Kalendarz wydarzeń giełdowych
Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Czerwiec 2026
  • P
  • W
  • Ś
  • C
  • P
  • S
  • N
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Wydarzenia

Tag: CLC

Komentarze z shoutboxa

Anon albo case CLC od 1pln do 100pln a ile zarabiali?
Piaskun kriss1975 CLC brałeś?
Piaskun kriss1975 a CLC jak widzisz?
hessa myślę, że jeszcze CLC można dorzucić do typów na przełom roku i początek stycznia- w ramach dywersyfikacji :)
Ed Kogo interesuje CLC polecam wywiad prezesa na kanalezero ;)))
Piaskun kriss1975 CLC widze brałeś?
kriss1975 Daniels z mniejszych tematów akumuluje clc,mdg , zobaczymy za jakis czas czy słusznie
Ed CLC ponownie poniżej 6zł a więc można dokupić pakiecik,)
Piaskun koku ta technnologia chyba dość ciekawa na CLC
Piaskun Ciekawe co to za technologia związana z CLC?
Adam_ kriss1975 Boryszew 5,58 .... można spoglądać ...4,90 -5 , CLC - ładnie leci za chwilę w ciekawych miejscach 5.5...
kriss1975 Piaskun nie gram CLC od jakiegoś czasu , brak kapitalu
Piaskun kriss1975 CLC odpał
Ed Clc będzie jak rafako
Piaskun Zaraz na CLC 9zł peknie a jutro to widły na otwarciu
kriss1975 beatum ja nie wiem o czym pisze piaskun ale jak w to wierzy to powinien pakowac clc do wora
Piaskun kriss1975 ty chyba po 12/13pln handlowales CLC
Piaskun kriss1975 brałes CLC?
Piaskun CLC powrót na 10pln?
Piaskun CLC pieknie wystrzelił w górę
Piaskun kriss1975 CLC coś siły brak ale od tych okrągłym 8zico odbija
Piaskun kriss1975 a tego CLC już nie masz?
Ed A co jest ciekawego w info clc ?
Piaskun kriss1975 Trzymasz CLC?
Piaskun kriss1975 CLC info ciekawe czy wystartuje
Piaskun CLC rusza
kriss1975 zenek69 mozliwe u mnie out all clc
zenek69 kriss1975 wydaje mi się że nie będzie odważnych żeby zostawać dziś z clc na noc biorąc pod uwagę trumpa do tego 9 mln w 37 min ...wydaje się że zaraz zaczną korektę...pytanie jak nisko
koku mediolan zenek69 ale czy po tym dynamicznym ruchu na CLC z ostatnich dni to czy nie kluczem będzie połowa tej wzrostowej świecy? Wychodzi coś Ok 9,3 jeśli dobrze patrzę
kriss1975 zenek69 clc zapałi tp1, i tp 2
mediolan zenek69 clc to może skończy minusie, zobaczymy co w połowie sesji będzie , ale to ty wskazałeś że warto brać po 8 zł , pamiętam a dzikun że nie warto bo nie ma pod co , 24 godziny póżniej łubudubu
zenek69 Clc ubierają i zaraz zwala czy zbierają przed dalszym odpalem? Już prawie 8 mln w 19 minut
mediolan clc porozumienie akcjonariuszy sprzedało 1 % akcji
kriss1975 clc, idzie na wolumenie jak dzik
ormek CLC bezpiecznik na 9,28 ?
Dzikun zenek69 miałeś nosa do clc, gratki
Piaskun CLC 17% jak przebije 10pln może być bardzo ciekawie....
Piaskun CLC piekna jazda.....Grodno w sumie jeszcze nie ruszyło.....
zenek69 Piaskun jest wielka luka z otwarcia na clc więc trzeba będzie się cofnąć i zamknąć
Piaskun kriss1975 CLC 8,80 przebija
wujo kriss1975 właśnie często, np wczoraj ktoś pytał czy masz mls odpisałeś, że trzymasz, dzisiaj jak pogłębienie spadków to już raptem wczoraj sprzedałeś. Wydaje mi się że dużo manipulujesz. Nie obraź się ale jak grasz takie tematy jak mls czy clc gdzie nie ma żadnych przesłanek do wzrostu, podkreślam żadnych fundamentalnych, technicznych i spekulacyjnych to reprezentujesz tu grupę hazardzistów a nie ma to nic wspólnego z inwestowaniem
Adam_ Piaskun nie mam CLC i to mi wystarczy :)
Piaskun kriss1975 CLC tam 8,40pln przebiło tam był oporek 8,40 czy 8,60?
Piaskun kriss1975 CLC brałeś dzisiaj?
Piaskun Sunex piękna sesja CLC i Grodno może tez wyżej pociągną
wujo Anon elt to nie bańka clc. Porównywanie tych spółek pod jakimkolwiek względem do siebie to nieporozumienie
kriss1975 Dzikun clc miałem po 1,2 , sprzedałem po 2 zł i byłem taki haapy :), jak kilkanascie lat temu optimusa oddajac po 2 zł , a to pyk zrobił sie cdr za 400
Anon liczę teraz na ELT żeby powtórzył losy clc
Anon ooo clc to wchodziłem po 5 i ładnie zarobiłem, ehhhh dobre czasy
Dzikun Anon i CLC z 1 na 100
wujo kriss1975 już tak pisałeś o clc jak ładowałeś ponad 9zł a gdzie zjechało przypomnij?:)
wujo Mls, clc kijem tego bym nie dotknął. Jak ktoś się interesuje to powinien wiedzieć, że mls bliżej do bankructwa niż odbudowy wyników
kriss1975 Dzikun teraz kapitał zbrojeniowy u mnie robi w zielonej energi , clc, mls
Dzikun tak miałem po rozgrywce na clc we wrześniu, zamiast odpuścić i przejść na inną spółkę, wyzerowałem prawie cały zysk próbując raz po raz grać na kolejny wzrost, którego już nie było
kriss1975 Dzikun lbw , zamieniłem na clc
Adam_ no w końcu ruszyli mi CLC
kriss1975 Adam_ clc przegapiłem , moze innym razem , alek dołek w punkt , ciekawe czy poprawi , czy juz nie
Adam_ i skończyli dawać tanio CLC...
