Kalendarz tworzycie sami. Możecie dodawać samodzielnie wszelkiego rodzaju wydarzenia / spotkania o tematyce giełdowej / forexowej. Wszystkie wydarzenia giełdowe w jednym miejscu.
Anonalbo case CLC od 1pln do 100pln a ile zarabiali?
Piaskunkriss1975CLC brałeś?
Piaskunkriss1975 a CLC jak widzisz?
hessamyślę, że jeszcze CLC można dorzucić do typów na przełom roku i początek stycznia- w ramach dywersyfikacji :)
EdKogo interesuje CLC polecam wywiad prezesa na kanalezero ;)))
Piaskunkriss1975CLC widze brałeś?
kriss1975Daniels z mniejszych tematów akumuluje clc,mdg , zobaczymy za jakis czas czy słusznie
EdCLC ponownie poniżej 6zł a więc można dokupić pakiecik,)
Piaskunkoku ta technnologia chyba dość ciekawa na CLC
PiaskunCiekawe co to za technologia związana z CLC?
Adam_kriss1975Boryszew 5,58 .... można spoglądać ...4,90 -5 , CLC - ładnie leci za chwilę w ciekawych miejscach 5.5...
kriss1975Piaskun nie gram CLC od jakiegoś czasu , brak kapitalu
Piaskunkriss1975CLC odpał
EdClc będzie jak rafako
PiaskunZaraz na CLC 9zł peknie a jutro to widły na otwarciu
kriss1975beatum ja nie wiem o czym pisze piaskun ale jak w to wierzy to powinien pakowac clc do wora
Piaskunkriss1975 ty chyba po 12/13pln handlowales CLC
Piaskunkriss1975 brałes CLC?
PiaskunCLC powrót na 10pln?
PiaskunCLC pieknie wystrzelił w górę
Piaskunkriss1975CLC coś siły brak ale od tych okrągłym 8zico odbija
Piaskunkriss1975 a tego CLC już nie masz?
EdA co jest ciekawego w info clc ?
Piaskunkriss1975 Trzymasz CLC?
Piaskunkriss1975CLC info ciekawe czy wystartuje
PiaskunCLC rusza
kriss1975zenek69 mozliwe u mnie outallclc
zenek69kriss1975 wydaje mi się że nie będzie odważnych żeby zostawać dziś z clc na noc biorąc pod uwagę trumpa do tego 9 mln w 37 min ...wydaje się że zaraz zaczną korektę...pytanie jak nisko
kokumediolanzenek69 ale czy po tym dynamicznym ruchu na CLC z ostatnich dni to czy nie kluczem będzie połowa tej wzrostowej świecy? Wychodzi coś Ok 9,3 jeśli dobrze patrzę
kriss1975zenek69clc zapałi tp1, i tp 2
mediolanzenek69clc to może skończy minusie, zobaczymy co w połowie sesji będzie , ale to ty wskazałeś że warto brać po 8 zł , pamiętam a dzikun że nie warto bo nie ma pod co , 24 godziny póżniej łubudubu
zenek69Clc ubierają i zaraz zwala czy zbierają przed dalszym odpalem? Już prawie 8 mln w 19 minut
mediolanclc porozumienie akcjonariuszy sprzedało 1 % akcji
kriss1975clc, idzie na wolumenie jak dzik
ormekCLC bezpiecznik na 9,28 ?
Dzikunzenek69 miałeś nosa do clc, gratki
PiaskunCLC 17% jak przebije 10pln może być bardzo ciekawie....
PiaskunCLC piekna jazda.....Grodno w sumie jeszcze nie ruszyło.....
zenek69Piaskun jest wielka luka z otwarcia na clc więc trzeba będzie się cofnąć i zamknąć
Piaskunkriss1975CLC 8,80 przebija
wujokriss1975 właśnie często, np wczoraj ktoś pytał czy masz mls odpisałeś, że trzymasz, dzisiaj jak pogłębienie spadków to już raptem wczoraj sprzedałeś. Wydaje mi się że dużo manipulujesz. Nie obraź się ale jak grasz takie tematy jak mls czy clc gdzie nie ma żadnych przesłanek do wzrostu, podkreślam żadnych fundamentalnych, technicznych i spekulacyjnych to reprezentujesz tu grupę hazardzistów a nie ma to nic wspólnego z inwestowaniem
Adam_Piaskun nie mam CLC i to mi wystarczy :)
Piaskunkriss1975CLC tam 8,40pln przebiło tam był oporek 8,40 czy 8,60?
Piaskunkriss1975CLC brałeś dzisiaj?
PiaskunSunex piękna sesja CLC i Grodno może tez wyżej pociągną
wujoAnonelt to nie bańka clc. Porównywanie tych spółek pod jakimkolwiek względem do siebie to nieporozumienie
kriss1975Dzikunclc miałem po 1,2 , sprzedałem po 2 zł i byłem taki haapy :), jak kilkanascie lat temu optimusa oddajac po 2 zł , a to pyk zrobił sie cdr za 400
Anonliczę teraz na ELT żeby powtórzył losy clc
Anonooo clc to wchodziłem po 5 i ładnie zarobiłem, ehhhh dobre czasy
DzikunAnon i CLC z 1 na 100
wujokriss1975 już tak pisałeś o clc jak ładowałeś ponad 9zł a gdzie zjechało przypomnij?:)
wujoMls, clc kijem tego bym nie dotknął. Jak ktoś się interesuje to powinien wiedzieć, że mls bliżej do bankructwa niż odbudowy wyników
kriss1975Dzikun teraz kapitał zbrojeniowy u mnie robi w zielonej energi , clc, mls
Dzikuntak miałem po rozgrywce na clc we wrześniu, zamiast odpuścić i przejść na inną spółkę, wyzerowałem prawie cały zysk próbując raz po raz grać na kolejny wzrost, którego już nie było
kriss1975Dzikunlbw , zamieniłem na clc
Adam_no w końcu ruszyli mi CLC
kriss1975Adam_clc przegapiłem , moze innym razem , alek dołek w punkt , ciekawe czy poprawi , czy juz nie
Adam_kriss1975 o to fanie maluj .... :)) zbierasz CLC? czy na razie olewasz temat
PiaskunAdam_ zobacz oze po wygranej trampa tez dostało rykoszetem a teraz ładnie odbilo CLC ,APS myśle że biotech równiez dostał po tylku i jakies odreagowanie mu sie nalezy
zenek69Jutro clc może odlecieć
kriss1975Dzikun tak ja dzis pozegnałem clc, nie podoba mi sie dzisiejsza sesja
SalCLC ładny zamek
PiaskunkozineczkaCLC brałaś?
zenek69Clc jak się rozpędzi to i tydzień dzien w dzień lubi mocno rosnąć
kriss1975Dzikun ostatnie dni pokazuja ze rynek szuka tematów do szybkiej gry, mls,mdg , gram ze clc znalazł sie na tej liscie , gram w okolice 9 zł , warunek wybicie 7,80
EdNa clc ponownie można popatrzeć;)
kriss1975Dzikun ustawiam sie teraz na końcowy sell podatkowy na jsw, clc , mysle ze moze lekko cos jeszcze up ale ja juz w to nie zagram
Piaskunkriss1975CLC trzymasz?
pppSylwek co z tym 5,7 na CLC ? ;)
SylwekCLC 5.70 do testu, także nie śpieszyć się z zakupami.
mizarroclc wczoraj na dolnych widłach wybrałem i ciut z prawej poszło 6,2 -0 6,3. Jestem zły do czego mnie rynek zmusza, że ja z fundamentów na spek przechodzę, coś jest nie tak.
EdNa CLC pamiętajcie że tam dwóch kolesi ma 70% i rozdaje karty
EdTo już wiemy kto ratuje CLC ;)
Dzikuntak patrzę jednym okiem na CLC i widzę, że ciągle wagony dostawiają z towarem
Adam_kriss1975 właśnie myślę , że mogą chwilę podreptać , wyczesać ostatnie okruchy, może ktoś z rządu znów coś chlapnie i da oliwy do ognia w przyszłym tygodniu, mogę się mylic, ale kibicuję :)- CLC
kriss1975Janek od jutra rakieta na clc , tankują tanie paliwo teraz :)
Janekclc zamarł na poziomie 6,30 - ciekawe w którą stronę po południu? :)
spaceEdsnx i clc to ten sam temat teraz
nowyclc balon tez peka
Janekclc coraz nizej
Janoszclc kupiony
wujoClc, mls no i zatopiło hazardzistów
kriss1975Dzikun maja rozmach , clc był jest i bedzie spółka spekulacyjna
Piaskunkriss1975 łapiesz clc na tym spadku?
EdClc widzę już nawet widły na południe
mediolanzenek69clckriss1975 pisał że po przebiciu 8- 8,40 leci w dół teraz to do dołka może
zenek69Clc się rozsypał jak domek z kart
EdClc 7.50 to coś ważnego do obrony ?
zenek69Clc leci na 6.5...6.7
Janekclc ponizej 8, czas na odbicie do 10
Janekkriss1975clcout u Ciebie?
EdClc jak wróci skąd zrobili pompę to będzie okazja
kriss1975kramrokCLC przestał być Sexy , dziś cześć kapitału u mnie wzmocniła żabkę , ATT i Eur tu narazie nic nowego, trzeba poczekać na ruch kierunkowy , w obu przypadkach akumulacja więc powinno wyjść up za niedługo
kramrokkriss1975 hej, podrzucisz jak widzisz dalej EURATT i CLC
wujoClc kolejna brzydka świeca na podwyższonych obrotach
Adam_kriss1975ACP zauważyłeś jak kapitał wjechał? CLC też wszedłem, w sumie dobra cena, a czyste powietrze za chwilę będzie w grze, energetyki czekam na Pge promocje 5,6 :)) redbul 2.5 ...
kriss1975Jasne skoro taki jest twoje view na CLC , powinieneś się go trzymać.
wujokriss1975 to jak tam dobierałeś dzisiaj dalej clc?:)
Piaskunzenek69 o to trza CLC kupować
PiaskunCLC -7% ale sypanko
wujoClc nurek :)
EdPrezes CLC obieca Ci wszystko i zawsze jakieś wyjście znajdzie nie ważne czy mu rynek pomaga ;)
zenek69kriss1975 Masz jakieś ciekawe kreski na clc?
wujoClc wyniki chyba jednak się nie spodobały
kriss1975walduci50 jak ktoś patrzy na CLC tu i teraz to chyba nie do końca rozumie czym się spółka zajmuje i i w jakim działa sektorze
wujoClc wyniki jak na taką kapitalizację robią wrażenie :)
Janoszkriss1975 ja dzisiaj troche clc zredukowałem ...ale za dużo w porfelu miałem
zenek6910 mln zysku na clc
Piaskunkriss1975 Masz ten raport na CLC?
kriss1975nie o wyniki strach na clc
PiaskunCLC ponizej 10pln....
Piaskunkriss1975 wyniki jutro na CLC ciekawe czy się zesra?
kriss1975clc , dokupiłem na widelcu, komus chyba kierunki nie siadły
zenek69clc padl
PiaskunDzikun te magazyny energi to nie tylko CLC robi
EdAnalizując clc sprawdźcie obecne poziomy na snx
zenek69Clc moim zdaniem przedział 9.3 do 9.5 do brania
kriss1975kramrokCLC mam i trzymam to do wyników , jestem ciekaw czy spółka coś skorzystała z ostatniego programu 6.0, APE zerknę sobie dzięki
kramrokkriss1975 dzieki, a CLC i może zobacz wykres APE, ciekawy news był w piątek, a w poniedziałek raport daja
Janekkriss1975 na clc tez minus sie zmniejsza
kriss1975Janek nie clc nie brałem , mam za duzo juz tego
Janekkriss1975clc tez? ;)
kriss1975Dzikun dlatego tez zabezpieczyłem pozycje clc , zwykłym brudnym czarnym węglem:)
Piaskunkriss1975 to cos w stylu CLC co grasz
Dzikunclc chyba kontynuacja
zenek69kriss1975 dlaczego dałeś 10.70 jako wsparcie na clc? Nie wychodzi mi tyle z kresek...
Dzikunkozineczka chciałabyś rzucić okiem na clc?
zenek69kriss1975 na clc wsparcie na 11.2?
EdNa tej akcji z prądem jak słyszę dobre walki firmy kręcą a clc jest mistrzem
zenek69Piaskun zostałeś na peronie? Spokojnie możesz kupować w tych cenach też zarobisz na clc
zenek69Gdzie następny opór na clc?
mediolanclc to nieźle poszedł
Dzikunclc widły
zenek69Trzeba przyznać że na clc pięknie odcięli od papiera
kriss1975Piaskun kto miał bystre oko i patrzył na w1 , a nie d1 , to dzis gra clc
Dzikunclc zapowiada się nieźle, łądny obrót jak na pierwsze naście minut sesji
mizarrozenek69 jak ktoś lubi clc podobne, to już chyba lepiej RAEN
zenek69Wczoraj zatankowałem trochę clc zobaczymy czy coś z tego będzie
zenek69Clc zaczyna wyglądać ciekawie
Janekkriss1975clc jeszcze masz?
kozineczkaAnon ja znowu odkupiłam po 1,95, kolejne i juz ostatnie wejscie, cały zysk z tego podbicia na clc poszedł się w... ta luka dla mnie zbyt oczywista, chyba juz kazdy tam czeka
Wielbladkriss1975 myślisz, że zejdą nawet na niżej niż 8 na CLC?
Wielbladkriss1975 jak widzisz teraz CLC?
Wielbladspory obrót dziś na spadku na CLC :(
Rivi_77Straszny śmieć z tego clc, więcej nie tykam takich tematów
kozineczkaAnon tak średnia 2,30, wyzbyłam sie clc i txt jak zobaczyłam to info, wg mnie to bedzie nr 1 temat na spekulacje na najblizsze sesje
Wielbladkriss1975 posiadasz jeszcze JSW i CLC?
PiaskunDobre info dla CLC i MDI
hessaoooo widły na CLC.. kto by się spodziewał :)
Dzikunost. dni indeks radził sobie fatalnie, podobnie jak clc
Dzikunhessakozineczka nie zauważyłem, żeby clc był w jakiś sposób skorelowany z indeksem
hessakozineczka jak na razie brakło 4 grosze do wideł na CLC, na razie Ty masz rację :)
kozineczkahessa nie pasuje mi aby clc dzis zrobil gorne widly przy odbijajacym w20...
hessaprzeczuwam górne widły na CLC, pewnie pod to było niższe otwarcie.
zenek69kozineczka no ale od kilku dni pałują wigunie i clc też leci
kozineczkazenek69 mysle, ze jak indeksy w dol, i wig to takie spekuly jak clc up, tak było wczesniej wiec nawet mogą dalej się bić, wg mnie clc wtedy pewny do pojsca w gore
zenek69kriss1975 czyli co będzie jeszcze co z tego clc?
kriss1975mizarro mozliwe, ja akurat nie spogladam na clc jako fundamentalna spółka, dla mnie wydmuszka .
kozineczkaclc dotkneła dolnej bandy flagi na h1
zenek69Jutro clc wchodzi do swig80 to mogą się fundy zainteresować
WielbladSprzedawałem CLC po 14,42 zł i korciło znowu w niego wejść, ehhh
Janoszkriss1975 jakieś pozytywne info potrzebne na clc
Wielbladchyba wszystko już dawno w cenie na CLC, skoro od mniej więcej dwóch tygodni same spadki na koniec sesji
zenek69Kriss masz jakieś kreski ciekawe na clc? Jest jeszcze w kanale?
kriss1975Dzikun u mnie clc w portfelu pod jakies tam perspektywy , widac ze 11 zł jak narazie dobra podłoga
Dzikunpatrzyłem wczoraj jednym okiem na raport clc, nie wygląda to źle
zenek69Pięknie sypia na clc
zenek69To jutro na clc z rana promocją i potem może to ruszy
Janekkriss1975 a jak z CLC u Ciebie?
kriss1975zenek69 jak cały rynek klęknie to i CLC nie oprze się wyprzedaży
zenek69kriss1975 zejdą jutro na 10.5 na clc?
zenek69kriss1975clc tego nie robi
kriss1975zenek69 ale pewnie inne spełniły , chyba nie grałes tylko clc
kriss1975ja dzis doważyłem clc tak jak pokazałem nizej na wykresie , gram w to ze bedzie słaby raport ale dobre view
zenek69trzymacie clc czy wywalacie przed raportem?
kunakriss1975 dotykałeś dzisiaj clc ?
AnonCLC jak zjedzie na 5 zł może się skuszę
PiaskunAnonCLC
kriss1975Dzikun mysle ze do wyników krok do przodu , dwa w tył na clc , oby tylko nie zeszło na D1 swiecy zamkniecie ponizej 11-11,2 , bo wtedy cały rysunek techniczny bedzie wyglądał słabo
Wielbladkriss1975CLC - ciekawe czy to nie podbitka pod wywalenie i znowu w dół
kriss1975clc :)
WielbladSzkoda, że CLC nie ma mocy, dokładają tylko na S
zenek69To mówicie ze koniec gry na clc? Kurde szkoda liczyłem choć na te 16 do raportu
zenek69Ma ktoś jakieś kreski na clc co to teraz jest grane?
Dzikunclc już mocno wyprzedany, rsi 1h ok. 29
PiaskunDzikunCLC,MDI robią te magazyny energii....
zenek69kriss1975clc na tygodniowym i tak wyglada dobrze więc nie ma co wykonywać nerwowych ruchów
WielbladCLC opada, brak sił
Piaskunkriss1975 gratki za CLC pokazał mocc
DzikunSytuacja na clc
zenek69Machamy wam na peronie z Krissem z pokładu clc ...odlatujemyyyyyyyy
Adam_PiaskunCLC masz przebicie 12, więc może coś zaczną
Wielbladkriss1975 jak widzisz dalej CLC?
kriss1975CLC utrzymał kanał , podaż nie dała rady wywalić go jak narazie
kozineczkado czwartku clc i inne teematy nie tykam, przewiduje UP, po ogloszeniu pompa w gore, wycisiniecie shorta, korekta i dalej up do konca pazdziernika
kriss1975Ponowiłem CLC
kozineczkaja tam uważam, że juz lepiej tego clc na kółko wziąć bo dotacje są pod te panele a spółka dużo inwestowała przez lata w to wiec kasa z tego na ten moment najwieksza do wyciagniecia, tylko trzeba poczekać aż wigunia się sypnie ale to jeszzcze około 200p do zrobienia
PiaskunCLC to kasyno jak na razie
Piaskunkriss1975clc
Wielbladkriss1975 jak widzisz dalej CLC? Bo zamkną moze poniżej 11,36?
Dzikunpotwierdza się to, co pisała kozineczka, że szeroki rynek up, a spekulacyjne pur i clc down
Piaskunzenek69CLC mogliby zejść na 10pln
borneoCLC będzie spadał, gdyż kapitał spekulacyjny z CLC przenosi się na Azoty. Takie jest moje view
PIEQCześć. Biorąc za przykład dzisiejszy poranny case z CLC, jak określacie że będzie zjazd i dalej w górę ? W którym momencie scenariusz "dalej w górę" by wpadł do kosza ? Ciężko mi określić jak długo czekać (do końca dnia? ) czy
zenek69Teraz będą pompować clc pod wyniki na koniec września
bronas16oj gruby nie odpuszcza na clc
zenek69kriss1975 moim zdaniem teraz dociskają clc kolanem ale to nie koniec gry. Nie po to wyciągali świeczkę miesieczną na maksa żeby teraz spuscić temat do kibla. Na moje będzie docisk a potem zaczną znowu pompować pod raport na koniec września gdzie ponoć mają być wyniki znacznie poprawione.
kozineczkakriss1975 Wklejam płotno, dlaczego uważam, że fw20 teraz podejdzie pod 2500. https://zapodaj.net/images/ade706f81fd1e.jpg Tam widzę zasięg, dlatego też uważam, że spekulacyjne tematy trzeba odpuscic clcpur itd. Teraz gramy indeksy i duże spółki. Ski na bankach zrealizowałam. Jeśli fw20 dojdzie do tego punktu to będzie koneic hossy na wig i zbiegnie się to z koncem hossy na rynkach przełom pazdzierniak/listopada jak mówią mądre głowy. Wtedy znowu mam plan wejsc w S na bankach i grac spekulacyjne tematy a może pod koniec jeszcze zrobią pompkę na jsw :)
Adam_kriss1975 a jak widzisz ML bo grzeje i grzeje coś nie może się zdecydować ?, chyba , że ekipa zajęta na CLC ?
zenek69Do wyników na jsw gram clc potem szybką przesiadka przy docisku na jsw zagranie szybkie plus 100 procent a potem przesiadka na short nasdaq100
Piaskunkriss1975CLC jak będzie odbicie to i 16/17pln może zrobić
Wielbladkriss1975 trzymasz jeszcze CLC?
Piaskunkorpek jak wig20 wróci do wzrostów to CLC szybko może ostatnie ath przebic
PiaskunPure dolne widły to chyba czas na CLC
PiaskunkozineczkaCLC to nie był bym taki pewien czy to jeszcze nie ruszy na północ
kozineczkaPiaskun wszystkie spekulacyjne tematy sprzedalam clcpur itd, nic ciekawe nie widze teraz do kupna a te wymienione uwazam za zakonczone.
Adam_kriss1975 liczyłem na szybkie up 15 % na MAB, a tutaj powoli choć z drugiej strony może lepiej powoli, na EUR - fakt może być jeszcze kolano docisk, ekipa jest chyba zajęta CLC :)
Wielbladkriss1975 myślisz, że na CLC nie przejdą dziś 13,74?
kriss1975Janek juz na nic , rano na nng , ale to historia, mam z powrotem czesc juz clc
Janekkriss1975 na co zaminiłeś clc?
kriss1975koku tak , liczyłem ze 4 zł zostanie rozjechane , niestety tak sie nie stało , clc planuje powrót w przedziale 12,5-11,8
kokukriss1975nng to wywalone pod nieudane przebicie dziś 4,00? CLCout i myślisz, że podobnie zbieranie w okolicy 11,5-11,8? przepraszam za pytanie, ale patrzę i próbuję w obu przypadkach coś znaleźć :)
Wielbladkriss1975 na CLC myślisz, że to koniec zabawy?
zenek69kriss1975 zostajesz z clc na weekend?
Wielbladkriss1975 zostajesz na weekend z CLC?
WielbladWidły na CLC
bronas16clc widłowy
Wielbladkriss1975 brałbyś jeszcze CLC po 13,7 czy już za wysoko?
Wielbladehh, żałuję, że nie kupiłem dziś rano CLC
Wielbladkriss1975 gdzie najbliższy przystanek na CLC?
