przewoźnikiem JSW wiedziałes o tym?
Piaskun JSW,Bogdanka,Enea startuje jeszcze PKP za chwile dołączy do stawki
Janek jsw ładnie, myslicie, że będzie cofnięcie do wybitej linii trójkąta?
Błażej (a) Forte - z kontynuacją dynamicznego ruchu wzrostowego; na razie jedynym sensownym zagraniem jest zakup akcji przy powrocie kursu do okolic SMA50, gdzie następuje reakcja popytu.
Michał (a) Na JSW nie inwestuję i nie będę inwestować. Ale tworzy się al'a trójkąt symetryczny/chorągiewka i w połączeniu z pozytywną świecą 15.01.21 można zagrać na przebicie lokalnego oporu, przykładoow 32,79 zł. Główne wsparcie to 28,00 zł.
kramrok Michał czy coś o CCC i JSW nowego powiesz?
Piaskun kriss1975 PKP moim zdaniem można zbierac pod przewozy kruszywa pod budowę autostrad....No i oczywiście dostawy od JSW wegla koksującego
kriss1975 Piaskun jsw idzie w takim 5 zlotowym kodem , zbierali długo po 10 , pózniej schładzali po 15-17 , nastepnie dzda , pózniej schładzali 25-27 i dzida , teraz studzą 30-32 i co zrobią ?
kriss1975 Piaskun jsw schładzane perfekcyjnie , jak już będzie zimniutkie to zobaczysz co się stanie
Piaskun kriss1975 JSW jak trzymane ladnie
Piaskun space Fajnie porównuje spółki wydobywcze odnośnie węgla ze świata i porównuje z JSW
Piaskun Albert typuje 3 spółki na następne 3miesiące JSW,CDR,XTB
space jakieś dziwne info mi dziś mignęło przed oczami odnośnie jsw
space kriss1975 a co to jsw teraz chce produkować ?
kriss1975 adriano640 jsw
nowy to spojrzcie lepiej na forte od marca
Luk Ciekawe czy on na poważnie tak pisze o Tym JSW, czy chciał się odegrać na zwiazkowcach Zobacz obrazek <20210127_192703.jpg>
lskibinski Ależ jestem zły na siebie, bo nie było podstaw do zamknięcia S, ładnie zarabiał i nie było znaków odwrotu, zauważyłem JSW koło oporów i na ichimoku fajne miejsce się szykowało, więc przeniosłem się myśląc, że to dobre miejsce i widzisz. Z drugiej strony zaufałem temu co widziałem wg. Moich strategii, to też ciężko mieć pretensje, może troche pokory znowu nabiorę. Żeby tylko ten cig utrzymał co trzeba, bo kilka osób tutaj też poszło na moich kreskach...
lskibinski Ale odwaliłem dzisiaj... Zamknąłem S w połowie dnia i wziąłem JSW. Przyznam że nie błysnąłem dzisiejszymi decyzjami w drugiej części dnia:(
piotrlotr ostrzezenie dla łykających JSW, + spore wolumeny na niekorzystnych swieczkach : Zobacz obrazek <Obrazek4696.png>
lskibinski kriss1975 widziałeś co ci podsyłałem. Nie zdziwiłbym się, gdyby JSW było za moment spółką broniącą wigunii
lskibinski space no dosłownie kilka minut po tym jak kupiłem. Chyba jakiś gruby mnie nie lubi ostatnio. Co zajmę pozycję to kilka oczek w dół. Asseco, JSW, Cig. Nawet wigunia, tylko nie zauwazył, że miałem S tam XD
kriss1975 space może moje zakurzone zlecenie wkońcu wpadnie na jsw
space lskibinski o jak urwał na jsw
lskibinski space tak, też to widzę. Jedynie co nie spodziewałem się, że pęknie denko na JSW i mi zrobi kuku na -3% w 10minut:-)
k0gi lskibinski JSW zaraz przebije 32
lskibinski ja ustawiłem się na JSW, pozbieram sobie paczuszkę, pewnie będą tym wyciągać wigunię, bo czym innym XD
kriss1975 Sal przeglądam arkusz , tutaj trzeba się nagłówkowac żeby coś kupić sensownie , to nie jsw że wchodzę za 200 k i kurs 05% podskakuje
Sal JSW zamknięcie powyżej 32,7. Dobry prognostyk
kriss1975 nemooo ja tylko jsw , które dziś otworzyłem ale patrze na rynek chłodnym okiem bo większości jestem gotówkowy
Sal na tym JSW
kriss1975 Sal ważne że zarobione , ja dzis otworzyłem ponownie pozycje na jsw , zobaczymy czy tym razem tez bedzie zyskowana
Sal JSW pięknie :)
k0gi kriss1975 czekasz ciagle z JSW na 29 ?