Adam_ kriss1975 ja podobnie od dawna na PXM i MSZ, z innych to PKP zdałem i czekam na jakąś przecene ATT, i CLC wczoraj a i wielton https://strefaobrony.pl/grupa-wielton-zaklada-spolke-wielton-defence-ktora-bedzie-walczyla-o-panstwowe-kontrakty/ar/c1p2-26732171
Adam_ kriss1975 o to fanie maluj .... :)) zbierasz CLC? czy na razie olewasz temat
Piaskun Adam_ zobacz oze po wygranej trampa tez dostało rykoszetem a teraz ładnie odbilo CLC ,APS myśle że biotech równiez dostał po tylku i jakies odreagowanie mu sie nalezy
zenek69 Jutro clc może odlecieć
kriss1975 Dzikun tak ja dzis pozegnałem clc, nie podoba mi sie dzisiejsza sesja
Sal CLC ładny zamek
Piaskun kozineczka CLC brałaś?
zenek69 Clc jak się rozpędzi to i tydzień dzien w dzień lubi mocno rosnąć
kriss1975 Dzikun ostatnie dni pokazuja ze rynek szuka tematów do szybkiej gry, mls,mdg , gram ze clc znalazł sie na tej liscie , gram w okolice 9 zł , warunek wybicie 7,80
Ed Na clc ponownie można popatrzeć;)
kriss1975 Dzikun ustawiam sie teraz na końcowy sell podatkowy na jsw, clc , mysle ze moze lekko cos jeszcze up ale ja juz w to nie zagram
Piaskun kriss1975 CLC trzymasz?
ppp Sylwek co z tym 5,7 na CLC ? ;)
Sylwek CLC 5.70 do testu, także nie śpieszyć się z zakupami.
mizarro clc wczoraj na dolnych widłach wybrałem i ciut z prawej poszło 6,2 -0 6,3. Jestem zły do czego mnie rynek zmusza, że ja z fundamentów na spek przechodzę, coś jest nie tak.
Ed Na CLC pamiętajcie że tam dwóch kolesi ma 70% i rozdaje karty
Ed To już wiemy kto ratuje CLC ;)
Dzikun tak patrzę jednym okiem na CLC i widzę, że ciągle wagony dostawiają z towarem
Adam_ kriss1975 właśnie myślę , że mogą chwilę podreptać , wyczesać ostatnie okruchy, może ktoś z rządu znów coś chlapnie i da oliwy do ognia w przyszłym tygodniu, mogę się mylic, ale kibicuję :)- CLC
kriss1975 Janek od jutra rakieta na clc , tankują tanie paliwo teraz :)
Janek clc zamarł na poziomie 6,30 - ciekawe w którą stronę po południu? :)
space Ed snx i clc to ten sam temat teraz
nowy clc balon tez peka
Janek clc coraz nizej
Janosz clc kupiony
wujo Clc, mls no i zatopiło hazardzistów
kriss1975 Dzikun maja rozmach , clc był jest i bedzie spółka spekulacyjna
Piaskun kriss1975 łapiesz clc na tym spadku?
Ed Clc widzę już nawet widły na południe
mediolan zenek69 clc kriss1975 pisał że po przebiciu 8- 8,40 leci w dół teraz to do dołka może
zenek69 Clc się rozsypał jak domek z kart
Ed Clc 7.50 to coś ważnego do obrony ?
zenek69 Clc leci na 6.5...6.7
Janek clc ponizej 8, czas na odbicie do 10
Janek kriss1975 clc out u Ciebie?
Ed Clc jak wróci skąd zrobili pompę to będzie okazja
kriss1975 kramrok CLC przestał być Sexy , dziś cześć kapitału u mnie wzmocniła żabkę , ATT i Eur tu narazie nic nowego, trzeba poczekać na ruch kierunkowy , w obu przypadkach akumulacja więc powinno wyjść up za niedługo
kramrok kriss1975 hej, podrzucisz jak widzisz dalej EUR ATT i CLC
wujo Clc kolejna brzydka świeca na podwyższonych obrotach
Adam_ kriss1975 ACP zauważyłeś jak kapitał wjechał? CLC też wszedłem, w sumie dobra cena, a czyste powietrze za chwilę będzie w grze, energetyki czekam na Pge promocje 5,6 :)) redbul 2.5 ...
kriss1975 Jasne skoro taki jest twoje view na CLC , powinieneś się go trzymać.
wujo kriss1975 to jak tam dobierałeś dzisiaj dalej clc?:)
Piaskun zenek69 o to trza CLC kupować
Piaskun CLC -7% ale sypanko
wujo Clc nurek :)
Ed Prezes CLC obieca Ci wszystko i zawsze jakieś wyjście znajdzie nie ważne czy mu rynek pomaga ;)
zenek69 kriss1975 Masz jakieś ciekawe kreski na clc?
wujo Clc wyniki chyba jednak się nie spodobały
kriss1975 walduci50 jak ktoś patrzy na CLC tu i teraz to chyba nie do końca rozumie czym się spółka zajmuje i i w jakim działa sektorze
wujo Clc wyniki jak na taką kapitalizację robią wrażenie :)
Janosz kriss1975 ja dzisiaj troche clc zredukowałem ...ale za dużo w porfelu miałem
zenek69 10 mln zysku na clc
Piaskun kriss1975 Masz ten raport na CLC?
kriss1975 nie o wyniki strach na clc
Piaskun CLC ponizej 10pln....
Piaskun kriss1975 wyniki jutro na CLC ciekawe czy się zesra?
kriss1975 clc , dokupiłem na widelcu, komus chyba kierunki nie siadły
zenek69 clc padl
Piaskun Dzikun te magazyny energi to nie tylko CLC robi
Ed Analizując clc sprawdźcie obecne poziomy na snx
zenek69 Clc moim zdaniem przedział 9.3 do 9.5 do brania
kriss1975 kramrok CLC mam i trzymam to do wyników , jestem ciekaw czy spółka coś skorzystała z ostatniego programu 6.0, APE zerknę sobie dzięki
kramrok kriss1975 dzieki, a CLC i może zobacz wykres APE, ciekawy news był w piątek, a w poniedziałek raport daja
Janek kriss1975 na clc tez minus sie zmniejsza
kriss1975 Janek nie clc nie brałem , mam za duzo juz tego
Janek kriss1975 clc tez? ;)
kriss1975 Dzikun dlatego tez zabezpieczyłem pozycje clc , zwykłym brudnym czarnym węglem:)
Piaskun kriss1975 to cos w stylu CLC co grasz
Dzikun clc chyba kontynuacja
zenek69 kriss1975 dlaczego dałeś 10.70 jako wsparcie na clc? Nie wychodzi mi tyle z kresek...
Dzikun kozineczka chciałabyś rzucić okiem na clc?
zenek69 kriss1975 na clc wsparcie na 11.2?
Ed Na tej akcji z prądem jak słyszę dobre walki firmy kręcą a clc jest mistrzem
zenek69 Piaskun zostałeś na peronie? Spokojnie możesz kupować w tych cenach też zarobisz na clc
zenek69 Gdzie następny opór na clc?
mediolan clc to nieźle poszedł
Dzikun clc widły
zenek69 Trzeba przyznać że na clc pięknie odcięli od papiera
kriss1975 Piaskun kto miał bystre oko i patrzył na w1 , a nie d1 , to dzis gra clc
Dzikun clc zapowiada się nieźle, łądny obrót jak na pierwsze naście minut sesji
mizarro zenek69 jak ktoś lubi clc podobne, to już chyba lepiej RAEN
zenek69 Wczoraj zatankowałem trochę clc zobaczymy czy coś z tego będzie
zenek69 Clc zaczyna wyglądać ciekawie
Janek kriss1975 clc jeszcze masz?
kozineczka Anon ja znowu odkupiłam po 1,95, kolejne i juz ostatnie wejscie, cały zysk z tego podbicia na clc poszedł się w... ta luka dla mnie zbyt oczywista, chyba juz kazdy tam czeka
Wielblad kriss1975 myślisz, że zejdą nawet na niżej niż 8 na CLC?
Wielblad kriss1975 jak widzisz teraz CLC?
Wielblad spory obrót dziś na spadku na CLC :(
Rivi_77 Straszny śmieć z tego clc, więcej nie tykam takich tematów
kozineczka Anon tak średnia 2,30, wyzbyłam sie clc i txt jak zobaczyłam to info, wg mnie to bedzie nr 1 temat na spekulacje na najblizsze sesje
Wielblad kriss1975 posiadasz jeszcze JSW i CLC?
Piaskun Dobre info dla CLC i MDI
hessa oooo widły na CLC.. kto by się spodziewał :)
Dzikun ost. dni indeks radził sobie fatalnie, podobnie jak clc
Dzikun hessa kozineczka nie zauważyłem, żeby clc był w jakiś sposób skorelowany z indeksem
hessa kozineczka jak na razie brakło 4 grosze do wideł na CLC, na razie Ty masz rację :)
kozineczka hessa nie pasuje mi aby clc dzis zrobil gorne widly przy odbijajacym w20...
hessa przeczuwam górne widły na CLC, pewnie pod to było niższe otwarcie.
zenek69 kozineczka no ale od kilku dni pałują wigunie i clc też leci
kozineczka zenek69 mysle, ze jak indeksy w dol, i wig to takie spekuly jak clc up, tak było wczesniej wiec nawet mogą dalej się bić, wg mnie clc wtedy pewny do pojsca w gore
zenek69 kriss1975 czyli co będzie jeszcze co z tego clc?
kriss1975 https://www.tradingview.com/x/7gd0dXGm/ clc , dokupione na chmurze
kriss1975 mizarro mozliwe, ja akurat nie spogladam na clc jako fundamentalna spółka, dla mnie wydmuszka .
kozineczka clc dotkneła dolnej bandy flagi na h1
zenek69 Jutro clc wchodzi do swig80 to mogą się fundy zainteresować
Wielblad Sprzedawałem CLC po 14,42 zł i korciło znowu w niego wejść, ehhh
Janosz kriss1975 jakieś pozytywne info potrzebne na clc
Wielblad chyba wszystko już dawno w cenie na CLC, skoro od mniej więcej dwóch tygodni same spadki na koniec sesji
zenek69 Kriss masz jakieś kreski ciekawe na clc? Jest jeszcze w kanale?
kriss1975 Dzikun u mnie clc w portfelu pod jakies tam perspektywy , widac ze 11 zł jak narazie dobra podłoga
Dzikun patrzyłem wczoraj jednym okiem na raport clc, nie wygląda to źle
zenek69 Pięknie sypia na clc
zenek69 To jutro na clc z rana promocją i potem może to ruszy
Janek kriss1975 a jak z CLC u Ciebie?
kriss1975 zenek69 jak cały rynek klęknie to i CLC nie oprze się wyprzedaży
zenek69 kriss1975 zejdą jutro na 10.5 na clc?
zenek69 kriss1975 clc tego nie robi
kriss1975 zenek69 ale pewnie inne spełniły , chyba nie grałes tylko clc
kriss1975 ja dzis doważyłem clc tak jak pokazałem nizej na wykresie , gram w to ze bedzie słaby raport ale dobre view
zenek69 trzymacie clc czy wywalacie przed raportem?
kuna kriss1975 dotykałeś dzisiaj clc ?
Anon CLC jak zjedzie na 5 zł może się skuszę
Piaskun Anon CLC
kriss1975 Dzikun mysle ze do wyników krok do przodu , dwa w tył na clc , oby tylko nie zeszło na D1 swiecy zamkniecie ponizej 11-11,2 , bo wtedy cały rysunek techniczny bedzie wyglądał słabo
Wielblad kriss1975 CLC - ciekawe czy to nie podbitka pod wywalenie i znowu w dół
kriss1975 clc :)
Wielblad Szkoda, że CLC nie ma mocy, dokładają tylko na S
zenek69 To mówicie ze koniec gry na clc? Kurde szkoda liczyłem choć na te 16 do raportu
zenek69 Ma ktoś jakieś kreski na clc co to teraz jest grane?
Dzikun clc już mocno wyprzedany, rsi 1h ok. 29
Piaskun Dzikun CLC,MDI robią te magazyny energii....
zenek69 Co z tym clc jest nie tak...
kriss1975 https://www.tradingview.com/x/ie2d1qRZ/ CLC , dobrane 12 zl
zenek69 kriss1975 clc na tygodniowym i tak wyglada dobrze więc nie ma co wykonywać nerwowych ruchów
Wielblad CLC opada, brak sił
Piaskun kriss1975 gratki za CLC pokazał mocc
Dzikun Sytuacja na clc
zenek69 Machamy wam na peronie z Krissem z pokładu clc ...odlatujemyyyyyyyy
Adam_ Piaskun CLC masz przebicie 12, więc może coś zaczną
Wielblad kriss1975 jak widzisz dalej CLC?
kriss1975 CLC utrzymał kanał , podaż nie dała rady wywalić go jak narazie
kozineczka do czwartku clc i inne teematy nie tykam, przewiduje UP, po ogloszeniu pompa w gore, wycisiniecie shorta, korekta i dalej up do konca pazdziernika
kriss1975 Ponowiłem CLC
kozineczka ja tam uważam, że juz lepiej tego clc na kółko wziąć bo dotacje są pod te panele a spółka dużo inwestowała przez lata w to wiec kasa z tego na ten moment najwieksza do wyciagniecia, tylko trzeba poczekać aż wigunia się sypnie ale to jeszzcze około 200p do zrobienia
Piaskun CLC to kasyno jak na razie
Piaskun kriss1975 clc
Wielblad kriss1975 jak widzisz dalej CLC? Bo zamkną moze poniżej 11,36?
Dzikun potwierdza się to, co pisała kozineczka, że szeroki rynek up, a spekulacyjne pur i clc down
Piaskun zenek69 CLC mogliby zejść na 10pln
borneo CLC będzie spadał, gdyż kapitał spekulacyjny z CLC przenosi się na Azoty. Takie jest moje view
PIEQ Cześć. Biorąc za przykład dzisiejszy poranny case z CLC, jak określacie że będzie zjazd i dalej w górę ? W którym momencie scenariusz "dalej w górę" by wpadł do kosza ? Ciężko mi określić jak długo czekać (do końca dnia? ) czy
zenek69 Teraz będą pompować clc pod wyniki na koniec września
bronas16 oj gruby nie odpuszcza na clc
zenek69 kriss1975 moim zdaniem teraz dociskają clc kolanem ale to nie koniec gry. Nie po to wyciągali świeczkę miesieczną na maksa żeby teraz spuscić temat do kibla. Na moje będzie docisk a potem zaczną znowu pompować pod raport na koniec września gdzie ponoć mają być wyniki znacznie poprawione.
kozineczka kriss1975 Wklejam płotno, dlaczego uważam, że fw20 teraz podejdzie pod 2500. https://zapodaj.net/images/ade706f81fd1e.jpg Tam widzę zasięg, dlatego też uważam, że spekulacyjne tematy trzeba odpuscic clc pur itd. Teraz gramy indeksy i duże spółki. Ski na bankach zrealizowałam. Jeśli fw20 dojdzie do tego punktu to będzie koneic hossy na wig i zbiegnie się to z koncem hossy na rynkach przełom pazdzierniak/listopada jak mówią mądre głowy. Wtedy znowu mam plan wejsc w S na bankach i grac spekulacyjne tematy a może pod koniec jeszcze zrobią pompkę na jsw :)
Piaskun CLC -5% ładnie jada
Wielblad Dzikun oddałeś CLC?
zenek69 Słaby ten clc jak sik pająka
Piaskun kriss1975 spółki które moga zajmować się magazynami energi w Polsce to CLC i MDI https://mdienergia.pl/pl/magazyny-energii
Wielblad kriss1975 masz CLC?
Adam_ kriss1975 a jak widzisz ML bo grzeje i grzeje coś nie może się zdecydować ?, chyba , że ekipa zajęta na CLC ?
zenek69 Do wyników na jsw gram clc potem szybką przesiadka przy docisku na jsw zagranie szybkie plus 100 procent a potem przesiadka na short nasdaq100
Piaskun kriss1975 CLC jak będzie odbicie to i 16/17pln może zrobić
Wielblad kriss1975 trzymasz jeszcze CLC?
Piaskun korpek jak wig20 wróci do wzrostów to CLC szybko może ostatnie ath przebic
Piaskun Pure dolne widły to chyba czas na CLC
Piaskun kozineczka CLC to nie był bym taki pewien czy to jeszcze nie ruszy na północ
kozineczka Piaskun wszystkie spekulacyjne tematy sprzedalam clc pur itd, nic ciekawe nie widze teraz do kupna a te wymienione uwazam za zakonczone.
Adam_ kriss1975 liczyłem na szybkie up 15 % na MAB, a tutaj powoli choć z drugiej strony może lepiej powoli, na EUR - fakt może być jeszcze kolano docisk, ekipa jest chyba zajęta CLC :)
Wielblad kriss1975 myślisz, że na CLC nie przejdą dziś 13,74?
kriss1975 Janek juz na nic , rano na nng , ale to historia, mam z powrotem czesc juz clc
Janek kriss1975 na co zaminiłeś clc?
kriss1975 koku tak , liczyłem ze 4 zł zostanie rozjechane , niestety tak sie nie stało , clc planuje powrót w przedziale 12,5-11,8
koku kriss1975 nng to wywalone pod nieudane przebicie dziś 4,00? CLC out i myślisz, że podobnie zbieranie w okolicy 11,5-11,8? przepraszam za pytanie, ale patrzę i próbuję w obu przypadkach coś znaleźć :)
Wielblad kriss1975 na CLC myślisz, że to koniec zabawy?
zenek69 kriss1975 zostajesz z clc na weekend?
Wielblad kriss1975 zostajesz na weekend z CLC?
Wielblad Widły na CLC
bronas16 clc widłowy
Wielblad kriss1975 brałbyś jeszcze CLC po 13,7 czy już za wysoko?
Wielblad ehh, żałuję, że nie kupiłem dziś rano CLC
Wielblad kriss1975 gdzie najbliższy przystanek na CLC?