Wielbladkriss1975 myślisz, że już nie zjadą dziś poniżej 12 zł na CLC?
kokukriss1975 ja na CLC ok 11,6 ustawiłem koszyk - jak nie wpadnie to znaczy że nauka w las :) i idę do Pałacu sie dalej uczyć albo zrozumieć co z tym ciągłym uczeniem się źle zrozumiałem ;)
kriss1975zenek69 10% na clc to zaden wyczyn mozna w 20 min:)
kriss1975clc wyglada tak ja oczekiwano , docisk ponizej 12 powinie nastapic
zenek69Dociskają clc kolanem ale wolumen zenujacy
kokukriss1975 co do wykresu CLC to ostatnia fala i zniesienie fibo na 0,5, gdyby się miało powtórzyć to właśnie wypada ok 11,5-11,6 + dolny knot świecy z 30/08 - tak to widzisz?
kriss1975clc in
zenek69Wpadl clc po 12.62
zenek69kriss1975 12.5 do brania na clc to dobry target czy za wysoko?
bronas16zenek69 góra czy dół na clc
zenek69Może kapitał z clc przejdzie teraz na medyczne
kriss1975Mab , merc to u mnie na głupotę medialną w portfelu , mls, Grodno i CLC na program mój prąd z którego mało kto dostanie forsę
zenek69Ed no ja już chyba trzymam clc przynajmniej do wyników 30 wrzesnia
zenek69kriss1975 masz jakieś ciekawe kreski na clc?
kriss1975Piaskun tak przeznaczyłem cała wygrana z clc na partie
kriss1975tak , bez zmian , clc, moc to ma z biotechu
kriss1975ale nimi nie interesuje sie kapitał a clc bardzo , a to kapitał decyduje co rosnie a co nie
Piaskunkriss1975 ale oni w sumie nie urośli a ClC 160% wyżej
PiaskunEd na CLC?
zenek69cos zaczynaja sypać na clc
PiaskunNa CLC jakby kolejne umowy odnośnie farm się pojawiły to z palcem w bucie 15zł p-rzebija
PiaskunRusza rakieta CLC
kriss1975planuje znów zrobic dubla na clc , czy sie uda zobaczymy
Piaskunkriss1975CLC 20zł moze walnąć
PiaskunCLC rusza....
zenek69Wyleszczylismy się jak ostatni frajerzy w zeszłym tygodniu z clc
zenek69kriss1975 dadzą jeszcze clc po 10?
Piaskunkriss1975CLC pokazuje mocc dzisiaj
Piaskunzenek69CLC jaka jazda...
zenek69wyciagneli clc
zenek69kozineczka na clc moga wyrysowac spadajaca gwiazde na dziennym
kozineczkazenek69clc stoi, mrc stoi, nie widze innych tematów goracych granych na gpw, liczę, że to nie koniec tego wystrzału na pure ale koniec sesji powinien dac juz jakas odpowiedz
zenek69boże wyciągają chyba tego clc...
zenek69na clc sypią ale jeszcze spokojnie moga zamknac nad 12.5
kriss1975Piaskun nic nie myślę , mam mls ale tu nie spekuluje , reszta mnie nie interesuje , jak CLC spadnie tam gdzie bym teraz chciał to go kupię jak nie to nie kupię
kozineczkamoże się uda wziąc pur w dobrej cenie, bo moze czesc ludzi pojdzie na CLC ratowac kurs
Piaskunkriss1975 Dla mnie jest dziwne że reszta sektora cała lezy tylko CLC odpaliło
zenek69kriss1975 zjada na clc na te 7.70 czy to już temat zamknięty?
Nietoperzzenek69 Ja sprzedałem dziś CLC po 13,20 i kupiłem Pure. Także jeszcze nie jestem wyleszczony, ale myślę czy nie opchnąć Pure. 7% na plus w szybkim kółku to i tak nieźle.
zenek69Mnie też wyleszczyli na clc :(
zenek69kriss1975 na clc?
kozineczkaout z CLC, wolumen na h1 taki jak 19.08.
hessato co, za chwilę CLC się chłodzi i kapitał na Pure? Czy jak to było?
Piaskunspace ile to CLC zrobi 15/20pln?
spacea CLC to GPW z kap prawie miliard
EdTrochę dziwne że akcja clc nie ciągnie w górę np BEE ,)
kozineczkawg mnie zrobia 100 % od dołka z clc
Wielbladkriss1975 myślisz, że jutro dalej UP na CLC?
kriss1975clc , brawo ograli mnie :(
zenek69chyba info premium w drodze na clc
spacebronas16 bo clc na stratach jedzie, a sunex coś tam zarabia i zaraz ktos liczy c/z i ocenia :P
bronas16clc rakieta a pompa ani nie drgnie :D
zenek69ale obroty na clc szok
Piaskunkriss1975 na CLC podwójny szczycik obstawiasz?
kriss1975Piaskun z tym że CLC po korekcie i i up w1 może być dobra
PiaskunCLC pieknie rośnie
zenek69jakby skonczyli jutro na CLC w okolicach 13 zł to miesieczna swieczka wyglądała by jak petarda ;>
PiaskunCLC ruszyło z kopyta
PiaskunCLC ruszamy do obserwacji resztA SPÓŁEK Z SEKTORA oZE...
kriss1975zenek69 pod mój prąd to grałem w lipcu jak CLC było po 5 zł , teraz to już rynek przetrawił i wypluł
zenek69Spadająca gwiazda na clc na dziennym
kozineczkaPiaskun mam hrs creotech i clc
Adam_Piaskun z Oze to tylko ML system- mam , tam dobre perspektywy w Polsce no i rynek USA, a sportowo CLC :)
PiaskunCLC ładnie ciekawe czy PEN wystartuje
Piaskunkriss1975 zdążyłeś kupić CLC?
zenek69cos zaczynaja sypać na clc wiec niestety predykcje krissa moga sie sprawdzić
zenek69Dzikun zostajesz z clc?