lucarelli jsw próbują wybić górą z trójkąta
Błażej (a) space zbyt wiele się na jsw na razie nie dzieje
space jsw ruszyło na ratunek
space lskibinski no wybicie ładne, zobaczymy co jutro, bo jsw też niby ładnie było ale z kontynuacją już gorzej. (nie mam jsw ani cdr)
space ale nie zdziwie się jak zrobią na JSW, niby wzrost, 10% a potem zjazd
Piaskun kriss1975 JSW będzie kopalnie Taurona przejmowac na śląsku gadaja
kriss1975 Piaskun mógłby coś palnąc , bo mi zlecenie na jsw się juz zakurzyło
Piaskun kriss1975 myślisz że JSW nie brali
Rudy102 Pod co pompka na jsw ?
krzysieksisiek Ale TKO na JSW
Rudy102 @|kris1975 liczys na powrot jsw na 30 i nizje ?
Rudy102 jsw :-)
Błażej (a) krzysieksisiek tak jak pisałem w KzK, spodziewam się obrony na JSW przy ~30 zł.
krzysieksisiek Do jakich poziomów liczycie korektę JSW?
Rudy102 kriss1975 trzymasz jsw ?
Sal kriss1975 Myślisz, że coś jest na rzeczy i JSW będzie teraz dołowało parę miechów jak pisze Rzeżniczak ?
space jsw to w sumie schłodzili wskaźniki tylko
space JSW spółka dnia
Luk Drakkar7 chyba że nowy prezes JSW będzie od Prokuratora Generalnego, wtedy nic nie znajdą ;)
k0gi JSW jednk chyba dostane nizej
Drakkar7 a wczoraj tak się bili o JSW;)
Piaskun Luk Sasin Nową kopalnie otwiera chyba na JSW
Luk w jsw prokurator dziś przeszukanie robi może dlatego taki minusik
Piaskun JSW jak szybko rosło tak szybko spadło
Bartas_Gda (r) coś tam widać popyt na JSW
k0gi JSW robi to na co liczylem
Błażej (a) i faktycznie JSW wpadł na dolne widły.
Błażej (a) Bartas_Gda (r) na JSW często rollercoaster miał miejsce.
Bartas_Gda (r) JSW duża spółka a jadą z nim jak nie będę pisał z kim
nemooo Drakkar7 a już myślalem że górne na jsw
Drakkar7 JSW chcą na widły wrzucić?:)
nemooo Karola realizacja na kghm i jsw? czy energetyka?
Rudy102 jsw cos słabo
nowy zaraz dolne na JSW?
space wskaźniki by schłodzili na tym jsw :P
Ed JSW taki był plan :) pompa - zrzut - pompa
kriss1975 jsw to dzikus , aż nie pasuje do zacnego indeksu :)
k0gi kriss1975 JSW nie odbierasz, mi to pachnie ze bedzie jednak dalej góra
Bartas_Gda (r) najkorzystniejszy byłby mocny UP jak na JSW
Luk space ale na JSW 5% to prawie 6 mln akcji trzeba by zebrać
space ja tam uważam że jsw to dobra spółka, szczególnie teraz jak się Hereźniaka pozbyli. patrz na c/z rok temu. dziwi mnie tylko że przez tyle czasu mielenia nikt nie przekroczył 5%
space Drakkar7 tyle kasy się zmieliło na jsw i nikt nie zmienił oficjalnie stanu posiadania :) automaty i ulica gra chyba
Rudy102 kriss1975 jak widzisz JSW dzisiaj ? nie bedzie jednak cofki do 32 ?
space na jsw porównajcie sobie dzisiejszą świeczkę z 8 września. może tak samo rozegrają
Bartas_Gda (r) JSW jak oceniacie?
kriss1975 Sasin w szpitalu , więc hossa na jsw i energetykach nie odwołana
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK