Analiza Techniczna
W nadchodzącym pierwszym tygodniu nowego roku pierwsza sesja będzie dopiero w środę 2 stycznia. Na... Więcej
Autorem wpisu jest czytelnik Batman. S&P500 WIG 20 Możliwe że indeks szykuje się do kolejnego ruchu... Więcej
Giełda w Niemczech jak i Polsce były zamknięte w okresie świąt Bożego Narodzenia. Od jutra tj. 27 oraz 28... Więcej
W tej analizie wybrałem 2 spółki, które znajdują się w korekcie i wykazują możliwość ich zakończenia.... Więcej
11BIT (11B) Formacja techniczna: al’a trójkąt symetryczny Trend: długoterminowy trend wzrostowy;... Więcej
Analiza trzech spółek, na których pojawiły się zwiększony popyt na ostatniej sesji i możliwe będą... Więcej
Autorem wpisu jest czytelnik Batman. Dziś będzie krótko i zwięźle. Od pewnego czasu zwracam uwagę na... Więcej
Na wielu spółkach z WIG20 i MWIG40 widać ,,panikę kupna”. Uważam, że jest szansa na 2400 na WIG20 i... Więcej
Tym razem na tapetę wrzucam jedną spółkę, Elemental, oraz dwa wykresy z kącika spekulacyjnego. De facto... Więcej
Cześć ! Zaczynam cykl szybkich wpisów w momencie gdy widzę coś ,,ciekawego”. Wykres, krótki opis, po... Więcej
Pokaż więcej »


Najnowsze komentarze