hessawidły na CLC
kozineczkakriss1975 mam podobne zdanie, że na clc brakuje tego zejscia ponizej 8 zł konczacego ruch korekcyjny, ale popyt sie pojawil na tym poziomie i wybili z klina.
kriss1975Adam_ możesz mieć rację , CLC spekuluje , eur już nie tam pozycja trafiła do zamrażarki , nie mylić z tą sejmową:)
Adam_kriss1975 tak jak pisałem 3 dni temu czekam na 7,3 na CLC , EUR wywalone czekam na 9 -, może robię błąd ale papier nie ma siły lub spekuła czeka na żabkę :)
Piaskunkriss1975 wiesz jakby jakies info podali to wtedy rakieta na clc
zenek69Na clc
Anonhessa może z CLC na MRC
NietoperzWszedłem w CLC po 9 zł
AnonCLC jestem z Wami
hessaclc i mrc zgodnie z planem
kozineczkana PUR nie doszli do wykupienia. Piaskun tak wziełam clc 8,8-8,9
kozineczkanie doszli do wykupienia na 15m na rsi ale CLC sie uruchomił i obawiam sie, że teraz tam spekula poleci
AnonPiaskun fakt, ciekawe czy to CLC dziś ruszy, mogło by dorobić 10-15%
zenek69chyba nie zejda na clc ponizej 8 zl
kozineczkaAnon ale trzeba uwazac bo jak clc odpali to moga uciekac z pur... taka to zabawa ... :D
kozineczkaAnonCLC nie chce urwać niżej ;(
kozineczkaPiaskun wziełam dzis z rana pur i herkules ana clc czekam poniej 8 zł.
kozineczkakuna wskoczyłam na pur a clc mysle ze po 7,7
kozineczkakuna jak dzis spadki beda na mrc to mysle, ze znowu clc up
Piaskunkriss1975 na clc trzeba poczekać na docisk kolanem
kriss1975Piaskungrodno,mls i ciut clc , ten ostatni do kupna pod full w okolicy 7,70-8,00
kriss1975patrzac na merca , mozliwe ze jutro przyjmiemy na clc w popłochu uciekajacy kapitał , zobaczymy
zenek69kriss1975 jutro sesja odwrotu na clc?
mediolanclc już -5 %
hessaCLC może kończyć korektę
bronas16na clc też zrobili ostatnio srogi :D
Adam_kriss1975 a kapitał z CLC ?, fakt zobaczymy, może chcą wyciszyć kolumba z kilka dni na 6-7, i ponowne wio, mnie męczy ATT mysałem , że tam coś pocisną po info z bankami, może wakacje, czekam do połowy września :)
kozineczkaPiaskun no własnie... dziwne, bo ta spolka kiedys te była fajnie grana przez spekułe, poki co o ładnie tylko clc, sunex fotovolt i mls
Dzikunna clc ubierają moim zdaniem
kozineczkaPiaskun wiesz co, moja strategia teraz na rynku polskim jest taka, żeby zagrywać jakies krókoterminowe spekulacyjne tematy, niestety teraz z clc nie wypaliło, nie chce lokować kapitału kiedy mam strategie aby w pazdzierniku nie mieć żadnych akcji. Na PL to na long tylko banki będę zbierała na shorty a wole miec akcje w spolkach z nasdaq bo tam widze najwiekszy potencjał wzrostu przed bessa, która obstawiam pod koniec roku.
PiaskunCLC jaka dzida....Grodno jeszcze nie odbiło...
Adam_kriss1975CLC jak dobrze pójdzie to i 7 zobaczymy
Anonna CLC przepychanka do wyjścia?
bronas16DzikunCLC trzyma, a pompa słaba jak dzik
bronas16clc widać ma moc
Dzikunbronas16 nie wiem, widzę, że nie ma aż tyle wigoru co clc
Dzikunoczy zwrócone na clc, a sunex robi właśnie dzisiaj 20,86%
EdNa CLC już ponad 100% w kilkanaście dni także uwaga ;)
Adam_kriss1975 ML dopakowany niech idzie ścieżką CLC :))
Dzikunchociaż wcześniej opór we wskazanych przeze mnie okolicach był w czasie jak clc grali na fixach, więc nie wiem czy się liczy
kriss1975clc 1/2 out
kriss1975Anon tak gram clc od 5,20 , teraz od 7 i szukam powoli nabywców
Anonkriss1975CLC brałeś ?
korpekmnie osobiście nie stać na taki hak jak np. 50zł na CLC ;) wsiadam, nie wyszło to out nawet jakbym miał z -10% oddać
kriss1975korpek powiedz to tym co maja clc po 50 ,40,30 zł w portfelach mysle ze zrozumieją o czym piszesz:)
kriss1975korpekclc to nie spólka kup i zapomnij , tak mi sie wydaje
zenek69zrobią jakąśkorekte na CLC?
kriss1975Dzikun selnolem i odkupiłem pisałem w piątek że na clos odbieram CLC i pco
Adam_kriss1975 zobaczymy co na koniec dnia będzie w promocji może znowu CPS lub CLC :)
Adam_zenek69 dziś już 12 % CLC
kriss1975razor45646 jedyne co dzis sprzedałem to 1/2 fw 20 , clc, pco , planuje to odkupic pod koniec dnia jak uczestnicy rynku beda wychodzic z pozycji przed weekendem
Piaskunkriss1975CLC nie chce sie korekcić
Piaskunkriss1975 przed oporem wywaliłeś CLC
PiaskunGrodno ładny pakiet na zakupie ale co się dziwić jak CLC powyżej 7,00pln przecież spółka z Oze
kriss1975hessa w to gram , ale tylko na clc, grodno jakos nie czuje spółki
Piaskunkriss1975 dzisiaj na CLC zjazd podbicie i znowu zjazd ciekawe o co tam biega
PiaskunCLC pieknie odbija
kozineczkaPiaskun cap olbrzymi a zainteresowanie żadne, to juz lepiej wziac cos mniejszego, a najlepiej grac tam gdzie spekula, teraz clc, zawsze jak cos wypadnie na rynku to uciekniesz a tutaj... oddasz pewnie na -20% :)
kokunie mam za dużego pakietu na CLC, ale chyba warto brać nawet w tych cenach, bo wykres wygląda dobrze
Piaskunkriss1975 Popatrz na CLC tez ludzie się naśmiewali
Piaskunkriss1975CLC już sie narósł
zenek69koku co widzisz w CLC?
