kozineczka bronas16 W TAKICH chwilach żal że ma się tak mało akcji :)
bronas16 kozineczka no powiem Ci że tak :) Ale t chyba wstrzał w dziesiątke, pewnie dobry LT, peak HF przebity
bronas16myślę, że ok 500k sprzedadzą w rok lekko, do tego konsole, nawet mając to 15 pln ze sztuki, a gdzie reszta gier ? :)
bronas16myślę, że wielu w piątek liczyło że to poleci z top25 a tu zonk :P
kozineczka bronas16 nie pisz tak, gra badziew bugi, jutro sell...
bronas16 kozineczka ja na otwarciu OUT
bronas16luke domkna na 42
bronas16na 101% :D
bronas16nikt nie kupuje zbugowańca
bronas16a WWS to clone the forest, pewnie ich oskarżą o plagiat
kozineczka bronas16 sprawdzić meila .
bronas16 kozineczka thx. Odpisałem :)
AnonMówisz że domkną, dobrze by było żeby zwiększyć pozycje po 42 ;)
bronas16 Anon nie ma co ryzykować. Zbugowanca wypuścili
bronas16:D
Janek kriss1975 ta dolna linia na bow powinna mieć 3 pkt styku z wykresem
Janosz bronas16 kupisz na tko 30 proc. a potem spadnie na 50 miejsce na steam :)
Anon bronas16 wiem, wiem ;) FOR z Timberborn może jutro odjechać ;)
AnonSorry nie ta gra ;)))))))
kriss1975 Janek czyli jest opcja jeszcze zejścia , ale czy teraz to wątpię , może za jakiś czas
bronas16 Anon a co to?
bronas16jakas premiere mieli?
mediolanbronas16 o jakiej gierce piszesz i spółce
bronas16 mediolan dge GGS
Daniels kriss1975 a co sądzisz o pxm, masz może jakiś wykresik?
mediolan bronas16 trzymają się nawet +20 % TKO
mediolanktoś może wie jaki był kurs rozliczeniowy ostataniej serii kontraktów na FW20M21
bronas16 Janek na bowim na PA Prezes szacuje, że będzie strata na bow jak na ten moment w Q3
Anon bronas16 pojeb?.em z Tomberman, od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie. GGS pomimo bug nie chce się otworzyć zatem wszyscy wyłapali Twoją insynuacje ;)
AnonJa puściłem przed chwila. Wystarczy.
bronas16 Anon podziwiam :)
AnonTimberman - słownik ;)
bronas16 Anon for czy dge?
kozineczka bronas16 fartem wpadło 80 akcji po 68 zł
hasior kozineczka DGE dokupowałas?
AnonFOR ale na razie cisza
hasior bronas16 DGE do ilu może dojechać?
kozineczkatest
bronas16 hasior ja wziąłem na LT także się nie wypowiem, dla mnie obserwacja obecny tydzień czy mamy GSS jak long seller
kozineczkaznowu strona sie wiedza i czat nie działał
kozineczka hasior tak dokupiłam, wg mnie to promka cenowa, szkoda, że dzis zawierucha na rynku, evergrande straszyy tapering itd.
bronas16liczę na sprzedaż na min 500k w ciągu roku jeśli się spełnią moje założenia. Zakładam ok 15 pln dla DRAGO, a przed nami Winter, Food Truck simulator
bronas16wiec przyjmij sobie dla samego GSS zysk, jakieś C/Z :) i dla reszty gier
hasior kozineczka tak widziałem w pamiętniku
bronas16nie licze tu na 100% tylko dużo więcej, ale to min 6-12 miechów
hasiorMRC trzymacie?
bronas16kozineczka ale może dzięki evergrande kapitał ucieknie znowu na NC?
Miłosz bronas16 xD
Miłoszoczywiscie xD
bronas16 Miłosz na kolosach nie będą grać bo będą usiaki straszyć
Miłoszwybiora sobie sektor jeden a nie caly indeks
bronas16 Miłosz no ale co byś widział z wig20?
bronas16bo jak się robi w majty to uciekają na NC
Miłosznie wierze zeby evergrande mial miec wplyw na inne rynki
Michał (a)Test
Michał (a) kozineczka Cześć. Długo strona Ci nie działała? Bo nie widziałem żeby strona padła.
Michał (a)Czasem włącza się zabezpieczenie jak ktoś ma wiele zakładek gpwatak.pl otwartych ale to wyjątek.
Janek Michał (a) przez chwile czat nie działał
Janek Michał (a) 5 min mniej wiecej
Paweł Michał (a) hej
Martin Michał (a) na tel w piątek już miałem problemy i dziś rano to samo , nie chciała stronka się odświeżyć
Paweł Michał (a) zerknij proszę w wolnej chwili na SEN i SNK
bronas16kozineczka tego nie widziałem https://www.bankier.pl/wiadomosc/DRAGO-ENTERTAINMENT-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-dotyczacy-gry-Gas-Station-Simulator-8190511.html
bronas16dobrze tafiłem że to USA głównie kupuje :)
bronas16- Stany Zjednoczone - 29%;
- Niemcy - 11%;
- Rosja - 9%;
- Wielka Brytania - 5%;
- Francja - 4%;
- Kanada - 3%;
- Chiny - 5%;
- Australia - 2%;
- Polska - 3%;
- Turcja - 4%;
- Pozostałe kraje - 24%.
Michał (a) Janek OK dzięki. Będziemy kontrolować. Ale tak jak mówię, czasem indywidualnie włącza się blokada dla jednej osoby po stronie serwera jak ktoś ma włączone kilka/kilkanaście zakładek.
bronas165. Ilość refundacji GSS : 4 tys. sztuk;
Michał (a)Jak na razie z nowego serwera jesteśmy zadowoleni.
bronas16czyli odsetek
bronas16na poziomie 5%
Michał (a)Janek i ta indywidualna "blokada" trwa właśnie około 5 minut.
Janek Michał (a) mozliwe ze mialem dwie zakłądki ze strona otwarte
Michał (a) Janek No to przy dwóch zakładkach nie powinna się włączyć blokada.
Michał (a)Mówię o 5 i więcej.
Janek Michał (a) nie miałem więcej niz 2
Michał (a) Janek To w takim razie pewnie ogólnie nie działała strona.
Michał (a) Paweł Serinus to bardzo spekulacyjna spółka. Większy sygnał pozytywny dopiero się pojawi po stałym przebiciu 1,00 zł. Główne wsparcie to 0,60 zł. Spółka dalej znajduje się w długoterminowym trendzie spadkowym. Spekulacyjnie można jednak dalej zagrywać pod pozytywne świece z z końcówki stycznia. Ale to właśnie potencjalnie przy wsparciu 0,60 zł lub na przebicie 1,00 zł ustawiając ciasny SL.
Michał (a)Jak na razie na Serinus nie pojawiła się jeszcze większa spadkowa świeca. Ale na takich spółkach lepiej pod opory zagrywać.
Michał (a) Paweł Od kwietnia 2020 na Sanok panuje dalej długoterminowy trend wzrostowy i tworzą się pozytywne świece jak 07.05.21 oraz 14.09.21. Większe wsparcie to dopiero poziom 22,00 zł. Większy opór to 28,00 zł. Jak na razie nie ma większych negatywnych sygnałów.
Paweł Michał (a) dzieki!
Pawełkozineczka, czy nadal trzymasz SEN ?
Martin Michał (a) zerniesz na Mrb , wsparcie 4 ? jak to widzisz
Michał (a) Martin Tak, wsparcie jest przy ~4 zł. Już 30.08 powstała bardzo negatywna świeca.
Martin Michał (a) dzięki
Przemas Michał (a) Tak właśnie zastanawiam się nad Sanokiem długoterminowo. Kauczuk jeśli chodzi o surowce, jest stabilny cenowo. Jeśli zwiększył się popyt na produkty z gumy w związku z końcem pandemii mogą tu być w perspektywie 1-2 lat wzrosty. Jeszcze kilka lat temu był po 70zł.
kozineczka Paweł niestety tak, niektore spolki surowcowe zatrzymałam ale to bład jednak bedzie mocniejsze dupniecie na rynkach
Dzikunale przecena dziś, już się odzwyczaiłem od spadków
Dzikuncognor prawie -6% fest
Paweł kozineczka no to siedzimy w tym razem, masz jakis SL albo punkt wyjścia ?
hasiorwziąłem LWB
Paweł kozineczka jeszcze tak sie dopatrując mam nadzieje na SMA200
hasiorkorekta 50% od szczytu
Paweł0,76-0,75
kozineczka Paweł czekam na jakis ruch w gore w us i wtedy sprzedam
Janek kozineczka myslisz ze spadki beda głebsze tym razem w usa?
kozineczka Janek duzo obaw, tapering, fed, chiny, duzo przypadków korony. i ogolnie na rynku nie bylo od dawna korekty wiekszej niz 3%
Janek kozineczka moze tym razem korekta zamiast do sma50 to do sma100
kozineczkanie wiadomo jaka jest siec naczyn polaczona z tym bankructwem evergrande, morgany i blac roki w obligach zapakowane w bankrutujacym dweloperze, moze to sie posypac jak domek z kart
kozineczkanie wiessz czy takich deweloperów jest wiecej...