Wielblad kriss1975 myślisz, że już nie zjadą dziś poniżej 12 zł na CLC?
koku kriss1975 ja na CLC ok 11,6 ustawiłem koszyk - jak nie wpadnie to znaczy że nauka w las :) i idę do Pałacu sie dalej uczyć albo zrozumieć co z tym ciągłym uczeniem się źle zrozumiałem ;)
kriss1975 zenek69 10% na clc to zaden wyczyn mozna w 20 min:)
kriss1975 clc wyglada tak ja oczekiwano , docisk ponizej 12 powinie nastapic
zenek69 Dociskają clc kolanem ale wolumen zenujacy
koku kriss1975 co do wykresu CLC to ostatnia fala i zniesienie fibo na 0,5, gdyby się miało powtórzyć to właśnie wypada ok 11,5-11,6 + dolny knot świecy z 30/08 - tak to widzisz?
kriss1975 clc in
zenek69 Wpadl clc po 12.62
zenek69 kriss1975 12.5 do brania na clc to dobry target czy za wysoko?
bronas16 zenek69 góra czy dół na clc
zenek69 Może kapitał z clc przejdzie teraz na medyczne
kriss1975 Mab , merc to u mnie na głupotę medialną w portfelu , mls, Grodno i CLC na program mój prąd z którego mało kto dostanie forsę
zenek69 Ed no ja już chyba trzymam clc przynajmniej do wyników 30 wrzesnia
zenek69 kriss1975 masz jakieś ciekawe kreski na clc?
kriss1975 Piaskun tak przeznaczyłem cała wygrana z clc na partie
kriss1975 tak , bez zmian , clc, moc to ma z biotechu
kriss1975 ale nimi nie interesuje sie kapitał a clc bardzo , a to kapitał decyduje co rosnie a co nie
Piaskun kriss1975 ale oni w sumie nie urośli a ClC 160% wyżej
Piaskun Ed na CLC?
zenek69 cos zaczynaja sypać na clc
Piaskun Na CLC jakby kolejne umowy odnośnie farm się pojawiły to z palcem w bucie 15zł p-rzebija
Piaskun Rusza rakieta CLC
kriss1975 planuje znów zrobic dubla na clc , czy sie uda zobaczymy
Piaskun kriss1975 CLC 20zł moze walnąć
Piaskun CLC rusza....
zenek69 Wyleszczylismy się jak ostatni frajerzy w zeszłym tygodniu z clc
zenek69 kriss1975 dadzą jeszcze clc po 10?
Piaskun kriss1975 CLC pokazuje mocc dzisiaj
Piaskun zenek69 CLC jaka jazda...
zenek69 wyciagneli clc
zenek69 kozineczka na clc moga wyrysowac spadajaca gwiazde na dziennym
kozineczka zenek69 clc stoi, mrc stoi, nie widze innych tematów goracych granych na gpw, liczę, że to nie koniec tego wystrzału na pure ale koniec sesji powinien dac juz jakas odpowiedz
zenek69 boże wyciągają chyba tego clc...
zenek69 na clc sypią ale jeszcze spokojnie moga zamknac nad 12.5
kriss1975 Piaskun nic nie myślę , mam mls ale tu nie spekuluje , reszta mnie nie interesuje , jak CLC spadnie tam gdzie bym teraz chciał to go kupię jak nie to nie kupię
kozineczka może się uda wziąc pur w dobrej cenie, bo moze czesc ludzi pojdzie na CLC ratowac kurs
Piaskun kriss1975 Dla mnie jest dziwne że reszta sektora cała lezy tylko CLC odpaliło
zenek69 kriss1975 zjada na clc na te 7.70 czy to już temat zamknięty?
Nietoperz zenek69 Ja sprzedałem dziś CLC po 13,20 i kupiłem Pure. Także jeszcze nie jestem wyleszczony, ale myślę czy nie opchnąć Pure. 7% na plus w szybkim kółku to i tak nieźle.
zenek69 Mnie też wyleszczyli na clc :(
zenek69 kriss1975 na clc?
kozineczka out z CLC, wolumen na h1 taki jak 19.08.
hessa to co, za chwilę CLC się chłodzi i kapitał na Pure? Czy jak to było?
Piaskun space ile to CLC zrobi 15/20pln?
space a CLC to GPW z kap prawie miliard
Ed Trochę dziwne że akcja clc nie ciągnie w górę np BEE ,)
kozineczka wg mnie zrobia 100 % od dołka z clc
Wielblad kriss1975 myślisz, że jutro dalej UP na CLC?
kriss1975 clc , brawo ograli mnie :(
zenek69 chyba info premium w drodze na clc
space bronas16 bo clc na stratach jedzie, a sunex coś tam zarabia i zaraz ktos liczy c/z i ocenia :P
bronas16 clc rakieta a pompa ani nie drgnie :D
zenek69 ale obroty na clc szok
Piaskun kriss1975 na CLC podwójny szczycik obstawiasz?
kriss1975 Piaskun z tym że CLC po korekcie i i up w1 może być dobra
Piaskun CLC pieknie rośnie
zenek69 jakby skonczyli jutro na CLC w okolicach 13 zł to miesieczna swieczka wyglądała by jak petarda ;>
Piaskun CLC ruszyło z kopyta
Piaskun CLC ruszamy do obserwacji resztA SPÓŁEK Z SEKTORA oZE...
kriss1975 zenek69 pod mój prąd to grałem w lipcu jak CLC było po 5 zł , teraz to już rynek przetrawił i wypluł
zenek69 Spadająca gwiazda na clc na dziennym
kozineczka Piaskun mam hrs creotech i clc
Adam_ Piaskun z Oze to tylko ML system- mam , tam dobre perspektywy w Polsce no i rynek USA, a sportowo CLC :)
Piaskun CLC ładnie ciekawe czy PEN wystartuje
Piaskun kriss1975 zdążyłeś kupić CLC?
zenek69 cos zaczynaja sypać na clc wiec niestety predykcje krissa moga sie sprawdzić
zenek69 Dzikun zostajesz z clc?
hessa widły na CLC
kozineczka kriss1975 mam podobne zdanie, że na clc brakuje tego zejscia ponizej 8 zł konczacego ruch korekcyjny, ale popyt sie pojawil na tym poziomie i wybili z klina.