kokuo CLC to pisałem nie w kontekście wykresu tylko strategii jaką obrali po spotkaniu z ich przedstawicielem
kokuPiaskun :) nie wiem, ja z OZE to mam od niedawna CLC, wcześniej onde oraz PEN
kokua na CLC coraz ciekawiej - wolumen się fajny zrobił
kriss1975Piaskun o clc pisałem z kilka tyg temu , mam tam pozycje w okolicach 5,2
Piaskunkriss1975CLC może reszta spółek z sektora tez wystartuje?
kokuPiaskun też tak to widzę, tylko CLC to spółka do spekulacji, chociaż jeśli ta nowa strategia wypali to jest szansa również na patrzenie wówczas na fundamenty
kokuPiaskun miałem pisać i pytać o CLC właśnie - może ktoś rzuci okiem na wykres - przydałoby się wybicie 6,4-6,5 na zwiększonym wolumenie, dziś jakieś pierwsze podjazdu pod tę granicę widać.... zobaczymy jak dalej
Piaskunkriss1975CLC biera
PiaskunkozineczkaCLC pod info
kozineczkaPiaskunmls odpalił, clc teraz, moze znowu oze... po biotechach :)
PiaskunkozineczkaCLC info
hessakoku no właśnie głównie o CLC myślałem, na nim może się skupić ewentualna uwaga inwestorów
kokuhessa jakiś czas temu pisałem ze CLC (po rozmowie z ich przedstawicielem, który obsługuje firmy) idą w kierunku takich instalacji (PV + magazyny) bo liczą, że te dotacje dla indywidualnych oraz firm ruszą branżą. Może oni właśnie będą beneficjentem pośrednim tego programu?.
kriss1975koku czyli pod spekulacje pasuje tenCLC
PiaskunAnonCLC jakies ruchy
PiaskunCLC rusza zaraz pewnie grodno wystartuje
PiaskunDzikunCLC następna spółka która moze wystartować
EdSzybką akcja na CLC
LukAnonclc w 2020 miał 70,3 mln zysku po opodatkowaniu
Lukclc odpala
Lukclc ostatnio sma50 sprawdzona Zobacz obrazek <Obrazek6893.png>
filipMls, Clc, T2p, Tpe rośnie
RobertsClc wzrasta wolumen może pojdzie śladami sunexu
kozineczkaPrzemek (r)clc na tym tez zyska ?
Lukna kilku były dziś espi: onde, clc, rsp
filipja mam Clc i Cig
EdSandały i CLC w parze na kwiecień
mediolanDzikunCLC w 2 dni 20 % a wyniki ...pogrom
EdCLC wrócił dziś do notowań ciągłych a więc czas na szybkie 100%
Dzikunw zasadzie nikt kto kupował taki asbis, clc czy cog w okolicach ath już nie zarobił
pppPiaskun dywidenda w CLC? skąd jak tam są straty? :)
AnonCLC jakieś wydarzenie?
Dzikunwidziałem, że na takim CLC czy BMC były podobne ruchy
DzikunCLC czy mrc też miały taką korektę z 50% w drodze na szczyty
Maciejkajeszcze pytanie, czy ktoś da się tak nabrać jak na CLC?
DzikunKamCLC miał peak w sierpniu 2020 r. na poziomje ok. 110 zł
Dzikuncase cd red, clc, mrc itd
Lukale to liczysz, że przez clc miał udziały w saule, to Stycznia już nie ma w clc
Dzikunkażdy kto obserwował co się działo z clc już chyba lekcję przyjął
Edsą już na poziomach CLC ze szczytu foto ?
bronas16Dzikun ja też wyciągnąłem wnioski z clc i innych, z resztą podczas covid już się trzymałem tego :)
EdGdzieś kasę z clc trzeba wrzucić :)
Anonbronas16 na CLC chyba każdy wtedy na euforii OZE zarobił
kozineczkaDzikunCLC przeinwestował na farmach. Brak mu teraz płynnosci, dopłaty siadły
kozineczkarozwinięty dział R&D a co ma NVV czy clc ? :D
kozineczkaDzikunmls ma jako jedyny unikatowe technologie tylko musi to mocniej skomercjalizować , reszta to wydmuchy nvvclc01c itd
DzikunCLC jakie "piękne" wyniki zrobił :)
bronas16nie ma co patrzeć przez różowe okulary, trzeba sprzedawać jak coś urosło 300-400%, ale powiedz to tym co pojchali na mrc z 6 -> 18 zamiast na 700, lub CLC z 1-3 PLN, BMC z 5-> 15
Edjest gdzieś na świecie taki magazyn energii o jakim pisze CLC ?
EdCLC ładnie od 5zł idzie jak dzik
DzikunMaciejka zobacz sobie jak rósł mrc albo CLC
Dzikunalbo przy CLC, Harperze, MRC, BML i innych ;)
PiaskunDzikun przykład z CLC
EdCLC ładnie ubrali wczoraj
DzikunCLC jaka "piękna katastrofa"
bronas16no sun to taki clc
Dzikuna CLC co się tak zerwał?