Janek kozineczka to chyba najwiekszy problem z tym bankructwem, reszta tematów jest w miare znane ryzyko
kozineczka Janek no i jeszcze to xD https://www.pb.pl/szefowie-fed-w-dallas-i-bostonie-sprzedadza-akcje-do-konca-wrzesnia-1127070
kozineczkadziwne, że akurat teraz sobie o tym przypomnnieli :) konflikt interesów trwał juz dlugo a jakos to sie zbiega z obecna gorka na rynkach
hasior MRChttps://stooq.pl/mol/?id=21487
Janek kozineczka ciekawe czy teraz zakoncza drukowanie kasy jak juz sprzedadza akcje
AnonWidać, że afera Evergrande odbija się czkawką i u nas. Ja wykorzystałem sytuacje i dobrałem ASB i MFO,
DolarMabion zgodnie z oczekiwaniami Up ...
Ed Dolar dobra spółka to i up
DolarED...
DolarDokładnie Ed ja juz 4 kółko robię...
DolarED...Myślę ,że jak pójdzie info o rozpoczęciu produkcji to na luzie 100 ubiją...
bronas16dragon idzie jak dragon
kozineczka bronas16 dawac na widly i konczyc handel na dzis :D
bronas16 kozineczka a nie lpeij o 17 tak na 100 wylecieć?
bronas16 kozineczka ameryka wstaje o 14 i znowu skromne top5
kozineczka bronas16 jak wleci na widły to raczej juz sie dzis nie otworzy
kozineczkawyzej widłowy nie da... nie sadze
bronas16pewnie do konca wrzesnia 200k sztu pojdzie
kozineczka bronas16 byloby lepiej ale padaka na indeksach, i wielu woli sie skrocic nawet z dragona :)
bronas16 kozineczka co sie uwlecze to się... ;)
kozineczkasell panic na wynglu :)
DzikunTo ciekawe, że rynek dyskontuje te info o evergrande dopiero teraz, skoro news się pojawił dobre kilka dni temu
kozineczka Dzikun ingnorował to, kovid tez panował 3 tygodnie po swieci bylo o tym wszedzie w tv ale rynek jeszcze nie spadał tak bardzo
Dzikunbowim -11
Danielsczemu tak gnoja pxm?
DzikunDaniels równie dobrze mógłbyś spytać czemu tak gnoją Agroton, Cognor, Bowim, Novavis i parę innych spółek, które są od -6 do -8% obecnie
Dzikuna może nawet więcej niż "parę" :)
Danielsale pxm od 4 sesji ostro w dół , nie mówie tylko o dzisiaj
hasiorLWB już po korekcie? wygląda na niskim inerwale na akumulację wyckoffa
DzikunCo mówią Wasze szklane kule, USA nas dorżnie, czy wyciągnie za uszy :)?
bronas16 Dzikun jak dzika nas dorżnie :P
PawełOTS wystartował przed jutrzejsyzm rpaortem
Pawełraportem*
Paweł Dzikun kowboje już w gotowości by nas ustrzelić, czas operacyjny 30 min
Janek Paweł ale walą wszędzie
Paweł Janek nic nie mów, jak wróciłem ze spotkania w pracy i odpaliłem konto maklerskie to się nogą przeżegnałem :/
Dzikunbronas16 nie dość, że nic nie zarobiłem praktycznie w ostatnich miesiącach, to teraz w walą w czajnik jeszcze :P
bronas16kozineczka i widły na drago
bronas16 Dzikun niestety, to jest czasami najgorsze, czekasz czekasz a tu niespodzianka
bronas16w tym roku to mi mab dupsko uratowałi bowim, w sensie kręciłem się w kółko na małym plusie
Błażej (a)WIG20 wybił pierwszy obszar wsparcia na 2285-2300 pkt. Teraz następne jest w obszarze 2250 pkt.
Błażej (a)Banki, paliwówki i spółki energetyczne solidarnie tracą na wartości.
Przemek (r) Błażej (a) moze xtb zacznie zarabiac w koncu na tej zmiennosci
Błażej (a) Przemek (r) ostatnie rekomendacje na XTB mówią "kupuj", a takie zawirowania jak te wokół Evergande wzmagają zmienność.