kriss1975 Adam_ możesz mieć rację , CLC spekuluje , eur już nie tam pozycja trafiła do zamrażarki , nie mylić z tą sejmową:)
Adam_ kriss1975 tak jak pisałem 3 dni temu czekam na 7,3 na CLC , EUR wywalone czekam na 9 -, może robię błąd ale papier nie ma siły lub spekuła czeka na żabkę :)
Piaskun kriss1975 wiesz jakby jakies info podali to wtedy rakieta na clc
zenek69 Na clc
Anon hessa może z CLC na MRC
Nietoperz Wszedłem w CLC po 9 zł
Anon CLC jestem z Wami
hessa clc i mrc zgodnie z planem
kozineczka na PUR nie doszli do wykupienia. Piaskun tak wziełam clc 8,8-8,9
kozineczka nie doszli do wykupienia na 15m na rsi ale CLC sie uruchomił i obawiam sie, że teraz tam spekula poleci
Piaskun kozineczka CLC rusza z Sunex
kozineczka clc https://zapodaj.net/images/dd4b9b06439e1.jpg liczylam , ze dopelnia formacje ale nie zeszli nizej
kozineczka Anon CLC wskoczyłam
Anon Co na celowniku? CLC czy PCO
zenek69 chyba trzeba brac clc
Anon Piaskun fakt, ciekawe czy to CLC dziś ruszy, mogło by dorobić 10-15%
zenek69 chyba nie zejda na clc ponizej 8 zl
kozineczka Anon ale trzeba uwazac bo jak clc odpali to moga uciekac z pur... taka to zabawa ... :D
kozineczka Anon CLC nie chce urwać niżej ;(
kozineczka Piaskun wziełam dzis z rana pur i herkules ana clc czekam poniej 8 zł.
kozineczka kuna wskoczyłam na pur a clc mysle ze po 7,7
kozineczka kuna jak dzis spadki beda na mrc to mysle, ze znowu clc up
Piaskun kriss1975 na clc trzeba poczekać na docisk kolanem
kriss1975 Piaskun grodno,mls i ciut clc , ten ostatni do kupna pod full w okolicy 7,70-8,00
kriss1975 patrzac na merca , mozliwe ze jutro przyjmiemy na clc w popłochu uciekajacy kapitał , zobaczymy
zenek69 kriss1975 jutro sesja odwrotu na clc?
mediolan clc już -5 %
hessa CLC może kończyć korektę
bronas16 na clc też zrobili ostatnio srogi :D
Adam_ kriss1975 a kapitał z CLC ?, fakt zobaczymy, może chcą wyciszyć kolumba z kilka dni na 6-7, i ponowne wio, mnie męczy ATT mysałem , że tam coś pocisną po info z bankami, może wakacje, czekam do połowy września :)
kozineczka Piaskun no własnie... dziwne, bo ta spolka kiedys te była fajnie grana przez spekułe, poki co o ładnie tylko clc, sunex fotovolt i mls
Dzikun na clc ubierają moim zdaniem
kozineczka Piaskun wiesz co, moja strategia teraz na rynku polskim jest taka, żeby zagrywać jakies krókoterminowe spekulacyjne tematy, niestety teraz z clc nie wypaliło, nie chce lokować kapitału kiedy mam strategie aby w pazdzierniku nie mieć żadnych akcji. Na PL to na long tylko banki będę zbierała na shorty a wole miec akcje w spolkach z nasdaq bo tam widze najwiekszy potencjał wzrostu przed bessa, która obstawiam pod koniec roku.
Piaskun CLC jaka dzida....Grodno jeszcze nie odbiło...
Adam_ kriss1975 CLC jak dobrze pójdzie to i 7 zobaczymy
Anon na CLC przepychanka do wyjścia?
bronas16 Dzikun CLC trzyma, a pompa słaba jak dzik
bronas16 clc widać ma moc
Dzikun bronas16 nie wiem, widzę, że nie ma aż tyle wigoru co clc
Dzikun oczy zwrócone na clc, a sunex robi właśnie dzisiaj 20,86%
Ed Na CLC już ponad 100% w kilkanaście dni także uwaga ;)
Adam_ kriss1975 ML dopakowany niech idzie ścieżką CLC :))
Dzikun chociaż wcześniej opór we wskazanych przeze mnie okolicach był w czasie jak clc grali na fixach, więc nie wiem czy się liczy
kriss1975 clc 1/2 out
kriss1975 Anon tak gram clc od 5,20 , teraz od 7 i szukam powoli nabywców
Anon kriss1975 CLC brałeś ?
korpek mnie osobiście nie stać na taki hak jak np. 50zł na CLC ;) wsiadam, nie wyszło to out nawet jakbym miał z -10% oddać
kriss1975 korpek powiedz to tym co maja clc po 50 ,40,30 zł w portfelach mysle ze zrozumieją o czym piszesz:)
kriss1975 korpek clc to nie spólka kup i zapomnij , tak mi sie wydaje
zenek69 zrobią jakąśkorekte na CLC?
kriss1975 Dzikun selnolem i odkupiłem pisałem w piątek że na clos odbieram CLC i pco
Adam_ kriss1975 zobaczymy co na koniec dnia będzie w promocji może znowu CPS lub CLC :)
Adam_ zenek69 dziś już 12 % CLC
kriss1975 razor45646 jedyne co dzis sprzedałem to 1/2 fw 20 , clc, pco , planuje to odkupic pod koniec dnia jak uczestnicy rynku beda wychodzic z pozycji przed weekendem
Piaskun kriss1975 CLC nie chce sie korekcić
Piaskun kriss1975 przed oporem wywaliłeś CLC
Piaskun Grodno ładny pakiet na zakupie ale co się dziwić jak CLC powyżej 7,00pln przecież spółka z Oze
kriss1975 hessa w to gram , ale tylko na clc, grodno jakos nie czuje spółki
Piaskun kriss1975 dzisiaj na CLC zjazd podbicie i znowu zjazd ciekawe o co tam biega
Piaskun CLC pieknie odbija
kozineczka Piaskun cap olbrzymi a zainteresowanie żadne, to juz lepiej wziac cos mniejszego, a najlepiej grac tam gdzie spekula, teraz clc, zawsze jak cos wypadnie na rynku to uciekniesz a tutaj... oddasz pewnie na -20% :)
koku nie mam za dużego pakietu na CLC, ale chyba warto brać nawet w tych cenach, bo wykres wygląda dobrze
Piaskun kriss1975 Popatrz na CLC tez ludzie się naśmiewali
Piaskun kriss1975 CLC już sie narósł
zenek69 koku co widzisz w CLC?
