Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
MikeszPrzemek (r)Bloober sam z siebie nie ma szans na zrobienie wyniki za Q4, nie było tez infa że rozliczyli dotacje w Q4 więc przy aktualnych nakładach na produkcje powinna być kolejna strata i pozyczka, chyba że Gun przesle jakis potezny milestone ale w to watpie
MikeszTak, 4 mln z samej sprzedazy to bardzo dobry wynik. Musiał wpaść fajny milestone od Gun + Observer był na proce i dosyć dobrze schodził. Pamietajmy że od ostatniej premiery minął ponad rok więc jest dobrze. Za Q3 tylko 700k z dotacji więc jeszcze dużo PLN będzie zaksięgowane z tych unijnych + ostatnio uzyskanych
MikeszBatman Blo ma w końcu coś z Observera pokazać w raporcie, długo to już i tak jest przeciągnięte. Jezeli do tego w II kwartale wpadnie jakis milestone od Gun i dotacje to moze byc ładny przychód.
Więcej
Strefa czytelnika
TYPOWANIE
PAMIĘTNIK
Typy czytelnika
użytkownik
spółka
cena
data
walduci50
SCW
285
22 Cze
Donbas78
ERB
25.80
19 Cze
Anon
JSW
25.60
18 Cze
LiBrA
PKP
11
17 Cze
walduci50
SCW
321
17 Cze
walduci50
CRI
780
16 Cze
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać swoje typy. Rejestracja
Wpisy możecie tworzyć sami. Funkcję taką ma w standardzie każde konto. Wpisy się tworzy bardzo prosto i szybko. Należy wcisnąć "+" obok napisu "Strefa Czytelnika (STS)". Instrukcja tworzenia wpisów znajduje się tutaj. Po naszej szybkiej akceptacji wpis pojawi się w rubryce poniżej. Voila!
Serwis gwatak.pl używa cookies w celu przyspieszenia wyświetlania się strony oraz standardowego programu web analytics do analiz statystyk wejść na stronę. Dbanie o bezpieczeństwo danych osobowych jest priorytetem serwisu gpwatak.pl, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach: Polityka prywatności
Komentarze z shoutboxa