Błażej (a)kurs Evergrande jest na 11 letnim minimu, a nie od dziś mówi się o możliwej upadłości spółki.
Przemek (r) Błażej (a) zobaczymy jak to się potoczy z tą spółką bo podobno duzylo w niej kapitału amerykańskiego
Błażej (a)tak, zaraz odkopię obiegające z mediach listę obligatariuszy spółki
Przemek (r) Błażej (a) możliwe że to się odbije czkawką na reszcie świata
Błażej (a) Zobacz obrazek <241987737_6083318115075470_3160993595490468262_n.jpg>
Przemek (r) Błażej (a) długa lista akcjonariuszy
Błażej (a)ciekawe będzie co zrobią Chiny, czy pozwolą upaść tej spółce i pokażą, że tylko Zachód gra pod 'too big to fail', czy też wyciągnie ręke do spółki. W obydwu przypadkach reakcje na rynku będą mieszane.
Błażej (a)W pierwszym przypadku inwestorzy stracić mogą zaufanie do chińskiego rynku akcji, a w drugim niewiadomo ile takich trupów w następstwie będą musieli ratować
Przemek (r) Błażej (a) może być różnie z jednym i drugim rozwiązaniem. Myślę, że raczej zwiastuje to korekty na rynkach akcji czy surowców. To wszystko już zagalopowali zbyt daleko a problem z mieszkaniami/domami szybko się pogłębia.
Błażej (a)Zobaczymy. Narazie próba powrotu na long na niektórych walorach została przesunięta w czasie.
PawełPGN coraz bliżej zejścia poniżej 6zł :/
Błażej (a) Paweł PGN niestety zawodzi. Pisałem w KzK, że wybicie SMA200 może zaowocować w silniejszy ruch.
hasiorna Drago niecierpliwi realizują zyski
Anonudało się ICE podebrać ;)
AnonPLI też kusi
Maciejka hasior a na co tam czekasz?
hasior Maciejka na sygnał spzedaży od kozineczka
AnonCOG zbieracie?
DzikunAnon zbierać nie zbieram, ale też nie sprzedaję
Maciejka hasior rozumiem :-)
Anon Dzikun ja dobiorę
MaciejkaZepak na 15 pln wsparcie następne?
kriss1975Widzę ze nasza wiguni najlepsza na świecie -3% :)
krzysieksisiek kriss1975 myślisz do ilu dojedziemy 2100?
Dzikunkris1975 nasza wigunia zawsze najlepsza na świecie :)
DzikunPolska mistrzem Polski
spaceA swig80 to w ogóle
spacePetarda
Drakkar7 kriss1975 co oni z polimkiem robią;)
k_jarPrzesadzili u nas trochę z tą paniką
Daniels kriss1975 do ilu myślisz że pxm zjada, gdzie szukać jakiegoś większego wsparcia?
kriss1975 Drakkar7 korzystaj póki okazja
hasior kriss1975 MRC dobierasz?
kriss1975 Daniels dla mnie super miejsce , dziś dobrałem 4,68
kriss1975 hasior tej pozycji już dawno nie mam Sell w ubiegłym tygodniu
spaceTsue nakłada kare na Polskę za turów
TanarriKolejny sukces w walce z okupantem.
mediolan Dzikun najlepsze hasło..pamietam je z żagli
JanekJa czekałem na 180 na mrc ale nie doczekałem się
mediolanidzie odbicie..ale czy i jakie bedzie zalezy od USA
EdTrwa sezon sprzedaży malin. Według analizy serwisu www.sadyogrody.pl obecnie ich ceny na wybranych rynkach hurtowych wahają się między 20-32 zł/kg.
Ed space 0.5mln dziennie ładna sumka
EdOddanym w węglu lub malinach ,)
byluo kurka promki dziś konkretne,pytanie czy to ino dzis czy tez kolejne sesje krew
EdKoniec sypania teraz północ
Drakkar7 Ed 0.5 mln eur;)
Drakkar7trochę fantazja Unię ponosi
Daniels kriss1975 ja też trochę skubnołem pxm
kriss1975 Daniels moim zdaniem okazja na Pxm była dzis
Drakkar7 kriss1975 cos jeszcze podbierałeś?;)
guf kriss1975 dzisiaj to na wielu spółkach była okazja :)
Drakkar7 guf jak to "była";) ciągle jest;)
guf Drakkar7 a no prawda :D