koku o CLC to pisałem nie w kontekście wykresu tylko strategii jaką obrali po spotkaniu z ich przedstawicielem
koku Piaskun :) nie wiem, ja z OZE to mam od niedawna CLC, wcześniej onde oraz PEN
koku a na CLC coraz ciekawiej - wolumen się fajny zrobił
kriss1975 Piaskun o clc pisałem z kilka tyg temu , mam tam pozycje w okolicach 5,2
Piaskun kriss1975 CLC może reszta spółek z sektora tez wystartuje?
koku Piaskun też tak to widzę, tylko CLC to spółka do spekulacji, chociaż jeśli ta nowa strategia wypali to jest szansa również na patrzenie wówczas na fundamenty
koku Piaskun miałem pisać i pytać o CLC właśnie - może ktoś rzuci okiem na wykres - przydałoby się wybicie 6,4-6,5 na zwiększonym wolumenie, dziś jakieś pierwsze podjazdu pod tę granicę widać.... zobaczymy jak dalej
Piaskun kriss1975 CLC biera
Piaskun kozineczka CLC pod info
kozineczka Piaskun mls odpalił, clc teraz, moze znowu oze... po biotechach :)
Piaskun kozineczka CLC info
hessa koku no właśnie głównie o CLC myślałem, na nim może się skupić ewentualna uwaga inwestorów
koku hessa jakiś czas temu pisałem ze CLC (po rozmowie z ich przedstawicielem, który obsługuje firmy) idą w kierunku takich instalacji (PV + magazyny) bo liczą, że te dotacje dla indywidualnych oraz firm ruszą branżą. Może oni właśnie będą beneficjentem pośrednim tego programu?.
kriss1975 koku czyli pod spekulacje pasuje ten CLC
Piaskun Anon CLC jakies ruchy
Piaskun CLC rusza zaraz pewnie grodno wystartuje
Piaskun Dzikun CLC następna spółka która moze wystartować
Ed Szybką akcja na CLC
Luk Anon clc w 2020 miał 70,3 mln zysku po opodatkowaniu
Luk clc odpala
Luk clc ostatnio sma50 sprawdzona Zobacz obrazek <Obrazek6893.png>
filip Mls, Clc, T2p, Tpe rośnie
Roberts Clc wzrasta wolumen może pojdzie śladami sunexu
kozineczka Przemek (r) clc na tym tez zyska ?
Luk na kilku były dziś espi: onde, clc, rsp
filip ja mam Clc i Cig
Ed Sandały i CLC w parze na kwiecień
mediolan Dzikun CLC w 2 dni 20 % a wyniki ...pogrom
Ed CLC wrócił dziś do notowań ciągłych a więc czas na szybkie 100%
Dzikun w zasadzie nikt kto kupował taki asbis, clc czy cog w okolicach ath już nie zarobił
ppp Piaskun dywidenda w CLC? skąd jak tam są straty? :)
Anon CLC jakieś wydarzenie?
Dzikun widziałem, że na takim CLC czy BMC były podobne ruchy
Dzikun CLC czy mrc też miały taką korektę z 50% w drodze na szczyty
Maciejka jeszcze pytanie, czy ktoś da się tak nabrać jak na CLC?
Dzikun Kam CLC miał peak w sierpniu 2020 r. na poziomje ok. 110 zł
Dzikun case cd red, clc, mrc itd
Luk ale to liczysz, że przez clc miał udziały w saule, to Stycznia już nie ma w clc
Dzikun każdy kto obserwował co się działo z clc już chyba lekcję przyjął
Ed są już na poziomach CLC ze szczytu foto ?
bronas16 Dzikun ja też wyciągnąłem wnioski z clc i innych, z resztą podczas covid już się trzymałem tego :)
Ed Gdzieś kasę z clc trzeba wrzucić :)
Anon bronas16 na CLC chyba każdy wtedy na euforii OZE zarobił
kozineczka Dzikun CLC przeinwestował na farmach. Brak mu teraz płynnosci, dopłaty siadły
kozineczka rozwinięty dział R&D a co ma NVV czy clc ? :D
kozineczka Dzikun mls ma jako jedyny unikatowe technologie tylko musi to mocniej skomercjalizować , reszta to wydmuchy nvv clc 01c itd
Dzikun CLC jakie "piękne" wyniki zrobił :)
bronas16 nie ma co patrzeć przez różowe okulary, trzeba sprzedawać jak coś urosło 300-400%, ale powiedz to tym co pojchali na mrc z 6 -> 18 zamiast na 700, lub CLC z 1-3 PLN, BMC z 5-> 15
Ed jest gdzieś na świecie taki magazyn energii o jakim pisze CLC ?
Ed CLC ładnie od 5zł idzie jak dzik
Dzikun Maciejka zobacz sobie jak rósł mrc albo CLC
Dzikun albo przy CLC, Harperze, MRC, BML i innych ;)
Piaskun Dzikun przykład z CLC
Ed CLC ładnie ubrali wczoraj
Dzikun CLC jaka "piękna katastrofa"
bronas16 no sun to taki clc
Dzikun a CLC co się tak zerwał?