Edwracacie na jakiś poziomach w CLC ?
kozineczkato samo z z CLC oni importuja pompy od producentów
Dzikunza to MACD mamy ok. 1,5, na rajdach typu bumech, CLC, harper itp dochodziło do 6-18
KamDzikun idą jak szaleni:) przypomina się CLC czy np. BML:)
bronas16Bml albo clc po ile chodził
Dzikunprzecież taki 01c, NVV czy CLC nie zarabiały praktycznie NIC, a mimo to żarło jak diabli
kozineczkaCLC z czasem sobie pewnie pluje w brode, zamiast inwestowac setek milionów w farmy solarne to juz przez te 2 lata mogli spokojnie kupic lub wybudowac od podstaw zaklad produkujacy pompy ciepla ...
bronas16to kup clc
MaciejkaCLC ma też to wszystko
bronas16Dzikun tak na clc, mrc mnie wydymałi tak z 800% za szybko :P
Dzikunkozineczka i CLC emituje akcje dla kolesi po 1,89 zł
kozineczkapomijajac to ze clc jeszcze na stracie
kozineczkaclc kupuje pompy od szwedów a sunex ma wlasna linie produkcyjna
kozineczkaMaciejka pewna czego ? ze clc montuje pompy czy to, ze sunex jest lepsza spolka ?
Maciejkakozineczka i to jest dziwne, bo do pomp też Józka potrzebujesz. Więc CLC powinien już dawno w to pójść
kozineczkahasior wyglada super i co rozni sunex od clc to jest to ze sunex produkuje te pompy, wytwarza je, a clc zrobil tylko kase na farcie, oni nie maja wiekszego know how czy technologii, sprowadzali panele, zatrudnili juzka i zaczeli montowac to z kasy od Panstwa. Kiedy konkurencja sie pojawila to zostali zjedzeni
Dzikunbronas16 a potem na 5 zeta wzorem CLC
AnonDzikun myslę że nikt nie dziwi CLC rosło na fali OZE a na koniec dnia wyniki pokazały kto pływa bez majtek
Dzikunpowiem Wam, że najpiękniejsza katastrofa i tak jest na CLC
Dzikunskąd takie wzrosty na clc?
kokuDzikunEdCLC to chyba już na poziomie cenowym z marca 2020 - może i czas na niego :)
DzikunCLC strata prawie 14 baniek za 1q
DzikunEd z CLC najpierw się zorientuj w sprawie akcji emitowanych dla kolesi po 1,89 zł
MaciejkaCLC ma sporo konkurencji na dzień dzisiejszy, ciężki rynek, bardzo duża konkurensja.
EdA na CLC ktos z Was patrzy na obecnych poziomach ? Kasa powinna wrócić na oze
ekielka8,9 luka na CLC
EdCLC gotowy do pompy
MaciejkaLuk ciekawe z tym CLC, szczególnie po 30 dniach
rzufJakie macie zdanie na temat wybicia z dzisiaj CLC?
hasiorwziąłem CLC , może to juz dołek..SL pod dzisiejszym niminum i czekam co tam sternik wyrysuje
hasiorCLC ładnie
piotrlotrhasior otuz to, na CLC tygodniowce dobry poziom, a na dziennym rysuja ladna swieczke na duzym wokumenie i skarjnie niskim rsi Zobacz obrazek <Obrazek5876.png>
hasiorCLC doszedł do jakiegoś tam wsparcia i lekko odbija
Lukw sensie clc samo będzie rozwijać elektromobilność i już nie będzie konsolidować wyników nxg
LukAnonCLC wyzbyło się ich akcji, będą sami rozwijać elektromobilność
Błażej (a)hasior i jaki zasięg na CLC widzisz?
EdDla fanów OZE wyniki podał CLC
Anonkriss1975CLC in po 5 out po 80 ;)
kriss1975bronas16 ja miałem po 1,60 clc i co z tego jak oddałem po 3 :(
bronas16a ja sie gapilem na clc 2 pln :D
kriss1975clc , możliwy scenariusz Zobacz obrazek <Obrazek5533.png>
jaroslawenJesli chodzi o oze to jest to coraz mniej opłacalne, szczególnie dla projektów 1 MW. Miałem taki projekt i jestem mega zadowolony ze udało mi się cała spółkę sprzedać. Cena na aukcji w zeszłym roku była tak niska, że to jest na granicy opłacalności, i większość deweloperów liczyła na dalszy spadek cen komponentów - co raczej nie będzie mieć miejsca przy cenach surowców. Teraz w PV to tylko duże projekty a z tego co pamiętam clc kupił całkiem sporo właśnie projektów 1 MW. Kolejnym bardzo kosztownym elementem będzie przyłącze - ceny miedzi/kabli są już dużo wyższe
Więcej
Strefa czytelnika
TYPOWANIE
PAMIĘTNIK
Typy czytelnika
użytkownik
spółka
cena
data
Daniels
CRQ
295
25 Cze
walduci50
JSW
24.52
24 Cze
walduci50
ICE
71.40
23 Cze
walduci50
LPP
18.200
23 Cze
walduci50
SCW
285
22 Cze
Donbas78
ERB
25.80
19 Cze
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać swoje typy. Rejestracja
Wpisy możecie tworzyć sami. Funkcję taką ma w standardzie każde konto. Wpisy się tworzy bardzo prosto i szybko. Należy wcisnąć "+" obok napisu "Strefa Czytelnika (STS)". Instrukcja tworzenia wpisów znajduje się tutaj. Po naszej szybkiej akceptacji wpis pojawi się w rubryce poniżej. Voila!
Serwis gwatak.pl używa cookies w celu przyspieszenia wyświetlania się strony oraz standardowego programu web analytics do analiz statystyk wejść na stronę. Dbanie o bezpieczeństwo danych osobowych jest priorytetem serwisu gpwatak.pl, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących Państwu prawach: Polityka prywatności
Komentarze z shoutboxa