Ed wracacie na jakiś poziomach w CLC ?
kozineczka to samo z z CLC oni importuja pompy od producentów
Dzikun za to MACD mamy ok. 1,5, na rajdach typu bumech, CLC, harper itp dochodziło do 6-18
Kam Dzikun idą jak szaleni:) przypomina się CLC czy np. BML:)
bronas16 Bml albo clc po ile chodził
Dzikun przecież taki 01c, NVV czy CLC nie zarabiały praktycznie NIC, a mimo to żarło jak diabli
kozineczka CLC z czasem sobie pewnie pluje w brode, zamiast inwestowac setek milionów w farmy solarne to juz przez te 2 lata mogli spokojnie kupic lub wybudowac od podstaw zaklad produkujacy pompy ciepla ...
bronas16 to kup clc
Maciejka CLC ma też to wszystko
bronas16 Dzikun tak na clc, mrc mnie wydymałi tak z 800% za szybko :P
Dzikun kozineczka i CLC emituje akcje dla kolesi po 1,89 zł
kozineczka pomijajac to ze clc jeszcze na stracie
kozineczka clc kupuje pompy od szwedów a sunex ma wlasna linie produkcyjna
kozineczka Maciejka pewna czego ? ze clc montuje pompy czy to, ze sunex jest lepsza spolka ?
Maciejka kozineczka i to jest dziwne, bo do pomp też Józka potrzebujesz. Więc CLC powinien już dawno w to pójść
kozineczka hasior wyglada super i co rozni sunex od clc to jest to ze sunex produkuje te pompy, wytwarza je, a clc zrobil tylko kase na farcie, oni nie maja wiekszego know how czy technologii, sprowadzali panele, zatrudnili juzka i zaczeli montowac to z kasy od Panstwa. Kiedy konkurencja sie pojawila to zostali zjedzeni
Dzikun bronas16 a potem na 5 zeta wzorem CLC
Anon Dzikun myslę że nikt nie dziwi CLC rosło na fali OZE a na koniec dnia wyniki pokazały kto pływa bez majtek
Dzikun powiem Wam, że najpiękniejsza katastrofa i tak jest na CLC
Dzikun skąd takie wzrosty na clc?
koku Dzikun Ed CLC to chyba już na poziomie cenowym z marca 2020 - może i czas na niego :)
Dzikun CLC strata prawie 14 baniek za 1q
Dzikun Ed z CLC najpierw się zorientuj w sprawie akcji emitowanych dla kolesi po 1,89 zł
Maciejka CLC ma sporo konkurencji na dzień dzisiejszy, ciężki rynek, bardzo duża konkurensja.
Ed A na CLC ktos z Was patrzy na obecnych poziomach ? Kasa powinna wrócić na oze
ekielka 8,9 luka na CLC
Ed CLC gotowy do pompy
Maciejka Luk ciekawe z tym CLC, szczególnie po 30 dniach
rzuf Jakie macie zdanie na temat wybicia z dzisiaj CLC?
Piaskun Przemek (r) może CLC zbierać trza
hasior CLC ciekawy obrót od 2 dni
Dzikun CLC miał audyt w wyniku którego skorygowano zysk z 2020 r. o ponad 5 mln, a z 2021 o kilkanaście mln - w obu przypadkach na stratę
Dzikun a CLC co tak obtłukują
mediolan CLC poleciało na -10 % a było 15,20 kurs naawet jakies zlecenie poszło duze moze pomyłkowo
Dzikun ok. 14:00 ktoś kupił na CLC z rynku 2x 10.000 akcji po ok. 18,60-20,00 zł
mediolan Dzikun Cognor podpisał list intencyjny z CLC
Dzikun co tak szarpnęło na CLC, jakieś info było?
Anon ktoś się orientuje jak ta współpraca NXG z CLC?
Dzikun 01c, CLC, NVV piękna sesja
Grzesiek moze GNG pójdzie jak clc
Dolar CLC jaka rakieta dziś,ktoś coś jakies info o co?
Anon CLC co odkryli?
Przemas Dzikun tak ciekawa sprawa z OZE, Sunex już + 50% w tydzień. Potencjał jeszcze jest, CLC po 100 zł chodził więc wyobraźnię rozpala
Dzikun CLC widły
Dzikun ładne odbicie na OZE, CLC, 01c, SUNEX, delikatnie coś też zaczyna NVV
hasior na CLC capuccino?
Dzikun CLC ostatnio leciał lotem swodobnym
beatport Ed czy wiesz co to za euforia na CLC dzisiaj (chyba obserwowałeś niedawno)? Emisję akcji odwołali czy co :) ?
hasior CLC też w górę
Ed CLC jakieś opory widać ?
Dzikun CLC do piachu
Ed CLC chyba emisja się szykuje
Ed A jak technika o CLC ?
hasior wziąłem CLC , może to juz dołek..SL pod dzisiejszym niminum i czekam co tam sternik wyrysuje
hasior CLC ładnie
piotrlotr hasior otuz to, na CLC tygodniowce dobry poziom, a na dziennym rysuja ladna swieczke na duzym wokumenie i skarjnie niskim rsi Zobacz obrazek <Obrazek5876.png>
hasior CLC doszedł do jakiegoś tam wsparcia i lekko odbija
Luk w sensie clc samo będzie rozwijać elektromobilność i już nie będzie konsolidować wyników nxg
Luk Anon CLC wyzbyło się ich akcji, będą sami rozwijać elektromobilność
Błażej (a) hasior i jaki zasięg na CLC widzisz?
Ed Dla fanów OZE wyniki podał CLC
Anon kriss1975 CLC in po 5 out po 80 ;)
kriss1975 bronas16 ja miałem po 1,60 clc i co z tego jak oddałem po 3 :(
bronas16 a ja sie gapilem na clc 2 pln :D
kriss1975 clc , możliwy scenariusz Zobacz obrazek <Obrazek5533.png>
jaroslawen Jesli chodzi o oze to jest to coraz mniej opłacalne, szczególnie dla projektów 1 MW. Miałem taki projekt i jestem mega zadowolony ze udało mi się cała spółkę sprzedać. Cena na aukcji w zeszłym roku była tak niska, że to jest na granicy opłacalności, i większość deweloperów liczyła na dalszy spadek cen komponentów - co raczej nie będzie mieć miejsca przy cenach surowców. Teraz w PV to tylko duże projekty a z tego co pamiętam clc kupił całkiem sporo właśnie projektów 1 MW. Kolejnym bardzo kosztownym elementem będzie przyłącze - ceny miedzi/kabli są już dużo wyższe
Aby przedłużyć lub wykupić abonament musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta, skorzystaj z darmowej rejestracji, która zajmuje dosłownie chwilę.

ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
ANULUJ
test
OK